Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jawa350

Nalezeno 31 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.01.2012 18:18

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jawa350 213.?.?.?

Naprosto souhlasím. Podle Vašeho textu usuzuji, že jste četl knihu "Moje probuzení" od David Duke, kde krásně vystihuje rozdíly mezi černou a bílou rasou a téměř veškerá tvrzení podkládá odkazy na vědecké dokumenty. Tyto dvě rasy prostě z hlediska inteligenčního (černá rasa je méně inteligentní-doloženo mnoha IQ testy) a kulturního nemůžou koexistovat v jednom prostředí. Jinak nastávají nepokoje. To samé však platí mezi námi bílými a Romy a Cikány.
Duke není žádný rasista, jak se nám snaží vnutit předmluva knihy (překladatel?) a nebo mainstream. V knize pojednává i o židech a jejich vládě. Doporučuji všem k přečtení. Má sice trochu víc stránek, ale stojí to za to. Podle mě jen vláda využívá vzniklého napětí a přesunuje tak pozornost od svých nekalých aktivit.

260995

14.01.2012 19:19

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jawa350 213.?.?.?

Je vidět, že jste tuto knihu nečetl, jinak byste tohle netvrdil. On se vůbec nezastával otrokářství a proti černé rase nic neměl, ba naopak je za svobodu černé rasy!!! A podle jeho výpovědi měl mezi černými občany i přátele. Zkrátka jen poukázal na rozdíly mezi těmito rasami a zdůvodnil, proč spolu nemůžou žít pohromadě. A není to jen teorie, praxe se ukazuje být dosti názorná. A nesouhlasím s Vámi, že různé rasy u člověka neexistují. Pak by tedy neměly existovat rasy např. u psů...dyť je to to samé! Pokud ne, poučte mě prosím.

260999

14.01.2012 22:00

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jawa350 213.?.?.?

Nikdo tu netvrdí, že barva kůže rozhoduje o inteligenci! Rozhoduje o ní PROSTŘEDÍ, ve kterém se rasy původně vyvíjely-jak moc musely myslet na své přežití,co je ohrožovalo-tomu se postavit a řešit situaci. Není nesporným důkazem to, že černá rasa (i Romové) myslí tzv. ze dne na den a bílí (většina z nich) myslí do budoucna? To vše má na svědomí prostředí, ve kterém se vyvíjely a to taky rozhodovalo o vývoji inteligence v daném prostředí!! Co logičtějšího byste ještě chtěl slyšet? V té knize to je dobře popsané, zkuste si ji znova přečíst a pozorně prosím. Ano, jsou i zástupci černé rasy, kteří jsou inteligenčně na stejné, i vyšší úrovni, než někteří zástupci bílé rasy. Ale v průměru je jich mnohem mnohem méně! Nedělejte ze mě prosím neuvědomělého rasistu, který chce všechny černochy, či cikány (Romy) házet do jednoho pytle. Můj názor je prostě takový, že by se jednotlivé rasy měli držet míst, kde se vyvíjeli, kde je pro ně "normální" prostředí. Pokud se však stane chyba, jako se děje tady v ČR a za každou cenu se vláda snaží toto etnikum integrovat-ač to zkrátka není možné, budou následovat společenské nepokoje. Nemluvě o integraci romských dětí do škol s většinou dětí bílé rasy-to je největší hloupost, která se mohla udělat. Způsobí to v dlouhodobém měřítku "hloupnutí" našich dětí. Bohužel, ale je to tak, ať si to přiznáte nebo ne.

261019

15.01.2012 00:17

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jawa350 213.?.?.?

Ano, máte pravdu, že představa plánu poslat Romy a Cikány do míst, kde se po staletí vyvíjeli, je opravdu v dnešní době utopistická-jen jsem napsal, co by situaci řešilo. A protože jiné řešení neexistuje (Romové se tady budou prostě neustále cítit méněcenní, slabí a tím pádem jejich obranou bude loupení, přepadávání a jiné násilné projevy vůči nám, těm, v jejich očích "bohatších","lepších""než jsou oni), nebude se situace v Čechách zlepšovat. Je to jako když zaženete bojícího se psa do kouta. Nakonec mu nezbude nic jiného, než zaútočit, protože to je jeho poslední možnost jak přežít.
Co řekl nebo napsal Himmler, to vážně netuším, ale pokud píšete (tedy Himmler to řekl),že nejsou tzv převychovatelní, tak se zeptejme proč? Mají to v genech v sobě, tzn. že je geny nutí se chovat stejně jako jejich předci, tzn. není možné změnit to, co je jim dáno (v tom zahrnuta i inteligence)? Napadá vás jiná možnost, proč není člověk převychovatelný?

261039

15.01.2012 01:16

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

Jawa350 213.?.?.?

Pentagram666: O střílení nebyla nikde řeč! Jsem zásadně proti násilí. Odsun etnik by musel být přijímán většinou-myslím globální většinou, nebo dohodou mezi územími, kde se podobná etnika nachází-tady v ČR by pro takové řešení byla většina obyvatelstva (bílého),to víme (ale co romského?). Kdo by o tom rozhodoval? Většinou lidí zvolený člověk, nebo skupina lidí. .. Pokud by vystěhovaní nesouhlasili? Nechci soudit,ale jak ukázala minulost,tak se rádo romské etnikum stěhovalo do míst (Kanada), kde viděli možnost získání peněz bez práce. Pokud by se jim slíbilo, že se v nové zemi budou mít lépe, že by jim už nikdo nenadával do "černých socek" nebo "špinavých cikánů" a ještě by se jim dalo jisté "kapesné" na cestu, tak by si možná říci dali. Já ale opravdu věřím, že by se ve svém původním prostředí cítili lépe. Otázka je, jak moc jsou již navyklí na naši "dotační" politiku. V tom vidím problém. A možná jsem v tomto opravdu naivní.
Svět však řídí jiné hlavy, kterým současný stav vyhovuje. Jiné řešení nemám, navrhněte něco rozumného prosím. Ale očividně se to zatím nikomu nepovedlo.[smích]

Baba Blažková: Nevím jak to lépe vysvětlit. Nejsem si teď úplně jist, jestli ten příklad se zahnaným psem do kouta byl úplně nejlepší. To jsem myslel jako stav v prvopočátku jejich žití s námi. Možná mám na toto špatný náhled-může být a rád se nechám poučit. Jak to vidíte vy? V této době jsme do kouta spíše zatlačování my jimi, to je pravda (s pomocí zákonů). Asi na to jste narážela, že? [smích]

261045

15.01.2012 12:40

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Pane Stuchlíku

Jawa350 213.?.?.?

Nezlobte se na mě paní Jarmilo, ale možná jste naletěla jen prachsprostému hoaxu. Vaše tvrzení, že ve Švýcarsku nemají s Romy žádné problémy mě velice zajímá. Co však na mě vybaflo na internetu při bližším hledání, je POUZE tento text:

Vrátil jsem se ze 6 denní studijní cesty ve Švýcarsku.
Je tam také hodně cikánů, ale jak vidíte, u nás tvrdě pracují, sdělila mi
Renáta,
majitelka 2 hotelů, členka městské rady, u které jsem byl.
Mají tuto motivaci: Podporu v nezaměstnanosti jen po odpracování souvisle 5
let bez delšího přerušení.
Odmítnutí práce - žádná podpora.
Ztráta zaměstnání vlastní vinou - absence, požití alkoholu na pracovišti -
žádná podpora.
Zničení obecního bytu a státního majetku musí zaplatit a nebo do vězení a
tvrdě tam pracovat na uhrazení škody.
Je s podivem, že pseudohumanisté nekřičí a veřejně nekritizují Švýcarskou
konfederaci, že nechce zadarmo bez odevzdané práce živit parazity.
A nikdo v rámci Evropy nemluví o rasismu ve Švýcarsku.
Proto chci,aby ty neoprávněné různé podpory a sociální dávky platily
parlamentní strany,když dopustily takovýto stav rasismu naruby !!!!
Kdo souhlasí, ať pošle dál ....


Pokud máte jiné informace, můžete je prosím poskytnout? Rád bych věřil, že je i jiná možnost, než jejich vystěhování.

261080

31.01.2012 12:44

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: preklady

Jawa350 213.?.?.?

Naprostý souhlas!! Hlásím se k dobrovolnému překládání článků. Pošlete mi občas článek na email, já ho přeložím a pošlu zpět. Pokud Vám pane Stwora nebude vadit menší zpoždění, tak není problém. Byla by škoda přijít o Zvědavce-přeci se kurnik nevzdáme! Přeložím však jen anglické texty. A jako "výplata" pro překladatele by mohla být neomezená diskuze pod články-samozřejmě věcná diskuze. [smích]

261994

02.02.2012 03:20

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Na koho ukázala ruka?

Jawa350 213.?.?.?

Zděsil jsem se, když jsem si přečetl tento článek. Zkontroloval jsem si počet svých příspěvků a zrovna já jich mám 16. Přispíval jsem hlavně k článku "ČR: Příběh rasového extrémismu". Můžete mi p. Stwora prosím Vás napsat na email, zda-li se jedná o mě? Nejsem si však vědom žádného porušení zákona, proto se ptám.

262199

02.02.2012 04:12

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Na koho ukázala ruka?

Jawa350 213.?.?.?

Tak... musím se omluvit za zbytečný příspěvek. Napsal jsem ho ze zbrklosti a tak trochu "připosranosti". Jenže není se čemu divit. Když člověk ví, za co (za nic prakticky) byla odsouzena Lucie Šlégrová. Mám příspěvků jen 8, s tímto asi 9. Co znamená prosím vás číslo pod našim jménem v pravém horním rohu nahoře? Měl jsem zato, že to je počet příspěvků v diskuzi.
Každopádně by mě zajímalo, za co jsou dotyční v hledáčku policie.

262201

02.02.2012 04:21

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Na koho ukázala ruka?

Jawa350 213.?.?.?

Vaše příspěvky mě pane "steve" vždy dobře naladí! Obdivuji, jak dokážete psát text s patřičnou ironií a nadsázkou a vždy se trefíte do černého! [smích]
Nevím...na zvědavci jsem ale takovýto proces vážně nečekal. Tohle bylo poslední místo, kde bych ho čekal. Proto mě právě zajímá, co je příčinou takového jednání, co kdo tak závažného pronesl, že se toto událo.

262202

05.02.2012 17:40

Světová finanční válka je tu

RE: Doporucuji precist

Jawa350 213.?.?.?

Tady je přímý link na stažení html souboru:
http://www.mediafire.com/?lmikckk4jjn

262649

16.02.2012 02:06

Komu a čemu slouží autorský zákon?

Nekompletní sken 2. dílu

Jawa350 147.?.?.?

Rád bych upozornil, že dílo z ulož.to není kompletně naskenováno (u druhého dílu chybí začátek kapitoly 13+jedna dvou strana z této kapitoly se octla kdesi na začátku). Chtěl jsem převést ručně jednotlivé stránky na obrázky - jpg a znova upnout, ale některé tam prostě chybí, takže se na to vykašlu a zkusím v MZK tento titul vypůjčit a naskenovat znova a kompletně. Tedy pokud to neudělá někdo dřív než já. [smích]

263393

21.02.2012 00:16

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: tak takhle to vypadá v zelených mozcich

Jawa350 147.?.?.?

Jsem též zastáncem nových technologií, které by nahradily ropu. Jenže problém spočívá v něčem jiném a to ve vlastníkovi takové technologie, díky které budeme opět jen otroci dané technologie. Náhodou jsem viděl automobilový pořad Top Gear (užitná hodnota pořadu je sice téměř nulová, ale pro pobavení dobrý), kde představovali Hondu FCX Clarity fungující jen na vodík. No a hádejte, jaká značka byla na vodíkové čerpací stanici...ano, nikdo jiný než Shell. Takže v tomto vidím problém. Pokud se nadnárodním korporacím nezabrání ovládnutí nových technologií, budeme na tom stejně jako teď s ropou. Toť můj názor. Ale toto, co jsem napsal je zcela mimo téma, začeš se omlouvám.

263754

22.02.2012 10:43

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: tak takhle to vypadá v zelených mozcich

Jawa350 147.?.?.?

Ano, v SOUČASNOSTI se na výrobu vodíku využívá převážně ropa nebo zemní plyn. Jenže v budoucnu se bude muset přejít ve větší míře na výrobu vodíku pomocí elektrolýzy. Je k tomu ale zapotřebí levný zdroj el. energie a ten už přeci máme! Na Islandu z geotermální energie! Napadla mě taková myšlenka (snad neobjevuji Ameriku), že by se daly využít aktivní sopky a v jejich středech vytvořit tepelné vrty a základny pro využití tepla pro přeměnu na elektrickou energii, a nebo právě na výrobu vodíku. Jak moc je tato myšlenka realizovatelná nevím, ale pokud by se vývoj zaměřil na tento způsob získávání energie, a dokázali bychom ovládnout tento přírodní živel, nebylo by to vůbec špatné.

263827

15.03.2012 21:33

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jawa350 147.?.?.?

No "skvělé"... A tak jsem tomu projektu fandil. Nějak už nepochybuji o výroku, že si Češi sami neumí vládnout. Vždy to tu ovládnou prospěcháři. Je to v naší mentalitě, nedá se svítit. Už jen to video z konference stojí za to...ten chaos tam.

Každopádně díky za tento odkaz. Člověk hned ví, na čem je. [bliji]

265301

najít po republice všechny podobně smýšlející lidi, jako je paní Lorencová. Ti kdyby vytvořili vládu této země (a vůbec obsadili důležité řídící posty), tak si žijeme jak v pohádce a jistě by i morálně působili na společnost tak, že by se časem snad vyléčila z marasmu, do kterého se za poslední dvě desetiletí dostala (konzum, hamižnost po penězích atd.). Ale asi je to jen můj sen že... [pláč]

266055

03.04.2012 21:53

Nový Mandela

RE: Zeměžluč

Jawa350 147.?.?.?

Můžete mi dát prosím přesný název knihy? Rád bych si ji přečetl. Děkuji [smích]

Jinak když jsme zase u židovstva... Co si myslíte o dokumentárním československém filmu Nyckiho rodina? Viděl jsem ho teprve před nedávnem. Film na mě působil jako další z řady propagandistických filmů, které mají za cíl ukázat černobílý a jednostranný pohled na věc. Tím však nechci nějak shazovat čin Winstona, pokud opravdu zachránil dětské životy před smrtí. Jde mi spíš o podání příběhu ve filmu, které mi přijde nešťastné a plné klišé.

266319

05.04.2012 13:14

Nový Mandela

RE: Zeměžluč

Jawa350 147.?.?.?

Děkuji za další cenné informace. Člověk se má pořád co učit. [smích]

266391

11.04.2012 22:39

Přední německý spisovatel Günter Grass požaduje: „Žádné ponorky pro Izrael!“

RE: Sionisticko-fasisticky paradox

Jawa350 213.?.?.?

Steve!!! [chechtot] [chechtot]
Ty Vaše komentáře si snad začnu kopírovat a schovávat a za čas z nich vytvořím sbírku. Protože co komentář, to perla a člověk se neubrání smíchu. Jen tak dál! Bez Vás by byl Zvědavec o dost chudší! [chechtot]

266777

03.05.2012 17:38

Za léčebné konopí

RE: ....

Jawa350 147.?.?.?

S legalizací trávy souhlasím, ale pouze pro léčebné účely za pomoci mastí a tinktur. Hulení moc nepodporuji, člověk si tím ničí zdraví a smradem otravuje okolí. Tady musím podotknout, že mi víc "voní" smrad z některých cigár, než z mařeny.
Dále jak můžeš o někom tvrdit, že je neosvícený, když sám odsuzuješ fakt, že za krizi mohou banky a židé. Já teda netvrdím, že všichni židé, ale někteří židé a Sionisti, což je trocha rozdíl. Takže můj závěr je, že s neosvícencem ohledně mařeny si můžeš podat ruce. [chechtot]

268235

03.05.2012 17:48

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

Jawa350 147.?.?.?

Píšete, že pracujete ve farmacii a vypisujete nám tu negativní skutečnosti, které farmaceutický průmysl páchá (sám si to také myslím). Když ale víte, co se zde děje, proč tu stále pracujete? Co vás k tomu vede? Svědomí se neozývá? Pokud tam pracujete z důvodu, abyste udělal osvětu mezi lidmi, poskytněte nám prosím více vnitřních materiálů z výroby. To by bylo fajn. Jinak jste nám ale neřekl nic nového, co by se nedalo zjistit běžně na webu, takže si taky můžu myslet, že si vymýšlíte, a že vůbec v žádné farmacii nepracujete, ale měl to být jen "posilovák" pro to, abychom vám uvěřili. [smích]

268236

04.05.2012 00:01

Za léčebné konopí

RE: ....

Jawa350 213.?.?.?

Povídej, povídej, to mě zajímá! Rád se nechám poučit a myslím to vážně. Jsem dychtivý hledač pravdy! Pokud mi však nedáš ani nástin toho, o čem píšeš, považuji tvá slova za plané výkřiky o ničem. [mrknutí jedním okem]

268263

04.05.2012 00:17

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

Jawa350 213.?.?.?

Dobrá, ale tady jste v relativní anonymitě, takže nějaké bližší info by se nám určitě hodilo a poskytnout byste ho mohl. Jako například, které látky a proč se cpou do léků, co mají za úkol vyvolat, co se tím sleduje a pod. Nevím..nechci vypadat jako psychický vyděrač, ale pokud si tyto zásadní informace, které by mohly pomoci spoustě lidem při léčbě jejich komplikací, necháte pro sebe, tak si to svědomí s vámi stejně jednou pohraje. A nelitoval bych Vás. Sice píšete, že všichni žijeme v tomto systému a jsme jeho součástí, to však neznamená, že s ním souhlasíme a tento stav podporujeme. Vy ho však svým jednáním podporujete. A popřete, že to tak není. [mrknutí jedním okem]

268264

04.05.2012 13:56

Za léčebné konopí

RE: ....

Jawa350 213.?.?.?

Tak jinak...už i jinde píšeš tajemně, a jak jsou ostatní nechápaví a snad i nevzdělaní za to, co píšou. Buď teda napiš něco konkrétního a pouč nás, nebo prosím tě nepiš vůbec. Tajemnýho hradního z Karpat není fakt zapotřebí.Díky [oči v sloup]

268306

04.05.2012 14:08

Za léčebné konopí

RE: nedristaj

Jawa350 213.?.?.?

To katolíci většinou dělají
Hmm...zajímavé. Copak jsi ty, že to neděláš? Tip mám...ale zatím si ho nechám pro sebe. [smích]

268307

04.05.2012 14:15

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

Jawa350 213.?.?.?

Děkuji za odkazy. Jinak na věc kolem farmaobludnosti máme, dá se říci, stejný názor.

268308

04.05.2012 21:40

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

Jawa350 213.?.?.?

Pane Stwora? Vysvětlete mi prosím, proč mažete některé příspěvky v diskuzi!! Nezdálo se mi, že by nebyly k tématu. Radši promažte ty, kde se lidé hrubě napadají! Nepůsobí to tu dobře. [zmaten]

268336

04.05.2012 21:42

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

Jawa350 213.?.?.?

Omlouvám se za nařčení, nějak se mi asi nezobrazily, teď už tam zase jsou... Smažte tedy prosím mé poslední dva příspěvky. Děkuji

268337

29.05.2012 11:45

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Když já nevím

Jawa350 147.?.?.?

Co je to za nesmysl? Už se nedívej na ty akční filmy. Elitu dělá elitou to, nad čím mají moc, s čím můžou ovládat druhé. Tzn. peníze tak jak je známe a jak jsou akceptované, finanční trh tak jak funguje a nerostné suroviny, které ovládají. Toto, kdyby se změnilo - tedy kdyby trhy i peníze získaly jiný rozměr a hodnotu, tak přestanou být elitou. Nějaký Dubai je jim u řiti.

269921

04.06.2012 15:04

Pokládání základů pro preventivní jadernou válku proti Íránu

Dobře napsaný článek

Jawa350 147.?.?.?

Toto je jeden z nejlépe napsaných článků, které jsem za poslední dobu četl, s hojností odkazů na zdroje. Líbí se mi jeho široké pojetí a návrh řešení v podobě odklonu od využívání klasického způsobu výroby energie. Kdyby toto v Íránu provedli, bylo by snad už konečně celému světu jasné, za jakým účelem jsou sankce proti Íránu vedeny...
Íráncům jejich situaci nezávidím a mám strach, aby nakonec nedošlo k vnitřnímu rozvratu právě vlivem chudnoucí populace kvůli neoprávněnému embargu. Chtělo by to také, aby se i Evropa odklonila od nesmyslných nařízení přicházejících od USA. Je přeci evidentní, že tato opatření škodí Evropě. To nikdo z vlád nevidí, nebo je to zas jen součást nějakého vyššího plánu k prosazení NWO? [zmaten]

270240

01.10.2012 22:36

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

Jawa350 90.?.?.?

Promiňte pane 5p ... už to musím napsat. Vy jste prostě pitomec... Pár Vašich příspěvků mě (a věřím, že nejen mě) o tom přesvědčilo téměř dokonale. Jste jen žvanil, nic víc. Jako strojní inženýr se podepisuji pod fakta, která Vám dodal diskutér Oracle. A také Vás laskavě žádám, napište něco konkrétního a jasného místo těch Vašich výplodů o ho... ničem. [bliji] Děkuji.

276004

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 307 177