Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nánjīng

Nalezeno 8 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.10.2012 21:41

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

Nánjīng 178.?.?.?

Posun k napredovaniu k svetlým zajtrajškom svetovej komunistickej vlády? Mladý vpred NWO?

277135

14.10.2012 22:39

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

Nánjīng 178.?.?.?

KSČM sa stala alternatívou čím?
1. Zdôrazňovaním materiálnych nezmyslov, ktorými obťažuje a ponižuje človeka na stupeň divošstva, rovnako ako modrí boľševici, len sa odlišujú vo vnímaní nutnosti alebo nie prerozdeľovania.
Možno plesať ak opakované zlodejčiny a úplatkárčenie ODS a iných privedú voličov ku KSČM? Nie je príliš lacná dôvera k inej strane, lebo zatiaľ nemala priveľa možností využívať korytá? Je povzbudivé, ak ľudia menia strany kvôli drobnému, alebo aj obrovskému hrabaniu úradníčkov pre seba? Je zneužívanie majetkovej stránky moci jediným dôvodom odmietania dnešného systému?
2. Alebo pre ich opakované správne hlasovania aj v europarlamente vo vážnych otázkach, mnohí členovia KSČM sú proti NATO a eú, čo je dobré, ale žeby získali podporu kvôli tomu?
NWO a svetovláda musí byť komunistickou, ináč by nemala ako naplniť úplnú moc nad svetom, komunistické myšlienky sú súčasťou utvárania nwo, preto sa musia postoje členov KSČM zrážať. Alebo komunizmus, alebo suverenita.

277140

14.10.2012 23:59

Volby

RE: KATASTROFA !

Nánjīng 178.?.?.?

Spoločenské záujmy sú úsekom približujúcim sa k spoločným záujmom, a tie spoločné sú komunistické, preto volili KSČM, lebo spozorovali veľkodôležitosť spoločenských záujmov.
Za dnešných pomerov sú osobné záujmy prednejšie, myslieť na seba ale skromne, zbohatnúť nenápadne a potom hoci tajne pomôcť druhým. Spoločnosť je mŕtva, pretože kresťanstvo (pochopiteľne nemyslím dnešných pápežencov), ktoré jediné môže spoločnosť stmelovať je úplne vyradené, odstránené, odrezané. Akéže spoločenské vedomie môže jestvovať bez Boha a proti Bohu?
Sebci sú tí, ktorým sa zachcelo ľudí zaradiť do kolektívu, zdrezúrovať, odosobniť a donútiť ich naklusať k voľbám, lebo strana si to žiada, jednotlivec má povinnosť sa zúčastniť spoločenských akcií, nesmie nikto stáť bokom a narúšať kolektívne šťastie, nech sa podelí.

277147

15.10.2012 05:11

Volby

RE: wtf?

Nánjīng 178.?.?.?

ty si jasný pomätenec, navyše ostro zboľševizovaný.
Neopovažuj sa znevažovať pána editora citovaním blázna a bývalého havlistu, ktorý opustil kamarátika priveľmi vášnivo. Koho zaujímajú rozhádané OFce.
Prežívaš výsledky bezvýznamných volieb až bytostne, predpokladám osobný záujem, či už hospodárskych prepletencov naviazaných na korytá, alebo namosúrenosť zúfalého guru, ktorého modla spadla na zem, a nevie ako sa pohýbať vpred a aby nestratil vieru, tak aspoň každého douráža.
Ty ako súdruh nutne potrebuješ vládu, ty otrok si závislý na vláde, bez modrých súdruhov na správnych miestach akoby si ani nedokázal žiť.
Podľa teba 60 % nedorazilo, pretože voliči konečne odhalili, že ODS je zakuklená ľavica a KSČM došli voliť všetci.
Ty súdruh blúzniš o kolektíve 60 % sklamaných z ODS, kto iný sa potrebuje grupovať do svoriek, ak nie súdruhovia ako ty.
Mal si sa zodvihnúť a burcovať, aby sa modrí boľševici dostavili, je to vina tvojej pohodlnosti a lenivosti, je vás väčšina a prehrali ste. Tak aspoň ukážte čo dokážete mimo pôsobiska moci, alebo vaše schopnosti sa dajú prezentovať len v súčinnosti s korytami?

277166

16.10.2012 16:56

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

Nánjīng 178.?.?.?

Ani po 70 rokoch stále nič nevieš?
Pretože tvoje znalosti a predstavivosť sú mimoriadne limitované. Limitované sú práve tvojim príklonom k nacizmu, výhonku nenávistného talmudu, preto sa pýtaš, ako si pomohli materiálne, viditeľne. Ako správneho šábesgója ťa zaujíma otázka čo získaš, ak niečo vykonáš. Pretože ty musíš dostať odmenu, oni ti ju musia odovzdať, ty si si ju predsa zaslúžil, ty predsa nesmieš škodovať pri žiadnom tvojom počínaní.
Odporúčaš, aby sa bežní ľudia obrátili na stalina a žiadali zaslúžené pôžitky, navrhuješ im aby sa stali závislými na Stalinovi, aby vláda bola ich útočiskom, aby sa klaňali Stalinovi, lebo na oplátku niečo obdržia. Stalin im mal niečo rozdať, aby zapreli svoju slobodu a boli za svoj život vďační Stalinovi. A keď nič také nejestvovalo, alebo si nezaznamenal, tak sa posmievaš. Ale komu vlastne? Stalinovi, lebo nezabezpečil hospodársky „zázrak“ ako v BRD? Ľuďom, lebo nadarmo zvíťazili a nepolepšili si? Alebo sebe a iným talmuďákom, ktorí ste príliš slepí a nevidíte zjavné?
Židoboľševický teror zrodil svätých mučeníkov a vyznávačov viery, nebyť potupy a poníženia by sa „ľudia“ oddávali po vzore talmudských otrokov márnostiam. To by sa ti páčilo, rozhlodať nepriateľa. V čase obrovského súženia sa neobrátili na socializmus, ako by si ty odporúčal, ale na Boha, oživotvorilo sa sväté pravoslávie, predovšetkým po vpáde talmudských nacistických vrahov. A ty si myslíš, že tí, ktorí sa pokorili pred Bohom a vyznali vlastné poblúdenia stáli o dajaké výhody od stalina a iných, aby si mohli kúpiť zbytočné cetky?
Spása pre veľmi mnohých znamenala viac ako HDP a ich vlastná kúpna sila.
Hlúpi gójovia radšej plesajú na talmudské noty.
To že sa zrodil Izrael je nežiadúce? Vymenil by si jeho nebytie za „pomoc“ obyčajným ľuďom v sovdepii? Nebyť tohto kroku by židia zúrili výlučne proti kresťanom, teraz sa ich zloba rozložila aj na ich včerajších protikresťanských spolusúdruhov. Som už čítal veľakrát že nenávisť náckov proti slovanom je ohromná, o to väčšiu starosť majú o údel ich kamarátov moslimských teroristov týraných židkami.

277278

17.10.2012 05:00

Rudý říjen

Prečo DFENSovia lipnú na seba pomenovaní ako pravica?

Nánjīng 178.?.?.?

V Žalme 110/1 sa uvádza–Hospodin riekol môjmu Pánovi: Seď po mojej pravici, pokým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám.
Matúšovo Evanjelium 25
32 Vtedy sa pred ním zhromaždia všetky národy a on oddelí jedných od druhých, ako pastier oddeľuje ovce od capov.
33 Ovce si postaví po svojej pravici a capov zľava.
34 Potom Kráľ povie tým, čo budú po jeho pravici: "Poďte, požehnaní môjho Otca, zaujmite kráľovstvo, ktoré je pre vás pripravené od stvorenia sveta.
41 Potom povie aj tým, čo budú zľava: "Odíďte odo mňa, zlorečení, do večného ohňa, ktorý je pripravený diablovi a jeho anjelom!
Od vzniku výrazu sa pravicou rozumeli vo francúzsku stúpenci starého režimu (síce aj kariéristi čo sa nechceli vzdať koryta, ale predovšetkým myšlienkovo prívrženci ochrany tradícií), echtovní konzervatívci, nepriatelia rázneho vývoja a rýchlych preryvov od minulosti, pokojamilovní staromilci, čo sa nechceli ponáhľať.
V Rusku za samoderžavím stála pravica, za ústavu bola ľavica.
Nie za svetské samoderžavie, obdobu západného absolutizmu, pravzor pre tyraniu židoboľševikov, ale kresťanské samoderžavie.
Ste proti demokracii, proti voľbám, ste pravica. Ste pravoslávni, pravdivo slávite Boha, ste pravica. Taká je pravda a taký bol aj zvyk pomenovať svoje politické zameranie.
Ich protipólom boli revolucionári, buriči, náboženskí reformátori, ľavica, čo chceli všetko postínať a pripraviť nový vek, čo sa im aj podarilo. Dodnes sa dochovali názvy liberálnych strán Venstre v dánsku a nórsku.
DFENSovia sú ľavičiari, čo po boľševicky ukradli meno pravice pre seba.
DFENSovia sú samozvanou pravicou, alebo novopravicou v rámci štruktúry revolučnej ľavice, v ktorej sa rôznia názory k „slobode“ jednotlivca, postoje k hromadeniu majetku a k prípadnému zásahu do vlastníctva.

277306

17.10.2012 05:43

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

Nánjīng 178.?.?.?

NWO je konšpiráciou? Lenže priveľa osôb nezávisle od seba procesy, aj zmysel jeho budovania vníma veľmi citlivo, pretože každý kto hľadí ich vidí.
Odrezávanie sociálnych práv a vláda mafie nie je konšpiráciou, ale skutočnosť? Naozaj?
Nepísal som, že KSČM je súčasťou NWO, ale ich ideológia jednoznačne, pretože nutne podriaďuje človeka moci a že sa napokon budú musieť členovia rozhodnúť.
Napísal som, že svetová vláda NWO musí byť centralistickou a komunizmus je najvhodnejšou ponukou. 1 vláda, 1 ZSSR rozkladajúci sa po celom svete bol snom už Lenina, vládnuť budú superboháči, ale bude komunistický, každý kto sa antichristovi nepokloní bude zabitý, a kto antichrista príjme musí obdržať čip, nikto bez znaku šelmy nebude môcť nič kupovať. To je budúcnosť, ak nie komunizmus v hospodárskej rovine, pretože poskokov je nutné vykrmovať, tak osobné slobody nebudú vôbec.
Aby som pritvrdil, nielen komunisti, ale aj euroskeptici, aj „nacionalisti“ sú súčasťou približovania NWO, si nečakal ohromný rozsah sprisahania. Kto nie je proti NWO, je v skutočnosti za NWO a to je smutné.

277307

17.10.2012 06:25

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE: Tupější nostalgicky nebo z neznalosti vzpomínají na doby, které si většinou ani nepamatují...

Nánjīng 178.?.?.?

To sa súdruh chartista ospravedlnil inému súdruhovi chartistovi, že neprítomných cigáňov nazval cigáňmi? A v kanclíku mohli fajčiť, alebo ich vyhnali na balkón?
Trocký ako slovanofóbny rasista napodobnil nemecké vzory, nič nové nepriniesol, prednacisti, nacisti či marxisti boli všetci slovanofóbovia, klamári a posmešníci.
Že sa odvážil náckov prehlásiť za rasistov je urážkou bielej rasy, alebo árijcov? Obvinil pangermánskych talmudských výbojníkov nie pre ohováranie slovanov, pretože v tomto kroku sa s nimi stotožnil, ale kvôli možným pogromistickým nábehom voči židom, z ktorých mnohí boli slovania, aj jazykom aj rasou, iní aj nemci.
Trocký ľutoval údery proti slovanom ak sa hlásili k satanovej synagóge.
Pomýlení rasoneznalci sú zrejme poslední, ktorí naďalej veria, že židia sú zvláštný národ.
Viera v modelovanie evolučnej stratégie je zjavný úpadok, pretože ak sa vraj v neprestajnom zápase rodia nové zvieracie druhy, vtákopsy, krokokačky, dochádza k víťazstvám v životnom priestore nad strácajúcimi sa druhmi, alebo ich vlastnosťami, tak vraj aj Európania s východnými Aziatmi sú pre židov evolučnými protivníkmi v boji o rasovú nadvládu, tí istí židia, ktorých mnohí príslušníci sú jasní árijci.
Ako je lživá celá evolúcia, tak samá lož vylieza aj z opakovania talmudsko–náckovských nezmyslov s ich obľúbenými frázičkami o moci, nadvláde, panstve, otrokoch, nevoľníkoch, nadľuďoch.
Rasová vojna, alebo napríklad aj džihád prebiehali v dejinách len ojedinele, o to väčšmi sa snažia luhári rasové vojny a džihád dodatočne objavovať a samozrejme v nich víťaziť, predsa nemci sú nadľudia, ostatní môžu jestvovať jedine ako ich otroci.

277308

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 934 912