Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jiří Táborský

Nalezeno 2429 příspěveků, 167 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.03.2004 22:39

Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

RE: Ernst Zündel bojovníkem za lidská práva?

Jiří Táborský 209.?.?.?

A nejen do Číny. Ale za to bych dal tehdejší čs. vládě kredit. Do té doby ale mohli Židé volně vycestovat i na německé pasy, dokonce i s podstatným jměním.

26651

16.03.2004 22:45

Útok v Madridu - Qui bono?

RE: Útok v Madridu - Qui bono?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Výsledek španělských voleb ukázal, že mně a méně lidi je ochotno brát risk za podporování nekalých sionistických zájmů. Španěly bych ale rozhodně nesrovnával s Američany.

26652

17.03.2004 20:05

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

Jiří Táborský 209.?.?.?

Dámy a pánové,

některé komentáře k výzvě pana Stwory na přispění mi připadají krajně trapné. Pan Stwora si tady jen postesknul, a to snad na svém webu může, že táhne Zvědavce sám (i já si někdy postesknu, třeba "Ach, Mede Tureckej", a ani přitom pro srandu jinejm nestrkám do něčeho vlastní prachy). A že se mu třeba nelíbí, že si někdo neutrhne od půllitru několik korun a pak se sem přijde nachmelenej zadarmo vyblít, mno, to by se snad dalo pochopit. Ať to některý z nich zkusí udělat pražské hajzlbábě, ta by mu takové manýry náležitě vysvětlila.

Ale pan Stwora na nikom nechce, aby mu vysvětloval, navíc často uhozeně, proč nechce přispět. Zvědavec je zadarmo (a dokonce si sem dávají grátis různí freeloaders linky na své weby). A ani není dotovaný CIA nebo jiným spolkem nebo ziskem ze za hubičku zprivatizovaných novin. Vzpomínám si, jak mi po leta posílal Pavka Tigrid Svědectví, na kvalitním papíru a first class poštou, i když jsem si to nikdy neobjednal a nepředplatil, nikdy neposlal účet a nepřestal posílat ani na několikerá upozornění. Jo, to se některým dělají noviny. Pochybuji, že si pan Stwora alespoň odečítá prodělek Zvědavce z daní.

A pan Stwora také dobře ví, že jsou v Česku někteří čtenáři, kteří si příspěvek dovolit nemohou - a jak ho znám, pro ty věnuje svůj čas a peníze rád a bez jakýchkoliv výčitek.

Mluvě o nákladech, pan Stwora se vyjádřil dost nešťastně, když se zmínil o "kompenzaci za jeho čas". Nevím, kolik jsou přímé náklady na provoz Zvědavce (a myslím, že na ně doplácí ze své kapsy), ale, materialisticky vzato, by si mnohonásobně ziskověji kompenzoval svůj čas, kdyby sbíral ve škarpě plechovky od piva a prodával je jako homelesáci do sběrných surovin, než "vydělávat" na Zvědavci.

A tak tedy závěrem: Nemůžete-li přispět, není třeba nic vysvětlovat, pana Stworu těší, že Zvědavce čtete. Nechcete-li, nikdo Vás nenutí a i pro Vás je Zvědavec ke čtení i ke komentování zadarmigo. Je zdarma i pro vás, kteří máte exhibionistickou potřebu blít na veřejnosti - jenom přitom, prosimvás, tolik nechrochtejte, z vás je pak na blití ostatním.

26695

17.03.2004 22:17

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První ty´den kampaneˇ prˇinesly necelé cˇtyrˇ

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ach, Mede Tureckej,

podíval jsem se na ony 73 komentáře k výzvě na podporu Zvědavce a všiml jsem si, že se zase pokoušíte, s chucpe Vám vlastní, ty negativní zatlouct, např.:

"Nechapu proc bych mel prispivat na neco co je tak mimo misu jako Zvedavec. Pokud je na miste proc sem codim, tak na rovinu: vzdycky kdyt mam spleen, ze se mi neco nepovedlo, jdu se odreagovat sem. Tento nazorovy shit mne vzdycky dostane a ja jsem stastny, ze jsem v pohode. Chtelo by to normalne makat a delat Zvedavce pro zabavu / nedal bych za nej ani zlamany gros."

"Kdyz tady umistujete takove clanky jako: "Jak poznat zida", za ktere by se nestydel ani "Stürmer" a poskytujete forum ceskym antisemitum tak to bude lepe!"

"Ja byt Vami, tak jdu do prace. Prijdete na jine myslenky a na ptakoviny nebudete mit cas. Uvidite, ze se Vam i zvysi sebevedomi, navic uzivite rodinu. I navstevy do CR budete moci poradat casteji. Zkuste to." A tak podobně.

Většina komentářů však byla konstruktivně kladná, jako doporučení obrátit se na KuKluxKlan, nenechat se vydržovat manželkou a nechyběly ani nabídky zaměstnání. Hlavně bylo hodně dobrých rad - v Havlíčkovském poměru: "V nouzi dá ti radu každý dobrý přítel, ale málokterý dá ti mouky pytel" (pytle lze spočítat na seznamu dárců).

Nakonec se ptáte: "A co se tyce vasi poznamky o exibicionisticke potrebe vyblit se na verejnosti: - neplati to nahodou tak na vase neustale utoky proti zidum ?"

Nikolivěk. I v tomto jste, myslím, opětovně mimo mísu. Pro jistotu jsem si na to ale, na rozdíl od Vás, předplatil.

26699

19.03.2004 15:07

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kdepak Madagaskar, pane Nohejle! Tuhle myšlenku už Židi dávno vzdali! S domorodcema, s těma by si snadno poradili, jako s Palestýncema, ale na lemury, na ty sou krátký - ty sou skoro tak chytrý jako vopice.

26769

19.03.2004 15:36

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

No tak to vidíte, pane Alberte,

Římani zavraždili v Betharu 4 miliardy Židů a upálili zaživa 16 miliónů žíďat zabalenejch do svitků a Vy byste chtěl upírat takovýmu špetkaři jako Hitlér nějakejch 6 miliónů.

Jenom nám furt nechtějte namlouvat, že Židi neuměj počítat! Vemte si jen takovýho Špílberga nebo Ajnštajna. Anebo Grýnšpána - ten zrovna teď přišel s novou teorií, jak vytáhnout Ameriku ze srabu: nasekat co nejvíc dluhů a pak zvednout lichvu.
Jo, takovej geniální tah, to by lidi jako jste Vy v životě nenapadlo.

26771

19.03.2004 17:35

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Nepletete si to s Krymem, pane Štefane? Říkalo se tomu plán "krymskája Kalifórnija". (Ten byl pro ně slibnější než předchozí plán "homeland California", protože v Kalifornii bylo už všechno zlato vydolovaný, pozemky vykolíkovaný, bylo tam moc antisemitskejch Mexikánů, zemětřesení, lesních požárů, moc sucha anebo moc dešťů a hlavně se tam muselo makat.) Nakonec z toho ale byla Jevrejskaja autonomičeskaja narodnostňaja oblasť Birobidžan, protože i mezi Židy jsou sobci a moskevská nomenklatura se nechtěla dělit o dači se sionistickými pionýry z Ameriky a jiných úpadkových krajin.

Jenže Birobidžan, jako země zaslíbená, zrovna neoplývala mlékem a strdím a parazitovat tam nebylo na kom a tak se po Velké vlastenecké válce, s křížkem po funuse, oprášil krymský plán. Stalin si dokonce pro to vymyslel záminku, jak pro ně etnicky vyčistit prostor a vystěhoval krymské Tatary na Sibiř.

To bylo ale už pozdě na lezení do prdele, protože vůně petroleje byla lákavější než si opalovat šunky na Krymu pod nejistým patronátem Džugašviliho a Lazara Mojšejeviče. Starý Herzlův plán na Velký Izrael padl jak prdel na hrnec do snahy Ameriky vystrnadit Francii a Británii z olejových polí a Moskva, v bláhové naději na nějaký ten barel nafty a vděčnost sionistů, ho ze všech sil začala taky hned podporovat. Až později, když Izrael přelezla do teplejší americké postele, přišel Stalin na svůj omyl. V posteli mu zůstala jen Rosa Mojšejevna a i ta se mu nakonec odvděčila jedem na krysy.

Konečně, pane Štefane, Žid na Sibiři - nezní Vám to jako Žid horníkem?

26777

19.03.2004 18:06

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První týden kampaně přinesly necelé čtyři tis

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Petře H.,

to tady píšete to stejné už podruhé, nějaký korektnější nebo nekorektnější rozdíl v tom nevidím.

Ale když už je Zvědavec tak blbej, pošlete sem něco chytrýho. I třeba link na Vaši zevšechnejlepší webovou stránku. Mne by to zajímalo i z profesionální zvědavosti, nejen k rozptýlení pochybností, že tu jen zadarmo kecáte. Mno, a teď, když Vám pan Stwora tu grátis publicitu nabídl, nemusíte se obávat, že Vám za to bude něco účtovat.

26779

19.03.2004 18:45

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První ty´den kampaneˇ prˇinesly necelé cˇtyrˇ

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ach, Mede Tureckej,

já mám spíš dojem, že jsou Vám Turci sympatičtí, protože jsou to stejně vychcaní free-loaders jako Vy. Amerika jim tam od pětačyřicáteho staví základny, každé kolečko betonu za dvojnásobnou cenu, mimo jiné i na jejich obranu proti Rusku, a když chce Amerika pomoc proti Iráku, tak jim ani úplatek dvaceti milionů není dost.

Že se Ván zdají tolerantní protože nevraždí Židy, může být třeba taky tím, že Židy nemají po ruce a měli vždycky plné ruce práce vražděním Kurdu, Arménců nebo kyperských Řeků.

26781

19.03.2004 20:23

Útok v Madridu - Qui bono?

Útok v Madridu - Qui bono?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane dochtore Včeličko,

píšete: "...slova neztraceji na vyznamu pro ktere byli vytvoreny, pouze neznali lide pouzivaji / zamenuji slova podle sve potreby."

I když je gramatika důležitá pro význam slov (kdybych Vám, například, napsal, že jste vír, ztratilo by to správný význam), Vaši neznalost gramatiky Vám nepředhazuji - jen papež je neomylný. Když ovšem při Vaší negramotnosti chcete ostatní poučovat, jak zacházet se slovy, tak to je chucpe. Teroristický útok na inteligenci čtenáře, dalo by se v současném trendu říci.

S tím napalmem to máte také popletené. Když se napalm dává k svačině bolševickému vietcongu, tak to je možná jen používání zakázaných zbraní. Když se ale napalm nebo cluster bombs shazují na vesnice s civilisty - to je terrorismus podle jakékoliv definice, bez ohledu na to, že se to někdy nějaký vykolejený cynik pokouší vydávat za collateral damage.

S těma kuframa to máte taky nějak divně: "Pokud nastoupite do vlaku a nekdo Vam dokonce pomuze s kuframa a pak Vam kufry bouchnou a zabiji jeste dalsich 199 lidi, to je prosim terorista...ne partizan, ne vlastenec ale hnusny terorista. Kapis?" Takže podle Vás, když nastoupíte do vlaku, někdo Vám pomůže s kuframa, pak Vám kufry bouchnou, tak ten, co Vám pomoh´s kuframa je hnusnej terorista. Čoveče, to Vás nenapadlo, jak je to nezodpovědný tahat s sebou do vlaku kufry s bouchavejma věcma? A pak to ještě chcete shodit na někoho jinýho.

26784

19.03.2004 20:46

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Děkuji za upozornění na ten slovenský sortiment, ale děkuji. Na náhražky amerických buráků nejsem. Já jsem už hodně četl o slovenském antisemitismu, ale nenapadlo mě, že to berou tak generálně. Tak oni pražej´ Al Rašídy? Ještě mi napište, že z nich taky dělaj´ ve Slovakofarmě mejdlo!

26786

19.03.2004 20:53

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, pane Alberte, kdybyste někde viděl pana Neckáře, zeptejte se ho, jak to je s těmi neolúpanými Al Rašídy. Mně to připadá jako falešná reklama.

26787

19.03.2004 21:15

První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

RE: První týden kampaně přinesly necelé čtyři tisíce Kč

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, a zrovna tak jako Pythia mlžíte orákl plyny a věštíte tak obskurně, že si to může každý vyložit jak chce. Zkuste dělat slepého mládence, uvidíte, že Vám to půjde líp.

26788

19.03.2004 21:23

Dozivotni vezeni (bez moznosti predcasneho propusteni)

RE: Dozivotni vezeni (bez moznosti predcasneho propusteni)

Jiří Táborský 209.?.?.?

Doprdele, zase mám špatný den - paní Kubová má zase pravdu, třikrát za sebou! To je to nejhorší, když musíte souhlasit se ženskou.

26789

20.03.2004 01:41

Útok v Madridu - Qui bono?

RE: Útok v Madridu - Qui bono?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, naše zelený mozky maj´ citlivej vkus. Akorát to létající "wart hog" [prase bradavičnaté] se jim moc nepovedlo. Mno vynahradili to tím "Operation Peace" pro válku v Iráku.

26795

21.03.2004 14:12

Útok v Madridu - Qui bono?

RE: Útok v Madridu - Qui bono?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Když s Váma je to těžký; jednou jste Dr. Včelička, internista, jindy zase terroristolog Szeremrd. Teď jste zase nechodil do českejch škol, pak zase, že prej nemáte možnost si nastavit českou diakritiku (čoveče, píšete na sovětským ščotu, či co?) a furt nějaký okecávání kdečeho. Jen jedno je ale o Vás jistý, když si za vlastní pokusy o ftipkování dáváte rozřehtanej smajlík.

Dělá-li Vám čeština potíže, můžete mi klidně psát jidiš, pochytil jsem z toho dost od mé virtuální přítelkyně Sarah Datev z Užhorodu.

Jinak je mi Vás upřímně líto, když jste mi sdělil, že musíte mít v prdeli trubičku; to musí bejt dost nepříjemný, hlavně když máte tuhou stolici. To jsem znal jednoho, ten musel mít zase trubičku na čůrání a měl ji vyvedenou do plastickýho pytlíku mezi nohama. Protože ale budil tím pytlíkem pohoršení cudných dam na pláži, tak si nechal udělat operaci a čůrá teď transplantovaným vepřovým močovodem jak pivovarskej valach. Transplantaci konečníku z prasečího střívka bych Vám nedoporučoval, to by nebylo košér, ale slepičí prdelka by Vám k Vaší imidži moc dobře seděla.

26818

22.03.2004 18:37

Bylo nebylo

RE: černí pasažéři

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ochrana kšeftu a proti konkurenci se praktikuje odedávna. Králové udělovali privilegia, řemeslníci mnopolizovali výrobu a služby cechovnictvím, lapiduchové se sdružují v lékařských komorách, nemakačenkové v odborech, holubáři a králíkáři ve svazech chovatelů, advokáti v právnických komorách, jiní zase gauneři v mafiích, stát a byrokrati se na tom všem přiživují a všichni pak rukou společnou a nerozdílnou společně parazitují na společnosti.

Samozřejmě, že některé regulované činnosti jsou regulovány i z pro společnost dobrých důvodů. Jako třeba ti studnaři, jak jste správně podotkl - jinak by se třeba mohlo na jednoom místě navrtat tolik studní, že by nestačila voda. Anebo navrtat močůvku nebo něco jinak nezdravého. Stejně tak s prostitucí: počet pracovnic na rohu je třeba regulovat, aby nebránil provozu na ulici a zákazník má také nárok na nějakou rozumnou záruku, že nenavrtá něco zdraví škodlivého.

Jenže všeho by mělo být s mírou, jak praví staré české přísloví - každý se může nažrat, jenom se nesmí chrochtat. No, a v tom to je. Zrovna předevčírem dostala poštou moje paní Dáša kartičku na obnovení řidičského průkazu: stačí podepsat a vrátit s šekem na patnáct doláčů, anebo to udělat přes internet nebo telefon. Mno, konečně nějaká dobrá služba ministerstva vehyklů státu Florida, pochválí si občánek. A dole stojí, že svým podpisem se žadatel současně zavazujete k souhlasu být registrován(a) s federální Selective Service System, bude-li to vyžádáno. Mno, pochválí si navíc občánek, a budu mít na ten samej tah pérem a za stejnech pátnáct doláčů i federální autoservis na požádání!

Jo, nechval rána před večerem, občánku, a vygůgluj si, co to je za servis. Vojenská služba! A jestli umíš číst, tak nemáš na výběr, když chceš řidičák.

26853

22.03.2004 19:20

Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

RE: Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, dvě hlavní židovské oblasti v Rusku je Moskva a Birobidžan.
Birobidžan je ten ten na Dálném Východě, u mandžůrské hranice, kousek od Chabarovska. Tedy technicky to je Sibiř, samozřejmě, jestli Váš dotaz směřoval geografickým směrem. Podobně jako kádrovák na ministerstu dolů se může prohlašován horníkem.

26856

22.03.2004 20:14

Dozivotni vezeni (bez moznosti predcasneho propusteni)

RE: Souhlasím s Jardou.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Pane Lve,

někdo tady uváděl nějakou statistiku o něvinně popravených v USA, byla to snad dvě procenta. Statistiky beru velmi opatrně, dvě procenta by byla opravdu hrozná. Ať je to ale kolikkoliv, popravení nevinného člověka nepovažuji justiční omyl (mimochodem: nenapravitelný a cynicky nepostižitelný), ale za největší nespravedlnost a za jeden z nejhorších zločinů. Naše společnost má právo, povinnost a prostředky náležitě potrestat a především účinně izolovat od společnosti kapitální zločince - bez rizika popravy nevinného člověka.

26860

23.03.2004 16:23

Nedávno jsme tady měli dogging. Dnes vám popíši jinou zábavu moderních Britů: toothing

Toothing, a bloody well fucked out idea!

Jiří Táborský 209.?.?.?

Hlavně mne zaujaly dvě úzce související pasáže:

1) "...a přišla její odpověď a moje odpověď, a každá další odpověď byla odvážnější a odvážnější." Za několik dnů ho neznámá vyzvala, aby se sešli na chodbičce u toalet na nádraží, kde oba vystupovali. "Sešli jsme se a pomilovali se hned na místě."

2) "Při toothing musíte použít zdravý rozum a mít odhad situace."


26902

23.03.2004 16:31

Nedávno jsme tady měli dogging. Dnes vám popíši jinou zábavu moderních Britů: toothing

RE: Nedávno jsme tady měli dogging. Dnes vám popíši jinou zábavu moderních Britů: toothing

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, já bejt ženská, tak dám přednost Semtexu před quickie v kadibudce s Petrem Velikým.

26903

23.03.2004 17:01

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Hrdinové jako Vy, kteří se bojí podepsat i pod politicky korektní blept si mohou oba dva palce pro Šárona strčit do prdele a zpívat si přitom Hava nagila, ajvajvaj.

26905

23.03.2004 17:25

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, Čendo Krchove,

za atentát na Heydricha, spískaný Židy, zaplatili nevinní Češi z Lidic, Ležáků a všichni popravení na Kobylisské SS střelnici.
Doufám, že za atentát na toho Jasina si to odskáčí Židi, když už se Vám tolik líbí to Vaše oko za oko; mělo by to být jednou alespoň to správné oko a správný zub.

26910

23.03.2004 17:36

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Aha,

Jiří Táborský 209.?.?.?

tak podepsat se Černá Ruka, Beh Hur nebo Kočičí Pracka řeší úspěšně připosranost či podlost anonymity, jo?

26912

23.03.2004 17:50

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: to neni jen vrazda nemohouciho invalidy, ujistuje

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, myslím, že tentokrát by Vám mělo být líto příštích generací Židů. Ti si furt o něco koledují.

Ale to není, proč reaguji na Váš komentář. Tam jste mě pobavil Vaším rozhořčením nad tím, že "muhamedi" při pokřikování schovávají tvář maskou. A co ta Vaše poprskaná maska Petr Veliký?

26918

23.03.2004 18:03

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Mno, to vědět nebudu (a je mi to taky úplně buřt),

Jiří Táborský 209.?.?.?

pokud by se tím nickem nepodepisoval konzistentně, jako třeba ta Černá Ruka nebo Bratrstvo Kočičí Pracky. O to ale v mém původním komentáře o důležitosti dvou palců pro Šárona nešlo.

26921

23.03.2004 18:28

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: to neni jen vrazda nemohouciho invalidy, ujistuje

Jiří Táborský 209.?.?.?

"nemůžu si být přece jistý, že vy nejste ve skutečnosti třeba Jan Novák a já třeba také nejsem Martin Suchý."

Mno, to je sice správná, ale snadno odstranitelná námitka - tedy jen do určité, přijatelné míry, ovšem (mně si furt lidi pletou s Tomem, a vice versa, i když se oba po leta furt podepisujeme stejně). Třeba emajlem.

26923

23.03.2004 18:40

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte, pane Seremrde,

kdybych chtěl psát pod nickem, tak bych si určitě vymyslel něco tak přiléhavého jako jste si vybral Vy.

Se všemi ostatními dotazy ohledně mého jména se obraťe na pana Pecinu, ten mě kdysi velmi důkladně kádroval do třetího kolena oběma směry včetně levobočků a zhrzených milenek; nejen takové triviální prkotiny jako se ptáte Vy.

26924

24.03.2004 02:24

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tak tohle "nem seretem fekete pina" mě naučila jedna blondýna v Komárně/Komarom s tím, že to znamená "smím prosit o tanec?" a teprve teď se dozvím, co to znamená. Zatracená potvora žárlivá! To jsem si moh´ v životě ušetřit facek! A ještě mi tak důkladně vysvětlovala jak to mám správně vyslovovat a abych si nevšímal toho "sz" a přehlasovaných "ö".

26962

24.03.2004 02:29

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horsˇí nezˇ zlocˇin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ach, Mede Tureckej,

já nevím jak u vás, ale u nás se oficiálně za politicky korektní považuje jen lezení do prdele Izraeli, průjem, neprůjem.

26963

24.03.2004 14:42

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tak Vy si myslíte, že ještě někdy někomu skočím na nějakou takovou sprosťárnu?

26982

24.03.2004 19:58

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte, Vy vadnej Ben Hurvinku,

Vám už snad při té Vaší arogantní zaslepenosti vyvoleného lidu ani nepřijde, že ta Vaše židovská zrůdnost (“Nastal konecne cas zuctovat s celou bandou Palestinskych silencu, drzim palce statecnym Izraelcum ke konecnemu vyhlazeni arabske chamrade… Ben Hur”), může být normálním lidem odporná. A vy všichni, soukmenovci i vaši užiteční idioti, přitom zníte jak věčná Beginova ozvěna v záchodové míse:

Když v oficielní sionistické kampani "vyčistit" prostor od arabských obyvatel, ještě před vyhlášením státu Israel, zmasakrovali příslušníci Beginovy organizace Irgun Zvai Leumi, Šamirovy organizace Stern Gang (Lehi) a pravidelných jednotek Haganah vesnici Deir Yassin, jako jednu z mnoha, švýcarský Červený kříž napočítal 254 zastřelených nebo podřezaných a některých pohlavně mutilovaných, včetně 145 žen, z toho 35 těhotných. Zbytek žen a dětí byl svlečen donaha, naložen na otevřená nákladní auta a s rukama nad hlavou předváděn na hlavní ulici židovské části Jeruzaléma, kde je židovský mob hanobil a kamenoval. Jistě se naskýtá porovnání s Lidicemi, kde se v porovnání s Židy v Deir Yassin zachovali nacisti jak gentlemani.

Hrůznost, která daleko předčila nacistické atrocity, dovršil Menachim Begin, pozdější ministerský předseda Izraele, blahopřáním svým "bojovníkům" k tomuto vítězství:

"Přijměte mé blahopřání k tomuto skvělému aktu vítězství. Předejte mé pozdravy všem velitelům a vojákům. Tiskneme vám ruce. Všichni jsme hrdi na vaše vynikající vedení a bojového ducha tohoto velkého útoku. Řekněte vojákům: Vstoupili jste tímto útokem a vítězstvím do dějin Izraele. Pokračujte tak až do konečného vítězství. Jako v Deir Yassin, tak všude budeme útočit a rozdrtíme nepřítele. Bože, Bože, Ty jsi nás vyvolil k dobývání!"

26993

25.03.2004 15:40

Clarkova kniha šlápla Bushově administrativě na kuří oko

RE: Clarkova kniha šlápla Bushově administrativě na kuří oko

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, to není tak úplně jednoduché a jména mnoha těch, kteří tahají za špagátky, veřejnosti známa samozřejmě nejsou. To by byla hovno konspirace.

Kromě toho jste si vybrala tři americké "představitele", kteří nemusí být nutně přímo ovládáni stejným loutkářem. Lze ale říci, že všichni patří jedné loutkářské společnosti.

Na první pohled by se mohlo říci, že Wolfowitz je ovládán jeho šéfem Rumsfeldem, že jo? Mno, tam to je ale víc než jinde jako s tím ocasem, co vrtí psem. Kolem Pentagonu je ovšem těch ocasů, co vrtí Rumsfeldem víc, mají jen tak trochu rozdělené scény. Wolfowitzem zase vrtí především už neskryvatelné sionistické zájmy.

Kdo vrtí Kerrym dnes není tak důležité, ocasy mu budou přiděleny, až bude prezidentem. A je úplně buřt, byl-li jeho dědeček rakouský Žid nebo irský bootlegger; židovský čmrnc v americkém kečupu může být dokonce politicky zajímavá příchuť v otázce Středního Východu.

Bush mi připadá už úplně vyvrtěnej. Za koule ho ale vždycky držel nejpevněji Alan Greenspan a ten taky rozhodne, zda Bushe držet nad hladinou nebo nechat padnout tvrdě na hubu. Neptejte se mě, který ocas jmenovitě vrtí Greenspanem; řekl bych, že je jedním z hlavních ocasů toho ocasatého monstra.

27032

25.03.2004 15:43

Clarkova kniha šlápla Bushově administrativě na kuří oko

RE: Clarkova kniha šlápla Bushově administrativě na kuří oko

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, tak tím si není jistej ani Rumsfeld.

27033

25.03.2004 15:55

Nedávno jsme tady měli dogging. Dnes vám popíši jinou zábavu moderních Britů: toothing

RE: Nedávno jsme tady měli dogging. Dnes vám popíši ji

Jiří Táborský 209.?.?.?

Podíval jste se, zda nejsou zavřené záchodky na nádraží? To by potom nemělo smysl se o nějaké dogging pokoušet.

27035

26.03.2004 04:28

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvínku,

z Vašeho výčtu lidstvu užitečných zdí Vám vypadla Velká čínská, terezínská a hlavně ta berlínská, Vy jedno duchovno na hovno.

27053

26.03.2004 04:45

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvínku,

něco Vám zase v tom Vašem duševnu prdlo a běží Vám to kolem dokola.

27057

26.03.2004 04:50

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvínku,

až o Vás jednou padne nějaké rozhodnutí, tak nebudete moci kopat, protože budete ve svěrací kazajce.

27058

26.03.2004 05:07

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, možná, že se Vám opakuje pořád to stejné dokolečka, je tím, že jste v tom ghettu na čtyřiadvacítce moc namačkaný s Frantou Nebojsou a Seremrdem Včeličkou. Řekněte si při příští vizitě panu doktorovi, aby Vás rozdělil. Jak to vypadá, tak byste už všichni tři (víte přece, že jste tři, ne?) potřebovali samotku s vypolstrovanejma stěnama.

27061

26.03.2004 05:12

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tu už má propachtovanou Achmed Tureckej jako turistickou atrakci.

27062

26.03.2004 06:25

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvínku,

když Vy vždycky tak pěkně naběhnete na vidle, takhle si toho u Židů moc nevysloužíte.

Bestiální masakry vesnic jako v Deir Yassin a židovský teror probíhaly (a dosud to nepřestalo) až po t.zv. holocaustu - a nejsou to dneska právě Židi, kdo se v tom jejich ještě starším holocaustu "s úchylným požitkem" stále rochní a nutí k tomu rochnění celý svět? A jistě znáte ten jejich blept na odůvodnění toho věčného rochnění: "Aby se to už nikdy neopakovalo", ne? Mno, možná, že mají na mysli jen genocidu Židů, protože Palestince považují, jako Vy a jako nacisti považovali Židy, za chamraď, ne lidi.

A samozřejmě, že Židi jsou za všechny ty jejich sviňárny zodpovědní, stejně jako byli Němci. Vlastně víc, protože se měli ze zkušenosti Němců poučit - "aby se to už nikdy neopakovalo".

Když budete vychovávat Vaše potomstvo s klapkami na očích, tak z nich budete mít pěkné blbečky. A že si na ně v tom směru dohlídnete, to Vám věřím. V tom jim jistě můžete být velkým vzorem.

27070

26.03.2004 07:01

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvínku,

já to s Vámi myslím dobře a proto Vám to musím dávat po kouskách, protože Vy věci v širší souvislosti nejste schopen pochopit. A koukám, že máte těžkosti chápat i věci, podávané po lžičkách. Vůbec Vám nedošlo, že ten nejbarbarštější organizovaný terorismus v dějinách moderního člověčenstva psal historii státu Izrael, jak provolával ke svým spoluvrahům po masakru v Deir Yassin i Menachem Begin. Tak pro Vás to tedy postuji ještě jednou:

"Přijměte mé blahopřání k tomuto skvělému aktu vítězství. Předejte mé pozdravy všem velitelům a vojákům. Tiskneme vám ruce. Všichni jsme hrdi na vaše vynikající vedení a bojového ducha tohoto velkého útoku. Řekněte vojákům: Vstoupili jste tímto útokem a vítězstvím do dějin Izraele. Pokračujte tak až do konečného vítězství. Jako v Deir Yassin, tak všude budeme útočit a rozdrtíme nepřítele. Bože, Bože, Ty jsi nás vyvolil k dobývání!"

27072

26.03.2004 07:14

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

To víte, že jo, Hurvínku,

lidem jako Vy se nemá odporovat. Alespoň to tvrdí psychiatři.

27073

26.03.2004 14:45

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Kájo Maříku,

zase to máte všechno popletené. Terezínská zeď byla postavena jako obranný systém severní hranice Rakouska, ne jako vězení. Čínská zeď byla postavena nejen na obranu, ale také na izolaci Číny od světa (od toho je rčení postavit kolem sebe čínskou zeď); také za ni Číňani nedělali výpady na staré mrzáky a loupežné nájezdy na banky. A ta současná židovská zeď je ze všeho nejvíc podobná té berlínské. Mno, Židi se vždycky opičili po Němcích.

27093

26.03.2004 17:33

Clarkova kniha šlápla Bushově administrativě na kuří oko

Jo, Kájo Maříku,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Vám se to se zápecí se Seremedem směje - máte vocamcaď dobrej výhled do světa, s nadhledem.

27101

26.03.2004 18:02

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, pane Lev, tak to není divu, že v té čtyřiadvacítce mají tak naprděno, když je jich už tam tolik, Seremed, Hurvínek, dr. Včelička, franta nebojsa, dr. Řehořek, Matěj... jo, to je split personality jak vystřižená. Hergot, to je think tank! Celá pracující inteligence na jedné cele ve cvokhauzu.

27108

27.03.2004 05:20

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

RE: Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Franto Nebojso, nebo kterej kousek té split personality zrovna teď jste,

neotírejte se o ty, kteří se proti bolševikovi nějak postavili, protože o tom se ani jedné z Vašich perzonalit nezdálo ani v nejbláznivějším snu.

Vydávejte se dál za Dr. Včeličku, Seremeda, za doktora Brodského, nebo za Hurvínka - to vám jde dobře a nepokazíte si reputaci neškodného cvoka. Můžete se občas i opájet siláckými halucucanicemi, že někoho kopete do prdele (to kick some ass a přidat si tak perzonalitu prezidentského formátu.

Nechte na pokoji dizidenty a starejte se raději o důležitější věci tam u vás v ústavu. Málem vám propustili Dr. Včeličku jako vyléčeného z úporné představy, že je Dr. Žížala. Přiběh´ ale hned zpátky: "Pane doktore, pane doktore, venku na plotě sedí kos!" Psychiatr ho uklidňuje, že přece ví, že je Dr. Včelička a ne Dr. Žížala a tak se kosa nemusí bát. "Jo," povídá Dr.
Včelička, "vy víte, že nejsem Dr. Žížala, já vím, že nejsem Dr. Žížala, ale ví to ten kos?"

Tak ho máte zase zpátky na čtyčiadvacítce. Muselo se vám po něm už stejskat.

27135

27.03.2004 06:28

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Ale prdlo Vám ve Vašem duševnu, Hurvínku, prdlo.

Jiří Táborský 209.?.?.?

To Vy to jen jako vždycky zatloukáte a vykrucujete se jak prolhanej Mojšl a hážete to na pana Stworu, že to byl on, kdo ten Váš blept postoval dvakrát a že prej Vy jste si "kliknul jen jednou".

Jenže, ten druhý blept byl trochu jiný a tak jsouzřejmě jen tři možnosti:

1) Hurvínek kecá a postoval za sebou dva, druhý z nich pozměněný, blepty.

2) Pan Stwora trochu přisprosťačil první text a postoval ho tak vylepšený ještě jednou.

3) Z té čtyřiadvacítky to bez vědomí perzonality Hurvínek postovala perzonalita Dr. Včelička, Matěj, Seremed, Dr. Žížala, Franta Nebojsa nebo jiná utržená perzonalita a podepsala to obojí jako perzonalita Ben Hur.

Přiklonil bych se k tomu, že to byla alternativa č. 3.

27138

27.03.2004 14:41

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Ben Hurvínku,

Jiří Táborský 209.?.?.?

Ben Hurvinku,

co Vás tak vytočilo, že tady snižujete autoritu super teroristy a pozdějšího ministersterského předsedy Vámi milovaného Izraele, Vašeho ideologického taťuldy Menachima Begina? Tak on hlásal kraviny, říkáte, ben Hurvínku? Proto si ho Židi zvolili? Anebo žárlíte, protože si taky hrál na Ben Hurwajze? Mno, postavu na to měl. S Vámi je ale sranda, Hurvínku.

27150

28.03.2004 00:24

Tohle je horší než zločin. Je to stupidita.

Panu Stworovi,

Jiří Táborský 209.?.?.?

poněkud jsem se pozastavil nad tím, že jste mě dal do jednoho pytle s tím anonymem pod několikerým nickem a také, že jste přijal jejich definici antisemitismu. Jinak, no hard feelings - naprosto respektuji Vaše právo rozhodovat, co a jak kdo může mebo nemůže na Vašem webu psát. Protože si ale já na druhé straně osobuji právo myslet a mluvit či psát jak já považuji za správné nebo vhodné, je jenom jedna cesta, jak vyhovět Vaší žádosti. So long.

27177

31.12.2005 18:42

Vytloukání klínu klínem

Ben Hurvinku, Ty ale dáváš tomu češtinovy po prdely.

Jiří Táborský 71.?.?.?

>Jestli ty povazujes Bushe a Putina za grazly, tak kdo jsi ty ??
>ja jsem zapomel...Ty nesahas k Bushovi ani po kotniky, tak si nechej >svuj cinizmus.
To jenom, žes včera dával tak moudré lekce češtiny panu Gejdošovi.

30488

02.11.2004 18:21

Volby

RE: Volby

Jiří Táborský 4.?.?.?

Idealisto, ještě máte čas až do sedmi večer to napravit a cítit se, jako že jste něco vyhrál. Je to ošem jen Vaše občanské právo, nikoliv povinnost - jenom pak nenadávejte na poměry.

36047

02.11.2004 18:26

Volby

RE: Nillbo alias Jákob Chromý

Jiří Táborský 4.?.?.?

a já už jsem se chtěl pana alába zeptat, co má pan Nilbert Nullingsworth společného s volbami na Floridě. On na něco kandidoval? Ještě to by nám scházelo.

36048

02.11.2004 20:05

Volby

RE: Volby

Jiří Táborský 4.?.?.?

Bush je schopný všeho a měla byste si dát pozor s ním létat v tom Mesounovi, nedali mu v Národní gardě na létání ani oprávnění. Jest-li ale vyletí, tak tam pro Vás v tom dvousedadlovém Mesounovi nebude místo. To druhé sedadlo má už rezervované Cheney.

36054

02.11.2004 20:15

Volby

RE: Volby

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pane Idealisto,
Vy jste přehlédl, že jsem v článku uvedl, že podle některých genealogů je Kerry Přemyslovec.

36056

02.11.2004 23:14

Volby

RE: Volby

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pane Peleško,
máte-li častěji problém, že se Vám ztratí někde v cyberspacu příspěvek (nejsem zrovna povolaný v tomhle radit), tak pište příspěvky na word processor a do Zvědavce ho potom jen copy/pasujte a když se Vám ztratí, tak ho máte schovaný a můžete to opakovat, dokud neprojde.

36068

03.11.2004 20:08

Volby

RE: Volby

Jiří Táborský 4.?.?.?

Test

36112

04.11.2004 03:39

Volby

RE: Volby a Przemyslowci

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tome,

děkuji za gratulace k odpíchání po čtyřech letech, tušil jsem, hned jak jsem ten komentář poslal, že to neopomenete. Chtěl bych jen poznamenat, že píchat jednou za čtyři roky není moje idea, ale je to předepsáno ústavou. Ostatně, jak často se to dělá v Canucku? V některých zemích to mají dokonce povoleno jen jednou za šest let.

Mno, letošní píchání jsme si tedy už odbyli a uvidíme, zda z toho bude nějaká radostná událost. Já tedy vím, že si každej zaslouží vládu, jakou má, ale ptám se: Za co, soudruzi, za co? Kromě toho, že čtu Zvědavce, co jsem udělal tak hrozně odsouzeníhodného, že si zasloužím Bushe? Na druhou stranu, nemám si zase tak moc co stěžovat, volby pro mne vyšly fifty-fifty. Volil jsem Katku a ta vyhrála, nevolil jsem Bushe a ten vyhrál. Jenom nevím, zda je ten kompromis tak úplně vyrovnanej; ona vyhrála ze soucitu voličů a on z jejich blbosti.

Pokud jde o ten Kerryho přemyslovský původ – teď je to už passé, ledaže by se teď Kerry ucházel o nějakou funkci v Beludžistánu – byla to zajímavá předvolební vyfikundace. Když bylo v roce 2002 zřejmé, že se Kerry bude ucházet o americký stolec, ukápla na veřejnost informace, že Kerryho bratr Cameron, tehdy ještě netušený Přemyslovec, pojal již Léta Páně 1983 za choť orthodoxní Přemyslovnu Kateřinu Weinman, k čemuž musel konvertovat na judaismus.

36129

04.11.2004 03:40

Volby

RE: Volby a Przemyslowci

Jiří Táborský 4.?.?.?

(pokračování 1)
Celou Kerryho přemyslovskou minulost však rozvířil na plné pecky dopis jakéhosi “Samuela C.” na hlavičkovém papíru vysokého úředníka Bushovy administrativy opavskému kronikáři Jiřímu Stiborovi se záhadným dotazem, kdo to byl Fritz Kohn, a se Stiborovi ještě více záhadnou poznámkou, že plnokrevný Ir John Kerry je kandidátem na americké prezidentství.

Zjistilo se, že Johnův dědeček, Přemyslovec Fritz Kohn, občanským povoláním mistr pivařský, a babička Přemyslovna Ida, v domácnosti, dcera Přemyslovce Jákoba Frankela, královského obchodníka z Oberlogau ve Východním Prusku, oba posledním bytem v moravském Bennish (dnes Horní Benešov), číslo popisné 224, odjeli s malým Johnovým tatínkem do Vídně, kde přijali nick Kerry a odplavili se do Nového světa, kde potom vystupovali jako devótní irští katolíci.

Já z toho nevyvozuji žádnou záludnost Bushovy předvolební kampaně – byl to zřejmě jen nevinný zvídavý dotaz – ale chytli se toho hned nejen vážní vědci, ale především senzacechtiví žurnalisti a ti v tom smyslu, že Kerry není žádný oddaný katolík, jak předstírá, anóbrž prolhanej flipflop pohanskej Přemyslovec.
(pokračování)

36130

04.11.2004 03:42

Volby

RE: Volby a Przemyslowci

Jiří Táborský 4.?.?.?

(pokračování 2)
Toho Přemyslovce, abych byl přesný, mu vlastně přišil nad pochyby solidní gentleman bez jakýchkoliv postranních úmyslů, dlouholetý předseda Společnosti pro vědy a umění se sídlem ve Washingtonu, D.C. Na posledním světovém kongresu SVU v Olomócu o
tom přednesl zajímavou genealogickou studii, ve které na základě solidních dat a bádání vystopoval Kerryho kořeny k Vyšehradu. Studie dosud nevyšla tiskem; dohaduji se, že
autor možná vyčkával výsledků voleb a možná teď najde i nějaké zbytky lýkového opánku v Bushově skříni.

Jinak jsem rád, Tome, že jsme se po delší době zase virtuálně sešli a pan Zeman nás už snad nebude považovat za jednoho hulváta se split personality (Vy jste, samozřejmě, ta slušňácká imidž).

36131

04.11.2004 16:08

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Jsem tady "staronový" a ještě jsem si nezvykl na způsob postování komentářů na Zvědavci a proto podpis pod mým předcházejícím komentářem "Pisatel si přeje zůstat v anonymitě" neodpovídá skutečnosti.
Jiří Táborský

36172

04.11.2004 16:19

Bush versus Kerry

Bush versus Kerry

Jiří Táborský 4.?.?.?

To je ale blbej ftip. Takovej šibeniční.

36173

04.11.2004 16:56

Bush versus Kerry

RE: Bush versus Kerry

Jiří Táborský 4.?.?.?

Mno, já jsem nemyslel blbej jako blbej. Když jsem ho četl, tak jsem málem spadnul smíchy se židle. Pak mi ale došlo, že s ním budeme muset žít další čtyři roky a tak mě smích přešel.

36179

04.11.2004 17:03

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Amerika volila: ze dvou zel to horší

Jiří Táborský 4.?.?.?

Ve Spojených Státech také není přímá volba prezidenta, i když si to mnoho Američanů myslí. Ale zůstává (neveselá) skutečnost, že Bush byl zvolen a byl by byl zvolen i přímým hlasováním, na rozdíl od jeho prvního "zvolení".

36183

04.11.2004 17:06

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Amerika volila: ze dvou zel to horší

Jiří Táborský 4.?.?.?

To máte pravdu, volby v socialistickém Československu byla naprostá fraška. Vyjde-li mi někdy čas, tak sem napíši, jak jsem nevolil.

36184

04.11.2004 20:14

Bush versus Kerry

RE: Bush versus Kerry

Jiří Táborský 4.?.?.?

V Čimelicích se říkalo, že i nejblbějšímu sedlákovi někdy narostou největší brambory ve vsi.

36198

04.11.2004 20:27

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Vy máte zatraceně důvěrné informace, Tome. Česká rozvědka ho má na dámských záchodcích izraelského velvyslanectví ve Washingtonu. Na pánských má svoje odloučené stanoviště naše CIA, protože na dámských by mohla být obviněna z harašení.

36199

04.11.2004 20:48

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Mno, o všímavosti FBI a CIA mám určití pochybnosti, pane Karle. FBI si, například, nevšimlo, že její šéf kontrašpionážního oddělení je přes dvacet let na výplatní listině KGB. A CIA si, zase jenom jako jeden pžíklad, nevšimla, že si z nás celý svět dělá srandu, když náš ministr zahraničí ukazoval v OSN jako nezvratitelný důkaz Saddámových ZHN dětské malůvky, které mu CIA připravila.

36201

05.11.2004 14:51

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pane Visingr,

k vyjádření experta nemůže mít laik připomínky, jen snad otázky. Tak se tedy ptám už podruhé: jak může Bushova administrativa ospravedlnit preventivní válku, když ani USA ani Izrael není napadeným státem ohrožen, jak správně tvrdíte?

36254

05.11.2004 15:34

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Amerika volila: ze dvou zel to horší

Jiří Táborský 4.?.?.?

Ashcroft už žádné další vylepšování naší demokracie neplánuje, ale balí si kufry. I na něho je Bushovo křižácké tažení trochu moc, a to je co říct. One down, more to go.

36260

05.11.2004 15:42

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Amerika volila: ze dvou zel to horší

Jiří Táborský 4.?.?.?

Já tedy nevím, kde žijete, ale pro nás v Americe je všechno za Bushovy administrace jen horší a horší. Zvednete mi náladu, když mi napíšete, co se pro nás za poslední téměř čtyři roky zlepšilo.

36261

06.11.2004 18:15

Bush versus Kerry

RE: Bush versus Kerry

Jiří Táborský 4.?.?.?

Poslyšte, bin Hurvínku,

jest-li na Vás někdo práskne sprchovskému Sanherinu, že sem píšete, tak máte průšvih jak hrom. Ledaže by to bylo z jejich pověření, diskreditovat těmi Vašimu bláboly Zvědavce jako website pitomců.

36330

13.11.2004 03:14

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pane Visingr,

buďte tak laskav: až budete příště v prdeli s argumenty, tak prostě neodpovídejte - a hlavně mne, prosimvás, místo odpovědi na jednoduchou otázku neodkazujte na indická přísloví nebo Korán či Talmud. Děkuji.

36778

13.11.2004 03:45

Amerika volila: ze dvou zel to horší

Pane Lojzo, pane Lojzo,

Jiří Táborský 4.?.?.?

kdo Vám napovídá tyhle pitomé otázky? Prej, "dovedete si
predstavit, ze trebas by byla Hitlerova vojska v
Iraku ?


Úplně živě, pane Lojzo! Už před devatenácti měsici by během dvou dnů udělala z Izraele dvacátou provincii Iráku a byl by na Středním Východě klid.

36780

13.11.2004 03:52

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Nepřeje si zůstat v anonymitě, jenom zase zapomněl zmáčknout ten gombík se jménem.

36782

14.11.2004 16:29

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

Mnohem smutnější je to, co vykládají lidé, kteří naše vojáky "potkali". Jako Američan bych Vám byl vděčný, kdybyste držel hubu a nedělal vlnky.

36834

14.11.2004 18:10

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Kdyby slo Americanum predevsim o ropu, tak obsadi Mexiko a
>ne Irak, ktery je na druhe strane zemekoule.
Panebože, takhle blbej není snad ani Bush!

Ïnformace, odposlouchané při srkání polífky Vaším známým
>, ktery dela ve Washingtonu a chodi do jidelny s lidmi od
>Secret Service
byste měl držet raději secret a neoslňovat s nimi tady. Mají také hovno co dělat s nesmysly, které tady postujete.

Poslyšte, pane leho, už takhle si skoro celý svět o nás Američanech myslí, že jsme blbci a ignoranti. Nedělejte to Vašimi příspěvky ještě horší; nebo se alespoň od normálních Američanů nějak distancujte, jako že třeba máte dvojí občanství nebo jste na výplatní listině izraelského ministerstva propagandy.

Jiří Táborský

36838

15.11.2004 03:56

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tome,

koukám, že pro Vás není žádný zdroj bezvýznamný. Také jsem se pídil v různých zdrojích, abych podpořil Vaši informaci o M-M-K, přesněji, proč mohou létat tak rychle, jak jste uvedl a jak mnozí pochybovali. Podle teorie akademika I. I. Raketiščonka, kdo maže, ten jede, M-M-K jsou mazány spermacetem kamčatské belugy (241g per hadr); v nouzi rybím olejem z tresčích jater (322g per hadr), který navíc při výbuchu způsobuje synergický efekt zvracení posádky zasažené lodi.

Protože u nás žije jen několik málo exemplářů kamčatské belugy v SeaWorldech a podobných edukačních zařízeních, a rybí olej je po 9-11 jen na lékařský předpis, naši výrobci raket simulujících M-M-K se museli uchýlit k syntetickým ersatzům. Slibné byly pokusy s vrstvou silikonového polymeru (jako se používají na spejs vehyklech), mazaného monomerem; nakonec se ale nejlépe osvědčil lubrikant KY-Jelly - namazané rakety (2 tuby per hadr) pronikají prostředím bez měřitelného odporu, podobně jako namydlenej blesk.

36853

15.11.2004 20:43

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Tome, ... Nemate nejakou jednodusi verzi pro natvrdle?

To bysem byl bejval nedělal, bejt Vámi, říct si zrovna Tomovi o verzi pro natvrdlé. To hraničí s masochismem; já ho znám (Toma)a dávám si většinou velkýho bacha, abych mu nějak takhle nenahrál.

36875

15.11.2004 21:05

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

>...jsem měl panickou hrůzu z toho, že mě Sprchařští intelikenti ubodují. 2/3 debat jsou tam o tom, jak správně bodovat, ale zabodovat slovem, to zvládne málokdo a jen někdy. Navštívil-li někdy tuto Boďárnu pan Čulík, je s podivem, že se nad bývalými revolucionáři fora BL, ještě od smíchu neubrečel k smrti.

Jo, Sprcha není pro panice, i když se tam z tohoto sociologického postavení někteří navzájem podezírají. Rafinací bodování tam dospěli k nulování a to musel pan Čulík smíchy už jen bezmocně sténat a škytat. Nevím zda to nulování bylo poslední vývojové stadium, protože potom byly tématem číslo 1 "sračky", cokoliv měl ten terminus technicus znamenat, a některé příspěvky tam na toto téma dosáhly nejvyššího ohodnocení.

36877

15.11.2004 21:50

Moskit

RE: Doplneni

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tome,

Vy musíte mít mimořádně vyvinutej šestej smysl nebo třetí voko, nebo obojí, které ve Vás vyvolávají tu (teď už jasně oprávněnou) panickou hrůzu z ubodování sprchařskými intelikenty.

Jste ostře sledován ničím bdělejším než okem zde známého Dr. Benwaye et al(http://www.sprcha.com/comments/2004/10/21/13128/339/1032#1032), vystupujícího na Sprše pod intelektuálně exotickým pseudonymem Boutros el Uam. Dejte si bacha, aby tam pro Vás nezavedli zvláštní in absentia nulovací rubriku!

36879

16.11.2004 05:30

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Pane Lojzo Mikine,

Jiří Táborský 4.?.?.?

teda poslište, mezi náma vsdělanýma lidima, tak oni ti Židové jsou synové Davidova, řikáte? Icáka Mojšejeviče? Toho co organisoval komsomolce daleko od Moskvi? No tak to vidíte a já furt co to s nich udělalo.

36893

16.11.2004 16:52

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?


>Mam zname v americkych statnich sluzbach a v armade, vetsinou v US Army a to dost dobrych kamaradu, dustojniku i serzantu. Ani nepocitam co jsem treba precet a ani moje aktivity v americkych akademickych institucich.

Ne, že bych pochyboval o Vašich významných konekcích, pane leho, a ani by mne nenapadlo Vás požádat, abyste nám je prozrazoval, co je tajný, to je tajný (i když moudra takového seržanta z povolání by nás tu jistě nechala civět s otevřenou hubou). Stejně tak podržte v tajnosti, co jste přečetl, protože jak praví známe diktum: řekni mi co čteš a já ti řeknu kdo jsi - a to jistě také nechcete; jinak byste nepsal pod nickem.

Ale Vaše aktivity v amerických akademických institucích by mne oprabdu zajímaly a ty tajné nejsou. Posílilo by to Vaši kredibilitu, a bylo by to jistě i zajímavé, kdybyste nám tady o tom něco pověděl. Jinak to vypadá, jakože jen kecáte.

36928

16.11.2004 17:03

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Takze odstraneni muciren a cel smrti je nakonec spatna vec?
>Hitler pokud vim, mucirny, koncentracni tabory a cely smrti
>zavadel, nikoliv neodstranoval. Americka armada objevuje a
>odstranuje tyhle veci. A to je spatne, protoze tam muzou byt
>nejake jine zajmy? To bych teda rad vedel...

Pane leho, co kdybyste přestal rozmazávat mučení, koncentrační tábory a takové věci, v našem vlastním, americkém zájmu?

36929

16.11.2004 21:00

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Pane Lojzo Mikine,

Jiří Táborský 4.?.?.?

>A co ted dela Ivan Isak Mojsejevic ?
Co dělá teďka Icák Mojsejevič Davidov? To já nevím, to je Vaše parketa, Vy jste tady začal s těmi syny Davidova, tak jsem si myslel, že se s tou jeho rodinou znáte.

36935

17.11.2004 17:03

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W.

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Takove veci do me kdysi hustili na marxaku na technice v Dejvicich.

Mno, že jste, pane leho, nahuštěnej nějakou zvrácenou ideologií je z Vašich příspěvků celkem jasné, aniž byste se o tom musel zmiňovat. Škoda, že do Vás nenahustili také trochu základní české gramatiky - asi věděli, že ji v "amerických akademických institucích" nebudete potřebovat. BTW, ještě jste mi neodpověděl, v kterýchže těch institucích jste pracoval (a jako co, to bylo také zajímavé); to jen proto, abyste rozptýlil můj dohad, že jste ukecanej hóchštaplér.

37003

17.11.2004 17:20

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Nenechali na nem nit suchou...(:-)

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Treba by stacilo se podivat na http://www.powerlineblog.com
>. Powerline odhalil hloupe a falesne dokumenty o Bushove
>vojenske sluzbe. Pisi tam velice zajimavi lide, vesmes silne
>pravicove zamereni, jez pravdepodobne Zvedavec nikdy
>publikovat nebude, ze ano...

Na tom odkazu, který jste uvedl, mne do hned očí praštila podstatná chyba: Pod vlající americkou vlajkou je poslušně ztrnulej prápor izraelskej - mají tam to jejich grafické motto jasně obráceně. Nebo, že by to byl jen zamlžovací trik pro blby?

37004

17.11.2004 17:49

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pochybuji, že podepsat rozudek smrti je oceněníhodný morální klad, zvlášť když se přitom někdo holedbá svým křesťanstvím. Civilzovaná společnost zná adekvátní alternativní tresty. Podepsat trest smrti dovede kdekdo; Stalin a Kaganovič podepisovali sumární rozsudky smrti po tisících. Článek se ale nezbývá moralitou trestu smrti ale Bushovým cynismem v otázkách cizího života a smrti.

37006

17.11.2004 18:25

Moskit

RE: Délesloužící seržante Leho,

Jiří Táborský 4.?.?.?

>>Jen uplny IDIOT! Si muze brat do huby Ceskou armadu v roce
>>1938!!!! Neco si prectete, o politice te doby!!!!
>
>Poprve a naposledy Ceska armada bojovala za Ceskoslovensko v
>Rusku 1917-1918...

oprašte si vědomosti z politického školení muzstva. V Rusku nebojovala "Ceska armada", ale česko-slovenské legie (pod různým označením a velením, ale nikdy jako armáda).

Nebojovali "za Československo", i když jejich zásluhou Česko-Slovensko vzniklo. A bojovali, protože se většinou rozhodli bojovat na základě vlastního rozhodnutí a nezabránili jim v tom (i když se o to velmi pokoušeli) čeští, i jiní, politikové.

Jinak, česká a československá vojska bojovala před i po vystoupení legií v Rusku. Tvrzení opaku je účelová židovská propaganda.

37009

17.11.2004 18:37

Moskit

RE: Re: Tom

Jiří Táborský 4.?.?.?

Tedy čistě a jen teoreticky, možnost čelního střetu rakety a dělostřeleckého projektilu existuje. Pravděpodobnost je astronomicky daleko vlevo od nuly.

To tedy poznamenávám jen proto, že Tom má zase pravdu.

37010

17.11.2004 18:54

Moskit

RE: Moskit

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Termin antiamerican je pro me clovek, ktery jedna proti
>zajmum tehle zeme, at psanim do chatu na internetu ci
>strilenim po Americkych vojacich z minaretu.
A co takhle spionáž ve prospěch Izraele, to je košér, žejo?

>Dale pak nektere reportaze novinaru z boju ve Falludzi bych hodnotil jako zradne, za ktere by v minulych valkach by byli tvrde potrestani, ne li primo zastreleni. No a tak bych moh pokracovat...
Mno, v kecání pokračovat jistě můžete, to Vám jde ze všeho nejlíp. Co takhle tady uvést příklad akreditovaného amerického novináře, který byl za reportování "tvrdě potrestán, ne-li přímo zastřelen"? Nebo jakéhokoliv novináře, který byl "tvrdě potrestán, ne-li zastřelen" třeba v době vietnamské války?

Jo, pravda je zrádná a měla by se trestat; žejo, seržante?

37012

18.11.2004 07:44

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

je spíš k pobavení, rozhodně ne k trápení. Včera sem postoval náš četař z povolání Leho, nechť je blahoslavena jeho zelená duše, odkaz na zdroj jeho mouder, Power Line. To je tedy síla! A "hrdý přítel Israele", jak hlásá motto na izraelském práporu.

Mno, a náš délesloužící četař, jinak též samoprohlášený aktivista v amerických akademických institucích doporučuje, že k nalezení pravé pravdy stačí jen se na jeho zdroj podívat. Mno, tak jsem se podíval a opravdu mi to stačilo.

Text pod barevnou fotografií malých (skleněných!!) ampulek hlásá, že naši námořní pěšáci našli ve Feludži 40 ampulí bojového plynu Sarin.

No, konečně! Bush a Wolfowitz a Rumcajs měli pravdu! Saddám měl ZHN! Mno, akorát, že nápis na obalu v azbuce (nesrozumitelné oblbovaným americkým konzumentům sionistické propagandy) praví: Porjadok raboty c indikatornymi trubkami smotri v instrukcii-pamjatke (Postup práce s indikátorovými zkumavkami viz v instrukcích). Tedy ne plyn, ale indikátor na jeho zjišťování a to navrch se záruční lhůtou prošlou třicet roků! To je chucpe i pro nejprolhanější propagandisty.

37068

19.11.2004 02:50

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Jiří Táborský 4.?.?.?

>I bez akademiku, prumerny ctenar vi, ze kdysi byla americka
>okupace v Nemecku a v Japonsku. Zda se, ze ta okupace temto
>dvema zemim docela dost pomohla.

Mno, to se zdá možná Vám, pane Mikine. Japoncům a Němcům se třeba zdá zase něco jiného.

37127

19.11.2004 03:05

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Busc

Jiří Táborský 4.?.?.?

>Mam dojem, ze komu slouzim jsem tu jednou tady napsal a
>docela vas chapu, ze to nevypada nejlepe. Myslim si ale, ze
>mam duvod to nenapsat a take me je celkem jedno jak ja
>vypadam, muj cil je oslovit zvlaste nezucastnene ctenare a
>aby premysleli o tematu z jine stranky nez z te Zvedavcovy.

Rozumím-li tomu správně, tak chcete oslovit čtenáře z pozice anonyma, který si soustavně průkazně kálí do huby; odmítá odpovědět komu slouží a vůbec na jakékoliv otázky k tomu, co tu prohlašuje; je mu jedno jak vypadá a tváří se přitom, jako by sežral Šalamounovo hovno. Mno, na takové oslovení jsou čtenáři jistě hrozně zvědaví.

37128

19.11.2004 03:25

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Mno, to je krásná sranda - překládat ruskej návod k použití v plynový masce!

37129

19.11.2004 03:37

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

>A to jen proto, ze ma jiny nazor...!!!!
Nikoliv pro nesouhlas v názorech, pane Mikine, ale proto, že je to propagandistický podvod, který tady náš přesluhující četař rozšiřuje.

>Pane Taborsky, divite se, ze s vami nikdo neargumentuje ?
Vidíte, o tom jsem nikdy nepřemýšlel. Ale asi máte pravdu, protože to, co tady vyvádíte Vy, nemá nic společného s argumentací - jinak bych Vám musel odpovědět, že zase kecáte.

37131

19.11.2004 17:07

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Okupací k vyšší životní úrovni!

Jiří Táborský 4.?.?.?

Já:
>>Mno, to se zdá možná Vám, pane Mikine. Japoncům a Němcům se
>>třeba zdá zase něco jiného.
Lojza Mikin:
>Leda tem na drogach se muze zdat ze je jim hure nez pod
>Americanama, a to zvlaste Nemcum.
Mno, to je, co jsem napsal, ne? Nemusíte mi to potvrzovat.

37179

19.11.2004 17:25

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Zase kecáte. seržante.

Jiří Táborský 4.?.?.?

>vy si asi neuvedomujete, ze americti vojaci mimo jine vynalezli a dali svetu Internet
Přesluhující četaři Leho, internet vynalez´ Al Gore v předvolebné kampani 2000 a to už byl dlouho v civilu.

37182

19.11.2004 17:32

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

Pane Druide,

ptáte se mne na věci, o kterých nic nevím. A já jsem tu blboučkou propagandistickou kachnu nevypustil.

S bojovými plyny jsem nikdy nepracoval, ale podobné jednoduché indikátorové kolorimetrické přípravky na zjišťování a určování plynů se používaly a dosud používají i v mnoha civilních oborech. Kdysi jsem si některé, abych ušetřil, připravoval sám. Dnes se ovšem většinou používají sofistikované, mnohem přesnější analytické aparáty (jako třeba ty mobilní, s kterými tam machrují pro divadýlko naši mariňáci v maskách pro divadýlko na těch obrázkách, na které postoval link Tom - a to je tedy trapas non plus ultra, protože ti mariňáci jsou údajně ze speciální chemické jednotky a museli, jak jste správně napsal, na první pohled vědět, o co se jedná).

Ovšem, na rozpoznání této idiotské propagandy nepotřebuje mít nikdo ani ty nejmenší odborné znalosti, stačí umět číst němnožko rusky. Já jsem zdaleka nebyl ani první, ani jediný, kdo si toho všiml (viz diskuse na tema oněch obrázků na různých webzinech). A i některá media své původní zprávy o nálezu sarinu dodatečně dementovala.
(pokračování)

37184

19.11.2004 17:39

Osobnostní profil amerického prezidenta G. W. Bushe

RE: Lehova blboučká židovská propaganda

Jiří Táborský 4.?.?.?

(pokračování 1)
Výrobce (na obalech vlevo nahoře) je zřejmě červeně zcenzurován a vypadá na obou obalech stejně. Zda je to výrobce sovětský nelze podle fotografií s jistotou říci, nakonec ani, zda jsou etikety originální, i když alespoň ta německo-ruská vypadá velmi věrohodně (už proto, že je to ta zrádná a kdokoliv to narafičil, neuměl rusky). Já bych hádal, že to byla výroba východoněmecká, podle způsobu psaní výrobního (nebo expiračního) data v levém spodním rohu obalu detekční soupravy s etiketou v angličtině (rok záruční lhůty na německo-ruské etiketě je zakryt).

>...pokud si prohlednete etiketu na prostrednim obale tak nahore je napsano: Sarin Soman V-gase. {(proc se tedy domnivaji ze se jedna pouze o sarin? [zmaten]
Nemám tušení, proč se to domnívají. Mno, možná, že to propagandisté jen přehlédli. Anebo spoléhali na to, že to přehlédnou čtenáři anebo si budou myslet, že je to koktejl nervových plynů. Čert ví.
(pokračování)

37185

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 557 774