Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lev

Nalezeno 2548 příspěveků, 409 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.01.2005 16:37

Ještě k těm sbírkám

RE: A kolik dali Arabove svym muslimskym soudruhum?

Lev 82.?.?.?

Nic ve zlem pane Lojzo, ale soudruh Grebenicek by to lepe nenapsal.

Urcite jste uz po nekolikate na Zvedavci prehledl, ze zde nekolik lidi komentovalo to, ze Saddam byl po dosazeni Bilym domem pritelem po dlouha leta US presidentu i politiku, vcetne nynejsiho pana ministra valky Rumfelda, az do doby nastupvsiho tatika Busche, zacatkem devadesatych let. Ja bych osobne vinil pro zlociny spachane Saddamem politiky, Spojenych Statu Severoamerickych.

39823

06.01.2005 18:36

Ještě k těm sbírkám

RE: A kolik dali Arabove svym muslimskym soudruhum?

Lev 82.?.?.?

Pane leho, Sir ! Ted nevim, jestli jste ve skutecnosti US vojak a nebo US politik, ale timto prispevkem jste jen potvrdil, ze "omluvit" se da vsechno. Dulezite je ale, kdo ?? vam uveri, Sir ! [cool]

39829

06.01.2005 19:02

Ještě k těm sbírkám

RE: A kolik dali Arabove svym muslimskym soudruhum?

Lev 82.?.?.?

To je fakt, kdyz nezasahneme proti krvelacnemu diktatoru, tak se proti nam vsichni bouri, jaci ze jsme to necitlivi hulvati. A kdyz pak zasahneme, jsme hulvati taktez, ne-li neco horsiho. Je to k smichu i placi zaroven, ale takovy je uz holt svet.
______________________________________________________

Pane leho, Sir ! zajimalo by me - prosim, podle jakych parametru Bily dum likviduje krvave diktatory Sveta. Prosil bych vas pane o vysvetleni. A sice: jeden z nejvetsich krvelacnych diktatoru Sveta 20-teho stoleti, si myslim byl nas Jozo Stalin. Hm, zajimalo by me, na jakou bakterii zemrel a nebo zemrel prirozenou smrti ?

Dalsi takovy mensi krvelacny diktator, rekneme byl Saddam, toho uz mame v chladku, ale padlo kolem toho a stale jeste umira hodne i nevinnych lidi. Dalsim krvelacnym diktatorem byl Gusta Pinochet v Chile. O tom se vubec nemluvi. Ten si v klidu a pohode doziva. Moje otazka k vam pane, proc USA nic neudelala, pro svrzeni tohoto chilskeho krvelacneho diktatora ? Pak zde mame jeste nekolik nepostizitelnych diktatoru v Africe a dokonce i na Cube - Fidelos, Severni Korea, dokonce na Filipinach, byl velmi bohaty z US dollaru ( nejvetsi US zakladna, na Vychode, mimo hranice USA ), uz po smrti, ale presto nedotknutelny, pred smrti, pan Markos, atd. No jo, ale Sadama jsme museli svrhnout, moc kontroloval svoji zem - ropu, bez povoleni "shora", Sir !
39834

06.01.2005 19:24

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

Ted me napada, Petr Veliky a Lev se museli narodit jako siamska dvojcata, rozdelena po narozeni, kdy kazdy skoncil s polovinou mozku. Gratuluji k Vasemu bratrskemu objeti.
________________________________________________________

[velký smích] [velký smích] Vandale, berte to vsechno prosim s reservou. Nebojte, ze jsem vas a nebo nekoho jineho zradil. Vse, co jsem kdy delal - v zivote, melo svuj patricny duvod. K Vasemu prekvapeni bych napsal, ze Petr Veliky, ke kteremu mam patricnou neklonnost - politickou, je absolutne neskodny. Totiz pan Petr Veliky, neni jeden z tech spatnych sio-con. On jen projevuje sve emoce, tak jako ja. Je sice pravdou, ze nekdy ma krvelacne vypady, ale pevne verim, ze kdyby auto prejelo na ulici pred Petrovyma ocima, kocku, nebo psa, tak Petr bude brecet jako male decko - aspon si to myslim.

Taktez je pravdou, ze Petr Veliky i ja stojime na jinych stranach "barikady", ale myslm si, ze to neni duvod k nejake nenavisti. Je faktem ( kdyby mohl jmenovat ! ), ze na Zvedavci, jsou daleko, daleko horsi a nekompromisni, krvelacni sio-con.

39837

06.01.2005 20:18

Zločincem snadno a rychle

RE: Zelený laser

Lev 82.?.?.?

Pane Premiere. Moc pekna ukazka na Webu - "Zelenho laseru". Zvlast jsem se dival, jak velkou intenzitu, mel ten laser v garazi a venku, kde se odrazel o ulici dal od nejake poulicni znacky. Proste, ma to "silu" ten laserovy paprsek. Diky za ukazku pane.

Je ovsem zajimave, i kdyz jsem zde nekde cetl, ze na laserovem ukazovatku, bylo nejake upozorneni, ale podle me, by mel vyrobce !! velmi durazne pod upozornenim zakonu, ze toto laserove ukazovatko, je vyrobeno pro ucely, ty a ty a ze ohrozovani se tresta podle paragrafu toho a toho. Mozna, ze takova "ukazovatka", by se mela v obchodech prodavat na "zbrojni" pas a problem bude vyresen, ehm a pokud nekdo porusi takove-to narizeni, tak jej jednoduse potrestat [mrknutí jedním okem]

39841

06.01.2005 20:29

Zločincem snadno a rychle

RE: Peter Veliky - je absolutne neskodny (?)

Lev 82.?.?.?

Petre, relax, to chce klid. Udelali jsme na Zvedavci vyjimku i snad patricne poboureni. Ted nas nasi soukmenovci budou kopat do "rear end", ale musime konecne na Zvedavci uvolnit tu "tension" a zakopat valecne sekery. Kdo souhlasi, at se prida k nam. Nebudeme ale krvelacni ! [mrknutí jedním okem]

39842

06.01.2005 22:06

Ještě k těm sbírkám

RE: A kolik dali Arabove svym muslimskym soudruhum?

Lev 82.?.?.?

Pane Lojzo, je tezko komunikovat s tezkopadnyma lidma, kterym hodne veci nedochazi. Prominte Lojzo, pane, z duvodu cenzury ( vy muzete napsat vsechno a ja jen neco - castecne ), tak vam Bohuzel nemohu hodne veci vysvetlit a to me stavi do spatneho svetla, kde me stavite i vy.

39859

06.01.2005 22:13

Obhajoba charitativních organizací

RE: Obhajoba charitativních organizací

Lev 82.?.?.?

Souhlas Karle z Cech, ale moc nemohu "vychvalovat", nebot mohu dostat pomyslne od nekoho pres hubu [zmaten]

39860

07.01.2005 08:48

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

Citim, ze jsem Vam,permanentnim clenum tohoto debatniho krouzku dluzen blizsi objasneni meho posledniho prispevku.To nejposlednejsi, co bych chtel na techto strankach docilit, by bylo prispet k tomu, aby se kterakoliv diskuse zvrhla v osobni urazky.Tudiz, Karle Veliky a Lve (cesky?),omlouvam se za mou neomalenost, neznam Vas, abych si mohl o Vas dvou vytvorit pravdivy obraz, tak jako Vy neznate mne.
____________________________________________________________

Vazeny pane Vandal, je videt, ze jste rovny chlap a Vasi omluvu prijimam. Taktez je patrno, ze jste pravdepodobne novym clenem spolku "Zvedavec" - budte vitan ! S nami si urcite uzijete legrace. Libi se mi Vase prispevky. Vse s uctou a uprimne - Lev [mrknutí jedním okem]

39891

07.01.2005 08:57

Ještě k těm sbírkám

RE: A kolik dali Arabove svym muslimskym soudruhum?

Lev 82.?.?.?

Pane leho, Sir ! Cekal jsem od vas daleko lepsi odpoved, na daleko lepsi urovni, ale je videt, ze jste dostatecne - [zmaten] .

39892

07.01.2005 09:08

Rozpaky nad humanitární pomocí

RE: Zvedavec stejne nebezpecny jako Mein Kampf

Lev 82.?.?.?

Pane Lojzo, jsem "stand", jak vsemu rozumite a vse dovedete objasnit, hmmm [cool]

39895

07.01.2005 09:50

2004 - rok mučení

2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?


Tohle nepotrebuje komentar. At si kazdy udela usudek sam, podle sveho vedomi a svedomi - Lev

7.1.2005
USA: Armádní lékaři se "podíleli na týrání vězňů"

"když se lékař podílí na výslechu zadržené osoby, jedná jako bojovník, takže na to se Hippokratova přísaha nevztahuje." ( neskutecne a do Nebe volajici ! - Lev )

Lékaři z americké armády porušovali Ženevské konvence tím, že pomáhali výzvědným pracovníkům týrat při výsleších zadržované osoby, a zřejmě se podíleli i na jejich mučení, píše se v článku ve čtvrtečním vydání odborného časopisu New England Journal of Medicine, který cituje americký deník Washington Post.

Lékařský personál přípravoval pro výzvědné pracovníky výslechy zadržovaných osob podle jejich fyzického a duševního stavu, praví se v článku. Dělo se to ve věznici Abu Ghraib v Iráku a v americkém vojenském vězení v zálivu Guantánamo na Kubě. Zdravotníci poskytovali výzvědným pracovníkům přístup k lékařským záznamům zadržovaných osob. Psychiatři a další lékaři spolupracovali s vyšetřovali a se strážemi, kteří odpírali vězňům spánek, dávali jim k jídlu pouze chléb a vodu a vystavovali je extremnímu horku nebo chladu.

Prevzato z BL


39899

07.01.2005 15:07

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Američané by udělali nejlépe, kdyby následovali izraelského příkladu a válku vedli vojáci a ne novináři z New York Times. Tyto levicově orientované svině nejenom ohrožují životy vojáků, prozrazují vojenská tajemství, ale podlamují i morálku. Voják je od toho, aby bojoval a zvítězil, a ne aby se neustále díval zpět, zdali ho nějaký buzerant nefotografuje a nekritizuje. Pokud si toto vedení americké armády brzo neuvědomí, pak dopadnou v Iráku stejně jako dopadli ve Vietnamu. Takhle to dopadá vždycky, když se dělá něco napůl. A pokud jde o veřejné mínění, úspěšné dokončení konfliktu by změnilo i veřejné mínění. Lidé mají krátkou a velice pohodlnou paměť.
__________________________________________________________________

Fuuuuuuuuuuuj !! je mi z toho prispevku na bliti [naštvaný] - Lev !!

39927

07.01.2005 16:14

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Pro úplnost - v Izraeli žijí i normální slušní lidé. Je jich zatím bohužel menšina.
________________________________________________

......... nejenom to Karle z Cech, ze neni zid, jako zid, ale muze se jeste stat, ze v nejblizsi dobe, dojde v Izraeli, mezi samotnymi Izraelci - zidy, k velkym nepokojum a ke krveproliti. Vsak prijde den .....

39941

07.01.2005 17:01

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Jak vypadá "svázání do kozelce"?
_________________________________________

Pochopitelne, ze to nema nic spolecneho s plodem u rodicky [oči v sloup]

Svazani do "kozelce", je - v sede, kdy mate hlavu u kolenou a od kolen ke kotnikum, mate pokrcene nohy tak, ze paty se vam dotykaji zadku. Ruce - paze mohou byt svazany za zady. Takto pripraveny clovek, se omota provazem. Je to velmi neprijemna poloha, pro cirkulaci krve a pro dychani.

39946

08.01.2005 13:27

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

>Bavíme sa o týchto ľuďoch, že?
>
>http://193.87.21.211/weblog/video/turkish-driver-DurmusKumd
>ereli-beheading-video.wmv
__________________________________________________________

Predevsim pane Murt, se musim zbavit třesavky - bez ironie, kterou jeste stale mam po shlednuti popravy !! Je to vic jak strasne, hrozne, šokující.

To je jedna strana mince ! No a ted se musim moc a moc ovladat, abych udrzel sve emoce pane Murte, ale pokud vas mam a vsechny ostatni me oponenty, aspon trošičku, za inteligetni lidi, tak krucinal mi do prdele reknete PROC !!?? k takovemu nehoraznemu svinstvu muselo dojit ?? Neni to snad zapricineno US invazi do Iraku ?!, muceni a zabijeni irackeho civilniho obyvatelstva ?!, deti žen a starcu ?

Videl jste doktore Murte a vasi soukmenovci leho, Lojza, 68, Peshmerga, Ben Hur a dalsi takto smyslejici "lide" fotografie roztrhanych irackych deti a civilistu od AMERICKYCH bomb a raket ?? S tim souhlasite ?? Urcite, jako vzdy, chcete namluvit, ze ty zpropadeni islamsti teroriste, nastrcili pred sebe,jako zivy STIT !! tyto ubohe civilisty. Do hajzlu uz se vsim !!!!!!

Cetli jste vazeni panove oponenti, pred US invazi do Iraku, ze by nejaky Iracan ci nejaka skupina Iracanu, podrezala nekomu cizimu, ktery by byl mimo iracke uzemi hrdlo ?? Ja aspon ne, za cely svuj zivot !

Bavíme sa o týchto ľuďoch, že? Ano Murte, bavime se o te všivárně, ktera se nyni deje ve svete ! na jedne strane zemekoule, se davaji dotace a zachranuji se tisice lidi po prirodni katastrofe a na druhe casti zemekoule, se nesmyslne vrazdi. KDO TOMU MA SAKRA ROZUMET ?? Vy asi ano !

40027

08.01.2005 22:44

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Dekuji Modracku za otresna fota, na ktera by se meli pred i po spani, divat lide, kteri souhlasi s US agresivni invazi v Iraku. Toto se muze stat jednou i jejich detem a rodinam. "Zadny strom, nevyrostl tak vysoko, aby nesel podtit". Takze nezapomente ! moji mili fellows' Americans.

40067

08.01.2005 23:09

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

Pani Marg, citim se po precteni Vaseho prispevku vinnym, jelikoz jsem Cesky emigrant ( ale "bily" ), zijici v USA.

40070

08.01.2005 23:14

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

>Nacionalismus za kazdou cenu neni reseni. To zavani
>Hitlerem.
_________________________________________________

Spravne pane. A jakpak se divate na Americky nacionalismus ?

40072

08.01.2005 23:43

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Souhlasim pane Pelesko - Lev

40077

08.01.2005 23:53

Ápenland

RE: Ápenland

Lev 82.?.?.?

Vzdycky nejvice kritizuji ti,co sami jsou priposrani.
______________________________________________________

[velký smích] [velký smích] Libi se mi na Vas pani Jasmino, jak jste se rozohnila a otevrela - jen do nich ! [velký smích] [velký smích]

40081

09.01.2005 08:59

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

(Zrušeno za účelemzastavení tlachání)

40114

09.01.2005 15:50

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

Dekuji pane MedoBedo, za Vase vysvetleni - Lev

40130

09.01.2005 21:37

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

>Normalni doktor, kdyz nevidi kartu nemocenskeho pojisteni,
>nebo kdyz mu nezaplatite dopredu, tak Vas odmitne prijmout.
>Jinak je to ale na pohotovosti, kde musi prijmout kazdeho, a
>nemohou si vynucovat potvrzeni o lekarskem pojisteni a nebo
>predplaceni sluzeb. Ani se Vas nesmi zeptat odkud jste,
>jestli jste legalni a nebo ne. Pohotovostni sluzba stoji
>horentni penize, ale tem ilegalas to samozrejmne nevadi.
>Takze takhle to obchazeji.
____________________________________________________________

Souhlasim s vami SedesatOsmicko. Presne tak to pracuje, jak to zde popisujete. Nevim ale, jestli ve vsech statech USA. Je mozne, ze je to federalne ustanoveno. Mohu to potvrdit tim, ze jsem to sam zazil s nacerno pracujicimi Cechy, kteri meli uraz ( nic moc vazneho ), nebo jine zdravotni problemy a vse bylo ambulantne provedeno a nic se neplatilo. V tom je ma velka poklona, pro zemi vyvolenou.40171

09.01.2005 21:57

Povolání v ohrožení

RE: Povolání v ohrožení

Lev 82.?.?.?

Pane Vcelicko, pokud jste si nevsiml, tak cele to povidani ja prave vo tom, ze zeny maji byt postaveny do prvni linie, cili kdyz se rekne "na bodak", tak na ten bodak pujdou. A ne aby zustaly varit, ve vojenske kuchyni a nebo delaly, vojenske - valecne zdravotni sestry. Kapiči ? [oči v sloup]

40173

10.01.2005 00:31

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

>Pane Lve
>A votomtoye [smích]
>Takze ne jenom Mexicani.
>Ale ne jenom Cesi a Mexicani.....je jich hodne z celeho
>sveta, kteri prijedou na limitovane vizum a zustavaji
>"prescas".

>Soudit pocinani vsech stejnym metrem, ne podle barvy kuze.
>Ale to jaxi nekterym moc nevoni.
_____________________________________________________

Pamatuji si, ze v nekterem meste USA, byla prestrelka gangu a na ulici byl zranen kulkou mlady hoch, ktery se doplazil do nemocnice a nemocnice mu odmitla dat prvni pomoc a milej hoch za kratko na nasledek zraneni zemrel. V televizi pak z toho byla velka patalie a velke souzeni nemocnicniho perzonalu. Vsechno se muze stat. Ale a predevsim si myslim, ze je nejak uzakoneno, ze pri vaznych urazech a nestestich, se dava nezbytna lekarska pomoc, v celem civilizovanem svete. Taktez predpokladam, ze bych dostal pomoc v nouzi i v Ceske Republice, v Iraku či v Izraeli. Mylim se ? [mrknutí jedním okem]

40185

10.01.2005 15:55

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Pak take asi verite panu Lvovi ze existuje tekuty fosfor.
____________________________________________________________

Aha, tohle mi uz zde nekdo pripominal v minulu, ale NEBYL ! to nickname "Ben Hur". Cili vy nejste v podstate "Ben Hur", ale nekdo jinej. Hned se jdu na to podivat - vy jste ten kdo palil tu desetitisicovou dollarovku v mikrotroube, aha, ted uz vim !

40229

11.01.2005 06:04

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Spravne napsano pane Nohejl, jen s tim rozdilem, ze jen par lidi na Zvedavci to chape a zbytek "lidi", to nepochopi nikdy, jelikoz ziji a nebo chteji zit v temnotach. Vetsinou to jsou jenom "mudrlanti" !

40275

11.01.2005 06:11

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Velmi dobre a pravdive pocteni z Casodeje pane Karle z Cech. Primo horlive doporucuji to precist, panu Lojzovi a Vcelickovi, vcetne kliknuti na tu Zemekouli, kde je taktez velmi poucny clanecek. Ale co z toho ?!, tito panove ziji v jinem svete a to je jako hazeni hrachu na zed ....... parez, zustane parezem !

40276

12.01.2005 10:36

Povolání v ohrožení

RE: Povolání v ohrožení

Lev 82.?.?.?

Lojzicku, odkud jste to opsal ? Mohl by jste zde uvest "link" ? hm, velmi poucne, ale urcite to neni z vasi "hlavy" [zmaten]

40368

12.01.2005 12:02

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

Lev 82.?.?.?

Lide v Iraku chteji zit konecne slusne a nenechaji se naveky terorizovat.
________________________________________________________________

Vazeny pane kema, takovych vyroku od nasich komunistickych vudcu a nynejsich vudcu, respektive presidenta Bushe s jeho klanem, ze "americky lid si preje ...... " a dalsi hovadiny s odvolavanim se na narod a lid, je hnusne podle. Na priklad nas vudce Mr. Bush nehovori v mem zajmu a takovych, jako jsem ja, se v USA najdou miliony, ze ten lhar, podvodnik a .... ( nemohu to napsat, jelikoz je to prilis vulgarni ), v nasem zajmu nehovori a je od neho i drze nas vclenovat do jeho/jejich ( neocom ) zajmu. Ale takovi lide, jako je Mr. Bush, nemaji zadnou pater, takze neni vo cem mluvit.

40380

12.01.2005 15:54

Povolání v ohrožení

RE: Povolání v ohrožení

Lev 82.?.?.?

Mila Marketko, ale tech pěšáků/pěšáček, prozatim stale jeste bude potreba. A nezapomente, ze raketky, specialne ty lejsrem rizene, mohou zasahnout vsechno, kdyz uz jsme u te US hi-tech. Takze, jestli jste vojak, a nebo pošťák, zasahnuto muze byt vsechno. [mrknutí jedním okem]

40396

12.01.2005 15:59

Povolání v ohrožení

RE: Povolání v ohrožení

Lev 82.?.?.?

Vse co jsem napsal si prectete v kazde ucebnici.
_________________________________________________

No jo Lojzicku, ted uz to je jasny, odkud vse cerpate. Jenom by me jeste zajimalo, kde, kym a kdy ?!? byly tyto ucebnice vydany. Dekuji za odpoved - Lev

40398

12.01.2005 16:10

Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

RE: Muslimská invaze do Evropy úspěšně pokračuje

Lev 82.?.?.?

Eviku, dobra rada, kterou jsem zde uz jednou uvedl. Pro lepsi rovnovahu prelidneni na teto planete a jit vzorem pro ostatni, by bylo dobre, vyckat krasneho dne a pak vzit celou svoji milou a krasnou rodinku do parku a tam se vsichni odpalit. No a populacni balanc, bude takto vyreseny ...... Ale pozor !! neprehanet ! Tchyni, doporucuji vzit na tento picnic s sebou.

40400

12.01.2005 22:02

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Ten uvedl
zde linku na Čaroděje. Tam se psalo, ze v Iraku zem-
relo hlady od roku 1981 do roku 92 asi 750.000 deti.
Pekne si to podelte 365 x 10 a prijdete na to vyjde
vam cislo 200 na den. Priste napiste na OSN ze jsou
to baronove Prasilove a ne me.
A do Bohnic me prosim neposilejte.

Lojza -- 70.?.?.?
______________________________________________

Pane Karle z Cech, pan Lojza ale cetl neco z "Čaroděje" a ne z Časoděděje. Takze prosim pochopte, ze pan Lojza ma informace i statisticke, z jineho zdroje. Prijemny vecer preji.

40432

12.01.2005 23:48

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Pane Lojzo, je mi srdecne lito, ale v te veci vam musim dat zapravdu. Je pravdou, ze ten kruh se neda prorazit a ze konecne ROZUMNI A SOUDNI lide by uz se meli konecne semknout a drzet pospolu. Predevsim uz pro mir na teto planete a bez zbytecneho krveprolevani.

Vzdyt jsme se mohli nakonec poucit z poslednich dnu, co zavinilo a kolik obeti bylo z pouho pouhe Tsunami a jake to melo katastrofalni nasledky. Myslim si, ze jen priroda a ne my lide, si dovede udrzet sama rovnovahu. Uz i tak je v posledni dobe, dost prirodnich katastrof a to jeste nevime, co nas v pristich dnech muze potkat.

My sami jsme, sveho stesti strujci, kteri se nedovedou mezi sebou rozumne domluvit a tak to dnes ve svete mezi lidma vypada. Predevsim toto veskere lidske nasili davam za vinu nadmernemu mamonu dnesni "vyspele" civilizace a hlavne, loutkovym politikum a nadnarodnim korporacim a vse te spiny, kolem toho, kterou vylizou jen obycejni lide, vcetne nas i vas pane Lojzo, jelikoz nevite, koho podporujete. Chapu, ze se domnivate, ze stojite na spravnem konci, ci brehu reky, ale jste na omylu, verte mi Lojzo.

40440

13.01.2005 10:32

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

RE: 2004 - rok mučení Reagovat13.01.05 00:50

(Zrušeno - osobní urážky)

Sidonius -- ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca -- 24.?.?.?
_______________________________________________________________

Dekuji pane Stwora. Mel jsem moznost si tento pispevek precist pred zcenzurovanim. I pro me - stareho hulvata, ten prispevek byl silny tabak do fajfky ..... brrrr

40468

13.01.2005 10:41

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

Souhlasim pane Nohejl.

40469

13.01.2005 11:43

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Lev 82.?.?.?

Prominte pane Karle z Cech. Musim Vam opet oponovat a sice, pro pana Lojzu, jeden zivot tam a nebo jeden zivot onam, nedela zadny rozdil. Dulezite je, kolik deti zabil ten krveziznivec USA nastoleny/dosazeny diktator Saddammus a ne dnesni bomby donesene na perutich "demokracie" z Bileho domova pro postizene. Za to, bychom meli byt vdecni, podle slov pana Lojzy. Cili, nezalezi na tom, jak jsou a kym utraceny detske zivoty !

40475

13.01.2005 14:09

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

Nelibi se mi na nem ta nekorektnost typu - Bush muze za vse. Neni to pravda, Cela zahranicni politika USA je minimalne 80 let "nemocna"... A to bez ohledu na to, jestli vladnou republikani ci demokrate.
_______________________________________________________

Pane trodas, jestli Bush muze a nebo nemuze za "vsechno" je asi v tom, ze prave on dnes reprezentuje a je nejvice viditelny muz, tak zvane "Super power", cili "super velmoci" ktera ridi Svet, se zbrani v ruce a NE !! mirumilovne a diplomaticky. Jak jej ridi, tak to jiste vsichni vime a kazdy podle sveho presvedceni, svych emoci a usudku, je bud naklonen a nebo rozcarovan, coz je nas pripad.

Co se tyce demokratu a nebo repblikanu, tak si myslim, ze v tom neni zadnych rozdilu - snad jen v barvach a jedna strana ma ve znaku slona - znak sily a druha politiska strana ma ve znaku osla, coz je znak inteligence. Jinak bych rekl, ze jsou v zakulisi, rizeni stejnymi našeptávači, takze, neni z ceho vybirat. Po dlouha leta zijici v USA, si nepamatuji, ze by tato zeme zaslibena, sla nejakymi milovymi kroky kupredu, co se tyce socialnich vyhod. Ale, abych byl fer, tak to jinak lepe ve svete nevypada. Snad jeste, evropske skandinavske staty, maji prozatim nejlepsi socialni zarizeni, ALE !!, vzdy nejake plus, musi byt na ukor neceho jineno. Maly podnikatel v takovych "socialistickych" zemickach, je uplne na vysi dani, ztraceny - vcetne Kanady !

40488

13.01.2005 21:17

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

schvalne, co vis o podnikani v Kanade. Jsem tu 21 let z toho mam svou firmu poslednich 15 let( porad stejnou ) tak bys mi mohl prozradit par triku at si polepsim.
____________________________________________

Na priklad Zdenku, v jake vysi odvadis dane z tveho podniku, v socialisticke Kanade a kolik bys odvadel v USA. Tech par triku ti prozradim, ale za urcity, hm, rekneme baksis [mrknutí jedním okem] ale urcite, jsi na tom lepe, nez ja, ne ? [cool]

40515

13.01.2005 22:53

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

ja jsem s tvych komentaru soudil, ze tam u Vas je to peklo vseobecne, no ted pises, ze tam par veci je lepsich nez jinde, tak jak ti ted mam verit to ostatni ?
________________________________________________

Zdendo, ja si nestezuji na USA a Americany, sice, vsude se najdou vyjimky, nikdo a nic neni perfekt. Akorat me sere, ze Bily dum nas riti do riti a ze kdyz jsem zde, do USA pricestoval a mel v kapse, jen $300 US dollaru a v srdci nadeji, ze jsem ve svobodne a demokraticke zemi, ale tad vidim, ze za chvili bude Amerika i s Kanadou, na urovni - politicke, ne ekonomicke, no ale s tema dluhu - deficitem, na urovni byvaleho SSSR a nerikej mi prosim te, ze vidim vzdusne zamky. Amerika dnesnich dnu, zije ve strachu ze zitrka, chlape Zdenku. Citim to ve svych starych kostech, ze pomalu a jiste, v to krasne, v co jsem veril, kdyz jsem se dotkl pred mnoha lety americke pudy, je to, tam.

P.S. Ale v Cesku, Morave a Slezku i na Slovensku, se dnes citim dobre Zdenku, Zdař Bůh.

40528

14.01.2005 17:01

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

RE: V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

Lev 82.?.?.?

Ja jsem takovou dnes potkal v Blesku [velký smích]

40582

14.01.2005 22:06

Zločincem snadno a rychle

RE: Zločincem snadno a rychle

Lev 82.?.?.?

Jen v kratkosti trodasi, Bush je hlava tymu - klanu a proto bere veskerou zodpovednost, za neřádstva. Pochopitelne, stejnou mirou i Bushuv klan.

40593

15.01.2005 09:57

V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

RE: V jedné z novějších epizod seriálu Star Trek byla možná myšlenka

Lev 82.?.?.?

Pan Lev, král zvířat jak zdá se, má náramnej přehled nejen přes svá poddaná zvířata, ale také přes ženský
______________________________________________

Joooo pane Tome, to je tim,ze jsem naprosto zdrava šelma a pak, kterejpak normalni chlap - 5x šťastně ! zenatej, by nemel mit prehled vo zenskejch, ze jo [velký smích]

40614

15.01.2005 18:26

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

Lev 82.?.?.?

jako blbou tlustnou hnusnou Britney a podobne -
____________________________________________________

No tak trodas, no tak, klidek a v pohode, OK ? Mi je jedno co ona dela, ale na plagade, vypada dobre, ne ? [mrknutí jedním okem]

40633

15.01.2005 22:55

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

Lev 82.?.?.?

Joooooo trodasy, tak to vona Britney, vypadala, dost dobre, ale ja ji poznal takhle :
http://www.blazen.cz/data/p7361.jpg

Tak to je moje gusto - baba tlusto

40640

16.01.2005 09:13

Feminismus jeskynního muže

Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

..... hm chlapi, co jineho mi zbyva, nez s pani Jitkou souhlasit. Myslim si, ze jeji vyjadreni, je fer ! [cool]

40656

18.01.2005 00:00

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

[smích] Lev [smích]

40759

19.01.2005 09:25

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lev 82.?.?.?

Sakra Zdenku Matousku, to jste teda napsal dobre. Nemohu vubec uverit, ze jste neco tak strizlive-objektivniho napsal zrovna Vy !! Pochopitelne, ze je to ode me vsechno uprimne !

Myslim si, ze kdyby prisel na takovy maskarni ples kdokoliv a jakkoliv "nastrojenej", treba, i jako panske prirozeni, tak by to nevzbudilo takove pohorseni, jako kdyz tam byl nekdo z konzervativni kralovske rodiny a byl by prevleceny i za Karkulku, tak by se o tom vsude psalo. Je lepsi byt polochudej, nez bohatej a byt kazdemu na vocich a vsude na verejnosti, chodit se svyma "gorilama" ( ochrankou ). Pro me by to NEBYL zadny zivot a hlavne zadne soukromi !! No jo, ale kdyz uz se takto nekteri lide narodej, tak potom uz neni vyhnuti .... [cool]

40850

20.01.2005 09:36

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

Silny chlap se nikdy nesnizi k tomu, aby v budoucnu svadel svuj neuspech na to, ze se zmelily povahove vlastnosti zeny, kterou si vybral, ale nese to tak, ze na ceste zivotem neco nezvladnul. Treba udrzet partnerku takovou, jak ji vnimal v den svatby. Slaboch se s timto nikdy nevyporada. Muz je ten, ktery udela prvni krok, muz je ten, ktery pevnou rukou ridi chod rodiny, muz je ten, ktery musi unest pocit neuspechu. Svadet to na zenu je nedustojne chlapa.Od toho jsou chlapi CHLAPI.
____________________________________________________________

Presne tak Idealisto ! Pokud mam byt podle přírodních zakonu "samec", tak tak, by to melo pracovat. Pokud ale budu hluboce ovlivneny feminizmem, tak budu spilat zenam a budu se citet, ze jsem pod zenskym pantoflem a nejlepsi ma obrana bude, ze budu nenavidet/nesnaset zeny, at jsou jakekoliv a to je nejvetsi muzska hloupost a tim si i takovy muz zaslouzi byt ovladan feminizmem. Stejne si myslim, ze ten "feminizmus", si vymysleli muzi a pak, jsou vsichni muzi mili, hodni, pracoviti, tolerantni a starostlivi, vudci svym zenam - nestoji to za úvahu ? [velký smích]

40932

20.01.2005 09:41

Na obranu České republiky

Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

Jako narod Cechoslovaku ( nemohu si pomoci, ale tyto dva narody, Cechu a Slovaku, patri k sobe, jelikoz jsme si bratri ), se NEMAME !! za co stydet, at uz doma a nebo zijici v zahranici. Akorat co je dulezite, pro takovy narod je, jake si zvolil politiky, kteri z tohoto naroda vzesli. Co nam pomerne schazi, je narodni hrdost, ale ta je i zapricinena nepsanym
komplexem "maleho" naroda. To, ze je velka kriminalita v CR, je predevsim podmineno spatne postavenymi zakony a hlavne !! velika mirnost trestu. Za vrazdu 12 let ?? 12 let muzete dostat v nekterem state USA i za pomerne mirny zlocin, ale za vrazdu v USA ?, ani nemluve ! Jako slovane, jsme daleko mekkcti a myslim si, ze i vice inteligentnejsi, nez jine narody. Jinak ja osobne verim v Cechy a Slovaky [smích]

40933

20.01.2005 16:29

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

Nepostavili se nahodou Polaci na odpor, proti Hitlerovi, pri vtrhnuti do Polska ? No a jak dopadli Polaci ?!

40961

20.01.2005 17:02

Na obranu České republiky

RE: S autorem moc nesouhlasim

Lev 82.?.?.?

Pane leho, v CR jsem nyni, tak jako v USA ( napul ). To, co pisete, ze Cesi jsou hulvati, vam musim dat zapravdu, hlavne v obchodech, uradech a predevsim, jako ridici, pri rizeni svych Mercedesu, Baworaku, Audin a jinych drahych priblizovadal, jelikoz predtim zili v nejakem totalnim utlaku a dnes, kdyz maji "prachy", tak ( aspon si to nekteri mysli ), si mohou vse na svete dovolit. No a ted prichazi pane leho velike ALE !!, jelikoz vy, ja a vsichni cesti emigranti, kteri maji uz delsi leta druhy domov na Zapade, mimo uzemi CR, tak jsme poznali patricne chovani jinych lidi, jak v obchodech, uradech, tak i za volantem. Je fakt, ze amici jsou daleko slusnejsi a tolerantnejsi. ...... A to prave vime my !!, kteri muzeme POSUZOVAT, ale nevi to na priklad Cesi ( zijici stabilne jen v Cechach, ci na Morave ) a nevi to Americane, jak se chovaji Cesi v Cechach.

No a point celeho tohoto meho psani je v tom, ze my emigranti zijici mimo uzemi CR, bychom byli dnes STEJNI, jako vsichni obcane Ceske republiky, kdybychom neemigrovali a taktez bychom nemeli dnes moznost porovnavat, kdo a nebo ktery narod, je slusnejsi. Staci se jen podivat na stare predvalecne filmy, jak lide - Cechoslovaci, slusne, uctive a s respektem, spolu jednali, nemluve o Oldrichu Novym a jeho slizkem i kdyz krasnem, chovanim k zenam, ....... ale ta doba svetove !, je ta tam. [velký smích]

40967

20.01.2005 22:21

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Lev 82.?.?.?

Lojzo, uz jste se podival pod vase luzko, nez jdete spat, jestli tam nahodou neni ukryty terorista ? Ja uz mam taktez ten Bushistatskej syndrom. Vidim teroristy vsude - moje zena, deti, muj pravnik, muj sofer, muj presidet, moji pasazeri v letadle, i vy Lojzo a kdyz se s hruzou zpoceny rano probudim ze snu o teroristech a kdyz vstanu z postele divam se na sebe do zrcadla a tazi se ho: "zrcadlo, zrcadlo, rekni mi kdo je na svete ten nejkrasnejsi terorista", tak zrcadlo mi odpovi "no prece ty, ty stary ..." [velký smích] [velký smích]

41007

21.01.2005 00:45

Na obranu České republiky

RE: Se Lvem moc nesouhlasim

Lev 82.?.?.?

Pane Lve, vite, co je to "road rage"? To se stane, kdyz nejakeho zakomplexovaneho Amika predjedete autem, kterym se asi nema predjizdet a potom si uz muzete pripadat jako v CR. Kolik nesmyslnych honicek s policajtama se kona v Americe a kolik v CR?

Pane Doktore, pokud predjedu nejakeho zakomplexovaneho amika, tak se mi to muze stat a nemusi, ze pak zacne "road rage". A pokud pisete o nesmyslnych honickach s policajtama, ktere se konaji v USA, tak za a) Amerika, jak sam vite, je senzacichtiva a vse se musi na TV ukazat a nejen v USA - pochopitelne, vse je kšeft. No a za b) nechci se vysmivat ceske policii, ale jak by ona mohla i smyslne honit ve svych "skořápkách", Made in Skoda, takove Baworaky, Mercedesy, ci jina sportovne vyhlizejici auta ? Nemohu byt falesny sam k sobe a nemohu vychvalovat, co vychvalit nejde. Co je pravda, je pravda. Taktez i policejni hlidky, jsou v CR jine, nez v USA. A hlavne prosim pane Doktore, nezapomente, ze Cechu je 10 milionu a amiku jen "pouhych" 280 milionu, takze i kriminalita co do poctu obyvatelstva, bude v Cechach vissi, nez v USA - hola skutecnost, bez nejakeho "nadrzovani" amikum.

Jsou tolerantni vuci prezidentovi, ktery je zatahl do valky kvuli lzivym tvrzenim o atomovych bombach, a oni si ho znovu zvolili. Tomu rikam tolerance. Mohlo by se neco takoveho stat v CR? Zkuste se podivat na obrazek nahore v tomhle odkazu a dejte vedet, jestli se americti vojaci chovaji slusne: Asi jo, snazi se utesit ty deti, kterym pred chvili zastrelili rodice. Velice slusny a tolerantni narod!

Souhlasim s vami pane Doktore, to by se v CR, nemohlo stat !


41025

21.01.2005 01:57

Na obranu České republiky

RE: S autorem moc nesouhlasim

Lev 82.?.?.?

Pane Lve, jake je to doopravdy v Cechach s financemi. Ja mam takovou predstavu, kdyz ctu ten Cesky tisk, ze tam zkratka kazdy zbohatnul. Opravdu kazdy ma mercedes nebo Audi automobil? Vypada to tak, ze kazdy je millionar. Zacinam mit komlexy a chut se vratit a zaciti nejake podnikani abych vydelal skutecnen penize. Opravdu se to tam tak hyba? Kdo neco vi at prosim napise.
Mam Cechy velmi rad, asi jsem si je tak trochu zidealisoval
______________________________________________________________

.... hm pane Karle4u ( pokud Vas tak mohu oslovit ), asi zertujete a pokud mate k nasi domovine - Cechum, stale ten hrejivy vztah, tak budete mit, i kdyz do Cech asi necestujete, ale pres Internet a nebo i jine zdroje, dostatek informaci, jak to priblizne v Cesku vypada.

No a abych se Vam pane Karle4u priznal, tak jako turistovi z USA, bych to financne nikomu nedoporucoval. Urcite, jak sam vite, tak US dollar je dnes, na urovni byvale zapadonemecke marky, pred triceti lety. Pokud by jste chtel v CR podnikat, tak nedoporucuji, ale pokud mate v CR spolehlive konekce, tak by jste to mohl zkusit, ale je i dulezite se zžít a znat prostredi, ve kterem by jste chtel podnikat, nebo investovat, i kdyz jazykem a pismem jste Cech.

No a s tema Merclikami a Audinami, to neni zase takove divoke a s milionari taktez ne. Vetsinou takove exlusivni vozy, maji tak zvani "zbohatlici" - zbohatli nejakym zvlastnim zpusobem, pres jedinou noc a nikdo me v CR, nechce do tech "taju" zasvetit, takze mi nic jineho nezbyva, nez umrit v chudobe.

No a pokud se napajite z Internetu pres DSL na Vas PC, tak Vam dam pane Karle4u link na televizni Internetove zpravy v obraze z CT - http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/ aspon se dovite vice o Cesku [mrknutí jedním okem]

41026

21.01.2005 11:00

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

Presne tak pane Nohejl. A to je prave ten komplex "maleho" naroda, ale v podstate nam nic !! jineho nezbyva. Spise je zde "boj" ! o preziti naroda. Myslim si, ze stejne to jinak nejde, jelikoz dnesni podminky, jsou diktovany od "jinud". Pokud by se Cesko chtelo s HRDOSTI odtrhnout/osamostatnit, tak jen !! na ekonomicke preziti a trade-in, by snad melo jen nekolik let, neli mesicu.

41060

21.01.2005 12:05

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

Plne s timto clankem souhlaim. A co k tomu jeste dodat na adresu Zidu/zidu: ? - "kdo s čím zachází, tak s tím taky schází". No a nyni, po precteni clanku pana Coppallegro, bude na Zvedavci velke vyskakovani nasich obrezanych kamaradu. Aspon se ukaze, kdo je kdo. [cool]

41063

21.01.2005 12:29

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Lev 82.?.?.?

Vazeny pane Karle z Cech. Jen nekolika slovy jste vyjadril velikou vec a sice, ze my lide, jsme nejvice zodpovedni na teto planete, ze veskere preziti - mimo prirodnich katastrov, ktere prozatim nemuzeme ovlivnit. Moc si Vas vážím pane ! [smích]

41069

21.01.2005 15:50

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Lev 82.?.?.?

Zdravim stefane ..... i Ty muj soukmenovce, Ty me dovedes vzdy řádně rozesmat [chechtot] [chechtot] [chechtot]

41084

21.01.2005 17:35

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Lev 82.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [cool]

41095

22.01.2005 10:19

Na obranu České republiky

RE: S autorem moc nesouhlasim >> ale souhlasim 100% se Lvem!!!!

Lev 82.?.?.?

Nechapu, jak clovek celkem s jinak zdravymi nazory muze bastit Zvedavcovu propagandu o Iraku...
___________________________________________________

Dekuji pane leho, Sir ! Byl bych i ja velice rad, pokud pisete o mych "zdravych" nazorech, aby jste me nasledoval. Zarucil bych vam dozity zivot v miru a bez prolevani krve, nevinnych lidi.

Co se tyce Iraku, tak NEPOTREBUJI ! "propagandu" Zvedavcovu, pokud vubec nejaka existuje ! Nikdy jsem se nenechaval posetile strhnout davem, pokud jsem se aspon castecne sam nepresvedcil, vo co go ! Tim vam chci leho naznacit, ze i kdyby nebylo Zvedavce, tak muj nazor na vas, Bily domov pro postizene, US svetovou politiku, vcetne Iraku, by byl u me nezmenen.

41154

22.01.2005 18:23

Na obranu České republiky

RE: S autorem moc nesouhlasim >> ale souhlasim 100% se Lvem!!!!

Lev 82.?.?.?

Nemohu nasledovat, jelikoz znam realitu primo od zdroje, na rozdil od vas, kteryzto se spolehate na prezvykane zpravy od Zvedavce, CNN ci jinych lunatiku, kteri ziji uplne v jinem svete
________________________________________________

..........hm, jak zvlasti leho, Sir ! Ctete moje myslenky. To same, ale, uplne to same, jsem si ja myslel o vas, Sir ! - az na toho Zvedavce, Sir ! Of course, Sir !

41175

23.01.2005 19:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

>zdenku taktez preji vse nejlepsi, dal jsem si fernet na tve
>zdravi stefan
________________________________________________

No vidis stefane, malem jsem v tom spechu zapomel na toho naseho synka z podbeskyd a z te cerne Ostravenky - Zdenka Kanadskeho. I ja preji Zdendovi vse nej... k jeho jmeninam, taktez i Zdenkovi Matouskovi. Toz syncy na zdrovje ! - Lev [mrknutí jedním okem]

41237

24.01.2005 22:17

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

Pane Lojzo, pokud tyto me radky projdou cenzurou, tak bych vam chtel jen sdelit, ze nas zde na Zvedavci, PEKNE OBLBUJETE. Ja vam neverim ani pul slova. Slovičkaříte ! Delate si z nas jen blazny ! S pozdravem Lev [cool]

41288

25.01.2005 09:26

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

100% souhlasim pane Taborsky. Ta okupace Ceskoslovenska neochvejnou CCCP, trvala skoro padesat let, ale o tom se malokdo z Cechoslovaku zminuje. A o kolaborantske vlade, pocinaje Klemou Gottwaldem, ani nemluve.

41336

25.01.2005 09:38

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Lev 82.?.?.?

Lojzo, to, co pisete panu Karlovi o panu Taborskem s tim, ze vite, ze to bude cist dalsi stovka lidi, je od vas velmi malicherne. Jak uz jsem zde nekde uvedl, tak vy jen slovickarite a projevujete se velmi sarchasticky. Myslim si, ze jediny clovek ktery vam Lojzo muze vsechno patricne a s durazem vysvetlit a od koho to chapete, je jen pan Taborsky. Mi nic jineho nezbyva, nez s panem Taborskym a s panem Karlem z Cech, absolutne souhlasit !

41337

25.01.2005 10:42

Vzkaz židobijcům

Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

Z tohoto pohledu je směšný antisemitismus vycházející především z USA. Chtěl bych se zeptat amerických židobijců, jestli si uvědomují, kdo jim půjčil na jejich auto a dům? A kdo financuje jejich podniky? Uvědomují si, že koušou do ruky, která je živí?
_____________________________________________________________

Vazeny pane oji, jsem z Vaseho clanku uplne zmaten a nevim, co si mam z nej vybrat. Budu se asi muset povazovat i ja za Americkeho zidobijce ? V nekterych statitch vaseho clanku, mi pripada, ze nas - krestany a mozna i ateisty, VARUJETE, pred zidy a upozornujete, na jejich negace, ale v zapeti chcete nam dat najevo, ze kdyby ne zidu, tak neni "civilizace". Je to pomerne velikansky schod. Jeste jednou - jsem zmaten !

Nedovedu pochopit, proc prave "antisemitismus", ma pochazet prave z USA ?! A to, ze uvadite, ze bychom meli byt "vdecni" zidum za to, ze nam dali pujcku na nejake auto a dum, je uplny nesmysl. Myslim si, ze "oni" by meli byt vdecni nam, ze si vubec tu pujcu od "nich" vezmeme. A pak, myslite si, ze ostatni zide, si pujcky od zidu neberou a nebo, kdyz uz si vezmou, ze jsou na tom nejak urokove lip, nez goimi ? Nechapu pane oji, Vasi pointu tohoto Vaseho clanku - Lev

41344

26.01.2005 06:36

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

takze asi ziji v nejakem paralelnim vesmiru, ze ano...
__________________________________________________________

.... takze, ne "asi", ale urcite ! v tom paralernim vesmiru, zijete, leho.

41454

26.01.2005 08:06

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

Pak take pripoustim, ze rovnez existuji americti vojaci, co si mysli o Bushovi totez co ty, trodasi. V me jednotce o poctu asi tak 300 vojaku vim zatim o jednom...
_______________________________________________________

.... hm leho, to je ale legracni. Takze ten jeden "zradce" z tech 300 vojaku, dostal urcite "courts martial" a pravdepodobne je uz po smrti zastrelenim. [velký smích]

41469

26.01.2005 10:04

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Lev 82.?.?.?

TO MATE PRAVDU, TAKZE VEZMEME FABORSKEHO, LVA A STEFANA A ODVEZEM JE DO PLYNU JAKO NEPRATELE STATU.
_________________________________________________

Pane docente Vcelicko, prijimam vasi smelou nabidku, ale, pod jednou podminkou, ze vy osobne ! nam budete delat kapo.
41478

27.01.2005 07:01

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

Zalezi pane leho, za jakou vrstvu US obcanu hovorite, ale za mou, urcite ne - Sir !

41589

27.01.2005 07:48

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zgůglovanej seržante,

Lev 82.?.?.?

Dnesni militantni islamismus a rezimy na Strednim Vychode maji temer totozne charakteristiky jako militatni bolsevismus v roce 1917 a islamismus predstavuje rovnez velke nebezpeci pro zapadni demokracie dnes stejne jako bolsevismus tenkrat. Sedition act zakazoval sirit pomlouvacne informace o armade mimo jine, takze mel by se uplatnit na mnohe novinare CNN, New York Times a tak dale pisici ve prospech militantiho islamu. Ti by meli byt deportovani do Iranu ci Severni Koreje, za tim stojim...
_______________________________________________________________

Vazeny pane leho, jste zvlastni clovek, ktery asi nema vubec poneti, o tak zvane "Zapadni demokracii". Zvlast se jedna, o "nejdokonalejsi" ( asi podle vas ), domokracii, svobody slova a sdelovacich prostredku v USA. Kdyz se mohou zverejnovat v US mediich, lzi Bileho domu ( doufam, ze mi ted leho vyvratite, ze to lzi nebyly ), o zbranich hromadneho niceni v Iraku a jine voloviny, aby se zamazal duvod okupace Iraku, tak proc by nemohly taktez byt zverejneny PRAVDY !! ve sdelovacich prostredcich ?? ( coz je i tak vzacny ukaz ). Jste neuveritelne jednostranny a radikalne okamzite odsuzujete media ( vyhostenim novinaru, po pripade zavrenim a podobne bludy ), kteri vam OSOBNE nesedi ! Znite hodne diktatorsky. Jste vy vubec leho aspon nejakej demokrat ?

41596

27.01.2005 08:13

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Pane leho, pokud ten vas kurat - rabbin, vzdelany clovek, je soudny a LIDSKY !, tak urcite svym oveckam, vcetne vas leho, kaze, ze napadeni Iraku, je proti Salamounove vuli a ze okupace Iraku a vrazdeni civilniho obyvatelstva, je nespravne. Pak bych se nedivil vasi naklonosti k rabbimu.

41599

27.01.2005 20:27

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

Mozna byste se, Lve, mel vypravit zit do Iranu, tam tamni vlada urcite bude uplatnovat vase zajmy...
_______________________________________________________

Nedovedu pochopit leho, proc ? me posilate zit do Íránu a o jakych uplatnovani mych zajmu, zde hovorite ? Znate me zajmy, pane, Sir ?! Pokud ano, tak je to fajn, jelikoz me zajmy nejsou militantni, na rozdil od vas leho a vaseho vrchniho velitele, Jirika z Bushe, v Bilem domove, pro postizene.

41663

28.01.2005 07:50

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

RE: Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Lev 82.?.?.?

Vazeny pane leho, Sir ! Kdyz to tady po vas tak ctu, ty vase zoufale vyroky a vykriky, tak mi to pripada, jako kdyby jste byl šéf propagandy Bileho domova. A to, ze jste tady uvedl, ze jste nejakej US vojak, tak to muzete povidat tomu, kterej zere seno. Dokonce, ale to nemohu prozatim dokazat, mam pocit, ze ani nezijete v USA. Chtel bych zde napsat vic, ale nemohu, kvuli cenzury na Zvedavci - skoda.

41724

28.01.2005 12:22

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

Ovšem jinde vždy za ně bojovali jiní, protože vyvolený nebude riskovat ztrátu svého života, když snadno najde pitomce, co za malý peníz ochotně nastrčí svůj krk za něj.
_______________________________________________________

Ja bych k tomu jeste dodal pane Karle z Cech, ze ten "maly" peniz pro US military, nejde z izraelske pokladnicky, ale z penez US danovych poplatniku, vcetne US rodicu padlych synu a dcer pro zionisticke glori, v Iraku i jinde ve Svete. Voni, ti nasi vyvoleni, to maji hezky spocitano, co se tyce penizku.

41733

28.01.2005 21:29

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Lev 82.?.?.?

Sakrys Zdenku Matousku, palec nahoru ! To, co jste napsal, je velmi rozumne, skutecne ! Mate me sympatie. [smích]

41775

29.01.2005 18:22

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Lev 82.?.?.?

Ještě poznámka pro lidi, kteří tvrdí, že se nemáme zabývat minulostí :

Kdo nechce poznat svoji minulost je jako list, který neví, že je součástí stromu.
Michael Crichton

Pokud se z minulosti nepoučíme, budou se tyto tragédie opakovat znovu a znovu.
_________________________________________________________________

Spravne pani/pane Marketo. To same ( pouceni z historie a i pritomnosti ) URCITE !! prejete lidu palestinskemu, irackemu a brzy i lidu íránskemu, nebod demokrat Bush, sa na nej chysta. Dekuji, za vasi ucast ..... neni, jak byt feeeeer !

41840

30.01.2005 07:43

Oranžoví a velká šachovnice

RE: Oranžoví a velká šachovnice

Lev 82.?.?.?

....... a pak, ze pry buzeranti, "nejsou" statu, nebezpecni !! [chechtot] [chechtot] Hlavne, kdyz je, homouse, zakony dnesni doby chrani a zastavaji se jich. Stejne asi tyto zakony odhlasovavaji buzeranti !, jinak to neni ani mozne.

41890

30.01.2005 11:53

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

[velký smích] [velký smích] Libi se mi, bezprostrednost a lidovost pana Pelesky !! Tak to ma byt. Taktez si myslim, ze by pan Peleska, ani kureti neublizil. [velký smích] [velký smích]

41904

30.01.2005 23:37

Vzkaz židobijcům

Leho je Mikin

Lev 82.?.?.?

Pane Pelesko, nedelejte si zbytecne problemy s nickem "mikin". Na Zvedavci je tech "mikinu" nekolik. Kdyz to pise, jako mikin, smysli to jako mikin, vyjadruje se to jako mikin, je to zakerne, jako mikin, tak to neni nikdo jiny, nez mikin. No a vsimnete si pane Pelesko, kolik takovych tech oponentu na Zvedavci, delaji totez, co mikin ! [velký smích]

41937

31.01.2005 09:30

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Lev 82.?.?.?

Tecnicka zavada, ale ne moji vinou. Jsem stale prihlasen. Tento prispevek, jsem psal ja - Lev obecny. [smích]

41981

31.01.2005 09:47

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

>Pelesko, jses uplne mimo. Jestlipak vis, kolik nacistu
>zkaplo v americkych vezenich? Ja sice nevim kolik, ale jsem
>si jisty, ze o hodne vic, nez v Abu Ghraib a nikdo se
>tenkrat nejak moc nerozciloval. Take padlo urcite tenkrat o
>hodne vic uz jenom ceskych civilistu americkou rukou nez
>Iracanu za celou okupaci v Iraku, takze to je taky duvod na
>ne nadavat???
______________________________________________________________

Jezisi s Marii, Pane Boze vsemohouci, leho, o cem to zde pisete ?? Tak vite a nebo nevite o tech naccich v tech americkych veznicich, kteri tam meli udajne "zkapat" ? Velice by me to zajimalo. Vedu si totiz statistiku a vase udaje leho - Sir !, jsou prozatim nejpresnejsi ! [chechtot] [chechtot]

41983

31.01.2005 15:20

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Lev 82.?.?.?

TraTome, co tady pěníte ? Ja jsem na Zvedavci cenzurovan, jeste drive, nez uhodim do klaves na keyboardu a diky Bohu, si nestezuji. Ze vy jste ale jeshita ? ( ješita ), at to nepovazujete, za osobni urazku [velký smích]

41992

31.01.2005 15:35

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Lev 82.?.?.?

vdecis taky za tu svou pitomou ceskou republicku. Kdyby nebylo legii v Rusku, meli byste jeste cisare pana...
_______________________________________________________

Pane leho, to jste s tou "pitomou ceskou republicku", pořádně !! chlape přepísk !! Tim jste mi osobne dokazal, ze lide vaseho typu zadnou vlast nemaji ( momentalne, mimo Izraele ). Stydim se za vas, ze vubec mluvite a pisete MYM !!! [naštvaný] materskym jazykem. Mel by jste se vsem rovnym Cechum, za to omluvit !!

41993

01.02.2005 10:34

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Lev 82.?.?.?

Pane Nohejl, velmi skutečné a dobře vystíženo. I ja vzpomínám - bylo tomu tak, jak jste zde uvedl.

42032

01.02.2005 20:05

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Lev 82.?.?.?

Je v tom i neco pozitivniho - ze snad jednou ty zbytky komunistu, fasistu a zidobijcu vymrou,
___________________________________________________

Moc mila od Vas pane Jan R. Akorat jste asi jeste zapomel na sionisty, kteri by meli vymrit prvni a pak ten zbytek "havěti". Ale nakonec po tom vymreti, "zidobijcu", by jste zustal na teto planete uplne sam a to by jste urcite nechtel, ze ano ?! [velký smích]

42071

01.02.2005 22:52

Vzkaz židobijcům

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Lev 82.?.?.?

Vazeny pane Karle z Cech. Hovoře o nejakem serzantovi "lehovi", je jako hovořit o Martanech. "Serzant" leho, videl asi posledniho vojaka v Armadnim mesicniku, Ceskoslovenskeho vojaka. A naposledy si vystrelil z kuše, kdyz byl na lovu medvedu v Yukon Territory ! Jestli je leho u armady, tak to urcite NEBUDE US Army ! Mozna tak u "Armady spasy", tomu bych jeste veril. [mrknutí jedním okem]

42097

01.02.2005 23:13

Kdo vládne v Evropě?

RE: Kdo vládne v Evropě?

Lev 82.?.?.?

>Vysvetli mi nekdo co to znamena, kdyz je nekdo mikin???

>Je to nadavka? Nebo je to oznaceni nejake nechvalne zname
>osobnosti? Je to spatne, kdyz je nekdo mikin.

>Musim se priznat, ze to zacinam pouzivat v beznem zivote.
>Dnes jsem svemu spolupracovnikovi rekl, ze je mikin.

>Rad bych teda vedel co to znamena, kdyz uz to pouzivam.
>V me predstave to je zatim neco jako "popleta".
____________________________________________________________

Vazeny pane oji, necham na Vasem osobnim usudku, kdo je "mikin". Doporucuji Vam si kliknout na Zvedavci ( levy sloupec ). kde je "Statistika příspěvků" a pak si kliknete, na nick "Mikin" a prectete si jeho clanky, komentare a prispevky a pak budte prosim opatrnejsi, kdyz nekoho budete oslovovat v zamestnani a nebo ve Vasem blizkem okoli, nickem "mikin" ! [cool]

42102

01.02.2005 23:20

Kdo vládne v Evropě?

RE: Kdo vládne v Evropě?

Lev 82.?.?.?

>Žádný popleta, je to pořádný Jidáš. Židomil donašeč. >Kvalifikovaný zkurvenec.
_______________________________________________________

....... hm pane Karle z Cech, ale byl to vyznamny vudce nasich oponentu ..... [velký smích]

42104

02.02.2005 07:51

Vzkaz židobijcům

RE: Clanek rovny nacisticke propagande

Lev 82.?.?.?

>Dobre, tedy Lve, neveris mi tedy, podle tebe jsem onen Mikin
>od Yukonu. Mozna by nektere ctenare zajimalo, procpak?
>Myslim, ze by se to dalo celkem snadno overit polozenim
>sikovnych otazek, ale to by tazatel musel disponovat o
>trosku vetsi inteligenci nez prumerny cviceny simpanz, ze
>ano...
____________________________________________________

Pane leho, dochazi vam argumenty, tak zacinate urazet - šimpanze !
[chechtot] a to neni vubec od vas pěkné. Nevzpominam si pane, ze bych vam nabidl tykani, hochu.

42143

02.02.2005 08:42

Kdo vládne v Evropě?

RE: Autor taktez se moc nezminil o nesmyslnem antiamerikanismu

Lev 82.?.?.?

Jiste, Karle, ty jiste si nikdy zadny penize nepujcujes, ty mas na barak, novy auto a tak dale v pohode nasetreno ze sveho platu. Ja jsem zadluzeny az po usi zrovna tak jako USA, ale mam dum (sice maly, ale muj), dve pekna nova auta a vubec vsechno mozne, co bych si normalne za svuj plat do smrti nekoupil...
______________________________________________________________

Pockat, pockat, pane leho. Vubec tomu nerozumim. Vy zde pisete ( pokud tomu mam rozumet ), ze diky !! vasi zadluzenosti kreditnim bankam a nebo, bankam vubec, by jste za cely zivot na sva dve nova auta nenasetril, vcetne vaseho domecku. Hm, to je ale zvlastni. Divim se v tomto pripade, ze vam dala - daly, banky uver, ktery i s uroky NEBUDETE schopen v prubehu vaseho zivota zaplatit. [zmaten] .... To je jedna cast mince a druha cast mince je ta, ze banky v USA primo vnucuji kreditni karty US obcanum. Ziti na uver v USA, je prozatim nejvetsim businessmem pro US banky.
42148

02.02.2005 09:05

Kdo vládne v Evropě?

RE: Kdo vládne v Evropě?

Lev 82.?.?.?

Lve, dik za vysvetleni, ja totiz napred myslel, ze je to nejaky cesky lidovy charakter. Ted je mi to konecne jasne. Az budu mit cas, mrknu se na toho vaseho Mikina, at vidim, kdo ze to vlastne jsem, ze ano...
__________________________________________________________

Vazeny pane leho. Pusobite na me zvlastnim dojmem. Pisete zde, ze az budete mit "čas", tak se pry "mrknete" na toho "meho" Mikina. Je mi to s vama ale nejak podezrele, ze jste se jeste na toho "mikina" nemel cas "mrknout", ale uz jste nyni na Zvedavci uvedl, ze ten nejaky "mikin" zije/bydli, nekde v Yukon Territory a taky jste zde napsal, neco jako "Zdvedavec a Nezvedavec", coz "Nezvedavec" je nejhloupejsi ( pokud neurazim pětileté dítě, tak se tomu podoba ), Webovy mikinuv platek, na Internetu. Je zvlastni pane leho, ze mate v podstate hodne dulezitych, kličových informaci o mikinovi, aniz by jste se "na to mrknul". Myslim si, ze se rybicka chytla, do vlastni sítě !
A pak, to vase brojeni a verejne naznacovani "ublizeni" Zvedavci delal mikin - vam podobny ! [cool]

42151

03.02.2005 16:21

Kdo vládne v Evropě?

RE: Autor taktez se moc nezminil o nesmyslnem antiamerikanismu

Lev 82.?.?.?

Jelikoz mam dobry kredit, muj nevyssi urok na kreditce je 5.5%
________________________________________________________

Pane leho, jste fanaticky vychvalovac fasistickeho zrizeni Bileho domu. Takove lidi, jako vy, mel i byvaly totalitni rezim v CSSSSSSSSR. Cili, vubec jste se nezmenil.

Vite leho, mohl by jste delav v US i Kanadske TV reklamu na zubni pastu ( pokud mate jeste perlivy chrup ). Libi se mi, i ta vase reklama na vas kreditni urok ( interest ), 5.5%. Chcete zde namluvit, ze tento "urok" mate stabilni a ne pohyblivy ?? - celozivotni ?? a nebo je podmineny burzou ( Wall Street ), 5.5% na tri mesice a nebo, snad na pul roku a pak šup a je zvednut po uplynuti teto kratke doby na 19 - 22%.

Preji vam leho, pokud zijete nekde v Kanade a nebo USA, vasi zivotni spokojenost. Urcite jste musel byt ve vasi byvale vlasti, ( ani nevim, ktera to vlastne byla, jelikoz za Cechy se stydite ), velice ušlapnutý člověk a ted jste schopen za krabicku Marllborek opevovat Bily dum.

42250

04.02.2005 08:36

Kdo vládne v Evropě?

RE: Kdo vládne v Evropě?

Lev 82.?.?.?

Zdravim Zdendo ! Co je s tebou, ze uz nemas sve # 24 ?, ale 66, ze by jsi byl mimo Kanadu, jestli ano, tak bychom se mohli i sejit, co rikas synku z Ostravy - myslim to vazne ! - Lev

42310

04.02.2005 17:53

Návštěvnost v lednu poprvé překročila 3000 návštěv denně

RE: Návštěvnost v lednu poprvé překročila 3000 návštěv denně

Lev 82.?.?.?

Videl jsem v TV i nekolik ftipu na krestany i muslimy, byla to legrace, ale nikdo z vericich nevyhrozoval a nezaloval. Zidi maji v sobe nejakej komplex menecennosti, ale proc ? Ze by si nejak neverili, kdyz uz maji skoro vsechno v rukach ? Jarmuky, cerne klobouky a pejzy, jim docela slusi - a aspon se lisi od goiymu. No neni to fajn ? [vyplazený jazyk] [velký smích]

42344

05.02.2005 01:25

Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

RE: Tisk kašle na své povinnosti v Iráku

Lev 82.?.?.?

>Hele pane Idealisto, nevite, co se stalo s nasim dobrym
>kamaradem panem Lojzou, ze se zde, na Zvedavci uz dlouho
>neukazal ? Nedostal on vam nahodou tu slepičí chřipajznu ?
>[velký smích]
_________________________________

[smích] No jasny, kdo jiny, nez Lev psal tyto řádky bez podpisu [smích]

42382

05.02.2005 19:52

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Lev 82.?.?.?

...... hmm, - Lev [mrknutí jedním okem]

42438

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 363 624