Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jiří Táborský

Nalezeno 2429 příspěveků, 167 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

09.07.2006 22:43

E-zmrd

RE: Paní Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

píšete:
>Mě napadlo, že je všechno ještě daleko složitější, než
>jak to vypadá.
Já jsem naopak přesvědčen, že věci jsou většinou jednodušší než vypadají a spousta lidí je navíc dělá ještě složitější než vypadají. Nemusí to být ani doktoři a právníci. Stalo se Vám někdy, že Vám automechanik řekl, že s Vaší károu žádný problém není, že Vám jen v cuku letu utáhne terminál na kabelu baterie? Spíše řekne: "Jó, milá pani, vy to máte pod kapotou všechno pěkně rozesraný. No, nechte to tady a já vám brnknu, na kolik vás to příde, jesli to vůbec pude vopravit. A pro jistotu počítejte s tím, že dovolená na Kanárech je v prdeli".

>Čili jestli to nakonec není tak, že ti židovští
>kluci nemohou zlomit ty své vlastní ženské. Že ony se jim
>bouří v jejich vlastních řadách.
Mno, v moderní době a v moderním společenském zřízení (kdyby se ty jejich ženské chtěly zříci statutu vyvoleného národa) se ani nemusí bouřit a mohou prostě kdykoliv začít žít jako normální lidé kolem. Při dodržování židovských tradic a zákonů by si ale proti podřízenosti mužům moc nezabouřily.

>K tomu mě vede myšlenka, že oni tam mají v tom svém talmudu
>spousty záhad.
To máte pravdu. Jediná jasná věc v talmudu je zakomplexovaná nenávist a opovržení k Nežidům.

>Že tuším mají písmo zprava do leva, což je znak vysloveně matriarchátu,..
Mno, písmo zprava do leva mají, přejali ho tak sakumprásk od Aramejců, ale že to je znak vysloveně matriarchátu, to mě překvapilo a marně si lámu hlavu proč.

>a taky, že je židovství důležité ze strany matky, nikoliv ze strany otce->což je taky znak vysloveně dávného matriarchátu.
To zní pravděpodobně. Z hlediska behaviorálních studií měli Izraelité velmi blízko k šimpanzům bonobo a za takových okolností je otcovství samozřejmě vždycky vachrlaté.

>A taky prý kdesi v jakémsi učení mají psáno, že žena je ve skutečnosti
>dokonalejší člověk než muž.
Tak na tohle bych opravdu rád viděl link, už jen proto, že to byl jejich nápad s tím Adamovým žebrem. Podřadnost žen se táhne celou jejich historií, tradicemi a zákony jak přišlápnutá žvejkačka.

110161

09.07.2006 19:34

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Pohádka o mírovém soužití

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Případná nedorozumnění rád vysvětlím E-mailem.
To snad není ani třeba. Naskýtá se totiž jen jedna otázka - co tady smrdí víc, produkty Prdele nebo Čochtana?

110146

09.07.2006 19:16

E-zmrd

RE: Pane Táborský

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, to já zaručit nemohu, ale bezmála všechny jsem našel v židovských zdrojích, kde na ně byli hrdi. Poukazovat na jejich vyvolenský původ ale nebyl můj záměr, pokusil jsem se tím naznačit, že výraz "feminacistky" je naprostý misnómer. Když ale teď o tom po Vašem dotazu uvažuji, tak by asi výraz "femijudaistky" či "femisionistky" byl výstižnější - ale to přenechám těm, které na tyhle vědy mají dochtorát.

110142

08.07.2006 18:39

E-zmrd

RE: To jsem velice rád,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Kdepak dýňová semínka, pane Bartošek! Arkanštajn by měl jíst koňské dávky aktivovaného uhlí, aby mu zastavilo ty jeho průjmy na stránkách Zvědavce.

110054

08.07.2006 03:59

E-zmrd

RE: Pani Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

V první řádce mého předešlého komentáře má být místo "feministky" výraz "feminacistky". To je tak zhovadilý výraz, že jsem ho podvědomě nemohl ani napsat.

110022

08.07.2006 03:15

E-zmrd

RE: Pani Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

"nacistické feministky" je termín hodný Arknchřtájna, kema nebo Bin Hurvínka. Ani "feministky" není zkratka nebo dokonce vtip, jak se domnívá paní Kubová. Je to starý, osvědčený trik cokoliv nebo kohokoliv podlým způsobem zdiskreditovat - přidat adjektiv odvozený od "nacismus" nebo "antisemitismus". Na rozdíl od sovětského socialistického feminismu, založeným vysokou bolševickou funkcionářkou Alexandrou Kollontai, německý národní socialismus prosazoval rovnoprávnost žen v rámci společnosti a v rodinném rámci to, čemu se dnes říká "tradiční rodina".

Nejznámější německé feministky v době, do které spadá éra inkriminovaného nacismu, byly Rosa Luxemburg a Clara Zetkin, obě komunistky a židovské aktivistky; vůbec, jakousi divnou shodou okolností, většina radikálních feministek, kterým šlo o přeorganizování rodinného systému naší civilizace, měla kořeny v talmudismu, nikoliv v nacismu, jak napovídá následující neúplný seznam převážně "amerických" feministek.

Rachel Adler, Rachel Foster Avery, Marie Bashkirtseff , Fredrika Bremer, Joyce Antler, Helene Aylon, Gay Block, Heather Boorth, Marla Brettschneider, E. Broner, Shifra Bronznick, Susan Brownmiller, Katherine Burdekin, Aviva Cantor, Nina Beth Cardin, Kim Chernin, Phyllis Chesler, Judy Chicago, Tamara Cohen, Dianne Cohler-Esses, Rachel Cowan, Barbara Dobkin, Ellen DuBois, Ophira Edut, Amy Eilberg,Sue Levi Elwell, Eva Ensler, Merle Feld, Debbie Friedman, Sonia Pressman, Ruth Bader Ginsburg, Emma Goldman, Maralee Gordon, Lynn Gottlieb, Blu Greenberg, Gloria Greenfield, Sarah Grimke, Marianne Hainisch, Rosa Mayreder, Lucretia Mott, Ernestine Rose, Margaret Sanger, Marie Stopes, Harriet Tubman, Virginia Woolf, Bella Abzug, Andrea Dworkin, Jo Freeman, Betty Friedan, Carol Hanisch, Bonnie Kreps, Joanna Russ, Alice Schwarzer, Lynne Segal, Judith Butler, Kathleen Hanna, Marcelle Karp, Gudrun Schyman, Debbie Stoller, Nadine Strossen , Rebecca Walker, Naomi Wolf. Rifka Haut, Nancy Miriam Hawley, Diana Mara Henry, Susannah Heschel, Nicole Hollander, Florence Howe, Paula Hyman, Melanie Kaye/Kantrowitz, Evelyn Fox Keller, Loolwa Khazzoom, Clare Kinberg, Francine Klagsbrun, Sharon Kleinbaum, Madeleine Kunin, Lori Lefkovitz, Gerda Lerner, Ann Lewis, Belda Lindebaum, Ruth Messinger, Deena Metzger, Cheryl Moch, Sheryl Baron Nestel, Joan Nestle, Marge Piercy, Judith Plaskow, Letty Cottin Pogrebin, Sally Priesand, Joan Roth, Susan Weidman Schneider, Barbara Seaman, Lynn Sherr, Alix Kates Shulman, Joan Snyder, Marcia Cohn Spiegel, Gloria Steinem, Catherine Steiner-Adair, Maredith Tax, Savina Teubal, Nina Totenberg, Ruth Weisberg, Naomi Weisstein...

110020

07.07.2006 23:19

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Chytrolíne Arknštajne,

Jiří Táborský 71.?.?.?

jak to vidím, pan Sodek je rozumný člověk a jako takový se nepokouší s Vámi debatovat. Prostě napíše svoje a není zvědav na jalové plky namyšleného pseudointeligenta. Někdy se ovšem jen málokdo udrží, aby nekomentoval nějakou z Vašich hovadin. I když to od pana Sodka a jiných není hezké, je to lidské, udělat si občas srandu z vesnického idiota, který si myslí, že sežral Šalamounovo hovno a že každý čeká na jeho špatně vygůglovaná poučení.

>...Zrovna dnes jsme oslavovali svátek upálení Mistra J. Husa...
Že jste vy kluci posionštělí oslavovali Velkou říjnovou, Únorové vítězství, narozeniny Kódla Marxe, Jozefa Vissarjónoviče a podobných s vámi spřízněných duší, to je pochopitelné. Co vám ale udělal Mistr J. Hus, že oslavujete jeho upálení?

110004

03.07.2006 22:12

Internetový volební systém I.

RE: Jak správně německy zdravit po ránu Arkanštajna

Jiří Táborský 71.?.?.?

To máte naprostou pravdu, nakonec nestojí ani za toho vola. Ale to vykání, když někomu říkáte, že je vůl, mě pobavilo. Připomnělo mi to uvítání do primy naším profesorem náboženství: Hlavní společenský rozdíl mezi obecnou a gymnásiem je, že tam vám říkali "ty vole" a tady vám budeme říkat "vy vole".

109764

03.07.2006 16:31

Internetový volební systém I.

RE: Jak správně německy zdravit po ránu Arkanštajna

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Škoda, že ale dodnes
>nevím, jak se německy řekne vůl, já bych takto bez obalu po
>ránu pozdravila na oplátku pana Arkana. [velký smích]
Paní Jarmilo, "vůl" se německy řekne "der Ochs" nebo libozvučněji "der Ochse", ale k oslovení jako v češtině se nepoužívá. Tomu se trochu blíží výraz "der Ochsenkopf" (volská hlava), ale to je i po ránu, dokud ještě nepronese první slovo, na pozdravení Arkanštajna naprosto nedostatečné. "Du Arschloch" (vyslovujte: "dú áršloch") je, myslím, ta zdvořilostní fráze, kterou mu chcete popřát na dobré jitro.

109739

03.07.2006 06:10

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE:Mno, Arknštajn,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Mno, předpokládám, že to pan editor Stwora nepustí, protože
>mají pro Táborského speciální dispens, ale never mind.
>Táborský - mno - může napsat co chce, Arkán je na "shit
>list".
Pan Stwora by byl blázen, kdyby Vám zadržel tenhle Váš průjem - dává mu neodkecatelné ospravedlnění držet Vás na "shit list".

S Vašimi dohazovačskými zkušenostmi jste přiharcoval nejen moc pozdě, ale s těmi pejzatými boytschikim jste přitom zase šlápnul do kulového kema. Holka je sice hodně liberálně založená, ale zmrzačený čuráci - neberte to, prosím, osobně - se jí nepřekonatelně eklujou.

Přestože je Vám to bezprostředně blízko, o dobytku víte dvojkulové kemo. Váš "dvourohý"[chechtot] [chechtot] dlouhorohý dobytek se chová jen pro srandu a na pronajímání do Hollywoodu. Vámi odbornicky zmíněný Jersey a Holstein dobytek jsou plemena na produkci mléka a s rančem mají společného asi tolik jako Vy a solidní informace. Abyste příště neplácal nesmysly a nezaplet´ se do latinského mudrosloví, podívejte se na internet, jaká plemena se v "jižanských" státech chovají na stejky (hledejte pod hesly Santa Gertrudis, American Brahman, Black Angus). Abyste si toho Brahmana zase nepoplet´ se slepicí, tak na něj pro jistotu přikládám link (http://www.ansi.okstate.edu/breeds/cattle/brahman/).

109713

03.07.2006 02:02

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE: Pablb

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, chtěl jsem změnit titulek na "Kulový kemo, pane Arkanštajn", ale ten co tam je, vystačí. Vy jste snad ještě trapnější demagog a cintal než ten kemo, jestli je to tedy vůbec možné. Vy dva, jeden odkudsi z Canucka a druhý z nějakých Zadních Postoloprd tady jak dva politruci věčně mlátíte pantem za izraelský pidistát a americkou blbost. Že tíhnete k tomu pidistátu, to chápu, ale proč tak ostentativně a neohrabaně lezete, jako cizinci, do prdele naší současné administrativě, to mi připadá pervezní. Nemáte svoji zem? Navíc tady děláte machry přes Ameriku a víte o ní kulové kemo.

Napříkjlad, o různém americkém dobytku by se daly psát knihy, ale nevím, proč tady sršíte moudrostmi ausgerechnet o texasském dvourohém dobytku.
>Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý
>dobytek zvaný longhorns, není to sice nijak moc vážené
>plemeno (žádné Jersey nebo Holstein) , ale na texaské
>podnebí, častý nedostatek vody a krmení docela dobře prosperuje a je >oblíbený.
Bude se Vám to možná zdát neuvěřitelné, ale i jinde, nejen v Texasu, mají krávy většinou dva rohy. Kromě toho, v Texasu se už dávno ten dvourohý dobytek s dlouhými rohy běžně nechová, tuhle mylnou informaci jste musel dostat (tak jako Vaše jiné informace) z depky nebo nějakého kovbojského filmu.

109702

27.06.2006 23:12

IQ test Romana Jocha

RE: Jediní?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Umíte si snad představit, pane Yamato, jak těžko se mi přiznává, že máte pravdu. Ba, ba, nejen Amerika, ale i pidistát Izrael. A navíc všechny ty vyjmenované (a mnoho dalších nejmenovaných) provádí vláda Ameriky jen a jen v zájmu onoho pidistátu.

109146

27.06.2006 22:38

IQ test Romana Jocha

RE: Raketová základna

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, on to ten autor s inzerovaným IQ asi myslel tak, jakože kdyby chtěli Iránci na Česko střílet rakety, tak ne, že by měly být z amerických raketových základen na českém území sestřeleny, ale že by si jako Iránci dvakrát rozmysleli trefit nešťastnou náhodou nějakou svou raketou americkou základnu. Prostě, že nejde tolik o Hradčany, jako si nenasrat americké jestřáby. Jenže v tom případě by mělo Česko na svou ochranu stavět místo amerických základen synagogy. Jako mi po invazi azbuků v šedesátém osmém povídal jeden Jugoslávec: Když se Vy Češi tak kasáte, že porazíte Brežněva silou ducha, tak proč jste nechytili půl tuctu Židů, nepostříleli je u soklu svatýho Václava a neřekli, že to udělali Rusáci? Než byste řekli švec, tak byste měli u Karlova mostu americkou sedmou flotilu!

109142

19.06.2006 20:10

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

Ten Rangel musí bejt kříženej s Židem,

Jiří Táborský 71.?.?.?

jeho kancelář mi odpověděla obratem. Tady to je, doufám, že teď už bude každý vědět, na čem jsme:

"Thank you for your email. Due to the number of messages we receive, we are unable respond to every email directly, but we do read every email we receive and we appreciate your input.

I urge you to get involved in the election - Make sure that your friends are registered to vote, volunteer a couple of hours a week for the cause, if you have an extra couple of dollars, please put your money where your heart is and make whatever contribution you can. Every dollar makes a difference and your support is critical.

We'll be constantly updating and expanding our site, so return to the
site soon, and if you haven't already, by all means go to JOIN US NOW on my home page to sign up for our up to the minute email updates. We promise not to fill your inbox with spam, but the dynamics change rapidly in an election year and it is very important that we can communitate with each other quickly."

Překládat doslova to nebudu, v kostce to znamená, jako každá standartní odpověď amerického politika z povolání: neptej se na věci, do kterejch ti nic není, dej nám hlas a prachy a ostatní nech na nás, Bůh požehnej Americe.

Kdyby se ale někdo chtěl domáknout, co se s tím návrhem stalo, tak by to najít jistě šlo. Ale nestojí to za ztracený čas.

108506

19.06.2006 18:25

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: predposrany Zvedavec a Češi

Jiří Táborský 71.?.?.?

>vic ani nejde chtit...
Mno, kdyby se chtělo, tak by to šlo, ale asi jsme si nerozuměli. Měl jsem zájem o update, informaci o dalším osudu onoho návrhu zákona (H. R. 4752). O tom, že ho congressman Rangel předložil, mnoho pochybností nemám a dokonce si dovedu dobře představit motivy jeho humorně poťouchlého předvolebního tahu. Chtěl jsem jen vědět, zda to naše hlavní media kompletně ignorovala, protože jsem o tom nic neviděl. Tak jsem tedy dnes poslal emajl s dotazem Rangelově kanceláři. Pokud dostanu nějakou odpověď, budu informovat.

108502

19.06.2006 16:57

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: Co dělat, aby příspěvek byl zveřejněn?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jo, to máte těžký, pane Lexman. Tohle je diskuzní fórum a ne nějaká odkazovna na sionistickou propagandu. Zkuste napsat vlastní článek nebo vlastní diskuzní příspěvek.

108497

19.06.2006 16:48

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: predposrany Zvedavec a Češi

Jiří Táborský 71.?.?.?

Psal jsem, samozřejme, o odkazu na www.rense.com, ze které to Zvědavec pouze převzal.

108494

19.06.2006 16:44

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: predposrany Zvedavec a Češi

Jiří Táborský 71.?.?.?

Díky za info, já jsem měl ale na mysli nějaké medium, které se nehonosí tím, že je na prvním místě na listině nevěrohodných websajten a bylo už nejednou přistiženo s kalhotami dole.

108493

19.06.2006 16:22

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

RE: predposrany Zvedavec a Češi

Jiří Táborský 71.?.?.?

>jinak pripominam House bill ze 6.6.2006 o povinne sluzbe..

Nějak mi o tom ušly informace v amerických mediích. Mohl byste mě apdejtovat? Děkuji.

108490

19.06.2006 16:19

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

Zakemovaný Druduvníku

Jiří Táborský 71.?.?.?

jako Američan mohu objektivně podotknout, že Češi mají na prevenci předposranosti víc než husitství a že nedlouhé židovské "vojáctví" stojí na našem americkém bakšiši; v několika posledních tisíciletích byli Židi známí jen jako krátkozrací prdelovlezci, podrazníci a zbabělci s plochejma nohama.

108489

18.06.2006 06:55

Evakuace Osvětimi

RE: Vlaky

Jiří Táborský 71.?.?.?

Osvěčim byl osvobozen Rudou armádou a tak záznamy o transportech z Osvěčimi by snad měla sestavovat ona. Na objektivnost informací Červeného kříže (o propagandě rudoarmějských politruků vůbec nemluvě) je kromě toho kulové kemo spolehnutí - odmítl, například, vyšetřovat masakr polských zajatců v Katyni a přišil ho bez okolků na triko Němcům.

108413

18.06.2006 06:28

Evakuace Osvětimi

RE: proc tam bylo 67 tisic zivych?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, akorát, že to nebyla Stalinova, ale židovská (v pomstychtivosti neuvážená) úvaha. Říkalo se jí Morgenthauův Plán a Německo mělo být podle něho rozděleno do malých "samostatných" států, zbavených průmyslu a donucených zabývat se pouze zemědělstvím. Škoda, že k tomu nedošlo - chtěl bych vidět ty kyselé židovské ksichty, kdyby jim Německo platilo holohoaxní vyděračství místo v markách v sauerkrautu.

108412

09.06.2006 17:21

Souložící vrabci

RE: Tak jsem to projela.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jakýpak "projela"? Holubi Vám lítaj skoro do huby a ještě si snesou vajíčko do nádivky!

107948

06.06.2006 22:14

Souložící vrabci

RE: Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, to se budete muset zeptat někoho, kdo se živí liposukcí. V každém případě mějte na myslí, že Vaše přítelkyně má 80 kilo; tak aby Vás při té lipotransfůzi nepřepumpovali a abyste pak dokázala držet rovnováhu. S tím prý měla hrozné potíže Dolly Partonová, mám to od její spolužačky na střední. Předtím prý byla jak stará pražská tramvaj - vpředu plošina, vzadu plošina - a potom musela nosit v kramflekách a vzadu v podvazkách olověné protizávaží, aby na veřejnosti nepadala na hubu (to se, ovšem, jen tak říkalo, protože ona na hubu přes ty prsa spadnout nemohla). A pak se divila, že jí bolí záda.

107819

06.06.2006 18:04

Souložící vrabci

RE: Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]škyt[chechtot][chechtot]škyt[chechtot]škyt, škyt, škyt, škyt.....

Tome,

já jsem v jádru člověk přející a nezávidím ani Gatesovi jeho bilióny, ale vždycky, když čtu o Vašich šesti Eskymačkách, co Vám rozhicovávají igloo, o flaškách erosenek se studenými stehýnky, medvědicích, o houfech Vašich modelek ani nemluvě, tak si závistivě říkám: Doprdele, jak to jen ten zatracenej canuckej Casanova dělá? Mno, a ani ve snu mě, blba jednogo, nenapadlo, jaký máte geniálně jednoduchý a elegantní způsob, jak se dostat ženám do kalhotek! Byl bych to hned jel někam vyzkoušet, ale ten Váš komentář mi natrh´ pobřišnici nebo co a nemohu se doplazit k autu. A moje paní Dáša nemá čas mi do auta pomoci, protože Váš komentář rozesílá všem mým přítelkyním a poťouchlým přátelům všech pohlaví.

>Po člověkyni a po silikonech ani památky! Ale možná teď
>bude paní Jarmila spokojená ... Nic neruší poklidné,
>klasické cecíky ...
Když už je řeč o formách a velikostech cecíků a pan Zmatoušek k tomu zajiskřil moudry, zkušenostmi a ostroftipem, tak mi to připomnělo jeden ftip, za který jsem byl ve třetí třídě hodinu poškole a musel jsem stokrát napsat "Nebudu psát hambatá psaníčka o ceckách" a dát to podepsat tatínkovi. Šlo o klasifikaci velikosti prsů, kterou jsem při ruštině podstrkoval pod lavicí spolužačkám: A - antiperle, B - borůfky, C - citróny, D - dýně, E - eště větší dýně, F - fujtajbl.

Jinak se v poslední době místo silikonových implantů používá nástřik vlastním sádlem. Je imunologicky naprosto bezpečný; na pohled a dotek k nerozeznání od macešsky ošizeného daru matičky Přírody; nastříknout lze až do velikosti F a nezanechává ani nejmenší jizvy a provádí se už i pro nezletilé dívky. V případě, že by se pak žena/dívka dala na dietu, musí chodit po každých dvou týdnech na nášup (refill).

>Když už jste nakousnul ten ruský biograf, tady to vypadá, že
>tam byl úplně každej, neb se k tomu nikdo nevyjadřuje. Já
>tam nebyl - Jak si stojí pták v ruském biografu?
Protože Aljošové a Nataši během filmu žerou slunečnicová semínka jako Američani papkorn (rozdíl je v tom, že mi nepliveme na podlahu slupky ze semínek, protože papkorn žádné nemá), tak si pták v ruském biografu stojí dobře i při Setkání na Labi a dokonce i při Pádu Berlína.

107798

04.06.2006 22:42

Souložící vrabci

RE: No jo :-)

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Slunečnicovýma semínkama krmím svýho vlastního ptáka...nejsem ementál...

Mno ten ementál mi nedošel a s tím Vaším vlastním ptákem jsem taky nějak na rozpacích, taková chýra tady běhá o paní Emmě. Do toho mi ale nic není, ani čím ho krmíte; tak jako bych nic neřek´.

Na toho namalovanýho dravýho ptáka nebo maketu, hlavně nějakýho vejra nebo sůvu, zapomeňte, na toho by se Vám slítávali ptáci z celého okolí a taková frekvence je i nad síly Superčlověkyně. Měla byste to na balkóně jako na výrovce - to Vás musel navést ten poťouchlej Tom; zmiňoval se tady včera o brokovnici (on sice chodí především na medvědy kvůlivá kůži, aby měl co dávat žužlat svým Eskymačkám, ale ten myslivecký trik s vejrem taky jistě zná). Zamlčel Vám klasický pytlácký trik, totiž, abyste přes noc namočila (čím déle, tím lépe) ve slivovici kukuřici nebo hrách a ráno to nabídla těm ptákům, co Vám nedají pokoj. Za chvilku po sežrání jsou ožralí jak Jelcin, spadnou na chodník a máte k večeři nadívaná holoubátka (a taky v nich nejsou broky, jako kdyby jste je střílela brokovnicí, jak Vám radil Tom).

Jinak vegetariáni dávají proti holubům na římsy, balkóny a sochy státníků, prostě na všechno, na co holubi s oblibou kálejí, asi tak deseticentimetrové drátěné nebo plastikové pícháky, asi pět centimetrů hustě od sebe, aby si tam holubi nesedali. Takové píchavé zařízení se dá běžně koupit, ale můžete si ho udělat sama třeba z prkýnka a hrsti dlouhých hřebíků. Jen to musíte dobře připevnit, aby to nespadlo a neudělala jste z někoho na ulici fakíra.

107674

04.06.2006 17:22

Po volbách

RE: Volby dopadliy špatně

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, to je tím, že se češští státotvorci při všem tom opičení po Americe nepoučili o chronické blbosti sudého počtu senátorů v americkém senátu (Ameriku v tom nejen dohonili ale i předhonili, mají senátorů dvakrát víc než Amerika). Mno, ale při dobré vůli i to se dá řešit - vždycky před hlasováním by mohli jednoho senátora zavřít. Jestli se dobře pamatuji, tak něco takového se úspěšně vyzkoušelo v parlamentě, když se volil Havel prezidentem.

107658

04.06.2006 17:00

Souložící vrabci

RE: No jo :-)

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Paní BLažková, že vy ty ptáky až zas tak moc zahnat
>nechcete, viďte, že ne?

Néže bych chtěl podezřívat paní Blažkovou ze sexuální nenasytnosti, ale Vy jste to vystíh´. Dokonce se přiznala, že je láká na slunečnicová semínka, což je známý ruský afrodisiak (byl jste někdo někdy v ruském biografu?). A možná i na semenec - který obsahuje takový podíl konopného semínka, že by to zvedlo i chcíplýho koně.

107654

04.06.2006 08:17

Souložící vrabci

RE: Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tome, pokud jde o zobrazování pěknejch ženskejch, tak kam se na Vás serou (abych patřičným výrazem vyjádřil můj respekt) všichni umělci od jeskynní tvorby výtvarné dodnes. Já jsem nějakých žen s ptákem už viděl, ale to, co se nemotorně plazí k úrovni Vaší tvorby, je jen tenhle Moreau
http://i5.tinypic.com/11l4wly.jpg
A ten na té své Ledě s labutí dělal deset let a je to furt kulový kemo ve srovnání s Vaší "Člověkyní s papuchalkem", kterou jste, jak Vás znám, udělal na jednu session. Mno, možná, že taky ti mistři nevěděli, jak sehnat pořádnou modelku. Pořádná modelka, na návnadu a aby držela, potřebuje pořádného ptáka, příjemného na dotek, ne s brkama jak husák z návesného rybníčku. Labuťák by se musel nejdřív proškubat z hrubého peří, aby byl pro sofistikovanou ženu rajcovní a to by zase při tom škubání ztratil vzrůšo v kloace, žejo, to si každý dovede představit. Takovej papuchalk, to je něco jinýho - peří jak labutěnka, perfekt na laskání. Ale bejt na Vašem místě, tak bych jí dal do kalhotek místo papuchalka pořádného tučňáka.

107634

04.06.2006 07:05

Souložící vrabci

RE: No jo :-)

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, tak si půjčte na jednu noc od paní Jarmily toho kocoura s mrkvičkou. Schválně, jestli ta holubí slepice bude pak snášet koťata. Snad na něj ten holubí kohout nevyplázne kloaku; někdo tady kdysi psal, že holubáči mají homosexuální tendence.

Jinak, s tím holubím blinkáním byste si teprve přišla na své, kdyby náhodou místo holubí slepice do kocouřího žaludku našla cestu mrkvička do kloaky a holubi by pak museli krmit koťata. Natráví totiž sezobané dobroty ve voleti na takovou kašičku a tu pak zvrací do hladových zobáčků, v našem případě tedy tlamiček. Od rána do večera; a koťata možná žerou i v noci.

Hudbu jim nepouštějte. Kdyby se naučili repovou muziku, tak byste pak mohla mít navíc se sousedy nepříjemnosti i s Ku-Klux-Klanem.

107631

Není to ta fotka, jak se šimpanz dívá zašpuntovaným dalekohledem?

107573

01.06.2006 04:04

Souložící vrabci

RE: Jarmilo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>A technicky vzato, pták nemůže žádným způsobem kopulovat
>se ženou, protože nemá kopulační orgán.

To je teda vomyl. Technicky vzato není sice jasné, zda upíráte kopulační orgán ženám nebo ptákům, ale mohu Vás ujistit, že kopulační orgán mají ženy i ptáci. Ženský kopulační orgán tady rozebírat nebudu, protože se s ním už jistě většina uživatelů více nebo méně podrobně seznámila. Zůstanu u jen u ptačího.

Ten se neklimbá vyzývavě mezi stehýnky zpěváčka či broilera, ale je schován pěkně v teple v trusu v kloace. Mno, a když dojde k situaci, kterou fotodokumentárně zachytil pan Stwora u brabců, tak ptákovi orgán na moment ztopoří a kdyby pan Stwora zazůmoval ještě trochu víc, tak by bylo vidět, jak ho na okamžik vsune brabčici do kloaky, dalo by se říci z trusu do trusu, a ukápne do ní kapku jako ten andulák paní Jarmile na hřbet ruky. A je po ftákách.

V poměru hmotnosti ptáka a muže je ptačí penis pěknej klacek a jak známo už z řecké mythologie, Leda, spartská královna si užívala s labuťákem. Byl to vlastně do labuťáka převtělenej Zeus, aby to božský šoustání bylo nenápadný. Královna Leda z toho pak snesla vajíčko, ze kterého se vylíhla trojská Helena. Je to mnohokrát zdokumentované (aby si pan Stwora nemyslel, že přišel s něčím novým). Jeden proslavený doklad, že žena může být obšťastněna ptákem je zde http://i3.tinypic.com/11ah35d.jpg a podívejte se, jak blaženě se přitom tváří.

Doprčic, kde zůstal k tomuhle tématu Tom?

107435

13.05.2006 06:32

Další cihla ve zdi

RE: no,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>pane taborsky nechtejte vedet co zde ze sebe delate vy,ja totiz
>nejsem zid[velký smích]
Mno, pane eugen, když jsem viděl Váš text
>ano Buh opravdu dal nekterym muslimum do docasne,prozatimni zpravy >trochu oleje ale nam pro zmenu nadelil nejdokonalejisi mozek bileho muze >a termonuklearni reakci,
tak mi to nedalo, abych nezareagoval podle amerického lidového mudrosloví, že když to chodí jako kachna, kváká jako kachna a vypadá jako kachna, tak je to kachna.

105723

12.05.2006 08:05

Další cihla ve zdi

RE: no,

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jestli věříte, že vám pámbů nadělil "nejdokonalejší mozek bílého muže", tak jste si na něm těch pět tisíc nebo kolik let vaší historie seděli a lidstvu jste za tu dobu přispěli kulové kemo. Pásli jste celou dobu kozy, zatímco kolem kvetly vyspělé civilizace, mnohé z nich arabské. V diaspoře jste vynikli parazitismem na cizí práci a snažení. Ještě dnes, kdybychom Vás nevydržovali a měli byste žít z vlastního, tak v Izraeli vychcípáte hlady. Tak tady na nás nedělejte ramena.

105628

12.05.2006 06:56

Další cihla ve zdi

RE: World according to Dan!!!

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Já jsem technik. A vůbec nevěřím pohádkám... (mám vzdělání
>v oboru fyzika, takže 100% odpovědně a zcela seriózně
>vás všechny mohu explicitně ubezpečit...z každé stránky hodnoceno z
>pohledu exaktních věd
)... Já zkrátka pohádkám nevěřím... Je to celé >nesmyslná pohádka z mého pohledu. Máte pro své tvrzení/přesvědčení >nějaké relevantní důkazy? Prosím?...Myslím nějaký verifikovatelný >důkaz...Já jsem open-minded člověk a rozhodně nežiji v nějaké
>ulitě, že bych nedokázal přijímat/hodnotit a interpretovat
>informace z venčí...
Předchozím jste nad slunce jasněji prokázal, že jste vzdělanec, inteligent a exaktní vědec. Ale teprve tím posledním odstavcem o tom společném předku Adamovi, na který si ždáte odpovědi, jste tomu příkladně vědecky vylízal prdel:
>Ostatně všichni máme společného předka, všichni jsme
>potomci Adama...

105625

06.05.2006 06:43

Politika a katolíci

RE: agitka

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, s kulkou mezi očima by to ale pak už nebylo ani tak znásilnění jako spíš nekrofilie.
P.S.: Vofafrně - tydle ještěrky maj tuhej kořínek a kulka mezi očima nevylučuje následovně kulky mezi zubama.

105142

05.05.2006 22:12

Politika a katolíci

RE: Nevím, jak je tomu v Čechách...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Zde např. CDA (hlavní "křesťanská" středopravicová
>partaj) podpořila v parlamentě návrh zákona, aby návštěva
>bordelu byla odepisovatelná z daní.

>
>Proboha živého, na základě čeho??? [překvapení]
Mno, to je na základě daňového principu, že se za jednu věc nemá platit daň dvakrát. Ledaže by přidala něco navrch, jako třeba breberky, na to by se pak vztahovala daň z přidané hodnoty.

105123

05.05.2006 21:55

Politika a katolíci

RE: agitka

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jak vidno, zneužít a znásilnit se dá prakticky všechno.
Mno, ehm, chtěl bych Vás vidět prakticky znásilňovat tudlectu macandu:
http://i1.tinypic.com/x6lohu.jpg
P.S.: Kdybyste to chtěl někdy zkusit, tak bych doporučoval předem odříkat "Andělíčku, můj strážníčku..."

105121

04.05.2006 07:14

Strategie posledních tahů

RE: Strategie koncovek

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pane Gejdošu,
šachy do toho netahejte, protože budou co nejdřív zakázaný. Šachy jsou v podstatě plíživej perskej terorismus. A zákeřnej, jen si všimněte, jak skáče kůň. Ale jejich největší nebezpečí pro naši civilizaci je, že nutí lidi myslet. A tím si rozhodně naši demogracii rozvracet nenecháme.

105031

18.04.2006 16:11

Homofobie 3.0

RE: opravde , doplnte, vysvetlete...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se
>připouštějí býci ke kravám, aby byla telata," vyvětil se
>Václav Havel.
>
>"Na tom není nic spirituálního, nic duchovního. To je opravdu
>materiální, družstevní pojetí rodiny. A to mě na celé
>diskusi nejvíc rozčilovalo," uzavřel Havel.

>DUCHOVNO zvitezilo,
Mno, mně to připada, že Havel pokaždé, když vstoupí do duchovna, tak šlápne do hovna. Bejci a krávy v teletníku nešoustaj. Teletník je takový sirotčinec pro telata. A vůbec, bejci a krávy už dávno nešoustaj, kravám dělá telata plastickou trubičkou "bejk na motorce".

103710

13.04.2006 03:36

Zpráva o izraelském vlivu na USA rozpoutává širokou debatu

RE: pokud vím

Jiří Táborský 71.?.?.?

Ani ve snu by mne nenapadlo, že byste se pokoušel suplovat za kemo! Myslím si však, že po téměř čtyřicetiletém, očiotvírajícím pozorování židovské aktivity v Americe a ve světě celkem oprávněně generalizuji. Generalizace je někdy užitečný, i když snad ne zcela správný, přístup. Podívejte se jak se u mimořádně arogantních šovinistických Němců vyvinul následkem šedesátileté generalizace, že je to národ nacistických vrahů, tak pěkný Schuldigheitkomplex, že jsou teď tak pokorným národem, že bez reptání lezou Židům při každé příležitosti do prdele jak nikdo předtím v historii lidstva. Nevím, zda by to pracovalo stejně se Židy, ale říkám si, že za pokus by to stálo. [mrknutí jedním okem]

103319

12.04.2006 22:26

Zpráva o izraelském vlivu na USA rozpoutává širokou debatu

RE: pokud vím

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Uvedu Vam priklad opaku: v Kanade zije p. Mel Hurtig, kanadsky
>nacionalista, vydavatel, zakladatel Narodni strany a aktivista v
>'Counsel of Canadians' jinak - etnicky Zid. Kam by jste ho
>zaradil? A to je jen jeden, ktery mi prisel na mysl...

Mno, mně by jich přišlo na mysl hned víc. To já znám jednoho, který dokonce konvertoval k Jižním Babtistům, byl po léta funkcionářem Conservative Citizen´s Council (to je takovej "white collar" Ku-Klux-Klan), etnicky jak vystřiženej z karikatur ve Stürmerovi. Potom na něj prasklo, že tam byl nasazenej od Jewish Defamation Ligue. Anebo ten hajzl, který byl fýrerem nacistického spolku a organizoval ten známý nacistický pochod ve Skokie - vyklubal se z něj nakonec synáček z židovské orthodoxní famílie, která se vydávala za těch málo přežívších holokóst. A takoví jsou nasazeni jako uši a oči a provokatéři skoro v každé americké organizaci, která má víc jak tři členy. No, a to se ani nedotýkám těch, kteří o svém správném původu ani nevěděli, žejo, dokud to nějak neprasklo. Tím nemyslím zrovna jen Madlu Korbelovou nebo Honzu Kerryho. Taky jsem znal paní Smithovou z místního entomologického spolku, byla moc milá, šarmantní a soušibl, akorát mi vadilo, že kradla špendlíky. A ta mě jednou poprosila, abych jí vytřídil z nachytanejch motejlů samečky. Můj nechápavý pohled osvětlila tím, že, no přece, ženě naší víry není dovoleno mít styk s neobřezanými samečky (v angličtině "male" znamená samečky i muže - tahle pointa v češtině věřícím uniká).

Hodil jste do placu takovou řečnickou otázku, zda si myslíme, že nejsou mezi nimi lidé dobré vůle a zdravého rozumu. Ale jistě, že jsou. Vyjimečně byli tací i mezi nacisty a komunisty. Jen si myslím, že mezi Židy je jich percentuálně ještě míň.

103304

09.04.2006 10:21

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>To jste sice napsal pane Taborsky hezky, ale jak potom
>vysvetlite, ze at se zde diskutuje o jakemkoliv konfliktu (dve
>valky v Iraku, Afghanistan,Vietnam nebo i WW2) jste vzdy na
>strane nepritele vasi nove vlasti?
Kulové kemo, to jste zase jednou vyběhlo zatraceně řídce. Já vím, že nejste žádnej Ajnštajn, ale jak jste přišlo na to, že jsem na straně nacistů, komunistů, Vietkongu a machometánů (na Korejce jste v tom fofru zapomnělo), to je tedy výkon. Nenutím Vás číst, co tady občas napíši, ale mohlo byste si všimnout, že nekritizuji svou zemi, ale ty gaunery a kurvy v americké nomenklatuře, kteří svými akcemi - v rozporu s americkou Ústavou, americkými principy a ideály - Ameriku všestranně poškozují a dělají mé zemi nepřátele po celé zeměkouli. Kritizovat tuhle svoloč považuji nejen za své právo, ale i občanskou povinnost - a nejsem v tom ani zdaleka tak důsledný, abych následoval Jeffersonovo nabádání, že proti takovým se má vzít i flinta do ruky.

102800

07.04.2006 19:06

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Svým způsobem neustálá kritika počínání vlády by se dala
>nazvat "sabotováním".
Mno, to je totalitární demagogie podle definice, pane Koubku.

>Imigrant si svoji zemi vybral,
>technicky vzato je to jeho chyba a ne chyba vlády, že se mu
>žije špatne.
Nehledě k tomu, že se během několika destiletí vlády mění, osobně se mi nežije špatně a ani většině jiných emigrantů, které znám. Zemi, kde žijeme, jsme si vybrali především kvůli tomu, že se v ní, mimo jiné, vláda kritizovat smí a může. Tomu ale asi, po tom co jste napsal, budete těžko rozumět.

102614

07.04.2006 18:42

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>Ani komunisti si něco takového takto přímo
>>nedovolili. [překvapení]
>
>No, ja bych Vam doporucil precist si treba Soustrovi Gulag nebo
>neco o historii komunistu a jejich lagrech [mrknutí jedním okem]

Řekl bych, že jde o nedorozumění. Všechny tři díly Gulagu mám přelouskané, ale nepamatuji si, že by tam Solženicyn psal o někom, kdo byl odsouzen přímo (jak bylo správně v "inkriminovaném" komentáři uvedeno) za názor nebo přesvědčení. Vždycky se to narazilo na nějaký kriminální paragraf - s vyjimkou hrdelního zločinu antisemitismu (na to byl t. zv. Leninův zákon z 27. července 1918, o tom, mimochodem, Solženicyn také, jinde, píše) a těžkého zločinu revizionismu. Ale ani ten "Leninův zákon" formálně nevešel do zákoníku. Svoboda projevu a přesvědčení byla zakotvena v sovětské ústavě, jakkoliv to bylo krutě ironické.

Popírání (někdy to pojímá i pouhé "pochybování" ) holokaustu a jiné antisemitské zločiny se dostaly bez zástěrky, přímo definované jako zločiny, do zákoníků některých "právních" států mnohem později - v tom byl překonán bolševismus.

102603

07.04.2006 18:01

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Myslím, pane Koubku, že zaměňujete kritiku se sabotováním.

102585

07.04.2006 17:46

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Pane Karle z Čech,

na téma “emigrant” není tak jednoduché odpovědět, záleží také na tom, z jaké perspektivy a zkušeností se na to díváte - vždycky to bude ale náhled velmi individuální a generalizační. Snad jednou, až budu v nějakém opravdičtějším důchodu, se k tomu nějakým delším pokecem vrátím. Udělal bych to moc rád.

Předběžně tedy, všeobecně se mi nezdá výstižným rozlišovat emigranty pouze na zasrané emigranty a krajany, jak navrhujete. Historicky se emigranti, velmi zjednodušeně, dělí na oportunistické emigranty (hledající příležitost pro lepší sociální sebeuplatnění); exulanty (kteří, ať už dobrovolně nebo z donucení, odešli z rodné země, protože jim hrozily represe pro jejich přesvědčení, jimž se odmítli přizpůsobit - zářnými příklady budiž například Komenský, Kubelík, Solženicyn a spadají sem i celé vlny politické a náboženské emigrace z opresivních režimů. Jejich typickou charakteristikou je naděje se jednou, “až vláda věcí tvých k tobě se zase navrátí”, vrátit domů); a násilná emigrace (např. černochů, Židů, sudetských Němců, krymských Tatarů).

Rovněž se nedomnívám, že by emigranti, i včetně většiny těch zasraných, srali do rodného hnízda víc než domorodci. Ty invektivy o mizerném českém charakteru, závistivém, kolaborantském, podraznickém a já nevím jakém ještě, mi spíš připadá jako hodně odporný, mnohokrát denně ze starého lógru doma kuchtěný hrnek kafe.

Tentativně, než navrhnu podrobnější, bych tedy podal kompromisní protinávrh, abychom zatím dělili emigranty na emigranty a zasrané emigranty, výraz "krajan" je moc vágní.

102576

07.04.2006 05:50

Komu zvoní hrana

RE: Sbirka blbosti

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Co sem do toho pletete deklaraci lidskych prav.

Máte recht, Hurvajz, nedovolte nikomu, aby do Vašich povidel míchal nějakou deklaraci lidských práv. To bysme tu válku s teroristama nevyhráli.

102510

07.04.2006 05:40

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Mně je úplně jedno, koho a za co soudí a jestli se jmenuje
>Zündell, Irving, nebo Lágrštajn.
Mno, tak to viděj, pane Zmatoušek, jakej sou demenťáckej případ. Je jim jedno, koho a za co soudí - věděj kulový kemo, ale furt do toho kibicujou a ječej, že si div hubu neroztrhnou. Jak to vtipně vystihl pan Meloun, že "stačí píchnout do židovského hnízda a zvědavec se rázem promění na zeď nářků".

102509

06.04.2006 23:27

Komu zvoní hrana

RE: Komu zvoní hrana...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Poslyšte, pane Karle z Čech, to Vaše věčné házení emigrantů do jednoho pytle s lehem, kemem, Zmatouškem a podobnými individui mě už i přes moji andělskou trpělivost začíná srát.

Kromě toho mají kemo a Zmatoušek tentokrát vyjimečně trochu pravdy, protože za to, za co zavřeli Irwinga a Zündela v "právních" státech Rakousko a Německo, komunisti v určitých údobích zavírali taky, tedy především tehdy, kdy v komunistických státech měli vládu v ruce Židi. V židobolševickém Rusku se za to i fyzicky likvidovalo. Ale na zavírání známých cizích osobností za nelibý názor neměl žaludek ani Vyšinskij nebo Urválek - i když na to měli zákon. Takové prostě vyhostili, protože nechtěli vypadat před světem jako kór velcí čuráci.

Mno, a tihle dva naši místní breptové, kemo a Zmatoušek, se nevědomky prokousali k obrázku skutečnosti, že soudní systémy v současném Rakousku a Německu - co do svobody projevu - nejsou vlastně o nic horší než v bývalých bolševických státech. Hosanna!

102488

06.04.2006 23:22

Komu zvoní hrana

RE: bullshit na desatou

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, a jestli tak opravdu o sobě kecá, tak je to zaručeně Žid.

102487

06.04.2006 05:46

Tiše tleskám, abych nevyplašil

RE: Tolik chytrych hlav a nechali narod -obcany okrast privatisaci.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Ano, tak pravil velký Lenin a už mnozí před ním: Stát je organizované násilí. V kapitalismu se ale to organizování občas vymkne z ruky.

102364

06.04.2006 05:38

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: pomniky teroristum

Jiří Táborský 71.?.?.?

Taky si to myslím. Pro bezpečnost na Zvědavci by stačil zákaz kouření v okolí Jožina z bažin, když upouští páru - takový bludičky jsou hořlavý a v té koncentraci, ve které je tady upouští, mohou i explodovat.

102362

05.04.2006 16:05

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Kulový kemo, parafráze! Parafráze by to mohla být, kdybyste "parafrázoval" nick. S přihlédnutím k tomu, že se pod svoji kemovou "parafrázi" nedokážete podepsat jménem, to je jen vyjádření Vaší ubohosti.

102231

05.04.2006 06:28

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

?

102150

05.04.2006 00:23

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Potlesk, jak originální a vynalézavé, kemo!

102111

04.04.2006 08:00

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Já jsem věděl, už jak jsem to psal, co mi napíšete. Hádám, že jste si při cestě "z noční" odskočil pro mlíko a rohlíky k snídani.

101978

04.04.2006 07:49

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

>z paměti holt již nevymažu
>rudoarmějce s rudou hvězdou na čepici, jak líbá českého
>partyzána. [chechtot]
Mno, jestli to je to sousoší od Pokorného, tak umělcův záměr bylo ukázat, jak azbukové přijeli nadržení láskou. To v Praze se prý celé dva pluky rudogvardějců vystřídaly na vycpaném medvědovi v muzeu, protože jim někdo řekl, že je tam medvedica.

101977

04.04.2006 07:23

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jestli máte denní šichtu od osmi do pěti, tak to máte popletený.

101974

04.04.2006 07:09

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Neni to nahodou arbeit ktery nas udela frai?
Kulový kemo, ani náhodou! Je to Arbajt dělá fraj, když už chcete machrovat v Goetheově jazyce.

101972

04.04.2006 06:53

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jo, nás je tady zjevně víc.

101968

04.04.2006 05:55

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

RE: Slysel jsem neco velmi podobneho

Jiří Táborský 71.?.?.?

>nic takoveho neprohlasoval a naopak jsem zde uvedl, ze ekonomika
>je pouze jednim z mych konicku.
Aha, proto jsou Vaše komentáře samá kobližka!

101961

04.04.2006 05:44

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: pomniky teroristum

Jiří Táborský 71.?.?.?

Píše Bahník panu Bartoškovi:
>Ale no tak, nevim jak vy ale ja si sem chodim upoustet paru...
I když upřímné, tak je to zcela zbytečné přiznání, každý ví, že to tady děláte. Takže, co kdyby jste si to chodil upouštět na místa k tomu vhodnější, jako třeba ta lehova kadibudka, zvaná Nezvědavec?

101960

26.03.2006 15:31

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Kdo vubec byli prvni antisemite?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Nemám žádný problém smazat kterýkoliv příspěvek, který
>se mi nelíbí,...
Pane cenzore, když mažete (a mazat už asi mušíte, když to říkáte), tak to dělejte, prosímvás, nějakým logickým štylem. Když se tu pak totiž komentuje to vymazané, tak to tu vypadá jako u blbejch.

P.S.: Tahle poznámka nemá být povzbuzením cenzora, byť k tomu i pomazaným, k jakémukoliv mazání, ale jen poznamenáním, že pravidlo "kdo maže, ten jede" pozbývá cíleného účinku, když to mazajícímu ujede.

100279

26.03.2006 09:06

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Poznámky k poznámkám

Jiří Táborský 71.?.?.?

(pokračování)
Za největší nedostatek článku považuji vynechání faktoru “Velkého teroru”, bez něhož by byla existence státu Israel vyloučena. Tím podstata reálného sionismu zůstala nevyřčena. Jistě by bylo lze kritizovat řadu menších nedostatků či nesrovnalostí, ale v podstatě byl Zvánovcův článek informativní a přínosný. Většina sdělených informací sice už v diskuzích Zvědavce byla protřepávána, ale poprvé zde byly publikovány tak souhrně, organizovaně a elegantně.

100242

26.03.2006 09:04

Poznámky k úvahám o sionismu

Poznámky k poznámkám

Jiří Táborský 71.?.?.?

Nad článkem Víta Zvánovce jsem poněkud na rozpacích. Pokud jsem správně rozuměl disclaimeru pod čarou („Autor vázal svůj souhlas s uveřejněním na podmínku, že k článku bude přidán následující text: Server Sprcha uděluje po hlasování souhlas s převzetím článku Poznámky k úvahám o sionismu...) a autorově žádosti k sahendrinu (podle původního židovského soudu si tak říká všech těch pět a půl dopisovatelů, čtenářů a funkcionářů dohromady ve Sprše) o souhlas s publikovaním článku na Zvědavci, autor se pokusil o gesto slušnosti ke svým bývalým kolegům, což nemusel dělat. Vlastně, neměl to dělat, protože se na něj rozječeli jak zhrzené milenky; já jsem tedy dost votrlej, ale klikněte si na to sami (http://www.sprcha.com/story/2006/2/13/10183/6843), abych to nemusel opakovat. Ať mají nějakou návštěvnost. A hned se tady (prej, nikdy bych do Zvědavce ani nekouk´) objevili s „kritikou“ dva agenti s teplou vodou ze Sprchy.
Pokud jde o vlastní článek, je na něm znát, že byl psán pro Sprchu, vofafrně, aby nenarazil. Ale rozhodně je napsán s rutinou. Zvánovec umí, to mu nikdo nemůže upřít. Dovolil bych si však s několika maličkostmi zanesouhlasit a zaprotestovat proti vynechání jednoho zásadního faktu.

Dělit Židy podle malého a velkého “Ž“ není příliš šťastný nápad, už jen proto, že to je příliš specifické pro češtinu a v mnoha jiných jazycích to prostě nejde. V němčině je Jude Jude, ať je jaký chce. Stejně tak Jew v angličtině a jak je to s Jevrejem v ruštině si nejsem jistý. V americké angličtině se protlačuje výraz “Jewish“, protože “Jew“ má (když ne už od Shakespeara, tak určitě od Franklina, trochu pejorativní konotaci). A také se autorovi hned první slovní hříčka s “Ž“ kontra “ž“ nevydařila: “Zatímco ne každý Žid je židem, všichni židé jsou Židy.“ Například, po vážném zranění hlavy při autobouračce, Afro-Američan Sammy Davis, Jr. konvertoval k judaismu, čili byl potom židem, aniž by přitom kdy byl Židem. Uznávám, že to není ten nejlepší příklad, protože Sammy nebyl příkladným židem ani s malým ani s velkým . Mrouskal se s kdejakou ženskou nevyvolené podřadné rasy a ani do jednoho z jeho stavů manželských nevstoupil se Židovkou, jak by podle židovského zákona měl. Jednou na něm dokonce provedl svatební obřad místo rabína baptistický farář Jessy Jackson. A taky nevím, zda se to podle židovských zákonů smí, ale kamarádil se taky se Satanisty a Církev Satanova mu po filmu o čertovi udělila řád Čestného Čarodějníka druhého stupně.

Lepší příklad na židy, kteří nejsou Židy, jsou falašisté (dávají přednost výrazu "Beta Israel" ), kteří jsou etnicky severoafričtí Amhérové židovského náboženství. Tvrdí o sobě, černí jako bota, že jsou původní Židé (potom nevím, proč si neříkají “Alfa Israel”).
(pokračování)

100241

26.03.2006 06:49

Poznámky k úvahám o sionismu

RE: Nejenom v Ishraeli - pokracovani

Jiří Táborský 71.?.?.?

>musim rici: klobouk dolu!
Poněkud tápu v nejistotě, před čím smekáte. Podle uvedeného linku,
"Tyto práce byly financovány prostřednictvím programu Regenerace městských památkových zón... Nejvýznamněji postoupila obnova synagogy díky finančnímu příspěvku z Mezinárodního fondu pomoci obětem holocaustu... V r. 2003 byly uvolněny prostředky z francouzského příspěvku do Mezinárodního fondu obětem holocaustu, které dovolily pokračovat v rekonstrukci v nastoleném tempu..."

Nic nového v židovském snažení. Staronovou synagogu v Praze "pomohla" stavět královská pokladna, královská kamenická huť a řád cisterciánů. Symbolem vděčnosti ke křesťanským benefaktorům za postavení synagogy je, podle židovských pramenů, její pětidílná klenba - jejích pět žeber proto, aby nepřipomínaly kříž. Základ dnešního Židovského muzea položil Josef Goebbels, který dal svést do Prahy židovské památky z celé obsazené Evropy. Veškeré poválečné rekonstrukce, úpravy (jako např. Pinkasova synagoga) a údržba celého židovského josefského areálu byly plně (přednostně a bohatě) financovány komunistickým ministerstvem kultury.

100234

25.03.2006 03:42

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Co když nám něco uniká?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Někteří lidé nepotřebují vědět, protože vystačí s vírou, že vědí.

100088

25.03.2006 03:27

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Co když nám něco uniká?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>(I když komentář byl zajímavý, musel jsem jej zrušit.
>Odchýlujete se od tématu. Editor)
Mno, budete-li muset pokračovat v takovémto způsobu cenzury, pak by bylo možná na místě o ukončení Zvědavce uvažovat.

100087

24.03.2006 17:48

Kam kráčíš, Zvědavče?

Milé kemo,

Jiří Táborský 71.?.?.?

>ale cist vyraz "kulove kemo" sto
>padesatkrat je prece jen trochu nudne a zajimavosti diskuse to
>neprida. [smích]
"kulove kemo" není nic pro zasmání. Ani na přidání zajímavosti diskusi. To je terminus technicus, už zakotvený v internetovém slovníku jako slušný, respektabilní výraz namísto vulgárního "kulové hovno", nebo ještě horšího, předstíraně slušňáckého výrazu "kulové h....", někdy transkribovaného o nic lepším "kulové ho*no". Buďte ujištěn, že "kulové František Novák" nebo něco podobného by takového uplatnění nedosáhlo.

100010

24.03.2006 17:06

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Tento boj skončí, až nebude, kdo by zhasnul ...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Opravdu? No to se podívejme. On pořád tvrdil že někde v
>Iráku statečně potírá všechny teroristy a ted se
>dozvíddám že místo toho studuje.
Pane Zorba, nedělejte si z našeho politruka šoufky. Študuje dálkově - a přes internet může diplom dostat za pár šupů, za necelý týdenní žold wachmajstra. A on bezesporu kvalifikuje na akademickou hodnost BS honoris causa. I na Master of BullShit h.c. Za to, co demonstroval tady a předvádí na Nezvědavci, si v té disciplíně zaslouží doktorát.

A dočkejte času jako husa klasu: když postoval na té jeho websajtně svůj potratní certifikát, tak tam jistě dá i svůj diplom BS, aby jeho kvalifikace neunikla ani Hurvínkovi.

99997

23.03.2006 13:56

Kam kráčíš, Zvědavče?

RE: Skoda ze CR...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tak se choďte vyflustrovat jinam, flustrovanej ynteligente. BTW, máte zpřeházená písmenka v nicku.

99716

23.03.2006 13:18

Miloševič je mrtev

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Hurvínku, Vy blábolíte tak otřesně, jako by Vás tahal za provázky vachmajstr leho, v.v.

99713

22.03.2006 19:00

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Není nad jistoty postavených na předsudcích

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Snažte se VĚDĚT a nebudete mít dojmy.
A to Vy VÍTE nebo VĚŘÍTE, že to tak pracuje?

99450

22.03.2006 18:31

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Není nad jistoty postavených na předsudcích

Jiří Táborský 71.?.?.?

>>kroutím hlavou nad argumenty, založenými na nejasných
>>citátech z červené knížky nebo z Bible.
>
>Tak pokračujte. Kroutíte hlavou, protože nevíte. Snažte se
>VĚDĚT a přestanete se divit.
Mám dojem, že si pletete pojmy VĚDĚT a VĚŘIT.

99426

22.03.2006 16:11

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Není nad jistoty postavených na předsudcích

Jiří Táborský 71.?.?.?

Nejenže mi uniká, co je na podobenství konkrétního, ale kroutím hlavou nad argumenty, založenými na nejasných citátech z červené knížky nebo z Bible.

99386

22.03.2006 16:01

Registrované partnerství schváleno...

Hurvínku, s Vámi to furt cloumá a furt si nevidíte do huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Hurvínku, já rozhodně nemám nic proti několikerému koupání denně - v teplejších krajích, jako třeba u nás na Floridě, to je i navýsost příjemné. Chtěl jsem jen vysvětlit tu "obsesi" lidí, kteří si dopřávají, co jim v minulosti chybělo, a že to považuji za normální reakci. Jenom se divím, co Vy k tomu máte co povídat, když Vás po představení šoupnou do skříně s naftalínem a jednou za čas z Vás vytřepou prach a otřou mokrým hadrem.

99383

22.03.2006 15:03

Miloševič je mrtev

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, to spíš vypadá, Hurvínku, že jste se zjevil Vy.

99373

22.03.2006 07:05

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Není nad jistoty postavených na předsudcích

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Šílenec po vodě pátrá, i když uprostřed vln stojí...
>Sextus Propertius
Mno, relativní šecko jest. Třeba po vodě pátrá pro žízně ukojení a stojí uprostřed vln mořských.

99272

22.03.2006 06:39

Miloševič je mrtev

Hurvínku, s Vámi to furt cloumá a furt si nevidíte do huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

Hurvínku, Vy na ta numera vejráte zase šejdrem jako na tu Kalifornii na jihu USA a pak se pouštíte to toho Vašeho fantasmagorické počtářství. A neměl byste se přít s panem Antiseptikem, protože vy dva víte vždycky svoje - on ví, jak to spočítat a Vy víte kulový kemo. Sledujte místo toho display na té websajtně (http://pushbackcnn.com/), jak naskakuje těch "par dolaru". Je tam také vyčísleno těch "pár" tisíc mrtvých a "pár" tisíc zmrzačených našich vojáku, ale to jistě z Vaší perspektivy šábesboye také není tak "opravdu hrozná rána". Iráčané se podle Rumcajze nepočítají, tak to přeskočte. Pak je tam také tabulka, udávající kolik bychom si za těch "pár" v Iráku prošustrovaných bilionů mohli pořídit doma (je trochu pozadu, ale i tak je zajímavá).

99269

22.03.2006 00:12

Miloševič je mrtev

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Zatím americké
>poplatníky stála Bushova křižácká výprava něco přes dva
>biliony dolarů a víc je na cestě.
Ooops, sorry, oprava, má být: Zatím americké poplatníky stála Bushova křižácká výprava něco přes dvěstě bilionů (miliard) dolarů a víc je na cestě. Přesnější a průběžně aktualizovaná informace je zde:
http://pushbackcnn.com/

99242

21.03.2006 23:31

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Jiří Táborský 71.?.?.?

Ale kdepak. Nepamatujete se na českou dívčí válku?

99234

21.03.2006 23:23

Registrované partnerství schváleno...

RE: Tak vážně nevím

Jiří Táborský 71.?.?.?

To máte tak. Se sexem, včetně homosexuality, je to v Americe jako s mytím. Amerika bejvávala generálně hrozně puritánská a pionýři a kovbojové se koupali jen párkrát do roka, když se dostali v městě do nevěstince. A dneska, když už mohou kdy a co se jim zachce, tak nevědí, kolikrát denně by se koupali a čím vším se navonět. To je normální reakce.

99233

21.03.2006 23:02

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jiří Táborský 71.?.?.?

>(s lidma mluvím dost o sexu a tak to mám z první ruky).
Mno, já nevím, jak je to u vás u holek, ale u kluků sex z první ruky je, IMHO, nic moc sex.

99226

21.03.2006 20:05

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, teoreticky máte skoro pravdu. Když má ale jeden pořádnýho macka, tak je to pak v požehnaném stavu víc dávání pozor než míchání. A v šestinedělí by to bylo víc kvedlání než míchání, macek nemacek.

99144

21.03.2006 19:32

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jiří Táborský 71.?.?.?

>A já vůl do teďka myslel že našim předkům bylo souložení
>doslova odporný a nutili se do toho je k vůli nám. [chechtot]
>[chechtot] [chechtot]
Mno, to taky povídá anglický princ po svatební noci manželce: "Mylady, doufám, že jste otěhotněla a nebudu muset tyto směšné pohyby opakovat."

99132

21.03.2006 19:20

Zapomeňte na Írán, bomba tiká doma

RE: Bomby na Iran?

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Nakonec je stale mozne omezit Iran tim, ze jim vyhodi do povetri
>nekolik hlavnich naftovych uzlu.
Jo, a kus světa bude jezdit na dřevoplyn.

99128

21.03.2006 19:11

Komise OSN pro lidská práva: Izrael terorizuje Palestince

RE: Romanka...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Ale dyť jo no, ....však já taky ne e
>...ale je pjeknáá , co říkáš,..Vodníku [mrknutí jedním okem]
Mno, to mi připomnělo, jak přijde pán k lékařce, jestli by se mu na něj nepodívala. Podívala se a povídá, že na něm nevidí nic špatného. Načež on vece: "Ale je to macek, co říkáte, paní doktorko?"

P.S.: Podíval jsem se na tu dífku týdne, když jste z ní byli s panem Vodníkem tak vedle. Ne, že by nebyla pěkná, to ne, ale, IMHO, trochu moc začouzená kolem řiti; mno na Romku asi tak akorát.

99122

21.03.2006 18:21

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Jiří Táborský 71.?.?.?

Jo, Slovani jsou tvrdá nátura. Vzpomínám, jak Michail Šolochov psal v Tichém Donu o tom, jak Aksiňja porodila hrdinu románu (ani ji nenapadlo veslovat do porodnice) při práci na poli. Jen mu ukousla pupeční šňůru a pokračovala dál ve vázání snopů pšenky.

99091

21.03.2006 17:51

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Jiří Táborský 71.?.?.?

Dobrý, děkuji. To je jako vidí turista Černohorce na cestě na trh: Napřed si vykračuje manželka, jen tak nalehko, křepce, za ní osel, naloženej nákladem a naposled ten Černohorec s flintou. Turista pochválí, jak se postavení žen pozitivně změnilo, před válkou prý šel vpředu Černohorec s flintou, za ním poskakoval osel a naposled manželka, ztrácející se pod nákladem. "Jo, povídá Černohorec, my tady máme ještě od války od Němců zaminovaný cesty."

99081

21.03.2006 15:57

Registrované partnerství - jiný úhel pohledu

RE: Heterogenní svazek je v souladu

Jiří Táborský 71.?.?.?

To neznám, můžete povědět?

99012

21.03.2006 15:54

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Milá paní Jarmilo, pokud "věříte" na evoluci a Darwinismu,
>zkrátka bludům, že pocházíme z opic, pak se nelze divit, že
>"vědě" přikládáte takový význam.[velký smích]

K tomu bych jen dodal, že smrtelnou ránu hypotéze, že člověk pochází z opice, zasadil sám velký Engels, největší Darwinův podporovatel a propagátor, v pojednání "Podíl práce na polidštění opice". Pracovat za polidštění? Tak blbá není žádná opice.

99009

21.03.2006 07:18

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: pokracovanie..

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, paní Jarmilo, ta Vaše teorie o míchačkách v prehistorické tlupě je, řekl bych, děravá. Protože tenkrát neměly kondomy ani prášky a o kontrole početí toho moc na zdech jeskyně nepřečetly, tak měly asi brzy namícháno a měly pak na nějakou dobu po míchání. Takže by v té době bez míchání za kus flákoty zašly hlady a evolučně by byly takové míchačky jasně znevýhodněné.

98926

21.03.2006 06:29

Miloševič je mrtev

RE: Hurvínku, s Vámi to ale cloumá! Už si nevidíte ani do vlastní huby.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Valka v Iraku mela na zivotni standard pozitivni vliv,
>nikoliv negativni.
Vy to máte, Hurvínku, už úplně vygumovaný. Zatím americké poplatníky stála Bushova křižácká výprava něco přes dva biliony dolarů a víc je na cestě. Stoupající ceny životních nákladů, zadluženost a negativní bilance zahraničního obchodu lámou rekordy a to Vám, kluku ušatej, připadá jako pozitivní vliv?

>Valka prinasi jen praci navic. A to temer v kazdem oboru.
Mno, hlavně hrobníkům. Ta práce navíc je kulový kemo platná, když se využije jen na ničení a zabíjení a zaplatí za ni bez jakéhokoliv užitku zase američtí daňoví poplatníci. Na na jejich účet si nahrabe jen zbrojní průmysl a přicmrndující politicos. Čoveče, Vy jste musel pochytat ty Vaše hospodářské expertýzy v babtistické nedělní škole v Mississippi!

98902

19.03.2006 04:12

Chystá se další jedenácté září?

RE: zdravim z Mexika pane Gejdos..

Jiří Táborský 71.?.?.?

Prdy-gut, pane zap, prdy-gut! Hurvínek to zase sežral i s navijákem.

98347

19.03.2006 03:43

Chystá se další jedenácté září?

RE: USA, jeden velky komlex?

Jiří Táborský 71.?.?.?

Skoro přesně tak. Jenom bych nesouhlasil s tím, že problém je v nadužívání zdrojů - to je jistě jedním z problémů, ne však ten hlavní americký problém. Američtí spotřebitelé spotřebované zaplatí (a často víc než přiměřenou cenu) a ekonomii podporují.

98344

17.03.2006 21:05

Chystá se další jedenácté září?

RE: Předpokládaný scénář

Jiří Táborský 71.?.?.?

Mno, já si nemyslím, že to bude tak žhavé. Bush senior dělal v první irácké válce zoufale všechno možné, aby odradil Izrael od namočení se do konfliktu. Junior ovšem není senior a u takového kreténa s mozkem vypáleným drogami a špiritusem jeden nikdy neví, jakou hovadinu zase provede. Izrael je sice schopen všeho, včetně použití nukleárních zbraní, ale v dnešní situaci, po debaklu v Afganistánu a v Iráku, s upadající americkou ekonomií a s celkovým propadem amerického vlivu a prestiže ve světě nejsou sukně tety Ameriky dost velké, aby se v nich pak mohl schovat.

K nějakému omezenému konfliktu z dálky před volbami dojít může, aby Republikáni odvrátili jinak neodvratnou ztrátu většiny v obou komorách Kongresu, to je osvědčený trik. Ale k něčemu většímu nebo dokonce k okupaci Iránu by musely USA udělat s Čínou a s Ruskem nějaký Molotov-Riebbentrop pakt a to je vysoce nepravděpodobné. Čína nikdy nedělala s Iránem lepší byznys než teď, nemá nejmenší důvod něco riskovat a na zájmech izraelského pidistátu jí absolutně nezáleží. Rusko má svých problémů dost a se spojenectvím s USA a Izraelem má své zkušenosti; nebude-li stranit Iránu, bude se tvářit mírotvorně - i když by na zdevastování iránské ropné produkce nekřesťansky vydělalo: mohlo by pak svou ropu prodávat Asii a Evropě dráž než stoličnyj kaviár. A Evropa má už jen při pomyšlení na omezené dodávky iránské ropy bláto na hřišti.

98131

17.03.2006 19:59

Registrované partnerství schváleno...

RE: Doplnění ...

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Nemá?Vím,že jsem kritizovala tuhou zadní nápravu a možná i
>listy.Jestli nemá listy,začnu si sypat popel na hlavu ... však
>to znáte,ženská rozumí jen žehličce a sporáku [chechtot] .
To nic. To jede motoristka v VW po dálnici a u pankejtu vidí jinou motoristku, jak bezradně čumí pod otevřenou kapotu svého VW. Zastaví tedy a ptá se, může-li jí nějak pomoct. "To nemůžete", povídá ta s tou zdviženou kapotou, "ztratila jsem někde motor". "To není problém", povídá ta první, "mám v kufru náhradní".

98122

17.03.2006 19:46

Chystá se další jedenácté září?

RE: Jo, P.C. Roberts je dobrej vyber

Jiří Táborský 71.?.?.?

Tak nějak, jen v mnohem větším a horším měřítku [oči v sloup]

98119

17.03.2006 16:08

Chystá se další jedenácté září?

RE: Jo, P.C. Roberts je dobrej vyber

Jiří Táborský 71.?.?.?

Naše vzrůstající katastrofická zadluženost přesahuje i ty nejhorší představy většiny lidí. Nemnoho lidí si například umí představit, co to vůbec trilion dolarů je a i zjednodušené, naprosto nevystihující a zavádějící "objasnění", že každý Američan, od novorozeněte až po gerontíka v posledním tažení má na futru přes 33 tisíc dolarů, je fantasticky optimistické. Více než polovina Američanů totiž nepřispívá ničím k vytváření ekonomických hodnot (GNP, chcete-li) a naopak dluh "na hlavu" produktivní části populace svými (ne vždy jen legálními) nároky několikanásobně zvyšuje tak, že uplacení dluhu je, pro všechny praktické důvody, vyloučeno. Blížíme se k situaci, kdy nebudeme schopni platit ani úroky z dluhu (na placení části z nich si už na další úroky půjčujeme) a potom the shit hits the fan.

98099

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 357 747