Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Petr Křivý

Nalezeno 37 příspěveků, 27 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.04.2011 14:56

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Petr Křivý 62.?.?.?

Pane Jiří,

máte naprostou pravdu. Václav Havel je nejen jeden z nejlepších světových dramatiků, ale také velice morální člověk, který se postavil rasistickým Srbům a jedině díky jeho iniciativě bylo Srbsko bombardováno, takže se zabránilo vetším masakrům, než bylo avizovaných 800 000 umučených a znásilněných muslimů.

Víte, někdo by mohl říci, že ty čestné doktoráty vlastně nic neznamenají, ale opak je pravdou. Pan Havel totiž není jen vynikající dramatik, ale také matematik, fyzik a filozof. Takže ty doktoráty si rozhodně zaslouží více než ostatní osobnosti, které také dostávají desítky čestných doktorátů, když navštíví nějakou univerzitu.

Jsem rád, že se najdou lidé jako vy, kteří neváhají použít armádu, aby se zabránilo ještě vetšímu krveprolití. Mně osobně také těší, když se dozvím, kolik komunistů bylo vybombardováno. Pak vím, že se blíží den, kdy se boží království opět rozprostře i nad zeměmi, kde dosud pobývají pohané, komunisti a jiní heretici.

Pane Jiří, s nějakými ohavnými transsexuály se opravdu nemá cenu zaobírat.

Žehnám vám, panu knížeti a panu Václavu Havlovi a doufám, že se i v Čechách brzy opět zbavíme heretiků a opět se přikloníme ke Svaté stolici.

Petr Křivý

242203

19.04.2011 15:14

Případ nepovšimnuté knihy

RE: *Kniha popisuje následek*

Petr Křivý 77.?.?.?

Pane Erwine,

máte naprostou pravdu. Německá vojska se chovala vždy vzorně. Stejně jako dnes armáda americká. Je to jen bolševickožidovská propaganda, která tvrdí nesmysly typu My Lai. Západní armády vedené Svatou stolicí se vždy chovaly vzorně a k podobným excesům typu znásilnění nedocházelo ani omylem. Armáda Svaté říše římské by to prostě a jednoduše nestrpěla. Stejně tak jsou ubohé pověsti o vypálení vesnic, jako byly Lidice a Ležáky a podobné nesmysly. A pohádky o nenávisti proti židům, těm už opravdu věří jen neználci. Pan Hitler byl slušný katolík, jehož jedinou chybou bylo to, že se nechal příliš ovlivnit židy, kteří byli zakukleni ve vládách západních mocností.

Jsem rád, že to někdo zdejším kryptokomunistům vysvětlil jednoduše a na základě faktů.

Bůh s vámi a vítězství zdar!

Petr Křivý

242204

19.04.2011 16:26

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Petr Křivý 199.?.?.?

Pane Larouxi,

asi jste vůbec nepochopil, co jsem napsal. Teď jsem si dal tu práci, abych vám a vám podobným levičákům vysvětlil, co jste zatím nepochopili z bravurně napsaných článků pana Jiřího, dobrého křesťana a obdivovatele pana Knížete.

Pan kníže je velice sečtělý a vzdělaný člověk, kterého nám může každý jiný národ závidět. Právě tuto neděli jsem poslouchal moudrý proslov pana knížete v televizi. Pan kníže správně řekl, že bychom se měli modlit růženec. Pan kníže je dobrý křesťan a jako urozený bohatý člověk nepotřebuje další peníze, proto je to vynikající politik. Pan kníže má kultivovaný projev a jeho názory jsou pevné jako skála.

Pan Jiří by se mnou jistě souhlasil. Víte, pane Larouxi, že lidé jako jste vy a vám podobní zakuklení kryptokomunisti, jsou jedinou brzdou k vybudování opravdu spravedlivé společnosti? Vzpomeňte na památný proslov našeho drahého prezidenta pana Václava Havla, který nám slíbil, že zde nebude žádná bída, nezaměstnanost, že nebude chtít zpět svůj majetek a další čisté pravdy, které nebyly naplněny právě kvůli takovým nepřejícím čecháčkům, jako jste vy a vám podobní.

Měl byste se nad sebou zamyslet a dát více prostoru nejen panu Jiřímu, ale panu Jakubovi, který má také co říci.

A co se týká těch palestinců, pak zastávám stejný názor jako pan Jiří, totiž že žádní Palestinci nejsou, ve skutečnosti je to jen banda špinavých teroristických heretiků a není proto divu, že pan Václav Havel by je nejraději odstranil stejně, jako zlé Srby.

Nesouhlasím s vámi, ale přesto se s vámi s úctou loučím.

Petr Křivý

242209

19.04.2011 16:32

Případ nepovšimnuté knihy

RE: :(

Petr Křivý 199.?.?.?

Pan Aristokrate, víte o tom, že urážení nejvyšší křesťanské autority je opravdu ubohé a opovrženíhodné, ale co čekat od levičácké lůzy, která se zde vyskytuje, že? Divím se, že pan Jakub a pan Jiří s vámi mají tolik trpělivosti. Asi jsem udělal chybu, že jsem se nechal strhnout k diskusi na tomto serveru, který zřejmě není to, co jsem si o něm myslel. Nebýt pana Jiřího a pár dalších rozumně uvažujících lidí, kteří nejsou pod vlivem zhoubné komunistické propagandy, asi bych sem už nikdy nešel...

[pláč]

242210

22.04.2011 09:22

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: K programu

Petr Křivý 137.?.?.?

Pane Kysučan! Vždy mně potěší slova dobrého katolíka. Se zájmem jsem si přečetl váš informacemi nabitý příspěvek. Máte naprostou pravdu a dobře jste to vysvětlil tomuto pomýlenému (v lepším případě) nebo záměrně mlžícímu (v případě horším) panu HHBB! Nechci se zde pouštět do větších podrobností, ale jde mi zejména o ty bradaté. Víte, když došlo k vytržení "církví" jako jsou pravoslavná nebo protestantská z lůna Svaté stolice, což bylo zcela pod vlivem těchto bradatých, tak se světové události začaly měnit okamžitě k horšímu. Já jen čekám, až dojde na lámání chleba a nejvyšší autorita nejsvatější církve zavelí k definitivnímu řešení. Pak, vy, já a ostatní dobří katolíci budou muset naplnit to, co po nás Svatá stolice žádá. A tihle zakuklení hebrejští kryptokomunisti budou muset opustit své pomýlené názory, neboť pán je jen jeden. Ta chvíle se již blíží, jak si můžete povšimnout ze zvýšené aktivity křesťanských vojsk po celém světě. Bohužel to tu nemám zatím předplacené, takže se nebudu příliš rozepisovat, ale pokud by vás zajímaly podrobnější informace, můžete mě kontaktovat mailem.

Zdravím vás a žehnám vám. Pán s vámi.

Petr Křivý

242425

Pane Tmo,

hrozně rád si čtu vaše příspěvky. Je úplně skvělé, že se zde najdou tak trpěliví lidé, kteří podobně pomýleným bláznům, jako je tady pan HHBB vysvětlí, jaká je Jediná pravda a Cesta. Již delší dobu pozoruji, jak se zoufalou odhodlaností bojujete se zdejšími pomatenci, které naprosto správně častujete odpovídajícími výrazy. Je s podivem, že stále nechápou, že jste šiřitelem Jediné pravdy, tedy cesty našeho pána. Samozřejmě vím, že máte pravdu i ve všech vašich jiných příspěvcích a je dobře, že se nebojíte ostatní označovat za hlupáky, protože jak je psáno, moudrost jde ruku v ruce s opovržením k těmto neználkům.

Dobře jste to vysvětlil tady tomu pomýlenci, já bych na vašem místě použil ještě ostřejší výrazivo, protože POCHYBOVAT o tak jasných věcech, jako že historie je perfektně zdokumentovaná již od doby vzniku Písma svatého, je stejné, jako pochybovat například o tom, že za 911 stáli muslimští fanatici z Afghánistánu. Je přeci prokazatelně jasné, že historie se odehrála přesně tak, jak je napsáno v nejsvatější knize, opravdovém pokladu všech dobrých katolíků (správně jste tomu hlupákovi vysvětlil, že katolický znamená všeobecné, tedy univerzální, tedy jediné správné).

Takže to ještě jednou shrnu pro zdejší pomatence:

Ježíš chodil, učil a posléze založil katolickou církev s pomocí Pavla, který mu byl dlouhou dobu jeho oporou při budování Svaté stolice.

Mojžíš dostal od Boha, který je Duch svatý, takže samozřejmě nemůže mít žádné oko, desatero vytesané na hliněných deskách. Kdo pochybuje o takto průkazné věci, je opravdový chudák, myslí i duchem. Jelikož Bible je 100% soupisem historie (na jejím vzniku se podílel sám Bůh).

Bohem vyvolený národ je národ židovský, který se stal národem poté, co Mojžíš sešel z hory a začal kázat Písmo svaté.

Jsem rád, pane Tmo, že nejste nějaký uřvaný fanatik, jako například HHBB, který nedostatek svých vlastních znalostí zakrývá pořváváním na ostatní, jejich napadáním a celkově velmi hulvátským projevem.

Už dlouhodobě je váš projev kultivovaný, laskavý a je vidět, že jste opravdu moudrý člověk. Mockrát vám děkuji, že sem chodíte, rád se vyjadřujete fundovaně ke každému tématu zde a vždy máte pravdu, takže je vidět, že jste veden Duchem svatým.

Bůh vám žehnej, pane Tmo. Snad se někdy sejdeme na mši a budeme si moci promluvit osobně. A rád si s vámi podiskutuji i zde, jelikož po Velikonocích, tak významném dni pro všechny dobré katolíky, jdu poslat peníze panu editorovi, jelikož tento server, přestože sem chodí hodně pomýlených a svedených jedinců, je jediný v Čechách, kde mohou v klidu a míru diskutovat lidé, kteří sledují Cestu.

S pozdravem

Petr Křivý

242509

26.04.2011 14:04

Co je demokracie?

Demokracie funguje

Petr Křivý 46.?.?.?

Dobrý den všem. Po včerejším krásném svátku a ještě úžasnější mši, jsem se dnes podíval na Zvědavce a co nevidím. Dalšího čecháčka, který nechápe, co to ta demokracie vlastně je. Demokracie je společenský systém založený na odpovědnosti jednotlivců. Většina takto pomýlených "odpůrců demokracie" tento systém zaměňuje s diktaturou, jakou jsme tu měli například za éry komunistů. Demokracie není o vhození lístku do urny a následném nadávání u piva. To se nám marně snažil vysvětlit i náš bývalý prezident Václav Havel, o kterého se malí čecháčkové rádi otírají. Václav Havel se mohl stát opravdovou zárukou svobody a demokracie, kdyby mu neustále dav postbolševických soudruhů neházel klacky pod nohy.

Na demokracii její kouzlo vězí v tom, že občan volič je neustále pobízen k tomu, aby se o dekoracii staral. Takové starání je sice dost práce, ale deokracie není zadarmo, zadarmo jsou diktatury. Můžeme se podívat například na Irák, kde před nastolením diktatury panoval tvrdý islamistický režim a teprve po intervenci a oběti mnoha amerických životů se zde nastolil spravedlivý systém pro všechny a sekulární společnost.

Stejná situace nyní panuje v Libyi, kde bezbožný komunista Kaddáfí ožebračuje celý národ, jelikož si všechny peníze z ropy nechává pro sebe, kde panuje jeden z nejtvrdších islamistických systémů na světě a opět bude stát stovky, možná tisíce amerických a spojeneckých životů nastolení demokracie západního typu.

Proto pan Václav Havel správně požaduje humanitárně bombardovat Kaddáfího vojska, aby se zabránilo dalším promarněným životům, stejně jako se to osvědčilo, když rudí Srbové vraždili statisíce pokojných muslimů.

Jak vidíte, demokracie není zadarmo a kdyby nebylo států jako jsou USA a další, nejméně polovina populace na Zemi by trpěla v totální bídě a pod jhem různých diktatur. Občan se musí o demokracii starat a místo nadávání je potřeba, aby šel a promluvil si se svým legálně zvoleným zástupcem, pokud se mu něco nelíbí. A příště může zvolit někoho, kdo bude více zastupovat jeho zájmy. Opravdu nechápu, co je na tom k nepochopení.

Děkuji a pěkný den všem...

Petr Křivý

242684

Dobrý den, paní magistro,

snad mi editor ještě odpustí další můj příspěvek, nějak jsem se tu poslední dobou rozpovídal. Panuje zde totiž přátelská atmosféra a diskuse na úrovni. Tady bych vyzdvihl především pana Tmo, který se velice milým a přátelským způsobem snaží zdejším tupounům vysvětlit alespoň elementární znalosti.

Jelikož ale vidím vaši upřímnou snahu se něco nového dozvědět, rád bych vám k tomu něco řekl. Sám jsem dříve také tápal, nevěděl jsem rozdíl mezi židem a Židem, kdo založil katolickou církev a mnoho jiných věcí, které se týkají duchovního rozvoje člověka.

Takže začnem od začátku. Na začátku Bůh stvořil svět a poté člověka. Ten první člověk byl Žid. Bůh mu přislíbil, že pokud mu obětuje syna, tak bude jen a pouze jeho Bohem. Posléze ovšem došlo k tomu, že člověk nedodržel ani tak jednoduchou věc, jako nesníst jablko ze zakázaného stromu. Pak to šlo s člověkem rychle z kopce.

Postupným množením došlo k nárustu obyvatelstva, které ovšem na Boha zapomnělo a začalo se klanět zlatému teleti. Zlaté tele svedlo na scestí mnoho dobrých Židů a z těch se postupně staly další pronárody. To jsou ty "národy", které Bůh nemá rád, jak jste správně pochopila pana Tmu.

Když celá věc došla do stádia, kdy ve všem byl pouze chaos a zmatek, napadlo Boha, že by mohl na svět vyslat svého syna. Tak se také stalo. Samozřejmě, že jeho syn byl také Žid, neboť židovství se dědí po matce, která byla Židovka. Zde si všimněte, že píši Žid s velkým Ž, neboť se jedná o národ. Boží syn, jménem Ježíš Nazaretský se narodil neposkvrněným početím, tedy vyhnutím se hříchu nejohavnějšímu, tedy smilstvu.

Jeho otec byl Duch svatý a jeho matka Panenka Marie. Ježíš byl vyslán k Židům (jen a pouze Židům, jelikož Bůh je vyznáním žid). Ježíše ale Židé nechali popravit, protože si mysleli, že jeho tvrzení, že je Bůh, jsou pouhé bláboly. Díky tomu se na Židy sneslo nekolik holokaustů, které je měly ponaučit, že s božím synem se nemá vyjebávat.

Zde bych rád citoval pana Tmu: hlídej si sebe, svá slova a skutky (i motivaci). a až nebudeš mít trám ve svém oku, budeš teprve vidět a budeš moci poukazovat na třísku v oku někoho druhého. především ale zdokonaluj sebe.

Ano, pan Tmo vystihl podstatu křesťanského učení. Měla byste si uvědomit, že vaše sprosté urážky, vaše napadání diskutujících a celkově povýšený projev, kdy se naprosto hloupě domníváte, že vaše pravda je jediná správná, je velice odpudivé.

Měla byste si brát příklad z pana Tmy, který zcela správně říká, že bychom měli mluvit rozumně, ne fanaticky, ne manipulativně, ne dělat chytrého a jedině správného. Jste schopná pochopit něco tak jednoduchého? Příště si proto své ubohé urážky nechte pro sebe.

Jinak vám ale přeji krásný den a Bůh nechť provází vaše kroky.

Petr Křivý

242744

Vážený pane 88,

opravdu nevím, kam na takové bludy chodíte.

1. Židé datují svůj letopočet od Adama. Jelikož Židé jsou národ, tak první z jejich rodu nebyl Žid? Kam na to chodíte?

2. Možná to nebylo tak, jak jsem to přesně napsal, ale v podstatě mám pravdu.

3. Jak mohly existovat pronárody, když na světě byli pouze Židé? Jak víte, židovství se odvozuje po matce a Eva byla Židovka, viz. bod. 1.

4. Viz bod 1 a 3.

5. Lžete vy. V Bibli se jasně píše, že Bůh seslal svého syna kvůli tomu, že byli lidé zkažení. Myslíte si snad, že by Bůh stvořil lidi zkažené od začátku? To byl jeho záměr? Kam na to chodíte?

6. Nesmysl. Dle zákona o matce je Ježíš Žid. Otec se nepočítá, protože nikdy není jistý. Víte vůbec něco o historii a židovství?

7. Sex není smilstvo jedině tehdy, pokud je pár sezdaný před katolickým knězem a jedině při plození dětí. Každý jiný sex je smilstvo. No sex until marriage!

8. Odpověděl jste si sám.

9. Bůh dal Židům desatero. Jak tedy nemůže být Žid?

10. Přečtěte si pořádně Bibli. Nemá cenu se dohadovat s někým, kdo má elementární neznalosti.

11. Odpověděl jste si sám: Věděl vždy a plán existoval taktéž vždy.

Ale přesto vám děkuji za zajímavé podněty. Nicméně bych vám doporučoval podorobnější studium Bible, kde se jasně dočtete, že se jedná o Boha židovského a terpve náš Pán, kterého židé nechali zavraždit nás spasil.

Přeji hezký den

Petr Křivý

242848

02.05.2011 17:06

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Jde to dobře

Petr Křivý 137.?.?.?

Přeji dobrý den všem,

včerejší den jsem měl radost hned dvakrát. Především proto, že pan Vojtyla byl blahořečen. Nyní je to již jen krůček k jeho svatořečení. I tento krok je oprávněnou fackou do tváře pochybovačům o dobrých úmyslech Svaté stolice.

Svatá stolice nemůže být špatná, jelikož papež je sice vybrán lidmi, ale poté je již oprávněným zástupcem Boha na zemi, něco jako jeho zdejším asistentem, který je jediný oprávněn s Bohem hovořit a řídit tak svět.

Druhou, velice pozitivní zprávou, bylo to, že Američané konečně dopadli a spravedlivě potrestali jednoho z největších teroristů světa. Bin Ládin byl zplozencem pekla a to, že osobně zavraždil přes 3000 lidí ve WTC bylo jen potvrzením, toho, že ten, kdo se neodevzdá Pánu, bídně zahyne.

Proto se pomodleme za podobné úspěchy svaté armády, která již v blízké době zničí heretickou nákazu ukrývající se v odlehlých afghánských horách.

Budiž nám příkldem i náš vážený bývalý prezident pan Václav Havel, který byl celou duší pro útok na základny Al-Kajdy po celém světě, především však v Iráku a Afghánistánu, nyní i v Libyi a další země jistě přibudou, tak, jak svatá armáda smete heretiky z povrchu zemského.

Jsem velice rád, že česká armáda je této svaté armáddy součástí a odvádí pořádný kus práce v Kosovu, Afghánistánu a jinde.

Bůh žehnej našim chlapcům, snad nás těch odpadlých špinavců brzy zbaví.


Přeji krásný den všem

Petr Křivý

243108

16.05.2011 13:34

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: Tak se na to vykaslete pane Stwora

Petr Křivý 199.?.?.?

Přeji hezký den, pane Lynch.

Musím naprosto souhlasi s vámi, i když mám jisté výhrady. Úvodem bych však předeslal, že si vážím vašich dlouhodobě stabilních názorů, zejména se ztotožňuji s vaší oprávněnou nenávistí k barevným.

A nyní k těm výhradám. Přijde mi trapné, když editorovi připomínáte psa žebráka. Chcete snad, aby lidé z Nezvědavce měli další téma k posměškům? Ano, pes žebrák musel často přinutit čtenáře doplatit sázku, aby pan Stwora nemusel celého Zvědavce dotovat ze svého. Ubohé je také, když někdo panu editorovi připomíná kočku, za kterou musel pomalu, ale velice pomalu položit na stůl 20.000 Kč.

Pan Stwora správně píše, že bojuje za lepší budoucnost nás a našich dětí. Je dobře, že následuje cestu našeho Pána a jsem si jistý, že jednoho dne se mu vynaložená námaha, odříkání, soudy, plivání ze strany zlých Židů, které pan Stwora správně připomenul, vrátí a on bude svatořečen, jako hrdina dnešní doby. Doufám, že je pan Stwora pokřtěn a pravidelně chodí ke zpovědi, aby mohlo být blahořečení a posléze svatořečení dle pravidel provedeno.

Vím, že jste vždy držel nad Zvědavcem ochrannou ruku a přispíval i z toho mála, které v té cizině vyděláte. Z tohoto důvodu chápu i váš vztah k barevným, neboť ti se dnes tlačí na místa, která předtím mohli vykonávat například lidé z bývalého komunistického bloku.

A budete se divit, ale naprosto vás chápu i v tom, že už nic nepošlete. A víte co, já také už nic nepošlu. Souhlasím s vámi, že podporovat čtenáře přes rameno je nemorální a nevýchovné a proto ať platí oni, ne ti, co sem chodí pravidelně již deset let.

Pane Lynch, přeji vám hezký den a nechť Bůh provází vaše kroky!

Petr Křivý

244182

17.05.2011 11:47

Církevní majetek

Majetek katolické církve musí být navrácen i s úroky

Petr Křivý 195.?.?.?

Přeji dobrý den všem.

Úvodem bych chtěl poděkovat panu editorovi za zajímavý článek. Ano. Otázka vrácení katolického majetku je nyní velmi žhavá. Pan kníže je konečně ve vládě a s jeho kolegou Kalouskem, mimochodem vynikajícím ministrem financí, chtějí oprávněně vrátit majetek, jež stát ukradl církvi.

Abychom pochopili širší souvislosti, musíme si uvědomit, že když Svatá říše římská začala dobývat tyto Bohem opuštěné krajiny, jako jsou například Čechy a další slovanská území, žili tu jen divoši, pohanští ďáblové, kteří museli být bez soucitu zlikvidováni, zejména ti, co se vzpouzeli přijmout Cestu našeho Pána. V tomto byli pro Řím prospěšní především Němci, kteří se tohoto úkolu chopili s chutí a šlo jim to dobře od ruky.

Když se rozpadala jediná kloudná civilizace, tedy Řím a nebylo na vojska, která by civilizaci chránila před nájezdy bezbožných a krutých barbarů, geniálním nápadem se stala myšlenka spojit celou říši novým nábožentvím, z kterého se stala dnešní Svatá stolice.

Nesmíme proto zapomínat, že za křesťanskou kulturu, která nám přinesla takové vymoženosti, jako je svátost manželství, zpověď, výuku katechismu a mnoho jiných pokrokových záležitostí, musíme býti Svaté stolici nadosmrti vděční, neboť nás zachránila před pekelnými plameny, v nichž bychom se smažili na věky věků. Bůh je milostivý a proto své děti musí vychovávat, aby jejich zkažené duše nepřipadly ďáblu.

Musím také připomenout, že sex je smilstvo nejohavnější a zdejší pohané se mu oddávali s velkou chutí a nehleděli na to, že za to půjdou rovnou do pekla. V té kruté době se zde skupony barbarů shlukovali do velkých hříšných rodin, vzájemně si pomáhali a to ani nevěděli, kdo je otec a matka, jelikož to nebylo řádně zapsáno v kostelní matrice.

Za to všechno dobré, co pro nás Svatá stolice udělala, je přeci přirozené, že jí toto území patří a stát by ho měl vrátit celé, než dojde opět k expanzi heretiků a následnému příklonu ke smrtelnému hříchu. To věděli duchovní otcové i v té době, kdy nechali upálit největšího heretika, tedy Husa, který odpadl od katolické církve a byl skutečnou hrozbou pro celou Evropu.

Závěrem bych chtěl říci, že tento web již není tím, co býval, když sem chodili dobří katolíci, například pan Takyjeden, žáno... Což je velká škoda, neboť ti správně věděli, že špínu na nejsvatější katolickou církev plivou hlavně talmudisti z televize Nova a jiná média, která ovládají ONI.

Děkuji všem za pozornost a přeji všem krásný den, vyjma odpadlých heretiků, které stejně čekají plameny pekelné.

Petr Křivý

244244

24.05.2011 16:33

Církevní majetek

Konečně někdo, kdo má všech 5 pohromadě

Petr Křivý 199.?.?.?

Dobrý den všem.

Jsem rád, že někdo dokáže pojmenovat zdejší komunisticko talmudistickou lůzu a nazvat je odpovídajícími výrazy. Pan taky jeden na to nemá žaludek, nadávat místním ožralům, tak alespoň vyjádřil podporu panu Tmo, který ví, jak se na zdejší heretiky musí. A to ho ještě obdivuji, že je schopný se udržet na uzdě a použít maximálně deset nadávek na jeden příspěvek. Já vzhledem ke své katolické výchově a vysoké škole neumím mluvit tak hezky peprně jako on, člověk z lidu, takže zasloužilé roztrpčení, které je nutno zvýraznit použitím široké škály urážek, nechám na něm.

Jak jsem již ve svých příspěvcích naznačil, je samozřejmé, že veškerý majetek, který státu zbývá, by měl být okamžitě převeden pod správu Vatikánu, jelikož to jsou jediní dobří hospodáři, jak zde správně uvedli pan tmo a takyjeden, žáno. Neboť zdejší bolševická lůza, která zná historii jen a pouze z talmudvize Nova, netuší, že se dnes mají dobře jen a díky nejsvatější Stolici.

Každý, kdo odmítá vzdát se majetku, bude souzen u posledního soudu a následně zatracen na věky věků. Katolíci mají ovšem ještě naději, neboť díky přímluvě svatého otce, který zastupuje Boha na zemi, mohou své hříchy, mezi něž patří například smilstvo nejohavnější, odpykat v očistci. Zde se nabízí otázka, která zdejším kryptokomunistům zcela uniká, že hmotné majetky jim po smrti stejně nebudou k ničemu a proto by se jich měli zbavit a předat je tomu nejlepšímu hospodáři, tedy církvi římskokatolické.

Pan takyjeden má naprostou pravdu, že odpor proti katolické církvi, který byl do hlav zdejších pomýlenců (pan tmo by jistě použil lépe odpovídající výrazivo) nasazen talmudvizí Nova, je odrazem bídy ducha českého národa, neboť Češi nebyli vždy oddanými služebníky Svaté stolice a její úderné pěsti - svatého německého národa, který měl tak velké státníky, jakými byl například pan Adolf Hitler, věrný služebník Svaté stolice, který mimo jiné řekl: "Věřím, že moje konání je v souladu s vůlí Všemohoucího Stvořitele."

Pan takyjeden a pan tmo si dobře uvědomují, že bez vedení národa nám tak blízkého, tedy velkého národa německého, by zde stále ještě pobíhali bezbožní divoši, kteří by skončili v pekle, přesně, jak to náš milosrdný Bůh naplánoval.

Mějme tedy více pokory a více chápejme boží prozřetelnost, nechme se zkoušet ve víře, tak jako ti, kteří uvěřili slovům božího proroka, že nastane konec světa, neboť ten se již blíží.

A mějme na paměti, že jakýkoliv sex vyjma sexu manželského určeného k plození dětí je smilstvo nejohavnější a věčné zatracení je jediným odpovídajícím trestem.

Děkuji a přeji velmi hezký den všem, zejména panu Takyjednomu a panu Tmo, zřejmě posledním dobrým katolíkům, kteří zde na Zvědavci šíří lásku a slovo boží.

Petr Křivý

244670

31.05.2011 20:48

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: Doplněk autora článku k poznámce editora i dalším

Petr Křivý 137.?.?.?

Dobrý den všem!

Pane, máte naprostou pravdu! Tento systém, v kterém žijeme, je ten nejlepší možný! Ano, je pravda, že vlivem korupce se z něj většina peněz ztratí, ale stále funguje! Korupci můžeme pominout, jelikož výhody, které jste popsal, tuto drobnost zcela převyšují.

A naprostou souhlasím i s tím, že vymýšlet jiný systém, například ten, kde by za stát odpovídali hlupáci voliči (nebudeme se přít o tom, že průměrný občan je nesvéprávný hlupák), je naprostá ztráta času. Místo toho mohl autor například o hodinu nebo více pracovat a mohl mít více peněz.

Jednoduché řešení k nápravě problému zvaného korupce je zvýšení daní na úroveň, kdy v rozpočtu po odečtení korupce ještě něco zbyde, to ví každý ekonom. Například pan Kalousek, který je dobrým katolíkem, tohle chápe a také dle toho jedná.

Jsem rád, že se k těmto pomýlencům typu autora článku vysloví i lidé vašeho ražení, tedy ti, kteří každý projekt zkritizují a odstaví ho dříve, nežli dojde ke katastrofě. Děkuji vám.

Také děkuji editorovi, který stejně jako vy dobře ví, že lidé, pokud by si měli vládnout sami, tak sníží daně na nulu a přitom budou chtít bezplatné školství, zdravotnictví a jiné hlouposti. Neboť, jak jsem pravil, obyčejný člověk je nenažraný a chybí mu respekt před božími zákony. Proto opakuji, tento systém, který máme, je ten nejlepší možný a jsem rád, že se na tom s vámi i s panem editorem shodneme. Lidé si prostě vládnou sami neumí, už jste snad slyšel o komunitě, kde by se dohodli mezi sebou? Samozřejmě že ne, neboť je to čistá utopie.

Přeji hezký den všem a nechť Svatá stolice provází vaše kroky.

Petr Křivý

245223

06.06.2011 18:55

Španělé zažehli evropské protesty

RE: pro editora

Petr Křivý 199.?.?.?

Dobrý den všem,

Ani jsem do diskuse nechtěl vstupovat, ale rád bych se pana Tma zastal. Pan Tmo je dobrý katolík, tělem i duší. Je vidět, že od malička chodil na katechismus a každou neděli do kostela.

Ta jeho povýšennost je pouhým zhodnocením faktu, že pan Tmo ostatní ubožáky převyšuje o několik tříd. A jak jinak by mohl pan Tmo, jako dobrý křesťan a katolík, ukázat ostatnímu dobytku, že je vysoce nad nimi? Jedině si vzpomenout na večery strávené s knězem v něžném rozjímání. Prostě pan Tmo nemůže za to, jak ho jeho rodina a kostel vychovali.

Proto je pro něj těžké napsat byť jediný příspěvek, kde by ostatní neoznačil za debily, pitomce, jejich příspěvky za kecy, bláboly atd. Copak nechápete, jak ho hloupost malých Čecháčků deprimuje? Kupříkladu, jak byste vy nazval někoho, kdo by s vámi v diskusi nesouhlasil? Nemyslíte, že idiot je ten nejlepší výraz?

Prostě to musíte brát tak, že je to mluva dobře vychovaného katolíka, který ví, jak se na českou verbež musí. Pan Tmo má totiž, jelikož je to dobrý katolík, velmi dobrý vztah k Německu, které je mu velkým vzorem a oporou. A Čecháčkové se mu z duše hnusí.

Takže bych byl velice nerad, kdyby editor naučné a milé příspěvky pana Tma cenzuroval. Bylo by škoda přijít o názornou ukázku, jak by se měl dobrý křesťan a katolík chovat v souladu s knihou knih Biblí.

Přeji všem krásný den a pomodlím se za pana editora i ostatní nicotné Čecháčky deset Zdrávasů.

Petr Křivý

245603

11.08.2011 11:47

Homo consensionis – člověk konspirační

Geniální příspěvek!

Petr Křivý 74.?.?.?

Dobrý den všem,

děkuji editorovi za tento skvělý příspěvek. Souhlasím s každým slovem, které editor napsal, neboť má naprostou pravdu v tom, že konspirační člověk je v prvé řadě blázen. Já jsem to tu již říkal, že tisk, jakožto strážce demokracie prostě nemůže lhát, takže všichni, kdo pochybují o tom, že mrakodrapy byly snad jakýmsi způsobem odpáleny, jsou naprostí pošahanci.

Média, to je hlídací pes demokracie. Proto je naprosto směšné, pokud někdo tvrdí, že by mohla uvádět zkreslené, či nepravdivé informace.

Jsem rád, že Zvědavec jede dál svojí neotřelou cestou, ale již se odklonil od trapných konspiračních teorií.

Slovo "konspirační" je v poslední době hojně užíváno, jak se jako houby po dešti objevily různé pochybné servery, které zpochybňují například holokaust, oficiální historii obecně, nebo například zásluhy katolické církve, což považuji za jednu z největších ohavností současné bezbožné doby.

Takže ano, díky pane editore, že se konečně přikláníte ke zdravému rozumu a tedy k oficiálním zdrojům a informacím.

Přesto bych měl jednu malinkatou výhradu k jedné editorově úvaze, která kazí jinak perfektní článek. Jedná se o poslední část, kde editor hovoří o globálním oteplování. Nevím, zda to napsal záměrně, aby rozpoutal diskusi, nebo o tom nikdy nepřemýšlel.

Trochu bych se bál dávat do roviny termín "globální oteplování" a "globální oteplování způsobené lidskou činností". Nejsem si jistý, zda je to to samé, protože většina těch pošahanců, co zpochybňují "globální oteplování způsobené lidskou činností", nezpochybňují "globální oteplování".

Pouze tvrdí (s hloupostí jim vlastní), že na globální oteplování má člověk pramalý vliv a tím pádem odmítají platit dan z produkce uhlíku. Tito ekoteroristé by měli být samozřejmě zdrojem posměchu a opovržení, tady s editorem naprosto souhlasím. Neboť uhlíková daň je k zachování dalšího udržitelného rozvoje naprosto nezbytná, to by si měl každý rozumný člověk uvědomit.

K těmto ubohým pochybovačům bohužel patří i tatíček národa pan Václav Klaus, kterého si jinak velice vážím, ale který má občas velice podivné názory, ke kterým se dá připojit i další konspirační teorie a to ta, že EU je jakýmsi klonem RVHP, což je sprostá lež a další chutné sousto pro konpirační teoretiky.

Navíc jsem slyšel, že jakýsi Hájek, nebo jak se ten blázen jmenuje, dokonce tvrdí, že Bin Ládin je mýtus, čímž nás dělá v očích našich spojenců naprosto nedůvěryhodnými. Je to sice dobrý katolík, což mu naprosto schvaluji, ale člověk konspirační by neměl na takovém místě co dělat.

Takže děkuji editorovi za příkladný článek a doufám, že se Zvědavec bude nadále ubírat tímto směrem.

Pěkný den všem a Pán s námi

Petr Křivý

250513

12.08.2011 14:01

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

Petr Křivý 77.?.?.?

Vážený pane,

sice nechápu, o jakých protiřečících informacích mluvíte, ale co také čekat od sprostého hulváta.

Jasně jsem podpořil pana editora v tom, aby již nesetrvával v konspirační rovině, neboť to jeho webu škodí. A stačí málo, aby se Zvědavec stal rovnocenným partnerem seriózním médiím.

Divím se editorovi, že pouští podobné příspěvky, které mají jediný účel a to urážet ostatní diskutující.

Jinak bych v krátkosti odpověděl ostatním diskutujícím, jimž děkuji za reakci na můj příspěvek.

Co se týká médií, ano, opravdu jsem přesvědčen, že jejich úkolem je hlídat politiky. To se koneckonců můžete podívat i na dění u nás. Jedině média jsou schopná zvěřejnit aféry s úplatky, rozkrádáním majetku atd. Policie to neudělá. Občas média zveřejní nepravdu, ale obvykle dojde k nápravě. Chyba se může stát každému.

Co se týká WTC a Pentagonu, nevidím jediný důvod, proč by to mělo být jinak, než je to v oficiální zprávě. Kdo by měl zájem to prezentovat jinak, než se to stalo? A nyní jsme právě u toho, co píše editor. Těm, kdo zvěřejňují různé šílené teorie, jde pouze o exkluzivitu, o pravdu těžko.

Cituji editora: Řeknou-li politici „bílá“, my budeme tvrdit „černá“. Řeknou-li „den“, my objevíme, že ve skutečnosti to byla „noc“. Tímto způsobem máme zajištěno, že vždy bude náš názor jiný, než názor tzv. mainstreamu. Bude exkluzivní (viz kapitola Kdo je konzumentem alternativních informací dále). Pravidlem je nikdy se neshodnout s mainstreamem. Kdo se shodne, je obviněn z naivity, v horším případě přímo ze zbabělosti.

Nevím, co je na tom k nepochopení. Je to prostě tak, jak píše editor. Konspiračnímu člověku nejde o pravdu, je jen v nesmyslné opozici oficiální pravdy.

Ještě bych se vrátil k Pentagonu. Copak nevíte, že tam došlo k velkému požáru? Trosky se samozřejmě našly, ale to se konspirativnímu člověku nehodí do krámu. Opět jde jen o senzaci. I pan editor tu dříve zveřejňoval tyhle ničím nepodložené informace, ale naštěstí konečně prohlédl, za což ho velice chválím.

Děkuji a přeji hezký den všem, milost najdeme pouze v Pánu.

Petr Křivý

250647

12.08.2011 16:31

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: žádám príšte jansmitha o korektnost

Petr Křivý 217.?.?.?

Vážený pane jansmith1984,

již poněkolikáté jsem si všiml, že mě spojujete s jakýmsi panem HHBB. Opravdu enchápu, jak jste na to přišel. Na tento server se chodím občas podívat poté, co jsem viděl v televizi záznam z procesu s panem Stworou. Když jsem o tom řekl mému synovi, řekl, že mi nainstaluje nějaký program, aby němohl nikdo vyhledat můj počítač. Přeci jen je tento server považovaný za nacistický, i když mě to osobně nepřijde, pominu-li skutečnost, že pan editor zvěřejnil článek, který otevřeně zpochybňuje holokaust a někteří diskutující se netají svou nenávistí k Židům.

Víte, nevadí mi tolik hloupý a primitivní antisemitismus, který tu opakovaně předvádíte. Ale opravdu nechápu, proč již poněkolikáté zmiňujete mé jméno. Já nejsem Žid, jsem katolík, ale k Židům mám dobrý vztah, neboť náš pán byl také Žid a přinesl nám všem spásu z věčného zatracení.

Možná byste mohl místo svých opakujících se narážek na židovský národ studovat knihu knih, tedy Bibli, kde byste našel mnoho odpovědí na své otázky. Mám pocit, že se točíte v kruhu, jak je vidět z vašich stále se opakujících příspěvků a chybí vám duchovní klid, který byste našel, jakmile byste přijal pana Ježíše za svého Pána.

Na druhou stranu oceňuji, že se snažíte být s každým kamarád, takže asi nebude vaše srdce tolik zatvrzelé. Napište mi na můj mial, poslal bych vám linky na dobrou duchovní literaturu, která by vás mohla navést správným směrem.

S přátelským pozdravem

Petr Křivý

250662

22.12.2011 16:26

A od zítra se nařizuje truchlit

Pan DJB má jako jediný zde pravdu

Petr Křivý 217.?.?.?

Vážení bratři v Kristu.

Po přečtení této žumpy, kde ubozí čecháčkové plivou na odkaz našeho skvělého pana prezidenta, kterého nám závidí celý svět, musím reagovat. Jsem rád, že pan DJB zůstal stranou antihavlovské hysterie a pokusil se vidět svět realistickýma očima.

Já také za tohoto skvělého člověka zapálil několik svící. A pomodlil se za něj 100 krát Otčenáš a 50 krát Zdrávas.

Ale abychom si řekli o panu prezidentovi pravdu. Tento skvělý český vlastenec, jemuž se může vyrovnat snad jen Emanuel Moravec, dej mu Pánbůh lehké odpočinutí, měl podobnou životní cestu, jako náš pán Ježíš Kristus. Od malička byl falešně obviňován, že pochází z rodiny, která spolupracovala s nacisty. Pravdou ovšem bylo, že jeho rodina spolupracovala se Svatou říší římskou, jelikož herezi, která se plíživě šíří zdejšími kraji, bylo potřeba vymýtit. Takže šlo pouze o pokus dostat naši zemi pevněji pod papežskou stolici.

Někdo by mohl říci, že pan Havel neuměl do pěti počítat. Ale nebýt jeho, nikdy by nemohla proběhnout revoluce, kterou řídil on a jeho věrný přítel pan biskup Malý. Jen díky němu jsme byli schopni se zbavit jha heretického bolševismu, které je trnem v oku našeho pána.

Pan DJB správně píše, že pan Václav Havel, budiž mu země lehká, nikdy nikoho neokradl, nikdy nikoho nezabil, dokonce ani nikdy nelhal, stejně jako náš pán Ježíš. Odporné pomluvy, které se šíří internetem, dokonce i z řad disidentů, jsou totiž dezinformační kampaní STB.

Když před lety STB ubila studenta na Národní třídě, revoluce mohla začít a pan Václav Havel byl přirozeným kandidátem na prezidenta, jelikož ho znal z jeho disidentských dob celý národ, který jednomyslně jeho volbu podpořil.

Nezapomeňme, že páter Halík, který včera mluvil krásně v televizi, zcela správně řekl, že nyní budou závistiví malí čecháčkové házet na pana prezidenta špínu. A správně je označil za české fašisty.

Pan Havel, když viděl, že odpuštění nefunguje úplně ideálně (tlustá čára za zločiny komunismu), pochopil, že každý zlý režim je potřeba vybombardovat, neboť smrt byť jediného špatného člověka musí být vyvážena smrtí statisícu nevinných. Jinak se pravdy a lásky nedá dosáhnout. Neboť zlo se musí trestat ne v zárodku, ale předem, než k němu může dojít. A náhodné vedlejší oběti nemohou být překážkou tomuto bohulibému činu. V tom s panem DJB bezvýhradně souhlasím.

Pan Havel bude jistě svatořečen jako nezničitelná ikona pravé křesťanské morálky a lásky ke Svaté říši římské a našemu pevnému spojenci USA.

Děkujme pánu Bohu, že pan prezident dokázal ještě před smrtí přesvědčit státníky demokratických zemí, že je potřeba humanitárně vybombardovat Libyi, čímž se předešlo strašnému krveprolití.

Takže zapalte svíce a děkujte pánu Bohu za pana Václava Havla.

Petr Křivý

259276

22.12.2011 16:33

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Pro boha co jste to za lidi?

Petr Křivý 217.?.?.?

Pozdrav PánBůh,

naprosto s vámi souhlasím, že plivat na člověka, který se obětoval pro český národ je hnus nad hnus.

Já také pevně věřím, že ty statisíce mrtvých ve válkách, ke kterým tak zoufale vyzýval náš pan prezident, jednou pochopí, že bez nich by nešlo nastolit mír, neboť je potřeba válka, která učiní konec všem dalším válkám.

Jsem rád, že se najdou lidé, jako jste vy, kteří tohle těžké rozhodnutí chápou a plně podporují, neboť bez obětí se lásky a pravdy nedočkáme.

Proto je potřeba nyní, když bude pan prezident svatořečen, zavřít do vězení bývlaé disidenty, kteří šíří o panu prezidentovi samé pomluvy, jejichž zdrojem je ústředí STB.

Jedná se například o Petra Cibulku, nebo o jakéhosi Jiřího Wolfa, který si troufá tvrdit, že byl také disidentem a píše takovéto nestoudné lži.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx

Neboť pan prezident byl znám svým odporem k alkoholu a to, že si dal občas skleničku piva, je snad plně pochopitelné.

Pán s vámi

Patr Křivý

259277

23.12.2011 11:07

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Jaká symbolika? Čeká nás to všechny...

Petr Křivý 199.?.?.?

Dobrý den v Kristu, přeji, pane Kadleci,

jsem rád, že i zde se najdou dobří katolíci, kteří vidí svět reálnýma očima. My, jako malá země, nemůžeme konkurovat světu bez ochrany Svaté říše římské a její ocelové pěsti - Německa.

Malí čecháčkové, jak jste správně uvedl, si myslí, že z jejich středu mohli někdy vyjít opravdoví hrdinové.

Opak je pravdou. Heretik Hus a následně Žižka, který se barbarsky bránil vojskům Svaté říše římské a svaté stolice, udělali českému státu (všimněte si, že nepíši národu, neboť čecháčkové nejsou skutečným národem, ale pouze smečkou krvelačných přistěhovalsů někdy před pár set lety), velice špatnou pověst heretiků, kteří odmítají laskavé obětí svaté stolice.

Děkuji i dalším dobrým katolíkům zde, jako je pan Lukáš Bucharič a vl.vitova. Český stát nebude nikdy nic bez laskavého německého dohledu, jelikož Zikmund byl jediný, kdo to s malými závistivými českými fašisty (jak správně řekl páter Halík), myslel dobře.

Modlím se za vás 50 Zdrávasů a 100 Otčenášů a jsem šťastný, že i tací lidé chodí na tento server...

Sieg Heil!

Petr Křivý

259356

09.01.2012 12:10

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

Petr Křivý 173.?.?.?

Dobrý den v Kristu,

pane Moudrostraku, je mi naprosto jasné, kam tím míříte. Chcete dát najevo, že křesťanské učení, které nabádá k tomu, aby člověk, pokud je někým okraden, věnoval mu i zbytek, pokud je někým mlácen, nastavil mu i druhou tvář, pokud je někým oblbován, věřil mu i poslední slovo, je jen důmyslná ideologie určená k ovládání hloupých lidí. Vyvedu vás ze smrtelného omylu.

Dnes, v době mediálního průjmu, jehož jediným cílem je diskreditovat papežskou stolici, vedoucí úlohu římsko-katolické církve a rozvrat křesťanských hodnot, jejichž část jsem popsal, je snadné se strefovat do učení, které má člověka vésti k Božímu království.

Dovolte, abych vám to v rychlosti vysvětlil. To, že svatá stolice hovoří o tom, že člověk by se neměl ničemu bránit, jelikož po smrti ho čeká tím radostnější život, čím více bude v tomto životě trpět, není pouhým trikem, jak ovládnout davy, na které byla dříve potřeba armáda a drábové, ale čistou PRAVDOU.

Tento život totiž nemá žádný význam, opravdový život věčný přijde až po smrti. To již učil náš pán a když učenci sepisovali Bibli podle toho, jak jim ji Bůh diktoval, správně tyto pravdy zaznamenali. Což vám může potvrdit každá babička, která přijde do kostela.

Když se narodil náš Pán neposkvrněným početím, tedy bez smilstva nejohavnějšího, tedy sexu, mohl se stát Bohem na Zemi, neboť nebyl zatížen dědičným hříchem. Jelikož je ale jakýkoliv jiný člověk dědičným hříchem zatížen, nemůže očekávat štěstí v tomto životě. V tomto životě je mu přisouzeno orat, sít, odstranit plevel, kopat, kosit, vázat, prosít a mlít. A boží národ již najde vše hotovo.

Proto je hloupé poukazovat na věci, které jste zvýraznil, protože tomu vůbec nerozumíte! Nejde o dokonalý systém ovládání lidí, ale o PRAVDU! Skutečný život přijde až po smrti a ten, kdo nejvíc trpí, nejvíce dostane.

Nicméně by mě zajímalo, kým je pan Dušek loutko/veden. Můžete mi to sdělit, prosím? Děkuji.

S přáním hezkého dne a Pán s námi

Petr Křivý

260480

11.01.2012 10:38

Americko-íránská ekonomická válka

RE: Nahoru, ale také i dolů

Petr Křivý 62.?.?.?

Dobrý den, v Kristu, pane Dube,

původně jsem ani nechtěl reagovat, ale nedalo mi to. Vy možná netušíte, že daleko důležitější, než volný zdroj energie, který jak říkáte, nikdy nebude, neboť tomu nenasytní lidé brání, je příchod našeho Pána na Zemi.

Již v průběhu několika málo týdnů či měsíců totiž očekávám, že se náš Pán vrátí a přinese na zem to, co je skutečně potřeba, tedy skutečnou PRAVDU a LÁSKU, která konečně zvítězí nad lží a nenávistí.

Všichni ti, co trpěli, všichni ti, co odevzdali svůj kabát, když po nich chtěli košili, všichni ti, co nastavili druhou tvář, když byli biti, všichni ti budou první, zatímco ti, co byli první, budou poslední.

Ano, bude hodně nářku od těch, kdo nevěřili a nekáli se. Zda-li jste se kál vy, pane Dube. Zda-li se kál pan Guru? Aby vám náhodou nezůstalo jen skřípání zubů, místo té vaší volné energie. Neboť všichni heretici, kteří nevěří našemu Pánu, ale místo toho upínají své zraky ke zlatému teleti, shoří v plamenech pekelných. Neboť Bůh je milosrdný, ale spravedlivý a nedopustí, aby zlé skutky zůstaly nepotrestány.

Proto otevřete oči a hleďte, náš Pán přichází, modlete se.

Žehnám vám i ostatním zde

Petr Křivý

260717

12.01.2012 11:24

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: manipulace a lez

Petr Křivý 173.?.?.?

Dobrý den v Kristu,

konečně se zde, mezi pomatenými talmudisty objevil dobrý katolík, někdo, kdo nemá hlavu vymytou komunistickou propagandou, někdo, kdo má svůj vlatní rozum.

Už jsem tu mnohokrát opakoval, že církev římsko-katolická zde získala své majetky zcela po právu. Co na tom, že při tom zemřelo nespočet heretiků, kteří museli býti upáleni, aby jejich zkažené duše mohly býti očištěny a měli možnost si v očistci opykat své hříchy.

Bez laskavé pomoci katolické církve by tito pohani, kteří si mysleli, že jim stačí žíti v souladu s přírodou a nemusí platit svůj desátek církvi, skončili na skřipcích pekelných.

Zabijte je všechny, on už si je Bůh přebere. Ano, podle tohoto hesla katolická církev získávala svůj vliv a majetek, neboť kdo umí lépe hospodařit s majetkem Boha, což je vše kolem nás? Pohanský heretik, nebo člověk studovaný, žijící v celibátu? Nechť si odpoví každý sám.

Já jen doufám, že zbytek státního majetku brzy připadne zpět do náruče svaté papežské stolice, neboť stát je velice špatný hospodář. Vzpomeňme na doby, kdy poddaní pracovali na církevním majetku, výměnou za lepší život po smrti? Může dnešní stát nabídnout lidem něco stejně kvalitního? Samozřejmě, že nemůže.

V dnešní době, kdy se většina lidí odvrací od církve a papežské stolice, vlivem štvavých médií, které sprostě lžou o minulosti, kdy tvrdí, že katolická církev stála za milióny obětí, kdy nechutně podsouvají, že kněží šukají malé chlapečky, kdy sám ďábel chodí po ulicích a šíří morální zkaženost.

A konečně, dnešní talmudistický tisk tvrdí, že církevní majetek nesebrali komunisti, ale byl jim sebrán již dříve. To je sprostá lež, neboť veškerý majetek byl sebrán až později, po nástupu bolševika k moci. Totéž platí i o Svatovítské katedrále, která byla postavena zcela ze zdrojů katolické církve!

Zkrátka, dnešní svět je plný polopravd či úplných lží.

Proto vám žehnám, milý pane, že se nebojíte jít se svojí kůží na trh, dnes, kdy křesťanská morálka a pravda je na úbytě.

Ale nebojme se, Pán již přichází a my se konečně budeme mít dobře, ale až po smrti, neboť náš dědičný hřích nám neumožňuje žít šťastně zde, na Zemi. Proto našim trýznitelům nastavme druhou tvář a dejme jim i ten zbytek toho, co máme. Neboť první budou poslední a poslední budou první.

Pán a svatá panenka Marie s námi

Petr Křivý

260810

13.01.2012 12:26

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: manipulace a lez

Petr Křivý 85.?.?.?

Pochválen buď pán Ježíš Kristus, pane Steve,

vážím si vašich příspěvků, i když mi v nich chybí trochu křesťanské pokory. Vy jste možná ještě nepoznal našeho Pána, ale až ho poznáte, pochopíte, že váš život bylo zatím jen takové plácání do vody. A ty vaše srandičky vás brzy přejdou. Církev svatá totiž není žádná nalejvárna, kde se jistě často vyskytujete.

Zrovna včera jsme na setkání s věřícími řešili podobné lidi, jako jste vy, případně pan anonym, který si myslí, že víra v našeho Pána a bezvýhradné podřízení se nejsvatější papežské stolici, je nějaká legrace.

Proti vám má pan Martin K alespoň jednu velkou výhodu. Věří v našeho spasitele, pana Ježíše Krista. Tato výhoda je ale poněkud znevážena tím, že zřejmě patří k odpadlíkům, kteří se nazývají protestanti. Ti bohužel nemají šanci vejít do Božho království, neboť se vzpírají svaté stolici, jediné instituci, která má výhradní právo komunikovat s Hospodinem.

Jan Hus, do doby, než začal kázat své bludy, byl dobrým katolíkem. Bůh však nemůže vidět, jak jeho ovečky ztrácejí víru v jeho náměstka, svatého otce, proto musel být Hus upálen. Jeho smrt zabránila tisícům, možná miliónům nešťasníků smažit se ve věčném zatracení. Z Bible známe mnoho případů, kdy bylo potřebné zabít, aby ostatní mohli žít.

Musíme si uvědomit, že i přesto, že nám Bůh poslal na zem svého syna, který se narodil bez smilstva nejohavnějšího (Marie a Josef nebyli sezdáni před katolickým knězem, proto jakýkoliv styk by byl považován za smilstvo), nevěřící heretici se mu ze srdce hnusí. Jak byste se zachoval vy, kdybyste stvořil pokolení lidí, kteří by vás nejenže neuctívali, ale také by se klaněli zlatému teleti? Nechal byste to jen tak být? O tom silně pochybuji. Bůh je sice všemohoucí, ale lidi mu v jeho plánech neustále dělají nepořádek.

Ale abych se vrátil k tomu, co píše pan Martin K. Správně píše, že náš Pán nás vede k životu věčnému. Ale zapomíná, že pro heretiky není v Božím království místo. Proto doufám, že se jednoho dne obrátí na jedinou správnou víru a to je římsko-katolictví.

Raději již budu končit, pan Swora si stěžoval, že v databázi zbývá již málo místa a nechci tu býti za tlachala.

Přeji vám, Martinovi K., panu anonymovi i ostatním věřícím zde, hezký den a kajme se, neboť soudný den se již blíží.

A poslouchejme moudrým slovům pátera Halíka, který malé čecháčky správně označil za fašisty, neboť odmítají přijmout dědictví našeho pana prezidenta, váženého dramatika, intelektuála, disidenta a abstinenta, pana Václava Havla, dej mu Pán Bůh lehké odpočinutí. Tedy lásku a pravdu, kterou nahrazují lží a nenávistí. I dnes plivou jedovaté sliny na tohoto velkého humanistu, jehož zásluhou byla zachráněna dekoracie a milióny životů v mnoha zemích.

Petr Křivý

260915

16.01.2012 14:00

Finanční internacionála útočí na Maďarsko

Maďarsko procitá

Petr Křivý 46.?.?.?

Dobrý den všem a svatá panenka Marie ať nad námi bdí!

Dnes se bohužel nemůžu příliš rozepisovat, neboť se připravuji na kázání, ale rád bych vyjádřil svou nelíčenou radost nad rozumným postupem maďarské vlády. Ano, křesťanství by mělo býti zakotveno v každé ústavě, jako základní lidská hodnota, neboť jen víra v našeho spasitele, nám může dát tolik potřebnou pravdu a lásku.

Není ovšem křesťantví, jako křesťanství. Výhradní zastoupení Boha na Zemi má totiž poze katolická církev a její náměstek Boha - papež. To v Maďarsku samozřejmě vědí. Kéž by v Čechách bylo více katolíků, tak jako je tomu v Maďarsku. Pak bychom se mohli mít konečně tak dobře, jako se mají tam.

Neboť s katolickou morálkou, která je prosta pokrytectví a touhy po moci, nastupuje také ekonomický rozmach. Uvidíte, že Maďarsko nyní půjde rychle nahoru. Bohužel, malí závistiví čecháčkové, kteří celou historii pouze kradli, vraždili a celkově se odmítali poddat Svaté říši římské, mají před sebou ještě hořkou cestu, než pochopí, že jedině čistá víra v našeho Spasitele, nás může přiblížit Božímu království, které přijde po naší smrti.

Citujme tedy alespoň Karla Marxe, který řekl toto: "Úplný zánik Jihoslovanů jest požadavkem evropské kultury, protože budou poněmčení a pomaďarštěni. Jsou to banda lupičů a příští světová válka přinese zánik Jihoslovanů. Čechové, k nimž chceme Moravany a Slováky počítat, ačkoliv se řečí i minulostí od sebe liší, neměli nikdy svých dějin a tento neexistující národ činí si nárok na samostatnost? Nemají žádného práva na národní samostatnost a nemohou ji nikdy dosíci."

Proto se kajme a buďme rádi, že v naší zemi máme alespoň takové vlastence, jako jsou pan Schwarzenberk, pan Kalousek a další, kteří si uvědomují odpovědnost, kterou máme k Vatikánu a ke svaté stolici.

Pán s námi

Petr Křivý

261161

24.01.2012 17:03

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Pouze malou poznámku k tomu profesorovi.

Petr Křivý 146.?.?.?

Dobrý den v Kristu, vážený pane Bartošku.

Velice si vážím vašich příspěvků. Dnes jste naťukl zajímavé téma a to je téma božích bojovníků. Správně píšete, že Kristovi vojáci patří k elitě válečníků. Neboť jejich ruku vede Bůh. Díky těmto vojákům se za cenu velkých obětí podařilo rozšířit slovo našeho Pána téměř po celém světě. Je samozřejmé, že bez jistých vedlejších ztrát se to nemohlo obejít, protože mnoho pohanů bylo mylně přesvědčeno, že jim k životu stačí jen soulad s přírodou, na to, co přijde po smrti, nemysleli. Netušili proto, že jsou poskvrnění dědičným hříchem a jako pohani bez křtu by šli rovnou do pekla. Proto i milióny lidí, kteří zaplatili svým životem odpor ke slovu našeho Pána, jsou milióny zachráněných duší. Neboť byli zabiti a tím očištěni ve jménu Pána. Zejména ti, kteří byli očištěni na hranicích, které plály nejen v Evropě.

Neboť co je smutný život zde, když po smrti nás čeká život věčný? Nevyplatí se snad odevzdat svůj majetek církvi svaté a svaté papežově stolici, když život zde je životem v hříchu?

Lidé, kajte se, náš Pán přichází. Odevzdejte své majetky církvi svaté (římsko-katolické), modlete se Otčenáš a zejména Zdrávas, neboť svatá panenka Marie nad námi bdí a drží ochrannou ruku spolu s desítkami dalších svatých, kteří sedí po levici Boha a budou nás soudit, jako svatá porota.

A ten, který odmítne odevzdati majetek, chodit alespoň dvakrát týdně na katechismus a třikrát týdně pracovat na církevním, bude na věky věků smažen v přepáleném oleji. Což není, jak jistě uznáte, nic příjemného.

A děkujme našemu panu papežovi, který moudře vede národ božích oveček, navzdory talmudvizi Nova a podobným vymejvárnám mozků.

A také poděkujme vyvolenému národu, z kterého vzešel náš Pán, který se narodil bez smilstva nejohavnějšího a tak se mohl stát synem jediného Boha.

Pán s námi a zlé pryč.

Petr Křivý

261579

01.02.2012 11:18

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

Petr Křivý 146.?.?.?

Vážení bratři v Kristu,

musím se zastat zde pana Maskulinního, který zcela správně poukazuje na probíhající rozklad klasické katolické morálky.

Co vlastně taková katolická morálka je? Mluvme o rodině. Základní součástí křesťanské společnosti je rodina. V tom se křesťané liší od různých pohanů a heretiků, kteří nepochopili svátost svazku manželského.

Základem rodiny je muž. Je to přirozené, neboť náš Hospodin Bůh stvořil nejprve muže. Jelikož bylo muži na zemi smutno, i přestože měl k dispozici veškeré zvířectvo na zemi, Bůh ho uspal a z jeho žebra stvořil mu ženu, která mu má býti navždy oporou a jeho oddanou služebnicí.

Katolické učení nás učí, že muž by měl zejména orat, sít, odstranit plevel, kopat, kosit, vázat, prosít a mlít. A ve zbylém čase studovat knihu nejsvatější - Bibli, tedy se vzdělávat.

Na druhou stranu žena by měla býti v domácnosti, uklízet, vařit, šít, starat se o děti, býti mužovi kdykoliv k dispozici (manželské povinnosti), nosit vodu, udržovat oheň a ve zbylém čase vyšívati a tím přinésti do domácnosti také nějaké peníze.

V tomto musím s panem Johnem stoprocentně souhlasit. Taková je dnešní doba, kdy talmudvize Nova a jiná média šíří své jedovaté lži, které slouží jen a výhradně k naboření klasické katolické morálky, která je prosta lží a pokrytectví a naopak je plná lásky a pravdy.

Pan Maskulinní zcela správně uvádí, že prvním krokem k naboření klasické rodiny, kde muž pracoval a žena vychovávala děti, je vzdělání žen. Dokud byla žena nevzdělaná a neuměla čísti ani psáti, těžko mohla býti její osobnost formována podle školy, TV a ženských časopisů, které jsou plné reklam.

Nezapomínejme, kdo tyto věci, jako jsou reklamy, televize a škola, vymyslel! Muž to rozhodně nebyl. Ten měl svého času málo, neboť musel celé dny pracovat. Byly to ženy, kterým již nestačila mužova velkorysost a chtěly se mužovi vyrovnat. Proto vzniklo feministické hnutí, které bylo financováno NĚKÝM, koho je lepší nejmenovat. I v tomto s panem Johnem souhlasím zcela bez výhrad.

Mí drazí přátelé v Kristu, dokud nebude ženě vrácen její původní význam, tedy býti muži věrnou pomocnicí a služebnicí, v dobách dobrých i zlých, těžko se můžeme dočkati obnovení klasické katolické morálky nejen u nás, ale po celém světě. Neboť pokud by chtěl náš Hospodin Bůh stvořiti ženu rovnoprávnou s mužem, nestvořil by je snad najednou?

A nezapomínejme, že to byla žena, kdo muže navedl ke spáchání prvotního hříchu a jako taková byla dlouho dobu katolickou církví zatracována. Teprve dnes, když ONI svým spiknutím ničí církev a listvo, tato osvědčená praxe mizí a proto to tady vypadá, tak jak vypadá.

Pan doktor Makow je moudrý muž, a přesto, že je Žid, neváhal přijmout našeho Pána, který byl také Žid.

Pán s námi.

Petr Křivý

262110

01.02.2012 12:27

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

Petr Křivý 188.?.?.?

Pochválen buď pán Ježíš Kritus, pane Xaveriusi,

bohužel vás musím označit za buď nevědomého, případně vědomého heretika. Nikdy jste nečetl Bibli? Kdyby byl Bůh v nás (doufám, že nechcete tvrdit, že ve všech), jak by mohl vytvořit člověka?

Nejdříve byl Bůh, potom stvořil svět a pak teprve člověka. Člověk se dopustil navíc prvotního hříchu tím, že snědl jablko ze zakázaného stromu a tím se od Boha oddělil. To vám nestačí jako jasný důkaz?

Bůh také sestoupil sestoupil na horu a pak neposkvrněným početím oplodnil svatou panenku Marii, která nám dala našeho Pána, Ježíše Krista.

Bůh je na Nebesích, po jeho levici stojí náš Pán a jeho maminka svatá panenka Marie a na jeho pravici stojí ostatní svatí, kteří jako Nebeská porota vás budou soudit a uvrhnou vás do věčného zatracení, v lepším případě do očistce.

Kvůli lidem jako jste vy se nedivím, že moudří papežové, kteří jsou přímými zástupci našeho Hospodina na Zemi, uvrhli klatbu na podobné heretiky a neznabohy, případně rovnou pohany. Například papež Lev XIII. moudře prohlásil, že rozsudek smrti je nutný a účinný prostředek Církve, aby dosáhla svých cílů.

Nechci vám tímto nijak vyhrožovat, protože alespoň uznáváte existenci Boha, na rozdíl od člověka, na kterého reagujete a který zcela jistě půjde rovnou do pekla.

Ale uvědomujete si vůbec, že bez příchodu křesťanství byste ani neznal slovo Bůh? Kdyby nebylo církve svaté a Svaté papežovi stolice, ani byste o Bohu nevěděl.

Doufám, že změníte svůj názor, ještě pořád můžete býti spasen, neboť boží milost je nekonečná. I když má své jasně dané hranice, které nám byly zprostředkovány přes jeho náměstky na Zemi - papeže....

Pán s námi a zlé pryč

Petr Křivý

262117

02.02.2012 18:09

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Prosím uveřejnit tento příspěvek, omylem jsem odeslal nehotový

Petr Křivý 199.?.?.?

Dobrý den všem a Pán s námi.

Přečetl jsem si zdejší příspěvky a nechápu, proč se tolik z vás rozčiluje. Zde uvedu několik bodů, proč si myslím, že pan editor a i Policie ČR mají plné právo znát totožnost oněch přispěvovatelů.

1. Pan editor jasně píše, že oni přispěvovatelé byli neonacisté. Je tu snad někdo, kdo podporuje neonacisty, kteří by chtěli vyhladit vyvolený národ Židů, kteří nám dali našeho Pána? Nezapomínejme, že náš Pán byl Žid a přinesl všem lidem, kteří ho přijmou, spásu a možnost vyhnout se věčnému zatracení.

2. Pan editor je človek jako každý jiný a musí se něčím živit. Vydělávat peníze tím, že děláte radost tolika lidem, kolik má Zvědavec čtenářů, je nejen obdivuhodné, ale i velice záslužné.

3. Tím pádem, pokud by neonacisté ohrožovali podnikání pana Stwory, je zcela pochopitelné je nahlásit a s policií plně spolupracovat. Navíc to panu Stworovi poradili i jeho právníci, kteří také stojí nemalé peníze. Proto vyzývám všechny čtenáře, zejména ty dva, kteří mu dělají problémy, aby neprodleně přispěli větší finanční částkou.

4. Těm, kteří editora obviňují z práskačství a udavačství, případně rovnou z kolaborace se státními orgány, bych rád vzkázal, aby si vyzkoušeli nésti svoji kůži na trh a ohrožovat svůj příjem peněz. Co kdyby policie dala příkaz k uzavření tohoto serveru? Pan Stwora je již starší člověk, špatně slyší a hledání práce v daleké cizině by pro něj mohlo býti v této době dosti obtížné.

5. Dále nechápu ty, co obviňují Polici ČR z nějaké nebohulibé činnosti. Na rozdíl od nich editor chápe, že proti projevům neonacismu je potřeba bojovat a nedat jim příležitost šířit jejich podlé lži mezi další veřejnost.

6. Dále bych se rád zastal pana Stwory kvůli tomu, že nezveřejnil jména těchto neonacistů. I přesto, jakým odpadem bezesporu jsou, mají právo na spravedlivý proces a do té doby, než budou po zásluze odsouzeni, neměl by pan Stwora mařit policejní vyšetřování předčasným zveřejněním jejich identit.

7. Náš Pán se za nás obětoval, vykrvácel na kříži a už kvůli němu bychom se měli s podobnou havětí vypořádat.

8. Vyzývám všechny, aby se zachovali jako pan editor a každou podezřelou činnost s předstihem nahlásili odpovídajícím úřadům. To není práskačství, to je odpovědné jednání a já oceňuji, že se pan editor chová takto odpovědně.

9. Jediným lékem na dnešní zmatenou dobu je plně se oddat učení našeho Pána Ježíše Krista, který na Golgotě trpěl za naše hříchy.

10. Přeji editorovi, aby tuto situaci ustál, nenechal se zviklat některými přispěvovateli a aby orgánům činným v trestním řízení poskytl veškeré informace, které jsou třeba a pokud zaznamená podezřelou aktivitu určitých individuí v diskusi, raději vše nahlásil sám.

Děkuji za pozornost

Petr Křivý

262343

24.05.2012 21:12

Sázka na kolaps

RE: ...židovský sociológovia...

Petr Křivý 199.?.?.?

Dobrý den všem,

nemohu vám bohužel podat obsáhlejší vysvětlení, neboť se připavuji na kázání, ale židé národ samozřejmě jsou. Když Mojžíš sešel z hory, nešel už k pouhým pasáčkům ovcí a koz. Šel kázat novému národu, který si Bůh vybral.

Jelikož se jedná o židovského boha, je přirozené že svůj národ pojmenoval Židé. Tito Židé, kteří utekli před faraónem do pouště, byli velice odolní a pracovití lidé. Také to byli poslušní služebníci páně a proto se jim dodnes tak daří.

Mojžíš kromě 10 přikázání přinesl také dva židovské jazyky, hebrejštinu a jidiš. Jazykem jidiš mluví Židé převážně v Evropě, zatímco hebrejsky v Izraeli, zemi zaslíbené.

Neberte proto místní neználky příliš vážně. Mluví z nich závist a také je cítit jakási iracionální nenávist. Přitom náš Pán, kterého nám náš židovský Bůh seslal, byl také Žid, ale jelikož byl křesťan, nebyl židovského vyznání.

Jak jsem již předeslal, nemohu se tématu plně věnovat, je to opravdu na dlouho. Ale příště vám napíši více, případně můžete přijít k nám na mši, často se o těchto věcech mluví.

S úctou a požehnáním

Petr Křivý

269605

15.08.2012 11:36

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: K Africe máme jako

Petr Křivý 96.?.?.?

Dobrý a požehnaný den všem!

Původně jsem se do diskuse nechtěl zapojovat, ale když jsem četl tolik iracionální nenávisti k Svaté říši římské národa německého a papežově stolici, nemohl jsem nechat svého kolegu, dobrého katolíka, aby s těmito barbary a pohanskými neznabohy bojoval sám, jako David s Goliášem.

Pan p naprosto správně píše o tom, že kolonizátory (zřejmě chtěl napsat kolonizátoři, ale to je v porovnání s velikostí našeho Pána zanedbatelné) by vás naučili poctivě žít.

Nejdříve bychom se měli zamyslet nad tím, co znamená poctivě žít. Znamená to poctivě pracovat, poctivě platit daně, poctivě chodit v neděli do kostela, vyhýbat se kořalce v hospodě u Žida, před spaním odříkat Otčenáš i Zdrávas, vzpomenout na Bohorodičku, i na křížovou cestu našeho pána, který na vlastní kůži poznal humanismus římské civilizace.

Pan p ani neví, jak velkou pravdu vyslovil. Tedy že kolonizátoři naučili bezbožné pohany poctivě žít. Například kolonizátoři britští užívali k tomu letní tábory, nad jejichž branou byl nápis "Práce a svoboda" nebo "Ten, kdo si sám pomáhá, tomu bude taky pomoženo". Tedy něco podobného, jako napsala moudrá to žena Růžena.

Je jasné, že část neznabohů a heretiků nepochopila, jaké dobrodiní pro ně práce pro britské kolonizátory představuje a vzpouzeli se, za což byli po zásluze odměnění bitím a nedostatkem jídla.

Nesmíme ovšem zapomínat na to, že milióny pohanů, kteří zemřeli, zemřeli s nadějí, že se dostanou do nebe, neboť jim bylo před jejich smrtí požehnáno. Porovnejme to s desítkami miliónů heretiků, kteří nebyli pokřtěni a proto šli po smrti rovnou do věčného zatracení, jak náš milosrdný Bůh naplánoval.

Ti, kteří se z těchto letních táborů, kde je kolonizátoři učili poctivě žít, dostali ve zdraví, mohli se zapojit do civilizačního procesu, koupit si věci, které jim civilizace nabízela, jako například růžence, sošky panenky Marie a také sošky našeho Pána, Ježíše Krista.

Když tedy kolonizátoři odešli, nechali za sebou kvalitní systém výchovy k poctivému živobytí. Jenže zlí pohani tyto letní tábory zrušili a poté, co si postavili továrny na zbraně, jimiž zaplavili celou Afriku, pustili se do krvavých řeží, neboť s láskou vzpomínali na bílého muže, který je naučil Otčenáš i Zdrávas.

Nechtělo se jim poctivě pracovat v dolech, na plantážích, a jiných poctivých a Pánem milovaných místech. Zejména pak Indiánům, kteří byli od nepaměti ožralové a tací lenoši, že jim nebylo pomoci a museli být proto posláni do očistce, kde si je Bůh a jeho porota složená se svatých roztřídili. Tito Indiáni pak byli nahrazeni daleko poctivějšími černoušky, kteří již pracovat dokázali, neboť si u toho zpívali náboženské písně.

Přeji hezký den všem a žehnám panu p, poctivému mezi zdejšími heretiky a bolševiky.

Petr Křivý

273356

20.08.2012 16:16

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

RE: prímá demokracie

Petr Křivý 109.?.?.?

Dobrý a požehnaný den všem,

reaguji záměrně na pana 5p, neboť jeho odpověď na můj minulý příspěvek mi přišla velmi výstižná a pravdivá. Je dobře, že se pan 5p zastává církve svaté a svaté papežovi stolice, že důrazně požaduje, aby byly jakékoliv urážky církve po zásluze potrestány a také, že vyžaduje, aby náhodní kolemjdoucí nebyli mateni mými slovy. Velice oceňuji, že se razantně postavil proti heretikům v podobě Pussy Riot, kteří by ještě před pár desítkami let byli za své nechutné projevy upáleni na hranici.

Nyní bych rád přešel k církvi svaté. Církev svatá je jakýmsi svtlem v tomto tmavém a ponurém světě, kde chybí základní zbožnost. Dnes, když už není vyučován katechismus, který byl základním kamenem křesťanské morálky (které se pan 5p tolik zastává, což hodnotím jako velké plus), je daleko těžší, než kdykoliv historii, najít způsob, jak žít v souladu s křesťanskými principy, které tvoří základ dnešní civilizace, kde se lidé navzájem nepojídají, nesouloží jako zvířata, platí poctivě daně a šíří slávu našeho pána do zemí, kde lidojedi dodnes žijí a provozují smilstvo nejohavnější.

Pan 5p zcela správně a dle jeho spravedlivého křesťanského srdce píše o tom, že každá legrace má svoje hranice a něco stojí. Neboť každá legrace se
>pak začne lámat na vychytralost, vychcanost, podlost.

Dnes je těžké nasadit ohlávku bezuzdnému volnomyšlenkářství a zavedení těch správných dogmat, na kterých tento svět stojí od neposkvrněného početí našeho pána. Nicméně jakmile se opět zavede katechismus a odchylky od dogmat budou opět po zásluze trestány očistným plamenem, pan 5p získá opět svoje nezpochybnitelné životní jistoty.

>Takovýto prístup zakládá neúctu vuči jiným v diskusi. Tady nejsme na hruškách a nediskutujeme o "tovaru" jako určitá část populace.

Zcela správně. Zvědavec je velice seriózní médium, kde se probírají zajímavá témata, jako jsou například zlý žid, nemožnost přímé demokracie, pochody buzerantů, podřadné rasy a jiné. Tedy nikoliv hrušky, jak si někteří diskutující mohou myslet.

>Takhle nejedná mistr, ale pseudomistr bez principu

Toto je další, velice důležitá věta. Ano, pan 5p se správně pasuje na mistra, neboť jeho příspěvky jdou až na dřeň dnešních problémů a tyto lidi právě potřebujeme. Poté, co jsem si přečetl seznam jeho příspvěků, je mi jasné, že se jedná o nového mesiáše, který jednou povede lidi tím správným směrem, bez zbytečného přemýšlení, zato s těmi správnými principy.

>podle mého názoru takhle nejistá forma do verejné diskuse nepatrí

Zcela správně. Do veřejné diskuse totiž patří jen slova mistrů s principy, tedy například pana, který má všech pět p pohromadě, jeho příspěvky jsou snadno čitelné, plné hlubokých pravd, vážných témat a navíc umí česky i slovensky.

S úctou
Petr Kři...

Automaticky kráceno

273603

28.08.2012 18:07

Ještě k pochodu bukvic

Ti, co uvěří, procitnou, ti co neuvěří, zemřou strašlivou smrtí

Petr Křivý 78.?.?.?

Přeji hezký a požehnaný den všem,

vážený pane anonyme, nenechte se otrávit zdejšími heretiky a barbary. Samozřejmě, že neposkvrněné početí, kdy Bůh navštívil panenku Marii je svatá pravda. Jsou na to i důkazy. Stačí si přečíst Bibli, knihu ze všech nejsvatější. Bible je obecně považována za cenný zdroj historických faktů.

Jak by mohla být panenka Marie pannou, kdyby to nebyla pravda? Již dva tisíce let se říká panna Marie. Je možné, aby lež vydržela tak dlouho? Panna Marie nám dala našeho spasitele, který ačkoliv Žid, který přišel výhradně za Židy, nakonec přinesl možnost zachránit se z plamenů pekelných i křesťanům. Neboť KAŽDÝ, kdo nepřijme našeho pána, bude uvržen do věčného zatracení, jak si můžeme přečíst v NZ.

Co se týká žen a jejich postavení v Bibli. Můžeme citovat:
Ženě řekl: „Velice rozmnožím tvé trápení i bolesti těhotenství, syny budeš rodit v utrpení, budeš dychtit po svém muži, ale on nad tebou bude vládnout.“(Genesis 3:16-17)

Takže je zřejmé, že žena je podřízena muži, neboť tak si přál Hospodin, židovský Bůh, ještě předtím, než se stal Bohem křesťanským, neboť se mu Židé již zprotivili honbou za zlatým teletem.

Ovšem můžeme pokračovat dále:
Lepší je špatnost muže než dobrota ženy, je to žena, kdo přivádí do hanby a zneuctění. (Sírachovec 42:9-14)

Muž si nemá zahalovat hlavu, protože je obrazem a odleskem slávy Boží, kdežto žena je odleskem slávy mužovy. (Korintským 11:7-10)

Žena ať přijímá poučení mlčky s veškerou podřízeností. Učit ženě nedovoluji. Žena nemá mít moc nad mužem, nýbrž má se nechat vést. (1.Timoteovi 2:11-14)

Ženy nechť ve shromáždění mlčí. Nedovoluje se jim, aby mluvily; mají se podřizovat, jak to říká i Zákon. Chtějí-li se o něčem poučit, ať se doma zeptají svých mužů; ženě se nesluší mluvit ve shromáždění. (Korintským 14:34-35)

Když má žena výtok, totiž svůj pravidelný krvavý výtok, bude v období svého krvácení nečistá sedm dní. Každý, kdo by se jí dotkl, bude nečistý až do večera.(Leviticus 15:19-22)

Když někdo prodá svou dceru za otrokyni, nebude s ní nakládáno jako s jinými otroky.(Exodus 22: 7-11)

Vybral jsem jen citáty na které jsem si teď v rychlosti vzpomněl, ale myslím, že je naprosto zřejmé, že žena je muži podřízena, i když je pravda, že po dlouhém rozjímání křesťanští myslitelé nakonec rozhodli, že žena není zvíře, ale že má také duši, jako muž.

A co se týká katolické církve, i tak velcí mužové, jako byl pan Hitler, nemohli popřít její kvality: “Až dosud neexistovalo na zemi nic velkolepějšího, než je hierarchická organizace katolické církve. Hodně jsem z této organizace převedl do své vlastní strany.”

S úctou
Petr Křivý

274012

13.12.2012 11:17

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Petr Křivý 93.?.?.?

Dobrý a požehnaný den všem!

Již dlouho jsem nikterak nereagoval na zdejší diskusi, i když ji pravidelně sleduji. Nicméně se zde probírá zajímavé téma a proto ani já nezůstanu stranou.

Reaguji sice na pana Duba, ale berte to jako obecnou reakci na celou diskusi. Dozvěděl jsem se, že pan Klimov, o kterém jsem zatím nic neslyšel, píše o tom, že Židé jsou téměř všichni degeneráti, zejména ti, kteří nemají čistý rasový původ. To mě velice zajímá, neboť Ježíš byl sice po matce Žid, nicméně jeho otec Žid nebyl, takže by se dle této teorie mělo jednat o Položida, který má šestkrát větší šanci býti dědičným degenerátem.

No, myslím si, že to není možné, neboť náš Pán chodil po vodě. Dokáže to nějaký degenerát? Náš Pán z vody udělal víno. Znáte nějakého degeneráta, který by to dokázal? Myslím, že tady se pan Klimov, dej mu Pánbůh lehké odpočinutí, mýlí. Náš Pán jistě degenerát nebyl. A ten, který by tyto slova hlásal, zcela jistě patří do plamenů pekelných. Proto byste měl být opatrný nejen vy, pane Dube, ale i ostatní, kteří by něco podobného mohli naznačovat.

Modlím se za vás, aby vám náš Pán ukázal pravdu a lásku, i panu Klimovovi, i panu Rozenkritzovi, nebo jak se ten pan ze stránek Spiknutí proti církvi a lidstvu jmenuje. Když už jsme u těchto stránek, musím, jako dobrý křesťan a katolík reagovat. Nemyslím si, že je lží vše, co na těchto stránkách je, ale obávám se, že jde o naprosté nepochopení zájmů našeho Boha trojjediného.

Náš Bůh si Židovstvo vybral jako své milé pokolení (to si každý může přečíst v Bibli), neboť první člověk byl Adam a to byl Žid. Jeho žena byla Židovka a proto každý jejich potomek mohl býti čistokrevným Židem. Stejně tak i jejich potomci mohli býti čistokrevnými Židy a jelikož jsem se v Bibli nedočetl, že by Bůh stvořil dalšího člověka jiné rasy, pak logicky všichni musíme býti Židy, i to Chazaři, kteří jsou ve skutečnosti také čistokrevnými Židy.

Je velmi smutné, že mnoho lidí považuje Židy za jakési zlé bytosti, vždyť v Bibli se o nich píše převážně dobře a náš křesťanský Bůh (otec Ježíše, zakladatele křesťanství) nad nimi drží ochrannou ruku. Nevím, kdy došlo v minulosti k tomu, že lidé zapomněli na své hebrejské kořeny a začali se od božího národa distancovat, ale je to velký omyl, který nás jednoho dne může přivést do hrobu.

Rád bych proto zopakoval, že pro pochybovače, rouhače, bezvěrce a modloslužebníky čeká věčné zatracení v ohni pekelném, kde se budou škvařit zaživa a pouze ti, kteří denně odříkají deset Zdrávasů a deset Otčenášů, mohou doufat, že se dostanou do očistce, kde po odpykání svých hříchů mohou přijít ke svatému Petrovi, který je klíčníkem v Nebi.

Přeji vám všem hezký den a děkuji za pozornost.

Petr Křivý

280481

07.11.2014 15:00

Soulož do zadku

Nevyzpytatelné jsou cesty našeho pána

Petr Křivý 197.?.?.?

Dobrý a požehnaný den, milí přátelé,

již dlouho jsem se zde k ničemu nevyjadřoval, neboť mám hodně práce na naší farnosti a mnoho práce s papežovou stolicí, ale toto téma je myslím natolik významné, že by bylo dobré, aby se k němu vyjádřil i někdo povolaný.

Vezměme si například mé kolegy, kteří se občas neudrží a pomilují se s nějakým ministrantem. Pan Stwora správně píše, že v takovém případě je ženský pohlavní orgán tak nějak stranou a na vedlejší koleji. Kolega si pak musí vystačit s řitním otvorem, aby ukojil své pozemské touhy, tedy smilstvo nejohavnější.

Jelikož chápu, že celibát není žádná legrace, pak se ani nemůžu zlobit, že k těmto případům tak často dochází. Nicméně mě zaujala autorova úvaha, že podobné zvrhlosti pochází od satanášské elity. Nejsem si jistý, že kolegové sledují porno, ať již amatérské, nebo profesionální, ale je klidně možné, že jsou ovlivněni podprahovými manipulacemi, které mají za úkol jen jediné, tedy znesvětit jediný sex bez hříchu, tedy pouze sex, který je spojen s plozením dětí.

Myslím, že analní sex je skutečně téma, kterým bychom se měli intenzivně a dlouhodobě zabývat, neboť je to možná úplně klíčové k odhalení plánů Satana, který nikdy nespí.

Proto děkuji za tento článek a doufám, že další v podobném duchu budou následovat.

Petr Křivý

320550

19.06.2015 11:24

Jan Hus – sůl země

RE: Desatero - jedno prikazani zni: nezabijes.

Petr Křivý 188.?.?.?

Krásný požehnaný den vám přeji, kolego,

nemám času se rozepisovat, neb se musím připravit na mši, ale chtěl bych vám a vašemu think-tanku poděkovat, že jste tu jasně a bez pochybností dokázali, že Hus byl odpudivý heretik, který chtěl navrátit Evropu někam do temného středověku. Zcela správně jste pánové připomenuli, že za vším dobrým vždy najdete papežovu stolici. Církev svatá vždy stála na straně lidu, této abstraktní entity a vedla jí temnými údolími tak, aby lid nakonec zahlédl světlo na konci této strastiplné cesty, i kdyby to mělo být až při posledním vydechnutí.

Máte naprostou pravdu, že za každou renesancí vždy stál papež, který zcela chápal, že absolutní víra v učení našeho pána Ježíše je škodlivá, neboť i prostý člověk mohl vidět rozpor mezi kázáním a realitou, tedy že i dobří katolíci si užívali světského života. Proto podporoval každou renesanci, která omezovala vliv církve na společnost, dosazoval osvícené panovníky, jejichž odmítavá reakce na barokní religiozitu vedla k racionalismu, logice a humanismu, tedy zcela zásadním principům katolického učení.

Někteří heretici dnes tvrdí, že reformace přispěla ke kritickému pohledu na církev a zbožnost. Protireformace v některých zemích (zejména ve střední Evropě, např. i v Českých zemích) prý tento proud odklonila jiným směrem, více k náboženské zbožnosti a prožitku.

Jak vidíte, každá reformace církve byla vždy krokem zpět, do temného středověku. Proto také Vatikán musel heretika Husa upálit, neboť neměl zájmu na tom, aby byla katolická církev s touto odpudivou postavou spojována. Vatikán měl vždy zájem na tom, aby lidé příliš neupadali v prožívání náboženství. Proto také podporoval renesanci vyváženosti ducha a těla.

Vaše mocenské možnosti vám pane MTK možná nedávají dostatečný potenciál k hýbání, nicméně můžu vás ubezpečit, že až přijde další renezance z vatikánské dílny, až Vatikán zvolí do vedení států osvícené lidi, tak jako to vždy dělal, než mu to Husovi podobní heretici začali kazit, nebudete již muset nad podobnými věcmi přemýšlet.

Podívejte se například na USA, které jdou nahoru od té doby, kdy odpudivé středověké protestanty pomalu nahrazují dobří katolíci. Jsem opravdu rád, že vy a váš think-tank tu děláte tak prospěšnou osvětovou práci, jasně ukazujete na pozitivní působení Vatikánu po celou dobu naší křesťanské civilizace, pozitivní účinky protireformace a zkrátka obecného dobra, které Vatikán představuje.

Jednoho dne snad heretici pochopí, že žádné myšlenkové hnutí nikdy nevzešlo z lidu a ani nevzejde, jak jste správně podotknul, právě proto, že renesance a osvícenectví bylo vymyšleno a řízeno Vatikánem. Cením si vašeho pochopení, kam patříte, do stáda, které musí býti správně vedeno, stejně jako každý think-tank.

S uctivým pozdravem

Petr Křivý

335080

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 1

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 3

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 862,44 Kč
1 unce stříbra
550,62 Kč
Bitcoin
1 377 883,02 Kč

Poslední aktualizace: 13.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 042 526