Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Janeček

Nalezeno 41 příspěveků, 14 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Rád bych věděl, jestli pánové Franc a Nezhyba bydlí v Moravskoslezském kraji nebo jestli mají jen starosti „o blaho místních obyvatel“. Připadá mi to situaci, kdy kretén Kužvart zastavil lyžování na Pradědu a Lysé hoře se zdůvodněním starostmi o životní prostředí. Proč nezastavil lyžování v Krkonoších ? To by ho Pražáci vykastrovali. Uvědomuje si Ekologický právní servis, že v Moravskoslezském kraji desetitisíce lidí jsou bez práce a čekají na Hyundai jako dar z nebes? Jste trapní a pravdu má president Klaus když říká, že jste ekologičtí teroristé! Kde jste byli za socialismu, když se plundrovalo životní prostředí Ostravska ? Asi v SSM a podobných institucích a nadšeně tleskali politice UV KSČ a dnes jste chytří a zásadoví ochránci životního prostředí, lidských práv a demokracie.

85138

17.02.2010 01:45

Co znamená být Indiánem v Kanadě

Nesmyslný pohled na indiány. -> multikulti

Janeček 69.?.?.?

Článek podává na Indiány zcela nesmyslný pohled. Je to pohled multikulturní, který je dnes v módě, tedy je vlastně propagován židy za účelem zničení evropské rasy. Tento pohled hlásá, že jsme si všichni rovni a tak by s námi mělo být stejně zacházeno a rozčiluje nás když tomy tak není.
V první řadě si s indiány rovni nejsme a proto nemůžeme žít oba šťastni v jedné společnosti. Mimo jiných rozdílů jsou indiáni také lidé doby kamenné a očekávat od nich civilizované chování pokud mají volnost rozhodování je holý nesmysl.
Vůbec nás nemusí trápit nějaká indiánská genocida neboť toto vybíjení jiných národů, kteří se nechtějí podrobit je přirozené všem dobyvatelům. Indiánů nám můž být líto jen z pohledu zachování rozmanitosti druhů pro naši zábavu, tak jako jsme zřídili zoologické zahrady, tak byly zřízeny rezervace a je mi jen líto, že indiáni tam nebyli izolováni a že jim, i když v menším počtu, nebylo dovoleno žít jejich přirozeným životem a to hlavně z toho důvodu, že je tu půdy dost a dost.
Co je na indiánské otázce však velmi odporné je věčné uzavírání a pak nedodržování smluv americkou vládou, obrovská korupce a krádeže spojené s indiánskou válkou. Bylo to zcela analogické jako v případě Iráku, kdy kontraktoři podmázli úředníky a polovinu nákladů na válku nebo na udržování rezervací ukradli. Prostě hnus. Kdo ví jestli už tenkrát neexistoval Haliburton.
Ještě bych rád poopravil představy, že Češi nějak zabrali Bohemii jiným národům. To není pravda, protože v době příchodu slovanů bylo území Bohemie Germány víceméně opuštěné, protože se přesunuli dál na západ. Při stěhování národů šli první Germáni a proráželi cestu na západ. Za nimi v jistém pohodlí šli Slované, a až potom co Germáni narazili na oceán a chtěli také zpátky, tak tam už byli Slované a začali boje. Válečnictví slovanů asi nejlépe vystihuje citát z Palackého:"Ne že by Češi války nevedli, ale proto jsme zde přežili, že jsme si více pluhu než meče hleděli."

212767

19.02.2010 00:25

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Chápeme!

Janeček 69.?.?.?

Vandas pochází se Sládkovi skupiny, která zdiskreditovala tyto myšlenky už před tím. Sládkovi nakonec narazili majetnou židovku čímž je tedy odstaven. Vandas je s největší pravděpodobností sám žid najatý, aby tuto loď kormidloval a ve vhodné chvíli navedl na skálu, aby se roztříštila. Je mi jen líto těch holohlavých kluků jak je vždy někdo obelstí. Rád bych také upozornil ty, co těm hochům nadávají, že jsou hrubí a primitivní, že je těžko očekávat od nějakého zaprděného, i když poctivého inteligenta, že bude dělat pro národ špinavou práci. Tito hoši se narodili, aby dělali špinavou práci a proto se tak chovají. Je to součást našeho národa, s kterou by si mnozí z nás ke stolu nesedli, ale pro národ jsou nezbytní a tak zaslouží naši úctu jako každý stav v našem národě.

212931

25.02.2010 05:16

Vouchery jsou tady!

Ještě chybi ten nejanonymější způsob

Janeček 69.?.?.?

Vygeneruji si čislo vouther sám, strčím ho do obálky i s penězma, a Vy ho po obdrženi zaregistrujete. Buď predepíšete formát nebo popřípadě můžete dát na stránku nějaké udělátko které bude generovat unikátní vouchery.
Případné kolize budou tak řídké, že se jimi ani nemusíte zabývat.

213473

11.05.2010 03:07

Bručounská stará Anglie

Autor střílel do ruských vojáků

Janeček 69.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Útočíte osobně na autora, což je v rozporu s pravidly této diskuze. Editor.)

219081

22.11.2010 13:45

Vondra vs. Barták - dva kouhouti na jednom smetišti, aneb - Česko prostě potřebuje stíhačky F35 od Lockheedů!

Důležitá informace nutná k posouzení situace

Janeček 69.?.?.?

Saša Vondra je z národa vyvoleného. Jak je to s Bartákem, patří také mezi vyvolené nebo alespoň míšence?

232815

27.12.2010 10:59

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Já už těch kauz pamatuju....

Janeček 69.?.?.?

Nechci se nijak vyjadřovat k politické rovině, ale zaujal mě Váš výrok: "Některé technické věcičky se dost těžko stěhují". Mohl byste toto rozvést více do detailů? Když už mám politiky až po krk, což je vlastně už posledních dvacet let permanentní stav, tak se zabývám technickými věcmi, což mě uklidňuje a pomáhá alespoň dočasně zapomenout. Za tímto účelem dokonce i sleduji popularizovaný pořad How do they do it.

234993

20.05.2011 11:34

Zákony na vzpomínky v Evropské unii: Právní stíhání „špatného“ historického povědomí

RE: Popírání a dokazování... :-)

Janeček 69.?.?.?

Dobře jste to napsal, ale mohli bychom také vyřešit co s takovými jak jsem já? Já totiž tvrdím, že při holokastu zahynulo 60 milionů židů, což ale není v souladu s oficiální verzí, ovšem popíráním se to také nazvat nedá. Mohli by mě možná však dostat na revizionismus.

244411

27.07.2011 03:28

Ještě jednou masový vrah Breivik

Pro Editora

Janeček 69.?.?.?

V sovislosti s tímto článkem Vám doporučiji zveřejnit nějaký článek o českém teroristovi jménem Vavřinec Procházka. Nějaké materiály jistě sám dáte dohromady. Je to velmi zajímavá paralela, ale stále jsem nepochopil Vařince Procházku a jeho další české kumpány jak mohli takto zaútočit na svůj vlastní národ, jako udělal i tento Nor.

249180

08.09.2011 03:29

Za koho kope Ondřej Neff?

Pan Neff je především Žid

Janeček 69.?.?.?

Takže se hlavně ptejte za koho jako Žid kope. Navíc je to žid militantní. Takže se ptát zda kope za český národ je zcela scestné, to od něho nelze očekávat neb je to proti lidské přirozenosti. Problém je ovšem v to, že je českému národu nebezpečný.

252685

25.10.2011 01:28

Umělá opozice Nového světového řádu

Citovat Einsteina je jasný ukazatel nepochopení věcí.

Janeček 69.?.?.?

Článek jsem kromě prvního řádku nečetl, protože když začíná citátem zrovna od Einsteina je jasné, že obsah nebude k ničemu neb autor evidentně musí podstoupit dalekosáhlejší studia aby pochopil jak se věcí mají.

(Příspěvek musí být k článku. Pokud jste článek ani nečetl, mám dilema Váš komentář zveřejnit. Nic ve zlém – moderátor)

255881

27.10.2011 02:29

Umělá opozice Nového světového řádu

RE: Citovat Einsteina je jasný ukazatel nepochopení věcí.

Janeček 69.?.?.?

Nebylo by lepší nejprve zkoumat jestli mám pravdu? Vy jste článek četl a nesouhlasíte s mým hodnocením?
člověk musí provádět výběr co bude číst, protože jinak by potřeboval několik životů přečíst všechny hovadiny, které se mu okolí snaží podstrčit.

256026

07.11.2011 03:48

Můj vztah k Židům

Židé nás nemohou nenávidět.

Janeček 69.?.?.?

Osobně jsem se potkal s mnoha různými lidmi snad ze všech národů, světadílů a států co je jich na světě. Potkal jsem také mnoho Židů z různých míst světa. Téměř všichni lidé i pokud jsou jiné rasy mají schopnost do určité míry, dané svým kulturní a rasovým vývojem, vnímat dobro i zlo, morálku i sprostotu analogicky tak jako my. Ne tak ale Židé, pro které je naše morálka nepřirozaná a dobro je jen zboží pro obchodování. Židovská povaha je rozpolcená, kde na jedné straně Žid všemi opovrhuje, ale na druhé straně je ochoten splodit potomky s příslušníkem jiné rasy. Hlavní charasteristika je však to opovržení a proto nás Židé nemohou nenávidět, protože nás nemou milovat. Nenávist je vášeň a tu oni na nás nespotřebovávají.

256701

09.11.2011 05:23

Můj vztah k Židům

RE: Židé nás nemohou nenávidět.

Janeček 69.?.?.?

Tedy to s tou vagínou jste mi vzal z úst. Vzpomínám na pár mladých židovek už dospělých, ale ještě bezdětných a já měl přesně opravdu pocit, že jsou to jako chodící vagíny, které mezi lidmi slídí kde be se dalo něco nasát. Také musím přiznat, že při setkání s těmito je cítit značná sexualně zvířecí přítažlivost, nedá se to dost dobře popsat.
Ještě bych rád přidal výrok Otokara Březiny, že mezi námi z židy je taková propast, že ji ani láska překonat nemůže.

256828

14.11.2011 01:27

Můj vztah k Židům

RE: Teorie relativity a Michelson-Morley Experiment 2

Janeček 69.?.?.?

Největší problém při neexistenci éteru je vysvětlit jak světlo ví jakou rychlostí má ve vzduchoprásdnu letět. Navíc je prokázáno, že se světlo pohybuje jinými, avšak konstantními rychlostmi v různých prostředích jako je například voda a sklo. To, že je Einstain podvodník jsem více méně pochopil již před mnoha lety, když se theorie relativity vyučovala na gymnázce a že jeho věda opravdu patří do sféry psychologie než fyziky jak už tvrdili jeho vrstevníci.

257008

19.11.2011 01:21

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

Na Rusko se nedá spolehnout

Janeček 69.?.?.?

Když si vzpomeneme jak Rusové nechali zmasakrovat nedávno Srbsko, které je jim nejbližší tak sotva budou bránit Sýrii. Navíc spousta Syřanů chce Asáda pryč ne že by byl tak špatný, ale jako vládce určitě mnoha lidem šlápl na kuří oko a lidé se nedokážou povznést nad svoji pomstychtivost ať už jsou následky jakékoliv. Syrie je navíc kmenová-rodinná společnost kde každé teritorium je obsazeno určitou rodinnou a pokud nepatří nijak k Asádově rodině tak s ním nijak nesoucítí.

257284

09.01.2012 01:10

Diskuze upadá

Technická korekce

Janeček 69.?.?.?

Editor napsal:
"Navíc kód pro tuto funkci byl poměrně dlouhý a neúměrně natahoval otevírání diskuzní stránky. Toto je odborná věc, ke které musím jako designer tohoto systému také přihlížet. PHP, ve kterém je systém Zvědavce napsán, je interpretační jazyk, tzn. překládá se při každém otevření stránky do binárního kódu, kterému počítač rozumí. Čím více řádků kódu, tím více času potřebuje server k jeho přežvýkání, a tím déle trvá, než se stránka otevře. A skript pro vkládání příspěvků je už teď největší v systému."

Correkce:
Problém není v tom, že jazyk PHP je zpracováván interpretem. Interpretovaný jazy je jistě pomalejší, ale kdybyste napsal stránky třeba v C jazyce jako třeba CGI script, možná že by se rychlost zobrazení až o dvacet procent zlepšila, ale samozřejmě nevyřešila problém samotný.
Neznám design vašich stránek, ale z toho co píšete předpokládám, že neděláte žádný caching už jednou "vypočítaných" HTTP responses. To by bylo mnohem jednodušší také proto, že vkládané příspěvky se okamžitě nezobrazují. Tedy, při high volume stránkách se musí dělat caching to jinak nejde a pak vás délka kódu zas až tak netrápí. Prakticky to znamená, že když někdo klikne na diskusi s příspěvky tak se stránka "vypočítá a uloží do cache". Pak dejme tomu příštích patnáct minut se bude každému servovat cache only což bude velmi rychlé. Pak chache expire, stránka se přepočítá a tak dál. Taky je možno response vytvořit proaktivně a ne čekat až někdo požádá. Je tam víc detailů, ale nechci překročit Vámi stanovený limit 2000 znaků. [smích]

260446

30.01.2012 02:24

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

předplatné byla stejně blbost.

Janeček 69.?.?.?

Přdplatným byl utvořen jen další seznam nepřátelů režimu. Když bolševici hlídali kdo co čte a dokonce za to i lidi postihovali tak je naivní si myslet, že to dnešní režim, kerý je mnohem horší, nesleduje, jen to zatím netrestá. I když židi sami tvrdí, že pokud remcání gojímů zůstane jen v rovině kecání v hospodách, tak je nechaj napokoji.

Nechápu ty náklady na překlady. Předpokládám, že můžete najít mezi čtenáři dobrovolníky, kteří udělají překlad na zakázku za rozumnou cenu, třeba dolar za stránku.[smích]

261894

03.02.2012 14:12

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Janeček 69.?.?.?

Dobrý sarkasmus, ale tot jsou fakta:
1) Vandas je s největší pravděpodobností žid

2) Nepotřebuji výkvět inteligence na zatočení s národními škůdci. Na to se vždy používají militantní jedinci, kterým v těle proudí geny se prát a to třeba i za národ.

262499

17.02.2012 03:28

Udělal jsem chybu

Horáková je špatný příklad.

Janeček 69.?.?.?

Horáková je špatný příklad neb je tato žena na negativní straně vah. Provaz bych jí asi nepřál, ale semlela ji její vlastní bolševická parta. Navíc díky ní není na Staroměstském náměstí Mariánský sloup neb ona byla ta statečná co vylezla nahoru aby dala soše panny Marie na krk provaz, aby bylo možno sloup strhnout.

263494

19.02.2012 14:39

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Janeček 69.?.?.?

Měli bochom si vyjasnit co znamená někoho špinit:
1)Je to si vymšlet a očerňovat nepravdivými trvrzeními.
2)Je to uvádět fakta, která jsou pravdivá, ale nepohodlná.

Z první definice 1) jsem nevinen, ale hlásím se k 2), kteroužto definici nikdo rozumný nemůže považovat za špinění.

Nebo mi prosím konkrétně uveďte kde jsem nepsal pravdu. Také by Vám mělo být divné jak ji stávající režim propaguje, jakož třeba propaguje bolševiky momentálně ve vysoké státní správě.

Velmi se také mýlíte, že postačí bankstery a podobnou sebranku ignorovat. Ta doba dávno minula a bude se muset do nich fyzicky strčit, aby se převrátili.

263651

28.02.2012 04:18

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

Janeček

Janeček 69.?.?.?

Krásný článek, a vůbec na téma češtiny by jich mělo být více, ba i celé oddělení.
Jakkoliv však češtinu miluji, tak s autorem ne zcela souhlasím. Může totiž jít jen o to, že ostatní jazyky jsou stejně bohaté a pravděpodobně ani není možné, aby člověk měl mateřské jazyky dva a tudíž byl schopen spravedlivého a nezaujatého srovnání.
Uvedu tento příklad: Jelikož jediným cizím jazykem, kerý dobře umím je angličtina, tak z počátku jsem ji samozřejmě plně nechápal a měl mnoho otázek a právě hlavně ke slovu "národ" anglicky nation. Nechápal jsem, že nemohu najít jednoduchý vztah slov tak jako v češtině : rodit-rodina-rod-národ. Anglicky se rodina řekne family a národ nation. Samozřejmě angličtina má podobný vztah, tedy, že "fam" znamená žena a také existuje natal unit, kde se rodí děti. Je v tom asi samozřejmě víc detailů, ale už neobviňuji Angličany, že jim v jazyce chybí sponení rodiny s národem. Co se ovšem nikdy nedozvím je jak to slovo cítí. Možná by mohl napomoci někdo kdo má rodiče jednoho českého a druhého anglického a je zároveň schopen vznešených myšlenek, což je těžké najít.
Na toto téma je napsána kniha od Pavla Eisnera, teď jsem zapoměl název, něco jako Můj jazyk můj chrám. Tento i když zaujatý Žid upadl v lásku s jazykem českým tak, že vytvořil takovou krásnou knihu a kde pravděpodobně jeho alespoň částečné cizáctví mu umpžnilo velmi zajímavý pohled.
Osobně si o jazyce myslím, že hlavní jeho tvůrce je přirozenost národa, moderně řečeno národní genová výbava.

264101

29.02.2012 03:08

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Povedený dvojsmysl

Janeček 24.?.?.?

Kysi jsem v tom býval nejlepší z celé školy, ale už si nepamatiji všechy pojmy, ale přesto tedy:

Podmět skrytý: Já
Pžísudek/sloveso: ženu
Předmět: stroj
Nevím-čím: holí

Já ženu holí stroj. Já ženu holí ovci, by nikoho nezmátlo.

A "holí" je co za člen, taková ostuda, že to nevím. Pomozte někdo. Přívlastek?

264176

01.03.2012 03:06

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: K posouzení

Janeček 24.?.?.?

No nevím jestli se za Skandinávii považuje i Dánsko, ale nedávno jsem letěl do New Yorku s jednou Dánkou a přátelsky jsme si anglicky povídali, ale její angličtina byla na dost katastrofální úrovni a to baba byla vysokoškolsky vzdělaná.

264307

10.04.2012 01:39

K čemu je nám letní čas?

Mě letní čas se-re

Janeček 24.?.?.?

Se-re mě alespoň z těchto důvodů:

1) Za svůj život jsem už porouchal alespoň troje hodiny, při posouvání letního času.
2) Nikdy nevím, který je ten původní čas, ač jsem o tom vždy poučovám ostatními.
3) Je to globální záležitost a tak za tím musí být nějaká židovina.[smích]
4) Klidně bych chodil určité období do práce o hodinu dřív nebo později, nejsem takový idiot, abych to nepochopil i bez změny času.

Poznámka: V Rusku se to zdá se vyřešili velice dramaticky. Z původních dvanácti časových pásem udělali čtyři a zrušili letní čas.

Indiánská reservace někde na jihu Arizony neposouvá čas vůbec, asi je to indiánům velmi nepřirozené a nebo spíš šumafuk.

266622

17.04.2012 12:34

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

Článek je histerický a jednostranný.

Janeček 24.?.?.?

Článek by mohl také přinést argumenty druhé strany. Alespoň mě tedy není jasné proč ty tuleně zabíjí, jestli kvůli zisku nebo kvůli tomu, že sežerou moc ryb a rybáři pak nic nechytí. Co by se stalo, kdyby se od tohoto zabíjení upustilo a tuleni se přemnožili. A jestli bychom došli k závěru, že se musí regulovat zabíjením, tak jaký jiný způsob zabíjení by se měl zvolit.
Bez tohoto, aby se odpovědělo na tyto otázky je článek jen hloupím kvílením. Mnoha lidem se dělá špatně při pohledu na krev a nebo vlastního zabíjení čehokoliv, ale tito lidé také s chutí konzumují klobásky nebo řízečky.

267112

07.05.2012 02:03

Židé pohlížejí na evangelikály s nedůvěrou

RE: Opravdu?

Janeček 68.?.?.?

Já myslím, že jednoduchý důvod proč evangelíci podporují izrael je snaha o vybudování třetího chrámu v Jeruzalémě a tím přivodit příchod krista což je hlavní agenda evangelíků. To jestli chrám postaví dnešní židé nebo někdo jiný je jim jedno.

268447

19.05.2012 12:05

Poprava pro výstrahu

RE: Je treba znat historii??

Janeček 68.?.?.?

Co třeba český král, cizák, Fridrich Falcký? Je tedy fakt, že utekl z Prahy po prohrané bitvě na kterou se zapoměl dostavit, ale před pražskou branou někteří měšťané mu spílali a někteří plakali a pustit ho nechtěli. Utekl i s královnou a pak se do konce života omlouval, že vzal českou korunu, ale jeho dvě Falce mu už nikdo nevrátil. Jen tak pro zajímavost nakonec měl docela velký úspěch geneticky neb jeho vnuk byl pak zakladatelem hanoverské dynastie, která nyní sedí na anglickém trůně.

Mohl byste prosím uvést jméno toho francouzského krále co utekl Polákům? Ze zajímavosti, bych se na to mrkl.

269218

20.05.2012 00:27

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Janeček 68.?.?.?

Setkal jste se někdy s obyčejnými židy čerstvě přijitými z Izraele? Já mnohokrát ano a jsou to velmi společensky agresivní individua. Nemyslím násilí, ale jakýkoliv kontakt s nimi je jak setkat se s největším hulvátem a šizunkem. Oni takoví musí být v Izraeli, protože taková je tam společnost. Trvá jim to dost dlouhou dobu než se přizpůsobí civilizačně hostitelské společnosti jestli kdy vůbec. Přivézt jich milion do Čech tak to by je hned rychle všichni nenáviděli tak jako cikány. Jeden z důvodů vytvoření Israele bylo tam nahnat tkováto křesťansko-společensky nadaptabilní individua, aby svět nebyl na židy věčně nasraný a ta jejich elita měla volnější ruce ovládat svět. Divil bych se kdyby tento materiál zase chtěli rozprsknout zpátky po světě.
No však lidé na vysokých postech také ve velké neoblibě a je tam tolik jejich soukmenovců, že be se tam jeden moc české krve ani nedořezal. [smích])

269262

05.06.2012 01:16

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

Janeček 68.?.?.?

Nevíte někdo zda-li je podobnost slovenštiny náhodná? Slovensky je to úžera and anglicky usury, vyslovujeme jůžury.

270259

08.06.2012 23:46

Exekutor na steroidech

RE: Jak to asi je -

Janeček 68.?.?.?

A dlužná částka je taky genorována náhodně, ale asi ji programátoři zapoměli omezit zdola.

270402

24.10.2012 12:16

Z japonského blogera českým prezidentem?

Další židovský balónek

Janeček 24.?.?.?

Židé vypouštějí tyto povětrnostní balonky, aby si vyzkoušeli čeho se jim již podařilo dosáhnout a také jaká bude reakce na další postup. Okamura je jedním z těchto balónků. Rovnice je jednoduchá, kdo vlastní masové sdělovací prostředky udělá mediální hvězdu z kohokoliv. Dotyčný samozřejmě musí dobře mluvit, ale i to někdy ne, vzpomeneme-li si na Vencu. Někoho vyberou dříve a investují do něj, ale jiného když vidí , že dosáhl něčeho sám, tak ho berou radši, neb je to levnější. Nevím do které kategorie Okamura spadá, ale je to přinejlepším "užitečný idiot", který to i klidně může myslet poctivě. Jedno je však jisté, že ho židovské sdělovací prostředky udělaly populárním za určitým účelem. On je prostě jako facka česlému národu neb to není čech a bude nám vládnout v demokratismu. Změna zákona o volbě prezidenta není jistě náhodná. Dosud si nedovolili dosadit nikoho, koho by nemohli vydávat za Čecha. Tedˇmáme hned dva otevřeně nečeské kandidáty, Okamuru a Fišera. Pokud některý bude zvolen, tak to bude předkládáno tak, že si národ vybral sám. O tom, že národ neměl z čeho vybírat ani nemluvě. A samozřejmě se bude řvát, že to jsou vlastně Češi. Toto je jen další krůček k etnickému zničení národa a nebo jak oni rádi prohlašují kde se jim to hodí, tedy genocidy národa. Rozdíl je v tom, že tato genocida je pomalá, aby nevyvolávala prudké reakce. Buďte si ale jisti, že český národ má již žíly otevřené a krev se valí ven.

277724

31.10.2012 09:30

Institucionalizované státní vraždy a volby 6. listopadu

Them us attitude

Janeček 24.?.?.?

Co vnímavého Čecha překvapí na americké společnosti je , že Američané přemýšlí o vládě jako o "Oni" a o běžných Američanech jako o "My". Češi mají stále v povědomí, že i vláda je "My", ačkoliv posledních dvacet let demokratismu udělalo svoji práci. Pokud jste ve společnosti více Američanů a řeknete něco proti vládě, vidíte jejich ustrašené pohledy a nejraději by hned utekli, neb takovéto rozhovory podvědomě považují za velice nebezpečné a navíc si nejsou jisti zda se nejedná o provokaci. Nejsou naivní jako my, aby věřili, že zlepšení lze dosáhnout mírumilovnou cestou. Vědí, že se buď podřídí a budou držet hubu a krok a nebo musí bojovat na život a na smrt. To je asi dáno jejich historií. Většina z nich si samozřejmě vybere držet hubu a krok, jelikož to se zdá v dané chvíli nejbezpečnější. Nekteří naši machři tomu říkají přizdisráči, když to tak dělá Čech. Je zcela jasné, že americká společnost se nachází ve fázi vládnoucí oligarchie a jak nám dějiny říkají bude nyní následovat fáze hodného a lidumilného krále. Nakolik se to však podaří není jisté, ale jisté je, bohužel, že pokud se to obejde bez krveprolití, tak to bude zase jen divadlo. Nic není prostě zadarmo. Jediná správná cesta je rodinná, rodová, kmenová a národní láska a to je právě to po čem se dnes nejvíc šlape neb to je cesta elitám velice nebezpečná. Proto se o Američanech mluví jako o národu a zároveň se tam počítají všechny rasy, což je zcela jiný rozměr a proto cesta lásky je velice obtížná až nemožná neboť vyžaduje rozdělení Američanů podle, když už ne etnických, tak alespoň rasových hranic. Kdybychom my nebyli také pěšáci na šachovnici a netýkalo se to nás, bylo by jistě zábavné tyto procesy pozorovat, ale protože jde i o naše zničení, tak to vůbec zábavné není!

278190

21.11.2012 22:47

Používáte cloud?

RE: Ani fotky bez šifrování

Janeček 24.?.?.?

Nezapomente, ze nejspolehlivejsi sifrovani je navrhnou svuj vlastni sifrovaci algoritmus. Nemusi be zcela dokonaly, protoze to, ze je neznamy je velky problem neb nelze pouzit brute force method a bude nutno nasadit team matematiku, aby se pokusili algoritmus rozlousknout, coz je mnohem drazsi nez u znamych algoritmu pouzit hrubou silu. Vysledek je take nejisty neb neni jiste jak dlouho bude trvat rezlusteni a zdali se to vubec povede.
Ma to vsak jednu nevyhodu a to tu, ze asi bude levnejsi vystavit vasi osobu muceni neb to je asi levnejsi nez grupa matematiku. Clovek si proste nevybere.

279441

14.05.2013 02:56

USA schválily pesticidy spojované s masovým vymíráním včelstev, EU zatím vzdoruje

Co je tohle za blby vyrok?

Janeček 24.?.?.?

>"...kdy včely opouští své úly, spolu s královnou, potomstvem a zásobami."
Tohle je popis normalniho rojeni. Akorat dost dobre nechapu to slovo "... pomomstvem...", zni to jako blbost a asi se tim mysli proste vcely.
Jinak se vcely v prirode mnozi pouze rojenim. Nechci hodnotit zda vcelstev ubyva nebo ne neb to je jina otazka nesouvisejici s rojenim. Rojeni je u "domacich" vcel nezadouci a vcelar je rozdeluje sam, ale v prirode je to bezna zalezitost.

289672

14.05.2013 13:33

USA schválily pesticidy spojované s masovým vymíráním včelstev, EU zatím vzdoruje

Toto je spravny preklad

Janeček 24.?.?.?

Souhlasim s Vami, prelozil jste to spravne. Clanek je v tomto bode nespravne prelozen, je zcela naopak.

Ted tedy rozumim co se pise, ale pak tomu vubec nerozumim neb je to vec neslychana. Neco stale schazi. Dospele vcely nebo-li delnice ve velkem ul nikdy neopusti naporad bez kralovny. Nekdy se stane, ze se nektera zatoula a vloudi se do jineho ulu a nebo pokud kralovna zahyne a v plastech uz neni cerstvy plod k vytvoreni kralovny nove pak tedy vcely ul opusti a vloudi se do jinych ulu pokud to tedy neni jiz v pozdni sezone kde jiz je velmi tezke se nekam vloudit.

Tento fenomen musi mit dle meho neco spolecneho s mrtvou nebo neplodnou kralovnou, jinak to neni mozne. Zajimalo be me take co se deje s trubci, ti v ule podle zpravy zustavaji nebo take odleti.

Vcely a vcelstvo ma velice pevny rad a hlavne predvitelne chovani coz je zaklad toho proc je clovek muze ovladat.

289694

16.05.2013 01:06

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Dílo Iluminátů

Janeček 24.?.?.?

Angelina je obluda řízená Ilumináty. Dokazuje to neustále svým životem. Nemá žádnou přirozenou krásu. Cílem je sjednocení pohlaví a tak zjednodušené ovládání lidstva.

289751

17.05.2013 06:46

USA schválily pesticidy spojované s masovým vymíráním včelstev, EU zatím vzdoruje

RE: Toto je spravny preklad

Janeček 24.?.?.?

>To je blbost,
Neni me jasne zda se se mnou souhlasite nebo ne, ale co pisete potvrzuje co pisu.

289864

01.06.2016 02:32

Evangelium podle Mistra Jeronýma

Ten Masařík, to je tedy darda!

Janeček 68.?.?.?

Nechci zde opravdu ponižovat něžné pohlaví, velmi miluji svoji ženu jakož i moje děti něžného pohlaví, ale toto je velmi názorná ukázka, proč se ženy samy nemají pouštět do složitých myšlenkových pochodů.
Ženy mají prostě mnohem lepší pud a intuici, ale rozum a logické uvažování mají o poznání slabší než mužské pokolení. Ženy jsou také jakoby statečnější neb očekávají, že mužové jim vybojují způsobené konflikty. Muži jsou umírněnější, protože ví, že oni jsou zodpovědni za boj.
Nakonec by nám ovšem dnes nejvíce pomohla krásná a statečná žena, která by měla svoje city a pud sebezáchovy na svém místě. Taková žena, která by bojovala za rodinu a za národ, podobně jako Johanka z Arcu, a velmi přirozeně by strhla ke své ochraně mnoho mužů, kteří dnes váhají se bránit.
Hledejme prosím takové ženy a ne ty které dávají složité lekce o ekonomii a nebo historii.
Tento článek má vlastně původně ten citový a bojovný nádech, ale je znehodnocen politickýmy úvahami jako v případě toho Masaříka.

349073

31.12.2016 00:26

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

Janeček 173.?.?.?

Pane MoUdroStrak,
nevím zda máte v tomto všem pravdu a díky bohu, že to vědět nemusím a když bůh dá tak ani nikdy nebudu muset, ale mám zkušenosti z vlastní rodiny, kdy se můj příbuzný dostal do finanční nouze a jeho řešení bylo, že cucal peníze ze svojí matky. Chtěl jsem mu přímo pomoct, protože jeho matka říkala, že mu nikdo nepomůže a že od státu nedostane nic, ode mne nic přímo nechtěl, ale když jsem dal peníze jeho matce tak pak je rád přes ní bral.
Začínalo mi to být divné a zjistil jsem, že žádnou práci si pořádně nehledá ani se na žádnou nepřipravuje. Pak jsem se také dozvěděl, že jít na sociálku je pod jeho úroveň a k tomu, že se neponíží. Připravit však svoji matku o všechny peníze a také přijímat pomoc přes ní od jiných to mu proti srsti nebylo.
No tak jsem vystřízlivěl a když něco nyní dám tak musím mít kontrolu co se s tím děje a nebo velkou důvěru , že se na člověka kterému dávám mohu spolehnout a také, že si to hlavně zaslouží.
Není jistě příjemné se domáhat pomoci na sociálním systému, ale je to pořád lepší než cucat z naivních lidí a když už mu někdo něco přímo dá tak ať počítá s tím , že mu dárce má právo kontroloval i každé sousto které dá do úst. Výjimkou je samozřejme člověk který již pro národ velmi mnoho vykonal a ten si pak zaslouží pomoc bez kontroly.

354432

04.10.2018 12:37

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

Tón článku je silně přehnaný = je to fake news

Janeček 173.?.?.?

Pokud se nám nelíbí státní propaganda a překrucování faktů, neměli bychom dělat to samé.
Ten smích trval asi 6 vteřin z půlhodinového projevu a rozhodně to nebyl žádný výbuch. Kromě toho předmět smíchu vůbec nebyla politika USA, ale Trampův výrok, který byl ve smyslu, že on udělal nejvíc ze všech presidentů v historii USA, a ať je to pravda nebo ne, tak to nemusí plně souviset s vnější politikou USA.

Projev byl jedním z nejlepších za dlouho dobu, hlavně proto, že chyběly pravdoláskové lži a naopak bylo mluveno proti nim.

Fakta v článku jsou samozřejmě pravdivá, ale příležitost jejich presentace je zcela nevhodná a zavádějící.

366891

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 524 188