Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jiří Táborský

Nalezeno 2429 příspěveků, 167 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.01.2004 18:34

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Samozřejmě má být správně: ...turecké záchody, nejhygieničtější sociální zařízení po záchodcích sibiřských.

24901

23.01.2004 19:42

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sidonius,

především si všimněte, že Vám už neříkám zmatoušku, i když mě k tomu furt něco svádí.

Zadruhé - a to především - s tím kriminalistickým aspektem máte naprosto recht. Já už jsem takovou situaci viděl jednou v biografu. Arabský terorista se převlékl za zahalenou odalisku a svedl jednoho vojenského přidělence západního velvyslanectví. V posteli z něj svými vnadami vytáh´ důležitá státní tajemství a potom ho chtěl probodnout, jenže to on se už ten atašé nedal a terorista vyskočil oknem. Ale docela dobře mohl tomu svedenému úředníkovi tu ránu kudlou do těla dát, to se nikdy předem neví. A možná mu už dal kapafku, to neukazovali. Z toho plyne poučení, že se furt někde plíží teroristi v harémovém závoji a možná i s AIDS a proto musíme být bdělí a ostražití. Žádné šátky na hlavách!

24904

23.01.2004 20:27

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ooops, ano, pane Jánský,

mělo tam být kolonializační vliv. Termín francouzský kolonizační vliv by se snad částečně snesl v případě Alžíru a i to nakonec prošoust´ de Gaulle; správný termín je to, jak jste poznamenal, pro Kanadu, Australii a USA. Kolonialistický a koloniální (a řada jiných adjektiv) se hodí pro Izraelem okupovaná a znásilňovaná území.

24905

23.01.2004 20:57

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

To ukazuje pouze na Vaši negramotnost ve Vašem vlastním jazyku. Pokud je Vaším mateřským jazykem jiddisch, tak si to na sebe nevztahujte. Ale dovolit si to samozřejmě můžete i schválně; je ale zbytečné zdůrazňovat i nesprávnou gramatikou, že jste primitivní rasistický bigot. Mimochodem, tu arabštinu s malým "a" máte omylem správně - Vy nevíte, jak k ní vyjádřit disrespekt ve slovenštině?

24907

23.01.2004 22:14

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Malvariko,

teď si nedělám srandu. Naše univerzity rejžují spoustu peněz na zahraničních studentech, hlavně na těch, kteří vyplňují v kádrovém dotazníku - Otec: král, Matka: královna v domácnosti. Z podobných pohnutek verbují univerzity i studenty z muslimských zemí (těm často platí to horentní školné jejich stát). Takže mám možnost jich zblízka vidět dost, abych si mohl o lecčems udělat představu.

Na kampusu můžete vidět muslimky od těch téměř celých zahalených až po ty téměř celé odhalené. Jednou jsem se v knihovně dal s jednou odhalenější do hovoru a došli jsme samozřejmě i na to zahalování a odhalování a celkem jsem se od ní dozvěděl totéž, co píšete Vy. A jednu zajímavou věc navíc: Islam prý nepožaduje zahalování jen z důvodů cudnosti, obecné mravnosti a důvodů zdravotních, ale také proto, že oči mužů mají vidět všechny ženy stejně krásné. Z toho by šla jistě dělat náramná sranda, ale mě to tehdy připadlo jako velmi hluboká myšlenka o postavení muslimských žen. Můžete na tom trochu zaelaborovat? Samostatný článek by byl ještě ždanější.

24909

23.01.2004 22:37

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: K izraelskemu velvyslanci

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tak v tom bude nějaká soukmenitost. U nás spousta těch malůvek háknkrajců je buď vlastní umělecká tvorba židů nebo na jejich objednávku, aby se nenechaly usnout stories o holocaustu. Nejřvavější byl případ "nazi" demonstrace ve Skokie, Illinois, které šla skrz všechny možné a nemožné soudní instance, a televize nás přes dva roky mydlila mejdlem ze židů, než to prasklo.

24910

24.01.2004 07:27

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinaev,

nějak mi nesedí Vaše tvrzení, že československý stát zavřel v letech 1922-36 250 manufakturních výroben na Slovensku. Zbankrotovaly, nebo to byl vyvlastněný maďarský majetek, nebo jakým způsobem se dostaly do vlastnictví státu, aby je mohl zavřít?

Jsem rozhodně pro sebeurčení národů a nemám proto naprosto nic proti osamostatnění Slovenska, naopak. Mělo snad ale zůstat jako Slobodný štát už v době 1944-45 a nemuselo dalších skoro padesát let trpět pod čehúnským jhem. Rusové by se s ním, jako s poraženým státem na straně Německa, jistě vypořádalo spravedlivěji.

24928

25.01.2004 03:24

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinsaev,

podle webové stránky slovenského vyslanectví se ony podniky zhroutily ("brachen...zusammen") v důsledku rozpadu maďarského trhu a neschopnosti konkurovat modernějšímu českému podnikání; to je to, co jsem předpokládal - nikoli, že by je zavřela ćesko-slovenská vláda.

Vzpomínky manželky Vavra Šrobára neznám, pochybuji ale, že by mohly nějak podstatně změnit výklad známých skutečností, že Slovensko bylo podporováno českými zeměmi a to i po druhé světové válce, kdy mělo dokonce i svoje výhradně slovenské politické, hospodářské a kulturní instituce, jejichž ekvivalenty české země neměly (KSS, SSM, parlament, SAV a řadu dalších). Nebylo ani nijak zkráceno co do zastoupení v celočeskoslovenském gangu bolševiků (Husák, Široký, Slánský a další kolegové).

24945

26.01.2004 05:57

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinsaeve,

děkuji za překlad a za zvýraznění některých částí. Mám ovšem zlozvyk číst věci v souvislosti, ne pouze jen zvýrazněné části a kromě toho mi připadla Vaše volná interpretace pomoci Slovensku trochu moc volná. Přečetljsem si tedy celou webovku slovenského vyslanectví v Německu - s vědomím, že povinností vyslanectví je představovat svou zem v nejlepším světle. I tak je tam pomoc českých zemí uváděna podstaně jinak, než jak jste to volně interperetoval Vy. Nemám ale nejmenší chuti se o těchto věcech přít; moje nepolepšitelně idealistická teta odešla tehdy z Prahy učit latinu a řečtinu na gymnásium v Žilině.

Píšete, jak Slovensko živořilo pod předválečnou československou vládou. Žádného vděku tedy netřeba, fajn. A naopak, jak Slovensko vzkvétalo v letech 1939-45, jako spojenec Německa, kde by tedy trochu vděku a loajality bylo na místě. Takovou slabostí ale, zdá se, Slovensko netrpí. Webovka slovenského vyslanectví sděluje, jak se slovenští vojáci hromadně vzdávali a přebíhali k Rusům. Neměli, sakra, pomáhat von Paulusovi vyhrát u Stalingradu?

24959

26.01.2004 19:58

Kdybych byl francouzským prezidentem...

RE: Kdybych byl francouzským prezidentem...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinsaev,

já Vám nechci povídat nic o zázračném rozkvětu slovenského průmyslu v době 1936-45, protože o tom nic nevím a česko-slovenské problémy mne nikdy nesvědily. Jen jsem zapochyboval v reakci na Váš argument, že československá vláda zavřela 250 slovenských průmyslových podniků, což skutečnosti jistě neodpovídá.

Rovněž tak se nedá nijak okecat, že tehdejší slovenský stát byl spojeneckým státem Německa. Zda to bylo z donucení nebo z oportunismu, o tom se nechci a ani nemohu přít. Jisté je, že mnoho slovenských pamětníků vzpomíná na slovenký stát s nostalgií, což jistě nelze říci o pamětnících Protektorátu Čechy a Morava.

Seznámil jsem se ale kdysi v Tampě s jedním slovenským řezníkem a uzenářem, který sloužil ve slovenské Rychlé divizi a po válce se dostal nějakým způsobem do Ameriky. Občas mi rozporcoval nějakou mou jalůvku nebo volka a kupoval jsem od něho jeho vynikající uzeniny. Mno, a aby při našem styku řeč nestála, vyslechl jsem snad všechny separatistické argumenty o utiskování Slovenska českou vládou.

Jeho nehorší zkušeností bylo, když mu česká veterinární kontrola (o žádnou kontrolu jsme se je neprosili) chtěla zabavit prase s uhrovitým masem (každej somár ví, že to stačí pořádně uvařit a nic špatnýho s tím není). No, tak hnal veterináře svinským krokem z krámu ven. Řeznickou sekyrou. No, a ten se vrátil s českým četníkem (nasratým, protože ho poslali na Slovensko z trestu) a ten mu zabavil sekyru a donutil ho odvézt prase k pohodnému. Za prase dostal směšnou náhradu a za sekyru nic. Musel si ji zpátky vysoudit.

Po téhle story jsem od něj přestal uzeniny kupovat a několik měsíců jsem si bedlivě prohlížel v míse stolici. Takže jsem se možná nedozvěděl o úplně všem tom českém útisku. Musím dokonce uznat, že některé jeho postřehy nebyly bez logiky; předestřel, například, jak byli Češi blbí, když se v šedesátém osmém roce nedovedli zbavit vojsk varšavského paktu: "Měli jste postřílet pár Židů, říct, že to udělali Rusi a za tejden byste měli v Praze americkou armádu."

Tím jsem vyčerpal moje znalosti o česko-slovenském problému.

24976

26.01.2004 21:54

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

než jsem se dostal Vám odpovědět, tak se článek o možnostech francouzského prezidenta dostal do archivu a tak reaguji na Váš tamnější příspěvek z 24. ledna Oči mužů vidí, i když nevidí... tady.

Reagoval jste na můj příspěvek o zahalování muslimských žen, na který jsem doufal dostat odpověď od paní Malvariky:

[i]"já jsem z toho jelen a vůbec se nedivím paní Malvarice, že zahrála malou domů na email. Na tomhle kdyby jeden zaelaboroval, tak by zakolaboval...

Oči mužů pochopitelně vidí všechny ženy stejně krásné. Vidí, i když nevidí. Kupříkladu za hluboké noci na mezi, nebo když v žáru váchně vylítnou pojistky v bytě či v kostele průvan zhasne svíčky. To tehdy i dnes, napadají muže velice hluboké myšlenky. Za těchto situací se z některých mužů stávají i filosofové. Filosofují o skryté kráse tmy pod sutanou, ať už z důvodů zdravotních, hygienických anebo z důvodů všeobecně obecné mravoneřestnosti ...

Víte, pane Táborský, ono se to s tím zahalováním má asi tak, jako s tím ešůsem - i když si v tom jeden čistí zuby a druhej meje prdel - ešůs zůstává. Uniformita…

Tom


Kdepak, Tome,

[b]očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí
, hlavně když vácheň vyrazí pojistky. Mno, a když průvan sfoukne svíčky v kostele, tak to je pak i paní doktorka Livingstonová s vědeckým odhalením optického klamu záhadného úsměvu Mony Lízy v prdeli. Tedy v totální tmě, jsem chtěl říci, ne jen v nějakém Leonardově sfumato příšeří.

Já jsem se ptal ale opravdu vážně paní Malvariky, protože ona se zdá o tom vědět víc než kdokoliv jiný na Zvědavci, jaký hlubší význam, třeba i psychický, může závoj na islamské ženy mít. Ne tedy jen milosrdný pro škaredky; nebo normalizační, že potmě je každá kočka černá, jak jste zpod sutany zafilozofoval. Mno, alespoň Vy jste risknul zakolabovat, ovšemže to dostáv8 trochu jiný ráz, než kdyby postovala expertýzu paní Malvarika.

Já s Vámi souhlasím v tom, že ocenění krás žen je značně obtížné, když ze závoje vykukují jen dvě kukadla. A k tomu ještě černá. Z černých očí se nedá bez mimiky obličeje vyčíst skoro nic. Když na Vás, například, udělá zlej kukuč nějakej Afroameričan, tak se Vám začnou samy odpínat hodinky a peněženka lézt z kapsy. Když si ale odmyslíte ten pyskatej spodek, svraštělé obočí a oholenou lebku a soustředíte se jen na oči, tak z nich nic zlého nevyčtete. Nanejveš roztažený panenky, což je ale při každé barvě očí červený praporek. Zrovna jako u té Mona Lízy - absolutně bez čtitelného výrazu a aby se na Vás usmála, tak to chce periferální vjem (celej ksicht). Nebo žhavý pohled cikánky té krásné? Jen v nejvyším stupni vzteku nebo váchně se černé oči vomlžej trochu do modra.

Jo, to ze světlých - modrých, šedých, zelených, světle hnědých jantarových nebo i hejzl, tam vidíte každý hnutí duše a i víc. Taková světlooká po Vás může hodit tak chladnej pohled, že Vám z toho vomrznou uši. Ale taky může předstírat orgasmus jen pro amanta, co (pokračování)

24983

26.01.2004 21:57

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Jiří Táborský 209.?.?.?

(pokračování)
vidí i když nevidí. Světlé oči nepochybnou váchní trochu potmavnou a úplně sesvětlají totálním uspokojením, mno, to může být ale taky lhostejností nebo únavou a na takové nuance se musí dávat bacha, jinak může jeden ztroskotat v lásce, jako jeden můj známý, který všechny ty rozlišenínutné signály shrnoval apriori do diletantského pojmu “vyšoustaný pohled”.

Takže u zahalených tmavookých muslimských krásek jsme bez odborného vysvětlení vedle jak ta jedle, protože si mohou myslet co chtějí, špitat si a hihňat se a my nevíme o co jde a naší jedinou společensky korektní reakcí je nenápadně se ujistit o správné pozici zdrhovadla.

24986

27.01.2004 16:53

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte Tome,

já jsem z Vás někdy ouplně zperplexovanej, jelen, jak říkáte. Píšete: "To vomrzám ouplně celej ..." a já jsem vždycky myslel, že Vy Canukové tak snadno nevomrzáte. Já si tedy pamatuji, pokud strejda Alchajmr dovoluje, že jste jednou psal, že si na vyhřívání držíte v igloo šest rozhicovanejch Eskymaček, ale nesnažte se mi namluvit, že jsou rozhicovaný v jednom kuse těch celejch devět měsíců, co tam u Vás mrzne. Zvlášť když jim dáváte žužlat jen kousek kůže, jak jste taky prozradil.

[Jo, když už jsem se dotknul těch Vašich Eskymáček, dostal jsem emajlem jeden pertinentní, politicky nekorektní ftip: Dva Eskymáci jdou k večeři ulovit mrože. Vysekaj v ledu díru a čekaj´, až se přijde nedejchnout, napíchnou ho na harpůnu, vytáhnout z díry a táhnou ho za ocas (správně, samozřejmě, za zadní ploutvonožky; soudnej člověk za ocas mrože netahá i kdyby vypadal stokrát jako mrtvej) domů. Ona to ale není sranda táhnout takovýho desetimetrákovýho macka a tak je uplně vyplivaný, už jen kousek od igloo, potká velkej bílej lovec a povídá, že takhle, za ploutvonožky se mrož netahá, protože je to jednak proti srsti a za druhý, že jim drhne za kly o led, a ať ho táhnou za ty kly. Tak ho teda táhnou za kly a za hodinu si ten chytřejší z nich pochvaluje, jak se ten mrož za kly dobře táhne a jaká to byla dobrá rada. Hovno dobrá rada, odporuje mu ten druhej, bílej muž nás zase podved´ - podívej se, už jsme zase u tý díry v ledu.]

Mno, to jsme se ale dostali, nechca, od krásných hlubokých očí muslimek do eskymáckýho harému. Jo, když tam ale už jsme, je to pravda, Tome, že Eskymačky mají jen takové úzké, šikmé štěrbinky, ze kterých nejde nic vyčíst?

Taky píšete, že "muslimský zákon přikazuje zakrývat si vlasy všem příslušnicím něžného pohlaví vyznávajícím islám."
Jest-li jde jen o vlasy, tak ten islám snad není zase tak ouplně hroznej, ne?

25040

29.01.2004 06:00

V dnešním Washingtonu nelze nevidět ducha doby

RE: Očím mužů se jen zdá, že vidí, i když nevidí,

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Představte si tu hrůzu, kdyby všichni politikové říkali jenom to, co si skutečně myslí ...."¨

Mno, já si nemyslím, že by to byla vždycky hrůza. Představte si, například, Dabju, když mluví na televizi o tom, co by si nejvíc přál. Mluví o vyhrané válce s Alibabou a čtyřiceti loupežníky, hospodářských úspěších, o starostlivosti o školáky, prarodiče a všechno mezi nimi a tak. Když si odmyslíte ty jeho kecy a ksichty a čtete mu z očí, co by si skutečně ze všeho nejvíc přál, tak vidíte velkej zralej banán.

"Člověk většinou hledá daleko přijemnější věci a náhle zjevená nekrása bez závoje s ním dokáže krutě praštit o zem."

To je tedy pravda i u nás. Znám pár takových na obecním ouřadě, co by jim závoj moc slušel. Asi to nevědí, protože prý nosí v intimních situacích přes hlavu papírový pytlík. Jo, a taky máte pravdu, že "příroda na jedné straně ubere a na druhé přidá." Neznám se sice s žádnou takovou celebritou, ale u nás na poště je jedna neuvěřitelně blbá paní a co jí příroda ubrala na intelektu, to jí přidala na hyždích; za takovou prdel by se nemusel stydět ani pivovarskej valach. Ještě štěstí, že stejnou kombinaci vloh nedala příroda do vínku našim politikům, musela by se rozšiřovat křesla v Kongresu a na ministerstvech.

25158

29.01.2004 20:15

Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

RE: Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, takový z volný přírody, ty jsou nejlepší; nezkažený civilizací. Nechtěj na Vás auto, ani dovolenou na Kanárech, živí se samy a občas Vám předžvejkal i matabelovej list. Žádný problémy s háčkama na podprsence nebo se zipem. V ovulaci za Vámi dokonce přiběhnou samy - stačí, abyste jen svědomitě očůrával stromy v pralese. Jenom je nesmíte strašit kondomem nebou si je splést s rozháranou šimpanzicí.

25194

29.01.2004 20:58

Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

RE: Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, já si myslím, že by se pan Juchelka nemusel ani v nejmenším znepokojovat identitou nebo holou existencí nějakého Benwaye a klidně se může na něho a na jeho pupeční šňůru ke sprše neceremonálně vysrat.

25196

30.01.2004 14:57

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Nohejle,

nebyl by link na ten dokument, že Francie byla podplacena Irákem, aby vetovala "UN Resolution on war"?

25213

30.01.2004 15:11

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Machmede Turec Kej,

mě zaujalo zase to, jak žerete novinové články (a k tomu ještě Saphireovy a z politického lavatory plátku Washington Times) jako fakta.

25214

30.01.2004 15:17

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Bože, Židi nám chtěj´ ukřižovat taky Blaira?

25215

30.01.2004 15:40

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Josefe,

to se Vám zase podařilo přivalit dvě pěkné hovniválské kuličky na hromadu Bushovy propagandy. Safírštajn je schopnej tvrdit, že Saddám je prvorozenej levoboček čerta a měl plány na zplacatění zeměkoule a Washington Times užívají naši politici jako projimadlo, když mají zácpu.

25216

30.01.2004 15:42

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Achmede tureckej,

mě zase zaujalo, jak žerete novinové plky jako fakta.

25217

30.01.2004 15:45

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ježišmarjá,

tak voni nám chtěj´ židi ukřižovat i Tony Blaira, druhýho Spasitele pravdy po Goebelsovi?

25218

30.01.2004 18:19

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ach, mede tureckej,

tak ono si stačí ťuknout na webovku NASA a přesvědčit se tak o mírumilovnosti našeho finančně nesmírného programu vesmírného?

No, fakt je, že se s ním něco lidstvu prospěšného občas sveze (moje dcera, například, měla na jedné Space Shuttle misi projekt, jak dělat ve vesmíru z hovna výživnou a chutnou bílkovinu), ale jinak byl od prvopočátků náš vesmírný program za účely vojenskými. Až kolem doby, kdy byl Cape Canaveral přejmenován na Cape Kennedy, začal mít také účely prestižní a propagandistické - bylo třeba ukázat světu, že jsme lepší než azbuci; nejen v tom, že se víc myjeme.

Od roku jsem 1968 jsem si tam jezdil několikrát za rok léčit mindráky z naší zahraniční politiky nebo se vytahovat před navštěvujícími přáteli i z Evropy. Kdysi tam návštěvníky povozili autobusem i po starších vojenských raketových instalacích, i sáhnout dovolili. Dnes se to už delší dobu považuje za politicky nekorektní a i staré vojenské instalace vyhlídkové autobusy zdaleka objíždějí a průvodce hlásí "nerozhlížejte se zbytečně kolem dokola, ale věnujte pozornost příkopu po pravé straně, kde uvidíte aligátory, kolpíky růžové a jiné zajímavější věci".

Omlouvám se, že jsem omylem postoval předešlé dva komentáře dvakrát. Opomněl jsem se přihlásit podle nového systému a myslel jsem, že se nějak ztratily. Ale i já se to snad časem naučím.

25220

30.01.2004 20:34

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Josef,

pan Nohejl se nikoho neptal, zda někdo něco slyšel o korupci Saddáma, to jste s těmi linky přispěchal z pilnosti sám Vy.

Demokrati také nepotřebují nikoho na našeptávání o Bushovývh a Rumcajzových lžích, mluví o nich, kromě Líbrmana, všichni demokratičtí uchazeči o prezidentsví docela otevřeně - Kerry dokonce říká, že jimi byl podveden k hlasování v Kongresu pro iráckou akci.

V článku, na který jste laskavě postoval ten link, Saphire se snaží podsunuvat lež, že Francie v OSN za olejové úplatky vetovala válečnou rezoluci. Nikdo nic nevetoval, USA stáhly svou vlastní rezoluci, když viděly, že Powellovým malůvkám a kecům nevěří ani trpajzlíci z konžského pralesa a rozhodly se jít na Irák bez souhlasu OSN. Pro Safírštajnovu kredenc, almara, šifonér, mluví i jeho tlačení fantasmagorického sionistického plánu na stránkách New York Times, aby bylo Turecku dovoleno, navrch těch dvaceti miliónů, anexovat severní Irák a naftová pole v oblastech Kirkutu a Mosulu.

Mimochodem, Watergate "neodhalil" v nějakém svém článku Saphire, jak sdělujete, ale reportér Washington Post, Bob Woodard. Saphire se na tom jen později přiživoval, jako spousta jiných žurnalistických hyen a šakalů. Čím ovšem mezi nimi vyniká je, že má “červený telefon” na spojení se Šáronovo kanceláří.

25223

30.01.2004 20:52

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ne, to jsem si opravdu nevšiml. Napsal jste totiž: "Podivejme se napriklad na zpravy o pristani dvou roveru na Marsu." Mno, a já jsem Vám napsal, na jiný příklad, o dělání pomazánky z hovna, což má pro lidstvo větší význam než si ověřit již dříve známý předpoklad, že na Marsu je hematit. Budeme ho tam dolovat a vozit na zem?

25224

30.01.2004 21:01

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Josef,
[možná, že se to objeví zase dvakrát, hlodá na mně strejc Alchajmr a zapomínám se přihlašovat]

pan Nohejl se nikoho neptal, zda někdo něco slyšel o korupci Saddáma, to jste s těmi linky přispěchal z pilnosti sám Vy.

Demokrati také nepotřebují nikoho na našeptávání o Bushovývh a Rumcajzových lžích, mluví o nich, kromě Líbrmana, všichni demokratičtí uchazeči o prezidentsví docela otevřeně - Kerry dokonce říká, že jimi byl podveden k hlasování v Kongresu pro iráckou akci.

V článku, na který jste laskavě postoval ten link, Saphire podsunuje lež, jako by Francie v OSN za olejové úplatky vetovala válečnou rezoluci. Nikdo nic nevetoval, USA stáhly svou vlastní rezoluci, když viděly, že Powellovým malůvkám a kecům nevěří ani trpajzlíci z konžského pralesa a rozhodly se jít na Irák bez souhlasu OSN. Pro Safírštajnovu kredenc, či almaru, šifonér, nebo za co stojí jeho slovo, mluví i jeho tlačení fantasmagorického sionistického plánu na stránkách New York Times, aby bylo Turecku dovoleno, navrch těch dvaceti miliónů, anexovat severní Irák a naftová pole v oblastech Kirkutu a Mosulu.

Mimochodem, Watergate "neodhalil" v nějakém svém článku Saphire, jak sdělujete, ale reportér Washington Post, Bob Woodard. Saphire se na tom jen později přiživoval, jako spousta jiných žurnalistických hyen a šakalů. Čím ovšem mezi nimi vyniká je, že má "červený telefon" na spojení se Šáronovo kanceláří.

25225

31.01.2004 05:41

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

RE: Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Jiří Táborský 209.?.?.?

Taky pozoruju už delší dobu, pane Josef, že jste celej popletenej na křižovatce informací. Než mi ale zase budete příště citovat AFP, tak si nechte, čoveče, od někoho vysvětlit, co je to za noviny a to se pak kousnete do prdele.

Jo, taky jsem dostal od Saddáma barel nafty, jak jste bystře vydedukoval při čtení AFP vzhůru nohama. Čepuju z něj každý dopoledne na rohu Old Tampa Road a kupující Republikáni mi třesou umaštěnou pravicí, dávají mi extra díško a říkají mi God bless you, protože si myslej´, že jedu na holport s Dickem Cheneym. Moskevskej patriarcha orthodoxní církve taky ty svý tři barely čepuje rovnou ze sudu na schodech před Vasilem Blaženým.

Smím-li Vám ve Vašem dilematu komu věřit poradit, tak věřte dál televízi, novinám a panu prezidentovi a těšte se na štědrou penzi, protože blahoslavení chudí duchem, neboť jejich jesť království nebeské.

25244

02.02.2004 05:38

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Jiří Táborský 209.?.?.?

Já tedy nevím, zda Moshe Dajan řekl, že "Izrael musí být jako vzteklý pes. Příliš nebezpečný, aby se někdo odvážil ho obtěžovat." Nevím ani, jak reprezentativní je pro Izraelce výsledek veřejného průzkumu, že 44% Izraelců je pro deportaci Palestinců. Také nevím, zda vyhrožování izraelského profesora zničením evropských měst je autentické.

Kdyby to byla pravda, tak by bylo na místě tu epidemii vztekliny v zájmu světového zdraví co nedřív zlikvidovat. Nechci chytat Mojše za slovo a nenavrhuji nechat to vyřídit s Izraelem pohodnému, který ví, co se se vzteklými psy musí udělat. Začít ale sypat Izraelcům místo dolarů hranolky s protivzteklinovou vakcínou by bylo naprosto humánní a účinné řešení. Úspěšně se to u nás dělá mývalům.

25311

02.02.2004 07:58

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Izraelský profesor a Kuře Napipi

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, a kdyby se jim sypaly ty hranolky proti vzteklině, tak by se jim do nich mohly přidávat i vakcíny proti kleptománii a bullshitování. Pan Jan zde v příspěvku Nahaté kuře postoval link (http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/2000003.stm) na článek o nahatých broilerech, udajně vyvinutých na Hebrew Universitě v Izraeli. Je s podivem, že taková hovadina byla uveřejněna v seriozním britském populárně věděckém časopisu.

Částečná nebo celková absence peří, chlupů a šupin je mutace, známá odedávna u domestikovaných zvířat. Z některých byly vyšlechtěny (a to je tedy v tomto případě kapitální misnómer) zcela, nebo částečně lysé standartní chovatelské rasy (psi, kočky, slepice, myši, ryby). Kromě ryb, takoví mutanti ve volné přírodě nepřežijí. Pathologická absence vlasů, řas a chlupů je známa i u lidí.

Ovšem, některé ženy považují umělou totální bezchlupost za atraktivní módní “doplněk”, což mi připomíná paní Novákovou, která měla samičku vzácného papouška a přinesla ji jednou k majiteli papouščího samečka za účelem zachování druhu. Za úkon se domluvili, v přítomnosti papoušků, na čtyřech stovkách. Nechali je potom v soukromí, ale za chvíli se ozval za dveřmi příšerný krával a když vyděšení chovatelé vběhli do pojímací místnosti, viděli, jak papoušek oškubává peří s papouščice a křičí: “Kurrrvo zatrrracená, za čtyrrry stovky tě chci celou nahou!”

Vědci z Hebrejské Univerzity ale neukradli jen nahatou slepici (v Československu byla vystavována v šedesátých letech minulého století a na jedné floridské výstavě jsem ji viděl na začátku sedmdesátých let pod šlechtitelským označením “Nude Dancer”. Mimochodem, již tehdy bylo o ní známo, na rozdíl od tvrzení vedoucího izraelského vědce, že je naprosto nevhodná pro hospodářskou produkci). Jiná šlechtitelská krádež izraelských vědců je například izraelský kapr; ten byl vyšlechtěn už dávno v několika formách (lysec, modrák, zrcadlový kapr) v Třeboni, Lnářích, Vodňanech, Telči a na Hlubocku.

25316

05.02.2004 03:11

Česká cesta k demokracii a svobodě ...

Záměna Sidonia s hovnem.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Zmatoušku,

vám ta hovna ležej tak v hlavě, že je máte už i pomíchaná. Moje dcera se z hovna bílkovinu udělat nepokoušela, nýbrž ten proces úspěšně vypracovala. Konečný produkt je sněhobílý, decentně voní a chutná jako krevetky na madlích. Mno, já Vám tu nebudu dělat chutě, abyste nám tady furt jen neslintal; prostě, dostala za to šest prvních cen v mezinárodní vědecko-technické soutěži a čert ví, jest-li to i Vy nebaštíte v icecreamu a v loufet buřtech.

Vy jste si ji zřejmě popletl se sovětským akademikem Mojsejem Áronovičem Šajsnbutěrem z doby panování Nikity Sergjéjeviče. Protože proletariát volal po másle už od revoluce, ÚV VKS(b) mu tehdy schválil jeho návrh dělat máslo z hovna. Za nějakou dobu se tam nedočkavý Nikita Sergjéjevič rozjel podívat a poptat se, jak projekt pokračuje. "Pokračujeme desetiverstovými kroky, soudruhu tajemníku," ujistil akademik Šajsnbutěr Chruščeva, "už se to dá mazat na chleba."

Takže snad i Vy pochopíte rozdíl mezi těmi dvěmi projekty, vezmete si z toho poučení a nebudete zmatouškovat o každém hovně.

25425

08.02.2004 19:41

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane alberte,

rozhodně nechci kibicovat do Vašeho příspěvku, chtěl bych jen, zcela vážně - i když to zní supersrandovně, poznamenat, že onu "půjčku" Izaeli na začátku fiskálního roku (nebo její značnou část) Izrael tradičně obratem půjčoval na úrok Spojeným Státům.

Protože ona pereniální několikamiliardová "půjčka" Izraeli je v porovnání se současnými a budoucími výdáními na válku (mimochodem, v exkluzivním zájmu Izraele) jak prdnutí ve stodole, přestal jsem to sledovat a nevím, zda se tento kšeft stále praktikuje.

V zájmu objektivnosti se však domnívám, že je na místě přiznat, že na nás Židi neparazitují tak úplně bezohledně a když potřebujeme, tak nám na tu "pújčku" půjčí.

25488

08.02.2004 21:58

Jak válka ochránila americký dolar

RE: ABB (Anybody But Bush).

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Josefe,

jenom proto, že máme na návštěvě mého přítele z Prahy, Bushova advokáta, jsem spustil dneska TV s Bushovo interiew na programu “Meet the Press” a v duchu jsem se Vám potom celou tu hodinu omlouval za to, že při čtení Vašich politických a hospodářských postřehů jsem si o Vás myslil, že jste blbec.

Byla to hodina nostalgického zavzpomínání na projevy Antonína Zápotockého a Milouše Jakeše, tedy v pozitivním hodnocení jejich intelektu. O to nejlepší jsme přitom přišli, protože – v rozporu s tradicí programu přenášet nepřipravená interview – program s Bushem byl natočen a editován den předtím (i když ho Tim Russelt ze zvyku uvedl “Sedíme tady dnes ráno v Oval Office…”[mrknutí jedním okem].

Já jsem sice zdrženlivej dělat si z Bushe srandu pro jeho připitomělé škleby, zámlky ve filozofickém zamyšlení, mizernou angličtinu, trapná opakování se, otřepané blboučké bonmoty, průhlednou demagogii a tak, protože někteří jeho příznivci to omlouvají jeho údajnou dislexií a posmívat se mentálně postižené osobě není pěkné, ale já jsem se při nejlepší vůli (a dokonce v přítomnosti cizince) nemohl zdržet smíchu a občasného nelichotivého komentáře.

Pane Josef, když Vy napíšete: “Ujistuji vas, ze ten problem dolaru chapete vcetne autora vsichni uplne spatne”, tak Vy jste proti němu učiněná skromnost. Já chráním svobodu a demokracii, svět proti hrozbě terorismu, já vím jak na to všechno, Ben Ládíka chytíme (mno, moc bych se nedivil, kdyby ho měl už u ledu a vypochodoval s ním jako s předvolebním trumfem), dvě třetiny známejch teroristů jsme už pochytali (což jsou tedy geniální počty, když nevíme kolik je těch známejch a neznámejch dohromady), ZHN najdeme (a to se divím, že už nám CIA nějaké nearanžovala) a volby vyhraju. Když ho takhle slyším, tak bych volil snad i pro Líbrmana.

Když jsem se Vám už omluvil za toho blbce, tak mi snad dovolíte, abych uzavřel Vaším citátem: “Je to jasne jako sachy, rozumet pravidlum je lehke,ale hrat je dobre daleko obtiznejsi.” Do kamene vytesat! Ať už bude zvolen kdokoliv, tak takhle Bushem rozesranou partii těžko zahraje alespoň na pat. Ale budeme moci doufat alespoň na nejistotu.

25497

08.02.2004 22:02

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

No jo, ale jak my zase můžete vědět, s jakými lidmi se stýkáte? Akorát se můžeme domýšlet.

25498

08.02.2004 22:12

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Ajo,

zatímco se snažíte udělat zdeňkovi radost, tak jste neudělala svou připomínkou radost nám Američanům: ty maléry si nevylíže Bush, ale schytáme to my.

25499

08.02.2004 22:23

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pan Daněk nemá možná vůbec žádnou pravdu, ale furt lže míň než Bush.

25502

08.02.2004 22:46

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Ajo ("Na druhe strane uznejte,ze pokud reditel zemekoule prohraje,demokrati to nebudou mit moc jednoduche.At uz Kerry,ci nekdo jiny,co s tim bordelem nadela?"),

jo, to bude těžká partie, jak jsem už kousek výš napsal panu Josefovi.
25504

10.02.2004 17:42

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Opětovné zamlouvané kopnutí do vlastní brány

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Josef ("Takze ty cisla mate asi dobre a tech 68% kanadske prizne si moje TV vycucala z prstu. [/b]Ale ve skutecnosti je to kazdemu jedno, nikdo v tisku se s tim nijak vazne nazabyva.[/b]"),

Tak v tomhle máte asi pravdu, ale ten číselný vycucanec jste sem zatáhl s vážným ksichtem Vy, jinak by se s tím tady také nikdo nezabýval, ani ve srandě.

25540

10.02.2004 17:59

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane zdenku,

kdyby nebyl bejval v Čechách Slepej Mládenec, tak by musel Jirásek dát do svejch Starejch Pověstí Českejch dát Vás. Vy jedinej tady víte, co si kdo jinej myslí nebo chce napsat.

BTW, rači nechtějte vědět, co si vo Vás vopravdu myslim já.

25541

10.02.2004 22:30

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane zdenku s přáním zalézt do anonymity,

proč najednou tolik skromnosti? Vždyť Vy to duo Slepého Mládence a Děda Vševěda zmachrujete bez pomoci levou rukou; a už to tu delší dobu předvádíte.

25544

11.02.2004 05:53

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

"ja jsem si vzdycky naivne myslel, ze na duo musi byt dva."

Z toho si nic nedělejte, pane zdenku, normálně jo. Duo ale může provozovat třeba břichomluvec. Někdo to může mít od split personality syndrómu. Podle toho, jak pěkně Vám to jde, bych hádal, že Vy to máte od přirození. Jenom s tím tady nemrhejte.

25556

11.02.2004 16:05

Jak válka ochránila americký dolar

RE: Jak válka ochránila americký dolar

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, pane zdenku,

koukám, že máte víc problémů, než by si jeden doved´ představit. Rozštěpené přirození si nejdřív musíte dát sešít od pana doktora a teprve potom se můžete pustit do zkoušení technik s manželkou a přítelkyněmi - jinak žádnou změnu k lepšímu nemohou zaznamenat (pokud ovšem nejsou suprkinky). Budete mít pak sice nejistou naději na normální sexuální uplatnění, ale zahodíte tím jistý flek v panoptiku jako Slepý mládenec/Děda Vševěda s rozeklaným přirozením.

25574

17.02.2004 20:23

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

V kauze Bush versus Kerry, ABB

Jiří Táborský 209.?.?.?

Článek Michaela Colbyho je reprezentace toho nejpitomějšího přístupu k volbám: volit je marnost nad marnost, protože je úplně buřt bude-li prezidentem Republikán nebo Demokrat, není mezi nimi žádný rozdíl a nic se nezmění. Jsou to oba kluci z jednoho klubu, který stejně vždycky vyhraje.

To je ta nejúspěšnější politická demagogie, kterou žerou nemyslící voliči po mnohá desetiletí a která způsobila, že máme demokraticky volenou oligarchii. Dotažena do konce se projevuje “myšlením“ nezahazovat hlas pro jiného než republikánského nebo demokratického kandidáta a mezi těmi dvěma volit hypotetické, a často neexistující, menší zlo. Demagogie, která se zdá být nezvratitelnou pravdou.

Ovšem v “souboji mezi Kerrym a Bushem“ je rozdíl v menším zlu větší než v jiných amerických volbách. Nedělám si iluze, že by se současně tak rozesraná americká politika, vnitřní i zahraniční, vítězstvím Kerryho převratně změnila. Autor článku se ale pokouší rozdíl mezi našimi “dvěma menšími zly“ ještě více minimalizovat. Například šoupnutím těch dvou do jednoho pytle “válečných hrdinů“, což je tak nejen debilní, ale i podlý pokus, že to bagatelizuje všechny jeho potencionálně důležitější argumenty o neexistujících rozdílech.

25725

20.02.2004 20:17

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Bush - sampion lharu..

Jiří Táborský 209.?.?.?

Čoveče,

jak dlouho jste v Kanadě, že jste se ještě nenaučil číst anglicky?

Kerry říká, že pro válku hlasoval, protože ho Bush a CIA podvedli. Tím se identifikuje se vzrůstající většinou Američanů.
Neznamená to, že není starej lhář, ale menší lhář než Bush a tak budou Američani asi volit menší zlo.

S pozdravem ABB, Anybody But Bush (kdokoliv než Bush, abyste si to zase špatně nepřeložil).

25794

20.02.2004 21:50

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Kdeže?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome ("Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu"),

Šáksnino ňadro mi ušlo, protože jsem se na fotbal nedíval a pak mi ho ukazovali už jen s cenzůrním flekem, takže nemohu při nejlepší vůli posoudit, jak uchvancancující bylo. Dám obyčejně na Vaš znalecký posudek, ale z historické perspektivy mám o potenci toho ňadra pochybnosti. Válečné štváče z Vólstrýtu nezakryla ani obě ňadra Martičky Gottwaldové, a jistě je znáte alespoň z vyprávění. To jednou přiběhla hradní stráž, že prej všichni do krytu, do hradní zahrady seskočili dva imperilalističtí parašutisti. Ale hovno, volove posraný, odbyla je první dáma, to mi spadla z balkónu podprsenka.

To jenom, že ňadra jsou (bohudíky!) různá a taktéž jejich společenský dopad.

No, tak jsem si alespoň přečetl ten článek Jíti Splít, který jste tu doporučoval. Ale ani ona se nezdála být uchvancancena
ňadrem Žanety (jo, to ňadra Buzkové z ODS, to jsou přikrýváky!) a místo ňadru věnovala většinu místa referování o významu vějíře v sexu. Zajímavé, akorát, že ji ze všech těch historickývh příkladů vypadli Chajm a Sára Goldštajnojc z Tel Avívu:

Sára si podala stížnost k rabínovi, že Chajm nedodržuje Talmud, co se týče ukojování jejích sexuálních potřeb. Rabín si zavolá Chajma a že prej zákon je zákon a že Sáru musí ukojovat, ale Chajím se vymlouvá, že nemůže, protože mu je při tom příšerný horko. Rabín mu to nebere a že se má tedy při tom nechat ovívat vějířem. Chajím si chytí Araba, přivede ho domů, dá mu vějíř a ovívej! Achmed ovívá, ovívá, až je celej zpocenej a zase hovno, ani při ovívání nemůže Chajm Sáru ukojit. Pocem, blbej Achmede, povídá zoufalej Chajm, vlez na Sáru a já budu ovívat. Uděláno a než bys řek´ švec, Sára exploduje v orgasmu jak Linda Lovelace. Vidíš, blbej Achmede, povídá Chajm spokojeně, takhle se musí ovívat!

25795

21.02.2004 02:44

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ňadratá Buzková je samozřejmě maskot Socdem, ODS má modrýho ptáčka. Jo, a teď mne můj známý z Prahy opravuje, že Buzková už není Extra Large kozatá, protože si je nechala operativně scvrknout.

25797

21.02.2004 18:10

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

"To snad může bejt rajc jenom pro armádu!"

No, a v tom je právě ta nespravedlnost. To fotbalové utkání bylo v tomto roce zasvěceno našim vojákům v naší spravedlivé válce v Iráku a Žanetka jim chtěla nabídnout právě ten metalobradavičnatý rajc, o kterém píšete. Jenže v patriotickém zápalu zapomněla, že se na tu okovanou bradafku koukají také naše děti, které nejsou ještě na úrovni otrlých válečníků a Žanetina vlastenecká oběť byla pak oficielně znevážena.

25808

21.02.2004 18:40

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kájo,

když někdo jako Vy podporuje kandidáta, tak to je pro něho jako polibek smrti. Když už ale teď pro změnu fandíte Kerrymu (já vím, že je to výraz Vaší objektivity a ne proto, že to teď vypadá, že to vyhraje), tak jste neměl opominout, že dostal kromě těch tří purpurových srdcí mnohem vyšší vyznamenání, Silver Star za statečnost.

V medajlích by Bush mohl Kerryho přetrumfnout jenom kdyby se dával řád za zbabělost; zasloužil by si nesporně Yellow-belly Star se špuntem a fíkovou ratolestí. ABB.

25810

27.02.2004 20:56

Pavel Opočenský na hranici

Pavel Opočenský na hranici

Jiří Táborský 209.?.?.?

Je s podivem, jak mnozí z těch, kteří vidí zahalování machometánských žen jako zločin proti lidskosti, jsou tolerantní k Opočenského šoustání cikáňat.

Z biologické perspektivy, samice je k sexuálnímu aktu připravena při první ovulaci, u současného druhu Homo sapiens (podle rasy a geografického rozšíření) tedy někde mezi devátým a čtrnáctým rokem.

Z perspektivy postprimitivní lidské společnosti je to dáno účelností, tradicí, náboženstvím, zákonem, nebo jiným regulačním mechanismem, kterým se liší lidé od zvířat. To není nakonec tak špatné, protože při striktně biologické regulaci by se v monogamním manželství šoustalo jen dva dny v měsíci.

V současné, stále více a více etnicky různorodé společnosti se sekulární zákon stává, z mnoha racionálních důvodů, nejpřijatelnější regulací a ve spořádané společnosti se jako každý jiný zákon musí respektovat nebo počítat s postihem za jeho porušování anebo ho změnit.

Srovnávat současně zákonem definovanou pedofilii s okolnostmi v historicky vzdálených údobích, jako s tím Karlem IV., je zavádějící. V římské říši patřila pedofilie k bontónu. Zasnubování a sňatkům dětí nebo dospělých s dětmi bylo po staletí žehnáno církví, i když byly uzavírány většinou jen pro politické účely - pro ostatní účely byly dvorní dámy a panošové, nebo hřebčinec. A rané vdavky nebyla privilej jen nezletilých šlechtičen, jak se tady jeden čtenář domnívá. Ceský král Jan (zůstaneme-li jen u Lucemburků) oženil svého devítiletého kralevice Jana Jindřicha za mnohem starší tyrolskou Margaretu Maultasch; ztroskotání tohoto manželského svazku ale nebylo ani tak ve věkovém rozdílu jako v její proslulé šerednosti, pro kterou se českému sexuálnímu mučedníkovi za celých dvanáct let sňatku nedostavila erekce.

Pokud jde o Opočenského, tak jeho počínání nejde před zákonem okecávat sexuální vyspělostí třináctiletých cikánek, stejně tak jako v Americe nejde argumentovat před soudcem, že ta dvanáctiletá černoška v tý tmě vypadala na mnohem víc. Já si umím představit, že požádat před šoustáním o občanský průkaz by asi byla málo vzrušující foreplay, ale opatrnost je matka bedny s porcelánem.

On ale, myslím, ten umělecky založenej kanec přiznal, že je zatíženej na grundličky pod rybářskou mírou. Mno, pak by možná opravdu neměl jít do kriminálu ale na psychiatrii, kde by mu měli ukazovat obrázky pulců a jak by se mu postavil, pokaždé ho přes něj praštit klackem a tak až do úplného vyléčení.

25980

28.02.2004 06:54

Pavel Opočenský na hranici

RE: Pavel Opočenský na hranici

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Skutečně, kdybych si mohl vybrat, tak se vracím do minulosti. Hned."

Absolutní souhlas, Vladimíre. Hned bych se vrátil do mých třinácti let a moje první velká láska by nezůstala platonická a nemusel bych si dodnes vyčítat, jakej jsem byl vůl.

25999

02.03.2004 22:33

Pavel Opočenský na hranici

RE: Pavel Opočenský na hranici

Jiří Táborský 209.?.?.?

U nás, ve státu Florida, se žádné nuance pod rybářskou mírou nedělají. Jak je něco pod věkovou hranicí, tak je to "statutory rape", znásilnění a basta, chtěla, nechtěla, a paleta jak hrom. I promlčovací doba je delší než u jiných zločinů. Je několik věkových hranic a podle nic se přidávají další paragrafy a tresty. Kromě toho se mohou přidávat doplňovací trestní a prevenční opatření. Jaké jsou ty věkové hranice, tresty a ostatní opatření nevím, ale každý si to může snadno vyhledat na internetu. Vím jen, že u nás by pan Opočenský dopadl mnohem tvrději.

26089

03.03.2004 06:25

Nedávejte dolary do mikrovlnné trouby - mohou explodovat

RE: Nedávejte dolary do mikrovlnné trouby - mohou explodovat

Jiří Táborský 209.?.?.?

Zatraceně, pane Peleško,

Vám ta díra v tisícovce ale vrtá hlavou. Mně zase vrtá hlavou, proč to ten pokusník ///>< zkoušel na tisícovce a ne na nové dvacce. Já tedy vím, že každej pořádnej výzkumník musí bejt alespoň trochu praštěnej, ale používat šimpanze na replikaci pokusu s bílou myškou, to je už trochu moc vyšukaný.

Voni jsou vědci taky pěkný prasata - to jistě znáte s tím profesorem jak v pitevně vtloukal do studentů ty dvě hlavní zásady dobrýho pathologa: nesmíte se ničeho štítit a musíte mít bystrej pozorovací smysl. A na demonstraci těch zásad si namočil prst do břečky z rozkuchaného kadáveru a pak si prst vstrčil do huby a s gustem ho ocucal. Prosím, dámy a páni kolegové, pokynul k nahnilé mrtvole. Když se adepti vědy nalízali, poblili a poomdlívali, profesor je vyhodnotil: že se neštítíte, to jo, ale pozorovací smysl nemáte, jinak byste si totiž byli všimli, že jsem si namočil prsteník, ale vocucal ukazováček.

Kde jsme to byli? Jo, že vědátoři jsou prasata... ale nádobí si před pokusem vždycky umejou, aby pak nevěštili výsledky z lógru. Tím mastným zbytkem pizzy si výzkumník ///>< zkomplikoval experiment o hromadu variábls. I když by se tedy dalo simplicisticky hypotézovat, že nejdřív začal hořet ten mastnej flek, protože se v mikrovlnce zahřál rychleji než papír.

No prostě, chce to ještě pěknejch pár tisícovek a umytou troubu, než se dostaneme na kloub věci. Zatím je ovšem třeba kladně ocenit výzkumníkův smysl pro humor.

26103

03.03.2004 17:34

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinaev,

uniká mi souvislost mezi článkem a Vámi postovaným seznamem míst, ze kterých byli Židé v minulosti vykázáni nebo omezováni ve volném pohybu. Dohaduji se, že jste chtěl upozornit na minulou perzekuci Židů a racionalizovat jejich hysterickou reakci na uvedení filmu Utrpení Krista.

Žádného soudného člověka ani nenapadne popírat, že Židé byli v minulosti čas od času perzekuováni, častěji než jiná etnika, někdy i hrůzným způsobem a většinou z příčin, které jsou v zásadním rozporu s principy civilizované lidské společnosti, jak si je dnes vykládáme. Pro jejich utrpení a ponižování v minulosti bych měl nepochybně vřelé sympatie, kdyby v současnosti tytéž principy arogantně nepošlapávali a nechovali se hůř a barbarštěji než ti, kteří se proti nim kdy provinili.

Mám takový nezapuditelný dojem, že si v historii Židé svým bezbřehým chucpe, arogancí, neskrývaným pocitem nadřazenosti, nesnášenlivostí a nenávistností opakovaně serou do vlastního hnízda a jak to tak vidím, mají ho už zase naplněné skoro až po okraj.

26125

03.03.2004 18:15

Kacíř z Hollywoodu

RE: Zidobijci rehtaji rozkosi

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte, Vy Šáronova troubo,

co kdybyste místo zkoumání v hloubi mé židobijské duše (BTW, mohl bych Vám dát hint, kterým otvorem byste mohl do mých niter nahlédnout) napsal něco k věci? Třeba o tom otřesném antisemitismu v Gibsonově filmu? Nebo i třeba něco mimo mísu - to Vám jde ze všeho nejlíp - na příklad o těch muhamedech, co se mlátěj´ s bratrskými muhamedy? Nejlepší by to bylo ve formě článku, aby to pan Stwora mohl dát na významné místo ve Zvědavci.

26127

03.03.2004 19:08

Kacíř z Hollywoodu

RE: nejhorsi kapove v koncetracnich taborech

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Pud sebezachovy ucinkuje na kteroukoliv rasu"

Mno, ne tak úplně. Někteří lidé, ba i celé kultury, a dá se říci i rasy, cení, nebo alespoň do nedávna cenily, morální hodnoty nad vlastní život.

Samozřejmě, ne všechny rasy jsou tak úzkoprsé. Není to dávno, co Arnošt Lustig s úplně vážným ksichtem líčil v tisku a v televizi, jak je krmili v koncentráku soukmenovským masem a jak se jim z pudu sebezáchovy dělali boule za ušima; dokonce nonšalantně vzpomenul, že bylo nasládlé.

No tak co takhle navočkovat tenhle kanibalskej židovskej pud sebezáchovy těm sebevražednejm machometánům a nechat je navzájem, úplně dobrovolně mezi sebou sežrat? To by si svět voddych´.

26130

03.03.2004 23:05

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Sinsaev,

děkuji za vysvětlení, nemohl jsem tušit, že to byl experiment na zavření pana Stwory.

Ten seznam mi bez Vašeho dodatečného vysvětlení jen připadl bez souvislosti s tématem diskuse. Tak, jak to tedy je, by se měla kauza Bakalář otevřít jako samostatné téma, což pan Stwora, s případným riskem bytu a stravy na státní útraty, už učinil.

Nepochybuji, že byste dokázal doplnit seznam také důvody, které k onomu postihu Židů vedly, ale snad byste to, s ohledem na pana Stworu, neměl zatím škrábat.

26140

04.03.2004 06:51

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Přesně tak, paní Ajo. A natočil ho v Itálii a většina herců a technického personálu byli Evropané, kterým je šumafuk, jak Hollywood dští síru a prská žluč.

26160

04.03.2004 06:57

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

[/i]"Lide nejsou tak zabijeni zbranemi,jako svou bezmeznou hlouposti."[/i]

Kdyby tohle byla pravda, pane Nohejle, tak by musel mít už hrobník Bushe na lopatě.

26161

04.03.2004 07:51

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tak to byste se teda mejlil, pane Nohejle. Já jsem už před dlouhou dobou viděl jeden film, už se na to přesně nepamatuju, ale jeden esesák se v něm zakouká přes štachldráty do jedné krásné židulinky a ona mu tu lásku horoucně opětuje, no a jednou se dozví, že ji odvezli do fabriky na mejdlo a on se z toho přestane mejt a holit a nakonec se zasebevraždí esesáckou kulkou do hlavy. Mno, kdyby to nebylo od antisemity Shakespeára, tak bych řek´ úplnej Romeo a Jůlie.

Jo a taky se podobně v jednom filmu jeden árijskej Slovák zamiluje, nějak né úplně nezištně, do židovský babičky s obchodem na korze, ale z toho si už pamatuju jen jak se spolu ruku v ruce vznášejí do nebe a jak tak zpomaleně šlapou po obláčcích, tak se zamilovaně usmívaj´ (mám dojem, že on si předtím hodil šlajfku). No prostě takovej doják, že za to režizér dostal Oskara.

Tak to né, pane Nohejle, to byste jim zase křivdil, nemůžete to s tím mezirasovým stykem tak generalizovat.

26163

04.03.2004 08:09

Symfonie o Novém světě

Symfonie o Novém světě

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, když jsem se tím textem prokousal, tak jsem si nebyl jist, zda autor ten mýtus o jejich nepřekonatelné moci těm jeho "Filištýnským" sežral i s navijákem anebo si dělá srandu. Vlastně mi ani nedošlo, proč jim říká "Filištýnští".

26164

04.03.2004 16:43

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Gibsonův film bude mít v ČR premiéru 8. dubna. V Polsku byla před ním uváděna ještě Gibsonova předmluva. V ČR bude ale spíš film doplněn politicko korektními vysvětlivkami z Majzlovky.

26182

04.03.2004 17:09

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kájo Maříku,

Vám je zřejmě prdlajz platný něco opakovat nebo vysvětlovat. Gibsonův film distribuje v Americe nezávislý distributor, protože židáci, jak jim říkáte, jeho distribuci odmítli a vší silou ji sabotovali.

Když teď vidí, jaký prachy jim utekly, a Gibsin jim asi nedá licenci na sequel, jak tady vtipně poznamenal Bertíkčertík, oprášili teď jakýsi starší, propadlý film "Jidáš" a doufají, že si tím trochu finančně šmrncnou zaparazitováním na Gibsonově úspěchu. Film má nejdříve běžet nějak teď na televizi a zabývá se důvěrným vztahem Krista a Jidáše. Nepodivil bych, kdyby homosexuálnám, když jim jejich propaganda neklapla s tou Maří Magdalenou.

26183

04.03.2004 17:29

Kacíř z Hollywoodu

Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte Sidoniusi, nebo jak se pátým pádem voláte,

Vás musel ten Gibson taky pěkně vzít, když jste se teď dal na Bibli.

Samuelovu knihu znám, zpívali jsme ji v kostele. Samuelova kniha nám povídá, jak na Žida přišla veliká bída, jak ti bídní Filištíni válku vést nebyli líní, až přili na Davida. David šel do války nevolky (protože všichni Izreaelité jsou, jak známo, od přirození ten nejmírumilovnější Volk ohne Raum na Zemi chtěl jenom ve Filištýně štípnout nějakou truhlu) a po cestě si vzal tři šutry do tobolky (úplně čirou náhodou, z důvodů jak zpředu uvedeno. A kromě těch tří šutrů si vzal ze stejných důvodů taky třicet tisíc zbrojnošů z židovského Peace Corpsu). Héééj, kam se valej, dyž sou malej, tak se nikam nedovalej, tak Goliáš ho provokuje, David slušně salutuje (a zase, protože jsou učiněný holubičky a furt chtěj´ mírový řešení i když jim furt někdo ubližuje). Když mu ale obr plivne do očí (no, řekněte, koho by něco takovýho spravedlivě nenasralo), David se otočí, prakem zatočí (zase jen jako preventivním akt), já sem malej, tysi velkej, já mám kuráž, no tak tumáš a jakej byl Goliáš.

Jenže, "fffšecko je jinak", jak jste správně citoval moudrého rabína (sakra, není ten Váš rabín ten současnej českej koktavej srandista?). Ten filistýnský problém začal tím, že Samson Filistýncům ukrad´ fortnu od jejich města Gaza. Když se pak připravoval šlohnout ještě něco jinýho, tak špatně dopad´, protože se nedržel židovské věrouky smilnit jenom v rodině a filištínská Delajla, nebo jak se ta mrcha, co ho svedla, jmenovala, mu ušmikla vlasy (jó, vlasy, to bylo asi taky jinak) a tím z něj vyprchala všecka síla. Filištínci mu pak eště vydloubli voči a zavřeli ho otročit do mlejna. Když mu pak dorostly vlasy a voči a mužnost, tak zdemoloval někde nějaký sloupy a společně s mnoha bídnými Filištínci hrdinně zahynul v troskách baráku a vstoupil tak do dějin Středního Východu jako první sebevražednej terorista. Až teprve potom přišel ten David s prakem.

Mno, dejte nám zase vědět, až vyštudujete ve Starém Zákonu zase něco nového, Vy náš newborn písmáku.

26185

04.03.2004 20:01

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tak s tímhle Vaším starým trikem tentokrát neuspějete, Tome. Hodíte sem dlóóóóóuhej a blllllbej článek o Ježíškovi a pak, protože spoléháte na to, že si nás i mistři písemnictví jako pan Zeman pletou jako Ducha Dvojjediného, si z toho v komentáři děláte náramnou srandu, která se Vám tedy zase nadobyčejně povedla.

Já tady tedy místopřísežně prohlašuju, aby se rozptýlily všechny poťouchlé či nezáměrné mýlky, že s Matýskem s useknutým ocasem nic nemám. I kdyby byl papežem. A taky, že neříkám něco jako “Tak nám zabili Ferdinanda, paní Millerová”. Zabili si svýho a ani tím si teď nejsem jistej, protože mi Čertíkbertík nasadil brouka do hlavy tou sebevraždou: počítám hřebíky a jeden, ten do té ruky s kladivem, by nám v tom případě měl přebejvat.

Jenom nevím, proč si tak stěžujete, že na Vás nevyšly špekbuřty a jak k tomu Vy, nevěřící pes, ďaur, kacíř a padlá ovce přijdete? Prosimvás, smilnit můžete do úpadu, hrdlo ankaholem prolévat, šňupat co nozdry stačí a já nevím co ještě – a to všechno bez obav, že přijdete do pekla! A brečíte tu o nějakých špekáčcích. A i ty by Vám možná v Armádě Spásy dali i bez modlení.

A taky si nejsem tak jist, že náboženství přineslo jen inkvizici a křižácké výpravy (a tak mě, jen tak mimochodem, zrovna napadá otázka, kdo vlastně nasadil do hlavy Richardovi Lvímu Srdceti osvobozovat Svatou Zemi od machometánů a kdo to nasadil do hlavy Bushovi). Mno, to je ale mimo mísu, to uznávám, protože ten článek nebyl o náboženství, ani o existenci nebo neexistenci Bohů, prohřešcích církví a tak podobně, jako spíš o tom, že Gibson měl k takovému kacířství odvahu a pěkně naboural hollywoodský mýtus o sekulární židovské nedoknutelnosti a moci. Co z toho bude mít, to se uvidí samozřejmě až později. Rozhodně mu přeji aby přežil a nakazil svým odporným kacířstvím i jiné. Jinak si myslím, že ještě překvapí ty, kteří ho podezírají z honby za penězi. Jak jste správně napsal v článku, je to cvok. Bacha na něj. Takoví jsou nejvíc nebezpečný.

Ale i tak jsem moc rád, že jste se po dlouhé době ozval, už jsem se obával, že Vám přestaly hřát Eskymačky, a že Vám, nedej Pámbů, zamrzlo péro.

26192

04.03.2004 20:59

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Kájo,

já se Vám tedy za toho Maříka omlouvám. Čert ví, čím to je, že se mi Vy dva pořád pletete, zrovna jako ten Zdenek se zmatouškem. Kája Mařík je kladná dětská postava ve starší české literatuře pro děti, tak by Vám to zase tolik vadit nemělo.

To víte, taky ten strejda Alzheimer, ale to jsou na tom ještě hůř ti, kteří o něm nevědí. Proto Vám nějak nedošlo, že tady už delší dobu mluvím o mýtu ovládnutí světa židy a nikoliv o nějakém skutečném ovládnutí a že jim ten mýtus o "ovládnutí sveta a filmoveho prumyslu" Gibson exemplárně naboural (myslím, že jsem původně, pro zapamatování pro alzheimeristy, napsal "natrhnul od prdele k nosu").

Děkuji současně za užitečnou informaci, že Rambo nebyl film o živote Ježíše Krista. Pošlu to dál.

26195

04.03.2004 22:14

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane kavole,

diky za deklinaci Sidonia (sakra, nemělo by to být podle vzoru "Zeus" Didonia?), ale jste si jist, že je to je Sidoniova preference?

Ještě větší díky za originální text Samuelovy knihy a omlouvám se za nedokonalou interpretaci, činil jsem tak zpaměti a už dlouho jsem nebyl v kostele. Pro pořádek přikládám omluvenku, podepsanou strejdou Alzheimerem. Také jsem to, jak jste si mohl všimnout podle absence uvozovek, neuvedl jako přesnou citaci. Celou Samuelovu knihu by se mi také nepodařilo vtěsnat do tří tisíc znaků, povolených pro komentáře. Rovněž nám tady nehrejí v radiu Osvobozence (dvojice V+W se tu neujala, protože tu měli už dva vlastní šašky, kteří se na jevišti kopali do prdele) a tak nemám, čím si osvěžit paměť, jak to vlastně podle historické skutečnosti bylo.

26197

04.03.2004 23:14

Symfonie o Novém světě

RE: Symfonie o Novém světě

Jiří Táborský 209.?.?.?

Myslím, že Váš příspěvek by měl být ještě jednou postován jako článek na hlavní stránce a ne pouze jako komentář, který se za pár dní ztratí do pozadí. Pan Stwora by to mohl jistě a ochotně zařídit.

26199

05.03.2004 07:18

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Děkuji za upřesnění, a hlavně za ujištění, že to nebyla žádná propaganda. Asi mne k tomu svedlo to, že jsem to tenkrát viděl povinně se školou. Vzpomínám si teď, když jste mi osvěžila paměť, že když se k sobě tak přibližovali jako člověk s člověkem, tak on ji přitom chtěl zárizovat kšeft s knoflíkama. A to mě svedlo k mé další zřejmě mylné domněnce, že k árizování musel být Árijec. Ale byl to vskutku nádherný a dojemný film, proč by jinak jako produkt bolševické kinematografie dostal v době studené války nejvyšší uznání v Americe, žejo.

26216

06.03.2004 16:21

O čem je tento svět

RE: O čem je tento svět

Jiří Táborský 209.?.?.?

Řekl bych, že právě komunikační technicky pokrok - především internet - otevřel nikdy předtím poznané možnosti, jak se dopídit objektivní pravdy. Proto se inženýři duší tolik snaží tento dosud nejsvobodnější komunikační prostředek vykleštit.

26267

06.03.2004 19:38

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Novotný,

Vaše myšlenka o legálních krocích proti rodičům a nemocnicím je moc zajímavá a dnes už ani ne tak moc srandovní.

Jinak bych chtěl jen poznamenat, že současná šedesátiprocentní obřezanost u nás “za velkou louží”, má svůj původ v Zálouží n/N. – (tam za louží v rákosí, kde našli plout košík s malým Mojšlíkem, který později pod hrozbou smrti udělal za všechny Židy s Jehovou dohodu o povinné obřízce.

Obřízka je běžná u celé řady primitivních kmenů, údajně jako náboženstvím moudře krytá propagace hygieny, protože mytí považují za zdraví škodlivé. Některé kmeny provádějí obřízku i z důvodů kosmetických a jejich penisy potom vypadají jako bizarní latexová šidítka pro neukojitelné ženy a dívky (při nezdařilé operaci taky třeba jen jako po skautsku opečený špekáček, prošpikovaný dřivky a kůstkami).

Jako nejpravděpodobnější mi připadá důvod ekonomický, podle kterého povinnou obřízku v antickém Izraeli prosadila lobby výrobců kozího sýra na vyřazení konkurence.

Vaším příspěvkem se však diskuse poněkud odklonila od daného tématu a proto by snad bylo vhodné, kdyby někdo otevřel samostatným článkem diskusi na Vámi nastíněnou problematiku. Kdyby si Tom tolik neekloval náboženské praktiky – a těm by se nebylo lze vyhnout – navrhoval bych, aby se toho, jako osoba nanejvýš povolaná, toho ujal on.

26271

07.03.2004 07:48

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

předvedl jste jasně (málem jsem napsal “nad slunce jasněji”, ale včas jsem si vzpomněl, že vy tam nahoře máte ještě furt polární noc), že Vám těch Vašich šest Eskymaček drží péro v teple. Nechci z Vás tahat Vaše inspirační tajemství a ptát se, čím je krmíte, že to dokážou v igloo tak rozhicovat – Vy byste se stejně zase pokoušel nás balamutit, že jim jen dáváte žužlat kůžičku. Po tom by Vám přece péro nemohlo psát takové pregnantní komentáře.

Néže bych Vám nepřál se tam dostat, ale to mě nemohlo napadnout, že se těšíte do pekla kvůlivá teplu. My jsme tady totiž dneska (pozdravy všem zvědavým ženám k MDŽ!) měli ve stínu 28 (toho vašeho Celsia). Ale nemyslete si, že toho tam dole kromě tepla nějak moc doženete. Takovej mylnej sen měl i Bush a ani mu proto tolik nevadilo, když ho svatej Petr hnal od brány svinským krokem. Dole ho přijal hlavní čert přátelsky, protože Dubya pro něj na Zemi nadělal spoustu dobrejch skutků, a že mu prej mu za to nechá vybrat kotel. Dubya nakoukne pod poklici prvního kotle a tam na něj dělá bububu frigidní ženská s transparentem HILLARY FOR PRESIDENT. “Fuj, ty mrcho škaredá,” odplivne si Dubya a přibouchne poklici. V druhém kotli klátí Ben Ladík nahatýho Rumsfelda, vohnutýho přes srolovanej afgánskej koberec. Panebože, to je hrozný, sténá Dubya v úděsu. Čert mu dá pohlavek, že takhle se v pekle nekleje a strká ho k dalšímu kotli. V něm stojí Bill Clinton s kalhotama napůl žerdi a Monika, celá zpocená, mu dává blow job až jí pěna vod huby lítá. “Jó, tak tohle, to beru všemi deseti!” zaraduje se Dubya. “OK”, otočí se čert na vyčerpanou Moniku, “vypadni, máme tady náhradníka.”

Vy jste mě s tím nebíčkem taky nepotěšil. Já se třesu zimou, když teplota klesne pod dvacet a Vy na mne s mínus 80 a to to může nahoře klesnout taky až na těch -273, žejo.

Jo, to se může stát každýmu, že něco nedomyslí. Nejenom Vám s tím doháněním pozemských radovánek v teple v pekle. Jako taky třeba ti dva Irové třetí den v záchranném člunu. Připlave k nim zašpuntovaná prázdná flaška od rumu a jak ji jeden z nich v zamyšlení hladí, vyletí špunt a za ním džíný a ptá se, co pán poroučí, ale že prej může mít jen jedno přání. “Udělej ze vší tý zatracený slaný mořský vody to nejlepší irský pivo,” vyhrkne ten s prázdnou flaškou v ruce. Moře zabouří a z vody je natotata irskej ležák s pěnou na čtyři prsty. “To byl bloody dobrej nápad, co?” otočí se hrdě na kolegu. “To byl bloody blbej nápad,” povídá ten druhej, “teď budeme muset chcát do člunu.”

26287

07.03.2004 17:20

O čem je tento svět

RE: O čem je tento svět

Jiří Táborský 209.?.?.?

To máte svatou pravdu. Napsal jsem ale, že internet otvírá možnosti - záleží na lidech, nejen, co si z nich užitečného vyberou, ale především na tom, dají-li si omezování internetu
líbit. V tom, myslím, razí pan Stwora na Zvědavci správnou linii.

26296

07.03.2004 17:44

O čem je tento svět

RE: O čem je tento svět

Jiří Táborský 209.?.?.?

Samozřejmě, existují již dnes docela dobré technologie na desalinizaci mořské vody (např. reverzní osmosa nebo deionizace pomocí iontoměničů). V mém okolí máme již tři RO desalinizační stanice, které produkují kvalitní pitnou vodu za výrobní ceny jen 1.5 - 2 krát větší než v běžném procesu úpravy povrchové vody. Také je vyvinuto množství technologíí na recyklování odpadové vody a řada z nich se běžně se používá, s mnoha výhodami, v průmyslu a zemědělství. I ty provozně nejdražší technologie jsou mnohem levnější než válka.

I Izrael by mohla produkovat dostatek vody vhodnější a inteligentnější technologií, než kradením nebo zasypáváním studní Palestincům. Tam ovšem nejde o vodu, ale o "etnické vyčišťování".

26298

07.03.2004 23:25

O čem je tento svět

RE: O čem je tento svět

Jiří Táborský 209.?.?.?

Neplýtvat je fajn, ale to samo by za pár let stejně nestačilo, i kdyby se chtěli lidé uskrovnit, protože spotřeba vody pro osobní potřeby je v porovnání se spotřebou pro průmysl a zemědělství malá. Samozřejmě, že úprava vody vyžaduje energii, ale již v současné době jsou k dispozici technologie - a stále se vyvíjejí nové a dokonalejší - k přechodu na alternativní zdroje.

Kromě srážky s jinou planetou je největším problémem lidstva zvyšování lidské populace na Zemi, i když právě to by se mohlo zdát nejjednoduším problémem k vyřešení.

26308

08.03.2004 16:47

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

píšete: “Já si z náboženství nedělám srandu.”

Než se přidržím předkožky (rozuměj: jako tématu Vašeho komentáře), tak bych Vás chtěl ujistit, že vím už odedávna, že si srandu z náboženství neděláte. Naopak, vím z Vaší veřejné konfese před oltářem velekněze Chewleaka, že se zanícenám vzýváte různé canucké bůžky, především šest eskymáckých Venuší a plnou pětilitrovou flašku canuckých Erosenek se studenými stehýnky. Vím také, že s nimi konáte bohoslužby i za třeskutého mrazu a přinášíte jim oběti v podobě kousku kůže k žužlání. Vím také, že z toho neděláte “Bolšoj tyjátr”, ale rituály provádíte v soukromí na tři zámky zamrzlého igloo. (Podrobnosti obřadů jste, bůžkůmžel, nikdy neprozradil a necháváte to poťouchle na fantazii závistivých jinověrců).

Hledaje experta na předkožky, na pana Neckáře jsem trestuhodně zapomněl, až jste mi ho, v skromnosti Vám vlastní, navrhl jako předního kandidáta. Samozřejmě si vzpomínám; nelomcuje-li však se mnou strejda Alzheimer, prepuciální téma se tehdy promrskávalo na Britských Listech - pro Psa by to bylo přece jen trochu citlivé. Že Vás tehdy pan Neckář poslal do prdele pro snižování jeho velikosti, to se vůbec nedivím. Na Vaši zlehčující narážku, zda mu z toho předkožku neušila komorná šrajtofli, se tehdy ohradil v tom smyslu, že toho materiálu bylo na dvě bačkory s velkejma bambulema.

Já si ale umím představit, že v té canucké zimě máte zkreslené představy o možnostech velikosti. To k nám jednou přišel na kafe jeden známý, taky žijící v teplém kraji, a mezi řečí povídá:
"Tak jsem se dneska ráno nechal obřezat."
"Jó?" povídám, protože jsem myslel, že k tomu musím něco říct, "a jak se cejtíš?"
"Hned jsem se spad´o dvě kila."

Ale i v mírném pásmu jsou jiné dimenze než ve studené Kanadě. Můžeme se o tom dočíst i v Miráklu, kde Škvorecký vysvětluje, proč se dal obřezat. Chytil prý od své učitelky ruštiny kapavku a předkožka mu z toho naběhla do velikosti pneumatiky. Když šel ke krejčímu, aby mu udělal něco s kalhotama, tak ten ho přeposlal na přístřih k rabínovi.

Pan Albert tady připomněl nějaké nedorozumění ohledně gramatiky, jakože v případě pana Neckáře nešlo o předkožek ale o obřízek. Mno, to maskulinum se tam připletlo asi z jidyš, když povídal ten rabín studentu Škvoreckému: "Tak sem dal, Pepíček, ten předkožek, já jim udělám obřízek a ten odřízek pak můžou odnýst do traktorový stanice."

26342

08.03.2004 20:31

Filipika proti gayům a lesbičkám

Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nazazlívám panu Stworovi, že nemá sympatie pro homosexualitu, jen jsem se podivil, že ji odsuzuje víc než zneužívání mladistvých. Obyčejně, homosexuálové, na rozdíl od pedofilů, provádějí svoje radovánky k obou(či více)strannému potěšení (ano, ano, já znám ten případ, kdy toho čínského lodního kuchaře při tom museli držet čtyři námořníci).

Nemohu ale jinak, než s panem Stworou souhlasit, že homosexualita je “proti Přírodě”. Vyskytne-li se snad někdy nějaký mimořádně vzácný případ v přírodě, pak je to případ patologický, s počtem pravděpodobnosti v kvadriliontinách, nikoliv v údajných deseti procentech jako v lidských populacích, které nevědí co dělat roupama.

A co ta Čertík-Bertíkova fotodokumentace, může čtenář namítnout? Pozornější čtenář si může všimnout, že v triu jelenců viržinských je dobrovolně držícím spoluaktérem jen laň; první, zesendvičovaný jelenec do toho bije podle přírodního zákona, že si musí vrznout, i kdyby měl zmrznout; a druhý (ten poslední v alpské kombinaci), se pokouší o totéž, ale vadí mu v tom pohotovější kolega. Kdyby se mu ale přece jen nějakou náhodou dostal na bobky, to by ho ten parohatější hnal svinských krokem. Stejně tak v tom vlčím threesome, či přesněji double whammy.

Každý kovboj ví, že když kolem není bejk, tak kráva, která se honí, skáče na ostatní. To ale naprosto neznamená, že je lesbička (a také ostatní krávy reagují na její milostné narážky výrazně negativně) - když je v dohledu, v doslechu nebo dočuchu bejk, tak si žádné krávy ani nevšimne. A to by bylo rodeo, kdyby skočil omylem bejk na bejka!

V přírodě je sexuální atrakce k druhému pohlaví kontrolována čichem (čuchám, čuchám feromóny), vzhledem (hergot, ten má ale paroží!), pohybem (panebože, ta kroutí krásně prdelkou), zvukem (cvrkáním, vrkáním, pískáním, čiřikáním - avšak pozor na volání kukaččího samečka “Kuku, kuku, kde jsi můj kluku"), a i víceúčelovými, quasimilostnými signály, jako je třeba močení na strom. Nikdy ale bezúčelnými, extravagantními homosexuálníámi choutkami, to je jen člověčí špecialita.

26354

08.03.2004 20:44

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tomu se říká komplexní myšlení.

26356

09.03.2004 05:05

Filipika proti gayům a lesbičkám

Máte to správně, Štefane.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kdyby byla homosexualita genetickou vlohou, tak by homosexuálové vymřeli v první generací. Jak by se asi rozmnožovali?

26383

09.03.2004 16:07

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

píšete: "I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Což je také jedna z možností velikosti.”

Vy mi už s tím okecáváním scvrkajícího vlivu canucké zimy začínáte lízt na nervy. My tady dole máme jiné problémy, které potřebujeme řešit. Soused chtěl jít onehdá na maškarní ples za Adama (jestli jsem Vám tohle už psal, tak mě zadržte). Jde si tedy koupit fíkovej list do našeho jediného květináství na okrese, vysvětlí slečně za pultem o co jde, ona mu přinese fíkovej list, on si ho vyzkouší a prej, že není dost velkej, jako ten fíkovej list. Slečna mu přinese větší a furt je malej. A třetí, ten největší na krámě, jakbysmet. Slečna je chvíli v rozpacích a pak povídá: “Poslyšte, co kdybyste šel místo za Adama za benzínovou pumpu?”

Už Vás čtu, jak mi píšete, aby k Vám do Canucka přijel na letní byt a může pak jít za Kašpárka. Vy si vždycky dělate z vážných věcí demagogickou srandu a jste v tom nepřekonatelnej. Já to vzdávám. Taky proto, že se tematický článek už přesunul někam dozadu a i s pomocí strejdy Alchajmra těžko hledám Vaše komentáře. To na Sprše je to jiné, mnohem přehlednější. Tam je nový článek tak jednou za dva měsíce, vydrží tam dva roky a je tam jen rozumný počet pěti a půl stejných, navzájem se známkujících komentátorů. Jeden ví na čem je a nic se mu neplete. Akorát jsem tam nenašel to oznámení, že jste ode mne chytil Alchajmra.

26400

09.03.2004 18:08

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Inu, Ájo,

Jiří Táborský 209.?.?.?

To je moc pěkný pocit, paní Kubová, moci s Vámi jednou souhlasit!

Myslím, že ve se svobodné, nebo alespoň v relativně svobodné, společnosti nemá nikdo morální právo někomu bránit "to persue the happiness". Pokud ovšem při svém snažení o štěstí nešlape po štěstí, svobodě nebo právech někoho jiného.

Něco trochu jiného je snaha některých skupin homosexuálů mít nějaká výhradní práva a nároky, na které má doplácet celá společnost. Nedovolil bych třeba placení ze společné kasy umělé oplodnění ženám, které nemají fyzické zábrany normálního početí. Stejně jako by si z vlastního měli platit spravení nakřápnuté lebky bandží skokani, tak by se z vlastního mělo platit sešití natrhnuté prdele.

Jinak mi homosexuálové, pokud něčím vysloveně nepoškozují společnost nebo neohrožují veřejné zdraví, nevadí. Občasné historické připomínání, že homosexuálové přivedli k pádu římské imperium (mno, zapříčinili tam jednou ženské povstání) je samozřejmě nesmysl. To byl jen symptom úpadku, podobně jako lukulské přežírání.

26405

09.03.2004 19:18

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

To mám dneska smolný den! Zase musím souhlasit s paní Kubovou; doufám, že toho nebude zneužívat.

Pane Alberte, lidská společnost se od té doby změnila, alespoň v postoji vůči alternativnímu miliskování, k mnohem tolerantnějšímu.

Pamatuji si, že v té době, o které mluvíte, nebo ještě o pár let dřív, byla v ČSR homosexualita trestná a v Praze byly dva gangy, Vyšehradští Jezdci a Letenská Šlechta, které toho zneužívali, pro srandu i ilegální obohacování (je to ten správný legální termín?). Ten první gang byl dost primitivní, jen fakultativně antihomo a terorizoval všecko, co se nebránilo; ten druhý byl byl sofistikovanější a specializoval se na zámožnější homosexuály. Vyslali do parku pohledného hošíka jako volavku a ten po krátké slibné předehře navrhl přesun do soukromí, otevřel potom společníkům zevnitř dveře od bytu, homosexuála trochu pomuchlovali a vybílili mu byt. Homosexuál samozřejmě, protože se také dopustil trestného činu, policajty nevolal.

Až jednou jeden homosexuál strhnul na obranu se zdi šavli a v nastalé strkanici ho tou šavlí jeden šlechtic proklál a spadla klec. K zabití už policajti nemohli jen tak škodolibě přihlížet.
Šlectici, a s nimi se svezli i Jezdci, z toho vyklouzli poměrně dobře s přihlédnutím k polehčujícím okolnostem, jako ohrožení panictví a socialistického soužití zabitým. Dneska by to byla nejen loupežná vražda, ale přívažkem i terorismus, spiknutí a pytel paragrafů o lidských právech.

26410

09.03.2004 20:24

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Dneska by to byla zase jenom loupežná vražda

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, tak to tedy náš Kongres je na míle napřed před Vaším parlamentem. A ještě víc napřed jsou některé legislativy jednotlivých států Unie. Ale nezoufejte, k Vám se to taky dostane.

26415

09.03.2004 21:48

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Pane Stworo,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, pane Stwora, Vy nerozumíte srandě. Takový tý lido-demo prokurátorský. Ale to se tak teď už žertuje i u nás. Prokurátor navrší na hlavu žalovaného všechny možné nesmysly a pak mu navrhuje "deal" s tím, že mu z nich něco sleví. Může Vás obvinit z čeho chce, protože má prosekutoriální imunitu a když je eventuálně chycen s kalhotama/kalhotkama dole, nemusí říct ani Oooops. Znamená to jen $200/hod přesčasy pro tu advokátskou verbež, udajně na Vaší straně.

(Sakra, sakra, neplácnul jsem zase něco, z čeho by paní Kubová mohla zadělat na nějakou srandu?)

26419

10.03.2004 14:45

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, to teda koukám. BTW, Vy fifláte?

26442

10.03.2004 16:03

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

"Příroda netvoří zmetky, pane Stworo. Příroda má dokonalý program. To jen my lidé ve svých hlavách označujeme za zmetek to, co se nám nehodí do krámu, čemu ve své omezenosti nerozumíme nebo z čeho máme podvědomý a nelogický strach."

No to byste se divila, paní Šárí. Příroda tvoří zmetky jak na běžícím pásu v socialistické fabrice! Říká se jim malignat mutations [špatné, škodlivé mutace] a drtivá většina mutací je takových. V přirozených podmínkách ale takové mutace nepřežijí, a když vyjimečně ano, tak se rychle "vydarwinují" nebo časem "vymendlují".

Jenže v naší současné "humánní" západní civilizaci je taková přirozená eugenika považována za nehumánní a děláme všechno možné, aby nám defektivní, často i života neschopné abnormality zůstaly nejen zachovány, ale byly i rozmnožovány v našem genetickém tanku pro příští, "šťastnější" generace. A máme přitom již zcela humánní prostředky (na rozdíl od starých Sparťanů), jak tomu zabránit a přispět ke zdravějšímu vývoji lidstva. A v tom má zase pan Stwora pravdu, že se současné "humánní" praktiky mohou naší civilizaci zle vymstít.

Jen s výhradami srovnávám zvířata s lidmi, ale něco podobného, často i zvrhlejšího, se provádí v chovech domestikovaných zvířat. Zmiňuji se o tom jen proto, že sem někdo postoval ten link na teplé berany, kterými se někdo diletantským a demagogickým způsobem snaží "dokazovat", že homosexualita je normální. To je mičurinština.

26445

10.03.2004 16:14

Filipika proti gayům a lesbičkám

Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

sorry za nedoklep - správně má být malignantmutation.

A když už se opravuji, chtěl bych se důrazně distancovat od konfese pana Stwory, že se dal k Bushově kohortě. Právě Bushova mutace fundamentalistického náboženství přispívá, podle mého nízoru, k degeneraci lidstva.

26447

10.03.2004 16:18

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

Zatracenej strejda alchajmr, v té opravě má být, samozřejmě, mezera mezi slovy. To jenom, aby po mně zase nevyletěl Kája, jde po mně jak slepice po flusu.

26448

10.03.2004 16:55

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: OBÁVÁM SE

Jiří Táborský 209.?.?.?

To máte jako s placatostí zeměkoule, pane Šimůnek. Furt se to do lidí hustilo horem dolem a pár popíračů pro to přišlo i o kejhák. Až Gotwaldovi komunisti přišli na to, že je Země kulatá: vysrali se na Západ a z Východu jim přišlo hovno. A divil byste se, že ani to neotevřelo ještě mnoha lidem oči.

26450

10.03.2004 17:02

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Doprdele, zase máte pravdu, pane Kájo!

S nacisty a bolševiky to srovnávat nejde. Bolševici byli upřímnější. Nikomu nenakecávali, že má nějaká práva, kromě práva na práci.

26452

10.03.2004 17:14

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, Štefane,

a to jste ještě nepřipomněl, že bolševik měl taky zákon na ochranu židovské reputace. Dokonce Ministerstvo vnitra vypsalo soutěž o nejlepší židovskej ftip - první cena pětiletej pobyt v lázních Jáchymov. A štědré množství menších cen. Jeden náš známej vyhrál 18 měsíců.

26453

10.03.2004 21:35

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, myslím, že to jste dělat neměl, především z dvou důvodů:

1. Když chlap něco plácne, tak si zatím má buď stát, nebo přiznat, že šláp´ do hovna (mimochodem, nemyslím si, že se Vám to přihodilo)- ne to vygumovat.

2. Porovnávat nacisty a sionisty není mimo mísu. Může to pomoci mešuge židofilům pootevřít oči. Němci, například, se při lidickém masakru chovali skoro jako džentlmeni - v porovnání s Židy v arabské vesnici Deir Yassin.

26466

10.03.2004 21:46

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Včeličko,

zřejmě Vám při čtení článku uniklo, že pan Stwora
přeložil článek, který právě vysvětluje, jak se v Canucku umlčuje svoboda slova.

Ale zdá se, že jste "zjednodušeně pochopil", že Židé mají na potlačování nevhodných projevů jakési morální právo.

26468

10.03.2004 21:56

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tušil jsem, proč jste to udělal a proto s Vámi o to víc nesouhlasím. Nemyslím, že je kontraproduktivní poukázat na to, až kam by mohl dojít současný trend v omezování osobních svobod; anebo tím vyvolat vyhrocenou diskuzi. Ledaže i to je už u Vás v Canucku zákonem zakázáno - v tom případě je opatrnost matka bedny s porcelánem a neměl bych Vám to tolik za zlé.

26470

10.03.2004 22:18

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Zapomněl jste na kapitolskou vlčici? A na Mauglího? A co Tarzanova pěstounka? A to ani nemluvím o Lindě Lovelace s chrtem nebo Ledě s labutí!

26471

11.03.2004 20:25

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Včeličko,

podíváte-li se na levou stranu příspěvků, uvidíte tam výrazné svislé čáry. Podle nich se lze celkem snadno dopídit, na který předešlý komentář pisatel reaguje. Komentář se třemi čárami komentuje komentář se dvěma čárami, komentář s dvěma čárami komentuje komentář s jednou čárou a komentář s jednou čárou komentuje první komentář bez čáry.

Takže, můj komentář s jednou čárou nekomentuje Váš komentář s dvěma čárami, nýbrž na Váš komentář bez čáry, čímž jasně mluvím za sebe a nikoliv za pana Stworu, jak se mylně domníváte ve Vašem komentáři s dvěma čárami. To snad nahlédnete, protože jste přece inteligent a ne nějaký blbec, či “méně inteligentní jedinec”, jak to kvalifikujete v komentáři s dvěma čárami v reakci na komentář pana Stwory s jednou čárou.

V tomto mém komentáři se třemi čárami, pertinentním k Vašemu komentáři se dvěma čárami, se vracím k úvodní větě Vašeho komentáře bez čáry: “Popirat systematicke vyhlazovani kterehokoliv naroda je ocividna stupidnost”. Ta věta znevěrohodňuje Vaše údajné, červeně vyvedené krédo ve Vašem komentáři s dvěma čárami - Jedno by ovsem melo byt svate, pravo cloveka vyslovit svuj nazor. Čili i Zundelovo právo pochybovat o holokaustických báchorkách.

Jen pochybováním nebo, chcete-li, popíráním podezřelých politicko-historických dogmat, což Vy považujete za “očividbou stupiditu”, lze dojít k osvětlení skutečností.

Sovětská verze Katyňského masakru, například, přetrvala a byla udržována jako oficiální pravda – a to i ve svobodném světě - téměř tak dlouho jako hoax s holokaustem. Pochybování o ní bylo stíháno ostrakismem nebo vězením, stejně jako pochybování o holokaustu. Na její podporu a uvěřitelnost byly vypracovány sofistikované lži, podvody a křivá svědectví (http://www.codoh.com/trials/trikatyn.html), stejně tak jako v případě “holokaustu” – a stejnou bandou falzifikátorů.

Jo, pane Včeličko, mene inteligentni jedince lze "zviklat" k pochybnostem historickych udalosti, to jste v tom komentáři se dvěma čárami napsal moc dobře.

26503

11.03.2004 21:05

Tři sta slov, která přivolají pozornost FBI, CIA a NSA

RE: Tři sta slov, která přivolají pozornost FBI, C

Jiří Táborský 209.?.?.?

I sakra, na to musím upozornit manželku, dělá na potravinářské fakultě UF.

26504

12.03.2004 04:21

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Rovněž oceňuji stručnost a věcnost pana Štefana a je mí potěšením si z něho, na Váše přání, vzít příklad: Běžte do prdele, pane Včeličko.

26513

12.03.2004 15:53

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Pane Alberte,

Jiří Táborský 209.?.?.?

to Vám to ale dalo psaní, než jste se dopsal k tomu štefanovsky stručnému a věcnému a panem Včeličkou vyprošenému poslání do prdele.

Máte sice pravdu, že mezi inteligentními intelektuály platí usus, že k článku mimo jejich profesi se titul nepíše a že to dělají jen individua, trpící nějakým mindrákem.

Možná ale, že panu Včeličkovi křivdíte pochybováním o jeho vědecké hodnosti. I Dubček a jeho soudruzi měli doktorát (a i v Americe se dá i pod padesát doláčů koupit diplom včetně rámečku). Pamatuji si, že někdy na začátku šedesátých let dokonce vydalo čs. Miniserstvo vnitra nařízení, že všichni policajti od hodnosti majora nahoru musí mít maturitu. Museli na to otevřít zvláštní školy pro pracující, aby si ji všichni ti policajtští a estébáčtí JUDři mohli dodělat.

A víte kolik dochtorátů humoris causa má Havel a Klaus? To snad musí bejt nějaký tajný hradní nařízení, že českej prezident jich musí mít minimálně deset. No tak vidíte, a Vy takhle na pana Včeličku s doktorem Mundy. Že se nestydíte!

26520

15.03.2004 17:09

Filipika proti gayům a lesbičkám

RE: Filipika proti gayům a lesbičkám

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Šárí,

Vaše logika - "normální je to, co pokládáme za normální" - se mnou zacloumala. Máte možná pravdu, že dvouhlavé tele by mohlo pokládat dvouhlavost za normální, ale mluvíte-li v první osobě množného čísla (my; vylučme pluralis majesticus), pak se domnívám, že nemluvíte za dvouhlavá telata, ale za skupinu lidí. Protože jste nespecifikovala, za jakou skupinu lidí, musí se předpokládat, že pluralizujete ve smyslu převážného množství lidí. A protože převážné množství lidí nepokládá homosexualitu za normální, Váš logický postup mi připadá jako kontraproduktivní.

Podobně, Váš komentář jste uzavřela myšlénkou: " ´Zmetkovité´ myšlení lidstva nadělalo v historii už dost velkou paseku." A v předcházející větě jste napsala: "To ale ještě neznamená, že by to byl zmetek jen proto, že se to lidstvu nelíbí a že to nepochopilo." Máte snad na mysli některou určitou politickou ideologii?

Pociťujete-li apologetická nutkání, pak by snad bylo vhodnější apelovat na společenskou toleranci k homosexualitě než najíždět na ujeté normalizační hypotézy nebo operovat na tenkém ledu ošemetné logiky.

26599

16.03.2004 14:16

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Naopak. Patnáctým březnem byla svoboda projevu, občanská a lidská práva v Druhé Republice násilně zastavena. A právě v kauze Zundel jde o porušování svobody projevu, občanských a lidských práv kanadskou vládou.

26635

16.03.2004 18:51

Filipika proti gayům a lesbičkám

Dodatek

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Šárí,

následujícím bych chtěl jen doložit, že dobrou vůlí a tolerancí se dá dokázat víc než homosexuální agresivitou:

V radnici San Francisco:

"Další."
“Dobrý den. Rádi bychom povolení k sňatku.“
“Jména?“
”Tim a Jim Jones."
”Jste příbuzní? Vidím podobnost."
"Ano, jsme bratři.”
”Bratři? Nemůžete být oddáni.”
“Proč ne? Nevydáváte licence párům stejného pohlaví?”
“Ano, tisíce. Ale nevydáváme licence sourozencům. To je krvesmilstvo!”
“Krvesmilstvo? Ne, my nejme homo.”
”Nejste homosexuálové? Tak proč se chcete vzít?”
“Pro finanční výhody, samozřejmě. A taky se máme rádi. Ostatně, nemáme jiné vyhlídky.”
“Ale my vydáváme licence jenom gay a lesbickým párům, kterým bylo porušeno právo rovné ochrany před zákonem. Když nejste homosexuálové, můžete se oženit se ženou.” “Tak to tedy počkejte! Homosexuál má stejné právo se oženit se ženou jako mám já, ale jenom proto, že nejsem homo neznamená, že se chci oženit s ženou. Já chci být oddán s Jimem.” “A já chci být oddán s Timem! Chcete nás diskriminovat, protože nejsme homo?
“OK, OK, vydám vám licenci. Další!
“Jména?”
"John Smith, Jane James, Robert Green, and June Johnson."
”Kdo si chce vzít koho?"
"My všichni chceme být oddáni každý s každým.”
“Ale vždyť jste čtyři!”
“To máte správně. Podívejte se, my jsme bisexuálové. Já miluji Jane and Roberta, Jane miluje mne a June, June miluje Roberta a Jane, a Robert miluje June a mne. Být oddáni dohromady je jediná cesta, jak může být vyjádřena naše sexuální preference v manželském svazku.”
”My ale vydáváme licence jen gay a lesbickým párům.”
“Tak vy diskriminujete proti bisexuálům, co?
”Ne, to jenom, že, víte, mno, tradiční idea manželství je jenom pro páry, jo?
“Od kdy se bere ohled na tradici?”
“No, jako já myslím, že se jako někde musí udělat jako dělící čára, tak to jako, no.”
“Dělicí čára! Co je to za blbost? Není žádný logický důvod omezovat sňatky na páry. Čím víc, tím líp. Ostatně, my žádáme naše práva! Starosta říká, že nám ústava zaručuje stejnou ochranu před zákonem. Naval licenci!“
“OK, OK, další."
”Nazdárek, chtěl bych licenci k sňatku.”
“Pod jakými jmény, prosím?”
"David Deets."
"A jméno druhého muže, prosím?”

"To je všechno. Chci být oddán sám se sebou.”
“Oddán sám se sebou, co tím myslíte?”
”No, můj psychiatr mi řekl, že mám dvě personality, tak je chci spolu oddat. Budu tak kvalifikovat na společné daňové přiznání a pěkně ušetřit.”
“To je velmi rozumný důvod, pane Deets. Tady je licence, prosím pěkně, já už chápu, že na ni má ústavní právo každý s každým. Mnoho štěstí v manželství přeji.
Další, prosím – ta dáma s jezevčíkem, prosím. Jména?”

26642

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 0

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 806 201