Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Karol

Nalezeno 28 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2003 09:13

USA k Rusům: Ne, váš IL-76 k hašení požáru nepotřebujeme. Unese příliš mnoho vody.

RE: USA k Rusům: Ne, váš IL-76 k hašení požáru nep

Karol 209.?.?.?

Miro, ja som to nebol kto tuna zacal hovorit o dopravnych lietadlach. To bol Silencer. A pan Peleska do toho zatiahol aj kozmicke lety. Len dobry boh vie preco to urobil.
Rozhodnut o tom, ake lietadla zakupit by mali zodpovedni ludia ako majitelia leteckych spolocnosti, piloti a mechanici - nie volaky salesman, ktory si chce prodajom Iljusinov iba namastit kapsu a mozno aj nehovori o celej veci pravdu.

21236

05.11.2003 05:09

Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

Karol 168.?.?.?

Prepacte, ale toto nedava ziadny zmysel.Mossad ma byt udajne najlapsia tajna sluzba na svete.
Agenti toho isteho Mossadu sa nechaju chytit ked skacu radostou ako gumove panaky a v aute maju tie stejne noze ako pouzili teroristi co uniesli lietadla.
Cele to nevyzera ani tak ako konspiracna teoria, ale mozno parodia na konspirane teorie.

21284

10.11.2003 03:34

Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

RE: Proč se radovalo pět Izraelců 11.září 2001?

Karol 209.?.?.?

Takze tam pracovalo 47 000 zidu, a vsem bylo dano tajne avizo, aby nechodili do prace. A podarilo se to tak ututlat, ze zadny z tech 3 000 nezidu se to nedozvedel. Za tak nadherne provedenou akci smekam pred zidy klobouk.

Hej, aj ja zmekam klobuk.
Tiez si nikto tych hlupych nezidov nevsimol zidovskej demolicnej caty pana Janskeho, ktora s pneumatickymi kladivami vrtala diery do betonovych nosnikov a instalovala naloze.

21431

23.08.2004 07:05

Petice »Zrušte KSČM«

Petice »Zrušte KSČM«

Karol 62.?.?.?

Pro odlehčení diskuze jeden odposlechnutý rozhovor:
Koho jsi volil ?
Komunisty.
No jo ale ve které straně?

32398

11.10.2004 14:49

Jak je to s anketou O nejoblíbenější knihu?

Jak je to s anketou O nejoblíbenější knihu?

Karol 62.?.?.?

Zdravím
Jenom malou poznámku, velký klad knížek Harryho Pottra a Pána prstenů je v tom, že spoustu mladých lidí přitáhly ke čtení, kterému mladá generace bohužel již pomalu odvykla.

34686

12.07.2005 07:37

Dvojí metr

Dvojí metr

Karol 62.?.?.?

Zdravím pana Krále
z jeho článku je nejkrásnější ploretariát.
Vskutku ploretáři všech zemí spojte se!

61275

07.07.2007 16:43

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Pokud paní Pašková řadí Izrael do

Karol 62.?.?.?

http://antisemitismus.wz.cz/

139324

01.09.2011 00:05

Kurvítka

moj pohlad na vec

Karol 178.?.?.?

...kedze je tu obmedzeny priestor

http://www.ufchchf1.ic.cz/kurvitka.htm

252320

21.01.2012 09:22

Velká regionální válka

RE: Opak je pravdou a pravda je opakem lzi,jde jen o to s tim vhodne manipulovat

Karol 88.?.?.?

A mají pravdu, dovolit si ji nemůžou. Problém je jinde, USA v situaci v jaké jsou ji začít musí. Proč se stahují s Iráku a chtějí i z Afgánu?, ne kvůli zavedení demokracii v těchto zemích, potřebují uvolnění vojenských prostředků.
Jinými slovy, nestojí o stabilitu v celém světě, ale v co nejvetší ploše nestabilitu, nestabilní region není konkurence....

A k té generaci, pokud nemáš co jíst a jedinou možností je jít do armády půjdeš. Nepotřebuješ mít vymyté mozek, potřebuješ prázdné žaludek. A pokud by někdo tvrdil opak, pak nikdy neměl hlad...

K tomu letadlu, oni takové letadlo měli: JU-390 dolet 9700km(mýslím v roce 43). Nebo i Heinkel z roku 1939, za přepokladu jaderné bomby a přídavnými nádržemi místo hodně bomb to byl schopen dát taky. Takže není pravda, že nemohli zasáhnout východní pobřeží...

Amíci šli do války v prosinci 1941, tedy v době kdy rus u moskvy a stalingradu zastavil němce, Fakticky vdobě kdy se ukazala otazka času kdy němec prohraje místo otázky "může vyhrát?". A jaksi nebylo vhodné nechat diktát vítěze jenom pro SSSR, přeci by pak ovládli euroasii celou...

A že by kdokoliv s let 1918-1948 na všech stranách tehdejší doby nevěl jestli se smát či brečet, tak o tom žádná debata....

261455

22.01.2012 14:45

Velká regionální válka

RE: Opak je pravdou a pravda je opakem lzi,jde jen o to s tim vhodne manipulovat

Karol 88.?.?.?

Nu já po sobě ten text přečetl a nikde jsem nenašel, zasáhnout a vrátit se na základnu. Já napsal víceméně dopravit bombu a zasáhnout. V případě jaderného zásahu je cena bomba+letadlo jako ztráta dobrý obchod(byla válka), pak seskočit u ponorky a hurá domů. V tomto případě měli šanci.

A propo, když potřebovali psychicky zapůsobit USA během druhé světové, z letadlové lodi odstartovali, vypustili bomby a pak přistáli v číně. Fakticky ty letadla odepsali. Takže napsat němci nemohli bombardovat spojené státy bych neměl odvahu napsat jako fakt. Já bych volil slova Němci nebombardovali spojené státy i když mohli (ať měli důvod jakýkoliv).

Za předpokladu 1) JU-390 dolet 9700km, tj. tam i zpět z nějvýchodnější části Francie možnost bombardovat Halifax v Kanadě. Psychologicky by to bylo hooodně působivé,

Předpoklad 2) bombardování psychologické ve stylu plukovníka Doolitla. Odepsání třeba 20 letadel můžou letě 9700km z nejvýchodnější části francie 9700km, v tomto případě je možnost bombardovat fakticky i Los Angeles, tam by čekala třeba ponorka 500km od pobřeží a vyzvedla posádku co vyskočila na padáku. Co by udělalo s psychikou amíků kdyby udělali 5 svazů po 20 letadlech, bombardovali třebas Los Angeles, Washington, NewYor, Chicago, San Francisco....

Co mě vychází, Němci mohli bombardovat, ale nebombardovali. a ztráta 100letadel výměnou za to, že by museli nechat na obranu 1/4 výroby na území USA myslím vojensky stojí za ten obchod.

261503

22.01.2012 15:18

Velká regionální válka

RE: Ako by vyzerala 3 svetová vojna.

Karol 88.?.?.?

Mám jenom otázku, když rusové mají jenom v raketovém systému ss-24 90-100 raket, takže jenom za předpokladu jednoho systému jsou schopni vypustit 90 raket. Pak jsou ještě pevná sila, a když vypustí američan rakety, nejsem najivní aby rus neudělal to samé. A proč by rus poslal rakety třebas na Řecko, Španělsko? Když už tak připadá v úvahu jenom německo,anglie, polsko, francie, norsko, finsko, švédsko, možná rumunsko a bulharsko(teď by tam měli mít USA zakladny). Takže v evropě by rusko stačilo cca 40-50 kousků. Co se zbytkem, no na území USA, takže by to nebylo jak píšete 3-4 rachejtle, ale určitě k 200-300 kouskům.

K tomu si něco přichodí ještě číňan, ten spíše to tiché oceánu, tj. japonsko(základny), austrálie atd. něco dále na letadlové svazy.

Co se týká turecka, tam by rus určitě hodil taky ze 5 kousků, přeci je to člen NATO. A co izrael? Ten má nepřátele všude okolo sebe, co by se stalo kdyby měl totalní výpadek možnosti zásobování zbraněmi z USA? V muslimském světe většina obyvatel nežije ve městech, takže by sice mohl použít ty atomovky co oficialne nema, ale fakticky by to byla válka s arabama+persanama na život a na smrt. Takže i kdyby se ubránili, tak je to na hranici přežití národa. A nedělám si iluze kam by se přidali Saudi, přeci jenom USA by už skončilo, turecko taky, takže by šli proti izraeli taky.

A hranice v USA by byli spíše rasové, než co nám předkládají jako možné. Ale souhlasím, že by byli určeny vznamným přírodním útvarem jako řeky a hory.

261504

01.02.2012 18:35

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

Karol 88.?.?.?

Presne, staci zajit do hospody, kde pod vlivem alkoholu muz zacne rikat veci, ktere by strizlive nerekl a tím nemyslím nadavání, ale fakta jak to doopravdy v domácnosti je.

Ale ja bych to zhodnotil nechápu ženu co ji mlátí muž a zůstává u něj(i když je těžké uvěřit jsou pro ženy stacionáře apod.), takže lze odejít. Druhou stranou mince je přiklad ze svého okolí, slečna se chytila na frajera(hezké tělo a hezké auto) a myslela si "předělám ho" a jak to dopadlo. Nechal ji i z dítětem a sorry takovéto lidi já nelituji, mě spíše vadí z mojich daní co bych si mohl nechat a dát svojim dětem musím platit blbost slečny.

Na druhou znám i kluka(chlap to určite není), co si nabalil slečnu hezké obličej a vyčuraná jak mraky, teď platí na děcko a slečna to bere jako samozřejmost "nechodím do práce musí mě živit" a toto o ní neřekl chlap, ale ženská (že to říká na potkání).


Takže bych řekl ani jedna strana si nemá co vyčítat, jenom je to jako s naší pracovitou menšinou, dnes se nepomáhá těm co potřebují (někdo stratil práci či mu zemřel druh apod.), ale lidem co si principiálně zaslouží nechat na ulici ať se postarají o sebe sami(nemakačenky a partneři co vysavájí svoje druhy ať je pohlaví jakékoliv či národnost).


Jinak ty rady, společné manželství atd. to je dobrá rada i pro ženy. Takže haban radí dobře a pro baba Blažková, jak jsem poznal život ty rady habana by si měli zebrat k srdci aj ženy, bo nikdy nikdo neví koho si vezmete a jediná rada pro cokoliv v životě je "připravuj se na nejhorší a doufej v nejlepší". A popravdě jestli vás takto dlouho týral já narozdíl od jiných vás nelituju, lituji prvního a druhého útoku na vás, pak byla chyba, že jste tam stále zůstavala...

262153

11.02.2012 16:49

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: Těžko říct

Karol 88.?.?.?

Tak evropa je sobeztacna taky, ze se misto brambor ci obili pestuje repka je vec druha. CR v obili ma sobeztacnost cca 115procent. Kdyz vemem v uvahu v dobe krize pridelovy system a ze lidi ted jsou tlusit jak vepri. Je jasne, ze hlady eropa nezemre. Druhou veci je jak se bude chovat k mensinam at v CR jsou to ti o kterych se nemluvi, ve francii arabove atd.

P.S. osobne si myslim, ze nastane bud bezvladi nebo co udelal Roosvelt Hitler i Stalin tj. rizene hospodarstvi.

263042

28.02.2012 23:01

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: nemohu bych nereagoval

Karol 88.?.?.?

Przneni zenskych prijmeni? Jako, kdyz dam priponu -ova tak prznim prijmeni? S pohledu vizualniho nei priroda svina kdyz dala zenskym prsa? Takto na prvni pohled vidime "je to zena". Co si to dovoluje priroda takto vizualne odlisit zenu, a cestina (ci jiny slovansky jazyk), to uz je smrtelna urazka.

P.S. Kdyz ti je milejsi jazyk, ktery ma male rozliseni tak se odstehuj do USA a rikej v duchu uplne korektnosti sve manzelce Karel, precijenom pojmenovat zenu Marusko je urazka, bo tim uz v nazvu poznas "je to zena".

Jak si myslim, ze clanek je trochu mimo, prispevek na ktery reaguju je ve stejnem duchu. Autor clanku plyve na jine jazyky, tento clovek je na vyssi urovni plyve rovnou na rodne.

264166

01.03.2012 21:06

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: nemohu bych nereagoval

Karol 88.?.?.?

Znovu abys i ty pochopil.

Jazyk: Cestina
Sklonovani: Opet cestina

Jak se cesky pri mluveni sklonuje prijmeni? Podle pohlavi (pro tebe asi sokujici pravidlo co zavedli komuniste co?)

Takze priklad pro nejazykospytce:
prijmeni Novak
Muz: Novak
Zena: Novakova

Nu a kdyz budes mluvit anglicky?
Muz: Novak
Zena: Novak

Takze pokud se ti nelibi jak se mluvi po tisic let na uzemi koruny ceske, pote CSR,, protektoratu, CSR,CSSR, CSFR a ted CR. Odstehuj se do USA a povysene nem zasilej prispevky jak jsme v CR primitivni, kdyz v nasem jazyce dokazem rozlisit zenu a muze ve jmene.


Kdyz se me snazi "cool" vyrazama urazit nekdo jaky ty, tak jsem hrde na to, ze jsem jeste vteto dobe tolik nezmagoril. Podle jednoho serialu co jsem videl z dob pred 89, tam byl taky takove inteligent co nam prostym lidem ukazoval jak je "cool" pouzivat do cestiny nejake pravidla z rustiny. Nu doba pokrocila, ted mame svazaky co nam vysvetli jak je moderni rikat sousedce pani Novak jak vam rosotu brambory [velký smích]. Kurna svet se nemeni inteligenti nam radi at za sovetu tak i za kapitalismu a proste lid cumi a smeje se [velký smích]

264424

01.03.2012 21:14

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština nezemřela, ale má namále

Karol 88.?.?.?

Jj, me nevadi to pouzivani, stejne jako se smal kazde rusismu pred 89, tak ted jsnou pani Manegeri co mitingujou s pani Novak taky vsem normalnim k smichu.

Ale stve me jak se povysuji, takze kdyz nekdo takove prijde k nam do hospody, a zacne takto pindat je jasne jak skonci [velký smích]. At si brifinguji u nich na firme ci na seancich kde s ekochaji nad buketem vina (pak brijedou na moravu a vypijou kazdou sracku).

Prosty lid si vezme tu knizku bude dal mluvit cesky. Dnesni nadrazena kasta zmizi stejne jak zmizeli pocenemcovaci a porustovaci.

264425

02.03.2012 18:45

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Karol 88.?.?.?

Mam dotaz, ruske bordel na Belorusko-Polske hranici? No kdyz se kope je to jedno, hlavne, ze se kope.

P.S. Autor si mysli, hlupacci zanadavam na rusa a nikdo si nevsimne, ze se mno vyjebali belorusy.

264509

03.03.2012 22:42

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

Karol 88.?.?.?

Luxor, pises lez... Zeptej se autobusaka co se stane, kdyz nakreslis tykadla, "nezavisla soudkyne" ti rekne jak je to beztrestne [velký smích]

Nu idealizovat si komunismus je blbost, ale vyslove lzi o dnesni demokracii se take neslusi.


P.S. Zeptej se provozovatele Zvedavce kdyz zverejni cislo o holokaustu, ktera jsou verejna a verejne napsana v Polsku. Copak reknou v CR? Jenom za to, ze zverelnil preklad.... [velký smích]. Jedno je pravda verbez nam vladla, verbez nam vladne.

264575

Jak pěkně nám to kdysi znělo v jednom českém filmu. " Z hlediska vyššího principu mravního " pravil v něm pan profesor.Tenkrát jsme ještě dobře chápali tato slova.Budou je chápat naši vnuci ?
Dnes se v médiích mluvilo o krizi lázeňství v ČR ,zdánlivě to nesouvisí.Zdánlivě nesouvisí, co se dělo ve filmu Vyšší princip,GM plodiny a lázeňství a spousta dalších problémů.Ale právě ten společný NEMRAVNÝ princip těchto dějů najdete vždy - LIDÉ JSOU JEN MATERIÁL K POUŽITÍ, O VŠEOBECNÝ PROSPĚCH SE TU NEJEDNÁ !Hledejte principy, hledejte motivy, hledejte myšlenky, za vším hledejte komu to skutečně slouží a svět se vám projeví ve své pravé podobě.

265345

23.07.2012 10:07

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: hospodářský zázrak

Karol 195.?.?.?

Ja by som ta mierne poopravil s tymi prikladmi. Asi takto:pozvu si instalatéra, aby mi vyčistil odpad. Naúčtuje mi 250 Kč (10 Eur), a tak to i uvede do daňového prohlášení. Takže český HDP vyrostl o 10 Eur. To samé si objednám ve Francii. Přijde ten stejný chlap, ale bude chtít 100 Euro, ktore si samozrejme poziciam aby som ho mohol vytplatit. A HDP vzrastie o 100 euro.

272376

02.01.2013 21:10

Bude hůř než za Husáka. Proč?

Clanek napsany zajimave, ale....

Karol 88.?.?.?

Nechci autorovi brat iluze, napsano to je pekne, ALE. Staci kliknout na odkaz www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/proc-metternich-...

a precist si "analyzu". Me osobne nejvic dojala cast:

Pokud jsme vůbec kdy měli široké vrstvy s mizernou pracovní morálkou, přemrštěnými mzdovými požadavky, neustále připravené stěžovat si na zaměstnavatele nebo ho okrást, poslední roky to změnily. Lidé z dolní části společenského žebříčku si váží pracovních příležitostí, jsou připraveni bojovat o jejich udržení a pracovat v podstatě za minimální plat. Lidé, kteří jsou bez práce, protože je to výhodné, téměř vymizeli. A nezdá se, že by to mělo vliv na situaci evropského hospodářství.

Nevim, sam ziju v jedna takove casti. A bohuzel realita okolo me mi ukazuje vse jenom ne tuto myslenku. U nas kazdy vidi kdyz mas znameho "na pravem miste" mas pozici a plat. Takze proc se snazit "ucinim abych vytvoril neco prevratneho" kdyz je vyhodnejsi byt lempl, ale mit zname? Kdyz nba dobrou pozici je potreba "titul" a hlavne zname? PArdon titul se da koupit, takze zbyva jenom zname...


Doporucuju autorovi odjet na dana chuda mista kde lidi fakt berou 15 hrubeho a maji VS a zit dam minimalne 5-8let a zarucene ho tyto bludy co pise prejdou.

281407

03.01.2013 17:17

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim Západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou

Karol 88.?.?.?

Tak mimo si ty, nastuduj historii ruskeho tazeni. Zakladem, ale musi byt vypovedi ruckych a nemeckych zdroju s te doby. To ze na zapade vyjde knizka tvarici se "nezavisle" analitycky co kdy a proc neznamena, ze to tak je...

V kostce, u Leningradu se naucili jak vazat velka mnozstvi nemeckych jednotek u Stalingradu a Moskvy to uz bylo dotazeno k dokonalosti. Nebo si myslis, ze by tam nemec nechal tolik jednotek kdyby videl jak tezce se bude dobivat mesto? Nebo bylo lepsi mesto nechat "padnout" na 80-90procent a udrzovat tam jednotky, protoze si nepritel rikal uz mam 80procent preci to nevzdam?

Jj. to je to nase skolstvi, historie se vyklada vzdy jednostrane, pre 89 rusky pohled, ted nam i na diskusi predkladaji jediny pravy pohled anglosasky...

281498

09.01.2013 19:27

Lotyšská ekonomická katastrofa uváděna jako neoliberální „úspěch“

RE: Úprava čísla

Karol 88.?.?.?

Nevim, pokud z lotyska uteklo 10procent obyvatel tak je to 62milionu, pokud bych bral 10procent pracujicich tak je to 31milionu.

Mysllim, ze i puvodni clanek obsahuje docela nesmyslna cisla. A to sem vzal jenom jedno cislo. A to na zacatku oznacovalo emigraci pouze po vstupu. Kolik jich odeslo predtim? Takze prohlasit, ekonomicka krize se resi emigraci 10procent populace je usmevna a samo cislo aplikovane na oficialni pocet obyvatel USA je taky mimo (50procent navrh oproti jejich vypocut...)

281913

30.08.2013 14:30

Co je to juvenilní justice

RE: Dočetl jsem zhruba do půlky...

Karol 109.?.?.?

Neviem ako je to v Cechach, ale na Slovensku uz mame uradnicku, ktora sa spravala ako boh, odobrala 2 deti, zial, zaver nie je taky vesely ako ho opisujete vy.
Jedna vec su vase predstavy a druha vec je realita (spravanie uradnicky, rozhodnutie sudu, spravanie ministra, ...)
pozrite si video, ktore je sucastou tohto clanku

http://www.magnificat.sk/2013/07/tv-orol-temna-moc...

295268

13.09.2013 21:40

Posledních par hodin

pár slov útěchy

Karol 78.?.?.?

Kdo to neprožil, nepochopí,,,,,,,strašná daň za roky lásky
Ale psi jsou v poslední hodince na tom líp než lidé, netrápí se, usnou a pak se jim srdíčko zastaví,
Nejlepší lék: Král je mrtev, ať žije král (nebo královna)

296079

22.09.2013 17:45

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

Karol 88.?.?.?

Váš příspěvek manipuluje a snaží se navodit, že chybný popisek co nakopíroval mění něco na mumii. Když sem, ale šel na odkaz, tka na tom webu je víc mumií a vše kavkazký typ.

Takže když chcecte spochybnit jeho dedukce, slušně prosím na základě faktů.


P.S. už se těším, že mě označíte za vyznavače jeho teorií. Ale bohužel pro vás, jenom si čtu tuto diskusi a je mi jedno kdo z vás dvou má pravdu, ocením spíše nemanipulaticvní příspěvky.

296636

22.09.2013 17:49

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Článok je úplný blud...

Karol 88.?.?.?

Nu asi záleží co doopravdy chtěl Rus získat. Vám by stačilo aby vás pochválili, že máte dobrou techniku. Rusovi je třeba ukradena veřejnýá pochvala a spokojí se s vítěstvím + si zavázal Obamu a by mohl odejít se vstičenou hlavou.

Když už bych veřil ve vyšší hru, veřím spíše verzi Putin chce víc než jenom pochvalu "máte dobrou techniku".

Ale jo třeba jako vy dávají přednost pochvale (jako psy). Já dávám přednost "zisku" dlouhodobému, tj. že rus není tak hloupý jak chcete prezentovat Vy...

296637

28.10.2014 11:15

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

Nuž môj milý,

Karol 91.?.?.?

Putin má podporu +/- 80% obyvateľstva. Tak čo chce Putin, to chce aj Rusko - teda ruský národ. Ďalej píše, "že svoje si získajú i keď to bude trvať možo desiatky rokov". To je čas potrebný aj na postupné a zrejme aj právne zbavenie sa oligarchov.

319897

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 379 259