Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané maut

Nalezeno 8 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.02.2009 21:12

USA a Rusko si vzájemně vyhrožují vojenskými základnami v Gruzii a v Abcházii

RE: Gruzijci nehrajou dobreho pokra

maut 88.?.?.?

Musím se zastat Gruzínců i vedení ruského státu. Po tom, co Rusové přežili atentát na vlastní svobodu a ekonomiku v průběhu 90. let , v němž byly hlavními aktéry Goldman-Sachs a jeho čiperní "vyvolení" agenti, kterým se dnes říká "oligarchové", nemusí nikdo Putinovi vysvětlovat, co dělá, když 6 členů gruzínské vlády vlastní izraelský nebo americký (což je vlastně jedno) pas a dostává 2.plat od jistého dobromyslného a charismatického Sorose. Gruzínský národ s tím nemá co společného, a pokud mne pamět neklame, ani za cara Rusové s Gruzínci nikdy neválčili, naopak byli křesťanští spojenci v moři Islámu. A propo, myslíte, že Rusové nenávidí český národ proto, že prohrál boj s rakovinou, která dnes ničí Gruzii? Nejspíš nás jen litují .....

183480

28.08.2009 18:07

Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže

Kristova noho!

maut 88.?.?.?

Jak čistý pramen v poušti. Tatra hned zkrásněla. Přejícně závidím a přeji statečným plnohodnotnou, nedevalvovanou svobodu. Domov a ne poddanský chlívek.

198889

27.01.2010 23:57

Datové schránky - krok mimo?

I rozum krok mimo

maut 82.?.?.?

Každý, kdo sloužil vlasti ví, že nemá-li se kolona vozidel změnit z organizovaného přesunu z místa na místo v totální chaos, musí se pohybovat rychlostí nejpomalejšího vozidla. Ti debilové v politice, zdá se, měli všichni modrou knížku, a ajťákům už se vojna vyhnula, a nejen vojna,ale i rozum a povědomí, že ty programy nedělají pro sebe ....

210813

19.03.2010 18:24

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: No to zase raz niekto

maut 82.?.?.?

K tomu varování před generalizací bych se rád přidal. Z jiného pohledu.
Vždy posmutním, když se i erudovaní diskutující opakovaně ohánějí tím, že Američané mohou za to či ono v dnešním světě. Ukazuje to na zásadní nepochopení reality a sil, které uvádějí události do pohybu. Američané, totiž, nevládnou ve svojí republice již od atentátu na prezidenta Andrewa Jacksona. Pokus o změnu odnesli Kennedyové. A poté, co ministr financí Paulson (z J.P.Morgan) přišel do Kongresu s požadavkem na 700 miliard USD z kapes občanů USA pro bankstery v rámci programu TARP s tím, že pokud to zástupci lidu USA neodsouhlasí, tak jim banskteři položí US ekonomiku a vyhlásí stanné právo(svědectví D. Kucinice a 5 dalších kongresmanů), tak už de-facto nemají ani demokracii, ani republiku. Svoje iluze si však pěstují i nadále, protože přiznat si debakt 200+letého projektu nového svobodného světa je pro ně nemyslitelné, neamerické a morálně devastující. Musí padnout hubou do vlastních výkalů, aby začali myslet a sebezáchovně jednat. A na tom se teď pracuje.
Kdo nežil v USA déle nepochopí, že drtivá většina Američanů se politikou a otázkami společnosti nezabývá, protože na to mají vrstvu lidí, co si na to platí-politiky. Ti jsou ale zkorumpováni (kombinací mamonu a vydírání) a slouží proponentům Nového světového pořádku. Obyčejní, ale i akademicky vzdělaní Američané nemají představu nejen o reálném fungování vlastního státu, ale ani mezinárodní právo jim nic neříká (exteritorialita US práva a vzdělávací systém), protože co oni dělají, dobře dělají a i kdyby se brodili po kolena v cizí krvi nevinných, jsou přesvědčeni o tom, že nesou svobodu a pokrok světu. Co si myslí či chtějí ostatní je nezajímá. Nechápou plánovitost akcelerující destrukce Ameriky (coby alternativy "regime ancient")a jejích hodnot, zakotvených v jejich ústavě, netuší, že se s té ústavy, na kterou přísahají, stal již od roku 1913, ale zejména od 60. let hajzlpapír, s kterým si část jedné specifické 2% menšiny vytírá provokativně řiť před jejich vlastníma očima, aniž by chápali, která bije. Neuvěří tomu, že může existovat v jejich středu někdo, pro koho je rozbití USA nutným předpokladem jedné světové vlády, a to do konce jejich amerického, nyní již zfetovaného snu. Pateticky přísahají na vyprázdněné symboly, formu považují za důležitější než obsah, zaklínají se vlastní vyjímečností naočkovanou politicky korektní propagandou a umírají za cizí a zahraniční zájmy a zisky. Je nutno rozlišovat mezi Američany a jejich stávajícími elitami. Jako národ si Američané zasluhují víc než náš soucit. Jdeme totiž do vlastní záhuby v jejich stopách. Jejich osud bude i naším v tom zglobalizovaném světě strachu.

215392

22.03.2011 00:55

Jak je to s uskladněním vyhořelého paliva ve Fukušimě - odpověď SÚJB

RE: Ježkovy zraky!

maut 88.?.?.?

Japonci vyrábějí od počátku 80. let mazutové elektrárny až do výkonu 60 MW na velkých pontonech. Jednu takovou elektrárnu jsem osobně navštívil v Bangladéši, kam ji přitáhli remorkérem z Japonska. Divil bych se, kdyby takový národ, co čelí seismickým a tsunami průserům velmi často, a není vůbec chudý, neměl alespoň jednu takovou ve strategických vládních rezervách. A pokud nemá, i síla kolektivního managementu může být stupidní.

240023

23.03.2011 19:50

Strategie zničení Libye

RE: saharska-velka-umela-rieka

maut 88.?.?.?

195 - díky za link - neumřu jako blbec. Člověk leze s úctou po pyramidách, a o gigantických a užitečných dílech dneška se politicky korektně ani nedoví. Ten link je zároveňnejlepší způsob jak spláchnout el-kokotovy výblitky, co krášlí svým absurdním, zřejmě placeným naivismem tuto diskuzi.

240159

19.01.2012 20:48

Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

Nikdo neuteče, není kam

maut 213.?.?.?

a) Poklona autorovi, se selským rozumem se člověk v protektorátních médiích moc nesetkává.

b) jsme v háji - důvěra, na které stojí nejen banksterský business, ale jakákoli směna, je v háji, zamrzají toky peněz. Jako před Lehmanem. Co je podstatnější - došel kolaterál na pokračování téhle hry "extend and pretend". Deriváty, to neviditelné kasíno, už přes USD 650 bilionů, jsou zbraní hromadného ničení - pokud se to nesesype totálně, sázkaři utrpí 80-90% ztráty. Leverage/pákování too-big-to-fail R+R bank je 1ku 25 až 1ku80. Pokles ceny akcií o 2,5-1,2 procent maže základní kapitál pilířů světového finančního systému. Všichni nahoře ví, že druhá noha deprese je tady, a hra s papírovými nesplnitelnými sliby je u konce. Všichni chápou, že tohle je globální Výmar s podobnými sociálně-politickými důsledky. Lži a iluze nahradily hnusnou realitu. Všude se válejí hromady spekutantských prachů-a není za ně co cenného koupit. Vše, co bude mít hodnotu i v rkizi a po ní, už skoupili za bezcenné papírky bohem vyvolení a neprodají. Ostatní si ten papír mohou přehazovat vidlema, aby se nezapařily, než chytnou. Tak nějak po pekingsku.

c) je to umělá politická, morální a systémová krize z cílem vytvořit revoluční situaci pro to, aby zoufalci sežrali návnadu s názvem NWO (dluhové, politické i rasové otroctví těch 99%) za pomoci všech existujících ifnančních zbraní hromadného ničení ... a zmonopolizovaných globálních médií. Na debilitu těch ve FED and Co. nevěřím, je to řízená destrukce systému a největších nepřátel NWO v historii - národů USA, Německa a Ruska.

c) co je nejhorší je, že nás boží elity připravily o jakýkoli záchranný plán B, tedy i o možnost nějaký plán B vůbec mít. I nemocnice, drůběžárny, všude, kde jde o lidský či zvířecí život, projektanti nezapomenou na back-up, náhradní zdroj, zálohu pro případ havárie. Čechům v jejich zemi nenechala pátá kolona ani jednu státní banku, takže nás odsoudili k tomu, platit z našich daní bankroty cizích bank z našich daní (raději by spáchali sepuku, než by pánům od červeného štítu sáhly na majetek). A ani ta ČNB nám neslouží. A zlatý poklad máme asi jako Srí Lanka (12,5t)díky tomu, aby vyvolení mohli manipulovat cenou zlata (teploměru globální ekonomiky) na LMBM a Comexu, a pak je fyzicky předisponovat do trezoru současné Zlaté hordy.

NO WAY OUT. Bude rána, audit, a Kondratějevova zima po desítky let. Pár ztracených generací, co se děsně naserou, až jim někdo vysvětlí, kdo, jak, s kým a proč to došlo tak daleko, a proč nikdo u moci tomu ani nechtěl zabránit, a kde bylo jeho svědomí a duální morálka,když se na té eugenické prasárně za pár šekelů účastnil.

261376

20.09.2013 16:30

Posledních par hodin

Fakt nedůstojné

maut 213.?.?.?

článek mě, čerstvého šedesátníka, rozbrečel. Do 46 jsem i s rodinou vedl nomádský život s touhou po psu-labradorovi. Pak, shodou mnoha náhod, jsme se s dcerou byli podívat na vrh štěňat ve vedlejším maloměstě - 9 různobarevných krasavců, ale jen jeden láska na první pohled. Nebyl k mání, byl už zamluvený. Po pár dnech telefon, že je ta zlatavá asertivní láska na první pohled k mání. Manželka nechtěla štěně do bytovky 3+1. Asi jsme se dostali k rozvodu nejblíže za celé 35 leté manželství. Vyvzdoroval jsem si ho, přestěhovali jsme se kvůli němu na vesnici-s nadnesem, ten pejsek mě stál asi 3,5 melounu. Je to člen rodiny s titulem psynek. Když se soustředím na to, co se mi snaží sdělit,rozumím všemu. Teď, těsně před 14 narozeninami mi ten chřadnoucí kanadský fešák říká, že už ho to nebaví probírat se na pelechu počůraný, nebýt schopen vylézt dva schody na terasu, ujít max. 50 metrů a také 3krát denně se dusit - Jim je zdravý jako štěně, jen má 1,5krát větší srdce než by měl mít - je kardiak. Medikace zatím pomáhá - ale, kdybyste ho viděli jak se dusí, ztrácí kontrolu nad vyměšováním, padá - nikdy nevíte, kdy je to naposled. Stojím před stejným dilematem - kdy. Nechám rozhodnout Jima, řekne mi, až už to nepůjde. Už teď ale vím, že jeho odchod nebude mít, z pohledu mojí reakce, nic důstojného. Je to můj psynek.

296523

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 1

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,29 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,45 Kč
100 japonských jenů
22,01 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 944,01 Kč
1 unce stříbra
562,76 Kč
Bitcoin
297 763,25 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 412 882