Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Kneibolo

Nalezeno 59 příspěveků, 22 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.02.2005 21:43

Vzpomínka na drážďanské peklo

Vzpomínka na drážďanské peklo

Kneibolo 83.?.?.?

Nedávno se mi dostala do ruky kniha z roku 1945 jistého slovenského komunisty Adolfa Burgera přeživšího KL Auschwitz.Dílko vydal vlastním nákladem a prodejnost pojistil řádnou dávkou bestiality svých žalářníků.Zvažuji,že tento zapadlý kus zveřejním a předložím k následné diskusi.Kniha totiž-dle mého-obsahuje řadu nejasností a rozporů.Pan Burger např. svatosvatě prohlašuje,že v Birkenau ,,fašistické zrůdy" zplynovaly 6 000 000 Židů.Jako by je sám počítal.No není to divné?

43693

25.02.2005 18:59

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž

Kneibolo 83.?.?.?

Kalendář má určitě jistou uměleckou hodnotu, ale nevypovídá o objektu díla.
Oproti tomu z "tabla" člověk alespoň zjistí stav tělesných schránek zvěčněných dívek a způsob držení těla...což mne (samozřejmě z čistě vědeckého hlediska) zajímá nejvíc...[smích]

44253

06.03.2005 21:21

Setkání s neonacisty

RE: Setkání s neonacisty

Kneibolo 83.?.?.?

Lidem nemajícím ani to nejzákladnější povědomí o historii bych zakázal zde žvanit.Hitler nebyl čalouník,ale zneuznaný malíř.Ovšem ne pokojů(jak si podobně tupé hlavy myslí).

45054

21.03.2005 01:54

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 83.?.?.?

Vrátím-li se k homosexualitě...přirovnávám-li homosexualitu např. k pedofilii nebo zoofilii,argumentuje moje přítelkyně absencí dobrovolného rozhodnutí k takovému jednání.V těchto případech jí musím dát za pravdu-dítě ani zvíře není schopno rozhodnutí.
Společnost se,ale brání a trestá i svazky podstupované naprosto dobrovolně lidmi zodpovědnými za své jednání.Takový případ je dle mého incest.Osobu nedotčenou neomezuje incest bratra a sestry či syna a matky odvedle.Přesto je nepřijatelný a to i s vyloučením všech zdravotních rizik(která jsou ve společnosti myticky nadhodnocená)pro případné potomky.V incestu,homosexualitě a transsexualitě-jakožto chování nepřirozeném-vidím pouze ten rozdíl,že zatímco jedni svoji úchylnost tají,druzí a třetí ji vystavují a žádají po společnosti uznání ba dokonce obdiv.

46583

26.03.2005 15:42

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 83.?.?.?

Opravdu nevím proč jsou mé příspěvky(přestože jsem přihlášen) zveřejňovány anonymně po schválení administrátorem.

47147

26.03.2005 15:44

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 83.?.?.?

Opravdu jsem neměl v úmyslu zveřejnit zde svůj příspěvek anonymně-byl jsem jako uživatel přihlášen a nemám tušení,proč k tomu došlo.To,že prošel,rovněž nemusí znamenat,že vyjadřuje názor kohokoliv jiného než můj-nijak na tom nelpím.Jinak za svým názorem stojím,ať se vám zdá jakkoliv pochybený.Vyjmenované trendy pozoruji dnes a denně,ale protože se jedná o tak komplexní záležitost,je negroizace kultury v nekulturu,násilí podávané médii v neomezeném množství,volání nemocných menšin po právech zdravých většin atd. pouze malý zlomek z celku.Při výkonu svého zaměstnání(podnikám ve stavebnictví)jsem již potkal řadu osob ovlivněných zmiňovanou MTV(způsob života-kdy plat 25000 je naprosto nedostačující a vlastně se nevyplatí pro něj pracovat,styl oblékání-rovněž po vzoru černých gangstas hrdinů z TV a inklinace k více či méně tvrdým drogám),takže na základě těchto zkušeností jsem o škodlivosti těchto vzorů jednoznačně přesvědčen.

Mám-li mluvit o sobě:ve věku 32let se cítím být společensky konzervativním národním socialistou nikoliv vyznavačem jakékoliv víry,takže poznámky o prospaných nedělních kázáních jsou mimo mísu.Cítím totiž(jistě podobně jako vy) přítomnost "boha" jinde než ve svatostáncích všudypřítomného Žida.

47148

27.03.2005 16:59

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 83.?.?.?

Nejlepší obrana je útok.Nechci být sprostý,ale s tím Hitlerem jděte do háje.Tohle není debata o Hitlerovi a diskreditovat mě jako názorového oponenta nařčením ze sympatií k Hitlerovi je velice snadné.Mohl bych kontrovat a označit vás za homokládu,ale nikoho by to nešokovalo-stalo se to normálním.Jinak podobné názorové přestřelky jsem už vzdal-nesejde mi na tom,jestli sdílíte ten či onen názor.

P.S.Národní socialismus je pořád legitimní směr.Pokud je mi známo existuje stále Česká strana národně socialistická.Nevím jaký mají program,ale předpokládám,že takový,aby někoho náhodou nena*ral.

47202

28.03.2005 21:58

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 83.?.?.?

OK vyhrál jste.Nechci vás zde rozebírat slovo od slova.To jsou židovské manýry a jsem přesvědčen,že by to byla ztráta času.Jak jistě víte,každou akci následuje reakce,takže bychom se mohli dohadovat jako báby na trhu donekonečna.

47290

29.03.2005 14:40

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Kneibolo 80.?.?.?

Nedokáži obhájit svůj názor?I to je možné.Škoda jen,že jsem nepostřehl,který názor je ten váš.Zatím to bylo pouze demontování názorů cizích,což není příliš konstruktivní přístup do debaty.

47344

30.03.2005 12:30

Možná vidím světlo na konci tunelu

RE: Možná vidím světlo na konci tunelu

Kneibolo 80.?.?.?

Dal bych krk za to,že se jedná o vtip.No řekněte:,,hřebíčkem do rakve však bylo prohlášení pana Fuky, že si nepřeje žádné hanlivé obrázky proti zubní pastě Signál, protože to je prý "fakt dobrá pasta a kam se hrabe Orál"."?

47464

04.04.2005 20:19

Poděkování

Poděkování

Kneibolo 83.?.?.?

Zvědavce bych určitě nezpoplatňoval.Nejde o to,aby se zde scházela "elitní" společnost platících sionismobijců,ale aby sem čas od času zavítal i náhodný "kolemjdoucí",což by zpoplatnění znemožnilo.Myšlenky a názory se totiž nedají prodávat jako sex.Osoby,kterým skutečně o něco jde jistě rády podpoří šíření těchto názorů.Nejlépe pravidelně jako pan Milan.Dávám trvalý příkaz.

47933

01.05.2005 21:05

K diskuzím za články

K diskuzím za články

Kneibolo 83.?.?.?

Já s navrhovaným řešením souhlasím.Některým mým názorovým oponentům se to může zdát divné,ale přestože se považuji za národního socialistu,antisionistu a přívržence revizionismu,nesnáším tzv.Hate groups.O nenávist zde nejde a všichni ti heilující skinheads zkomromitují sebelepší myšlenku.Už jsem někde psal,že mi přijde,že jsou snad Židem za tímto účelem podporováni.Zrovna tak někteří přispivatelé diskusních fór.

51103

01.05.2005 21:12

K diskuzím za články

RE: K diskuzím za články

Kneibolo 83.?.?.?

Myslím,že mezitím,něž se pan Stwora podívá zpět do republiky,vybijete se sami mezi sebou.Třeba v synagoze atd.

Jinak tuto reakci nechápejte jako podnět k diskusi.

51104

01.05.2005 21:22

K diskuzím za články

RE: Proc jsem "rasistou" 2.

Kneibolo 83.?.?.?

Souhlasím s Vaším názorem.Mám úplně stejný, pouze s tím rozdílem, že se mi nikdy nepovedlo to takto jasně a stručně formulovat.
Zatracovaný nacista Alfred Rossenberg to řekl velmi podobně.Přesné znění si nevybavím,ale myšlenka byla asi taková[překvapení]statní rasy je nutno mít v úctě a jako rovný s rovným spolupracovat,nicméně každý na svém písečku(velmi hrubě řečeno).

51106

01.05.2005 21:39

K diskuzím za články

RE: K diskuzím za články

Kneibolo 83.?.?.?

Musím říct,že se p.Bakalářovi příliš nedivím.Vydáním Tabu rozjel docela vysokou hru a pří svém zaměstnání (OSVČ-vlastník firmy: PETR BAKALÁŘ-TV SECURITY PRAHA) by mohl na své názory nehezky doplatit(nedoplat-li již).
Politika a obchod nejdou dohromady.

51109

24.05.2005 12:13

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

Kneibolo 83.?.?.?

V AAA Auto Praha jsem před cca.1 měsícem kupoval automobil také.Koupil jsem 3-letý Opel Movano 2,2TDI za 300 000,-Kč bez DPH.Automobil jezdí a já jsem s ním spokojen.Zjistil jsem si totiž,že automobil byl jistou firmou nabídnut k prodeji okamžitě po ukončení leasingu,což mi dává naději,že důvody k prodeji nebyly jiné,než nákup nového vozu a vytvoření dalších nákladů.Některé firmy se takto bežně chovají.Jsem rozhodnut,kontaktovat onu firmu,jakmile budu shánět automobil další.Myslím,že by to mohl být oboustranně výhodný obchod.Oni dostanou víc než u AAA a já zaplatím míň.

Zmíněnou smlouvu jsem při podpisu řádně přečetl a o rozdělení do skupin A,B a C vím.Můj vůz spadá automaticky do skupiny B,neboť je vybaven turbem.O tom,že jakmile opustím bránu areálu AAA padají veškeré záruky jsem tudíž věděl a vedl cca. půlhodinovou debatu s managerem firmy,neboť jsem smlouvu takto postavenou odmítl podepsat.Byl mi nabídnu zdarma odtah do mnou zvoleného servisu v místě mého bydliště,což je cca.100km od Prahy.Této možnosti jsem nakonec nevyužil a cestu po vlasní ose risknul.Povedlo se,ale ostatním bych tuto možnost v případě nejistoty doporučil.

53452

04.07.2005 07:30

Koordinované vydírání jménem Live 8

Koordinované vydírání jménem Live 8

Kneibolo 83.?.?.?

Nesmyslnost podobných akcí potvrdil sám organizátor Bob Geldof tím,když mluvil o stejné akci z roku 1985.Já bych na jeho místě raději držel hubu a nechlubil se,protože každého musí napadnout,jaký výsledek přinesla humanita po koncertech před 20 lety?Co se vlastně změnilo?Já jsem zaznamenal pouze nárust nesoběstačné populace,nakažených HIV a další vraždění.

59674

16.01.2006 23:25

Věčné Lety

O co vlastně jde?

Kneibolo 85.?.?.?

Prezident republiky Václav Klaus byl z těch,kteří se nebáli konstatovat, že tábor v letech nebyl koncentrační ve smyslu koncentračních táborů. Byl to on-jakožto nezpochybnitelná autorita-,kdo prohlásil,že k úmrtí zde došlo zejména z důvodů špatné hygieny obětí,tedy tyfem.Potom to byl ještě nějaký komunista,kdo toto tvrdil a měl s tím problémy.Tak o čem je řeč?Co řekne prezident,to je pro mne svaté.

88634

16.01.2006 23:36

Věčné Lety

Mladý Svět

Kneibolo 85.?.?.?

Apropo v Mladém Světě vyšel před cca.5lety/roky(Lety bude brzy zakázané slovo)článek o důvodu vzniku pracovního tábora v Letech.Mluvilo se v něm o panu Schwarzenbergovi,otci současného pana Schwarzenberga,kterému přilehlá panství patřila a potřebě levné likvidace lesních polomů.Židé se prý neosvědčili, protože se jim nechtělo dělat.

88636

03.02.2006 20:11

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

RE: mam z toho pocit, ze se

Kneibolo 85.?.?.?

Rekl bych,ze bud nevite co mluvite nebo to vite dobre a zamerne lzete a sice,ze NS jsou nackove.NS nackove nejsou.Jsou to pouze "vlastenci",tedy "nacionaliste" popř. cesky "narodovci"(ja osobne je ovsem nepodporuji).Priklanim se k nazoru,ze spise nez nevedomost lze ve vasem clanecku hnedat zly umysl.Lzete a vite ze NS nejsou neonaciste a touto nelichotivou nalepkou se je pouze snazite zdiskreditovat.Kdo by volil nacky,ze?Nesedite nahodou jeste ve sve kancelari nekde v Milevsku nebo v Pisku?

91823

Nemají se vůbec s Monsantem paktovat.Chtěli zisk a mají ztrátu-tomu se říká riziko podnikání.Kéž by takto dopadl každý,kdo nakupuje geneticky modifikované plodiny

95501

26.09.2007 01:59

Bílí budou v roce 2027 „menšinou“

RE: rasová nesnášenlivost

Kneibolo 217.?.?.?

Člověče mluvíte mi z duše. Zvláště ta pasáž o práci. Uvědomil jsem si to už dávno, že jako živnostník makám, abych sobě a rodině zlepšil kvalitu života,jenže skutečnost je taková, že mám ze života ho*no a na rodinu nezbývá čas. S tímto přístupem pouze buduji hodnoty pro ty, kteří nás nahradí. Oni si se životní úrovní hlavu nelámou, pouze plodí, plodí a poldí.

144505

05.12.2007 10:52

Plundrování po bruselsku

A bylo řečeno a co B...?

Kneibolo 217.?.?.?

Víme jak se situace má. Známe příčinu, proč se tak děje....a??? Co s tím uděláme? Je vůbec někdo ochoten s tím něco dělat?

148542

05.12.2007 19:14

Plundrování po bruselsku

RE: A bylo řečeno a co B...?

Kneibolo 217.?.?.?

Mám z toho podobný pocit.

148571

07.03.2008 15:30

Teror pravdoláskovců

Robotizace armády...

Kneibolo 85.?.?.?

V Mf Plus vyšel minulý týden článek o postupující robotizaci armády a já si uvědomil, jak jsme blízko.Pro totalitní světovládu bude robotická armáda naprosto dokonalý prostředek. Centra odporu budou nemilostrdně ničena dnem i nocí a jednoho dne zavládne na celém světě mír.Scénáře sci-fi hororů se stanou skutečností.

155938

18.03.2008 09:48

Dopis Paroubkovi

Trodasi škodíte si...

Kneibolo 85.?.?.?

Psát něco Paroubkovi-tomu šejdíři,korupčníkovi a druhé straně téže mince,jako je Topolánek-je zbytečné.Je to jako chválit Stalina za kritiku Hitlera.Dát dohromady jednotlivé případy dokazující brutalitu US armády je samozřejmě chvályhodné.

156730

07.12.2008 22:48

Bravo, pane prezidente!

Klaus

Kneibolo 85.?.?.?

Otevřel bych tipovací soutěž na to zda a za jak dlouho,se na Václava Klause objeví v médiích hanlivý článek prokazující nějaký případ korupce VK,či ulitých peněz ve vile ve Švýcarsku apod.Osobně tomu dávám velké šance,za předpokladu,že je VK skutečným vládcům trnem v oku a ne jen součástí hry,které zatím možná ne zcela rozumíme. [zmaten]

177760

03.01.2009 19:26

Postavili mu nákupní centrum vedle domu – oběsil se nad jeho vchodem

Toto není řešení...

Kneibolo 85.?.?.?

Řešením by bylo vzít tu partu parchantů s sebou.Takto to byla zbytečná smrt a o oponenta klientelismu méně.

179552

23.06.2009 23:04

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Tahle zprava uz tu byla

Kneibolo 85.?.?.?

Pořad jsem viděl a nestačil jsem se divit. Mediální masáž nabrala zajímavé otáčky. Soudný člověk ovšem musí pochopit, že když dokáží lhát o zvěrstvech v Gaze, ani náznakem nepřipustí možnost pochybení (což se v ozbrojených konfliktech stává) a v kritice nevidí nic než antisemitismus, nemůžou mluvit pravdu ani v tom ostatním. Třeba v tom, že nejsou rozlezlí napříč společností s jediným úmyslem, škodit.

193892

18.07.2009 02:30

Zásady Zásad… vydávání Zásad

RE: Ještě jedna zásada

Kneibolo 85.?.?.?

Výborný nápad. Každé sprosté slovo nahradit slovem socialismus a jsem slušný člověk. Nebo demokracie. To je jedno. Socialismus demokracie, politolog, nebo politruk. Exekutor, jako inkvizitor. Totéž.

195953

07.08.2009 14:57

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Z vlastní zkušenosti.

Kneibolo 85.?.?.?

Já doporučuji alkohol. Čistý, minimálně 40% alkohol. Horký čaj s medem, čtvrt litru vodky (nejlépe ve dvou po sobě jdoucích dávkách), pořádná peřina a zaspat.Je třeba, začít s konzumací při prvních příznacích. Jdu se napít...mám pocit, že na mě něco leze [velký smích] Ne, vážně mám s alkoholem při chřipce dobou zkušenost a budu to tak řešit.

197419

19.11.2009 22:41

Hodina času

RE: Si zázrak

Kneibolo 85.?.?.?

Moc hezky řečeno. Problém společnosti je skutečně v tom, že si nevážíme sami sebe, natož jiných. Tomu je třeba učit děti.

205292

01.12.2009 22:33

Politici versus právníci

RE: Takovy prubirsky kamen na uvod neni vubec spatny!!

Kneibolo 85.?.?.?

Skvělé

206115

16.12.2009 20:07

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

RE: Láska k penězům je kořenem všeho zla

Kneibolo 85.?.?.?

Vím o čem mluvíte. Já byl v podobné situaci loni. Potkal mne konec samostatně výdělečné činnosti, pohledávky za neplatiči, nezaopatřená rodina a závazky větší než příjem. Byla to pro mne (zvyklého vyplatit každého řádně a včas) opravdu hrozná situace. Naštěstí mi pomohla rodina a sebevražedné deprese ustoupily. U společnosti, jejíž marketingový slogan je právě to Vámi zmíněné:"Netopte pánu Bohu do oken" jsem sehnal slušnou práci a zase funguji. A víte, co jsem si z toho odnesl? Žádné úvěry, žádné půjčky-na co nemám, nekupuji. Konto pouze jedno a žádné kreditní karty. Žádné kontokorenty a podobné židovýmysly.

207176

05.02.2010 17:24

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

Přispivatel

Kneibolo 194.?.?.?

Pane Stworo, na web Zvědavce jsem svého času (cca. rok) dobrovolně přispíval 200,-Kč měsíčně. Trvalý příkaz jsem stáhl poté, co bylo mé plné jméno opakovaně zveřejněno mezi dárci. Mám jistotu, že se to skutečně nebude opakovat?

211665

04.11.2012 23:16

Je Zvědavec na odpis?

Anonymita

Kneibolo 81.?.?.?

Pane Stworo. Patřil jsem mezi přispivatel Vašeho (našeho) webu, pravidelně posílal 200,-Kč měsíčně a víte, proč jím již nejsem? Alespoň prozatím? Protože přestože jsem Vás tehdy mailem žádal o anonymitu, mé jméno bylo zveřejněno a zde vystaveno. Docela nerad jsem se viděl v seznamu přispivatelů a tehdy jsem trvalý příkaz zrušil. Podnikat v tomto státě a být přitom na seznamu přispivatelů (pro někoho) kontroverzního webu, by mohlo mrzet.

278332

05.11.2012 08:45

Je Zvědavec na odpis?

RE: Anonymita

Kneibolo 194.?.?.?

Ano, už je to poměrně dávno a jste-li ochoten garantovat nezveřejnění, zadám nový trvalý příkaz. Ve své podstatě je mi již dnes jedno, ale nač zbytečně dráždit, že?

278370

05.11.2012 09:01

Je Zvědavec na odpis?

RE: Anonymita

Kneibolo 194.?.?.?

Jistě, Zvedavec je "kontroverzní" jak pro koho. Pro hledače pravdy (ať už je jakákoliv) je Zvědavec cenným zdrojem informací. Pro ty, kteří o nás mohou rozhodovat, zase důvodem k persekuci. Mám děti, měl jsem hypotéku (z té jsem již naštěstí venku) a vůbec jsem nestál a nestojím o jakoukoliv pozornost. Myslím, že je to pochopitelné.

278372

10.11.2013 11:29

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

Co dělat?

Kneibolo 81.?.?.?

Dělat se s tím bohužel už pár století nedá vůbec nic. A i kdyby se našel někdo, kdo by dokázal tupou většinu přesvědčit o tom, co se děje a jaká opatření je třeba přijmout, byl by elitami zlikvidován, nehledě na ztráty. Prostě "Psi štěkají a karavana jede dál". Nicméně tímto nechci nikoho neodrazovat od možnosti "svobodně" si zaprotestovat.

299447

10.11.2013 11:36

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Bratia Češi, Slovania!

Kneibolo 81.?.?.?

Člověče s Vašimi názory budete co nevidět označen za neonacistu, protože Vaše názory jsou nebezpečné. Zrušit politické strany? Vždyť ty jsou prostředkem k těm zhoršujícím se životním podmínkám, zadluženosti, inflaci, nezaměstnanosti atd., přesně jak jste napsal? A víte kdo naposlady zrušil ostatní strany a přesně z těchto důvodů?

299448

10.11.2013 11:38

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Co dělat?

Kneibolo 81.?.?.?

V poslední větě má být "odrazovat" nikolv "neodrazovat".

299449

10.11.2013 18:35

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Bratia Češi, Slovania!

Kneibolo 81.?.?.?

Vy věříte, že měl Hitler kdy nick Kniebolo? Já ne. Mýty o jeho posedlosti okultismem, sexuální deviaci atd. byly - dle mého - účelově vytvořeny právě proto, aby se již NIKDY nemohl žádný "normální" a "rozumný" člověk ztotožnit s myšlenkou, že lze žít bez parazitů. Protože jak vidíme, stejně nelze.

299457

11.11.2013 14:17

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

Jen pro zajímavost

Kneibolo 81.?.?.?

a doplnění informací shlédněte toto http://www.youtube.com/watch?v=M8L0f_WhhDc Podobnost tehdejší a dnešní situace je totiž jistě "čistě náhodná" a pokud autor projevu tehdy neříkal pravdu, není se čeho bát. Pokud říkal pravdu, je potřeba ty, kteří o ní dnes informují, pozavírat.

P.S.Nechci se mýlit, ale nezaznamenal jsem, že by zde byla kauza "Guidemedia" řešena, přestože se jedná o snahu umlčet vydavatele historických dokumentů. Tato perzekuce by byla ještě pochopitelná, kdyby kritériem stíhání bylo měřítko pravda/lež v autenticitě dokumentu. Tak tomu, ale není a stíháno je pouze samotné vydání. Inu "právo na informace" v praxi.

299482

07.12.2013 13:37

Souložili někdy sociálně ekologičtí Nesehnutí jen tak, pro radost?

RE: Autor je sám sexistické prase

Kneibolo 81.?.?.?

Všechny neziskovky podporované státem jsou jen další tunel do rozpočtu a tímto se zabývají jenom proto, aby vykázaly nějakou činnost. Navíc je to další reklama pro vlastníky zmíněných firem. Některé reklamy jsou opravdu tak prvoplánované a primitivní, že postrádají jakoukoliv hodnotu a i mně přijdou za hranicí vkusu, nicméně to jsou stále jen reklamy a ty nemají být hezké, mají zaujmout. A to se koneckonců daří.

300414

26.02.2014 18:26

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Vážení!

Kneibolo 81.?.?.?

Už mne opravdu přestává bavit hrát hru na "hodné" a nacisty popř. neonacisty. Jak je možné, že lidé, kteří ve své podstatě vědí co se děje a o co tady jde, stále vypouštějí věty typu: "„Americký scénář na Ukrajině přivede ke vládě neonacisty........." Nechápete, že nacismus (sic!) je něco diametrálně odlišného od německého nacionálního socialismu? Že "nacismus" je produkt producenta? Jsou toto nacisté http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/ ? Nebo je tento zástupce ukrajinské opozice nacista http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/230987-jacenuk-ukrajinsky-obama-chce-miesat-predvolebne-karty/ ? Když stále a dokola hovoříte o nacistech (myslíte tím německé národní socialisty), víte co jejich leader vlastně říkal https://www.youtube.com/channel/UCTB12yZFKGXn5kfY3fCbJ8g ? Více info na http://nassmer.blogspot.cz/

305402

26.02.2014 18:30

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Vážení!

Kneibolo 81.?.?.?

Apropo, je tady nějaká pravděpodobnost, že by byl V. Putin označen za novodobého Hitlera, pakliže by došlo k válečnému konfliktu? Diktátorem již (dle popaganda) je.

305405

13.03.2014 12:14

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

Historie

Kneibolo 81.?.?.?

Bylo by fajn se odprostit od těch ideologických a šovinistických náhledů na minulost. Obsazení Sudet mělo své příčiny a byla to pouze reakce na 20 let vývoje v ČSR. Jak bychom se chovali my, kdybychom se zítra ráno probudili v nově vzniklém státu a stali se občany druhé kategorie? Stále dáváme vinu Němcům, ale fakt, že důvody k jejich následnému chování jsme dali my, odmítáme. Vznik samostatné ČSR byla chyba, která nám nepřinesla nic. Rozbitím evropských monarchií jsme těm, které zde kritizujeme, pouze posloužili k zavedení tzv. demokracie. Rozmělněné státečky se totiž ovládají daleko snáze, než celek.

306519

13.03.2014 12:27

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

EU

Kneibolo 81.?.?.?

Apropo srovnávat EU s Třetí říší je zcestnost všech zcestností. Stejně tak tvrdit, že Ukrajinský Pravý sektor, jsou nacisté. Ano, mnozí národovci na Ukrajině této iluzi podlehli, ale bohužel naletěli. Copak mezinárodní kapitál, který vytvořil EU a financuje změny na Ukrajině, jsou národní socialisté? Podporovali Hitlera, nebo jej naopak zlikvidovali? Chtějí, abychom četli co říkal, nebo naopak dělají vše proto, abychom tu možnost neměli viz kauza Guidemedia? Oni jsou mistry lži a pomíchají účelově věci tak, že ten, kdo se nevrátí ke kořenům a nepochopí o co tehdy šlo, nemá šanci udělat si ve věci jasno.

306521

13.03.2014 14:31

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU

Kneibolo 81.?.?.?

Na to jste přišel jak? Pokud je mi známo, byli ti opravdoví ns v naprosté většině zlikvidováni. Ti, kdo s nimi spolupracovali a později přešli na druhou stranu, byli pouze prospěcháři a ti jsou všude.

306533

13.03.2014 14:39

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU-pokracovani III: rise

Kneibolo 81.?.?.?

Přesně tak. Německo je stále okupované a nemá suverenní vládu, takže říct, že EU je pokračováním Třetí říše, je holý nesmysl. Naopak. EU je rozšiřováním vlivu těch, kteří stojí za pádem Třetí říše. To samé Ukrajina. Jaceňuk je loutkou mezinárodního kapitálu a ten jak známo národní socialisty vůbec nepotřebuje. Co potřebuje, jsou odnárodnění idioti. Přesně vy smyslu EU.

306534

13.03.2014 15:48

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU-pokracovani III: rise

Kneibolo 81.?.?.?

1) národní socialismus je levicová ideologie
2) obhajuje zájmy celku před zájmem jednotlivce
3) vyjímečnost rasy nevyzdvihuje...tvrdí, že rasy jsou a každá specifická se svým místem na zemi. Je proti míšení ras.
4) signatáři Versailské smlouvy se zavázali k omezení armád, což jediné Německo dodrželo. Hitler osobně podával několik odzbrojovacích návrhů např. zákaz používání leteckých bomb atd.,atd.
5) státní aparát pracoval na takový výkon, aby nepodlehl cizím státním aparátům té doby
6) dtto Zápaní spojenci...neshledávám rozdíl
7) dtto Zápaní spojenci...neshledávám rozdíl
8) dtto Zápaní spojenci...neshledávám rozdíl
9) lež. Hitler i Goebbels dle vlastních vyjádření neměli v úmyslu vyvážet národní socialismus...proto je národní, nikoliv mezinárodní-narozdíl od bolševiků
10) viz 9)
11) lež. válka nebyla smyslem ns hnutí, ale pouze důsledkem neochoty se podřídit tlaku mezinárodního kapitálu

306539

13.03.2014 17:35

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU-pokracovani III: rise

Kneibolo 81.?.?.?

Pobavil jste, ale vlastně ne, nepobavil. Rady typu "Radím neopisovat prohlášení a poučky z literatury" a "Třeba se naučit samostatně myslet", jsou na hranici drzosti, pane. Chcete tedy říct, že mé názory jsou komformní, kdežto ty Vaše nonkomformní? Hmmm, tomu říkám šok. Měl jsem za to, že je to zrovna v našem případě naprosto opačně. Slyšel jste někdy jméno Alfred Rosenberg, když už chcete hovořit o rasách? Četl a viděl jste někdy dobová prohlášení třeba konkrétně A. Hitlera? Máte představu o jednotlivých bodech programu NSDAP, když už tady chcete šířit mýtus o pravicovosti ns? Dovede si vysvětlit, proč se na stranu NSDAP přidala i valná vetšina komunistických dělníků, když se dle Vás jednalo o pravicovou politiku? Ne? Nevadí, informace si můžete celkem snadno doplnit. "Nevadí", ale pouze do doby, než začnete druhým udílet rady o "samostatném myšlení", aniž byste sám měl představu o tom, co to je.

306549

13.03.2014 17:50

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU

Kneibolo 81.?.?.?

Než příteli začnete někoho urážet a obviňovat z plácání "kokotin", vyjmenujte někoho z těch zakladatelů The Club of Rome, údajných pohrobků činitelů Třetí říše. Opravdu nechápu, jak můžete tak hrubě míchat jablka s hruškami. I když...o to vlastně asi někomu jde.

306552

13.03.2014 19:24

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU

Kneibolo 81.?.?.?

Pokud nám Německo dluží 50t zlata, tak jej máme zřejmě tam, kde je i Německé zlato. Pokud vím, tak o jeho vrácení žádají viz článek níže.

306557

14.03.2014 10:52

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: Mocenské plány Německa ?

Kneibolo 81.?.?.?

Ano...Právě ta ochrana občanů je stála pověst a později i život. Každý, kdo by měl chuť se skutečně vzepřít mocným a nejmocnějším, musí být nemilosrdně zlikvidován, byť se jedná o osmdesátimilionový národ.

306608

15.03.2014 07:02

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU-pokracovani III: rise

Kneibolo 81.?.?.?

Hovořím zde o dělnictvu sympatizujícím původně s komunismem a poté s nacionálním socialismem, nikoliv o Ernstu Thälmannovi, bolševiku, který trval na tom, že bolševismus je ta správná medicína pro Evropu. Ten opravdu skončil v KZ-Buchenwald.

Nemyslím si, že mít poslední slovo znamená mít pravdu. Také si nemyslím, že je třeba být germanofobem.

Přemýšlel jste někdy nad tím, jak je možné, že jsme se Sudetskými Němci mohli stovky let koexistovat a situace se prudce zhoršila až po roce 1918? Kde se v nich to zlo vzalo? Pátrejte po příčinách, nehleďte na následky.
A jste si jist, že dnes otročíte na nástupce ns? Vždyť ns válku prohráli a Německo je stále okupované, tak na koho to vlastně otročíte?

306702

15.03.2014 07:15

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU

Kneibolo 81.?.?.?

Nejsem milovník nacionálního socialismu. Jsem milovník pravdy a ta má konkrétně v případě II. světové války velký deficit.

Máte na tom seznamu Bilderbergu jména jako Hitler, Hess, Göring, Himmler atd., atd.? Tak o čem tady proboha mluvíte? Konkrétně Hess tou dobou žil ve Spandau a nebylo nic snažšího než jej pustit a udělat čestným předsedou. Nemuseli by jej sebevraždit. Celé je to pitomost, ale o to jde. I v historii lze vytvořit Babylon, kdy jeden nerozumí druhému. Nejnebezpečnější pro jeho tvůrce je totiž jednota (a nemyslím tím obchodní řetězec).

306703

15.03.2014 22:27

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: EU

Kneibolo 81.?.?.?

Pletete do toho národní socialisty, protože nemáte tušení, co to vlastně ten národní socialismus je a o co jeho tvůrcům šlo.
Jinak souhlasím. Zřejmě už opravdu záleží jen na tom, kdy to bude spuštěno viz "tajemný" železobetonový objekt budovaný na Křivoklátsku http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/213452801240020/video/ ... někteří holt vědí víc než my a budou připraveni.

306742

15.03.2014 22:48

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

RE: Historie

Kneibolo 81.?.?.?

Nedávno jsem byl v jedné diskuzi málem utlučen čepicemi, protože jsem prohlásil, že srovnávat Putina s Hitlerem je zcela na místě, když vezmu v úvahu, že proti Putinovi dnes stojí titíž, kteří tehdy stáli proti Hitlerovi. Absolutně nepochybuji o tom, že pokud by Putin prohrál válku, kterou jak vidíme sám neprovokuje, byli bychom zahrnuti tunami dokumentů o Putinových "zvěrstvech". Kolik milionů by to bylo tentokrát? Skutečnost, že by s Putinovým pádem zmizelo 99% populace tohoto světa, záměrně opomíjím.

306743

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 1

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
21,22 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 464,28 Kč
1 unce stříbra
519,14 Kč
Bitcoin
409 043,85 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 682 314