Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kulich

Nalezeno 57 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.09.2013 05:24

Ruský šachový tah

táhni střelcem, pryč z vetřelcem; táhni koněm a je po něm

kulich 172.?.?.?

>Rusko hodilo americkému prezidentu Barracku Obamovi záchranný kruh, aby ho zachránilo před jeho vlastní „červenou čárou“.

Nojo, ono se nadarmo neříká co Rus to humanista. Ten když hodí záchranný kruh, tak to je jako požehnání od samotného Pánaboha. Jenže co je to platné když tu Nobelovu cenu míru dostane Kerry a ne Lavrov, poněvadž Kerry na to mírumilovné řešení syrské krize přišel omylem první. VZ Obama už jeden takový metál má a tak se moc nesnažil v tomto ohledu. On totiž není žádný sobec, který myslí jenom sám na sebe.

Když Asád na ten velkorysý mírový návrh přistoupí, tak to může zkomplikovat situaci, ale protože výboři ve Stockholmu dobře vědí že remíza je mírovým řešením, tak tu Nobelovu cenu pro rok 2013 dostanou jak Asád tak Kerry. Možná že si při tom předávání v Oslu vzájemně nafackujou.

295974

12.09.2013 21:59

Ruský šachový tah

RE: šach-mat

kulich 172.?.?.?

>Rusi sa zase nechali oklamať ...

No hlavně že se nenechal oklamat svět, který se občas dostane do styku s internetovým proletariátem, což je snůška hňupů, kteří nemaji nic jiného na práci než ustavičně pozorovat jak moc je v míse, a když tam jejich vlastní pitomostí ubude, tak tu příčinu svedou na "globální sionismus-imperialismus s celým jeho přerostlým područentsvím."

O jaké klamání se tu jedná?

No když Putin rezolutně odmítl nařčení že Asád použil chemické zbraně, tak není potřeba aby je dával pod kontrolu OSN. On si je Asád přece může zodpovědně ohlídat sám jako tomu vždy bylo, ne? Tím že se Putin zahleděl do Kerryho návrhu nepřímo přiznal že Asád ty svoje chemické zbraně použil.

Tohle je vše jasné mnoze pisálků jejichž protiamerické rétorice ubylo na decibelech, poněvadž oni teď čuměj jak telata nemohouce se vzpamatovat z toho co jim tandem system Putin-Lavrov provedl.
[chechtot]

295998

13.09.2013 12:58

Ruský šachový tah

RE: šach-mat

kulich 172.?.?.?

>jo kerryho návrh, a [Putinův] návrh na odzbrojení [Asáda a ne jeho psa] je potvrzením použití zbraní...

No jasně. Putin má vodkou propláchnuty mozek, který mu nedovolil neskočit Kerrymu ne vějičku. Jenže Kerry nepočítal s tím že Asád velice ochotně přikývne, ale bude si klást jisté podmínky, které se Obamově administrativě ale vůbec nehodí.

296049

13.09.2013 14:29

Francouzi volají: Rusko, zachraň nás!

Češi volají: KSČM, zachraň nás!

kulich 172.?.?.?

Teď když válečný zločinec a první figura globálního kapitalismu Barack Obama otevřel světu oči tím že neomylně ukázal co je vlastně tento krvavý systém za neřád, je nad nebe jasné jak se učenlivý národ český zachová v blízkosti volebních uren.

Volby se konají v říjnu a tak se budou příští generace dětiček učit v dějepisu o Velké říjnové revoluci II zvané také Velká říjnová volební revoluce.

[smích] Zarecitujme si...

Říjnová revoluce
Jan Noha

Rodiče moji neměli kde bydlet.
Boháči měli paláce.
My však už nikdy nepoznáme,
co je to býti bez práce!

V palácích jsou dnes ozdravovny,
pracovny našich závodů.
Z zítra pro chleba si půjdem
ta jako dneska pro vodu!

Kdo tohle všechno způsobil,
kdo podal chudým ruce?
Dělníci spolu s rolníky,
řijnová revoluce.

296057

16.09.2013 21:57

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: Slovania dodnes neporazení.

kulich 172.?.?.?

>V celých minulých dejinách Slovania mečom neboli porazení. A nikdy vojensky nenapadli cudzie územia, vždy boli napadnutí neslovanmi.

Aha. A jakpak se z Kyjevské Rusi stal Sovětský svaz? To jako všichni na jihovýchodě byli také Slovani? Žádný Tatar? A co ta rusko-finská válka? Finové jsou také Slovani?
A kdopak byl soudruh Prokop Holý, který za husitských válek podnikal spanilé jízdy do Bavor aby si nakrad co se dalo. Marťan?
Napoleon odtáhl z Ruska zrovna tak jako později Rusové z Afghánistánu. By mě zajímalo na koho si brousíte ten svatý slovanský meč. Radši si udělejte přestávku ve které se seznamte s osudem Slovenského národního povstání, aby se vám ten brousek nahodou nepřehřál.

296227

17.09.2013 17:50

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: Slovania dodnes neporazení.

kulich 172.?.?.?

>Po nástupe Putina, ktorý podrobne pozná fungovanie kapitalizmu, sa Slovania zbavujú stáročia trvajúcej ideologickej poroby a nachádzajú svoju vlastnú stratenú slovanskú morálku fungujúcu na zdravom rozume, humanizme a rozvíjaní spoločnosti ako prostredia pre lepší život jedinca.

Zdravý rozum! Občané, ustupte a nechte promluvit zdravý rozum, ať se konečně dozvíme plnou historickou pravdu...

>Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov, Lenin, Stalin a následný socializmus si nevymysleli Slovania. Bola to agresia USA finančného kapitálu.

No to je teda pecka. Není divu že sovětský lid prohlédl a rozhodl se skoncovat s žido-americkým marxismem-leninismen a nastolil ve své zemi spravedlivý slovanský kapitalismus podle předlohy slovana Jana Ámose Komenského, na který dohlíží velký ochránce světa a přilehlého kosmického prostoru jeho blahorodí gospodin Vladimír Putin - který ale prodává ruskou ropu za žido-americký petrodolar!
Jenže když se nad Tatrou zablýska, tak hrom zdravého slovanského rozumu zaduní mocnou slovanskou pravdou: Petrodolar byl vynalezen ruským carem Petrem Velikým a tedy nemá nic společného z americkým finančním sionismem.

296268

20.09.2013 20:44

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

a kdy konec světa?

kulich 172.?.?.?

>Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou, ...
>Návrat na stejnou výši životní úrovně, jaká panovala před hospodářskou krizí, může trvat až 25 let.

Nojo, to je PhD numerologie postavená výhradně na číslu 25.

A jak dlouho to bude trvat než se přestanou rodit telata místo lidí? To ta studie s "Oxfarm" neříká? Pokud existují v Evropě volební billboardy, tak zůstává situace v tomto ohledu více než neutěšená. Ale přežvýkavcům ta volební buzerace zřejmě nevadí. Bůůůůůh jim to v nebi všechno vynahradí...

296543

21.09.2013 02:23

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Cesta dopředu: Základní příjem

kulich 172.?.?.?

Základní nepodmíněný příjem nebo všeobecný základní příjem (angl. universal basic income) je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem.[1] Smyslem této dávky by bylo poskytnout základní zajištění živobytí každému, bez ohledu na to zda pracuje, pracovat nemůže, či pracovat nechce.[2] Její zastánci ji navrhují zavést buď na úrovni jednotlivých států, na úrovni Evropské unie,[3] nebo celosvětově.[4]

Jéé, to je krásná myšlenka...
Vidíte? Oni si komančové mysleli ze komunismus, který zaručuje právo na práci, je něco progresívního co zažene chudobu do nenávratna. Ale kdepak. Ta myšlenka dostávat plat i když se někomu makat vůbec nechce a tedy nemaká je vskutku to nejlepší co lidský mozek mohl vymyslet - je to prostě nekonečně super geniální. Už se nemohu dočkat toho až Poslanecká sněmovna a Senát tu myšlenku odhlasuje až do znění Ústavního zákona, který nikdo jiný - ani prezident, ani parlament, ani pánbu - nebude moci nikdy změnit. Sbohem, lopato - hasta la vista, baby.

296560

21.09.2013 21:50

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Cesta dopředu: Základní příjem

kulich 172.?.?.?

>Copak sbohem lopato, ale ten děs a hrůza těch kteří lopatami opovrhují [...]

Já se zeptal odborníka všeználka, kterého nechci jmenovat - toho co nějakou dobu bydlel na Hradě - a ten říkal že ústavním zákonem požehnaný základní příjem závisí na technologickém rozvoji. On nedávno koupil za 5 milionů obraz zvaný Zátiší s lopatou od Bernarda Hasselmana a ten obraz se stal jeho intelektuální inspirací v té otázce základního příjmu i pro ty občany kteří pracovat nechtějí z přirozených důvodů. On se mě Venda - tedy ten dotyčný všeodbornik - zeptal jestli vím jak se začišťuje po bagru. No bodejť bych nevěděl: to se vezme lopata...
No a to je ten problém. Když budou mít lopaťáci ústavně zajištěný základní příjem, tak inženýři budou muset vymyslet samohybné lopaty na dálkové ovládání, jinak se municipální vývoj zastaví kvůli tomu že se nebude moci vykopat kanalizace. On i takový základní průjem není žádná sranda - to se musí řesit tak aby hlavni eurohygienik v Bruselu neomdlel. Takže: nejdříve lopaty samohybky a potom teprve základní příjem.

296599

22.09.2013 09:19

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Chudí

kulich 172.?.?.?

>Nikdo nepřizná, že jde o rasový problém. Diskutuje se o sociálním státu, ale ten pouze lépe ukazuje, že neschopné obyvatelstvo je živeno pracovitou střední třídou. Takže, jak v Evropě narůstají počty převážně Afričanů, tak Evropané chudnou jako celek. Afrika byla vždycky chudá a to proto, že její obyvatelstvo je pod celosvětovým průměrem, jak inteligence, tak co se týče pracovitosti.

V procentech to znamená že do roku 2025 bude žít 2.5% evropské populace na nebo pod hranicí chudoby. Ta špatná věštba se ale Čechů moc netýká, poněvadž už dnes se nalézá v této kondici 8.6% celkové populace. On to Alois Jirásek popletl: pravda je že praotce Čecha a jeho rodinu vykopli z místa co je dnes Kongo a to z rasistických důvodu, poněvadz on byl výrazně světlejší pleti. A taky se mu prej nechtělo moc makat - nedojil kozy a tak.

296613

23.09.2013 00:56

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: Chudí

kulich 172.?.?.?

>A přemysl oráč se v tom může hrabat jako v bramborách přejetých kombajnem. [chechtot]

Já nevím, ale komančové by asi nenechali národ takhle zpitomět...
Titulek článku zní: Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou
Já ty reakce čtu a nestačím se divit. Většina pisálků považuje ten vývoj za něco špatného přestože soudobá čísla jasně ukazují že se jedná o značné zlepšení, pokud ta studie je legit. Tady to je černé na bílým:
16.4 % of the population, 80 million people, live below the poverty threshold in the European Union, if fixing the threshold at 60 % of national median income, on the basis of 2010 data (see box).
http://www.inequalitywatch.eu/spip.php?article99

Když se dnes jen v euro zemích dusí pod hranicí chudoby 80 milionů lidí, tak 25 milionů je menší číslo, není? Asi ne, podle všelijakých internetových "myslitelů" co si chutě naběhnou na krerýkoli blábol co se zrovna servíruje. [oči v sloup]

Jo, ten Přemysl Oráč. No tak ten nedostal svou přezdívku kvůli tomu že si tykal s pluhem 24/7; ono se mu začalo říkat "oráč," poněvadž na co sáhl to zvoral. Jeho potomci dohlíželi na tu privatizaci v 90-tých letech - tu privatizaci, která dostale přídomek "zpackaná." Ale ona byla zvoraná, jenže ti Přemyslovi potomci na Hradě a v parlamentu se nechtěli ke svému staročeskému rodu moc hlásit, takže "zpackaná."

296657

23.09.2013 01:38

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

RE: Ty medaile s těmi hesly jsou krásné,

kulich 172.?.?.?

Podle studie z CAWC, etymologické kořeny "narcisismu" sahají až do "nacismu." Například nacista Klaus Barbie představuje exemplární linguistický most mezi objema pojmy. On měl teda Klaus pech, poněvadž právě jeho francouzský židi po válce tak tvrdě uháněli, že se v tom tumlu ani neměl čas podívat do zrcadla, aby se ujistil o tom že se kolem jeho hlavy stále formuje aura neomylnosti.

296659

25.09.2013 03:36

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

znovuzrození vodníků v Čechách

kulich 172.?.?.?

On pánbu tu stonásobně zvýšenou cenu vody nahrazuje svým českým ovečkám tisícinásobně tím že pořádá krásné velké povodně kde je taková voda zadara. Akorát si musíte koupit kbelík vyrobený nějakou nadnárodní firmou, otevřít okno a začít se zásobováním - pokud ovšem nadnárodní kapitalista nepodplatí veřejného činitele aby postavil protipovodňové hráze, aby mu neutíkal zisk. A proto volme KSČM. Soudruzi se v duchu marxisticko-leninské spravedlnosti jistě postarají o to že se žádné protipovodňové hráze stavět nebudou, čímžto nadnárodní kapitalista zkrachuje, a opuštivše zemi, prodá svůj zkrachovaný podnik českému lidu za 1 symbolickou KČ. A voda je zase doma.

296775

25.09.2013 10:54

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

To šrotovaní vlaků

kulich 172.?.?.?

musí připadnout nějaké nadnárodní firmě. Co třeba tito panové z Montany?
http://www.youtube.com/watch?v=dnau5HQsvYg

Nojó. To je klasa. Tak jo. Musíme jim hned zavolat
http://www.steeletc.com/contact.html
aby věděli kam poslat obálku.

Tak to teda ne! Ten šrot musí manipulovat česká ruka aby ubylo nezaměstnanosti v zemi. Nebo snad chcete pane poslanče říci že nemáme svoje experty na staré nebo i nové železo?
http://www.youtube.com/watch?v=YSy-CUC8V7o

296791

25.09.2013 21:22

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

RE: Jde o víc než o vodné a stočné, jde o cílenou genocidu Českého národa vládním systémem státních zaměstnanců všech ob

kulich 172.?.?.?

Nemějme obavy, poněvadž ten plán na vyhlazení národa českého za účelem bohatnout na úkor lesních zvířátek určitě zakopne o Spolek pro ochranu lovné zvěře. Z historie také víme že Heydrichův plán vytvořit lepší životní podmínky medvědu brtníkovi ztroskotal v jedné květnové zatáčce v Kobylisich léta páně 1942.

296806

26.09.2013 04:59

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: Rozprávky

kulich 172.?.?.?

>Pri necelých 30 000 dušiach a necelých 62km2 to fungovať aj môže - u nás je tuším a najmenší okres väčší.

A odkdy se jednotka poctivosti vztahuje k plošným mírám? To nám chcete nakukat že menší pšeničné pole je více poctivé než to větší?

Není divu že studenti mají problémy s maturitou. Když si vytáhnou otázku ohledně mezinárodní jednotky se kterou se měří poctivost, tak nevědí. Ona je to popravdě nelehká otázka, poněvadž dnes s tou jednotkou málokdo přijde do styku, zvláště v zemích jako je ČR kam to došlo tak daleko že se šmelí i s vodou.

Tak já vám to teda povím. Moje ségra emigrovala před rokem z Jinonic u Prahy do San Marina a psala že tam panuje mezi lidem velká poctivost. Jak velká? No, jak velká?

Nevíte. No vidíte. Tak abych nenapínal. Mezinárodní jednotkou poctivosti je 1 svatý a San Marino má největší poctivost na světě: 26.654 svatých.

296814

26.09.2013 09:59

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: - - | - -

kulich 172.?.?.?

Mařko, hoď sebou nebo přijdeme o první jednání.

Lojzíku, asi budeš muset jít beze mě - já mám všechny burky v prádle.

No tak si vezmi šátek.

Šátek? Do Národního divadla, když zrovna hrajou Mohameda? Dyť by mě ukamenovali.

Nojo. To je pravda. Hele nechceš si vzít tu policajní kuklu co mám po dědečkovi. No tu jak v ní honil předsedu vlády Nečase po Strakově koleji? A vůbec, jak si přišla k těm lístkům na Mohameda?

Pepa ibn Saud co troubí z minaretu ve Štěpánské se mě zeptal jestli se nechci podívat do Národniho, teda do toho Perského divadla Ayatolah Chomejního. Dal mi je zadarmo.

296836

01.10.2013 00:14

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: nicol

kulich 172.?.?.?

> Monsanto je zidovska firma,ale do Israelu nejdou.

Vážně? To je divné protože takový závěr vůbec není zřejmý ze složení představenstva:
http://www.monsanto.com/whoweare/Pages/monsanto-le...
Monsanto je dívčí jméno manželky zakladatele firmy John F. Queeny, irského původu, který firmu založil v roce 1901. Olga Monsanto byla dcera portorikánskeho obchodníka s cukrem, který se jmenoval Emmanuel Mendes de Monsanto. Jestli jsou Queeny nebo Monsanto židovská jména, tak Agrofert je papuanské slovo pro jed. Konec konců, Olga a John
http://www.ultragod.com/toxiclove.jpg
rozhodně postrádají základní židovské rysy:
http://beckyweltoncmp.files.wordpress.com/2010/11/...

297081

01.10.2013 05:45

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

Neboli přesně to, co zednář Albert Pike

kulich 172.?.?.?

>formuloval před 140ti lety.

Zajímavé je že určité pojmy, které Albert Pike používal ve své vizionářské korespondenci, nenašli cestu do podvědomí obyvatelstva až mnohem později, což je příznak toho že falsifikátor oněch dopisů trpěl občasnými záchvaty diletantismu. Například slovo nacismus se poprvé objevilo až v roce 1934, i když mohlo existovat v mluvené formě pár let před tím. Slovo fašismus je o generaci starší: poprvé - co je známo - se objevilo v roce 1921, tedy třicet let po smrti Alfreda Pikeho. Slovo sionismus bylo vynalezeno v roce 1890 Nathanem Birmbauem.

Ovšem to neznamená že je vliv Alberta Pikeho na světové dějiny nulový. Naopak. Zvláště jeho první jméno je spojeno z prvními příznaky podstatných změn. Archiválie nám připominají že bývalý generální tajemník KSČ Milouš Jakeš byl velice znepokojen tím, že městský výbor povolil studentům shromáždit se na Albertově v listopadu 1989. Také se nechal slyšet na sekretariátu strany když nabádal k obezřetnosti: "Podívejte, soudruzi, Albert Pike byl brigádní generál co bojoval na straně Konfederace v americké občanské válce. Já prostě, abych tak řekl, no mě se to nelíbí, víte... ti študáci co mají povoleno to shromáždění na Albertově. Já neříkám jako že nějaká občanská válka u nás vypukne kvůli těm studentům, ale, no prostě, tady může dojít k nějaké konfrontaci v širším slova smyslu, víte? Kdyby si Masaryk nevzal za ženu tu američanku... víte co myslím, jo? Ty vazby."

297086

01.10.2013 10:41

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: nicol

kulich 172.?.?.?

>... vyrabeli i chemikaliji Orange co se pouzival ve Vietnamu s hroznyma nasledkama,...

No vidíte - agent Orange! A pročpak Poslanecká sněmovna překvapila ty nejgeniálnější české politology, kteří tvrdili z naprostou jistotou že poslanci svoje korýtka nikdy neopustí? No proč?

No přece aby se konaly predčasné volby a agent Orange - jak se říká v Tel Avivu ČSSD - mohl vyhrát volby, když ten agent Blue, teda jako ODS, upadl v Tel Avivu v nemilost, a tak se musel předseda ODS Nečas rychle odstranit za pomoci agentky izraelské tajné služby Nagyové. Ale proč?

Tady je odpověď:
1. http://www.monsanto.cz/

2. "Skupina Agrofert miliardáře Andreje Babiše se na českých polích snaží vyšlechtit speciální odrůdu řepky. Spolupracuje s firmou Monsanto, jejíž olej se kvalitativně vyrovná olivovému oleji z dovozu."
http://byznys.ihned.cz/c1-59503340-agrofert-testuj...

Dnes není žádnou tajností že židé způsobili 2. světovou válku. Jenže ten plán Řišského protektora Reinhardta Heydricha na vyhlazení národa českého zkolaboval v jedné ostré zatáčce v Kobylisich v květnu roku 1942. O konečné řešení české otázky se tedy po letech postará Monsanto, Agrofert a jejich olej, jehož konzumace nenávratně poškodí rozmnožovací genetiku tak že národ se nebude moci nadále rozmnožovat. Proč by jinak Andrej Babiš zakládal stranu ANO, která se mermomocí snaží vetřít do Poslanecké sněmovny? ANO znamená ANdrej Olej; AN-O je ve skutečnosti název operace na úplné vyhlazení českého živlu, tak jak si to skrytý vyznavač judaismu a služebník mezinárodního židovstva Adolf Hitler přál.

297108

02.10.2013 09:27

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

kulich 172.?.?.?

On to ten jeho kluk určite poplet u zápisu a omylem dochází do třídy profesora Lumumby, který vyučuje kikongo, lingalu a kiswahili. Není divu že mu kluk nerozumí. Ale to se časem poddá...

Na angličtinu a s ní spojenou výuku na Masarykově univerzitě v Brně bych doporučil profesora Vanderziela:
http://www.muni.cz/phil/people/37043

On má teda pan profesor Vanderziel lehký vlámský přízvuk, ale studenti mu perfektně rozumí, zvláště když se bere vyvraždění indiánu v Kalifornii a pád amerických burz v roce 1929.

>Vzpomněl jsem si při té příležitosti na film Lhář [...]

Tak na ten film jsem si také vzpoměl - hned po přečtení pár odstavců toho článku.

297184

02.10.2013 13:09

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

kulich 172.?.?.?

>Je mimochodem správnou angličtinou BBC newspeak ?

Já to vidím tak, že "správný jazyk" existuje, ale v jiném smyslu. Teda když budete pracovat v BBC jako hlasatel, tak se od vás bude očekávat určitá jazyková konformita s tím co je divák zvyklý slyšet. Ale na druhou stranu, když si chcete třeba zkrátit cestu čtvrtí kam není radno chodit pokud tam nebydlíte, tak musíte odpovědět těm co tam lelkujou na rohu přesně tak jak se v té čtvrti mluví, protože oni jsou velice nervózní a čmuchali střílej, pokud není jasný že si jdete koupit.

No vidíte - kupování... On ten student z toho článku kupoval zajíce v pytli. (A co taková zajíc f pitel?) Já bych teda jako otec o tom jazykovém incidentu pomlčel, že jako můj kluk má poněkud delší vedení (ichfrštééé vedený, president, ja?) když si předem nezjistí kdo mu bude za jeho težce a poctivě vydělané peníze v Masarykově univerzitě cpát anglická slovíčka do hlavy.

297209

03.10.2013 14:32

Proč za mnou Snowden přišel

Snowden prodával informace do zahraničí

kulich 172.?.?.?

a když mu na to jeho zaměstnavatel přišel, tak vzal roha. Prý se stačilo opozdit jen o pět hodin a už by nestihl pláchnout.

Podobný nelegální prodej informací se děje ve světě každých dvacet šest minut. Ale protože Snowden pracoval pro národní bezpečnostní agenturu, tak se na jeho případ vrhli lvi a tygři. Potom se mediálně vyonanovali supové a hyeny. Poté si přišla na své drobná zvěř a teď po olízaných kostech celého případu lezou červení mravenci.

Ale americkému bezpečnostnímu aparátu se podařilo utajit před veřejností ten fakt že ze jména SNOWDEN se dá vytvořit anagram který říká NOW ENDS. Co ale má nyní skončit byl velice těžký oříšek k rozlousknutí. A protože je všeobecně známo že druhá nejvíce vševědoucí bytost hned po Pánubohu je bývalý CZ prezident V. Klaus, tak jej amíci požádali o pomoc. Klaus se na to NOW ENDS podíval a rozšifroval to co jako má nyní končit během pouhé minuty: nOw enDS. Proto také začal pan Klaus nabádat národ český k tomu aby se neobtěžoval volit ODS, poněvadž se asi děje vůle boží.
"Pro ODS to není vůbec příjemná zpráva. Její někdejší zakladatel, exprezident Václav Klaus v rozhovoru pro MF DNES řekl, že nedoporučuje, aby lidé stranu volili."
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-vaclavem-klause...

Škoda za Eddie neutekl do Česka a nepožádal tu o azyl. Příjemně bych se bavil. Ale pud sebezáchovy mu v tom určitě zabránil. Asi měl vidění jak ho jeden vysoký funkcionář TOP 09 veze svázaného na trakaři směrem k americkému velvyslanectví v Praze, kde ho vyměnil za dva rybníky v New Jersey.

297283

04.10.2013 03:04

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Chyba na chybu se vrší

kulich 172.?.?.?

Hledáte někoho?

Jo, hledám.

A koho hledáte?

Bubu. Toho s Konga co tu učí anglicky. Jdu si na něj stěžovat.

Počkejte. Buba...Buba...
http://www.muni.cz/lang/people
Tak bohužel. My tu žádného profesora z Afriky co vyučuje cizí jazyky nemáme.

Opravdu? No to je ještě horší skutečnost. Můj kluk co tu študuje regionálni vývojařinu si stěžuje že Bubovi není rozumět a teď se ukazuje že on ho vlastně vůbec neslyší, protože žádný Buba tady není zaměstnaný jako učitel. No jak se pak má můj synátor něco naučit, že?

297314

04.10.2013 06:09

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Najlepšie riešenie je neriešenie

kulich 172.?.?.?

> Doteraz nekupoval ropu z Iránu kto chcel, to spoločnosti v Európe čakali na dohadovanie sa Obamu a teraz už im povolil nákupy?

No, to se dozvídame věci. Možná že by neškodilo připomenout že obchodní sankce na Irán uvalila Rada bezpečnosti OSN (Rezoluce 1737, 1747, 1803 a 1929) a nikdo, jak Rusové nebo Čína ty sankce nevetoval. Tak co do toho pletete Obamu? Asi z nostalgie, co? Ony ty hlášky v dějepisu pro základní devítileté školy co se tiskl za Gottwalda měly něco do sebe...

Tak jak nám to embargo jde?
http://en.wikipedia.org/wiki/File:IRAN_oil%26gas_p...
[zmaten]
Jak je vidno, těžba přírodního plynu v Iránu láme rekordy. To by mě zajímalo co s tím iránci dělají, když je sužují ty sankce a nemohou s tím kšeftovat. Že by sám Aláh přispěchal svým věrným ovečkám na pomoc? Konec konců, Irán je jeden z mála teokratických státu ve světě, takže taková pomoc zhůry by se dala očekávat.

"Evropské a americké sankce nezasahují do iránského exportu elektřiny, což tvoří mezeru v těchto sankcích a umožnuje Iránu využít svých bohatých zásob přírodního plynu".
http://en.wikipedia.org/wiki/U.S._sanctions_agains...

A je to tady. Neříkal jsem to? ALLAH AKBAR!!!!!!

297318

05.10.2013 01:34

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Navrhuji navštívit ve volném čase

kulich 172.?.?.?

> Tam si už židi rozdělují Prahu a okolí na čtverce spolu s ruskou mafií. "Starej Píče" starý Píčový a nejen on prej už začíná skupovat vhodná místa na stavění nových sídlišť...

Podle toho co píšete si židi rozdělují Prahu ne na čtverce, ale na kosočtverce.

V Praze před válkou stála největší synagoga ve střední Evropě, ale při spojeneckém náletu na Prahu v roce 1945 byla velice těžce poškozena a celá budova se musela strhnout. Ne že by Zeman uvažoval o zvýšení DPH, aby získal fondy na dárek svým nejlepším přátelům, tedy na stavbu nové, větší a vyšší synagogy než byla ta zmíněná; on uvažuje o odklonění určité částky peněz určené pro církevní restituce, poněvadž judaism má také své církve a tudíž své nároky, které vyplývaji z rozhodnutí PS. Jeho úvahu ale obtěžuje fakt že ta synagoga byla zničena v roce 1945, tedy před únorem 1948. Zemanovu záměru ale napomáhá skutečnost že někteří američtí piloti byli ateisté, kteří sympatizovali s myšlenkami Karla Marxe a bombardovaní emauzského kláštera a té synagogy mohl být více úmysl než náhoda. Takže je zcela možné, že ten celý nálet na Prahu, který je historicky považován za navigační chybu, byl cílevědomě naplánován antisemitským, marxismem vykrmeným duchem.

Jenže celá věc má háček. I když se Zemanovi podaří odklonit potřebnou částku z těch církevních restitucí, tak je velice pravděpodobné, že někdo zase odkloní většinu těch peněz určených pro stavbu synagogy a místo ní se postaví nákupní středisko kde se budou prodávat věci za vskutku nekřesťanské peníze.

297373

05.10.2013 10:42

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Navrhuji navštívit ve volném čase

kulich 172.?.?.?

>To je asi vtip..?!
>Je predsa známe, Marx bol vnukom dvoch vysokopostavených rabínov z vrchných európskych bankovo-politických klanov.

Asi to není vtip, poněvadž Marx publikoval v roce 1844 v Paříži "Zur Judenfrage," a někteří odborníci tvrdí že ta druhá část jeho eseje obsahuje neklamné znaky antisemitismu. Můj fotr byl kozel, tak já jsem taky kozel vždy neplatí, zvláště u jedinců kteří dokáží uvažovat sami pro sebe, a jeden z takových případů zahrnuje Marxe.

Bůhví jak si to ti američťí piloti všechno sesumírovali, ale faktem zůstává že při tom náletu na Prahu poškodili katolický kostel, ale pak měli lepší trefu.
http://zpravy.idnes.cz/nejhonosnejsi-synagogu-svet...

Do té vinohradské synagogy se prý mohlo vejít až dva tisíce věřících, ale jestli by se po válce zcela zaplnila není jasné, protože tolik pražských židů tu válku asi nepřežilo. Potom co Stalin zanevřel na Izrael se nedalo vůbec uvažovat o celkové přestavbě, a tak je to na Zemanovi aby postavil novou, lepší, krásnější a ještě prostornější synagogu, aby se měli jeho nejlepší přátelé kde modlit. Někdo by mohl namítnout že ta synagoga v Praze 1 je pro takový účel zcela postačující, ale Zeman hodlá vykopat ten obří průplav Dunaj-Odra-Labe za 200 miliard a na takové zadání jsou nejlepší izraelské firmy. Takže se musí nejdříve postavit velká synagoga, aby se tam všichni ti izraelští stavaři vešli.

297388

06.10.2013 01:55

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: ale ale

kulich 172.?.?.?

To je sice pravda, ale musíme si uvědomit to že děti Izraele už existovali v biblické době - jak to Netyanahu připoměl ve své řeči hned na začátku - a ze všech co tam tenkrát existovali se nejvíce zalíbili Pánubohu právě židi. Takže oni jsou ta nejčistší rasa které Pánbůh svěřil funkci ředitele světových financí. Takže židi nemají moc času na vyjednávání s podřadnou rasou jako jsou arabové, zvláště potom co ti potvrdili svoji méněcenost když v hrubé převaze na Izrael dvakrát zaútočili a pokaždé byli na hlavu poraženi.

Ten poslední případ masivního odporu prokázal arabskou intelektualní nedostatečnost když arabské země zaútočily na Izrael v době židovského církevního svátku, tedy v době kdy Pánbůh přichází navštívit svůj vyvolený národ. Je pravda že izraelské velení bylo zaskočeno tím neočekávaným útokem, jenže Pánbůh všeho nechal, hodil na sebe vojenskou uniformu a zformoval vševědoucí obranu a posléze vševědoucí protiútok. Je jasné že jen nemyslící blb by se odhodlal bojovat proti samotnému Pánubohu s vírou že vyhraje.

297411

06.10.2013 03:04

Dopis zaměstnancům NSA kvůli uzavření úřadu (tzv. Shutdown)

RE: Státy vznikají, fungují, nefungují a zanikají

kulich 172.?.?.?

> USA vznikly odštěpením zámořských kolonií od britského impéria a jak zaniknou není jasné.

Když zánik USA není jasný, tak kterákoliv úvaha v tomto směru je nadbytečná a svědčí o nesouladu v myšlení. Je to asi to samé jako spekulovat nad tím jak zanikne Česká republika, i když v tomto případě vznik ČR může napovědět způsob zániku tohoto státního útvaru. Ale to by se musela dříve rozpadnout EU.

Zajímavé je že nenajdete na internetu žádný článek psaný američanem který by nabádal státní legislatury k vystoupení z Unie, což je opak toho co se děje v Evropě, kde jeden nejmenovaný bývalý prezident považuje členství v EU za vážnou chybu; kde jeden ministr plánuje referendum které má členství v EU potvrdit nebo zrušit; a kde je Brusel neoblíbeným místem pro mnoho lidí kteří to dávaji na internetu najevo. Přesto se někteří zaobírají zánikem USA daleko více než zánikem EU. Takové popírání skutečnosti je příznak čeho?

No, Marečku? Pojďte k tabuli.

Nevíte? Tak to jste mě nepotěšil, ale já vás také nepotěším.

Metelesku blesku, budou volby v Česku.

297412

07.10.2013 05:39

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: ale ale

kulich 172.?.?.?

>Co je ale nejvíc důležitý je to, že židi svou víru a svůj pohled na svět nikomu nevnucujou. To jen ty vymozkovaný musulmani, když budou v přesile, Ti daj vybrat - buď budeš muslim nebo budeš mrtvej.

Tam byl jeden co přežil to střílení v Nairobi - jak tam kladli muslimové tu kontrolní otázku a když tázaný nevěděl tak dostal kuli - teda to olověnou. On říkal že se dva teroristi objevili u stolu hned za ním kde seděl takový menší černoch ve středních letech a oni se ho zeptali jestli zná jméno Mohamedovi matky. A ten černoch povídá: "Mohamed... Mohamed... jo vy myslíte toho zkurvysyna co sesmolil Korán, ne?"

Ti teroristi prej čumeli jak pitomci, ale pak natáhli kvéry, pustili do toho černocha dvě dlouhé dávky a ustřelili mu hlavu. Pak se obrátili na toho svědka, ale ten jak začal zvracet, tak ho napadlo předstírat mdlobu a tím si asi zachránil život, poněvadž ho nechali bejt a šli klást kontrolní otázky někam jinam.

297439

07.10.2013 12:05

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

Co mě zaujalo

kulich 172.?.?.?

Tak mašinfíra co jezdil nebo ještě jezdí pro Rio Tinto měl dvakrát větší plat než prezident České republiky, když se nepočítá ten prezidentský "paušál" který se přidává k základnímu platu na přilepšenou. A proč to tak je? Protože ten australský mašinfíra je zodpovědný za vlak, který má v průměru 236 vagónů, váží kolem 31,000 tun a je 2.4 km dlouhý. Když tohle všechno vykolejí, tak ty náklady spojené se znovuzprovozněním tratě daleko převýší náklady na odstranění následku chyby, kterou český prezident může udělat. Měli jsme po čas kliku v tom že náš bývalý prezident Václav Klaus většinou jen kecal a jeho chyby se děly jen v rámci přemisťování psacích potřeb, ale Miloš Zeman není ze stejného těsta - to je muž činu. Zrovna nedávno si umanul přestěhovat české zastupitelství v Izraeli z Tel Avivu do Jerusaléma a to by mohlo přilákat členy palestinkého osvobozeneckého hnutí a jejich výbušniny do pražského metra.

Plné automatizování nákladní dopravy v západní Austrálii je poněkud snazší než třeba v Evropě nebo v Amerikách protože to je většinou rovina.

Ale proč měli strojvedoucí před poklesem burzovních cen rudy přece jen relativně nadměrný plat?

Tak především australské odbory dokáží obratně vyjednávat a plně se postavit za své, ne jako někteří všiváci v Česku, kteří se nechají podplatit majitelem firmy a pak si ještě troufnou ukázat se na dělnické demonstraci s náramkovými hodinkami v ceně přes 100,000 KČ. Potom se musí brát v úvahu to že Australáci jsou sami k sobě dost vstřícní: Když je hej, všichni až po uklízečku se podělí. Pokud ovšem nastanou krušné časy, tak všichni tu okolnost respektují. Proto se ta vlaková automatizace obešla bez divokých protestů, jako tomu bylo nedávno v Ostravě, kde permoníkům znovu připoměli že se bude zavírat neproduktivní důl.

297454

08.10.2013 03:04

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

Technostratagem

kulich 172.?.?.?

Systémy letmé předávky zboží se take musí přizpůsobit situaci kde boj za spravedlivou světovou víru nabírá na rychlosti. Dole na obrázku vidíme že předávací systém nevyhovuje dnešním normám, protože postrádá zásadní bezpečnostní prvek

Vložený obrázek

čimž je znalost Koránu a relativně laciná nahraditelnost v případě že neprávem utiskovaný jihadista dostane omylem smažené prasečí ocásky. McDonald v Klecanech už najel na robotickou bezpečnostní drive thru obsluhu v rámci akce FýlSejf.

Vložený obrázek

Robotova paměť obsahuje podle chystaného zákona veškerý text Koránu a tak může robot zodpovědět všechny kontrolní otázky a tímto prokázat že je nejenom výkonným robotickým zaměstnancem, ale také uvědomělým muslimem.

297479

08.10.2013 08:42

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

Podivné myšlenky Miloše Zemana

kulich 172.?.?.?

>Opravdu na tuhle zem je snad funkční kletba.

Vy o té klatbě vážně nevíte? Vždyť se poprvé naplnila když si Václav IV, který měl potíže s alkoholismem, dal na hlavu královskou korunu v silně podnapilém stavu, což byl počin takřka proti božímu přikázání, které se vztahovalo na království koruny české. To není z bible vůbec patrné, ale Karel IV to údajně objevil když studoval význam toho biblického pojmu "Nový Jeruzalém." To že existuje souvislost mezi korunovačními klenoty a Novým Jeruzalémem je historický fakt v podobě Kaple svatého kříže na Karlštějně:
Její výzdoba je inspirována popisem Nebeského Jeruzaléma v biblické knize Zjevení (Zj 21, 18 (Kral, ČEP)). Kaple sloužila jako pokladnice korunovačních klenotů, posvátných symbolů středověké Římské říše a od roku 1419 i českého království.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kaple_svat%C3%A9ho_K%...

Opilce Václava IV zanedlouho potom trefil šlak a země se začala zmítat v křečích husitských válek.

Ovšem prezidenti nejsou korunováni ale voleni, ona je jiná doba, takže když Zeman zneuctil české korunovační klenoty tím že na ně zíral vožralej až se kymácel, bylo jasný ze mu Nebesa připomenou Karla IV a korunovační klenoty v Kapli svatého kříže tak že mu do jeho mozkovny navodí nelogickou myšlenku kde jméno "Jeruzalém" figuruje na prvním místě.
http://zpravy.idnes.cz/ambasada-v-jeruzaleme-zeman...

Ta klatba se týká podstatných a nedobrých změn v zemi, takže Zeman musí zakrátko pojmout irelevantní myšlenku která se týká změny v "České republice."
Zkraťme anglický název naší země na Czechii, vyzval Zeman v Izraeli
http://zpravy.idnes.cz/ma-byt-nazev-ceska-czechia-...

Jenže Zeman nemá o nějaké klatbě ani ponětí, ale podle jeho dcery asi něco divného čuje. Ona říkala že ho nedávno viděla v kuchyni jak tam seděl u stolu, srkal becherovku a tupě zíral do jednoho rohu. Ona se ho zeptala jestli se necítí dobře nebo tak nějak, ale Zeman zavrtěl hlavou. Po chvilce si povzdechl a zeptal se skoro sám sebe: "Proč já lezu těm židům tolik do prdele?" Pak se zved, už nic neřek a odšoural se z kuchyně.

Za ty témeř poblité korunovační klenoty je pád ze schodů a zlomený vaz, jenže Zeman není králem, i když by jim rád byl. Takže nic - akorát tytyty.

297491

09.10.2013 06:05

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

Africká anabáze

kulich 172.?.?.?

Není žádné tajemství že se Evropa bude za 300 let velice podobat dnešním USA. V zemich EU to bude za 150 let, poněvadž Brusel v rámci akce Zachraňte Afriku přemístí kolem 137 milionů hladem a nemocemi postižených obyvatel rovníkové Afriky do členských států EU.

V případě Česko-Moravska se ale bude jednat o zapeklitou situaci, poněvadž Brusel slíbí všem členům EU masivní finanční podporu pro počáteční akomodaci afrických imigrantů, kterých do Česka-Moravska přijede podle dohody něco kolem jednoho milionu. Jenže papaláši tu finanční pomoc z velké části rozkradou, a tak se rozjede celosvětová akce Zachraňte českomoravské afričany.

Slováci se ukáží jako největší humanisté té doby tím že otevřou dveře všem afričanům co v Česko-Moravsku umírali hlady, protože ryby a krtci už dávno v české kotlině neexistovali. Takže demografie Česko-Moravska zůstala nezměněna: 10 milionů Romů a 9 milionů původního obyvatelstva.

297542

10.10.2013 03:48

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Pánbu je za to potrestá

kulich 172.?.?.?

>Píšete hlouposti, tipuju vás tak na 25 mínus. V letech 1941–1943 byla jedinou frontou v Evropě východní fronta a až do konce války byla hlavní frontou.

To snad není možný. Tak vy si opravdu myslíte že vylodění Spojenců na Sicílii v roce 1943 je pouhá imperialistická propaganda která se nezakládá na pravdě.

Hitler zrušil další operace u Kurska kvůli tomu že se Spojenci vylodili na Sicílii a s tím nožem v zádech se muselo něco dělat. On věděl že Spojenci plánovali v té době vylodění někde v jižní Evropě, a tak také nutil své generály aby si u Kurska pospíšili a to byla chyba.

Po Stalingradu bylo Hitlerovi jasné že jeho plány se Sovětským svazem ztroskotaly, ale jenom hňup by si myslel že by se Rusové dostali až do Berlína bez pomoci Spojenců. Proč by jinak Stalin plačky naléhal na Roosewelta a Churchilla aby ho zachránili?

Vaše znalosti nabyté tím že si ukazujete po večerech v dějepisu co sesumírovali soudruzi na ministerstvu školství pro žáčky základních devítiletých škol v roce 1961 nemají nic společného se stavem věcí který za války existoval.

297605

10.10.2013 04:52

Jak paní Grande cestovala do USA

Není se čemu divit

kulich 172.?.?.?

>Byla to její 13. návštěva USA v posledních téměř třiceti letech.

Nic zvláštního se nepřihodilo během předchozích dvanácti návštěv USA, ale ta 13. návštěva...
http://www.13.123abc.cz/
Njn, to se nemůže filipínka divit - zvláště když je jí 63 let.
[zmaten]
No přece americká vlajka má 50 hvězdiček, 13 červnobílých pruhů a 50+13=63. To si baba taky mohla spočítat než vylezla z letadla...

Se divim že Zeman neměl podobné problémy jako ta filipínka když se vracel z Izraele, poněvadž Zjevení Janovo 22:15 říká: venku zůstanou pohlavně nevázaní, zvrhlíci, šarlatáni, vrazi a všichni, kdo dávají čemukoli přednost před Bohem a libují si v podvodech.

On tam asi chytře konvertoval k judaismu a tudíž se na něj písmo katolické bible už nevztahuje.

297606

10.10.2013 06:34

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

RE: 280 slov v jediné větě.

kulich 172.?.?.?

Pral to tam v jednom kouři jako je to v Talmudu - scriptum continuum.
[chechtot]

297607

10.10.2013 23:20

Jak paní Grande cestovala do USA

Jak grandma Grande cestovala do USA

kulich 172.?.?.?

Tak se to všechno vysvětlilo. Ona ta Filipínka špatně rozuměla a na otázku odkud přichází jim řekla své jméno. Jenže když ten ouřada zaslechl jméno Grande, tak tu babu hned šoupl do separace a to z prostého důvodu:
Ilegální imigrační proud se posunul z Tusconu do Údolí Rio Grande, Texas
http://www.upi.com/Top_News/US/2013/06/17/Illegal-...

297670

12.10.2013 08:25

Homosexualita

Marečku uka.., chci říci podejte mi péro

kulich 172.?.?.?

To mi všechno připomíná příklad snahy udržet mermomocí diktaturu většiny. Třeba když učitel zjistil že prvňáček přirozeně používá levou ruku jako tu "šikovnější," tak byl učiněn zásah do jeho prioritní fyziologické funkce a musel se naučit psát pravou rukou, protože většina takto činila. Takovéto psychologické znásilnění děcek bylo akadamecky posvěcené debilníma docentama na universitách a tedy nebylo odvolání.

Podobná "náprava" je u homosexuálu těžká. "Jó, snažím se, ale ať dělám cokoli, tak mě se to péro prostě nepostaví, ať je ta ženská super modelka nebo není," stěžuje si buzik.

Je jasné že se daný problém musí vyřešit vědecky - musí se změnit neurologie mozku homosexuála tak aby se mu péro postavilo když vidí nahou ženskou a ne chlapa. Za tím účelem se tedy musí navštívit vědecký ústav bezúhonné reputace. Jenže ti diplomovaní hlupáci nevědí jak to zaonačit, ale to jim nebrání v tom aby se do věci nesrali s tím málem co vědí.

Písmo svaté nám říká že Pánbu nelibě nese když se lidičky stejného pohlaví mezi sebou navzájem proprcávaj, poněvadz takový počin popírá jeho přikázání "radujte se a množte se." Jenže na zemi je nyní přes 7 miliard lidí, dost jich nemá dokonce co žrát, a to přikázání už dávno neplatí. To církevníkům nedochází nebo spíše docházet nechce a tak se hašteří s homosexuálama velice vtíravým způsobem na [bliji] obou stranách.

297726

13.10.2013 05:35

Homosexualita

poučení z krizového vývoje 1933-1945

kulich 172.?.?.?

Je jasné že někteří homosexuálové se snaží využít celkové situace pro ziskuchtivé a/nebo mocenské účely a jejich lobby nezaváhá argumentovat z pozice obětí holokaustu (mají memoriál v Norimberku) když to situace bude vyžadovat.

Cikáni si měli všimnout kam Miloš Zeman přijel nedávno na návštěvu a zamyslet se nad tím. Je přece historickým faktem že Hitler cikány zrovna tak jako homosexuály dusil, jenže cikáni, jako oběti holokaustu, na rozdíl od Německa žádný pomník v Česku nemají. A to je zásadní nedostatek který brání konečnému vyřešení otázky, která se týká nejenom etnických menšin ale také menšin definovaných sexuální orientací, poněvadž kdyby si takový homosexuální cikán šel pro podstatně zvýšenou soc. dávku a ten ouřada nebyl samý úsměv, tak by si taky mohl jít sednout za zpochybňování.

297750

13.10.2013 13:34

Homosexualita

RE: Nepríčinná homosexuální agenda

kulich 172.?.?.?

Ale kdepak. Primární sexuální orientaci jedince určuje část mozku která je evolučně velmi stará a v podstatě stejná jako u zvířat, v jejichž doméně také existuje homosexualita nebo bisexualita. V těchto případech ale nelze mluvit o sociální příčině která by vedla ke změně sexuální preference a to platí pro člověka také.

Bible nám říká že Adam a Eva zhřešili a tím se oni a jejich potomci stali smrtelnými ale jinak byli úplně normální, akorát Kain pro facku daleko nešel. To podle flanďáků znamená že homosexualita nemá nic společného s hřešením Adama a Evy a jde tedy o rozhodnutí jedince jestli to bude strkat tam či onam.

297762

14.10.2013 07:34

Homosexualita

RE: Nepríčinná homosexuální agenda

kulich 172.?.?.?

>To, co tvrdíte nemáte čím patrične doložit.

Jo tak já jsem si to asi vycucal z palce. Od čeho je Google?

Ovšem pádná doložka spočívá v chápání zdravého rozumu. Zvířata existovala před člověkem a důvodem jejich existence bylo a je páření, což otevře zásuvku s nápisem SEXUALITY. Po srovnání zvířete s člověkem, vědecká mysl se určitě zeptá: Dochází u zvířat také k homosexualitě? A vědecká mysl si tu otázku zodpoví vědeckým pozorováním subjektů. A pak se celá vědecká práce publikuje.

Prostě vaše propaganda se nezakládá na logickém uvažování a bortí se pod vahou neznalosti.

297795

14.10.2013 08:12

Vědci potvrdili přítomnost polonia v tkáních Arafata

وداعا و لا تنسى أن أقول مرحبا إلى الله منا

kulich 172.?.?.?

>Jasir Arafat, zakladatel a první šéf Palestinské samosprávy, který dostal Nobelovu cenu míru za svoji účast na rozhovorech s Izraelem, [...]

Arafat začal dávat Izraeli ve svých vyjednáváních stále více prostoru, a tak se ho palestinci museli zbavit. Tel Aviv neměl žádný zájem na odstranění Arafata, protože šel židům hezky na ruku. Dokonce mu za to v Oslu připíchli na sako ten Nobelův metál za mír.

> „Polonium se vyrábí v jaderných reaktorech, a víte, kdo je má,“ poznamenal šéf palestinských lékařů, členů vyšetřovací skupiny, doktor Abdullah al-Bashir.

Polonium je k dostání na černém trhu. Co to al-Bashir zkouší? [chechtot]

297800

14.10.2013 11:59

Právo nevolit

Právo nevolitele neboli nevolníka

kulich 172.?.?.?

Co by si asi takový státem přinucený volič pomyslel kdyby si přečetl v denním tisku že...
Českí poslanci rozpustili snemovňu. Predčasne tak ukončili svoje štvorročné volebné obdobie. Krajina tak mieri ku predčasným voľbám. Za návrh hlasovalo 140 a proti nemu bolo sedem poslancov. Poslanci ODS nehlasovali, na protest opustili sálu.
http://hn.hnonline.sk/svet-120/ceski-poslanci-odkl...

No když mě policajt přitáhne za ucho až k volební urně, ale ti které svým hlasem najmu aby pro mě pracovali jako zástupci v parlamentu, aby zastupovali mé zájmy, ti volit nemusí, tak to mě teda nezastupují, páč já musím volit a oni ne.

Tak to máte recht, pane Hvížďala, protože ti holoubci v parlamentu akorát zastupují svoji kapsu. To víte, na chudej lid musí bejt přísnost. Vrchnost nelibě nese když se jí nedostává respektu a proto musíte jít volbám, jinak vám napaří pokutu a když se opozdíte s platbou, tak vám za trest exekutor vylomí dveře a sebere vám všechno včetně vaší fajfky.

297823

14.10.2013 18:24

Vědci potvrdili přítomnost polonia v tkáních Arafata

RE: Polónium

kulich 172.?.?.?

>210Po is an alpha emitter that has a half-life of 138.4 days; it decays directly to its stable daughter isotope, 206Pb. A milligram of 210Po emits about as many alpha particles per second as 5 grams of 226Ra.[5] A few curies (1 curie equals 37 gigabecquerels, 1 Ci = 37 GBq) of 210Po emit a blue glow which is caused by excitation of surrounding air.

Tak leklé ryby já nejím. Prosim vás odneste to. Cožpak nevidíte že ta ryba je zkažená? Dyť je celá modrá!

Ale ne, co vás vede, pane Arafat. Není zkažená. To je pstruh na modro dle receptu. Jen hezky papejte.

..........

Tak to máme dohromady s vínečkem... 210 KČ - chci říci euros.

[bliji]

Ale copa, copa? Nechutnalo?

297849

15.10.2013 18:41

Právo nevolit

RE: Právo nevolitele neboli nevolníka

kulich 172.?.?.?

Vy kladete rovnítko mezi zdržením se hlasováni a nehlasováním, ale to je chybný úsudek. Možná že na to jednou přijdete v čem spočívá ten rozdíl.

297926

16.10.2013 11:22

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Tudy vede jen další cesta do pekel

kulich 172.?.?.?

>Ze zásluh Číny na deamerikanizaci světa vůbec nejsem nadšená
>a do budoucnosti to nic dobrého nepřinese.

Číňani na nějaké razantní "deamerikanizování" nemají odvahu; oni nemají tu potřebnou sílu na to aby odepsali to co jim US Treasury dluží. Tak se teď klepou a plačky nabádájí "k rozumu" ty v americké vládě kteří mají už všeho dost a chtějí aby USA vyhlásily zítra bankrot.
China, the U.S.’s largest creditor abroad, urged American lawmakers opposed to raising the debt limit by tomorrow to get out of the way. Tea Party Republicans’ response: mind your own business.

The U.S. must “shoulder its responsibility” as the world’s biggest economy and holder of the main reserve currency and “take concrete measures before Oct. 17 to avoid a default,” Deputy Finance Minister Zhu Guangyao said at a briefing with reporters yesterday in Beijing in which he referred to “the attitude of the Tea Party.”

http://www.bloomberg.com/news/2013-10-15/china-pre...

297976

16.10.2013 16:16

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

Šest věcí, které otřesou světem, pokud USA dojdou peníze

kulich 172.?.?.?

Ta šance že USA zítra nevyhlásí bankrot se stále snižuje. Konečně američané nacházejí odvahu podívat se pravdě do očí. Tady je článek z iDnes věnovaný důsledkům bankrotu USA.
http://ekonomika.idnes.cz/co-nastane-kdyz-usa-nara...

1. Krach světového akciového trhu
2. Světová recese
3. Kolaps peněžního trhu
4. Run na banky
5. Padnou některé finanční domy
6. Zmražení půjček u bank

Zde je důležitá prognóza o které se článek nezmiňuje: Česko vyjde z celé té katastrofální finanční a hospodářské krize globálního rozsahu téměř bez škrábance, poněvadž jak ty šokové vlny kolabujícího systému začnou zasahovat Evropu, čeští voliči hnáni pudem sebezáchovy dají v nástávajících volbách plnou podporu KSČM, poněvadž komunisté mají obrovské zkušenosti s tím jak správně naložit s neposlušným buržoustem. Okamžité znárodnění soukromého majetku vyváže český národ z jakýchkoli obligací vůči kapitalistickému světu a příští rok se dostane generálnímu tajemníkovy Ústředního výboru KSČM soudruhu Filipovi k příležitosti oslav 1. Máje, svátku všech pracujících, těch největších ovací jaká kdy Letná zažila. Pak zazpívá jeden národní umělec - ten nejzlatější slavík ze všech zlatých slavíků - Internacionálu. Nakonec se lid dojatě vysmrká do kapesníků a to bude šťastná tečka za prvomájovou manifestací roku 2014. [smích]

297988

16.10.2013 19:51

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Šest věcí, které otřesou světem, pokud USA dojdou peníze

kulich 172.?.?.?

Nejde o nějakou "elitu" ale samotné hošany z Tea Party, kteří rádi hrajou poker.

Co takhle nechat prachy ve vládních bankách lidově demokratické Číny? Na to pochopitelně kapitalista nemá nervy. A co euro? No, to je terno. [chechtot]

Takže pěkně šupito presto zpátky do klenutých místností které pronajímá US Treasury. Amíci drží finanční svět za koule a svět se bojí udělat prudší pohyb aby náhodou nedošlo k letmé kastraci. Ty všechny keci o "deamerikanizaci" jsou kolotoče v lunaparku, cukrová vata a vysněná jízda na oslíku.

298006

16.10.2013 23:03

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Šest věcí, které otřesou světem, pokud USA dojdou peníze

kulich 172.?.?.?

>Pokud "se to nepoloží" vlivem tlaku "zvenku","oni" to sami od sebe neudělají...

Ratingové agentury vlastní židi, takže amíci můžou zpívat o bankrotu celé kantáty až do omrzení, ale přesto se americké vládě nepřestane blejskat odznak AAA na klopě. Tak třeba minulý červenec koupila Česká národní banka od amíků dluhopisy za 230 milionů dolarů. US Pokladník pošle ty prachy US důchodcům a ti... no vida, už si dědek celej vysmátej za to veze domu hovězí žebírko... [velký smích]

No a za deset let se ten dluhopis předloží k proplacení, a tak si amíci musí na tu platbu zase vypučit, nejlépe od toho kdo koupil ten dluhopis, aby se koloběh života nezastavil a studna nekonečné moudrosti nevyschla. A tak to půjde dál, po věky věků až do dvacáté doby ledové a potom až do úplného nekonečna, poněvadž Pánbu pojal děti Izraele za své vlastní a on to při své všemocnosti může zařídit aby tomu tak bylo.

kde je dřevo tam je les
tlaky "zvenku," kiss my ass.
[chechtot]

298018

18.10.2013 00:28

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: 100 let vykrádání planety židoFEDem končí?

kulich 172.?.?.?

President Woodrow Wilson podepsal zákon o vytvoření dvanácti federálních banek 23. prosince 1913. Takže se chystají veliké oslavy s ohňostrojem a očekává se že přijde mnoho blahopřáních.

Ono teda už jedno blahopřání přišlo - přesně o čtyři měsíce dříve - a to do federalní banky v Chicagu. Gratulant to datum výročí zřejmě popletl. A protože to bylo napsáno v jazyku podobném češtině, tak ta federální banka poslala kopii toho blahopřání do českého zastupitelství, aby jim tam ty láskyplné veršíky přeložili.

jak se vede židoFEDe?
deto od desíti k pěti?
málo štěstí a žádný zdraví
přejý Vandasovi děti

298068

18.10.2013 16:40

Máme krátkou paměť

Jednosměrka

kulich 172.?.?.?

Ten článek věnuje pozornost tomu koho nevolit a proč, ale nenabízí nutnou protiváhu v tom aby se soustředil na to koho volit a proč. Tato nerovnováha může vyvolat u některých iluzorní závěr že v české politické říčce plave dobře viditelné hejno sumců, kteří nemají nic jiného na srdci a mysli než odvést poctivou práci a vyměnit tu prokluzujicí spojku která snižuje výkon národního motoru - který je ovšem sestaven z větší části ze zahraničních dílů.

Koncepce článku je podobná těm které žádají voliče aby se stali zkušebními piloty a navedli letadlo, co nikdy neletělo, do silné turbulence za účelem zjištení zdali se utrhnou křídla nebo ne. Konstruktéři věří že ne.

Jenže v Česku existuje spousta voličů kteří si jsou plně vědomi toho že letí na palubě letadla které je pomalé, spotřebuje spoustu pohonných hmot, lunch je bliják, ale drží se to koneckonců všechno pohromadě ve vzduchu - a bude to jejich přesvědčení které vyfotí ten chumel v cílové rovince předčasných voleb do PS v říjnu 2013.

Takže lze realisticky očekávat že ten štafetový běh za mamonem vyhrají běžci ČSSD. Otázkou ale zůstává s kým se budou pusinkovat na stupních vítězů. Článek akorát zmiňuje tu nežádoucí alternativu, což je důsledek úvahy založené na tom co upravená porevoluční čestina nazývá wishful thinking.

Neříkej hop dokud jsi nepřeskočil. Tak taková lidová moudrost se poněkud vytrácí z vědomí člověčenstva. Příkladem je otec-zakladatel ODS pan Klaus a jeho čerstvě obdržený metál za zásluhy v boji proti komunismu. Až se mandáty ODS a KSČM v nastávajících volbách spočítají a srovnají, tak bude dvojnásobně nejasné za co bývalá hlava národa tu medajli vlastně dostala. Možná že si dárci toho vyznamenání spletli komunismus s Evropskou unií.

298096

19.10.2013 04:27

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Hovězí na cibulce

kulich 172.?.?.?

> Každý, kdo sledoval bývalého disidenta Petra Cibulku třeba v prezidentském Hyde Parku, musel pochopit, že jeho paranoia představuje vážný případ pro psychiatra. Petr Cibulka tvrdí, že v politice je to samý ruský agent, a potvrzuje mu to jeho siderické kyvadélko.

On není Cibulka jediný kdo tvrdí něco podobného,
http://www.youtube.com/watch?v=H8ayT1NYDgo
i když jeho metoda svědčí o jisté duševní nerovnováze.

Pochopitelně obyčejný člověk nemůže narazit na přímé důkazy, ale pochybnosti o integritě státu mohou vzniknout když si takový člověk položí otázku kdo například umožnil to aby se v Česku rozrostly všelijaké herny a prostituce jak houby po dešti, když už byl Al Capone dávno po smrti. S tou východní svoločí, která si v těchto věcech také výrazně libuje, se přece pusinkovali čs. komouši a nikdo jiný. Takže se Sovětským svazem nebo s tím Putinovským kolchozem na věčné časy a nikdy jinak.

298134

20.10.2013 18:09

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Z Betlémské kaple kázání se neslo...

kulich 172.?.?.?

Netřeba se obávati pravice nebo levice ale těch kteří tyto strany volí.
~ Jan Hus ~

298260

21.10.2013 17:13

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

recepty cz.

kulich 172.?.?.?

>Za vlád ČSSD ekonomika ČR velmi prosperovala.

Jo kdepak jsou ty zlaté časy kdy ČSSD zazářila jako supernova na politickém nebi a postarala se o to aby se státní dluh ztrojnásobil během pouhých dvou let. To si tehdá Pepa pomlaskával a kapitalismus velebil.

A pak, v roce 2002, ČSSD statní dluh za odměnu za úspěšný výsledek voleb zvojnásobila během jednoho roku!

Je nadmíru jasné že ČSSD je jediná strana v zemi která má ten správný recept na pečeného holuba. Hubu ale musíte otevřít sami.

298317

22.10.2013 01:57

Opravdu chceme kmotra Babiše?

politruci v naději

kulich 172.?.?.?

>Babiš teď dokonce vyhlásil, že chce být ministrem financí!!

No to byl přece Babišův prvotní záměr a proto založil ANO. On se nemusí obávat toho že na pozici ministra financí nemá požadovanou kvalifikaci, poněvadž se jedná o českého ministra a v Česku může řídit ministerstvo v podstatě kdokoli.

"No co co co? Bývalý ministr financí Kalousek je chemik z povolání a jestli si myslíte že u nás v Agrofertu kydáme hnůj, tak to my ne. Naše hnojiva jsou vyrábena chemickým zposobom, tak prečo si myslíte že nemám tu potřebnou kvalifikáci k tomu abych se stal ministrem financí?"

298342

22.10.2013 17:07

Opravdu chceme kmotra Babiše?

dle rozhodnutí většiny...

kulich 172.?.?.?

>Je málo známou skutečností, protože o ní média v ČR neinformují, že Miroslav Kalousek na přání oligarchů a kmotrů typu Bakaly, Kellnera a Komárka v roce 2007 v rámci zavádění tzv. rovné daně také tak zásadně snížil daně korporacím, což pomohlo přivedení státu na mizinu.

Ale přece jen něco uniklo na veřejnost, protože Kalousek se na svou funkci nepřipravil tak dobře jako Babiš, který koupil MAFRU.

Mocenské skupiny se mezi sebou rvou o zlaťáky, a tak jedna skupina očernuje tu druhou aby vznikl dojem že se čechům nevede dobře, což je taktika která se oligarchům velice daří. Jenže všechny nezávislé indikátory ukazují že se češi mají stále lépe a lépe a ten okamžik kdy je ten vzrůstající blahobyt přestane bavit a oni zatouží po tom aby se měli hůře je za rohem. Takový neočekávaný obrat je důsledek tzv. bilanční regrese což je málo známý sociální fenomenón, protože o něm média neinformují.

298384

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 136 392