Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané František Stočes

Nalezeno 17 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.12.2009 01:28

Pozvánka na hlavní líčení

Škoda, že se toho nedožil Karel Kryl...

František Stočes 86.?.?.?

určitě by na toto téma složil nějakou hezkou píseň.

Z návrh na texty transparentů, kromě Voltaira - Sice nesouhlasím s tím co říkáte, ale do posledmí kapky krve budu bránit vaše právo to říci!" by bylo asi dobré i něco o e-Koniášovi či Karel Kryl: Timur a jeho parta

Prý není doba na legraci.
Nuž - mnohý zvolil emigraci
než by se doma plazil.
Žít zase bez svobody slova?
Toť důvod zažádat si znova
o politický azyl...

206545

03.03.2010 01:04

Karel Kryl – první mučedník 4. odboje!

RE: Slavín

František Stočes 86.?.?.?

Děkuji za zdrcující technickou připomínku, neuvědomil jsem si, že tam byl v roce 1939 převezen K. H. Mácha... Jdu na Vyšehrad, mám to asi 800 metrů skočit za Šemíkem, snad budu mít taky šanci... Alespoń že Zvědavec u jména autora napsal Karel místo František..

213947

23.07.2011 00:37

NATO bude v Libyi poraženo

Libye: fašistická akce politických pedofilů

František Stočes 84.?.?.?

V zasílání rozhořčené kondolence norské vládě, postižené bombovým útokem v Oslo, zvítězil bezkonkurenčně velitel NATO Anders Fog Rasmussen. Ačkoli zaneprázdněn schvalováním dalších desetitisíců leteckých útoků na Libyii a Kaddáfího, dokázal svoji kondolenci odeslat celou hodinu před inkriminovaným výbuchem, čímž překonal Barracka Obamu o celých 59 minut. Šéf českých socialistů, Sobotka, zvažuje, aby ČSSD navrhla Rasmussena jako kandidáta na mimořádnou Nobelovu cenu za mír.

Dosť bolo humoru! Viz:
Libye: fašistická akce politických pedofilů

Předsedo ČSSD, pane Sobotko – jste zbytečný a škodíte ČR!

Vojenské akce proti Kaddáfímu jsou protiprávní a zločinné

248758

24.07.2011 23:51

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

Žijeme ve věku magorů a je to mnohem složitější, než se na prvni pohled zdá.

František Stočes 84.?.?.?

Vážený pane šéfredaktore,
osobně jsem rozhodným zastáncem trestu smrti; nicméně se přikláním k (zdánlivě absurdní) variantě aby si oběť sama rozhodla o trestu pro svého vraha.
Viz O trestu smrti bez předsudků
http://stoces.blog.idnes.cz/c/22789/O-trestu-smrti-bez-predsudku.html
http://www.netsocan.cz/nepublik/trest.html

Ale zásadně jsem pro to, aby osobní držení zbraní (s výjimkou policie a armády) bylo maximálně omezeno, poněvadž nic neřeší, spíše naopak. I před 50 lety existovaly rychlopalné zbraně (samopaly a kulomety); ale nikdo s nimi nestřílel po civilistech!

Breivik se svým způsobem chová absurdně a je evidentním a chorobným rasistou. Má panický strach z muslimských přistěhovalců, avšak nejde vystřílet mešitu, ale naopak své soukmenovce... Nechápe, že Západ se již nedokáže ani biologicky reprodukovat a vymírá (takže ti muslimové jsou v podstatě biologičtí zachránci Západu).

Byl Breivik vůbec ženatý? Asi ne. Kolik měl dětí?! Žádné? Sám pocházel z rozvedené rodiny. Škoda, že si nemohl přečíst článek Na pohlaví přece jen záleží. Není rodina jako rodina (MF DNES, 2. září 2006), kde rodinní terapeuti uzavírají: „Přestaneme-li se v západní civilizaci rozmnožovat, přijdou jiné civilizace, které tuto schopnost netratily. Ostatně na tom není nic špatného, v dějinách se taková výměna celých kultur odehrávala mnohokrát.“
http://www.netsocan.cz/socan/num091006/krizerodiny.html#krizerod

Rozpad rodiny má však dramatičtější důsledky. Následků rozvodovosti např. v Austráli si všímá Barry Maley (kniha Rodina a manželství v Austrálii): před 40 lety zde vyrůstalo v úplných rodinách 90% dětí, nyní toto číslo kleslo na 68%. V tom samém časovém období násilná trestná činnost mladistvých vzrostla čtyřikrát, stejně jako počet sebevražd u mladistvých mužského pohlaví. Mezi psychologické následky rozvodů pro děti Maley zahrnuje období emocionálních poruch, strach z odloučení, zoufalství, špatnou přizpůsobivost, špatné školní a pracovní výsledky a pro většinu těžkosti v oblasti vztahů v dospělosti. V knize Láska a ekonomie pak Jennifer Roback Morse uvádí, že děti z prostředí s pouze jedním rodičem mají o 50-80% vyšší pravděpodobnost antisociálního chování. Viz.
http://stoces.blog.idnes.cz/c/26286/Ceska-otazka-jez-je-i-otazkou-svetovou.html

248888

30.12.2011 14:29

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Přelidnění?

František Stočes 94.?.?.?

Podívejte se na dva státy:

Ten první má rozlohu 20 770 km² a žije v něm 7 730 000 lidí. Vlastní (nezákonně) jaderné zbraně a nezákonně staví vlastní osady na cizím území.

Druhý stát je 20x menší. Má rozlohu 1 103 km2 a žije v něm 6 978 000 lidí. Nevlastní jaderné zbraně. „Jenom“ vybudoval megapolis...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Izrael
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hongkong

259852

10.07.2012 11:52

Smrt americké ústavy

USA jsou evidentně neofašistickým státem, JFK by jistě souhlasil.

František Stočes 94.?.?.?

Mně by jen zajímalo, do jaké zářné budoucnosti se tyto zrůdy chtějí prolhat, prokrást a provraždit. Jde o klasickou fašistickou mašinérii, Tento vřed vyhřezl již v 60. letech:

http://www.youtube.com/watch?v=GFvSWad4x4s
„Dámy a pánové!
Samotné slovo tajnost je ve svobodné a otevřené společnosti protivné. A my, lidé. jsme z historického hlediska postaveni před tajné spolky, před tajné přísahy a skryté kroky. Celosvětově před námi stojí jednolité a bezohledné spiknutí, které se při rozšiřování svého vlivu spoléhá především na skryté prostředky. Na infiltraci místo invaze, na svrhnutí vlády místo voleb. Na zastrašování místo svobodné volby.
Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje na vybudování mocného spletence velmi efektivní mašinérie, fungující pomocí vojenských, diplomatických, ekonomických, vědeckých, a politických kroků a operací. Jejich příprava je skrytá, nepublikovaná. Chyby jsou zatajené a nedávané do popředí. Odpůrci této mašinérie nejsou oceněni, ale umlčeni. Na žádný výdaj se nikdo neptá, žádná tajemství nevyjdou na povrch.
To je důvod, proč řecký zákonodárce Solon rozhodl, že je to zločin, ze kterého by se měl každý občan chytat za hlavu.
Žádám vás o vaši pomoc při této nesmírně těžké úloze – informovat a zalarmovat americkou veřejnost. Jsem si jistý, že s vaší pomocí bude člověk takový, jaký by měl být: svobodný a nezávislý.“


Stálo to život JFK, RFK a patrně i prezidentství Nixona (který o Warrenově komisi - vyšetřující vraždu JFK - prohlásil, že je nejlepším kanadským žertíkem v dějinách USA). Ale žádný fašismus, již pro svou chorobnost a perverznost, nemůže trvat věčně.

271778

29.07.2012 18:32

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Trest za vraždu řešit formou individuální občanské demokracie

František Stočes 94.?.?.?

Trest smrti by měl vymizet evolučně až s vymizením vražd. Trest smrti má má evidentně odstrašující účinek, byť ne na úplně všechny typy násilníků.

V každé společnosti existuje právo napadeného na obranu až po usmrcení útočníka. Pokud tedy vrah vraždu dokoná a přežije (byl zákeřný, brutální, obět se ne nemohla bránit, spáchal sériovou vraždu apod.), pak je v tomto smyslu absurdní, že je mu udělena milost. Trest smrti je tak jakýmsi „posledním výstřelem oběti“.

Je ale hypoteticky možné, že s trestem smrti pro svého vraha by nesouhlasila sama oběť.

To vše by se to dalo řešit formou individuální občanské demokracie. Formou teferenda (!!!) by měl být (za vraždu, válečný zločin apod.) vybrán jeden z návrhů absolutního trestu: a) vězení (s variantami x let až po doživotí) – b) trest smrti (s variantami různého druhu popravy či usmrcení-při lékařských testech, nasazením ve smrtícím prostředí apod.).

Každý občan, který by nesouhlasil s verzí přijatou v referendu, by měl mít právo si (např. v poslední vůli, v nějakém registru apod.) ze všech verzí předložených k hlasování navrhnout svůj trest pro svého eventuálního vraha. Někdo (Havel?) by si pro případ svého brutálního zavraždění zaregistroval jako absolutní trest 10 let vězení, jiný evetuálně to, aby vrah byl usmrcen stejně, a stejným způsobem jakým byl evetuálně usmrcen on. Podobný trest by měl stihnout i zločince, kteří si vraždu najali či nařídili.

Myslím, že je to demokracie a spravedlnost non plus utra. Vyloučit justiční omyl je věcí soudce a obhájců. Soudce by neměl k absolutnímu trestu odsoudit člověka, pokud sebeméně pochybuje o jeho vině; popř. vidí polehčující okolnosti (manželka zabije manžela opilce, feťáka, který ji týral apod.). Pro tento případ je alternativou doživotí.

Trest smrti by měl logicky vymizet evolučně až s vymizením vražd (popř. v době, kdy si ho pro svého pachatele žádný zavražděný občan nenechal zaregistrovat.

Pseudohumanistické kampaně za zrušení trestu smrti (včetně „eurohumanistů“) mají patrně, vyloučíme-li užitečné idioty, za cíl (stejně jako kampaně „sexuálních menšin“, kampaně za zákaz potratů apod.) mohou mít za skrytý cíl pobuřovat a tím atomizovat a demoralizovat společnost.

272694

26.08.2012 14:43

Evropa: „Socialismus“ pro bankéře a nadnárodní korporace

RE: Naprosto nedůvěryhodné údaje

František Stočes 94.?.?.?

Anonym 88.?.?.? píše: "Důchodový systém není a nikdy nebyla "samostatná kapitola" - jen příjmy a výdaje státu."
Autor se zásadně mýlí, pokud neuvádí nepravdu vědomě. Viz např. článek »Důchodová« transakce politika Klause, který z bolševické důchodové kapitoly státního rozpočtu jednoduše rozpustil ve státním rozpočtu údajně (číslo neumím ověřit) 300 miliard korun a vykázal kouzelnicky vyrovnaný rozpočet s tím, že penze budou průběžně financovány z rozpočtu (a na počátku 90. let bylo 300 miliard vůči dnešku pěkná suma). A reálná hodnota penzí dosáhla hodnoty z roku 1990 až někdy v rove 2008.
http://www.netsocan.cz/socan/num0612/num0612.html#dtp

273891

03.09.2012 14:28

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

Sexuální politika západních farizejů

František Stočes 94.?.?.?

Sex se stává významným politickým artiklem prohnilých západních elit. O jejich zvrácenosti svědčí osudy libyjských pannen, Pussy Riot a Juliana Assangeho.
http://stoces.blog.idnes.cz/c/285814/Sexualni-poli...

274280

21.01.2013 14:41

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Prezident Beneš jako neozločinec?!

František Stočes 62.?.?.?

Prezident Beneš jako neozločinec?!
http://stoces.blog.idnes.cz/c/317231/Prezident-Ben...

282978

22.01.2013 22:53

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Prezident Beneš jako neozločinec?!

František Stočes 62.?.?.?

Anonym 46.?.?.? píše: "Všichni, kteří komentují Schwarzenbergovy variace o Benešových dekretech sprostě překrucují samou podstatu jím řečeného. Smysl toho co řekl je, že dnešní právo i České republiky nepřipouští hromadné stěhování národů za trest. Proto také možnost tak tvrdého odsouzení Beneše z pohledu dnešní doby.... Smysl toho co řekl je, že dnešní právo i České republiky nepřipouští hromadné stěhování národů za trest. Proto také možnost tak tvrdého odsouzení Beneše z pohledu dnešní doby."

Podstatu toho, co se stalo, překrucuje úmyslně a trapně Schwarzenberg. Ten sice hromadné stěhování národů za trest nepřipouští, ale etnické čistky a teror, kterými byli např. v Jugoslávii vyhánění Srbové (za teroru importovaných mudžahedýnů) mu kupodivu nevadí. A v Haagu tyto zločince posuzují vysoce selektivně.

To, že rakouské stíhačky s fotokulomety startovaly na letadla NATO, porušující vzdušný prostor Rakouska, je známé. Jednak jim to jaksi nebylo nic platné, ale ČR byla v té době (na rozdíl od Rakouska a Chorvatska) již pár dnů členem NATO; tedy zločinné organizace, do které nás dostal M. Zeman, který, jak velkohubě prohlašoval, to dokázal to i přes většinový nesouhlas členské základny ČSSD (včetně nesouhlasu mojí maličkosti). Nicméně Zeman je pouze kariéristický zbabělec, zatímco Bilderberg je kariéristický kriminálník/zločinec. Pro vás jistě drobný rozdíl a zcela pod hranicí rozlišitelnosti..

283163

28.04.2013 20:16

Tři diagnozy

Ne úplně všichni rezignovali!

František Stočes 62.?.?.?

Nadějí je rozvoj družstevnictví a transformace ekonomiky na družstevní formy. Proč? Mezinárodní družstevní svaz vydal v roce 2005 dokument historického významu, Světovou deklaraci o výrobních družstvech,
http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&sour...
definující družstevní hodnoty a stanovující principy družstevní identity. Družstevních hodnot je celkem deset: svépomoc, vlastní odpovědnost, demokracie, rovnoprávnost, spravedlnost a solidarita, a etické hodnoty jako poctivost, otevřenost, sociální odpovědnost a péče o jiné. Od nich je odvozeno sedm principů družstevní identity:
1. Dobrovolné a otevřené členství.
2. Demokratické řízení družstva členy.
3. Ekonomická participace členů.
4. Autonomie a nezávislost (na vládních orgánech či politických stranách).
5. Vzdělání, odborná příprava a informování členů.
6. Spolupráce mezi družstvy.
7. Péče o rodiny družstevníků, o komunitu a o region.
Každopádně je nadějí Čína, jejíž nový prezident řekl: "Rezolutně musíme odmítnout formalismus, byrokracii, hedonismus a marnotratnost. Rezolutně musíme bojovat proti korupci a dalším formám nepatřičného jednání, ať už v jakékoli podobě," řekl prezident ve svém prvním vystoupení od jmenování do úřadu....
Nezná někdo zdroj uvádějící míru združstevňování a zaměstnanecké participace v Číně?
http://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatels...
http://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatels...

288994

14.09.2013 13:03

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Obama neni muzem ,ktery urcuje co bude a co ne,musi cekat co oni mu reknou,co ma delat.

František Stočes 62.?.?.?

Korutan 46.?.?.? píše: Nejsem si jistý, ale mám pocit, že ten vlak křesťanům ujel v okamžiku, kdy si za svého mesiáše vzali mladýho žida a jeho židovskou fotbalovou dvanáctku. Bereme, že křesťanství vzešlo z judaismu, vlastně z revolty některých židů proti farizejům a ostatním zmetkům. Jenže, co když nám bylo těmi to rafinovaně podstrčeno? Jako první krok k globálnímu světovému řádu?

Jako ateista si myslím, že Nový zákon je logickou reakcí na faktický zánik víry ve Starý zákon, pregnantně vyjádřený v Knize Job. mj. "Proč bezbožníci živi jsou, k věku starému přicházejí, též i bohatnou... Domové jejich bezpečni jsou před strachem, aniž metla Boží na nich. Býk jejich připouštín bývá, ale ne na prázdno; kráva jejich rodí, a nepotracuje plodu. Vypouštějí jako stádo maličké své, a synové jejich poskakují... V den neštěstí ochranu mívá bezbožný... Kdo jemu zjevně oznámí cestu jeho? Aneb za to co činil, kdo jemu odplatí?... Jiný pak umírá v hořkosti ducha, kterýž nikdy nejedl s potěšením. Jednostejně v prachu lehnou, a červi se rozlezou...
Člověk narozený z ženy jest krátkého věku a plný lopotování... umírá, mdlobou přemožen jsa, a když vypustí duši člověk, kam se poděl?... Když umře... zdaliž zase ožive? Po všecky tedy dny vyměřeného času svého očekávati budu, až přijde proměna při mně. Jako kamení stírá voda, a povodní zachvacuje, což z prachu zemského samo z sebe roste: tak i ty naději člověka v nic obracíš."


Základním motivem křesťanské víry v Nový zákon je víra v Ježíšovo zmrtvýchvstání. Bez této epizody by nebylo křesťanů.

Viz SAMETOVÁ KATARZE ANEB SPĚJE ZÁPADNÍ CIVILIZACE K ZÁNIKU? PROČ NESTAČIL STARÝ ZÁKON?
http://www.netsocan.cz/vnemo/vnemob.html#vn...


Když jsen jednou na podzemní diskusi za totáče Tomášovi Halíkovi řekl, že Nový zákon je již vyhaslý a že je čas napsat nějaký 3. zákon, tak to označil za fašismus..

296120

30.01.2014 18:51

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Bravúrny článok

František Stočes 86.?.?.?

Anonym 46.?.?.? píše: bravurní článek v čem? že říká, že bouřící se francouzi jsou kabrňáci a bouřící se ukrajinci nic nechápou? a že za všemi potížemi je zlý žid? je to slátanina...

Čánek je skutečně vynikající. Nejen kvůli faktografii a analytickému pohledu. Pro vás by měl být poučný v tom, že autor rozlišuje mezi židem a sionistou. Sionismus je naprosto legotimní idea (pokud je ovšem prosazována legitimními a humánními prostředky). Navíc ani sionisté nejsou jednotní a homogenní. Jsou mezi nimu úctyhodní humanisté a na druhé straně lidé naprosto opovrženíhodní až trestuhodní. Až tohle pochopíte, tak u vás bude vznikat úcta k pravdě a humanismu.

303635

18.05.2015 22:07

Další diplomatické vítězství Ruska

RE: Dalsi...

František Stočes 84.?.?.?

Victoria Nuland letí rýchlo na Ukrajinu - chystať kapituláciu
http://je-to-inak.livejournal.com/30686.html
"USA, ktoré trvajú na úplnej realizácii Minska-2, de-facto trvajú na demontáži Euromajdanu, teda na vlastnej porážke. USA nemôžu prehrať z viacerých príčin, preto je výmena Ukrajiny za ústupky na Veľkom Blízkom Východe očividná..."

333132

18.12.2015 19:24

Válka na obzoru: Je příliš pozdě ji zastavit?

RE: chyba putina

František Stočes 84.?.?.?

Co by se stalo, kdyby Západ rozpoutal válku s Ruskem?
Rozhovor s generálplukovníkem Leonidem Ivašovem
http://netsocan.cz/socan/num0414/usarusko.html#usa...

Nadnárodní finanční struktury Západu usilují o kontrolu nad celou planetou, o vytvoření unipolárního světa. Klasikové geopolitiky říkají, že Rusko, „heart-land“, srdce kontinentálního světa, bude vždy v cestě vytvoření podobné celosvětové nadvlády… A že to, zda nakonec vše skončí velkým ozbrojeným střetnutím nebo to skončí „studenou válkou“ (nevylučující lokální konflikty) v mnoha směrech závisí na Rusku, na našem geopolitickém potenciálu a schopnosti způsobit v případě vojenské agrese vůči naší zemi dostatečně velkou škodu USA nebo jejich spojencům...

Rozvíjet musíme téměř všechno, ale v první řadě síly, které mohou zasahovat přímo na území případného protivníka. K tomu potřebujeme i speciální jednotky schopné nepozorovaného působení na území každého pravděpodobného protivníka...

Rusko musí mít kapacitu umožňující preventivními údery odvrátit možnost zahájení války proti jeho území. Nestačí jen umět se bránit. Jinými slovy, jde o takovou obranu, která dokáže protivníkovi zapříčinit nepřijatelně vysoké ztráty. Proto je třeba chápat, kdo vlastně vládne Americe. Nejsou to prezidenti, ale velké kapitálové skupiny, pro něž ztráta několika tisíc lidí nic neznamená. Jako s minimem se tedy musí počítat s možností zasadit alespoň 40 úderů největším centrům…

343261

24.06.2020 20:30

Prorok Jean Raspail zemřel, jeho vize je naším osudem

Afgánistán, Irák, Libye a Sýrie byly kvetoucí země

František Stočes 84.?.?.?

ze kterých nikdo nechěl migrovat, dokud tyto země Západ zcela nerozvrátil. Ty uprchlické vlny byly zcela záměrně vytvořené a zločinci, kteří to všechno způsobili se nám smějí, místo aby je OSN stíhala.

380171

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 4

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,34 Kč
Euro
27,42 Kč
Libra
30,29 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,65 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 893,59 Kč
1 unce stříbra
545,61 Kč
Bitcoin
306 757,04 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 498 927