Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jiří S.

Nalezeno 13 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

08.10.2011 22:21

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

S článkem nesouhlasím

Jiří S. 193.?.?.?

Článek psal nějaký eurofanatik a většina toho co tam napsal neodpovídá realitě. Klaus má pravdu že to byl zcela umělý projekt a pokus politiků zvítězit nad zákony ekonomiky. Natolik rozdílné země jako je Německo a Řecko nemohou mít dlouhodobě jednu měnu Drobné výhody (př. že si turisté při cestě do ciziny nemusejí měnit peníze) nemohou vynahradit nevýhody jako je riziko zadlužování a to že kurz měny nemůže stoupat či klesat podle toho jak se státu daří. Pohyb kursu měny je zcela přirozený a nemá smysl ho svazovat ani navázáním na jinou měnu nebo na zlato a už vůbec ne měnovou unií. Když ekonomika prosperuje je přirozené že kurs měny stoupá a země tím bohatne. Když ekonomika klesá či stagnuje a vyváží se málo zboží tak kurs měny klesá čímž se zboží z ciziny stane dražší a domácí v cizině levnější, proto se omezí dovoz a stoupne vývoz a země se dostane z krize. Pevný kurz měny je možný jen v centrálně plánované ekonomice, v kapitalistické ekonomice je výhodnější pohyblivý kurz. Právě Euro je příčinou většiny ekonomických problémů Evropy, nebýt Eura Evropské země by se dávno dostaly z krize a nemusely by řešit astronomické dluhy. Euro je zcela umělý projekt a jednou musí padnout. Jistěže rozpad eurozóny přinese škody, ale pokud by se rozpadla hned byly by škody mnohem menší než jestli se rozpadne až za deset let. Každý další rok trvání společné měny přináší obrovské problémy a přibližuje evropskou ekonomiku k tragickému konci.

254843

14.04.2011 00:25

Japonsko, papež, populace

Tenhle článek musel psát Žid nebo šábes gojím

Jiří S. 193.?.?.?

Cílem sionistů je zničit bílou rasu a nejsnažší způsob je ten aby se rodilo co nejméně dětí. Proto vlády řízené sionisty vytvořily takový sociální systém aby si lidi nemohli dovolit mít děti (nízké platy, směšně nízké přídavky na děti, neustálé zvyšování cen zboží, bytová krize) a zároveň šíří propagandu aby lidé nezakládali rodiny, ženám radí feministky (nemusím se snad zmiňovat o tom jaké jsou hlavní představitelky feminismu národnosti) aby dávaly kariéře přednost před rodinou a pokud vůbec se chtějí vdát tak až tak po třicítce a do té doby si mají užívat života. Mužům radí podobné věci, celý národ je vychováván k egoismu a rodina je chápána jako zbytečný přežitek. Sionisté navíc zlegalizovali potraty (to bylo už dávno před revolucí, ale u nás od roku 1948 vládne fakticky stále stejný režim) K tomu masová propagace homosexuality (buzeranti děti nemají) a masové rozšíření drog (feťáci zemřou už v mladém věku) atd. Cílem je aby se rodilo co nejméně bílých dětí a zároveň aby se rodilo co nejvíce Cikánů a barevných cizinců, které v masové míře pouštějí do Evropy a snaží se s nimi nahradit původní obyvatelstvo evropských zemí. Protože jedině když budou zničeny evropské národy tak se sionistům podaří ovládnout celý svět a nastolit Nový světový řád.

241756

16.12.2010 00:57

Je čas pomáhat

RE: Moc smutný příběh

Jiří S. 193.?.?.?

Můj příspěvek je trochu mimo téma ale přesto se sem hodí. Za jeden z hlavních problémů považuji spotřební ůvěry. Spotřební úvěry jsou svinstvo a měly by se zakázat. Je něco jiného vzít si hypotéku na dům (pokud mám příjem dostatečný na to abych jí splácel) a něco jiného je koupit si na dluh televizi, počítač, ledničku atd. Pokud na to člověk nemá tak si to nemá kupovat a když se mu jeho patnáct let stará televize rozbije tak si může koupit za pár stovek televizi v bazaru. A šaty se dají kupovat v second handu a když se roztrhají tak se dají zašít. Člověk který dělá manuální špatně placenou práci nemusí mít značkové oblečení. Ale bohužel jsou tady různé Home Credity a podobné lichvářské firmy, které na všechno půjčí, úrok sice nemusí být tak velký ale když si člověk vezme podobhných úvěrů několik tak už to třeba nedokáže splácet a výsledkem jsou statisíce exekucí ročně. Tyhle věci by měly být zakázány a výše úroků by měla být regulována zákonem jako tomu bylo v minulosti. To se ale od státu dokud bude trvat současný režim nedá očekávat. Pro stát je výhodné že se prodává hodně spotřebního zboží (i když je z větší části vyráběno v cizině) protože ze všeho dostane 2O% DPH a ještě daň z příjmů prodejců zboží a daň z příjmů lichvářů, kteří na to půjčují.
Další problém je že pořádně nefungují charitativní organizace. Lidé neustále vyhazují velké množství starých šatů, starých elektrospotřebičů, mobilů,počítačů atd. které by ještě mohly fungovat. Kdyby bylo komu to dát, většina lidí by tyto věci raději darovala na nějakou charitu než aby je vyhodila skládku (a platila za odvoz odpadu). Ale z vlastní zkušenosti vím, že ani šaty není komu dát, nikdo je prostě nevybírá, natož pak např. elektrospotřebiče. A přitom tady máme tolik různých charitativních organizací. A toto by ani nemusel nikdo organizovat. Stačilo by aby v každém větším městě byl pozemek s nějakým přístřeškem (např stanem) kam by kdokoliv mohl odvézt staré nepotřebné věci a kdokoliv by si je tam mohl vzít.

234354

31.08.2010 11:10

Šílený vrah nebo něco jiného?

Já se mu nedivím

Jiří S. 193.?.?.?

Nechci tento čin jijak omlouvat nebo dokonce schvalovat ale celkem toho vraha chápu. Bydlel v paneláku plném problémových Cikánů a tihle drogový dealeři udělali z jeho syna feťáka, tak se ani moc nedivím že se z toho zbláznil. Těch cikánských dealerů nakonec není žádná škoda, kdyby lépe fungovala policie tak by byli ve vězení a nic by se nestalo. Nechápu ale proč pak šel na ulici a střílel kolem sebe a do oken paneláků a postřelil a v jednom případě i zabil lidi kteří s tím neměli nic společnýho.

227103

12.08.2010 01:42

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

Jiří S. 193.?.?.?

S tím Achnatonem to bylo trochu jinak. Achnaton byl synem předchozího faraona Amenthotepa III a nůbijské harémové otrokyně, byl to tedy poloviční negr. Amenthotep bohužel neměl syna se svou manželkou tak se faraonem stal nejstarší z jeho nemanželských synů, což byl právě Achnaton. Achnaton byl mulat a nenáviděl bílé Egypťany a rozhodl se je zničit a nechat Egypt ovládnout Nůbijcům a dalším otrokům. Proto vymyslel své zvrácené monoteistické náboženství, které mělo za cíl rozvrátit egyptskou společnost a otrávit myšlení bílých Egypťanů morálním jedem. Egyptský národ byl však tehdy ještě zdravý a silný a proto se postavil na odpor. Achnaton byl zavražděn a kult boha Atona byl zakázán a opět byl obnoven kult starých bohů. Avšak části kněží vyznávajících Atona se podařilo uprchnout na Sinaj a s nimi odešli z Egypta nějací uprchlí otroci, lupiči a bandité a z nich se po několika generacích stali Židé a z kultu Atona vznikl judaismus.

226048

06.08.2010 21:11

Vojenský převrat v Turecku před útokem na Írán?

RE: Souhlasim.

Jiří S. 193.?.?.?

Plány na vojenský převrat musí být do poslední chvíle udrženy v tajnosti, jinak se to nemůže povést. policie je snad loajální vládě a tak jestli Erdogan ví, že se něco chystá tak může spiklence nechat zatknout. Turecká vláda musí vědět kdo v armádě je proti ní.
Pochybuji ale že si to sionističtí generálové dovolí udělat. V Turecku proběhlo v minulosti více vojenských převratů ale dnes je situace jiná. Erdoganova vláda je velmi populární a většina lidí by s převratem nesouhlasila a asi ani většina vojáků. Voják sice musí poslouchat rozkazy ale pokud je rozkaz otevřená vlastizrada tak by snad vojáci generály neposlechli.

225769

04.08.2010 21:52

Obrovské požáry v Rusku – co se děje?

RE: Proč by to ZOG dělala?

Jiří S. 193.?.?.?

To že Stalin odstranil Židy ze sovětské vlády píše i David Duke v knize Moje probuzení, podle něj Stalin zachránil Rusko před Židy. Ale zase jsem někde četl že i sám Stalin byl Žid a jmenoval se Mašiah ben Josif Džugašvili. Sám tomu ale moc nevěřím

225638

01.08.2010 21:51

Populace, eugenika a moc

Autor nepochopil co je eugenika

Jiří S. 193.?.?.?

Z článku vyplývá že eugenika znamená mimo jiné omezování porodnosti. To je možná cílem sionistů, ale eugenika v původním slova smyslu nic takového neznamenala. Eugenika znamená zlepšování kvality populace bez ohledu na její velikost. Typickým příkladem (negativní) eugeniky bylo nacistické Německo, kde byli sterilizováni muži a ženy trpící duševní chorobou, mentálně postižení, těžcí schizofrenici a obecně lidé s dědičnou nevyléčitelnou nemocí. S čistotou rasy to nic společného nemělo, sterilizováni byli Němci stejně jako Židé a další národnostní menšiny. Vláda ale nechtěla omezovat populaci, ale naopak všemožně podporovala porodnost, která se za Hitlerovy vlády výrazně zvýšila v porovnání s dvacátými lety.
Pozitivní eugenika naopak znamená zlepšování genetického materiálu populace, tedy aby se rodili pouze inteligentní zdraví a silní lidé. Plánované šlechtění populace je velmi účinné jak je vidět u hospodářských zvířat, kde jsou k chovu ponechány jen nejlepší kusy a tak se podařilo vyšlechtit plemena s výrazně lepšími vlastnostmi, než mají divoká zvířata, ze kterých byla hospodářská zvířata vyšlechtěna. U lidí je něco takového nemožné, jednak z etických důvodů (není možné aby stát nařizoval lidem koho si mají vzít a některým jinak zdravým lidem přímo zakazoval mít děti) a dále proto že lidé se rozmnožují výrazně pomaleji než zvířata. Proto je jediná možnost embryonální selekce (tj. výběr nikoliv nejlepších lidí ale nejlepších embryí, které se pak použijí k umělému oplodnění), nebo přímo genetické inženýrství jako se to již dělá u rostlin. Podle mého názoru by to ve vzdálenější budoucnosti bylo možné. Více se tomuto tématu věnuje Petr Bakalář v knize Tabu v sociálních vědách.

225402

03.07.2010 13:20

Pravda o situaci v Severní Korei

V KLDR je 40 let válečné hospodářství

Jiří S. 193.?.?.?

Hlavní příčinou hospodářských problémů KLDR je že je neustále ohrožována USA, které mají dosud, skoro 60 let po válce posádky v jižní Koreji. KLDR je malý stát, asi 22 mil. obyvatel a aby se mohla ubránit proti případnému americkému útoku musí mít více než milion vojáků, tisíce tanků a letadel a jaderné zbraně. Vojenská služba trvá sedm let a náklady na armádu tvoří podstatnou část HDP severní Koreje. Je to vlastně stejné jako kdyby KLDR vedla několik desetiletí válku a to by si nemohly ekonomicky dovolit ani nejbohatší státy světa. Do začátku 70. let byly v KLDR posádky čínské armády, které chránily KLDR před americkým útokem, ale po roztržce mezi Čínou a SSSR a poté co Čína začala spolupracovat s USA se čínská armáda stáhla a od té doby si severokorejci musí zajistit obranyschopnost země sami a to je finančně zruinovalo. Ale i přes to se tam nežije zase tak špatně ve srovnání s jinými asijskými zeměmi, všichni lidé mají práci, mají co jíst a nikdo nebydlí ve slumech z vlnitého plechu jako je v Asii zvykem, rovněž o úrovni zdravotnictví jaká je v KDR si většina Asiatů může nechat jen zdát. Takže nelze říci že systém je nefunkční.

223251

29.06.2010 23:42

Až na Vondru dobrý

Vondra je buzerant

Jiří S. 193.?.?.?

a do politiky se dostal proto že měl poměr s Václavem Havlem. A drží se ve vysokých funkcích jenom proto že je agent CIA.
Také mě překvapuje že obdivovatel Izraele a stoupenec stavby amerického radaru Bartoš napsal takový článek. Kdo ví jaký cíl tím sleduje.

223022

28.06.2010 12:00

Podporuje Izrael teror v Turecku?

Myslím že to není pravda

Jiří S. 193.?.?.?

USA a Izrael nepodporují Kurdy v jejich boji za nezávislý stát. Vůdce Kurdské strany pracujících Ocalan byl zatčen v Keni a vydán do Turecka za pomoci CIA http://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_%C3%96calan
Sionisté pouze zneužili Kurdy v Iráku jako spojence ve válce ale jinak je rozhodně nepodporují. Autor článku je zřejmě Turek tak se na věc dívá z tureckého pohledu ale nevěřím že je to pravda.

222939

18.06.2010 01:10

Pohled z Istanbulu

V Turecku donedávna vládli kryptojudaisté

Jiří S. 193.?.?.?

Je třeba vědět, že v roce 1908 se v Turecku (tehdy v Osmanské říši) dostali k moci tzv. Mladoturci, což byla politická strana složená převážně z tureckých Židů, kteří naoko konvertovali na islám, ale tajně nadále vyznávali judaismus. Tito mladoturci infiltrovali armádu a vojenským převratem se dostali k moci a udrželi si moc i po porážce v první světové válce. I první turecký president Mustafa Kemal paša byl Žid. Kryptojudaisté se s pomocí armády drželi u moci až do nedávné doby. V současné době jsou dvě možnosti: buď židé ztratili moc a už v Turecku nevládnou, nebo se jedná a odalší rafinované sionistické spiknutí o kterém zatím nikdo nemá tušení. Jak je to ve skutečnosti se dozvíme během příštích několika let.

222261

26.05.2010 19:48

Volby zla

RE: HLAS PROTESTU = DSSS

Jiří S. 193.?.?.?

Souhlasím s Pavlem DSSS je opravdu jediné řešení jak v této zemi něco změnit. Co vyřešíte tím že nepůjdete k volbám? nebo tím že vložíte do obálky bílý lístek nebo napíšete nějaké heslo? Paroubek ani Nečas si to heslo nepřečtou, přečte si to jenom 4 nebo 5 členů volební komise, obyčejných lidí z vašeho města, tak co tím dokážete. Když mi bylo 18-20 let tak sem taky dělal podobné věci ale teď vím že je to sionistům pro smích. Pár neplatných hlasů nic nezmění a vůbec nikoho nezajímá. Řešení není ani volit recesisty (Pirátská strana) nebo šílence (Cibulka). Jedině DSSS chce něco změnit a proto ji ostatní strany tak nenávidí. Když byla DS rozpuštěná, všichni politici zprava i zleva (Paroubek, Topolánek, Filip, Liška, Kalousek) chrochtali blahem. Ale DS se nenechala zastavit a pod novým jménem kandiduje dál, ale bez vaší pomoci to nedokáže.
Pokud by i DSSS byla tajně součástí systému, jak tady přesvědčují někteří konspirační teoretici, tak proč by policie rozháněla jejich pochody a demonstrace a zatýkala jejich účastníky. A proč by mnozí aktivisté byli trestně stíháni za smyšlená obvinění. Proč by Vandas a další funkcionáři byli odsouzeni za své projevy k podmínečným trestům a vysokým pokutám. A proč je Patrik Vondrák (předseda pražské DS) a řada dalších členů strany, včetně osmnáctileté dívky, už půl roku ve vazbě za své politické názory. To Dokazuje že DSSS je skutečná opozice a vládnoucí elita se jich bojí a nenávidí je.
Nebudu vás přesvědčovat o tom že její program je nejlepší, programy stejně nikdo nečte a nejdůležitější není program ale lidé. A DSSS jako jediná strana je složená z lidí, kteří nevstoupili do politiky kvůli penězům a moci, ale proto aby něco změnili. Kandidáti DSSS dělají politiku ve svém volném čase, za svou politickou angažovanost ještě nedostali ani korunu, naopak obětovali spoustu svého volného času a peněz a ještě jim hrozí ztráta práce a dokonce i vězení. Někteří členové DFSSS se za své názory nechají i zavírat. Proto jsem přesvědčen, že kdyby se tito lidé dostali do parlamentu nebo i do vlády tak by nekradli a nebrali úplatky jako politici ostatních stran ale skutečně by hájili zájmy čaského národa a politiku by brali jako poslání pomáhat lidem a ne jako prostředek ke snadnému zbohatnutí.

Na závěr upozorňuji že nejsem člen ani kandidát DSSS ale tato strana je pro mě jasná volba.

220228

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 0

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 806 064