Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dušan

Nalezeno 137 příspěveků, 32 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

K článku a dodaniu informácií:
Celí tento článok vidím na akciu tajných služieb (ruky GP).

problém tohoto zhrnutia nieje ani tak v jeho faktologii ale prečo práve teraz.


K obsahu článku:
Mimochodom nieje ani tak problém v tom že sme dovolili vymývať našim mladým mozgy, tou liberálnou ideológiou (a všetkými jej odtieňmi) a nastaviť tak človeka aby automaticky zradzoval svoju vlasť. Ale v tom že tie základy vlastenectva niesu dosť silné aby odolal na svetonázorovej úrovni tomu vymývaniu.

Proste, priemerne slabo vychovávame našu budúcnosť t.j. našich mladých. A nestávajú sa z nich ešte pred pubertou (začatia pohlavného dospievania) Čelo-vekovia.


Túto faktologiu si ale treba zapamätať a pri dotyčných osobách je treba sa mať na pozore. Ale hon na nich konať je nezmysel.

362697

12.08.2016 09:43

Místo jaderného odzbrojení jsou tu americké atomové bomby pro Evropu

RE: Desať pravidel vojnovej propagandy

Dušan 195.?.?.?

A hlavne "8. Uznávané osobnosti, vedci, umelci a intelektuáli podporujú našu vec
"

Kto povedal že tie ktoré osoby sú aj osobnosťami. V prípade umelcov ale aj intelektuálov je to dosť diskutabilné. U vedcov a riaditeľoch to sa dá nejako obhájiť.

351251

20.07.2016 08:25

Vynořují se vazby mezi Clinton a záhadným tureckým duchovním

RE: dokazuje to

Dušan 195.?.?.?

Nikto/Niekto sa naozaj snaží odstaviť miestnu americkú elitu. Prečo myslíte že sme sa takéto informácie dozvedeli?

A týmto sa pripravuje zábavná cesta po návratu Gulena do Turecka . T.j. už o ňom sa bude vedieť že je škaredý, takže bude sa môcť proti nemu bojovať ako proti vonkajšiemu nepriateľovi zo strany "humanistov".

Také krásne priehľadné.

350619

18.07.2016 11:59

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Som čítal

Dušan 195.?.?.?

že zmizlo pár stíhačiek a 24vrtulníkov a niečo z 90 atomoviek B61. Čo už by bolo silné kafe ak samozrejme to nieje výmysel alebo dezinformácia.

Veď Iclik (či ako sa volá tá základňa ) je pod správou SŠA tak ako by mohli zmiznúť tie hore uvedené zaujímaví položky. Majú to určite vlastnú vojenskú políciu a stráž.

350581

04.07.2016 13:21

Inkluze nebo exkluze?

RE: Amerika kotol národov, alebo ľuďom sa páči Monroeizmus a Trumanizmus!

Dušan 213.?.?.?

liberalizmus (ináč povedané aj "všetkodovolovanie si" ) je "jemná", neoznámená a skrytá forma fašizmu!

V podstate nám Niekto/Nikto dáva na výber dve formy fašizmu.

Liberálna .....(doplň si čo chceš) kde nieje stanovená norma byť normálnym človekom (preto sa pretláča ideologia LGBTI, ideologia multikulty, ideologia zlej rodiny,.....)

Keď sa chlapi naserú nasleduje.

Totalitaristická forma kde furer povie čo je normálny človek (používajú sa rôzne ideologie ako nacizmus, marxistická/trockistická ideologia (cieľ bola celosvetová revolúcia), .....)

Keď sa chlapi naserú nasleduje. (A tak to by radi pokračovali ďalej Niktovia)

350166

09.06.2016 13:30

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

"Bezpeněžní společnost je něco jako směnný obchod?" - tento tvoj vývod je nepochopením koncepcie, je podľa stavu tvojho vedenia a reálnej morálky

Prirovnávaš to k súčasnej koncepcii spoločnosti kde existuje skryté alebo neskryté otroctvo a kde existuje rádoby reálna elita a plebs.

349383

09.06.2016 10:19

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

A hlavne Komunizmus (nie mrakizmus/marxizmus) je kráľovstvo božie na zemi t.j. spravodlivá spoločnosť podľa božieho zámyslu.

349378

08.06.2016 11:33

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

Dušan 195.?.?.?

Všetky plány ktoré vznikli po roku 1953 (tipujte prečo hovorím o tom to roku). Slúžili na odstránenie hegemónie zriadenia/ideológie, ktorý panuje v SŠA a celkovo na celej západnej európe.

ps. Ale odstránenie 426 MILIONOV ĽUDÍ mi neprišlo ani za mák milé.

349346

30.03.2016 16:15

Pláč nad ukradenou Evropou

tento plač.

Dušan 195.?.?.?

Si myslím že Stalker nechápal prečo sa mali na západe tak dobre. Pretože celí čas žili na úkor 3sveta, plebs dostával na západe odrobinky "zo stola mocných" a relatívne dobrý život aby sa nebúril.
A áno ako východo europania (čítaj slovania) čiže mi, máme inú náturu. U nich preformátovanie začalo už oveľa skôr. A aj to švajčiarsko (ktoré je stredom jeho európy) nevzniklo len tak. Prečo myslíte že má pápež ako ochranku ŠVAJČIARSKU gardu?!
p.s. viete prečo bolo stredom európy pretože sa v dobách jazdcov a holubových listonošov dalo z neho všade dostať (relatívne rýchle).

Popravde niesom rád že patríme do európy a ešte horšie znášam že sme v EU(plánuje sa u nás rovnaké pre formátovanie ako u etruskov (myslím tých pôvodných)) ako ostatných pôvodných obyvateľov tejto časti sveta systémom "kultúrnej spolupráce".
Chcem tím povedať, že prebehne tvrdší úder ako implementácia historicky reálneho kresťanstva. Hovorím o čiastočnej výmene obyvateľstva a zmene svetonázoru ešte k horšiemu.

Nikto nie je viac beznádejne zotročený ako otrok ktorý si myslí že je svobodný!

Pričom svoboda nieje voľnosť ale:
svoboda= SVedomie BOhom DAné

347268

Tí dvaja sa podľa mňa mýlia. Pravdepodobne podľa svojej morálky a svojich želaní.

Konkrétne ide o " V nadcházejících mírových rozhovorech v Ženevě se bude diskutovat o budoucí podobě Sýrie a Putin údajně chce po Assadovi, aby přijal kompromis v podobě rozdělené Sýrie. "

Ak by sa toto stalo tak Rusko prehralo. Jediné ospravedlnenie by bolo v prípade Kurdou a konečne vznik Kurdistanu (čo v súčasnej situácii by bolo nerozumné). Inak si myslím že rozdelenie Sýrie je zlé riešenie.

Podľa mňa rusko tlačí aby Asad sa musel dohodnúť na usporiadaní riadení štátu (hovorím samozrejme o klane ktorý stojí za Asadom ten by po ostrej výhre Asada nad ISIL mal príliš veľké oči). Keď sa teraz dohodnú (pravdepodobne niečo na štýl federalizácie ale hlavne pôjde skôr o mierne oddelenie kultúrnych okruhov ale štát ostane kompaktný) spolu pôjdu proti ISIL a obyvateľstvo nebude mať problém ostať pospolu. Klany (aj opozičné) nebudú môcť veľmi vyskakovať.


To prímerie (boj s ISIL t.j. idiotmi ostal) bol majstrovský ťah na stabilizovanie obyvateľstva!

347045

05.02.2016 09:19

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Dušan 195.?.?.?

"Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a"

To samozrejme nieje pravda. Toto tvrdenie platí len o Stalinovy. Podľa analýz toho čo povedal sa dostal do pozícií kde mohol hovoriť do riadenia štátu cez zasvätenie do "slobodomurárskej lóže" a tí ktorí riadia tie lóže nechápali že Stalin bude jednať podľa svedomia a nie podľa hierarchie.

Všimnite si detail o odchode Trockeho zo SSSR a postupný nástup Hitlera (tým že sa vedelo koľko dlží Nemecko už Bankári (zasvätení aj nezasvätení) mohli tvrdiť, že môžu požičiavať nemecku a že budú mať zisky z toho.

Hitlera si vybrali podľa jeho psychického profilu. Možno mu pomohli napísať (nielen vydať) "jeho" knihu Mein Kampf.

Toto je tak trochu už kompilát mojich názorov:
Keď Stalin vyhnal Trockého, tí čo riadili Trockého, Lenina a mysleli si že riadia Stalina, zistili že Stalina už neriadia a vedeli že je oboznámený s ich cieľmi (alebo ich tušil čiastočne). Začali riešiť ako rozbiť ich marxistický projekt (útok Hitlera na SSSR a tým zničiť veľa "biomasy" podľa možnosti čo najviac Slovanskej) a znova ho postaviť v správny smer.

Toto je už istina:
Stalin bol skutočný bolševik. t.j. myslel na väčšinu (podľa možno na skoro všetkých) (netvrdím že nerobil chyby)

345245

26.01.2016 11:40

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

RE: Druhá strana mince

Dušan 195.?.?.?

, "že ti chudí jsou prostě blbí a nechají se oblafnout pěknýma řečičkama"


Čo v prípade dosť silne manipulácie davom a vytváranie protikladov ktoré majú bojovať už neznie tvoje tvrdenie ako príčina problémov v spoločnosti.

To že veľa ľudí má nízke IQ neznamená že má byť na nich parazitované!!!

A len tak mimochodom môže mi niekto povedať prečo sme sa túto informáciu mali dozvedieť práve z mesta DAV-os? (slovensky dav a rusky dav alebo tlupa)

Zase niekto vytvára informačnú vojnu v určitom smere.

344895

16.12.2015 11:49

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

Heh Matovič

Dušan 195.?.?.?

Matovič + Lipšic podľa mňa sú to nebezpečný ľudia. Takisto ako Procházka.

Popravde Matovič ma dostal tou hrou keď akože žil v Cigánskej osade (už si nespomínam ako to bolo presne a mi to jedno). A teraz nedávno obvinil hranola (čítaj Fica) z toho že je hlupák a má na svojom mene nejaké nezdanené peniaze v daňovom raji (nespomeniem si teraz presne) toto sa dozvedel s anonymného výpisu ktorý mu akože pristál v schránke.

Lipšic - sionistická klika pre slovensko (aj keď skôr ho podozrievam že hrá na seba) Dostal ma príkazom polievať ľudí počas najväčších mrazov. Potom sám podal na gorilu trestné oznámenie, akože neznámi páchateľ. Gorila bola pritom projektom !kanadského/anglického! novinára (teraz robí pre SME = ó jaká náhoda) ktorému z čista jasna sa dostali vyšetrovacie dokumenty z vyšetrovania "našich" tajných služieb.

Procházka - no ako by som to povedal. Nepáči sa mi typujem že pracuje pre scientologov. Ide o to že som si nevšimol žeby po tom čo ho Fico obvinil dal Procházka na súd za ohováranie. Aj meno svojej strany si vybral príznačne Sieť (chytá mušky prevít jeden)

Mimochodom Lipšic aj Procházka študovali na prestížnych školách v SŠA (čítaj školách pre americké elity alebo ich budúcich vykonávateľov) ktoré sú dosť drahé takže...

343148

04.12.2015 07:32

Trocha biblického ponaučení

RE: podvod s Egyptom

Dušan 78.?.?.?

Zdá sa že je to tak.

"které se mu samému líbily a přišlo mu, že by mohly být k užitku." - intuíciou na to prišiel, čiže mu bolo z hora dané

Ježiš prišiel napraviť židovský dedičný hriech (nie slovanský hriech ani indiansky,.....) A to bola viera vo vyvolenosť a z toho vyvierajúca doktrína o úroku/úžere.

Problém hinduistou a ich dogmatizmom o KASTÁch je že vytvorili najväčšiu fašistickú spoločnosť na svete. Takže ani s hinduizmom to nieje ideálne.

342724

03.12.2015 09:46

Trocha biblického ponaučení

No ako by som to povedal.

Dušan 195.?.?.?

Dotyčný čo písal taký ľahký náhľad sa zameral na Hebrejskú sektu. Problémom je že pocit vyvolenosti nevznikla len tak. Niekto ich preformátoval počas 42 ročného pochodu. Cca 2generácie mladých sa narodilo a starý po púšti chodiť už nevládali(=pomreli tak nepoučili mladých).

Typujem že podriadený "národ" ktorý slúžil v Egypte nemal takú mantru byť vyvoleným. Muselo sa zariadiť aby začali nenávidieť Egypťanov a potom odísť s archou zmluvy (typujem nejaký pozostatok pred potopných dôb cca 13 000rokov dozadu).

No a vzhľadom na to že je v pláne odstránenie židovstva (nositeľov kultúry úrokov=nástroj riadenia), sa budú dosť často objavovať takéto alebo podobné analýzy. Čiže niekto plánuje posledný pogrom na židov(už sa nebude ostriť nástroj ale rovno ničiť). To viete na to aby sa neprezradili tí o ktorých sa nehovorí, potrebujú zničiť štruktúry, ktoré zostrojili a zahladiť za sebou stopy riadenia.

342668

25.11.2015 22:56

Sestřelení Su-24

RE: reb

Dušan 213.?.?.?

Je mi príkro, ale Rusi zlyhali na plnej čiare, ich taktika a zrejme i technika... Všetky tieto Su 24 M/M2 sú už dávno opatrené akože systémemi na vedenie REB, napr. BERIOZA, vzadu na ZOP SIRENA 4, na chrbáte za kabínami doslovne a práve na odhaľovanie inak nedekodovateľných odpálených raketových strieľ (infra) inštaľované zariadenie LO 82 MAK UL, ano, strieľajú sa lovušky a robí sa v rámci možností protiraketový únikový manéver, len trebaa o nebezpečenstve vedieť... títo si leteli pre smrť, ako tiahnuce husi!!! Inak, čo robil aj ich pozemný dohľad - mali ho vôbec???, viedli ich radarom - ako to, že 4 km za nimi nezistili žiadne údajne sofistikované vyhľadávacie a zameriavacie zariadenia 4D systémov S 300/2500 PMU2, resp. S 400 - žiadny zavesený cieľ, a čo slávne Panziry II, Tory M2, Buky..??? ako i support lodičiek pri Latakii...??? Teda, sú len dve možnosti - diletantizmus a schématizmus a naivita, alebo jednoducho technika nestíha! Pred dvoma týždňami skusmo Izraelci učinili karusel show nad Damaskom a aby sa nepovedalo, čosi tam aj pobombardovali na letisku - konfortne si odplávali domov. Takto sa testuje nepriateľ a ako vidíte, je bezzubý...

342302

27.09.2015 13:15

Neodvratný pád západních mocností

Problém vedickej viery

Dušan 213.?.?.?

Problém je v tom že prečo prehrala naša kultúra proti historicky reálnemu kresťanstvu. Áno dá sa povedať že ako posledná. Treba si uvedomiť že keď hovoríme v prípade véd tak "bohovia"="naši významný predkovia"

Je pravdepodobné že sme prehrali preto, pretože sme sa blížili k biorobotizmu ale iného smeru. Problém je v tom že naši žreci začali zakrývať plnú funkciu riadenia pred ostatnými členmi rodov a nesformulovali vlastnú verziu globalizácie.
Pričom tí ktorý ovládajú/li historicky reálne kresťanovo a Anglosasov svoju verziu globalizácie sformulovali. Aj keď si myslím že védickosť nebol hlavný smer rozmýšlania našich rodov. Ale zachovala sa jeho vývozová verzia v Indii. Kde je fašistická štruktúra kultúry. t.j. kastový systém sa tam zabetónoval.

Pre hlbšie pochopenie aj našej pred historickej (nedochované sa dokumenty a to alebo pomocou pálení počas "temného stredoveku" alebo nepotrebnosť zápisov svojej kultúry ktorá sa predávala žitím, príkladom a rozprávaním) minulosti odporúčam naštudovať odkaz. Aj keď popisuje analýza ruskú nížinu platí v plnej miere aj o strednej Európe.

http://leva-net.webnode.cz/products/psychologicky-aspekt-historie-a-perspektiv-civilizace-dokonceni/

339988

21.08.2015 11:27

Epizoda 7. Británie a Francie plánovaly útok na Sovětský svaz v roce 1940

RE: Nezapomněl autor náhodou na jistý pakt Molotov-Ribbentrop,

Dušan 85.?.?.?

A ty nezabúdaš že v tej dobe bolo plno takýchto zmluv? Táto bola jednou z !posledných!.

A táto mala spomaliť kroky Nacistického Nemecka proti SSSR.

Ináč sa mi nezdá to zaútočenie na Francúzsko nacistami. Žeby niekto zariadil aby Hitler vydal rozkaz............
A potom následne dovolil aby ušli vojaci do anglicka. Možno sa vám zdá nelogické, ale ja tipujem že to takto niekto zariadil aby prípadný západný front zo strany Anglicka a SŠA sa podaril keď nemci budú skoncami síl po porážke SSSR.

Vtedy ešte nebolo isté akú majú účinnosť jadrové zbrane na ktorých v SŠA, SSSR a Nacistickom Nemecku pracovali.

338422

07.08.2015 07:54

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: zkrátily bomby válku?

Dušan 213.?.?.?

"- Doufám, že tato nová zbraň bude co nejdříve použita proti Japonsku. Je jasné, že pokud by bombu měl CCCP, ani vteřinu by neváhal. Nicméně, jako demonstrace pro Stalina to nakonec bylo úspěšné, protože právě díky atomovým bombám si nakonec rozmyslel svůj plán využít své obrovské konvenční převahy a napadnout Západ."

[zmaten][zmaten][zmaten][zmaten]

To máte skade? To myslíte tie plány anglicka bombardovať rusko hneď po vojne zo strany spojencou?

Môžte uviesť zdroj? A teraz nemyslím toho trockistu čo napísal „Dvě stě let pospolu“

337675

29.07.2015 15:16

Falšování historie kvůli agendám

RE: Falšování...

Dušan 85.?.?.?

A máš ešte vyšší stupeň manipulácie. Pomiešaš to čo bolo skôr (napríklad kto koho prv napadol).

A najvyšší stupeň manipulácie je cez zmenu svetonázoru.

Odporúčam naštudovať KSB a DVTR a hlavne si objasniť aký máš postoj ku svojmu okoliu a svetonázor.

Postoj a) EGOCENTRICKÝ
b) NEEGOCENTRICKÝ (BOHOCENTRICKÝ) a teraz sa myslí Boh= HNVR (Hierarchicky najvyššie všeobjímajúce riadenie)

Svetnázor a) KALEIDOSKOP (svet je vzájomne nesúvisiaca kaša faktov)
b) MOZAIKA Všetko (okolo a aj vo mne) spolu primerane súvisí

337285

29.07.2015 14:34

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Silk Road: The New Economic Paradigm

Dušan 85.?.?.?

"nielen svoje peniaze ale aj svoje skúsenosti, takže podiel na zisku je často morálne opodstatnený."

Toto dobre hovoríš, ale ten investor by mal mať proste normálny dostávať plat (ako finančný poradca=zarátané náklady).

V každom prípade, celkový príjem na človeka by nemal prekročiť nejakú hranicu (napríklad 100 000Eur/rok) zo všetkej činnosti!

Hodnota stropu prímu by bola dohodnutá na základe výpočtu ministerstva financií (ktorého súčasť by bola štátna centrálna banka) a odsúhlasená v referende. (výpočet by bol verejne dostupný).

337281

29.07.2015 10:06

Falšování historie kvůli agendám

Tu je vidno ako bolo zostrojené SŠA

Dušan 85.?.?.?

Tu je vidno ako bolo zostrojené (niekto ho zostrojil/priohol) SŠA (USA). Zároveň si treba uvedomiť, že sú príliš mladý národ, preto manipulácia ako LGBTI a rôzne sekty (napr. scientologovia) sa u nich zakladajú oveľa ľahšie. A tieto "zábavnosti" rozosievajú do sveta.

Treba si uvedomiť, že po odstránení indiánov a relatívne dobrých starosvetských tradícií z europy, nemajú taký tuhý korienok ako mi (hlavne slovania) v europe až azii.

Ale poznáte to keď to nejde silou, ide to ešte väčšou silou (SŠA ako svetový policajt na chaos, podporovaný petrodolárom a vytváraním ilúzii slobody/(hlavne cez mimovládky))

Od toho čo som v predchádzajúcej vete napísal sa samozrejme už odchádza, pretože miestna elita SŠA nechápe kde je jej miesto (ten niekto má pre nich plán ala tretí svet s vlastníctvom atómových zbraní = nestabilita a nepokoj).

Podľa môjho názoru Paul Craig Roberts (člen globálnej elity) pracuje na rozložení miestnych riadiacich štruktúr v SŠA a hlavne na odstránení bezštruktúrnej ("kultúrnej" ) nadvlády SŠA nad europou.

337273

Skôr než vystrelí Američan na Rusa , alebo naopak .... Dúfam , že začnú tlačiť ľudia vojská od seba kvetinami . Inak sa obávam veľmi skorému konfliktu ....

328474

16.01.2015 10:38

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: projekt N

Dušan 217.?.?.?

Poznáš rozdeľuj a panuj?

To vieš treba nás proti sebe poštvať. Síce z toho nebude vojna, ale nemohli by sme spoločne postupovať proti sionistickému kádru.

A potom GP sa to bude ešte hodiť, keď bude spojovať EU s Brics. Za "našu" svetlú budúcnosť.

325262

01.12.2014 13:42

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: Upozornění tlachalům

Dušan 88.?.?.?

Je mi to jasné, čekal jsem, že z toho budete létat z kůže.Už taky mlčím. Jen bych se ale Vás chtěl zeptat.Mám v hlavě pár témat na články. Ale nic pro totalitáře. Mohu Vám je nabídnout k otištění,budete-li mít zájem. Jen nevím, jak je poslat.Jsem počítačový analfabet. Prosím, odpovězte mi mailem. Děkuji a zdravím.

322431

01.12.2014 11:58

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Díky za tipy. Jdu do toho, ale budu to muset číst v knihkupectví, jak jsem to dělal v mládí, když jsem byl bez peněz, jako dnes. Ale zase jsem se tak naučil rychločtení. Pokud jde o Keynese, jsou jeho teorie už překonány i když v mnohém se trefil.Ale v mnohém se trefil i Marx a dokonce i Hitler má ve své proskribované knize některé vtipné postřehy. Vámi doporučené knihy budou nepochybně zajímavé.Je legrační, jak se mění diskuze pod článkem ve vzájemné nabízení literatury ke čtení. Doporučuji vám na oplátku tyto autory.: Milton Friedman, Ludwig Mises-Liberalismus, Adam Smith- Bohatství národů, F.A.Hayek a celkem všechny autory tzv. Rakouské ekonomické školy. Pak je dobrý také Ron Paul-je na internetu. Také Patrick "Bjůkenen".Je jich mnoho.

322422

01.12.2014 05:46

Jsou hikikomori obětí systému?

RE: -každý kdo nezapadá do jejich mustrů-

Dušan 88.?.?.?

Tak pod tohle bych se podepsal. Patřím bohužel do popisované skupiny.Mám tedy osobní zkušennost. Teď volně cituji jednoho autora ze 17tého století: Kdo má citlivý čich, tomu vadí zápachy, kdo má ostrý zrak, zase vidí každý nedostatek na domě. Lidé mdlého rozumu jsou obecně klidnější na duši. Kon.cit. Je opravdovým peklem na zemi brát na sebe utrpení všech zvířat i lidí, vyhýbat se na silnici každé žábě a vidět kolem tolik rozjetých. Mnoho číst a stresovat se tím, že druzí nevědí, že např. bitva na Bílé hoře byla v neděli osmého listopadu 1620 krátce po poledni, nebo že ten či onen obraz je od Van Dycka a ne Rubense a že Telemann není Handel, ačkoliv se kamarádili. Navzdory informačním technologiím jsou lidé stále nevzdělanější, nebo už nejsou zvídaví,nečtou a na počítači hrají jen hry. Jen se podívejte na televizi, co ti lidé dnes žerou. Takhle ubohé to nebylo ani za bolševika. Zlatý Dietl. Jan Amos Segeš Nivnický po otci nazvaný Komenský napsal: Všichni třebas mluvili, každý své a žádný žádného neposlouchal,ačkoliv i trhali jedni druhými, vyslechnutí chtíce.Však ho nebylo. Spíše rvanice a pranice.Kon.cit. Přesně jako diskuze pod články na Zvědavci. Hotový Labyrint světa. Ještě že máme taky ráj srdce.

322387

01.12.2014 05:04

Jsou hikikomori obětí systému?

Jednoznačně obětí jsou.

Dušan 88.?.?.?

V každé generaci se najdou lemplové, ale pakliže je to v takové míře, jak se píše je něco špatně v systému. Napadá mě rozpad tradiční kultury. Ta měla vždy a všude rituály přechodu z dětství do dospělosti.Obecně byl lidský život ritualizován, lidé věděli kam patří a co mají dělat a také to, co se nesluší. Tak to bylo po tisíce let a náhle je po tom veta. Je to zlověstné a mnozí tuší, jak to dopadne.Obávám se, že jiné řešení to nemá. Rozhodně jím není celoplanetární třídenní pracovní týden. Kdo by ho zavedl a vynutil? NWO? Pak by mohl zavést cokoliv. A to by asi moc populární nebylo.Mám výhodu víry.Přenechám řešení Bohu a za sebe dělám jen to, aby mě, až tam přijdu, nekopnul do prdele.A je to kurva těžké prožít tuto končící epochu dějin bez vraždy.

322386

01.12.2014 04:18

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Tak teď již opravdu naposled. Nejsem tak chytrý, abych zde prezentoval nějaké své teorie.Všechno mám z knih, nejspíš jiných, než čtete vy. Když cituji L. Misese, nebo Hayeka jsem označen za naivního. Pokud jde o psychopaty, jsou to většinou jen manipulátoři a bytosti bez svědomí, empatie atd. Jen ta blbější část z nich jsou kriminálníci. Slušný člověk má proti nim obrovskou výhodu v morálním ukotvení. Je jedno v co věří. Já věřím v Boha a vy možná věříte že není. A je to fuk. V hospodě bychom se asi nepoprali. Ale vězte, že společnost svobodných a sebevědomých lidí je a musí být ozbrojená. Už proto, že tu s námi jsou ti psychouši a ti zbraně mají a vždy mít budou. I kdyby k tomu museli vlézt do SA, SS,lidových milicí, nebo k fízlům jakéhokoliv druhu. Když jsou zbraně takový problém proč je zakazovali takoví humanisté jako A.Hitler, Lenin, Mao atd. Dříve byla flinta skoro v každé chalupě. Lidé byli ochotní bránit sebe, svou rodinu, obec, region, stát, nebo Vlast, chcete-li.V tomto pořadí.Dnes jsme ovce a hádáme se tady o slova, jako pitomci. Jestli to čtou, smějou se a mnou si ruce.Vůbec mě fascinuje tahle rozsáhlá debata. Slova jako kapitalismus, socialismus chápe každý jinak a pak se domluvte.Jsou zde bohužel diskutéři, jejichž projevy písemné jsou dosti ubohé.Na ty nereaguji, tedy vás nejspíš mezi ně neřadím. Psáno ve čtyři ráno. D.

322384

30.11.2014 10:44

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Díky za reakci. Už jsem to chtěl ukončit, ale u vás udělám výjimku. Lidé nejsou stejní. Dříve jinak věřili, živili se v naprosté většině sami svou tvrdou prací a umem, nad kterým se až tají dech.Zhruba 90 procent populace bylo negramotných.Šlechtických parazitů bylo mnohem méně než dnes a vládli směšnými prostředky. Základnou člověka byla rodina od narození do smrti. Kriminalita byla v minulosti v dobách míru nízká a zoufale naivní. Lidé se neváhali bránit. Civilista mohl, když na to měl, vlastnit dokonalejší zbraň, než v jeho době armáda.Věděl jste,že již v 16tém století existovaly revolvery a zadovky s drážkovanou hlavní? Války se vedly luntovkami, ale hlavně a především penězi.A jsme u toho. Všichni panovníci znehodnocovali měnu a jelikož byli blbí radili jim často Židovští lichváři. Třeba takový Jakub Bassevi, císařský dvorní Žid. Bylo to všude jak přes kopírák. Vím o jednom nesmírně bohatém lumpovi, který půjčoval císaři peníze nakradené po převratu, vedl za něj válku a když nad hrobem chtěl složit velení, nechal ho dlužník zavraždit. Pak o něm rozhlásil konspirační teorii, že se prý chtěl stát králem. On syfilitik v terminálním stádiu, co chtěl už jen klid a mír. Minimálně on je tím příslovečným žebrákem na schodech. Ti bohatí gauneři, o kterých píšete se vraždí mezi sebou, spí s bouchačkou pod polštářem vedle drahé, vyzáblé prostitutky tvářící se navenek jako manželka.Žerou viagru a chodí se do bordelu nechat bičovat. Je to opravdu nechutný polosvět. Ty prachy jsou jim nakonec naprd. A kdo je slabý? Majitel hospody, nebo vy, když se rozhodnete dát si pivo jinde.Ale máte pravdu. Já svědomí mám a jsem chudý. Hezký den.

322312

29.11.2014 19:28

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Zapomínáte na to, že ve společnosti svobodných, slušných, věřících a ozbrojených lidí měli zločinci těžký život (a krátký).Prohlédněte si jen fyziognomii těch prasat.Jak z knihy Cesare Lombrosa.Jak daleko by asi došli, než by je někdo sejmul. Právě jen na ty schody před kostelem. To jen systém jim dává šanci.Je jedno jak ho nazýváte.Vy mi doporučujete Marxe a já vám zas na oplátku Ludwiga Misese.

322270

29.11.2014 17:26

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Musím se řehtat na celé kolo. Zrovna já jsem dělal v Mitasce.(Tam se vyrábějí pnegumatiky).Komunisté rozhodně z měsíce nespadli.Je ale propastný rozdíl mezi např. Nezvalem,Seifertem,Bieblem, Neumannem,Vančurou, Drdou na jedné straně a Leninem, Stalinem, Raicinem, Husákem, Vámi aj.na straně druhé.Tak dělnické hnutí bylo oprávněné ve své době. Kapitalismus ve společnosti bez morálky a slušnosti je stejné svinstvo, jako socialismus, komunismus a fašismus. A tak máme zloděje, psychopaty mezi úspěšnými a ti slušní zobou antidepresiva, nebo končí pod mostem.Jdu raději přezout gumy.

322257

29.11.2014 12:33

Příliš inteligentní a příliš líní

RE:

Dušan 88.?.?.?

Máte jen trochu popletené pojmy, ale to nevadí. V opravdovém kapitalismu by takoví Bakalové, Kellnerové,Rittigové a dosaďte si sám, seděli v kriminále, nebo spíše by žebrali někde u kostela na schodech. Jmenoval jsem jen tři, ale jsou takových tisíce. Kdybyste je všechny pochytal a vysadil na pustý ostrov, sežrali by se navzájem a to ještě za syrova, protože taková hovada neumějí ani rozdělat oheň. Jakákoliv jiná populace by vám na tom ostrově založila civilizaci.Nejspíš ale kapitalistickou.

322224

29.11.2014 09:45

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Příliš inteligentní a příliš líní

Dušan 88.?.?.?

Paní Jarmilo. Tento systém je zločinný , ale ani náhodou není kapitalistický. V tom se mýlíte, jako ostatně mnoho lidí. Přesnější název by byl- Korporátní socfašismus. Kapitalismus jsme měli v 19tém století. Naposled.

322209

29.11.2014 08:34

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: vzhůru k cíli zacílení :D

Dušan 88.?.?.?

Někde jsem četl vtipný výrok: Cílek zná všecko, ale od všeho tak 5 procent. Je ale chytrý a stojí za to ho číst, nebo poslouchat. Ještě k tématu článku. Mladí lidé podvědomě cítí, že tato civilizace jde do řiti.Tak proč se angažovat.Má dnes vůbec něco smysl? Ptám se. Dejte mládeži dláto,pilník, hoblík, ať něco pěkného vyrobí. Dláto si vrazí do břicha a rýsovací jehlou si vypíchne obě oči.

322199

29.11.2014 05:14

Příliš inteligentní a příliš líní

Největší kalibr proti státu.

Dušan 88.?.?.?

Je rovněž mnoho lidí, kteří již mají této státní pakárny po krk. Žijí skromně a vydělávají si na ten rohlík v rámci šedé ekonomiky.Nakupují v bazarech a hodně si toho sami vyrobí. Až nás budou milióny půjde tenhle úřednický švindlstát do kopru. Ano jsem línej. Línej platit přes padesát procent zlodějům, lhářům a parazitům. Jsem si vědom, že tento článek je asi trochu o jiných lidech,ale moje definice lenosti je: Nedostatek důvěry v sebe a obavy z neúspěchu. Je to neurotický projev.

322191

15.10.2014 08:36

Rusko se zbavuje dolarů, aby ochránilo měnu a zmírnilo pokles ceny ropy

RE: Zvedavec není antisemitský

Dušan 193.?.?.?

Hm.

Viem že určitej časti židovskej diaspory sa židovstvo dedilo po matke. (Podľa mňa to je tým že matka v prvých, ale aj ďalších, rokoch vychováva deti a určitým spôsobom ich nastaví pre sociálny život na základe "super cool" programu z tory- preto židovstvo v podstate nieje národnosť ale deštrukčný sociálny program pre ľudské mozgy=aby sa nestali Čelo-vek-mi (чело-век))
Ale ak prekoná programovanie ten dotyčný človek môže pochopiť nepriateľskosť sociálneho programu a ľahšie nájde liek.

Takže zostáva otázka - stal sa Putin Čelo-vekom (slovanský názov pre bytosť používajúcu svedomie a intuíciu vo svojom živote, okrem iného ) alebo nie

Dôležitejšia otázka ale je, či ty si Čelo-vekom, alebo len biorobot naprogramovaný strachu zo židovstva (to malé ž je v poriadku)

319123

04.10.2014 08:23

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: Setkání čtenářů...

Dušan 88.?.?.?

Nerozumím moc tomu termínu "lehozumpare". Sám používám označení "fízl" v tom nejširším možném významu. Jsou to tedy policajti a jejich spolupracovníci, ale i např. pracovníci finančních úřadů a vůbec všichni, kteří shromažďují údaje o cizích lidech za účelem svého násilného obohacení.Pracují s razítky a ohánějí se "zákony". Ovšemže těmi svými, prolobovanými, novelizovanými a zcela nepřehlednými. Z historie vím, kolik mrtvých a zoufalých lidí je za činností této autentické spodiny. Války a spořádané transporty do plynu. Společný jmenovatel- STÁT. Naštěstí jsem pro tyhle...nemám slovo..zcela bezvýznamná nula a tak se klidně podepisuji svým jménem. Ať si mě ti duševní mrzáci klidně zjistí. Mohou si nad mou složkou klidně honit péro. (S lupou a pinzetou).S pozdravem Dušan.

318506

03.10.2014 10:13

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

Setkání čtenářů...

Dušan 88.?.?.?

Jsem několikaletý čtenář Zvědavce. Ale jen řídký diskutér. Pokud čas dovolí, rád přijdu.Ale mám problém, respektive jistou schopnost. Poznám fízla neomylně po čuchu. Dám si pár piv a rozbiju mu ten jeho tak charakteristický ksicht. A že tam budou, o tom nepochybujte. Dušan.

318448

19.09.2014 10:38

Úloha křesťanství v procesu globalizace

Mám pár pripomienok.

Dušan 193.?.?.?

Křesťanský klérus v roli globálního prediktora ?????
No to určite. Radi by ale....

No ono tých pár "rodov" z Egypta čo tam riadili celé tisícročia egypt sa len tak nestratili. Znachary sa len preliali do Európy lebo našli Slovanov ktorý by teoreticky mohli vziať do ruky oteže globalizácie. Zdá sa že naši žreci/vedúni, ale nemali vtedajší koncept na globalizáciu a boli porazený. Napríklad v Indii sa z našich žrecov stali znachari (pozrite sa na rozšírenie R1a halvoskupiny). Takže tak, no.


Neviem či sa dotyčný človek Radi-mír niečim inšpiroval, ale na hlbší vzhľad do našich dejín, odporúčam radšej iné zdroje.

Napríklad prednášky profesora petrohradskej univerzity Vladi-míra Zaznobina alebo Generála Konstantina Petrova. Niektoré sú preložené. (ps. hodnosti som pridal len preto aby bolo jasné že to niesu nejaký idioti s "antikonšpiračnými" blábolmi)

317711

11.09.2014 17:45

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Znova soustrast

Dušan 88.?.?.?

Vůbec nepochovávám žádné snažení. Jen je třeba zvolit vhodnou bojovou taktiku. Jsme ve válce. Nemá smysl přijít o nervy, rozum, pověst a život v přímém boji proti systému, který se požírá zevnitř a hroutí se přímo před našima očima. Barbaři taky počkali až Řím shnije a pak jen rozporcovali mrtvolu. Tahle naše byrokratická socfašplutokracie je už mrtvá,hnije smrdí, ale ještě kope. Tak nevím, proč by jí měl pan Vladimír lézt zbůhdarma do rány.

317254

To ano.Každým okamžikem. Nereagoval jsem na člověka (neznám ho),ale na stupidní a neetické komentáře.Nic víc. Mimochodem já jsem taky slušně ozbrojen a nikde se s tím nevytahuju a každý výstřel jinam, než do pařezu, bych si zatraceně rozmyslel.Fascinuje mě ta lehkost, s jakou se dnes zabíjejí lidé a zvířata. Oni vůbec nevědí, co činí. D. Bůh s námi se všemi.

317230

10.09.2014 21:19

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Pispevky na Zvedavce

Dušan 88.?.?.?

Milá paní. Divím se, že na "to" reagujete. Projevuje to vědecký zájem, ale neumí to diakritiku. Podle všeho to četlo o divokém západě nanejvýš nějaký rodokaps. Reaguje pozdě, jako nějaká sto let prošlá chemikálie. Podle všeho to navíc nejspíš trpí erektilní disfunkcí. Intelekt hluboce pod stovku. Čistě laicky bych si tipnul na nějakého frustrovaného fízla. Nechte už nebohá zvířátka spát. D.

317179

09.09.2014 21:41

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Pane Stworo, upřímnou soustrast!

Dušan 88.?.?.?

Právě se chystám ten computer vypnout, ale nedá mi to.Já tam teda zrovna nebyl, ale kdybych tam byl, určitě bych se nechechtal, zato bych se statečně vrhnul do vody zachraňovat toho labradora. Pro vás bych zavolal potápěče. Mimochodem ta srandovní příhoda se stala už asi před 27mi lety v Praze na rybníku Libočáku. Parné léto,plno lidí a psů ve vodě i na dekách venku a ten pán jí to řekl z plných plic. Obdivoval jsem tu jeho pohotovost. Já u toho byl se svým tehdy welshspringerspanielem a mohl jsem se uchechtat k smrti. Takže máte pravdu. Chechtal jsem se. D.

317066

09.09.2014 17:30

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Pane Stworo, upřímnou soustrast!

Dušan 88.?.?.?

Děkuji za uznání. Ale asi jsem se nepřesně vyjádřil. S tím čakanem chodím pouze na na výlety se svými psy. Vyrobil jsem si ho jen proto, že jsem narazil na "lidi" s velkými agresivními psy, pro které je náramná bžunda, když ten jejich bojovník někomu jeho malého psíka roztrhá. Stalo se to v mém okolí již několikrát. Dokonce se ten debil s tím přede mnou chlubil. Jedné mé příbuzné takto na dovolené roztrhali bišonka před jejími dětmi. Sám jsem zachránil svého psa kavalíra dvakrát. Poprvé jsem jednoho takového psa jen lehce klepl přes hlavu, ale stačilo to a nic se mu nestalo. Podruhé stačilo se jen napřáhnout, aby pochopil. Ale kdyby šlo do tuhého, vzal bych ho natvrdo. Další problém jsou bezohlední kolomrdi v našich lesích. Mnohokrát jsem chytal své psy aby nebyli sraženi těmi cvoky na turistické stezce pro pěší. Taky jsem potkal v lese šílence na čtyřkolce. Vůbec nejsem agresivní,ale kůži svých psů nedám lacino. S pozdravem Dušan.

317045

09.09.2014 13:29

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Pane Stworo, upřímnou soustrast!

Dušan 88.?.?.?

Vím, že to sem asi nepatří, ale velká zahrada vycházky nenahradí. Psi jí používají nanejvýš jako luxusní záchod. Já se svými čtyřmi kavalíry chodím kam chci a když by to snad někomu vadilo, mám kvalitní jasanovou špacírku s malou sekerkou na konci. Vypadá jak valaška.Každý se na mě raději vyprdne. A ještě něco pro zasmání. Pán se koupal v rybníce se svým psem. Jakási Eulálie Čubíková se nad tím pohoršovala, že se tam koupají lidé. Pán na to: "Ten pes má čistší prdel, než vy hubu". A bylo ticho. Hezký den. D.D.

317032

09.09.2014 09:41

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Naše zvieratka.

Dušan 88.?.?.?

Milý Mariáne! Bůh ví, že jsem Váš příspěvek nečetl, (ještě se nestihl zobrazit)a použil jste slova "čisté duše". Asi víme o co jde. Děkuji. Dušan. Pozn. Z pitomců (viz výše)si dávno nic nedělám.

317015

09.09.2014 08:21

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

Vaše pocity znám velmi dobře

Dušan 88.?.?.?

Jsem letitý pejskař a pár hrobečků jsem už vykopal. Máme na zahradě za domem soukromý psí hřbitůvek.Je třeba smířit se s přírodní daností, že psi a kočky mají na zemi vyměřený čas a je mnohdy krátký. Věřím, že o tyto čisté dušičky je na druhé straně postaráno dobře. Jinak bych nemohl věřit v Boha. Proto radím každému:.Jděte okamžitě do nových. Berte to tak, že na Vás již někde nějaká kočička a pejsek čekají.Budou nepochybně jiní, ale také si Vás zaslouží. Budete znova "kotit" a "štěnit".To Vás zaměstná a pomůže. Máte mojí soustrast a pochopení. D.D

317010

21.08.2014 08:50

Ani zrno nazmar

Podobný obrázok je v okolí Tábora južné čechy

Dušan 193.?.?.?

Niesom poľnohospodár ale už ma to začína štvať. "Ľudia" si zabudli vážiť pôdu (zdroj jedla), lebo sú úplne od nej oddelený. A tie zmanipulované farebné papieriky si vážia viac. To má dôsledok zvyšovanie záťaže človekom na prírode (pri-ROD-e).

Tiež si myslím že to má dočinenia s cenou obilia alebo dotáciou (namiesto aby sa zrno uložilo do sýpok na horší rok).

[bliji]

315871

10.08.2014 03:24

Poslední polínko do vyhasínajícího ohně

Titulek

Dušan 88.?.?.?

Příliš obsáhlé a roztříštěné. Chápu emoce stěžovatele.Ale směju se v koutě. Exekutoři pracují usilovně na své zkáze. Jako Židé. Lidé se prostě nepoučí.

315164

24.07.2014 09:23

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: Ono to s

Dušan 213.?.?.?

K tomu ktosi sa hovorí Nikto (to veľké N nieje chyba) alebo aj GPP. [vyplazený jazyk]

Ale je to dobrá myšlienka.

Tiež prečo prežíva AMD?

A potom výrobné kapacity od AMD kúpili a podporujú GlobalFoundries čo sú Emiráty.

313939

23.07.2014 13:55

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: nobook by som kúpil

Dušan 213.?.?.?

Tá mini itx doska vyzerá dobre. 5 ročná záruka a 12rokov sa predpokladá že bude fungovať.
Grafická karta bude asi jednoduchá takže doska je asi len pre terminály.

Žeby som si kúpil 8C na itx?

Pán Ponkrác.Neviete ako je to s natívnym kódom stačí len kompilátor použiť iný a ovládače do kernela? Alebo treba doprogramovať podporu aj do uživateľských programov. Ako je to s pythonom. Išielo by naň nainštalovať štandardná distribucia napríklad Debian/Sparc?


a teraz dekonšpiračná analýza
Prečo ohlásilo rusko ("Ruské" ministerstvo obchodu a priemyslu) že prejdu na arm? Keď majú plne vyvinutú platformu (úplne štandardnú s ATX komponentami). Žeby 5kolóna si chcela trochu podojiť rusko ako daň cez licencie za arm?

http://pc.zoznam.sk/novinka/rusko-nahradi-procesory-amd-intel-platformou-arm

313868

22.07.2014 20:28

Byla to Putinova raketa!

RE: pavt

Dušan 213.?.?.?

Na toto ti odpoviem hĺbkovou analýzou:

http://leva-net.webnode.cz/products/proc-si-stezuje-strelkov/

Je to drsné, ale ak je to tak.....
[bliji] neľudia! Zmrdi/smerdi(sluhovia).

313785

05.07.2014 16:40

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: K pozn. překladatele.

Dušan 213.?.?.?

Ty si Angličan, Holanďan alebo Nemec (aj keď u Nemcoch by som už pochyboval)?
Nás vždycky západ považoval za podľudí. Viem že to rozdelenie zariadil Nikto ( to "N" nieje chyba), ale to ich neospravedlňuje.


Hovoríš o anglosaskej západnej civilizácii ako o NAŠEJ. Je to čudné lebo píšeš slovensky.

Ale máš pravdu pokročilá degenerácia morálky (ktorej strojiteľom je svedomie) pokračuje v degenerácii.

312701

02.07.2014 12:50

Putinovo riziko

RE: zákon o svržení Putina - v druhém čtení

Dušan 88.?.?.?

Pane Moudrostraku. Omlouvám se Vám za své poněkud ironické komentáře vašich příspěvků. Lepšíte se. Líbí se mi slovo USrael,použité v některém vašem minulém komentáři. Navrhuji pro zasmání ještě jiné.- USRAHELL. Ať taky amíci mají nějaký bohemismus. [mrknutí jedním okem] D.

312532

20.06.2014 17:16

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Tak se s ním domluvte jinde!

Dušan 88.?.?.?

No to je kouzelné. Právě jsem se vrátil z hospody a po pěti třináctkách ,jsa zvědavec, mrknul na toto colegium. Pana Stworu upřímně lituju. Je to ode mě opravdu poslední příspěvek..... Člověk, byť inteligentní ,nedokáže li svým hlubokomyslnostem dát formu sdělitelnou, přenosnou a srozumitelnou, bývá právem diskvalifikován a označen za debila. A nic s tím neudělá. Než to,že zohlední i formu. Největší duchové se projevují prostým,dětským jazykem. Pakliže je někdo zvědavý na kejkle, ať jde do cirkusu, nebo ať čte Moudrostraka. Veselý zbytek dne přeje a loučí se Dušan.

312023

20.06.2014 06:56

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Neviem ako to je...

Dušan 88.?.?.?

Bude to asi tak ,jak píšete. Diskuse pod články je vůbec kapitola sama pro sebe. Kdo chce,může psát vlastní články a ne komentovat jiné. A my Češi jsme zvyklí diskutovat u piva. Navíc samotná úroveň projevu mnohých je zvláštní.Tak jsem okomentoval jednoho umělce v této diskusi.Byla to ode mě brutální ironie a nejspíš nebyla odhalena. Nemá cenu diskutovat. Pišme chceme-li psát,ale vlastní články. Pak se uvidí kdo je kdo. S pozdravem. Dušan.

311966

19.06.2014 20:03

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

Dušan 88.?.?.?

Já se musím rovněž zastat pana Moudrostraka. Jeho osobité a kreativní příspěvky jsem dosud nevyhledával,ale jen proto,že jsem o nich nevěděl. Jistě již vyšly v tištěné podobě. Mrzí mě,že pan editor Zvědavce nevidí, nebo nechce vidět jejich nesporné kvality. Holt novátorství a originalita se v této,jinak individualistické době, moc necení. Rovněž je škoda, že se s nimi zatím nemohli seznámit čtenáři např. na I.dnes, nebo i jinde. Je to škoda. Vždy mě potěší,když si autor hraje se slovy a nenechává se spoutávat blbými konvencemi. Pane Moudrostraku. Jste originál, to vám nikdo nemůže vzít a už vůbec ne editor pravicujícího,ba někdy i fašizujícího plátku. Rád vaše články uvidím třeba na Neviditelném psu pana Ondřeje Neffa. S pozdravem Dušan.

311932

19.06.2014 16:56

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

Dušan 88.?.?.?

Člověče ,vy jste genius. Vidíte lidem do hlav. Pan Robot psal o krvi a vy jste z toho udělal pivo. Nebo jste jako Ježíš. Ten proměnil vodu ve víno. Dobré. Opravdu.

311917

19.06.2014 14:19

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

Dušan 88.?.?.?

Víte jak umřel slavný renesanční spisovatel,básník a humorista Pietro Aretino? Něčemu se tak smál, že spadl ze židle zasažen mrtvicí. A přesně taková smrt hrozí mě, při čtení diskusí na Zvědavci. ....."A v těchto hovnech se budeme brodit tak dlouho,až to navodí stav,že se budeme brodit v krvi". Do kamene tesat..Pro slzy skoro nevidím na monitor.

311911

19.06.2014 13:01

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Fikce doručení

Dušan 88.?.?.?

Úplně s Vámi souhlasím. Fikce doručení je naprosto nezbytný právní institut a je v absolutním souladu se základy právního řádu České republiky. Bez právní fikce by neexistovala kupříkladu celá agenda lidských práv. Stát by upadl do anarchie a to jistě nikdo z nás nechce. Bez účinného vymáhání dluhů by se zhroutila lichva a s ní i celá ekonomika. Nebylo by na platy policistů, hasičů , učitelek a soudkyň. Společnost by zanikla v kataklyzmatu zločinnosti,žhářství,nevzdělanosti a bezpráví.

311906

19.06.2014 09:54

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

Dušan 88.?.?.?

Česko pravicující.......Hm. To se teda povidlo! Je na místě rovněž otázka, proč mnozí levicoví "komentátoři" užívají svérázných úprav češtiny. Podobně, jako Prof. Jakub Hron, nebo jiní umělci jazyka. Snaží se vylepšit svět a začínají u gramatiky. Co vy na to pane editore?

311897

18.06.2014 20:03

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Je úplně jak se člověk do té situace dostal

Dušan 88.?.?.?

Tak to jste byl ňákej pracovitej. To já za komoušů zdrhal z práce kolem deváté- desáté ráno a to jsem měl hotovo. A na vojně u PS v autodílnách jsem i zametání markýroval, jak na divadle. A proč mě dali k PS, když jsem nebyl z komoušské rodiny? Něco naznačil fakt, že jsme se na cimře sešli "náhodou" tři myslivci. Ale to sem nepatří. Chtěl jsem říct, že pro systém jsem neužmoulal ani suchý z nosu do kuličky a nečiním tak ani dnes.

311861

18.06.2014 18:10

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Hlavou proti zdi

Dušan 88.?.?.?

Mrknul jsem na Váš odkaz a za cca. 3 vteřiny to vyhodnotil jako dosti exaltovanou demagogii ve stylu komančů z padesátých let. Mám už docela praxi ve filtrování textů a literatur všeho druhu. Stačí mi opravdu 3 vteřiny.

311855

18.06.2014 17:30

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Je úplně jak se člověk do té situace dostal

Dušan 88.?.?.?

Berte to stoicky. To, že naše civilizace krachne není pravděpodobné. Je to jisté, jako že zítra vyjde slunce. Mnozí to tuší již dlouho. Tzv. "visí to ve vzduchu". Ekonomové s přístupem k tvrdým datům drží hubu aby nevyvolali paniku, další realizují klasický akt popření,občas nějaký insider skočí šipku z okna svého kanclu, pakliže ho rovnou nepicne Mosad ,illumináti, nebo stopadesátiletá babička starého Ročilda, pro kterou se kradou děti na orgány. Zatím nemá cenu se systémem bojovat silou. Na to je moc silný, ale za týden může být na hromadě. Pak se budou dít věci! Pokud jde o mě, já nikoho lynčovat nehodlám. Všem jsem odpustil.Tento život jsem si naplánoval prožít bez vraždy. Ale kolik nás takových bude? Málo. Zatraceně málo.

311851

18.06.2014 13:18

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Je úplně jak se člověk do té situace dostal

Dušan 88.?.?.?

Je to problém obecný. Systém je tak nastaven, že lidi do těchto hrůzných situací dostává. A měl by je zas nějak vracet nazpátek? Jsou zde bandy zločinců, které ze systému žijí a pak ti, co to celé platí. Je to druh občanské války a jsou při ní,jako obvykle padlí. Nekdo se oběsí, zastřelí,hupsne pod vlak, nebo umře na infarkt, rakovinu,nebo chlast. Jen ať nikdo neříká, že si za to mohou sami. Částečně jistě. Pilot stíhačky taky mohl lépe manévrovat a nenechat se sestřelit. Pěšák si měl dávat pozor na miny. Náš konvenční život je obrazně řečeno "zaminován". Stačí zkusit zaparkovat auto na místě,kde nikomu nepřekáží. Jo vy jste přehlédl parkovací automat? Nezájem. Všimli jste si ,že dnes je mnohem víc rizik,že "dostanete" pokutu,než za bolševika? Nemáte peníze? Nezájem. Stala se mi před lety příhoda. Šel jsem si vyměnit občanku a byl jsem pokutován za to, že jsem se oženil. Ta slečna za sklem mi to sdělila s takovou mírou arogance, že jsem vylít a řval na ní tak, že okna drnčela. "Až vás budem vy k...y věšet, tak se nedoprosíte". Vylezl nějaký ouřada,neodvážil se vyjít spoza skla a vyhrožoval mi exekutorem, jestli pokutu nezaplatím. Tenkrát jsem chtěl si na ně počkat a rozbít jim huby. Žena mě zastavila a pokutu zaplatila. A to jsou banality proti jiným věcem. Fakt nevím co s tím. Snad totální kolaps, blackout. válka....

311841

17.06.2014 23:01

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Boj je vyčerpávající...

Dušan 88.?.?.?

Za dva páry let mi bude padesát a mám podobný názor.Jen si myslím,že ego se nakonec ve Zdroji rozpustí.Ale to je jen slovíčkaření. Jinak náhodné není nic. Všímejte si tzv.synchronicit (podle Junga). To jsou fakt pecky. Zažil jsem jich pár a je to jako když náhle rozsvítí v sále na hasičském bále. A už zas veršuju.

311816

17.06.2014 21:17

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Boj je vyčerpávající...

Dušan 88.?.?.?

Nevíte málo. Víte právě to,co v dané fázi vědět máte.A ona zvědavost, nebo lépe řečeno zvídavost je vůle k dalšímu poznávání. Rozhodně ji nehodlám překonávat. Leda tak po smrti. To bych se snažil marně, anžto zvídavost je základním rysem mé povahy. A že se cosi jednou dozvím? Babička říkala:"nebuď zvědavej,budeš brzo starej". Jo prd. Jsem zvědavej, starej a ještě nádavkem blbej k tomu. Ale tady se snad má disputovat o exekucích,či co???

311806

17.06.2014 18:37

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

RE: Boj je vyčerpávající...

Dušan 88.?.?.?

Kdo ví, nemluví a kdo mluví, neví. Nejen moudrost se skrývá za slovy, ale jakékoliv pochopení. Můžete hromadit fakta, informace, tituly i prachy, ale když nepochopíte Ducha,budete si na konci jen zoufat. A ten duch je prevít. Přijde si kdy chce.Nám zbývá jen klepat na dveře a modlit se, že za nimi někdo je.

311792

17.06.2014 07:30

Pan Bezděk konečně začal pracovat na své záchraně

Brzy již spadne opona.

Dušan 88.?.?.?

To,čeho jsme zde svědky, ty mohutné erupce zla,které se už ani za nic nemaskují,věští brzký konec hry. Zde už nejsou reálné nějaké kosmetické "legislativní" změny. Jeden z mých oblíbených autorů,(snad Mises)napsal něco v tom smyslu, že jeho rady poslouží teprve tehdy,až socialismus zkolabuje. A právě v jakémsi korporátním socfašismu právě žijeme.A mnozí na něj umírají.Tak tedy pomáhejme kde můžeme,ale dobře si hlídejme i nepřítele v této válce. Jsou to také lidé,mají svá jména, někde bydlí a věřte mi:BOJÍ SE. Stavějí si za uloupené peníze betonová monstra, hotové bunkry. Bože jak jsou naivní! Kudy chodím,každému v dobrém radím: Nedělejte si zbytečně nepřátele.Netušíte co se stane. Podruhé už to samet nebude.

311759

12.06.2014 22:39

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

RE: Lzi o masozravosti.

Dušan 88.?.?.?

No to se povidlo! Já jsem pražák, ale už před 15ti lety jsme s babou emigrovali do Českého ráje, protože ta pražská pakárna nebyla k vydržení. A dnes v Praze nepoznávám ani důvěrně známá místa. Vostat tam, asi bych se zastřelil. Tady páchám pomalou sebevraždu pitím Svijanské třináctky. Je to o poznání příjemnější metoda. A ten výhled na Trosky.... D.

311569

12.06.2014 22:01

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

RE: dobrý,zlý...relativní pojem..

Dušan 88.?.?.?

Dobrý... Milý Fohate. Musel jsem Vaše příspěvky číst opakovaně, než mi to docvaklo. Nejste blbej a to stačí. Prozatím. Díky. D.

311565

10.06.2014 04:47

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

Vyhrožování exekutorům je opravdu neadekvátní

Dušan 88.?.?.?

Je to přímo hloupé. Jako vyhrožovat za protektorátu gestapákům a udavačům. Oni si také mysleli, že budou na koni tisíc let. Pak přišel konec. Jejda jak se mnozí divili, když hořeli ,polití benzínem. S těmi dnešními to bude asi podobné. Politici, soudci, bankéři, exekutoři usilovně pracují na tom,aby se tak stalo brzy.Tak jim nechte klid na práci. Nebylo by ale od věci zveřejnit adresy bydliště těchto pracantů. To aby snad děkovná delegace rozjásaného davu nedorazila omylem jinam.

311369

10.06.2014 04:02

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

RE: Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

Dušan 88.?.?.?

Dobrá,kultivovaná debata. Já své hafany najdu nejčastěji v posteli. Mám oplocený pozemek a jak se ukázalo, tak blbě. Jednou za tmy jsem je, jako normálně vypustil na vyvenčení. Pak náhle začli tak zlověstně štěkat.A ono prasátko divoké,oprsklé. Pro sichr jsem popadl meč a jak jsem byl jen ve slipech, jistil jsem situaci a zaháněl pejsany domů. Prasátko se toho zjevu leklo a uteklo. V tu chvíli to ale moc sranda nebyla. Kdyby čuník zaůtočil, byly by z něj dvě půlky. Nikdy bych si nemyslel,že Cavalier king Charles spaniel je takový bojovník. Jinak jsou to spíš slídiči.Najdou, vyslídí, vyčuchají a sežerou všechno. D.

311365

09.06.2014 18:38

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

RE: Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

Dušan 88.?.?.?

Život jako boj o přežití..... Raději bych použil slovo úsilí. Jsem schopen lovit a když nebude zbytí, tak i zabít člověka. Jako ostatně každý. Jenom pro Boha nemám z toho švandu a před tím bych asi zkusil se z toho nějak vykecat. Například přemluvit svou masožravou ženu, aby si se mnou dala hrachovou kaši. Dělám si teď trochu srandu, ale ta taky není v této truchlivé době k zahození. Pokud jde o dobro a zlo, mají mnozí z nás takový vnitřní hláseček, o kterém jsem se zmínil. Proto jsem myslivost dávno pověsil na hřebík. Ale nemoralizuji.Mám třeba potrat za zločin, ale jsem proti zákazu potratů. Všichni si tím svým peklíčkem musíme projít sami. Mimochodem zažil jsem osobně kontakt s jakousi entitou.(andělem),snad se tomu říká channeling. Ptal jsem se na utrpení zvířat. Chápu,že člověk má nějakou karmu, něco si odžívá a může se svobodně rozhodnout.Ale co zvířata? Máme 4 psy a mají se jak prasátka v žitě, ale co ta ostatní? Teď se podržte. Bylo mi jasně sděleno: "To všechno padá na vaši hlavu". Dodnes té odpovědi moc nerozumím. A teď babo raď. D.

311333

31.05.2014 21:58

Rozhovor Olega Carjova pro Lifenews

RE: Cesko a Slovensko sa opat raz spojilo

Dušan 213.?.?.?

Heh.

Zdása že sme na prešli na "ruský" systém. Zlé protiľudské zákony sa v rusku aj počas "socíku" ignorovali.

A my ignorujeme to čo sa nás v podstate netýka.

310930

19.05.2014 10:41

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

RE: Důkazní váha psychologických znaleckých posudků

Dušan 195.?.?.?

Kniha se jmenuje HalucinaCe od Oliver Sachs kap 4, str56.
Možná to tam bude opsané trošku jinak, ale v principu to bude stejné.
Ještě přidávám zajímavou informaci. Jediný, kdo poznal, že nastrčení "pacienti" jsou zdrávi, nebyl personál, ale skuteční pacienti daného sanatoria. Poznalo se to tak, že nastrčení "pacienti" se chovali celkově jinak (chovali se normálně) vůči skupině opravdových pacientů.

310270

02.05.2014 22:07

Čtvrtá cesta k ruskému Řádu

RE: Dugin

Dušan 213.?.?.?

Tiež som sa nad tým zamýšľal. Ale dám ti pár dôvodov prečo si myslím, že nieje súčasťou plánu GP (samozrejme ešte sa môže stať, že bude koncepcia "unesená" a zmenená 1% jedom)

1. Koncepcia jasne hovorí všetko podlieha vývoju, t.j. ani súčasná verzia nieje hotová(a nikdy nebude) ale strojcom koncepcie sa zdá že zatiaľ najlepšie popisuj objektívnu realitu
2. DVTR - nabáda ľudí aby každý rozmýšľal, konal a strojil za seba zo svojim svedomím a môžeš konať ako chceš ak konáš v súlade s Božím zámerom (=nastavenie vesmíru)
(všetko čo vykonáš sa ti vráti ako spätná väzba = karma)
(úľ je kráľovná trúdy a pracovnice, spravovanie sa prakticky nemení prísne hierarchické riadenie a údel)


ps. k tomu guru (asi UDO že [smích] ). Je jedna otázka hovorí blbosti alebo nie?

ps2. aspoň zatiaľ som to takto pochopil [cool]

309318

02.05.2014 17:51

Čtvrtá cesta k ruskému Řádu

RE: relativismus

Dušan 213.?.?.?

Toto je úplne presné!!!!

"není možné, aby se porádek udelal z neporádku sám od sebe"

Einstein bol ehm a pracoval (pravdepodobne nevedome) na vytváraní chaosu t.j. aby ľudia ani náhodou nezačali skutočne riadiť svoj život.

309308

02.05.2014 17:11

Čtvrtá cesta k ruskému Řádu

Dugin

Dušan 213.?.?.?

Dugin pravdepodobne pracuje pre euroázijské krídlo plánovačov NWO.

Všetkým čo písali hlbokomyseľné veci ohľadne rovnosti a podobné (nemyslím to ako hanu)

odporúčam si radšej študovať KSB/ KOB (koncepcia socialnej bezpečnosti) a hlavne časť DVTR (Dostatočne všeobecná teória riadenia)


V tomto odkaze si nájdite text súvisiaci s Duginom
http://leva-net.webnode.cz/products/z-diskuse-o-konceptualni-moci-egregorech-a-dalsim/

Intuícia mi hovorí (po prečítaní článku) že štvrtá cesta je cesta do absolútneho riadenia kráľovnej (GP) v úli (svet ľudí = vedomích bytostí)

Zase "Z chaosu poriadok".

309306

02.05.2014 17:09

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

Nepochopenie veci

Dušan 213.?.?.?

" Další podivným partnerstvím ukutým na Majdanu proti Moskvě je spojení Pravého sektoru a ukrajinského oligarchy Igora Kolomojského, šéfa Evropského židovského kongresu a předního mecenáše věci sionismu "

táto poznámka charakterizuje absolútne nepochopenie akým spôsobom pracuje GP a jeho cieľ - NWO.

Nie náhodou v 1933? vyhlásili židia (hlavne obchodníci) nemecku obchodnú vojnu a tým podporili vzostup sionistami podporovaného Hitlera v NSDAP. Nie náhodou bola noc dlhých nožov (bolo potrebné odstrániť vnútornej "konkurenciu")

GP "vždy" podporil obidve strany a hlavne "extrémistov" ktorých sám zostrojil.

Cieľom celého snaženia je vytvoriť veľmi pevné pyramidálne riadenie. (niečo ako úl) Pričom nieje pravdepodobné že na vrchole pyramídy bude nepsychopatická kráľovná.

Pričom trubec nemá čo reptať len robiť podľa príkazov.

ps. Poznáte "Z chaosu poriadok"?

309305

01.04.2014 19:50

Jak (ne)přicházejí peníze

Překlady?

Dušan 89.?.?.?

Zdravím.
Chtěl bych nabídnout mé jazykové znalosti na překlady ANG textů.
Odvažuji se napsat, že mé znalosti ANG jazyka pro překlad jsou dostačující a s pomocí slovníku bych to měl zvládnout úplně. Možná stylistika bude trochu problém. Ale mám vizi, že učesání a finální korekci textu byste, pokud by Vám to p. Stwora nevadilo, udělal Vy sám. Honorář nevyžaduji. Rád se procvičím v překladu... : )))

307709

19.01.2014 14:02

Radost vládnout tomuto národu

RE: Tento národ si přeje, kdy by si nepřál..

Dušan 213.?.?.?

Tiež si myslím že Lasica bude poplatný dobe (ohybné "svedomie" ) a rozosieva beznádej podprahovo.

Toto mi utkvelo keď posledný krát som ho počul robiť "humor". Našťastie už si vedome nepamätám jeho "vtipy".

K tým rybám. Ten čo písal tento text článku je asi idiot. Pretože ryby sú kvalitný zdroj bielkoviny(okrem iného a závisí na druhu) a sú pri tom zdravé.

ps. niekde som čítal že Lasica odmietol autorstvo (ale to mohli byť len keci tých ktorý si všimli že už to prehnal a ....)
Ono to je v podstate jedno.

302791

05.10.2013 12:17

Dopis zaměstnancům NSA kvůli uzavření úřadu (tzv. Shutdown)

RE: Narodni garda nakoupila streliva,ze na kazdeho Americana je pet kulek

Dušan 213.?.?.?

Možno je to len chyba riadenia, možno je to účel.

Z chaosu poriadok (ten "správny" poriadok)

297395

07.07.2013 01:17

Výchova žumpalistů Babišem

RE: Názor na Babiše

Dušan 213.?.?.?

Ďakujem za odkaz.

Takže tá jednoduchá analýza maršal-a Žukov-a nebola až tak od veci.

292848

07.07.2013 01:12

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

Dušan 213.?.?.?

pre anonymitě 46.?.?.?

Škoda že niektorým ľuďom treba písať polopatisticky.

Myslel som tým toto vlákno a rozhovor maršal Žukov-a a mňa.

A ďakujem za "podnetný" príspevok.

292846

07.07.2013 00:56

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

Dušan 213.?.?.?

Musím ťa sklamať ak si myslíš že hovorím o socialistickej ekonomike.

"je nevyhnutné mať zisky," - to nieje pravda. (do nákladov samozrejme musíš počítať investície)

Obyčajná žiarlivosť na úspechy konkurencie - ????

Ekonomika je tu na to aby uspokojila ľudí ktorí sa do deľby práce zapoja. Nič viac nič menej. Všetko ostatné navyše ako zisk znamená parazitizmus.

292845

06.07.2013 21:45

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

Dušan 213.?.?.?

Hm "zaujímavé" myšlienky. Ty niečo hovoríš o triednom boji čo je úplné ale úplné nepochopenie to o čom sa bavíme (v skutočnosti triedny boj je ďalšia manipulácia).

"Každá činnosť v hospodárstve je postavená na túžbe bohatnúť na úkor druhých" - uf.... gratulujem k podľahnutiu propagande neoliberalizmus/fašizmu/neo-hociakého iného programu ktorý bol znova a znova zavedený (kým asi no predsa tými ktorí nemajú svedomie=psychopati)

292830

06.07.2013 09:15

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

Dušan 213.?.?.?

Hehe. presná analýza.

Možno z prvého pohľadu vypadá úplne normálne, ale neveril by som mu ani slovo. Keď porazí ostatných psychopatov ukáže svoju pravú tvár.

Aj keď.......

Presne taký psychopati tlačia na neoliberalizmus (skryté nevoľníctvo)=znižovať náklady zvyšovať výnosy = väčší neodôvodnený zisk (do nákladov započítavam aj silne nadpriemerný plat Babiša ako generálneho riaditeľa)

292792

10.05.2013 08:51

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Odkaz na samotnou regulaci

Dušan 213.?.?.?

Prečítaj si článok na AC24 a zistíš že toto zhrnutie č.3 je ehm.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2100-evropska-k...

Radšej pokračuj k paragrafom a potom referuj.

289449

Známý mi vyprávěl zajímavý příběh. Nějaký borec, co hrával golf, pokaždé, když se trefil do jamky, šel k tyčce a dal ji polibek. No, tak to dělal nějaký čas a pak zemřel. Protože se nevědělo proč, udělali pitvu a toxikologii. Pitva ukázala zničená játra a ledviny a toxikologie odhalila, že dotyčný byl otráven. Zdroj otravy byl herbicid použitý na golfovém hřišti, který mj. ulpěl i na tyčkách...
Fotbalisté snad "nešňupou" tu bílou čáru u branky, že?

289223

28.03.2013 23:32

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: šéf Euroskupiny Dijsselbloem povedal, že riešenie krízy na Cypre sa môže stať modelom pre celú eurozónu.

Dušan 85.?.?.?

Postreh - v Európe, potážmo EU má zrejme najlepšiu ekonomiku Albánsko I a Albánsko II (Kokosovo) - nepočul som doteraz, že by sa ich nejaká forma krízy vôbec týkala. Asi majú mimoriadnu konkurencieschopnosť, vzdelanostnú ekonomiku, malú vládnu zadĺženosť, slabý štát (istený silným Bondsteel Camp), rovnú daň, výkonný HDP či vynikajúcu produktivitu práce - načim sa nám všetkým od nich UČIŤ!!!

287292

21.03.2013 15:43

Šílenost úsporných opatření

RE: hm

Dušan 85.?.?.?

Syntetický zlepenec, tzv. EÚ, je spleť naivných(?!) nesúrodých kultúr a ekonomík. Navyše a najdôležitejšie - je to územie obsadené, okupované a plne kontrolované zaoceánskou atómovou veľmocou. EÚ bola naprojektovaná z vôle, k obrazu a pre účely tohoto hegemóna.
Akýkoľvek (i pomyselný) kredit tohoto pašalíku definitívne zanikol 17.2.2008, 8.8.2008, tak isto v predošlom pricmrndávaní všakovakých farebných stredo-východoeurópskych či kaukazských estrád či následných (pseudo) mohamedánskych jarí a permanentných lynčovaní. Treba čítať do konca, Samo Písmo píše "MODLI SA"

--------------
a kradni...

286828

13.03.2013 19:49

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

Dušan 193.?.?.?

Pravdepodobne je problém s "mystikou"

Hm podľa určitých "indícií" by malo byť zlato (AU) a kryštál (neviem akého zloženia) koncentrátorom "životnej" energie.

Problém je v tom, že globálny parazit/prediktor GP (pravdepodobne zoskupenie parazitické fyzických 3D mimozemských rás s jednou vedúcou) potrebuje zlato. Potrebujú ho na nabíjanie životnou energiou

Temný žreci =GP (pravdepodobne miešanina ľudí a "šedých" ) to tu na zemi máju pod palcom. A občas sa pár ton AU odvezie zo zemi ako ZISK.

samozrejme toto je len teória takže ju berte s veľkou rezervou [chechtot] [chechtot]

286255

26.02.2013 06:05

Boj o ruskou centrální banku

RE: Nezavisla centralna banka

Dušan 90.?.?.?

niekde treba začať [chechtot]


odporúčam prečítať aj reakcie
http://leva-net.webnode.cz/products/otschildovci-si-zabezpecili-opatrovnictvo-nad-vladou-rf/
Až takto je zatiaľ zle

285428

20.02.2013 17:32

Bolševický převrat (I)

Hm.

Dušan 193.?.?.?

K tomu si všimnite dátum založenia FED 1913 a začiatok prvej svetovej 1914 a jej koniec 1918.

A ak teraz ste nepochopili tak ehm no nič. Hej všetko sa stalo "náhodne" z popudu obyčajných ľudí.

[bliji]

285216

19.02.2013 17:24

Přední genetik: Lidská inteligence zvolna upadá

RE: Bílá rasa jako nebezpečí pro Zemi??

Dušan 193.?.?.?

Ono to možno bude ale úplne ináč, aj keď je toto zaujímavá myšlienka a smeruje k "základnej otázke a vôbec".

Pre teba odporúčam www.vedy.sk

Aj keď plno informácií beriem s odstupom (niesu dokázateĺné) a uveriť im len po prečítaní tých stránok, by som išiel proti zmyslu toho čo dotyčný tam píšu.

[smích]

285171

Na co mají někteří lidé lidský mozek, některým by klidně stačil prasečí.
Všechno na světě se dá vyložit tak, aby to posloužilo danému záměru. Málo lidí použije přímého vyjádření a raději vše zaobalí a překroutí tak jak potřebují.
Je daleko účinnější , když má čtenář pocit, že na "souvislosti" přišel svou vlastní inteligencí, především tupec se zaraduje nad svým důvtipem "on přece pochopil" a je mu vše jasné. Takový tupec se potom snadněji ztotožní s názorem autora a navíc začne tento názor považovat za svůj vlastní. Sám potom přidá argumenty ve stylu JPP aby podpořil autenticitu "svého" názoru.
Některým lidem není pomoci. A jak již pravil Albert "Dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si však nejsem tak jist." [velký smích]

282952

20.12.2012 11:31

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Skvělá příležitost

Dušan 213.?.?.?

Súhlas nech si "vypýtajú" povolenie na zásah od Sýrskej vlády a trochu to tam prečistia.

To by bola kuca paca. Nástupca Hitlery by sršal oheň. Všetky "nezávislé" média by sa na vlasy stavali. A tď.....

280883

01.12.2012 08:58

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

Tak to je koniec.

Dušan 84.?.?.?

Tak a ukončuje sa táto "skvelá" civilizácia.

Psichopati našli miesto kde sa dá investovať a zarobiť obrovské peniaze. Asi im nestačí výroba zbraní. A predaj drog sa tiež nevypláca (asi).

O investíciu do "normálnej" ekonomiky nie je záujem (preto kríza), pretože by sa to NEOPLATILO.


Jdu blejť velebnosti.

279805

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 687 818