Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané abc

Nalezeno 566 příspěveků, 46 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.12.2013 08:02

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

abc 89.?.?.?

Ten film potešil aj mňa pani Jarmila. Ukázal koľko vecí potrebujeme k prežitiu a že základom života je samostatnosť a sebestačnosť!
V západnom svete veľké spoločnosti úmyselne nechali vzniknúť a podporujú životný štýl založený na zbytočnom míňaní. Firmy vo všetkých odvetviach majú veľký záujem na tom , aby priemerný človek radostne vydával peniaze za hlúposti . Podnecujú nás k nevedomému a nepotrebnému nakupovanie , kedykoľvek len môžu .

300456

08.12.2013 08:10

Satanův plán

RE: lehká volba

abc 89.?.?.?

Nie v tak dávnej histórii, bývalý americký viceprezident D.Cheney riaditeľ CFR mal preslov na tému “zotrvanie na temnej strane”. Táto reč viceprezidenta Spojených štátov nemôže nikoho nechať na pochybách koho nasledujú USA.

300457

08.12.2013 08:18

Satanův plán

RE: Článek je naprostý blábol

abc 89.?.?.?

K povinnej "četbě" by som pridal aj Bibliu, zvlášť štyri evanjeliá.

300458

23.01.2014 22:25

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Lietadlá

abc 85.?.?.?

http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58-45/archiv-znamenia-doby/62-posprejovana-obloha-nevesti-nic-dobre

303148

08.05.2014 12:04

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

Korporátni psychopati alebo "ryba smrdí od hlavy"...

abc 85.?.?.?

Jedným z prvých pokusov klasifikovať obyvateľstvo s duševnou poruchou bol cenzus v Spojených štátoch v roku 1840. Pre psychicky chorých obsahoval jedinú kolónku - idiocia/pomätenosť. Dnešná moderná psychiatria rozoznáva už vyše 370 rôznych duševných porúch označených často ako mentálne poruchy. Podľa jednej štúdie až 46,4 percenta Američanov vykazovalo počas svojho života aspoň jednu mentálnu poruchu. Nový manuál väčší ako Biblia, diagnostiku ešte uľahčí, takže každý američan bude mať viac ako 50-percentnú šancu byť označený ako psychicky chorý. Podľa toho spejú američania k tomu, že „byť nenormálnym, sa vlastne stáva normálnym“.
http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

309871

06.08.2014 07:44

Kdo je nepřítel?

Kresťanskí sionisti na ceste k Armagedonu

abc 85.?.?.?

Kto chce pochopiť pozadie udalostí, tomu doporučujem prečítať si knihu Na ceste k Armagedonu: Posledné dielo autorky celého radu odborných a vedeckých statí či publikácií Dr. Jarmily Drozdíkovej sa pozerá na dianie na území Izraela (Palestíny) a na židovsko - moslimské spory z trochu menej tradičného, ale o to dôležitejšieho uhla. Kniha približuje vzťah židovstva a islámu z perspektívy eschatologických vízií a ich vplyvu na spoločensko - politický vývoj na Blízkom východe. Ako autorka správne poznamenáva, zápas o Palestínu by nikdy nenadobudol také hrozivé rozmery, "keby ho neprijali za svoj fundamentalistickí kresťania v USA". V tejto súvislosti sa práca venuje nielen rôznym eschatologickým doktrínam a kresťanskíému a židovskému sionizmu i fundamentalizmu, ale aj starozákonným a novozákonným proroctvám. Slovenský text

314906

06.08.2014 08:24

Kdo je nepřítel?

Kresťanskí sionisti na ceste k Armagedonu

abc 85.?.?.?

Armagedon (latinsky Armagedōn , grécky Αρμαγεδων; [armagedôn] z hebrejského הר מגידו, Har Megido, doslova „Hora Megido“) podľa proroctva biblickej knihy Zjavení nie je doslovné miesto niekde na Zemi, ale tento názov má bezprostrednú spojitosť s "vojnou veľkého dňa Boha Všemohúceho". Vzťahuje sa na stav (či situáciu), pri ktorej sú zhromaždení "králi celej obývanej zeme v odpore proti Bohu a jeho kráľovstvu pod vládou Ježiša Krista"(Zj.16.kap.14.verš). Správa v Zjavení popisuje, že spojené vojská kráľov sa zhromaždia na "miesto" , ktoré sa hebrejsky volá "Har-Magedon". V Jánovom videní zo Zjavenia nie je opisovaná ako udalosť, ktorá sa už odohrala, ale ako budúca udalosť. Toto zhromažďovanie je opísané ako dôsledok vyliatia šiestich zo siedmich misiek obsahujúcich "posledné rany", ktorými bude ukončený "Boží hnev" (Zj:15.kap.:1.verš, 16.kap.:1 a 12 verš). Har-Magedon je teda v Zjavení opísaný nie ako boj medzi ľuďmi, ale ako boj, ktorého sa zúčastnia Božie neviditeľné vojská. Vedenie tohto vojska je zverené niekomu, kto sedí na bielom koni a je tiež nazvaný "Verný a Pravý" a "Božie Slovo" (Jánovo evanjelium 1.kap.:1.verš, Zj.3.kap.:14.verš). Je to teda Ježiš Kristus, ktorý je týmto veliteľom (Zj.19.kap.:verše 11-13 a 19).

Meno má svoj pôvod v hebrejskom Har Megido (הר מגידו), čo znamená vrch Megido.Ležalo niekoľko kilometrov na JV od hory Karmel a bolo z neho pekný výhľad na nížinu Esdrolon (Jezrel). Z tohto miesta bolo možné dobre ovládať obchodné a vojenské cesty. Podľa Biblie prvý, kto toto miesto dobyl bol Jozua (kniha Jozua 12.kap.:verš 7,8,21). Neďaleko tohto miesta bola neskôr zničená Jabinova armáda, ktorej veliteľom bol Sisera (kniha Sudcov 4.kap.:14-16.verš). V Megidu zomrel aj judský kráľ Achaziah (2.kniha Kráľov 9.kap.:27 verš). Bol tu zabitý aj judský kráľ Joziáš, keď sa stretol s faraónom Nekom (2.kniha Káľov 23.kap.:verše 29,30). Ale aj z iných historických údajov vyplýva, že pri Megide bojovalo mnoho iných národov, pretože toto miesto malo strategicky výhodnú polohu. A práve kvôli tomu si ho možno vybrali ako posledné bojisko. Miesto posledného boja...miesto, ktoré chcú kresťanskí sionisti pripraviť, urýchliť, zabúdajúc pritom, že skutočný nepriateľ je zlá duchovná bytosť, ktorá zneužila sionistov na svoje ciele. Postaviť celé ľudstvo do konfrontácie so Stvoriteľom celej zeme. Z tohto pohľadu poskytuje kniha zaujímavé scenáre konca sveta na podklade Armagedon (latinsky Armagedōn , grécky Αρμαγεδων; [armagedôn] z hebrejského הר מגידו, Har Megido, doslova „Hora Megido“) je podľa proroctva biblickej knihy Zjavení nie je doslovné miesto niekde na Zemi, ale tento názov má bezprostrednú spojitosť s "vojnou veľkého dňa Boha Všemohúceho". Vzťahuje sa na stav (či situáciu), pri ktorej sú zhromaždení "králi celej obývanej zeme v odpore proti Bohu a jeho kráľovstvu pod vládou Ježiša K...

Automaticky kráceno

314908

06.08.2014 12:24

Kdo je nepřítel?

RE: Kresťanskí sionisti na ceste k Armagedonu

abc 85.?.?.?

Hneď v úvode tejto knihy s podtitulom Scenáre o konci sveta sa dočítame, že publikácia by chcela čitateľovi priblížiť nielen jeden z najzávažnejších politických problémov našej doby – konflikt medzi Izraelom a Palestínčanmi, ale kniha ponúka aj niečo iné, a to fascinujúce dejiny manipulácie výkladom pojmu Armagedon, podľa Starého a Nového zákona, a ako ho mýlne chápali, čakali a urýchľovali náboženskí a politickí hýbatelia ľudských dejín počas skoro 2000 rokov existencie ľudstva a jeho cesty k Armagedonu. Vrele knihu doporučujem každému, koho zaujíma finále! http://cs.wikipedia.org/wiki/Armagedon/

314927

26.08.2014 09:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Report Americké vojenské rozvědky a Velký Chazarský Převrat

abc 85.?.?.?

To sa mu pracovalo na patentovom úrade...stačílo len kopírovať.V skutočnosti Einstein s podporou mediálnych súkmeňovcov akurát odviedol ľudstvo do slepej uličky. Kto urobil prevrat vo fyzike? To bol Tesla, ale jeho vynálezy sa záhadne stratili...Zato nám nad hlavami lietajú americké UFO na voľnú energiu, Keshe vymýšľa vesmírne technológie na prinípe MAGRAV a podľa Teslových objavov a vynálezov si začínajú nadšenci vyrábať domové generátory na odstrihnutie sa od klasických zdrojov energie. Skutočný prevrat "Einsteinom" vymyslenej vedy nás len čaká!

316141

26.08.2014 09:57

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Satanova synagóga

abc 85.?.?.?

Článok je o Satanovej synagóge, ktorej sa jedná o svetovládu nad svetom. Komunizmus im nevyšiel, tak idú cez mediokraciu a ovládnutie všetkých pokladov sveta a financií. Vládnuť však budú v Kráľovstve Božom svätí najvyššieho. To sa stane skúšobným kameňom pre každého na tejto zemmi.

Zjavenie 3:9 Hľa, vydám tých zo Satanovej synagógy, ktorí hovoria, že sú Židia, a predsa nie sú, ale luhajú – hľa, spôsobím, aby prišli a vzdali poctu pred tvojimi nohami, a spôsobím, aby spoznali, že som ťa miloval. 10 Pretože si zachoval slovo o mojej vytrvalosti, aj ja zachovám teba pred hodinou skúšky, ktorá má prísť na celú obývanú zem, aby boli vyskúšaní tí, ktorí bývajú na zemi.

316143

28.08.2014 08:53

Éra chimér

RE: pandorina skrinka je už otvorená

abc 85.?.?.?

Pozor! Vyšľachtiť človeka zbaveného dedičného hriechu, ktorý je príčinou starnutia a smrti, sa nepodarilo ani zhmotneným démonom, ktorý mali neprirodzený styk zo ženami. Nefilim, hybridných potomkov geneticky modifikovaných ľudí musel zničiť až JHVH v potope. Démonské zmýšľanie vedcov skaziť ľudstvo, sa dnes prejavuje naplno, ako vidieť z článku. Historia mater studiori!http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

316280

31.08.2014 08:56

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Skoda, ze je nas tak malo.Zatial!!!

abc 85.?.?.?

Washington vrší jednu lež na druhou. Tu je biblická odpoveď prečo?

To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon. (Zjavenie 16:14-16)

...medzi ktorými boh tohto systému vecí zaslepil mysle neveriacich, aby nepresvietilo osvietenie slávnym dobrým posolstvom o Kristovi, ktorý je obrazom Boha. (2. Korinťanom 4:4)


A čo sa týka týchto dvoch kráľov, ich srdce bude naklonené konať to, čo je zlé, a pri jednom stole stále budú hovoriť lož. Ale nič nebude mať úspech, lebo koniec je ešte na ustanovený čas. (Daniel 11:27)

A v čase konca sa bude s ním drgať kráľ juhu, a kráľ severu sa priženie proti nemu ako búrka, s dvojkolesovými vozmi a s jazdcami a s mnohými loďami; a istotne vstúpi do krajín a zaplaví a prejde. Skutočne tiež vstúpi do krajiny Okrasy a bude mnoho [krajín], ktoré budú privedené k potknutiu. (Daniel 11:40,41)

Budú však správy, ktoré ho znepokoja, od východu slnka a od severu, a vyjde istotne s veľkým zúrivým hnevom, aby vyhladil a aby mnohých oddal zničeniu. A nasadí svoje palácové stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy; a bude musieť prísť celkom k svojmu koncu a nebude [toho], kto by mu pomohol. (Daniel 11:44,45)

A v priebehu toho času povstane Michael, veľké knieža, ktoré stojí v prospech synov tvojho ľudu. A istotne nastane taký čas tiesne, aký nenastal od [čias, keď] vznikol nejaký národ, až do toho času. A počas toho času unikne tvoj ľud, každý, kto bude nájdený zapísaný v knihe. A mnohí z tých, čo spia v prachu zeme, sa prebudia, títo k životu trvajúcemu na neurčitý čas a tamtí na pohanu [a] na hnus trvajúci na neurčitý čas.
A tí, čo majú pochopenie, budú žiariť ako jas priestoru, a tí, ktorí privádzajú mnohých k spravodlivosti, ako hviezdy na neurčitý čas, áno, navždy. (Daniel 12:1-3)

..lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až dosiaľ, áno, aké nikdy viac nebude. Naozaj, keby neboli tie dni skrátené, nezachránilo by sa žiadne telo; ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené. (Matúš 24:21, 22)

316461

01.09.2014 21:04

Odporná mateřská školka intelektuálně nedomrlých šašků EU

Veteran Intelligence Professionals for Sanity (VIPS)

abc 176.?.?.?

Warning Merkel on Russian ‘Invasion’ Intel
September 1, 2014

Alarmed at the anti-Russian hysteria sweeping Official Washington – and the specter of a new Cold War – U.S. intelligence veterans took the unusual step of sending this Aug. 30 memo to German Chancellor Merkel challenging the reliability of Ukrainian and U.S. media claims about a Russian “invasion.”

MEMORANDUM FOR: Angela Merkel, Chancellor of Germany

FROM: Veteran Intelligence Professionals for Sanity (VIPS)

SUBJECT: Ukraine and NATO

http://consortiumnews.com/2014/09/01/warning-merkel-on-russian-invasion-intel/

316569

02.09.2014 10:14

Provokace jako nástroj politiky Západu (II)

TISÍCILETÁ VÁLKA MEZI RUSKEM A CHAZARY

abc 85.?.?.?

TISÍCILETÁ VÁLKA MEZI RUSKEM A CHAZARY je pri konci.

Daniel 11:36 A ten kráľ bude skutočne konať podľa svojej vôle a vyvýši sa a zvelebí sa nad každého boha; a bude hovoriť podivuhodné veci proti Bohu bohov. A istotne bude mať úspech, kým nepríde ku koncu verejné odsúdenie; pretože sa vykoná to, o čom je rozhodnuté. 37 A nebude brať do úvahy Boha svojich otcov; a nebude brať do úvahy žiadosť žien a nijakého iného boha, ale bude sa zvelebovať nad každého. 38 Ale bude v svojom postavení vzdávať slávu bohu pevností; a bohu, ktorého nepoznali jeho otcovia, bude vzdávať slávu zlatom a striebrom a drahokamom a žiadúcimi vecami. 39 A bude konať účinne proti najopevnenejším pevnostiam, spolu s cudzozemským bohom. Nechá oplývať slávou kohokoľvek, kto [ho] uznal a skutočne ho nechá panovať medzi mnohými; a bude určovať podiely zeme za cenu. 40 A v čase konca sa bude s ním drgať kráľ juhu, a kráľ severu sa priženie proti nemu ako búrka, s dvojkolesovými vozmi a s jazdcami a s mnohými loďami; a istotne vstúpi do krajín a zaplaví a prejde.

http://www.radioislam.org/czech/czech_30023.htm

316613

12.09.2014 18:25

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Systém je nereformovatelný, nechápu, proč kandidujete.

abc 85.?.?.?

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to? Nepôjde to! To ako by ste nám chceli nahovoriť, že skokom do vody sa nenamočíte...jedine ak by bol bázen vypustený. Ale ten dopad na dno...To ste ma prikvapili...Čakal som od vás väčší životný nadhľad po 15 rokoch editovania Zvedavca... Úprimnú sústrasť. Zastupiteľská demokracia je vypustený bazén...

317319

15.09.2014 13:28

Obama vyhlašuje válku proti Sýrii

RE: Mam za to, ze je to dost primitivne

abc 85.?.?.?

Vzájomné drganie svetových mocností je súčasťou zloženého znamenia scenára finále ľudských dejín:

Daniel 11: 40 A v čase konca sa bude s ním drgať kráľ juhu, a kráľ severu sa priženie proti nemu ako búrka, s dvojkolesovými vozmi a s jazdcami a s mnohými loďami; a istotne vstúpi do krajín a zaplaví a prejde. 41 Skutočne tiež vstúpi do krajiny Okrasy a bude mnoho [krajín], ktoré budú privedené k potknutiu

Daniel 12: 1 A v priebehu toho času povstane Michael, veľké knieža, ktoré stojí v prospech synov tvojho ľudu. A istotne nastane taký čas tiesne, aký nenastal od [čias, keď] vznikol nejaký národ, až do toho času. A počas toho času unikne tvoj ľud, každý, kto bude nájdený zapísaný v knihe

Zjavenie 6:15 A králi zeme a ľudia vysokého postavenia a vojenskí velitelia a bohatí a silní a každý otrok a [každý] slobodný sa skryli do jaskýň a do skalných masívov vrchov. 16 A stále hovoria vrchom a skalným masívom: „Padnite na nás a skryte nás pred tvárou Toho sediaceho na tróne a pred Baránkovým hnevom, 17 lebo prišiel veľký deň ich hnevu, a kto je schopný obstáť?“

Zjavenie 9: 20 Ale ostatní ľudia, ktorých nezabili tieto rany, nerobili pokánie zo skutkov svojich rúk, aby neuctievali démonov a modly zo zlata a striebra a medi a kameňa a dreva, ktoré nemôžu vidieť ani počuť ani chodiť. 21 Nerobili pokánie zo svojich vrážd ani zo svojich špiritistických zvykov ani zo svojho smilstva ani zo svojich krádeží.

Zjavenie 13: . 7 A bolo mu dané viesť vojnu so svätými a zvíťaziť nad nimi a bola mu daná právomoc nad každým kmeňom, ľudom, jazykom a národom. 8 A všetci bývajúci na zemi ho budú uctievať; od založenia sveta nie je zapísané meno niktorého z nich vo zvitku života Baránka, ktorý bol zabitý.

Matúš 24:21, 22 lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od začiatku sveta až dosiaľ, áno, aké nikdy viac nebude. 22 Naozaj, keby neboli tie dni skrátené, nezachránilo by sa žiadne telo; ale kvôli vyvoleným budú tie dni skrátené.

317487

30.09.2014 16:00

Bitva o Damašek

RE: Casto..

abc 85.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=5D2V-4RHdWA

Pre tých čo chcú poznať riešenie: http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

318317

02.10.2014 10:42

Podivný nový dodatek „2014“ ke kamenům v Georgii

RE: Vsjo jasno

abc 85.?.?.?

Satanovej synagóge zase niečo nevyšlo. Ich cieľ je inštalovať svojho dlho očakávaného mesiáša antikrista ako náhražku Kristovho kráľovstva, ktoré zasiahne zem náhle a neočakávane pre tých, ktorí v neho neveria.

(Žalm 118:22) Kameň, ktorý zavrhli stavitelia, sa stal hlavou rohu.


(1. Petra 2:7) Pre vás je teda drahocenný, lebo ste veriaci, ale tým, čo neveria, „ten istý kameň, ktorý stavitelia zavrhli, sa stal hlavným rohovým [kameňom]“


Podrobnosti o tajomstvách elít vrátane kameňov v Georgii: http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

318377

09.10.2014 09:14

Sešlo se nás pět a půl

RE: Nedivte se a spíše se hluboce zamyslete

abc 85.?.?.?

Vážený pán Stwora,

váš prvý politický "meting" skončil fiaskom. 5 a pol prítomných nie je žiadne terno. Nech je vám to mementom na uvažovanie, či je politická kariéra pre vás to "pravé orechové". Vstúpiť do politického "klání" bol krok nesprávnym smerom. Radšej ste mohli stúpiť do psieho "h+vna. Ľudia vás a váš web proste vnímajú inak.
Ako? Váš web je opakom mediokracie "čili" MMM masovej mediálnej manipulácie. Váš web ako "čechokanaďana" je svetový už samotnými prispievateľmi, čechmi a slovákmi nielen z bývalého ČSSR ale aj emigrantami, ktorí svojimi príspevkami obohacujú spektrum názorov na svetové udalosti. Preto aj tá neúčasť na vašom meatingu. Jasne vám dali svojou neúčasťou najavo, čo si myslia o vašom vstupe do politiky. Čo vás motivovalo? U nás na Slovensku sa hovorí, "korytá zostávajú, svine sa menia". Vstupom do politiky, by ste sa zašpinil. Aj napriek vašemu exesu vás ľudia vnímajú s "gloriolou" neohrozeného bojovníka za slobodu myslenia a slova.
Váš web stále vnímame ako platformu na výmenu názorov kde diskusia má často vyššiu úroveň ako články. Je to akýsi Hyde park, kde si každý bez ohľadu na svetonázor vyjadrí, kam svet speje. Tiež sa stal akousi databankou, z ktorej je možné čerpať nielen informácie ale inšpirácie pre zlepšenie života okolo nás. Prajem vám vo vašej neľahkej úlohe mediátora veľa úspechov!

Váš prejav v hostinci by som prirovnal k najúžasnejšiemu prejavu, ktorý kedy odznel na tejto zemi s výnimkou prejavu Kázne na vrchu!

https://www.youtube.com/watch?v=OPKR0ISKK30

318744

11.10.2014 09:15

Sešlo se nás pět a půl

RE: Nízká účast vs. realita voleb

abc 85.?.?.?

Voľby na „Planéte opíc“ zatiaľ nevyriešili žiadny zo základných ľudských problémov.

http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

318863

30.10.2014 16:54

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

Pád svetovej meny dolára, sa dotkne všetkých,

abc 89.?.?.?

Pád svetovej meny dolára, sa dotkne všetkých, čaká nás "veľké finančné súženie".http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

320070

09.11.2014 09:42

Smlouva TISA: globální migrace pracovních sil bez práv a likvidace státu

Už to nestihnú...

abc 89.?.?.?

Svet je rozdelený do troch tried ľudí vo forme piramídy:

veľmi malá skupina - elita ľudí, ktorá robí veci,

pod ňou sú väčšie skupiny, ktoré dohliadajú na to, ako sa veci robia,

a naspodu piramídy je väčšina ľudstva, ktorá sa nikdy nedozvie, čo sa stane.

http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

Musíte si uvedomiť, že všetci títo ľudia – bankári, politici, sudcovia, sú priateľmi, patriaci do tých istých tajných spoločností. Čím viac dokážu potopiť bežného priemerného človeka do chudoby a beznádeje, tým viac sú medzi sebou rešpektovaní a tým viac sú oceňovaní. Nikdy nie sú súdení ani potrestaní, pretože ten, kto ich môže odsúdiť a potrestať, je len ich “brat” v tajnom spoločenstve.

Utajenie dáva totiž členom tajných „bratstiev“ pocit nadradenosti nad bežnými ľuďmi. Môžu s nimi manipulovať podľa predom dohovorených úloh, o ktorých ľudia ani netušia. Pracujú v utajení , podobne ako satan diabol, ktorý pracuje v najvyššom stupni utajenia, lebo je ľudským očiam neviditeľný. Títo ľudia, preto plnia agendu satana diabla. Nejedná sa teda o nič viac ako vládu nad svetom bez Boha, zašifrovanú biblickým textom v čísle 322.

...ich zvrátená vláda nad svetom bude trvať len jednu hodinu, a urobia len to, čo im dovolí Boh. (Zjavenie 17:12-14) A desať rohov, ktoré si videl, znamená desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale ako králi dostanú moc na jednu hodinu s divým zvieraťom. 13 Tí majú jeden úmysel, a preto dávajú svoju silu a právomoc divému zvieraťu. 14 Tí budú bojovať s Baránkom, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. Aj tí povolaní a vyvolení a verní s ním.“

320626

Čo povedať k aerosolovým zločinom voči ľudstu? Len to, že pokiaľ Božské práva dané ľudstvu, dýchať čistý vzduch, nebudú povýšené nad záujmy jedného národa, alebo skupiny národov, presadzované pomocou armády a tajných agentov, stali sme sa svedkami tragických skutočností a zmien, ktoré predpovedal už pred 2000 rokmi apoštol Ján v Zjavení 11:18, a priblížili sme sa k splneniu sľubu Stvoriteľa neba k ničiteľom modrej oblohy zeme: „Boh zničí tých, ktorí mu ničia zem“! Nezabudnime, že obloha nad nami má byť a aj bude opäť blankytne modrá!

Poučenia o chemtrails nikdy nie je dosť,vzhľadom na apatiu ľudstva k tomu čo dýchame a aký to má vplyv na psychiku ľudí, či ich celkový zdravotný stav! http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

Svet je jeden veľký koncentrák, kde sa robia na rôznych miestach pokusy na ľuďoch ako je AIDS, ebola, morgelony, vtáčie a prasačie chrípky etc.
http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

320635

09.11.2014 12:18

Británie vede kampaň za účelem oslabení evropské regulace GMO

Chutia vám GMO potraviny?

abc 89.?.?.?

Ak nie, budú musieť! Monsato a Kodex Alimentarius to zariadi!
http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

320639

11.11.2014 09:55

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

MMF, keď z capa / kozla /urobia záhradníka...

abc 89.?.?.?

Ako to dopadne? Máme sa zmieriť s tým, že slobodu berie človek človeku? http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

320770

11.11.2014 20:01

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: MMF, keď z capa / kozla /urobia záhradníka...

abc 89.?.?.?

Ľuďom vždy robilo problémy zistiť, kde v prúde času uskutočňovania Božieho zámeru, sa svet pod vládou neviditeľného vládcu nachádza. Kto si dal tú námahu a prečítal si Bibliu s porozumením, mohol sa dopátrať, že sporná otázka vlády satana nad ľudstvom bude trvať obmedzený čas a že ju vystrieda vláda kráľovstva Božieho syna. O tom nás naučil modliť sa v Otčenáši Ježiš, aby prišla zmena vlády nad svetom v prospech tých, ktorí chcú konať Božiu vôľu.

Kde je tá hranica oslobodenia ľudstva a život v slávnej slobode Božích detí? Na to odpovedal Ježiš svojim učeníkom formou znamení, ktoré budú sprevádzať Ježišov druhý príchod v sláve kráľovstva. Každý kto je vnímavý k dianiu vo svete, vidí , že žijeme „posledné dni“ starého systému vecí a že ďalej to už po starom nejde. Musia sa však naplniť všetky znamenia, nielen niektoré, aby sme z nich mohli vyvodzovať Boží zásah.Boh predsa zasahoval do dejín a zasiahne aj teraz. Potopa sveta, zničenie Sodomy,Ninive, Babylonu,Jeruzalema, sú toho jasným dôkazom. Ale aj husiti sa mýlil aj marxisti sa mýlili a mýlia sa aj súčasní vládcovia sveta. Takých omylov zažilo ľudstvo veľa, lebo neboli naplnené všetky znamenia.

Netreba preto zúfať, stačí vyskúšať, či je pre nás konanie Božej vôle dobré a prijateľné. Ježiš na zemi dokázal, že bude spravodlivým vládcom a dokáže nastoliť spravodlivosť na zemi. Mnohí proroci opisovali ríšu pokoja a blahobytu, ale najväčší z nich Daniel opísal 2300 rokov dlhý chod dejín až po zásah Ježiša a zmenu vlády nad svetom a v Zjavení zasa máme podrobný scenár posledných dní „času konca“ aj s perspektívou 1000 rokov vlády Krista s jeho spoluvládcami nad zemou.

Božou mocou budú obnovené všetky životy ľudí, ktorí zomreli na zemi „spravodlivých aj nespravodlivých“. Preto môj príspevok nebol predpis Bohu kedy má konať, „zda tentokrát již zasáhnout může nebo nikoliv.“ Každý máme nejaký svetonázor a ten môj sa plne opiera o porozumenie Božieho zámeru s ľudstvom. A uisťujem vás, že hovoriť Bohu o svojich plánoch na zajtrajšok, ak sú v súlade s Božím zámerom, Boha určite poteší.

320816

13.11.2014 10:16

Nadělal si Washington do vlastního (ropného) hnízda?

Svet vedú korporátni psychopati alias deprivanti

abc 89.?.?.?

Velmi zjednodušeně je lze rozlišit charakterizovat deprivanta podle několika znaků:

Mají tendenci vrhat veškeré své úsilí na získání moci a majetku a na manipulaci jinými lidmi (obzvláště ofenzivní typy deprivantů).
Mívají náhradní program lidství, postrádající přiměřenou dávku odpovědnosti, altruismu i tvořivosti.
Deprivanti mívají tendenci sdružovat se do koalic.
Ničí vyšší, diferencovanější citové a morální hodnoty.
Destruktivita je někdy jejich základní životní program.

Deprivant je termín zavedený Františkem Koukolíkem k označení člověka, který z psychologických, biologických či sociokulturních důvodů nedosáhl lidské normality, případně o ni přišel. Důsledky deprivantství jsou výraznější v citové, než v intelektuální oblasti.
http://www.makrosvet.sk/index.php/2013-07-19-13-58...

320969

14.11.2014 17:22

„Němečtí politici jsou americké loutky“

Všetci politici sú americké marionetky,

abc 89.?.?.?

keď sa riadia konšpiračnou vojnovou propagandou masovej mediálnej manipulácie svetových médií, ktoré sú v rukách svetových okultných síl vedúcich ľudstvo v zastúpení ich vodcov do konfrontácie s Bohom a vzájomného vyhladenia... Tento stav predpovedaný pred 2000 rokmi je súčasť duchovnej hry o naše životy. Duchovný vodca sveta, ktorý znásilnil ľudskú slobodu klamstvom, násilím, zastrašovaním a korupciou svoj boj proti Bohu prehral, preto vedie svet do celosvetovej konfrontácie s Kráľom kráľov a Pánom pánov...Postup svetových udalostí sprevádzajucich zmenu vlády nad svetom je daný 2000 rokov dopredu:

1/ Veľké celosvetové súženie zrútenim finančného systému a 3. svetovej vojny, ktoré bude Bohom skrátené kvôli vyvoleným
2/ Vyhlásenie OSN o Mieri a bezpečí!
3/ Vznik NWO pretransformovaním OSN, trvajúcej veľmi krátko a to len na jeden účel
4/ Politický útok na svetové náboženstvá s cieľom získať ich bohatstvo na krytie výloh NWO
5/ Viditeľné znamenia 2. Kristovho príchodu a prevzatia vlády nad svetom, ktoré budú zrejmé aj ateistom a falošným kresťanom ako znak ich odsúdenia
6/ Vychvátenie do neba posledných so 144 000 spolukráľov s Kristom
7/Celosvetový útok na Boží ľud s cieľom ich vyhladenia sprevádzaný ich zázračnou ochranou
8/ Armagedon, Božia vojna v ktorej Kristus v záujme záchrany ľudí túžiacich po Božej spravodlivosti odstráni všetkých odporcov Božej zvrchovanosti vrátane celosvetového politického a obchodného systému
9/ Kristus a jeho anjeli zviažu Satana Diabla a jeho démonov do stavu nečinnosti na 1000 rokov
10/Prežijúci Armagedon obnovia rajskú zem, spoločne so vzkriesenými ľuďmi zažijú obnovu života k dokonalosti
11/ Po skončení milénia bude Satan Diabol s démonmi uvoľnení aby dokonalé ľudstvo vyskúšali v rýdzosti voči Božej zvrchovanosti podobne ako zviedol Adama s Evou
12/ Satan Diabol, sa opäť pokúsi demagogicky o celosvetový vražedný útok na Boží ľud. Bude porazený a na veky zničený aj s démonmi. Spomienka na ich neúspešný pokus zvedenia ľudstva bude navždy výstrahou, precedentným prípadom pred podobnými pokusmi kedykoľvek v budúcnosti.
13/ Ti z dokonalých ľudí, ktorí prejdú skúškou rýdzosti uznaním Božej zvrchovanosti, získajú večný život v slávnej slobode Božích detí

321049

Máte dva rôzne metre. A čo Kosovo na pôvodnom území Srbska? A čo Izrael na pôvodnom území Palestíny kde bolo palestíncov 93% a teraz je to v opačnom pomere. To vám nevadí?
Krym bol historicky vždy Ruský, presun pod správu Ukrajiny za socializmu bol umelý.

322174

10.12.2014 11:26

Trestné izraelské demolice domů

RE: Vubec nejzajimavejsi

abc 89.?.?.?

Palestina jako stat nikdy neexistoval. Je zajimave, ze do doby kdy zapadni breh jordanu ovladalo Jordanske kralovstvi, se o Palestine jako takove nikdo nesnazil. To az arabove opet prohrali dalsi valku, tak zaclo PLO aktivizovat vice jako samostatny 'narod' ac se od syranu a jordancu kteri ziji v prihranici nelisi. Nehlede na to ze to roku 67 pokud spravne tusim nekdo za PLO verejne rekl, ze pouze jako samostatny narod mohou pozadovat politicky toto uzemi, pokud by verejne priznali ze jsou jako jordansti arabove tak by zapadni breh nemohli zadat, jelikoz by se jednalo o teritorium odepsane Jordanskym kralovsvtim jako dohoda miru s Izraelem.

323098

16.12.2014 16:29

Tábor smrti Talerhof (3)

Chazaři chtějí obnovit svou nadvládu v Rusku --

abc 89.?.?.?

a pokoušejí se o to již celé tisíciletí. Tento projekt je u konce a bude realizován pod krytcím názvem útoku Góga z Magógu. Tábor smrti Talerhof a vytvoření Ukrajiny je pouze epizodou v dějinách jejích světovládniho úsilí, které jim nakonec zmaří Boží zásah a nastolení říše spravedlnosti na zemi. Veškeré následky zrúdne vlády člověka nad člověkem k jeho škodě budou odstráneni.To je jediná nádej pro všechni lidi.http://www.radioislam.org/czech/czech_30023.htm

323508

10.01.2015 22:02

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Francouzi prostě přestali poslušně asistovat

abc 89.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=RWRzGQHdBhg

324841

12.01.2015 22:36

Kruhy na vodě

RE: Tomu říkám síla.

abc 89.?.?.?

Kráľ je nahý.... Prosím vás, odvážil sa už niekto spýtať , prečo nám agentúry masovej manipulácie neukázali dôkazy o zabití 12 ľudí v redakcii u Karola? Prečo nám neukázali ich identitu alebo aspoň ich rozstrieľanú kanceláriu z vnútra?

Navážate sa tu do viery, ale k viere sú nutné dôkazy...nielen nájdené OP teroristov.Aj pas Agču, ktorý sa našiel vypadnutý z lietadla pod dvojičkami bol použitý ako dôkaz... Zinscenovať sa dajú akékoľvek rozprávky aj pre dospelých. Tvrdenie , že dôkazy nie sú potrebné je fatálny omyl. A vyšetrovateľ, ktorý spáchal samovraždu, nám už chýbajúce dôkazy neprezradí. Na to musíme použiť vlastnú hlavu. A to vo všetkom. Idem si prečítať rozprávku, lebo tam zvíťazí vždy dobro nad zlom.

325025

22.01.2015 10:36

„Charlie Hebdo“ a jeho protigojští spojenci

Výhody proxyterorizmu

abc 89.?.?.?

sú hneď poruke. Atentátnik je hneď známy, lebo sa prezentuje strateným pasom /Agča/, ktorému pas vypadol z lietadla po náraze do dvojičiek, alebo /Culibali/, ktorému vypadol OP v aute s ktorým prchal z miesta činu. Pôvodcovia týchto akože teroristických činov si to odskúšali na naivných bratoch Carnaeovcoch, ktorých spravili zodpovednými za atentát v Bostone, hoci kamery zachytili iných nosičov batožiny s výbušninami. Ono to naozaj funguje. Stačí, keď sa vám budú prehrabávať v PC, určite sa niečo proti vám nájde. Veď to poznáte zo socíku, všetko čo poviete, napíšete alebo si myslíte /až tak ďalejko siahajú ich schopnosti/, sa môže použiť proti vám. Nič sa nezmenilo, fičíme len v lepšom utajení.

Ďalšou výhodou je usmerňovanie udalostí k smerom úplnému odstráneniu náboženstiev. Neokonzervatívni anti- realisti vedia najlepšie, kam tento svet treba nasmerovať. Je to predsa napísané v Biblii a čo je napísané v Písme, to sa musí stať, lebo Písmo nepustí, či si to niekto praje alebo nie. A je vymaľované.

325657

05.04.2015 17:52

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

abc 89.?.?.?

Absencia reakcie na "drganie veľmocí", spočíva v tom, že chazari majú "pod palcom" Ameriku a všetky média sveta, takže čo potrebujú v Amerike a zvlášť v Európe zamlčia. V duchu 1 poučky propagandy: Umením propagandy je to, čo dokáže zamlčať. Všetko preto ide podľa plánu. Ticho. Klid. Svetové média s istotou vedú ľudstvo do konfrontácii so samotným Stvoriteľom.A to je prosím 2500 rokov resp. 2000 rokov dopredu zapísané.

(Daniel 11:40) A v čase konca sa bude s ním drgať kráľ juhu, a kráľ severu sa priženie proti nemu ako búrka, s dvojkolesovými vozmi a s jazdcami a s mnohými loďami; a istotne vstúpi do krajín a zaplaví a prejde.

(Zjavenie 17:11–14) A divé zviera, ktoré bolo, ale nie je, je samo ôsmym [kráľom], ale pochádza z tých siedmich a ide do zničenia. 12 A desať rohov, ktoré si videl, znamená desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale ako králi dostanú moc na jednu hodinu s divým zvieraťom. 13 Tí majú jeden úmysel, a preto dávajú svoju silu a právomoc divému zvieraťu. 14 Tí budú bojovať s Baránkom, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. Aj tí povolaní a vyvolení a verní s ním.“

330585

21.05.2016 08:44

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou

abc 89.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek

348715

08.06.2016 06:13

Konec M. A. D. – začátek šílenství

Písmo

abc 89.?.?.?

Písmo hovorí jasnou rečou. Budú sa "drgať", ale vzájomne sa superveľmoci vlastniace atómové zbrane nezničia... Toto šialenstvo, aby koncom politiky /umenia ovládať ľudí klamstvami/ bola vždy vojna, ukončí až Boží zásah do dejín ľudstva.

(Daniel 11:40) A v čase konca sa bude s ním drgať kráľ juhu, a kráľ severu sa priženie proti nemu ako búrka, s dvojkolesovými vozmi a s jazdcami a s mnohými loďami; a istotne vstúpi do krajín a zaplaví a prejde.

(Daniel 11:44–12:2) Budú však správy, ktoré ho znepokoja, od východu slnka a od severu, a vyjde istotne s veľkým zúrivým hnevom, aby vyhladil a aby mnohých oddal zničeniu. 45 A nasadí svoje palácové stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy; a bude musieť prísť celkom k svojmu koncu a nebude [toho], kto by mu pomohol.
12 A v priebehu toho času povstane Michael, veľké knieža, ktoré stojí v prospech synov tvojho ľudu. A istotne nastane taký čas tiesne, aký nenastal od [čias, keď] vznikol nejaký národ, až do toho času. A počas toho času unikne tvoj ľud, každý, kto bude nájdený zapísaný v knihe. 2 A mnohí z tých, čo spia v prachu zeme, sa prebudia, títo k životu trvajúcemu na neurčitý čas a tamtí na pohanu [a] na hnus trvajúci na neurčitý čas.

Zaujímavé finále konca ľudských dejín je pred nami. A ukončí šialenstvo politikov. Na čele s USA.

349329

18.07.2016 08:17

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Umením propagandy je zamlčať pravdu

abc 89.?.?.?

http://simon22.blog.pravda.sk/2016/07/17/par-bodov-veducich-k-zaveru-preco-nemohlo-ist-v-turecku-o-prevrat/

350569

Totiž nič nie je skryté tak, aby to nebolo odhalené; nič nebolo tak starostlivo zatajené, aby to nevyšlo najavo.http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/399394-new-yor...

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/399403-wikilea...

350592

19.09.2016 17:33

Hra na boha

RE: Vítejte,

abc 93.?.?.?

Zdravím

Píšete tak sebejistě ! Zdá se mi , že píšete z pozice znalce , tedy toho , kdo má své neotřesitelné poznání , získané na základě nezpochybnitelné vědecké metody a logiky ...

Není lepší (pro jistotu) napsat třeba ; "tak jsem četl" , "prý" , "možná" , "taková je teorie" atd.

Jste (stejně jako jiní) duchovní bytost "zakletá" v hmotném těle . Můžete tedy , s klidným svědomím, obžalovat sám sebe , že udržujete a podporujete tento vývoj !

351975

04.11.2017 18:48

Další útok Krylové: Sdružení Lidé lidem v exekuci

O radách

abc 178.?.?.?

Každý najednou chytře radí, jak vzdorovat exekuci. Nejsme právním státem, proto jsou tyhle rady zbytečné. Pan Lukáš slušně požádal o pomoc, kdo mu nechce přispět, tak si může nechat i své rady pro sebe.

360894

18.11.2017 08:06

Od supervelmoci k nekompetenci

Evoluce

abc 178.?.?.?

je jen o zdokonalování produktu, nikoliv jeho tvorba.

361086

25.01.2018 17:42

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Problém je, že o vzdelávaní sa v našich končinách už len

abc 2003:x:x:x:x:x

Není to náhoda, že se o kvalitnějším vzdělávání jen žvaní. Zapadá to do dlouhodobých plánů světového zákulisí o budoucnosti Evropy - asiaticko negroidní světlehnědá rasa s nízkým intelektem.

https://www.youtube.com/embed/02nLxNzIA9g

362120

07.04.2018 14:03

Jak bude posuzováno Trumpovo prezidentství?

Trumpov velky uspech, zvitazil v boji proti mainstreamovým médiam usa

abc 188.?.?.?

https://www.hlavnespravy.sk/trumpov-velky-uspech-z...

363497

08.04.2018 10:33

Jak bude posuzováno Trumpovo prezidentství?

RE: Novodobá Atlantída

abc 2a02:x:x:x:x:x

Buďme zdraví, začína v mysli a zdroja z ktorého čerpáme informácie. Je zaujímavé. že Kniha kníh obsahuje 2000 rokov staré proroctvo ako skončí OSN,ôsma veľmoc, ktorá pochádza zo siedmich, predchádzajúcich ako aj siedma USA, ktorá dala podnet k jej vzniku. Nakoniec si to odnesú aj veriaci v náboženské bludy, pretože základnou premisou je obnovená vláda Boha a jeho kráľovstva.Kto vie čítať s porozumením to pochopí, že iná cesta k oslobodeniu ľudstva nevedie.


Zjevení 17:1 Jeden ze sedmi andělů, kteří vylili sedm číší hněvu, vyzval: "Pojď, ukáži ti soud nad tou nevěstkou, která vládne nad mnohými vodami, 2 se kterou se spouštěli vládcové země a obyvatelé se opíjeli vínem její nemravnosti." 3 Anděl mě přenesl v duchu na poušť a tam jsem uviděl tu ženu. 4 Seděla na šarlatově zbarvené šelmě se sedmi hlavami, desíti rohy a mající mnoho jmen, jimiž se rouhala proti Bohu. Žena sama byla oděna jako královna do purpuru a šarlatu, nazdobena šperky ze zlata, drahokamů a perel. Pozvedala bujně zlatou číši plnou neřesti. 5 Na čele měla napsáno jinotajné jméno"Velké město Babylón - matka modloslužebnic a všech ohavností země". 6 S úžasem a hrůzou jsem poznal, že je opilá krví věřících a mučedníků pro Ježíše. 7 Anděl mi řekl: "Proč se hrozíš? Odhalím ti tajemství té ženy i toho zvířete, sedmihlavého a desetirohého, které ji nese. 8 Ta šelma už řádila, byla přemožena, ale ještě jednou smí vyjít ven z propasti, aby ukázala svou sílu, dříve než zahyne navždy. Obyvatelé země, jejichž jména nejsou zapsána v Knize života, užasnou, až uvidí tu šelmu, která byla, není a zase nakrátko bude. 9 Moudrý, snaž se pochopit: Sedm hlav je sedm pahorků, na nichž ta žena trůní. 10 Znamenají však také sedm králů. Pět z nich již padlo, šestý právě kraluje, sedmý král má teprve přijít, avšak jeho vláda potrvá jen krátce. 11 Šelma sama je osmý panovník, který již vládl a jde s jistotou do záhuby. 12 Deset rohů je deset králů, kteří se ještě neujali vlády. Ti převezmou moc na krátký čas spolu se šelmou. 13 Vytvoří navzájem i s ní mocné spojenectví 14 a vytáhnou do boje proti Beránkovi. Beránek však nad nimi zvítězí, protože on je Pán pánů a Král králů. Jeho povolaní, vyvolení a věrní jsou mu po boku." 15 Dále mi anděl řekl: "Vody, na kterých trůní ta nevěstka, to jsou davy lidí, rasy, národy a kmeny. 16 Šelma a těch deset králů se však nakonec obrátí i proti samé nevěstce. Strhají s ní šaty, budou jíst její maso a spálí ji. Stanou se tak nástrojem Božího hněvu. 17 To jim Bůh vnukl, aby se spřáhli a s nevěstkou spojili, dokud se neuskuteční Boží záměry. 18 A ta žena, to je velkoměsto, v němž se soustřeďuje světovláda."

363504

15.05.2018 10:49

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Je

abc 2a02:x:x:x:x:x

Pavol nič nepopiera, ale vyzýva na jeho nasledovanie, tak ako on nasleduje Krista 1. Korinťanom 11 Staňte sa mojimi napodobňovateľmi, ako som i ja Kristov.

Tolstoj len konštatuje, že pravoslavna cirkev sa nedrží pravdy Božieho slova, ale vyučuje Babylonské náuky, ktoré pre veriaceho nemajú praktický význam. A tak je to dodnes. Keby sa ľudia naozaj zaujímali o Tolstého názory na pravoslávnu cirkev, zvlášť pravoslávnu, nemohli by byť jej členmi. Bližšie v jeho knihe Konec veku.

Základní Tolstého tezí bylo neprotivení se zlu násilím a celkové nenásilí. Tato myšlenka se prolíná celým jeho dílem a výrazně ovlivnila některé pacifisty a odpírače vojenské služby, žijící na přelomu 19. a 20. století.

Vyzdvihol úsilie tzv Badatelov Biblie, ako cirvi budúcnosti.

Vrchol odporu k pokrytectvu pravoslávnej cirvi dosiahol v románe Vzkriesenie.

364177

16.05.2018 08:00

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

1/ Pôvodné myšlienky a kázanie Krista je zachytené v evanjeliach. Ich základ je možné zhrnúť do Otčenáša. Väčšina ľudí nerozumie tomu, čo dennodenne odriekajú v tejto modlitbe.
2/ Väčšinou cirkev nevyjadruje myšlienky Biblie. V základných náukach si tak protirečia s Bibliou.
3/ Pôvodná náuka o jedinom Bohu, bola vymenená za trojice bohov, náuka o smrti a vzkriesení bola vymenená za posmrtný život nesmrteľnej duše, ktorá neguje náuku o výkupnom, Budúcnosť ľudstva na zemi, bola vymenená za budúcnosť života v nebi, hoci nebo sa týka len obmedzenému počtu vládcom s Kristom aj to len na 1000 rokov. Božie kráľovstvo, nebeská vláda nad ľudstvom bola vymenená za pozemské kráľovstvo, čiže vládu kléru a ich bohapustý život v prepychu a kolaboráciu s politickými vládcami sveta. To je len ukážka podvodov inšpirovaných démonmi a ich vlády nad ľudstvom. K zmätkom prispeli aj samoľúby filozofi a ľudia bažiaci po moci a ovládaní iných, ktorí využili náboženskú nevedomosť ľudí na svoje ciele. Takisto zákazy čítania Biblie a prenasledovanie tých, ktorí ju čítali a hlásali jej náuky.
4/ Základné biblické pravdy boli vymenené špiritistickými médiami pod vplyvom démonov a ich šéfa satan diabla, čiže odporcu a ohovárača Bohu, ktorý vediac že nemôže ovládnuť ľudstvo ho chce zničiť falošnosťou náboženských klamstiev.
5/ Myšlienky proroka a pravdy Biblie je možné rozmotať len analitickým a syntetickým štúdiom Biblie. Jediný spôsob je tématické štúdium základných pojmov Biblie ako je Božie kráľovstvo, duša, peklo, Boží zámer so Zemou a ľudstvom,ako vznikla sporná otázka Božej vlády a ako ju Boh rieši počas ľudských dejín, atď.K všetkému sa dá dopátrať ak človek chce poznať Boha a jeho zámer a takisto je možné odkryť kde a ako vznikli v dejinách prapodivné názory a náuky odporujúce skutočnosti.Rozhodujúci odklon nastal už v Babylone a ich zbožtených vládcov, ďalej v gréckej filozofii a nepochopenom židovstve.

364200

16.05.2018 08:48

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

Vojta, ...kresťanstvo nie je ideológia vymyslená ľuďmi, To je váš základný omyl. Preto základy kresťanstva ktoré spočívajú na:
- rovnosti pokrvného bratstva, pretože celé ľudstvo pochádza z jedného rodinného zväzku. Boh neuprednostňuje žiadny národ, ale akceptuje každého kto chce chodiť v duchu a pravde, ktorú zjavil ľudstvo v inšpirovanom Božom slove Biblii
-Ježiš použil v jednej zo svojich najznámejších kázní vyjadrenie, ktoré sa často prekladá: „Blahoslavení chudobní v duchu.“ (Matúš 5:3) Ale doslovný preklad tohto vyjadrenia znie v mnohých jazykoch nejasne. V niektorých prípadoch prísne doslovný preklad „chudobní v duchu“ dokonca naznačuje, že ide o duševne nevyrovnaných ľudí alebo o ľudí, ktorým chýba životaschopnosť či odhodlanie. Ježiš tu však chcel odovzdať ľuďom poučenie, že ich šťastie nezávisí od uspokojovania telesných potrieb, ale od toho, či si uvedomujú potrebu Božieho vedenia. (Lukáš 6:20) Význam tohto vyjadrenia presnejšie vystihuje preklad „tí, ktorí si uvedomujú svoje duchovné potreby“, alebo „tí, ktorí vedia, že potrebujú Boha“. — Matúš 5:3; .
-Ježiš Kristus povedal, že pre boháča bude také ťažké vojsť do Kráľovstva, ako pre ťavu prejsť uchom ihly. Tri biblické texty, ktoré obsahujú toto Ježišovo vyhlásenie, sú veľmi podobné. Podľa Matúšovej správy Ježiš povedal: „Ľahšie je prejsť ťave uchom ihly, ako boháčovi vojsť do Božieho kráľovstva.“ (Matúš 19:24) Podobne sa píše v Markovi 10:25 a v Lukášovi 18:25
Podľa niektorých náučných diel ‚ucho ihly‘ bola malá brána v jednej z veľkých jeruzalemských brán. Ak bola veľká brána cez noc zavretá, mohla sa otvoriť malá brána. Predpokladá sa, že ťava cez ňu mohla prejsť, keď si kľakla a prešla ňou po kolenách. Predtým ale z nej museli sňať náklad "bohatstva" ktoré niesla...V porovnaní s bohatstvom tohto sveta je život viac.Človek ktorý má mnohovecí, len ťažko sa ich vzdá a rozdá ich, ako vyzýval Kristus svojich nasledovníkov. .Nikto kto je duchovne bohatý, nezavidí iným hmotné bohatstvo.
- Nikto z nás nevie, čo prinesie zajtrajší deň, pretože „čas a nepredvídaná udalosť“ postihujú nás všetkých. (Kaz. 9:11) No neistota v súvislosti so zajtrajškom nás nemusí oberať o pokoj mysle,ani o schopnosť sa rohodovať, ako to býva v prípade tých, ktorí nemajú pocit istoty vyplývajúci z blízkeho vzťahu s Bohom. (Mat. 6:34) Apoštol Pavol napísal: „O nič sa úzkostlivo nestarajte, ale nech sa vaše prosebné žiadosti oznamujú Bohu modlitbou a pokornou prosbou spolu s vďakou; a Boží pokoj, ktorý prevyšuje každé myslenie, bude strážiť vaše srdce a vaše myšlienkové sily.“ (Fil. 4:6, 7)

- atď

Ježiš ako spolutvorca celého vesmíru, zeme a ľudí vedel určite písať aj čítať. Tieto vedomosti získal od svojich rodičov. V Nazarete v synagóge na začiatku svojej služby ľudstvu prečítal

364202

16.05.2018 08:54

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

z Izaiáša 61 kapitoly1-4, za ktorý ho vyhnali zmanipulovaní náboženskí fanatici z mesta. Keď mu predviedli ženu, aby ju odsúdil pre smilstvo, písal do piesku, a povedal im kto je bez viny, nech prvý hodí do nej kameňom.

Pán Vojto, čítanie a písanie, tak isto aj biblické poznanie patrilo k základným vedomostiam v Izraeli. To však nemožno povedať o tzv. kresťanstve, Ježiš ako tvorca vesmíru pracoval s Božím svätým duchom a sľúbil svojim učeníkom, že Boží duch im pripomenie všetko čo ich učil a naučí ich aj ďalšie veci. Preto nemusel napísať ani slovo o sebe.

Prajem vám pekné dni, plné premýšľania o tom, čo som vám napísal.

Váš abc

-

364203

16.05.2018 15:43

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

Kto okrem Boha Stvoriteľa pozná objektívny obraz? Všetci proroci Biblie, len zdieľali Boží názor, ktorým boli inšpirovaní. Tak doplňali mozaiku poznania o Bohu a jeho zámeru, ktorý uskutočňoval postupne. Dnes je Biblia úplná a postačujúca k pochopeniu záchrany ľudstva.

364213

16.05.2018 16:04

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Dějiny a vývoj

abc 2a02:x:x:x:x:x

Zmyslom dejín je hľadanie spravodlivej vlády pre ľudstvo. Bez Boha a lásky to ale nie je možné. Najväčší podvod demokracie je jej obraz OSN. Možno vás poteši, že je to posledný podvod prediktora na ľudstve. Smutne ale je, že satan nie je unavený z ľudských obetí, lebo sám bude zničený. Preto jeho posledné klamstvo ktorým oklame väčšinu ľudstva bude celosvetové prevolanie o svetovom mieri a bezpečí ústami falošného proroka, ktorým je spojená svetová veľmoc Anglo Amerika, ktorá dala postaviť OSN ako obraz politickému usporiadaniu sveta. Trump sa už dal počuť, že on vytvorí celosvetový mier...

364214

17.05.2018 13:30

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 188.?.?.?

Boh nepotrebuje rozmnožovacie orgány. On je úplný sám v sebe. Stvoril miriady anjelov, každého s vlastnou osobnosťou a úlohou vo vesmíre a v Božej organizácii. Rozmnožovacie orgány ale potrebovali ľudia, ak sa mohli plodiť. Božím zámerom bolo najprv stvoriť Adama a potom Evu. Mal byť autoritou žene vo veci vedenia k Bohu aj v rodinnom usporiadaní pri výchove detí. Adam najprv niekoľko desaťročí pozoroval zvieratá, aby ich mohol pomenovať. Pozorovaním zistil, že k rozmnožovaniu potrebuje ženu. A hoci mužské bradavky nemajú takú biologickú funkciu ako ženské, slúžia ako erotický stimulátor aj u muža.
Byť stvorený na Boží obraz neznamená fyzickú podobu ale duchovnú dispozíciu spoznať Boha ako svojho Otca, mať k nemu vzťah, rozvíjť vlastnosti lásky, múdrosti, spravodlivosti a moci napodobňovaním Boha, mať slobodnú vôľu v rozhodovaní, myslieť a konať tak, aby mohol žiť večne, na rozdiel od zvierat, ktoré tak Boh nestvoril.

Vojta, stačí vám toto vysvetlenie?

364229

17.05.2018 19:10

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

To že Boh nás chce viesť svedomím, je nespochybniteľné. Veď na čo iné by nám dal slobodnú vôľu? Dokonalé vedenie svedomím, však platí len pre dokonalého človeka. Preto Boh považoval za nutné, dať ľuďom poznať zákony a nariadenia /Desatoro a Mojžišom spísané zákony/, ktoré usvedčili hriešneho človeka z neschopnosti, aby ho deformované svedomie hriechom správne viedlo. Bibliou školené svedomie opravuje naše vedomie , aby nás viedlo v súlade so školeným svedomím , ale bez odstránenia hriechu Ježišovou výkupnou obeťou a vládou jeho kráľovstva to nepôjde.A tak hoci vládou Krista sme pod Božou milosťou a nie zákonom, tvrdiť že napísanie svätého Písma je Božím zámerom, aby bol človek od Boha odtrhnutý je blud, nezakladajúci sa na pravde ale na vymyslenej fabulácii leva -netu.

364234

17.05.2018 20:08

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

abc 2a02:x:x:x:x:x

Vojta, pochybujem o vašom vážnom záujme dopátrať sa pravdy, ako má človek duchovne napodobňovať Boha. Váš príklad s Božími skutkami je scestný. V Bohom stanovenom čase, poslal Boh Mojžiša k faraónovi so žiadosťou, aby prepustil Izrael z otroctva. Faraon to odmietol. Preto Boh zasiahol desiatimi ranami, aby ukázal faraónovi , že spoliehať sa na egyptských bohov je pošetilé. Tak ako sú pošetilé aj vaše otázky k desiatej rane.Ozaj si myslíte, že faraón by dobrovoľne prepustil otrokov? K vašim záverom sa nemá cenu vyjadrovať, lebo sú scestné.
Ale pre vaše uspokojenie vám prezradím tri najdôležitejšie činy, ktorým toto "monstrum" prospelo ľudstvu.
1. Tým že Boh vytvoril ľudstvo na svoj obraz, aby ho ľudstvo mohlo spoznať ako Boha lásky a slobodnej vôle, ako svojho milujúceho tvorcu, ktorý mu dal výhliadku žiľ v obdivuhodnom pozemskom raji navždy
2. Tým, že napriek vzbure satana a démonov, ktorí si získali na svoju stranu prvých ľudí klamstvom,ktoré viedlo k ich smrti , sa postaral o ich potomkov , nevinné deti, aby ich zbavil defektu dedičného hriechu, na základe vykúpenia z otroctva hriechu, dokonalou Ježišovou obeťou, čím sa stal adoptívnym otcom ľudstva namiesto Adama
3. Tým, že Boh za 2000 rokov hlásania evanjelia pripravil nebeskú vládu pre ľudstvo na čele s Kristom, ktorá vráti za tisíc rokov zem aj ľudí do rajského stavu, života v dokonalosti, bez smrti, násilia,vojen, bolestí z chorôb a útlaku človeka nad človekom.

Stačí vám to Vojto? To vás nenaučí žiadna cirkev na zemi, ale Boh v Biblii. Predpokladám že tieto informácie presiahnu všetky vaše predstavy o dobre, láske a spravodlivosti Boha Biblie, ktorého vy nazývate monštrum. Čo s tým urobíte? Potrebujete len pokoru, ochotu poučiť sa od neho a prejaviť mu vďaku za tri skutky, ktoré urobil aj pre vás. Dokážete to?

364236

26.06.2018 12:54

Vražda Juliana Assange

RE: Co nám to říká

abc 2003:x:x:x:x:x

Velmi hodnotný text, děkuji.

364929

21.08.2018 13:42

Padesát let

RE: žádný socializmus s lidskou tváří

abc 2003:x:x:x:x:x

Diskreditace a likvidace východního bloku začala 1953 státním převratem a nástupem nového vedení v Rusku s maskotem Chruščovem v čele. Následující nucená kolektivizace v zemědělství a likvidace malých živnostníků byla první větší akcí v tvorbě nenávisti k režimu. Ze škol a medií se vytratily vize.
Novotný byl tehdy něco jako dnes tichý Orbán, kopal za národ. V zemi panoval pořádek a skromný blahobyt, Novotný stál v cestě a musel být odstraněn. Zároveň posloužilo Pražské jaro díky vynucené okupaci k finální diskreditaci komunistů na západě. Do té doby silné strany se už nikdy nezotavily.
Dubček byl náš český Gorbačov. Kdyby mohl pokračovat, dovedl by naši zemi ke stejnému konci jako Gorbačov SSSR. Dubček a jeho parta namísto vyjednávání s ruským hegemonem a postupném dobývání ústupků a míry suverenity, ignorovali veškeré varování s přímým kurzem k 21. srpnu.
Pan Stwora se oddal idealizování a mimo jiné zapomíná na roli zahraničních rozvědek v ČR, VH měl svého řídícího důstojníka už před rokem 68.

365967

01.01.2019 20:24

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

abc 92.?.?.?

Zjavenie 11:18
18 Ale národy sa rozhnevali a prišiel tvoj hnev a ustanovený čas, aby boli súdení mŕtvi a aby bola daná odmena tvojim otrokom, prorokom a svätým a tým, ktorí sa boja tvojho mena, malým aj veľkým, a aby bola privedená skaza na tých, ktorí kazia zem.“

Tak to dopadne. Ti, ktori prijmu, preziju, ti ktori neprijmu, zomru. Nie donekonecna nieco riesit a hladat vychodisko. Tak ako neprisposobivich podnajomnikov, ktori neplatia najomne, robia bordel a nicia byt clovek vyhodi a zazaluje, tak isto budu "vyhodeni" aj ti, co toto robia na Zemi. Pretoze cloveku Zem nepatri. Nevytvoril ju. Len tu byva, v podnajme. Az skonci vyhradeny cas, kedy sa preukaze nad vsetku pochybnost, ze clovek si sam vladnut nemoze a potrebuje, aby ho niekto viedol, potom sa to konecne ukonci.

368797

26.01.2019 10:01

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

RE: pokrač...

abc 2a02:x:x:x:x:x

"Vydrž času, jak hus klasu", alebo ako hovorí Písmo, "kto vytrvá až do konca, bude zachránený",Krali severu a juhu sa drgajú neustále, politicky tvrdením, že rusi zasahujú do volieb v USA, a USA zase vytváraním farebných revolúcií, proti Rusku. Viď Ukrajina, snaha obklúčiť Rusko cez jeho bývalé satelity v Európe a teraz vo Venezuele, kde má Rusko ekonomické záujmy uchrániť svoje investície aj finančnú pôžičku Madurovi. Potvrdil to aj osobný telefonát Putina Madurovi, že Rusko stoji za ním, legálne zvoleným prezidentom, podobne ako stálo za Asadam. Intervencia v Sýrii nebola drganím veľmocí? Američania odchádzajú zo Sýrie. Drganie však nespôsobí zásah Božích anjelských síl na čele s Kristom.

Pilát a jemu podobní miestodržitelia budúcej NWO dodnes nevidia nič nebezpečné na hlásaní dobrej správy o vzniku Božej vlády v nebi. Dokonca im demokraticky umožňujú túto správu hlásať, odstraňovaním zákazu ich činnosti. Ich zaujímajú pozemské veci a majetok, to čo nevidia ich netrápi. Zastanú v úžase až potom, keď Boh dá do ich sŕdc ochotu zjednotiť sa na likvidácii svetových náboženstiev, s cieľom získať ich majetok na krytie výdavkov spojených s NWO.Tým začne "veľké súženie" sveta, ale neskončí. To čo vyprovokuje kráľa severu k zásahu budú až správy o kolektívnom vzatí do nebies zostávajúcich posledných členov budúcich vládcov zeme. Ich počet v nebi bude úplný. Správa o ich vzkriesení, sa stane tou správou, ktorá znepokojí nielen kráľa severu a výjde z hnevom, aby zničil mnohých, teda tých čo budú ďalej hlásaľ tuto správu o práve inštalovanej vláde v nebi, ktorá odstráni NWO, ktoré ako predpovedá Písmo, bude stáť na svätom mieste, teda na Božom práve vládnuť nad svetom.

Zákazom činnosti hlásať zmenu vlády nad svetom ako aj likvidáciou svetových náboženstiev, ktoré hlásajú neškodné nebeské vzkriesenie všetkých dobrých ľudí do neba, vyvolá eufóriu, bývalých politických milencov náboženskej prostitútky, vydržiavanej práve na účel zdania svätosti ovládaného ľudstva a schvaľovaného cirkvami potporovaním vojen, povedie k celosvetovému prehláseniu o "Mieri a bezpečí", inými slovami, že nám už nebude kázať náboženstvo čo máme robiť, my politici. Konečne sa zbavia hydry, zodpovednej za všetky represie proti ľudstvu prenasledovaním inovercov. Teraz tu bude jedna vláda NWO a jedno náboženstvo Antikrista.

Suma sumárum, vládcov sveta NWO predesí správa o konci ich vlády v Aemagedone, oznamením, že Božie kráľovstvo začalo vládnuť. Nepomôže im ani likvidácia náboženstiev, ani prevolanie o "Mieri a bezpečí" nenáboženského sveta. Ľudstvo ale začne omdlievať od strachu, lebo nebeské moci budú otrasené, teda tí ktorí doteraz vládli svetu a more naplnené atómovými zbraňami a novými zbraňovými systémami propagované kráľom severu, podporia len snahu Kráľa juhu zmieriť sa s Kráľom severu...

Automaticky kráceno

369240

26.01.2019 10:17

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

RE: pokrač...

abc 2a02:x:x:x:x:x

celosvetovým zákazom použitia atómových zbraní zmluvou o mieri a bezpečí, lebo nebudú potrebné pod jednou vládou NWO, pretransformovanej OSN.

Všetky spomínané zmeny sa udejú na základe moci médií, ktoré slúžia mediokraticky plne globálnej korporátokracii NWO.Všetky plnia úlohy "kvákajúcich žiab" nečistými výrokmi ovplyvňujúcimi "fake news" správami verejnú mienku ľudí na celom svete.Nezávislé lokálne média nemajú šancu nič zmeniľ v pochode ľudstva ku konfrontácii so Stvoriteľom. Môžu ale ľudí pripraviť na zmenu vlády nad svetom, smerujúcou k splneniu prorockej modlitby Otčenáš.

369242

31.01.2019 21:34

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Za hlúposť sa platí.

abc 2a02:x:x:x:x:x

https://www.youtube.com/watch?v=kq6AECobLD8

https://www.youtube.com/watch?v=sVn6NVtXoFg

369343

20.12.2019 18:28

Zlo ante portas

Honza, Urválek a im podobní...

abc 2a02:x:x:x:x:x

Sudca so 40 ročnou praxou hodnotí dianie na Slovensku https://www.youtube.com/watch?v=4LwBR0gFVi0


Zlomyselne stíhaný Rudolf Vasky vysvetluje genézu stvorenia Honzu...
https://www.youtube.com/watch?v=zv31tQSFoKs&t=35s

375501

20.12.2019 19:07

Brexit z jiného úhlu pohledu

Limity britskej demokracie

abc 188.?.?.?

Analýza z uhla pohladu, aká úžasná je demokracia a čo sa dá s ňou dosiahnúť...bez toho aby si to dotknutí uvedomili.

https://nazory.pravda.sk/analyzy-a-postrehy/clanok...

375503

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 540 441