Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sendman

Nalezeno 7 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

05.04.2014 22:11

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

Vezměte do ruky ostrý brk!

Sendman 89.?.?.?

Vážení přispívatelé, vyslechněte, prosím, krátkou technickou poznámku.

Máme –li být úspěšní v propagaci evangelia anti-neoconu a nechceme –li skončit svůj život se sklony k terorizmu, či Ti odvážnější při potápěčském kurzu na Guantanámu, naostřeme svůj brk a rozum vezměme do hrsti. Neb základem úspěšné politické agitace jest vždy - univerzální srozumitelnost!

Vezměme si třeba, jářku, modelový případ, smýšlení genderově ukuté mentální blondýny: „ Ze srdce přeji všem, aby byli šťastní a krásní. Ve Spojených státech a i jinde, je mnoho zajímavých a silných můžu, kteří bojují ve světě za to, aby všichni byli šťastní a krásní. A také sladcí muži, co dnes mohou žít v párech, chtějí, aby všichni byli šťastní a krásní! Slyšela jsem dokonce, že anti-baby pilulky budou už brzo zadarmo. Přála bych i těm, kteří jsou zlí a oškliví, aby byli šťastní a krásní. Protože za svobodnou Ukrajinou, a dost možná ještě dál, tam co je ta tma, že by se dala krájet, žijí zlí a oškliví skřítkové, kteří kam přijdou, tam ubližují malým holčičkám a jejich maminkám. Přála bych si, aby byl na celém světě mír a všichni se měli rádi“.

Je třeba vzít rozum do hrsti a přeložit naše články do genderového newspeaku. A šířit, šířit, šířit. Ona.cz, miminka.cz, etc. Neboť pokud nespokojenost nevzejde z ložnic, je všechna snaha předem v prkýnku.

307970

25.03.2012 03:15

Cesta k transformaci společnosti

Hledání rovnováhy

Sendman 89.?.?.?

Na téma transformace společnosti bylo již jistě popsáno mnoho papíru. Vezmeme -li, pro objektivní posouzení, k ruce empirickou zkušenost, nelze popřít, že tento proces byl vždy zaměřen k pozvednutí vymezené skupiny obyvatelstva, která ruku v ruce s evolučními pravidly předčila mocenský potenciál vůdčí skupiny předcházející. Upevňování moci pak následně vždy vedlo k odstředivým procesům a dalšímu posunu na nekonečné smyčce. Pokud tedy nazrál čas k takovému posuvu, je třeba se ptát, kdo má být povznesen.
Věříte Aristotelovi? Aristoteles nás učí, že demokracie, jako vláda všeho lidu, je formou velmi nezdravou. A považujeme -li, tak řečenou, Athénskou demokracii za následováníhodný model, pak je vždy nutné si uvědomit, že plodnou formou vlády zde byla politeia, demokracie plnohodnotných občanů. Schopných, zdatných, zodpovědných a silných. Početně převazující zbytek obyvatelstva, otroky počínaje, ženami a neschopnými konče se na vůli lidu a tvorbě moci principielně nepodílel. Z dnešního pohledu příšerné, že? Nicméně, fungovalo to. Ústava vymezila vyvážený systém se skvělou rotaci funkcí, který vedl k příslovečnému rozkvětu. Toť možná maximum demokracie.
Chceme světlé zítřky? Pak v rodinách, kde jinde, vychovejme takové nástupce, kteří budou schopni naplánovat a realizovat geniální rovnováhu ve společnosti, která si zaslouží respekt a důvěru následování. Učme své děti úctě k člověku, poučme je o nepřekonatelném zákonu korupce mocí a směrujme jejich emoce k ochraně slabších. Pak možná, až jim bude odevzdána moc, nepřijde zklamaní. Nyní však, se stávajícími personálními zdroji, budeme zklamaní zřejmě vždy. Ať přijde, kdo přijde. Nejsme připraveni!
Architekti koncentrovaného světa nejsou a nebudou překvapeni vývojem občanské nespokojenosti projevené v ulicích či na internetu. Lze ji totiž spolehlivě předvídat jako pohyb jakéhokoliv stáda. Prosím, bez urážky! Nespokojenost zaměřená proti politikům je navíc ne nepodobná hledání pramenu vody na povrchu pouště. Tito lidé jsou přec jen mluvčími ekonomických vztahů. Jen velmi málo nátlakových akcí v historii, které měly svůj původ v hledání rovnováhy, bylo úspěšných. A byly to právě jen takové, které směřovaly přímo k pilíři tuto moc podpírajícímu. Ke spotřebě.
Pročež vizionáři, myslete! Berte v úvahu všechny aspekty. Lidé hledají možnost důvěry a třeba právě VY je nezklamete.

265798

Vazba mezi námi a vším okolo je velmi těsná. Ba víc! Jsme produktem současného světa a jsme na něm závislí. Otázkou proto zůstává, co si přejeme a co si můžeme navzájem nabídnout. Co nám připadá přirozené. Vyvolení současného světa jsou produktem vize a snažení svých otců a dědů. Jejich cíl byl a je jasný. Věřte, každý den si uvědomuji utrpení milionů v konsekvencích tohoto snažení. Má však někdo jiný plán? Dobrý plán. Nikoliv jen puzení k rozbití jakéhosi nenáviděného Systému? Plán, který udrží svobodu a životní úroveň alespoň na stejné úrovni. Pokud je tomu tak, ať promluví! Ať promluví ten, kdo ví, jak harmonizovat životy miliard, aniž by nebylo porušeno jemné předivo závislosti na jednotlivostech. Nechť hovoří Ti, kdož berou pod svou střechu lidi bez domova. Nechť hovoří Ti, kdož každý den zachraňují životy. Nechť hovoří Ti, kdož jsou tak plní lásky, že nemají z ničeho strach. Od nich se lze poučit, jak naložit se svým životem, pro co je dobré se obětovat. Ve hře o trůny nemůže nikdo nadlouho vyhrát. V tomto není důvod k obavám. Život je, dle mého soudu, o zkušenosti, o poučení, o nalezení způsobu, jak neztratit víru v existenci. Pokud si toto neuvědomujeme, pak jsme mnohem slabší, než si myslíte.

265759

Resistance is futile. Tento jasný signál nám dává současnost. Systém byl dobudován. Není se čemu divit. Tisíce nejlepších vědců a nejschopnějších organizátorů ho po dlouhé desítky let vytvářejí za podpory neomezeného množství prostředků. Chceme křičet NE! Co ale v takovém systému znamená pozvednutý hlas utlačovaných? Pouze DEFCON 4 [smích] Vyvolení se za žádnou myslitelnou cenu nevzdají cesty ke svému Novému Světu, neboť pro některé bude představovat v pravém slova smyslu ráj na zemi. Zkuste se vžít do jejich možností. Chceme se bránit! Jenže historie nás učí, že drtivá většina skutečných revolucí nepřinesla pozitivní význam. Nezbytné násilí, které je provazí, má okamžitě samodestruktivní charakter. Revoluční moc má jepičí život. Naproti tomu, liberalismus se poučil a nyní stojí na pevných nohách elementární lidské přirozenosti. Velká Rada zapískala, vykopla míč a celý svět hraje komplikovanou a neprůhlednou hru, avšak s jednoduchými pravidly. A s jednoduchým výsledkem. Většina lidí chce a bude chtít tuto hru hrát. Vidím to na svých dětech [smích] Chtějí se bavit, mít peníze, být lepší, silnější a mocnější než bližní jejich. Nezbytné emocionálno si vybíjejí na příbězích o lásce lidí a upírů, jakož i dobudování jakýchsi emancipačních vztahových novotvarů. Jsou dokonale indoktrinováni Systémem. Placení úroků za život jim připadá naprosto přirozené [smích] Někteří, pravda, nechtějí, nicméně, jak už jsem řekl, odpor je marný [smích] Během několika generací bude svět koncentrován, pročištěn a elektivně eugenicky řízen. Nežádoucí mutace budou vypáleny. Individualita bude patrně jen parciální částí skupinového myšlení a jednání. Chtěli byste takovému světu vládnout? Ovšemže ANO! Nikdo nedokáže přemoci takové vábení. V jistém smyslu jsme všichni úplně stejní. Rozdíl je v příležitostech a rozhodnutích. Je tedy na tom všem alespoň špetka něčeho pozitivního? Jistě! Perpetuální opakování zákonitostí. Za nějakých 400-500 let tento "ráj na zemi" prohnije takovým způsobem, že lidé opět dostanou šanci vytvořit vyšší level sounáležitosti. Budou lépe připraveni než my dnes. Proto vězte: "Jednou budem dál" Let's be patient!

265735

02.03.2010 11:25

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

Jak je možné, že si všichni mohou myslet, že mají pravdu

Sendman 89.?.?.?

Dle mého vlastního životního postřehu je vše, chápané jako objektivní, vázáno na vnitřní senzitivitu jednotlivců. Pak člověk, který v tomto světě činí mnoho, aby se měl lépe, chtě-nechtě mnohdy podlehne indoktrinaci "jednovaté krve" a hýčkanému bakteriálnímu vědomí nadřazenosti nad těmi, jež zdobí svět třeba jen svou přítomností. Mnoho těchto snaživých více či méně inteligentních "oddaných" tvoří pilíř dnešního (jak se tady jeden pisatel vtipně vyjádřil)laissez - fair, v němž největším nepřítelem je jakékoliv hnízdo skutečné, nikoliv jen záměrně chtíčem všeho druhu eskalované sounáležitosti. Neboť chytrá lež je vpravdě dnes tou nejvyšší mocí. Zamyslete se lidé! Čemu sloužíte a čemu věříte. Přijde den a vy sami se budete soudit. Neboť není v člověku a pro člověka vyššího soudce než sebe sama [smích]

213878

12.02.2010 22:13

Starej se sám o sebe!

Klobouk dolů

Sendman 89.?.?.?

Klobouk dolů za tato slova.

212414

16.10.2009 09:17

Malicherné problémy naší blaženosti

Co vedel uz Gándhí :-)

Sendman 89.?.?.?

Na svete neni zase tolik blbosti, jak by se na prvni pohled zdalo. Lide vedi, co se deje. V zone penez a moci temer kazdy. Nikdo v techto kruzich ale zmenu nechce, nebot participuje na porcovani vyzivneho kolace pro sluzebnictvo. Ten, kdo nema nic (tj. majetek do cca 150.000,- EURO [smích], muze psat do chatu, jit na demonstraci nebo nadavat v hospode. Nezmeni nic. Mozna jen - se dostane do svodek, ktere shromazdi seznamy pro obdobi, ktere bude "nevhodne" eliminovat. Zatim ale bude clovek s NIC pracovat ve firmach mocnych ci jinak vydelavat na nesmyslne dane a odvody, aby uzivil sve rodiny. Povetsine vsak ale jen na nespokojene zeny a deti, ktere by chtely mit vse, cim je bombarduji neodbytne reklamy. Co s tim? Nepomuze nic. Jen soustredit se na sebe! Zklidnit sve nitro a v nem hledat uspokojeni. Nebo ne. Je to na kazdem z nas, jak si uzije NEKONECNOU svobodu existence [smích]

202615

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 774 121