Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kerob

Nalezeno 52 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2010 07:22

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Gratuluji

kerob 85.?.?.?

Držte se.

231659

26.11.2010 11:55

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: s financnymi prispevkami

kerob 85.?.?.?

No, jestli jste to ve svém životě dotáhl až ke strachu z ,,popotahování,, , tak je myslím zbytečné kupovat tričko. Promiňte, ale Váš příspěvek je jako z roku 1980. ,, Mámo my si tady rádi počtem, že? Tak nějak jiní články než na TN.cz a podej z lednice další vychlazený. Je to super číst popotahovanýho autora a na nás mámo se nedostanou. My jsme předce nic nepsali a jenom čteme.,, Omlouvám se ,ale vy jste mě tak svým příspěvkem zarmoutil. Je rok 2010 a i kdyby tady vládli Číňani, Rusové nebo USA, vždy to bude milý pane o osobní statečnosti. Starach vám nikdo nenařídil a také Vám ho nikdo nezakáže. S tím musíte bojovat sám. Pouze číst podle Vás zakázané příspěvky nestačí.

233090

06.12.2010 09:51

Wikileaks = Asanace internetu

Wikileaks

kerob 85.?.?.?

Myslím si, že pravda bude nejblíže příspěvku pana ,,jean.laroux,,. Ve společnostech je obrovský přetlak. Je to přesně jak papinův hrnec. Kam se demokratické státy dostali? Denně to vidíme v Evropské unii. Regulace,regulace a znova regulace. Státy doslova krachují a fiktivní miliardy, jenž jsou jenom čísla v bankovním počítačovém systému jsou možná schopné oddálit účetní krach, ale nejsou schopné uklidnit lidi. Kde je kapitalizmus, který panoval v USA a západní Evropě ještě počátkem 90 tých let? Zmizel, respektive byl přetvořen v polofeudální, korporální celek bohatých nadnárodních společností, které ovlivňují nejenom trh, ale dnes i politiku a chod téměř každého stát. Lidé sice slyší neskutečné sliby, řešení a chodí k volbám pro dobro věci, ale mají se hůř a vidí kolem sebe chaos a krach hodnot. Hodnot, které budovali celé předchozí generace, kdy miliony lidí umírali za vlast a stát. Dnes jsou to povětšinou pouze prázdné fráze. To platí o USA stejně jako o EU. No a do toho se vyrojila spousta alternativních internetových médií, blogů, stránek v nichž si každý hledající najde ty své zdroje informací. Někdo rád Ufo, jiný konspirace, záhady až po duchařinu. Dalo by se říct, neškodná zábava při úniku z reality. Ale jedno máme všichni,kteří hledají společné. Vidíme realitu jinak než ti u TV bedny při nějaké super star. A tady nastává podle mne zásadní problém. Jsme síla, která má na vše jiný a osobitý názor. Ať je správný čí nikoliv, odchyluje se od mainstremu a oficiální propagandy. Zatím nejsme schopni nikoho moc ohrozit, pouze jim nevěříme. Ovšem jednoho dne můžeme být strašně nebezpeční pro bohaté klany a rody. Už nejsme jásající dav nad narozeninami královny. Už se nechceme poníženě klanět majestátu za pár drobných na svůj provoz. A jak vládnout když se lidi tzv. probouzejí a nemají po staletí budovanou přirozenou úctu k rodům, systému, republice? Už nechceme odvádět desátky na nesmyslné války a pohodlí mocných, kteří nás mají pouze jako zdroj potravy a svého blahobytu. Vždyť o peníze jde až v prvním řadě. A vládnout, nebo válčit bez finanční rentability nemá smysl. Ovládat svět a nevydělat také ne. Globální ekonomika je na tom založena. Bez burzy a dluhů by se zhroutil každý systém. Vše je postaveno na bankách a finančních hodnotách, které neexistují. Co je burza jiného než kasíno? Do toho všeho neustále válka, válka, válka. Je jedno jestli proti terorizmu v Iráku, nebo proti Srbům, Iránu. Hlavně neustále válčit. Nic nevyhrát a vyrábět zbraně, tedy hlavně je prodávat za peníze daňových poplatníků. Jenomže jak dlouho budou lidi věřit na bubáka Ládina? On je pořád svobodný, tedy pokud žije a existuje, ale my? My už moc ne. A tak je potřeba odvést pozornost. Tady ropa v zálivu, jinde bomba v botě nějakého pofidérního cestujícího no a dnes Wikileaks. Je to pouze další dí...

Automaticky kráceno

233777

06.12.2010 09:52

Wikileaks = Asanace internetu

Wikileaks

kerob 85.?.?.?

Je to pouze další díl do puzzle NWO. Nic víc, nic míň. Jde o další utažení šroubů a přiložení pod kotel. Žába se vaří pomalu, ale jistě. Než se mainstrém vyblázní nad skandály z Wikileaks, tak mají o čem všichni psát, mluvit, přemýšlet. No a zatím se stanou věci, na které nikdo nebude poukazovat a nebude si jich všímat. Jsem přesvědčen, že Wikileaks je pouze kouřová clona. Jde jenom o to, co má schovat. Čína a Rusko nebudou obchodovat v dolarech, Írán a jaderná velmoc, terorizmus a Jemen, Pákistán atd. Ekonomická krize, která hrozí být větší než ta poslední. Může to být sto dalších věcí. Čas ukáže kdo a proč rozehrál tuto hru. My se bohužel můžeme pouze domnívat a psát si o tom. Tak to dělejme než nám internet začne nabízet pouze reklamy na oficiálně schválené zboží a trochu toho ,, zakázaného,, porna pro únik z teto nevšední reality. Píšu v jiném jazyce, tak mi promiňte chyby.

233778

07.12.2010 09:22

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Pěkný článek, díky

kerob 85.?.?.?

Nazval jste to velice hezky slušní a neslušní. Vím, že je to pokus obrazně vyjádřit stav toho co se kolem nás odehrává, ale pokusme se nad tím zamyslet. Ať by se jednalo o reformu stávající společnosti, nebo o pád staré a vytvoření společnosti nové, je jisté, že momentální stav není status quo. A stejně jako já, je periodicky se rozrůstající počet lidí, kteří cítí, že nějaká změna určitě přijde. Cítíme to všichni, že jsme došli do slepé uličky vývoje našeho společného bytí. Nemyslím tím techniku, ta si čím dál víc vystačí už i bez nás. Čekám jenom na dobu, kdy se začne replikovat sama a my se staneme nadbyteční. Ale zpět k myšlence. Dosáhli jsme obrovský pokrok ve vědě, technice, medicíně a v možná dalších sto oborech, ale v čem jdeme mílovými kroky zpět jsou lidské a společenské vztahy. Co je dnes rodina? Má ještě toto slovo vůbec nějakou váhu a cenu? Tam bych já začal hledat naše současné globální problémy. Člověk vpadne do teto společnosti a posadí ho k televizi, pak internetu, pokračuje vzděláním, vysněnou kariérou, kterou letí životem a neohlíží se zpět. Nehledí na následky svého konání. Chce být dravý, krásný, bohatý. Vidí to denně na Nově, Primě. Život se mu smrskne na krátké textové správy, práci, hypotéku. Jak jde dohromady nová stíhačka Gripen a několik tisíc bezdomovců? Jak nový Pandur a invalidé, na které není v rozpočtu místo? Kolik takových příkladů najdeme za 10 minut? Jak vytvořit spravedlivou společnost, když nám nefunguje to nejzákladnější a to vztahy doma u společného stolu. Jsme připraveni na novou společnost, nebo jenom chceme nějakou změnu, ať je sranda a něco se děje. Tu poslední revoluci jsme si nechali ukrást ze stejného důvodu. Více jsme chtěli. Budeme pracovat víc a budeme víc vlastnit. Tady je toho výsledek. Jako z Orwella ,, budu pracovat víc a radostněji,, Pak nás prodají na jatka, protože nejsme bez výkonu k ničemu. A tak hledáme cestičky k něčemu novému, nejlépe totální změna, ale nejlépe u sousedů. Doma ne, těžce jsme si na to vydělali a nechceme o to přijít. Proto hledáme na internetu a ne doma, nebo u sousedů. Kolik lidí pošle anonymní SMS na Haiti a překročí bezdomovce, který si za to zcela jistě může sám. Kolik lidí se rozbrečelo na malou Natálkou a mine dětský domov aniž by se zamyslel. Je to jenom moje úvaha, zda jsme připraveni na změnu, zda ji chceme opravdu. Co jsme tomu schopni obětovat a jakou cenu jsme schopni zaplatit. A ještě omluva za případné chyby.

233854

15.12.2010 08:07

Je čas pomáhat

Malá úvaha k tématu

kerob 85.?.?.?

Pokaždé, když se objeví podobný článek o člověku, nebo rodině, kteří, byť z jakéhokoli důvodu neustáli tlak teto doby, vyrojí se kvantum fundovaných rádců a hodnotitelů. Vždy mě zarazí, kde tito lidé berou v sobě tolik odborných znalostí, rad a okamžitých řešení a jak ve dvou holých větách pod popisem problému, dokážou odsoudit a zaujat správný, lidský postoj. Tak se vždy dočtu, že jeden každý postižený podobnou tragédií si za to může sám, že se mu určitě nechce pracovat, že je asi negramotný. Ti odbornější většinou onanují nad problémem z teplé kanceláře a za státem placený internet považují takové téma za kratochvíli a duševní onanii. A tak se můžeme dočíst, že každý máme stejné možnosti, práva a že to, či ono neměli podepisovat nebo dělat a kdo je blbý, tak ať hold platí. Jenom doufám, že se toho nechytí Iděs nebo TV Noha. To by teprve byl poprask. Asi jako bezdomovec, který si dovolil bydlet v kanálu a mít tam varnou konev. To, co pod tím článkem předvádělo pár diskutujících by si zasloužilo vytesat jim to na náhrobní kámen. No ještě, že ho zadržela naše pomáhající a chránící policie. Když na Florenci nedávno uhořela spousta mladých lidí a pes, tak jsem se zase dočetl, že je většině lidí toho psa líto a bezdomovců škoda není, neb jich je dost, nechtějí makat a smrdí. Já to psal nedávno pod nějaký článek zde do diskuze, že všechny společenské změny, které mnohý očekáváme, nemůžou být změnou k lepšímu, pokud se nezačneme k sobě a svému okolí chovat jinak. DMS pro Haiťany je jistě prospěšná věc, ale doma nám umírají lidé, kteří nemají kam jít, nemají co jíst ani se kde vyspat a nejsou to jenom ti, které potkáváme na hlavním nádraží. Kolik je podobně postižených lidí a celých rodin, kteří bydlí na ubytovnách, v podnájmech nebo u různých kamarádu v domnění, že se to nějak zlepší? Nezlepší! Tato země má nakročeno do velkého průseru a my s ní. Ne každý má rodinu, která pomůže, nebo dobré vzdělání a pracuje za managerský plat. Věřte mi, že z vlastních zkušeností vím o čem píšu a všichni ti, kteří si myslí, že je tady nějaká záchranná sociální síť, nebo, že je nějaký úřad kam podobně postižená rodina zajde a tam to někdo začne řešit je na omylu. V tom nejlepším případě přijde dotyčná paní o své děti, které náš sociální stát zavře do ústavu. Proto prosím, než začneme někoho odsuzovat, zamysleme se, jak můžeme ve svém okolí pomoct, ne jak rychle odsoudit. Když se člověk začne propadat na dno, tak první o co přijde jsou všichni ti kamarádi a známí, kteří Vám rychle dají nějakou dobrou radu, ,,třeba zajdi na internet, tam jsou byty levný,, a dál na Vás nemají už čas. Ne vždy je to pouze o penězích. Někdy snaha a dobrá vůle je víc, než samotná pomoc a člověk pak ví, že není sám a odepsaný. Omlouvám se pravopis, píšu v jiné...

Automaticky kráceno

234270

15.12.2010 11:32

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

kerob 85.?.?.?

Samozřejmě máte pravdu. Tento problém není černobílý a neobsahuje jednoduché řešení jednotlivých situací. Ovšem jestli chceme diskutovat, tak by jakákoliv diskuze měla mít nějaký konkrétnější závěr, na kterém se většina shodne. Uvidíte kolik odsuzujících příspěvků zde do večera bude. Výsledek bude ten, že tak čí onak si za to může sama a otravovat s tím nemá smysl. Proč, ale pak podobné články číst? Proč se nad tím zamýšlet? Výsledek jsou jenom řeči, které kromě odsouzení a vymýšlení proč to, či ono k ničemu nevedou. Jak z toho plyne nějaká konkrétní rada nebo pomoc? Nijak. Pokecáme, potrápíme klávesnici a zítra zase jiný problém. A tak je to v teto republice ze vším. Nic se nikdy nedodělá až do úplného vyřešení. Jak pomoct bezdomovci když nemá kam jít? No samozřejmě bydlením. A pokuste se nabídnout řešení ať stát takto postiženým lidem dá sociální bydlení, byt nebo ubytovnu a odpustí platby na nějakou dobu. Hned uvidíte tu nevoli občanů, co si to o sobě myslíte, když oni musí splácet hypotéku a nikdo jim nic také nedal. Takže já osobně nevěřím v jakékoli řešení. Ba, naopak ta paní na tom bude ještě daleko hůř až začne násilné pomáhání. Ale nejde jenom o ní. Těch případů jsou tisíce. Návrhy brigád a vzdělání jsou jistě důležité, ale momentální situaci to nikomu z nich neřeší. A převychovat? Jak a k čemu? To už tady bylo a víme kam to vedlo. Nakonec se její případ rozebere natolik, že ač všichni bez informací, ale se zaujatým postojem viny někoho, o kom včera nikdo neměl ani tušení, ji odsoudí.. A proto mnoho lidí pomoc spíše odmítá. Místo pomoci většinou dostane od spořádané společnosti přes držku. Když ovšem není řešení a nikdo ochoten naslouchat, tak co s podobně postiženým člověkem dál? Pracovní tábory? Nebo hromadně navrhované zbavování svéprávnosti? Co takhle zabíjet? Nějak humánně a bezbolestně? I když se obávám, že i to bezbolestně by se většině spravedlivých a neomylných nelíbilo.

234283

18.03.2011 08:25

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

Pane Vladimíre

kerob 85.?.?.?

Mám takový osobní pocit, že byla učiněna objednávka na Vaše odsouzení. Čím víc se budete snažit dokazovat svou nevinu, tím víc bude systém pracovat. Vy víte jaký je to systém a on ví, že Vy to víte. Proto si myslím, že by možná stálo za úvahu hledat jiné řešení a už sem k soudu nechodit. Nevím jak lze po právní stránce toto udělat, ale uvažujte o tom. Oni Vás uznají vinným. Ať dřív nebo později. Stejně jako Vy bych si přál aby to nebyla pravda, protože Vím z jakého důvodu Vás soudí. Nebudu psát, že Vám držím palce. To je hodně málo, ale věřte, že s Vám nejenom cítím, ale to i prožívám. Jedním slovem mi to není lhostejné. Chtěl jsem jenom, aby jste to věděl. Hodně štěstí.

239743

26.08.2011 09:18

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

No jo...

kerob 85.?.?.?

Jsou to jenom informace. Možná pravdivé a možná ne. Co na tom záleží a proč se v tom takto hrabat? Je pouze jediná informace, která je na beton jistá a to, že NATO,USA, vojenské korporace, tajné služby, media a armáda jsou ve špatných rukou. To je totiž začátek konce. Mají jednotné ,, velení,, a dokážou cokoliv. Je jedno jaký, který, nebo čí stát to odnese, nebo proč se rozhodnou to, či ono zničit a podřídit NWO. Podívejte se jaký posun se stal za posledních pár let. Dnes už nikdo neřeší nějaké zasahování do práv jedince. Jde už o celé národy. Každý přece musel vědět, že se Lybie nemůže udržet. Byla to jenom otázka času, peněz a dezinformací. Co na tom záleží proč tomu tak je? Proč Kadáfi, nebo Husain nebo kdokoliv. K soudu se stejně nedostane a my se nikdy nedozvíme jaká hra se to vlastně hraje. Podstatné je, že jsme trochu v ,,prdéééli pane hrábě,,. A v den když to prokoukneme bude už několik let pozdě.

251891

26.08.2011 09:37

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

hledáte chybu v článku nebo u autora. Ten popis sedí. Toto je bohužel obrázek naši společnosti. Když někdo poukáže a pravdivě zhodnotí to co vidí a žije, tak se stává terčem jako na střelnici. Proč se nevyjadřujete k tomu co je příčinou tohoto stavu? Je to proto, že je to jednduché a nic to nestojí. Proto jsme tam, kde dnes jsme. Kritizujeme, nadáváme si mezi sebou a to nejpodstatnější nám uniká, pakliže už neuniklo. Tato země nevzkvétá, abych použil tuto památnou větu. Ba co víc chřadne a nevypadá to s ní nijak růžově. Stejně jako s lidma v ní. Kdo tady posledních 20 let žije, ten to musí vidět. A nic na tom nezmění výkřiky a rady k tomu jak měl autor článek napsat nebo jestli měl jit do komunální politiky. Ne politika, ale lidi této země ji mají spravovat. To je důvod proč jsme tam, kde jsme. Všichni čekají, že někdo něco udělá. Začněte třeba tím, že budete psát vlastní články a ne se vyjadřovat k těm co napsal někdo jiný. To bude možna prospěšnější. A ještě omluva za mou nedostudovano češtinu.

251896

26.08.2011 09:43

McHuba mává „vlajkou svobody“

No

kerob 85.?.?.?

vždyť má vlastně pravdu. Teda tu jejich. Ono z jejich pohledu Lybie už opravdu demokracie dosáhla. Tedy té demokracie, kterou jako jedinou oni uznávají. ,,Potěš pánbůch,, komu ji naexportují jako dalšímu.

251898

26.08.2011 09:47

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

Děkuji. Já to vlastně chtěl napsat podobně, ale vy jste to napsal přesněji.

251899

26.08.2011 09:51

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: No jo...

kerob 85.?.?.?

Ano, je.

251900

26.08.2011 15:18

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pro Vás všechny, kteří

kerob 85.?.?.?

Ale tady nejde o články nebo vlastní projekty. Tady jde o to, že se řítíme otevřenou branou do elektronického koncetračního tábora a ještě se u toho usmíváme. Co bude za rok, dva nebo tři? Koho pak budou zajímat názory na ten či onen článek, nebo autora. Již zase 20 let remcáme a nadáváme. Pouze jsme se přesunuli z hospod k internetu. A zatím nám vše co celé generace předků vybudovali, někdo v klidu vzal a ještě za to sklidil potlesk na otevřené scéně. A klidně se nechá ještě děkovat a volit až do uplného zestárnutí, jak to s náma myslel dobře. Já vidím problém pouze v netečnosti lidí. Ne v jejich názorech nebo článcích. Jejich pohodlí, které nemíní vyměnit za trochu rizika jsou živnou půdou pro různé Kalousky. Žádné diskuze na internetu nikdy nic nezmění. A to ani tady na Zvědavci. Nestačí si psát a hanit. Musíme si to říkat do očí. Pouze když budeme lidi potkávat a mluvit, můžeme diskuzí přijít k tomu co hledáme a co chceme do budoucna. Ne každodenním psaním a vyjádřováním se ke všemu co kdo napíše. Pouze když budeme s lidma v kontaktu můžeme vytvářet budoucí realitu. Takto je to pouze reality virtuální.

251935

27.08.2011 12:20

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Svatá prostoto.

252003

27.08.2011 15:33

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Máte pravdu. ,, Bože jak já těmto lidem závidím,, Žádné nejasnosti, žádné pochyby. Vše najde v televizi na třech kanálech a pokuď je štoural, tak ještě v BBC a CNN. Co k tomu dodat? Kdo nechce tak ten neslyší a nevidí a nikdo ho k tomu nepřinutí. Je v podtatě štastný. On nezná pocit kdy je člověku na blití protože ví že se zabíjejí děti kvůli ropě, zlatu a bůhví čemu ještě.

252021

27.08.2011 18:15

NATO a spící buňky jako černí koně vzbouřenců

RE: Vsak ano.

kerob 85.?.?.?

Jo, to bude kvikotu. Ale stejně jim tu naivitu někdy závidím.

252032

30.09.2011 10:33

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Mrzí mne to...

kerob 85.?.?.?

Dobrý den pane Vladimíre. Začnu tím, že je mi to líto. Za Vás i za nás ostatní. Dospěli jsme do bodu, kdy je zbytečné pochybovat o tom, jestli se staré pořádky vrátili nebo ne. Nechali jsme to dojít až sem. Do stavu, kdy se systém otočil proti nám a kdy státní mašinérie pracuje proti lidem, kteří ji před dvaceti lety pomohli stvořit. Myslím, že se za nějakou dobu ocitneme tváří v tvář něčemu, co většině zatím nedochází a co si asi nikdo nepřeje. Vina je bohužel na naši straně. Pomohli jsme stvořit systém konzumu, kde jediné co vládne jsou peníze a cesta k nim je podružná. Od toho se odvíjí vše ostatní. Jak v životě člověka, tak v životě celé společnosti. Většina je touto formou konzumního bití nakažena natolik, že si to, ne jenom neuvědomuje, ale ještě tento systém bude bránit do posledního dechu. Nemusíme si nalhávat, že snad jednou lidé procitnou, nebo nám někdo vytvoří něco lepšího. Pomohli jsme k moci parazitům, kteří si vytvořili zákony proti nám. Ne, že se jich nesmíme zbavovat, ale nesmíme o tom ani pochybovat. A všichni víme, že parazit nakonec zničí svého hostitele. K tomu je stvořen. Přeji Vám i nám ostatním pevné nervy a Vám ještě navíc hlavu vzhůru. Věděli jsme, že nemůžete vyhrát, i když jsme asi doufali, že tak daleko ještě nejsme, že máme ještě čas. A všichni jsme se spletli. Držte se. (omluva nakonec za mou nedostudovanou češtinu).

254207

A proč se pod ten svůj choroboplodný výtvor nepodepíšeš, Ty hrdino? A co pak? Svět bude bezpečnější a Ty budeš v klidu? Nebo jenom ukojíš svou touhu udávat a stát se větším malým českým človíčkem. Víš trpaslík nebude větší ani kdyby se na horu postavil. To řekl již Cicero, ale Ty jsi jenom provokatér a mne mrzí, že jsem na Tebe reagoval. Nu což, tak podávej a ukoj svou slabomyslnou chuť být větším.

254216

11.11.2011 08:38

Bělorusko se připravuje na obranu proti agresi NATO

RE: Autor je vtipálek

kerob 85.?.?.?

Jo, jo odhady ekonomů. To je něco jako odhady numerologů. Jestli je Lukašenko diktátor, tak co je potom EU komise? Co je Baroso a spol? Co je Šarkozi, Merkelová? To jsou takový demokraté, že když zjistili, že Řecký premiér chce vyhlásit referendum a nechat na lidech, aby si rozhodli o svém osudu, tak málem Řecku vyhlásili válku. Ale, to je asi košer a demokratické. Poslední dobou se mi Vojto, zdá, že nerozlišujete propagandu od celkem zřetelných věcí. A to je škoda. Jinak samozřejmě je to Váš názor a já s ním pouze nesouhlasím. Nic osobního v tom nehledejte.

256907

09.01.2012 14:06

Diskuze upadá

Diskuze neupadá, upadá svoboda.

kerob 85.?.?.?

Dobrý den. Málokdy přispívám, ale většinou pozorně čtu doskuze pod článkama, které mne zajímají. To pouze na úvod. Teď k danému tématu. Co o nás vypovídá, že musíme mít vždy nějaký dozor, vrchního dohlížeče, cenzora chcete-li bedlivé oko, které nad náma bdí a sleduje, aby jsme nešlápli vedle? Proč je najednou diskuze plná různých návrhů na lepší moderování diskuze, na různé úpravy a dohlížení? Je to to, oč nám všem tady na zvědavci jde? Toto je to, co tady hledáme? Více omezenou diskuzi? Pro mně je jedno jestli Pepík, nebo Janek vnáší do diskuze věci mimo téma, nebo je arogantní. Stejně když někdo píše třeba 10x za minutu mi nevadí. Čtu to co má nějaký smysl a vypovídací hodnotu. Když je to něco jiného, tak se pousměju a dál od podobného diskutujícího nic nečekám, natož abych reagoval. Já tady hledám hlubší význam, než banální okopávání kotníků někomu s kým někdo nesouhlasí. Co vlastně pan vydavatel chtěl tímto článkem naznačit? Že se bojí aby ho někdo zase netahal po soudech, nebo je v tom něco jiného, zákulisnějšího? Můžu si to myslet? Můžu, mám na to právo. Mám se bát přihlásit se pod vlastním jménem? Co zbude ze Zvědavce za pár měsíců, když se bude ubírat tímto směrem? Odpovězte si samy, nebo si počkejte.

260495

02.02.2012 08:01

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Dobrý den, tak je to tady.

kerob 85.?.?.?

V mých předešlých příspěvcích jsem si kladl několikrát otázku, kam se to vlastně Zvědavec řítí. Teď už to víme všichni. Doba nám opravdu dozrála do žaludečních vředů. Česká policie píše do kanady o vydání IP adres, mailů, kvůli závažné kriminalitě. No je otázkou co je závažná kriminalita a proč je potřeba IP a maily. Ale, nechme policií, ta pouze dělá svou práci i když to bohužel je opět práce ideová a ta závažná kriminalita se určitě týká názorů a nedejbože popírání něčeho co se nesmí. Zaráží mne, proč pan editor nezveřejnil o koho se jedná, nebo to aspoň v souladu z Kanadským, nebo Českým zákonem nenaznačil. Takto jste pane pouze zasel strach do myslí spousty lidí, kteří sem chodí. Za sebe mohu říct, že jsem tady naposled. Už nikdy stránky Zvědavce neotevřu a nikdy se sem nepřihlásím. Můžete si to po čase ověřit. Ne proto, že bych měl strach, ale nesouhlasím s tím co jste udelal pane Stwora. S pozdravem Pavel Nowak, Praha

262217

25.06.2012 07:51

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Guantanamo?

kerob 109.?.?.?

A proč by to měl vysvětlovat zvědavec? Ať vysvětlí USA jak je možné, že někoho zadržuje dlouhá léta bez soudu ve vězení mimo USA a pak když ho po dlouhých letech výslechů a to i mučení, které osobně Křovínek podepsal, propustí, se takový mukl stane šéfem teroristické sítě. To by to v té Americe bylo docela na pováženou, když jim propuštění vězni z Guantanáma zakládají teroristické organizace v jiných státech. Podle mého mínění i vězení v civilizované zemičce, třeba za krádež jízdního kola dokáže člověku nehezky zamíchat se životem a ten má pak co dělat, aby se zase, pokuď tedy chce, vrátil do normálního života, natož zakládal organizace v jiných státech. Myslíte že takto propuštěný vězeň není pod kontrolou tajných služeb i po propuštění? Tak proč myslíte, že by toto měl vysvětlovat zvědavec. Napadá mě trochu ,,zcestná,, myšlenka. Co když na Guantanámu spíš ty teroristy vyrábějí, než potlačují. Ale jak píšu je to zcestná myšlenka.A ještě dovětek mimo téma. Prohlížeč google chrome mi hlásí asi toto. Na teto stránce se vyskytuje nebezpečný obsah-chcete stránku načíst? To jenom tak pro zasmání, jak to ten pan Google v USA všechno ví?

271090

02.07.2012 20:29

Piráti na internetu

RE: Pirateni..

kerob 109.?.?.?

Obávám se, že na toto Vám nikdo neodpoví. Nevím proč. Je to jako nějaká kletba, která jim nedovolí o tom přemýšlet. Vemte nájem, benzín, potraviny a vlastně dnes už cokoliv. Vše je přinejmenším srovnatelné s cenama na západ od nás. Minimální mzda ve Švýcarech 80 000 Kč a ceny? Téměř stejné. Plat tramvajáka v Rakousku nebo v Německu, mzda dělníka v automobilce v DM a CZ. Nechápu, proč to nikoho nezajimá. Na Slovensku Euro. Kolik vydělá pokladní v Berlíně ve stejném supermarketu u stejného majitele tam a na Slovensku? Vždyť její produktivita je stejná, jinak ji vyhodí. To je i případ těch CD. Stejný autor, materiál a lisovna v Číně. Dovoz stejný k nám i do USA. Nechápu, kde je ta chyba. Víte to někdo, proč je toto téměř tabu?

271406

17.07.2012 06:46

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Totalita...

kerob 109.?.?.?

Promiňte, ale jaké výsledky?

272065

18.07.2012 10:38

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

O co Vám jde?

kerob 109.?.?.?

Nemůžu si pomoct, ale ať se snažím sebevíc, nerozumím tomu. Opravdu to píšu s plnou vážností, že tomuto tzv.problému nerozumím. Před pár lety, dejme tomu 20 let jsem znal jednoho staršího pána, který byl hercem v divadle a při jednom vinárnou opojeném rozhovoru se mi přiznal, že není na holky, ale na kluky. Že s věkem přibývá problémů se sháněním partnerů a že je to vlastně jeho prokletí. Do te doby jsem to nevěděl a pak mi to bylo jedno. Proč ne? Co mi je po tom kam si kdo strká po večerech své nádobíčko. Proč bych měl jeho sexuálním zájmům věnovat jakoukoliv pozornost? Proč to píšu? Proto, že pořád a že jsem se snažil to nějak pochopit, nedokážu tento problém nijak pochopit. Kdo tady utiskuje homosexuály? (Já jsem pořád pro slovo buzerant, ale tady to nenapíšu, protože bych byl označen za homofoba). Co je v lidském společenství hrdého na tom, že si nějaký tlustý, zarostlý chlap navlékne růžovou paruku, sundá kalhoty a jenom ve slipech mává na zděšené kolemdoucí z alegorického vozu duhovou vlajkou a za rytmu Ilonky Czákové se vlní do rytmu ,,růžovou, jen růžovou tiriruru rip rip,,Komu se tím co vysvětluje, dokazuje? Za jaká práva tito postižení (a to postižení píšu ůmyslně, protože jsem o tom přesvědčen) spoluobčané vlastně bojují? Právo na co? Chodit nahý? Strkat si ho do zadku na veřejnosti, nebo o co vlastně jde? Tak si dejte nějakou placku na čelo, třeba jsem normální a mám rád růžovou a nechte své okolí na pokoji.Proč potřebujete záštitu ambasády USA a Izraele? O čem se nás snažíte přesvědčit? Nenapadlo Vás, že sloužíte za užitečné idioty v pravém slova smyslu? Že nejde o Vaše zadnice, ale o rozklad společnosti? K čemu se to vlastně propůjčujete a jak se Vám s tím žije? Proč se vymezujete samy ze společnosti a v hlavách máme zakódováno, že Vás už tá 96% většina sere? Máte na to nějakou odpověď. Vy si myslíte, že strkat si ho do zadku a líbat se s vousatým chlapem je normální, já si myslím, že není a je mi z toho na blití. Ovšem proč se o tom máme přesvědčovat z nějakých pochodů? Tak se doma líbejte a strkejte si ho kam chcete, ale co já stím? Co vlastně po nás chcete? Adopci dětí? A až i toho dosáhnete, tak pak co? Vlatní tramvaj? Jak říkám, opravdu tomu nedokážu porozumět. Kerob

272173

22.07.2012 09:36

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

kerob 109.?.?.?

Říkáte po zuby ozbrojený diktátor? Nebudu Vám brát iluze a Vaši oficiální sračkometovou pravdu, ale Assad pravděpodobně padne a možná skončí jako Kaddáfi. A proč? V příspěvku nademnou to je popsáno přesně. Tato mocenská hra tzv. západu a s nim provázaných rodin, které vlastní vše včetně nás samotných, nepřestane dokud nezničí a nepodmaní si vše. Mají plán a podle toho fungují. Vy i já jsme pro ně něco jako okem neviditelná bakterie, která má jediný účel. A vůbec jim nevadí jaké máme názory a jestli se v nich shodneme. Říkáte diktátor, ale to byl přece Kaddáfi také a všichni si s ním třásli pravice. Kde je ten diktátorský režim dnes a jak je lidem? Co myslíte je ta demokracie západního stylu, to dobité právo vše rozprodat nadnárodním koncernům opravdu to, po čem touží lidé? Irák, Afghánistán, Lybie a teď Syrie. Pak Irán. Tam všude žijí lidé už tisíce let a nechme na nich, ať oni posoudí jestli žijí pod útlakem diktátora a jestli chtějí, tak ať si ho třeba pověsí, nebo nosí na rukou. Ovšem je to jejich země a jejich vláda. To oni se musí rozhodnout a vypořádat se s tím. Ne Hilary Clinton, NATO, EU a já nevím kdo ještě. A pokud píšete že nejsou schopni se ubránit Ruskýma zbraněma, tak je to lidové povstání. Já jsem si jist, že jestli se Rus opravdu nasere a vjede tam se zbraněma, tak západ a Hillary se zmůžou pouze na plané kecy a do týdne je po povstání. Vlastně něco jako už proběhlo s požíračem kravat. Myslím, že to také kolidovalo s olympiádou.

272324

22.07.2012 10:50

Bude zatraceně těžké financovat svatou válku NATO

RE: lidove povstani

kerob 109.?.?.?

No možná mi to nesedí, ale kdo z nás má informace. Máme pouze to co si nastudujeme a myslíme. Dáváme si dohromady skládanku, kterou nemůžeme z určitostí složit, neb netušíme jaké je zadání. Takže vše je vaření z vody. Vědí to pouze ti, kdož to mají naplánováno a provádějí to. To je viditelné i bez většího hloubání. Nicméně vlastnit ještě neznamená mít to podmaněné. Vlastnit stát prostřednictvím nadnárodních korporací, dluhů a loajální vlády, která kope za vlastníka a ne za národ, ještě neznamená, že ten stát máte podmaněný. A myslíte že přestanou? Že jim bude stačit Syrie? Ne pak zase Irán a pak bude konec? Ne nebude, bude další stát, který je potřeba si podmanit i za cenu války a naprostého chaosu.Co se zničí si lidé nakonec vlastníma silama opraví. Oni to pouze zafinancují na mnohaprocentní nesplatitelný dluh. A tak pořád dokola. Nicméně netvrdím, že to píšu tak aby se Vám to líbilo a sedělo to do Vaši skládanky. Nemám patent na pravdu. Mám stejné info jako Vy. Pouze se ho snažím poskládat podle své hlavy. Nicméně základní fakta nám sedí a oba víme kam že to vlastně spěje. Už i ovečky u sračkometů začínají pochybovat.

272327

25.07.2012 10:39

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

,,Opravdu bych doporučoval panu Stworovi vybírat si autory a pokud možno si uvědomit, že ruští nacionalisté, nevidící "břevno v oku svém" nejsou opravdu ideálním zdrojem,, Proč myslíte? A kdo je tím prověřeným zdrojem z kterého čerpáte Vy? Doporučte něco. Třeba BBC, CNN. MFD. TV NOVA, ČT? Nebo kde čerpáte info Vy? Jistě že nelze brát pouze jeden zdroj informací a utvářet si závěry. Ovšem věta ,, Abychom ještě na USA nevzpomínali se slzou v oku,, je z dnešního pohledu na svět a události posledních 15-20 let velice zajimavá.

272465

25.07.2012 11:41

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

Jistě je pravdou, že je jedno jestli mráz přichází z Kremlu, nebo z Bílého domu. Jenomže Amerika těží z toho, že vyhrála studenou válku a z rozpadu Ruska. Takže ztratila protipól a utrhla se z řetězu. Je to vidět všude tam, kam šlápne noha Amerického vojáka. Zbytečně nad tím polemizujeme, ale jisté vyvážení sil je nezbytně nutné. Ať se nám to líbí nebo ne. Jinak nás zahltí sofistikovaná, ultramoderní světová totalita a bude jedno kdo bude v jejím vedení. Proto se dnes spousta lidí obrací k Moskvě v naději, že nedopustí úplné zhroucení teto narušené rovnováhy. Ovšem je tady ještě Čína, která zatím vyčkává a buduje armádu. Bohužel je tady možnost, že všichni jsou už domluveni a hra na rozdělení světových sil se pouze hraje pro okolní svět. A toho se obávám já, že sféra zájmů je už rozdělena. Pak se také může stát že mráz začne přicházet z několika stran a nám pak může být už pouze zima.

272469

25.07.2012 12:22

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

To co jste napsal má logiku a já s tím souhlasím. Pouze bych nevyčleňoval ten konflikt světů. To co se děje dnes v arabském světě a to jak USA a NATO válčí v těchto končinách je podle mne opravdová válka světů. Vždyť se podívejme na Lybií. Tam to bylo ukázkové i s propagandistickou a téměř rituální popravou, nebo spíš umučením Kaddáfiho. A Írán je v posloupnosti další jiný svět pro tyto všehoschopné tzv.spojence. Ono vyvážet demokracií je jedna věc, ale pravý význam slova, který to pro arabský svět má, včetně humanitárních bombiček velikosti slona, je už věc druhá. Víme, že takto nelze demokracie dosáhnout, ani kdyby se Hillary rozkrájela a propaganda jela o 300% víc.

272473

25.07.2012 19:29

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Směšné

kerob 109.?.?.?

Shrnul jste to pěkně. Souhlasím se vším co jste napsal. Snad jenom pro upřesnění. Těmi 15-20 lety jsem ani tak nemyslel četnost konfliktů, jako sofistikovanost s jakou jsou prováděny. Myslím tím události po pádu dvojčat, včetně teto události samotné. Ale jinak jste to popsal moc hezky.

272486

01.08.2012 17:24

Izrael načapal Turecko rozpolcené

RE: A co Libie?

kerob 109.?.?.?

Proč myslíte, že ignoruje? Co máte nového, nebo zajimavého k volbám v Lybii? Něco se Vás zeptám. Kolik falšování voleb bylo dokázáno v demokratických státech, kde vše relativně funguje, kde je tzv.demokracie a kde můžete jít volit bez obav o svůj život a přesto jsou volební výsledky mnohdy zpochybněny. Jak si asi myslíte, že se volilo v Lybií? Demokraticky, svobodně, podle vlastního uvážení? Jak asi probíhala volební kampaň? Pokuste se napsat něco konkrétnějšího a uvidíte, že to tady není žádné tabu. Je to jednoduché a tak jak Vám odpověděl ,,dub,, Ono o tom není co psát.

272817

23.08.2012 10:34

Manželstvo ako právny vzťah

Co se stalo s manželstvím jako takovým?

kerob 109.?.?.?

Za posledních dejme tomu pár let je manželství jako takové degradováno na něco jako členství ve spolku chovatelů poštovních holubů. Každý den čteme nějaké nářky homosexuálů, lezeb, transvestitů a já nevím koho ještě (začínám se v těch orientacích trochu ztrácet) jak nemají stejné postavení, jak jim společnost nedokáže rozumět, jak jsou naprosto normální atd. až po adopce dětí. Vždy s každým požadavkem otvírají prostor pro požadavky další. A těch diskuzí a článků je tolik, až s toho jde hlava kolem a nejde je přehlédnout bez postižení touto psaudo humanistickou problematikou. Zatímco typická rodina, denně zápasí ze školkou, prací, bydlením, školou, splácením a snaží se nějak v teto době přežít. Ze strany těchto pseudo ochránců je tradiční rodina zesměšňována, ponižována a maximálně brána v potaz pouze jako příměr. Když oni můžou, tak my také. Všichni víme že nejmocnější z nejmocnějších dávají peníze a pokyny k rozvýření těchto diskuzí a to jenom s toho důvodu, aby společnost rozbili a degradovali lidi v ní žijící. To se pak ta Evropa lépe ovládá a lépe prosazuje NWO, ať už si pod tím představujeme cokoliv. Vysledky vidíme denně a utvrzuje nás v tom každý pochod hrdosti, normálnosti a příměry typu, že v přírodě jsou zvířata také homosexuální. Otázkou je co s tím? Na jedné straně rodina, která zápasí o nějaký slušnější život a denodenní dávka adrenalinu z vydělávání a vychovávání, ji nic víc nedovolí. Na straně druhé lobování, neomezená podpora ambasád USA, Izraele a nevyčerpatelné finance na propagaci těchto zvráceností. Kdo vyhraje? Já myslím, že je to víc než jasné. Ovšem jak se k tomu postavit nevím. Dnes desetileté dítě chodí naočkováno ze školy, že homosexualita je správná, že demokracie je jediné možné zřízení, že zbraně jsou fuj, že bombardování v Lybií je nutné a td. Možná nám ještě zbývá si o tom psát, ale asi to nebude stačit k nějakému návratu k postavení tradiční rodiny v teto době, kde společnost jako taková trpí jednou morovou ránou za druhou. Snad jedině říci shalom s Váma naši spasitelé. Děláte to skvěle.

273749

23.08.2012 10:55

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

kerob 109.?.?.?

Čeho se bojí? No přece ,,nás,,. Jenomže my jako lidé jsme tak roztříštěni, že oni můžou být zatím v klidu. Nejdřív ,,nám,, to musí dojít.

273755

06.09.2012 08:22

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Říkáte, že drobných lidí se sledování nikdy týkat nebude? A mohu s Váma kategoricky nesouhlasit? To je jenom krůček od věty, že kdo nic nedělá, nemusí se ničeho bát a že proti těmto šmírovacím technologiím protestují pouze ti, co nemají čisté svědomí. Je to pouze Vaše obrana z nemožnosti s tím nic udělat, nebo si to opravdu myslíte? Smějete se když slyšíte o 100 000 mailů které někdo sleduje? No já vám s klidným srdcem sdělím, že každý mail je sledovám, každý hovor uchován. Záznamy se nemažou, pouze se archivují. Stejně kamery a data z nich. Nic se nevyhodí. Není důvod. Proč si myslíte, že je potřeba parta policajtů v kanceláři, kteří se přehrabují Vašim mailem? Na to stačí počítač a teprve, když je potřeba konkrétně něco prostudovat, tak nastupuje člověk. Když nastupuje jakákoliv totalita, nebo válka, lidé tomu nechtějí věřit. Když procitnou, je většinou hodně pozdě. Celá naše historie nás to učí. Bohužel lidé nechtějí koukat na pravdu otevřenýma očima. Radějí věří propagandě a pak si k tomu dávají rozumy typu. Mně se to netýká, já mám vše v pořádku. Jenomže zapomínají, že těm, kdo mají vysoké ambice, touhu po vládnutí, po penězích, vůdcům a demagogům nesejde na nějakém obyčejném ,, drobném,, člověku.

274448

06.09.2012 10:01

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Zbyšku to mě zkoušíte? Nebojte, lidí je dost a hlavně ve státní správě, bezpečnostních agenturách, vše co spadají mod ministerstvo vnitra a obrany. To jsou statisíce lidí, podotýkám loajálních a dobře zaplacených lidí. Víte jaké byli počty policie, když jsme byli ČSSR o 15 milionech lidí? Asi 30 000. Dnes je nás 10 mega a policajtů, měšťáků, tajných všech co do toho lze zařadit je přes 100 000. Tehdá nebyla kamera v HD rozlišení na každém rohu v pěti kusech. Nebo Zbyšku proč si myslíte že tam ty kamery někdo instaluje. Aby tam byli pro parádu? A k tedruhé části, jak počítač vyhodnotí větu? Zadejte si třeba v opeře Ctrl+F a do okénka napište slovo. A najde vám to na stránce to slovo okamžitě ve všech výskytech. Takto je to jednoduché. Teda ve zkratce. A teď si vemte software na kterém pracují nejlepší mozky z tajných služeb, univerzitách, v soukromém sektoru. To pak ten soft i myslí a předvídá, kde to slovo napíšete a proč. A vážně mne nezkoušejte.

274458

06.09.2012 10:07

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

Zbyšku ještě jsem zapoměl jedni věc. Možná si pletete, nebo nerozlišujete sledování velkého bráchu a sledování Frantu z Vršovic co vykládá všude po internetu, že marijánka je in a že kus za 100 a do toho ještě jeho brácha dělá na krajském úřade pocfleka hejtmanovi od te zlé levice. Tam jistě pracuje zasyslený štáb v kanclu a denně hledají a rozkrývají. Ano tam je to tak jak píšete. Bohužel to je uplně něco jiného o čem tady vedeme debatu.

274460

06.09.2012 10:52

Sauronovo oko

RE: Odposlechy

kerob 109.?.?.?

jj, ztartil se v tom, tak jste mu přispěchal na pomoc. No ani ve dvou nebudte mít větší váhu.

274470

13.09.2012 08:06

V první řadě jde o prachy

Pane editore???

kerob 109.?.?.?

Od počátku devadesátych let slyšíme, že stávka není řešení, že škrty jsou nutné, že balíčky opatření (zdražování) jsou nezbytností, že transformace, že privatizace, že kupónovka, že vše je ekonomicky správně nastavené, pouze chybí tu a tam škrtat a pak už bude jenom dobře. Tak se ohlédněme přes rameno a podívejme se na těch 22 let. Kdo stál u zrodu? Klaus a Zeman. A kolikrát jste si všichni utahovali opasky? Snad stokrát. Výsledek ať si dosadí každý sám. Kdo žije v teto Bohem opuštěné zemi, tak to vidí. Jeden je dodnes prezidentem a druhý na stará kolena možná bude. Nikdo za nic nenese ani morální odpovědnost. Nikdo nemá sebereflexi, čest a hrdost říct že se nám to tady nějak nepovedlo. Každé slovo je obaleno nánosem stupidní politiky a tzv diplomacie. A tak všichni toho nakecají, ale za slovo je chytit nelze. Věřit jim také nelze. Keci o tom jak Klaus zastupuje české zájmy? Pchá a jaké že to jsou zájmy? Že občas něco vetuje, aby to za 14 dní prošlo bez nutnosti jeho podpisu? Nebo kde a co zastupuje? Vždyť je to hra na politiku a demokracií. Snad všichni tady na Zvědavci víme, nebo aspoň mnoho tušíme, jak to s tím světem a naší zemí vlastně doopravdy vypadá. Pane editore Vám se divím. S tou Vaši poznámkou pod článkem se nějak nemůžu vypořádat.

274726

16.09.2012 07:10

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: názorná ukázka

kerob 109.?.?.?

Promiňte, že se Vám do toho pletu, ale Vy chcete říct, že díky DPH máme málo, kuřáků, alkoholiků, tlustých, blbých, nemocných? Takže DPH je vlastně dobrota zaslaná nám z hůry. Díky vládo, že na nás myslíš a nedovolíš nám chlastat tolik, kolik by jsme chtěli. Ty jediná víš jak DPH zasáhne naši kapsu a nedovolí se nám ožírat víc, než Ty vševědoucí povolíš. Díky za Tvé DPH. Bez něj by jsme nemohli žít. Vše by jsme totiž prolili hrdlem. Díky naše spasitelko. Takto mám brát Váš příspěvek?

274912

17.09.2012 09:11

Komu slouží chaos prezidentské volby

Ale, ale

kerob 109.?.?.?

Na kvalitě kandidátů je vidět v jakém je Čechiš společnost stavu. Zmítá se v myšlenkových výronech všemožnách hodnotitelů, rádců, kritiků a kdoví koho. Stejně tak jejich zájmy jsou křišťálově čisté, že už čistší být nemůžou. Chce se mi napsat Česká president, dobrá president. Kdo to bude? No ten nejlépe prokomunikovaný.A obyvatelstvo bude čumět, jako ostatně za posledních 300 let, čumělo na všechno, co se kolem něho dělo. Snad za výkřiků na hovínkách.cz o tom jak odvádí kde jaký Pepan poctivě daně a jak Růžena poctivě pracuje, se nebude dít nic, ani kdyby to vyhrál ten suprvzdělaný pomalovaný trotl. Vlastně by se nic nestalo, kdyby to vyhrál jeho čokl. Tady máme psy rádi. Co bude dál? No nic. Bude dělat svou práci pro toho, kdo ho prosadil a vše půjede dál. Přípitek (možná) oslepnutí těch, kteří ještě trochu vidí a pak jiné důležitější problémy společnosti. Třeba nějaká mega, supr show. Česko má talent, jak zkurvit život příští generaci. Stejně tak, jak nám ho zkurvila ta předchozí. Dokud se ve většině makovic nerozbřeskne, tak vše půjde podle jistého Josefa ,, to chce klid,, Článek pana Bartoše si přečte asi 386 lidí a Ti ostatní stejně vědí vše, tak jim těžko nějak poradit. Na to mají Tv a hospodu. Tam se odehrávají dějiny teto země. Tak vlastně o nic nejde. Zvládli jsme Husáka, pak dočasně Havla, proč by jsme nezvládli nějakého trotla, který buší hlavou o naříkajíci zeď?

274976

29.09.2012 11:08

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus o tom útoku předem každopádně nevěděl

kerob 109.?.?.?

No Vy jste si jist, že Klaus o tom dopředu nevěděl a já jsem si zase jist, že ochranka neselhala. Teda neselhala ve smyslu, že něco zanedbala. To, že to tak vypadá, ještě neznamená, že to tak je. Vysvětlovat to tím, že v USA už pár prezidentů bylo zabito a proto jsou více ostražití, je nesmysl. Ani naše ochranka prezidenta nejsou Pepíci z hospody na růžku, co denně vše vyřeší. jsou to stejní profíci jako kdekoli jinde, tomu věřte. Tam se nedostanete proto, že nikoho jiného nemají. Navíc nelze uvěřit, že hlídají a vlastně nehlídají a jenom tak postávají kolem. Myslím, že někdo chce, aby to tak vypadalo. Nakonec jako vše v teto republice se my plebs stejně pravdu nikdy nedozvíme. maximálně vyhodí jednohoaž dva policajty co za to můžou asi tak, jako já za 31. díl majora Zemana.

275811

02.10.2012 07:12

Ještě jednou můj názor na Klause

Víte pane redaktore,já Vás chápu, ale nesouhlasím.

kerob 109.?.?.?

Chápu toho člověka ABCD... Ja s tím mám stejný problém. Možná je to tím, jak píšete na konci, že žijete za oceánem. My ovšem žijeme tady a snášíme tuto denodenní situaci na vlastní kůži. Takže většina z nás neoslavuje V. Klause tak jako Vy. Možná žijete život jinak, než většina Vašich čtenářu, možná je to něčim jiným. Víte, kdy si většina Vašich čtenářů zaletěla naposled do Kanady? Já vám to povím-nikdy. Bože teď to schytám o závisti. Ne tak jsem to nemyslel. Ono se články na všech podobných servrech začínají točit pořád dokola. Je potřeba čtenáře chytit a dát jim možnost opět zaplatit. Není to nic špatného a říká se tomu podnikání. Ale nějak je událostí více a stejně není o čem psát. Teda psát ano, ale řešit neustále mezinárodní konspirační politiku se trochu přejí. Pozoruji to na sobě. Vlastně chodím už jenom sem a na OM. Tady chtějí peníze a tak postupně opouštím i Zvědavce. Víte nechci chodit na Zvědavce číst články o tom jak jsem se 22 let v Klausovi pletl a jak nakonec nerozumím ničemu. To mne opravdu nebere.

276036

04.10.2012 07:08

Julian Assange agent Mossadu!

co naděláte?

kerob 109.?.?.?

U nás, se zase nakupovalo v neexistujícím supermarketu a ještě se stála fronta. Stačilo to vylepit po zastávkách MHD. Myslím, že mladý Remunda zblbnul celou širou vlast. nechápu smysl tohoto článku, ale asi jsem po ráno moc rozespalý.

276411

19.10.2012 10:21

Kup si maso u českého řezníka!

Co?

kerob 109.?.?.?

Co s tím uděláme? No teda teď jste mne nasral a rozesmál zároveň. Vždyť jste si odppověděl hned na začátku, když jste napsal že ,, nebudu jmenovat,, Tak proč nás tím obtěžujete? Co má za smysl takový výkřik do tmy? Co jste nám vlastně chtěl říct? Že máte téměř kamaráda, který otravuje lidi? Vy to víte a co jste udělal? Napsl jste nicneříkající článeček a ptáte se co s tím udeláme? No nevím třeba volte komunisty jako odpor, nebo revoluci, nebo trhejte bza plachtou volební lístky. Nebo křičte na všechny strany jaký je to bordel. Ale, co tak začít u sebe. Přestaňte si s takovým člověkem hrát z modýlkama, přestaňte takovým lidem pracovat a varujte všechny kolem sebe. Ale na to je potřeba charakter, odvaha a možná i ztráta zakázky a to je problém, že? Tak co s tím uděláme? Já vám odpovím za Vás. Nic jako ze vším. Příště si hrejte z modýlkem a nehrejte si na pohoršeného spisovatele.

277466

24.10.2012 11:09

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

kerob 109.?.?.?

Napsal jste to přesně. Je to hra a mění se pouze kulisy a herci. Není to v podstatě žádná věda, žádní suprmocní se sofistikovaným vymýváním mozků. Žádné neprolomitelné síly, suprtajní zednáři. To vše jsou pouze lidé, stejní jako my. Pouze chtějí aby jsme si mysleli, že nemáme proti nim šanci. Proto používají už stovky let stejnou metodu. Starašení,chléb a hry. Občas válka a jede se znova a tak pořád dokola. Oni se mají dobře a drtivá většina se mezi sebou pere o to, kdo jim bude lépe sloužit. Za to dostanou pár stříbrných, trochu luxusu a pocitu důležitosti. Někdy je pouze nezavřou a stačí to k pocitu spokojenosti. A přitom klíč je v tom co jste napsal. Nebojovat s něma, to jenom posiluje jejich moc a dává jim důvpod vymýšlet stále nové obranné nechanizmy. Chce se to na ně prostě vysrat. Nadobro, natrvalo a žít si to co chceme. Třeba bez te jejich energetiky, bohatství, úspěšnosti, rakoviny a depresí. Oni pak zaniknou samy.

277719

05.11.2012 08:15

Je Zvědavec na odpis?

Zase změna?

kerob 109.?.?.?

A opět nadešel čas na článek o penězích, který se více, či méně opakuje v různých obměnách pravidelně. Je to pochopitelné a vlastně v pořádku. Musíte udržovat kasu a na platící čtenářstvo je potřeba občas udělat bubu. Teď Vám, ale napíšu něco, za co mne asi nebudete mít rád. Nenavrhujte změny grafiky, to se má dělat automaticky, bez velkých okolků. Nepovažuju to za nějaký vážný problém těchto stránek. Obsahově je to už pane editore horší. Pořád jakoby ze stránek vál duch stereotypu. Znáte takový případ, že se zastavíte ve městě, kde jste kdysy žil a vše se změnilo, nové fasády, nové náměstí a zajdete za roh a tam je ta stará hospoda z dětství, kam jste tátovi chodil pro pivo. Tam se nezměnilo nic. Je to nostalgie, stejný , ale zestárlý číšník, stejné pivo, ubrusy i toalety. U stolu sedí děti zemřelých štamgastů, kteří vypadají stejně jako jejich otcové. Ptám se, co tady chcete změnit, aby to bylo pro vaši kasu přínosem? Odpovím Vám a myslím, že nebudu daleko od pravdy. Každou změnou pouze přijdete o další peníze. Možná sem přijde pár nových hledatelů pravd, ale ve finále sí ekonomicky nepomůžete. Nechte to tak jak je. Dělejte to tak, jako doposud. Jinak to můžete pouze zničit. Buď to dělat chcete a budete na tom finančně špatně, nebo chcete vydělat a dělejte tady byznis. Promiňte, ale je to tak. Všechno to povídání o tom, že vše stojí peníze a musíte také žít, žijeme každý den, ze všech stran se to na nás valí. Nevyhrožujte zavřením zvědavce, nebo tím, že kdo neplatí ať sem prostě nechodí. Je to nehodno zvědavce i Vás. Udělejte přístup pouze pro platící a zavřete to do dvou měsíců. To víte sám. Tolik ke změnám. Nejdůležitější věc ovšem pořád zůstává ve mne, jako v trezoru. Už je bezpečné sem něco psát? Neudáte mne? Nezlobte se, není to podpásovka. Pouze nechci aby se na to zapomělo. Vy si asi dnes přejete opak. Tam se pane editore stal bod zlomu, kdy zvědavec zanechává stín pochybností a obav. Ne kvůli článkům, ale kvůli Vám

278369

05.11.2012 11:27

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

kerob 109.?.?.?

Jo tak do nich. Ještě mu napište, že je neplatič. Vynutit, ponadávat, osočovat, to je také metoda. napadá Vás, že to placení je dobrovolné? A pod dobrovolností si představuju prostě a jednoduše dobrovolnost? Tak co se na něho čílíte? Napsal svůj názor a Vy po něm jedete jak po škodné. Trochu tolerance by neuškodilo, ne? A proč nemohu kritizovat web, který není můj a jsem neplatič? je to proti nejaké normě, zákonu, slušnosti, nebo co je na tom tak strašně špatně. Ajestli je to čistě editorova volba? No nemyslím. To se pozná podle lidí, kteří to jsou ochotni číst a neoplatiči i zaplatí. Tak nekopejte kolem sebe v domění, že tím někoho k něčemu dokopete, nebo přesvědčíte. Zrovna lidi s těmito příspěvky, jako píšete Vy jsou jedním z důvodů proč to tady nikdy nebude kultivovanější. proto spousta lidí nepošle nic, toto se dá najít všude. Nadávky a perzekuce každého,kdo netancuje podle předem stanovených not.

278388

05.11.2012 17:36

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

kerob 109.?.?.?

Fajn. Při vší úctě k Vám i tomu jak dlouho sem chodíte. Vám jeho příspěvek připadá v pořádku? Je to nějaká zásluha se tady vyjadřovat? Nevím, ale to co tomu člověku odpověděl nemění nic na tom, kolikrát jste to tady slyšely. Trochu mi to tady začíná připomínat štamgasty v hospodě. Ti také nikoho nepustí ke stolu a nedej bože aby jim tam někdo do něčeho kecal. To reagují stejně. Jedno čínské přísloví praví,, nepokládej otázku, když nechceč slyšet odpopvěď,, Proč se editor každou chvíli ptá co má změnit, proč tady o tom vedete diskuze a výsledek? Zvědavec je pořád stejný. Takže co jsem já udělal za chybu, že jsem na hestroye reagoval? Nelíbí se mi to co napsal a nesouhlasím s ním. I ten tón si mohl ospusti. To jak dlouho sem chodí, na věci vůbec nic nemění. Naopak měl by vědět co se sluší. Hledáte tady cestu z marazmu světa a většina se nesnese ani mezi sebou v diskuzi.

278429

05.11.2012 17:41

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

kerob 109.?.?.?

Já to taky nepsal Vám

278432

06.11.2012 06:46

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zase změna?

kerob 109.?.?.?

Ne, kerob napsal asi toto. Zvědavec je veřejná stránka, na kterou má přístup každý. Když za to, co tady denně vyjde je někdo ochoten zaplatit, je to jeho věc. Kerob nikoho nenapadal a nikomu neradil. Kerob pouze upozornil na to, že za své prachy jako bonus na zvědavci můžeš Ty inteligente dostat také adresu do šanonu nějakého vyšetřovatele. Ať si editor dělá stránku jak chce. Je jeho. Ale proč se k tomu nesmím vyjádřit? Jak víš Ty dokonalosti, že jsem doteď neplatil i za Tebe, také jsem tady už nějaký pátek a vím přesně jak to tady chodí. A i když někdo nezaplatí ani korunu, je to pouze jeho věc a tyto hony na neplatiče, si tady strčte s prominutím někam. Mně je Stwora ukraden od doby udání těch dvou nešťastníků. A k Tvé první větě se vyjadřovat nebudu, protože já lidi nenazývám šmejdi. I když....A když jsme u Těch peněz. Přesně tyto články s podobnou debatou dělá na osudu Mašek v pravidelných intervalech. Vrátím se k tomu co jsem napsal prvně. Teď jsi mne utvrdil v tom, že je to tady jak v staré putyce. Nedej bože říct, že v hospodě není vše v pořádku. To se na Tebe sesypou štamgasti a ukážou Ti zač je toho loket. Ale v jednom máš pravdu. Celý Tvůj příspěvek se nese ve stylu...táhni tady je to naše. A máš pravdu. Z lidma jako Ty a Tobě podobní štamgasti nechci mít společný ani článek k přečtení.

278487

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
24,83 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
15,39 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
20,84 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 238,85 Kč
1 unce stříbra
407,65 Kč
Bitcoin
222 175,23 Kč

Poslední aktualizace: 17.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 156 890