Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Úplný debil

Nalezeno 16 příspěveků, 14 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.11.2012 19:41

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

Úplný debil 93.?.?.?

Pane Supertrampe, zcela s vámi souhlasím. Ty holky si za to mohly samy, že se poflakovaly před jejich barákem. Nechápu, jak si někteří lidé mohou dovolovat kritizovat tak ušlechtilou zábavu, jako je ježdění co nejvyšší rychlostí po vesnici. Je to opravdu síla. Doufám, že zavřou rodiče těch holek, že na ně nedohlídli a závodníkům dají medaili.

279100

15.11.2012 14:08

Rallye po českých vesnicích

RE: taky jeden

Úplný debil 31.?.?.?

Myslím, že jsi buď hodně přebral, nebo nejsi zcela při smyslech.

>Odlúčená od rodiny a súkromia predlhé hodiny, ale rada sa pohybuje v neznámom prostredí plnom hrozieb pre jej dôstojnosť.

Co měl tento blábol znamenat? Takže ženská, která živí rodinu a nemá jinou možnost než vzít práci, která je, se "rada sa pohybuje v neznámom prostredí plnom hrozieb"? Co jsi to za magora?

>Mnohí sa chvastajú majetkom, o ktorý prišli, ale vinovatí sú iba zlodeji?

Co je tohle? Takže když někdo zaparkuje svoji Oktávku někde v Praze, tak se "chvasta majetkom"? Prober se.

>A ty si ten nežiadúci, čomu aj verím, pretože presviedčať ženy, aby sa osamelé tárali po tme sa k tebe hodí.

No, tady už jsi zašel trochu nad rámec své fantazie. Ne, vážně, nechlastej tolik. A běž někomu ukrást auto, když je to vlastně jeho chyba, že ho má.

279184

15.11.2012 14:23

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Úplný debil 31.?.?.?

No, myslím, že jsi trochu hysterický. Takže abychom si to shrnuli. V této chvíli je tu 85 příspěvků. Z toho cca 5 jich je silně proti závodění. NIKDO tu nenapsal, že by se to mělo zakázat. Většina příspěvků spíše řeší, čí je to odpovědnost a jak zabránit podobným tragédiím. A také zda svoboda jednotlivce se má automaticky omezovat, když se pár jiných jedinců rozhodne vytvářet nebezpečné situace na veřejném prostoru.

Takže se tě ptám. Proč tě jímá děs u většiny příspěvků (která závodění obhajuje).

A také se tě ptám:

Co chlast za volantem? Povolit?
Co drogy před základními školami? Povolit?
Co nedodržování rychlosti ve měste? Povolit?
Co nošení jakýchkoliv zbraní po městě? Povolit?
Co trápení zvířat? Povolit?
Co možnost parkovat kdekoliv, třeba na chodníku? Povolit?

Jestli jsi odpověděl alespoň dvakrát ano, pak má tvůj příspěvek smysl. Jinak necháppu, na co si tu hraješ. Společnost se rozhodla shodnout se na určitých pravidlech, aby se lidi nevraždili kvůli kdejaké krávovině.

279185

15.11.2012 14:32

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

Úplný debil 199.?.?.?

No, zkusil jsem přelouskat ten tvůj přispěvek, ale moudrý z něj nejsem ani trochu. Nevím, jestli je to tím, že už neumím slovensky, nebo zda je to tím, že je tam nahuštěno spousta věcí bez ladu a skladu.

>rodičia majú iné starosti, musia živiť rodinu, pretože ich vláda mimoriadne zdaňuje, preto nemajú čas sledovať svoje deti, na tie si spomenú až keď je neskoro.

Co to meleš? Já vyrůstal za komunistů a byl jsem s ostatními dětmi buď na ulici před barákem, nebo jsem lítal s klukama o víkendu na vesnici. Myslíš si, že mě rodiče hlídali na každém kroku? Naopak. Prostě jsem byl celé dny někde venku a večer nebo na oběd jsem přišel domů. A co ty? Měl jsi (máš) rodiče za prdelí každou sekundu?

No, nepřál bych ti to, ale až nějaký zfetovaný řidič přejede někoho z tvé rodiny, co zrovna přecházel na přechodu, nezapomeň si pak opakovat, že to byla chyba toho příbuzného, který si měl dávat větší pozor.

279187

15.11.2012 15:00

Rallye po českých vesnicích

RE: To jsou blaboly, byl jsem tam

Úplný debil 80.?.?.?

Jo, to je dobře, že jsi tam byl. Je ti sice na zvracení, ale dokážeš pochopit jednu věc a to tu, že ne pro každého (a myslím si, že takových lidí je většina) je závodění aut zajímavé?

Hysteričtí jste pouze vy, obhájci těch autíček. Vy se tu nejvíce rozčilujete, jak je možné, že se někdo dožaduje něčí odpovědnosti. Pro vás to končí tam, kde řeknete, že je zakázaný prostor. Za zbytek už má dle vás odpovědnost vždy ten, kdo zakázaného prostoru vkročí. Nikdo jiný.

Všiml sis vůbec, že vy ZAKAZUJETE LIDEM CHODIT NA JISTÁ MÍSTA? Chápeš o čem mluvím? Takže vy někomu něco zakazovat můžete, ale ostatní můžou maximálně držet hubu? O TOM JE VĚTŠINA PŘÍSPĚVKŮ!

>Je zvlastni jak se tu vetsina diskutujicich shodne na nejakych striktnich zakazech a prikazech a pritom vetsina clanku na zvedavci je o jakychsi domelych spatnych zakonech , ktere z lidi v nasi republice delaji nezodpovedne cleny jednoho stada.

Můžeš citovat alespoň nejaký takový příspěvek (když už mluvíš o většině)? Buď jsem slepý, nebo už nevím, komu tu straší ve věži. Já osobně tu vidím většinu příspěvků, které závodění bez jakékoliv odpovědnosti obhajují. A tam cítím hysterii největší, neboť ačkoliv tu NIKDO nenapsal, že by se to mělo zakázat (pokud nesouhlasíš, najdi mi, kde kdo napsal ZAKÁZAT), závodníci už něco takové čmuchají. Slovo ZAKÁZAT tu použili lidi, co závodění obhajují. Ti ho vytáhli. Tak už fakt nevím o čem tu vy, závodníci, mluvíte.

279189

16.11.2012 12:40

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

Úplný debil 80.?.?.?

Díky pane Kavole, že jste si dal takovou práci, abyste mi potvrdil to, co jsem napsal. Je to samozřejmě tak, jak píšete. Na vině je vždy chodec.

Ten bod "a" je docela všeobjímající, naštěstí asi neplatí, když se jedou závody, že? Vidím, že se nakonec k nějakému výsledku přeci jen dostaneme.

Takže - když se jedou závody, zůstávají povinnosti chodce, ale povinnosti řidiče se ruší. Chápu to správně? V jiném příspěvku totiž říkáte, že závodník žádnou odpovědnost nemá. Jak je vidět, v zákonech se vyznáte, tak byste to tu mohl ještě doložit...

Jen mi v tom bodu "a" nesedí to "aby nepoškozoval životní prostředí". S tím asi nesouhlasíte, vzhledem k tomu, že byste bojoval za to, aby se ničit mohlo.

279244

18.11.2012 20:56

Rallye po českých vesnicích

RE: Děs mne jímá

Úplný debil 212.?.?.?

Nemůžu uvěřit svým očím, co za kýbel demagogických bludů jsi byl schopen vypotit. Takže to vezmeme popořadě:

>Protože dávám přednost racionálnímu zhodnocení celého případu před emotivním výbuchem?

Jo, tak takto ty nazýváš to, že dle tebe je vlastně vše v naprostém pořádku? Takže tvé racionální zhodnocení je tedy to, že ty oběti si za to mohly samy a nikdo jiný nepochybil.

>Proč však cupujete ty, kteří mají názor opačný.
Protože vaše argumenty jsou totálně debilní. Máte rádi autíčka, tak jezděte někde, kde nebudete produkovat mrtvoly. Je tu od vás slyše jen jedno a to samé. Že to byla chyba těch obětí. Vy za nic nemůžete.

>Na tyto závody chodí poměrně dost jejich příznivců. Ti všichni mají utřít nudli? Protože Vám se relly nelíbí!?

Neplácej kraviny! Jezděte si do syta. Nikdo tu nezakazuje rally jako takové, ale proč ve vesnici, kua?

> Nelíbí se mi ochota řady přispěvatelů k tomuto článku jít cestou rychlého, nejlépe tvrdého odsouzení, zpřísňování pravidel a zákazů.

Nelíbí? A co bys rád? Nejlépe ty pravidla a zákazy úplně zrušit, aby k podobným masakrům docházelo denně. To bys chtěl? Ale místo těchto blbých keců, mohl bys tu tedy vypsat, jaká konktrétní zpřísňování pravidel a zákazy tu "řada" přispěvatelů nadhazuje?

>A hlavním důvodem jejich postoje je skutečnost, že relly není jejich šálek kávy.

To si myslíš ty! Takže nepodsouvej své bláboly někomu jinému. Pro ostatní je to zbytečné zvyšování rizika. Naprosto zbytečné! Jezděte si mimo vesnice.

>Smrt těch dívek pak používají jako pádný argument pro svoji rétoriku.

Zatímco pro tebe jsou to jen nešťasná nehoda. Na mrtvoly zapomeneš již zítra. A jaký kua argument by měl být jiný, než bezpečnost a snaha o co nejmenší hromadu mrtvol?

>Postupují stejným způsobem jako většina masmédií v momentě, kdy chtějí někoho "sejmout".

Jasně. To ty raději někoho sejmeš při výborné zábavě - ježdění co nejvyšší rychlostí po vesnici.

Dle tvé útočné a vzteklé reakce předpokládám, že tě autíčka baví natolik, že mrtvoly, které s tím souvisí, bereš jako jakousi odpovídající daň. Je to hnus.

279311

26.11.2012 12:37

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 204.?.?.?

Jo, to jste řekl moc hezky. Je to vlastně úplně stejné, jako kdybyste řekl, pokud by nacisté odložili své zbraně, nebylo by nacistického Německa. Velmi správně jste totiž pochopil, že násilné deportace, zavírání lidí za ostnatý drát, krádeže půdy, ponižování, zabíjení, mučení a mnoho jiných svinstev opravdu nejde dělat beze zbraní. Beze zbraní by nacistický a rasistický stát Izrahell skutečně neexistoval.

279589

26.11.2012 12:43

Netanyahu zaznamenal Pyrrhovo vítězství

RE: Technologie a svoboda

Úplný debil 77.?.?.?

Je dobře, že jste tu opět se svými pohádkami, už tu začínala být nuda. A co E-cat? Stále dochází k zlepšování jeho parametrů, než bude konečně rozdáván lidem? Proč tyhle bláboly netrousíte raději na esoterických webech, kde je to pravé místo? Nebo si opravdu myslíte, že jste guru? No, v blázinci možná.

279590

27.11.2012 07:25

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 173.?.?.?

Promiňte, zapomněl jsem, s kým mluvím. Očekával jsem, že když reaguji na váš příspěvek, budete si ještě pamatovat, na co reaguji.

Mluvím například o tomto:

Když britské úřady odmítly tento incident vyšetřovat, požádali Arabové z Jeruzaléma Mezinárodní červený kříž, aby incident vyšetřil. Švýcarský zástupce Jacques de Reynier vedl první skupinu, která na místě nalezla 150 těl vhozených do studně a dalších 40 nebo 50 mrtvých na jednom místě. Napočítali celkem 254 mrtvých, z toho 145 žen, z nich 35 těhotných. Pod hromadou mrtvol nalezli šestiletou dívku, která ještě žila. Očití svědkové později vyprávěli, že nebylo možné přiblížit se k vesnici, aniž by se jim neudělalo špatné od žaludku.

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách." 9/

Potom ke svému zděšení uviděl Reynier mladou ženu, jak bodala starého muže a ženu, kteří stáli před svou chatrčí. Když vstoupil do jednoho z prvních domů, spatřil všechno vzhůru nohama. Všude ležela těla. Své "čištění" teroristé prováděli zbraněmi a granáty a práci dokončovali noži. Zástupce švýcarského Červeného kříže převezl raněné do nejbližší nemocnice.


Mohl byste sem hodit nějaký podobný příklad, jak tohle Židé dělali v ČSSR? I když většina vysokých komunistických pohlavárů byli oni?

Ale jinak v klidu, váš cynismus, pokud se týká podřadných lidí, je tu všeobecně znám. No nic, já jen doufám a přeji vám, že se vám a vaší rodině povede stejně jako Palestincům, když se jim vede tak dobře. Smějte se dál. Smějte se hromadám mrtvol, vraždění, smějte se. Jednou to dotáhnete na kápa koncentráku.

279633

29.11.2012 21:52

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 80.?.?.?

Cenzurováno. Osobní útoky. Editor

279775

06.12.2012 16:57

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Probuďte se Meg, to je fakt.

Úplný debil 37.?.?.?

Johó!!! Tak tohle už tu dlouho nebylo. A já pořád, proč jde tahle země úplně do prdele. A vono není divu, když jsou mezi námi podobní exoti, co jim stačí navykládat něco, co chtějí slyšet.

Takže ty si myslíš, že Janeček dokázal něco úžasného? Možná kdyby tvůj fotr byl taky vysoce postavený STBák, tak by ti poskytl pár velmi důležitých informací a finanční zdroje a mohl bys to tozjet ve velkým. Že by ti to nevadilo, využívat zdroje STB? To je přeci jasný,důležitý je NĚCO DOKÁZAT. Žádné peníze nejsou špinavé!

>Dává zklamaným naději, na rozdíl od jiných, kteří uráží a špiní.

Ne. Dává naději debilům a prostoduchým jedincům. Třeba zrovna Landovi. Jinak samozřejmě chápu, že špinit hodné "podnikatele" z řad STB je samozřejmě nehorázné svinstvo a pokud někdo ukáže na zlodějinu, tak je samozřejmě závistivý člověk. V tom si můžete podat ruku s dnešními politiky, ti vidí poukazování na zlodějinu a korupci úplně stejně. Jinak se ani nebudu vyjadřovat k tomu, že machinace s financemi nikomu nic nepřináší, nic dobrého na světě nevytváří a celkově se jedná o docela obyčejnou zlodějinu, která se tváří jako normální podnikání. Ono totiž, aby někdo něco získal v tomhle "podnikání", tak jiný musí ztratit. Třeba docela obyčejní lidé, kteří s tím nemají vůbec nic společného, ale které postihne podobný osud, jako například v Argentině. Okrást někoho, i když "legálně", to znamená NĚCO DOKÁZAT?

>Pozitivní evoluce je jedna z našich posledních šancí, jak dosáhnout ozdravení této nemocné, závistivé skupině lidí z Čezké republiky

No jasně. A tu pozitivní evoluci povedou lidi, co mají za rodiče bývalé STBáky, předpokládám. Tak to jo, to se budeme mít konečně jako prasata v žitě.

Už dlouho jsem neviděl podobný blábol. Leda na médiích typu Neviditelný pes, případně na jiných serverech pro "pravicové ynteligenty".

280141

06.12.2012 17:08

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

Úplný debil 37.?.?.?

Myslím, že je jasné, že komunista bude obhajovat komunistickou EU, řízenou kým jiným, než bývalými komunisty. Číst tyhle nesmysly, které nemají ani hlavu ani patu a jsou plné faktických i logických protikladů, to je opravdové utrpení. Běž si dát raději večeři za 250 USD, kterou nesníš a přitom se koukej s uspokojením na žebráky na ulici, ty "komunisto".

>A přitom je návod jednoduchý: zdanit a vysoce přerozdělovat.

Jestli se ti zdá 80% zdanění málo, tak to rovnou uděláme na 100 % a máme komunismus, že jo? Ale co pak s těma tvejma barákama v Praze? Taky je přerozdělíš, ty chytráku? To asi ne, že jo. Sice tu kvákáš o komunismu, ale jakmile by ti někdo šáhl na majetek, to bys řval jak pominutej. Jsem si jistý, že ty se snažíš jak můžeš, abys daně neplatil, ty světoběžníku.

280145

10.01.2013 00:05

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Grázlové, o tom, že bude amnestie, věděli…

Úplný debil 77.?.?.?

>Čl. II - Zastavení trestního stíhání
>Nařizuji, aby bylo zastaveno pravomocně neskončené trestní stíhání, s výjimkou trestního stíhání proti uprchlému, od jehož zahájení k 1. lednu 2013 uplynulo více než 8 let, pro trestné činy, za něž trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody nepřevyšující deset let.

No, i debil pochopí, že výjimka jsou ti, kteří jsou stále na útěku. Ti, co v době amnestie na útěku již nebyli, tak těch se amnestie samozřejmě týká.

281932

10.01.2013 13:28

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: Stejně nezkušený, bezpáteřní, naivní a škodlivý.

Úplný debil 184.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Franc nás všechny zachrání. Viděl jsem ho v debatě, mluví jako kniha. Skoro tak dobře, jako pan Paroubek. Ještě ten politický slovník (plkání sice rádoby sofistikované, ve skutečnosti ale vo hovně) sice nemá úplně zmáknutý (i když se snaží ze všech sil, aby byl důvěryhodný), ale při troše snahy bude stejně dobrým politikem, jako Paroubek, Zeman a jiní. Je vidět, že svoji prezidentskou kandidaturu bere vážně a již nyní se mění v odpovědného politika. Ani už si skoro nevzpomíná, jak jako skinhead honil barevný po Václaváku, aby jim řekl, jak moc je má rád. Naštěstí se ho zastal jiný vypatlaný úchyl jménem Doležal, který popřel, že by Franc byl neonácek.

Ne, vážně, volit někoho takového, to může opravdu jen úplný debil. Takže ano, jdu ho volit. Recese nerecese, takový umňoukaný šašek bude ideální hlava státu.

281990

16.08.2014 18:40

NATO štve Rusko do války

RE: Do podzimu padne východ Ukrajiny

Úplný debil 188.?.?.?

A dobre si to povedal, kolego, dobre, jsi moj člověk. Jsi naozaj chytry chalan, to ja dobre poznam. A televizi, pozeráš? Jen pozeraj, pozeraj. A taťka, ještě pořád dělá politruka? [velký smích]

A súdruh, čo bolo také tentononc:

Invaze Spojených států amerických do Panamy

A já naozaj chápem, že pro tebe 4000 mrtvých panamských civilistů nic neznamená. Pretože to je proti ostatným demokratizujícím válkám USA úplné prd.

315529

Káva pro Zvědavce

88

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 143 čtenářů částkou 30 771 korun, což je 88 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic, turecká TV propaguje Řecko jako bezpečný průchod do Evropy29.02.20 11:49 Řecko 0

Turecko nazvalo smrt jejich vojáků v Idlibu „útokem na NATO“28.02.20 18:13 Sýrie 0

A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?28.02.20 17:23 Česká republika 0

Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k28.02.20 16:56 Slovensko 0

Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom28.02.20 16:34 Sýrie 1

Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska28.02.20 16:26 Maďarsko 0

NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu28.02.20 16:10 Evropská unie 1

Ukrajinský podvod28.02.20 15:53 USA 0

Přeprava migrantů k řeckým hranicím je koordinová tureckou zpravodajskou službou MIT. Migranti jsou převáženi autobusy28.02.20 15:47 Turecko 0

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 9

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 1

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,02 Kč
Švýcarský frank
23,92 Kč
100 japonských jenů
21,36 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,52 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 620,87 Kč
1 unce stříbra
384,92 Kč
Bitcoin
202 319,10 Kč

Poslední aktualizace: 29.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 320 507