Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané petesv

Nalezeno 267 příspěveků, 134 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Samozřejmě, bylo by jich značně víc, těch které je třeba v Rusku zavřít. Jenomže právě Rusko dnes je ten svobodný a demokratický stát, takže nejde zavírat zbůhdarma. Když se podíváte na statistiku, denně je z Ruska odváděno neskutečné množství USD. To ti "noví Rusové" a privatizéři plundrují zem.
Chodorkovskij dojel na neplacení daní a nebetyčnou drzost, a to ještě mu šijí početné vraždy, které zatím nejde dokázat, dokud mlčí bývalý šéf jeho bývalé ochranky. Mimochodem tunel není žádný český vynález. Chazarovci to úspěšně provozovali ještě v Sovětském svazu na státních podnicích. Po převratu stačilo za pár peněz a s podporou soukmenovců skoupit podniky, vyplundrovat a odhodit. Teď z nich jsou miliardáři na předních pozicích Forbesu. Kdyby takto nabyté peníze vraceli aspoň symbolicky půlprocentem národu, třeba na vzdělání, to ne. Raději budou podporovat opozici vůči Putinovi, který zarazil další "privatizování".
Takže je otazné, proč UK dává azyl ruským kriminálníkům jak na běžícím pasu. Že by potřebovala ty miliardy USD? Nejznámější je samozřejmě Berezovský, stíhaný za vytunelování Aeroflotu. On, Jelcin a čečeny - to byla správná směsice pro demolici Ruska. Nevyšlo. Teď sedí v Anglii, spolupracuje s CIA, MI 5 a 6, a docházejí mu peníze na to drahé divadlo se zámkem a jachtou. Zakletý Putinovův nepřítel. Litviněnko, poťáplý KGBšník býval šéfem jeho ochranky, hodně věděl a chtěl peníze. Víte, jak to skončilo. Anglická "svobodná a demokratická" media informovala od začátku kauzy lživě a jak na povel jednostranně. Dnes, svázaní dohodou s vládou (netušíte že existuje dohoda britských novinářů s vládou, že nebudou publikovat články jež narušují atd...?) ani nezavádí o svědectví Litviněnková otce a vdovy. Ale zůstaňte v klidu, naše svobodná média nám zase řeknou jak všechno fajn a kde je nepřítel.

274619

10.09.2012 23:29

O platnosti ucenia Adama Smitha a obmedzeniach vylucneho ekonomickeho myslenia

RE: Adekvátnejší názov článku by bol : Einstein - ZLODEJ a PODVODNÍK .

petesv 2.?.?.?

Povídat žid-jako neříct vůbec nic. Ortodoxní Židé, odpadlíci od víry atd. O původu aškenazských židů třeba zde http://cz.altermedia.info/historie/kdo-jsou-dnesni-zide_2181.html Když židovská dívka si vzala nežida, vystrojili ji pohřeb se vším všude i s rakví a pomníkem, pro ortodoxní zemřela. Když likvidoval Hitler lidi s troškou židovské krve, likvidoval tak koho vlastně?
Původních Židů je snad 10%, zbytek Chazarů z Kavkazu.
Ale když někdo označí židovské praktiky těch či jiných pravým jménem, je ihned obviněn z antisemitismu. Vytvoření Israele a hra na schovanou za židy je vůbec nejlepší tah woldemordů. Vytvořením Israele získali woldemordi hlas v OSN a další výhody. Přitom to není první židovská autonomie. Stalin vytvořil v Rusku židovskou autonomní republiku, dodnes existuje, aniž o tom lidé vědí. Stalin sám pocházel z takové židovské vísky v Gruzii, stejně jako Lenin měl aspoň jednoho děda ukrajinského Žida.
Vytvoření Israele a hra na schovanou za židy je vůbec nejlepší tah woldemordů. Obyčejní Židé, a v Israeli je mimochodem skoro 50% těch, co tam utekli od Jelcina a jeho perestrojky, zas budou obětováni.

274655

Čeho jiného, ale motivů pro tu demolici bylo víc než dost.
1. Amíci měli těžební práva na ropu a plyn v postsovětské Střední Asii a neměli kudy těžit. Projekt ropovodu a plynovodu přes afgan je nakreslen už dávno, je to taky nejkratší cesta k Indickému oceánu, jen Talibán se vzpříčil. Taky dnešní afgánský president je bývalý poradce v am. ropném koncernu.
2. Amíci na konto boje s terorismem se dostali do afganu, a potažmo si zřídili základny přímo ve Střední Asii.
3. Válka s terorismem ospravedlnila spoustu dalších do té doby nepředstavitelných věci, i Saddam byl obviňován mj z podpory teroristů
4. V samotné americe řádně šlápli na občanská práva.
Zpravodajské hry, operace pod falešnou vlajkou, provokace atd se dějí denně, i pro daleko menší než strategické důvody. Zas těch mrtvých z pohledu plánovačů nebylo až tolik - kolik je ročně obětí vražd jen v tom New Yorku? Obětí autonehod?
Mimochodem, majitel dvojčat měl plno starostí s azbestem v budovách. Podle nových předpisů by ho musel nákladně odstranit. Místo toho budovy výhodně pojistil těsně před demolicí. To je to příjemné k tomu užitečnému.
V budovách sídlilo plno firem s židovskou účastí. Mezi obětmi prý není žádný. Nebylo tam prý ani zlato, které se mělo nacházet v sejfech některých firem.
Jasné, že to nemusela přímo vykonat žádná z 16 tajných amerických služeb, o kterých víme, ani Mossad. Stačilo najít vhodné figurky, ev nedělat právě nic proti, jenom připravit demolici.

274688

13.09.2012 00:02

Asociální stát

RE: 'Důchodový účet' je ILUZE!!! Je to pouze cash-flow účet jako každá jiná SOCIÁLNÍ DÁVKA z bezprostředně vybraných odv

petesv 2.?.?.?

No vy jste ale řádná ... Tak už nebučte a běžte rovnou na porážku.

274714

14.09.2012 03:44

Asociální stát

RE: 'Důchodový účet' je ILUZE!!! Je to pouze cash-flow účet jako každá jiná SOCIÁLNÍ DÁVKA z bezprostředně vybraných odv

petesv 2.?.?.?

Smolte na moje doporučení, vy na porážku půjdete tak jak tak, na šířce rodiny nezáleží. Už jste podpořila, možná nechtě, odběr srdce v Kosovu, zdravému člověku. Přežvykujte nadále.

274801

14.09.2012 15:16

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

petesv 2.?.?.?

Tu jste prokázal, že vymýt mozek lze na 100 způsobů, tupismus se nevyhýbá nikomu, je to i pro lidi s tituly za i před.

Putin zachraňuje po Jelcinovi a Gorbym Rusko, nikoliv Česko. A je jeden z posledních politiků, co nelezou Velkému Satanovi za Velkou Louží do zadnice, proto je cílem všech možných a nemožných mediálních útoků, barevných revolucionářů a provokatérů nejhrubšího kalibru, jako např. děvky z Pussy Riot. Mimochodem, když Clintonová je podpořila, proč nepodpoří svobodnou filmovou tvorbu s tím Mohamedem v hlavní roli teď? Obama se dokonce nechal slyšet, že tvorba by neměla nikoho urážet(sic!). Tož jak se to rýmuje? Nechtěl by náhodou natočit ještě něco na ten způsob s Pussy vedle Mohameda?

Češi pod 20 létou mediální masáží tak dlouho a usilovně vyhlíželi v předklonu nebezpečí na Východě, až některým začalo docházet, že je někdo zneužívá ze Západu. Těžko se to přiznává, ale neměli se tak důvěřivě otáčet nechráněným zadkem k tomu západu. Sorry, nezbývá buď to přiznat, nebo vytrvat ve štěkotu na Putina a Rusko, ať neztratíme kromě panictví ještě tvář, viď?

274822

14.09.2012 23:43

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

petesv 2.?.?.?

Vy jste daleko od skutečnosti. Měl jsem možnost trochu nahlédnout do tohoto biznisu. Je vážně velký.
Díky nastaveným pravidlům skoro žádná likérka, kromě největších, by nepřežila, kdyby část "svého" chlastu nenechala vyrábět jinde, třeba v garáži, kvůli spotřební dani. Odtud mají originální láhve a kolky atd. Kromě toho byly, jsou a budou pokusy vyrábět líh z technických lihů, což je ten samý líh třeba s přísadou metanolu, aby nebyl konzumován. Za konzumní líh je totiž značná spotřební daň. Máte takto kontaminovaný líh třeba v chladicím systému auta, nebo v ostřikovací kapalině.
Po převratu v 89 zmizela na ostravsku spousta pracovních míst, ještě si pamatuji ten stav. Každý měl volbu, žebrat na pracáku nebo si pomoct takto. Valašsko, Ostravsko, Zlín atd - tam mají distribuční místo skoro v každé garáží. Policajti o tom vědí dávno! Proč?
Protože mají z toho dlouhá léta desátky, ať už oficiálně dotace na nákup nové techniky, nebo rovnou a dlouho - do kapsy.
Takže tam netroufla ani pošahaná čečenská mafie.

274857

16.09.2012 05:30

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Sedmnact ?

petesv 2.?.?.?

Neměli bychom jim postavit společný obrovský pomník? Trochu větší jak ten Žižkovi? Možná se obětovali schválně proto, aby stát s těmi obrovskými daňovými úniky (50 mld za Rum(l)ovou aférou, a vynásobte to na počet let) něco začal doopravdy dělat. Nebo bychom mohli umístit na schody v Praze, jak tam stojí takové děravé lidé, ještě stejný počet figur s dírami v konkrétním místě-kde jsou játra?

274911

16.09.2012 23:12

Komu slouží chaos prezidentské volby

Jak to, že nebudeme přechylovat cizí

petesv 2.?.?.?

ženská příjmení? To už Pugačovová nebude Pugačovovou, ale jenom Pugačova? To nakrkne
A pikéová jenom piké? Pane jó

274960

16.09.2012 23:38

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

petesv 2.?.?.?

Super, vážně slzím.
Kdejaký pakistánec v Anglii(když přebírá další mlékárnu, další kšeft po anglanovi) i každý cigán v Česku ví, že tato civilizace je na ústupu. Nemít přistěhovalce, tak dnes v němcách nezametou ulice a spoustě přestárlých němců nemá kdo denně umýt pozadí. O vývoji softwaru ani nemluvím, německé firmy bez ukrajinských ajťaků to můžou z velké části sbalit. Obchod s ženskýma, otroky (dnes bílými), s orgány atd... To jsou ty pokroky a mentální technologie "atlantské civilizace"?
Nečumte tolik na Matrix a televizi obecně. A o tom katolickém křesťanství raději nic, je prolezlé satanským vlivem

274961

20.09.2012 02:35

Je Nový světový pořádek „židovský“?

Na tohle upozorňuji již dlouho

petesv 2.?.?.?

Je třeba rozlišovat mezi Židem a židovskou elitou. Ta druhá se schovává za Židy a jakoukoliv kritiku okamžitě očerní "antisemitismem". Perfektní nápad a funguje. Samozřejmě kromě samotné elity na páchaných sviňarnách profituje spousta politiků, prospěchářů i obyčejných "ovcí", ať židovských či nežidovských, kteří netuší nakonec voč go. I, II světová s Hitlerem, Israel, prakticky celé hrůzostrašné 20 století, včetně na první pohled nepochopitelných událostí od války v Jugoslávii přes 11/9 až po dění v Sýrii - všechno články jednoho řetězu. Média, vlastněna přímo čí zprostředkovaně elitou, nebo i veřejná média vlastněná státem, kde ovšem sedí za státní peníze "proškolené" na různých stážích nebo prostě zkorumpované jedinci, poskytují perfektní krytí a vedou stádo potřebným směrem.

275107

22.09.2012 05:09

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Moc netleskejte.

petesv 2.?.?.?

Buď nemáte drobek informací, nebo jste pane blb. Pak je další možnost, máte kolem 20-30 a nemáte šanci vědět co a jak.
Představte si zemí, kde Déžo z vedlejší vesnici nahrazuje státního zástupce, obhajobu a soud, protože je zrovna nejsilnější (se svým gangem). Hlavně nahrazuje finančák, daně odvádíte jemu, jsou na míru, ale hned z fleku, ne až vykážete zisky za rok. Chtěl byst si vyzkoušet vládu takového Deža?
Hospodářství jde měsíc od měsíce do větších sraček, každý myslí doslova a do písmene jak přežít. Privatizuje se. Peníze má jen Déžo, ale co jsou jeho peníze proti těm ze zahraničí. Tak se propůjčí za peníze do služby zahraničním investorům. Každý chce urvat lakomý kousek, například pivovary. Tam se dělají peníze z vody. Znám jen jedno lepší odvětví, tam se dělají peníze ze vzduchu - bankovnictví.
Stovky mrtvých, Déžo taky pod drnem, pivovarnictví konečně zprivatizováno mezi 3 velké zahraniční skupiny a za babku. Zásadně a fakticky se privatizuje za babku, domácí kapitál není, cizí přišel plundrovat a zavírat konkurenci. Kdo měl aspoň slabý penězovod od Woldemordů, je okamžitě miliardář.
Že to je země z "Pana Prstenů"? Omyl, jelcinovo Rusko.
Pak přišel Putin. Nejdřív skoro násilím si vynutil vyplácení důchodů v čas (předtím půlroční zpoždění, pač to šlo přes gubernie a bůhví kde to vázlo). Kdyby vážený pan ekonom Klaus za celou dobu navštívil byť jenom setinu problémových podniků, kolik jich navštívil Putin, místo keců o "ruce trhu", tak by se mohl těšit na zlatou desku v místě rodiště.
Takže výsledek: Putin převzal totálně rozvracený stát od "demokráta" Jelcina, o kterém se veřejně tradovali neskutečné historky jako o "carovi" pro jeho opilecky nevyzpytatelnou náladu, kde nikdo nemusel platit sebemenší odvody do státní pokladny za plundrování nerostů.
Dnes? Zadluženost státu pod 5%, státní rezervy nejvyšší od r. 90, spousta fondů pro rozvoj čehokoliv, důchody i když pořád nízké, neskutečně vzrostly a jsou vyplácené (včas!), hospodářství roste i přes krizi (7-5-3%, což na Západě nejde od 60 let), a podržte se: přes 50 % ekonomiky ve státním vlastnictví, takže ještě je co privatizovat! (toto mu žádný Woldemord neodpustí!)
Konečně se modernizuje armáda a zbrojní průmysl.
No, je to tak. Když jste žebrák, a můžete prodat jen svoje ruce, tak o vás žádný lupič nezavadí. (ani to už není pravda, můžete skočit v Českých Lesích jako novodobý otrok, či být prodán na náhr. díly jako Srbové a jiní denně, ženy jinde atd). Máte li ovšem nějaký poklad, musíte umět ho bránit, nebo skončíte v černé kronice. Takže armáda musí být silná.
Západní novináři v žoldu Woldemordů štěkají a budou štěkat na Putina a Rusko. A jenom ovce na to slyší.
Najděte si statistiky za 1913, rok před I sv. Porovnejte růst HDP Ruska a USA. Komanči potřebovali udělat z...

Automaticky kráceno

275288

22.09.2012 05:14

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Moc netleskejte.

petesv 2.?.?.?

Západní novináři v žoldu Woldemordů štěkají a budou štěkat na Putina a Rusko. A jenom ovce na to slyší.
Najděte si statistiky za 1913, rok před I sv. Porovnejte růst HDP Ruska a USA. Komanči potřebovali udělat z carského Ruska zaostalý stát, polistopadovým komsomolcům se to hodilo, a tak udržují stádo v jedině správném názoru na Rusko a Purina.
Kdo dělá z Putina asociála, ev. zvoleného podvodem, buď nemá inf... viz začátek příspěvku

275289

29.09.2012 02:16

Propadáková energetická partie Evropské unie

Tupolánka před soud

petesv 2.?.?.?

Jak byla Východní Evropa po 1945 poslušna doporučením z Moskvy, tak Západní Evropa poslouchala doporučení z USA. A Západní Evropa u toho bohužel zůstala. Jde o polokoloniální stav. Faktem je, že USA a EU jsou největší konkurenti, pokud jde o uplatnění výrobků, tak i obstarávání surovin. Takže EU jde proti vlastním zájmům, pokud otrocky přebírá americká "varování" a "obavy". Amíci nelibě ponesou jakékoliv projekty plynovodů, ropovodů čí jiné energetické projekty, ve kterých nebudou mít nějaké to procento a rozhodující vliv. Realizace takových projektů by znamenala např. to, že Evropa bude mít suroviny, třeba výměnou za výrobky, a dolar v té rovnici nikde, taky americký vliv na nule.
Co je lepšího pro Evropu než mít odbyt a zajištěné dodávky surovin? Lidská práva! Šíření demokracie, ohněm a ... bombami.
Kdyby takový gulomyslitel jak Topolánek měl vysvětlit, čím je Nabucco lepší, kromě toho, že bude produkovat zisk taky amíkům a producenty i tranzitní země tak či onak pod americkým vlivem, tak neuspěje. Evropští "politici" by se měli zpovídat před soudem za prosazování zájmů cizí mocnosti.

275768

29.09.2012 04:34

Přímý útok na prezidenta

Tak to má za průpisku

petesv 2.?.?.?

To byla určitě odplata argentinských tajných služeb za průpisku. Nesrovnávejte prosím ochranku prezidenta Říše zla s prezidentem bantustánu, jakým je dnes Česko. Tohoto zlikvidují nejenom fyzicky, ale i mediálně popraví kdykoliv bude třeba. Stačí když zítra CNN oznámí, že jako předposlední evropský diktátor vládne v Česku tvrdou rukou stejně jako ten poslední evropský diktátor - Lukašenko. A ten nedemokrát Putin.
Klaus sám nepochopil odkud vítr vane, ještě nedávno - jak se rozkmotřil s Havlem - neměl šanci dostat v USA normálního přijetí, tak tam jezdil soukromě "přednášet".
Něco jste se rozepsal o blbcích na adresu Moudrostraku. Takže Vám pane redaktore sděluji, že blbost je pro každého, tentokrát jste za blbce Vy. Ten starý pán na Hradě má bezesporu zásluhy, že odmítl havlovo tvrzení o vlasti jako "nevětraném pelechu". Ale na druhou stranu jeho kuponová "privatizace" a další "skvělé" činy zbavily tento národ ekonomické podstaty, ta se budovala po generace. Desetitisíce lidí v Česku žebrají, zbytek neví, že zatím se zametají drobty po komančích, pak půjdou taky žebrat. Víte že i v krizí německý průmysl táhne německé hospodářství? Proč? Nestihli nebo nechtěli všechnu výrobu přenést do Číny.
Takový seriozní strojírenský (nedejbože hutní) podnik se buduje po generace, včetně pracovních návyků, vzdělání, výzkumu atd. Můžete mi říct kde je Poldi Kladno? Kde je Tatra, Svit atd. atd? Ve vybavení a zkušenostech lidí byl neskutečný kapitál, který mohl živit důchodce i další generace. Takže hodnocení Klause nechme na další generace, které budou prodávat jen vlastní pracovní sílu za stejných podmínek jako Číňané a jiní, myslím že Klaus bude proklet jako Kalousek a všichni, co se v tu dobu v parlamentu jen mihli, jestli vůbec Česko přežije tuto balkanizaci s různými výběžky jako šluknovský.

275778

29.09.2012 05:19

Přímý útok na prezidenta

Klaus: byl to atentát.

petesv 2.?.?.?

Zabili nám prezidenta. Musíme vyhlásit válku. Na Bělehrad!, křičí rozhořčení vozíčkáře.

275780

01.10.2012 01:40

Přímý útok na prezidenta

RE: V Česku je možné cokoli!

petesv 2.?.?.?

Omyl, pane Vodniku. V Rusku nebyl žádný atentát na prezidenta. Zkuste kouknout za velkou louži. Ale vy máte ve zvyku si utírat svůj umaštěný jezeďacký rypák do Ruska, tak budiž.

275939

01.10.2012 09:50

Přímý útok na prezidenta

RE: Historie přichází zamaskovaná...

petesv 2.?.?.?

V počtu kulí?

275953

02.10.2012 08:39

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

petesv 2.?.?.?

V tom je ten zásadní omyl. Ateismus je nedostatek osobních zkušenosti s existencí jiných sil, než na které vidíme, saháme atd.
Ale s církví, hlavně katolickou, máte naprostou pravdu. Je to mafiánský spolek, bez ohledu na několik upřímných knězů co tam působí. Hlavně mám podezření, a podívejte na skutky těch prvních papežů, že Satan infikoval církev, přesně jak je to psáno v bibli.
A zrovna tedy něco k restitucím "církevního majetku":

Lateránská smlouva, která uvedla Vatikán v existenci (podepsal Mussolini), o něm hovoří jako o novém výtvoru (preambule a článek III.), nikoli jako o pozůstatku mnohem většího papežského státu (756-1870), který dříve zahrnoval velkou část střední Itálie. Většina tohoto území byla včleněna do Italského království v roce 1860 a poslední část, tedy město Řím, o deset let později v roce 1870.

Kdyby taliáni teď chtěli restituovat jak v Česku, tak nemají kde hlavu složit.
Ale vyzkoušeli si na nás toho už dost, po roce 1989, co myslíte?

276051

05.10.2012 19:53

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

petesv 2.?.?.?

Tak asi ti "šupnu". Poslední skandál ve Finsku: ruské matce sebrali 4 děti, včetně týdenního nemluvněte. Základem pro rozsudek je zmínka starší dcery ve škole, že ji otec "plácl přes zadek".
Celkem takto odebraných dětí jenom ve Finsku je na 50.
Finský advokát: "za tím stojí feministická hnutí, pro která je ruská matka nejhorší nepřítel". S touhou vybudovat zázemí pro děti, rodiče i muže. Ruskou slabou odpovědí bude bojkotování finských výrobků. Já bych řekl, že je třeba bojkotovat celý ten skandinávský poloostrov s jejích úchylkami.
Mimochodem, nevíte kde se vzala Nokia? Tak vám to povím. Původně to byl výrobce hajzlpapíru, a zbohatl na dodávkách této komodity do Sovětského Svazu. Po rozpadu svazu jim došlo, že monopol na dodávky končí. Tak skoupili patenty a mozky a začali s výrobou něčeho ganz nového. Až vám zazvoní Nokia u ucha, tak vězte z jakých peněz. Nesmrdí? Klaus a Herodot měli pravdu, peníze nesmrdí. Takže žádný finský zázrak, jenom se živí ze souseda a ještě po něm štěkaj. Sviňopsy, aspoň je naděje že jako druh brzo zaniknou

276589

05.10.2012 22:28

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vaclav Klaus, jako politik a jako prezident

petesv 2.?.?.?

Pan Editor mi doposud nepustil jeden příspěvek. Je reakcí na toto http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=757140 a o tom, že našli mnoho zmrazených mamutů i s nestrávenou trávou v žaludku. Takhle tak mamuta zmrazit nejde, pokud není vystaven enormnímu chladu. Jde o to, že Země měnila póly v minulosti, bude je měnit zas. Důsledkem bude efekt, jako když prudce zabrzdí auto, nebo narazí a vy nejste připoutaný. Všechno letí jak zběsilé, i nedopalky z popelnice. I atmosféra má svoji setrvačnost, točí se zároveň se zeměkoulí rychlostí tisíců km na obvodě. Momentálně nás chrání před kosmickým mrazem, ale místy po efektu otáčení pólů se protrhne a nadzvedne nad povrchem. Takže mamuti nevyhynuli v "době ledové", ta doba ledová přišla a zabila je naráz jak předtím dinosaury. Odkazy na dokumenty v ruštině, tu je ten můj příspěvek tu zopakuji:
"Z mamutího samce, který uhynul ve věku 15 či 16 let, se zachovala nejen kostra, ale i fragmenty kůže, svaloviny, tuku i některých vnitřních orgánů; dohromady o váze půldruhé tuny. Torzo těla tak museli přemístit k dalšímu zkoumání vrtulník. Nejprve však expedice musela týden osekávat a rozmrazovat vrstvy ledu. ... Soudě podle srsti daný kus nejspíše zahynul v létě, stačil si však už nahromadit docela velké zásoby tuku. "
Takže zahynul v létě. Víte jak dlouho by trvalo tento kus masa zmrazit? To by zevnitř spíš shnil! Vědci jsou při smyslech? Některé nalézané mamuti mají zbytek nestrávené potravy v žaludku. Květinky, co byste čekali? Ale přece podle dnešních teorií zahynuli v ledové době, jaképak květinky? A jak zmrzl?
Jak je to vůbec možné, nacházet zbytky tak zachovalých těl, jak by to nešlo udělat v naších rychlomražacích? No jednoduše, žádný lovec toho mamuta neprobodl kopím, musel přijít mraz, ale ne jak ho známe z mražáku, opravdový, kosmický -273. Mamuty nevyhubil žádný hladový neandertalec. Takhle tak zmrazit mnohatunového živočicha, aby se v žaludku zachovali nestrávené rostliny, to neumí nikdo. A tak se podívejte třeba na toto: http://www.youtube.com/watch?v=81V56zm8WVs
Ano, geografický pól nikdy nesouhlasil s magnetickým pólem, to vím, ale aby severní pól vandroval po planetě? Taky to vysvětluje mnohem líp vznik And a Hymalayí než jenom narážení desek na sebe. Teď si ještě všimněte efektu Džanibekova, najdete ho kdekoliv, třeba i tady, tak vám začne trochu zapalovat jak to bylo s mamuty i s dinosaury http://procproto.cz/objevy-2/rusky-kosmonaut-objevil-jev-ktery-prepsal-zakony-mechaniky-a-aerodynamiky/ . Věda mlčí a mlčet bude, i na spoustu dalších nepohodlných nálezů

276594

06.10.2012 15:37

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

petesv 2.?.?.?

Hovadiny. Člověk nemá žaludek z pěti částí jako kráva, a na čistě rostlinnou potravu není uzpůsoben.
Všechno co se narodilo v přírodě bude sežráno, většinou krutě.
I ten váš pejsek či kočička jsou masožravci, že nevíte co dávají výrobci do konzerv pro ně, jen dokazuje vaší tupost. Jen odmítáte přiznat skutečnost.

276644

07.10.2012 15:58

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

petesv 2.?.?.?

Takže to je pořád o tom, já o koze, vy o voze. Klidně ženské, vemte si vrtačky, třeba i sbíječky, běžte nosit klady na šachtě a polykat prach, když jste hloupé (taky vím, že to žádná nakonec neudělá, tak hloupá není žádná slepice, dřístat - není to samé co nosit pytle). Moje představa ženy to není a nebude. Z vašeho pohledu jsem úchylný.
Já ale mluvím o tom, že "emancipace" překročila všechny rozumné meze, a zvrtla se v něco jiného. Dnes je třeba chránit chlapy v tom matriarchátu, co jste si tu nenápadně vymohly.
Takže tu opakovaně nemluvím o profesích, výplatách, vrtačkách atd, ale že čeho je moc, toho je příliš. Feministky dokončily rozklad tradiční evropské rodiny a jenom zamilovaný chlap přehlíží léčku, do které spěchá. Zamilovanost přejde rychle.
Nakonec to tu, ať se to líbí nebo ne, převálcuje islám, už jenom z toho titulu, že nebude dost evropského obyvatelstva aby tomuto čelilo. (Otázka celkem mimo téma-kdo bude v té době pečovat o přestárlé evropany? Muslim to dělat z principu nebude, muslimka jakbysmet)
Pak chci vidět všechny ty naše bojovnice za svoje práva, až jim dají parandžu na hlavu a zakážou vycházet z ženské půlky bytu. To nebude návrat do středověku, ale něco úplně jiného. Až tak je moc toho, čeho je příliš.
Jak povídali o internacionalismu v Rusku po 89 - za co jsme bojovali, o to jsme si natloukli. Tohle připravily naším dětem chtě nechtě feministky.

276693

08.10.2012 01:34

Co udělá Ankara?

RE: V hospodě U Kalicha by tajnej agent BIS Bretschneider Švejkovi nadhodil něco jako:

petesv 2.?.?.?

Na německém Phoenixu 7.10 ve 23 hodin pěkný dokument. USA položili v 80 letech základy íránského atomového průmyslu, za Šáha. SRN v tom pokračovala i po pádu Šáha. Proč se najednou tak čertí kvůli tomu, co sami budovali?

276718

16.10.2012 04:07

Volby

RE: budovat občanskou společnost

petesv 2.?.?.?

Kománči jsou mi u prdele, popravdě řečeno. Nedokážou změnit nic, nepůjde to.
Minulý režim jsem neměl rád, ale to jsem netušil co přijde potom.
Jedinou velkou chybu co udělali komanči byla všeobecná pracovní povinnost, a skoro stejné platy. Do práce chodili i ti, co z prinzipu nikdy nic neudělají richtig, potkal jsem je vícekrát v životě, raději sbírají flašky a bydlí v lese. Ve fabrice spíše škodili, no ale plat byl průměrný i pro ně. Ostatní "normální" chodili do práce flákat, proč bych taky dřel, když výsledek je stejný. Každý raději zveleboval svoji zahrádku po práci.
No, a taky bych otevřel hranice po 68. Být tenkrát ve vládě, tak pořádám zájezdy k zadrátované hranici. Každý chtivý uprchnout by tam dostal podprdelnik až by se zastavil někde u Hamburku. To byste viděli jak Západ přestal "přijímat uprchlíky", lidská práva sem a tam. Čím méně lidí, tím víc kyslíku pro nás co neuprchli.

Hlavně mi řekněte, co je to za národ, když po tom všem dostane TOP 09 nějaké hlasy, a ODS těch hlasů hodně? [bliji]

277250

20.10.2012 00:30

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

RE: Systém není dokonalý,

petesv 2.?.?.?

system je nefunkční. Můžete žádat soud aby vyslechl svědka, soud sdělí že to není třeba. Nebo ev. že policajti ho nemůžou najít. Písemné upozornění, že jeden svědek je momentálně ve vazbě, přímo v budově soudu nezmůže nic.
Svědci obžaloby srdceryvně křičí "je to mafie ... (česká, ruská, čínská -dosaďte)" aniž by řekli cokoliv na důkaz, aniž by byli upomenutí, vyvedení atd... Vyšetřovatel křičí to samé na chodbě, ještě před vznesením obvinění ...
Přidělení obhájci nestojí za nic, ti placení se domlouvají za zády obviněných se soudci: "toho pustíte za toho, co vám dám".
Soud rozhoduje na základě toho, "že nabyl přesvědčení" (?), důkazů fakticky netřeba.
Když mi jeden starší Němec v raných 90 říkal "právo nefunguje", měl jsem o tom přemýšlet. Mohl jsem být miliardář.

277519

20.10.2012 01:05

Kup si maso u českého řezníka!

RE: A čekal tu snad někdo něco jiného? Proč?

petesv 2.?.?.?

Tak to je fakt. Absolutně nejlepší buisness je balit hovno jako bonbonky a pozorovat jak to lížou a doporučují sousedům.
Zas na druhou stranu, když brigoš v Praze si vydělá 10.000 Kč a dá 5.000 za místo v bytě, nic jiného než "výrobní salám" za 35 Kč/kg konzumovat nemůže, aspoň že to propláchne jabčákem za 12,90 /litr. V zimně spousta brigošů nevydělá ani 10.000 na měsíc.

277520

28.10.2012 01:33

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

petesv 2.?.?.?

Nejkrásnější věci v životě jsou zadara, (cenzurováno, neurážejte diskutující, editor)

277973

08.11.2012 00:14

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Židovský stát

petesv 2.?.?.?

Židovská autonomní oblast byla zřízena Stalinem na ruském území už 7. května 1934, ne po Izraeli. Takže je všechno přesně naopak, než jak to uvádíte.
Spiš jaký smysl mělo zřizovat Israel? Svoji autonomii už měli a mohli se shromáždit a žít po svém tam.

278619

09.11.2012 01:09

Benjamin Netanyahu čelí po vítězství Baracka Obamy riziku „odplaty“

RE: posledni Americky prezident

petesv 2.?.?.?

Možná by bylo lepší, kdyby byl úplně poslední americký prezident. Nejlépe hned fuč, jinak ta velká hra na Blízkém Východě skončí zas jak u Švejka "... hrdinsky vyskočil ze zákopu... ustřelila mu přilbu s půlkou hlavy... jeho hovno teklo do jeho vlastí přilby". No a my v týlu zas budeme užívat s válečnými vdovami. No co, život jde dál.

278745

09.11.2012 01:15

Benjamin Netanyahu čelí po vítězství Baracka Obamy riziku „odplaty“

RE: posledni Americky prezident

petesv 2.?.?.?

... za kousek mýdla a sušenku, zapomněl jsem upřesnit.

278746

10.11.2012 00:57

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

petesv 2.?.?.?

Toto není ani překlad článku ani vycuc, ďábel je v detailu a souvislostech. Je třeba nejenom vyvolat chaos, ale i rozbít současnou vzájemnou závislost a důvěru producent-kupující-spotřebitel.
Cílem je prodávat plyn volně jako ropu ze dne na den. Cena povyskočí po každé nepříznivé zprávě, zpátky se už nevrátí.

Evropská unie jedná zcela zřejmě jako americká kolonie proti svým vlastním zájmům. Posledně se pustila do Gazpromu za dlouhé smlouvy (přes 30 let), nyní za monopol (?) (ovládá 25% trhu). Voč go Evropské Uniji? Asi chce záviset na větru a oblacích, až Němci odstaví atomovky.

Pomocí polských a jiných poskoků dařilo se dlouho zdržovat výstavbu Nord Stream, nyní South Stream (největším poskokem v tomto případě je chlap s takovýma gulema jak svět neviděl-ano, Tupolánek).

Mimochodem, ten prví článek v rovnici - vzájemnou závislost dodavatele a spotřebitele plynu už se podařilo rozbit. Gazprom staví terminály na zkapalněný plyn, na severu i Dálném východě, plynovody do J. Koreji a Číny (tam to vázne výlučně na čínské vychcanosti ještě halíř miň). Koupí kdo zaplatí víc. Tak co zbude Evropě?

Myslím, že Gazprom pořád plánuje South Stream spíš z trucu a setrvačnosti, větší výdělek je evidentně na Východě, když i geograficky k Sibiři je to blíž několikanásobně. Stárnoucí Evropa má beztak svých prďochů dost, naučí se to málo využívat, "mňa mňa mňa, že" (nesmrtelný způsob vyjadřování největšího českého dramatika)? Na otázku co dělat? Odpovíme správně nadšeně česky z r. 89: Dělat! ... Jenom teď jaksi nevíme co...

278836

10.11.2012 21:46

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

petesv 2.?.?.?

Zkus čerpat z vlastní úvahy a zkušeností. Taky zkus věřit svým pěti smyslům, když někdo tvrdí, že černé je bílé a naopak. Vím, je to těžké, když spousta lidí kolem přizvukuje "to černé fakt není černé, takové šedé, skoro bílé"

278859

11.11.2012 10:38

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

petesv 2.?.?.?

Čína skupuje plyn v býv. sovětské Střední Asii, ten co měl plnit Nabucco, konkurenční projekt k South Streamu. A co se týče Sibiře, tak nebezpečí hrozí, největší jako vždy v historii - od chamtivého Západu.
Zbiegnew Brzezinski: "... nový světový řád bude postaven na troskách Ruska ... a na účet Ruska". Celé světové dění posledních 25 let není o ničem jiném. Taky ovládnutí Střední Asie: http://cs.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Brzezinski
Toto je další důkaz, že 9/11 bylo nutné a nezbytné aby se amíci nasrali se svými základnami do Afgánu a celé Střední Asii. Stejně nutné jako rozbití Jugoslávie a celý řetězec pozdějších událostí. Největší světová demokracie, ochránce míru a náš vzor bezostyšně intrikuje a válčí nepřetržitě po celém světě za podpory nositelky Nobelovy ceny míru - EU. Za potlesku režimních sdělovacích prostředků a užitečných idiotů.

278884

12.11.2012 01:22

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Dobyvatelia

petesv 2.?.?.?

Nikdo nikde se nenarodil jako voják, zedník atd. Okolnosti utvářejí život. Taky žádný anglán se nenechal najat na loď nebo do vojska zbůhdarma a gratis. Doma to už nešlo vydržet na kysaném zelí, tuplovaně když došlo. Tak se šlo dobývat svět, za pár grešlí. Hudba z muzikálu je nádherná, ale... bylo to jinak.

278908

12.11.2012 09:08

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

petesv 2.?.?.?

Ty, příteli, budeš z těch beranů, co nepochopí že zeď hlavou neprorazí, a taky že zeď neuhne. Tak dlouho budeš opěvovat "demokracii" a "vymožeností", až dostaneš od "demokracii" řádný kopanec přesně pod žebra. Zlato v Americe a Londýně uložilo nejenom Německo, ale v podstatě každý stát. Taky třeba Venezuela, Lýbie a vlastně všichni. Írán má, tuším, zmražená aktiva v amerických bankách už od pádu Šáha, snad půlstoletí. S aktivy se obchoduje, dá se s nimi ručit apod., kdo by to nechal jen tak ležet, "mňa, mňa, mňa,že"? Kaddafi zkusil chtít zlato a další aktiva zpátky. Je docela možné, že Němci dopadnou podobně, jsou obklopení americkými poskoky, hlavně fanatickými poláky, co dodnes nepochopili voč šlo a znovu půjde. A pokud Němci dostanou svoje zlato, tak na ostatní určitě nezbude. Amerika nevydává na zbrojení tolik co zbytek světa dohromady pro nic za nic. Jednoduše řečeno pro jednoduché povahy: pojďte si vzít to vaše zlato.

No, apropo: poláci by měli zvednout kotvy, a odstěhovat se co nejblíž k milované emerice, třeba do Mexika, když myslí že tam jim bude hej. Tady zamořili vzduch už dost.

278921

12.11.2012 23:46

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

petesv 2.?.?.?

Německý smysl pro pořádek atd je blaf. Nejsou ani pořádní, ani přesní, ani nadprůměrně vzdělání. Používáte klišé pro celý národ - ten je Němec takže taký, ten je Rus tak onaký.
Němci si dokázali v dnešní globalizační době uchovat většinu těžkého průmyslu, který nejde vybudovat ze dne na den, nebo přestěhovat z fleku třeba do Rumunska, což mi dává jakouž takouž jistotu tvrdit, že Němci prosperovat budou. Díky jejich "kapitánům" průmyslu, kteří vědí na rozdíl od těch českých, že nemá se řezat větev na které sedíš. Češi dokázali svůj vlastní průmysl za posledních 20 let akorát rozmrvit. Třešnička na dortu - ve vývoji elektroniky a programového zabezpečení, na jiných vývojových odděleních německých firem Ukrajinci, Rusy, prostě Sovětský Svaz. Když vybrakovali Východní blok po 1990 doslova, tak teď ho brakují ještě tímto způsobem. Tipnu, do SRN se odstěhovalo ku 10 mil. lidí z býv Sos.Svazu. Kdyby teď odešli spolu s Turky, Německo bude vypadat jak po 30-leté válce.

No a k tomu - jak dlouho se zabýváte něčím je naprosto irelevantní, když vyházíte z chybných předpokladů. Nemusíte dlouho studovat co je levá, co je pravá strana rozvahy, když každý při smyslech sedlák vám řekne, že takto to fungovat donekonečna nemůže, je to hovadina. Ohánějte se přitom kynesiánstvím či dalšími teoriemi co vám vtloukli do hlavy.

Napadl jste příspěvek p. Nohejla, tak jsem vám sdělil, že se mýlíte od základů.

A když je vám úplně všechno známo v této sféře, tak kde je to zlato bohatých čínských rodin, o které se míní soudit přímo v NY?

Taky byste mohl odpovědět s konečnou platností otázku: kde je těch několik vagónů zlata ruských carů, co je po cestě vybrakovali čeští legionáři? Že by část toho zlata dalo vzniknout České Legionářské Bance? No, kromě církevních prostitucí možná vzniknou další nároky... Demokracie kope, někdy přesně jako kůň, a baron Prášil budete zřejmě vy.

278969

15.11.2012 00:18

Německé zlato a USA

RE: A co že furt ti Poláci tak blbnou s tou Émerikou?

petesv 2.?.?.?

Bláboly. Car nezasáhl pač byl slabý, a nedomyslel kam to vede. Stejně tak rakouský Císař, německý taky. Pikantní je, že Francouzi varovali carskou ochranku, že Lenin dostává peníze od Němců, za války. Proto byl taky stíhaný za vlastizradu a schovával se v salaši ve Finsku.

Nestíhali stíhat. No vlastně, první revoluce. Ostatní barevné revoluce po r. 1990 proběhly ve stejném duchu. Když tak s odstupem času se podívám na různá revoluční hnutí v carském Rusku a výši trestů za to, tak musím uznat, že carské Rusko bylo vlastně více demokratické než současné největší demokracie. Jestli nevěříte, tak zkuste provozovat to samé třeba v ČR, a např. plánovat atentáty na členy vlády, nebo nedejbože v emerice. Dostanete x-krát doživotí, nebo rovnou injekci.

279133

03.12.2012 23:07

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

petesv 2.?.?.?

To je starý sprostý fakt, že emeriku vybudovali zločinci. Kdo kde co v Evropě nakradl, prchal do emeriky. Ještě dnes, když ukradnete 1 mil. USD a investujete ten 1 mil. např. ve Wyomingu, tak se vám vůbec nic nestane. Wyoming nevydává zločince.

279942

07.12.2012 07:47

Repatriace zlata po celém světě

Kaddafi taky chtěl svoje zlato zpět

petesv 2.?.?.?

Jak dopadl? A Rumunsko může zapomenout na těch 100 tun. To by se rumunské divize nesměli vyskytnout v Rusku po boku Wermachtu a SS.
Apropo, když o zlatě, tak od začátku. Kdy už Češi začnou vracet Rusku carské zlato, které legionáři ukořistili po cestě? Mimochodem, několik vagonů.

280178

09.12.2012 08:47

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

petesv 2.?.?.?

Obviňovat Rusko z toho co se stalo v Libyi, nemám na to slušný výraz. Zhovadinělost s nebetyčnou drzostí. Jak se tu praví jinde, lidlující Mařenky. Rusko s Čínou nechali projít rezoluci o bezletové zóně. Nic víc. Nebylo v ní nic o bombardování, o vyzbrojení žoldáků, o sprosté západní agresi, zase bez vyhlášení války jak se stalo zvykem. Západ si utřel prdel s tou rezolucí, na nic jiného ji taky nepotřeboval. Rusko bylo podvedeno, proto odmítá další podobné rezoluce o Sýrii atd. A proč vlastně pořád se žádá po Rusku, aby se stavělo tu jednou za Jugoslávii, tu za Libyi? Kolik je tam členů v OSN? A co tak ČR? Přece jako člen NATA má daleko víc možností zasáhnout do dění, a nemyslím tak že pošle tam žoldáky.
A že není v ruském zájmu opakovat libyjský scénář: po pádu Sýrie bude na řádě Írán. Pak se ten demokratický bordel i s těmi "rebely" se přesune plynule na Kavkaz a pak i do Ruska, a o to jde americkým stratégům už více než 20 let.
A má to i další rozměr. Rusy přišli o těžké miliardy z dojednaných kontraktů v Libyi, o 8 mld USD jež museli odpustit Iráku, ušlý zisk v Iráku za dobu americké okupace cca na 16 Mld USD, americké sankce embarga tu na toho, či zas proti tomu přijdou na další mld, a stává se to pravidlem po zavedení lásky a pravdy kdekoliv.

280297

09.12.2012 23:24

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Rusko

petesv 2.?.?.?

Rusko ty dluhy už nemá. Za Putina je smazalo. Nyní je z nejméně zadlužených zemí, významný věřitel USA a dalších vzorů demokracie, značné zlaté rezervy a navíc mohutně investuje do vlastního hospodářství. Do začátku stačilo změnit jelcinův výnos, podle kterého Rusko nemělo nic z vytěžených surovin, jenom ekologické škody. Od tohoto momentu Putin se stal "diktátorem" a nemůžou mu přijet na jméno v "demokratických" mediích.
Chtělo by to se zajímat, o co skutečně jde v ruském hospodářství a o čem na západě se psát nesmí. Měsíčně je odváděno z Ruska miliardy Usd do daňových rájů, taky výsledek jelcinové privatizace. Demokrat Jelcin, ve skutečnosti věčně ožralý "car Boris", miláček západu, pod vlivem žida Berezovského, přítele a sponzora čečenských teroristů, rozdal zadarmo obrovské majetky a už se čekalo jenom na úplné zhroucení státu. Ve státní pokladně zbývalo peněz na 1 měsíc výplat státním zaměstnancům.
Ne nadarmo Putin obden navštěvoval významné podniky po celé zemi. Obdivuji práci kterou vykonal, přes štěkot vzteklých "hlídacích" psů demokracie z různých nadací. Přečtěte něco o projektech, které rozjel,o Skolkovu atd, abyste pochopil rozsah informačního embarga, fakticky informační války proti Rusku. Představy většiny Čechů o Rusku zůstaly hluboko v minulém století a pak je těžká jakákoliv rozumná diskuse.

280346

Je to pořád o tom od doby, co ty dvě špinavé děvky - láska s pravdou v podání Gorbyho a Havla - zvítězily. No ale jindy je okupace dál než v Rusku. Netřeba chodit daleko - v Česku není jediný celostátní titul nevlastněný cizinci, kromě Halo novin. I veřejnoprávní vysílání je infikováno jedinci, co mají příjem z nejrůznějších nadací, proto ta "objektivita". A proto Zvědavec a pod. skoro v ilegalitě.
A hlavně v Česku ani není politik, co by si dál práci přemýšlet, a nedejbože přemýšlet dál než do voleb. Jinde je to ještě horší: zrovna zahynul Lino Oviedo, kandidát na prezidenta v Paraguayi. Zjistěte něco o něm. Amici ho označili za hrozbu demokracii. Perrona v Argentině taky označovali za hrozbu demokracii. Jakmile někdo má v úmyslu omezit korupci, zločinnost, chudobu je okamžitě hrozbou americké demokracii. Tento cejch už bychom měli brát jako vyznamenáni udělované zálohově. Jako ta cena za mír Obamě, taky aniž by cokoliv stihl proto udělal.

284266

12.02.2013 03:23

Khamenei hraje s Obamou tvrdě

Zrovna jsem si přečetl dva články

petesv 2.?.?.?

První o výsledcích senátní kontroly výdajů na systém protiraketové obrany v Evropě. Je mimořádně drahý, prakticky nefunkční a v současné podobě je zaměřený na Rusko(bodejť, s prvky za polárním kruhem v Norsku a na lodích v Severním moři). Íránské rakety nezachytí.
Druhý článek - rozhovor s bývalým iráckým velvyslancem v Rusku, nyní pracovník organizace pro studium blízkovýchodní politiky. Tvrdí, že USA na Írán v žádném případě nezaútočí. Amerika používá Írán jako strašák pro ospravedlnění protiraketové obrany. Případným útokem na íránská jaderná pracoviště by přišli o tento argument. Íránští politici jsou si toho vědomí. Jediný kdo může zamíchat karty je nejspíš ten válkychtivý Netanjahu.

284680

14.02.2013 17:08

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Vzpomínám si na případ

petesv 2.?.?.?

hned po 1990 došlo k vraždě dorostence. Příbuzní trvali na tom, že jde o odebrání orgánů, nikoliv sadistickou vraždu. Ročně zmizí v ČR množství lidí včetně dětí, není to téma pro demokratický tisk. Stejně tak se nemluví o sebevraždách upálením, po 1990 již půjde o stovky. Snad aby nezastínili ten palachův ůčin"

284857

16.02.2013 01:56

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

RE: Nesmyslny clanek

petesv 2.?.?.?

Dohoda o adopci USA-Rusko z časů ožraly, ale "vzorného demokráta" Jelcina, co málem definitivně zničil Rusko, výslovně uvádí, že ruská strana má právo kontrolovat jak se zachází s adoptovanými. K některým přes veškerou snahu se nemůžou dostat. 6 adoptovaných bylo zavražděno novými rodiči. Pozoruhodné jsou rozsudky amerických soudů - od pokárání po symbolický trest. Samozřejmě jde řeč o adopci oficiální cestou, kolik mezitím bylo vyvezeno neoficiálně, nebo i sprostě uneseno, převážně v devadesátých - ví snad bůh. Orgány mimochodem odebírali zločinecké organizace přímo v Rusku a na Ukrajině, a to předem vytipovaným obětem, nejlépe mladým sportovcům, není no žádná novinka. Kde skončili tisíce sirot po čečenském řádění, když vyháněli všechno nečečenské? Možná to ví senátor Štětina? Hlavně mi nejde do hlavy ten zájem o adopci postižených dětí - na co? Snad jedině pro prachy a darování orgánů.

284960

02.04.2013 02:47

Padesát stupňů šedi / temnoty

No a?

petesv 89.?.?.?

To víme už dávno. Hollywood je podnik ve stejných rukou jako 90% amerických novin. Tuto "kulturu" tlačí do světa 100 let. A teď si přečtěte protokoly ještě ráz, kdo je blbej.

Nejsem nejmladší. Stalo se, že úspěšný spisovatel těch "knih" co se prodávají za 30 Kč na nádraží, se mě ptal: No a jak to teda chodí?, potom co napsal tucet "děl". Dej inspiraci a honorář napůl.

Předtím bych mohl myslet, že trochu ví o čem píše. Ne, on jenom utváří, jako jeden z tisíce, ten virtuální, politische correct svět.

287476

02.04.2013 15:28

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Nemám rád podobné články

petesv 89.?.?.?

Jeden starý Němec mi říkal se slzou v oku, že v Drážďanech tekl po ulicích lidský tuk po tom "zásahu". Na jedné straně samozřejmě Němci spáchali genocidu(nikoliv tu, o které je zakázáno pochybovat, ale na Rusech a Slovanech obecně). Ale toto bombardování z vojenského hlediska nemělo žádný význam. Snad jenom to, že Dresden měl patřit do východní zóny, stejně jako Plzeň. Takže jde o válečný zločin jak vyšitý. Kdy tedy budou odsouzeni, aspoň morálně ale tvrdě ti anglosaský parchanti, co nás tu čtvrť století učí o lidských právech, multi-kulti atd? Za použití chemických zbraní v 1968 ve Vietnamu byl odsouzen kdo? Ano, to je přesně ten rok, který tu neustále připomínáme jako "okupaci" a "vpád". Tak si porovnejte tu "zrůdnost" a "nelidskost" - no ale vyjde, že zrůdný a nelidský je vlastně kdo?

287522

02.04.2013 16:27

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Pokud si vzpomínám

petesv 89.?.?.?

Nevím kdo koho znásilňoval, Němci to dělali určitě. Jako každý z řetězu urvaný voják. Vím ale na 100%, že za ruskými vojáky chodily potom ti s červenými nášivkami na čepici, a každého, kdo byl přistižen při násilí na obyvatelstvu, rabování, znásilňování apod. na místě bez soudu popravili, voják-nevoják. Jeden z mých známých v takové rotě sloužil. A bavit se o těch časech moc nechtěl.
Takže kecy o masovém násilí jsou jen dýmokrasovní lži. Čím větší lež, tím spíš projde.

287526

02.04.2013 18:31

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

RE: Fotografie s ohnem je jasny podvrh-tak to nefunguje priteli!!!

petesv 89.?.?.?

Vždyť já se nehádám o fotce. Každý den tu máme ve schránkách tuny reklamních letáků, kde je všechno ještě lepší, živější, barevnější a žhavější než oheň. Jde pouze o fakt, že ve směsi plynů, jež obsahuje voda z kohoutku, může být i složka hořlavá, jako metan. Fotka na obrázku je samozřejmě patent, ten umělecký.

287533

30.04.2013 22:18

Historický vznik Evropské unie

O čem je politická korektnost- cenzura a autocenzura

petesv 109.?.?.?

Za dob "reálného socialismu" platila stranická linie. A všichni, hlavně novináři se ji drželi. Taková autocenzura. Tehdejší "kování kádry" plynule přešli do "svobodných sdělovacích prostředků", divil jsem se jak je to možné. Ale ono se vlastně nic nezměnilo. Dnes autocenzurně se drží politické korektnosti. Ve spojení se "svobodou slova" vytváří politická korektnost iluzi objektivity pro plebs. Dnes je mnohem větší prolhanost, manipulace, podsouvání a zamlčování faktů než za socialismu. Komunistická propaganda je oproti dnešním mediím na úrovni dětských blábolů. Naprostá většina populace ani nepostřehla, že žije ve virtuální realitě, kterou vytvořila media. Mediím je dovoleno vše. Za snad největší a prokázané evidentní lži lze označit zpravodajství ze všech konfliktů po 90, jež rozpoutaly USA, od Jugoslávii po Sýrii. A stádo slepě poslouchá dál. Nehorázné lži o neudržitelnosti "sociálního státu", kdy všechny ovce souhlasně bečí, a souhlasí že je budou víc stříhat, sem tam i s kůží. Přitom by stačilo omezit jen "daňové ráje". Položte si otázku, co je politicky korektní? Všechno co škodí zdravé společnosti. Multi-kulti, mírné tresty, zlodějny všeho druhu, propagace všelijakých úchylek, mezigenerační odtrženost (mladým se vtlouká do hlavy, že v 18 zná svět, nemusí poslouchat starší, tradiční výchova fakticky vymýcena - zkuste na Západě jen plácnout parchanta co by potřeboval řezat a řezat každý den), hmotný úspěch (většinou tunelem veřejných rozpočtů), herny, alkohol a podobné kratochvíle, feminismus atd atd.
A teď si přečtěte ty útlé Protokoly, které nejsou, pač jsou falešné. A přitom víc než sto let předpovídají tento marasmus na chlup přesně.

289116

10.05.2013 17:22

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

petesv 109.?.?.?

Právě jeden z těch o kom je řeč, hetero-homosexual, zatím spokojený. Beztvará, vyprázdněná existence která hraje "roli", zatím co jiní žijí jako otec, Čech atd. A o to jde. Odhodí bez problémů roli demokrata, a bude hrát roli zapáleného komunisty či jiného "-isty" - v opačném gardu nám to mnozí předvedli docela nedávno - například senátor Štětina.
Beztvará, vyprázdněná existence se stane troskou, až pochopí na konci svých dnů že naletěl.
A pochybuje někdo, že tento celý marasmus je řízený? Komu patří Hollywood? Za sto let existence řádně zamíchal s morálkou a ovlivnil život každého evropana, nízké tresty, propagace sexuálních úchylek, "politická korektnost (samocenzura)" atd atd- ztráta času to opakovat. Kdo chce rozumět si přečte Protokoly, kdo je zabedněný, tomu pomůže až teprve sám narazí.

289489

11.05.2013 09:24

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

petesv 109.?.?.?

už dávno neplatí, že tisk je hlídacím psem demokracie. Ten čokl líže ruce chlebodárcům. Investigativní novináři si všímají jen politicky korektních záležitostí, nebo když mají zadání štěkat na nepohodlné politiky. Kdo dnes věří mainstream víc než datum vydání je mešuge.

289534

16.05.2013 22:32

Zlato centrálních bank: Historie tichého vyvlastňování (II)

RE: Zlatá miliarda

petesv 2.?.?.?

a takhle to dopadá, když upocená jzďácká tlama zapíchne vidle do hnoje a pravicuje.

289850

19.05.2013 16:48

Obama a Cameron uspořádali summit o syrské válce ve Washingtonu: „Více zbraní pro Al-Káidu“

RE: Syrii napadnou, to je jasne, jen se hleda duvod.

petesv 2.?.?.?

A to mě může vždy namíchnut. Proč teda Čehuni nedělají nic proti evidentnímu rozvratu státní moci v Sýrii? Přece v rámci OSN, NATA, EU, EP atd atd by mohli snad něco namítnout svým "spojencům"? Že český ministr zahraničí je degenerát? I toto mají řešit Rusáci?

290011

19.05.2013 18:23

Zlato centrálních bank: Historie tichého vyvlastňování (II)

RE: Zlatá miliarda

petesv 2.?.?.?

Od Vojtěcha Filipa jsem toho moc nečetl, i když ty jejich Halo Noviny jsou poslední (!) celostátní deník v ČR, který nepatří židům. "Pravicovat" určitě nemám od něho, v žádné straně jsem nebyl a ani nebudu. Pojmy levice a pravice v Česku jsou totálně vykradené a pokroucené. A ti soukromí farmáři v Česku jsou dnes více upocení než jezeďáci za komošů. Já si ještě pamatuji doby, kdy mohli vzít tři týdny dovolené a v létě(!) si zajet na rekreaci.
Ocejchoval jste Katasonova čekistem. Nevím proč, budiž. Všechno nasvědčuje tomu, že vy jste právě ten přesvědčený, uvědomělý, "agitátor", ssmák, dříve rudý nyní modrý. Ano, modrý komsomolec, novodobý Pavka Korčagin a Pavlík Morozov - to je ten co natřel svého fotra, že schoval pšenici.

290014

20.05.2013 00:41

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Vážený pane doktore

petesv 2.?.?.?

Já bych to celé řešil úplně jinak. Není člověka, není problém, jak říkal fotr Stalin.

Odstřelte tu bestií, co beztak pomátla hlavu spoustě dívek.

290029

20.05.2013 23:29

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: Hodne zavadejici clanek

petesv 2.?.?.?

Nemudruj. Hele. Ženská po 40 patří zabít.
Jsem se zmýlil v diagnose?

290061

21.05.2013 00:39

Obama a Cameron uspořádali summit o syrské válce ve Washingtonu: „Více zbraní pro Al-Káidu“

RE: Ach ano,žijeme ve zvláštní době - kdo si dovolí poukázat na židovské výboje a agresi,je hned antisemita,kdo dokáže p

petesv 2.?.?.?

Promluvil tu jednoznačně demokrat.
Budete vozit své zadnice v obrněném voze, děcka do školy jen s doprovodem. V Rusku to zažili a zpátky nechtějí.
Pořád mi jaksi připadá, že někdo si o sobě myslí, že bude vždy ten nejrychlejší, nejschopnější, prostě vítěz. Prostě blbec.

290065

21.05.2013 17:26

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: Hodne zavadejici clanek

petesv 2.?.?.?

No, ale moje diagnose sedí, tak voč Vám jde?

290081

22.05.2013 15:20

Absurdita západní politiky

RE: Slepá ulička v historii

petesv 2.?.?.?

Všechno to zapadá do sebe jak kamínek do mozaiky. Teď spáchal sebevraždu spisovatel Dominique Venner, v dopisu na rozloučenou píše, že doufá tím probudit Francii z letargického snu, po schválení homosexuálních sňatků. Ale přečtěte jeho životopis na Wiki. Typický celoživotní revolucionář, doslova a do písmene jak vystřižený z knížek Klimova. Asi se probudilo svědomí, tedy dobrý vyrozenec podle Klimova.
Doženou nás k tomu taky?
Jak bylo řečeno, bude klid dokud nedají svou poslední ponorku do šrotu. Teď zrovna dávají:
Škoda.
Aspoň se nelení, a něco taky staví:
Pěkná.
Jedná se o raketu se startem ze dna bez obsluhy. Jednu takovou by měli propašovat na Velká Jezera a pár do Hudsonu, aby buzíci co ovládají USA se potili strachy, ať už obrana PRO v Česku nebo Polsku bude či ne.

290116

22.05.2013 21:54

Absurdita západní politiky

RE: nejmíň 100 let jsme rukojmími

petesv 2.?.?.?

Pěkná pí...na. Zrovna lomcuje vítr se zárubní, ale já právě teď elektriku nepotřebuji, ani za grátis

290124

23.05.2013 23:52

Absurdita západní politiky

RE: nejmíň 100 let jsme rukojmími

petesv 109.?.?.?

Temelín a další elektrárny, musí nechat běžet. Kdyby vítr přestal foukat.Tak kde je úspora?

290133

24.05.2013 09:00

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: No co, větší pes mrdá, ni víc nic míň.

petesv 109.?.?.?

Zkuste analyzovat evropské "vůdce" podle Klimova. Mě už to nebaví. Vsadím se, že Barrososo tam zapadne.
Známý toho co nechal vybuchnout bombu v Bostone:

http://rus.ruvr.ru/news/2013_05_23/SMI-Ubitij-v-SSHA-znakomij-Carnaeva-sobiralsja-vernutsja-v-Rossiju/

S takovým nosem bych uspokojil Madeleine Albrightová, nepřechýleně Madeleine Albright, rozená Marie Jana Körbelová (po roce 1945 Korbelová) bez čuráku. A vo tom to je. Ti šmejdi z Kavkazu taky nejsou o ničem jiném. Abyste konečně pochopili.

290142

25.05.2013 04:43

Výbor pro zahraniční záležitosti schválil nové tvrdé sankce proti Íránu

To celé je o tom

petesv 109.?.?.?

4 % menšina válčí mezi sebou, a my to zase odskáčeme. 69 způsobů jak být nešťastný. To je to číslo šelmy 666. Klimov Grigorij.

290178

25.05.2013 18:44

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

petesv 109.?.?.?

Poslechněte toto,
Archanděl Michail:
http://www.kazaki.cz/
Neopustíš svoji službu.
V nebi nad Ruskem
je ježišové vojsko.

290222

25.05.2013 20:34

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

petesv 109.?.?.?

Odkdy je to zakázané, chtít ženu?

http://rus.ruvr.ru/news/2013_05_25/V-SSHA-rassledujut-seksualnij-skandal-v-raketno-kosmicheskom-upravlenii/

290234

.... Velký Žid, který tahá za drátky, a v článku jsou zmínky jen "systém ovládaný anglo-americkými finančníky". Takže Velký Američan a Velký Angličan? ...

A kdo jsou ti "anglo-američtí finančníci"? Kompletně židozednařšká sebránka s anglickým královským rodem a Rotschildy v čele.

290310

.... nevypadá. Je docela možné, že na špici té pyramidy z jednodolarové bankovky sedí anglická královna, nebo taky někdo jiný. Zkuste napsat do googlu : Bohemian Grove. Je třeba mít odvahu si určité věci přiznat, a pravda je v 90% strašnější než jsme si mysleli.

O prachy už tolik ani nejde, jenom jako výtah k moci. Svým způsobem droga. Doporučuji: Klimov Grigorij

Nevím proč tu někdo jako Pavt potřebuje psát svoje politicky korektní názory, vždyť to může dělat na www.novinkách. Mně tento server už 15 let sděluje, že registrace do diskuse je nemožná pro velký nával zájemců. Pokud nevíte co je politická korektnost, je to podpora stranické linie a nejhorší samocenzura.

Myslel jsem, že jsme na Zvědavci už se dopracovali trochu dál než k politicky korektním brebtům.

290335

15.06.2013 01:01

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Vzhledem k tomu, že se to celé točí kolem

petesv 2.?.?.?

Lidská naivita je nebetyčná a to platí pro každého i pro editora. Americká nabídka pro Temelín z principu nemůže být výhodná teď, ani co se provozních nákladů týče. Chtělo by to na rovinu se zeptat toho experta Marka Boženharda, co si z toho Westinghausu přivezl.

Kdo stojí za policejním zásahem pochopíme, až budeme moct správně odpovědět na otázku: "Komu to prospělo (mělo prospět)?".

A hlavně dnešní situace je nachlup stejná jako před I i II světovou válkou. Anglosasy vyžrali krám a ustupují z vrcholu. Němci v klidu vyrábějí, obchodují s Rusy a nebýt omezené Merkel u kormidla a vypatlaných prodejných politiků v EU, měli by zajištěný přístup k ruským surovinám. Anglosasy a jim vládnoucí nadlidi, ani jejich zájmy v této rovnici nikde. Takže co je třeba? Ano, intrik a repete III. Jediné, co zatím drží na uzdě nadlidi kolem Rotschildů je strach z ruských atomových zbraní, že by mohli přijít k uhoně i v hlubokých krytech. Proto ta protiraketová obrana kolem Ruska. Musíme doufat, že Rusko bude stačit vyrábět nové a lepší jaderné střely a nové ponorky, aby se Iciky pochcávali strachy, jinak nás čekají další jatka a další holokaust evropského obyvatelstva, který se bude politicky korektně vydávat za úplně jiný holokaust.

291462

18.06.2013 20:57

Korektnost plodí pokrytectví a nenávist

RE: Puvod v zido-iluminatstvi

petesv 2.?.?.?

Tak to přesně je. 20 let mi trvalo než jsem pochopil, o čem doopravdy politická korektnost je. Měl jsem ji za hříšek demokracie. Není. Za komančů jsme měli stranickou linii a každý autocenzurně věděl co smí a nesmí říkat. Takže celá propaganda byla k smíchu a nevěřili jsme ani pravdě pravdoucí v podání Mladé Fronty. Dnes každý je zblbnutý svobodou slova, množstvím novin a radií atd. Přece nemůžou všechny lhát. Můžou. V Česku nezůstal jediný celoplošný deník v českých rukou, jestli nepočítat Halo noviny. V Americe skoro veškerý tisk v židovských rukou. Každý pisálek ví, že bude vyhozen a další dobrý flek nenajde, nebude-li politicky korektní. Hypotéky, leasingy, život na vysoké noze bude fuč, a s tím co umí nevydělá ani třetinu toho co šikovný Ukrajinec na stavbě. Zprávy ze zahraničí se přebírají většinou ze dvou tiskových agentur, až do morku kosti politicky korektních. Každý adept, kdo prošel stážemi v USA nebo think-thankem bude stejně korektní i v České televizi a státní službě, i když provoz hradí občané. Politicky korektní články se objevují i v mediích, kde bych to nečekal. Jednoduše autor má krmítko někde jinde než u zaměstnavatele, nebo je užitečný idiot. Tisk už dávno není hlídacím psem demokracie, ale zavšiveným podvráťakem, kde presstitutky zobou z ruky těm co platí. Politická korektnost je nejtvrdší autocenzura. Nakonec potáhla závojem překrucování, lží a polopravd skutečnost tak, že naprostá většina lidí žije ve virtuální realitě, stačí si přečíst diskuse na novinkách. Jak hinduisté tvrdí, že lidé nevidí skutečnost, protože je potažena závojem mája, tak stejně je přikryta iluzí politické korektnosti. A takto zpracování, "svobodní a hrdí" občané jdou k volbám, aby demokraticky dali hlas nastrčeným figurkám. Kruh se uzavírá, iluze je dokonalá. Mj. právě politická korektnost je příčinou současného marasmu a mafiánské demokratury v Česku.

291724

20.06.2013 21:38

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

petesv 2.?.?.?

Problém není v daních, ale v neskutečném rozkrádání státního rozpočtu. Každý "úspěšný" podnikatel i lepší úředník jsou napojeni na pěnězovod ze státního. Taky nehospodárnost a neúčelnost vynakládání státních prostředků - příklady všude v Evropě, a neplacení daní firmami s domicilem na ostrovech - to všechno způsobuje vysoké zatížení pro běžné občany, nikoliv sociální výdaje. Soutěž ve snižování daňového zatíženi pro právnické osoby ve východní Evropě žádného investora nepřiláká, jenom udělá další díru v rozpočtu. Taky rušení skutečné výroby a nahrazení montovnami.
Ovšem pokud vůbec nechcete platit daně, neplaťte. Zároveň zrušte stát. Za chvíli budete odvádět stejné částky mafiím a to i dopředu, za právo podnikat. Budete jezdit v obrněných vozech a platit soukromou armádu. Časem taky budete platit cizí armádu, když nechcete živit tu svoji.
Ono to bezuzdné rozkrádání a škodlivá a bezhlavá hospodářská politika k tomuto výsledku stejně přivedou. Za politicky korektního jásotu a nadšeného pravicování.

291854

20.06.2013 23:21

Vyspělé ruské zbraně pro Sýrii

RE: no neviem....

petesv 2.?.?.?

Personál z nudy chová ovce, na přilepšenou. Není to vtip. To jenom politicky korektní sračkomety dělají z komára velblouda a naopak podle objednávky.

291859

25.06.2013 09:40

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: To je jak s atentáty emerický CIA na Fidela Castra.

petesv 2.?.?.?

Snowden prozradil mj, že NSA podnikla 61 tis. hackerských útoků na důležité servery v Číně a Honkongu. O tom v českých mediích ticho.

Doposud jsme soustavně slyšeli jenom o amerických stížnostech proti hackrům z Číny a Ruska. Obama těsně před skandálem dělal bububu Číně.

292144

25.06.2013 23:05

Korejská válka dosud neskončila

RE: Typické chování USA

petesv 2.?.?.?

Demagogie v čem? Že američani používají napalm běžně jako dezodorant? Počty zavražděných vám nesedí? Konkretní argument by nebyl, kromě politicky korektního kvílení? Pravda vzala zasvé definitivně dnes, s politicky korektní všudepřítomnou sebecenzurou.

292170

26.06.2013 02:56

Bulharsko na pokraji revoluce?

RE: Jan Hus

petesv 2.?.?.?

V Bulharsku vláda jmenovala mediálního magnáta a mafíka do čela tajné služby, což byla ta poslední kapka. Vy máte jiné informace o současném dění? Tak vyložte svoje ponětí, co se tam děje.

292173

26.06.2013 21:29

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

petesv 2.?.?.?

A v tom případě jste vy demagog. I podle OSN každý stát má právo vojensky se bránit, pokud je ohrožen. K ohrožení z jihu - viz fakta v článku.

O bombardování Škodovky a Prahy v závěru války je v Česku nějaké povědomí, o zvěrském bombardování Drážďan, vojensky neodůvodnitelném, se nemluví. Byl to válečný zločin, stejně jako použití atomových zbraní.

292204

27.06.2013 00:09

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

petesv 2.?.?.?

Tak tak. Sneste nesmysly na hromadu, říká se tomu snůška nesmyslů a demagogie. USA soustavně odsekávalo Japonsko od surovin, jak to dnes dělá Číně, a pokud Japonsko nechtělo skončit s výrobou, nic jiného než vstoupit do války mu nezbylo. Německý útok nikdo neospravedlňuje, tak neporovnávejte prst s prdelí. Fakta si shánějte sám, jsou dostupná, a máte li nějaké qviqve tak i přemýšlejte o čem to je. Mimochodem v podmínkách míru po II světové pro Německo již byl založen vývoj k další válce, a pilsudského Polsko taky nebyl žádný mírumilovný stát. Hned co dostali od Lenina samostatnost, přepadli Rusko. Kde jsou statisíce ruských zajatců z té války? Omílá se donekonečna Katyň, ta dnes pasuje do propagandy. Ostatně dnes se idealizují z pochopitelných důvodů nové národní státy, vzniklé na troskách rakouské monarchie, zapomíná se, že šlo většinou o nacionalistické, autoritativní režimy se sklony k fašismu. Jenom vzájemné vyvražďování poláků a ukrajinců na pozadí událostí vyneslo stovky tisíc mrtvých. Historie není černo-bílá. A škodovku zničili koncem dubna 1945 jen proto, že měla padnout do sovětské okupační zóny.

292215

27.06.2013 12:28

Korejská válka dosud neskončila

RE: Lido-demo ?

petesv 2.?.?.?

Vy jste evidentně přežil, tak ty horory vyprávějte. Přesvědčili jste mě, napalm v centru Drážďan byl nezbytný, tu Prahu si spletli vícekrát. Jihokorejské obyvatelstvo nadšeně demonstrovalo pro režim, stovky zastřelených při mírnění toho nadšení.
USA udělaly hodně pro Jižní Koreu. Otevřeli trh, kredity, přivřeli oči nad vykrádáním patentů. Ale argumentovat velikostí korporací jako měřítkem spokojenosti obyvatel asi není to pravé. Čína dnes by je hravě předběhla. Hlavně však postrádám stejně bouřlivý rozvoj po listopadu v Čechách. Asi dalších hospodářských zázraků netřeba. A co mi vůbec hlava nebere, válčil německý žid Hitler s gruzínským židem Stalinem, padlo na 60 milionů lidí, ale holokaust je z toho zase ... židovský?

292254

27.06.2013 19:22

Korejská válka dosud neskončila

RE: Lido-demo ?

petesv 2.?.?.?

Maršál Artur Harris vydává rozkaz k bombardování Drážďan. Ve dnech 14. – 15. února 1945 americká 8 Air Force a RAF Bomber Command použila k náletům celkem 1299 letadel (527 z 8 Air Force, 722 z RAF Bomber Command) o celkové nosnosti 3906,9 tun bomb. Z tohoto množství, 1247,6 t připadalo na 8 Air Force, 2659,3 tun na RAF Bomber Command. Američané na Drážďany shodili 953,3 tun výbušných bomb a 294,3 tun zápalných bomb. Britská RAF shodila na Drážďany 1477,7 tun výbušných bomb a 1181,6 tun zápalných bomb.
Město se během náletů změnilo v obří výheň a krematorium. Zápalné bomby a hořící trosky dosahovali teploty až 1600 °C. Tisíce lidí byli spáleny na popel nebo oheň změnil jejich obraz k nepoznání. Po náletu se podařilo identifikovat pouze okolo 35 000 lidí.
Oheň spolykal obrovské množství kyslíku a vyvolal velký poryv větru v okruhu mnoha kilometrů. Celé město se změnilo v opravdové peklo. Bylo zničeno na 34 km² zástavby (85 % městské zástavby) a centrum města se proměnilo v měsíční krajinu bez života.http://waffen-ss.cz/bombardovani-drazdan/
Vše nejspíš jako výstraha Stalinu (Operation Unthinkable).

Ale to nic. Kolik ještě krků musí podřezat naší chlapci, ať máme životní úroveň, že jo!
Životní úroveň jsme vyměnili v r.89 za život na dluh, v tomto cirkusu s nejistým koncem.

292293

29.06.2013 09:37

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

petesv 109.?.?.?

A z čeho že mají připlatit za lepší zboží? Teď zrovna čtu vážně míněný inzerát "práce pro řidiče VZV v Ostravě 70 Kč", to máte 2,5 Euro brutto. Po zaplacení ubytování a dopravy mu zbude akorát na "výrobní salám" za 40 Kč/kg z masného odpadu a soji.
Prakticky veškeré zboží v řetězcích je stejný, ale předražený zamaskovaný čínský šunt co jinak prodávají vietnamci. Nebýt jich tak spousta lidí si novou věc nekoupí.
Výše zmíněný řidič VZV investuje do vzdělání svých dětí (pokud si je nerozvážně pořídil), určitě bude šetřit do všech pilířů důchodové reformy, stavebního spoření a jednou rozhýbe náš stagnující trh na zlost Číňanům.
Číně taky stačí uvolnit politiku kontroly porodnosti, aby došlo k populační explozi. Ovšem až v Česku dozní vlna dětí "husákových dětí", teprve se ukáže veškerá polistopadová bída. S importem pracovní síly to taky nebude jednoduché. Stejné demografické problémy mají všude kolem. Navíc Rusko je dnes druhý po USA stát co do počtu gastarbeitrů, takže i spousta ukrajinců změní působiště. Žádný český politik nevidí dál než do nejbližších voleb a na své "kapříky".

292410

30.06.2013 22:51

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Poznamka k editaci editorem

petesv 109.?.?.?

Většina lidi nemá dost buněk na přemýšlení, a z těch co mají málo kdo přemýšlí dále než do výplaty, pač to bolí a chleba mu prý nezlevní. USA s anglány šmírují celý svět od r. 1945 (program Echelon) - to ještě "boj s terorismem" nebyl po ruce.
Samozřejmě průmyslová špionáž, ale taky lukrativní obchodní a investiční příležitosti - aby slízli smetanu svým "spojencům" (od 1945 fakticky vazalům)v EU. Ale taky příležitost vydírat a manipulovat politiky atd. Po 50 letech programu Echelon EU se zmohla na "prohlášení". Na co se zmůžou dnes vazalové? Je to směšné, evropští politici, vesměs věrní sluhové, odkojení think-tankami a politickou korektností, že by si dovolili hryznout do ruky, která je vyzdvihla, drží a přikrmuje?
Čtenáři, kteří dnes obhajují a zlehčují problém špionáže, povětšinou stejně loajálně konzumovali Rudé Právo a Mladou Frontu za komíků.
Naprosto stejně tupě horovali pro protiraketovou obranu. Nedojde jim, že máme klid dokud amíci se bojí ruských raket. Jakmile toto nebezpečí eliminují, tito uvědomělí čtenáři MF dnes budou muset navléct uniformu a mašírovat na východní frontu jak v 1914. Možná přitom budou uvědomělé křičet "Na Bělehrad!". Pro některé to bude možná vysvobození, za ten žold a teplé jídlo, když dnes se musí pást, o vysokém datu.

292451

30.06.2013 23:08

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Slátanina to bohužel není.
Ale vám doporučuji ke čtení něco lehčího, z červené knihovny. Pusťte si mexickou telenovelu, nechte se unášet sněním, za svět růžovější, od toho tu je židovská fabrika na sny - Hollywood... a do politiky se nepleťte. Je to svinstvo. Nechte to židům.

292452

01.07.2013 04:19

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Nepochopil jste vůbec, o čem ta kniha je. Tak tu nálepku "Blb" si přilepte na čelo.

292459

01.07.2013 11:14

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Dodatek: místo "žid" a "položid" v té knize všude dejte třeba "chazar" a "polochazar", nebo třeba "marťan" a "polomarťan", pořad to bude o té stejné skupině parazitů, co tu dělají dusno už od časů Babylonu a Starého Zákonu. Čtivo je to otřesné, nicméně jde popřít jedině tak, že politicky korektně prohlásíme vše za nesmysl apod, nebo nasadíme růžové brýle a řekneme: je to příliš hrozné, aby to byla pravda, takže je to nepravda.

292480

01.07.2013 12:21

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Ucho džbánu visí na střípku.

petesv 109.?.?.?

Tu rovnost a multi-kulti soužití vtloukají do hlav pouze přizpůsobivým. Z trochu důvěrnějšího kontaktu s nepřizpůsobivými nejenom z Česka, ale taky z Afriky, Kavkazu, Turecka atd poznáte, že o nějakou rovnost nestojí, nevědí a vědět nechtějí, původní populaci mají za pitomce a lovnou zvěř. Svým způsobem mají taky pravdu, takhle tak se nechat zblbnout politicky korektní propagandou se nechají jedině pitomci. Každý si může přečíst tu útlou knížku Protokoly siónských mudrců a porovnat s tím co vidí kolem sebe - pak může posoudit, zda dnešní dění je přesně v souladu se záměrem. Podotýkám, protokoly jsou z předminulého století. A ta mravenčí práce s falšováním statistik, politickou korektností, výchovou k nihilismu, debilizaci, narkomanii, alkoholismu, sexuální revoluci, atd atd evidentně nese ovoce.
Tamtéž je taky napsáno, když se proti nám postaví jeden národ, ostatní se postaví proti němu. O tom je evropská dohoda o zasahování na území svých členů, a taky stovky(!) nachystaných koncentráků v USA. Nemějte obavy, že by česko nebylo pacifikováno. Jak snadno jde rozbit nezávislý stát za pomoci páté kolony nepřizpůsobivé menšiny - viz Kosovo. Mylně se domníváte, že když menšina není schopna pracovat, tak nemůže mít samostatnost. Můžou provozovat všechny neřesti a přispívat tak ke zvýšení chaosu, jak to dělají momentálně albánci po celé Evropě. Architektům chaosu o pořádek nikdy nešlo. Aby nakonec nedošlo na vize Sibyly, že pořádek v Evropě zjedná teprve čínská a ruská armáda. Zřejmě proto je tolik politicky korektního špinění těchto dvou.

292486

04.07.2013 14:35

Svět je pro Snowdena malý

Jednoduché to je, jak facka

petesv 2.?.?.?

USA vydávají na zbrojení tolik, co zbytek světa a neváhají zaútočit. 16 amerických tajných služeb i podle amerického tisku jsou denně zapojené do únosů a vražd nepohodlných osob po celém světě. Že prý neoperují proti americkým občanům jenom podtrhuje aroganci. USA rády a dle vlastní libosti vyhlašují ekonomické sankce, které automaticky podpoří nohsledy v EU a jiní musí taky, když nechtějí být zařazeni do "osy zla". Tím zničí každou ekonomiku. Co se stane prezidentům, jež plní ústavní povinnosti - viz Miloševič. Tohoto ponaučení si je vědom každý z těch kašparů. Co se stane neposlušným prezidentům viz Saddam, Muammar, a dlouhá řada již zapomenutých kauz jako Alliende. Politicky korektní tisk zdůvodní každou špinavost a vovčané souhlasně bečí. Média ovládaná tou skupinou "polomarťanů" tvoří a ničí politiky na objednávku, nikdo z nich nedokáže dlouho plavat proti proudu(Jak hravě stvořili obraz Jelcina-demokrata a Putina-diktatora). Nevýdělečné organizace a "nezávislé" nadace (jenom v Rusku na 700, mnohé řízené "vysloužilými" agenty CIA), financované ze stejných peněz jsou připraveni provést převrat, pardon, barevnou revoluci. Mezinárodní právo se stalo prázdným pojmem, denně vohýbaným podle potřeby. Americký boj proti drogám se zvrtl v kontrolu distribuce drog a faktické ničení s jich pomoci dorůstající generace a obranyschopnosti. Taky žádný nový patent, viz anglické opiové války. Na financování této mašinérii již nestačí ani výkon americké ekonomiky, ani odírání zbytku světa, ani příjmy z drog, ani nekontrolovaný tisk USD.

Vymysleli způsob jak vydělávat na výkyvech akciových trhů, když vlastně události v jednotlivých zemích organizují sami, mohou tak načasovat i operace s akciemi.

Kdo v tom všem ještě hledá zbytky pravdy a lásky, je buď za to placený nebo užitečný idiot. Politici a ovčaní na celém tomto marasmu se spolupodíleli svou devotnosti, licoměrností a ignorancí. Vítejte v Pax Americana. Pozlátko "amerického snu" působí magicky. Mám dojem, že nový "velký bratr" je o dost větší než byl Sovětský svaz.

292704

06.07.2013 20:38

Řecká daňová past

RE: To jsou me veci .....

petesv 2.?.?.?

Tak by to mělo být! Daň ze spotřebované hodnoty (DzH). Změří taky průměr výfuku (řitního otvoru), budeme kupovat povolenky na CO2, jinak ani prd!
EU komise doporučuje sprchy v nových domech místo van. Zkrácením sprchování o 1 minutu se prý ušetří spousta kilowatt. Taky doporučují vynechat maso, konzumovat více hmyzu a rostlin. Takže se pást. Ale co když člověk nemá svoji louku?

292824

22.07.2013 02:50

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo

petesv 2.?.?.?

A co tak na měsíc, (Slovo vypuštěno. -Moderátor)?

293700

22.07.2013 03:15

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.

petesv 2.?.?.?

Nikdo nechce věřit, že rituální vraždy byly, jsou a budou. Nikdo taky nerespektuje dopravní značení, pač "mě se to nemůže stát". Někomu stačí naznačit, že tam je zeď, někdo je tak blbej, že do toho vrazí hlavou. Čím víc debilů tam vrazí hlavou, tím víc zachráníme prostředí. V tom se schoduji s Rotschildem, NWO atd.

293703

22.07.2013 12:31

Minimální mzda nebo almužna

RE: zebracenka

petesv 109.?.?.?

Docela sranda je, že při porovnávání životní úrovně se vždy zapomíná, jak tzv. "západní" svět - USA + EU - soustavně plundroval zbytek světa, po staletí. Ovšem s těmi "druhými" zapaďaky - Jižní Amerika, Afrika atd - nikdo se nechce poměřovat. Tyto příjmy z "třetího" světa pomáhaly udržovat životní "úroveň" na "správném" západě. Američan chtěl z každého 1 USD investic minimálně 30% ročně, raději mnohem víc. Ovšem komunisty to pojali taky blbě. Stavěly po celém světě jenom za dobré slovo, např. jestli v Afganistanu ještě funguje nějaká infrastruktura, tak jedině ta co ji tam vybudoval Sovětský Svaz. Je toho dost, ani káčku za to neúčtovali. Tyhle experimenty neunese žádná ekonomika, ani ta komunistická. To samé prováděly komunisty i v rámci Sovětského svazu - cokoliv funguje v Tádžikistánu a všech těch "stanech" bylo postaveno na úkor Ruska, které mezitím zákonitě přišlo na buben. Takže porovnávání výkonnosti socialistické a kapitalistické ekonomik bez odečtení těchto vlivů nemá žádnou skutečnou vypovídací hodnotu.

293729

25.07.2013 14:06

Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii?

Evropa je od r. 1945 americkou kolonií

petesv 2.?.?.?

Evropa je ovládána zkorumpovanými, amerikanofilními říťolezci, pardon, politicky korektními politiky, je zahákována pevně v NATU a jiných dobročinných spolcích, zpátky ni krok. Proto dlouhodobě jedná proti vlastním zájmům. To by tak bylo, aby velkému bratrovi tu rostla konkurence a obchodovala si s kýmkoliv, aniž by velký bratr za velkou louží z toho něco měl. EU politici si chodí pro rozumy k americkým velvyslancům a do THINK TANKů, hlavně si udržet koryto, ať potom tráva neroste, třeba po řepce.

293880

28.07.2013 23:29

Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii?

RE: Evropa je od r. 1945 americkou kolonií

petesv 95.?.?.?

No ale to je další "level". Teď řešíme, proč EU jedná proti vlastním zájmům. Už v protokolech je psáno, přes ovládnutí Evropy budeme vládnout světu. A to jediné z Protokolů se změnilo. Místo "Evropy" je třeba dosadit "USA".

293961

08.08.2013 23:59

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: To je ale nehoráznost

petesv 95.?.?.?

Četli jsme evidentně každý jiný článek. V čem Katasonov se snaží vyvinit kohokoliv?

294191

09.08.2013 15:10

Evropská unie a Řecko: Začátek „civilizovaného“ zavraždění země (I)

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

petesv 95.?.?.?

Přečti si Protokoly sionských mudrců, abys věděl. Otázka 2 hodin námahy. Jenomže "hrdí evropani" jsou tak tupý a duševně líný, že to 99% z nich za celý život neudělá, raději poslouchají kydy politkorektních medií.

294204

09.08.2013 16:39

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Mír a pokoj blízkému i vzdálenému.........

petesv 95.?.?.?

To je stejné jak filosofie amerického Tygřího Oddílu za války ve Vietnamu "Zabili jsme každého. Neměl tam být"

294207

09.08.2013 19:41

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Rozhodující je množství svobody = málo moci vládců

petesv 95.?.?.?

Ano, přesně. Zatni zuby a začni mašírovat. Přesně tak se pozná správný komsomolec.

Je to hnůj, ale takoví jsme lidé. Hlavně tu v Juropě.

294212

09.08.2013 19:47

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

petesv 95.?.?.?

Já jsem mongol-tatar, a na tatary mi nešáhej, tady to co máte jsme vám jenom propůjčili. Neumíte s tít naložit, takže to bereme zpět! Zdrów!

294214

09.08.2013 22:30

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,

petesv 95.?.?.?

Není to podivné. Všude je to číslo 666, jak psal Jan.

Evoluce podle Darwina nefunguje. To můžete zkoušet doma se psy, ale nikdy z toho nevznikne kočka, a kdyby jo, ostatní členy tlupy ji vykoušou.

Během staletí se navršil v lidském genomu sajrajt, myslíte že bych se chtěl plodit s šestiprstou ženou?

No a tento sajrajt dnes si říká elita!!

294218

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 811 750