Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané r.m.

Nalezeno 890 příspěveků, 71 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.11.2016 22:33

Evropští vlastizrádci šílí

cenzura a rozbití národních států je nutné

r.m. 80.?.?.?

jinak se zase přijde na to, že je to komplet židovský projekt zaštítěný tiskárnou dolarů [velký smích]

353616

21.12.2016 13:12

Alternativní média by se měla připravit na to, že se stanou cílem skrytých kybernetických útoků

a tahle zpráva zapadá do kterého řádu?

r.m. 195.?.?.?

Online: Policie pátrá po Tunisanovi. Jeho doklady našla v kamionu, píší německá média
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/berlin-online...
...už jim nestojíme ani za pořádnou lež[překvapení]

354260

11.01.2017 16:36

Plošné vybíjení nevinných, neškodných ptáků pokračuje

chřipkové viry nepatří mezi retroviry ale mezi

r.m. 80.?.?.?

čeleď Orthomyxoviridae (z řeckého orthos pro hladký a myxa pro sliz) je čeleď virů V.skupiny, která společně s čeleděmi Ophioviridae, Bunyaviridae a Arenaviridae v současnosti zůstává nezařazena do žádného řádu. Čeleď obsahuje 5 rodů (Influenza virus A, Influenza virus B, Influenza virus C, Isavirus a Togotovirus). Viry způsobující chřipku (Influenza viry) napadají obratlovce, zejména savce (člověka a prasata) a ptáky. Isavirus napadá lososovité a Togotovirus infikuje obratlovce i bezobratlé, mezi které patří moskyti a mořské vši.

354927

11.01.2017 17:12

Plošné vybíjení nevinných, neškodných ptáků pokračuje

Tamiflu je nejstarší obecné antivirotikum a tudíž skoro k ničemu

r.m. 80.?.?.?

protože si na něj nejvíc virů vytvořilo rezistenci. Zato Dick Cheney, jako akcionář výrobce, si na něm založil existenci. Surovinou je badyán a tenhle neocon mr. Dick neopoměl skoupit už před lety veškerou čínskou produkci.
V roce 2013 Roche uvolnil data ze zkoušek organizaci Cochrane Collaboration.[1] Ta ve své studii[2] tvrdí, že Tamiflu není o nic lepší než obyčejný paracetamol. Roche později financovala rozšíření a přezkoumání účinnosti inhibitorů neuraminidáz, tato studie dospěla k názoru, že léčba pomocí tohoto typu léků snižuje úmrtnost na chřipku, tento efekt se ale dramaticky snižuje, pokud je podán více než dva dny po výskytu příznaků a tento efekt nebyl statisticky významný v případě dětí.
Existují jiné, třeba o Relenze u nás ani vidu, ani slechu. A jsou i další. Ovšem Čechistán si zprivatizovali tihle "Amíci".
Použil jsem pro potřeby diskuse wiki, nechce se mi prokousávat se specializovanými zdravotnickými servery jako před několika lety, když se vogelgrippe objevila poprvé.
Typ viru, co je tu letos, napadá ptactvo čeledi vrubozobých = kachny, husy, labutě. Slepice mezi ně nepatří, ani kosáci, sýkory, vrabčáci atd.
Krmím loupanou i neloupanou slunečnicí a z krmítka je frekventovaný letiště.
Na kousky rozkrájené máslo mizí první, žíhané slunečnice na odbyt moc nejdou. Ochranný vzor na slupce totiž připomíná krovky hnusných hořkých brouků ala mandelinka bramborová.
Za jednu vykrmenou a plodnou (snášející) slepici Čechistán vyplácí směšnou stokorunu.

354929

a vzorně bolševicky sražené novinářské paty demokratických Svazáků z Národní fronty mlčí pod cenzorním úřadem, který nevede oddaný sovětský novočlověk, ale vypatlaná rusanda - skutečný pokrok. [bliji]

354959

13.01.2017 11:04

Americký stát ve státě se topí v problémech

článek je jasná dezinformace, řekl mi to Janda včera v ČRo+

r.m. 195.?.?.?

12.01.2017
Zaostřeno 15:33 – 16:00
Think-tank Evropské hodnoty má za sebou raketový vzestup. Zatímco nedávno jej ještě téměř nikdo neznal, dnes jsou jejich výzkumy a projekty mapující propagandu a desinformace trnem v oku mnoha českým politikům a to včetně prezidenta Miloše Zemana. Kdo je platí a o co jim jde? Proč je někteří politici tak rádi kritizují? A kdo je jejich tvář Jakub Janda? Na to se v dalším dílu pořadu Zaostřeno podívaly Jana Klímová a Marie Bastlová.
http://www.rozhlas.cz/iradio/archiv?p_po=101021
neuvěřitelný plky
Marie Bastlová, Spolupracovnice Neovlivní.cz (Soros), působí jako analytička České rozhlasu Radiožurnál.
Jana Klímová, spolupracovnice Neovlivní.cz (Soros), působí v Českém rozhlase.
Čili: Serešovky popularizují Serešovku s koulema sponzorovanou ambasádami USA a Izraele.
[oči v sloup]

355000

13.01.2017 11:08

USA a Británie platily „Bílým přilbám“ za to, aby pomohly Al-Kajdě blokovat dodávky vody pro 5 milionů Syřanů

včera zase drzouni z Izraele bombardovali letiště v Sýrii

r.m. 195.?.?.?

poblíž Damašku. Co znamená poblíž mi není úplně jasné. [zmaten]

355001

https://pbs.twimg.com/media/C1wbqNDWEAEYqcs.jpg
https://pbs.twimg.com/media/C1wb0p6WgAA_lHB.jpg
Už i džihádista John se napravil a dělá do humanitárního buzinesu jako Bílá helma
[velký smích]

355046

16.01.2017 14:05

USA a Británie platily „Bílým přilbám“ za to, aby pomohly Al-Kajdě blokovat dodávky vody pro 5 milionů Syřanů

RE: zaplatili jim i nový uniformy, humanitární

r.m. 80.?.?.?

ty fotky se mohly vystavit...já blb zapoměl, že v téhle kopii nebyly závorky s img [pláč]

355099

16.01.2017 14:13

Napaden fanatickým nekuřákem

bude hůř: Muslimská au-pair je prima píše šéf katedry Sovětských studií

r.m. 80.?.?.?

Amodita umí anglicky, vaří zajímavá zdravá jídla, baví ji chodit nakupovat do tržnice a ráda s dětmi jezdí na kole po Stromovce. Je tu jenom na šest měsíců, ale brzy po ní přijede její kamarádka Chumi.
Jsem rád, že Evropská Unie na pobyt Amodity trochu přispívá. My platíme levné ubytování, kde je Amodita s dalšími pěti au-pair z různých zemí, a jídlo a šaty a boty. EU zaplatila letenky a platí Amoditě kapesné ve výši 2 000 Kč měsíčně.
Za bezpečnostní prověrku Amodity i Chumi osobně ručí syn bývalého předsedy Ústavního soudu Bangladéše, který vystudoval Bard College v New Yorku, Imran Ahmed.
Kdo je Kryštof Kozák?
Vedoucí Katedry severoamerických studií při Institutu mezinárodních studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Spolupracuje se společností Scio na vývoji edukativních deskových her pro školy. Absolvent doktorského programu mezinárodní teritoriální studia a magisterského oboru Americká studia na Institutu mezinárodních studií FSV UK
-
Otec mi vyprávěl jak celou II světovou válku ve škole z dějepisu probírali jen historii Německé říše. Zeměpis měli podobný a žárovku nevymyslel Edison, ale nějaký Němec.
Po válce se zase učili, že žárovku vymyslel rus Jabločkin.
Dobytek prochází dějinami zcela beze změny.

355100

19.01.2017 00:54

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

doufám, že zase nestáhnete ocas jako v minulých případech

r.m. 195.?.?.?

stačí k článku připojit text žádosti z polské ambasády nebo napsat, že dle ... bla, bla ..říká .. blabla údaje jsou lživé.

355186

19.01.2017 01:17

Vměšování bez následků, přitom by 81 států světa mohlo uvalit na USA sankce

a co finanční bombardování ČR korporací Black Rock a spol???

r.m. 195.?.?.?

http://resources3.news.com.au/images/2009/11/13/12...
Black Rock, založena roku 1988 na troskách krachu 1987, direktor Larry Fink
Díky zkorumpování politiky, která je prakticky řízena vysokou finanční lobby, postoupil kapitalismus do nejvyššího stupně koncentrace a bylo by ho možné nazvat BlackRock kapitalismem.
http://e-republika.cz/article3794-BlackRock-kapita...
Centrální banky jako ECB si nechávají od expertů BlackRock radit. I naše republika se nachází v pařátech tohoto giganta. V této souvislosti stojí za povšimnutí informace na str. 36 výroční zprávy o investicích ČNB v roce 2015. ČNB intervenovala proti posilování koruny, vytiskla koruny a nakoupila eura, která pak transformovala do amerických, kanadských a australských dolarových rezerv. Jejich výnos byl ovšem nižší než u eurových devizových rezerv.
...portfolio v eurech zaznamenalo výnos 1,25 %, výnos portfolia v amerických dolarech činil 0,25 %, portfolio v kanadských dolarech dosáhlo výnosu 1,32 ...%, výnos portfolia ve švédských korunách byl 0,04 % (a hele Švédsko, loni si půjčili 60 mld švédských korun s zrušili 6hodinovou pracovní dobu) s uprchlickou vlnou to zcela určitě nesouvisí
Black Rock, State Street Global Advisors - dobrodinci pana Singera, aneb s americkým .i.em s rukama až na zem, jak se Sovětským Svazem)
https://www.cnb.cz/miranda2/export/sites/www.cnb.cz/cs/o_cnb/hospodareni/vyrocni_zpravy/download/vyrocni_zprava_2015.pdf
[bliji]

355187

19.01.2017 05:21

Napaden fanatickým nekuřákem

daňový zisk z kuřáků 50 mld.

r.m. 195.?.?.?

léčba všech rakovin 8 mld.
a navíc zhebnem dřív, takže si stát může víc šlohnout pro kámoše

355189

20.01.2017 20:55

Globální kormidelník Si Ťin-pching se šarmem stupňuje ofenzívu

RE: ...špičkových čínských miliardářů

r.m. 80.?.?.?

To je pořád keců o cenovém dumpingu podhodnocením jüanu a hele. Dneska je jeden USD za 25,26 protektorátních kaček, víc jak třikrát levnějších než čínská měna.
Ale ve světě, kde je ukrajinská hřivna k dolaru stejně "hodnotná" jako Kč je to zcela přirozené.. Převoditelný sovětský rubl byl za 10 Kčs, tedy stejně jako říšská marka k protektorátní koruně.
Kdo nás teda vykořisťuje vývozem práce zadara víc?

355269

21.01.2017 15:31

Doznání zločince Kerryho

z domácích vítačů jsou užiteční idioti a z novinářů protektorátní kolaboranti

r.m. 195.?.?.?

Teď už vím pro koho pracuje Dolejší v Britských listech i možná proč. Je z rodiny prosovětských komunistických kolaborantů. Tradici neporušil. Memy "kam vítr, tam plášť" spolu s kulturním mezigeneračním přenosem se asi těžko překonávají.
Miliardář Matematik Janeček, páter Vyklouz Herman jako děcka estébáků taky svoje předky nezklamali, když se o to snažili seč mohli. Bohužel stejným způsobem.
Spencerová k tomu jako na zavolanou napsala: kdo si plánoval prožít pohodlný novinářský nebo politický život v roli amerického vazala a důsledně mimo realitu, si samozřejmě může v koutku duše přát, že ta noční můra potrvá jen chvíli a pak se všechno zase možná vrátí do „normálu“. Na druhou stranu je tu ale letošní série voleb v Evropské unii, které mohou celý koncept zcela rozbít, je tu halda neřešených problémů, které se neustálým odsouváním jen dostaly na pokraj exploze. Obávám se, že zatímco se některým svět hroutí, všem ostatním se prostě jen mění před očima. http://www.literarky.cz/politika/svet/23574-tereza...
[chechtot][velký smích]

355280

21.01.2017 22:11

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

V Polsku stačí k životu jen půlka mozku, prokázal expert

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
Veterináři v šoku - polská kočka přežívá jen s půlkou mozku
https://www.novinky.cz/koktejl/427128-veterinari-v...
V létě roku 2016 její veterinář ve Vratislavi zjistil, že Líza má v hlavě velký nádor, který téměř vyplnil pravou polovinu jejího mozku.
Lizina majitelka Malgorzata Oppein-Bronikowska se společně s veterinářem rozhodla, že jí zkusí zákeřný tumor z hlavy odstranit. Operace se povedla, ale rozhodně nepatřila mezi ty standartní. Liza totiž opravdu přišla o téměř celou pravou polovinu svého mozku.
Její zřejmě urozená velkopolská majitelka má dle ušlechtilého jména reálnou šanci přežít i se čtvrtinou původní náplně své ušlechtilé kedlubny.
Kočce držím palce. V Polsku víc jak půlku mozku potřebovat nebude. [velký smích]

355287

22.01.2017 11:33

Doznání zločince Kerryho

RE: globál versus lokál

r.m. 195.?.?.?

[zmaten] poněkud dlabalisticky zmätěný výklad ne?

355293

22.01.2017 16:15

Doznání zločince Kerryho

něco ke švédsku editore, podle čulíka prý nejsou data

r.m. 195.?.?.?

jsou: Total Failure of Multiculturalism in Sweden: A Factual Exposition
http://www.eurocanadian.ca/2016/03/total-failure-o...
Between 1998 and 2015 net immigration steadily increased from under 11,000 to over 78,000 per year.
Už tohle způsobovalo problémy s kriminalitou, bydlením i zdravotní péčí.
V roce 2010 švédský sociální demokrat předseda Henrik Larsen Sass uvedl, že: "Nechceme obětovat sociální stát ve jménu humanismu...
V roce 2013 ministr pro přistěhovalectví Tobias Billström řekl přistěhovalci "přicházejí do domácnosti, kde je jediným příjmem je podpora ze strany obce. Je to rozumné?"
V roce 2015 ekonomický expert Tino Sanandaji vysvětlil, že otevřené hranice nelze kombinovat s sociálním státem.
a video z článu: Varování: Švédsko zamířilo k "útesu" https://youtu.be/UHsXWYaTlik

355296

27.01.2017 01:35

Trumpovo vyhlášení války

Madeleine Albright: Jsem muslim 26. 1. 2017

r.m. 195.?.?.?

Madeleine Albright: Vychovali mě jako katoličku, stala jsem se členkou Episkopální církve, později jsem zjistila, že má rodina byla židovská. Dnes stojím připravena se zaregistrovat jako muslim, v rámci solidarity.
Asi poprvé spatřila zrcadlo.
Když si představím, že tu svini Srbové před nacisty skrývali celou válku, říkám si "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění."
Na CIA vykonstruovaném zničení Jugoslávie tahle židovka neopoměla pořádně vydělat. Namastila si kapsy na telefonní síti postavené Srbskem v Kosovu. Mobilní sítě zvlášť, pevný linky zvlášť.
70 000 000 Eur do ní zapadlo. Do ČR ji přitáhl Velký Lahvel, za ní přitáhl židovský Aspen institut.
Židovka? Katolička? Muslimka? Ne jen obyčejná prodejná svině. [bliji]

355400

27.01.2017 01:41

Trumpovo vyhlášení války

ještě k muslimce Albrightové, Korbelové

r.m. 195.?.?.?

Soros párty. Radost až do rána,kterou si platíte potem a vstáváním v nemožnou hodinu za mrzký židovský papírek
https://youtu.be/Ep_35FTnYVA
[velký smích]

355401

27.01.2017 20:13

Doznání zločince Kerryho

teď hlásila NOVA v TV novinách

r.m. 195.?.?.?

že obětí holokaustu byo 11 - 17 miliónů [zmaten]

355430

28.01.2017 22:56

Rusko přejde od jaderného ke konvenčnímu odstrašování

taky mimo téma k Brexitu pro editora

r.m. 80.?.?.?

Maj pracky i za Brexitem, aby tam neplatily ev ropský normy pro zdravotnictví a bankovní lichvu.
Vložený obrázek
Theresa May, Jews and Israel — 6 connections
Cameron’s successor, a vicar’s daughter, is a firm supporter of Israel, of the Jewish community… and of a celebrity Israeli chef.
Ještě její matka měla jméno Zaidee od častější Sadie vyplývající ze Sarah, manželky biblického Abraháma. Zřejmě proto usoudila, že je taky "vyvolovaná".
http://www.timesofisrael.com/theresa-may-jews-and-israel-6-connections/
Už rok před jejím premiérováním se při oslavě Chanuky v Downing Street vrchní rabín Ephraim Mirvis vyjádřil, že příští Chanuku bude ona rozsvěcovat jako premiérka.
před brexitem:...komunální večeře a setkání s židovskými skupinami byly provedeny jak často a tiše. http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=136387

355450

29.01.2017 13:27

Pražští burani

V 50. letech se do ND pořádaly dělnické zájezdy

r.m. 80.?.?.?

diváků v nažehlených montérkách a vypraných rádiovkách.

355458

01.02.2017 20:55

Ve Spojených státech probíhá „barevná revoluce“

Revoluce nebude, strejda si to nepřeje

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
[velký smích]

355512

04.02.2017 01:15

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

Úkol splněn soudruzi

r.m. 80.?.?.?

diskuse se nakonec vedla úplně o něčem jiném, než je článek, dobrá práce

355545

07.02.2017 21:29

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

RE: Pane autore (Zemanovče)

r.m. 80.?.?.?

Ale voni se mejlej vašnosto,
tahle dnešní hnědka je obřezanej fašismus a to se může. Je tak dokonalej, že krmný dávky můžou bejt menší a sociální zákony jak noty na buden, než za vašich árijských nácků a stejně je klid. [chechtot]

355584

11.02.2017 21:35

Jak dva oligarchové přivedli národ na mizinu

RE: Krestani jsou nepoucitelni,ani,jako na Ukrajine,od zidovskeho hladomoru

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek
gůgeľ ti ho pochopitelně nenajde
Western Left and were deceived by the Soviet regime of horror and even provided it with a kosher certificate.

“And us, the Jews? An Israeli student finishes high school without ever hearing the name Genrikh Yagoda, the greatest Jewish murderer of the 20th Century, the GPU’s deputy commander and the founder and commander of the NKVD.
“Yagoda diligently implemented Stalin’s collectivization orders and is responsible for the deaths of at least 10 million people.
“His Jewish deputies established and managed the Gulag system. After Stalin no longer viewed him favorably, Yagoda was demoted and executed, and was replaced as chief hangman in 1936 by Yezhov, the “bloodthirsty dwarf.”

355637

15.02.2017 03:35

Politik ANO začlení část české armády pod přímé velení Bundeswehru!

RE: Čeká se jenom na Sašku Vondru

r.m. 195.?.?.?

Tenhle Havův kuřbuřtek se stal myslím poručíkem USArmy, zřejmě námořnictva

355715

15.02.2017 03:38

Politik ANO začlení část české armády pod přímé velení Bundeswehru!

mám poněkud kacířskou myšlenku - zaplať pánbu za to

r.m. 195.?.?.?

alespoň se dostali pod lepší velení, takže by se z Ruska mohli aspoň jeden či dva vrátit [velký smích]

355716

16.02.2017 23:55

Izraelští „osadníci“ čistí cestu k anexi pomocí nového zákona o půdě

oni jsou naprosto neuvěřitelní...sebevrazi

r.m. 80.?.?.?

a ten materiál, který tam posílaj...samej nejbrutálnějí proletariát vyškrabanej z nejzapadlejších koutů planety
pak to lítá do Prahy, letušky o nich vypráví neuvěřitelný storky

355780

20.02.2017 21:57

Zkušenost ze současného Německa

každý občan Říše je důkladně odzbrojen

r.m. 80.?.?.?

říše deklaruje, že je bezpečno a kdo tomu nevěří, ať zkusí ceknout [velký smích]

355889

08.03.2017 08:46

Výuka islámu v českých školkách

značkový ohoz islámského instruktora

r.m. 195.?.?.?

Botky Nike, tím správným způsobem roztrhaný drahý kaťata a blonďatá fifinka po ruce, v případě jiných chutí, dětských nevěst a chlapečků dostatek. Pozemský ráj za peníze českého občana, bílého, levného negra Evropy.

356349

08.03.2017 09:32

Výuka islámu v českých školkách

Pytláci zabili nosorožce přímo ve francouzské zoo, zvířeti odřízli roh

r.m. 195.?.?.?

Zřejmě prvním případem upytlačeného nosorožce na území některé z evropských zemí se zabývá francouzská policie. Čtyřletý samec nosorožce bílého Vince se stal obětí zločinců tento týden v zoologické zahradě ve francouzském městě Thoiry poblíž švýcarských hranic. Ošetřovatelé jej našli s odříznutým rohem v jeho výběhu v úterý ráno, informovala stanice BBC.
Vince byl jedním z 250 nosorožců narozených v evropských zoo v rámci chovného programu.
Děkujeme za obohacení soudruzi.

356352

13.03.2017 19:45

Teplická Arabie

plameňáka v Jihlavě umlátili naši hnědáci, další nepotřebujeme

r.m. 195.?.?.?

i podle rozostřených záběrů se barva a rytmus pohybů nedaly zaměnit. [velký smích]

356452

13.03.2017 22:36

Teplická Arabie

jak story z Chánova

r.m. 195.?.?.?

to je na léčbu Molotovem.
Strana Zelených je parta prapodivných mamlasů snad všude. Matně si vzpomínám, že kdysi v dávných časech se věnovali ochranně přírody. Prosazování filtrů na cementárnách, lektrárnách atd.
Od té doby co se v nich etablovali salónní levičáčci, bukvice a vyvolení jsou k ničemu a navíc nesnesitelně tupí jak Svazáci v 50. letech.

356457

21.03.2017 00:03

Otevřený dopis lidem Řecka: Jste masakrováni

RE: Nešťastné Řecko

r.m. 80.?.?.?

Jsi blázen. Jsou to kovaní pragmatičtí kolaboranti, pečlivě komoušem vybraní pro svou psychopatologii. Ještě před válkou měli jejich rodiny sotva kozu. Za tři generace z plebsu elitu neuděláš.

356587

Okamura rozjel program Kebab v ČR nechceme prakticky současně (pár dní předem) než vystříleli redakci toho Rothschildova primitivního plátku se špatně nakreslenými ftipy. Neudržel se a porušil plán - předběhl i lžidoentomologickou kampaň Islám v Čechách nechceme.
Za to mu nosáči ukradli politickou stranu.
O jeho podnikání je naprosté ticho. Je to tak geniální podnikatel, že vydělal majlant a už se může jen bavit politikou? Myslím, že smrdí korunou jen o trochu víc než "geniální" vyšňupaný homouš a v USA přeškolený syn důstojníka StB Karel Janeček. (momentálně nám jako bílý kůň krade zásoby Lithia v Krušnohoří).
Oba dva mají na 100% svoje šéfy. Nezávislí suveréni mají úplně jinou mimiku v xichtě a vystupování.

356588

21.03.2017 00:33

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

v ČR tak sofistikovaný programy depopulace nepotřebujem

r.m. 80.?.?.?

Zvládneme to sami a prakticky zadara aplikací svobodných nepovinných voleb. K urnám chodí jen idealističtí mamlasové a volí další mamlasy podle toho, co jim nakukaj do palic "svobodná" média.

356589

23.03.2017 02:52

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

omezit populaci v kořistnickém židokapitalismu nejde

r.m. 195.?.?.?

Prakticky celé 20. století a zejména po vynálezu antikoncepce do Evropanů bylo hustěno plánované rodičovství, tedy tzv. zodpovědný přístup. A úspěšně.
Po tomhle "úspěchu" ale logicky přišel nedostatek lidí v práceschopném věku.
To se zase nelíbí kapitalstům a finančníkům, kteří nechtějí víc platit do do důchodových fondů a prosadili si dovoz ne-evropanů ze zemí, kde na nějakou zodpovědnost z vysoka se*ou.
...a tak se odnikud zjevily Sluníčka [bliji]

356626

23.03.2017 03:07

Stínová vláda v Británii, centrum světovlády

RE: Kto vládne?

r.m. 195.?.?.?

6. března 1930 byl baron Eduard de Rotkšilt, vážený činovník francouzské centrální banky (Bank de France), vyznamenán jmenováním velitelem čestné legie.
Bylo to ani ne pět měsíců po krachu na podzim 1929.

356627

25.03.2017 11:11

Analýza rakouského návrhu, jak řešit „uprchlickou“/imigrační krizi pomocí států na periferii EU

poznámka mimo: židovský intelekuál Daniel Kroupa

r.m. 195.?.?.?

se právě na Radiožurnálu pochlubil, že právě on byl iniciátorem porevolučního slibu církevních restitucí. Došel k tomu prý v diskusích společně s pozdějším kardinálem Vlkem. A samozžejmě taky s tehdejším komunistickým esem Čalfou.
Byl to dojemný pořad, panichýda za tu katolickou s*ini. Ne náhodou se na restitucích napásly i lžidovské obce.
Zase se Miloš Zeman v hodnocení toho preláta nemýlil.
Za dva roy končí lhůta pro utajení dokumentů o listopadu 1989 [velký smích]

356657

Pozorovatelka byla obyčejná hysterická kráva, co psala mysteriózní bláboly. Od té doby, co jsem jí tam do diskuse napsal něco ve smyslu, že je nána, mám na AE plot [velký smích][velký smích]

356658

26.03.2017 20:39

Stínová vláda v Británii, centrum světovlády

RE: solidní text - vynechal jsi konec

r.m. 80.?.?.?

pověz: Jak nakonec dopadla ona všemocná Východoindická společnost?

356675

26.03.2017 20:53

Analýza rakouského návrhu, jak řešit „uprchlickou“/imigrační krizi pomocí států na periferii EU

RE: poznámka mimo: židovský intelekuál Daniel Kroupa

r.m. 80.?.?.?

Prasu studentského pochodu určil člen pražského MV SSM Pánek (prý studentský vůdce, spíš kurva), který přesvědčil o změně původní organizátory z nezávislého hnutí Stuha. Ovšem tlumočil jen přání soudruha veleSvazáka Ulčáka, co má už 20 let neměnnou licenci na dovoz nikotýnových drog do Czechbabwe...
Teď to zajímavější: ...náčelník Správy SNB hlavního města Prahy a Středočeského kraje (dále jen pražská správa SNB) JUDr. Antonín Chmelíček byli pověřeni "připravit postup k zamezení eventuálních provokací skupin studentů, kteří by chtěli postupovat jinou trasou (Opletalova ulice)". Oba funkcionáři byli přitom tou dobou - od 13. do 17. listopadu - na služební cestě v Moskvě
http://www.totalita.cz/1989/1989_1117_dem_02.php
1/ Chmelíček byl i náčelníkem Krajské správy StB ve Středočeském kraji
2/ Jeho syn se stal později ředitelem České televize. Viděl jsem ho jen jednou ve výtahu v Radiožurnálu s jeho juniorkými postestébáckými gorilkami. Drtinová si spolupráci s ním pochvalovala. Řekla mi to osobně v Duplexu na Václaváku.
[chechtot]

356676

27.03.2017 17:40

Macron: další politická loutka Rothschildů

asi do Ve zkratce

r.m. 80.?.?.?

Sorosův stipendista a vrchní Pirát Bartoš.
V rozhovoru s Drtinovou přiznává, že spolupracují s exčlenem KSČ a ODS Vlastimilem Tlustým a Richardem Sulíkem, (který se taky pěkně vybarvil)
cca 14. minuta v Bakalově DVTV
https://video.aktualne.cz/dvtv/v-cr-se-mi-zije-nes...

356688

28.03.2017 13:12

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

RE: omezit populaci v kořistnickém židokapitalismu nejde

r.m. 80.?.?.?

Výnosy obilovin a nejen jich se zvednou 2,5x při obsahu CO2 v atmosféře na 700ppm.
Při současné hladině oxitu uhličitého musí rostlina odpařit sedm molekul vody, aby mohla zpracovat jednu molekulu co2 jako potravinu.
Vyšší hladiny tohoto životadárného plynu znamenají kratší vegetační dobu, vyšší výnosy a větší odolnost proti suchu.
Vyšší hladiny než 700ppm už přináší nepříjemný efekt. Rostliny začnou preferovat rozvoj kořenových systémů před nadzemními částmi, které zpracováváme. Stačí jim menší zelená plocha k zabezpečení dýchání a příjmu energie..
Všechno je změřeno, experimentálně ověřeno a hlavně velmi, velmi dlouho to odborníci na rostliny vědí.
Nicméně mlčí. [velký smích]

356700

28.03.2017 13:20

Otevřený dopis lidem Řecka: Jste masakrováni

RE: exempla trahunt - se uhladí slevovými kupony do Lidlu

r.m. 80.?.?.?

Lidl jako jediný ze supermarketů nebere stravenky, které naši čačtí zaměstnavatelé přidávají prekariátu k žebrotě dříve zvané výplata

356701

28.03.2017 13:25

Lidovky citují Zvědavce jako desinformační zdroj, aniž si ověřily fakta

RE: Máš co si zasloužíš!

r.m. 80.?.?.?

poslechni si Kňažka v Bakalově propagandistické TV, abys viděl jak jsi mimo i vzhledem k téhle politchazarproptv.
Politická korektnost? Dostáváme se do úplných absurdit, říká čerstvý držitel Thálie Kňažko
https://video.aktualne.cz/dvtv/politicka-korektnos...
stačí od 16. minuty do konce stříkající blbe

356702

28.03.2017 13:49

Lidovky citují Zvědavce jako desinformační zdroj, aniž si ověřily fakta

Filip Horký falšuje nejen zprávy, ale i followery svého Twitteru

r.m. 80.?.?.?

V Moskvě je i má kamarádka a reportérka lotyšské televize: https://t.co/ONy2AA2vQN
— Filip Horký (@FilipHorky) March 26, 2017
---
a jak je to doopravdy? )))
https://www.twitteraudit.com/FilipHorky
16,199 Real
38,899 Fake

356703

28.03.2017 21:58

Lidovky citují Zvědavce jako desinformační zdroj, aniž si ověřily fakta

střední východ je v nekonečné válce od založení Izraele

r.m. 80.?.?.?

Pečlivě se mezinárodní kabala stará, aby skuteční semité neustále válčili mezi sebou. Ono to zase tak velkou práci nedá.[vyplazený jazyk]

356707

29.03.2017 14:59

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

RE: stále stejný algoritmus

r.m. 80.?.?.?

Vložený obrázek

356731

29.03.2017 15:10

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

napráskal je sám EDISON 2015

r.m. 80.?.?.?

Edison se vrací! http://zsjihomoravske.cz/index?option=com_content&...
Od 14. do 20. 9. bude na ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2 opět týden s Edisonem, který pro nás zajišťuje studentská organizace AIESEC (http://aiesec.cz/pro-skoly/). Navštíví nás 7 studentů z celého světa, kteří nám představí svou zemi. Máme se na co těšit. Podívejte se, kdo nás navštíví a na krátká videa, který pro nás každý z nich natočil.

Ana Komljenović (Chorvatsko) -https://www.youtube.com/watch?v=OFi5D8bayCk
Akram Nabil Alghnimah – alias Maxim (Irák) - https://youtu.be/e4JciX79wyg
Eva Leridou (Kypr) - https://youtu.be/C1UE6G1dAp8
Hiba Jamal (Jordánsko) - https://youtu.be/9yQQENbxNOY
Salma Ouali (Tunisko) - https://www.youtube.com/watch?v=cLezE_CVGHE
Sofia Reis (Brazílie) - https://www.youtube.com/watch?v=9BvhVKQKLhk&feature=youtu.be
Yating Jia - alias TingTing (Čína) - https://youtu.be/ul6Ol6NHYMU
--
Žádný Jezíd se tam nevyskytuje soudružko K.P.
Stačí do google zadat "projekt Edison 2017" a vyjedou pedagogické vymývárny, které se toho účastní letos.
A tady jsou kontakty na nadřízenou složku AIESEC včetně emailů a tlf. https://aiesec.cz/o-aiesec/nas-tym/
Hola, hola, internacionála volá vola [velký smích]

356732

29.03.2017 15:22

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

prý výuka angličtiny...jinak mluvit, jinak jednat jak za bolševika

r.m. 80.?.?.?

Poslankyně Olga Havlová: Jestli tomu dobře rozumím, já totiž tady mám tu podepsanou listinu, kdy udělujete záštitu v roce 2013 - 15. ledna to podepsal náměstek bývalého ministra pan PhDr. Jindřich Fryč a v současné době tedy tuto záštitu už ministerstvo neuděluje. Je to tak?

Místopředseda PSP Jan Bartošek: Děkuji. Prosím, paní ministryně.

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR Kateřina Valachová: Za doby mého vedení resortu žádná taková záštita udělena nebyla. Jenom bych chtěla říct, že to, co jsme dohledali z roku 2013, neodpovídá úplně tomu popisu, tak jak zprostředkováváte informace od rodičů. Protože zde bylo uvedeno, že se jedná o posílení motivace žáků ke zlepšování konverzačních dovedností v anglickém jazyce. Projekt neupřednostňuje konkrétní kultury ani témata náboženství, nejsou jeho součástí, natož jejich výuka. Toto jsou tedy informace dohledatelné k roku 2013 stran tehdejšího udělení záštity.
http://www.pedagogicke.info/2017/02/olga-havlova-i...

356734

29.03.2017 23:19

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

AISEC má napomáhat hladkému přechodu ke globálnímu státu

r.m. 80.?.?.?

http://www.aieseclife.org/page/JohnWAllen/Alumnus-...
Vložený obrázek
šéf John Allen je samozřejmě žid.
(President, AIESEC Yale, 1961 and former Chairman of the Board of AIESEC, US) is a man on a mission! His mission is stated as follows: “to facilitate the peaceful transition from the nation-state to the global-state.
-
tamtéž citace Tivadara Sorose ( pův. jménemSchwarze) ...we must place limits on the absolute power of the individual state.
-
Upon graduation, following the pioneering efforts of Victor Lowenstein, John traveled throughout South America to help establish AIESEC in Colombia, Peru, Ecuador, Chile, Argentina and Uruguay.
-
While in Boston, John met Sir James D. Wolfensohn (subsequently head of the World Bank) and “Jim” (as he likes to be called) invited him to go to New York and be his assistant. John worked with Jim, who at the time was President of Schroder Bank & Trust Company.
-
a tady je pecka - návrh vytvořit každému člověku penežní účet navázaný na jeho DNA !!!
John was fortunate to become an early Trustee of George Soros’s Open Society Institute and was also asked to become one of three Trustees for the International Science Foundation, with George Soros and James Watson (who discovered DNA). During his tenure with these two organizations, he worked on the idea of a “DNA Account”, which is a digital investment account linked directly to a person’s DNA - the only infallible identity system. The DNA account can provide money for life’s basic necessities while avoiding both corruption and bureaucracy.
-
...director of The World Policy Institute.
-
...you can email him at springny@pipeline.com.
- odkaz na korporátní partnery: http://aiesec.org/companies/corporate-partners/ = 502 Bad Gateway

Vážení,
instinkt nás neklame. Židovské spiknutí proti národům je nezpochybnitelný fakt. Naše vlády mu vazalsky nadbíhají.

356742

01.04.2017 20:32

Mírový triumf a „černí psi“ Winstona Churchilla

RE: Jen díky Stalinovi - opomněl jste ještě špatně smýšlející dobré rasy a dobře smýšlející špatné rasy

r.m. 80.?.?.?

cíleně vyvražďovali české elity

356803

03.04.2017 12:27

Karle Kryle, promiň

Estébák Ďuričko - starobní důchod 21 000,-

r.m. 195.?.?.?

..ti co nás léta trápili nás vyhazují z práce....estébáci po jimi zinscenované devoluci vyhráli a o realitní majetek rodiny Gável se stará estébák Červenka, jak jinak.
--
Kryla jsme si zpívali v době, kdy Frau Kryl o jeho písničkách a jejich vlivu na nás neměla ani páru. Budeme si je zpívat a používat v diskusích doufám ještě v době, kdy frau bude bradou vzhůru.
Pamatuju jak byla po příjezdu do Tschechai per plex z toho jak je tady známý a jakou mají jeho písně moc.

Ceník Artpatent
http://artpatent.eu/cenik-sluzeb/
právník Tomáš Bejček:
http://vyhledavac.cak.cz/Units/_Search/Details/detailAdvokat.aspx?id=bc8a2cd9dcda42d997f99c6161d03445
Na podrobnosti se může každý přeptat sám.

356875

03.04.2017 17:15

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

RE: Kamila

r.m. 195.?.?.?

jestli není žádný blbec vrátí se GB jako jiný člověk)))

356889

06.04.2017 15:45

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Kdopak nám dostaví Tlemelín?

r.m. 80.?.?.?

Proč bankrotuje Westinghouse
http://www.erepublika.cz/article3863-Pro%C4%8D-bankrotuje-Westinghouse
Stanislav Blaha
Den 29. března 2017 vejde do historie jaderného průmyslu. V tento den požádala společnost Westinghouse Electric Company newyorský soud o ochranu před věřiteli podle kapitoly 11 amerického zákona o bankrotu.
V srpnu 2015 odstoupil generální ředitel Toshiby Hisao Tanaka v souvislosti s účetním skandálem. Nezávislá vyšetřovací komise zjistila, že Toshiba v průběhu sedmi let, pod vedením Tanaky a jeho předchůdců Nišidy a Sasakiho různými podvodnými účetními praktikami nadhodnotila své provozní zisky o 1,2 mld. USD.
Vaz jim zlomila Fukushima. A tihle s*áči by měli stavět v Jádro uprostřed propustných uzasezin Jihočeské pánve? [chechtot][chechtot][chechtot]

356967

07.04.2017 09:44

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

USA na rozkaz Trumpa zaútočily na Asadovu základnu v Sýrii.

r.m. 80.?.?.?

Podporu mu vyjádřil také Izrael.
-
Patrně domluvená fraška mezi Chazarem americkým a Chazarem izraelským. Velmi invazivní druhy, zástupci všežravců.

356995

08.04.2017 11:37

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

Stovky let neokupované změkčilé Švédsko dostává vakcínu NWO

r.m. 80.?.?.?

https://www.nordfront.se/wp-content/uploads/2017/0...
Migrantský spratek se raduje v přímém přenosu švédské TV 4 z místa útoku.
Zdroj: https://www.nordfront.se/just-nu-stulen-lastbilbil... [bliji]

357024

08.04.2017 14:35

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

editore tohle musíš vidět

r.m. 80.?.?.?

https://video.aktualne.cz/dvtv/asad-nepodnikne-nic...
Bývalý velvyslanec v Izraeli, teď prorektor CERGE Tomáš Pojar přišel s unikátní teorií proč Assad použil chemické zbraně, kterými prý trefil ulici s civilisty.
Trump prý totiž oznámil, že Assad už nemusí jít a je přijatelný a tak mu tím narostla ramena, že se hned do vlastních občanů pustil bojovými chemickými látkami.
Sledujte mimiku toho vyžraného chazarského chasníka při těch slovech. Kam se kouká a co mu z těch vočí kouká.
Samozřejmě, že lže kdykoliv pohybuje ústy. Ale v místech, kde jeho informace skáčou po hlavě a odpichují se ušima, má zvlášť tupý a cynický výraz ala soudruh Štěpán v bolševické TV.
V té době byl Pojar ještě ustrašené Svazácké ucho [bliji][bliji][bliji]

357030

09.04.2017 17:02

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Změny Trumpových názorů má na svědomí Kushner

r.m. 80.?.?.?

Žid Kushner, manžel Trumpovy dcery Ivanky, se snaží dostat prezidenta do mainstreamovějších postojů, zatímco Bannon se snaží udržovat při životě nacionalistický zápal, který vedl k jeho volebnímu vítězství v listopadu.
https://www.theguardian.com/us-news/2017/apr/09/bannon-and-kushner-agree-to-bury-the-hatchet-after-white-house-peace-talks

357062

11.04.2017 13:47

Varovná znamení a falešná vlajka ohledně útoku chemickými zbraněmi v Sýrii

Na Ostravsku vypukla epidemie spalničekletos, loni v Itálii

r.m. 80.?.?.?

Tak vysoký počet onemocnění spalničkami u nás hygienici od roku 2000 (vyjma rok 2014) nezaznamenali. Zatímco loni se za celý rok u nás vyskytlo pouze sedm případů, nyní jich je jen na Ostravsku více než pětinásobek. Jako by si virus začal vybírat daň za stále snižující se proočkovanost populace proti této vysoce nakažlivé nemoci.
Podle Státního zdravotního ústavu došlo ve 33 % případů alespoň k jedné komplikaci, u 41 % k hospitalizaci a na pohotovost se dostavilo 14 %. Bylo uvedeno, že 90 % postižených nebylo očkováno. Mezi nejčastějšími komplikacemi byly průjem (21,1 %) a stomatitida (17,3 %), objevila se také trombocytopenie neboli pokles počtu krevních destiček (5 %), křeče (0,4 %) a encefalitida (0,1 %).
http://www.zdravotnickydenik.cz/2017/04/na-ostravsku-se-raketove-siri-spalnicky-onemocnely-ctyri-desitky-deti-dospelych-stovky-zdravotniku-ceka-ockovani/
Již v období od listopadu 2015 do dubna 2016 došlo k vypuknutí epidemie spalniček ve dvou italských regionech, a to především u romské populace – v Lombardii a Emiglia Romagna. Bylo hlášeno celkem 67 případů: ve 43 případech se to týkalo tří táborů v Miláně, 17 případů ve městě Parma, Piacenza jich nahlásila sedm. Epidemie byla popsána v článku „Vypuknutí nové varianty spalničky B3 v populaci Romů/Sintů se šířením v nozokomiálním prostředí, Itálie, listopad 2015 až duben 2016“.Originální odkaz: (Eurosurveillance, Volume 21, Issue 20, 19 May 2016).Outbreak of a new measles B3 variant in the Roma/Sinti population with transmission in the nosocomial setting, Italy, November 2015 to april2016…http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx?ArticleId=22481

357108

12.04.2017 09:13

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

vraždění batolat Bílými helmami

r.m. 195.?.?.?

https://youtu.be/3GXz9ww7JY4
zdroj: http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-me...
bravo soudruhu premiére Šábesko, bravo [bliji]

357114

15.04.2017 14:02

Donald Trump je narušovatel mezinárodního práva

RE: Přestaňte z lidí dělat blbce!

r.m. 80.?.?.?

V horních kasárnách v Liberci? tam mne nahnali taky )))

357161

17.04.2017 21:27

Úspěšná mise: matka všech bomb proletěla překližkou

Breaking: VT Hit with Stuxnet as Trump’s Complicity in Gas Attack is Confirmed (vital update)

r.m. 195.?.?.?

Veterans Today je u nás zcenzurovaný, jiné země nedokážu posoudit editore. Gogle ty články vidí, ale na samotné stránce nic není vidět:
https://www.google.cz/search?q=Breaking%3A+VT+Hit+...
-
O tomhle vůbec ani ťuk http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-m...
Je k dispozici pouze úvodní strana: http://www.veteranstoday.com/ [zmaten]

357252

17.04.2017 23:15

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Dobře napsaný

r.m. 195.?.?.?

Havla nesnášel. zastavil se jednou na krátký pokec na Karlově mostě u malíře, kterýmu jsem prodával zaručeně pravý mazaniny.

357253

19.04.2017 22:28

Je na obzoru Armageddon?

Trump v Bílé chatrči rozdal funkce veteránům od Goldman Sachs

r.m. 80.?.?.?

http://www.veteranstodaynews.com/2017/04/02/goldman-veterans-brought-vast-wealth-to-trumps-white-house/
-
a chazárek Vít Klíma znovu vypouští balónky vlhkých snů o Velkém Izrahelli...
Velký či jen rozšířený Izrael?
http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/24054-ve...
Reálnější a mezinárodně průchodnější je garantovat mír pouze na územích přímo sousedících s Izraelem, tedy v Palestinské autonomii, Libanonu, Sýrii a Jordánsku. Pracovně si toto území můžeme označit jako The Extended Israel. Dělo by se tak pod americkým patronátem.
...jeho agenda má často protičeský zápach, například na Análně.cz navrhoval přesídlení 300 000 "vzdělaných" ukrajinských chazarů do Čechistánu.
Pátý koloněc jak vyšitej
Vložený obrázek

357306

21.04.2017 12:16

„Nežádoucí nevládní organizace“ financují na ISIS napojené lodě pro přepravu uprchlíků do EU

zvolání wir schaffen das = zvládneme to

r.m. 195.?.?.?

Vložený obrázek
je možné zaznamenat na plakátech i ve filmových dokumentech 3. Říše tak do roku 1941 [velký smích]
...do tohohle saónku uprchlíci určitě nepřijdou, tam se to zvládá lehce: https://www.nzz.ch/international/bildstrecken/bildstrecke/angela-merkel-vom-kohl-kueken-zur-kanzlerin-ld.129013#lg=1&slide=1

357352

21.04.2017 12:47

„Nežádoucí nevládní organizace“ financují na ISIS napojené lodě pro přepravu uprchlíků do EU

Praktici z terénu říkají - Wir schaffen es nicht (nezvládneme to)

r.m. 195.?.?.?

Vložený obrázek
https://www.goodreads.com/book/show/31940806-wir-s...
Katja Schneidt, eine Flüchtlingshelferin erklärt, warum die Flüchtlingskrise Deutschland überfordert.
Cílem je skutečně to, aby přistěhovalectví spustilo nástup nacionálních stran. Stejně jako ve Švédsku.
Už jednou se to povedlo. V 80. letech za vlády Olofa Palmeho. Věnuje se tomu velká část dokumentu Reaganova tajná válka: https://www.youtube.com/watch?v=Qjolbz7fzz0
Je tam všechno, včetně umělého snižování cen ropy, doporučuju.

357354

21.04.2017 14:59

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

už 50 let běží změkčování naturelu německy mluvících národů

r.m. 195.?.?.?

Žrádlo, šolní osnovy, berufsverbot (zákaz povolání nespolehlivým) a zatajování sociálních vymožeností III: říše
Je topodobné jako když nám naši rodiče a prarodiče neříkali nic o okupacích za II. Weltkrieg, roku 1948, 50. letech obecně i roce 1968.. Nechtěli nás vystavovat riziku po kapkách teré dostali.
V 90. letch jsem vídával v Bavorsku piknikující Turky. Divný pocit vidět tábořící Osmany. Ale proti těmhle to byli moderní civilizovaní lidé. [bliji][bliji][bliji]

357361

25.04.2017 19:31

„Nežádoucí nevládní organizace“ financují na ISIS napojené lodě pro přepravu uprchlíků do EU

RE: Praktici z terénu říkají - Wir schaffen novýho žida do vedení Ceská telefíse dát

r.m. 80.?.?.?

Problémem ČT je zkostnatělost, změna je potřeba, říká kandidát na generálního ředitele Vinklář
https://video.aktualne.cz/dvtv/problemem-ct-je-zkostnatelost-zmena-je-potreba-rika-kandidat/r~2f03acea28c011e782e8002590604f2e/
obchodník s krmivem? berem, má správnej rypák a směje se na něj "katolička" Drtinová [velký smích]

357441

28.04.2017 20:30

Je euroland na pokraji rozpadu?

Brexitem se GB posunuje do "splendit isolation" před II. W.Krieg

r.m. 80.?.?.?

možná ještě dále.
Článek mi potvrdil podezření, že jde o přípravu GB do vzdálenější pozice před vyvoláním války na evropském kontinentě chazarskými FEDneocony. A opět v bratrském objetí s britským establishmentem a královskou rodinou.
Všimněte si, že ve šech takových zemích vládnou životní poměry popisované už Charlesem Dickensem.
Pro běžného Čehúna ta správa znamená: nehromaď úspory v penězích, dopadneš jako tvůj děda a praděda. A je vcelku jedno, jestli budeme mít euro nebo korunu. Na příkladu výroby dvou bilionů jalových korun s americkými Chazary kolaborující ČNB to lze snadno dovodit.

357518

29.04.2017 14:02

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary

ISIS se omluvila za útok na izraelské vojáky na Golanech

r.m. 80.?.?.?

ISIS Apologized To Israel For Attacking IDF Soldiers '
http://www.newsweek.com/isis-fighters-regret-attacking-israel-apologize-defense-minister-591020
Informovaly o tom taky Times of Israel.

357527

29.04.2017 14:16

Je euroland na pokraji rozpadu?

RE: Proč?

r.m. 80.?.?.?

..a jediná centrální banka ala evropský FED umožní pohodlnné holení půl miliardy obyvatel kontinentnu.

357528

30.04.2017 07:58

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary

studie vhodná k posouzení škodlivosti chemtrails

r.m. 195.?.?.?

Ke vzniku Alzheimera přispívá znečištěné ovzduší, tvrdí Britové. Na vině jsou nanočástice
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ke-vzniku-alzheimera-prispiva-znecistene-ovzdusi/r~9f06594e742411e682470025900fea04/
Od zvolení Trumpa a jeho škrtanců v pitomích programech na tzv. ochranu klimatu máme nižší zátěž.
Keňan by nás samou láskou k teplotám klidně vyzmizíkoval.

357539

06.05.2017 21:13

Železné košile

spravedlnost není důvodem lidské existence

r.m. 195.?.?.?

spravedlnost je jenom konstrukt, každá civilizace vyrobila vlastní.

357663

06.05.2017 21:54

Rothschildové a Macron aneb diskutabilní vzorec RF=RF

bankovním sráčům to zatím vychází, viz naše důchodové divadlo

r.m. 195.?.?.?

Chlapci, kteří se narodili v roce 2015, mají podle statistiků šanci žít téměř do 76 let.
https://www.novinky.cz/domaci/437072-prumerny-vek-...
Vzpomínáte na masírku při prodlužování věku odchodu do důchodu jak budeme žít déle pod patronátem bankéři vyznamenávaného ministerského blba Kalouska? A najednou se dočteme tohle: žádné prodlužování možného dožití neexistuje, ani se s ním nepočítá...
Havně, že nám právě Nova Cinema opět promítá vylhanou variantu seznamu defraudanta Schindlera.

357664

10.05.2017 10:33

Rothschildové a Macron aneb diskutabilní vzorec RF=RF

rezidentura New York University Prague vyrazila s obhajobou Macrona

r.m. 195.?.?.?

tedy její vpřed nastrčený rezident Pehe koordinující zaměstnávání agentů
KOMENTÁŘ: Kyselé obličeje nad Macronem - Jiří Pehe
https://www.novinky.cz/komentare/437203-komentar-k...
"Je hezké, když skeptické reakce a knížecí rady přicházejí ze země, která je ve vztahu k Evropské unii skoro černým pasažérem, s masovou migrací nemá žádné zkušenosti (ale má zaručené recepty, jak ji řešit) a terorismus její občané zatím znají jen z televize." náš zámořský mazánek [velký smích]

357734

10.05.2017 10:45

Absurdita vystřídala jinou

to doládá jedinou věc

r.m. 195.?.?.?

že vládnou stále tytéž tupé, zákeřné mozečky [bliji]

357735

13.05.2017 16:58

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

RE: Emmanuel Clinton vtipne !!

r.m. 80.?.?.?

Aha, takže lidi z Matfyzu co chlastaj i hulej jako nenamatikovaný běžný smrtelník neexistujou. Až je uvidím, řeknu jim tu novinu, že mají občanku neoprávněně. [vyplazený jazyk]

357791

13.05.2017 17:07

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

Kdo nedělal pro Židy nemůže být prasident ani na jedné straně oceánu

r.m. 80.?.?.?

Riaditeľ Rady ekonomických poradcov Donalda Trumpa Gary Cohn má zaujímavé názory, ktoré podporujú globalizáciu. Začínal ako obchodník v U. S. Steel. Neskôr prešiel do investičnej banky Goldman Sachs kde skončil ako riaditeľ operácií. Najzaujímavejšie je to, že Cohn bol donedávna registrovaný ako člen Demokratickej strany.
Donald Trump podľa nedávneho rozhovoru pre Wall Street Journal nechá v svojej funkcii šéfku Federálneho rezervného systému, čo je americká centrálna banka, Janet Yellen, dokonca po tom ako vyprší jej kontrakt začiatkom budúceho roku. Len nedávno sa americký prezident chystal, že ju pošle na dôchodok.
literarky.cz
Kolem slečny Macronové je to samý tatík s kupírovanou oháňkou. Kromě bezdětné lezby, komunistky Makrelové.
Objevil jsem fotku jak Macrón klečí u stolku před Makrelovou. Jak jsem jí použil v diskusi na AC24, za pýár hodin zmizela. Tak aspoň tuhle:
Vložený obrázek
Množit se kromě židů a muslimů nebude nikdo a bysta fidli basta.[chechtot]

357792

22.05.2017 23:16

Moje cesta do Sýrie

...Also spracht Mohammed ! Ámen.

r.m. 80.?.?.?

tahle fotka je i s komentářem hodná širší publicity )))
http://tnit.fr/syrie/100_0753reduc-konirny.jpg
fotografická část je stejně amatérsky věrohodná
...konírny křižáckého hradu francouzského jména, fotka nejasná jako role Francie v syrské taškařici...

357933

25.05.2017 20:19

Jak dostat Julia Assangeho: o čem se nemluvilo

...a pošleme tam mladýho, on to natočí

r.m. 80.?.?.?

Takhle nejčastěji končívají betelné pravdy, které se provlékly dohledem pečlivého politického dozoru - editora velkého média. Rozhovor World News BBC, který s Pilgerem dělala Greta Guru-Murth patří do týhle kategorie. Blbka má pozitivní čárku u vedení a kvalifikaci hadru na podlahu pokecanou výpotky mocných.
...a pak, že naše žurnalistika není světová. Jasně, že je, když máme tolik redaktrollů vyškolených v USA. Jsou jich plný veřejnoprávní a uhlobaronský média.
Ten film o Assangeovi jsem viděl, manipulace z něj čišela jak když se poránu vleze do putiky čtvrtý cenový.

357956

27.05.2017 15:38

Znepokojující následky výbuchu v Manchesteru. Drakonická bezpečnostní opatření

výrobci platidel mají strach ze vzniku jakéhokoliv spravedlivějšího řádu

r.m. 195.?.?.?

a udělají pro to cokoliv. Potřebují vystrašené nepřemýšlející obyvatelstvo makající za hrst rejže.

357974

28.05.2017 13:21

Trump chce Střední východ obrátit vzhůru nohama!

během války irák/írán jsme zásobovali i my obě strany

r.m. 195.?.?.?

Švagrová tehdy pracovala jako referentka v Omnipolu. Tvrdila, že oběma stranám dodávají přesně tutéž výzbroj a výstroj, jen s jiným značením. Prý aby jedna ze stran neměla pocit, že je upozaďovaná.
A jak se do Omnipolu nastupovalo? Její komunistický tatík zavolal jinému komunistickému tatíkovi a hned měla fleka v Praze i s ubytováním. Joo to byly časy, kdejakej netalentovanej trouba dělnicko-rolnickýho původu měl přednost před kýmkoliv chytrým a schopným, stal se netalentovaným šéfem, za kterýho makal nestraník s kádrovým škraloupem .. a pak milé děti přišla sametová taškařice, privatizace a třetí v řadě rodu blbů se stal továrníkem, finančníkem nebo majitelem sdělovacího prostředku, či jeho velkým šéfem. Co pane Šámal, z Ček týví? [bliji]

357982

28.05.2017 15:00

Znepokojující následky výbuchu v Manchesteru. Drakonická bezpečnostní opatření

škoda, že už vládní Hate free už chcípla, mohla by se vyjádřit

r.m. 195.?.?.?

viz. : Zkomírající HateFree do Česka přivezla homosexuálního imáma. Pravda je ale úplně jinde
http://www.expres.cz/hatefree-culture-homosexualni...
HateFree jednostranně manipuluje s fakty a prezentuje zaujaté interpretace společenských témat, mimo jiné i islámu. Zahraniční host Zahed mohl i českým posluchačům vylíčit jak je islám tolerantní vůči gayům, což je přesně to, co fanoušci HateFree Culture chtějí slyšet.
Homoimám nekáže v mešitě, ale v místnosti pronajaté od budhistů a pro cca 20 lidí.
http://1gr.cz/u/n4/pouzijte-tlacitko-sdilet.gif
a kdo ho pozval? profesionání buznička, jinak hlavní koordinátor Hate free Houdek (vlevo)[velký smích][velký smích][velký smích]

357983

03.06.2017 02:35

Seznam Sorosových lodí, které do Evropy pašují imigranty

RE: Profesionalni obrana

r.m. 195.?.?.?

stačilo by pár rychlých člunů s žabími muži a pár kily plastiku.
Nedávno se Ďorďo na pódiu v Bruselu ocicmánal s Junckerem, s tím nevoleným neoliberálním kašparem co premiéroval jednomu knížecímu daňovýmu ráji.

358088

06.06.2017 21:19

Agenda Bilderbergu 2017

ten vřed se dá vyléčit poměrně snadno a jednorázově

r.m. 80.?.?.?

aplikujeme 1 x SCUD, staré osvědčené léčivo na idioty

358260

09.06.2017 14:25

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

prej, že globalizace a technický pokrok nás posunuly vpřed tam píšou

r.m. 80.?.?.?

Návrat obrny do Sýrie ohrožuje globální úsilí o boj s touto chorobou
9. 6. 2017
Jde o virus typu 2 odvozený od od vakcíny. Tyto viry jsou mutacemi virových kmenů používaných v orálně podávané vakcíně a mohou způsobit chorobu na místech, kde existuje špatná úroveň vakcinace.
Originální kmen 2. typu nebyl objeven nikde ve světě od roku 1999, ale jiné typy letos způsobily tři případy onemocnění v Afghánistánu a dva v Pákistánu. Existují také čtyři případy onemocnění způsobeného virem odvozeným z vakcíny v Kongu.
http://www.dailystar.com.lb/News/Middle-East/2017/Jun-08/408974-syrian-polio-outbreak-hits-global-effort-to-eradicate-virus.ashx
...ty vakcíny tam dotuje Gates NGO nebo Rockefellerova nadace nebo obě zločinecké organizace společně? Prej pokrok aneb jak zpíval Kryl: Vpřed jenom vpřed a vpředu smrdí síra.
Ostatně předpovědět návrat vymýcených chorob nebylo těžké. Po vítězství asociálních sionistických diktatur zvaných demokracie, které záměrně ničí vyspělé zdravotnické systémy založené na bezplatné péči financované ze všeobecného pojištění, se nemohlo stát nic jiného.
Penze se záměrně odsouvají do kategorie "posmrné záležitosti."

358298

10.06.2017 15:51

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

nejen zdegenerovala

r.m. 80.?.?.?

k majetkům přišla i hromada rychlokvašených max. dvougeneračních imbecilů, u Goldmanů je hlavní líheň
Patří k bontónu si ochočit nějaký srandastát a vycucnout ho.

358325

10.06.2017 15:58

Komentář k závěrečnému komuniké vůdců skupiny G7

RE: Souhlas s výhradou ..

r.m. 80.?.?.?

ale slovenští obroditelé si latinskou kostrou ulehčovali práci, nechali sekundu od secundus, tedy druhý
My jsme onačejší řemeslníci. Slovo vteřina je odvozené od ruského slova vtorój, tedy druhý )))

358326

14.06.2017 07:26

70,000 bílých zavražděno v „moderní“ Jihoafrické republice

Požár domu Grenfell Tower na pomezí čtvrtí White City a Kensington

r.m. 195.?.?.?

uvidíme jestli se zřítí direkt do vlastních základů jako Silversteinovy Dvojčata v New Yoorku

358373

24.06.2017 12:20

Emaily Clintonové odhalují, že Kaddáfího zabilo NATO, aby zabránilo vzniku zlatem podložené měny

neoficiálním poradcem Sydneyem Blumenthalem...

r.m. 195.?.?.?

Neoficiální poradce to prosím co, guru? A jak je honorovaný? Na základě jaké smlouvy na něj přispívají USrahellští daňoví poplatníci?
Už jen zmínka o jakémkoliv kupírovaném ocasovi u moci ve mě vyvolává návaly na blití.
To je tak, když někdo ve 20. století nedodělá svou práci. Odsere to příští pokolení. [bliji]

358597

24.06.2017 13:46

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

RE: Banda pošahaných magorů na palubě USS Mozkoland

r.m. 195.?.?.?

vyhazov z práce po komunisticku - to je signál kdo byl skutečným tvůrcem komunistické mizérie. Kupírovaný ocas.

358600

24.06.2017 13:52

Vladimír Putin: nejmocnější osoba na světě

O pracovních místech v USA víme to, že jsou to stále častěji práce na částečný úvazek s minimální mzdou.

r.m. 195.?.?.?

Kopírujem jejich systém, špatně placenné práce na DPP a DPČ navíc nejsou započítávány do nároku na starobní ani invalidní penzi.
Pracovní povinnost 34 - 36 let splní brzy málokdo. Je jak za našich prababiček, reverzní pokrok. nakonec sežere i své tvůrce: modré bolševiky a židy.

358601

24.06.2017 14:07

Zbytečné diplomové práce

Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři,

r.m. 195.?.?.?

Dnešní maturitě se musím smát, tyhle věci za nás uměli čtyřkaři, říká vědec Kamil Wichterle
https://magazin.aktualne.cz/jako-dite-jsem-chtel-b...
Vy sám učíte již dlouho na Vysoké škole báňské v Ostravě. Jak se změnila úroveň vašich studentů?

Řekl bych, že dobrých je pořád stejně, akorát těch špatných je víc. Školy jsou placeny od kusu, takže berou pomalu každého, kterého setřepou ze stromu, to je teď nějaká móda.
za bolševika to byly dělnické akademie, právníkem za tři měsíce ))) a protože bolševik nikdy neodešel, praktikuje totéž v jiném dresu a dobových kulisách

358602

24.06.2017 18:15

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

NOVINKA - Israel Attacks Syrian Arab Army in Support of Al-Qaida Blitz Attack

r.m. 195.?.?.?

http://halturnershow.com/index.php/news/world-news/661-israel-attacks-syrian-arab-army
Izraelská armáda v sobotu oznámila, že izraelské letectvo (IAF) zničilo nedefinované množství děl a tanků syrské arabské armády v syrské provincii Quneitra. To, co se neobtěžovala zmínit, že útok se shodoval s útokem Al Kajdy na tytéž syrské síly. Vypadá to, jako by se Izrael stýkal s teroristy z Al-Kajdy.
Kolik takových zvěrstev ještě bude kupírovaným ocasům tolerováno?? [bliji]

358611

24.06.2017 22:39

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

RE: Za vším hledej demokrata

r.m. 80.?.?.?

ale, ale...zřejmě jsi to v mladém dospělém věku nezažil...nadávám na současný režim vydatně, ale tvůj názor je mi k smíchu, možná spíš k pláči.

358616

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 5

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 1

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 2

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 13

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Měnové kurzy

USD
25,41 Kč
Euro
27,56 Kč
Libra
31,44 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
15,42 Kč
Švýcarský frank
26,11 Kč
100 japonských jenů
23,53 Kč
Čínský juan
3,59 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
32,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 022,57 Kč
1 unce stříbra
367,39 Kč
Bitcoin
173 092,30 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 676 943