Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané michalll

Nalezeno 55 příspěveků, 9 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.07.2011 09:57

Ještě jednou masový vrah Breivik

je jedno jak se to stalo a kdo to udělal

michalll 77.?.?.?

Je uplně jedno jak se tato celá tragédie stala a kdo a proč to udělal. Nemůžete měnit minulost, nemůžete oživovat mrtvé, nemůžete vrátit dopad na lidské myšlení, které se tímto útokem znovu zdárně naprogramovalo "správným" směrem.
Islámský terorismus už není a ani nikdy nebyl dostatečným strašákem a nástrojem pro ovládání vlastní populace. Těžko lidem vnutíte hyperpolicejní stát za předpokladu vnějšího nepřítele. Stačí se podívat na pohádkovou frašku ala Usama bin Ládin, kterou dnes i průměrný konzument mainstreamu považuje za nesmysl.
Místo toho tu máme Breivika. Bělocha, poměrně vzdělaného a na první pohled normálního konzumenta, křesťana, euroskeptika a odpůrce multi-kulti sociálního inženýrství a všeobecného kolektivismu pod hlavičkou korporátní globalizace. Breivik představuje svými názory až dokonalý obraz dnešního probouzejícího se evropana, který si uvědomuje v jakém marxistickém chlévu to žije. A zde se zastavme.
Podobné názory jako má Breivik začíná sdílet stále větší spektrum lidí po celé Evropě a jak vidno, tyto názory sílí a stojí tak v silné opozici proti současnému neobolševickému trendu ala EU(NWO).
Vnější nepřítel je jasný. Teď můžeme definovat i nepřítele vnitřního. Každý kdo nebude podporovat EU, multi-kulturalismus, všeobecnou kolektivizaci a nastupující plíživou totalitu, bude označen za extremistu, populistu, rasistu a bude označen za "hrozbu společnosti" a bude s ním tak nakládáno.
Ostatně dnes je také jedno kdo spáchal 9/11. Drakonické zákony jako Patriot Act jsou stále platné, dvě nelegální války stále běží a průměrný američan je o něco méně svobodný a o něco více zadlužený. Efekt byl dokonalý.
Počkejme si, jaký efekt přinese Breivikův útok. Nic víc dnes dělat nemůžeme. Minulost nezměníme, ale budoucnost změnit ještě můžeme.

249085

08.11.2011 10:08

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

Ptám se sám sebe ...

michalll 89.?.?.?

"Třetí světová válka má být rozpoutána s použitím rozporů mezi politickými sionisty a vůdci muslimského světa. Tato válka má být vedena takovým způsobem, že se světy islámu a politického sionismu navzájem zničí. Zbylé národy, rozdělené tímto rozporem, budou přinuceny spolu bojovat až do stavu úplného vyčerpání; fyzického, duševního, duchovního a ekonomického."
........
Pokud by Izrael skutečně Irán napadl, může se lehce stát, že 3.světová válka začne právě zde. Čistě hypoteticky, pokud by se konflikt mezi Izraelem a Iránem skutečně rozhořel, lze očekávat absolutní destabilizaci Blízkého Východu, prudký nárust ropy a totální krach dluhového monetárního systému. Nechci ani domýšlet coby se stalo poté. Zbankrotované a zbídačené národy, pravděpodobnost vleklých lokálních konfliktů, které by nakonec měli tendenci přejít do globální války o přežití.
Možná je to až moc pesimistické.

256773

10.11.2011 11:02

Západní demokracie: Fraška a podvod

EU

michalll 89.?.?.?

Dočkejme času.
Není to ani 5 let nazpátek co jsem byl mezi svými kamarády a příbuznými jeden z mála, kdo nesouhlasil s politikou a směřováním EU a volal po vystoupení z tohoto fašistického molochu.
Dnes?
Dnes kolem sebe neznám nikoho kdo by s politikou a směřováním EU souhlasil. A počet takto smýšlejících lidí rapidně roste.
Dnes v podstatě EU prosazují pouze lidé, kteří jsou nějakým způsobem napojeni na penězovod této totalitní organizace nebo lidé, kteří stále věří v přelud sjednocené a svobodné Evropy. Falešně se domnívají, že tím sjednocujícím projektem je současná Evropská Unie.
Pokud se jednou za čas objeví internetové hlasování o vystoupení z EU, stále větší počet lidí hlasuje ANO. O něčem to vypovídá.
Tento trend je patrný v celé Evropě. Lidé začínají projekt současné Evropské Unie odmítat. Přesto politická elita, kerá už dávno neslouží svým občanům zcela ignoruje hlasy stále většího počtu evropanů a navzdory tomuto odporu pokračuje ve své politice.
Historie nás mnohokrát naučila, že každá despocie, totalita či tyranie jednou padne. Otázkou co to bude stát.
Řecko na pokraji občanské války, masové demonstrace ve Španělsku i v dalších evropských státech, převrat na Islandu(o kterém se záhadně nemluví) a všeobecná nasranost a deziluze napříč celou společností.
Zatím je ještě čas tento destruktivní trend zastavit. Ale obávám se, že dnešní lidé, uveznění v konzumu a ve světě tupé info-zábavy se budou horko těžko organizovat aby prosadili své zájmy.
Také se obávám, že jednou nastane doba, kdy jedinou legitimní odpovědí na fašistický útlak banksterů skrze EU bude násílí. Pak už ale bude pozdě.

256877

15.11.2011 10:02

Válečná mračna nad Íránem

Irán není Irák nebo Libye

michalll 89.?.?.?

Irák, po první válce v zálivu bez funkční armády, bombardovaný léta z bezletové zóny a nábožensky rozdělený na několik částí byl poměrně snadným cílem. Rozbít Irák na kusy a ještě na tom vydělat hromadu peněz aniž by byl Sadám schopen klást odpor se povedlo. To, že za zlého Sadáma se v Iráku žilo mnohdy lépe než dnes je v postdemokracii tabu.
Libye, měsíce bombardovaná "humanitárními" bombami NATO, vyzbrojením té nejhorší lůzy která se dala v zemi posbírat a za asistence zahraničních vojáků(viz. Katar, SAS atd.) se šestimiliónová země se zastaralou armádou těžko mohla bránit delší dobu. Také poměrně snadný cíl. I dnes asi lidé v Libyi vzpomínají na zlého Kaddáfího zatímco se na ulicích lůza střílí navzájem a řeže hlavy na potkání.
Jenže Irán je jiná liga. 70miliónový národ, nábožensky poměrně jednotný. Faktem je, že mnoho iránců dnes teokracii ve své zemi moc nemusí, ale pokud je něco co skutečně nenávidí, je to potupná a degradující etapa jejich historie, kdy zemi obsadil západem dosazený šáh Pahláví. Iránci jsou velmi alergičtí na jakékokoliv zásahy z venčí.
I pouhý letecký útok na Irán by pravděpodobně znamenal odvetu a ta by se samozřejmě přerodila v regulérní válku. A válka by znamenala totální destabilizaci regionu. To by zákonitě znamenalo rapidní růst ropy a ponzi-dluhová ekonomika západního světa před kolapsem by šla s konečnou definitivou do kopru.
Kolaps by znamenal skvělé prostředí pro světovou válku a mám takový pocit, že o tohle se dnes hraje.
V samém důsledku je Izrael pouhou šachovou figurkou, která bude v této hře klidně obětována na oltář celosvětového chaosu.

257057

21.11.2011 16:04

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

michalll 89.?.?.?

To je nesmysl.
To co drží Vlčnov a Prahu v jednom územně-správním celku je společný jazyk, tradice, kultura a historie, chcete-li národ.
Nemůžete jednotlivé národní státy Evropy vzít, hodit je do velkého mixéru, zapnout ho a čekat, že vám z toho vyleze nějaký zázrak. Proces, kdy se evropské národy utvářely, trval tisíce let. Pokud se pokusíte za jednu dekádu tento proces zastavit, zničit a zcela převrátit, pravděpodobně se vám to vymkne z ruky.
Stejně tak jako korporátní globalizace není snem o sjednoceném svobodném světě, ale realitou plundrování, bídy a válek. Stejně tak současná EU není snem o sjednocené a svobodné Evropě, ale realitou nesvobody, byrokracie a korporátního fašismu.
PS:Myšlenka EU je skvělá. Bohužel dnes zcela pohřbená a zpervertovaná.

257440

29.11.2011 09:31

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

michalll 89.?.?.?

[chechtot]
Statisícové škody? No panečku.
Jsou to nepochybně teroristické živly, rozvracejí naši úžasnou demokracii a Vy nemáte klid na práci, chápu to dobře?
Jirko, nebylo by lepší je postavit ke zdi a humanitárně zastřelit?
Plně Vás chápu Jirko. Co by to bylo za svět, kdyby lidé jako Vy nemohli v klidu pracovat a v klidu se nenechat škubat jako prase na porážce.
Já bych to zavřel všechno Jirko. Studenty, mateřské školky, knihovny a všechno co nevydělává prachy Jirko. K čemu to taky je, že ano. Práce neschopné, tělesně postižené a všechny divný lidi bych hnal Jirko do plynových komor. Co s nimi. Peníze nevydělají, jenom Vám ruší klid na práci. To přeci nejde.

257815

18.10.2013 09:09

Máme krátkou paměť

Proboha

michalll 84.?.?.?

Velmi tendeční článek.
Souhlasím s tím, že volit po zkušenostech ODS či TOP09 je jistým znakem debilizace.
Bohužel autor nám velmi manipulativně předkládá tezi o "ostrakizované" ČSSD a hodných komunistech z KSČM kteří si posvítí na vše "špatné" co se u nás děje.
Dovolte mi abych zvolal PROBOHA PROČ??

V naší zemi v podstatě vládnou dvě mocenské skupiny. Na jedné straně staré elity bolševického režimu, které po převratu(nepíšu slovo revoluce neboť to žádná revoluce nebyla) zaujali své pozice v ekonomice a částečně i politice a orientují se směrem na Východ, sledujíc spíše své ekonomické zájmy. Na straně druhé se k moci dostala partička mnohem nebezpečnější, trockisté a menševici představovaní lidmi jako V.Havel, disent, chceme-li pravdoláskaři kteří se naopak orientují na Západ a fabiánské socialisty a snaží se do naší společnosti aplikovat likvidační (a)sociální modely(multikulturalismus, homosexualismus atd.) ve snaze vytvořit tu onen dávno proklamovaný Nový světový řád.

Ale proč to píšu. Opravdu si myslí autor článku, že ČSSD či KSČM je tou cestou která tohle změní? Musím zvolat znovu, PROBOHA PROČ??

Jak chceme aby vypadala naše budoucnost? Chceme žít ve svobodné nebo v kontrolované společnosti? To je základní otázka na kterou si musí každý zodpovědět. Chceme mít svobodu rozhodovat o svých životech nebo chceme žít v narůstající byrokracii a "pohodlném" bahnu socialismu kde budou naše mantinely určovat byrokrati, nevolení úředníci a další pošuci zkoušející své sociální experimenty na nás všech?

Chcete-li to to druhé, tak je jedno zda budete volit ODS, TOP nebo ČSSD či KSČM. Babiše a jeho podnikatelský projekt radši ani nepočítám stejně tak jako další populistické skupiny ala Bobo či Okamura.

298081

19.10.2013 10:02

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Svobodná či kontrolovaná společnost?

michalll 84.?.?.?

Svobodná či kontrolovaná společnost?
V jakém světe by jste chtěli žít?
Položte si tuto jednoduchou otázku. Všichni vám na tuto otázku odpoví, že samozřejmě chtějí žít ve svobodné společnosti. ALE. Spousta lidí(autor článku není vyjímka) ale začnou obhajovat silnější pozici státu, regulace, normy, obhajovat všemožné dotace, podporování různých sociálních pokusů atd.
Je to svobodná nebo kontrolovaná společnost?
Samozřejmě kontrolovaná.
Zjistil jsem, že ačkoliv chce podle svých slov každý žít ve svobodné společnosti, nechápe co tento pojem vlastně znamená a vědomě(podle mého ale spíše z nevědomosti) podporuje všechny aspekty společnosti kontrolované.
Tím se bohužel dostávám k smutnému konstatování, že lidé nemají ponětí o tom co to svobodná společnost vlastně znamená. Mám pocit, že jim jejich pozice v kontrolované společnosti asi vyhovuje a rádi jsou řízeni byrokraty, úředníky a rádi se nechávají okrádat skrze vysoké daně, skrze stále silnější státní aparát či stále silnější byrokratickou a korporativismu přející EU, různé korupční dotační systémy atd.
Přijde mi proto směšné, pokud autor článku "žvaní" o svobodě, ale zároveň volá po silnější pozici státu v našich životech.

298145

22.10.2013 10:53

Opravdu chceme kmotra Babiše?

Na co si chceme hrát?

michalll 84.?.?.?

Žijeme v Evropské unii? Žijeme.
Pro koho je Evropská unie postavena? Pro korporace, banky a velký průmysl. Nikoliv pro občany jednotlivých států.
Kolik legislativy dnes přebírá ČR od EU? Je to až 70%. Jsme tedy ještě samostatným státem nebo už pouhou gubernií?
Má tedy smysl aby zde fungovalo něco jako zastupitelská demokracie? Ve stále mocnější a centralizovanější EU to nemá hlubší smysl.
Kdo by zde měl tedy vládnout? Člověk stojící za jednou z největších korporací u nás, ovládající potravinový, chemický a mediální průmysl s cílem podpořit své podnikání i v parlamentu. Co víc, jako spousta soudruhů v dnešní skvělé Evropě má i tento soudruh správný kádrový profil. Smrdí tu něco? Samozřejmě, že ano.
Ale jak se liší tento korporativistický model vlády jednoho oligarchy od vlády Evropské unie? V podstatě v ničem.
Skupina oligarchů si skrze přebujelý byrokratický aparát schvaluje legislativu potřebnou pro expanzi své nadvlády a zajištění monopolního postavení, to vše pod rouškou demokracie.

Ptám se tedy, kdo víc je dnes předurčen k tomu, aby vládnul české gubernii v konglomerátu jménem Evropská unie s.r.o.? Babiš do této žumpy zapadne velmi snadno, ne nadarmo je to největší příjemce dotací z tohoto korporativistického(socialistického) spolku a ne nadarmo prosazuje nesmysly jako jsou biopaliva atd. Bude to skvělý diktátor. Korporativismus pod ním bude prosperovat, otroci budou štastně montovat v nadnárodních montovnách, počítat číla v nadnárodních bankách či připravovat chemické dobroty v nadnárodních potravinových továrnách a všichni budou štastní. Zakážeme zpívat a zakážeme lkát, budeme se pouze štěstím smát.

Přestaňme si hrát na demokracii a přivítejme nového gubernátora a vládce českého protektorátu.Třikrát hurá!!!

298363

22.10.2013 14:17

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Technická připomínka

michalll 84.?.?.?

Na jednu stranu s Vámi souhlasím, čím větší daně, tím větší přerozdělování a logicky větší korupce, posilování byrokracie a nesvobody. To ale neznamená, že by korporace operující na daném území neměly platit daně.
To, že korporace neplatí v dané zemi kterou vysávají žádné daně je problém. Nelze tento problém asi vyřešit na úrovni jednoho státu, ale je nutno tento problém řešit globálně. Otázkou je, zda je vlastně někdo nebo něco, co je schopno tento patologický projev současného korporátního globalismu vůbec efektivně řešit. Já se obávám, že nikoliv. Jediná obrana tak vzniká pouze v rámci státního celku.
Pokud zdaníte korporace které na vašem území operují, buď daně odvedou(lze tyto peníze použít efektivně, to, že jsou rozkradeny je na delší debatu) a nebo odejdou do jiné země která jim ty daně odpustí, což je pravděpodobnější scénář.

298375

22.10.2013 14:29

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Technická připomínka

michalll 84.?.?.?

Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

Váš příspěvek je typickou ukázkou jak velká část dnešních voličů (ne)přemýšlí.
Shrnul bych to do několika bodů:
- Všechno je špatně
- Všichni jsou špatní
- Nová strana nás všechny spasí před těmi zlými
- Hůř být už nemůže

atd. Babiš postavil celý svůj volební program na negaci a tzv. "hospodkých žvástech". Jeho strana neměla cca 3týdny zpátky žádný program, jeho strana nefunguje na demokratickém principu kdy jsou lídři kandidátek voleni tzv. od spodu.

PS: Nevolím ani jednu z parlamentních stran, nejsem blázen co si nechá kálet dobrovolně na hlavu. Ale jsou tu stále strany, které pracují od začátku poctivě na svých myšlenkách, programu a jejich vedení vzešlo z demokratického procesu. Tyto strany nabízejí konstruktivní řešení, místo populistického negativismu.
Pokud chcete dát šanci někomu jinému, měl by jste se dívat trochu lépe. Samozřejmě i nové a "kvalitní" strany se mohou nechat zkorumpovat, ale Babiš bohužel žádnou alternativou není a nikdy nebude. Aneb jak říká staré přísloví:

"Tam kde najdeš velké bohatsvtí, najdeš i klam. Jedno bez druhého nemůže existovat".

298377

23.10.2013 07:22

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Naivní

michalll 84.?.?.?

1) Když se podívám na předvolební průzkum, lidé svobodu nechtějí, chtějí diktaturu, policejní stát, jistoty.
2) Pokud je někdo u moci, rozhodně vám svoji moc dobrovolně neodevzdá. Představa, že celá republika napíše na volební lístek něco dojemného a vládnoucí elita se chytne za nos je více než úsměvná.
3) V minulosti neproběhla nikdy žádná revoluce, která by nebyla aspoň z části podpořena či přímo připravena ze strany vládnoucí elity. Rok 89 je toho krásným příkladem. Do ulic se nahnalo stádo které si zacinkalo, ale tohle stádo si nikdy nic nevybojovalo. Vše bylo předem domluveno uplně někde jinde.

- Jak na to? Podle mého je třeba začít pěkne od spodu. Radikální řez z vrchu nikdy neuděláte. Člověk je tvor tvořivý a ačkoliv se dnes všichni zástupci "Zla" snaží z člověka udělat bezduchého a nemyslícího tvora, je stále dost prostoru(ačkoliv je logicky tento prostor krok po kroku osekáván) začít tvořit nové myšlenky. Ale začít musí každý sám u sebe. Pokud změníte sebe, začnete působit na své okolí, vaše okolí ovlivněno vámi začne působit dále atd. I malá myšlenka dnes může jednou dát vznik něčemu velkému.
- Článek bohužel vyzývá k radikálnímu utopickému řešení. Snaží se tak změnit fasádu systému, ale bez jakékoliv vlastní sebereflexe. Je jedno jaký tu bude systém, pokud v něm budou "nemocní" lidé kteří tvoří současnou "nemocnou" společnost nic se nezmění.

298434

27.10.2013 10:19

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Má cenu se rozčilovat?

michalll 84.?.?.?

Pojďme popořadě:
ČSSD - volit tuto stranu je projevem téžké amnezie, nebál bych se to nazvat demencí. Systémová strana která u moci již několikrát byla a jak to vždy dopadlo si snad ještě pamatujeme. Přesto početná část voličů věří, že jejich x-tý pokus o vládu bude konečně ten pravý.
ANO - zde se snad nedá mluvit ani tak o demenci jako o totálním výplachu mozku. Babiš nasypal miliony do geniálně postavené mediální kampaně a nakonec si ve vymytých hlavinkách svých voličů "vynadával" svůj další mocenský koláč v této bohem zapomenuté zemi. Reálně tak můžeme mít premiéra či ministra financí, který nám naservíruje to co budeme jíst, následně nám skrze svá media řekne co si máme myslet a nakonec si prolobuje zákony pro svůj byznys aby se tu naše děti měli lépe. [bliji]
KSČM - komunismus i socialismus nikdy a nikde nefugovali. Jak to vždycky skončilo všichni víme. Možná je posledních 25let k zblití, ale vracet se zpátky do reálného socialismu? Ne opravdu díky, nemám zájem. A to, že se komouši drží na piedestalu čistoty je snad jenom díky tomu, že neměli možnost mlaskat u koryta.
TOP 09, ODS - zde platí to samé jako u socialistů. Volit tyto strany je projevem těžké amnezie, ne-li demence. Je potěšující, že ODS pohořela, u TOP 09 zatím drží tuhle euro-unijní socialistickou partu defraudantů nahoře jenom uměle vytvořená postava bodrého spícího aristokrata s čírem, zabírajícího na studenty které ještě maminka kojí ze svého prsu. Až se spící aristokrat odebere do pekla za Vencou Lahváčem, pujde tato srana k šípku. Už aby to bylo.
Úsvit - Zde opravdu nevím co si myslet. Okamura je samozřejmě populista bez programu, jediné co chce je prosadit možnost referenda. U něj se nechám překvapit, ale nejspíš nám nic převratného tento pán bez idejí nepředvede.
KDU - Pravdou je, že se tato strana zbavila svého plevele který odešel do TOPky. Přesto minulost je minulost a lidovci asi jiní nebudou ať jim bude šéfovat kdokoliv. Přesto ze stran které se dostaly do parlamentu asi strana o které lze říci nejméně negativního. Přesto ani od nich nic nečekám. Jejich prounijní politika a politika středu nic dobrého nepřinesou.

Přiznám se, že pro mě osobně tu jsou pouze dvě strany které jsou volitelné. A to Piráti a Svobodní. Strany s kvalitním programem, inteligentními lídry kteří naprosto opanují jakoukoliv debatu svými argumenty. Navíc to jsou strany které jsou mediálním mainstreamem cenzurovány protože obě strany přicházejí s myšlenkami, které mají tendenci tu skutečně něco změnit. Jejich současný výsledek lze považovat za úspech a věřím, že díky financím které dostanou za hlasy v těchto volbách o nich uslyšíme víc.

298691

27.10.2013 23:55

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Má cenu se rozčilovat?

michalll 84.?.?.?

Myslíte Bobošíkovou?
Proboha, zjistěte si nejdřív kde se tato osoba vyskytuje. Ta nemá se Svobodnými co dělat.
U Pirátů vám váš názor neberu. Sice s ním nesouhlasím, ale vyvracet vám ho nebudu neboť si při vší úctě myslím, že by to nemělo smysl.

298767

29.10.2013 10:38

Demokratický požár

Ani v ČR demokracie není

michalll 84.?.?.?

Nedávno jsem zjistil informaci, kterou asi mnozí již vědí, ale která mnou docela otřásla.

Jde o následující. Když vznikala česká Ústava, byla do ní na poslední chvíly pod patronací V.Havla a jeho poskoků(tehdy C.Svoboda a další) přidáno tzv. "materiální jádro ústavy", jde o článek 9. To jest část, kterou nelze nikdy změnit, nikdy odstranit. Je tam prostě na VĚČNOST.

Tím je v podstatě nastaveno to, aby zde nemohlo fungovat nic jiného než současný systém tzv. "demokratického právního státu", neplést prosím se slovem demokracie.
Pokud by se občané dnes rozhodli, že si zvolí strany které zde parlamentní cestou zavedou monarchii tak mají smůlu. Nelze.
Tím je podle mého odebráno lidu základní právo, které by jim mělo umožňovat v parlamentních volbách rozhodovat o formě státního zřízení.

Co jiného pak tedy tento stav signalizuje než to, že tu vlastně od roku 1992 není žádná demokracie, ale tiše rostoucí a pokračující totalita?

298843

20.11.2013 11:14

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

Zajímavé

michalll 84.?.?.?

Cílená islamizace Evropy dnes není žádnou konspirační teorií, ale již ověřitelným faktem. Například v UK vyšlo najevo, že Labour party(neomarxisté) v 90.letech minulého století cíleně pracovala na změně etnického složení ve Velké Británii aby se v zemi už nikdy nedostal k moci tradiční konzervatismus.

Stačí se podívat kdo dnes vládně celé Evropě nebo Spojeným Státům. V Evropě je to zástup neomarxistů, menševiků, trockistů a dalších socialistických revolucionářů, kteří díky EU prosazují svoje zrůdné sociální pokusy. Však Havel, který je u nás ikonou pro tuhle sortu novodobých revolucionářů byl svým smýšlením také neomarxista. Ve Spojených Státech tento směr představuje mocenská klika neoconů, která dokonala mocenský převrat na americké půdě po 11.září.

Udivuje mě, že mnozí cílenou islamizaci Evropy považují za jakousi nedbalost politické elity v EU. To je hrubá a zásadní chyba. Tento proces je cíleně řízen a je uskutečňován s naprostou precizností, sledujíc předem stanovené cíle.

Pokud nebude v Evropě odstraněna vládnoucí klika nemoraxistů a revolucionářů, kteří skrze vzdělávací systém, kulturu, politiku či media uskutečňují svůj sen o globální revoluci, nečeká tento kontinent a naše budoucí pokolení nic jiného než totalita ze své podstaty ještě horší, než ty které si pamatujeme z minulého století. Bitva dnes není vedena pomocí tanků, ostatných drátů či pušek, ale je vedena v myslích lidí.

299697

22.11.2013 08:06

Usvědčující důkazy v post-snowdenovském světě

Kennedy

michalll 84.?.?.?

JFK měl holt tu smůlu, že byl na špatné straně barikády.
Kdyby žil ve Východním bloku, mohl být nenásilně odvolán a nahrazen jako tehdy Chruščov.
Leč odvolat amerického prezidenta nebylo v té době reálné, tak ho jednoduše zastřelili.
Stačí si všimnout, že konec Kennedyho znamenal v podstatě i konec Chruščova. Je to náhoda? Nikoliv.
Jak Východní tak Západní blok se skrze svá centra "osvícenců" zbavil dvou vedoucích loutek která se při kubánské krizi možná až moc utrhla ze řetězu. Jaderná válka byla pro "osvícence" na obou stranách noční můrou. Jejich pečlivě a dlouhodobě budovaná agenda by jadernou válkou byla zcela zničena.¨

Od těch dob se samozřejmě mnohé změnilo. Dvě centra "osvícenců" se nakonec sloučila v jedno a koncem 20.století, to jest konvergencí systému Západního a Východního zahájila svůj finální pochod za Globální tyranií.

S trochou nadsázky by se dalo řici, že dnes jsme svědci tzv. 3.světové války. Ale neválčíme proti dalekému nepřítely, nestřílíme z pušek, ale nepřítel je přímo v našem středu, vládne nám skrze politické a zkorumpované loutky a jeho největší zbraní jsou propaganda, manipulace, zastrašování a destruktivní sociální pokusy které mají rozbít jakékoliv kritické myšlení či jakoukoliv opozici, která by se této mašinerii mohla postavit.

299762

09.12.2013 19:33

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

Pernamentní revoluce

michalll 81.?.?.?

Minulé století a bohužel i to současné je svědkem pernamentní revoluce.

Nebudu se rozepisovat příliš podrobněji neboť tu k tomu není prostor, ale řekněme že od velké Francouzské revoluce jsme svědky určité agendy která pokračuje a trvá i v těchto dnech.

Minulé století bylo stoletím pokusů. V Německu to byl nacionální socialismus, v Rusku bolševický internacionální socialismus a na Západě vznik tzv. socialismu s lidskou tváří. Nacionální socialismus byl demontován jako první, sovětský model byl demontován o jednu dekádu později. Ukázalo se, že Západní model je mnohem životaschopnější a pro zájmy osvícenců daleko použitelnější. Zatímco nacionální a internacionální socialismus vsázel na ozbrojené šíření svých revolučních myšlenek, Západní model šel cestou postupného ovládání veřejného prostoru. Od 50.let minulého století lze zdokumentovat působení těchto nových revolucionářů a sociálních inženýrů převážně ve vzdělávacím systému. Od té doby jsou celé generace převychovávány pod dohledem těchto sociálních inženýrů. Jejich vliv je dnes patrný snad uplně všude. Od vzdělávání, po vědu, kuluturu, politiku atd.

Tam kde tato "Nová revoluce" nejde aplikovat, nastupují staré osvědčené nástroje revolucionářů. Proti "darebáckým" režimům jsou poslány letadla a tanky, proti režimům a zemím kde tento mocenský nástroj nelze aplikovat je snaha o rozvrácení stávajícího řádu zevnitř. To je případ dnešní Ukrajiny.

Pomocí opozice, která se ochotně zaprodá za mocenský podíl, pomocí medií a manipulací se do ulic naženou tisíce nově vyrobených revolucionářů a revoluce je na světě. Pokud vím, volby na Ukrajině dopadly jak dopadly a vše bylo podle všeho v pořádku.

PS: Pokud by se v ČR čistě hypoteticky dostala k moci strana, která by byla negativně nakloněna EU a celé té globální hydře, cizími zájmy vlastněná media, stovky nevládních organizací které jsou placeny týmiž zájmy by rozpoutaly revoluci i u nás. Lidé jsou snadno zmanipulovatelní a nahnat dnes milion lidí do ulic zas není nic nepřekonatelně těžkého.

300492

12.12.2013 13:16

Fraška za Mandelu proběhla. Úkol splněn, kult osobnosti vyroben

Čemu se divíme?

michalll 81.?.?.?

Mandela byl komunistický revolucionář a terorista.

Přesně ten člověk, kterému dnešní neomarxistická internacionála v čele se soudruhem Obamou musí a bude tleskat.
Není tak překvapivé když se politické špičky tzv. Západního světa objímají se starou socialistickou gardou nebo různymi diktátory. Dnešní tzv. Západ je skrz na skrz ovládán neomarxistickou klikou nových socialistických revolucionářů, trockistů a dalších sociálních inženýrů.
Rozdíl oproti staré bolševické gardě je pouze v jejich způsobu vedení revoluce. Stará garda na to šla pomocí síly, pomocí násilných revolucí, převratů, válečných operací atd.
Nová garda na to šla mnohem chytřeji. Přes školství, kulturu, media a veřejný prostor jako takový. Sice i dnes občas použije sílu aby šířila revoluci, ale není to její primární nástroj.

Ono slavné prosazování demokracie v "darebáckých" státech je tak dílem geopolitiky, kontroly surovin ale i vývozu demokratické, rozumějme neomarxistické revoluce.

Slavné NWO aneb nový světový řád není nic jiného než světový totalitní marxistický stát. Silně centralizovaný, technologicky schopný kontrolovat obrovské masy obyvatelstva, systém kde budou mít monopol megakorporace ovládané současnou elitou, systém, který ale bude navenek působit jako sociálně spravedlivý, relativně svobodný ale přitom to bude nejdokonalejší otrokářský systém jaký kdo stvořil.

300630

16.12.2013 12:43

Havloidé útočí i na Ukrajině

Stará ohraná almara stále hraje

michalll 86.?.?.?

Že mě tato zpráva ani nikterak nešokuje [smích].
Není to přeci tak dávno co "Černý kníže" vezl do Libye přes 2miliony z peněz českých daňových poplátníků aby je tam předal radikálním islamistům kteří tam tehdy prováděli syntetickou revoluci.

Dovolím si ještě jednu malou uvahu. Slyšíte to mediální ticho? Neměla by media grilovat Schwarzenberga, že jako oficiální činitel ČR prezentuje na Ukrajině názory které nejsou oficiálním postojem ČR. Česká media radši budou grilovat Rusnoka že prostě řekl pravdu, nebo svůj oblíbený terč Zemana za to, že si včera uprdnul ve vaně. Schwarzenberg musí mít neuvěřitelné mediální krytí. O mnohém to tak vypovídá.

Primárním cílem osvícenců je dnes asi Rusko. Těžko říct nakolik je Putin a jeho vládnoucí klaka svolná pro projekt Světové vlády, ale podle všeho jsou proti této agendě v opozici. Jinak by se neválčilo v Syrii a nebyl by pokus o další syntetickou revoluci na Ukrajině, která je v přímém mocenském zájmu Ruska. V podstatě je to to samé, jako kdyby rusové iniciovali revoluci v Kanadě nebo Mexiku s cílem dosadit tam svoji "loutkovou" vládu.
Putin musí moc dobře vědět jaká hra se hraje, jako člověk z KGB, která byla jedním z hlavních nástrojů mocenského centra osvícenců v bolševickém Rusku určitě ví jak je šachovnice postavená a proti komu hraje.

Každopádně je jasné, že projekt Světové vlády je neuskutečnitelný bez přítomnosti Ruska a Číny, potažmo jejich mocenské elity na tomto projektu. Přiznám se, že stále přemýšlím jestli je ruská a čínská mocenská elita tomuto projektu nakloněna nebo je skutečně v opozici jak se na první pohled zdá.

Otázka druhá která mě napadá je ta, jestli je vlastně mezi putinovským Ruskem, komunistickou? Čínou a neomarxistickým Anglo-saským Západním imperiem vlastně z čeho vybírat. Není to tak dávno co se Rockefeler vyjadřil v tom smyslu, že čínský model je velmi efektivní a stálo by za to se jím inspirovat.

300819

19.12.2013 16:28

Havloidé útočí i na Ukrajině

Babiš

michalll 84.?.?.?

Koukám, že se tu strhla bouřlivá diskuze o Babišovi.

Destrukci demokratických principů a občanských svobod pod hlavičkou neomarxistické EU můžeme sledovat napříč celou Evropou. Nejinak je tomu i u nás, kde se politická scéna zvrhla v tragikomickou ochotnickou scénu a zratila poslední zbytky své legitimity. Česká republika je dnes svým způsobem zbavena své suverenity, neboť 80% legislativy je diktováno z EU a centralizace moci stále pokračuje. V českém parlamentu najdeme v podstatě stejné homogení strany eurosocialistů, pobíračů dotací atd. Není tam nikdo kdo by chtěl něco skutečně měnit. Jsme ve sračkách tak hluboko, že valná většina lidí ztratila schopnost rozeznávat skutečný stav věcí a zmatení pojmů dosáhlo až orwellovské dokonalosti.

V době této deziluze a rozčarování přichází čas pro dalšího "Mesiáše".

Babiš je možná menším zlem než zprofanovaná havlistická patá kolona či černý kůň finančních oligrachů jako je Kalousek, ale jsem natolik příčetný abych mu dokázal jeho deklarované sliby nevěřit.

Babiš bohužel v malém měřítku naplňuje přesně to, o co se snaží v měřítku globálním současná oligrachie. To jest skrze národní státy a legislativu upevňovat svůj monopol. Globální vláda nebude totiž nic jiného, než soft socialistická diktatura, kde budou běžní lidé brutálně zdanění, kontrolovaní a pod rouškou lidských práv a jistot jim bude vládnout oligrachie skrze super-byrokratický aparát který legislativně a silově zajistí neotřesitelné postavení jejich monopolů. Stačí se podívat na vlastnické rozložení dnešních korporací a dojdeme ke zjištění, že ačkoliv existují tisice značek, ve skutečnosti jsou tyto značky portfoliem jenom několik málo megakorporací. To jest, tyto megakorporace vás budou krmit, šatit, prodávat všemožné spotřební a konzumní zboží, budou vám říkat co si myslet, jaká je poslední móda atd. Valná většina zdrojů bude patřit jim. Vy budete jenom zvířátka s pocitem svobodné volby. Veškerá kritika bude umlčena ideologií politické korektnosti, tradiční rodina jako základ soudržnosti bude zcela vykořeněna a nahrazena ideologí homosexualismu, národní a kulturní identita rozemleta v multi-kulti náboženství. Babiš v podstatě v malém dělá to samé u nás. Ovládá značnou část petrochemického průmyslu, potravinářského průmyslu, buduje velkou mediální skupinu a navíc to pravděpodobně bude člověk, který bude ovlivňovat legislativu.
Proboha jestli tohle nikomu nevadí, pak jsme asi nadobro ztracení.

Ano je to u nás špatné, velmi špatné. Ale hledat "mesiáše" a neustále věřit na zázraky je utopie. Kolik těch mesiášů už tady bylo? Masaryk, Havel, Schwarzenberg, VV, Babiš?

Začněte radši věřit sami v sebe, ne ve falešné spasitele, kteří vám pod rukama prodají výhodně vaše vlastní zotročení.

301048

20.12.2013 17:08

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Jen další hodný tatíček

michalll 82.?.?.?

No není to spasitel ten Babiš. On dokonce ze své blahovůle dovoluje svým zaměstnancům přežívat.

Nevím, ale zeptejte se lidí kteří v jeho firmách pracují a ti vám řeknou jak je to skvělé. Nízké platy, navíc zafikované několik let bez možnosti přidání. Moc dobrého jsem od nich neslyšel. Takže ono to nebude zas takové terno jak se nám snaží někteří namluvit.

Takže zatímco si Babiš mohl dovolit vyhodit přes 100mega na mediální kampaň aby se stal definitivním Capo di tutti capi, jeho zaměstnnci "přežívají".

To je krásné. Vlastně by jsme tomu Babišovi měli líbat ruce.
[bliji]

301139

10.01.2014 12:22

Politika roku 2014 a v následných letech

Starý svět se hroutí

michalll 82.?.?.?

Ne, že by v článku nebylo poměrně dost věcí se kterými nelze než souhlasit.
Ale je potřeba si uvědomit, že USA není to zlo na které dnes každý nadává.
Spojené Státy jsou v podstatě kolonií anglo-saského sionistického imperia a jako takové jsou z převážné části ovládány z londýnského City finanční oligarchií. Ono je to sice ještě trochu složitější, ale nenadávejme na Spojené Státy neboť slouží pouze jako nástroj. Obyčejní američané jsou dnes v podobné pozici jako my.

Ale k věci. Je pravda, že současný svět se nám rozpadá před očima. Vše koroduje, vše je zpervertováno a globálně lze mluvit o velkém civilizačním úpadku. Aneb starý svět se hroutí.
Osobně ale nevěřím, že se kdy povede záměr elity k vytvoření silně kontrolované globální tyranie. Je to podle mého v rozporu s lidskou přirozeností.
Berme v potaz, že využíváme nepatrný zlomek skutečné kapacity našeho mozku. Možná si ani nedokážeme představit neuvěřitelný potenciál který se v každém z nás skrývá. Mám za to, že v poslední době dochází k určitému posunu kolektivního vědomí. Lidé se začínají ptát na věci na které se před tím neptali, začínají přemýšlet o světe kolem. I přes masivní ohlupovací vdělávací, mediální a zábavní průmysl se probouzí stále více lidí kteří jsou ochotni přemýšlet mimo naprogramované vzorce chování které jsou jim od mala vštěpovány.

Osobně věřím v evoluci lidského vědomí. Svět ve kterém žijeme se nepochybně radikálně změní.
Otázka je jakým směrem se posunem. Buď to bude společnost řízená deprivanty, kde povládne strach, destrukce, omezenost a nejhorší lidské vlastnosti které máme, nebo to bude společnost založená za kreativitě a svobodném duchu.

Možná jsem snílek, ale věřím ve společnost plně vědomých lidí, kteří ke svému štastnému a plnohodnotnému životu neptřebují žádné vlády, krále či zákony. Třeba je to utopie.

302326

15.01.2014 10:21

Strašidlo francouzského režimu

Sionismus

michalll 82.?.?.?

Konspirační teorii o spiknutí židů opravdu nevěřím. Žádné celosvětové spiknutí židů neexistuje. Odlišujme totiž žida od sionisty. Většina židů nejsou sionisté.

Něco jiného je ale politický sionismus. Tady všechna fakta ukazují na to, že sionisté skutečně ovládají nejdůležitější sektory v tzv. západním světě, od politiky, medií, finančního sektoru, kultury atd. Velká spousta těchto sionistů má zase k židům, kteří před mnoha staletími žily na Blízkém Východě stejně tak daleko jako má běžný čech k tomu stát se japonským císařem.

Přesto si myslím, že politický sionismus, stejně tak jako Izrael bude kdykoliv v zájmu vyších cílů bez problémů hozen přes palubu. Sionismus je podle mého jenom maska, která slouží svému účelu. Kdo si dnes dovolí kritizovat "žida(sionistu)"? To je přeci antisemitismus, rasismus a xenofobie. Tato maska je dokonalým obraným prostředkem proti jakékoliv větší kritice.

Proč si to myslím? Pokud měl Albert Pike pravdu a 3.světová válka bude válkou mezi islámem a politickým sionismem, a stane se tak s cílem oba tyto směry zničit, pak je sionismus jen prostředek, nikoliv hlavní příčina.

Proto je podle mého velmi nešťastné, pokud dnes hledíme obecně na židy jako na nějaké zlo. Většina židů politický sionismus nevyznává a někteří jsou vůči němu i v opozici. Mám totiž občas pocit, že zde někteří sklouzávají k tomuto paušalizování a podléhají příliš snadno těm nejnižším lidským emocím.

302593

15.01.2014 13:19

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

michalll 82.?.?.?

Ano, s tím co píšete nelze než souhlasit.

Dám příklad. Po svých cestách jsem se setkal s poměrně velkým počtem cestovatelů z Izraele. Co si pamatuji tak to byli perfektní a komunikativní lidé.

Jenže pak když jsme spolu diskutovali a samozřejmě přišla řeč na Palestinu a Irán tak každý z nich říkal do puntíku to samé. Irán nás chce zničit atd. Ty stejné nesmysly,které u nás plodí mainstreamová media měli zafixované i oni.
Když jsem se jich například ptal na svrženého Mosadeka v tehdejším Iránu a mnoho dalších věcí, tak nevěděli o čem to mluvím.
Tím chci říct, že oni jsou od mala učeni této propagandě. Od mala jim je vštěpováno, že je chtějí jejich sousedé zničit a že pokud chtějí přežít, tak by bylo nejlépe aby zničili oni je atd. Jsou to stejné oběti manipulace jako my všichni.

Jenom se podívejte na američany jak nadšeně tleskali když jejich žoldáci plenili Afghánistán či Irák. Zmanipulováni veřejným míněním, každým dnem ohlupováni do stavu, kdy budou tleskat zvěrstvům a podporovat nechutnou politiku své oligarchie.

Mám daleko k tomu odsuzovat člověka jenom proto, že je to žid, muslim, američan atd. Nezapomínejte, že valná většina lidí je manipulována a jejich myšlení není jejih vlastní, ale bylo jim naprogramováno.
A tohle rozdělování lidí podle vyznání, rasy či víry je jeden z programů jak držet zmanipulované davy ve vzájemném sváru.

302609

17.01.2014 11:34

Obama oznámil plán vládnout pomocí prezidentských dekretů

Obama

michalll 82.?.?.?

Obama nikdy žádnou nadějí nebyl.
Vždyť začínal svoje politické myšlení formovat s takovými lidmi jako byl Bill Ayers, který založil Weather Undergorund a chystal se v Americe uskutečnit komunistickou revoluci, povraždit přes 20milionu američanů v koncentračních táborech atd.
Stačí se podívat jací lidé se kolem Obamy od začátku pohybují. Ať už jde o zástupce Wall Street a megabank které ho od začátku financují, po takové exoty jako byl John Holdren nebo Rahm Emanuel, který volal po zákazu střelných zbraní v USA atd.
Opravdu si někdo myslí, že Obama je nějaká naděje?

Po Bushově vládě byla americká veřejnost na pokraji zlomu. Musel tak přijít někdo kdo lidem zacpe hubu tím co chtějí slyšet. A tak se objevil černý "Ježíš" Obama. Nasliboval toho opravdu hodně.
Jenže když se podíváte co všechno nasliboval a následně udělal tak zjistíte, že téměř nic nesplnil, co víc, kolikrát udělal naprostý opak toho co slíbil.

Obama jenom pokračuje v tom, kam jsou Spojené Státy směrovány. To je destrukce Ústavy a nastolení jakési socialisticko-korporátní(fašistické) diktatury, která v EU už defacto existuje.
Přesto ještě mají američané šanci něco změnit. My v Evropě už jsme to dotáhli bohužel do bodu, ze kterého bude velmi těžké se dostávat. Neomarxistická EU a eurosocialistické vlády v národních guberniích to tady totálně zpervertují dřív, než se stačí zvednout aspoň nepatrná vlna odporu.

302719

21.01.2014 07:36

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

Revoluce jako přes kopírák

michalll 82.?.?.?

Tyhle syntetické revoluce globalistů jsou už dnes tak provařené, že stačí velmi málo aby člověk poznal odkud vítr vane.

Na Ukrajinu se svezlo několik stovek profesionálních demonstrantů, kteří jsou až nápadně dobře vybaveni na pouliční boj s policií, západní media spustila svoji klasickou odrhovačku o "lidských právech a demokracii", do ulic se nahnala lůza která bude demonstrovat proti všemu a proti všem za kus žvance, aktivována byla i taková kreaura jako Kocáb či Schwarzenberg, kteří samozřejmě jeli podpořit další velkou "Revoluci" ve jménu "Pravdy a Lásky" a samozřejmě nemohl chybět "mírotvůrce" Mccain, který kam za poslední dobu šlápl, tam do pár měsíců začala "občanská válka".
Do toho se začínají na světlo boží dostávat zprávy o velké finanční podpoře ze zahraničí pro různá NGO a nevládní organizace(jako z pera lupiče Sorose), které jsou na "správné straně barikády" a snaží se situaci v zemi nadále destabilizovat.

Směšně ale i trochu děsivě pak působí vykřiky neomarxistů z EU či USA o tom, že by řádně zvolená ukrajinská vláda měla odstoupit a přenechat automaticky místo opozici. Aneb král je nahý. V plné kráse tak můžeme vidět pojetí "skutečné" demokracie v podání těchto globalistických loutek.
Pokud vše klape, hrajeme si na demokraty a morální giganty. Pokud má někdo tu drzost ohrozit zájmy globální oligarchie, přichází na řadu chaos, válka a syntetické revoluce kde poteče krev.
Nezapomeňte si jako druhořadí občané jedné z Evropských gubernií připomenout, že i tahle krvavá mašina je placena z vašich daní.

302855

22.01.2014 14:31

Den oživlých mrtvol

Tak už máme i požadované mrtvé

michalll 82.?.?.?

Jako by se člověk vrátil v čase a zavzpomínal jak začala například Libyjská či Syrská importovaná "Revoluce".

Vzpomínám si jak tehdy v ulicích začali střílet nájemní střelci na vše co se pohlo a tím rozpoutat absolutní chaos.

Je s podivem, že se ukrajinské pořádkové síly zatím drží defenzivního postoje. Nechávají se řezat jako žito, podpalovat od importovoaných radikálů atd.
Moc nevím čeho se ukrajinská vláda bojí. Má za sebou Rusko a scénář humanitárního bombardování nepřipadá v úvahu. Dokonce i vyzbrojovaní případné "opozice" ze zahraničí by nebylo tak jednoduhé jako ve zmiňované Libyi či dnes v Syrii. Nevím ale trochu si říkám, že se čeká až se tenhle dav radikálů utrhne uplněze řetězu a rozpoutá v Kyjevě skutečné peklo. Až zlynčují pár policajtů, podpálí pár baráků a z Kyjeva udělají válečnou zónu. Pak se možná probere ona většina ukrajinců která jasně rozhodla o své vládě v legálních volbách a bude požadovat rázný zásah proti lůze která ted řádí v ulicích hlavního města.

Faktem taky je, že i přes masivní propagandu a newspeak už převážná část populace v Evropě prohlédla skutečnou podstatu těchto barevných revolucí. Kdo dnes věří, že v Lybii nebo Syrie se bojuje za "demokracii či svobodu". Vždyť už tomu kromě preestitutek nikdo nevěří. Stejně jako už nikdo nevěří v růžovou budoucnost Eurokolchozu. Král je nahý a všichni to vidí, akorát se o tom zatím bojí nahlas mluvit.

303003

24.01.2014 16:01

Ukrajina dnešních dnů

Nevím na co ukrajinská vláda čeká

michalll 82.?.?.?

Tzv. "opozice" prostě vyjedávat nebude. Je to uplně ten stejný scénář jako v Libyii či Syrii. Žádné vyjednávání, prostě direktivně nařízené požadavky. Za rok měly být na Ukrajině volby, proč tzv. "opozice" nepočkala a pokud má opravdu podporu většiny ukrajinců(o čemž silně pochybuju) nevyhrála volby a pak v klidu mohli dělat svoji politiku.

Tohle už nemá nic společného s nějakými demonstracemi. Tohle je regulérní pokus o státní převrat.

Chápu ukrajinskou vládu, že zatím vyčkává jak se situace bude vyvíjet, ale podle mého pokud chce udržet zemi v celku tak ji brzo nezbude nic jiného než vyhlásit vyjmečný stav, zavřít hranice a možná nasadit i armádu.
Z jedné strany má Rusko a Bělorusko odkud jim nebezpečí nehrozí a pochybuju, že ze Slovenska nebo Polska by se dalo do země pašovat větší množství zbraní a radikálů. To možná funguje v Syrii kde se přes Turecko a destabilizovaný Irák dostane snad cokoliv nebo to fungovalo v Libyii kam proudily zbraně z Egypta či Tuniska atd.

Tohle je velmi nebezpečná hra na hranicích Ruska. Rusko je dnes hlavím cílem anglo-saského imperia a britského imperialismu dnes pod vlajkou největších megabank a korporací. Nerad bych se v nejbližší budoucnosti dočkal jaderné výměny.

303188

25.01.2014 13:20

Ukrajina dnešních dnů

RE: treba si pozriet napr toto.

michalll 82.?.?.?

[chechtot]
Tak jsem si to video pustil.

Z valný většiny toho videa ja vidět hradbu policajtů jak se kryje před dlažebníma kostkama. Pak až ke konci je tam pár lidí kteří se krčí na zemi a dostanou sem tam kopanec. Sice to není nic hezkého ale nic strašného to tedy nebylo.

Podívejte se jak rozhánějí nepokoje například ve Španělsku, kde jsou zcela neozbrojení a pokojně demonstrující lidé mláceni jako žito. Jak tam místní robokapové zuřivě řežou i do ženských a starších lidí.
Troufnu si říct, že ukrajinská policie se ještě sakra drží při zdi.

303246

21.02.2014 09:01

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

Na Ukrajině se to ale pěkně sešlo...

michalll 82.?.?.?

Samozřejmě těch důvodů proč se tam dějou tyhle zvěrstva je několik a není jednoduché říct, že za to může pouze jedna strana.

Nepochybně se na Ukrajině hraje další geopolitická hra, anglo-saské imperium versus jeho největší nepřítel Rusko. Není pochyb, že scénář který se dnes na Ukrajině děje je až nápadně podobný tomu jak začínala syntetická "revoluce" například v Libyii či Syrii. Provedení je navlas stejné a proto není těžké dohledat jednoho z hlavních hráčů v této hře. Ostatně 5mld. investovaných do tzv. "demokratizace" Ukrajiny hovoří za vše.

Jenže to není vše. Samozřejmě své zájmy na jedné či druhé straně barikády mají i ukrajinští oligarchové. I zde lze vystopovat další financování radikálních skupin a extremistů. Mafián Janukovyč s jednou partou oligarchů na jedné straně, na straně druhé ta stejná parta mafiánů dožadující se svého lupu který jim Janukovyč a jeho boys kradou.

Do toho všeho přimíchejte samozřejmě nasranou a zbídačenou ukrajinskou populaci a máme tady vysoce výbušný koktejl.

Co se dá s tímhle dělat?
Za prvé by se měl Janukovyč jako prezident konečně rozhoupat a ukončit tenhle chaos, klidně i za použití armády. Mám za to, že radikální část na Majdanu stejně už nikdo nekontroluje.
Za druhé by měl vypsat předčasné volby.
Janukovyč stejně tak jako Kličko a další aktéři této frašky by měli okamžitě odejít z veřejného života.
Řešením je i možnost Ukrajinu prostě rozdělit. Každá oblast si v referendu vybere kam chce směřovat.
Nakonec by to dopadlo tak, že zchudlá západní část s banderovci pujde do zbankrotované EU a bohatý východ se přikloní logicky k Rusku.

PS: Co z toho všeho plyne pro nás? Ukrajina znovu ukázala, že korporátní media jsou už jen čistou propagandou. Je to velmi znepokojující jev, který bohužel lidé akceptují jako normu. Přitom se jedná o jeden z hlavních příznaků nesvobody.
Druhý velmi alarmující jev je celkový přístup prozápadních politiků k demokratickému principu. Podpora extremistů a barevných revolucionářů jenom dokazuje, že tito lidé o demokracii pouze žvaní. Smutné.

305062

26.02.2014 13:10

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Situace se pravděpodobně vyostří

michalll 82.?.?.?

Začíná být více než jasné, že pučisté jsou rozděleni do několika frakcí.
Na Majdanu převažuje Pravý sektor a banderovci(samozřejmě se tam najde i spousta nespokojených obyčejných ukrajinců), v parlamentu úřaduje politická opozice. Podle posledních událostí to ale vypadá, že obě skupiny měly stejného nepřítele, podobné sponzory, ale už se nedokážou dohodnout na dalším postupu.

Banderovci cítí, že mají v rukou velkou rozhodovací moc. Nikdo teď přeci nemůže zpochybnit "zájmy" Majdanu.
Na straně druhé politická opozice a oligarchové na ně napojení by nejradši začali dělat svoji špinavou politiku hned teď. Globální finanční mafie už si skrze MMF brousí zoubky. Pozadu nechtějí zůstat ani neomarxisté z EU. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby mohli, tak současný parlament celý Majdan rozpráší aby se jim nepletl do jejich "práce". Svoji úlohu tito užiteční idioti již sehráli a teď jsou zbyteční.
Jenže to si dovolit nemůžou. Majdan jim bude diktovat své podmínky a požadavky, budou lustrovat novou vládu atd. Podle mě je otázkou času, kdy se tyhle dva tábory začnou přetahovat o moc.

Navíc se zdá, že Krym směřuje do Ruska a východí Ukrajina má k současné pučistické vládě taky hodně daleko. Pokud budou chtít pučisté ovládnout východ Ukrajiny či dokonce Krym, neobejde se to bez použítí síly. A za humny čeká ruský mědvěd.
Nejsem vědma, ale dovolím si tvrdit, že pokud by se současná kyjevská vláda chtěla zmocnit Krymu silou, nezbyde Rusku nic jiného než vojenská intervence, která se může rozšířit i na zbytek východní Ukrajiny.

Puč se sice povedl, ale zároveň byl vypuštěn džin z lahve v podobě radikálních nacionalistů, kteří v téhle umělé revoluci odvedli špinavou práci a teď, utržení ze řetězu cítí pachuť moci.
Navíc rozpad Ukrajiny či jistá forma vojenského konfliktu se jeví stále aktuálnější.

Bude zajímavé sledovat co se bude dít v následujících dnech.

305387

28.02.2014 10:34

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

Za 1) Ukrajinci nikoho nesesadili. Prezident se sesazuje v řádných volbách, nikoliv na ulici. To je jeden ze zásadních omylů, který je zde živen, že se jedná o všelidovou revoluci. Nejedná.

Za 2) A nejsou? Pravý sektor a banderovci jsou svým smýšlením a ideologií neonacisté. Stejně lze zařadit i DSSS u nás. Nacionalismus má mnoho podob. Tato forma, která si bere za vzor již mrtvou nesnášenlivou ideologii mi přijde bohužel nebezpečná a zbytečná. Nacionalismu přeci neznamená fašismus nebo nacismus. To je další omyl.

Za 3) Na protiromských pochodech u nás jsou často zcela normální a obyčejní lidé, kteří toho mají tzv. plné zuby. Stejně tak na Majdanu se minimálně v době než se celá věc radikalizovala sešlo i dost obyčejných ukrajinců, kteří toho měli taky tzv. plné zuby. Je samozřejmě manipulativní všechny házet do jednoho koše a nálepkovat podle aktuální potřeby. S tím souhlasím.

Za 4) Násilná revoluce nikdy nic dobrého nepřinesla. Proto si myslím, že pokud chceme něco měnit, musíme to měnit tzv. ze vnitř. Angažovat se, mluvit mezi sebou, být tvůrčí a hlavně přemýšlet. Násilí skutečně nic neřeší. Podívejte se na poslední volby. Vyhrál je Sobotka, který si na svůj byt nakradl z poslaneckých náhrad, privatizací a zdárně mu sekunduje stbák Bureš, který se ke svému majetku taky dostal bůhví jak. Co myslíte, že se v této zemi asi změní, když zapálíte Václavák. Dokud lidé nezačnou přemýšlet tak můžete udělat stovky revolucí a všechny nakonec dopadnou stejně špatně.

Za 5) Rok 89 nebyl žádnou revoucí, ale předem domluvenou demontáží východního bloku, kde loutky typu Havla či lidé v ulicích byli jen součástí představení v tomto epochálním divadle domluveném za oponou. Nevím kde lidé berou stále tu naivní představu, že rokem 89 tu zavládla nějaká svoboda, demokracie atd. Změnily se kulisy, hra zůstala stejná, akorát s jinými herci.

305485

01.03.2014 10:20

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

1) V tom případě ztrácí legitimitu snad každý politik a politická strana v ČR. Jakto, že si je lidé teda znova a znova dosadí do vlády? Mám se teda dnes zvednout a jít zapálit Václavák? To není řešení.

2) To není zas tak podstatné. Důležité je, že oni si svůj nacionalismus vykládají přesně po vzoru nacistů. To jest vyčistit Ukrajinu od všech jiných národnostních menšin. A jak to asi udělají? Postřílejí je u zdi, vystěhují nebo pověsí na první strom? Nebo se inspirují a humanitárně je "zpracují" v nějakém koncentračním táboře? Samozřejmě nemusím dodávat, že nějaká celospolečenská debata či diskuze je pro tyhle rádoby-nacionalisty zbytečná, proč taky když s tyčí v ruce se debatuje mnohem lépe.

4) Ano, násilím sice můžete dosáhnout větší pozornosti, možná si násilím vynutíte to co chcete, ale ve výsledku se nic zásadního nestane. Můžete vzít 100tisíc nasranejch čechů, dát jim do ruky tyče, molotovy a jít na Václavák udělat mejdan. Svrhnete vládu, pověsíte všechny politiky a co pak?
Myšlení lidí zůstane stejný a dřív nebo později se do vlády znovu dostanou paraziti. Revoluce musí proběhnout hlavně v hlavách lidí, nikoliv s tyčí v ruce na ulici.

305616

13.03.2014 08:49

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Dobrý článek

michalll 82.?.?.?

Je skutečně k neuvěření jaký hysterický mediální spektákl se v našich mediích i politických protektorátních kruzích rozjel.

Připomíná to idiotskou mediální kampaň, která byla jeden čas vedena a stále vedena je proti Iránu. Taky se rozjela hysterie, že Irán chce zničit celou Evropu, co víc, celý civilizovaný svět. Tato země nám byla líčena jako hnízdo středověkých barbarů, kteří nemají na práci nic jiného než masově vyrábět atomové bomby a mířit s nimi na evropská města. Kdo někdy v Iránu byl, moc dobře ví jaké to jsou nesmysly.
Dokonce včera bruselský propagandistický plátek Iděs zveřejnil toto:
http://zpravy.idnes.cz/za-atentaten-nad-lockerbie-...

Nejen, že barevné revoluce jedou podle stejných schémat, ale i debilzující masová propaganda jakoby jela podle stejných šablon. Trochu mě děsí procházet si diskuze pod články v internetových denících hlavního proudu. Tolik s prominutím idiotů lze jen těžko pohledat. Někteří volají po jaderné válce s Ruskem, jiní po intervenci NATO v Kremlu, jiní mluví o Hitlerovi, Sudetech, roce 68 atd. Pokud napíšete něco trochu odlišeného, okamžitě jste okádrován jako bolševik, rusofil, komouš.

Přiznám se, je mi z toho trochu smutno. V době digitálního věku je v prostoru tolik informací, že udělat si ucelený obrázek o dané situaci není zas tak složité. Doufám, že lidé se naučí s postupem času informace aktivně vyhledávat, třidit je a kriticky je hodnotit. Pak možná skončí nadvláda ohlupovacích praktik z televizní obrazovky a monopol na virtuální pseudo-realitu korporátních lži-medií.

306506

13.03.2014 14:59

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

To je fór

michalll 82.?.?.?

"Pro zákon posvěcující vznik národní gardy se vyslovilo 262 poslanců, proti nebyl nikdo."

Ještě minulý týden tam bylo něco přes 300 poslanců. To se nám ten demokratický spolek bojovníků za svobodu pekně vylidňuje. Za chvilku nebudou mít ani potřebný počet poslanců pro schválování vlastizrádné legislativy.
Navíc je dojemné, že všichni hlasují pro návrh. Nikdo si pod dohledem ulice nedovolí vzdorovat. Skoro jako by to nebyla zpráva z Ukrajiny, ale časem jsme se přenesli do německého Reichstagu v době kdy tam panoval Hitler.
Vlastně pardon, oni tam vlastně náckové skutečně vládnou [bliji]

Ta Kyjevská fraška začíná být opravdu k popukání.

306536

15.03.2014 11:27

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Rusáci už nedokážou ani pořádnou okupaci

michalll 82.?.?.?

Co to jako má být na Krymu? To je nějaká okupace? Takhle zfušovanou okupaci jsem teda dlouho neviděl.

Vojáci tam stojej jak solný sloupy, na nikoho nestřílej, dokonce ještě vyjednávaj s druhou stranou. Lidi se tam procházej jako by se nic nedělo, děti si hrajou na písku. No fuj, to je hanba.

Proč tam nejdřív nevyhlásili bezletovou zónu, trochu to tam neprovětrali nějakou tou řízenou střelou, civilisty trochu nepoškádlili kobercovým bombardováním či ochuzeným uranem? Pak tam samozřejmě měli napochodovat a rozjezdit to tam tankama. S lidma se musí zacházet tvrdě aby poznali kdo je tam pánem.
Co mě konsternuje uplně nejvíc je počet mrtvých. Nula!!! To je strašný. Kdyby tam aspoň na efekt postříleli z vrtulníků pár rodin v autech, děcek na hřišti nebo rozstříleli nějakou tu svatbu, tak by to bylo hned veselejší. Tohle je NUDA!!!
Ještě mě sere, že to nedávaj on-line v televizi, to z Iráku nebo Afghánistánu to byla teda jiná show.

Už jenom za tohle bych Putina poslal do Haagu. Kdo se na to má koukat? Žádná akce, žádná krev, žádné utrpení. Místo toho se musím dívat na Darinku Rolincovou a Míšu Davida jak nám vybírají další hlas česko-slovenska. Uznejte, to není takovej odvaz jako válka.

Doufám, že to tam brzo vezmou do paže kluci a profíci z NATO a začne se konečně něco dít. Už se těším na nějakéj ten profi on-line z akce, stohy mrtvých a pěkně rozbombardovaná města. To bude jinej med.
[cool]

306711

Nemůžu se zbavit dojmu, že pučisté v Kyjevě dosazení a financovaní z US/EU -proč asi Jaceňuk jezdil do Bílého domu žebrat o zbraně a peníze- dělají vše pro to, aby rozpoutali na Ukrajině občanskou válku.

Co měla pučistická vláda udělat, ale rozhodně to nedělá?Zaprvé měla situaci v zemi stabilizovat. Majdan měl být rozpuštěn a policie měla dostat možnost potlačit jakékoliv pouliční násilnosti ze strany radikálů kteří by to neakceptovali. Mělo vzniknout jakési přechodné shromáždění zastupující všechny ukrajinské regiony. Na základě tohoto shromáždění se měly vypsat řádné volby a do té doby měl vzniknout nový kabinet na základě všeobecného souhlasu. Tento kabinet měl pouze udržovat zemi v chodu, než bude zvolena nová vláda. Nová vláda by pak měla mandát rozhodovat o takových věcech jako je přistoupení k EU či pujčka od MMF.

Jenže co dělá současná pučistická vláda v Kyjevě?
Vládne skrze parlament, ze kterého půlka poslanců utekla a zbytek hlasuje pod dozorem ozbrojených majdanistů. Urychleně se snaží podepsat dohody s EU a MMF bez jakékoliv legitimity. Od začátku se silně vymezuje proti Rusku a ruské menšině hlavně na východě Ukrajiny. Zavádí protiruskou legislativu a jazykové zákony. Ignoruje vliv východních regionů a samozvaně se považuje za legitimního vládce celé Ukrajiny. Vyhrožuje zbraněmi a armádou kterou ani nemá. Idiotsky provokuje Rusko prohlášeními o přistoupení k NATO a vojenskými základnami.
Dělá prostě všechno proto, aby zemi rozdělila a uvrhla ji do občanské války.

A zatímco tzv. demokratický Západ podporuje ozbrojený puč, nelegitimní parlament ovládaný strachem a agresivní snahu o vyvolání konfliktu, na straně druhé radikálně odsuzuje proběhnuvší referendum na Krymu, kde lidé sami rozhodli o připojení k Rusku, a to prosím je v rozporu s jakoukoliv zásadou demokracie a svobody.
Ale není se co divit. EU nemá referenda ráda a v USA si černý spasitel Obama prosadil, že může v případě nutnosti vládnout skrze své dekrety a stát se tak prakticky diktátorem. Demokracie je tak pouze pojmem který si tzv. Západ vytahuje podle své potřeby jako tzv. mezinárodní právo, které pokud by existovalo, tak bylo porušenu z jejich strany již tolikrát, že by v Haagu neseděl nikdo jiný, než američtí prezidenti a představitelé EU.

Inu, Krym je "strašný zločin". Někdo si dovolil se zeptat lidí co chtějí. A co víc. Nikdo tam neumřel, nikdo nic nebombardoval, nikdo tam neproléval krev. Chápu, že je Západ vystrašený z této do nebe volající drzosti.
Počkejme si tedy na demokratické humanitární bombardování ochuzeným uranem, počkejme si na statisíce mrtvých jako v Iráku, na další ozbrojené puče a všudypřítomné potoky krve a utrpení. Jistě vše podle všech demokratických standartů a mezinárodího práva. [bliji]

306983

Zde video, jak si současní ukrajinští poslanci představují demokracii.

http://www.youtube.com/watch?v=1c6eYId4fPE

V přesile je napaden ředitel ukrajinské televize pouze proto, že si dovolil pustit Putinův projev.
Mrazí mě z toho videa v zádech. A podobných videí od současných demokratů z Kyjeva lze dohledat ještě víc. A tohle je ten náš vzor a tohle máme prý ze svých daní podporovat.

Kdekdo se dnes pod vlivem mediální kampaně hystericky diví tomu, že rusové obsadili Krym a na žádost tamních obyvatel ho přičlenili k sobě.
Upřímně řečeno, možná dobře, že na Krymu hlídkují ruští vojáci protože bůhví, kdy by se na Krym dostala tahle mírumilovná demokracie z Kyjeva. Aneb skutečná demokracie ze Západu dnes příchází spolu s pytlema na mrtvoly.

307033

20.03.2014 08:40

Dva kroky vpřed, jeden vzad

RE: Blbosti...

michalll 82.?.?.?

Co myslíte, postaví se rychleji plynovod z Ruska do Číny nebo ze Spojených Států do Evropy?

Nezapomínejme taky na to, že číňani by si ten plynovod klidně postavili sami a vzhledem k tomu, že jich je jak psů tak to může být ani ne za 3měsíce hotové.

To stavět plynovod přes celý oceán nebo nějak jinak dopravovat plyn ze Spojených Států do Evropy by bylo podtstaně těžší. A dřív než by jste ten plynovod postavil, tak Evropa zbankrotuje.

Číňani jsou po energiích hladoví. Však vzpomeňte na Irán. Když na něj anglo-sasové uvalili svoje ekonomické sankce, tak začal ve velkém prodávat do Číny.

V článku je dobře zmíněno, že kdyby se země jako Čína, Rusko, Indie atd. rozhodli opustit dolar, tak jsou USA v hajzlu. To samé Evropa bez ruského plynu.
Jenže se obávám, že pokud by se rozhodli pro tak radikální krok, tak by to znamenalo válku, neboť by anglo-saské imperium nemělo jinou možnost před svým pádem než tu válku rozpoutat.

307068

23.03.2014 12:00

Juvenilní justice v Norsku

Co k tomu říct?

michalll 82.?.?.?

Jakmile se do něčeho začne míchat stát nebo byrokracie, nikdy to nic dobrého nepřinese.

Tím neříkám, že ochrana dětí není nutná. Ale. Na začátku článku je popsáno jak by to mělo teoreticky fungovat a přiznejme si, že teoreticky to nezní špatně. Ale prakticky i sám autor přiznává, že se tento systém stává zpervertovaným v momentně, kdy si skrze něj začnou různí lidé prosazovat své zájmy. Takže ve výsledku věc která na papíře možná vypadá dobře, je zneužita z pozice moci která ji je poskytnuta.

Skutečnému týrání a mučení dětí se samozřejmě nikdy 100% zabránit nepodaří a žádná instituce ani byrokrat to nezachrání. Ty případy prostě budou. Je to smutné ale je to tak.

Mám z této direktivní a nalajnované, ne-li přehnané snahy o řízenou výchovu dítěte byrokratickými postupy pocit, že to slouží pouze k další domestikaci těch slušných občanů daného státu. Pokud vám začne stát říkat jak se starat o své dítě, jaké potraviny mu kupovat, co před ním říkat a další a další doporučení, která jsou posléze prosazována silou, vyhrožováním či nátlakem, vězte, že jste se ocitli v totalitě.

307245

25.03.2014 10:47

Jak rezonuje Krym v Pekingu

Bude válka?

michalll 82.?.?.?

Nemyslím si, že by se situace dostala až do krajního bodu planetární atomové války. To by byl konec pro všechny.

Však když Chrusčov a Kennedy stáli na pokraji atomové války kterou se podařilo zažehnat, skutečné mocenské kruhy "osvícenců" jak v Sovětském svazu tak i v USA je oba odstranily. Kennedy byl zastřelen, Chrusčov sesazen.

Pokud by měl vzniknout nějaký vojenský konflikt mezi mocnostmi, bude to spíš v rovině asymetrických válečných konfliktů jako je například Syrie. Do otevřeného střetu nikdo nepujde. Anglo-sasové spíš počítají s vnitřní destabilizací Ruska či Číny než s vojenskou kampaní. Proto jsou jak Rusko tak Čína obkličováni a jejich pohraničí destabilizováno. Nelze do budocuna vyloučit ani lokální jadernou výměnu s Iránem, který určitě ještě jako spojenec Ruska a energetický partner Číny přijde na řadu. Stejně tak lze počítat s další destabilizační kampaní US v latinské Americe.

Na Ukrajině lze ale vysledovat ještě jeden zajímavý jev. Po okupacích, bombardováních cizích zemí a svrhávání režimů po celém světě anglo-saským imperiem aniž by se kdokoliv zvednul a tvrdě protestoval se o stejný scénář pokoušelo i na Ukrajině. První fáze evidentně vyšla a puč se podařil. Ale pak Putin asi udělal něco, s čím tzv. Západ moc nepočítal. Čistě, rychle a bez střílení obsadil strategický Krym. Možná se čekalo, že Rusko bude klasicky protestovat a držet se své politiky nezasahování. Jenže evidentně byla překročena jeho červená linie a v momentě kdy Putin začal jednat, politické loutky EU a US nevědějí jak reagovat. Vojenský zásah je fantasmagorie, sankce jsou k smíchu, protestní nóty jsou k ničemu. Oni nevědí co mají dělat.

Je to poprvé za dlouhou dobu, kdy proti sobě mají protivníka který se jim dokáže rovnat a kterého nemůžou jednoduše vybombardovat "Pravdou a Láskou" jako v jiných případech. Mají proti sobě zemi, která je surovinově natolik nezávislá, že jakékoliv sankce jsou kontraproduktivní.

Proto tolik hysterie ohledně Krymu v západních mediích. Proto ta šílená mediální kampaň a licoměrnost politiků a mediálních presstitutů. Jejich zločiny a "Pravda" jsou najednou v ohrožení. Poprvé za dlouhou dobu se téhle mašinerii někdo postavil. A to je děsí a nevědí co s tím.

307342

26.03.2014 07:15

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

Brzo hodnotit ale nelze čekat nic dobrého

michalll 82.?.?.?

Sobotkova, nebo spíše Babišova vláda pravděpodobně onen slibovaný obrat v naší politice neudělá. Nebo ne pravděpodobně, ale zcela určitě nic podobného neudělá. Spíš naopak.
V minulé vládě jsme měli agenta anglo-saského imperia a velkého zástance politiky neoconů z Washingtonu K.Schwarzenberga. V této vládě sedí jeho nástupce a příznačně ministr pro lidská práva Dienstbier. Proto nelze čekat, že se politika minulé lokajské vlády bude výrazně menit i v této lokajské vládě.
Ostatně výkony vládních představitelů v podobě rektálního alpinismu vůči EU jsou obdivuhodné.
Od tohoto vražedného mixu agenta politiky neocons(trockisté) z Washingtonu, ustrašených a poslušných poskoků nových marxistů a nebezpečných sociálních inženýrů z Bruselu a jednoho oligarchy s stbáckou minulostí a chováním řeznického psa jehož ego narostlo do takových rozměrů, že by se ani Berlusconi nemusel stydět, budeme rádi, když tyto 4roky tuhle zemi nepošlou uplně ke dnu ke kterému se ale pomalu a jistě blížíme.

Upřímně jsem zvědavej, až se ANO zdiskredituje, a ono se zdiskredituje, jaká nová a "revoluční" platforma se tu ukáže za 3roky co bude tahle parta ještě vládnout. A ani nemusím být vědma abych si tipnul, že prostupující a všudypřítomná konzumní společnost davu, kterou v Česku máme si znovu zvolí nějakého nového mesiáše s naditou peněženkou a mediálnimi presstitutkami v zádech.
Takže nebrečme, poněvadž to co tady posledních 25let vládne jsme so zvolili sami. A vymlouvat se na manipulaci, propagandu atd. je příliš pohodlné. Každý z nás má tu sílu a možnosti umět přemýšlet, hledat informace a rozhodovat se sám za sebe.

307381

26.03.2014 20:47

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: Strany posledně jmenované editorem kompromituje jejich spojení s tuneldědou

michalll 82.?.?.?

Já snad špatně vidím?

Dnes, že máme minimální stát? Žijete v přítomnosti?
To, že státní byrokracie nefunguje přeci neznamená, že je nedostatečná. Přesně naopak.
Už dnes jste zdaněn cca 70% a vy tady voláte po radikálnější úloze státu a jeho možnostech jak od občanů vybrat ještě větší množství peněz. To myslíte opravdu vážně?
Nás stát vybere takové prostředky, za které by tahle země dokázala vypadat skutečně jako Švýcarsko. Bohužel spousta těchto prostředků zmizí neznámo kde, a položte si otázku proč? Protože místo toho, aby jste nechal více peněz občanům, zeštíhlil státní správu na to opravdu potřebné a minimalizoval tak množství přerozdělovaných peněz, logicky vám tím rapidně klesne i možnost koropuce, tak vy tady voláte po silnější úloze státu, ještě větším přerozdělování a ještě větší kontrole. Proboha.

Asi si pletete současný stav, kdy korporátní sféra ovládla státní byrokracii a skrze silný stát si tak tyto soukromé zájmy prosazují své nadnárodní cíle. Dám příklad. Firma Foxconn v Pardubicích dostala daňové prázdniny na 10let. Obyčejný český podnikatel s pár zaměstnanci tento luxus nikdy nedostane. Proč asi? Protože je to on, kdo musí taktéž jako jeden z mnoha živit zaprvé přebyrokratizovaný stát a za druhé korporátní sféru, která díky kooperaci se státem upevňuje svoji pozici na trhu. A propo, struktura korporátní sféry je podobná jako současná státní byrokracie. Proto tyhle dva systémy velmi dobře koexistují.

Takže ano, volejte po ještě větším státu, ještě větších daních, větší kontrole. Co rovnou zdanit každýho 100%, oblíct ho do šedivýho mundůru a poslat ho makat do státní fabriky kterou bude ve skutečnosti ovládat jedna z nadnárodních korporací.

Děsím se lidí s podobným uvažováním jako máte vy.
Bez urážky.

307421

29.03.2014 10:47

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

Pučisté se brzo odstraní sami

michalll 82.?.?.?

Podporou radikálů a extrémistů, kteří samozřejmě provedli veškerou špinavou práci při ozbrojeném převratu byl vypuštěn džin z láhve kterého nebude tak snadné vrátit zpátky. Tito užiteční idioti, kteří umírali a krváceli na Majdanu jsou najednou dnes nepotřební. Ale už si čichli k moci a nebude jednoduché je odstranit.
Moc se snaží přebrat loutková vláda US/EU v čele s Jaceňukem a Majdan je pro ně už přítěž. Začíná tak mocenský boj mezi hybnou silou Majdanu, to jest Pravým sektorem atd., o kterém naše media básnila jako o vrcholu demokracie, a politickou opozicí která samozřejmě od začátku nebyla připravená pracovat pro zájmy Ukrajiny, ale byla dosazena aby plnila svoji lokajskou úlohu.

Vsaďte se, že západní media brzy obrátí, a začnou Majdan vykreslovat jako shluk radikálů které je potřeba odstranit za cestou k demokracii a stabilitě. Cílem je dosadit k moci vládu poslušnou zájmům US a EU. Radikální elementy které defacto udělali revoluci jsou pro tuto úlohu nepoužitelné a musí se odklidit.

Proto politická pučistická opozice tak rychle schvaluje smlouvy s EU, MMF a slibuje základny NATO. Volby jsou pro tyto pučisty jako svěcená voda pro satana a oni vědí, že je nemusejí vyhrát. Je otázka, zda nějaké volby vůbec budou, když neexistuje centrální vláda. Je víc než pravděpodobné, že současná vláda v Kyjevě dnes nekontroluje téměř nic. Nemá armádu, policii, peníze, většinovou podporu lidí. Proto se bude snažit urvat si revoluci pro sebe a vyšachovat radikály z Majdanu, kteří je dosadili k moci.

A Rusko? To může v klidu sedět a čekat až se pučisté rozloží zevnitř, po radikálním zdražení všeho a ještě větší bídě začnou skutečné sociální nepokoje a na Východě začnou referenda o budoucnosti těchto regionů na Ukrajině. Putinovi tak stačí ekonomicky oslabit Ukrajinu, držet východ země v chaosu a brzy dostane z této části země impuls aby jako zachránce zasáhnul.

Nevím, třeba se pletu. Buď ve Washingtonu sedí naprostí diletanti odtržení od reality a opití svoji nadřazeností, že rozpoutáním puče na Ukrajině počítali s pasivitou Ruska a lehkým zavedením té jejich formy "demokracie", a teď když se situace zkomplikovala, Rusko se začalo bránit a hájit své zájmy, jakoby nevěděli co s tím.
A nebo mají v rukou další trumfy a ještě neřekli poslední slovo. Pravdou je, že neocons, kteří roku 2001 provedli v US státní převrat a převzali řízení země jsou se svojí nebezpečnou ideologií schopni rozpoutat globální konflikt. Modleme se, aby tomu tak nebylo.

307558

US a jejich mopslík EU budou ještě pár dní štěkat, zavádět bezváznamné a směšné ekonomické sankce, ale nakonec se US a Rusko dohodnou.

Předpokládám, že jihovýchod Ukajiny se trhne do autonomní republiky v mocenském vlivu Ruska, Krym Rusku samozřejmě zůstane a bude možná časem anglo-saskou říší i uznán.

Západ země spadne do EU a mocenského vlivu US.

Rusko i US tak defacto získají. Rusku zůstane ta část Ukrajiny o kterou stojí, sféra vlivu US se dostane znovu blíž k Rusku, což byl hlavní cíl ozbrojeného puče. Obě strany si zachovají navenek svoji tvář. Pravdou asi je, že anglo-sasové si provedením puče asi nárokovali větší zisky ale Rusko včas pochopilo o co se hraje a vstoupilo do hry.

Kdo prohraje? Budou to jednoznačně ukrajinci. O ty v téhle hře nikdy nešlo a pomalu se můžou se současnou podobou Ukrajiny rozloučit. Která část z nich se bude mít lépe, zda-li v mocenské sféře Moskvy nebo ti ve sféře Washingtonu, to se ještě uvidí.
Prohrává jako poněkolikáte už i Evropa. Bohužel projekt EU který je dokonalým nástrojem imperiální politiky US jak držet Evropu neschopnou vlastních rozhodnutí a zároveň povolnou pro podporu imperiálních zájmů Říše, se tak ukazuje jako nádor který je třeba odstranit. Bude to EU a lokajské vlády národních států, budou to evropané, kdo znovu zaplatí účet anglo-saského imperialismu. Západní Ukrajina bude muset být dotována, levná pracovní síla už tak zdeformuje pracovní trh v Evropě. Politika US tak zabíjí dvě mouchy jednou ranou. Jejich geopolitická nadvláda se dostane o kousek blíž k Rusku a navíc se jim podaří oslabit už tak skomírající Evropu.

Z pohledu občana České Republiky je mi upřímně jedno jakou politiku praktikuje Rusko u svých hranic.
Mnohem více mě zajímá naše role v EU, potažmo možnost jak tento spolek ovládaný US opustit. Proč naše vlády nehájí zájmy této země ale lokajsky uskutečnují zájmy cizí. A jaké jsou možnosti toho, aby se naše země stala znovu soběstačnou a pokud možno prosperovala v evropském prostoru ostatních soběstačných a suvereních států, které spolu ekonomikcy i jinak spolupracují a prosazují své společné zájmy. Místo toho hystericky pliveme jako správní lokajové na Rusko a voláme po válce kterou nemusíme přežít.

307633

03.04.2014 09:30

Ukrajina souhlasila, že se stane dějištěm válečných her NATO

Ukrajinský parlament?

michalll 82.?.?.?

235-0.

Tak tímhle poměrem hlasování by se nemuseli stydět ani v Severní Korei.

Navíc samozvaná ukrajinská vláda, která ovládá pouze Kyjev není legitimní silou pro jakékoliv rozhodování.
Kdo jim dal manádat podepisovat smlouvy s EU, jednat s MMF či NATO, posílat samozvaného premiéra žebrat do Bíleho domu o zbraně atd.?
Proboha a tohle je mediálně za přispěním našich politických špiček dávano jako vzor demokracie? To se už všichni nadobro zbláznili? To nikdo v mediálním mainstreamu či vrcholných politických kruzích nemá odvahu říct pravdu? To už jsme opravdu v takové řiti, že si budeme radši lhát do kapsy, říkat že bílá je černá, že pravda je lež atd.?

Teď napíšu něco, co bych ještě minulý týden nenapsal, ale byl bych klidně pro, aby ruská armáda zabrala celou Ukrajinu, současnou pučistickou vládu postavila před soud a pod mezinárodním dohledem tam proběhly volby a pak vyklidila pole a nechala vládnout legálně zvolenou vládu.

Tahle fraška co sledujeme z Kyjeva je neuvěřitelná. Navíc mám dojem, že tahle samozvaná vláda dělá snad všechno proto, aby na Ukrajině vyprovokovala ozbrojený konflikt a volby jsou to poslední kam se chce dostat.

307819

07.04.2014 23:53

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

RE: oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

michalll 185.?.?.?

Vy jste uplně mimo.

Co chtějí dnešní finanční oligarchové a světová elita? Že by jeden globální superstát? Jakousi korporaci jménem Země?
A jak myslíte, že bude tento superstát vypadat pokud někdy vznikne?

Já bych ho nazval dokonalou socialistickou diktaturou. Aneb přesně to, po čem vy tady voláte. To jest silný byrokratický aparát, ovládaný korporátní a finanční sférou, která si díky obrovské byrokracii, brutálnímu zdanění běžných obyvatel(u nás cca 70%), chaotické legislativy atd. udržuje a prohlubuje svoje monopolní postavení. Třeba takový Marxův komunistický manifest v podstatě hovoří o tom samém. V hlavních bodech komunistického manifestu najdeme například centrální bankovní systém či monopolní konglomeráty. A samozřejmě totalitní a silně byrokratizovanou vládu skrze níž vládne úzká skupina lidí ovládající korporace mající díky této totalitní vládě monopol.
Ne nadarmo dnešní korporátní struktury skvěle koexistují se státní byrokracií či skvěle prosperují v zemích kde vládne diktatura, chaos atd.

Vaše volání po silné vládě je vlastně voláním po Nesvobodě, po tyranii.
A vaše sympatie k EU jsou pouze potvrzením toho co jsem psal. Tento projekt řízený částečně z Washingtonu a jako dokonalý nástroj vlády korporací pro korporace je jen dalším střípkem ve snaze o světovládu.
A vaše tradiční dělení na pravo-levé spektrum bohužel dokazuje, že jste skutečně mimo.
Bez urážky, občas tady máte velmi dobré a kvalitní postřehy.

308117

08.04.2014 12:33

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

RE: oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

michalll 185.?.?.?

Finálním produktem levice je Norsko, Švédsko.

To myslíte předlužené a multikulturně obohacené severské země, které mají jediné štěstí a to v podobě nerostných surovin? Až jim tyhle suroviny dojdou tak pujde ten váš mýtický sociální stát víte kam.

Idolem ODS a Trhu bez přívlastku je jakýkoliv stát Subsaharské Afriky....

Jenom ODS? Když se podíváte na celou naši politickou scénu tak zjistíte, že tzv. pravice u nás není nic jiného než levice v jiném provedení. Já u nás teda žádnou pravicovou stranu která by seděla v parlamentu nevidím.

EU naopak byl projekt, který měl B_L_A_H_O_B_Y_T_E_M vtáhnout...

Vždyt se už poměrně dávno prokázalo kam celý projekt EU směřuje a jakým směrem bude projektován. To kam dnešní EU směřuje není tím, že by se něco pokazilo, ale tím, že bylo cíleně pracováno na tom aby byla tam kde je dneska. Tím netvrdím, že nejsou ve strukturách EU lidé, kteří si představují vývoj této Unie poněkud jinak a směrem k něčemu lepšímu.

Vy prostě toužíte po tvrdém socialismu, vysokých daních, byrokratech, přerozdělování a aby vám furt někdo říkal co můžete a naopak nesmíte, vodil vás za ručičku a jako pejska vyvenčil, dal mu napít, nažrat a pak ho uvázal k boudě na provaz.
Díky ale tohle já opravdu nechci. Současný systém je zpervertovaný snad ve všech ohledech, ale cesta podle mého není se vracet do něčeho co nikdy nefungovalo.

PS: Až Norsku dojde ropa, potom si povíme o zlatém sociálním státu v této severské zemi. Je to jenom přelud.

308141

17.04.2014 15:01

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Demokracie, svoboda, lidská práva

michalll 82.?.?.?

Vojto, vy jste smýšlením otrok a tak to asi zůstane.

Někdo prostě má své otroctví rád a já vám ho neberu. V klidu si pracujte ve své fabrice a mějte klid na práci. Dostanete přiměřený přídel na potravu, nějakou tu zábavu a večer si můžete zanadávat u televize. Třeba to vydrží až do konce vašeho života. Třeba se ale pán který zkoupí i okolní fabriky rozhodne vás i vaše kolegy vyměnit za stroje a jednoduše vás kopne do zadku[smích] Poněvadž nebudete nic vlastnit, produkci potravin, léky i další důležité segmenty pro život bude vlastnit pán co vás právě vykopnul z práce a váš přehypotékovaný byt a fabie na leasing vás nenakrmí, tak pak možná v momentě až začnete mít hlad, začnete přemýšlet co je vlastně špatně.

308648

25.04.2014 13:16

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

Dobrý článek

michalll 82.?.?.?

Sice si nejsem tak skutečně jistý, že pád Sovětského Svazu se stal víceméně samovolně, místo toho jsem přesvědčen o tom, že byl cíleně demontován a připravován na obou stranách barikády, to jest jak té sovětské, tak anglo-saské. Ostatně systematická demontáž režimů v tzv. Východním bloku tomu odpovídá. Ale to je téma na dělší diskuzi.

Autor článku ale velmi dobře píše o zajímavých příčinách proč nebyl Sovětský svaz udržitelný z pozice jakési "víry" či ideologie.

Už delší dobu se zamýšlím nad tím samým problémem dnes na tzv. Západě.
Dřív možná panovalo přesvědčení a obyvatelé tzv. Západu tomu věřili(je jedno zda oprávněně či nikoliv), že jejich civilizace, imperium či říše, stát, říkejme tomu jak chceme, opravdu představuje určité hodnoty jako je svoboda, demokracie, pokrok atd. Věřili svým politickým špičkám, věřili mediím, věřili světu který jim byl předkládán. Věřili, že cesta po které jdou je ta jediná správná.
Tato "Víra" je ale evidentně u konce. Nikdo už v nic nevěří. Možná pár "zombie" které stále slepě věří ideálům, které možná ani nikdy neexistovali a pokud ano, dnes už dávno vykrváceli na poli lží.

Žijeme v jakési bublině. Nikdo už nevěří politikům, že jsou schopni něco změnit a že vůbec mají tu vůli a schopnosti. Nikdo už nevěří mediím a zprávám které jsou oficiálně předkládany. Nikdo už něvěří v neomezený pokrok a růst v době ekonomického úpadku. Nikdo už něvěří na svobodu a demokracii v postupujícím procesu korporativistické fašizace. Imperium sice existuje, ale víra v něj skončila. Fasáda která ho obklopovala je pryč a lidé znovu jako mnohokrát v minulosti mají možnost vidět, že král je nahý.

Přesto si nejsem uplně jistý, že anglo-saské imperium je ještě u konce. Jeho rozpad bude pomalý a pravděpodobně prodchnutý válečnými konflikty napříč světem. Doufejme, že i ve skomírajícím Imperiu se najde ještě dost soudných jedinců i v mocenských pozicích, kteří nepoženou svět do sebevražedné války za cenu prodloužení životnosti něčeho, co je zevnitř už nějakou dobu mrtvé.

308963

03.05.2014 10:51

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

masový odpor obyvatel Evropy ?

michalll 82.?.?.?

Dovolte mi se zasmát.

Nevím jaké názory panují v Evropě, ale vím jaké názory panují v Čechách.
Rusové tady prostě nemají dobrou reputaci a mnoho čechů žije ve své virtuální minulosti. Jejich dogmatické vidění světa je stále rozděleno na jednoduchý vzorec: Západ= demokracie, svoboda, prosperita, DOBRO. Východ= totalita, útlak, chudoba, ZLO.
Spousta lidí není dnes ochotna nebo schopna vidět, že svět se za posledních minimálně 25let radikálně změnil a stále se mění.

Nevím co by se muselo stát aby se většina čechů z této své hypnozy probudila. Možná kdyby došlo pivo a nebylo na rohlíky.
V mediálním mainstreamu dosáhla cílená manipulace a propaganda ještě daleko dál než za bolševika, přesto tyto informace lidi dnem co dnem masově hltají a žumpy jako Idnes mají obrovskou čtenost.
Valná většina lidí si totiž ještě neuvědomila, že nežijí v tom svém vybájeném svobodném světě tak jak je jim předkládán skrze obrazovky, ale že vyměnili jednu totalitu za jinou, v mnohém ještě horší.

Takže vážení, minimálně v čechách žádný myšlenkový odpor nečekejte. Ikdyby kyjevská junta vyvraždila půl Ukrajiny, ikdyby "mírotvorci" z NATO vybombardovali půlku světa, bude to boj za svobodu, demokracii, prosperitu a tím hlavním problémem pro průměrného čecha bude fakt, že Putin je na Krymu, má tu drzost zasahovat v uměle rozvrácené a pro Rusko klíčové zemi vedle svých hranic, čelíc geopolitické sebevraždě a co víc, je to tyran a chce obsadit i naše Karlovy Vary.

309344

04.05.2014 12:25

Několik faktů o Putinovi

RE: Putin je jistě mimořádný státník

michalll 82.?.?.?

Například Diktátor jako politická funkce neznamenala ve starém Říme nic špatného. Římská republika si v krizových časech zvolila tzv. Diktátora který měl vyjmečné pravomoci po čas krize.
Samozřejmě dnes je jiná doba, ale nebylo Rusko a není stále pod tlakem anglo-sasů a v ohrožení? Ono nebýt Putina tak dnes Rusko pravděpodobně už neexistuje. [smích]

309442

12.05.2014 13:51

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

Ta snaha vyprovokovat válku je až směšná

michalll 82.?.?.?

Když Janukovyč dopustil vítězství Majdanu a převzetí moci současné juntě, docela dlouho jsem si myslel, že se dopustil vlastizrady. Dnes si to ale nemyslím.

Začíná být evidentní, že do Majdanovského převratu bylo zapojeno mnohem víc elementů než to na první pohled vypadalo a že cílem nebylo nic jiného než v zemi vyvolat občanskou válku.
Pojďme spolu zapřemýšlet.

Kdyby Janukovyč poslal na Majdan armádu nebo začal střílet do demonstrantů jako to dnes dělá kyjevská junta, byla by dnes občanská válka na Západní Ukrajině a Janukovyč a jeho spojenec Rusko by dnes samozřejmě byli označeni jako tyrani. Světová veřejnost a světový tisk by volali po zásahu. Situace by tak byla podobná jako v Kosovu. Janukovyč by byl to Zlo které je třeba odstranit.

Třeba je to jenom chybná teorie ale ta až přehnaná snaha ustupovat Majdanu a nevyprovokovat žádný střet byla ze strany tehdejší policie zcela zjevná. Když nepomáhalo házení molotovů, najíždění nákladním autem do policejního kordonu a ani soustavé bití tyčemi, tak se přistoupilo k odstřelovačům. Pak se věci dali do pohybu a kyjevská junta řízená z Washingtonu s podporou lokajské EU se sama instalovala k moci.

Řekl bych, že to nebylo tak uplně cílem. Ale budiž, loutková vláda je dosazena, Janukovyč uprchl, tak jak rozpoutat válku a označit jako agresora Rusko?
Od začátku totiž junta nedělá nic jiného, než že provokuje proruské východní regiony, zakazuje ruštinu jako úřední jazyk a zcela tyto regiony ignoruje. Na východ jsou poslány ozbrojené skupiny Pravého sektoru aby začali šířit chaos. Zde se sluší připomenout perfektní a čistou operaci z ruské strany na Krymu.

Světový tisk sice stále opakuje svoji mantru o zlém a agresivním Rusku, ale karty se pomalu obrací. Rusko ne a ne provést onu potřebnou vojenskou operaci na Jihovýchodní Ukrajině. Proto je na Východ poslána armáda a žoldáci, kteří mají pomocí teroru donutit Rusko k akci. Tam se nacházíme v současné době.

Zde si dovolím předpovědět, že pro Rusko by byla jakákoliv otevřena vojenská akce na Východní Ukrajině prohrou. Rusové se budou maximálně snažit podpořit včera vzniklé nezávislé republiky v Doněcku a Luhansku a až nastane ten správný čas a terorizované obyvatelstvo těchto regionů se ještě více přimkne k této myšlence, pak můžou Rusové zasáhnout a ukončit násilí v této oblasti.

Je taky otázkou jak dlouho se udrží junta v Kyjevě neboť armádu neovládá a při řádění MMF začne rychle ztrácet podporu lidí i na Západní Ukrajině. Čas hraje pro Rusko.

310029

19.07.2014 11:43

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

A znovu tady máme dopravní letadla

michalll 86.?.?.?

Je přinejměnším podivné, že zrovna nad Ukrajinou, kde absolutně selhává plán NATO/US zatáhnout Rusko do války spadne stejný typ letadla od stejné společnosti, které před několika měsíci záhadně zmizelo neznámo kam.

Stejně jako 11/9 i dnes nastupuje světový tisk ve své plné zbroji aby okamžitě splnil svoji roli žalobce i soudce. Dnes je vlastně jedno kdo letadlo skutečně sundal. Světový tisk již předložil svým konzumentům "vraha" kterého je potřeba zlynčovat.

Tito konzumenti budou chtít krev, pod palbou palcových titulků o mrtvých dětech, rodiných tragédiích, okrádání mrtvých budou s pěnou u pusy volat po nové světové válce. Je přeci potřeba zatočit s těmi darebáckými rusy a jejih noshledy.
Tito konzumenti si ale již nevzpomenou na stejně podivné 11/9, na vylhanou válku v Iráku, zničení Libye či podporu radikálních islamistů v Syrii zatímco je TSA ošahává na letištích jako potencionální teroristy.

Bohužel Ukrajina není Irák, Libye nebo Srbsko. Jakákoliv otevřená vojenská intervence ze strany US/NATO na Ukrajině u ruských hranic se rovná formálnímu vyhlášení války Rusku. A rus? Ten už nemá kam ustupovat. A mědved zahnaný do kouta začne kousat.

Takže ano, Qui bono? Komu let MH17 opravdu prospěl? Není tak složité najít odpověď.

313490

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 746 600