Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zhuānxū

Nalezeno 14 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.10.2012 05:26

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

Cíti sa hlboko nevinným, pretože nie je pravdivá obžaloba

Zhuānxū 78.?.?.?

že sa vylepenými nálepkami prihlásil k hitlerizmu alebo sa cíti nevinným s odôvodnením, že nikto nemá právo zabrániť mu šíriť jeho úchylný „názor“?
Došiel ktosi statnejší ako je on sám, ktorý ho pristúpil, tak sa chytá zvetralého brvna pochybnej „slobody“ slova, dokonca dohovoru o ochrane ľudských „práv“. Kam by sme sa podeli bez globalistickej OSN, ani vlastné práva by sme nepoznali.
Ak by mu aj neumožnili postupovať podľa zákona, aby si mohol predvolať svedkov vo svoj prospech, predložiť vyšetrovanie a námietky obhajoby, vlastné paragrafy by sudcovia prekrútili, je to stále len dielčí poznatok celého prípadu.
Nenaplnili zákon, konali podlo v neprospech obžalovaného, ale tým neprestal byť vinným z podpory nacizmu.
Otázka súdneho zlyhania, porušovania zákona má zarmútiť, ak sa obžalovaný tvrdohlavo naďalej hlási k nacizmu?
Pravda stojí nad slobodou slova, aj nad zákonom, takže ak by aj viedol súd pojednávanie podľa zákona, ak by sa aj dodržiavala sloboda slova, pravda stojí nad nimi a ruší mylné zákony, pretože ani ľuďmi dovolené vyvražďovanie nenarodených detí neostane bez trestu, aj keď ľudský súd to ako zločin nevníma. Tou pravdou je Božia pravda, chráni Boh politický názor, ktorý vedie človeka proti Bohu? Sotva. Vskutku nespravodlivá väzba, aspoň podľa súdu, nevedomky vyplnila Boží príkaz, ak by odsúdil súd za „názor“ sionistu, judaistu tak sa jedná o rovnaký prípad.
Slánský roztáčal mlyn, ktorý ho rozsekal, poloboľševička Horáková sa tiež nevyhla trestu, prečo by potom priebeh práve skončeného súdu nesmel byť politickým, keď takým je aj obvinenie. Lebo platí oddelenie pôsobností moci v rámci štátu? Mohli sa isté vyššie hlavy zapodievať kauzou, ale prečo zasahovať ak je obvinený bezvýznamný, ale aj neskonale drzý, vlastne systémový otrok.
Pripodobnil sa k moskovským šľapkám a vzlyká, že jeho nešťastné vzory zavreli do klietky, akoby práve ony boli výnimkou.
aby som nevyznel príliš tvrdo, beriem z vlastnej skúsenosti
vlastním, či som čítal aj nacistické samizdaty, letáky, nálepky áno
kúpil som CDčka, zúčastnil sa koncertu, počúval hudbu áno
Hajloval som, chválil Hitlera áno, ale umiernene ako osobu, neskôr len jednotlivé kroky
Ale navlačovať kaiserskú zástavu, bratríčkovať sa s nacistickým podhubím, lživo vysvetľovať dejinné skutočnosti, ospravedlňovať a spochybňovať hrôzy spôsobené nacizmom, aj prednacistickými prípravami, šíriť zlobu voči Slovanom nie je názor.

277448

19.10.2012 17:19

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Jak to asi komunisti zmeni ...

Zhuānxū 178.?.?.?

Tvoje výmysly musím opraviť.
Yahweh je jednakým Bohom ako Boh svätého pravoslávia. Len až neskôr sa odhalil ľuďom ako Božia Trojica. Yahweh bol Bohom v raji, Bohom po vyhnaní ľudí, Bohom pred potopou, po potope, po vytvorení jazykov a rás a chválili Ho úplne na celom svete.
Stotožňovať Spasiteľa s bafometom je rúhanie, bafomet nie je nikto iný, ako spotvorené meno púštneho psychopata Mohameda, možno uctievali Mohameda, prijali jeho lžiučenie za svoje, možno ho videli dokonca ako boha.
Tá tvoja eminencia je pokoncilovým lžipápežom, protipápežom, narušiteľom učenia spred koncilu, jeho slová nemajú váhu, je rovnaký klamár ako aj malý, aj ty čo znevažuješ Boha. Znesvätiť chrám je možné úkonmi, ktoré sa vymykajú náboženským zvyklostiam, ale o tom nás nemá prečo poučovať nepravoslávna spoločnosť. Ty nie si náš, tak čo sa staráš, sám urážaš našu vieru a nášho Pána, už len tým, že si sa prilepil na Putina a Kyrila.
Kyril je ekumenista a sluha NWO, ak už priamo neodpadol, nie je hodný byť patriarchom.

277503

20.10.2012 23:34

QE-4, krádež nekonečnou inflací socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank

Návrh LD na založenie Cables Business Bank je

Zhuānxū 95.?.?.?

obdivuhodný, alebo nesúhlas autora s INFLAČNOU vojnou proti Iránu, ale jasného ideologického fanatika namiesto počtu obetí viac rozžiali stúpajúca cena ropy.
Vychádza z predpokladov, že PIIGS utrácali na účet kreditky nemeckých daňových poplatníkov a že euro je slabšie ako bola marka. Nemecko chce zachovať silné euro ako zdravú menu a dôsledky sa dostavili, nemecké mzdy klesli o 10 % ale pracovné náklady mimo nemecka stúpli o 40 %, miera nemeckej inflácie je vyššia, ako dôsledok slabšej meny, čo má za následok pokles miezd a nižšie výdaje, kvôli dovozu inflácie z eurokrajín mimo nemecka, kde utrácali. Nemecké hospodárstvo rástlo menej, než by rástlo, keby bolo mimo eurozónu. Nemeckí pracujúci 10 rokov pracovali za nič.
Pokiaľ by aj všetky boľševické náreky nad vykorisťovaním usilovných Nemcov bez dlhov a plytvania boli pravdivé, čo to má akože znamenať?
Kto sa nemcom prosil, aby sa vynárali v ich hlavách smernice a usmernenia a vyhlášky a zákony a odporúčania a nariadenia a pokutovanie a hrozby a špicľovanie a trestanie neposlúchnutia byrokratických nezmyslov zrodených v lebeniach prusko–nacistických pohrobkov. Nie, nie súdružkovia, ak ste už dokázali vymlieť makovice mnohým, ktorý v eú videli rýchle spočinutie vlastného bohatstva, tak sa nesmiete sťažovať. To majú napĺňať maastrichtské kritériá, lisabonské zmluvy a ďalšiu agendu zadarmo, dokonca predať a rozobrať vlastné podniky, otvoriť trh len tak? Hlupáci si žiadali eú, aj euro a vy ste im to umožnili, tak musíte platiť výpalné.
Navrhuje dlhové riešenie pre grécko a ďalších
A ak chcú udržať silnú menu musia prijať zníženie miezd a vládnych výdajov a schodku, aby zvýšili konkurencieschopnosť na trhu
B alebo opustia eurozónu a budú tlačiť nekryté prachy až do bankrotu, inflácia vygumuje hodnotu dlhu, kúpnu silu miezd a úspor a zvýši konkurencieschopnosť

277551

21.10.2012 00:13

QE-4, krádež nekonečnou inflací socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank

Teoretické riešenia sú pripravené, schodok

Zhuānxū 95.?.?.?

rozpočtu grécka a ostatných je v neudržateľnom pomere voči HDP a svojim počinom sťahujú aj ostatných.
Ale zjednocovanie sveta sa nedá nijako zastaviť, veď napokon má vzniknúť svetová mena, aj spolu s afrikou, Bangladéšom.
Žiadajú si zároveň žiť nad pomery aj silné euro, chcú obviňovať druhých za vlastné zlyhania, rozhadzovačnosť, odmietajú sa uskromniť bez navýšenia vlastnej hospodárskej hodnoty.
Nepredpokladám, že sa niečo obráti, impulz by musel prísť z vyšších globalistických kruhov, aby prehodnotili vlastné plány, aspoň ich pozdržali, upravili ich priechodnosť.
Autor je veľmi naivným, pretože bankster je dostatočne vplyvným, aby poslúchal a zväzoval sa náboženskými guru, či náhodou neporuší svojimi kontaktami na vládnu moc ekonomické pravidlá dajakého slobodného trhu?
Slobodný trh je náboženstvom a aká je vaša sila prinútiť kohokoľvek ho rešpektovať? Žiadna, takže vám zostane len teoretizovanie v ghete, vyplácajú daňovníci jeho banku, koná vo svoj hospodársky prospech. Bankster zvíťazil na slobodnom trhu, využil svoju silu a zničil ostatných, pretože ak by sme mu zamedzili jeho moc, tak tým aj trhové prostredie sa stratí. Alebo niekto s najväčšou mocou vnúti svoju predstavu trhu, on ako najvyšší korigovateľ, ktorý aj zruší trh, alebo vytvorí nové zásady pre nový trh. Úspech banksterov je stelesnením trhu, len vy nariekate, že vás okrádajú, že sú elitou, že vás ničia a nechcú sa rozdeliť, že je vylúčené, aby získali obrovskú moc. Potom musí stáť niekto nad trhom, rozhodca, poznáte takého? Chceli by ste azda zakázať banksterom uplatniť ich styky? Nie je to socialistické? Na trhu víťazia silní, prečo by bankster nesmel mať spojencov v politike?

277552

21.10.2012 00:40

QE-4, krádež nekonečnou inflací socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank

RE: Článek pojednává o socialismu na ruby

Zhuānxū 95.?.?.?

Potom platí čo je tvoje, je aj moje, tak my to ihneď odovzdaj.
Boh stvoril ľudí a je ich vlastníkom, Boh sám sa teší z nich a požaduje jediné, aby Ho mali radi a boli s ním v nebi na veky, ľudia predviedli aj lenivosť, oplzlosti, vraždy a Boh naozaj nie je toho súčasťou, dokonca sa nepodieľal ani na stavbe babylonskej veže alebo odlievania modiel zo zlata. Boh umožnil človeku slobodne konať čo len chce, ľudské dielo je len majetkom človeka, ale rôzne diela sú súčinnosťou mnohých zložiek. Preto vznikajú spory, odmietajú platiť smerom do minulosti predchodcom, ale vyžadujú poplatky pre seba.
K tým nad tebou, libertariáni sú teoretici, preto nemôžu chváliť počínanie tých čo nevychádzajú z ich poučiek. Pre nich nie je dôležité čo sa vyrába, ani zbytočnosť tých výrobkov, ale postup samotnej výroby, či bol potrebný úradník na skontrolovanie návodu pre výrobu, či nebol výrobca káraný za neodvedenú daň. A každý mimo ich náboženstva predsa musí iba škodiť, to ten druhý je zodpovedný za neúspech, tým že nenasledoval ich vzorce. Modrí boľševici v ODS tvrdia, že strácajú podporu kvôli plneniu programu socialistov, akoby nebol ich vlastným, akoby ODS od počiatku nebola centralistickou jedinou možnou cestou.
Zisky bez ohľadu na dopady na prírodu a ľudí, teda nikto nesmie zasahovať do činnosti a potom volá na svoju ochranu gestapo, čo ak by aj iný chcel nasledovať jeho príklad a okradol ho.

277554

22.10.2012 16:03

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

RE: Ano, média to zmínila

Zhuānxū 91.?.?.?

A sionisti sú pravica alebo ľavica? Tí, ktorí vyvraždili tebou milovaných pôvodných obyvateľov ameriky či nového Zélandu boli pravica alebo ľavica? Delenie na pravicu a ľavicu vyťahujú kádrovači ostatných podľa vzťahu k vlastníctvu, pričom nič iné ani nevnímajú. Britskí whigovia a toryovci boli pravicou alebo ľavicou? Prednacisti a nacisti boli pravicou alebo ľavicou?
Zločiny nacizmu a im podobných nie sú v tom ako si zariadili hospodárstvo, ale vo výbojoch, zabíjaní a klamstvách o druhých. Kto vyčíta náckom zásahy do súkromných podnikov súhlasí s ich vraždením na východe.

277608

22.10.2012 16:58

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

Kto by ho mal odmeniť, jeho kamarát holbrooke?

Zhuānxū 91.?.?.?

Hanbím sa, že som si kedysi želal, aby ho nenašli.
Je to zbabelá krysa čo si chce zachrániť gule pripomenutím dohody s bilderbergovcami. Tá totiž platí na veky vekov, nikto ju nesmie porušiť, Holbrooke vylezie z pekla, presadí ju, zahladí obvinenia zo zločinov a karadžiča súd odškodní za preveľké utrpenie a pošle domov pokračovať v šarlatánskej medicíne.
Podľa vlastných slov usiloval o mier, armádu zastavil keď boli blízko víťazstva, videl ako šialené získať kontrolu nad viac ako 60 % územia Bosny? Prečo ho potom nezbavili velenia počas vojny, nepopravili ako defétistu pre porazenecké nálady a zradu? Zomierajú desaťtisíce a pritom všetci si želajú mier? Veril medzinárodnému spoločenstvu, aj lžiam a propagande, teda bol len bezcennou bábkou, čo sa pridával k lžiam, lži jeho navonok podriadených opakoval.
Vlastne si neželal víťazstvo, len sa tak bezúčelne zomieralo, úplne bez príčiny, možno sa len kochal pohľadom na zdochliny, pričom si prial mier.

277611

22.10.2012 17:32

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: ovsem na

Zhuānxū 91.?.?.?

Katolíčtenie bolo dosiahnuteľné len preto, že vybájení „pravoslávni“ boli hlupáci bez viery, na ktorých ak niekto zvýšil hlas bežali do mešity rozbíjať si hlavu. Katolizovanie prebiehalo bezbolestne, bez násilia, len kvôli zdôrazneniu vytýčenia smeru v novej dobe a radi sa nechali oblbnúť, ako aj vy boľševikmi aj OF, plnými výkladmi. Kto bol pravoslávnym nezradil, ten sa nechal zabiť, ale ostatní boli len opice čo nemali žiadnu vieru.
Ak ty nevieš či sa niečo pripomína neznamená, že sa tak nedeje, zrejme očakávaš, aby ťa o tom informovali v tvojej obľúbenej televízii.

277612

22.10.2012 18:02

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: ovsem na

Zhuānxū 91.?.?.?

Počul si niekedy o priebehu vraždenia nenarodeného dieťaťa, ako sa dieťa bráni zásahu proti nemu, keď ho neprirodzene odstraňujú z maternice? Takých zákrokov sa ročne vykoná desiatky miliónov a k nim nepovieš ani slovo. Tvoji sebeckí srbi povraždili viac srbov ako je počet vymyslených protisrbských vrážd. Ty schvaľuješ vraždenie srbov srbmi, si vrahom srbov a chceš rozcítiť verejnosť poukazom na vyňaté oči, lebo ich vyrezali vraj práve Albánci.
Je veľmi zaostalé „uvažovanie“, že Chorváti sú katolíkmi a srbi pravoslávnymi a ak je katolík musí byť Chorvát a ak nie je katolíkom tak je Chorvátom, ktorého odkatolíčtili. Každý pravoslávny je srb a ak nie je pravoslávnym, aj tak je srbom čo ho obrátili na inú vieru. A každý moslim je ako ináč arabom. Rovnakí nacisti ako benešisti a šrámkovci, klamári a vrahovia.

277614

23.10.2012 16:59

Karadžič říká, že by měl být odměněn, místo obviňován

RE: Kto by ho mal odmeniť, jeho kamarát holbrooke?

Zhuānxū 178.?.?.?

To by znamenalo, že ich mierumilovných niekto do vojny vtiahol, srbi by boli bezúhonnými lebo oni nezačali.
Alebo si predstavovali „mier“ ako porážku druhých bez boja, bez vlastných strát.
O mieri blúzni až teraz na súde, vypúšťa rovnaké povedačky ako nemci, že vraj im vyhlásila vojnu Judea už v roku 1933.

277676

23.10.2012 17:42

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

Zhuānxū 178.?.?.?

Máš pravdu, súdruh, svätý Pavol nič nepochopil, tápal a mal sa radšej poučiť od teba. Bol to aj farizej a obchodník s vierou na rozdiel od teba a vysvetľoval si Božie slová po svojom. A ani s Christom sa nestretol, presne tak súdruh. Ty si lenina videl?
Ako by si si predstavil pravý význam Božích slov, poďme hromadne voliť červených boľševikov, vykrúžkovať Langera?
Namiesto, aby si sa tešil, že spoločnosť je bezbožná, protikresťanská a zdochliacka, tak kvíliš že taká vraj nie je, podľa teba je duka či nečas kresťan, vôbec by ma neprekvapilo ak by si aj antichrista videl ako kresťana.
Boh žiadnych zástupcov nemá a keby si ty, otrok elít, ktorých sa tak veľmi obávaš začal myslieť, ale kvôli nenávisti toho nie si schopný, tak by si vedel, že papíkovia, ktorí také tituly naozaj používali sa vytratili. Vatikánsky koncil ti zrejme nič nehovorí.
Smutné musí byť tvoje rozpoloženie, spolu s elitami ste sa vysmievali Bohu a veriacim, zrodili novú spoločnosť, až vás banksteri, vaši vodcovia odkopli, z čoho si frustrovaný, lebo ty si zaslúžiš viac.
Namyslenosť a hlúposť ťa priviedla do otroctva elít, si bez nádeje, preto sa upínaš k svorke „ľudí“, k ich voličským hlasom, aby si zvolili protikresťanské neelity, čo je vopred odsúdené k nezdaru. Dožiješ sa len nových sklamaní, banksterom stále pomáhaš v protikresťanskom boji.

277679

23.10.2012 17:51

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

Zhuānxū 178.?.?.?

Je to hrôza, oni sami si zaslúžia všetko zlé čo na nich naozaj dopadá, miesto toho aby sa pokorili, znevažujú stále viac. Nevšimol som si, že by urážali židov, negrov, alebo satana, ale Boha vždy, kresťanov vždy, aj heretikov vždy. Už sú úplne poblúdení a odpísaní, Boh uznáva ich slobodnú vôľu, a keďže sú zatvrdení v zlobe, tak budú zatratení.

277680

23.10.2012 18:33

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: ovsem na

Zhuānxū 178.?.?.?

Odpovedal som na jeho výkrik o dobe spred 70 rokov.
Ako mohli docieliť násilím zmenu náboženstva v jeho vnútri? Začal by dodržiavať a konať všetko čo by od neho požadovali? Sledovali jeho dochvíľnosť?
A ak ich vraj pred 70 rokmi skatolicizovali, po vojne ostali katolíkmi? Alebo opäť zmenia náboženstvo, lebo im na žiadnom nezáleží a vstúpia tam kde pocítia výhody, lebo v danom čase práve prístup niekam od nich požaduje vláda?
Katolizácia Rímskej ríše–týmto nezmyslom si ukázal, že si súčasť stáda, dôveruješ pápežencom, že vraj ich sekta vznikla skôr ako prijatím synootcovskej herézy, len prehlasuješ, že veriacimi sa stali násilenstvom.
Podporuješ katolícky výklad dejín a ich lži, si kryptokatolík, čo nenávidí katolíctvo, aj to čo ani nie je katolíctvom.
Kto bol vykonávateľom násilia? Kresťania? Bývalí nekresťania? Ľudia boli hladnými po zázrakoch, po Božích daroch, po úteche, po záchrane. Nemohli sa stať kresťanmi bez vlastného súhlasu.
Ty píšeš moc, moc a moc. Nebyť moci nebolo by kresťanov. Kresťanom sa stal, lebo chcel úrad, a kvôli týmto príživníkom a marranom klameš o násilí.
Ak už si toľko posadnutý mocou, ktorá sa ti vyhýba, tak je správne, aby ťa mocní drvili, nemyslíš, veď kvôli tomu stále vypisuješ, že moc si ťa nevšíma.

277683

23.10.2012 18:41

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: ovsem na

Zhuānxū 178.?.?.?

Tých 9 miliónov stihol povraždiť vlado sám? Vy stalinisti ste iba na smiech, pohrobkovia vrahov iných obviňujete zo zločinov. Jedine kresťan je slobodný, lebo vie ako a kto ho môže zbaviť hriechov.

277685

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 098 017