Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Samuel

Nalezeno 10 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.11.2003 00:43

RIAA pořádá ničím neomezené hony na uživatele software P2P

RE: RIAA pořádá ničím neomezené hony na uživatele software P2P

Samuel 213.?.?.?

Ale kdyz tohle udela kazdy, co budeme stahovat? Nikdo nebude nic sdilet. To prece neni reseni. [smích]

21270

04.11.2003 00:46

RIAA pořádá ničím neomezené hony na uživatele software P2P

RIAA pořádá ničím neomezené hony na uživatele software P2P

Samuel 213.?.?.?

Kdosi kdysi pry o autorskem zakonu rekl, ze ho bezni lide toleruji jen diky tomu, ze neni prosazovan na jejich ukor.

Vzhledem k tomu, ze situace se zmenila a uz to neplati, muzeme se myslim brzy tesit na masovy odpor vuci autorskemu zakonu a jeho zastancum... Lide si nenechaji libit, aby jim nekdo zcistajasna odpiral neco, co povazovali za samozrejmost uz jejich rodice a prarodice.

21271

10.05.2013 08:54

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

My sentiments exactly, hehe

Samuel 88.?.?.?

Tomuto článku jsem dal 2. To proto, že podstatu vystihl perfektně - i já si to už dávno myslím; ale co se řešení týče, tak je to jen žehráním na pokrok. Prostě pokrok existuje právě tímto feťáctvím. Díky Luciferovi máme přeci pokrok! Lucifer - světlonoš! To on je z andělů nejchytřejší a ukazuje nám cestu skrze světlo. A co se např. týče Asie, tak právě proto, že si Asiat, Afričan, nebo Indián raději skládá o rostlině básničku, místo aby ji rozpitval, tak nám teď Japonci a Číňané "lížou" zadky a války se vedou u nich ve 3. světě a ne u nás. Je to pořád dokola - nebuďte zpátečníky! V dobrém! Ahoj! [mrknutí jedním okem]

289450

10.05.2013 16:39

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

Samuel 88.?.?.?

Možná si nerozumíme, ale já neříkám, že Lucifer má veškerou moc nad světem (křesťanská dialektika); jen říkám, že Lucifer je nositelem pokroku. A lucifer existoval ještě před stvořením světa, resp. Země apod. A samozřejmě člověk musí z vlastního rozhodnutí Lucifera následovat, v tom je obsažen hřích člověka. Nicméně kdyby člověk Lucifera nenásledoval, tak prostě není v lidských možnostech, aby byl pokrokový (nemyslím to teď marxisticky). My prostě musíme vyrábět a konzumovat, a zvyšovat bohatství (HDP), abychom např. mohli létat do kosmu. I sex je hřích a nejde to jinak.

289484

10.05.2013 21:04

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

Samuel 88.?.?.?

Díky. Na druhou stranu pozor: To, že Lucifer přináší Pokrok (prosím vás, teď ale strašně simplifikuji: Slovo Lucifer používám jen jako historickou, narativní metaforu), neznamená, že Lucifer je "dobrý". Jistěže pokud někdo fetuje (bankéř, nebo vagabund), tak je to odsouzeníhodné; spíš jsem ale chtěl upozornit na laciné odsuzování Pokroku a především pak Modernity. Na další diskuzi nemám dost času, omlouvám se. Je to z mé strany jen komentář; diskutovat nelze.

289504

27.01.2014 04:41

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

Samuel 147.?.?.?

Dobrý deň, ako vskutku 19 ročný mladý človek mám pocit, že sa Váš príspevok týkal priamo mňa, no ani po niekoľkých minútach uvažovania neviem ako ho uchopiť. Asi prvý krát v živote sa mi stalo, že by som mal výhrady prakticky ku každej vete, ktorú diskutujúci napísal.

Pripadá Vám, že okolo seba vidíte úplne iné ľudské príbehy než aké sú tu popisované? A nieje to náhodou tým, že ste žena?

Aj bez znalosti titulov ako sú Základy mužského šovinismu Vám predsa musí byť jasné, že to čo sa podozvedáte od rozvádzajúcej sa kamarádky (nieto ešte od rozvádzajúcej sa kamarádky Vášej dcéry) nielenže može byť, ale pravdepodobne aj je na míle vzdialené od reality.

Nieje neznámym a nevideným postupom hocktorej rozvádzajúcej sa paničky ohovoriť partnera pred známymi i rodinou, v zúfalom pokuse posilniť vlastné rozvodom poničené ego.

Kludne ma nazvite zakomplexovaným idiotom, ale sami iste uznáte, že to ako Vy vnímate situáciu rozvádzajúcej sa kamarádky záleží výhradne na jej sprostredkovaní.

A preto Vy vidíte obetavé, snaživé, dobré, milujúce a vrúcne manželky, zatiaľ čo známi daného rozvedeného zase podlé, nevraživé, peniaze milujúce zlatokopky.

ô
Rád by som poukázal na to, že sa nestaviam za a nepodporujem ani jednu z týchto strán.

Ono predsalen ten svet nieje čiernobiely.

Okrem iného, keď je dotyčný muž taký "budiškničemu" ako je popisovaný, ako vlastne k tej svadbe došlo?

Ak sa Vášmu manželovi páčilo na vojne a ak máte okrem dcéry aj syna a je na to ešte čas, kĺudne ho pošlite na vojenskú akadémiu, platy sú vraj celkom dobré, tak prečo nie?

Ja som napríklad celkom rád, že som o bol o tento zážitok ukrátený, a skutočne nedokážem vymyslieť princíp akým by podľa Vás takáto dvojročná strata času magicky menila ľudí z "nepoužiteľných" na "použiteľných".

Ale to je asi len tým, že som koniec koncov len jedným z tých mladých kreténov, ktorí vlasne nič nevedia.

Áno, som tiež z tých, ktorí sedia často pri počítači, ale čo mám robiť, keď študujem informatiku? Mám študovať sociológiu alebo manažment alebo pobafkávať na Zetore z ručne ušúlanej cigarety? Nič proti roľníkom, tak ako oni majú svoju prácu, tak mám aj ja svoju a možno keď Vám najbližšie nebude fungovať internet, servisnú linku Vám zodvihnem práve ja.

Ak Vám takí ako ja nevyhovujú, pošlite dcéru na dedinskú diskotéku v kultúrnom dome. Pri dobrej vôli sa Vám vráti zbúchaná a budúci nepočítačový zaťko si čoskoro bude vychutnávať Vaše knedlíky.

303318

27.01.2014 04:42

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

Samuel 147.?.?.?

Je hrôza čo sa ponúka mladým ženám? A čo sa ponúka mladým mužom? Gélové nechty, prednĺžené odfarbené vlasy, umelé mihalnice, implantáty, kilá make-up-u. Obľúbené konverzačné témy- celebrity a ich život, čo nové na facebooku, nová pesníčka od Rihany. Len si sadnite niekedy do autobusu a popočúvajte tieto Vaše nástupkyne. Dúfam, že sa budete čudovať.

Nieje Vaša dcéra jednou z takých? Alebo Váš syn, nieje náhodou nagélovaný, obtiahnuté tričká nosiaci chlapec z posiňovne?

Že preháňam? Pozor! Podobné stereotypy sú už dnes vo väčšine!

Koľko mladých ľudí vlastne poznáte, že si dovolujete konštatovať skutočnosti o dnešnej mládeži? Alebo túto mladú generáciu poznáte len z médií? Alebo z rozprávania Vašej dcéry? (Ak je správna posledná možnosť viď.myšlienka rozvinutá o pár odstavcov vyššie)

Čo by ste si priala od mladého muža Vy?

Aha... Neviete...

Vyťahovať sa aký som borec, že sa mi občas postaví, nebudem, no pri čítaní Vášho diskusného príspevku sa mi postavili skôr chlpy na zátylku.

Ďakujem Vám za Váš čas pri čítaní môjho príspevku a prajem Vám ničím nerušený pekný deň.

Teraz ma už môžete, ako vyššie sľubujete poslať... no, dajme tomu kade ľahšie.

(Za prípadné gramatické či slohové chyby sa ospravedlňujem, písal som neskoro v noci a v afekte)

303319

15.03.2016 22:56

O Slovanech úplně jinak

RE: Zkuste

Samuel 178.?.?.?

Patkolt nyúl [velký smích]

346864

15.03.2016 23:03

O Slovanech úplně jinak

Neslovanskí Slovania

Samuel 178.?.?.?

Hoci je nepochybne pravda, že všelijakí Maďari, Rumuni a im podobní mali na Slovanov a hlavne ich jazyk zlý vplyv, v súčasnosti sú geneticky sami Slovania. Aj ich tak vždy brali, napríklad pobaltské štáty boli vždy priatelia s Rusmi, ale prístup nepriateľov, napríklad Hitlera, sa príliš nelíšil od prístupu k Rusom. A napríklad Maďarom, s ktorými som v styku osobne, oveľa lepšie padne, keď im poviete, že sú Slovania, než Mongoli. Takže s tými maďarskými jazykovedcami by som bol opatrný. Ale inak výborný článok aj po taj dlhej dobe!

346865

19.04.2018 10:15

Zločinec vždy usvědčí sám sebe lhaním – jako nyní USA, Francie a Británie

Ta holčička je opravdu nádherná

Samuel 2a00:x:x:x:x:x

Dělal jsem v reklamě, a vždy, když se na castingu objevil někdo s takovým kouzlem, byli jsme nadšení, mrkali na sebe a říkali si - a máme ho, tenhle člověk pro nás udělá to, co potřebujem a všichni mu to budou baštit.
Propaganda je jako televizní reklama, všechno funguje stejně. Nevěřím ani tomu, že ta holčička se objevila na akci Bílých přileb náhodou, že se tam jen připletla. Abychom v reklamě našli takový talent a charisma, museli jsme prosít stovky a stovky dětí.

Podobně si myslím, že toho slovenského novináře a jeho dívku zabila jejich fotka a jejich příběh. Fotka kde sedí vedle sebe s dětským výrazem jako hrdličky, které se mají brát. Zamilovaná dívka a hrdinný mladý novinář, který "šlápl mafii na kuří oko". Ta fotka byla tak silná, že dokázala vehnat mladé lidi do ulic a každý člověk z reklamy vám to potvrdí. Bojím se, že zadavatelé té politické vraždy tu fotku měli a věděli, co s lidmi dokáže. Bylo by dobré zjistit, jestli ta fotka byla někde vyvěšená před jejich vraždou. Pokud ano, nemám pochyb, z jaké strany ta zakázka přišla a co mělo být cílem.

363777

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 1

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 1

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,24 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
29,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 898,19 Kč
1 unce stříbra
550,55 Kč
Bitcoin
249 255,51 Kč

Poslední aktualizace: 29.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 54 617 635