Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MUF

Nalezeno 31 příspěveků, 9 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.10.2006 14:32

Zabíjejte Araby a křičte o antisemitismu

V Iráku zahynulo od invaze z roku 2003 přes 650 000 iráckých civilistů

MUF 212.?.?.?

www.seznam.cz uvedl v 13:45 - "V Iráku zahynulo od invaze z roku 2003 přes 650 000 iráckých civilistů. Plyne to z odhadů amerických a iráckých zdravotníků."
Zkuste někdo z vás k tomu udělat komentář, já nenacházím slov, podle mne je to genocida, válečný zločin, zločin proti lidskosti a zajímalo by mě, zda se to dostane někdy před soudní tribunál v Haagu (to byl jen fór ... jasně, že vím, že pan Bush je žhavým kandidátem na Nobelovu cenu míru, tedy pokud mu ji nevyfoukne otec "humanitárního" bombardování, náš čerstvě oslavený sedmdesátník exprezident Havel)
Jen nechápu, zač může stát demokracie vykoupená tolika životy nevinných civilistů ??!!

118873

16.11.2006 14:17

Bushova černobylská ekonomika a těžké časy před námi

A co my, prosý plebs ???

MUF 212.?.?.?

Co tedy radíte, že by měl udělat obyčejný malý Čech ??

a) co půjde, se zadlužit a nakoupit nemovitosti, pole, stroje atd., protože ty dluhy za pár měsíců už nic nebudou znamenat
b) všeho se zbavit, prodat, nic nevlastnit a skoupit co nejvíce rublů, eura či jiné stabilní měny
c) skoupit za cenu zadlužení co nejvíce ropy a uskladnit ji někde na dobře chráněném místě
d) odstěhovat se do Tichomoří a žít z darů pralesa a moře
e) či něco jiného ???

PORAĎTE

121504

09.03.2007 09:24

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: Nemůžu si pomoc, ale

MUF 213.?.?.?

Výborný postřeh - možná by si měl Dunu přečíst pan ganerál Dan McNeill, aby se dozvěděl, co jej taky může potkat. Už nám chybějí je ti píseční červy a nějaký ten Muad´dib.

130449

30.05.2007 10:18

Típni tu cigaretu, soudruhu

Chcete vědět, kolik se toho vyrobí ???

MUF 213.?.?.?

Takže tabákovka v Kutné Hoře provozuje 10 linek, každá linka VYROBÍ ZA 1 SMĚNU 15.000.000 (SLOVY: PATNÁCT MILIÓNŮ CIGARET), tyto výrobní linky pracují na tři směny 365 dní v roce. Budete-li dobře počítat, tak vám vyjde, že za 1 den vyrobí v Kutné Hoře 22,5 miliónu krabiček cigaret. Výrobní náklady jedné krabičky jsou do 5 Kč, tabákovka na jedné krabičce vydělá 2 Kč, zbytek je příjem státu (DPH, spotřební daň, daň z tabáku), takže jen na DPH platí tato tabákovka denně státu 225 miliónů korun. Stoupá prodej levných a nejlevnějších cigaret a naopak klesá prodej těch drahých (např.Malboro). Proč ? Protože lidi jsou nervózní, mají strach z budoucnosti, nemají naopak peníze a tak kouří čím dál tím více a k tomu ten nejlevnější šunt, kterej se dá sehnat. A teď pozor ... veškerá produkce tabákovky končí na českém trhu (byly doby, kdy vyvážela např. do Ruska), ještě to nestačí a ty nejlevnější cigarety se musejí dovážet z Holanska, ovšem i tam je cigaret nedostatek a tak Holanďané hrozí, že export k nám zastaví. To znamená, že v ČR hrozí nedostatek levných cigaret. Poznámka: autor je nekuřák.

136433

Dobrý den, pane Stworo, počínaje dneškem si budu kopírovat všechny články ze Zvědavce k sobě do PC (pokud byste to považoval za nějaké porušení autorských práv, dejte mi vědět), neboť se moc bojím, že už brzo "budete muset sám rád uznat", že šíříte nenávistné myšlenky a Váš server si "dobrovolně" necháte zablokovat šiřiteli "lásky a pravdy". Proto bych si chtěl zachovat alespoň některé články třeba pro své vnuky, až jim jednou nebudu schopen odpovědět na šťouravé otázky, které děti někdy tak "nezodpovědně" kladou. Pokud už bychom se vícekrát neslyšeli (ať už z toho či onoho důvodu), přeji Vám dlohý život (to především pro dobro nás ostatních) a hodně odvahy.

143044

29.06.2009 10:15

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

LIDI, TAK CO UDĚLÁME ????

MUF 92.?.?.?

NEJDE UŽ O NÁS, MY TO DO KREMATÓRIA UŽ NĚJAK PŘEKLEPEM, ALE CO ŘEKNEME DĚTEM, AŽ SE NÁS ZEPTAJÍ, CO JSME DĚLALI, KDYŽ UMÍRALA SVOBODA ??
JE TŘEBA SVOLAT PROTESTNÍ AKCI NA DEN VÝSLECHU PANA STWORY. NA TRANSPARENTY STAČÍ JEN DÁT CITACE Z LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD (TY BUDOU ÚDERNĚJŠÍ, NEŽ KDEJAKÁ HESLA ... CO TŘEBA ČLÁNEK 17, BOD 1: Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. BOD 3: Cenzura je nepřípustná.)
POKUD PAN STWORA ZVEŘEJNÍ TERMÍN A MÍSTO VÝSLECHU, URČITĚ PŘIJDU, NECHCI SE JEDNOU PŘED SVÝMI DĚTMI STYDĚT.
Pro hajzly šmírácký, abych jim ušetřil práci: jmenuji se Martin Křížek a jsem z Nymburka

194248

29.06.2009 13:59

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Přátelé, § 165 Trestního zákona platí ovšem pro každého z nás,

MUF 92.?.?.?

kteří vyjadřujeme veřejně panu Stworovi podporu (a já ji tedy OPRAVDU VEŘEJNĚ vyjadřuji).
Zde je jeho znění (slabším povahám doporučuji nejprve frťana):
§ 165 Schvalování trestného činu
Kdo veřejně schvaluje trestný čin nebo kdo veřejně vychvaluje pro trestný čin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu projevit s trestným činem souhlas pachatele nebo osobu jemu blízkou odmění nebo odškodní za trest, nebo na takovou odměnu nebo odškodnění sbírá.

TAKŽE SE V TOM VEZEME VŠICHNI ... to bude ale monstrproces ... a bude se věšet - přesně vím, co nás čeká, sledoval jsem pozorně v České televizi proces s Miladou Horákovou.

194282

29.06.2009 15:18

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Přátelé, § 165 Trestního zákona platí ovšem pro každého z nás,

MUF 92.?.?.?

Je mi líto, že musím zklamat Vaši důvěru v právní systém naší země.
Tresného činu dle par. 165 Trestního zákona se dopustíte bez ohledu na to, v jaké fázi je vyšetřování či soudní řízení samotného "Vámi schvalovaného a podporovaného" trestného činu.
Tedy může nastat paradoxní situace, že budete odsouzen dle par. 165 TR ještě dříve, než sám pachatel onoho trestného činu. Důvod je ten, že co je trestný čin, je TZ taxativně určeno a nezáleží (opakuji NEZÁLEŹÍ), která osoba se jej dopouští, neboť jak říká tento paragraf "kdo veřejně schvaluje trestný čin", což znamená, že Vaše trestná činnost "podpory a schvalování" není (opakuji NENÍ) vázána na osobu tresný čin "možná" páchající, ale na trestný čin jako takový ... jak říkám, jedeme v tom všichni a bude se věšet !!

194300

10.07.2009 10:10

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Je vůbec možno zpochybnit holokaust ve smyslu zákona a logiky ?

MUF 85.?.?.?

Pane, jste učebnicovým příkladem popírače. Takto otevřeně si to nedovolili ani Irving, Zündel, Silvia Stolz, Leuchter a Rudolf. A to jsou nějaká esa mezi popírači. Odvolávat se na Listinu základních lidských práv a svobod, když jde o Holokaust TM je nehorázná drzost a krystalický příklad popíračství. Prorokuji Vám Druhý koncil kostnický s předem jasným rozsudkem...smrt upálením. Hodně štěstí a NEODVOLÁVEJTE.

195333

04.02.2010 13:49

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

Vladimíre, nebuďte smutný

MUF 92.?.?.?

Zpoplatnit přístup k informacím po téměř 11-ti letech sisyfovského úsilí není žádnou prohrou. Kupříkladu mně jste pomohl před čtyřmi lety rozšířit můj pohled na svět hodně radikálním způsobem. Nevím, kolik máte pravidelných přispěvatelů, ale já jsem jedním z nich (před chvílí jsem Vám zaslal pravidelnou dvouměsíční dávku potřebného životabudiče) a pokud budete chtít za registraci 99 Kč měsíčně, tak bych spíše ještě ušetřil ... doufám, že Vám budu moci i přes budoucí registraci posílat tolik, kolik je to nyní.

Ještě vzkaz pro ostatní diskutující, myslím, že Vladimír umí dobře posoudit, kde má hostovat server a určitě se nenechá opít první nabídkou, takže spíše diskutujte nad tím, jak sehnat pro Zvědavce více prostředků, protože informace, které nám přináší, mají hodntu do peněz nepřevoditelnou.

211475

19.02.2010 15:10

Jsem homofob? Podle příručky ano

Brzo už budu taky příslušník utlačované menšiny ...

MUF 92.?.?.?

... a jen doufám, že se najde taky nějaká agilní nevládní organizace, která bude má práva hájit za prachy vás ostatních.
Jsem totiž muž (rozuměj potenciální sexista), náležící k bílé rase (rozuměj nebezpečný rasista a viník všech genocid za posledních 500 let), hlásící se k česká národnosti (rozuměj praktikující nacionalista), hrdý na své křesťanské kořeny (rozuměj nenávistný sekularista a viník všech genocid za posledních 2000 let), žijící v legálním heterosexuálním svazku (rozuměj nenávistný homofob) s bílou Češkou (tím se mé zločiny politické nekorektnosti ještě násobí), vychovávající své vlastní děti (rozuměj potlačený pedofil), ty děti jsou dva bílí synové (ó hrůzo hrůz, jsem nenapravitelný dvojnásobný recidivista), za svou vlast považuji Čechy (rozuměj šovinista), odsuzující všechny zločiny proti lidskosti - a to i ty usraelské (rozuměj supernebezpečný antisemita), nesouhlasící s agresivní politikou NATO (rozuměj levicový extrémista), nesouhlasící s legalizovaným rozkrádáním státního majetku (rozuměj levicový extrémista), nevěřící v oficiální verzi 9/11 (rozuměj pomatený konspirátor). A to ani nechtějte vědět, o čem všem pochybuji a co všechno popírám.
No řekněte sami, nejsem já prototyp ohroženého druhu odsouzeného k vyhynutí a tedy potřebujícího Vaši okamžitou humanitárně-demokratickou pomoc, nejlépe v podobě krásného apartmá na Guantanámu???
Dodatek pro ideopolicii: to popírání provádím zásadně o samotě, nikdy ne před více než jednou osobou a vnitřně sám se sebou hluboce nesouhlasím).

212994

11.08.2010 14:06

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

Tak to jsem i já ochoten

MUF 92.?.?.?

I když vím, že je to rasistické, antisemické, antievropské, že tím popírám transatlantické vazby své rodiny, že podrývám šíření západního způsobu života v demokracii a svobodě a že tím povzbuzuji politicky nekorektní myšlenky svého podvědomí ... ale nemohu si pomoci, též bych házel granáty a vyráběl bomby (když bych to teda uměl), od kterých bych očekával, že MOHOU způsobit smrt těm, kteří by napadli mou českou vlast.
Teď mimo protokol: není tohle snad k.u.r.v.a má zákonná povinnost, bránit vlast i za cenu nejvyšších obětí ????????????

225996

01.10.2010 14:43

Ve vyšším zájmu

Budu tam také

MUF 92.?.?.?

MUF

229101

29.10.2010 12:49

Pozvánka na soud

Byl jsem posledně, budu i nyní

MUF 92.?.?.?

Vážený pane Stworo,
přijdu Vás podpořit svou přítomností a doufám, že bude čas alespoň na krátký stisk ruky po osvobozujícím rozsudku.
V rádiu říkali, že dnes je to 10 let, co utekl z Mírovské věznice pan Kajínek ... přeji Vám i nám všem, abychom Vám nemuseli posílat na stejné místo pilníky ve chlebu či svázaná prostěradla.

231296

01.11.2010 15:01

Pohádka o úsporách a vládních reformách

Každý si to může skusit sám ...

MUF 83.?.?.?

.. jestli je schopnější, než naše osvícená vláda.
On jeden příklad je lepší než 1000 slov.
Na stránkách:
http://www.svobodni.cz/snizte-schodek-statniho-rozpoctu/

si každý může modelovat svůj rozpočet podle vlastních názorů, preferencí a čistoty svědomí.

Je to opravdu lepší, než jakýkoliv "zasvěcený" komentář kteréhokoliv ksichta, co si v televizi dělá patent na rozum.

Ale pozor...je to jen pro silné nervy, když si na konci nad rozpočtem s přebytkem 168 mld. Kč uvědomíte jaký jsme vlastně nevolníci - tak jako já.

231553

10.01.2011 13:23

Vymírání zvířat si všímáme díky technologii

Za úhyny může bojový plyn fosgen - zajímavé souvislosti

MUF 92.?.?.?

http://www.freeglobe.cz/Articles/368-vysoky-statni-urednik-usa-zavrazden-pote-co-test-zbrane-v-arkansasu-zpusobil-masovou-smrt.aspx

235796

02.05.2011 13:47

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Je divné, že se nikdo nepozastavuje nad tím nejzjevnějším

MUF 92.?.?.?

Z médií se dovídáme, že americké speciální komando poblíž pakistánského hlavního města ... STOP !!! Co dělá americké speciální komando v Pakistánu ??!! Slyšíte to všichni ... vždyť ONI se už ani nenamáhají nám lhát a retušovat to bláboly o svobodě, demokracii a západních hodnotách. Už nám jasně a otevřeně sdělují: "MY MŮŽEME - kdykoliv, kdekoliv a kohokoliv". Umíte si představit to haló, kdyby jakékoliv komando (vyzbrojené byť jen luky a šípy)jen zapřemýšlelo, že vstoupí na území USA ???

243074

16.04.2012 13:09

Sexmise

Geniální myšlenka je nad všechnu víru, ideologii a propagandu

MUF 92.?.?.?

Film jsem poprvé viděl jako náctiletý v rámci LFFP (Letní filmový festival pracujících) v kině Moskva v Hradci Králové. Jeho nedostižná genialita a nadčasovost mne uchvátila již tehdy a to jsem jinak věřil ve všechno emerické jako každý můj vrstevník. Od té doby jsem film viděl nejméně 30x a vždy se u něj královsky bavím. Pamatuji, že už v roce "cca 1985" byl chlapecký pindík přes celé plátno (na TV obrazovce je to naprosté houbeles) hřejivým balzámem na mé klukovské ego. Dodnes se divím, že tehdejší cenzor film vůbec pustil mezi pracující lid, s o to většími díky na něj dodnes vzpomínám. Film miluji nejen já, ale i má žena a s klidem mohu říci, že v něm žádný útok na svá ženská práva nevidí. Ostatní reálie fimu jako "spolkni prášek", "aby chlap nemohl s nahatou ženskou ve výtahu !!!", "slepičí tribunál", "Marie-Curie Sklodowska byla TAKY žena" jsou stejně vizionářské, jako by je psal pan Orwell.
Ještě doplním vysvětlení k jednomu fórku, který český divák asi neměl šanci pochopit a který mi mnohem později vysvětlil můj polský kolega z vysoké školy: znalci filmu si vzpomenou na scénu, kdy Max a Albert na útěku v podzemí ve staré holince naleznou prázdnou lahev od alkoholu (též zakázaného) a Albert se zasní a hlasem plným naděje prohlásí "NAŠI tady byli". Tak ta lahev byla od v té době nejlevnějšího polského alkoholu, který pili bezdomovci a underground, něco jako české "čučo". Zdarec všem chlapům posílá MUF

267039

28.11.2012 14:14

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

Přes PC ano, přes mobil NE

MUF 92.?.?.?

Mám v telefonu "českou" Telefónicu O2 s mobilním internetem a od okamžiku stěhování domény se na Zvědavce nedostanu. Resp. bylo to na mobilním internetu časově takto:
- Zvědavec měnil serverhosting a na mobilu mi nefungoval
- pak na mobilu fungovat začal
- pak vyšel na Zvědavci článek, že se bude asi stěhovat znova
- po cca 2 dnech byl Zvědavec přes mobil opět nedostupný
- nedostupnost trvá doposud
MUF

279695

29.05.2013 13:11

Vyznáte se v jednotkách radioaktivity?

Není to nijak složité

MUF 92.?.?.?

Bez ohledu na to, jak složitými (či jednoduchými) výpočty se prokousáváte, je důležité si pamatovat, že to, co Vaše těla zabíjí, jsou Sieverty, neboli vstřebaná energie (energie letící kulky Vám ihned roztrhne hlavu, čehož si určitě všimne minimálně Vaše okolí, kdežto energie letících protonů Vám postupně potrhá DNA řetězce v buňce, čehož si všimnete sami nikoliv ihned, ale až po nějaké době, když Vám zasažené buňky v těle začnou mutovat do nepěkných novotvarů).
Je tedy stanoveno nějaké limitní množství vstřebané energie za určité období, se kterým jsou naše těla schopná se bez následků vyrovnat. Například pro pracovníky v jaderné elektrárně je to 50 milisievertů za 1 rok (50 mSv/rok). To znamená, že pokud by takový pracovník z jakéhokoliv důvodou vstřebal energii odpovídající těm 50 mSv během jedné směny (což by mohlo nastat pouze díky havárii, o které bychom se z tisku bezesporu dozvěděli), musel by dostat na celý zbytek roku dovolenou, aby nebyla takříkajíc ohrožena integrita jeho oragnismu.

Takto jednoduché to je a větší vědu za tím nehledejte.

290432

16.10.2013 01:51

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

Dobrý článek ...ALE

MUF 83.?.?.?

Nezapomínejte na to, že USA mají vetší vojenský rozpočet, než zbytek světa dohromady a určitě umí svou armádu používat. Jak kdysi prohlásila Hillary Clinton: "Nejlépe se argumentuje s letadlovou lodí na obzoru." a další známý politický bonmot praví: "Popadnete-li je pevně pod krkem, jejich mysl a srdce se již přidají." Co chci řící, je, že USA se té finanční hegemonie bez boje nevzdají, neboť vyvážet do celého světa svou vlastní inflaci skrzevá "rezervní" měnu, je přeci tak krásné a pohodlné. A pak stále platí, že válka je jen pokračování míru jinými prostředky. Zkrátka jsme v tom všichni a pokud USA odhodí rukavičky, pocítíme to i nás v Havlostánu a líbit se nám to nebude. To neříkám proto, že bych jim fandil, ale zkrátka tak to je.

297949

09.10.2014 14:59

Sešlo se nás pět a půl

Pro očištění svého špatného svědomí

MUF 92.?.?.?

jsem Vám Vladimíre před chvílí poslal alespoň příspěvek na Zvědavce.

318767

03.05.2015 10:23

Bernský incident nebo konec protihitlerovské koalice?

RE: Amerika vzdy sla podle sveho,zadne dohody,jen to,co jim vyhovovalo.

MUF 83.?.?.?

Pane Nohejle, zamyslete se nad svou gramatikou. Jak si mám vychutnat Váš příspěvek, když ani nepoznám konec věty, o mezerách za čárkami a mezi slovy nemluvě. Jazyk je to, co nás spojuje, zachovejme mu proto čistotu a srozumitelnost.

332225

03.05.2015 17:31

Bernský incident nebo konec protihitlerovské koalice?

RE: Amerika vzdy sla podle sveho,zadne dohody,jen to,co jim vyhovovalo.

MUF 83.?.?.?

Vážený pane Franto,
nerozumím, kde jste v mém příspěvku našel cokoliv osobního proti panu Nohejlovi. Pro začátek si na rozdíl Vás myslím, že právě lidé staršího věku by nám mladším měli být vzorem jazykové čistoty. Pokud si myslíte, že obsah článku má větší váhu jeho formy, ptám se Vás, proč lidé z pod svých nohou zvednou spíše květ růže, než psí exkrement, když obsah je týž. Český jazyk je naší cestou k porozumění a tím, že jej šlechtíme a opečováváme, přispíváme k síle národa stejnou silou jako hrdina připravený svůj život obětovat. Troufám si věřit, že Jirásek, Havlíček či Čapek mi dávají svými díly za pravdu.

332236

03.05.2015 20:39

Bernský incident nebo konec protihitlerovské koalice?

RE: Amerika vzdy sla podle sveho,zadne dohody,jen to,co jim vyhovovalo.

MUF 83.?.?.?

Vážený pane Franto,
nebuďme osobní a soustřeďme se na podstatu naší rozepře. S Vámi vzneseným českým příslovým naprosto souhlasím, jde o obsah jedné kůže, ale v různé formě a ta "rtí" je všem patrně bližší. Takže, jak vidno, obsah bez patřičné formy je jen pouhým ztroskotáním mysli.
Poslechněte, i já zvládnu psát jako negramot, ale pokud vím, že ty moudra po mne bude někdo louskat na monitoru, tak chci, abych se za to, co pouštím do světa, nemusel stydět.
A teď k panu Nohejlovi (patrně vůbec netušil, co svým příspěvkem rozpoutá), já samozřejmě vím, že píše z ciziny a je to postarší pán blízký svým naturelem čtenářům Zvědavce. Vážně proti němu nic nemám a ctím jeho znalosti, přesto věřím, že i pánovi o 3 dekády staršímu mohu připomenout krásu naší řeči.
Takže navrhuji upustit od osobních invektiv (je vážně úžasné, co o Vás lidé všechno dovodí z pár řádků psaných do diskuse) a soustředit se na ty sračky, kterejma je denně odpoutávána naše pozornost od opravdu důležitých věcí, záměrně nám kurvících životy.

332243

17.06.2015 17:34

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

MUF 92.?.?.?

Příteli, není předmětem této diskuse přetahování se o znalosti, ale likvidaci carské rodiny vedl Jakov Sverdlov (velký kamarád V.I. Uljanova-Lenina), na jehož počest celou bolševickou éru neslo město Jekatěrinburg (místo likvidace Romanovců) jméno Sverdlovsk.

334945

22.07.2016 20:12

Ruce vzhůru!

To je Vrátkov

MUF 92.?.?.?

Tam to znám, kdysi jsem tam ještě pro vojáky montoval nejaké momunikační zařízení. Venku malá boudička a z ní hluuuboké schodiště do podzemí. Mělo to být velitelství protivzdušné obrany ČSSR. Několikapodlažní železobetonová krychle pár desítek metrů pod zemí. Prý vydrží i přímý zásah atomovky a dokáže dále pracovat i když se otočí vzůru nohama. Takže třeba mísy toalet tam byly "za vršky" ještě železnými úchty přichyceny k podlaze a měly v sobě kulové uzávěry, které vlastní váhou uzavřely odpady, kdyby se tak kostka opravdu otočila vzhůru nohama. Nebo u stropu byly schody přes dveřní zárubně, zase kvůli tomu, aby se dalo projít i když bude kostka otočená vzhůru nohama. Samostatné agregáty na čištění vzduchu, vody atd. Stavba je to impozantní. Tenkrát tvrdili, že je to navrhované tak, aby tam lidi vydrželi 2 roky bez kontaktu s okolním světem. Jen jsem vždycky přemýšlel, jak to budou dělat, když se kostka otočí třeba jen o 90 stupňů. To ty kulové uzávěry nezafungují a protiatomové dveře se taky budou proti vlastní váze dost blbě otevírat.
Podle mýho je to zase jedna z mnohých megalomanských šíleností.

350667

17.11.2016 09:31

Odsun Němců po druhé světové válce

Díky za vinikající článek

MUF 83.?.?.?

Jeden z článků, co si uložím do archivu pro své potomky.
Doufám, že se dnes potkáme v Praze na Palackého náměstí.

353411

29.12.2016 14:11

Někteří z nás jsou na tom špatně

Přispěl jsem

MUF 92.?.?.?

Přečetl jsem si diskusi, rozhodl se pomoci a menší částku jsem poslal.
Nepomáhám často, spíše výjimečně. Vždy ve mě totiž vře krev, když po mně někdo jen tak za dobrý slovo chce moje 5x zdaněný peníze a přitom vím, že v Bruselu si Evropská centrální banka tiskne miliardy eur z čistýho vzduchu, jen aby zachraňovala nějaký zkurný bankéře a takto vzniklé dluhy kryje budoucími daněmi, o které nás okrade evropská hydra.

Je ale konec roku a řekl jsem si, kdo rychle dává, ten dvakrát dává. Já budu mít hezký pocit a určitě neschudnu. Jde-li o potřebného, o to větší radost z toho budu mít. Je-li to podvodník, tak proti agentu Burešovi je to drubnůstka.
================
Poznámka pro pana Stworu: Již jsem jednou tento příspěvek vložil, ale nevidím jej, Tak pokud by se náhle objevil 2x, prosím, jednou jej smažte.

354396

27.02.2018 13:17

Zase prosba o pomoc

Tak jsem něco poslal

MUF 95.?.?.?

Zvědavec si to zaslouží.

362808

06.08.2020 17:13

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

Filipika proto vlastenčení

MUF 89.?.?.?

Je zajímavé, že těm bojovníkům proti "zrádcům" národa, nevadí dnešní kolaboranti.
Duo Topolánek+Schwarzenberg podepsalo Lisabonskou smlouvu, kterou jsme ztratili samostatnost.
Babiš na uvázal do záruky společných evropských dluhů, čímž jsme ztratili svrchovanost.
To jsou u mě skuteční vlastizrádci, jak z učebnice

381027

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 0

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 804 561