Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dušan

Nalezeno 137 příspěveků, 32 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.10.2014 08:36

Rusko se zbavuje dolarů, aby ochránilo měnu a zmírnilo pokles ceny ropy

RE: Zvedavec není antisemitský

Dušan 193.?.?.?

Hm.

Viem že určitej časti židovskej diaspory sa židovstvo dedilo po matke. (Podľa mňa to je tým že matka v prvých, ale aj ďalších, rokoch vychováva deti a určitým spôsobom ich nastaví pre sociálny život na základe "super cool" programu z tory- preto židovstvo v podstate nieje národnosť ale deštrukčný sociálny program pre ľudské mozgy=aby sa nestali Čelo-vek-mi (чело-век))
Ale ak prekoná programovanie ten dotyčný človek môže pochopiť nepriateľskosť sociálneho programu a ľahšie nájde liek.

Takže zostáva otázka - stal sa Putin Čelo-vekom (slovanský názov pre bytosť používajúcu svedomie a intuíciu vo svojom živote, okrem iného ) alebo nie

Dôležitejšia otázka ale je, či ty si Čelo-vekom, alebo len biorobot naprogramovaný strachu zo židovstva (to malé ž je v poriadku)

319123

29.11.2014 05:14

Příliš inteligentní a příliš líní

Největší kalibr proti státu.

Dušan 88.?.?.?

Je rovněž mnoho lidí, kteří již mají této státní pakárny po krk. Žijí skromně a vydělávají si na ten rohlík v rámci šedé ekonomiky.Nakupují v bazarech a hodně si toho sami vyrobí. Až nás budou milióny půjde tenhle úřednický švindlstát do kopru. Ano jsem línej. Línej platit přes padesát procent zlodějům, lhářům a parazitům. Jsem si vědom, že tento článek je asi trochu o jiných lidech,ale moje definice lenosti je: Nedostatek důvěry v sebe a obavy z neúspěchu. Je to neurotický projev.

322191

29.11.2014 08:34

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: vzhůru k cíli zacílení :D

Dušan 88.?.?.?

Někde jsem četl vtipný výrok: Cílek zná všecko, ale od všeho tak 5 procent. Je ale chytrý a stojí za to ho číst, nebo poslouchat. Ještě k tématu článku. Mladí lidé podvědomě cítí, že tato civilizace jde do řiti.Tak proč se angažovat.Má dnes vůbec něco smysl? Ptám se. Dejte mládeži dláto,pilník, hoblík, ať něco pěkného vyrobí. Dláto si vrazí do břicha a rýsovací jehlou si vypíchne obě oči.

322199

29.11.2014 09:45

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Dušan 88.?.?.?

Paní Jarmilo. Tento systém je zločinný , ale ani náhodou není kapitalistický. V tom se mýlíte, jako ostatně mnoho lidí. Přesnější název by byl- Korporátní socfašismus. Kapitalismus jsme měli v 19tém století. Naposled.

322209

29.11.2014 12:33

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Máte jen trochu popletené pojmy, ale to nevadí. V opravdovém kapitalismu by takoví Bakalové, Kellnerové,Rittigové a dosaďte si sám, seděli v kriminále, nebo spíše by žebrali někde u kostela na schodech. Jmenoval jsem jen tři, ale jsou takových tisíce. Kdybyste je všechny pochytal a vysadil na pustý ostrov, sežrali by se navzájem a to ještě za syrova, protože taková hovada neumějí ani rozdělat oheň. Jakákoliv jiná populace by vám na tom ostrově založila civilizaci.Nejspíš ale kapitalistickou.

322224

29.11.2014 17:26

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Musím se řehtat na celé kolo. Zrovna já jsem dělal v Mitasce.(Tam se vyrábějí pnegumatiky).Komunisté rozhodně z měsíce nespadli.Je ale propastný rozdíl mezi např. Nezvalem,Seifertem,Bieblem, Neumannem,Vančurou, Drdou na jedné straně a Leninem, Stalinem, Raicinem, Husákem, Vámi aj.na straně druhé.Tak dělnické hnutí bylo oprávněné ve své době. Kapitalismus ve společnosti bez morálky a slušnosti je stejné svinstvo, jako socialismus, komunismus a fašismus. A tak máme zloděje, psychopaty mezi úspěšnými a ti slušní zobou antidepresiva, nebo končí pod mostem.Jdu raději přezout gumy.

322257

29.11.2014 19:28

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Zapomínáte na to, že ve společnosti svobodných, slušných, věřících a ozbrojených lidí měli zločinci těžký život (a krátký).Prohlédněte si jen fyziognomii těch prasat.Jak z knihy Cesare Lombrosa.Jak daleko by asi došli, než by je někdo sejmul. Právě jen na ty schody před kostelem. To jen systém jim dává šanci.Je jedno jak ho nazýváte.Vy mi doporučujete Marxe a já vám zas na oplátku Ludwiga Misese.

322270

30.11.2014 10:44

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Díky za reakci. Už jsem to chtěl ukončit, ale u vás udělám výjimku. Lidé nejsou stejní. Dříve jinak věřili, živili se v naprosté většině sami svou tvrdou prací a umem, nad kterým se až tají dech.Zhruba 90 procent populace bylo negramotných.Šlechtických parazitů bylo mnohem méně než dnes a vládli směšnými prostředky. Základnou člověka byla rodina od narození do smrti. Kriminalita byla v minulosti v dobách míru nízká a zoufale naivní. Lidé se neváhali bránit. Civilista mohl, když na to měl, vlastnit dokonalejší zbraň, než v jeho době armáda.Věděl jste,že již v 16tém století existovaly revolvery a zadovky s drážkovanou hlavní? Války se vedly luntovkami, ale hlavně a především penězi.A jsme u toho. Všichni panovníci znehodnocovali měnu a jelikož byli blbí radili jim často Židovští lichváři. Třeba takový Jakub Bassevi, císařský dvorní Žid. Bylo to všude jak přes kopírák. Vím o jednom nesmírně bohatém lumpovi, který půjčoval císaři peníze nakradené po převratu, vedl za něj válku a když nad hrobem chtěl složit velení, nechal ho dlužník zavraždit. Pak o něm rozhlásil konspirační teorii, že se prý chtěl stát králem. On syfilitik v terminálním stádiu, co chtěl už jen klid a mír. Minimálně on je tím příslovečným žebrákem na schodech. Ti bohatí gauneři, o kterých píšete se vraždí mezi sebou, spí s bouchačkou pod polštářem vedle drahé, vyzáblé prostitutky tvářící se navenek jako manželka.Žerou viagru a chodí se do bordelu nechat bičovat. Je to opravdu nechutný polosvět. Ty prachy jsou jim nakonec naprd. A kdo je slabý? Majitel hospody, nebo vy, když se rozhodnete dát si pivo jinde.Ale máte pravdu. Já svědomí mám a jsem chudý. Hezký den.

322312

01.12.2014 04:18

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Tak teď již opravdu naposled. Nejsem tak chytrý, abych zde prezentoval nějaké své teorie.Všechno mám z knih, nejspíš jiných, než čtete vy. Když cituji L. Misese, nebo Hayeka jsem označen za naivního. Pokud jde o psychopaty, jsou to většinou jen manipulátoři a bytosti bez svědomí, empatie atd. Jen ta blbější část z nich jsou kriminálníci. Slušný člověk má proti nim obrovskou výhodu v morálním ukotvení. Je jedno v co věří. Já věřím v Boha a vy možná věříte že není. A je to fuk. V hospodě bychom se asi nepoprali. Ale vězte, že společnost svobodných a sebevědomých lidí je a musí být ozbrojená. Už proto, že tu s námi jsou ti psychouši a ti zbraně mají a vždy mít budou. I kdyby k tomu museli vlézt do SA, SS,lidových milicí, nebo k fízlům jakéhokoliv druhu. Když jsou zbraně takový problém proč je zakazovali takoví humanisté jako A.Hitler, Lenin, Mao atd. Dříve byla flinta skoro v každé chalupě. Lidé byli ochotní bránit sebe, svou rodinu, obec, region, stát, nebo Vlast, chcete-li.V tomto pořadí.Dnes jsme ovce a hádáme se tady o slova, jako pitomci. Jestli to čtou, smějou se a mnou si ruce.Vůbec mě fascinuje tahle rozsáhlá debata. Slova jako kapitalismus, socialismus chápe každý jinak a pak se domluvte.Jsou zde bohužel diskutéři, jejichž projevy písemné jsou dosti ubohé.Na ty nereaguji, tedy vás nejspíš mezi ně neřadím. Psáno ve čtyři ráno. D.

322384

01.12.2014 05:04

Jsou hikikomori obětí systému?

Jednoznačně obětí jsou.

Dušan 88.?.?.?

V každé generaci se najdou lemplové, ale pakliže je to v takové míře, jak se píše je něco špatně v systému. Napadá mě rozpad tradiční kultury. Ta měla vždy a všude rituály přechodu z dětství do dospělosti.Obecně byl lidský život ritualizován, lidé věděli kam patří a co mají dělat a také to, co se nesluší. Tak to bylo po tisíce let a náhle je po tom veta. Je to zlověstné a mnozí tuší, jak to dopadne.Obávám se, že jiné řešení to nemá. Rozhodně jím není celoplanetární třídenní pracovní týden. Kdo by ho zavedl a vynutil? NWO? Pak by mohl zavést cokoliv. A to by asi moc populární nebylo.Mám výhodu víry.Přenechám řešení Bohu a za sebe dělám jen to, aby mě, až tam přijdu, nekopnul do prdele.A je to kurva těžké prožít tuto končící epochu dějin bez vraždy.

322386

01.12.2014 05:46

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: -každý kdo nezapadá do jejich mustrů-

Dušan 88.?.?.?

Tak pod tohle bych se podepsal. Patřím bohužel do popisované skupiny.Mám tedy osobní zkušennost. Teď volně cituji jednoho autora ze 17tého století: Kdo má citlivý čich, tomu vadí zápachy, kdo má ostrý zrak, zase vidí každý nedostatek na domě. Lidé mdlého rozumu jsou obecně klidnější na duši. Kon.cit. Je opravdovým peklem na zemi brát na sebe utrpení všech zvířat i lidí, vyhýbat se na silnici každé žábě a vidět kolem tolik rozjetých. Mnoho číst a stresovat se tím, že druzí nevědí, že např. bitva na Bílé hoře byla v neděli osmého listopadu 1620 krátce po poledni, nebo že ten či onen obraz je od Van Dycka a ne Rubense a že Telemann není Handel, ačkoliv se kamarádili. Navzdory informačním technologiím jsou lidé stále nevzdělanější, nebo už nejsou zvídaví,nečtou a na počítači hrají jen hry. Jen se podívejte na televizi, co ti lidé dnes žerou. Takhle ubohé to nebylo ani za bolševika. Zlatý Dietl. Jan Amos Segeš Nivnický po otci nazvaný Komenský napsal: Všichni třebas mluvili, každý své a žádný žádného neposlouchal,ačkoliv i trhali jedni druhými, vyslechnutí chtíce.Však ho nebylo. Spíše rvanice a pranice.Kon.cit. Přesně jako diskuze pod články na Zvědavci. Hotový Labyrint světa. Ještě že máme taky ráj srdce.

322387

01.12.2014 11:58

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Díky za tipy. Jdu do toho, ale budu to muset číst v knihkupectví, jak jsem to dělal v mládí, když jsem byl bez peněz, jako dnes. Ale zase jsem se tak naučil rychločtení. Pokud jde o Keynese, jsou jeho teorie už překonány i když v mnohém se trefil.Ale v mnohém se trefil i Marx a dokonce i Hitler má ve své proskribované knize některé vtipné postřehy. Vámi doporučené knihy budou nepochybně zajímavé.Je legrační, jak se mění diskuze pod článkem ve vzájemné nabízení literatury ke čtení. Doporučuji vám na oplátku tyto autory.: Milton Friedman, Ludwig Mises-Liberalismus, Adam Smith- Bohatství národů, F.A.Hayek a celkem všechny autory tzv. Rakouské ekonomické školy. Pak je dobrý také Ron Paul-je na internetu. Také Patrick "Bjůkenen".Je jich mnoho.

322422

01.12.2014 13:42

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: Upozornění tlachalům

Dušan 88.?.?.?

Je mi to jasné, čekal jsem, že z toho budete létat z kůže.Už taky mlčím. Jen bych se ale Vás chtěl zeptat.Mám v hlavě pár témat na články. Ale nic pro totalitáře. Mohu Vám je nabídnout k otištění,budete-li mít zájem. Jen nevím, jak je poslat.Jsem počítačový analfabet. Prosím, odpovězte mi mailem. Děkuji a zdravím.

322431

16.01.2015 10:38

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: projekt N

Dušan 217.?.?.?

Poznáš rozdeľuj a panuj?

To vieš treba nás proti sebe poštvať. Síce z toho nebude vojna, ale nemohli by sme spoločne postupovať proti sionistickému kádru.

A potom GP sa to bude ešte hodiť, keď bude spojovať EU s Brics. Za "našu" svetlú budúcnosť.

325262

Skôr než vystrelí Američan na Rusa , alebo naopak .... Dúfam , že začnú tlačiť ľudia vojská od seba kvetinami . Inak sa obávam veľmi skorému konfliktu ....

328474

29.07.2015 10:06

Falšování historie kvůli agendám

Tu je vidno ako bolo zostrojené SŠA

Dušan 85.?.?.?

Tu je vidno ako bolo zostrojené (niekto ho zostrojil/priohol) SŠA (USA). Zároveň si treba uvedomiť, že sú príliš mladý národ, preto manipulácia ako LGBTI a rôzne sekty (napr. scientologovia) sa u nich zakladajú oveľa ľahšie. A tieto "zábavnosti" rozosievajú do sveta.

Treba si uvedomiť, že po odstránení indiánov a relatívne dobrých starosvetských tradícií z europy, nemajú taký tuhý korienok ako mi (hlavne slovania) v europe až azii.

Ale poznáte to keď to nejde silou, ide to ešte väčšou silou (SŠA ako svetový policajt na chaos, podporovaný petrodolárom a vytváraním ilúzii slobody/(hlavne cez mimovládky))

Od toho čo som v predchádzajúcej vete napísal sa samozrejme už odchádza, pretože miestna elita SŠA nechápe kde je jej miesto (ten niekto má pre nich plán ala tretí svet s vlastníctvom atómových zbraní = nestabilita a nepokoj).

Podľa môjho názoru Paul Craig Roberts (člen globálnej elity) pracuje na rozložení miestnych riadiacich štruktúr v SŠA a hlavne na odstránení bezštruktúrnej ("kultúrnej" ) nadvlády SŠA nad europou.

337273

29.07.2015 14:34

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Silk Road: The New Economic Paradigm

Dušan 85.?.?.?

"nielen svoje peniaze ale aj svoje skúsenosti, takže podiel na zisku je často morálne opodstatnený."

Toto dobre hovoríš, ale ten investor by mal mať proste normálny dostávať plat (ako finančný poradca=zarátané náklady).

V každom prípade, celkový príjem na človeka by nemal prekročiť nejakú hranicu (napríklad 100 000Eur/rok) zo všetkej činnosti!

Hodnota stropu prímu by bola dohodnutá na základe výpočtu ministerstva financií (ktorého súčasť by bola štátna centrálna banka) a odsúhlasená v referende. (výpočet by bol verejne dostupný).

337281

29.07.2015 15:16

Falšování historie kvůli agendám

RE: Falšování...

Dušan 85.?.?.?

A máš ešte vyšší stupeň manipulácie. Pomiešaš to čo bolo skôr (napríklad kto koho prv napadol).

A najvyšší stupeň manipulácie je cez zmenu svetonázoru.

Odporúčam naštudovať KSB a DVTR a hlavne si objasniť aký máš postoj ku svojmu okoliu a svetonázor.

Postoj a) EGOCENTRICKÝ
b) NEEGOCENTRICKÝ (BOHOCENTRICKÝ) a teraz sa myslí Boh= HNVR (Hierarchicky najvyššie všeobjímajúce riadenie)

Svetnázor a) KALEIDOSKOP (svet je vzájomne nesúvisiaca kaša faktov)
b) MOZAIKA Všetko (okolo a aj vo mne) spolu primerane súvisí

337285

07.08.2015 07:54

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: zkrátily bomby válku?

Dušan 213.?.?.?

"- Doufám, že tato nová zbraň bude co nejdříve použita proti Japonsku. Je jasné, že pokud by bombu měl CCCP, ani vteřinu by neváhal. Nicméně, jako demonstrace pro Stalina to nakonec bylo úspěšné, protože právě díky atomovým bombám si nakonec rozmyslel svůj plán využít své obrovské konvenční převahy a napadnout Západ."

[zmaten][zmaten][zmaten][zmaten]

To máte skade? To myslíte tie plány anglicka bombardovať rusko hneď po vojne zo strany spojencou?

Môžte uviesť zdroj? A teraz nemyslím toho trockistu čo napísal „Dvě stě let pospolu“

337675

21.08.2015 11:27

Epizoda 7. Británie a Francie plánovaly útok na Sovětský svaz v roce 1940

RE: Nezapomněl autor náhodou na jistý pakt Molotov-Ribbentrop,

Dušan 85.?.?.?

A ty nezabúdaš že v tej dobe bolo plno takýchto zmluv? Táto bola jednou z !posledných!.

A táto mala spomaliť kroky Nacistického Nemecka proti SSSR.

Ináč sa mi nezdá to zaútočenie na Francúzsko nacistami. Žeby niekto zariadil aby Hitler vydal rozkaz............
A potom následne dovolil aby ušli vojaci do anglicka. Možno sa vám zdá nelogické, ale ja tipujem že to takto niekto zariadil aby prípadný západný front zo strany Anglicka a SŠA sa podaril keď nemci budú skoncami síl po porážke SSSR.

Vtedy ešte nebolo isté akú majú účinnosť jadrové zbrane na ktorých v SŠA, SSSR a Nacistickom Nemecku pracovali.

338422

27.09.2015 13:15

Neodvratný pád západních mocností

Problém vedickej viery

Dušan 213.?.?.?

Problém je v tom že prečo prehrala naša kultúra proti historicky reálnemu kresťanstvu. Áno dá sa povedať že ako posledná. Treba si uvedomiť že keď hovoríme v prípade véd tak "bohovia"="naši významný predkovia"

Je pravdepodobné že sme prehrali preto, pretože sme sa blížili k biorobotizmu ale iného smeru. Problém je v tom že naši žreci začali zakrývať plnú funkciu riadenia pred ostatnými členmi rodov a nesformulovali vlastnú verziu globalizácie.
Pričom tí ktorý ovládajú/li historicky reálne kresťanovo a Anglosasov svoju verziu globalizácie sformulovali. Aj keď si myslím že védickosť nebol hlavný smer rozmýšlania našich rodov. Ale zachovala sa jeho vývozová verzia v Indii. Kde je fašistická štruktúra kultúry. t.j. kastový systém sa tam zabetónoval.

Pre hlbšie pochopenie aj našej pred historickej (nedochované sa dokumenty a to alebo pomocou pálení počas "temného stredoveku" alebo nepotrebnosť zápisov svojej kultúry ktorá sa predávala žitím, príkladom a rozprávaním) minulosti odporúčam naštudovať odkaz. Aj keď popisuje analýza ruskú nížinu platí v plnej miere aj o strednej Európe.

http://leva-net.webnode.cz/products/psychologicky-aspekt-historie-a-perspektiv-civilizace-dokonceni/

339988

25.11.2015 22:56

Sestřelení Su-24

RE: reb

Dušan 213.?.?.?

Je mi príkro, ale Rusi zlyhali na plnej čiare, ich taktika a zrejme i technika... Všetky tieto Su 24 M/M2 sú už dávno opatrené akože systémemi na vedenie REB, napr. BERIOZA, vzadu na ZOP SIRENA 4, na chrbáte za kabínami doslovne a práve na odhaľovanie inak nedekodovateľných odpálených raketových strieľ (infra) inštaľované zariadenie LO 82 MAK UL, ano, strieľajú sa lovušky a robí sa v rámci možností protiraketový únikový manéver, len trebaa o nebezpečenstve vedieť... títo si leteli pre smrť, ako tiahnuce husi!!! Inak, čo robil aj ich pozemný dohľad - mali ho vôbec???, viedli ich radarom - ako to, že 4 km za nimi nezistili žiadne údajne sofistikované vyhľadávacie a zameriavacie zariadenia 4D systémov S 300/2500 PMU2, resp. S 400 - žiadny zavesený cieľ, a čo slávne Panziry II, Tory M2, Buky..??? ako i support lodičiek pri Latakii...??? Teda, sú len dve možnosti - diletantizmus a schématizmus a naivita, alebo jednoducho technika nestíha! Pred dvoma týždňami skusmo Izraelci učinili karusel show nad Damaskom a aby sa nepovedalo, čosi tam aj pobombardovali na letisku - konfortne si odplávali domov. Takto sa testuje nepriateľ a ako vidíte, je bezzubý...

342302

03.12.2015 09:46

Trocha biblického ponaučení

No ako by som to povedal.

Dušan 195.?.?.?

Dotyčný čo písal taký ľahký náhľad sa zameral na Hebrejskú sektu. Problémom je že pocit vyvolenosti nevznikla len tak. Niekto ich preformátoval počas 42 ročného pochodu. Cca 2generácie mladých sa narodilo a starý po púšti chodiť už nevládali(=pomreli tak nepoučili mladých).

Typujem že podriadený "národ" ktorý slúžil v Egypte nemal takú mantru byť vyvoleným. Muselo sa zariadiť aby začali nenávidieť Egypťanov a potom odísť s archou zmluvy (typujem nejaký pozostatok pred potopných dôb cca 13 000rokov dozadu).

No a vzhľadom na to že je v pláne odstránenie židovstva (nositeľov kultúry úrokov=nástroj riadenia), sa budú dosť často objavovať takéto alebo podobné analýzy. Čiže niekto plánuje posledný pogrom na židov(už sa nebude ostriť nástroj ale rovno ničiť). To viete na to aby sa neprezradili tí o ktorých sa nehovorí, potrebujú zničiť štruktúry, ktoré zostrojili a zahladiť za sebou stopy riadenia.

342668

04.12.2015 07:32

Trocha biblického ponaučení

RE: podvod s Egyptom

Dušan 78.?.?.?

Zdá sa že je to tak.

"které se mu samému líbily a přišlo mu, že by mohly být k užitku." - intuíciou na to prišiel, čiže mu bolo z hora dané

Ježiš prišiel napraviť židovský dedičný hriech (nie slovanský hriech ani indiansky,.....) A to bola viera vo vyvolenosť a z toho vyvierajúca doktrína o úroku/úžere.

Problém hinduistou a ich dogmatizmom o KASTÁch je že vytvorili najväčšiu fašistickú spoločnosť na svete. Takže ani s hinduizmom to nieje ideálne.

342724

16.12.2015 11:49

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

Heh Matovič

Dušan 195.?.?.?

Matovič + Lipšic podľa mňa sú to nebezpečný ľudia. Takisto ako Procházka.

Popravde Matovič ma dostal tou hrou keď akože žil v Cigánskej osade (už si nespomínam ako to bolo presne a mi to jedno). A teraz nedávno obvinil hranola (čítaj Fica) z toho že je hlupák a má na svojom mene nejaké nezdanené peniaze v daňovom raji (nespomeniem si teraz presne) toto sa dozvedel s anonymného výpisu ktorý mu akože pristál v schránke.

Lipšic - sionistická klika pre slovensko (aj keď skôr ho podozrievam že hrá na seba) Dostal ma príkazom polievať ľudí počas najväčších mrazov. Potom sám podal na gorilu trestné oznámenie, akože neznámi páchateľ. Gorila bola pritom projektom !kanadského/anglického! novinára (teraz robí pre SME = ó jaká náhoda) ktorému z čista jasna sa dostali vyšetrovacie dokumenty z vyšetrovania "našich" tajných služieb.

Procházka - no ako by som to povedal. Nepáči sa mi typujem že pracuje pre scientologov. Ide o to že som si nevšimol žeby po tom čo ho Fico obvinil dal Procházka na súd za ohováranie. Aj meno svojej strany si vybral príznačne Sieť (chytá mušky prevít jeden)

Mimochodom Lipšic aj Procházka študovali na prestížnych školách v SŠA (čítaj školách pre americké elity alebo ich budúcich vykonávateľov) ktoré sú dosť drahé takže...

343148

26.01.2016 11:40

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

RE: Druhá strana mince

Dušan 195.?.?.?

, "že ti chudí jsou prostě blbí a nechají se oblafnout pěknýma řečičkama"


Čo v prípade dosť silne manipulácie davom a vytváranie protikladov ktoré majú bojovať už neznie tvoje tvrdenie ako príčina problémov v spoločnosti.

To že veľa ľudí má nízke IQ neznamená že má byť na nich parazitované!!!

A len tak mimochodom môže mi niekto povedať prečo sme sa túto informáciu mali dozvedieť práve z mesta DAV-os? (slovensky dav a rusky dav alebo tlupa)

Zase niekto vytvára informačnú vojnu v určitom smere.

344895

05.02.2016 09:19

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Dušan 195.?.?.?

"Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a"

To samozrejme nieje pravda. Toto tvrdenie platí len o Stalinovy. Podľa analýz toho čo povedal sa dostal do pozícií kde mohol hovoriť do riadenia štátu cez zasvätenie do "slobodomurárskej lóže" a tí ktorí riadia tie lóže nechápali že Stalin bude jednať podľa svedomia a nie podľa hierarchie.

Všimnite si detail o odchode Trockeho zo SSSR a postupný nástup Hitlera (tým že sa vedelo koľko dlží Nemecko už Bankári (zasvätení aj nezasvätení) mohli tvrdiť, že môžu požičiavať nemecku a že budú mať zisky z toho.

Hitlera si vybrali podľa jeho psychického profilu. Možno mu pomohli napísať (nielen vydať) "jeho" knihu Mein Kampf.

Toto je tak trochu už kompilát mojich názorov:
Keď Stalin vyhnal Trockého, tí čo riadili Trockého, Lenina a mysleli si že riadia Stalina, zistili že Stalina už neriadia a vedeli že je oboznámený s ich cieľmi (alebo ich tušil čiastočne). Začali riešiť ako rozbiť ich marxistický projekt (útok Hitlera na SSSR a tým zničiť veľa "biomasy" podľa možnosti čo najviac Slovanskej) a znova ho postaviť v správny smer.

Toto je už istina:
Stalin bol skutočný bolševik. t.j. myslel na väčšinu (podľa možno na skoro všetkých) (netvrdím že nerobil chyby)

345245

Tí dvaja sa podľa mňa mýlia. Pravdepodobne podľa svojej morálky a svojich želaní.

Konkrétne ide o " V nadcházejících mírových rozhovorech v Ženevě se bude diskutovat o budoucí podobě Sýrie a Putin údajně chce po Assadovi, aby přijal kompromis v podobě rozdělené Sýrie. "

Ak by sa toto stalo tak Rusko prehralo. Jediné ospravedlnenie by bolo v prípade Kurdou a konečne vznik Kurdistanu (čo v súčasnej situácii by bolo nerozumné). Inak si myslím že rozdelenie Sýrie je zlé riešenie.

Podľa mňa rusko tlačí aby Asad sa musel dohodnúť na usporiadaní riadení štátu (hovorím samozrejme o klane ktorý stojí za Asadom ten by po ostrej výhre Asada nad ISIL mal príliš veľké oči). Keď sa teraz dohodnú (pravdepodobne niečo na štýl federalizácie ale hlavne pôjde skôr o mierne oddelenie kultúrnych okruhov ale štát ostane kompaktný) spolu pôjdu proti ISIL a obyvateľstvo nebude mať problém ostať pospolu. Klany (aj opozičné) nebudú môcť veľmi vyskakovať.


To prímerie (boj s ISIL t.j. idiotmi ostal) bol majstrovský ťah na stabilizovanie obyvateľstva!

347045

30.03.2016 16:15

Pláč nad ukradenou Evropou

tento plač.

Dušan 195.?.?.?

Si myslím že Stalker nechápal prečo sa mali na západe tak dobre. Pretože celí čas žili na úkor 3sveta, plebs dostával na západe odrobinky "zo stola mocných" a relatívne dobrý život aby sa nebúril.
A áno ako východo europania (čítaj slovania) čiže mi, máme inú náturu. U nich preformátovanie začalo už oveľa skôr. A aj to švajčiarsko (ktoré je stredom jeho európy) nevzniklo len tak. Prečo myslíte že má pápež ako ochranku ŠVAJČIARSKU gardu?!
p.s. viete prečo bolo stredom európy pretože sa v dobách jazdcov a holubových listonošov dalo z neho všade dostať (relatívne rýchle).

Popravde niesom rád že patríme do európy a ešte horšie znášam že sme v EU(plánuje sa u nás rovnaké pre formátovanie ako u etruskov (myslím tých pôvodných)) ako ostatných pôvodných obyvateľov tejto časti sveta systémom "kultúrnej spolupráce".
Chcem tím povedať, že prebehne tvrdší úder ako implementácia historicky reálneho kresťanstva. Hovorím o čiastočnej výmene obyvateľstva a zmene svetonázoru ešte k horšiemu.

Nikto nie je viac beznádejne zotročený ako otrok ktorý si myslí že je svobodný!

Pričom svoboda nieje voľnosť ale:
svoboda= SVedomie BOhom DAné

347268

08.06.2016 11:33

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

Dušan 195.?.?.?

Všetky plány ktoré vznikli po roku 1953 (tipujte prečo hovorím o tom to roku). Slúžili na odstránenie hegemónie zriadenia/ideológie, ktorý panuje v SŠA a celkovo na celej západnej európe.

ps. Ale odstránenie 426 MILIONOV ĽUDÍ mi neprišlo ani za mák milé.

349346

09.06.2016 10:19

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

A hlavne Komunizmus (nie mrakizmus/marxizmus) je kráľovstvo božie na zemi t.j. spravodlivá spoločnosť podľa božieho zámyslu.

349378

09.06.2016 13:30

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

"Bezpeněžní společnost je něco jako směnný obchod?" - tento tvoj vývod je nepochopením koncepcie, je podľa stavu tvojho vedenia a reálnej morálky

Prirovnávaš to k súčasnej koncepcii spoločnosti kde existuje skryté alebo neskryté otroctvo a kde existuje rádoby reálna elita a plebs.

349383

04.07.2016 13:21

Inkluze nebo exkluze?

RE: Amerika kotol národov, alebo ľuďom sa páči Monroeizmus a Trumanizmus!

Dušan 213.?.?.?

liberalizmus (ináč povedané aj "všetkodovolovanie si" ) je "jemná", neoznámená a skrytá forma fašizmu!

V podstate nám Niekto/Nikto dáva na výber dve formy fašizmu.

Liberálna .....(doplň si čo chceš) kde nieje stanovená norma byť normálnym človekom (preto sa pretláča ideologia LGBTI, ideologia multikulty, ideologia zlej rodiny,.....)

Keď sa chlapi naserú nasleduje.

Totalitaristická forma kde furer povie čo je normálny človek (používajú sa rôzne ideologie ako nacizmus, marxistická/trockistická ideologia (cieľ bola celosvetová revolúcia), .....)

Keď sa chlapi naserú nasleduje. (A tak to by radi pokračovali ďalej Niktovia)

350166

18.07.2016 11:59

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Som čítal

Dušan 195.?.?.?

že zmizlo pár stíhačiek a 24vrtulníkov a niečo z 90 atomoviek B61. Čo už by bolo silné kafe ak samozrejme to nieje výmysel alebo dezinformácia.

Veď Iclik (či ako sa volá tá základňa ) je pod správou SŠA tak ako by mohli zmiznúť tie hore uvedené zaujímaví položky. Majú to určite vlastnú vojenskú políciu a stráž.

350581

20.07.2016 08:25

Vynořují se vazby mezi Clinton a záhadným tureckým duchovním

RE: dokazuje to

Dušan 195.?.?.?

Nikto/Niekto sa naozaj snaží odstaviť miestnu americkú elitu. Prečo myslíte že sme sa takéto informácie dozvedeli?

A týmto sa pripravuje zábavná cesta po návratu Gulena do Turecka . T.j. už o ňom sa bude vedieť že je škaredý, takže bude sa môcť proti nemu bojovať ako proti vonkajšiemu nepriateľovi zo strany "humanistov".

Také krásne priehľadné.

350619

12.08.2016 09:43

Místo jaderného odzbrojení jsou tu americké atomové bomby pro Evropu

RE: Desať pravidel vojnovej propagandy

Dušan 195.?.?.?

A hlavne "8. Uznávané osobnosti, vedci, umelci a intelektuáli podporujú našu vec
"

Kto povedal že tie ktoré osoby sú aj osobnosťami. V prípade umelcov ale aj intelektuálov je to dosť diskutabilné. U vedcov a riaditeľoch to sa dá nejako obhájiť.

351251

K článku a dodaniu informácií:
Celí tento článok vidím na akciu tajných služieb (ruky GP).

problém tohoto zhrnutia nieje ani tak v jeho faktologii ale prečo práve teraz.


K obsahu článku:
Mimochodom nieje ani tak problém v tom že sme dovolili vymývať našim mladým mozgy, tou liberálnou ideológiou (a všetkými jej odtieňmi) a nastaviť tak človeka aby automaticky zradzoval svoju vlasť. Ale v tom že tie základy vlastenectva niesu dosť silné aby odolal na svetonázorovej úrovni tomu vymývaniu.

Proste, priemerne slabo vychovávame našu budúcnosť t.j. našich mladých. A nestávajú sa z nich ešte pred pubertou (začatia pohlavného dospievania) Čelo-vekovia.


Túto faktologiu si ale treba zapamätať a pri dotyčných osobách je treba sa mať na pozore. Ale hon na nich konať je nezmysel.

362697

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 4

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 2

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 516,60 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 702 197