Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dagmar Marie

Nalezeny 4 příspěvky, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2013 06:07

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

Islamophobia

Dagmar Marie 201.?.?.?

Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Za prvé, Islám není náboženství, ale pedofilie je sekta a politiky, v němž je pedofilie legalizováno zákonem islámu.

Realita: křesťané a příslušníci jiných náboženství, neposílejte vrahy zabít na Blízkém východě, ale muslimové posílat své teroristy frakce, pod záminkou, že jsou "islámští fundamentalisté", zabít na Západě.
Muslimové v mešitách vybírat desátky, terorismu, pak jsou spoluviníky.

Na Blízkém východě, neustále, znásilnění, mrzačí a zabíjejí křesťany a členy jiných náboženství.

Proč tedy budeme tolerovat, že v Evropě a dalších civilizovaných zemích, pokud nás nenávidí, a ne nás zabít jen proto, že se bojí následků?

Islamisté se přesně to, co je psáno v Koránu (napsaný pedofil Mohameda, říkají Prophet), a proto Pedofilie je legalizováno zákonem islámu.

Také tato kniha Satanské volání posvátný, Koránu je psáno, že vše musí být konvertoval k islámu, nebo zabit, podle této "svaté války", která nemá nic svaté.

Ve zprávách, víme o zvěrstvech používané na bezbranných vesnic a malých měst Afriky: znásilnění své dívky a mladé ženy, a zabít všechny muže, které již plodí: Tato "Psi nevěřící k Mohamedovi" (jak říkají všichni, kdo nemá jsou muslimové). Pak nutí své oběti, aby na závoj, a transformovat je do muslima, proti jejich vůli.

Po tvrzení, decaradamente, že islám je "náboženstvím" nejrychleji rostoucí na světě.

Mezi další zla: znásilnění více než šest set dívek a mladistvých samozřejmě panen, jak bylo široce hlásil v Itálii. V Anglii znásilnil stovky dívek i široké publicity. Stejně jako ve všech evropských zemích, které se infiltrovali, to samé se děje.

Přesto picham všechny církve v evropských zemích, které hostila nich, kde můžeme pozorovat, že pouze Mešity nejsou ošetřeny. Pokud by to bylo dílo taggers by Mešity také.

Poté, co si stěžují na islamofobie?

A žijí islamofobie, bude to zasáhnout celý svět, metla lidstva, islám, a jejich sexuálních zvráceností: pedofilie

293137

12.07.2013 06:14

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

Anders Behring Breivik ma pravdu

Dagmar Marie 201.?.?.?

Anders z Norska...
Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Pravdy, které nesmíme zapomenout:

BEHRING ANDERS Breivik v Norsku není vrah, je idealista, stejně jako Che Guevara a jiní, kteří riskovali své životy a svobodu pro lidstvo. E. jako jeho Norské Anders řekl: "Bylo to kruté, ale nutný". S jeho činem odstranění islamisty a jejich sympatizantů, měl v úmyslu upozornit svět před nebezpečnou muslimů, kteří infiltrovat v Evropě av jiných civilizovaných zemích, v každém záminkou, a při první příležitosti, aby proti terorismu v zemích, které přivítal.

Příklady: ve Francii, pálení vlastnosti Západu, v jakékoli záminky a najmout nezaměstnané lidi, aby dělali "služba" dohromady, nemůže být trestné. A kde můžeme pozorovat, že všechny církve jsou ošetřeny, a to pouze mešity nejsou. Pokud by to bylo dílo taggers by mešity bylo příliš.

V Rusku zabili desítky dětí ve škole, ale nemohl popřít autorství. V Itálii, jen osm islamisté v několika měsících, znásilnil více než šest set (600) dívky 12 až 16 let, zřejmě panny, které se dostalo široké publicity.

V Anglii spálil několik anglických měst, jen proto, že islamistické zabit policií, a také znásilnění anglické dívky.

V USA všichni víme, co se stalo, protože to se dostalo široké publicity.

V Brazílii, brazilské, který zabil několik studentů na vysoké škole, měl vazby na islámské teroristy, včetně internetu.

Proto můžeme usoudit, že všechny vraždy ve školách po celém světě, i když ne ze strany muslimů, jsou střelci přijímáni nich.

Islám není náboženství, je to sekta Pedofílica a politika, se řídí vlastními zákony, v nichž pedofilie je uzákoněna zákonem islámu. Každý muslim si může vzít tři (3) holky, současně, s devíti (9) let nebo méně, pro své orgie pedofílicas, a když zemřou v těchto orgiích pouze vyměnit. Tvrdí, že je zvykem odůvodňovat své sexuální zvrhlosti. Islamisté následovat příklad pedofil Mohamed, říkají proroka, a jehož poslední manželka, Ayshah, měl jen osm (8) let.

Před akt Anders Behring Breivik, Nový Řád templářů nebyl znám, teď to tajná společnost rozšířila po celém světě, s miliony následovníků, kteří jsou každým dnem roste. Pokud to byl účel Anders, zveřejnění, pak se! A byla islamofobie opevněn civilizovaném světě, a to díky odvážným Anders z Norska.

Poznámka: Muslimové vždy zbabělci, stejně jako všechny vrahů se schovávají za "černé hvězdy", v Řecku, a další jména, které používají, podporovat nepokoje a zabíjení, aby ovládnout zemích později.
Stejná metoda je použití v Sýrii, a pak obviňovat syrskou vládu tím, že cvičí genocidu.

293138

12.07.2013 06:27

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

MUSLIMSKÉ BRATRSTVO

Dagmar Marie 201.?.?.?

Všichni muslimové MUSÍ BÝT krajanů, Evropě i po civilizovaných zemích na Blízkém východě!

WHILE zůstává, může být omezen v koncentračních táborech, kde můžete dát do GATE záznam: "Eurábie" AS snil.

Skutečnost, že jen málokdo ví:

NEJVYŠŠÍ SOUD ŠPANĚLSKÉ zrušil zákon zakazující používání roušky a správné oblečení muslimských žen, protože vyhrožováno Muslimské bratrstvo!

Poznámka: Tato MUSLIMSKÉ BRATRSTVO je infiltrována ve všech evropských zemích, včetně Austrálie, Kanady a Asie.

Tak, všichni MOV proti islamistů v Evropě a ve všech civilizovaných zemích, jsou brzy umlčeny, protože organizace vyhrožováno smrtí, bratrství, které zahrnují členy rodiny.

Terorismus je skryt, provést telefonicky.

A také, pod hrozbou smrti, nutit lidi ke konverzi k islámu.

Muslimové uložena na svět přes výhrůžky smrtí nebo hrozby žhářství, zda bydliště nebo veřejná instituce, jako tomu bylo u Nejvyššího soudu Španělska.

Příklad: případ nizozemského politika, který chce zbavit svou zemi z islamistů, a má všechny důvody, a proto, že budete muset chodit s bodyguardy, obrněný vůz použití, nesmí být zavražděn muslimy v jejich vlastní zemi!

Přesto islamisté patří k sektě PEDOFÍLICA a politiky s názvem Islám, který se nazývá náboženství, aniž by, v němž je pedofilie legalizováno zákonem islámu.

Z tohoto důvodu, předpokládá právo znásilňovat naše děti, které mohou vést k smrti tím, vnitřní krvácení, a v případě, že přežijí, budou trauma po zbytek svého života.

Jedna věc je jistá, i oni mají rodinu jako my!

Takže, pojďme použít muslimy, zákon Talion:

"Oko za oko, zub za zub".

Takže, už nás zastrašit hrozbami, protože budou vědět, že tam bude doba návratnosti!

Na Blízkém východě, zabít, znásilnění a mrzačí křesťany a členy jiných náboženství.

Proč bychom měli tolerovat v Evropě a dalších civilizovaných zemích, v případě, že nás nenávidí a zabíjejí?

Dáváme DOST! NEBUDEME nadále přijímat objednávky na RETIRÁRAMOS církví krucifixy, The vánoční stromky ulic a tak dále. A stále ohrožoval smrt zabiti nebo opustit naše GIRLS znásilňovány pedofilové muslimů v našich vlastních zemích, kde muslimové jsou vetřelci!

A žijí islamofobie, bude to zasáhnout celý svět, metla lidstva: Islám a jejich sexuální zvráceností: pedofilie

Poznámka: Muslimové jsou vždy spojeny jakékoli diskriminaci Židů, a Židé byli nikdy zdaňovány jako násilníky, vrahy a teroristy. Je machiavellistické pohyb islamistů, snaží se šířit antisemitismus (neonacismus) na celém světě, s úmyslem oslabit islamofobii

293139

12.07.2013 06:31

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

Barack Hussein Obama, pozor !

Dagmar Marie 201.?.?.?

Teď, není to Obama posílá zbraně pro teroristy v Sýrii? Jedlíci srdce syrských vojáků?
Byl to Obama, kdo vydal Drone (bezpilotní letoun pilotovaný dálkovým ovládáním), aby Iráčané mohli kopírovat, se uvádí, že upadl do Íránu?
Obama, monitory telefonní hovory po celém světě, se uvádí, že je v boji proti terorismu.
Kdyby opravdu chtěl bojovat proti terorismu, by monitorovat telefonní hovory muslimů, kteří jsou teroristé, a ne Evropané a Asiaté!
Prohlašuje, že boj proti terorismu však umožňují bratři čečenského terorismu cvičil v Bostonský maraton, přestože byl varován ruskou zpravodajskou službou, který byl nebezpečný a jehož matka byla jedna fichada FBI jako terorista. A nevzal žádnou preventivní, jen aby se to stalo.
Obama prohlásil, že nařídil zabít Usámu bin Ládina, a nebylo nic prokázáno. Zajímavostí je, že američtí vyslanci na Blízkém východě, a podílel fraška celkem 24 (dvacet čtyři) a 20 (dvacet) jsou už mrtví, true 'BURN FILE ".
Jediná realita víme, je, že je spojený s muslimskými teroristy, a pravděpodobně předávat jim vše, co se děje na Západě, pokud jde o boji proti terorismu, a to prostřednictvím odposlech telefonu a internetu, takže můžete říct, čas, vaši přátelé muslimské teroristy případně příprava na teroristický útok, byl objeven, je varovat. Když se skutečný bojovníci proti terorismu objevovat vše, co se provede útok.
Pokud nemáte tento úmysl nemusí monitorovat telefonní hovory ze Západu, protože na Západě neposílejte sebevražedné atentátníky zabít na Blízkém východě, ani zabíjet ve všech zemích, jako muslimy!
Evropa nemůže a musí akceptovat jakékoli vnější pomoc, "infiltrovat" na amerického prezidenta, Obama, který vydávající se jednoduchým mulat a jehož skutečný původ zůstává záhadou!

Uprostřed projevu Obama, unikl mu: "Já byl připravený na době, která bude Prezidenti SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH." Jasný dojem, dostane je, že je připravena muslimskými teroristy. A s využitím současných technologií používaných NSA, PRISM a Verizon, včetně trubců, protože se sabotovat civilizovaný svět, budou tvrdit, že bojuje s terorismem, ale Obama skutečně bojovat západní civilizace ve prospěch muslimských teroristů!

293140

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 275 414