Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané lcc

Nalezeno 36 příspěveků, 22 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2012 10:32

Smrt Západu a úpadek Východu

smrt západu

lcc 195.?.?.?

S článkom v podstate súhlasím. Chápem aj určité výhrady v diskusii,ale je treba si uvedomiť,že tento problém je zhrnutý do pomerne zhusteného textu na jednu stranu , pričom jeho rozobranie by si vyžiadalo možno stovky strán. Zoberme si len "Smrt západu" Osvalda Sprenglera ,ktorý má niekoľko stoviek strán, k tomu Buchananov "Zánik západu" plus mnoho ďalších pojednaní, Guénon a ďaľší .
Osobne zdieľam názor , že naša budúcnosť je na východe a nie západe, sme Slovania a sme západu na hony vzdialení, nemyslím materiálne ,ale kultúrne,mentálne a duševne. Západ je ideologicky a morálne mŕtvy, nemá čo ponúknuť . Čo je toho príčinou je zase na dlhú polemiku,ale je to fakt. Boli sme prechodne vtiahnutí do "západnej civilizácie",ale nemôžem necítiť,že tam nepatríme. Otázka je,kedy sa z toho vymaníme a či si dokážame zachovať aké také zvyšky slovanstva.

279639

27.11.2012 20:57

Smrt Západu a úpadek Východu

RE: Nechť zhyne starý podlý svět

lcc 195.?.?.?

"Sejdeme se v pekle nebo komunizmu" Slavoj Žižek

...určite zaujímavý autor , prečítať si ho má zmysel.

279649

29.11.2012 11:14

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

swan

lcc 195.?.?.?

cez Swan je Zvedavec nedostupný už asi týždeň , z toho istého kompu cez telecom všetko OK.

279749

02.12.2012 01:26

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (I)

fasizm

lcc 193.?.?.?

To k čomu sa postupne dopracováva USA je fašizmus . Národný socializmus (nemecký) a jeho myšlienky nevymrel ,ale bol vzkriesený (niektorí autori píšu, že prenesený ) v USA . Nerobil by som si ale ani ilúzie o EU , tu takisto skrytá šedá eminencia má veľmi blízko k fašizmu. Okliešťovanie osobných slobôd pod zámienkou ochrany proti terorizmu je hlavne v USA
v dosť pokročilom štádiu a EU to bude chcieť určite dohnať .

279835

16.05.2013 09:23

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

a čo psychika

lcc 195.?.?.?

Angelina , povrdzme si na rovinu , nie je žiadna norma. Je to úbohá troska bez vlstného názoru , hysterka,ktorá má problém rozlišovať čo je realita a čo film a fikcia.
Má väčšiu šancu ,že ju na ulici zrazí auto ,ako že dostane rakovinu prsníka.Nebude teraz vychádzať celý život z domu ?
Treba si uvedomiť že táto skupina ľudí je niečo extra , nemyslím v zmysle výnimočnosti, ale svojím vyčlenením sa z bežnej populácie. Ich činy a správanie nie je normálne, dennodenne excesy, škandály, drogy, alkohol. Angelina je čistá ako lalia, sprostučká,naivná .... Brad tiež nebude mozgový trust zrovna.
To čo urobila sa stale zrejme v "umeleckých " kruhoch rovnako populárne ako adoptovanie detí z kene a ugady a laosu a podobne.
Počítam,že ďalšia krava ,ktorá sa nechá preventíávne vykuchať
bude Madona a podobne sliepky. Bohužial tieto "ikony" ženskosti
deformujú myslenie normálnych slušných, rozumných a krásnycvh žien v bežnej populácii . Z medicínskeho hľadiska je to čo spravila úplná sprostosť,pretože psychické následky takéhoto devastujúceho zákroku na žene sú obrovské .

289781

16.05.2013 09:52

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

a čo psychika

lcc 195.?.?.?

Je treba si uvedomiť následky takéhoto zákroku na psychiku ženy.
Každá žena vníma svoju ženskosť ,svoju krásu,každá ,či si prizná alebo nie sa chce páčiť,je to normálne.Na jednej strane Angelina vyhodí majland na makeupy a kozmetiku, na druhej strane sa nechá pripraviť o veškeré znaky ženskosti. U nej sa baviť o psychike pravdepodobne nemá význam , je to človek odtrhnutý od reality a žijúci vo virtuálnom svete výnimočnosti.Ale čo normálne,bežné ženy a manželky,matky čítajúce teraz chválospevy na jej hrdinstvo ? Už to,že to niekto číta je smutné ,ale sme bohužial zaplavovaný detailami zo života celebrít, vieme koľko majú orgazmov za deň, že majú v doma 10 spální a 15 kúpeľní a 6 detí ,každé z iného kontinentu, 5 psov a rovnaký počit mačiek.
Sprostosti ,sprostosti ,sprostosti. Celý bulvár je jedna veľká žumpa . Angeliny mi je ľúto, to čo urobila je smutné,postráda akúkoľvek súdnosť a rozum. Nech je tento čin výstrahou pre naše normálne ženy. Poznám ženy,ktoré prišli o prsník alebo oba, znášajú to veľmi ťažko tak ony samé,ako aj celá rodina,manžel.
Často končia na psychofarmakách a priznávajú,že im to zničilo život.

289784

16.05.2013 12:26

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: a kdo je soudce?

lcc 195.?.?.?

Je dobre,že ste len veterinár. Inak počítam,že tie mastektomie u feniek je dobrý biznis .Inak by ste to nerobil .

289799

16.05.2013 18:23

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: Na Osudu tento počin zdrbali také

lcc 193.?.?.?

Ano , umrú , ale z dôvodu väčšinou neskorej diagnostiky ,čo určite nie je prípad Angeliny . Neviem si predstaviť čo by ma donútilo nechať si odrezať v 38 rokoch semenníky len preto , že môj otec mal v 60 rokov rakovinu semenníka . Pritom nemám žiadny problém a som úplne zdravý .

289818

16.05.2013 18:27

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

:-)

lcc 193.?.?.?

No jedno je isté. Rakovinu mozgu dostať nemôže [smích]

289819

22.06.2013 20:52

Evropské národy v boji proti homosexualitě

nie

lcc 193.?.?.?

Nech si doma robia čo chcú ,ale homosexuálne prejavy na verejnosti by mali byť trestné . Ich exibicionizmus a "vychutnávanie" si svojich práv na verejnosti je pre normálnych ľudí obťažujúce. Neželám si to vidieť na verejnosti.
Ja tiež ostentatívne nebozkávom manželku na náměstí, je to věc súkromia . Buď to budú akceptovať alebo nech ťahajú preč.
Je to úchylka a ako taká je pre normálnu spoločnosť tolerovatelná len do tej miery, že s ňou nebude obťažovaná na verejnosti.

291986

30.07.2013 08:51

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 1)

RE: Velmi zajímavé téma,

lcc 195.?.?.?

Donmeh ,resp.informácie o ňom a následkoch jeho vplyvu a moci v Turecku presakujú na povrch už niekoľko rokov , nie je to žiadna novinka. Udalosti na blízkom východe a politika Turecka v regióne korešponduje s článkom,takže článok nie je vôbec zaujatý, je to len pomerne "šokujúca" informácia pre neznalých.

293992

04.09.2013 13:45

Amerika totálně zdiskreditována

Obama

lcc 195.?.?.?

Už keď nastupoval Obama do funkcie som povedal,že to bude len taká bábka v rukách mocných, pretože za normálnych okolností nemôže byť prezidentom rasistických USA černoch.Že to ale bude až takto jednoznačné som nečakal. Je to úplne nesvojprávny človek,pravdepodobne najslaší zo všetkých doterajších prezidentov, primitíva Busha jr.
nerátam, to je kapitola sama o sebe. Kerry vyšiel už z prezidentského boja ako neschopný a slabý. Táto dvojica sa zrejme nevzoprie proti bankárom a CIA .Posledný prezident ktorý sa o to pokúsil bol Kennedy a aj tak dopadol.Od vraždy JFK už USA nie sú demokratickým štátom, resp.štátom,kde rozhoduje senát a prezident.

295543

12.09.2013 08:47

Ruský šachový tah

šach

lcc 195.?.?.?

Je to len potvrdenie slabosti Ruska a úhybný manéver USA a Izraela. Jediným odstrašujúcim faktorom sú zbrane hromadného ničenia, jedno či chemické alebo jadrové.Keby ich bol mal Kaddáfí,tak ešte žije . Ak sa Sýria vzdá chemických zbraní,ktoré môže použiť voči Izraelu v prípade napadnutia, tak si podpíše rozsdudok smrti,pretože okamžite ako ich mať nebude , ich USA napadnú a zničia. Rusi sa zase nechali oklamať a ešte aj uľahčia USA budúci útok na Sýriu . Rusko proste nevie hrať šach .

295978

18.09.2013 11:05

Rouhání

náboženstvo

lcc 195.?.?.?

V podstate je to jednoduché, stačí pohľad na dnešný západný svet a hneď uvidíme,ktoré náboženstvo uspelo . Netreba vojny a hnev,
stačí bežný život.zatiaľ čo západný svet sa utápa v blahobyte a formálnom vyznávaní kresťanstva , podľa zásad ktorého už nikto nežije, nespráva sa a neuctieva, ktorého základná inštitúcia - katolícka cirkev - sa utápa v pedofilných a homosexuálnych škandáloch. Homosexualita, feminizmus, multikulturalizmus , politická korektnosť - to všetko nás zničí, naočkované nám nekritizovateľným národom . Islam v boji s kresťanstvom uspel, či sa nám to páči alebo nie, Huntingtonov stret civilizácií už prebehol a my sme ho prehrali. Európa bude za 50 rokov moslimská , ale ľudí to netrápi,trápi ich len pachtenie sa za peniazmi a blahobytom , za okamžitým prospechom, do budúcnosti hľadí len málo ľudí. Politiku akú robí Európska únia môže robiť ,resp. ordinovať a riadiť len niekto kto nenávidí kresťanov.Kto to je vieme všetci.

296326

19.09.2013 13:28

Rouhání

RE: náboženstvo

lcc 195.?.?.?

Ja nehovorím o konverzii ,i keď aj tá sa deje , ale o vymieraní európskych národov a prílevom moslimov .Ako povedal Kaddáfí ... " Európu dobyjeme dělohami našich žen...."....
jedna známa autorka ,ktorá napísala knihu o islame povedala zásadnú vec: Kresťanstvo je dogmatické nábožentvo odtrhnuté od spoločenskej reality , kým islam je praktické náboženstvo ,
ktoré je súčasťou života .
Individualizmus a strata sociálneho a komunitného cítenia a vzťahov sú hlavou príčinou nášho zániku a tu práve zlyháva "viera" , ktorá je len formálna a demonštratívna (pretože sa to patrí chodiť do kostola), všetci sme kresťania ,ale nikto kresťansky necíti .

296434

19.09.2013 23:13

Rouhání

RE: náboženstvo

lcc 193.?.?.?

Ano som si istý, je to jeho známy výrok [smích] Keď mu vytýkali ,že podporuje terorizmus, tak im odpovedal,že on nepotrebuje teroristov, že islam dobyje západ demograficky . Nepovedal to v tom zmysle ,že on osobne chce niečo dobývať ,ale všeobecne v súvislosti s islamom. Mimochodom, čítali ste Kaddáfího Zelenú knihu ? Vrele doporučujem, veľmi trefne a presne tam popísal a zhodnotil systém našej tzv.západnej demokracie [smích]Označil to úplne presne ako ...partokraciu....nájdite si,čo to znamená [smích]
Skôr než budete niekoho obviňovať,že píše hovadiny,tak si najprv niečo naštudujte [smích]

296479

19.09.2013 23:24

Rouhání

RE:

lcc 193.?.?.?

" Dobrý človek bude konať dobro a zlý človek bude konať zlo bez ohľadu na vieru či náboženstvo. Ale na to aby dobrý človek konal zlo potrebuje náboženstvo."

Je to citát z jednej knihy o náboženstve, teraz si nespomeniem autora,ani to ani nie je dôležité. Ide o to,že veriaci nemusí byť vďaka viere , a ani nie je , lepší človek ako ateista .

296481

19.09.2013 23:45

Rouhání

RE: Naivní článek

lcc 193.?.?.?

Tento obraz o islame je zámerne vytváraný desaťročia,možno storočia médiami. Kresťanské západné krajiny majú za svoju epochu kolonializmu a imperializmu na svedomí cca 500 miliónov obetí . Vraždenia,mučenia,upaľovania ,vyhladovenia.
Doporučujem si pozrieť dokument História rasizmu . V Belgickom Kongu v minulom storočí otrokári odsekávali ruky domorodcom pri nesplnení normy zberu . Nakoniec došlo k tomu,že týmto postupom nemal už takmer nemal kto robiťč, zomrela polovica obyvateľstva Konga. Za britského rádžu len v rokoch 1875 -1890 zomrelo od hladu v Indii 35 miliónov indov. Myslíte,si že koncentračné tábory boli výmyslom nemcov a len malou epizódkou v našej histórii ? Omyl...konentračné tábory existovali dávno pred Hitlerom v britskej Afrike,Indii, Austrálii.
Teror ? Najväčších zverstiev sa dopúšťali bieli kolonizátori a vojaci v kolóniách. Nakoniec nie je to tak dávno,čo francúzki vojaci v Somálsku opekali malého chlapca na ražni za živa ako prasa , nie je to tak dávno , čo americký vojaci vtrhli v Iraku do domu, vyraždili celú rodinu, 17 ročné dieča vyniesli von, šiesti znásilnili a potom poliali benzínom a zapálili, Následne si podľa ich výpovede išli opekať kurence do tábora .
Arabi si v Jeruzaleme , a je to popísané v historických záznamoch, žili v kľude s kresťanmi i židmi, pretože ich uznávali ako " ľudí písma " a vo svojich počiatkoch sa kľaňali k Jeruzalemu . Až po dobytí Jeruzalema križiakmi nastal teror.

296484

20.09.2013 08:20

Rouhání

RE: náboženstvo

lcc 195.?.?.?

My sa asi nechápeme, ja nie som ,resp.nebol som proti Kaddáfímu,naopak . Spravil z najzaostalejšej africkej krajiny najvyspelejšiu za 40 rokov, poznám niekoľko ľudí,čo v Lýbii žili a pracovali,takže viem,že to čo o ňom šírili západné médiá sú kraviny. Ale ten výrok je jeho akože po pondelku ide utorok. [smích]

296496

20.09.2013 11:49

Rouhání

RE: náboženstvo

lcc 195.?.?.?

Ja neviem aký máte problém , veď ja ho nehaním. Tento jeho výrok ho nijako nedehonestuje,práve naopak, povedal pravdu , nakoniec sa to deje presne tak ako povedal. On to ani nehovoril v zmysle agresie ,ale úpadku západnej civilizácie,ako nevyhnutný následok demografického vývoja . Žiadna krajina v Európe už nie je reprodukcieschopná , proste vymierame a nedá sa to zvrátiť, súčasne pribúda moslimov všade kam sa pozriete,takže je veľmi pravdepodobné ,že vo väčšine krajín európy bude za 30 rokov prevažujúcim náboženstvom islam. A o tom hovoril Kaddáfí , keď obviňovali arabov a moslimov z terorizmu a agresivity .
Povesal to čo je pravda....zatiaľ čo európska rodinamá priemerne 1,2 dieťaťa , tak arabská 5-6 . Čiže európu dobyjú ( v pejoratívnom slova význame) , získajú " dělohami arabských žien" . That´s all [smích]

Máte vo všetkom čo hovoríte pravdu , či sa to týka Iraku alebo dnes Sýrie. Rovnako zničenie Lýbie bola do nebavolajúce svinstvo a zločin, za ktorý by mali byť pred súdom predtaviltelia krajín
zúčastnených na bombardovaní.

296515

20.09.2013 20:24

Rouhání

RE: náboženstvo

lcc 193.?.?.?

Vy si stále meliete svoje. Nikto nehovorí o zlých a krvilačných araboch ,ktorí túžia ovládnuť európu. Kaddáfí to povedal v zmysle prirodzeného vývoja populácie v európe a prisťahovalectva a pôrodnosti obyvateľstva európy moslimského vyznania. Nakoniec demografický vývoj mu dáva zapravdu , tu nie je čo riešiť , aj keby to nikto nikdy nepovedal,tak je to skutočnosť , ktorú si musíme uvedomiť. Vy to stále beriete ako nejakú cielenú agresiu, pritom je to prosté konštatovanie skutočného stavu vývoja populácie európy.

296542

14.10.2013 09:45

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

RE: Proč něco stojí víc a něco jiného míň?

lcc 195.?.?.?

ja by som to na ekonomiu nezvádzal. Zubári boli vždy niečo extra,čo sa týka financií,nikto nevie prečo. Hoci sa medzi lekárov ani nerátajú,sú to proste dentisti, nikto im v amerike nepovie "pán doktor" [smích]
Z praxe .... jedna korunka stojí na Slovensku zubára u dentálneho protetika 65 euro, zubár si účtuje u pacienta 200-400 euro . Okrem toho pokiaľ sa neujme,nepodarí alebo je zlá, zubár za nič neručí, nič vám nevráti.
"Svobodné tržné síly " ..... nebudte smiešny , tie neexistujú .
Keby existovaly, nebola by ekonomika v takej prdeli ako je [smích]

297810

02.01.2014 11:32

Rozdělení Československa

...

lcc 193.?.?.?

Článok nemá žiadnu hodnotu , tých faktorov vytvorenia ČSR bolo viac,neboli vôbec spomenuté alebo len náznakovo.
Masaryk potreboval Slovákmi "nariediť" sudetských nemcov ,preto
ich chcel do republiky, inak by asi ani nebola vznikla. Slovákov neuznával ako národ a opovrhoval nimi. Je na to dostatok archívnej dokumentácie . Potreboval ich len na zvýšenie percenta ne-nemeckej populácie v krajine .
Rozdelenie bolo prejavom globálnych záujmov mocností a to že prebehlo v kľude a nie ako v Juhoslávii, tiež nie je naša zásluha,to si len robíme také ilúzie. Ak by bolo v záujme aby sa tu bojovalo,tak by sa tu bojovalo a nič by sme s tým nenarobili.
Takisto nenarobíme nič so svojou budúcnosťou, sme príliš slabí a malí ,aby sme o tom rozhodovali.Ekonomicky sme teraz kolóniou a lacnou dieľňou pre Nemecko , aké sú plány nevieme.Ale predpokladá sa,že Česko bude stále v moci Nemecka,Slovensko sa asi presunie do "ruského priestoru" . Čo je lepšie,je teraz ťažko povedať,keďže však západná Európa je v totálnom ekonomickom a morálnom úpadku , moc by som na mieste Čechov neskákal od radosti.

301758

22.01.2014 14:35

Den oživlých mrtvol

RE: Do riti,

lcc 195.?.?.?

http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

...aby bolo jasné ako sa veci majú [smích]

303004

23.01.2014 00:59

Ukrajina dnešních dnů

budú plakať

lcc 193.?.?.?

http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

..kto stojí za Kličkom ...

Do dvoch rokov bude Ukrajina vyrabovaná a na dne . Potom si spomenú ,že im dali Rusi ponuku,ktorá im nebola dosť dobrá. Budú mať demokraciu, 50% nezamestnanosť a žiadny podnik ,bane,banky alebo prístavy už nebudú ich . Ani ukrajinská pôda už nebude ich.Bude tam kotviť NATO a to sa s nimi nebude srať,ak by náhodou chceli páliť pneumatiky na uliciach. V žiadnej "západnej demokracii" by nestrpeli to čo sa deje teraz v uliciach.
Armáda ich vyprace do rána ,pozatvára,zmláti ,poprepúšťa z roboty. Zbadáte Ukrajinci čo je demokracia ,ale už bude neskoro .

303042

23.01.2014 12:05

Ukrajina dnešních dnů

RE: Moc díky za článek

lcc 195.?.?.?

Ale Rusko sa nehrá na velmoc, na velmoc da hrajú USA . Neustále tlačia na pílu a snažia sa dostať čo najbližšie k ruským hraniciam . Rusi odišli, stiahli okupačné vojská zo svojej výchondnej zóny Nemecka,urobili to USA? Neurobili,Nemecko je stále okupované americkými vojskami. A posunuli sa ďalej do východnej Európy, na Kaukaz, strednej Ázie .
Vy ste bol na talianskom,gréckom,postugalskom vidieku , o americkom ani nehovorím,tam nemajú ani asfaltky a pri nejmenšom závane vetra im rozfúka drevené búdky alebo maringotky. Rusko má ďaleko najnižší dlh zo všetkých krajín,ktoré sa utápajú v nezplatiteľných dlhoch a to sa netýka len periférie Európy ako v podstate skrachovaného Grécka alebo Portugalska,ale aj tzv. "vyspelých" ekonomík ako je Francúzko alebo Alglicko .
Ano ...keby sa každý staral o seba...lenže nestará, to čo sa deje na Ukrajine je organizované a finanacované USA .
Nemôžu prežuť Sýriu,tak robia zle ,kde sa dá. Doteraz im bol Janukovyč dobrý 3 roky,pokiaľ sa zdala že podpíše prístupové rokovania s EU a tým odpíše Ukrajinu. Všetko bolo super. Teraz zrazu je zlý,nedemokratický. Keby bol podpísal boli by si sním potriasali ruky všetci od Washingtonu po Bratislavu .
Pevne verím,že to Ukrajina ustojí ,ich budúcnosť je v spojení s Ruskom a nie EÚ .

303086

23.01.2014 12:39

Ukrajina dnešních dnů

RE: ?

lcc 195.?.?.?

McCain a Ashcroftová + kopec ďalších na tribúne myslím jasne hovoria vo co 2 go .
Myslíte si,že by mohol nejaký ruský alebo ukrajinský politik vyzývať v parku v NewYorku pri Occupy wall street vyzývať na zvrhnutie vlády? ,myslíte si,že by v USA mohol dať niekto vláde 24hodinové ultimátum a páliť pneumatiky na hlavnej ulici ?
No ...mohol....ale ešte by nedohorela ani jedna a bolo by to tam vyčistené národnou gardou a vyplátené hlava nehlava.
Keď k tomu zoberieme do úvahy aj toto:

http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/ ,


tak si myslím,že je to úplne jasné.
Nemal by byť náhodou Kličko ako vlastenec v pravoslavnom chráme a nie na zapaľovaní chanuky ? Už raz im tam nosatí bordel robili a zaplatili za to miliony Ukrajincov a Rusov . Židobolševizmus nebol výmysel Rusov a ani pre Rusov,trpko za to zaplatili . Prišiel zo západu a financovaný zo západu . Nestačilo im ? Tak rýchlo zabudli? Zabudli kto ich zdieral z kože ? Potrebujú to znova?
To,že je tam pár zapredancov,to chopen tých má každý národ,ale že by celý ukrajinský národ bol sprostý,to neverím .

303093

11.05.2014 10:31

MMF jde na Ukrajině do války

RE: Historie?? Histerie!

lcc 62.?.?.?

No treba si položiť otázku, či to nebolo odovodnené.
Poliaci před vojnou otvorene laškovali s Nemeckom a dožadovali sa společného paktu a útoku na Rusko s tým, že Poľsku pripadne časť Ukrajiny tak , aby malo poľsko prístup k čiernemu moru.
Okrem toho Poľsko blokovalo akékoľvek dohody , ktoré vy umožnili vytvorenie protihitlerovského paktu Británia, Francúzko, Poľko ,Rusko. Okrem toho mali Rusi nevyrovnané účty za zavraždenie 40-50000 zajatých ruských vojakov po "záraku na Wisle" , potom čo Pilsudsky dorazil s armádou do Kyjeva v 1920 roku a potom bol odtiaľ hnaný až k Varšave ruskou armádou, kde potom s pomocou francúzov rusov porazili .
Nakoniec vzťak Poliakov k Rusku je vidieť aj teraz, vyslovene nenávistný, cvičili majdancov na svojich vojenských základniach (mimo iné aj Litva) a podporovali prevrat na Ukrajine.
Poliaci paktovali s Hitlerom aj při zaberaní Česka a mali v pláne aj zaberanie Slovenska,čomu však Hitler zabránil.
Poliaci sú jedna všivavá ,zapredajná bagáž ,ktorá by mala ešte dobře dostať po paluli .

309973

09.10.2014 08:09

Sešlo se nás pět a půl

sešlo se nás pět a pul

lcc 195.?.?.?

Zvedavca čítam denne a som Vám vďačný. Prajem Vám úspech v českých volbách a súčasne v prípade úspechu dostatočnú trpezlivosť a odolnosť . "Systém" totiž spoľahlivo tak v Česku ako aj na Slovensku takmer so 100% úspešnosťou eliminuje
"nesúhlasiacich a nespolupracujúcich" .

Prajem veľa šťastia

318738

09.01.2015 09:09

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Ďakujem!

lcc 195.?.?.?

Obávam sa, že ten policajt nebol popravený . V tomto článku je video ,ktoré jasne ukazuje, že bolo strelené mimo neho do chodníka a nie do neho . Okrem toho sa v čase útoku na strechách domnov odkiaľ bolo natočené to video pohybovali osoby v nepriestrelných vestách. a niektorí dokonca písali sms-ky.
To video je tam tiež.

324698

Magor [smích] Si nerob srandu [smích]

333092

16.06.2015 08:19

Revitalizace Zvědavce

môže byť

lcc 195.?.?.?

Nemám problém so vzhľadom stránky ani teraz, jej jednoduchosť mi vyhovuje,šedá farba pravdupovediac menej.
Tá vzorka nového vzhľadu vyzerá byť fajn .

334753

08.01.2016 22:58

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

židova viera

lcc 62.?.?.?

Marx : "Zoberte židovi lichvu a stratí identitu " .

344052

24.02.2017 18:48

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: Tak takhle ne soudruzi!

lcc 62.?.?.?

Tvrdiť, te Alexander išiel do Indie primárne preto aby zničil nejaké aterfakty, to je riadna kravina.
Išiel niekam ,kde ani nevedel čo je a nie aby tam niečo zničil. Nakoniec sa do Indie aj tak nedostal . Nezničil preto v Indii nič, to sú hlúposti. Neviem kde na to chodíte.

356002

20.08.2019 11:42

Srpen 1969 – konec nadějí

kontext

lcc 84.?.?.?

Nemožno extrahovať udalosti 1968 u nás od toho čo sa dialo v celom svete v tej dobe.
Bežala vojna v Vietname ,Kambodži a Laose s miliónmi mŕtvych , v 1965 CIA organizovaný prevrat a vojenská diktatúra v Brazílii ,kde len za prvý mesiac zatkli 50.000 ľudí .
Myslím v 1967 roku puč v Grécku organizovany CIA, kde sa dokonca dostal k moci bývali nemecký nacista, útok USA na Grenadu, Salvador, Nikaraguu atď atď......prevrat v Argentíne ........to všetko obnášali desaťtitíce obetí...umučených, "stratených" , zábery z futbalových štadionov v Chile za Pinocheta,ktoré slúžili ako koncentračné tábory, prevrat a vojenská diktatúra v Argentíne ,zavraždenie Alliedeho ..............
U nás to to veľmi,veľmi jemná selanka ......
Okrem toho je ťažko predstaviteľné, že sa na východe dali do pohybu státisíce vojakov a techniky Varšavskej zmluvy a západ nijako nereagoval...US prezident hral golf a na západ od našich hraníc neprebehla ani mobilizácia.
V Nemecku boli US jednotky a atómové zbrane ,Rusi proste potrebovali predsunúť svoje jednotky k Nemeckým hraniciam a západ to akceptoval.....
Dubček bol naivný dilino, ktorý absolútne nepochopil čo sa deje....a je smutné , že to nepochopil ani v 1989 , kedy ho odrbal Havel.....
Oproti tomu ako sa správali USA vo svojich" satelitoch" a dosadených diktatúrach sme tu mali raj na zemi. Ale ľudia vidia väčšinou len to zlé a nie to dobré. A hlavne nemajú informácie.
Niektoré zdroje hovoria,že už v 1968 sa tu plánoval prozápadný prevrat a že Rusi zachytili US vojenské jednotky už za nemecko-českými hranicami asi 40km ,ktoré išli na Prahu...... Rusi ich vrátli späť......ale či je to pravda .......

373132

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 760 013