Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané exDIAs

Nalezeno 23 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

15.10.2012 22:35

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Pokr.
Ak na skazkách rôznych konšpiračných autorov je aspoň zbla pravdy, tak sa to deje celkom bežne.
Ale aby som neodbočoval, nie je vylúčené, že aj biblický projekt skončí veľkou skartáciou a upratovaním a nastane čas hmyzákov. Zatiaľ vývoj ukazuje skôr na nezdar, lebo problémy sa skôr hromadia a riešenia sú iba na úkor utrpenia väčšiny sapiensov. Na rozdiel od iných živočíšnych druhov ideme ako civilizácia nad rámec obnoviteľných zdrojov a zďaleka to nie je o veľkosti populácie, ale o miere sebeckosti o čom zase hovoria štatistiky o životnej úrovni a vlastníctve planéty.

277225

15.10.2012 22:34

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Zdravím Kysučan,
Tak rád Vás aj s udom čítam, ale nedalo mi, aby som nevzniesol nejaké námietky proti uvedeným myšlienkam.
ad úrok, je to popieranie základných princípov známeho vesmíru, vznik niečoho z ničoho. Keď Vám požičiam sekeru(nástroj), neokotí sa Vám a po roku mi ju vrátite maximálne tupú alebo hrdzavú. Prečo má byť finančný nástroj úročený? Je to rovnaké zlo ako krádež(zoberme si to dôsledkov, dnes nie že si chcete zobrať úver, ale ste donútený systémom, inak ste bezdomovec bez šance VM požadovaného rastu). To že sa to interpretuje ináč, je samostatná kapitola.

No a teraz si to rozmeňme na drobné sebarast: ako si dieťa, ktoré sa vďaka očkovaniu stalo autistom naplní body 1-6 napriek tomu, ako podľa Vás VM mu dal do vienka istý potenciál, ktorý však GP a jeho prisluhovači vynulovali. Je, či vlastne bolo na začiatku štartovacej čiary a stačilo 3x pich a je v riti ako bača s drevákami. Samozrejme za to viním ako aj za všetko zlo spoôsobené človeku GP, lebo zlo je absolútne a uhol pohľadu z neho nespraví dobro. Iba snaha ospravedlniť takéto zlo. Keď niekoho zabijem, okradnem, spoločensky znemožním a vďaka tomu nastane nejaké moje "dobro", lebo vždy je tu nejaký motív, ktorý ma smeruje k dosiahnutiu môjho dobra, to ešte neznamená, že to zlo hocikto iný posúdi ako dobro. A rovnako je to aj v prípade GP, zlo ním páchané alebo na zlo, na ktoré naviedol svojich poskokov rôznych levelov zostane iba vždy zlom, ani jedna nimi vyrobená mŕtvola, krádež, riadená degenerácia populácie či iné ich "dobro" nebude a nemôže byť posudzované VM ako dobro, ale vždy iba ako ZLO, v opačnom prípade VM stojí proti princípom, ktoré sám od ľudstva očakáva. Miesto trestu pre GP však vidíme stále upevňovanie jeho pozícií a de facto aj potvrdenie od VM o správnosti voľby GP. Ľudstvo hynie v tisíckach na to "dobro" a VM musí byť posadnutí pachom krvi, že takéto hrátky GP toleruje cele tisícky rokov v rámci biblického projektu. Neviem, kam to dospeje, ale podľa dostupných informácií nie sme tu prvou civilizáciou. Osobne verím tomu, že ak éra dinosaurov trvala desiatky milónov rokov, príroda (VM) určite zariadila vznik vyššieho dinoida so schopnosťami minimálne na úrovni človeka. A asi tento projekt nevyšiel, keďže skameneliny z tej doby nachádzame dodnes aj so zaujímavými a najmä utajovanými artefaktami. A ak je možné cestovanie v čase, tak občasné stretnutia s reptiliánmi môže mať aj tento dôvod. V ére dinománie som raz pustil z ruky knihu, ktorá popisovala, ako by zrejme taký inteligentný dinoid vyzeral, popis sa na 100% zhodoval s popisom reptošov. Tak vôbec nemusíme byť navštevovaní mimozemšťanmi, stačia nám vlastné druhy, ktoré zmenia iba jeden rozmer nášho priestoru. My dokážeme zatiaľ iba tri, ale nie je vylúčené, že to nie je v našich silách.

277224

12.10.2012 20:36

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

No s tým snehuliakom je to tiež tak, ako s ovčanmi, ak Vám na sneh bude VM šľahať plameňometom, tak žiadneho nepostavíte. Podobne GP už len sabotuje zámer VM manipulovaním vedomia a najmä podvedomia ovčanov a tým znemožňuje, aby sa vymanili z košiara. GP už dávno stratil akýkoľvek morálny kredit, aby riadil globálne procesy. Udalosti posledných rokov svedčia skôr o tom, že si je toho vedomý a jedná v štýle po ňom potopa. Cestu do pekiel si dláždi krvou a utrpením celých národov a i keď to tak nevyzerá, táto vojna je už dávno svetová. Obete na všetkých frontách ( a tým nemyslím len tie klasické vojnové) sa už môžu rátať doslova na milióny a to na všetkých kontinentoch, len ovčan to stále nevidí a nechápe. A asi ani nemôže, lebo je permanentne klamaný a manipulovaný technológiami, o ktorých ani netuší. Dôsledná príprava šíkov užitočných idiotov a bábok a prináša pre človečenstvo trpké ovocie.
Svoj realizmus tiež uzatvorím podobnou myšlienkou, aj rakovinová bunka je na začiatku iba jedna a čo dokáže s celým organizmom, keď sa jej farmakomafiánsky pomôže.

277021

10.10.2012 21:18

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Ako môže Vis Maior na základe znalostí možností a fungovania GP, ktoré vládne tzv. stádu( ktoré nie je schopné na základe cielene zatajovaných informácií o možnostiach človečenstva a ich pripusťme paranormálnym ojebabrávaním) tolerovať zneužívanie ním poskytnutých a naučených techník, ktoré v konečnom dôsledku mali povznieť projekt "Človek" na vyšší level. Bez pomoci Vis Maior je fakticky nemožné, aby človečí plebs pod úrovňou GP dosiahol na vyšší stupeň, keďže toto nie je v záujme týchto psychopatov. A k čomu vlastne celé to tzv. úsilie globalizácie, keď už dnes ale i v minulosti de facto hýbali svetom, v globálnom svete budú ľahko identifikovateľný, zatiaľ čo súčasný "chaos" im bez problémov umožňuje maskovať svoje aktivity pred stádom. Píšete, že ľudia si vyberajú svoju pravdepodobnostnú cestu, ale zatiaľ sa to vždy javí tak, že vplyvom GP je im ponúkaný výber len medzi zlým a horším smerom. Ten dobrý totiž nie je v prospech GP, viedol by prakticky k zrušeniu ich monopolu na znalosti, na základe ktorých svet ojebabrávajú.

276886

09.10.2012 18:29

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Samozrejme, uvítam každú doplňujúcu informáciu k motívom a cieľom GP. Politici boli vždy, počas celých dejín ľudstva iba lepšie platení štatisti, o tom niet pochýb. Šedé eminencie a ich bábkovodiči hýbali dejinami, politici iba robili PR ich projektom. Aký je vzťah Vis Maior a GP? Alebo inak, kedy sa ukončí šafárenie GP-diabla?

276847

08.10.2012 21:27

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

exDIAs 87.?.?.?

Zdravím Kysučan,

dosť ma Vami prezentované hodnotenie sveta zaujalo. Mám jednu otázku k bodu 100. Myslíte si, že ten Globálny parazit pochádza z nášho sveta? Že všetko to úsilie na zhromaždenie zlata nejde podľa pravekých plánov opísaných v Enuma eliš? Že tiež len plní úlohy svojej "rasy", ktoré sú v rozpore s tými ľudskými. Z nášho pohľadu dlhovekosti vzhľadom k vlastnostiam jeho domovského prostredia sa zdá pre nás nesmrteľným. Preto tá nepretržitá kontinuita kolaborantov, ktorá pracuje v prospech tohto Admina projektu "Človek" po celé generácie.
Osobne som tiež presvedčený, že onen dží-pí sídli v Švajci, aby som to ešte upresnil, niekde veľmi blízko LHC v CERNe.

276794

Každý z nás pravdepodobne skladal v detstve vežičky z kociek, ktoré po nadobudnutí istej kritickej výšky vždy smerovali vplyvom gravitácie k zemi, pričom mali tendenciu sa vychýliť do strany. Inside pyrotechnici odviedli skutočne excelentnú prácu s cieľom eliminovať škody na ostatných okolitých budovách, veď pri výške vyše 400 m by trosky dopadli cez niekoľko ulíc ale ono svete div sa, bang-bang-bang a budovy padli na úhľadné hromádky. Aj snaha o extrémne rýchly odsun kritických trosiek svedčí o nekalých činoch zmrdovládcov. Pre svoju vlastnú škodu sa však týmito detailami jednoznačne usvedčili, jedna budova by mohla padnúť popisovaným spôsobom, ale ako zabezpečiť, aby prehorenie nosníkov v obidvoch budovách bolo rovnomerné a aby nedošlo k náklonu vrchných poschodí nad ohniskom požiaru? Príliš veľa náhod aby to bolo ako to uvádzajú ich zmrdomédiá.

274652

Mne sa najviac páčili tie rozprávočky o hrdinských yankees, ktorí pravdepodobne príborovým nožíkom rozpárali trup lietadla letu 93, aby zabránili osmahnutým uteráčnikom vykonať ďalší zbabelý a podlý čin proti najväčšej debokrácii pod Slnkom.
Trosky lietadla sa našli v okruhu niekoľkých kilometrov, čo evidentne svedčí o explózii vo vzduchu a nie o hrdinskom napikovaní daným lietadlom do zeme, ako sa snažia zmrdomédiá vysvetliť pád lietadla.
ešte vysvetľujúci link k tomu:
http://insidejob.blog.cz/0809/dve-letadla-z-11-zar...

274618

29.07.2012 21:32

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Shrnutí

exDIAs 87.?.?.?

A opäť ste totálne vedľa. Skúste sa zamyslieť, prečo bol zrušený trest smrti. Nebodaj sa Vás niekto v referende na to pýtal? Bolo toto rozhodnutie demokratické?
Prdlajs. Zrušili ho elitári, lebo tento vykonanie tohto zákona sa odvolať nedá, zabezpečili si tak absolútnu beztrestnosť, lebo v tých ich pomätených hlavách nie je miesto na nejaké ľudské zaobchádzanie. Od začiatku majú sociopatické úmysly s cieľom redukovať obyvateľstvo. Už len za tú myšlienku by mali visieť na kandelábroch a nie riadiť spoločnosť.
Ak IM je niekto nepohodlný, nemajú ho problém transportovať do krajiny, kde ho môžu podľa ľubovôľe mučiť, omývať vodou, doložte si čo chcete. Poprípade na Vás niekto z teplého kresielka navedie nejaké explodujúce lietadielko, ak ste sa stali príliš nepohodlným a môžete byť kľudne príslušníkom vraždiaceho etnika, ak nad Vami Vaši elitári zlomia palicu, ste iba cieľ.
A za toto všetko sú nepotrestateľní, rovnako ako za vraždu a samovraždu tisícok nevinných ľudí po zamatovom podvode, kedy sme si nechali nakukať beztrestnosť týchto psychopatov.
Prečo máte aj v zákone možnosť účinnej sebaobrany aj s prípadnou smrťou útočníka, keď je to podľa Vás také nehumánne. Spoločnosť má právo vylúčiť zo svojho stredu indivíduá, ktoré úmyselne spoločnosti škodí, lebo práve nečinnosťou dláždime cestu diktátorom. Tu redaktor uverejní článok, ktorý vysloví pochybnosť o počte nejakých obetí a hrozí mu za to nemalý trest a niekto otvorene prezentuje potrebu vyvraždenia väčšiny populácie a otvorene sa Vám smeje aj s pomocou Vami zvolených zástupcov do ksichtu? Ste Vy normálny?
Ale to by si holt ovce museli uvedomiť, že sú určené iba ako tovar na konzumáciu a nie na život ich proťajškov vlastniacich a využívajúcich mäsiarske nože.

272704

29.07.2012 21:05

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Řešení

exDIAs 87.?.?.?

Tak prečo platíte z daní Vašich katov v Iraku, Afganistane a všade po svete, kde sa USraelu zapáči vraždiť? To že to robíte cez svojich zástupcov tam Vás viny nezbavuje, Vy ste neskutočný demagóg, asi ako požierač kuracieho mäsa, čo sa tvári ako svätý za dedinou, veď on to kura nezavraždil. Že to bolo ale na jeho objednávku, to už si uvedomiť nechce.

272701

29.07.2012 21:02

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

exDIAs 87.?.?.?

Celkom rád som čítal Vaše príspevky, ale vykľula sa z Vás zakomplexovaná feministka. Čo má Váš link spoločné s trestom za zlodejstvo? To, že ste si nechali ubližovať, je len a len Váš problém, ak ste si naivne myslali, že Váš trýzniteľ jedného dňa zázračne "precitne" svedčí o Vašej bezbrehej naivite. Pri prvej príležitosti ste mu to mali nechať zrátať a zaraziť mu tie zhovadilosti.Teraz ste po bitke generál a rozosielate off topic linky. Nie každý chlap je hovado a nie každá žena kurva.

272700

28.07.2012 23:53

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

exDIAs 87.?.?.?

veľmi krátkozraké, niečo na spôsob keď mne koza, susedovi dve...
Ak takéhoto jedinca eliminujete zo života spoločnosti, tak už nikomu ďalšiemu neublíži. V prípade, že ho iba zavriete, čo mu bráni v tom, aby svoj skutok nezopakoval a to či už za bránami väznice alebo mimo nej, pri pokuse o útek. Koľko doživotných väzení takého hajzla "prevychová"? Je mi vždy na smiech, keď uverejnia nejaký strašný čin z emeriky, kde zločinec dostane niekoľko doživotných väzení bez možnosti prepustenia. A vždy si spomeniem aj na príčinu zrušenia Alcatrazu, kde sa dlhé desaťročia zatajovalo, že odtiaľ niekto unikol a dodnes o nich nikto nič nevie. Ak ide o ťažkých delikventov, koľko ďalších obetí im pribudlo na konte, obetí, ktoré boli presvedčované pseudohumanistami, že majú od takýchto delikventov pokoj?
Každý sme si strojcom svojho šťastia a kto chce kam, pomôžme mu tam... Ak spoločnosť dovolí odsúdenie nevinných ľudí, tak je sprostá, ale ak bráni tzv. "práva" delikventov, je chorá. Potom ale nech si nik nesťažuje, že sa stal obeťou nejakého úmyselného trestného činu, prípadne niekto z jeho blízkych. Lebo sami to tak chceli. Svoje práva podriadili právam zločincov a neskoro je plakať nad rozliatym mliekom. V hre je každý z nás a preto som jednoznačne za starozákonné oko za oko v prípadoch, kde je nespochybniteľná vina zločinca.

272648

28.07.2012 23:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

exDIAs 87.?.?.?

Ono to zhovadilosť až taká nie je. Skúste si pozrieť štatistiky krádeží v krajinách, kde sa uvedený trest aplikuje a budete mrkať na drát. Aj Rath by si pri platnosti takéhoto zákona rozmyslel, či sa bude po zvyšok života kŕmiť rukou, ktorou si vytiera riť.
Samozrejme, okamžité zavedenie takéhoto zákona by znamenalo jednu generáciu postihnutých, ale v ďalšej by už išlo naozaj o výnimky. A o to práve pseudohumanistom zlodejským ide, za pláštikom tzv. falošného humanizmu páchajú neľudské činy a očakávajú zaobchádzanie v rukavičkách. Kde sú práva obetí, ktorá z obetí si mohla vybrať, či chce byť alebo nebyť obeťou daného zločinca? Tak potom aké to ohľady, vraždil si?-skapeš, kradol si?-prídeš o drápu, poškodil si svoje okolie?-ideš do lochu. Je v záujme väčšiny sa vysporiadať s delikventami násilných a úmyselných trestných činov. A trest väzenia jednoznačne v čo najtvrdších podmienkach, predsa nemôže byť trestom pre nesprispôsobivú počernú menšinu väzenie, ktoré z hľadiska súčasných podmienok pri ich životnom štýle pôsobí ako 5-hviezdičkový all-inclusive hotel. Nútené práce, ťažká drina, aby to bolo pre páchanie ďalších zločinov v budúcnosti demotivujúce. Keď sa pozriete okolo seba, je mnoho činnosti, ktoré predchádzajúci režim financoval a udržiaval v prospech spoločnosti. Lúky boli kosené, potoky a rieky udržiavané, cestná infraštruktúra detto, dnes je to všetko v dezolátnom stave a pritom štát vykladá obrovské finančné prostriedky na luxusný pobyt týchto delikventov, ktorý čas využívajú spravidla na lepšie zaškolenie na budúce páchanie zločinov. Výmena skúseností, pokračovanie v páchaní trestnej činnosti za múrmi väzníc - majú obrovské množstvo času, ktoré by sa dalo využiť v prospech celej spoločnosti, ktorej svojou činnosťou iba ubližovali.

272647

19.06.2012 22:17

Slovensko má svého Breivika

Test národa

exDIAs 87.?.?.?

Toto etnikum, na ktoré sa väčšina Slovákov oprávnene hnevá, parazituje v Európe už 8 storočí. Za túto dobu už aj sprostý Jano z najzastrčenejšej osady prišiel na to, k čomu vymysleli zubnú kefku. Títo indoprišelci však nepoznajú ani náznak hygieny, prežívajú stáročiami napriek prenasledovaniu práve vďaka svojej potkanej rozmnožovacej schopnosti. Nieto dňa, aby v slovenských médiách neodznel kriminálny príspevok, kde hlavnými aktérmi sú práve naši počerní nechcení spoluobčania. Práca sa im štíti, rovnako ako získavanie aspoň základného vzdelania. Skutočne česť výnimkam. Ale ako sa vraví, jedna lastovička jar nerobí, tak ani onen v ich komunite exot sa nemôže nádejať, že vďaka osobnému príkladu zo svojich súkmeňovcov narobí stachanovcov.
Áno, vláda a jelitá v pozadí ich potrebujú, preto tá obrovská dotácia a nadzákonná ochrana, aby za ich chrbtami mohli činiť svoje špinavé kšefty. A až dôjde trpezlivosť, tak sa predhodia davu ako pôvodcovia nešťastia. Málokomu dôjde, že jeden obrezaný vychytralý minister či poslanec za krátku dobu nakradne a nadevastuje v rámci spoločnosti viac, ako desiatky cigánskych kolónií. Nie je však normálne, aby cigoška, čo v živote nerobila, iba 5 detí odrodila mala zo sociálnych dávok príjem, ako dve priemerné slovenské rodiny. Ale kto jej taký štedrý milodar udelil? Sama isto nie. Ten prst teda musí zákonite ukazovať inde, ako odkiaľ smrad vanie. Cigán má na druhej strane smolu, je odlišný, tmavý, smrdí a má spravidla vďaka príbuzenskej plemenitbe veľmi nízke IQ, ľahko sa identifikuje. Ale oni sú len symptómom tejto chorej spoločnosti. Pôvodcu nákazy však treba hľadať inde.
Predpokladám, že sú lakmusovým papierikom nasratosti obyvateľstva. Až príde k najhoršiemu, (ONI)nechajú ich zomlieť v nejakom krvavom mäsomlynčeku, ale holokaustom sa to už nebude môcť nazvať, nakoľko na ten terminus už má copyright autocenzúrne nemenovateľná privilegovaná kasta. A titul svine zostane samozrejme opäť majorite, od ktorej sa bude žiadať výpalné.Nihil novi sub sole.
A karavána pôjde ďalej, lebo ovce to tak chcú.

270809

10.06.2012 20:49

Rusko, Čína a WTO (I)

RE: žeby nový Cosmos Interceptor?

exDIAs 87.?.?.?

Nejde o žiadnu stopu rakety, ten úkaz je na oblohe zreteľný niekoľko desiatok sekund(v úplnej tme), stopa po rakete by sa stratila okamžite po prelete rakety(ide vlastne o smerové vyhorenie paliva, ktoré poháňa raketu vpred), inak by nebolo nič jednoduchšie, ako sa naviesť na raketu protiraketou po jej stope...Každopádne ide o demonštráciu sily na jednej strane a poukázanie, že celá PRO Usraela je iba bohapustým okrádaním daňových poplatníkov v záujme jelít na strane druhej.

270467

15.05.2012 21:59

Ekvádor 2012

RE: Paní to

exDIAs 87.?.?.?

No žiaľ túto neplodnú diskusiu vediete vy pane. Akým právom vnucujete svoju"kultúru" civilizácii, ktorá aj bez vašich/našich "výdobytkov" v prostredí veľmi neprajnom životu jednotlivca dokázala prežiť tisícročia, kým na ich územie nevstúpil veľký ON, dobyvateľ a pánboh v jednom, bielý pako bez znalostí miestnej krehkej rovnováhy, ktorá tejto civilizácii umožnila prežiť. Ropa a drevo sa vyťaží a čo ďalej? Budú ako my jesť chemické svinstvá, dýchať smog a tešiť sa civilizačným chorobám a chorobám vyvolaným v záujme farmakomafie. Starcov a chorých odsúdite na živorenie a to v krátkej dobe, za účelom maximálneho zisku. Ale nie ste pánboh, neviete ani jeden druh, ktorý svojou smradľavou bagandžou, ktorou vstúpite do ich sveta a rozmliaždite čo jediného chrobáčika, oživiť a prinavrátiť do pôvodnej krásy. Takže nakoniec ten najväčší barbar ste vy a vám podobný nafúkaní narcisi, ktorý si vidia na koniec svojich rúk zvierajúcich pre život nepotrebné iPody...

268984

15.05.2012 20:49

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

RE: urcite to nenapadlo jen mne

exDIAs 87.?.?.?

Pravda pravda, už za tuhého totáča Rusáci prišli o Concordski na leteckej prehliadke v Paríži, kde sa to zviedlo na chybu pilota a až po dvoch dekádach sa uvoľnila informácia, že pád stroja zapríčinil pridrbaný žabožrútsky pilot Mirážu, ktorý vykonával technologickú špionáž a dostal sa do kolízneho kurzu s týmto lietadlom. Kapitán tohto lietadla sa chcel zrážke vyhnúť a lietadlo sa v dôsledku manévru blízko zeme zrútilo. Išlo o revolučný prvok na nose toho lietadla, ktoré umožňovalo aj pri nižších rýchlostiach väčší vztlak a tým pádom kratšiu štartovaciu dráhu ako u klasického Concorde, pokiaľ ma pamäť neklame. Každopádne Rusáci dlhé desaťročia tajili túto informáciu i keď ideologicky ju mohli použiť vo svoj prospech, otázne je, čo následne oni vykonali [smích]

268981

Dnes priniesla manželka takú tragikomickú epizódku, ktorú som nemohol nehodiť do placu. Syn dostal nejaké cmúľacie lieky na alergiu, ktorá samozrejme obsahuje aspartam. Keďže je značne si vedomá jeho "pozitív", spýtala sa lekárničky, či nemajú iný liek s rovnakou účinnou látkou. Samozrejme mali, ale opäť s neželaným prídavkom. Rovnako to bolo aj so sirupom. Tak už nahnevane sa opýtala, že na čo všade ten aspartam strkajú. Na to dostala kvalifikovanú odpoveď, citujem:"aby to lepšie držalo" a "že ONI(farmakomafiáni) to vedia, prečo to tam dávajú", pričom tie lieky sú určené vyslovene deťom. No áno, ONI naozaj vedia, prečo ten neurotoxín tým našim deťom do všetkého dávajú, žiaľ, nie je to z dôvodov, o ktorom sú najčastejšie matky presvedčené, keď vidia biely plášť. Aj Mengele nosil biely plášť, aby prikryl svoju čiernu dušu.
Nech mi nejaký z tých vygumovaných ekonomických celebrít vysvetlí, akú položku z párgramového lieku by tvorila necelá čajová lyžička cukru, ak je už potreba ten liek pre deti sladiť a či náhrada sladidla cukrom by zruinovala farmakomafiánsku spoločnosť.

268208

Pred nedávnom sa prevalil na Slovensku škandál o náhrade cukru v kolových nápojoch izoglukózou. Argumentovalo sa tým, že izoglukóza je lacnou náhradou cukru a že je "neškodná" ako každá chemikália v našom potravinovom reťazci. Výsledkom však bolo, že kontaminované kolové nápoje boli drahšie oproti susedným štátom, ktoré používali cukor. Proste svinstvo nad svinstvo. A toto im žerieme.
Nik ma nepresvedčí, že klasicky hospodáriaci poľnohospodár musí byť v strate, to by musel byť v strate celý priemysel, lebo je nemysliteľné, že by niekto zasial 10 čipov do zeme a vyrástlo mu dajme tomu sto, ako je to v prípade zrna, alebo dáte dva čipy k sebe a zrodia sa vám štyri, len tak, z ničoho po výdatnom polievaní vodou, ktorá je tu odjakživa a zadarmo od boha, že sme si ju nechali spoplatniť a ako čítam, aj otráviť, je len naša chyba.
Tráva na lúkach rastie zadarmo, krava ju spasie, je z nej úžitok a ešte aj jej odpad prináša ďalší úžitok. Výroba umelých hnojív a svinských prísad do potravín prináša okrem výrazného profitu pre farmakomafiu aj výraznú dlhotrvajúcu ekologickú záťaž. Lenže ľudí odnaučili robiť na poliach, každý by dnes najradšej sedel za PC a odtiaľ vyrábal "hodnoty" z ničoho. O 10-15 rokov nebude mať ani v našich končinách kto produkovať potraviny pre našu populáciu. Mladí nemajú záujem o túto prácu, jednoducho a doslova im smrdí...Zato máme ekonómov a odborníkov na deriváty ako maku. A rastie silno počet užitočných idiotov, ktorý sa ani na vlastných zlých skúsenostiach so systémom nepoučia a systém tvrdo podporujú hojnou konzumáciou chemikálií v podobe jedla(podobnosť s amarounami čisto náhodná), liekov a psychodristov z oblbovacích krabičiek.

268103

26.04.2012 10:32

Velký restart

RE: Precist a poslat dal

exDIAs 87.?.?.?

Sorry, ale tento pán pripomína iniciatívu 99%, ktorú aj ovce na Slovensku konečne prekukli a poslali kam patrí...
Modus operandi ako cez kopirák. Podľa činov poznáte ich...

267809

14.04.2012 20:19

2011: Lekce, ze kterých se lidstvo nepoučilo

RE: Riešenie

exDIAs 87.?.?.?

Priateľu, možno to pociťujú podľa chladu, že sú ostrihané, ale aj tak netušia, odkiaľ vietor fúka. Stále volia ICH poskokov a nechajú sa oblbovať rečami o nabudúce hrubšom kožuchu. A nebudú ani len tušiť, že ich stavy značne preriedia v príhodnom okamihu jelitá, rátam s pomocou genetiky a biozbraní. Štart ale bude vyzerať ako prirodzená "prírodná" katastrofa.

266947

14.04.2012 12:14

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

exDIAs 87.?.?.?

Ani hi-tech už nie je hi-tech, všimnite si tu stagnáciu aj v obore, ktorý hi-tech dominoval(počítače), posledne dva-tri roky stagnuju napr. pamäťové médiá, ktorých kapacita sa z roku na rok niekoľkokrát znásobovala, teraz je tu zrejmá stagnácia. Automobilový priemysel fičí na vyše storočných princípoch, družice nám padajú jedna radosť, tzv. "úspechy" z dôb dávno minulých(vraj návšteva Mesiaca) nie sme schopný v dohľadnej dobe ani vyprojektovať, nie to ešte zrealizovať. To všetko z dôvodu, že jelitá si všetky moderné výdobytky schováva na dobu po zavedení NWO aby vykryli stratu miliárd zomletých oviec, Bohatstvo už nepotrebujú, majú viac, ako sú schopní celé ich generácie stroviť, čo potrebujú, je malý obslužný personál a nie stáda oviec moriace svojou konzumnou prítomnosťou povrch tejto planéty.

266921

14.04.2012 10:51

2011: Lekce, ze kterých se lidstvo nepoučilo

Riešenie

exDIAs 87.?.?.?

Ako to tu už medzi riadkami i naplno bolo uvedené, jediným riešením pre jelitá je masová likvidácia plebsu, nie v rádu miliónov ale miliárd. Preto tá horúčkovitá snaha v posledných dňoch strhnúť čo najviac bohatstva pre seba, priepastný rozdiel medzi niekoľko tisíc najbohatšími sociopatmi a zvyškom sveta je do očí bijúca. ONI nás už nepotrebujú, hľadajú najefektívnejší spôsob úpravy tohto pomeru vo svoj prospech, kedy im zostane prisľúbených 500 miliónov otrokov na zabezpečenie ich životných potireb, ten zvyšok je odpad, ktorého sa potrebujú zbaviť. To je ten ich vysnívaný NWO, nie súčasná podoba zdegenerovaného neschopného sveta, ktorý sa mlčky prizerá, ako sa jatočný nôž približuje. Za pomoci rôznych technológií sa im podarilo ovce zblbnúť do tej miery, že nie sú schopné ani len mečať, nieto sa vzoprieť, pritom stačí obrátiť zmysel tejto hry, miliardy aj čiapkou ubijú tú veky parazitujúcu sociopatickú sebranku, len ju stačí správne identifikovať. Odrežte hydre hlavu...

266918

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 9

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 165 841