Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lobogo

Nalezeno 34 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.05.2011 16:35

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

Lobogo 94.?.?.?

Lol Pane, prosím ptáte se Kdo a proč? Víte komu byla darována palestina? Britskou královnou? Víte kdo vyzbrojil hitlera? (poskytl kapitál, a zdroje), vite kdo např. vlastní z 62% FED? a tiskne tak dolary?, Víte kdo vymyslel a zrealizoval system centrálních bank? Vite Kdo je považován za nej vetší sionisty? Ano je to klan Rotschildů - těchto "pěstitelů vína". a Proč? Důvody jsou hluboce historické a náboženské, pokud věříte v to, že vaše rasa je bohem vyvolená k dominaci nad ostatními a todle si mezi sebou předávají z generaci na generaci, tak máte odpověd na Proč.

Je toho víc, ale doporučuju si nastudovat soukromý stát London city, a jukni na vlajku EU - co to vlastně je? Ano jsou to předci Rotschildů v širším slova smyslu...

Používáme jejich peníze, máme jejich vlajku, po Lisabonské smlouvě jsou ústavy jednotlivých zemí v EU podřazeny Evropské komisy, když zabloudíš do historie tak to co jim nevyšlo v rusku zkouší ted v Evropě...myslíte že si vymýšlím? zkuste si trošku poodstoupit a jukni se na celý obraz...

přeji pěkný den

244865

17.01.2012 20:48

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

RE: Neceka nas klidna doba

Lobogo 78.?.?.?

Jsem přesvědčen, že elitám se nic z rukou nevymklo, nikdy a ani na okamžik. Kontrolou peněžního oběhu a ovládáním médií jsou neporazitelně zabezpečeni.
Dále jsem přesvědčen i o tom, že se historie tentokrát NEBUDE opakovat. Nikdy v historii nebyli lidé tolik propojení jako ted, a zároven tolik manipulování jako ted. Zároveň je stupen ovládnutí všudypřítomný v každém koutu planety - global control.
Ale nejhorší náš nepřítel - doporučuji Protokoly sionských mudrců - jsme my sami, naše omezenost a hloupost.
A farizejští, co pracují na tomhle stavu již témeř 2000 let, se konečně dočkali a ukáží nám, kde je podle Talmudu naše místo.
Trest se blíží a pokud někdo pochybuje o způsobu potrestání, tak musí být slepý, hluchý a hloupý.
A tak madarsko dává najevo židovstvu, že oni jsou křestané a boha uznávají, a že centrální banka - tahle Rotschildovská příšera - tahle banka, že není nesmrtelná a nebo je?

261259

18.02.2012 07:46

Kolaps současné civilizace

Kontrola

Lobogo 78.?.?.?

Problém je hlavně v penezích - židi nás naučili (rádi jsme se nechali)zbožnovat peníze, všechno se přepočítává na virtuální nestálou věc jako je hodnota penez.

Ten, kdo řídí koloběh penez je Vládce světa.

Je čína na vzestupu? když se tam vše výrábí? je?

Podle mě, pokud obchoduješ ve fiat měně, tak nemůžeš nikdy mít pod kontrolou své hospodářství, pokud naprostá většina "gigantů" co prosperuje v číně je americká nebo cizí - no tak co potom jepro čínu výhodné?

Co jak se korporace rozhodne a omezí výrobu? v r.2008-9 bylo 20 milionu propuštěných v číně, pokud se odhaduje že táto krize vytvoří 80-100 mil nezaměstnaných během půl roku, no tak co je potom teda ta velmoc?

Vládce světa je ten, kdo kontroluje měnový systém, s pomocí peněz pak jde kontrolovat zbytek a to velmi lehce.

"Jen totálně zotročený člověk se mylně domnívá, že je svobodný"

263594

29.02.2012 16:17

Penězoměnci žijí ve strachu

RE: co dál?

Lobogo 78.?.?.?

hm nemyslím si, že Elita neovládá i Východ, od pádu čínského císaře uběhlo již pěkných pár let, židi si udělali z číny jednu velkou fabriku, k těm nejvlivnějším rodinám (základ udajně tvoři starobylé rody jako je Astor, Bayer (Rotschild), Dupont, atd a jedna z nich je i rodina Li (Rotschildi Východu), a dále Sassons - obchodníci s otroky...btw.
Kdo obchoduje s dolarem či fiat měnou JE otrokem Sionu...stará známá písnička - půjčím deseti lidem každému 3 sirky = 30 sirek rozpůjčuju, na konci mě musí vrátit každý sirku a půl tj. 35 sirek. Jak? kyž jsem půjčil jen 30 sirek? a já chci pouze ty sirky, které jsme ti půjčil...
"Není důležité jestli jsou Protokoly sionských mudrců padělek, důležité je, že se jejich Program naplňuje!" Henry Ford 1924

264237

23.03.2012 18:45

Occupy vlastní mozek

RE: Manipulace medii :)

Lobogo 78.?.?.?

Ano 100% souhlas.
"Není důležité, jestli Protokoly Sionských mudrců jsou nebo nejsou padělek, důležité je, že se jejich Program naplňuje."
Henry Ford 1924

265746

26.03.2012 16:15

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

RE: Pevné nervy

Lobogo 78.?.?.?

"Není důležité jestli jsou nebo nejsou Protokoly Sionských mudrců padělek,důležité je,že se jejich program naplňuje"

Henry Ford 1924

doporučuji si to přečíst, možná tam najdete odpovědi [cool] [cool] [cool]

265901

13.04.2012 15:49

Occupy vlastní mozek II.

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

Lobogo 78.?.?.?

Protokoly jsou brutální. a zároven geniální.

průsvitní mravenci ovládají bílé, bílí nají kontrolu nad ostatníma,
žlutých je strašně moc i černých mravencu je hodně a všem se točí život kolem nesmyslu který vymysleli a kontrolují jej průsvitní mravenci.

"Není důležité jestli Protokoly jsou nebo nejsou padělek, důležité je, že se jejich program naplňuje"
Henry Ford 1924

266878

08.05.2012 15:09

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Proč mně to moc nepřekvapuje?

Lobogo 78.?.?.?

ano taky čtu Protokoly a nestačím se divit...četl jsem toho víc a nestačím se divit víc...

268505

01.07.2012 21:37

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Kniha je jistě zajímavá a jde s některými závěry souhlasit

Lobogo 78.?.?.?

no taky asi budu "odborník" ale já si naopak představuji svět jako VELMI LEHCE ovladatelný par lidma.
Muselo by ale být splněno pár podmínek:

Každá instituce, soudy vlády podniky tajné společnosti atd. jsou ovládány do pyramidy, takže jen jednotka uplně nahoře má přehled o celém obrázku - splněno

Určitý monopol by musel tisknout peníze a kontrolovat peněžní oběh - splněno

Tento kartel by musel pak pomocí ruzných nepřehledných organizací kontrolovat i jiný než penežní oběh - energie, obchod, ropa, ner. suroviny atd. - toto je splněno - máme korporace, máme ruzné oobchodní dohody bez kterých NEMůžETE obchodovat

Museli by mít absolutní kontrolu medií - splněno

zadlužené státy a jejich političtí otroci (pracují za trošku peněz a potlesk) by museli přijímat takové zákony, které velmi omezují pravomoce těchto států a dávají je právě těm nikým nevoleným oraganizacím - splněno

museli by přinutit spoustu lidí přestat věřit ve vyšší sílu, v dobro a spravedlnost - Atheismus - splněno

atd. atd. etc. etc. kolik toho chcete...každý aspekt našeho života nakonec končí bud na penězích nebo na nějaké organizaci, která povolí nebo nepovolí

tuším, že než se nadějeme bude internet "ochráněn" před "hackery" a před pirátama co stahují a neplatí!!!! a taky si "myslíte" že je tam moc dětského porna? a co teprve teroristi co si stáhnou návod na atom. bombu!!!!!

"Jen totálně zotročený člověk se mylně domnívá, že je svobodný"
Goethe

271360

05.01.2013 11:29

Klausova amnestie dává velkou logiku

Reakce

Lobogo 178.?.?.?

OMG - autor článku jakoby se probudil!!!!! Hej mladej, začal ses o to zajímat před 2 rokama? no tak to si kokot, to je jaksi pozdě...peace

p.s. Kdo chce pochopit současnost musí se podívat do roku 1989 a tam hledat kdo a jak natáčel kormidlo...ted brečet to je prostě pozdě

281661

06.01.2013 10:47

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Jste naivní

Lobogo 178.?.?.?

Musím reagovat na ztučněle zvýrazněné slova. Ano pokoušíte se zoufalím způsobem nás utvrdit, že EU vzniklo kvůli míru..."na střelném prachu Evropy".

Dovolte mi, abych se zasmál. Dnes máte mnoho možností zjistit, že určitá skupina určitých lidí významným způsobem ovlivňovala politiku v Evropě v posledních 200 letech. (A i předtím, ale během počátku 19.stol. byl utvářen měnový a kreditní systém jak jej známe dnes)

Je to jako Divadlo - v hledišti sedí ryby a sledují jeviště. Tam se odehrává zajímavé drama - ryby nevěřícně sledují obsazené Herce. A za Oponou sedí režiser, producent scenárista a technický personál, kteří nastavili děj a teď jen sledují jestli se jede podle scenáře.

Tato malá skupina (malá, protože jich je málo) lidí, kteří si uvědomují Moc si ji drží už léta. Přechází na jejich potomky, kteří jsou speciálně školeni na užívání Moci

Mají svůj kreditní systém, mediální agentury, historii "upravili" beze zbytku pro vlastní potřebu (tím, že 1000x opakují svou lež) a hlavně mají svou "demokracii a svobodu"

Dále se jim povedlo vychovat a doslova vypěstovat již několikátou generaci degenerovaných jedinců, kdy hry, drogy, alkohol a blahobyt zatemnil zdravé uvažování naprosté většině obyvatelstva.

Závěrem: "Zakladni myslenkou EU je snaha o zachovani miru na evropskem strelnem prachu. Ta myslenka je nesporne zakladni, protoze je zakladajici."

Toto tvrzení je pravdivé do té miry pokud chceme pokračovat ve frašce zvané "Mezinárodní politika"

Jinak samozřejmě EU vznikla proto aby propojila ekonomiky Evropy do "nových" korporátních systému a následně je uvrhla do co největšího dluhu (ten se stejně tvoří automaticky díky měnovému systému). A zadlužená osoba, továrna čí celý stát se stává loutkou v rukách věřitelů.

"Jediné dvě věci mají svou hodnotu - půda a lidský zdroj"
Amschel Mayer Rothschild

"Není důležité, že jsou Protokoly Sionských mudrců označeny jako padělky, důležité je, že se jejich program naplňuje!"
Henry Ford 1920

281705

07.01.2013 20:56

Klausova amnestie dává velkou logiku

RE: Jste naivní

Lobogo 178.?.?.?

Děkuji za vyplnění inf vakua. Můj názor zůstává stejný - ten článek je poměrně manipulativní, podle mě z nějaké beletrie. (no ofense)

Můj názor na EU se nezměnil. Skupiny, které vyvolávaly války dlouho před I. sv. válkou (20 letá, 30 letá, 100!!! letá) samozřejmě mají ruku na kormidle i v dalších stoletích a i dnes!!!!

Proč jsou krize co 60-90 let? (odpočítej si to a zhruba to pasuje snad až k husovi.)
Tendence sjednotit Evropu (svět) tu byla po celou dobu historie lidstva.

Bla bla bla...ale i tak ti děkuju za odkaz, juknu se

281783

03.05.2013 21:41

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RR

Lobogo 178.?.?.?

nepropojili se náhodou nedávno tyto dvě rodiny? mám pocit, že před rokem se to kdesi psalo - možná asi bulvár...
jinak samozřejmě, že rotschildi kontrolují oboje - i papír, i zlaté pokusy jiných.
A proč si to myslím?
Protože oni to kdysi celé uvedli do chodu - nemyslím tím, že bohatli nejvíc a nejdéle, ale oni vlastně stáli u zrodu současného monetárního systému...resp. měli možnosti ho nejvíce ovlivnit. Takže ve šmelení se zlatem není lepší odborníky nad židy rotschildy. No a jak má jeden jednou takovou moc, tak si ji nikdy nenechá vzít - což se podle mě děje.
Já bych si nikdy nenechal tu moc vzít a když to vím já - gojím - tak oni to budou mít vymyšlené 100x lépe.
Nemám z této diskuze dobrý pocit, protože každý z nás má svoji pravdu a málokdo se i tady shodne...diktatura a tyranie asi bude fakt jediná možnost...peace

289135

02.09.2013 11:59

Amerika totálně zdiskreditována

RE: SKORUMPLOVANOST NENI NEMOC ,NA TO HOSTAPLERI NEUMIRAJI

Lobogo 178.?.?.?

překrásně shrnuto....neřekl bych to lépe...deprivanti jsou syceni majiteli...ti samozřejmě chtějí udržet statut quo no a proto si musí najímat všehoschopné lidi/politiky/deprivanty. Ti mají schopnosti témeř cokoliv otočit převrátit, zmanipulovat (to ale není nové!!! o tom se píše už ve Vladařovi (machiavelly - 13. stol.).
Proto jsme v šoku, když náš exprezident ukradne pero a ani se nezastydí!!! a amnestie je toho důkazem.
Doba je zlá - systém potřebuje deprivanty a ti nám zase ten systém ničí a rozebírají bez zpětné vazby (je jim to jedno - šak on plat má a pak se uvidí)
obávám se však, že to tak bylo co svět světem stojí...takže pokud se na to člověk podívá s odstupem 1000 let - podívá se na historii, tak může učinit pouze jeden závěr = bude/je válka!! a doufám, že konečně ta jaderná!! a to válečné šílenství přijde v momentě, kdy se bude chtít odebrat moc někomu a dát jinému...Peace

295389

06.09.2013 21:56

Grázlové v Bruselu

všechno je v piči

Lobogo 178.?.?.?

Tak mě to dává smysl - aby jste měli poslušné, nemotorné, věčně přežrané a nepřítomné poslance tak je musíte zavalit mamonem -gojímové jsou takhle holt postavení...takhle holt fungují...
pro mě osobně budoucnoust ztratila smysl...kéž by to tedka v sýrii odpálili a bude jaderný klid!

295711

19.09.2013 11:53

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: Jaké kroky podnikl Orbán a koho nasral, to všichni víme

Lobogo 178.?.?.?

Nevím proč si myslíte, že EU Nefunguje!! Já si naopak myslím, že EU funguje jako hodinky. Samozřejmě pro čí zájmy to je otázka.
Pokud existují, tak loutkovodiči mají k dispozici Evropský parlament i Komisy - do komise nikdo nikoho nevolí kdo teda vybírá?
Pokud existují, tak loutkovodiči používají ECB jako FED...tzn. tisknou eura podle toho jak potřebují a ty potom nám dávají do oběhu sanací bank, různých bailoutů atd. Není pravda - pokud existují - že tyto bailouty jdou hlavně do bank? a tyto banky nám pak zase mužou půjčovat a jsou majetkem loutkovodičů...
Není pravda, že z pohledu loutkovodiče to jde celkem dobře? Státy se zadlužují rychleji a rychleji - s penězma není problém ty se natisknou.

Zdá se mi, že z pohledu loutkovodiče jde tedy všechno dobře - pokud teda existují.
Z mého pohledu - pokud existují ti loutkovodiči - z mého pohledu mi to dává železnou logiku.
No a pokud neexistují tak samozřejmě vyvstane otázka neschopnosti lidí v bruselu (ti se mají moc dobře - takže proč by to měnili?)
Myslím, ale že každý člověk to tak nějak tuší...
Nezbývá teda nic jiného než oprášit Hitlera a zkusit se podívat co udělal on , aby pozvedl německo 1931 z absolutní bídy do pozice světové mocnosti a to během pár let. ( ze začátku on nemluvil o dobytí světa, ale lidi "nachytal" na ekonomickou reformu...založil bezúročné bankovnictví, zjednodušil právní soustavu tak, aby se v tom vyznal každý němec, povinně každý musel pracovat a samozřejmě tvrdě upozornoval na to, co se stane když necháme soukromníky tisknout státní měnu. Tak jako EU.

296425

panebože banda idiotů, to opravdu vážně se potřebuje aby to někdo "vědecky" dokázal? a není toto zřejmé již min 300 let ne-li víc?

296621

04.10.2013 00:03

Proč za mnou Snowden přišel

No a co?

Lobogo 178.?.?.?

začíná to být dost jedno, oni jsou už tak zalezlí a zatvrdlí, že je ani zveřejnění tisíců šílených dokumentů nezastaví, protože už se s voličema ani neschází - už roky- na tiskovce mluví jen vybraní novináři a vybrané otázky, média mají pod palcem nebo je přímo vlastní, volby jsou jednou za 4 roky a většinou to končí nějakým hercem nebo loutkou...
takže snowden může zveřejnovat co chce - oni ho hledají pro formu aby neztratili tvář, že je jim to jedno...kdyby chtěli opravdu tak je do hodiny death...

ve volnem čase se snažím už deset let pochopit tudle problematiku a zatim sem narazil na jedno:

v podstatě si nedokážu představit jak z tohoto zašmodrchance ven...podle mě mají naprostou a bezvýhradnou kontrolu již léta...
jediná možnost je silou změnit vzdělávací systém (jako hitler, stalin lenin mao a další) a donutit následující generace myslet jinak....
a vzhledem k tomu, že Jim vyhovuje mít spíše nevzdělané (respektive aby lidi byli připraveni nastoupit do práce) takže zase slepá ulička...takže co?

takže moje "obrana" je nemít děti a zemřít brzo...peace

297309

05.10.2013 13:40

Dopis zaměstnancům NSA kvůli uzavření úřadu (tzv. Shutdown)

RE: Narodni garda nakoupila streliva,ze na kazdeho Americana je pet kulek

Lobogo 178.?.?.?

v poho - jukly do auta a viděli dítě (černé) nejasně,ale za to zcela jasně viděli černou řidičku - pokud teda přes ty tmavé skla vůbec šla vidět...tak ale pak by viděli jenom ty bílé oči takže se nedivím že do černocha střílí úplně v poho - spíše se divím, že neodkrágli i to děcko za spoluvinu!!! nezabránilo zločinu!!!!! do pytle s něma!!!!!!

toto má být ironie - rasismus v 21. století je ukázka největšího idiocismu a primitivismu co snad může být.

297400

05.10.2013 14:23

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

Kaddafí

Lobogo 178.?.?.?

lol tak naprostá většina těchto diktátorů dvojníky měli a nejenom jednoho, někdy i desítky...jenom idiot si může myslet, že kadafí neměl - sory

samozřejmě otázka je, koho tam vidíme, že - to ale nezjistíme

zato ale můžeme s úspěchem pochybovat o "objektivitě médií" , každá zpráva má cosi znamenat - mohla to být taky zpráva pro ropný trh, že se mění čísla účtů za lybijskou ropu atd.

já osobně již 10 let nevěřím ani jedinému písmenku nebo slovíčku, které vidím v TV&spol. takže toto asi nebude vyjímka...

A pro vás co pořád naivně jaksi důvěřujete diplomacii nebo třeba nějakým prohlášením světových politiků tak pro vás:

1. existuje tolik různých dokumentů popisující současnou situaci, že nezaregistrovat tyto je vlastně úmyslné nasazení růžových brýlí a vlastně i křečovité držení těchto na nose.

2. stačí se jenom objektivně podívat kolem sebe a tuto destrukci a nefunkčnost systémů je jasná (stačí se zamyslet nad produkcí odpadků, dluhů a ničení posledních zbytků přírody)

3. a představa, že se Tě to netýká je stejná jako ty brýle v 1.

p.s. je mě jasné že návštěvníci těchto stránek tyto problémy asi nemají...

297402

15.10.2013 18:51

Právo nevolit

Pardon?

Lobogo 178.?.?.?

ten článek mě pobuřuje!!!

K volbám chodí člověk neproto,aby dal najevo sympatie, ale snad proto že se mu zamlouvá ten či onen bod v programu.

Pokud tam chodí jen proto že je to "cool" nebo že se tam "prostě jít musí" ta k to je zbytečné, protože se rozhodnou na základě billbordů nebo idiotského vystoupení v televizi nebo "nějakého vnitřního pocitu".

Z mého pohledu by radši k volbám jít neměli, protože volit jen tak aby se neřeklo, to je přesně to, co oni po nás chtějí.

Pak ale je se třeba podívat na volební program a člověk zjistí, že prakticky žádná proklamovaná idea z toho programu nebyla nikdy naplněna za posledních 15 let (a tímto se dají osočit i ty "nové strany" protože jsou plné starých pardálů z minula, na které nezbylo místo v senátu).

takže co zbývá? mechanicky dát hlas a modlit se že se to jako nějak samo spraví??? od lidí kteří to způsobili??? Tak pro mě paní kateřina trávníčková ukazuje svoji naivitu v tom nejhorším slova smyslu, protože nabádá k idiotskému chování ostatní!!!!

Další záležitost je daleko důležitější (pro mě). Jsem bytostně přesvědčený, že politik je loutka svázaná bud uzkým vedení strany nebo silným lídrem a všichni pak velkým byznysem (to není naše chyba to je už všude)

takže potom se nedivte, že tolik lidí pro vás "nepochopitelně" odmítá jít volit!!!

Z mého pohledu jste hloupí všichni ti co si naivně myslíte, že když hodíte lístek do urny že se to spraví, a že bude dobře!!
chyba totiž není v lidech, ale v tom, že nejsou politici vůbec za své činy zodpovědní!!!

p.s. u voleb jsem byl a nic mě nepřekvapilo, ale ted nevím

297927

15.10.2013 21:03

Právo nevolit

RE: Pardon?

Lobogo 178.?.?.?

pardon, ale nechtěl jsem být nějak osobní...

jak znova píšu, problém pro mě není tvar, obsah nebo podoba lístku pro mě je velký problém samotná podstata "volebního systému" z důvodů výše uvedených

nebuďme naivní a přestaňme si nalhávat, že vyšší účast ve volbách zajistí kvalitnější politiku! v současném volebním systému ne a ne! Např. pro mě volba některé současné parlamentní strany znamená, že ten stav tomu voliči dotedka vyhovuje! Současně volba nějaké malé nebo nové strany - pár takových pokusů tu už bylo nebo si to nepamatujete? posledních 12 let? oda, du, kdučsl,unie svobody, zelení, trojkoalice, 4koalice , VV, snad jsem na nikoho nezapoměl

na druhou stranu já žádné jiné řešení nevidím, v podstatě jsme zatlačeni do kouta s představou o nějaké možnosti volby.

proto nikoho nekritizuju, že jde a dá těm gaunerům zelenou, ale vyhrazuji si právo nevolit a dokonce volby ignorovat.

také se ozvu pokud kdokoliv tvrdí, že za tento stav společnosti je částečně zodpovědný volič, který nevolí (i když to netvrdíte v článku přímo, ale nepřímo snad ano)
dle mého pohledu se hlavní rozhodnutí o naší zemi neděje na našem území...

"Nikdo není tak beznadějně zotročen jako ten, který se mylně domnívá, že je svobodný"

Goethe

297936

15.10.2013 22:02

Právo nevolit

RE: Pardon?

Lobogo 178.?.?.?

bohužel stranu založit nemohu, jsem dělník a vypadá to, že si budu muset do konce roku sehnat druhou práci!!!! a to jsem po zlomené noze a pracovním úraze!! za pojistku jsem dostal 500 koruna a platil jsem 114/měsíčně a to kolem 9 let!!! paráda, ale to sem nepatří...

ano občanská společnost je možné řešení

A co se týče ostatních států si nejsem jistý jak na tom vlastně jsou!!

představa, že skandinávie je ráj na zemi, tak ano ale i oni generují dluh a pokud se nemýlím, tak nebylo tedkom někdy náhodou ve švédsku trošku horko? a před olympiádou v londýně? 10 denní boje? a co španělsko? 100 tisíc lidí v ulicích, portugalsko francie? řecko? usa? samozřejmě nevylučuji, že se tam mají daleko lépe než my (pokud tam nemají kurevskou zimu jak tady)

a "globalizace"...že by se česku vyhnula? bohužel v pohledu do budoucnosti jsem pesimista (tak říká idealista realistovi)

a přiznám se, že v roce 1993 jsem Klause volil, takže špinavé ruce mám taky....(to víte blbej student)

297941

15.10.2013 23:15

Právo nevolit

RE: Pardon?

Lobogo 178.?.?.?

co se týče mezinárodní politiky - vřele doporučuji dokument

http://www.youtube.com/watch?v=4EZH4lY8Atk o vzniku FEDu

dle mého pohledu dluh je jenom nástroj k moci. Tyto rodiny které drží tyto "akcie" FeDu mají již min. 100 let kontrolu nad událostmi a posledních řekněme 10-15 let je ta kontrola naprostá...

např. Jakou máte představu o tom, že češi budou rozhodovat o dostavení nebo nedostavení temelína? moje představa je ta, že se to rozhodlo (za oponou?) a naši politici mají prostě úkol nám to oznámit, podepsat závazné dohody na desetiletku (na to jsou právě volby - aby to bylo košer, nezpochybnitelné, vždyt to chtěli zvolení lidi!)
no a přesto, že většina států v Evropě se zavázaly v desítkách procent snižovat spotřebu energie a i přesto, že už ted jsme jedni z největších vývozců el. energie Temelín bude!!

nejsem si jistý jestli je ČR v kondici požadovat po Westinghausu zakázku asi za 600 miliard? no třeba to potom budeme splácet v té energii, že...no a pak bude tedy výsledek = temelín stojí, my platíme a ti co inkasují budou mít levnou elektřinu na věky věků...to ale je v zájmu všech kromě občanů čr

zkusil jsem malý příklad...pokud to vidím moc jednoduše...jsem jednoduchý člověk a nevěřím v komplikované řešení - tam kde to je moc komplikované obvykle větřím habadůru - řídím se heslem: Sleduj peníze kam tečou

297945

17.10.2013 00:42

Právo nevolit

RE: Pardon?

Lobogo 178.?.?.?

nejsem si jistý jestli víte kam tečou ty peníze - to byste potom nemohla být pro EU

aha a víte jaké má europarlament pravomoce? nebo máte aspon rámcovou představu jak to tam chodí?

model EU až trapně nápadně připomíná SSSR (však taky konstruktéři jsou z jednoho týmu)

SSSR - Duma, Politbyro (nikým nevolení lidi), rubl, připojení zemí i přes odpor, centrální politika = zničení ekonomik satelitních zemí

EU - Europarlament, Evropská komise (nikým nevolení lidi), Euro, připojení zemí i přes NE v referendu, centrální politika = zničení ekonomiky slabších zemí

poučili se jenom z toho, že jaksi v SSSR to byl komunismus a ted je to kapitalismus - dvě strany téže mince

ale je mě sympatické, že jako snad jediná se zajímáte o budoucí generace o které by mělo jít především...

298023

17.10.2013 01:31

Právo nevolit

Hypoteticky

Lobogo 178.?.?.?

no a ještě jedno tema do pléna, pro všechny co tu vyčítají neučast ve volbách - zkusme si na chvíli představit hypotetickou situaci, že třeba jedna strana získá většinu...

co by potom jako mělo reálně nastat?


Upozornuji, že na slovensku tato hypotetická situace nastala a nějak tu Změnu nevidím, korupce neklesla, nezaměstnanost neklesla, zadlužení je stejné ne-li vyšší...atd. atd.

298024

22.10.2013 13:39

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Technická připomínka

Lobogo 178.?.?.?

mám pocit, že tu píšou jenom nepříznivci placení konkurencí - hysterie je zbytečná

RADŠI 50 babišů než to svinstvo co tam bylo ted!!!!¨¨

CO FURT BREČÍTE VY POSRANCI ZASRANÍ!!!!!!!

ten bude to ten bude ono - jako to jste zapoměli co tu bylo 4-7 roků zpátky??

proč teda ve "volbách" nezvolit někoho jiného?

Babiš tady ASPOŇ podniká a platí daně!!!! což se o ostatních moc říct nedá!!

A jestli bude nebo nebude lobovat za své imperium??? tak jste nemocní nebo hloupí? samozřejmě že bude!!!
Schwanzerberg to dělá taky!!!

Dle meho názoru: Ať tam je babiš nebo někdo jinej hlavně ne ta etablovaná zkorupovaná svoloč (kalousek, čssd, a jim podobní)

A že hrozí, že se s nima zase spojí? No a co??? to je argument ho nevolit???

nějak nechápu tuto hysterii a obávám se, že tu začíná pracovat ta hysterie ze stran čssd, kteří už to mají rozdělené po volbách a jedeme dál! a ted zjištují, že taky se možná budou muset ZASE dělit.

298372

15.11.2013 20:36

Komu USA dluží? (I)

RE: Kto sa má tak dobre?

Lobogo 178.?.?.?

až na jeden problem, do těchto čísel se zcela určitě nepočítá imperium Rotschildů, protože ti nezveřejnili nikdy rozsah majetku...

kdyby se počítalo byla by ta čísla jiná

299600

07.12.2013 18:23

Satanův plán

RE: Protokoly :)

Lobogo 178.?.?.?

úplný opis Protokolů

300431

03.03.2014 22:39

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

Lobogo 178.?.?.?

souhlas, taky (i když jsem laik) to pro mě vypadá, že rusové mají všechny trumfy v ruce

305910

05.05.2015 21:59

Epizoda 1. Bank of England

The Money Masters

Lobogo 178.?.?.?

zdá se mě to nebo je to opis toho co se říká (mimo jiné) v tomdle dokumentu:

https://www.youtube.com/watch?v=PFxiCA_CJGY&list=P...6

po shlédnutí toho majstrštiku jsem pochopil a už mě toho tolik nepřekvapuje...

332375

06.05.2015 23:20

Epizoda 1. Bank of England

RE: The Money Masters

Lobogo 178.?.?.?

jj, zdrojům které jsou konečné...včera bylo pozdě

332426

20.07.2015 15:41

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

reakce

Lobogo 178.?.?.?

já nevím, ale...v článku se uvádí, cituje dokument a článek 7: "Článek 7. Spojenci Německa předali následující: 5,000 lokomotiv, 150,000 železničních vagonů a 5,000 nákladních aut. "

nejsem si jistý, 5 000 lokomotiv? 150 000 wagonu? sem od fochu, todle prostě si nedokážu představit....

336856

25.09.2015 20:25

Americká Velká strategie dělá salto

RE: nieco by som pozmenil

Lobogo 178.?.?.?

ty ona v žádné loži nebude...to by se ji dařilo, todle je normálně nastrčená panáca, do které si potom kopnem, ale jinak je to konec časů tak jak si je pamatujem

339962

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 894 613