Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Abuelo

Nalezeno 12 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.01.2014 00:54

Politika roku 2014 a v následných letech

Dokument: Válka proti demokracii s českými titulky

Abuelo 89.?.?.?

Pro pochopení politiky roku 2014 a v následných letech je nutné obětovat 90 minut shlédnutím tohoto dokumentu:

http://www.youtube.com/watch?v=YOXAlSsma2A

Kromě toho je nutné umět dešifrovat zprávy poskytované zločinnou bandou humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů sloužících Bilderbergům, Trilaterální komisi, Svobodným zednářům atd. Jednoduše řečeno sloužících americkému imperialismu.
Zpráva:
"Americký prezident Barack Obama nominoval na funkci viceguvernéra Fedu bývalého šéfa izraelské centrální banky a uznávaného ekonoma Stanleyho Fischera. Fischer má nahradit dosavadní viceguvernérku J. Yellenovou, která se od února stane první šéfkou této instituce" (ČTK)

Kdo to je Stanley Fischer, bankovní exponent americko-židovské KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) se přečtěte zde:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Stanley_Fischer

Co to je FED?

Vznikl podepsáním Zákona o federálních rezervách pár dnů před vánočními svátky, 23.prosince 1913, prezidentem Woodrowem Wilsonem. Samotné znění zákona vzešlo z tajného setkání zástupců amerického ministerstva financí a několika vlivných bankéřů té doby v listopadu 1910 na ostrově Jekyll Island v americké Georgii. Hlavní rys zákona bylo získání pověření (z americké ústavy explicitně dané Kongresu) tisknout peníze a poskytovat je americké vládě na úvěr.

Fed je totiž v dnešních dnech hlavním zdrojem tisknutí amerického dolaru, přestože dle ústavy Spojených států amerických má výhradní právo tisknout americkou měnu pouze ministerstvo financí. Levice i libertariáné dále kritizují na Fedu, že je soukromý a je ovládán neprůhlednou úzkou skupinkou lidí. Levice také zdůrazňuje možnost zapojení Fedu do světové finanční krize a další nelegální praktiky. Fed není ničím kontrolován a navzdory svým pravomocem a prostředkům funguje fakticky jako nezávislý orgán. Fed je a byl také především kritizován za svou "tajuplnost".

Více o FEDu, zločinné organizaci ovládané a vlastněné americko-židovskou KFO, která vykořisťuje a ovládá prostřednictvím bankovního systému celý západní svět zde:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Feder%C3%A1ln%C3%AD_r...

Úplnou pravdu o rafinované diktatuře americko-židovské KFO v USA a ve světě se ale dozvíte v knize:

Michael Morris: "Co nesmíte vědět!"

Je zatím k dostání i v českém překladu. Dle mého názoru by ji měl každý občan se snahou o vlastní a nezávislé myšlení znát a vlastnit. Zde najde odpovědi na naši nedávnou minulost, na naši současnost a dovede odhadnout i to, co nás čeká v budoucnosti.

Nejleším řešením by bylo, kdyby nikdo nemohl absolvovat maturitu, bez znalosti této knihy. To ale zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO nikdy nedopustí. Ztratili by tím smysl své existence a zdroj své královské obživy.

Zd...

Automaticky kráceno

302392

13.01.2014 14:06

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

Definice současné parlamentní demokracie

Abuelo 89.?.?.?

Současná parlamentní demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a Kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatických loutkových divadýlek zkorumpovaných a arogantních politiků.

Tato diktatura je dále udržována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý, bezohledný a bezcitný byznys (právní stát přeměnili na stát právnický).

Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatického loutkového divadla zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatství na úkor nás, novodobých otroků.

Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. Dávají na dojmy prezentované mainstreamovými médii a ne na pojmy.

KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první je nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi, rozpadu Východního bloku a rozpadu Sovětského svazu nemá ve světě rovnoceného protivníka. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní KFO.

Politici v jednotlivých zemích se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás typickým je nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař a jeho zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak).

Proto mezi těmito politiky vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.

Pokud někdo neví, kdo patří mezi zločinnou bandu humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, tak tady je rozšířený a zdaleka neúplný seznam jejich členů:

http://abbartos.wordpress.com/2013/05/25/pravdolas...

302452

14.01.2014 03:06

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

Zločinná americko-židovská KFO má slabost pro 11 .září.

Abuelo 89.?.?.?

11. září 1973 svrhla americko-židovská KFO demokraticky zvoleného prezidenta Chile, Salvatora Allendeho, a následně povraždila tisíce chilských vlastenců rukou svého diktátora Pinocheta za účelem udržení si přírodních zdrojů Chile ve svém vlastnictví a jejich drancování.

11. září 2001 titíž zločinci zinscenovali útok na dvojčata v New Yorku za účelem následného napadení arabských zemí a ovládnutí jejich přírodního bohatsví a jeho drancování. Přitom se neštítili zabít přes dva tisíce svých vlastních občanů.

Filmový dokument jako jeden z mnoha důkazů, kterému snad porozumí i ti, co nehovoří anglicky:

http://www.youtube.com/watch?v=cHHghW4Pg5k

Dokumentů a faktů o tomto zločinu americko-židovské KFO existuje na internetu hafo. Ti, kteří už prohlédli proradnost české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, si je jistě najdou.

302487

04.02.2014 23:21

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Co to je parlamentní demokracie?

Abuelo 89.?.?.?

Pani Jarmilo, Venca Peročmajz si tu naši národní KFO osobně vytvořil na základě astronomických tunelů a zlodějen v devadesátých letech minulého století (spočítal jsem to na nějakých 2 - 2,5 biliónu korun). Kellner (dokonce po internetu se píše, že skutečným vlastníkem PPF je Venca Peročmajz), Babiš, Tykač, Vítek, Komárek, Dospiva, Haščák, Chrenek, Šmjec, Bakala ukradli miliardy a stovky dalších, kteří ukradli "jen stamilióny". Nepíši o Kožených a podobné pakáži. Zeman se Šloufem byli jen čičmundi. Zeman dle mých informací nekradl, jen se obklopil špatnými přáteli. Když se stal prezidentem, tak je všechny hodil přes palubu, včetně Šloufa. A ti mu to nemohou dodnes zapomenut, proto ho s pomocí zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO špiní v mainstreamových médiích, kde se dá.

304045

05.02.2014 01:53

Pogromy v Kyjevě financovány Spojenými státy americkými

Ukrajina versus Saudská Arábie, kde pošlapávání lidských práv je v zájmu americko-židovské KFO

Abuelo 89.?.?.?

a česká zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO (Kriminální Finanční Oligarchie), která "bojuje" za lidská práva doma, na Ukrajině, v Číně, v Burmě atd. mlčí:

Saúdskoarabský režim schválil v neděli nový protiteroristický zákon, podle kterého budou aktivisté, kteří požadují reformy, odhalují korupci nebo se účastní disentu, souzeni jako teroristé:

http://wertyzreport.com/2014/02/04/saudove-zahajili-boj-proti-teroru/

Níže nafilmovaná "lidská práva" patří v Saudské Arábii k víkendové zábavě. Můj kamarád z Německa, který pracoval několik měsíců pro Siemens v Saudské Arábii mi vykládal o té hrůze. Noví a neznalí cizinci jsou při sekání hlav umístěni do první řady, aby je postříkala krev z useknuté hlavy a Arabové z toho mají strašnou srandu. Jinak si Arabové říkali: "Tento víkend bude nuda budou se sekat jen ruce." Když se sekaly hlavy, tak bylo vždy narváno. Natáčet se nesmí! Ale tento cizinec to tajně natočil z dálky a umístil to na internet:

http://www.youtube.com/watch?v=xZpIiGo6Pzs

Níže je stručná analýza "lidských práv" v Saudské Arábii. Bohužel, česky jsem to nenašel. Jenom anglicky. Ale i ti, co neumí anglicky, vydržte! Uvidíte fotky, jak se američtí prezidenti kamarádí se zločincema ze Saudské Arábie, které "nějaká lidská práva" nezajímají.

Jistě Vás napadne otázka: Proč se nesmí kritizovat flagrantní pošlapávání lidských v Saudské Arábii? Odpověď je velmi prozaická. Saudská Arábie je největším exportérem ropy na světě a díky ní se na světových trzích musí platit bezcenným americkým dolarem. Zároveň je největším exportérem pravých teroristů, kteří umožňují americko-židovské KFO vojensky napadat země, které považují za svůj ekonomický a politický zájem:


http://www.youtube.com/watch?v=GcvLJ3esGgc

Zde máte neúplný seznam české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, která Vám vypírá mozky, aby jste se stali poslušnými otroky americko-židovské KFO:

http://abbartos.wordpress.com/2013/05/25/pravdolaska-5-0-aktualizovany-seznam-pravdolaskaru-200-dalsich-jmen-celkem-700-pravdolaskaru/

304059

25.02.2014 01:03

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

Pokud chápeme, co je parlamentní demokracie, tak víme, že si Washington může dovolit, co chce!

Abuelo 89.?.?.?

Současná parlamentní demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a Kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků.

Tato diktatura je upevňována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý byznys (právní stát přeměnili na stát právnický).

Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatství na úkor novodobých otroků, které lživě nazývají svobodnými občany.

Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. Díky tomu nové generace otroků (lživě svobodných občanů) dají na dojmy prezentované prolhanými mainstreamovými médii a ne na pojmy, ze kterých by si tvořili vlastní nezávislé a nekonformní názory.

KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první skupinou je všemocná nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi, rozpadu Východního bloku a Sovětského svazu nemá ve světě zatím rovnocenného oponenta. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní americko-židovskou KFO.

Politici v jednotlivých zemí se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař, agent americko-židovské KF a jeho parta humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak). Proto mezi nimi vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.

Nejnebezpečnější pro naši budoucnost je americko-židovská KFO, která v České republice vládne neomezeně a arogantně prostřednictvím zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů,agentů amerického imperialismu, kteří ovládli mainstreamová média, školství, kulturu a politické strany (rozuměj psychopatická loutková divadélka zkorumpovaných a arogantních politiků).

Co je to ta americko-židovská KFO, jak ovládá a ožebračuje národy světa a jak usiluje o NWO (Nový světový řád) se každý dozví z knihy německého autora, která byla přeložena i do češtiny. Je k dostání v našich knihkupectvích za 390 Kč a nebo je prý i ke stažení na internetu:

Michael Morris: Co nesmíte vědět!

305296

25.02.2014 12:56

Může Washington svrhnout tři vlády najednou?

Lidská práva jako nástroj ovládnutí světa americkým imperialismem

Abuelo 89.?.?.?

Saúdskoarabský režim schválil v neděli nový protiteroristický zákon, podle kterého budou aktivisté, kteří požadují reformy, odhalují korupci nebo se účastní disentu, souzeni jako teroristé:

http://wertyzreport.com/2014/02/04/saudove-zahajili-boj-proti-teroru/

Níže nafilmovaná "lidská práva" patří v Saudské Arábii k víkendové zábavě. Můj kamarád z Německa, který pracoval několik měsíců pro Siemens v Saudské Arábii mi vykládal o té hrůze. Noví a neznalí cizinci jsou při sekání hlav umístěni do první řady, aby je postříkala krev z useknuté hlavy a Arabové z toho mají strašnou srandu. Jinak si Arabové říkali: "Tento víkend bude nuda budou se sekat jen ruce." Když se sekaly hlavy, tak bylo vždy narváno. Natáčet se nesmí! Ale tento cizinec to tajně natočil z dálky a umístil to na internet:

http://www.youtube.com/watch?v=xZpIiGo6Pzs

Níže je stručná analýza "lidských práv" v Saudské Arábii. Bohužel, česky jsem to nenašel. Jenom anglicky. Ale i ti, co neumí anglicky vydržte! Uvidíte fotky, jak se američtí prezidenti kamárádí se zločincema ze Saudské Arábie, které "nějaká lidská práva" nezajímají.

Jistě Vás napadne otázka: Proč se nesmí kritizovat flagrantní pošlapávání lidských v Saudské Arábii? Odpověď je velmi prozaická. Saudská Arábie je největším exportérem ropy na světě a díky ní se na světových trzích musí platit bezcenným americkým dolarem. Zároveň je největším exportérem pravých teroristů, kteří umožňují americko-židovské KFO vojensky napadat země, které považují za svůj ekonomický zájem.

Saudi Arabia is a theocratic, Salafi, Islamist state that holds regular public executions for crimes including "apostasy", a charge often used to stifle free speech, dissenting views, and any critical scrutiny of Islam.
This video discusses the current ongoing cases of 3 Saudi dissidents who are being targeted by their country's religious and political oppression.

Raif Badawi, Turki Al-Hamad and Hamza Kashgari.

Please see the links below for more information.

And please SHARE this video in your social networks. Thank you!

http://www.youtube.com/watch?v=GcvLJ3esGgc

Zde máte neúplný seznam české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO, která Vám vypírá mozky, aby jste se stali poslušnými otroky americko-židovské KFO:

http://abbartos.wordpress.com/2013/05/25/pravdolaska-5-0-aktualizovany-seznam-pravdolaskaru-200-dalsich-jmen-celkem-700-pravdolaskaru/

Jen tak na okraj. Nově jmenovaná vláda pod vedením Lysohlávka Zlatoústého se členy té zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO jen hemží. Tak nemůžeme od ní, jako Češi, čekat nic dobrého.

305331

03.03.2014 00:31

Krize na Ukrajině

Informace pro členy Protektorátní vlády, Sobotku, Zaorálka, Protektora Dienstbiera a další.

Abuelo 89.?.?.?

Nevážená a opovrhovaná Protektorátní vládo amerického imperialismu,
to co předvádíš poslední dny v souvislosti s krizí na Ukrajině přesahuje veškeré nejpesimističtější předpovědi českých občanů. První váš (úmyslně s malým "v") zločinný krok byl okamžité zrušení Klausovy vyjímky z Lisabonské smlouvy. Její zrušení nás bude stát minimálně 6 biliónů korun (asi 4 roční státní rozpočty). Jak jsem k této částce došel, rád vysvětlím, pokud mne o to požádáte.
Místo, aby jste okamžitě řešili tragický život 1,5 miliónu ekonomicky a sociálně vyloučených spoluobčanů, lichvu a na ní navázané exekutory spojené s kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafii, která přeměnila právo na bezpráví a bezohledný byznys. Místo toho aby jste okamžitě vypsali referendum na církevní restituce, místo toho aby jste se okamžitě postarali o milióny ožebračených důchodců, kterým bylo jimi vytvořené bohatství rozkradeno a vytunelováno a dnes žijí v bídě, lezete nestydatě do prdele americkému imperialismu bez ohledu na dnešní a budoucí české zájmy ve střední Evropě.

Vaše kroky v zahraniční politice hanba a hnus!!! Celý národ se propadá hambou, kam až řiťoalpinisti amerického imperialismu z ČSSD jsou ochotni zajít. A jaké lži o událostech na Ukrajině jsou ochotni šířit prostřednictvím své zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO (Kriminální Finanční Oligarchie.

Co si o vašich krocích myslí národ, aby jste nenabyli dojmu, že vám píše nějaký vyšinutý magor, vám řekne diskuse pod níže uvedeným článkem, který publikoval zástupce a kamárád Protektora Dienstbiera, Šláfenberg. To snad nepotřebuje komentáře.
http://www.novinky.cz/domaci/329113-putin-se-chova...
Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (1607)
Jan JUNÁK, Kladno
Sobota, 1.března 2014, 19:49:42 Souhlasím +1607
A násilně obsazené Kosovo nevadí???

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy (758)
David Adamec, Praha
Sobota, 1.března 2014, 19:51:27 Nesouhlasím -758
Svatá pravda,ideologie fašismu a komunismu je zcela totožná.
Zde je zlomek pravdivých informací z internetu o událostech na Ukrajině:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hajek...

http://www.youtube.com/watch?v=QRa0Yhyr8RE

http://rutube.ru/video/eec8383cec287220988301ae9e3...

http://www.paulcraigroberts.org/

http://wertyzreport.com/2014/02/23/lidr-praveho-se...

http://rt.com/news/radical-opposition-intimidating...

305834

09.04.2014 00:47

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

Pokud chceme rozumět politice v euroatlantickém prostoru, tak musíme znát definici parlamentní demokracie

Abuelo 89.?.?.?

Současná parlamentní demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků.
Tato diktatura je dále udržována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý byznys (právní stát přeměnili na stát právnický).
Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatických loutkových divadélek zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým "svobodným" otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatsví na úkor novodobých otroků.
Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. Prostě dává na dojmy prezentované mainstreamovými médii, které jsou ovládány KFO.
Učebnicovým příkladem v současné době je fašistický puč a násilný ozbrojený převrat na Ukrajině spojený s vražděním neozbrojených policistů a oprávněně rozhořčených ožebračených občanů Ukrajiny. Toto je lživě prezentováno českou zločinnou bandou humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO jako vítězství svobody a demokracie. Není řečeno, že americko-židovská KFO chce zatáhnout Ukrajinu do NATO a vybudovat si na hranicích s Ruskem vojenské základny. Už do toho investovali 5 miliard dolárů.
KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první je nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi nemá ve světě rovnoceného protivníka. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní KFO. Politici v jednotlivých zemí se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař a jeho parta humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak). Proto mezi nimi vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.

308179

09.04.2014 01:00

Obama vyhrožuje Rusku a NATO

Fašistický převrat na Ukrajině již stál USA 5 miliard dolarů, jak nechtěně informovala svět Victoria Nulandová

Abuelo 89.?.?.?

Na Ukrajinu se v jediném týdnu slétly celebrity světové politiky – čelní zástupci Spojených států, Francie, Německa, Dánska a Evropské unie, aby jednaly o tom, co si představují pod budoucností této země. Samozřejmě, že nemohla chybět ani česká zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů amerického imperialismu v čele se Schwarzenbergem a podobnou českou politickou pakáží.

Náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nulandová, senátoři Chris Murphy a John McCain, ministři zahraničí Německa a Holandska Guido Westerwelle a Frans Timmermans, komisařka Evropské unie pro zahraniční věci a bezpečnost Catherine Ashtonová, dokonce bývalý prezident Gruzie Michail Saakašvili, europoslanec Jacek Protasiewicz, Linas Linkevičius - ministr zahraničí Litvy, která předsedá Radě EU, bývalý polský premiér Jaroslav Kaczyński, a také pár českých politiků, kteří v sobě náhle objevili ambici pohnout věcmi na Ukrajině, třeba senátor Jaromír Štětina, známý jako zastánce čečenských bojovníků proti Rusku, nebo sociální demokraté Libor Rouček či Lubomír Zaorálek. Nemluvě o dalších desítkách českých hajzlů a ksindlů jako jsou Kocábové, Urbanové, Pánkové a jejich podvratná organizace s celosvětovou působností, "Člověk v tísni". A samozřejmě, že nesměl chybět ani ten hajzl Šláfenberg.

Výčet zahraničních politiků, kteří se pokusili určit další vývoj na Ukrajině, samozřejmě není ani zdaleka úplný, zachycuje jen některé z těch, kteří se "obtěžovali" dojet osobně na Ukrajinu hned v prvních okamžicích lámání chleba na kyjevském Náměstí nezávislosti známém jako Majdan. Kdo jim to asi financoval a komu svoji cestu asi vyfakturovali včetně diet? To jistě "nikdo neuhodne!!!"

A tato mezinárodní elita agentů amerického imperialismu řvala a řve unisino do světa, že ten, kdo se vměšuje do vnitřních věcí Ukrajiny je:

Světe div se: Rusko a Putin.

Tak má "demokratické politiky" v "demokratických zemích" již od II. světové války zkorumpované a zorganizované americko-židovská KFO (Kriminální Finanční Oligarchie).

A světe div se, nějaký polský hajzl, kterému se Poláci posmívají pro jeho chudobu ducha, jménem Lech Walesa chce Putina postavit před Haagský tribunál. Mají to dobře zorganizované. Ještě, že už se v pekle smaží nějaký český humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař. Ten by si s ním jistě "zazpíval" duo proti Putinovi a Rusku pod taktovkou amerických imperialistů, kteří si z nich vyrobili "světové politické osobnosti".

Co Vám prolhaná pravdoláska neukáže:

http://gloria.tv/?media=540709

http://www.youtube.com/watch?v=3gPBmq0u8Fw

308180

04.05.2014 23:43

Obrázek lepší než tisíc slov

Demokracie v pojetí amerického imperialismu a české

Abuelo 89.?.?.?

zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického imperialismu. Předpokládám, že Dienstbieři, Zaorálkové, Roučkové, Stropničtí, Bělobrádkové, Schlafenberkové, Kalouskové, Štětináčové, Bursíkové, Pánkové, Urbanové, Kocábové a stovky dalších členů české zločinné bandy humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického imperialismu prožívají při pohledu na výše publikované otřesné snímky z Ukrajiny konečně svůj největší životní orgasmus. Vždyť je to výsledek také jejich neúnavné aktivity na Ukrajině.

Konečně zase zvítězila jejich pravda, láska a demokracie!!!

309542

22.05.2014 00:22

Otevřený dopis předsedovi Poslanecké sněmovny: Odvolejte Karla Schwarzenberga

Proč kníže Schwarzenberg otevřeně a aktivně podporuje fašistický puč

Abuelo 89.?.?.?

a vraždění nevinných a bezbranných policistů a ožebračených Ukrajinců na Ukrajině?

Proč si rozumí a spolupracuje se současnou Českou protektorátní vládou amerického imperialismu v čele s Lysohlávkem Zlatoústým?

Proč si rozumí a intrikuje proti zájmům Českého národa s Dienstbierama, Zaorálkama, Roučkama, Macháčkama a podobnou zrádnou českou pakáží z ČSSD? Proč s nimi vykopává válečnou sekeru proti Ruské federaci?

To všechno pochopíte, pokud si prostudujete níže uvedený odkaz, který Vám česká zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů amerického imperialismu ovládající a řídící naši "demokratickou" společnost neposkytne:

http://nwoo.org/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2013010057

Všechny české vlastence

Zdraví Josef

310445

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 142 804