Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané quelpç

Nalezeno 9 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

10.12.2012 21:57

Milionář Tompkins, agent Říše v Patagonii

Keď už autor pripodobnil výber lokality na Sibíri pre

quelpç 95.?.?.?

zamýšľaný prírodný park ako vyzvedačstvo proti leninskej línii stanovenej na najbližších 1000 rokov, treba uviesť, že Rusko stratí Sibír, keďže dovoľuje šikmookom japonským a čínskym sa usídľovať na svojom území, jedného dňa sa prebudia ako súčasť číny, ktorá nastolí hrôzovládu s krutým terorom pre nespokojných. Pred koncom sveta zaberie čína územie po ural a na futbalových ihriskách sčervená tráva.
Pravdivá znepokojivá budúcnosť, na rozdiel od preludov šírených ohľadom prebohatej patagónie, žriedla biologického bohatstva, z ktorého chcú vyhnať čiľanov.
Niekto skúpil divoké lesy, ktoré ešte nie sú poznačené ľudskou chamtivosťou a tuposťou a paranoici strašia príšerným sprisahaním elít geopolitických dôsledkov.
Nikandrov na vlastnom pozemku drží kočovníkov a preháňa sa mu v dome kto len chce? Ak im neumožní loziť po jeho lesoch je účastníkom diverznej vojny o zásoby pitnej vody?
Kto má rád prírodu je riadený Rockefellerom a má temné úmysly?
Modroboľševické výkriky, že ekológia nahradila triedny boj už preleteli aj k červeným Nikandrom, zdržiavajú nárast HDP a podkopávajú zamestanecké miesta.
Aký strategicky dôležitý ťah? Cestičku chcel spustiť proamerický megaloman Pinochet, sprístupniť pevné cesty aj v odľahlých končinách južného Chile, bez nutnosti prechádzania cez Argentínu.
Obľúbenca Washingtonu Nikandrov chváli, iného obviňuje zo sabotáže vládneho projektu v mene anticivilizačných myšlienok ochrany prírody, to teda nie, 1000 rokov stáli stromy bez pohnutia, ale pokroku musí ustúpiť aj milionár, ktorý ako „ekológ“ hľadá útočisko pre VIP, je agent Pentagonu a CIA, podstrčenec Rockefellera, kamarát Šoroša, ešte doplním najnovšie údaje, sionista a nemiluje Palestínu a odporúčajú ho pozvať na najbližšieho bilderberga.
Pripustím habaďúru, že Rockefeller by sa chcel zmocniť územia a prírodný park je len zámienkou, keď už mnohí majú obrovskú predstavivosť ale neprítomný nástroj myslenia. Rockefeller by si vytvoril vlastnú zem? Prečo nie. Alebo neobjavené rudy a uhľovodíky by chcel ťažiť? Prečo by to malo byť zlé? Pretože ťažiar nepochopil, že príroda má byť vyklčovaná na prospech ľudu, ktorý úplnou náhodou žije v končinách a keďže ľud je žiarlivý, žiada aby prírodné zdroje patrili iba jemu, a nie banksterom. Zničiť prírodu v mene ľudu sa im hodí, ale ochranu prírody vidia ako úskok elity, ktorá chce zdrhnúť do bezpečia, keď chudák ľud neprávom bude trpieť v ťaživých mukách.

280371

10.12.2012 02:05

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

quelpç 95.?.?.?

Zrovna tak je to s touhle podivnou strankou zvanou Zvedavec.Byvali zde dobre clanky,casem to ale prestane bavit furt cist o zidech,zlych americanech,apod. a pritom prehlizi sracky doma v CR.
napísal martas300, útlocitný voči kritike USA.

280350

09.12.2012 20:30

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

quelpç 95.?.?.?

Podivná stránka zvedavec ponúka čítanie o zlých Američanoch a židoch a prehliada ČR.
Ani komunisti nezniesli kritiku na svoju adresu, preto vznikol výraz triedny nepriateľ, rozkrádač socialistického vlastníctva, alebo antiameričan.
Ako som napísal, mňa nezaujíma vnútorný život USA, ale rozpínavosť USA voči svetu, pre ktorú Američania nie sú obľúbencami.
Nech USA prestanú okrádať svet a prejavia slušnosť voči okoliu, a prejavujú plody tej charakteristiky, potom uverím, že takými naozaj ste.

280333

09.12.2012 20:13

Post-imperiální Pax Americana

RE: věc.1/j

quelpç 95.?.?.?

Nežidovskí obyvatelia Izraela majú byť pôvodnými? Podľa čoho sa spoznajú, že si trieskajú lebene pred alláhom? Poznávací znak pôvodnosti v Palestíne je mohamedánstvo? Alebo dorozumievanie v miestnom arabskom nárečí? Aj jedno, aj druhé je dovoz vnútený pôvodným obyvateľom. Najpôvodnejší by boli kresťania hebrejského pôvodu.
Niežeby ma zvlášť nemci zaujímali, ale tá ochrana civilného obyvateľstva sa vzťahuje aj na nich po roku 1945? Alebo ich civilné oprávnenia boli odchylné od dnešnej situácie? Mŕtvy nemec je dobrý nemec ale už nie plastelínec?
Ty si praješ jeden zákon pre celý svet, nie je občanom, vykonal ho v zahraničí, kde skutok ani nie je trestný, ale ty ho chceš súdiť. Môžeš ho odsúdiť podľa tvojich zákonov, pretože si šéf, ale nie medzinárodných, pretože ak by sa tie začali aplikovať, tak budú súdiť všetci všetkých, alebo, aby sa nezdržiavalo jeden vodca úplne všetkých. Hovoríš o medzinárodných „predpisoch“, len preto, že sám nemáš moc ako odsúdiť židáka z ukrajiny, požaduješ vrchnostenstvo, dozor a bdelcov nad medzinárodným „právom“, aby bolo ctené a platné a dodržiavané, ty len uplatníš zákon NWO, nie svoj vlastný, proti netanjahuovi, teda praješ si NWO kvôli plastelíne.
Kde je jeden zákon postačí 1 vodca, a pochybujem že by ním bol Spasiteľ Isus Christos.
To tu bolo nárekov, že pána editora obťažovali, že žije v kanade, a musí dodržiavať boľševický zákon, medzinárodné právo je ešte jednoduchšie, boľševický zákon o nepopieraní 6 melónov by musel dodržiavať celý svet.

280332

09.12.2012 20:10

Post-imperiální Pax Americana

RE: věc.1/j

quelpç 95.?.?.?

Netanjahu je zločinec, jeho „vláda“ je spolkom vrahov, v Izraeli v delíriu večného zatratenia, ale dovolávať sa úderu NWO, OSN a iných globalistov na usporiadanie prijateľných pomerov pre „utláčaných“ moslimov je nehorázny zásah do života druhých agresormi v mene „práva“. Čo je ťa do toho, že vraždia, prestaň s podporou NWO, kurdov nezabíjajú, ujgurov tiež nie? Oni nie sú cooloví, takže k nim mlčíš. Celý svet farizejov, podotýkam slovne sa ide zblázniť z plastelíncov, čo je samo o sebe podozrivý a teda riadený proces predhodený gójom.
Plastelínčania podporujú sýrsky teroristický „odboj“, to nič neznamená? Tebe je úplne ľahostajné, že tí, ktorých židáci vraj ničia zároveň pomáhajú „dobrodincom“ v sýrii?
Ty si iba propalestínec, alebo promoslim, promoslimoterorista, ja hľadím z výšavy, nezúčastnene, na každého rovnako, ale určite ma nerozcíti teroristický hamas čo chce zneškodniť sýrsku vládu.
Fanatici vidia iba seba, čo sa im nepáči vo vzťahu židákov voči nim doprajú sýrii alebo iránu.
Plastelínci síce „trpia“, rovnako ako nemci, že sa nemôžu rozťahovať po celom Izraeli, s čím sa nevedia zmieriť, ale nech neotravujú svet, aby sa pridal na stranu ich detinskosti, nech to vyriešia ich bračekovia moslimovia a arabi, s ktorými sú vždy jednotní v odsudzovaní moslimofóbie.
Boh si so židákmi poradí aj bez teba, dovoliť skazeným ľuďom, aby strestali Izrael je neúnosné, potom by aj vojna proti Líbyi bola oprávnená, keď sa už medzinárodné spoločenstvo zjednotilo na obranu „civilov“, alebo nie?
Medzinárodné „právo“ je lžiprávo a prejav vnucovania a nadraďovania vôle veľmocí celému svetu pod zámienkou spravodlivého vyriešenia sporov, kadejaká žobrota plná vlastných starostí by chcela zasahovať do života druhým, vyšší level eštebáctva, a to dokonané výpalníctvo z dôvodu ochrany úbohých plastelíncov.
V sýrii tiež zarmútene pozerajú občania utýraní Asadom, treba narýchlo zvolať medzinárodný súd, ten istý ako s miloševičom, ktorý vie najlepšie ako navrhnúť postup, aj irán je hrozbou, bez nášho dovolenia majú jadrové ambície, treba uplatniť medzinárodné „právo“, nemôže si každý svojvoľne vysvetľovať zvrchovanosť bez ohľadu na mienku medzinárodných pozorovateľov.
Bez OSN si každý bude predkladať vlastné zákony a neuznávať tie svetové, ten náš blahosklonný NWO sa nám vzďaľuje.
Netanjahu má imunitu, ale ak ho chceš zatknúť, bež do toho, ale nespoliehaj sa na políciu, konaj ty, neschovávaj sa za druhých, ale potom by sa mohlo aj naopak objaviť opatrenie, že propalestínčanov sveta budú zatýkať na základe izraelského odporúčania a ich zdôvodnenia situácie v Izraeli. Kto uznáva plastelínu sa dopúšťa podpory terorizmu, čo veľakrát aj platí. Súhlasíš?
Ty si myslíš, že niekto spomedzi ľudí bude chcieť súdiť Izrael? Máš moc spravodlivosť vykonať?

280331

08.12.2012 18:54

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

quelpç 95.?.?.?

Prečo by negry a hispánci nesmeli zatúžiť po fašizme? Spájaš ich rasovú uvedomelosť s nemožnosťou osvojiť si ideológiu vzniknutú v iných podmienkach. Hispánci dneška už nie sú španielskou amerikou 16. storočia, ale banda odkresťančených mrzutých sebcov, ktorý čakajú na povel od vodcu. Šikmookí čínski psy dokonca v USA mlátia odporcov čínskej vlády.
Všetky výčitky smerujú proti americkej rozpínavosti voči svetu, amerikanizácii sveta, martasovaniu sveta.
Vraj nesleduješ bedňu a napriek tomu ťažko znášaš kritiku USA, Američan bez vlastného názoru zopakuješ to čo nesleduješ, ako je to možné?
Žeby tvojou pýchou, že ak si sa ocitol v USA, tak samotným vstupom si sa stal pánom sveta, tvoj názor je zrazu opätovaný 300 miliónmi, pokým si nepocítil zásah do tvojho ega a nasleduje nárek, ktorý ťa poháňa k odsudzovaniu druhých.
Ty si predstavuješ, že zločiny TVOJEJ vlády v zahraničí sú v rovnakom leveli ako bordel v prahe a že vraj unzeit gniavi natoľko, až sa snažia mnohí vysťahovať do krajiny „slobody“ s patriot actom, sledovaním a nachystanými koncentrákmi.
Pritom sám si protiameričan, si natoľko bezcitný ak Obama zvýši dane pre obchodníkov, zneškodňuje vzostup tvojich susedov, a teba sa ten úkon netýka, tak sa posmievaš, že v tom vidia komunizmus, si socka, nemusíš platiť nič navyše, si v pohode a ešte rozladený, že prečo niekto protestuje. Podľa teba zvyšovanie daní pre americké nesocky je nástojčivé, teba skôr mrzí nesúhlas so zákonom, praješ iným zvyšovanie daní a pritom tvrdíš, že vraj ti nezáleží na žiadnom prezidentovi.
Ktoréže chyby USA si pobadal? Kolos samozvaných doživotných sudíkov, čo rozhodli o povolení vyvražďovania nenarodených detí, alebo žeby vymývanie detičiek darwinistickými lžami?
USA nekoná chyby, tie zločiny vyvstali cielene a systematicky, podľa rozvrhu, žiaden omyl, ale zámer, že sa ozývaš na rozhorčenie proti americkej politike ťa priraďuje k nim, keď budú padať hlavy, tak sa lopta stane aj z tvojej.
V zahraničnej politike okrem pár výnimiek medzi angažovanými Američanmi niet rozdielu, preto je správne vás nahádzať do jedného vreca, aby ste sa konečne z nadutosti vyliečili, najtvrdšie amerikánske jadro sú martasovia, bez ich súhlasu by americký imperializmus vykapal.

280276

07.12.2012 18:45

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

quelpç 178.?.?.?

Práveže nezabudli na internet, preto je možné natrafiť na Gurua a ním papagájované bludy, aby zahltil gójske duše zmätkom lží a klamstiev, aby sústredili pozornosť na Izrael. Okľukou, cez náreky nad úbohou gazou, ale styčný základ je Izrael, potomkovia dobrých Hebrejov bohovrahov v plastelíne ťažko znesú opakované porážky, čakajú na revanš, na vlastného Hitlera a sprostí gójovia im v tom musia napomáhať, tešiť sa z nového prichádzajúceho vraždenia.
Guru klame v službách Izraela, či už v zamestnaneckom pomere, alebo ako užitočný idiot, lži vždy predpokladajú vrchné velenie a ústredie, preto guruovi zadali úlohu, namiesto neudržateľnej semitskej teórie vnoriť medzi ľudí chazarské výmysly, plus doplnil zrejme z vlastného popudu, aby nebol priveľmi nápadný, nekončiace slzy nad údelom gazy, ktorá je takou kvôli Izraelu, nie z ich vlastného rozhodnutia.

280215

07.12.2012 18:24

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

quelpç 178.?.?.?

Ako sa vyvíjali osudy pravoslávnych chazarov? Tí sa prihlásili k pravoslávnemu národu? Žeby sionista Köstler o nich nepísal, takže ani neboli? Mohamedánski chazari k islamskému národu, alebo pre zjednodušenie, k arabskému národu?
Konvertiti v južnom jemene k talmudu sa stali akým národom? To sú tí sefardi?
Vymenuj aspoň 10 chazarských slov a uveď, ktorí „chazari“ aj porozumejú ich významu.
Boli podľa teba chazari turkitmi jazykom?
Nazdávaš sa, že chazari boli turkitmi rasou, alebo rasová otázka ťa nezaujíma, a namiesto nej vyťahuješ blbosti ohľadom DNA, dokonca poznáš jednotnú DNA celého národa odlišnú od DNA iných turkickojazyčných?
Vieš posúdiť DNA chazara, čo všetko výnimočné obsahuje a čo vstrebalo od iných? Čím sa líši od DNA iných turkojazyčných? Myslíš, že človek môže porozumieť génovým zložitostiam človeka?
Ak by aj boli pravdivé prvotné príznaky, že ľudia čo si osvojili talmud boli výlučne chazari, so všetkým čo k tomu patrí, tak rasovým zmiešaním stratili svoj pôvod, zabudli chazarský jazyk, nemajú chazarské mená, ani chazarské tváre, tak ako sa opovažuješ ich nazývať chazarmi.
Kvôli tomu, že pár chazaríkov prijalo talmud spupne nazveš všetkých chazarmi, rovnako ako nacisti slovanov z minulosti prehlásili za germánov.
Judaisti sú semitmi len výnimočne, takisto aj „chazarmi“, ľahšie je skúmať rasu, tú dokáže opísať aj dieťa.
Ak tvoje pavedecké nezmysly by mali mať dajakú celistvú súdržnosť, tak ako vysvetlíš, kto zavraždil Spasiteľa? Chazari to neboli, kto potom? Sefardi, teda dnešní moslimskí teroristi v Plastelíne? Kto na území rímskej ríše huckal na vyvražďovanie kresťanov? Chazari to neboli, takže opäť semitskí Hebreji, z ktorých jedna časť je poarabčená v plastelíne.
Potomkovia Bohovrahov a sami bohorúhači majú právo na pokoj? Toho sa nedočkáš, ani nemajú nárok.
Izrael je zločinecký, ale moslimovia nie sú o nič lepšími, islam je golemom talmudu, že sa nepohodli v jednej otázke a sústredili hnev židov proti sebe, je vydýchnutím pre ostatných, ale hlúpi gójovia radšej blúznia o zločinnej blokáde Gazy, nazývajú ju ghettom, lebo Izrael odmieta voľné grupovanie sa teroristov, prejavujú tú istú ostražitosť, čo navrhuješ tajným službám proti Bilderbergom. Izrael sa nesmie brániť proti teroristom, lebo je sám teroristickým? Izraelu upieraš čo sám chceš.
Plastelínci sú pyšní, nevedia sa pokoriť, lebo ich zvrátené náboženstvo pozná jedine nenávisť a má pre nich väčšiu hodnotu ako pravda, mier, ich lžináboženstvo je votrelcom a nemá čo pohľadávať v Plastelíne.

280213

06.12.2012 17:13

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Landa

quelpç 178.?.?.?

Keď Landa vykrikoval orlíkoviny, bol tiež špicľom? Aj vtedy o tom krákali vrany? Landa je Žid, ty si zrejme lídlujúci pepíček, ktorému zlí Židia vzali cely batoh s výplatou. Landau je korenné semitské meno a znamená vo význame obriezku, zasnúbenie sa, poddajnosť, obdobné slovo objavili aj v ugaričtine v znení lnd, v amorejčine l-n-d, v aramejčine landk, v eblajčine lndk a v arabčine ako lnda. Len som na pochybách, z ktorej končiny semitova Landa doviezol svoju tvár, pretože ak on je semita, mnohí lídlujúci pepíkovia takisto musia byť semitmi, keďže aj ich obličaje sú tak sfarbené a vytvarované.
Kto verí na Židov je sionista alebo nácko, do ktorej skupiny patríš ty? Zdá sa k eštebákom.

280146

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 1

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 623 477