Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.12.2013 08:56

Satanův plán

Pekně zhulený článek:-(

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo chce, nechť hlasuje nohami do „rájů", kde lidé na podobné ďáblovy „kratochvíle" čas nemají, protože se každý den dřou o holé živobytí a přežití. Zkuste Ukrajinu, Kavkaz, Balkán, Subsaharskou Efriku či zapadlejší kouty Jižní Emeriky či Střední Asie. Pak poslušně naklušete zpět za „Satanem" - při první vyviklané plombě či podezření na zánět slepého střeva [velký smích]

300394

07.12.2013 11:13

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Ďábel" může lákat sebevíc - ale on je "demokratický" - jen láká, nenutí. TV také ignoruji, sluchátka si málokdy nandávám i třeba jen v letadle - na ulici nebo někde v čekárnách či jiných dopravních prostředích ani náhodou. Doma nikdy nemám nic puštěného - až na velice zvláštní návaly eforie jednou za mnoho týdnů, kdy si pustím jen pár kousků - a spíše jeden a ten samý dokola. V autě mám aktivované dopravní vysílání - a většinou se snažím při řízení v klidu přemýšlet, telefonovat nebo komunikovat s někým, kdo se mnou jede.
A mohu Vás ubezpečit, že i moji nejbližší - jak rodinní, tak obchodní partneři jsou na tom podobně (kromě teenagerů - ale bývával jsem jako teenager přece stejný[smích] ) a nemusím je prosit, aby cokoliv ztlumili, protože také nic nemají mýrnyx týrnyx jen tak "jen pro kulisu" puštěné.
Ďábel může milionkrát lákat "na muziku", "na kulisu", "na úvěr", na K_O_N_S_U_M - ale je to jen a jen na nás, zda mu podlehneme...
Už dávno, ve starověku mého dospívání, jsem se naučil, že se vyplatí kupovat co nejkvalitnější a nejdůkladnější techniku, oblečení, projekty atd. atd. atd. A nekonsumovat, ale život si přesto užívat.
Je to jen na každém z nás, zda P_O_D_L_E_H_N_E_M_E, nebo si život užijeme. Je to stisknutí tlačítka, podpisu "smlouvy" nebo o výběru partnerů, kamarádů a známých okolo sobe a lidí, co si k sobě připustíme.
Proto mnoho lidí "z míst, kde dosud Ďábel nevyhrává" hlasuje nohami k nám. A zde jsou ve velké většině úspěšnější, nežli otupělá a zpravicovaná a zbídačená majorita. Stačí se podívat na české Vietnamce, jak Ďáblovi dokáží, na rozdíl od zinkajících a lídlujících Pepíků i Mařenek, odolávat[smích]

300405

08.12.2013 04:43

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naštěstí (tu) tedy řešíme v diskusi „podobenství" - a nikoliv hlad, nemoci, válečné útrapy...
Jak už jsem napsal o něco výšeji - je jen na každém z nás, nakolik Satanu Konssumu a i jeho muzicírování propadne.

300451

10.12.2013 12:04

Souložili někdy sociálně ekologičtí Nesehnutí jen tak, pro radost?

RE: Autor je sám sexistické prase

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostá většina žen ale netouží po „slušňákovi". Chce mít potomk s někým, kdo je nejlépe Alfa samec ve svém prostředí. Proto jsou stadiony obsypány fanynkami , stejně tak jako koncerty, vernisáže, autogramiády apod.
Nevšiml jsem si, že by fanynky a zlatokopky se shlukovaly v okolí výzkumků, šaten lékařů nebo třeba dopravních dep řidičů městské sochy nebo železnice.
Ženy touží po zvrůšu jak jen to jde. Právě přes dvojsmysly se nejspolehlivěji a nejrychleji míří pod kalhotky. A bez úvodních dvojsmyslů naopak může hrozit trapas.

300531

18.12.2013 12:01

Střet civilizací podle Vladimira Putina

Ten šok pro zinkající a lídlující, co naslouchali Kocábu!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Upřímně jsem zděšen ze šoků, které takovéto protočení korouhvičky přinese pivním pravicujícím zinkajícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu[smích]))

Jak budou moci hrdí čeští Keltové naslouchati Zlým širokolícím poloasijatským a slovanissujícím Rusákům?!!!?!!!?!!!?

A navíc vedenému Zlým KáGéBááákem Vladimirem Vladimirovichem?!!!?!!!?!!!?

Za to bojoval, ve zlém bolševíííckém konzentráku schŕadl a zemřel soudruh Venca Chemapol-Luzerna Veškrna?!!!?!!!?!!!?

Lidé probuďte se! Bdějtě!
Naslouchejte Moiru, když radí Vám!
Vám, Keltům - spřízněným krví, rodem i mussikou!

V britském exilu zemřel ruský miliardář a hlasitý kritik Vladimira Putina Boris Berezovskij

300949

23.12.2013 22:41

Vánoce Smolíka McFiggina

Šťastné a veselé!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Šťastné a veselé svátky nejméně slunečného období roku na severní hemisféře!
V dnešní požehnané době nasedneme do jetu. A za několik hodin se vyhříváme na teplém slunci u teplého moře.
Přesto mi upocení celebranti se santovskými čepičkami připadali okolo mne nepatřiční, když jsem o Aventu uvízl na jižní polokouli. A porušují návyky z dětství.
Proto se těším na zasněžené anebo naopak upršelé Vánoce typické pro mírný pás.
Letos po více letech trávíme svátky vánoční i v pravicující Praze. Ale ihned poté odjíždíme do zahraničí. Přes tradiční shon v zinkající Matičce mi hlavou zní hudba - ať už řídím nebo se v ní opěšale přemísťuji.
Vánoce v Zlaté Praze mají prostě své nezaměnitelné kouzlo! ona mi ZADARMO a bez špuntů v uších hraje[smích])) Zvláště po několika letech, kdy jsme je pokaždé trávili mimo její pravicující pivní disneylandsky naleštěné a namítnuté lůno.
Přeji všem stejně rozraušené prožití slunovratu, čas na zastavení palčivý myšlenek...
A ihned poté návrat k pravicování, toonnelování a bezvýhradné podpoře jumanitárního bombardování, Pussy Riotek, NašehoPánaKnížePána a tklivé vzpomínky na Vencu Luzernu-Lahváče-Chemapola Veškrnu!

Ne nadarmo oskarový velikán a jeden z mála nesehnutých Čechů - "P"an Jiří Menzel dnes vyhlásil veřejně:

"Polovina národa jsou burani, máme zděděnou mentalitu čeledínů, která se vyznačuje nezodpovědností, porušováním předpisů, krádežemi (propisek), absencí důstojnosti..." řekl v posledním letošním Hyde Parku Jiří Menzel. Souhlasíte?

https://www.facebook.com/hydeparkct24

301314

24.12.2013 06:27

Vánoce Smolíka McFiggina

RE: Šťastné a veselé!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruský prezident Vladimir Putin zjevně dokázal předstihnout co do popularity mnohé své kolegy, včetně Obamy. V každém případě stojí ve většině světových ratingů na prvních příčkách. Ale ani hlava všech katolíků, ani ruský prezident by si nedovolili takové výroky, kterými se vyznačovali Chávez nebo Berlusconi.

Ze scény skutečně odešli velice charizmatičtí lídři a jen těžko se pro ně najde náhrada, možná ale, že to ani není třeba.

Teď nastaly takové časy, kdy nemá většina zemí na nějaké ohňostroje ani pomyšlení. A je to bohužel světová tendence, je přesvědčen politolog Vladimir Bruter:

-Myslím si, že v evropských zemích teď nastane dost dlouhé období nejméně výrazných politiků. Napomáhá tomu sociálně-ekonomická situace. Je to období, kdy se ani politik nemůže nikomu zalíbit a kdy se i rozhodnutí přijímají primitivní.

http://czech.ruvr.ru/2013_12_23/Rok-2013-ze-by-ve-velke-politice-ubylo-hvezd/

301324

25.12.2013 07:51

Vánoce Smolíka McFiggina

RE: Šťastné a veselé!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto s Vámi souhlasím:
A) Něco jiného je se (coby ujařmený čeledín) bránit Vrchnosti (Husité a další historičtí EUropští reformisté)
B) A něco naprosto jiného je jen od Vrchnosti zbaběle při/krádat

Proto je Česko tam kde je:
A) Jakýkoliv podnikatel je pro primo okrádán ČESKÝMI zaměstnanci - i kdyby se o ně staral a pečoval jako ve vatičce.
B) Jakýkoliv zaměstnanec je vykořisťován svým ČESKÝM zaměstnancem - i kdyby se o jeho zájmy sebelépe staral a o firmu pečoval jako ve vatičce.
Čest výjimkám!!!

Pravicující zinkající pivní Pepíci a lídlující Mařen/ky nalezli do chomoutů "dobrovolně", když volili Prof. Big Toonnela, jeho poučky - a "českou cestu privatizace" = rozkrást či zazáhlovat z rozkradených českých bank.

Pohled NašehoPánaKnížePána je jednoduchý - český Gesindle makal a nekezal. Ale stačí se podívat, jak se NášPánKnížePán stará o zrestituovaný Orlík - či jak se zacházelo se zaměstnanci Ministerstva zahraničí, s českými zájmy (rušení desítek českých embassád ve světě...) či kdo a jaká úroveň zahřívá NašemuPánuKnížePánu lože.

Zlodějstvím a okrádáním Vrchnosti ještě ale žádný Gesindel se nestal plnoprávným a blahobytným oVčanem.

Okrádání, šisung a podvodničení je sice takový rezept na přežívání "po židovsku v době Svaté Inkvizice", ale z kaftanu a ghetta v Podzámčí to židy nevyslobodilo

- a nevysvobodí ke slušným západním (či ruským příjmům) ani otročící a montující zinkající pravicující pivní Pepíky a/i lídlující Mařen/ky - byť zařezávající u pokladen zahraničních řetězců 11 hodin denně,
- s elegantními menstruačními čelenkami ve vlasech http://zpravy.idnes.cz/obchod-chtel-oznacit-poklad...
- a pod knutou českých menyjdžerův[pláč]

301355

02.01.2014 08:30

Rozdělení Československa

Souhlas s panem Editorem!

MoUdrostrak 90.?.?.?

S panem Editorem naprosto souhlasím. Článek je naivním pokusem o "romantické" převyprávění dávných i nedávných dějin[pláč]

Nikomu nepřipadne divné, že iHned po rozpadu Česko-slovenska byl přilit zvenčí oheň do Jugoslávie. A Pakt NATO se posunul na Východ.

Pokud by zlý Mečiar a zlý Klaus nerozdělili V_Č_A_S Česko-slovensko, hodný Pakt NATO by jumanitárně bombardoval namísto Bělehradu Prahu. A tak by Pakt NATO dosáhl hranic ex CCCP (a možná vstoupil i do Moskvy a na veškerá uhlovodíková a surovinová pole) ještě za vlády "demokrata" Yelzina.

Navíc - i poprvoválečné Česko-slovensko bylo umělým účelovým slepencem z dílny hodné Englie a Frencie. A mělo jediný účel - být klínem vraženým do německého hospodářského a jazykového prostoru.

Jak je vidno: poprvé Česko-slovensko nepřežilo ani 20 let existence. A na druhý pokus (když vyhnalo zlé Rusy, kteří byli 40 let jediným funkčním sponsorem a garantem Česko-slovenska) Česko-slovensko nepřežilo ani dva roky!!!

V současné době je zbídačené a zpravicované Česko faktickou 17. nejbídnější spolkovou zemí. A oproti postavení za zlého Rakouska-Uherska, kdy patřil český prostor k nejrozvinutějším regionům tehdejšího světa, nesahá Česko ani po kotníky sousednímu Rakousku, propadá se i vedle Polska a vedle Slovenska. O Německu raději ani nemluvě.

Takže konfrontováno s těmito fakty je Česko v současnosti největší žumpou Střední Evropy. Vždy Česko bylo ve vleku blízkých či vzdálenějších mocností, ale nejhůře pokaždé dopadlo, když začalo hrát na čecháčkovskou nazionalistickou strunu.

Věřte nebo nevěřte - za to, že byl jumanitárně bombardován Bělehrad a nikoliv Praha, by měl každý pravicující pivní zinkající Pepík a/i lídlující Mařenka (co společně za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchlali Kocábu) líbat zlému Mečiaru a Klausu nejen ruce, ale i kotníky. Namísto vlezby do anglo-sasské a zionistické řiti[pláč]

301734

14.01.2014 09:17

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

Češi mají takové poměry - jaké si zaslouží!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý má takové poměry a vládu - jaké si zaslouží.
V době, kdy byly na Pepíky a Mařen/ky uvalena „zlou" Canadou víza, dál cestovali maďarští, slovenští a další středoEUropští Zikáni do Canady BEZVÍZOVĚ!!!

Česko se zkrátka dopravicovalo až na nejhlubší dno žumpy široko daleko - a zinkající pivní oVčané sklízejí zplna hrdla setbu svoji i arroganci SVOU...

Teprve při bolesti své připustí bolest cizí.

Koneckonců - hloupí oVčané jsou manou každého Predátora, plutocrata a většiny „podnikatelů".

Pravicujme, toonnelujme druhé jumanitárně bombardujme a strojově exekuujme! Podle plodů jejich poznáte je[smích]

302496

23.01.2014 04:04

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

"Syndrom nudistické pláže..."

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Editore, zkuste pobýt nějaký ten čas na nudistické pláži. Nahé ženy Vás přestanou vzrušovat.

A podobné je to v současném dennodenním (západním) světě: Všude okolo nás je přesexováno, přepornografováno, přesvlečeno...

Naprostá většina dívek a žen v "ošukatelném" věku, je naprosto uniformě vyholena a'la "dívka pod zákonem". Žádné tajemno a poznávání nás obvykle nečeká. A každá žena a její vůně po pár týdnech či měsících stejně zevšední.

Jsme bičováni zprávami o nebezpečí rakoviny úst a hrtanu jako následku pěstování orálního sexu: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celeb...
Bělošky musí jezdit za reálnými milenci do Tunisu nebo Egypta, kde se ještě rodí a jsou vychováváni na základě rodičovských rolí Muži s velkým "M".

Není tedy divu, že "nám to za to" nestojí[smích] Před nějakou dobou jsem si uvědomil, že naprostou většinu sexuálních partnerek jsem "dostal" během jednoho, dvou - max. 3 setkání.

Dalším problémem je fakt, že muži spíše - a zejména - reagují na visuální podněty, kdežto ženy naopak na vícero "sensorik" = dotek, vůně, hlas... A tak to mají ženy velice, velice, ale velice těžké, aby nás okouzlily, když jsme zavaleni tunami krásek (nejen v otevřené a neskrývané každodenní mediální pornografii).

Zkrátka a dobře: před několika desítkami let to měly ženy snazší, když "uměly pracovat" se ženskými zbraněmi. Dnes si každý rád představí ženu coby zlatokopku a nájezdnici, nežli s ní skočí do postele.

Dnes není důležité umět ženy dobýval, ale naopak žádnou, kterou si k tělu nepřipustíme, smrtelně tím neurazit - a nevykoledovat si pomstu. Svět okolo nás se mění - a my s ním... [překvapení]

303052

23.01.2014 04:18

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Láska je nekomerční - proto pryč s ní!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bingo: něco pravicujícně pravdoucího na tom asi bude! Dříve byl svazek a rodina - dnes je prioritou co nejvíce mobilní námezdná síla - ičař nebo ičařka s notebookem - ochotní se harcovat a promazávat produkci ve prospěch naší Vrchnosti kdekoliv na planetě na první písknutí. Rodina - či fixní vztah - je jen na překážku.

A podtextem je: všude nakonec dnes snadno zasuneš, necháš se snadno orálně uspokojit - tak Nevaž se = Odvaž se! Svoboda (a disposice 24/7 pro Vrchnost + pro uložené a nadelegované Targets) především!

K pásu dovezeme Čongy, Ukrajince nebo Mongoly! Bílej (a i bílá) je tu od toho, aby byl/a pro Vrchost mobilně k disposici[smích]

303054

25.01.2014 05:24

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mně se náhodou Váš příspěvek moc líbí, fakt! Důležité je, si k sobě hledat - a připustit - jen dámu, kterou zvládnu + a která zvládne mne. Pak jsme schopni jeden druhého respektovat a chovat se jako člověk k člověku. Tak, jak nás vychovali respektovaní prarodičové či rodičové.
Šukání - anebo občasný test jiného vzorku - není vůbec špatná věc - ale je to jako když se přejíte čokolády - všeho moc škodí! A pak zůstává jen pachuť[pláč]
Zbytečně se tady z toho dělá věda. Odpověď je jednoduchá: ŽIJEME V KONSSUMU - a v něm vždy převládá nabídka nad poptávkou. Pokud přežijeme hranici přibližně 14 let věku - a nejsme totální hovada - užíváme si pak jako muži daleko více výzev a nabídek od žen - nežli jsme schopni zdravě zkonsumovat.
Proto se ženy trápí "vztahy", diskutují je nad kafíčky či "dvojkami" vína - a muži a chlapi maximálně rozebírají otestovaný vzorek (buď aktuální a/nebo již se značným historickým posunem).
Závěrem stojí za to jen říct jediné - šukejme raději vždy do polosyta - abychom až budeme vetší kmeti, jsme se nad vlastními "výkony a nevýkony" a získanými skalpy - i promrhanými úhradami alimentů - necítili spíše pachuť - nežli pýchu a hrdost.
A nejvíce stojí za přemýšlení i osvědčený fakt, že sportovcům je před vrcholným výkonem sex trenairy odepírán, zatímco sportovkyním doporučován. Z toho pouhopouhého faktu je empiricky jasné, KDO OBDAROVÁVÁ - A KDO JE OBDAROVÁN + se to promítá do dnešního stylu života, kdy kvalitní muži jsou daleko více loveni, nežli je tomu u kvalitních a i značně atraktivních žen. Ač se nám tradiční "veledílka" a i vyčpělá morálka snaží vssugerrovávat opak[smích]

303226

25.01.2014 23:40

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Dnes frčí tváriť sa nedostupnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

[smích] Trenéři většinou bývají "Samci" s velkým "S".
Lov či nelov žen vůči Vám se časem usadí do snesitelné polohy - stejně, jako snášíte nyní tíhu komplikovanosti světa okolo sebe ve své obecnosti[smích]
Buď Vám bude stupeň zájmu o Vás ze strany žen vyhovovat - anebo pro jeho stimulaci něco uděláte (zbohatnete, posílíte musculatůůůru anebo se třeba naučíte hrát loudivě na kytááááru...). Anebo naopak se naučíte dorážlivé ženy odmítat - tak, abyste je zároveň proti sobě smrtelně nenaštval...
Když mi bylo v životě ouvej, mile mi hřály vzpomínky právě na mnou odmítnutá dobrodružství, nežli na ta úspěšně absolvovaná. Počítám, že něco podobného to bude, pokud se dožiji vetchého kmetství[smích]
S postupem doby jsem si musel začít třídit "blízké ženy" okolo sebe podle tří "kvalitativních" tříd:

1) Společnost (aby mi nepáchala trapnosti - i když bude sebeatraktivnější a sebeinteligentnější)
2) Soukromí (abych s ní vydržel i několik týdnů či měsíců třeba na víceméně pustém ostrově nebo vyhrazené lodi na druhém konci světa - nezabili jeden druhého či se vzájemně nezhnusili pro další pokračování).
3) Postel/sex

Kupodivu, když mám "v mixu" slevit, raději slevím u třetí kategorie - je nejvíce po pár měsících prchavá. A vždy lze okořenit a substituovat testem (v rozumné míře) jiných vzorků.
Na ideál jsem nikdy v životě nenarazil[pláč] A doufám že ani nenarazím, protože pak bych patrně ztratil nad sebou kontrolu[smích]
A skutečně okolo sebe vždy vídám jen ženy, které řeší své vztahy - muži okolo mne řeší (když už vůbec) jen a jen "zářezy".
Čím více mám v životě zářezů za sebou, tím více jsem nějak automaticky a autocensurně "gentlemanem" - a i nejbližší kamarádi musí ze mne (když už musí) páčit každé hodnotící slovo či detail.
Ale tak tomu rozhodně nebývalo, když jsem ještě mívával pocit, že musím vršit skalpy stůj co stůj[pláč]
Proto když dnes někoho vidím se kasat lechtivým příběhem bez toho, aby ho někdo z něho doloval, je mi jasné, že si potřebné sebevědomí teprve buduje.
Prostě ono se i šuká, akorát se nemusí po barech lovit každá slípka, co vyrazí sama na lov. Jsou i romantičtější místa a prostředí, kde dochází k setkáním a prvním výzvám od žen[smích]

303272

26.01.2014 10:38

Ukrajina dnešních dnů

RE: Pane Stwora prosím zveřejněte tohle volání Ukrajinců jako článek a nezveřejnujte ty demagogie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zbytečně to v "českém pohledu" překomplikováváme:

1) Ukrajinci se řídí klasickým "hlasováním nohami" = velká část z nich zachraňuje sebe i své ukrajinské rodiny v Rusku a velká část v EU resp. na Západě.
2) Obvykle Ukrajinci řeší "hlasováním nohami" podle jednoduchého klíče = ruskojazyční mluvčí (východ a jih Ukrajiny) v Rusku, ti mluvící Ukrajinsky nebo směskou se snaží schratit obživu v EU.

Proto hodný Západ nedotáhl a ani nemohl dotáhnout svoji ideodiverzi až k samotným ruským hranicím. Je to to samé, jako kdyby hypoteticky Holanďani chtěli k sobě připojit celou Belgii - Valoni by se nedali a přimkli by se k Francii.

Že je Ukrajina nyní zbídačená (zejm. oproti Rusku nebo Bělorusku) je nasnadě:
Takové bylo zadání před příchodem Vladimira Vladimiroviche k panování v Rusku: Rusko i Ukrajina se měla zbídačit do takové míra, aby hodnému Západu spadla do chřtánu co nejlevněji - a lidé (ti hodní zinkající a majdanující lidičkové) to vítali ještě navíc jako pravicující záchranu[smích]

Bohužel/bohudík jim zkazil plány zlý Alexander Grigoryevich (a.k.a. Lukashenko), když nevydal stejně levně a zaprodaně Bělorus. Následně, po příchodu Vladimira Vladimiroviche k panování v Rusku, se již dalo hrát jen o Ukrajinu - ale až ve chvíli, kdy ji Yulia Volodymyrivna (a.k.a. Tymoshenko) dostatečně zbídačí a připraví.

Bohužel/bohudík Yulia Volodymyrivna je neutralizována v tjurmě - a nyní - těsně před Olympiádou - je jediná chvíle, kdy se Rusko musí chovat zdrženlivě.

Naštěstí se Predátoři a jejich ukrajinští Shabes/GOJ/im stále nepoučili, že Východ a Orient není zvyklý zvedat hozené rukavice - a raději se o gambit postará asymetricky.

Čeká nás jistě zajímavé vyústění geostrategické partie!

Proto z posledních sil ještě každý pravicujme, toonnelujme a jumanitární bombardování druhých usilovně podporujme! Ve jménu slavných egoistických a individualistických Pouček Prof. Big Toonnela a/i Hayek, Friedricha VON...

303288

30.01.2014 20:04

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nikdy jsem nezaznamenal, že by D.O.S.T. se postavilo rozkrádání, toonnelům, exekutorským a justičním mafiím.
Podle ovoce jejich, poznáte je!
D.O.S.T. jen pomáhá co nejdéle usilovně udržovat co nejširší prostor 1% (-jednomuprocentu-) Predátorů a jejich Shabes/GOJ/im tak, aby mohli nadále mlaskat a vyssávat 99% zbídačených, zinkajících a pravicujících oVčanů.
Lidé jsou blbé - a D.O.S.T. to zinkajíce žerou...
Každý člověk a každý národ má vládu a životní level, jaké si zaslouží.

Vložený obrázek

Jsou národové, které jsou proslulé rebeliemi proti své Vrchnosti. Češi raději rozkrádají, intrikují a jak řekl kdysi i Adolf Hitler - nahoře se hrbí, ale dole v zájmu Vrchnosti usilovně šlapají do pedálův svých[smích]

303641

01.02.2014 05:34

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak - podle ovoce (a skutku jejich, konkurzu, likvidsci...) poznate je[pláč] Bátora je loutkový čistič/cleaner - alespoň dle jeho CV a mého ryze pravicujiiiicího úsudku:
Bátora ve vlastním životopise uveřejněném na EUportálu uvádí, že pracoval v těchto zaměstnáních:[8] Referent Škodaexportu (1978–1981), České energetické závody (1981–1992, začínal jako řidič buldozeru a následně v ČEZ vystřídal řadu povolání (směnový mistr zauhlování a odstruskování, vedoucí hospodářské správy a vedoucí odboru služeb v Malešické teplárně, od ledna 1988 jako ředitel závodu v Teplárenských závodech Praha a po státním převratu jako personální náměstek generálního ředitele Středočeských energetických závodů), generální ředitel GMA 91 (1992–1993, nyní v likvidaci),[9] generální ředitel nakladatelství Artia (1993–1994, nyní v likvidaci),[10] náměstek ředitele obchodního úseku ČKD Holding Praha (1994–1995)[11], ředitel společnosti Synergon (1995–1999),[12] zástupce ředitelky Vyšší odborné školy publicistiky zřízené pražským arcibiskupstvím (1999–2002),[13] generální ředitel společnosti provozující hotely Junior centrum (2004–2006, správce majetku bývalého SSM, nyní v likvidaci),[14] vedoucí ve firmě Hypo-consult (2006–2007, nyní v likvidaci),[15] předseda představenstva státního Škodaexportu (2007–2008, nyní PA export v konkurzu).[16]

303736

01.02.2014 10:42

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas!

Zvlášť nyní, kdy zbídačené a zpravicované Česko začíná koukat na paty Polsku a i Slovensku. A zvášť, když proti zlému Doc. JUDr. Róbertu Ficu CSc. jsou stále ve zbídačeném Česku pořádány antiparoubkovské mediální pogromy.
Česká anti€ a proProfBigToonnelský liga stejně tak nedokázala poskytnout JEDINÝ ARGUMENT proti €!
A Česko se nadále za přispění D.O.S.T. (a slavných Pouček Prof. Big Toonnela) potápí do zbídačujícího a pravicujícího bahna.
A to má Česko, narozdíl od zlého Ficovského Slovenska, jen prosperující sousedy - Německo, Rakousko, Polsko - a právě Slovensko! A zabředává do hnojiště dějin - vedeno slavnými Poučkami Prof. Big Toonnela a jeho účelově nasazenými a řízenými nogsledy z D.O.S.T.

Je navýsost zajímavé, že ve zbídačeném a zpravicovaném Česku se nenajde jediná demonstrace proti exekucím, justiční mafii, lidské bídě nebo marasmu.
D.O.S.T. či zahnědlí tarmani jsou ale na ulici sešikováni, rozhecováni a rozkřičeni NATO tata[pláč]

A zbídačení pravicující pivní Pepíci typu Aleše Krejčího z Brnó a/nebo lídlující Mařenky, to loutkovodičům a jejich nasazeným Shabes/GOJ/im baští jedna radost...
[oči v sloup]

303746

02.02.2014 20:33

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

Žid řídící Francouze

MoUdrostrak 90.?.?.?

Možná jsou Francouzi sevření v krunýři Zlého Žida. Ale Francouzi si za to mohou sami, když zvolili presidentem žida Šarkécyho. A ten jim následně vydatně pustil žilou, zatáhl je do války v Lybii a Sýrii.
Šarkécy sliboval Francouzům, že "zbohatnou"...když opustí Zlý Sociální Stát...a principy solidarity.
Odkud tohle tak známe?!
Do doby panování žida Šarkécyho, kterého si Francouzi egoisticky a dobrovolně zvolili, bývaly francouzské produkty, technologie a vzdělání "První volbou" takřka na celém Blízkém a Středním Východě.

Vložený obrázek

Stačí se podívat na skladbu značek, které jezdí po skvělých 9 proudých zlých íránských dálnicích.
Nyní - po panování Šarkécyho - je francouský export pomalu ale jistě nahrazován německým, rumunským, japonským, korejským...

Vložený obrázek

Co se Francouzům musí uznat, že doznali svých chyb - a nyní rebelují za návrat k předešlému a osvědčenému - co jim přinášela La Détente.

303816

03.02.2014 06:43

Státní represe ve Francii vedou jen k posílení odporu

RE: Žid řídící Francouze

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nějak se odkaz změnil, tak ješčo rázyk-ješčo raz:

Sarkozyho matka Andrée je dcerou řeckého lékaře židovského původu, který byl jedním z mála přeživších z židovské komunity v Soluni a posléze konvertoval ke katolicismu.

www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/alzirsky-min...

303843

03.02.2014 07:32

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Za Zlého Bolševíííka fungovalo vše - ale kromě Conssumu, toho Konssumíčka[pláč]

Věda, výzkum, medicína,("zlá") pharmacie, školství, sociální služby, urbanistika, energetika, zemědělství, obrana, doprava (do nejsposlednější samoty) i micro-politika - vše fungovalo skvěle.

Jediné, co bylo opomíjeno Zlým Bolševíííkem byl Konssum ten Konsumíček!

Na druhou stranu, pokud Zlý Bolševííík lhal (pokud vůbec) o komunismu coby cíli, tak o Hodném Capitalism nelhal Zlý Bolševííík ani slovíčkem - Na Hodném Západu VŠE, co měla k disposici "massa" bylo totiž na dluh - a je dodnes.

Zatímco čeští (i slovenští) pivní Pepíci i dnešní lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu, měli vše zadarmo, zapakatel a/nebo za směšně malou a často nenávratnou půjčku, tak na Hodném Západě se většina dlužníků (80%-90% populace) třásla strachy, zda "účty utáhneee".

Východní Blok (ani Zlý CCCP) se nezhroutil - pro historii bude tradováno, že CELÝ jej (i se stamilióny obyvatel) zašantročila Raisa Maximovna Gorbacheva za jednu zlatou kreditku a za licenci na ruskou mutaci časopisu Burda

Vložený obrázek
Raissa Maximovna s Aenne Burda

Je to daleko výstižnější, nežli sáhodlouhé litanie a kecy: Muži na Východě (díky neexistenci existenčního tržního tlaku na trhu práce) zpohodlněli, jen se flákali (jak v práci, tak po ní) a vzdali se dobrovolně vedení jak rodin, tak politiky a i státu.
Proto se ženy zhostily ( v zájmu zachování rodu) rodinných budgetů, strategií.
A Hodným Capitalistům tedy stačilo jediné: nabídnout Raise Maximovně zlatou kreditu a frančízu Burdy.

O jednom to vypovídá:

1) Tehdejší establishment NEKRADL (zase tolik), když cena celého Východního Bloku byla tak nízká = jedna kreditka a jedna frančíza.

2) Lidé nestáli o levné bydlení, bezplatné služby a jistoty - stáli (jim doma vládnoucí ženy) o cingrlátka na dluh - aby se "měli" (ZADLUŽENĚ) jako na (hodném) Západě...

3) Až budete někdy chtít pochopit, PROČ mo(u)dří muslimové drží ženy zahalené, budiž Vám ted "deal": Varšavská smlouva za kreditku a frančízu Burdy, mementem[smích]

Vložený obrázek

303848

03.02.2014 10:09

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic není neznámé - stačí zagooglit:

http://www.destroyzionism.com/2013/05/23/femen-is-...

http://en.wikipedia.org/wiki/FEMEN

http://www.youtube.com/watch?v=vfw_no2-B1M

V době, kdy i ve zbídačeném a zpravicovaném Česku se velká část sttjůdentek, ale i matek od rodin, musí zachraňovat i prostitucí, je pro Ukrajinky cca 1.000 USD měsíčně z kapes židovských sponsorů Femen dostatečnou motivací. Nicht wahr?

Lotkovodiči, Predátoři a i jejich lokální Shabes/GOJ/im se přesvědčili, že Rusové a částečně i Ukrajinci odmítají vydat "výdobytky z doby (ZLÉHO) sociálismu" za pár conssumních třpytek, ještě se kvůli nim zadlužit a pak je stejně vyhodit do kontejnerů - jako to s popěvkem na rtech konali čeští (i slovenští) pivní pravicující zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky, kteří se nyní třesou před příchodem Exekutora.

Vložený obrázek

Proto Femen míří "na ženy".

Ale zralejší ruské ženy také od doby hltání Burdy již prohlédli - a tak jde "dílo" pomalu...

303862

03.02.2014 23:39

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak: Obecně je okolo 80% marketingu zaměřeno "na ženy". A tam opět přes 50% na ty, co loví partnera do hnízda resp. bojují na počátku pracovní kariéry.
Všimněte si: vložky, holítka, vonítka, krámečky, diety, závist, závist, závist...
Nějak povědomě jsem si vždy vybíral partnerky, co sice byly náročné na kvalitu věcí okolo sebe, ale zároveň nejsou márnivé. A troufám si říct, že narozdíl od kolegů mám "nebe na zemi".
Pozoruji to u pokladen kdekoliv ve světě, že máme tak 50% objemu, co mají ostatní. A stejně tak ve zpravicovaném a zbídačeném Česku nás často prosí sousedé o "vypomoc", aby směli něco přidat do naší popelnice. I v bankrotujících JůYsEj lze od nás po ránu projít ze dveří a nebrodit se horou odpadu, jako u "pravých Emeričanů" v okolí.
Je to o prioritách, disciplíně a smyslu života. A proto i ideodiverze proti Rusku a Ukrajině je vedena jak "ženskými prostředky i zbraněmi", tak i intrikařením, zákeřností. Proto Raissa, proto Burda, proto Femen, proto Tymoshenko...

303950

04.02.2014 09:39

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale o tom to je: Popsal to už trefne Karel Capek v Matce - skutečný válka začne až ve chvíli, kdy ženy a hlavně matky vyzenou "pod svymi VIRTUÁLNÍMI ČI REÁLNÝMI dojmy" muže a HLAVNĚ SYNY s puškou do boje.
Drive se tak stávalo na základe reality. Válku proti Zlému Iráku "zaridila" dcera Kuvajtsvého velvyslance prevlecena za zdravotní sestru, "svedcici" o zlých Iracanech vyhazujícich "neboha mimina" z inkubátoru. Pár let NATO začalo bombardování Srbů v Bosně pote, co Západ navedl Bosnaky, aby zavraždili vlastni lidi na tržišti v Sarajevu - aby byla záminka a zapadni "matky" u TVs se duly pýchou, jak jejich piloti koši Srbsko civilisty.
Drive se ženy do politiky nepletu a přesto ve válkách strádalo méně civilistů, nežli dnes - kdy civilisté jsou dokonce nekolikanasobne více oběťmi, nežli vojáci!!!
Přesto nevidím nikde průvody "souciticich" žen proti válce. Jen type slepice, co se třesou strachy, že zli muslimové dobudou Evropu a donutí ženy (i FEMEN) se (znovu) zahalit[smích]
Paní Jarmila toho skutečně ví o životě jen tolik, co ji naservíruje TV a v ni najate FEMEN & Co. [pláč]

303974

04.02.2014 10:33

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Copak Vás trápí??? Uhodil jsem hřebíček na hlavičku? [smích]
Samozřejmě, že je Burda "o žití", a i o marnivosti. Že tam "vkládala střihy" neznamená, že není o marnivosti.

Od roku 1987 se Burda jako vůbec první západní časopis prodává v Sovětském svazu v ruské mutaci. K tomuto zázračnému otevření trhu došlo především zásluhou Raissy Gorbačovové a jejího muže Michaila Gorbačova, tehdejšího generálního tajemníka KSSS. Při příležitosti Mezinárodního dne žen 8. března 1987 byla Aenne Burdová pozvána na oslavy do Moskvy. Ve svých pamětech popisuje prezentaci časopisu a kolekce v Moskvě jako svůj životní vrchol.

Západ (zmítající se v té době v těžké krizi) potřeboval východní suroviny a trhy. A zároveň dostat CCCP z Třetího světa, aby mohl být Třetí svět hodným Západem dovydrancován do dnešní podoby.

Ambiciózní Aenne Burda, která "uměla hrát na marnivost" žen (a Vám po hodném tirákovi "posílala ...fantastické návody na šití včetně papírových šablon střihů ve několika velikostech..."):, byla Trojským koněm, který Západu otevřel cestu k neméně ambiciózní, ale velice, velice, velice marnivé Raisse Gorbachov.

A Raissa Maximovna nakonec celý CCCP + jeho satelity + většinu tehdejšího Třetího světa = prodala za frančízu Burdy v ruštině a za zlatou kreditku pro sebe.

Raissa doufala, že obdrží další "Burdy a kreditky" stejně tak, jako v to doufali Indiání, když za Jabloneckou bižuterii snášeli španělským conquistádorům další a další hroudy zlata...

Blbky ale většinou historii ignorují - zajímají je "fantastické střihy" [vyplazený jazyk]

303981

04.02.2014 11:54

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

CO to plácáte- jakou CHYBU?!

Zaprvé bych o Burda nepsal (a nedoplňoval i "nicneříkajícími a obtěžujícími" obrázky), kdybych o ní nic nevěděl.

Zadruhé Burda sama sebe popisuje:

Periodicita:
měsíčník

Charakteristika:

Jediný časopis o módě s více než padesátiletou existencí na evropském trhu! Burda je považována za fenomén i autoritu zároveň. Měsíc co měsíc prezentuje nejnovější trendy světové módy a funguje jako profesionální poradce. Burda je ale víc než jen módní žurnál, je to také časopis zabývající se tématy blízkými současné ženě. Pravidelně se věnuje zdraví, referuje o kosmetických novinkách, o trendech v líčení i v účesech, představuje výrazné osobnosti ze světa módy, pomáhá s výběrem módních doplňků, zve k prostřenému stolu...

http://www.burda.cz/portrety/burda/5455/burda_2201...

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Naprostá většina mně "blízkých" žen NEOBMĚŇUJE šatník - alespoň pro "pomíjivé a marnivé trendy". Když si něco pořídí, tak už to stojí za to - [překvapení]i cenou[překvapení]. Ale díky tomu nic nevyhazujeme, vše máme dostatečně kvalitní a nadčasové.

Právě "trendy", "móda" a "poradenství" je zaručený návod, jak se stát otrokem jak KONSSUMU, tak i TRHU - toho tržíčku...

A ubezpečuji Vás, že jak na společenských akcích, tak i při cestování v letadlech, v hotelích apod. VŽDY moje partnerky přitahují uměřenou pozornost jak mužů, tak žen. Je to o estetickém zevnějšku i estetickém citu sama k sobě. I ke prostoru okolo sebe, k rodině a partnerovi, potomkům a příbuzným, i o vztahu k peněžence, budgetu a i životnímu prostředí.

Slípka je slípka a zůstane slípkou. Nikdy jsem nevlezl do postele s dámou, za kterou bych se musel po probuzení stydět, když ji uvidím odlíčenou - nebo v tom nejhorším případě - s devastovaným make-upem.

Jak (a s kým) si kdo ustele, tak si i lehne [mrknutí jedním okem]

To nic nemění na tom, že CCCP a nadpoloviční část světa, byla obětována za úvodní frančízu ruské Burda a jednu zlatou kreditku Raisse Maximovně [bliji]

303989

04.02.2014 12:16

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

S těmi zbabělými hrdlořezkami jste to trefil do černého, pane kolego!
Ženy jsou zbabělé válčit (dokáží maximálně jedna druhou škubat za vlasy...), ale války rozdmýchávat či dávat rozkazy dronům a mačkat jejich spouště od monitoru vedle nákupáku, jim rozhodně není proti mysli.

Můžeme tady 1.000 nadávat na USrael a židy. Na druhou stranu právě tam musí i slípky na povinnou vojenskou službu, aby měly pojem o tom, co je to "válka". A dobře USraelci dělají.

Rád bych i reagoval na první odstavce Vašeho příspěvku:

Vzpomeňte si, ZDA v mládí dolézaly dívky za partami kluků, nebo tomu bylo naopak?!!!!

NAŠTĚSTÍ jsem měl od mala "učitele života" i "učitelky života", kteří mi nefeministicky pomohli "složitému" životu porozumět, KDO tahá za kratší konec provazu, KDO musí nadbíhat, užívat make-up, intriky - aby se sblížil s opačným pohlavím[smích]

Neznám kluka z mládí, který by se lísal do holčičích part. Zato "čekatelek" do naších klučíčích jsme měli kilometry. A stejně tak si díky tomu i mohli užívat jejich pozdější "něžnější přízně".

Kdo to pochopil, včas si užil. A mohl si následně i celoživotně vybírat partnerku či vícero partnerek, KTERÉ ZA TO STÁLY.

Kdo to nepochopil - a nechal se sekýrovat maminkama, sestrama, pančkama či soužkama - následně i od partnerek mu to připadalo NORMÁLNÍ - ten na svůj život ve vetchém seniorském věku nebude vzpomínat jako na prožitý hrdě i naplno.

A o tom to je - odmala dolézají holky za klukama - a jen hlupák by si to nechal sám zkazit - a o ten "něžný" potenciál se připravit[smích]

303993

04.02.2014 20:55

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: D.O.S.T. kvičí, když je jejich sponsoři, Predátoři, Shabes/GOJ/im a kmotři k tomu pokopnou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jsem Ti odpověděl.
Báthora má velice prožluklou kariérní evidenci - firmy kterými prošel končily v likvidacích.
Na obranu proti nejhorším excessům současné politiky vůli nikde nevidím.
A najednou je tady (náhodou? a z vůle lidu(?) či ulice?)sešikováno jak mávnutím kouzelným proutkem D.O.S.T.
I kdybych (TŘEBA!) 100% souhlasil s tím, co D.O.S.T. hlásá, nikdy bych se k podobnému spolku nepřiblížil ani na sto honů.
Dennodenně jsme konfrontováni s důkazy, že i ve vzorech pro pivní Pepíky největších "nic není náááhodou" - viz. O britských estébácích

304032

05.02.2014 08:35

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Také pane Hugo srdečně zdravím! Ale jak vidíte, ušil jsem paní Moiře z ostudy - resp. slepičí logiky "trendový" kabát - a ona také už zmizela z tohoto diskusního ringu.

Moira: Tvoření a krášlení sebe i okolního světa je údělem a povinností ženy. Opravdoví muži ženskost to oceňují, atrapy mužů nemající proti ženské energii adekvátní protiváhu.

Moira navíc i v tomto svém výroku odsouhlasila, že příčinou neustáleho hromadění cajků a předlužování rodin jsou ženy: "...krášlení sebe i okolního světa je údělem a povinností ženy..."

Trendy, styly, vzory, barvy... De facto "módní" trendy se co cca sedm let obměňují. Slípky vyhazují s odporem (coby vyčpělé) kubíky oděvů a doplňků, které opět po cca 5 letech s popěvkem na rtech a KREDITKOU v ruce nakupují - aby je měly na sobě triumfálně dříve, nežli pipina ve vedlejší kanceláři.

Dále pipina Moira pa-čezki pokračuje: "...Opravdoví muži ženskost to oceňují, atrapy mužů nemající proti ženské energii adekvátní protiváhu..."

Děkuji, ale lepší je si vybrat jako partnerku ženu, která SAMA VYZAŘUJE, nežli cajky okolo ní a na ní nahromaděné. Má to MUŽSKOU logiku - žena, která je zároveň osobností a má estetický zevnějšek, je schopná co nejméně si tyto danosti "ředit" cajky.

A obráceně: Ta která cajky zuby nehty hromadí, podléhá "módním trendům" je na tom velice, velice, ale opravdu velice mizerně se sebevědomím - a je pro muže časovanou bombou a rizikem (tichého alkoholismu, přejídání se po cukrárnách, kreditních dluhů, "lásek s egyptským či tuniským animátorem" a dalších ženských produktů...).

Proto dneska ženy stále obtížněji nachází partnery - natož manžely. Proto slípkám odmítají muži plodit potomky - a přivazovat si je na krk a k peněžence.

Raissa Maximovna vytvořila z žen "ramínka na šaty" a figuríny "na make-up", které kvůli trendům donutily své muže vydat ZLÉ všelidové vlastnictví všeho okolo sebe Predátorům. A vrhly se s rodinami do dluhového otroctví. Kvůli trendům, protože (dle Moiry) ...krášlení sebe i okolního světa je údělem... [smích]

Rád jsem Vás zde opět shledal, pane Hugo[smích] A přeji příjemný den!

304074

05.02.2014 10:06

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Fohate, skvělé, ale TI, jejichž VRCHNOSTENSTVÍ nad námi tj. prašivými GOJ/im je nám uloženo K_N_I_H_O_U

joke tradičně ukradli z lidové moUdrosti:

Kdo oře pole mé,
je přítel můj,
neboť šetří pluh můj
[velký smích] [vyplazený jazyk] na pole jiná [vyplazený jazyk] [velký smích]

304081

05.02.2014 10:21

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, neodvracejte tradičně intrikářsky a podrazácky pozornost od debaklu Moiry ve sporu se mnou někam jinam, pls[smích]

Jak je to s Čechy a Němci - i Sudetskými - je jasné, když pohlédneme na to, KDE se nyní KDO nachází - a jakou KVALITU ŽIVOTA si vytvořil/nechal vytvořit okolo sebe.

Češi po WWI na povel hodných Engličanů i Francouzů ujařmili 3 mio spoluovčanů II. kategorie - viz. PanTatíčkem Masarykem nařízená střelba do německých dělníků za krisse nejen u Frývaldu/Freiwaldau.

...Všech 8 zabitých bylo německé národnosti, z toho 2 ženy, mezi nimi i Anna Luxová, které bylo v osudný den pouze 14 let.
Zabití byli většinou členi a sympatizanti komunistické nebo německé sociálnědemokratické strany, ale byli mezi nimi i částečně sympatizanti německé národně socialistické strany. Právě ekonomické a národnostní problémy sudetských Němců měly za následek stále větší příklon těchto složek obyvatelstva ČSR k extremistickým nacionalistickým stranám, z nichž nejvýznamnější byla po roce 1933 Sudetoněmecká strana (SdP) Konrada Henleina...


Analogie s dnes ujařmenými Srby v Ukradeném Kosovu ze strany Albánců je více, nežli obdobná.

Češi dokáží od skončení Husiských válek (jediného světlejšího místa v Českých dějinách z pohledu nezúčastněného) pouze krást, toonnelovat a nechat se využívat jako biřici porobující ostatní národy.

Vrchnosti, ani Shabes/GOJ/im a dalším Predátorům se Češi (i ti z Nagááána) pro zbabělost vtepanou již do genů postavit nedokáží - proto jsou tak, kde jsou - nejen v porovnáním s Němci, ale již i s Poláky, Slováky, Rakušany, Maďary - a dalšími. Halt už i ti zlí okupanští Rusáci nad Čechy zlomili hůl. [bliji]

304084

05.02.2014 15:46

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak to je, milý Jene! Vše každodenní okolo nás je POLITIKA: bezpečnost, dopravní obslužnost a infrastruktůůůra, integrovaný záchranný systém, veřejnoprávní média, mandatorní výdaje...
Perličkou podle mne je, že kdyby to za Čechy neřešila Vrchnost a Shabes/Goj/im na úrovni zlé EU, nakydali by si Češi pod sebe ještě více hnoje, nežli Moldované či Stredo-Asiaté. Pravicovali a ohýbali by hřbet, až by se za vrtanými toonnely a hltanými Poučkami prášilo[pláč]
Žádný národ va Střední EUropě nedopustil takovou míru atomizace Věcí společných jako zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky - co se teď třesou nad propastí bídy a před návštěvou exekutora.
A přesně díky Jarmilám, Dubům a dalším moudrým, co si namlouvají, "...že vono samo...". A jen doufají, ze naserou po pod sebe takový kopec, že to "...někdo..." vykydá.

304108

06.02.2014 08:56

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená Bábo Blažková, stejně tak i já - jak si Vás jinak vážím a hluboce respektuji, tak po Vašem příspěvku nestačím zírat [překvapení] [překvapení] [překvapení]
Naprostá většina nejúspěšnějších architektů, malířů, kreslířů, animátorů, plastických chirurgů, průmyslových designérů, kuchařů = jsou muži. A nejedná se (pokaždé) o "buzny"[smích]

Nikdy se mi nestalo, že když jsem se někde - kdekoliv na světě se v nějakém bytovém či hotelovém prostoru "utábořil" - že bych ženy s velkým "Ž" odpuzoval - naopak [vyplazený jazyk]
A stejně tak i mé mužské vzory z dětství - ač byli již několik let v důchodu, tak po příchodu mém nebo mého společně s rodiči - z jejich "táborů" prchaly opět ženy a dámy s velkým "D" - častokráte i ty "zadané".

A teď největší pecka: V mém užším i širším rodinném prostoru - jsem větším "inovátorem" - a patrně i "marnotratníkem", nežli moje milované ženské protějšky! Ty sice sahají o jeden dva levely cenově výše, když cokoliv pořizují nežli já, zato pak důsledně trvají na mnohaletém zafixování řešení. A tvrdě mi konzervativně oponují jakoukoliv ad hoc změnu - ať už z důvodu mnou protiargumentované estetiky nebo účelu. A v tom je skutečný rozdíl mezi dámou a slípkou: dáma (i sebemladší) přemýšlí a kombinuje v horizontu a výhledu let - zatímco slípka zobe a snáší bez ladu a skladu na cokoliv narazí - i na kreditku - a sezobnout.

Takže jsou fakta - a fakta. Vyjděte ze 4. a 5. cenové. Pro mne žena znamená partnerství na život a na smrt. Vzájemné doplňování se. Kdy se někdy role musí i měnit - v nemoci, při delším odloučení atd. Nemám - POKUD JE TO POTŘEBA - problém uvařit, nakoupit, uklidit, umýt nádobí - a stejně tak partnerka - POKUD JE TO POTŘEBA - zryje zahrady, natankuje naše auta nebo nařeže a naštípe dřevo do krbu.

Ale jak už jsem napsal: od běžného vzorku v okolí, se lišíme objemem komunálního odpadu, který produkujeme. A možná i pro to nejsme ujařmeni dluhovým otroctvím, hypotékami, dluhy a exekucemi. Znám lidi oproti nám s řádově vyššími příjmy, kteří sotva s vypětím všech sil zvládají následky vlastních "snů", které si pod dojmem reklam a agentů chtěli splnit. A vždy v tom případě byla hybatelem ženská část rodiny.

Troufám si tvrdit, že i proto je Česko na tom nejhůře ze Střední Evropy, co se pádu do bídy a do chřtánu exekutorů týče. Nejen pro hluboký ateismus. Ale i proto, že zde na lídlující Mařen/ky Predátoři i jejich Shabes/GOJ/im nasazovali takové "těžké váhy" jako Vencu Luzernu-Chemapola Veškrnu, Mistry Josefa Suka, Karela Gotta s Věcmi blízkými jejich HARVARDSKÝM Koženým Srdcím,

Vložený obrázek

Kocábu z Václavskýho Václaváku.

Herce a "kultůru", "duševno", "imaginárno" a "virtuálno" přece Mařen/ky "žerou"...!

Pro Punkového Kníže - Co má k lidu blíže...

304165

06.02.2014 18:31

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

MoUdrostrak 90.?.?.?

BankUNII.rotující a FEDem zničené JůYsEj rozehrává další kartu: ÍRÁNSKOU. V podobě cukru & biče. Sankce & zmírňování sankcí.
Proto následující údobí bude i přetahovanou s Ruskem o Írán stejně, jako kdysi o Čínu.
Je to jak projev zoufalství, tak i logického vývoje.
Proto se dá očekávat, že se v Moskvě objeví i nějaká šedá myška, která ukolébá Rusy natolik, aby přestalo bedlivě sledovat domácí 5. kolonu = „Zapadniki".
A hrát se bude hlavně o Írán coby využitelný klín proti Euro-Asijské Putinovo CELNÍ UNII.
Záleží, od koho se mazaní Íránci nechají podmáznout.
Záleží, nakolik budou skrytě "Zapadnici" zevnitř rozkládat Rusko.
Musíme se modlit a doufat, že Vladimir Vladimirovič to zvládne.
Vždy mějme na paměti, že Rusové drží nůž na dodávkách JŮYSEJ pro západní okupanty a žoldáky v Afghánistánu.
Na druhou stranu, Sýrie je zase poslední z mnoha bývalých ruských strategických karet na Středním Východě.
Ač se to nezdá, před 35 lety raději CIA obětovala zionistickou loutku Shaha Pahlavího a zkousla jeho nahrazení Emmamem Khomeinim jen proto, aby Írán nařízenou explozí nenávisti k této zionistické loutce, nespadl do sféry vlivu CCCP.
Podobná „hra" zejména proti Celní Unii, coby restauraci CCCP, nás nyní bude čekat. A ta hra bude na ostří nože.
Doby Shirley Temple-Black za vydání pivních Pepíků a Mařen/ek do dluhového otroctví, jsou ty tam.
Rusko a Írán jsou jiná liga. A zlí Rusáci & Peršané nejsou zinkající Pepíci & lídlující Mařen/ky s umatlanými lennonkami na nose...a umaštěnými NeckerManny na nočních stolcích[pláč] [bliji]

304207

07.02.2014 10:35

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Emile Robote, Konssum, ten Konssumíček ale kvete i navůkol - v prosperujícím Polsku a na Slovensku, i ve vysoce prosperujích Rakousku či Německu.

Ale zpravicované Česko, narozdíl od svých sousedů, N_E_P_R_O_S_P_E_R_U_J_E [pláč]

Pouhopouhým Konssumem to tedy rozhodně není. V názvu jsem ho uvedl jen jako jedinou oblast, po které se zinkajícím, lennonujícím a nyní pravicujícím pivním Pepíkům i Mařen/kám za Zlého Bolševíííka mohlo částečně stýskat.

Je to o tom, N_A_K_O_L_I_K necháme Konssum prostoupit do našich životů.

ZDA ho užíváme jako sluhu - či naopak se stává naším Pánem - a otevírá naše domovy půjčkám, úvěrům - a korrupci i exekutorům.

Češi jsou v konání důslednější, nežli i samotní Němci. Jen si nejsem jistý, ZDA v tom konání pro ně přínosném:

Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem výroby narkotik
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem pornoprůmyslu
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem homosexuální prostituce
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem lichvy
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem exekutorského businessu
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem rektálního zionissmu
Česko se za pouhopouhých 25 let stalo "uznávaným" centrem rektálního žoldáctví

Konssum může být cílem - ale musím ho dostihnout za každou cenu?

Jak se zdá, tak Rakušané, Němci, Poláci a Slováci to mají nastavené jinak... [oči v sloup]

Vložený obrázek

304257

08.02.2014 08:49

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Za Zlého Bolševíííka funguvalo vše - kromě Konssumu, toho Konssumíčka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, se "velmi nemýlím"[pláč]
Nastuduje si, co znamená slovo PROSPERITA, prosím...příp. i KONJUNKTURA.
Pak pochopíte, "CO" jsem srovnával[smích]

304296

08.02.2014 11:02

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Tak jako OSVČ se pokusím odpovědět...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milá Jarmilo, opět v jednom NEMÁTE PRAVDU: Post - plyšový bankéři rozdávali KAŽDÉMU oVčanu, kdo z poskytnutého úvěru se zavázal k "vratce" 10%.
Někteří platili "na dřevo", jiní přes "advokátní služby", další coby "Lajosz Bacz" či "Pepa z Hongkongu" a další přímo do Jámy Lvové nebo se "dle dohody" prokázali skoupením tisíců výtisků Prof. Big Toonnela.

Češi jsou od Bílého Hory vytrenováni k dokonalosti v disciplíně: Uhodnout-Vyhovět-Přežít[smích]
Prof. Big Toonnel to jako "Veřejný příslib" VŠEM ZAGARANTOVAL! A poskytl nápovědu: "Neznám špinavých penězí, utíkejme před (právem a) právníky " - a jeho fámulus Tříska (pro ty nejtupější oVčany): "Je třeba na chvíli zhasnout!".

Nevím, kde jste v té době zinkala...?!
Kdo měl mozek mezi ušima, tak FAssOVAL "úvěry" a poukazoval "vratky" - a obdržel záruku amnestie (kdyby náhodou).

Kdo měl i zbyteček "morálky" z dob Zlého Bolševíííka, ale rovněž "uměl uhodnout", tak jen začal podnikat a kasíroval "úvěristy", fakturanty a další "šlechtu" Prof. Big Toonnela. A má na několik generací klíííd...a přitom klidné spaní[smích]

Takže na počátku stvořil Prof. Big Toonnel Pozemský Ráj a dal férové "podmínky" VŠEM! Co se dělo a děje o mnoho let později, pod vedením již Shabes/GOJ/im, je jiná - a mnohem smutnější - kapitola.

Takže se Vás ☆ milá Jarmilo ☆ TÁŽI,
kde jste zinkala,
když měl Prof. Big Toonnel
nabito nejbenevolentnější €$£¥RÁŽÍ€$£¥?!

304301

10.02.2014 08:47

Základem dobré reklamy je psychologická manipulace

RE: oprasil jsem klinove pismo...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sice "zvedavecky" email mam také na list.ru, ale nějak podvědomě cizím a očekávám, že je zřízen a veden "Zapadniki". Takže doporučuji obezřetnost a resit přes něho jen "zvedaveckou" ídžendu a namíchat tam soukromí, natoz business.

Jinak Apple nemusím, protože mne právě odpuzuje tím, že je tvořen pro zamindrakovane massy. A více, nežli pro práci či komunikaci je určen na ukazování "brandu". I za Zlého Bolševíííka jsem nesnášel pohled na pionyrsky šátek. Možná i proto v Česku nemá Apple tak us-ráno na ruzich jako v bankrotujících JůYsEj[smích]

Jeho konkurenty (drive HTC nyní Samsung) sice příliš ne customa0tizuji, ale již jen ta možnost volby mi osvobozuje..... A nutí alespoň trochu se nonstop dovzdělávat.

Právě "ZNAČKA" má apriori zaručovat rychlou volbu, bez znalosti daného produktu, služby ci veci! A toto základní sdělení a charakteristika mi v pravicujicím článku chybí. U Apple je to přehnanou až k sektarství nemyslícich konzumentů.

304375

11.02.2014 11:13

Základem dobré reklamy je psychologická manipulace

RE: oprasil jsem klinove pismo...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejsem si jistý, ZDA jste vůbec porozuměl tomu, o čem jsem psal[pláč]

Češi byli odmala za Zlého Bolševíííka více méně vedeni k přehnanému collect/ivismu a uniformitě.

Proto nyní "za dýmů/krásy" mají Češi obezřetnost k přehnané adoraci (až na Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...).

Vložený obrázek

A proto nemá Apple-mania tolik na růžích ustláno, jako např. v Emerice nebo v Džepenu,
kde kult sekt a uniformity je daleko výše, nežli ve zbídačeném a upravicovaném Česku.

Vložený obrázek

Pan Editor se na mne často zlobí, že sem umísťuji nicneříkající a obtěžující obrázky.
Ale stále zjišťuji, že Češi se velice, velice, ale opravdu velice vzdalují elementární schopnosti porozumět psanému slovu - nejen slavným Poučkám Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...
a proto se stále silněji otřásají vzlyky a strachem před přicházejícími Exekutory a dalšími Shabes/GOJ/im, kteří jim (po právu?!) odebírají to, co jim za 40 let poskytl naivní Zlý Bolševííík...

304432

11.02.2014 15:38

Základem dobré reklamy je psychologická manipulace

RE: oprasil jsem klinove pismo...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli Jene, Fischtranbohužel, částečně s Tebou souhlasím. Ale i nesouhlasím. Dnešním postarším pravicujicím i zinkajícím Čechům byla Zlým Bolševikem dána do vínku kvalitní školní průprava, takže často český vyučenec předčí absolventa průměrné emerické juniversyti. Navíc,za Zlého Bolševíííka byl kladen důraz na skutečnou kultůůůru. I hnojař z Horní Dolní naprosto běžně a finančně nelikvidačně vyrážel na představení do té Zlaté Kapličky v Matičce Praze. Často i hnojař či dojička hltali během práce knihy. Zlý Bolševííík nutil i hnojaře čísti mezi řádky a udržovat si tak vlastní Fischtran.
Proto mi zarazilo, že už i přispěvatel, který o sobě tvrdí, že za Zlého BBBolševíííka „sázel text" není schopen porozumět mému běžně napsanému pravicujícně laděnému textu.
Natož Poučkám Prof. Big. Toonnela či dokonce Hayek, Friedricha VON !

304446

11.02.2014 18:39

Pád ruské vlády v roce 2014?

Nejslabší, ale zároveň nejsilnější stránka Rusů a Ruska

MoUdrostrak 90.?.?.?

T„ dým 8ajné služby se VŽDY shodli: nejslabším, ale i nejsilnějím faktorem v Rusku jsou Rusové sami!
Za „normální" situace (roz. v míru) Rusové Rusko nezvelebují, nebudují, nezabezpečují.
Jakmile je ovšem Rusko napadeno, bijí se Rusové za Rusko s neuvěřítelnou vervou. S takovou, jakou nedokáže žádný jiný národ na světě! Bojují za Rusko dokonce i ti, kteří do té doby byli exulanty, disidenty, a pátou kolonou.
Pokud by hodný Západ ponechal Rusko v klidu a svému osudu, sesypalo by se za nezájmu Rusů na atomy, Rusové by Rusko sami rozebrali a s měnili za Škodovky, VW, Rolls-Royce či iPhony nebo Samsungy.
Vladimir Vladimirovich ale nalezl polohu, ve které hodnému Západu zatápí. A Západ zase se snaží silou oslabit Rusy a Rusko.
A Rusové všech možných kast a regionálních specifik poprvé v historii kopou za Rusko a ctí ho bez vnitřního násilí i v době míru. Protože se cítí ohroženi, ale zároveň si z Vladimira Vladimiroviche berou příklad jako z osvíceného, moUdrého a nezkorumpovaného panovníka.
Je to unikátní situace v Ruských dějinách, kdy se i v míru tlačí více Rusů zpět do Ruska, nežli do emigrace!
A hlasování nohami okecat nejde - ani lžidmédiím v dressech „dýmů/ krásy" [smích]

304459

13.02.2014 12:16

Československý elektrotechnický a elektronický průmysl 1948 – 1988

A co do-prava?

MoUdrostrak 90.?.?.?

V jinak pěkném článku opomenul pan author česko-slovenský i fenomén elektrické dopravy: tramvaje, lokomotivy, trolejbusy, lanovky... S velkou částí z nich jsem se setkával na všech možných kontinentech. A často se setkávám dodnes. Česko dokonce umí používat různé napájecí soustavy asi v největší diverzitě na světě! A dodnes bez problémů!
Stejně tak elektrotechnické části cukrovarů, rafinerií, chemiček a dolů, pokud se na nich podílely zlé commun/istické firmy, vždy byly tyto části vyrobené v ČSSR a obdivované uživateli pro výdrž a snadnost údržby. Po převratu na ČSSR ihned zaútočily Siemens, ABB, GE a další. A kde je slavným čsl. brandům dnes konec?!

304580

14.02.2014 11:16

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

Monopol na Pravdu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale pan Editor svůj boj o Pravdu neprohrál.

Naopak, Shabes/GOJ/im z pana Editora udělali nechtěně hrdinu a Zvědavci zdarma reklamu [velký smích]
Je to analogie s francouzským umělcem, kterého mimo Fracii znal málokdo. A nyní - po honbě na čarodějnice - se stal známým i za hranicemi.
Každý fals, který učiní Ti, kteří nám mrzkým Goj/im byli coby Vrchnost určeni K_N_I_H_O_U, se nyní stává nezpochybnitelným. Dokud vždy svoje oběti ukřičeli, uintrikařili a uštvali, měli navrch. Dnes se stále snaží vzbuzovat a udržovat dekorum, ale postupně prohrávají na plné čáře - a již ani mainstreem se s Nimi odmítá mazlit v rukavičkách:
TÝDEN: Europoslanci poklekli před špiony USA. Zavrhli Snowdena

Což jsou věci ještě před několika lety nevídané! Ulhaná, upodváděná a bídná kobyla již chcípá - a tyhle podpásové kopance jsou jen důkazy její slabosti a zoufalosti - když se konstrukce lží a podvodů hroutí.

Ovčané jsou ještě stále oVčany, ale s rozvojem a zrychlováním globálních informačních toků, se i tohle pomalu mění.

A vždy mějme na paměti, že nejsou jen ONI a my - bídní GOJ/im. I mezi NIMI jsou takoví, kteří se stydí za vlastní predátorské a zvlčilé soudruhy. Predátoři je častují nadávkou Sebenenávidějící Žid

Už jen ten pejorativní odsudek ze strany Predátorů do vlastních nepravicujících řad napovídá, že to s Predátory a jejich budoucností nevypadá růžově...

304675

17.02.2014 07:05

Rozhodné NE Bruselu je přitakání boji o záchranu člověka

KDE cerpal Orwell namet pro 1984?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Clanek verne a vystizne popisuje stav sveta, kdy 99% oVcanu je ujarmeno a rizeno 1% Vrchnosti a zverbovanymi Shabes/GOJ/im. Presto - anebo prave proto - je otazne, ZDA existuje LEPSI altetnativa?!
Cesi se propadaji oproti svym sousedum: Nemecku, Rakousku, Polsku - e i Slovensku. S namísto, aby od sousednich uspesnejsich statu ALESPON opisovali a snazili se je dohnat, zakládají protestní pidistrany, vedené Shabes/GOJ/im. A doufají, ze po hřbetech oVcanu popolezou s temito Shabes/Goj/im vyse ke korytu.
Pakt NATO si "poradil" s Jugoslávii za pouhopouhe 3 měsíce. A dnes spokojene tyje Shabes/GOJ Korbelica/Ólbrajt z Srbskeho nerostneho bohatstvi. S Českem by humanitarne-bombardovací campaign trvala ne tri mesice, ale tak tri minuty... Nezli by "nezavisla armada, co ztmeluje narod" vhodila rucnik fo ringu a vydala svoji Kotlinu Prrdatoru a Shsbes/GOJ/im.
Misto polidsteni EU, hladaji najati Shabes/GOJ/im jeji rozebrani, svejkovani a obligatni zinkalizaci...
Odjakziva Predatori postupují striktne dle DIVIDE & IMPERA. A cesti GOJ/i misto ovladnuti Golemu touzi po rozdrceni Golemu napadrt - misto toho, aby Golemy ovladli a polidstili - jako jejich polsti, slovensti, rakousti ci nemecti sousede. Inu nemuzesli byti oVcanem, bud raději Svejkem ci Smejici se Bestii...

304874

20.02.2014 10:23

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

Pravicujme v rytmu Divide et Impera

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicujme v rytmu Divide et Impera[smích]
Nejde "jen" o Jugoslávii, Afhanistan, Iraq, Libyi, Syrii a nyní Ukrajinu.
Rozděl a panuj je staletým nástrojem Vrchnosti, jak ujařmit oVčany.

S pobavením čtu stesky Pražáků a Brňáků nad "smrdutými bezďáky" o které zakopávají a krčí nosánky v MHD.
Za Zlého Bolševíííka v Česko/Slovensku nepamatuji, že by někdo v MHD smrděl. Zato ve Vzoru na věrné časy - bankrotujících JůYsEj - jsou "smrdutí bezďáci" symonymem S_V_O_B_O_D_Y - té S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_Y.
Dosud jsem nikdy nezažil smrdoucí Ukrajince ani v sebepřeplněnějších "Mаршруткáх". Už se ta S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_A ale blíží: Ukrajinci brzy na otrocký dluh nakoupí busy od Mercydýsu - a nemalá část Ukrajinců v nich začne smrdět jako čeští bezdomáci a zachraňovat se před zimou a beznadějí.

Toužili jste Ukrajinci po luxusu Vídně nebo Frankfurtu?!

Tumáš předměstí a ghetta Philly, Detroitu či L.A.!

Vložený obrázek

Už dnes Ukrajina v tažení za "dýmů/krásy" začíná vypadat jako Země Zaslíbená LehoŽumpařů[pláč]

305011

21.02.2014 13:40

Šablony CIA ze studené války zpět v akci po celém světě

RE: Pravicujme v rytmu Divide et Impera

MoUdrostrak 90.?.?.?

Je dobře, že Ukrajina bude pulena a jeji nejvide bohata cast na nerosty, energeticke zdroje a primorske regiony zamiri do prosperujici naruce Ruska, Vladimira Vladimiroviche a jeho Euro-asijske Junyje.
Jen hlupak jako Ty a par hňupů z LehoŽumpy si muze namlouvat, ze by Ukrajine bylo lepe v podruci ÝJů, nezli prosperujiciho Ruska.
Vladimir Vladimirovich vi moc dobre, co dela a jak toho dosahnout[smích]

305079

24.02.2014 06:39

Protektorátní vláda již úřaduje: Záchranou brzdu proti majetkovým nárokům Sudeťáků posílá do hrobu

Sudeťáci a Němci jsou jedinou možnou spásou zinkajících a pravicujících zbídačených Čechů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češi by se měli modlit, aby Zlí Němci co nejdříve vrátili "Kotlinu" do svého "Zlého" područí.
Od Plyše Češi pravicujícně "dokázali", co "dokáží". Obklopeni všemi čtyřmi prosperujícími sousedy = DE, AT, PL, SK, jediní Češi a jimi "vedené" Česko chřadnou na úbytě, zatímco ostatní prosperují.

Vše, za čím turisté do Česka cestují, je dílem Zlých Cizáků = "chaloupky" v Riesengebirge, KarlsBad, Hradschin, Porsche, Moser, Kuttenberg, Krumau...

V 1918 začal úpadek "Kotliny". Na 40 let byl zažehnán Zlými Rusy, kteří Čechy jakž takž vedli k tomu, aby o "německé rodinné stříbro" jakž takž pečovali. Od 1989 Češi jen kradou, kradou, toonnelují a kradou.

Čím dříve budou moci Češi pod Zlým poručím Zlých Němců si tedy užívat prosperity, jakou si užívají např. "utlačovaní" Lužičtí Srbi, tím lépe.

305251

26.02.2014 13:24

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Skvělý článek a excellentní překlad!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dugin to má v hlavě srovnáno. Ale málo platné - dokud životní úroveň Ruska nebude předbíhat jak bank/rotující JůYsEj, tak Západní část EU, stále bude Rusko ohroženo vlastní 5. kolonou = Zapadniki. Zapadnici obětovali Libyi, jsou schopni obětovat i Sýrii nebo Ukrajinu, protože naivně doufají, že hodný Západ s nimi u kormidla pozvedne jak mávnutím kouzelného proutku Rusko na úroveň Scandinavie.
Proto je prozatím Skandinávie Západem šanována a pěstována coby vitrína, na kterou se Zapadnici naivně odkazují. Reálně uvažující Rusové ale vědí, že by jen přišel Yelt/Zin 2, Yelt/Zin 3 či XY... A Scandinávská prosperita by se nekonala.
Naštěstí Západ již tahá za kratší konec provazu. A Čína je uchvácena a nadšena z potenciálu, který pro ní vytváří Euroasijský projekt Vladimira Vladimiroviche. Západ nemá ani Rusku ani Číně cokoliv co nabídnout jako alternativu. Naštěstí!

305388

26.02.2014 17:36

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Vzdat leningrad?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, Angela je loutka - skutečný potenciál Německa je daleko vyšší, nežli Angele kdy Loukáři dovolí nastolit. Německo se navíc vyhřívá na pozici, kdy si jej všechny strany (JůYsEj, Rusko, Čína, rozvojový svět...) předcházejí. A úkrokem na jakoukoliv stranu může Německo jen ztratit.

Pro Rusko je nejlepší kartou s Krymem trvat na co největší autonomii Krymu v rámci Ukrajiny.
1) Pokud by Krym ze svazku s Ukrajinou vystoupil, ostatní ruskojazyčné ukrajinské etnikum by už mělo proti sobě velkou přesilu "Západoukrajinců". A Rusko by muselo řešit, jak udržet vliv v nejrozvinutějších částech Ukrajiny - tj. na Východ od Dněpru.
2) Navíc by Rusko insistováním na nezávislosti Krymu a Východodněpří pak těžko mohlo aplikovat tvrdou antiseparatistickou politiku vůči Dagestánu, Tatarstánu a dalším časovaným etnickým (a Západem pak lehce iniciovatelným) bombám uvnitř své federace.
3) Dále je pro Rusko veledůležité udržet vliv i v převážně ruskojazyčném černomořském přímoří Ukrajiny = strategický přístav Oděssa + hranice s EU v Dunajské Deltě.
4) Dalším kamínkem na vahách je osud Podněstří, které je ze severu ohroženo ukrajinsko jazyčným pohraničím. Ztrátou Podněstří (resp. odchodem ruských mírotvorců z tohoto původně moldavského území) by Rusko ztratilo šanci blokovat vstup Moldávie a i Ukrajiny do EU a Paktu NATO.
5) S tím je spojený i kamínek v podobě Gagauzie, která prozatím shlíží rovněž k Rusku a úspěšně blokuje posun Moldávie (i Ukrajiny) směrem na Západ. Gagauzové rovněž si přejí vstoupit do Euroasijské Unie Vladimira Vladimiroviche.

Všechny tyto kamínky hrají ve prospěch Ruska, ale jen do chvíle, dokud je Rusko nebude muset proaktivně zachraňovat. A dokud jsou hrozbou pro Predátory a jejich ukrajinské Baderovce a Shabes/Goj/im. Jakmile by Rusko dovolilo jejich odjištění a explozi, vázalo by to ruské síly a energii mimo ruské hranice.

Vložený obrázek

Btw. Minulý týden již ukrajinští banderovci stříleli po autobusu, který jen tranzitem přes Ukrajinu na lince z podněsterského Tiraspolu do Petrohradu. Zejm. pro Podněštří je nejdůležitější, aby mělo záda kryto stabilním ruskojazyčným Oděsským regionem. Jakékoliv problémy v Oděsse by povzbudily moldovavské revanžisty, kteří by neváhali Podněstří attackovat z JZ a Banderovce, kteří by proti před dvaceti lety Rusy hrdinně osvobodzenému Podněstří vytáhli nyní s nadšením v západním žoldu ze severu.

Nejde proto jen o Krym čí o Východ od Dněpru. Hraje se o hodně: Oděssu, Dunajskou Deltu, Gagauzii a hlavně Podněstří - a o možnosti Ruska k blokování vstupu Moldávie i Ukrajiny do Paktu NATO a k EU!

Vložený obrázek

305397

01.03.2014 11:25

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dokonce si i pohrávám s myšlenkou, ZDA zmizení presidenta Janukoviče z Ukrajiny do Ruska nebylo skrytým geniálním tahem na pokyn Vladimira Vladimiroviche. Vzniká tak dvojvládí, kdy jediný právoplatně zvolený ukrajinský president je v exilu v prosperujícím Rusku. Banderovci (a další "demokratická" svoloč) ruší ruštinu jako druhý oficiální jazyk, odvolávají representanty v ruskojazyčných oblastech a široce se bleskovým tempem demaskují.

Pokud tento geniální Janukovyčův tah je skutečně posvěcen Vladimirem Vladimirovichem, stonásobně urychlí vše, co by jinak klasicky probíhalo měsíce (a možná roky) - a svět by tomu již přestával věnovat pozornost. Nyní jsou zlí širokolící slovanští Rusové těmi, kdo mají nohy na plynu - a Benderovci, ostatní svoloč a Loutkáři musí volky nevolky vyčerpaně poklusávat podle toho, jak Rusové mačkají plyn.

Dá se i očekávat, že Vladimir Vladimirovich tyto své kroky předjednal s presidenty Čínské lidové republiky a dalších spojenců na famózních hrách v Soči. Rusové jsou nyní i nebývale ztmeleni - nejen díky fámózně dopadnuvší olympiádě.

Ilustrativním faktem je i to, že ten co to coby kovaný Shabes/GOJ/im chtěl za orál ek na Krymu "zachraňovat" http://www.denik.cz/ze_sveta/cesko-neuznava-legiti... , nejenže se nakonec na Krym ani neodvážil, ale nebyl nakonec včera přijat ani ukrajinským "stínovým presidentem Banderovců" v Kyjevu: S prozatímním "prezidentem" Turčynovem se dnes v Kyjevě měl setkat český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který byl na Ukrajině na dvoudenní návštěvě v rámci mise takzvané visegrádské skupiny (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Kvůli napjaté situaci v zemi se ale schůzka neuskutečnila. http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/uradujici-uk...

305623

01.03.2014 14:44

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je otázka ve správnou chvíli!
IMHO, Vladimir Vladimirovich skutečně provedl asymetrický „chvat" když urychlil spád událostí. On má bezpočet tahů na výběr - dokud má krytá záda rovněž prosperující Čínou. Nepotřebuje západní „odbytiště" ani zastaralé technologie a know how. Vystačí si s ostatními spolutvůrci Euroasie!!!
Někdo psal, že bez Ukrajiny je Euroasie nerealizovatelná. Já se domnívám, že by byla nerealizovatelná jen bez přistupu Ruska k Baltu a Černému moři! A Vladimir Vladimirovich NAOPAK „zinvalidňuje" Ukrajinu, aby posílil vliv Euroasie a tím i Ruska na Evropu a celý globalizovaný svět! Přes 80% dopravy je DODNES realizováno po moři. Z mořské dopravy přes 80% je doprava do Číny a z Číny. Dopravou přes Rusko lze ušetřit až 1/3 času - jak přes nyní tající Severní ledový oceán, tak i po souši - oproti obeplouvání Asie z jihu.
Proto na Rusko útočí přes Sýrii i země „Zálivu". S nastartováním Euroasie Vladimirem Vladimirovichem upadne jejich význam - a vše pro přežití podstatné budou muset tranzitovat z Euroasie přes zlý Irán. Proto ta strkanice o Sýrii. Proto překvapivé nadbíhání Íránu ze strany JůYsEj! Chcípající Amerika chtěla řešit Čínu a Pacific. A Rusové s Číňany JůYsEj přečůrali s Euroasijským projektem.
Všechny klíčové body Ukrajiny jsou naštěstí osídleny ruskojazyčným obyvatelstvem: Donbas, Podněstří, Delta Dunaje, Oděssa, Krym... Banderovci ovládají jen zatěžující šlupku.
Proto se domnívám, že Vladimir Vladimirovich dal pokyn k urychlení nezvratného vývoje. Kdo ovládá úpolové sporty, tak Vladimiru Vladimirovichi snadněji porozumí.

305634

02.03.2014 07:52

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Flightradar

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stačí pravicujícní pohled na mapku se záznamem letu - a "něco" není ihned v pořádku:
Letadlo vyletělo z low costového letiště Saliha Göhcen v asijské části Istanbulu. Ale po obratu přistálo na hlavním istanbulském letišti Atatürk v evropské části.
Pravicujících důvodů může být několik:
1) "Náplň" letadla byla zlými Rusy odhalena a tak mají na Saliha Göhcen komplice. Kteří by "náplň" sledovali dále při a po návratu.
2) Letiště Atatürk je obří v porovnání se Saliha Göhcen a tak mohou USraelci, Češi resp. Čečni či Katařani lépe se rozptýlit a zamést za sebou stopy. Stejně tak i jejich "cargo".
Jedno je ale jisté - pokud by byl let "svatouskovsky", vratilo by se letadlo tam, odkud vzletlo a kde ma letecka company, posadka zázemí.
CIA odjakživa zneužívá civilní leteckou dopravu pro diverzi, špionáž, provokace a false flag operace - viz. 9/11, Korean Air 007 a další. Proto residenti ruské kontrarozvědky resp. jejich zdroje sledují všechna letadla mířící k jejich domovině. A tady vykonali dobrou práci. Sláva jim!

305717

02.03.2014 09:27

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Flightradar

MoUdrostrak 90.?.?.?

To by se zdálo být nasnadě!
Ale Rusko se musí chovat jako VELMOC [smích] A nikoliv jako "Žalobníček„ [pláč]
Navíc letadlo nemířilo (bohužel zatím do Ruska resp. na RUSKÝ Krym), ale na teritorium Ukrajiny. Takže propagandisticky je to těžko využitelné, když po Kyjevě běžně střílí do všech stran konfliktu snajpři z USraele - a „Světu" je to šumma fumma. A bylo i v Jugoslávii, Lybii, Ídžiptu, Sýrii a jinde.
Nasazením „zdvořilých lidí" Rusko ukázalo, KDE začíná jeho perimetr: nikoliv na ruských hranicích, ani na ruskojazyčném území Ukrajiny, ale posunulo perimetr až na turecké letiště Saliha Gökcen! Je to ostře vyjádřeno diplomatickým jazykem VELMOCI, která nemá zapotřebí plakat v Radě Bezpečnosti.
Analogií je proplouvání ozbrojených íránských lodí Suezským kanálem sem a tam. Namísto lovení terroristů po Teheránu či šacování „turistů" na letišti Emmama Khommeiniho 60 km před Teheránem - to by bylo pod úroveň hrdých Peršanů - Češi tuto možnost nemají - jen cepy a zinkání klíči či rozhořčené trhání letáků Lídla.
Velmoci ale mají jiný pojem o "perimetru" a jeho ochraně. Proto za mne platí: Good job - a PROČ se dotýkati se smrdutých obsahů obskurních létajících konserv [smích] Když mohu jednat synergicky a noblesně? Jako velmoc!

305728

03.03.2014 07:55

Moskva obrací role v Kyjevě

Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor mi minulý týden smazal příspěvek, kde jsem v předstihu psal o významu Oděssy ve vazbě na Podněstří a také Gagauzii. Stategicky to připomíná Hru v Dámu, kdy zkušený hráč převrací postupně barvu kamenů soupěře, protože si VČAS rozmístil strategické ostrůvky vlastní barvy, které mu to umožní.
Nýčko se ukáže, NAKOLIK se vyplatilo Vladimiru Vladimirovichi držet Podněstří a tamní solidní životní úroveň coby výkladní skříň, vklíněnou mezi Ukrajinu a Moldávii. Je to efekt Západního Berlína "po Rusku" - a každý se mohl včas přesvědčit, nakolik oslovil a mohl oslovit zbídačené Ukrajince či Moldavany.
Naštěstí je celý pás mezi Dunajskou Deltou a Krymem osídlen převážně ruskojazyčným obyvatelstvem. Tento prostor je závislý na turistech, rekreačních rybářích a ochotnících převážně z prosperujícího Ruska a prosperujícího Podněstří a Gagauzie, kteří tam utrácí nejen v létě své - na Východní Evropu - solidní příjmy a pořizují si nemovitosti a i komerčně investují. Místní obyvatelé se v přímém přenosu tak přesvědčují, O KOLIK díky "západnictví" vládců Ukrajiny a Moldávie, oproti blahobytným Rusům, Podněstercům a Gagauzům kvůli páchání "dýmů/krásy" přichází.
Úspěšná velkolepá olympiáda v Soči by ještě víc zažehla lítost, že coby obyvatelé Ukrajiny a Moldávie, nejsou s Rusy na stejné lodi. Proto musel Západ nyní, ve vazbě na Soči, hrát Hop anebo trop. A nejen kvůli deformami v barvách "dýmů/krásy" zbídačeným Ukrajincům a Moldavanům.

Vložený obrázek

Každý Zvědavec se mohl v Oděsse v posledních měsících přesvědčit na vlastní oči, jak se pyšnili tamní obyvatelé nesčetnými bigboardy, které upozorňovali na fakt, že se jim KONEČNĚ podařilo prosadit ruštinu jako rovnoprávný jazyk při jednání s úřady. Je tedy na snadě, JAK přijímají nyní "legislativní" řádění Banderovců v Kyjevě. Vladimir Vladimirovich nemusí ani hnout prstem - postačilo vystavovat v posledním desetiletí nadité peněženky a solidní auta ruských, podněsterských a gagauzských turistů a investorů. Obyvatelé Oděsské gubernie umí počítat sami [smích]
Naštěstí ponechal zakopané tisíce ruských mírotvorců i s jejich tanky na hranicích v Podněstří. Teď nemusí táhnout jediným vojákem. A přesto může s úsměvem na rtech sklízet plody své prozřetelné osvícené politiky.

305843

04.03.2014 10:21

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky a přidávám mapu, která JIŽ i potvrzuje to, co jsem tady psal v uplynulých čtrnácti dnech od Puče v Kyjevě - a o co jsem se přetahoval názorově s panem Editorem.

Všechna territoria, která jsem uváděl, jsou na ní již autory uváděna jako součást NOVÉHO RUSKA - včetně CELÉ Moldávie, Podněstří atd!

Vložený obrázek

Podotýkám, že kdo píše Odě"s"a - jedná tak v ukrajinské (propučistické) transkripci. Kdo Odě"ss"s - transkripuje ruštinu!
Neboli Odessa (ukrajinsky Одеса, [ɔˈdɛsɑ]; rusky Одесса, [ɐˈdʲesə])
Pozor na to, ať si neuděláme vlastní ostudu [pláč]

305949

05.03.2014 06:26

Skutečná „jaderná“ revoluce Íránu

Proč Írán odolal a odolává?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Clanek celkem realisticky popisuje radeni krvelacneho "demokratickeho" zionistickeho Shaha.
ALE naprosto clanek ignoruje to, ze jiz 35 let vladne v Iranu naprosto jiny rezim, nezli "nabozensti tmari". Ruhollah Khomeini jeste za zrudneho Shaha vytvoril model "nadvlady klerika". A po revoluci, kterou uskutecnil s podporou vsech moznych politickych smeru a vrstev, usporadal referendum, kde mu Iranci "nadvladu klerika" odsouhlasili.
Proto je dnes Iran jednou z nejkulturnejsich, nejmodernejsich, ale i nejhumannejsich zemi sveta - naprosto odlisnou od "medialniho obrazu". Klerik je jakymsi Dohlizitelem ci PanemBohem - a krome moralky, nezasahuje do politickeho, vedeckeho ci socialniho kvasu iranske spolecnosti. Abych byl schopen se v Íránu pohybovat a "neztratit se", chápu současný Írán coby modernisticko-morální stát "sui generis".
Americane jsou primitivove, co nikdy necestuji - a kdyz, tak maximalne do detskych nevestincu v Costarice nebo Mexicu (za Shaha byvaly zhusta i v Iranu) . Americani jsou naprosto zmanipulovatelni lzidmedii v cemkoliv. Ale EUropan si muze odskocit "zkontrolovat si Írán" za 3 hodiny letu z Vidne ci Milana. A nebude ho to stat celkove vic, nezli "koupačka" v Turecku nebo Ýdžiptu.
A pak nebude stacit "mrkat na drat", jake s jeho virtualnimi predstavami o Iranu lžidmédia provadela psí kusy a v jakem Matrixu foted zil. Je to unikatni forma a sance k reflexi stavu sveta i sebereflexi sam sebe. A kazdemu ji doporucuji cca jednou ob rok ci ob dva.
Je to 1.000 lepsi, nezli popsat stohy papíru ci kilometry blogů. A zazitek je to vskutku unikatni. Pak je kazdemu ihned jasne, PROC Irán "odolává" a dlouho jeste odolavat bude.

306012

16.03.2014 09:53

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vy jeden Trolle, bankrotující JůYsEj za NIC (natož za ropu...) NEPLATÍ [pláč]

A to je podstatou největší krize capitalissmu. Protože JůYsEj - pod hrozbou nekonečných humanitárních bombardování CELÉMU SVĚTU - jen tiskne v illegální tiskárně soukromých židovských bank pochybnou a nekrytou "měnu" - TEČKA a blicí smajlík [mrknutí jedním okem]

Za tuto měnu ve výší > USD 5,000,000,000 se JůYsEj pokusilo ovládnout Ukrajinu, kde naverbovali cca 10,000 "Majdanistů" = 500,000 USD per "Majdanovec".

JůYsEj je nejzadluženější a nejneodluženější "ikon/omikou" světa. Můžete trollovat dál a dál. Tenhle argument je nevyvratitelný a Rusko by bylo bláhové, kdyby v tom Rusi doma i v zahraničí nechali se potácet.

Kdo - KTERÉ ZEMĚ - se drží - musí držet bankrotujícího JůYsEj a "humanitárního" bombardování, je jasné z tohohle grafu:

Vložený obrázek

Emerický dluh přesahuje 1/5 resp. celé HDP CELÉHO SVĚTA - a KDO JůYsEj "živí" na dluhje zřejmé zde:

Vložený obrázek

Jen troll chce suggerovat ostatním něco jiného [smích]

306770

16.03.2014 17:58

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hehehe, můžete mi tedy, Vy Rozumbrado, vysvětlit, jak je možné, že když podle Vás JůYsEj "vyrábí takové zázraky", tak jen chřadne, zadlužuje se až po krk - a musí si uznání nekryté měny vynucovat "humanitárním" bombardováním?!

Pokud jste si ráčil všimnout, tak NAOPAK JůYsEj má naprosto zápornou obchodní bilanci. Není schopno vyrobit téměř nic - vše dováží, outsourcuje v zahraničí - a přesto se topí v nezvladatelných dluzích, krytých/zadržovaných jen aggressivitou JůYsErmy v zahraničí při vraždění civilistů pomocí dronů. Tak, kam drony nesmějí/nevpustí je, jsou Emeričané hnáni svinským krokem.

Jak je to skutečně s emerickým dluhem, ukazuje tenhle obrázek. I když mi za to pan Editor láje, tak je lepší trollům jako Vy naservírovat to po lopatě, alespoň nemáte co překrucovat:

Vložený obrázek

A teď zase mazejte laskavě zpátky do LehoŽumpy odpočítávat mezi svými konec emerického uhlovodíkového MajDanu [smích]

306793

17.03.2014 08:10

Budoucnost českého národa

RE: K te svrchovanosti a nezavislosti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jeden z nejlepších (anonymních) příspěvků zde na Zvědavci! Bohužel, Pepíci zinkající jsou natolik zblblí, včetně authora původního článku, že nechápou kam se dopravicovali, nechali Shabes/Goj/im rozestvat a nahnat pod nuz Predatorum a Exe/Cut/orum.
Proto sni sny o "národních státech", namísto o zlých "společenských smlouvách" či zlých "sociálních smirech" [pláč]
Poučky Prof. Big Toonnela vykonaly za 25 let v mozkovnách své!
Na druhou stranu vyzývat k emigraci z Kotliny je také Danajským darem [pláč] Je tu mnoho Čecho Kanaďanů, kteří žijí přes více, nežli půl roku jen v autech a toonnelech. Australanů, co bojují s arachnofobiemi, strachem z hadů, nekróz a auta bez signálu. Dále těch, co si i v blízkém příhraničí netroufnou projít po setmění parkem nebo čekají 11 let, až s nimi zapřede "soused" rozhovor. A třesou se strachy, zda se do ulice přistěhuje další "Kannak", co zničí cenu po desetiletí splácené hypotheky na emigrantský byt. Či po celý život dokola tuší, že komplikovanější infarkt je jednosměrnou do ghetta a k osobnímu bankrotu...
Češi neznají cenu vil, bytů a fortelných chat, ke kterým jim pomohl Zlý Bolševííík. Proto jsou tam, kde jsou[pláč] Potravou pro exekutory, USraelské developery a mexicko-taiwanské montovny v Kotlině či indické slévárny.
Před sebou samým Čech neuteče ani na kraj světa. Pokud si nedokáže vážit odkazu Římanů, Slovanů, Germánů, Židů, Němců, Rusů nebo Vietnamců, Poláků, Slováků či Ukrajinců, zůstane navždy jen tupým Bohunk/em, Tschechei či Pepíkem. "Resetovat se" až v emigraci, je ztrátou času a příležitostí, za kterými naopak do Česka spěchají (a spěchali) jiní - a nejenom "ti cizáci z Východu". Proto jak "národní stát", tak i "zázračná emigrace" mi zvedá ze židle...

306837

19.03.2014 10:16

Ukrajina, kvantitativní uvolňování a 42,3 tuny zlata

RE: . Troll MartinO (z LehoŽumpy?!)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Svatá - pravicující - prostoto!
A PROČ to tedy "tááák jednodušééé" neprovedou "zvýšením daní"???!!!
1) Bankrotující JůYsE již iDnes nedokáže takřka nic vyrobit - a naprostou většinu věcí a služeb dováží.
2) I s táááhkle nízkými daněmi a "...velký prostor(em) na případné zvýšení daní..."
3) Spotřební daň na benzín má bankrotující JůYsE jednu z nejnižších na světě - A PŘESTO je tam kde je - a vše PŘESTO dováží. Namísto, aby se to tam vyrábělo [pláč]
4) Veškerá "síla" bankrotujících JůYsE se opírá o strach z JuYsErmy a "humanitárního bombardování". Se slábnutím tohoto strachu se zrychlí i krach JůYsEj [smích]
5) Pokud jste si ráčil všimnout, i to Zlé (slovanské) Rusko, když nyní přitlačilo v aggressivitě na plyn, tak si rychle zotavilo indexy na moskovskoy burzje - indexy VŽDY přejí válce a aggressivitě.
Vložený obrázek
Bankrotující JůYsE ale už má těžko (kromě globálního atomového konfliktu KAM aggressivitu esskalovat) - narozdíl od Zlých Rusů, Zlých Číňanů, Zlých Brazilců a dalších přirozených - a dodnes velice umírněných - VelMocí.
Klaním se - a radím Vám zasednout zpět k dějepisu, zeměpisu a prvouce. A marš do LehoŽumpy ke svým [velký smích]

P.S. Každá pravice umí obvykle jen krást a - otevřeně či skrytě - zadlužovat. V případě bankrotujících JůYsEj už ale stiskl tlačítko k závodu ke dnu i "demoCratický" president B. Hussein Obama - a tou nejvyšší rychlostí...

Vložený obrázek

306993

02.04.2014 09:52

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Jsem taky padesátkář

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milá Duanitto, pan Editor je naopak jedinečný! Nejvíce si ho vážím (přes zjevné rozpory v našich názorech) pro to, že je pan Editor (a díky tomu i Zvědavec) a-u-t-e-n-t-i-c-k-ý. V okolním moři slizu, oportunismu, vlezprdelkovství.
Navíc nedopustí, aby byl Zvědavec napájen (přes sponsorující či inserující bílé koně/vlivové ýdženty) z Moskvy, Pekingu - natož z Tel-Avivu, Langley, Vatikánu - či dokonce z Pullachu nebo nějakého drogového překladiště u Pristiny[pláč]
Tisíckrát jsem se pokoušel otevřeně (v diskusích zde) či niterně (sám pro sebe) Zvědavce srovnávat s jinými médii. Bohudík či bohužel je Zvědavec nesrovnatelný. A to i díky zvláštní povaze pana Editora.
Kdysi jsem panu Editoru přispíval na delší "předplatitelská údobí". Pak mne předplatné pan Editor zrušil. Protože jsem přispíval v průměru do diskusí 4 (čtyřmi) příspěvky denně. A dle jeho pohledu je "zapleveloval". Navrhl jsem mu tedy, ať mi vymaže a že tím spolu skončíme. Na to mi odvětil, že mi mazat nehodlá. Jen (ani zpoplatněně) nestojí o tom, abych se na Zvědavci "producíroval".
Od té doby uplynulo hodně vody ve Vltavě. Pan Editor přišel díky svému (v dnešním materiálním světě) u-n-i-k-á-t-n-í-m-u rozhodnutí o několik tisíc korun. Já naopak mnohonásobky vydělal na produktivní činnosti (od které mne Zvědavec tehdy odlákával - a já "kouzlu diskusí" podléhal).
Píšu tuhle noticku/vyznání proto, aby bylo jasné, že pan Editor není žádný parazit, co si založil web a šikanuje jeho návštěvníky proto, aby měl o jednu koblihu navíc. Ať je pan Editor sebevíce zvláštní, tak je c-h-a-r-a-k-t-e-r. Možná v dětství četl přespříliš Karl Maye, díval se na husitské trilogie Zlého Otokara Vávry či dostal jinou průpravu, aby se n-e-h-o-d-i-l přespříliš do současného r-e-á-l-n-é-h-o světa.
Berme ho proto takového jaký je! Pan Editor - a jeho Zvědavec - je spíše odrazem našich t-u-ž-e-b o světě, jaký by měl být: bez Predátorů, bez parazitů (souzených a určených GOJ/im na V_Ž_D_Y "onou velkou" K-N-I-H-O-U)

Vložený obrázek

- o světě kde je láska, vztahy mezi opačnými pohlavími jsou normou, kde je úrok pod lichvou a peníze jsou kryty důvěrou.
Kdo nechce o tento svět přijít, ať přispívá.
Ostatní ať to neřeší a alespoň na výzvy pana Editora pietně mlčí - či jdou pravicujícně zvracet jinam...

307740

04.04.2014 10:38

Brusel chce umožnit spekulativní rozkradení penzí

To byste panu Professoru Big Toonnelu tady vypisovat neměli!!!

MoUdrostrak 37.?.?.?

Stát je přeci podle jeho Slavných Pouček tím nejhorším možným hospodářem - nejen nad PENZEMI!!!
Začíná tady z toho být pěkná antipravicující sešlost [pláč]
Zhasněme, rozkrad'me (VESPOLEK) stát - a VŠICHNI na tom vyděláme!
Rozkraďme si penze - а bude pravicující HEY [smích]
Přestaňme (nejen) zde šířit levičácké manýry a poraženectví!

307884

05.04.2014 16:12

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. Rusko (ruská federace) se přistoupením Krymu po více, nežli jednom století P-O-P-R-V-E R-O-Z-Š-Í-Ř-I-L-O. Do té doby se jenom a jenom rozdávalo - tu za posledních 100 let Rusko darovalo ze svého (po staletí nabytého) území

Vložený obrázek

samostatnost velké části Polska, tu Rusko darovalo samostatnost Finsku, Pobaltstkým státům, tu Kazachstánu, Ukrajině... Jak se za takovou ruskou velkodušnost chovají Ukrajinci, Kazaši, Poláci či Pobaltijci k Rusům je tristní... Finsko dostalo Ř-Á-D-N-Ě za vyučenou před a během WWII, tak jako téměř jediné dokáže z Rusů od WWII těžit, namísto aby Finsko krvácelo a tratilo ve sporech s Ruskem za Khasarské a Emerické a Englické zájmy.

2. Krymské referendum je naprostou anomálií při změně hranic států - bez jediného výstřelu - a dokonce aktivní pozitivní účasti a vyslovení se jak krymských minorit Ukrajinců, tak i Tatarů.
Lživá česká mainstreemová média o tom mlčí - ale je to J_E_D_N_O_D_U_C_H_É - i ti (utiskovaní) Tataři a Krymští Ukrajinci totiž dostanou pod Zlými Rusy M_N_O_H_E_M V_Y_Š_Š_Í platy a penze

Vložený obrázek

nežli měli na Krymu za Ukrajiny.

A mj. se jim Z_L_E_V_N_Í i phm a plyn:

Vložený obrázek

Co se bude s plynem, penzemi a platy dít na Ukrajině, je nabíledni - zvlášť, když se Hrivna hroutí, zatímco Rubl po přistoupení Krymu nakonec spíše(!!!) proti ostatním měnám posiluje:

Vložený obrázek

To se týká i např. zdravotní úrovně péče v Rusku versus na Ukrajině:

Vložený obrázek

Můžete tady popsat hektokilometry textu, ale Krymčané (včetně "utlačovaných" Tatarů a Krymských Ukrajinců v tom měli jasno [smích] Bez historických exkcursů a bádání [velký smích]

Doufám, že se na mne pan Editor nebude zlobit - úmyslně jsem hledal co nejmenší obrázky, aby to tady co nejméně nicneříkajícně ne/zaplevelil. Ale z důvodu čitelnosti to z menších pořídit nešlo - a česká veřejnoprávní média to nesmí zveřejnit!!! Pod hrozbou exekuce na hypotéku, leasing, školné a pálky od doktora...

Začalo to Poněstřím, které na hony převyšuje úrovní života okolní Moldávii i Ukrajinu, pokračuje to na Krym.

Rusové nemají důvod nikoho nutit a/nebo dokonce střílet: stačí jim, když ukáží vlastní výpis z účtu a otevřou peněženku. Kdysi podobně hlasovali "nohami" Genossen a zvláště Genossinnen v ehem. DDR [smích]

Teď to přichází v ruském vydání - a Rusové NA.TO mají! Čím bude hůře, tím bude nafta i plyn a další suroviny dražší a dražší - navzdory sankcím a vřískající vy...

Automaticky kráceno

307952

06.04.2014 08:55

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale samozřejmě, že "...Rusové půjdou dál...".
A P_R_O_Č by nešli?!
Stačí se "jen" trochu zajímat o h_i_s_t_o_r-i_i. A musí Vám to dojít. Zlí Rusové v naprosté většině případů šířili svoji říši pomocí Kozáků, kteří pronikali na okolní území jako předvoj. A ve velké většině případů nakonec území s Kozáky samo spadlo ruské říši nakonec do klína.
V naprosto stejném stylu v duchu kozáckých tradic vystupovali i "zdvořilí lidé" nyní na Krymu, kde je místní velice bleskově přijali za své a poskytli jim maximální součinnost ve společném postupu proti Banderovcům a další svoloči vyslanou na Krym kyjevskou pučistickou juntou.
Vladimir Vladimirovich geniálně postavil proti Banderovcům "zdvořilé lidi". A dokázal to bez jediného výstřelu, spálené pneumatiky či rozbité výlohy.
Rusové (nejen v Rusku) a okolní národy si nyní sami mohou vybrat, zda chtějí vyšší platy, penze, zdravotní a sociální zabezpečení - a mít po boku "zdvořilé lidi". Anebo se třást ve dne v noci (stejně jako Volyňští Češi) před zdivočelou svoločí a "utahováním opasků" ze strany kyjevské pučistické junty a "koncertů" FE/MEN.

Vložený obrázek

Samozřejmě, vždy je na bíledni otázka K_D_O_T_O_Z_A_P_L_A_T_Í ?!
Ale jak je snad již každému zřejmé, ilegální tiskárna nekrytých zelených papírků v rukou několika židovských rodin už narazila dávno na svoje limity [velký smích] A ani 5.000.000.000 USD na dluh vytištěné měny Ukrajinu na Západ nepřebarvilo [pláč]

Takže platit budou nejspíš oVčané ÝJů, protože jen Zlý Rus rozhoduje již nejen o množství energetických a dalších surovin, ale momentálně i o ceně, za jakou tyto suroviny oVčané ÝJů budou smět od Zlého Rusa nakupovat [velký smích]

Naštěstí je dnes svět již tak nastaven, že si Rusové s Číňany, Indy a Íránci vystačí obchodovat a komunikovat sami. A Západ může "v klidu" se hroutit, vyhnívat a zmítat se v předsmrtných křečích.

Pokud Rus dovolí, bude se smět nějaký ten pronárod i k velké Ruské říši možná smět přichoulit a přidat. Proto by Češi měli být velice bedliví, aby si "Zlé Rusáky" zbytečně proti sobě nenaštvali. Ani USraelci si nedovolili v UN hlasovat proti návratu Krymu k Rusku. A raději USraelci plivli po Západu. A to je co říct [velký smích]

Odvěku věkův (minimálně od konce Husitství) byli Češi drezírováni k schopnosti: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT. Tak jen si to teď nepokazit [smích]

308009

07.04.2014 10:45

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

oVčané ČR i EUropy sklízí úrodu - co SAMI zaseli!
Horovali pro Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON, ničili a nechávali ničit (sociální stát) pod nasugerovanou vidinou "nižších daní" a "větší svobody - té S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_Y..." při vlastním rozhodování...

Tak ať se teď "svobodně rozhodnou", když ze všech DOSUD ZBÝVAJÍCÍCH soudců, úředníků, kontrolorů, inspektorů, policajtů, celníků a vojáků nechali právě pravicující oVčané vytvořit lobbistům poplatné a zaprodané loutky a prostitutky...
Plivali jste na EU, nechodili k EUrovolbám?! Tak co C_H_C_E_T_E?!
Vrchnost si tam namísto Vámi vybraných deputátů dosadila díky Vaší lakotě a "pravicování" mezitím P_O_H_O_D_L_N_Ě svoje pochlebníky [smích]

Vložený obrázek

Namísto toho, aby oVčané V_Ž_D_Y hlasovali pro co nejvyšší možná zdanění, hlasovali oVčané pro co největší daňové úspory pro Predátory a Shabes/GOJ/im, kteří si pak za tyto "úspory" poskytnuté oVčany skoupili lobbisty, deputáty, soudce, úředníky, média a za daně, nevybrabryné pro stát a oVčany, si zaplatili armády opinion-makerů, toonnelářů a humanitárních bombardérů.

Nemůžu pravou rukou dmýchat oheň a levou rukou se chtít přes tu pravou za trest plácat.

Působí to směšně [smích]

308076

08.04.2014 11:51

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

RE: oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

On už za mne podstatné řekl pan kolega Robot Emil:
Finálním produktem pravice je vždy 1% Vrchnosti a 99% bídy - po tisíciletí = privatizace ZISKU a nacionalizace ZTRÁT [pláč]
Finálním produktem levice je Norsko, Švédsko.
Silným státem je Singapore. Silnou žumpou je HongKong.
Idolem ODS a Trhu bez přívlastku je jakýkoliv stát Subsaharské Afriky a/nebo Rusko za Yeltzina či Česko po jednotlivých deformách (i balíčcích) Prof. Bigg Toonnela či jeho potěru "křišťálového Svazáka", když už chcete za každou cenu "krabičkovat"...

EU naopak byl projekt, který měl B_L_A_H_O_B_Y_T_E_M vtáhnout automaticky a bez větších nákladů Západu do dlaní postupně celý Východ i Orient (včetně Turecka, StředoMoří...).

Že nakonec nyní hlasuje většina oVčanů Krymu, JV Ukrajiny, Podněstří raději "nohami" pro projekt Vladimira Vladimiroviche = EuroAsii, je rovněž trestem oVčanům EU, kteří EU poskytli na rozkradení Predátorům a Shabes/GOJ/im.

Kupodivu, Scandinavie (se zlými odbory, vysokými daněmi a přerozdělováním (sic!)) naopak netratí [smích]

308136

11.04.2014 09:51

USA vyhrožují Rusku kvůli dohodám ničícím petrodolar

Nová měna - ALTYN - zavládně EuroAsii do 3 (tří!!!) let!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Včera bylo oznámeno, že se leadři Vladimir Vladimirovich, Lukashenko a Nararbayev dohodli na zavedení jedné jediné měny platné v EuroAsii - A_K_T_Y_N_u - během tří let (max. pěti let).
Urychlení (oproti původnímu horizontu/do roku 2025) je způsobeno zavedením sankcí proti Rusku ze strany Západu.
Západ opět urychlil tahy, kterými si sám pod sebou podřezává existenční větev...

http://www.youtube.com/watch?v=J_VYFZWz4mM

Altyn (rusky altyn, také Altynnik) byla historická ruská měna http://en.wikipedia.org/wiki/Altyn

Vložený obrázek

308294

12.04.2014 11:10

Kyjev zařadil zpátečku ohledně referenda

Opsané "návody" Západu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruskojazyční demonstranti a vlastenci z JV Ukrajiny "JEN" použili "návody", které uplatňovali strůjci "barevných revolucí" - tehdy k tažení na Rusko.

Proto se i na sociálních sítích demonstrantů objevují hashtagy

#russianspring https://twitter.com/search?q=%23russianspring&f=re...

#РусскаяВесна - https://twitter.com/search?q=%23%D0%A0%D1%83%D1%81...

A kliktnutím na: https://twitter.com/search?q=%23russianspring&mode...

či

https://twitter.com/search?q=%23%D0%A0%D1%83%D1%81...

si můžete prohlédnout i zajímavé autentické fotky, vtípky atd....

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

PROTO se akce a I_N_F_O_R_M_O_V_A_N_O_S_T demonstrantů i oVčanů z JV Ukrajiny tak úspěšně šíří po sociálních sítí - a fašistická pučistická vláda v Kyjevě na demonstranty a oVčany a vyfabrikovanou demagogií "nestíhá".

Rusové jsou skutečně молодци a obrátili zbraň Predátorů a Shabes/GOJ/im proti nim [smích]

308333

17.04.2014 07:08

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

JůYsEj nikdy nebyly "démoNkracií"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, jsou constructem pro blaho 1%. A pacifikaci - a ujařmení do postrojů - 99% zbytku obyvatel nejen JůYsEj, ale celého světa.
Emeričanova jediná "svoboda" je grillování pochybných surovin na dvorku, či consum/ace pokleslých soap oper a hlavně reklam.
Proto 99% Emeričanů necestuje. Nemluví cizími jazyky, nebylo v životě v klasickém divadle, nečte beletrii. Jen qrillují, hltají reklamy, propagandu a těší se do penze, která jim (těm méně vymytým) na pár let přinese pocit a šance na poznání sama sebe, které má dnešní Evropan od narození jako samozřejmost.
Vždy si vzpomeňme na Pretty Woman - a let z L.A. za operou až do San Francisca. Na život těch dole - a nahoře. Na udržování se při životě prostitucí, likvidací firem a ničením existencí.
V tom dílku je pro neznalé CELÝ obraz Emeriky - a jako jediné východisko: sbalit Bankstera, co se napakoval ničením existencí druhých. Vykouřit a udržet si v ústech pyj demoNkrata. V tom >20 let starém filmu je i V.Š.E. o korupci v Senatu, tuposti běžných voličů, posluhovačů...
Za těch cca 25 let se Emerika změnila jen k horšímu. A podobné dílko by dnes bylo cejchováno coby antipatriotické. A tvůrce by nesehnal reklamu, prod/jů/sendy a sponsory. Natolik Emerika klesla - a je to s ní Ou-Wei.

308626

18.04.2014 08:52

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: JůYsEj nikdy nebyly

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tak jednoduché to není [smích]
Např. stran cestování: USrael (či obřezanci typu Vovky Železných a dalších Shabes/GOJ/im) drží v ruce (podvodem či po zásluze) většinu internetových technologií či virtuálních kanálů a médií. Mají tedy BYTOSTNÝ zájem na pozitivním PR USraele ve světě.
Přesto anebo právě proto - právě díky cestování existuje téměř unisono názor na USrael u většiny pozemšťanů. Ať se obřezanci a/i Shabes/GOJ/im snaží seč mohou. Není ani třeba zase tolik cestovat do země, kterou mají obřezanci SOUZENOU "jim" NA VĚKY KNIHOU [smích] Stačí potkat obřezance na pár desítek minut v letadle jako spolucestujícího. Anebo s "partičkou" z USraele se nedejbože setkat pod jednou střechou v hotelu anebo i jen v restauraci. Genozidu, kterou páchají na původních obyvatelích pak ponechme klidně stranou. A nevymyje mi zaručeně mozek ani tisíce tklivých filmů, dokumentárních pořadů nebo spectaculum [smích]
Rusové (většinoví) také přespříliš jako oVčané VelMoci necestují do zahraničí - nemají to díky kráse a rozloze Ruska zapotřebí. Přesto jsou oproti Emeričanům vzdělaní - i když mají např. "jen" tamní p_o_v_i_n_n_o_u školní docházku obdobnou i emerické - tj. podle českých norem "jen" středoškolské.
Když Rus necestuje, určitě čte. Když ani to ne, tak má oblibu v dokumentárních pořadech. Zatímco Emeričan jen valí bulvy max. na sport, ale spíše na porno nebo souboje typu wrestling, box apod., což je dané aggressivitě podstaty anglosasské povahy - přežívat na úkor druhých.

Vložený obrázek

Rusové namísto toho mají geneticky dáno pravidlo koexistence = soužití s jinými - i značně rozdílnými. Bez toho, aby je strkali "do kotlíku". Proto v Rusku žijí Číňani, židé, Burjati, Laponci, Eskymáci - a nevytratil se pod ruštinou jejich JAZYK, zatímco v Emerice už druhá generace immigrantů ani neví, ani odkud pocházeli rodiče. Natož aby si zachovali i jejich jazyk. Jen se rozlezli na původní indiánské půdě - a ssají potravinové kupóny. Zatímco Rus cítí odpovědnost za sebe a svoji vlast i dědictví po předcích.
Proto vymývání mozku je snažší u Emeričana, příp. i Moskvana - nežli u bytostného Rusa či Slovana.

308672

19.04.2014 14:25

Obamova hra: Je Putin lákán do pasti?

RE: Nejde o past

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, co prohlásil Dmitryi Olegovich Rogozin: reagovat budeme se stejnou intenzitou, ale ne vzdy nutne symetricky. Proto Západ Dmitriye Olegoviche nenávidí více, nežli Vladimira Vladimiroviche. Rusko je na přirozené cestě vzhůru, zatímco Západ se hroutí v základech.
Přirozeností ostatního světa je, že chce být zadobře s budoucím vítězem = Ruskem & Čínou + ostatními z BRICS. Západ intelektuálně nemá na to, jak by Rusko a Čínu přechytračil. Vojensky ne náhodou Rusko nyní 2x demonstrovalo svoji připravenost v Arktidě. Navíc emerickým žoldákům se umírat nechce - viz. dezerce posádky lodi v Černém moři po vtípku ruského bombardéru.
Pokud jako obyvatelé Střední Evropy zemřeme po odpálení Jurije Dolgorukého, může nás hřát vědomí, že se konečně Západ propadl do pekla. Ale Rusko resp. jeho nemalá část zůstane i v tom případě zachována a stane se dalším startérem skutečné civilizace.

308716

20.04.2014 09:31

Pokrytectví Západu: Jsem zmaten, můžete mi někdo pomoct?

RE: Když si pustíte záznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, že české VŠ pipinky vědí, že si na placené stjůdijum pohodlně vydělají pornem či vertikálně prostitjůcí, příp. (pokud by byly úplně škaredé, tak jako aktivistky Člověka v tísni někde v Efrice - na Kaukaz ani jinam do zlého Ruska už Člověk v tísni nesmí).
A HLAVNĚ že je pro ně sociální stát je sprosté slovo... A pravicovat - a Karl ZU und VON - je dobrý [smích]

Pak se nedivte, že v taxíku odpovídaly, jak odpovídaly: záznam min. 18:40 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10154855310-...

308751

20.04.2014 13:44

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Vojta je hlupak a jeste sem chodi za to dekovat...[velký smích]
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane soukrome vlastnictvi je az po krk v dluzich (zejm. JuYsEj).
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane statni vlastnictvi prosperuje, navysuje suverenni fondy - a pujcuje a zachranuje ty staty, pro ktere Vojta horuje.
Duvod je jednoduchy:každý kapitalista ma jediný cil: privatizovat cizi zisk - a znárodnovat vlastni ztraty!
Microsoft toho mnoho nevymyslel, ale parazitoval na cizích objevech a vylepšeních. Stejně tak i Apple a další. „Úspěch" jim neplodila vývojová práce, ale drzí právníci a squeezování na cizím. Po nich zůstaly padlé start-upy, brown-fieldy, zlikvidovaní zaměstnanci, kteří objevy učinili.
A to jsou jen špičky ledovce. Kapitalismus je parazitování bez placení účtu za CONSUM [pláč]
A proto vždy končí krisí, bídou a restartujícími válkami. Čím dál horšími.

308766

21.04.2014 10:51

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tzv. "nezávislá česká" média si sama kopou hrob. Puč v Kyjevě byl uskutečněn (nebo musel být ze zoufalství stavu Západu) cca 25 let po puči v Praze a Střední Evropě. Přes jednu generaci ukrajinských a ruských "lidí" muselo odejít na věčnost - a stejně to zatím Predátorům a jejich ukrajinským lokálním Shabes/GOJ/im v juntě a Pravém sektoru moc nevychází. Collect/ivní vědomí je zatracená věc! A k sfašizování stáda je třeba více času, nežli jen útrap a vymývaní mozku Západními sračkomety po dobu jedné generace...!
I proto je Zvědavec dnes po zásluze na vrcholu přízně. I proto si normální i dříve pravicující a zinkající oVčané uvědomují, jak svět leží a běží VE SKUTEČNOSTI...
Pokud by byli ruskojazyční obyvatelé Ukrajiny zpravicovaní zindividualizovaní a zegoističtění jako keltující a zinkající Češi, namazal by si je Pravý sektor a kyjevská junta na chleba a/nebo si s nimi vytřel p®del na první pokus.
Češi - a nejenom pravidelní čtenáři Zvědavce - nyní ale cítí a konečně vnímají realitu tak, jak je. A nejenom proto, že je Rusko nyní na vzestupu, staví skvělé vysoce efektivní zbraně a pořádá oslňující olympiády.
Když Západ beztrestně vraždil bezbranné Srby a slušné Albánce z výšky 5 a více km, nechával jim párat břicha pro jejich orgány určené USraelským "potřebným" vychlastaným a ufetovaným marodům - a nejen Češi k tomu tleskali anebo zbaběle mlčeli, zlomil jsem nad světem hůl. Když Vladimir Vladimirovich vyrval tomu samému Západu elegantně Krym a uvedl ruská Kosmická vojska do nejvyšší pohotovosti, začal mi svět po 15 letech opět chutnat. Když jsem pochopil JAK Vladimir Vladimirovich ztmelil a pozvedl Rusko od doby počátků jeho osvíceného panování, nestydím se přiznat, že mi tekly po mnoha letech slzy.

Ne náhodou je anglosassky vždy podobný výraz pro Slovana i otroka.

Vložený obrázek

Jsem moc rád, že obrodu zažívá tedy i podpora Zvědavce a pana Editora. Že Češi konečně pochopili, že sami zinkajíce a keltujíce skončí brzy před zastavárnami a výběrčími executorů a dalších Shabes/GOJ/im pro parazitující Vrchnost co nám je určena na věky věkův v K_N_I_Z_E.

Vložený obrázek

Pan Editor zažil zjevení se skutečné Vrchnosti i jejich Shabes/GOJ/im v soudní mafii - proto je Zvědavec K_N_I_Z_E tak nebezpečný. A proto si zaslouží po právu collec/ivní ochranu! Neboť dokázal přimět draka, aby se zjevil - a tím i odhalil náhled do budoucna, které by keltující a zinkající Čechy čekalo. Proto je Zvědavec lakmusovým papírkem i studnou poznání...

308796

22.04.2014 20:08

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

RE: Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moiro, moiro - na Vaši jedovatost je jen možné reagovat: "To máte tak malý rozhled anebo jste velelíná napsat do Google "Keltománie" ?!"

Tady máte nějaký ten příklad Keltujících Čechů:

http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zob...

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10150778447-his...

http://podracky.bigbloger.lidovky.cz/c/253202/Na-k...

308850

23.04.2014 08:18

Dlouhodobý a střednědobý vývoj prosperity různých zemí

Pan Dvořák rychleji čte a píše, nežli přemýšlí a po sobě kontroluje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dvořák to patrně myslel "upřímně" - a toužil porovnat trendy světových geopolitických "clusterů". Na druhou stranu rychleji četl a psal, nežli přemýšlel a napsané po sobě v článku (společně s cca 16 následně disCutujícími) zkontroloval:

HDP je totiž sice široce publikovaný ukazatel – a globální modla současnosti – o prosperitě zemí však neříká vše. Proto za účelem hodnocení střednědobého vývoje ekonomik jsem použil Legatum Insitute Prosperity Index – index využívaný pro hodnocení kvality života v daných zemích.

Ale pan Dvořák už nedodává, že si z "Prosperity Index" vybral "jen" Ekonomiku/Economy, i když se Prsperity Index skládá z následujících komponent, které vypovídají o pozici daného státu propastně jinak, nežli jen "Economy":

OVERALL PROSPERITY RANK
Economy, Entrepreneurship & Opportunity, Governance, Education, Health, Safety & Security, Personal Freedom, Social Capital

51 China 7 66 65 54 68 92 111 25
28 United Arab Emirates 13 26 36 39 35 24 54 48
52 Thailand 12 62 57 71 59 96 129 16
33 Kuwait 11 33 42 56 37 33 49 58
44 Malaysia 8 45 34 40 53 64 110 80
takže i Česká Gott/lina na tom není nejhůře...
29 Czech Republic 38 27 35 24 27 23 50 46


Dokonce je Česká Gott/lina v kategorii 30 Nejvýše hodnocených zemí - i když pan Dvořák patrně pláče, že Gott/lina je "AŽ" na 38. místě v Ekonomice/Economy.

Dále pan Dvořák se rozhodl, že namíchne Čechy v tom, jak mizerně je na tom Evropa - a jak mizerně na tom budou i oni. Jak je vidět i z následujího grafu, s Gott/linou to zase tak nešťastné v postavení ani trendu není. Smutné ale je, že pod pravicujícími vládami se příliš Gott/lina v celkovém OVERALL trendu neposunula ani oproti srovnatelným geografickým sousedům ( SK, PL, HU, AT, DE), ale DOKONCE na tom byla za pravicujících vlád Gott/lina hůře, nežli hroutící se Itálie.

Vložený obrázek

Pan Dvořák by si ušetřil práci s článkem, kdyby uveřejnil jednoduchý pohled na to, o kolik si celá Evropa "pohoršila" oproti Globálnímu trendu - a o kolik se liší Nový membři EU proti Starým membrům - a v čem - v podkategorii Podnikání a příležitostí.

Vložený obrázek

Pan Dvořák se tváří navenek jak "rebell" mimo mainstreemový píseček V.Š.E. ználků. Přesto pan Dvořák píše cíleně "nasírací" články, po nichž zde na Zvědavci slabomyslná Moira iHned a iDnes v diskusi pod článkem vykřikuje:

"....A tak si někdy říkám, jestli nebude lepší někam zmizet, abych se na to umírání České kotliny nemusela do konce života koukat...."

Přitom i takové UAE, které jsou v celkovém hodnocení před Českou republikou o jednu pozici - a pan Dvořák pro UAE tedy (coby "ekonomické skokany") horruje - jsou oproti Gott/lině lepší jen v Economy, zato kulhají stále ve vzdělání a zdravotnictví.

308869

24.04.2014 05:43

Čtvrtá politická teorie

Vojtismus-Individidualismus versus Euro-Asiatismus Vladimira Vladimiroviche

MoUdrostrak 90.?.?.?

V dnešních dnech to (PŘECÉ) zažíváme na vlastní kůži a téměř z první brázdy: Hodný Západ musel volky nevolky vyrazit na zteč proti Rusku Vladimira Vladimiroviche - a Ukrajinu si vybral coby ne/chtěné a (jak je vidno i za USD 5,000,000,000 illegálním FED dovytištěných a vydaných na ukrajinský převrat) i nepříliš vyzrálé beranidlo.

A prÓč?!: Vladimir Vladimirovich (& Co.) má takový "success", že pokud by Západ nekonal, byl by Západ Vladimirem Vladimirovichem nadobro a velkolepě globálně vyšachován.

Filosofové mohou na tím filosofovat, sociologové mohou bádat. Ale je to přece jednoduché: Vladimir Vladimirovich využil postavení Ruska jako JEDINÉ euro-asijské mocnosti. A provádí kontrolovanou syntézu (spojování dvou nebo více částí do jednoho celku), přičemž celý proces živí potenciálem mezi oběma póly, na který není schopna kontrolovaně dosáhnout žádná jiná mocnost.

Není ani náhoda, že Vladimir Vladimirovich je, kromě euro-asijatského zjevo/typu, i znalcem a praktikem "Němectví". A i tady využívá potenciálu, který po tisíciletí vydává dotyk a styk "germánského prostoru" a Ruska.

Ne náhodou je to libé Číně, na kterou se jinak chystaly v tichooceánské oblasti už po desetiletí hodné JůYsEj (i Engličané) - a hodně se to JůYsEj vůči Číně od od WWI vymyká z ruky.

Zkrátka a dobře: Vladimir Vladimirovich se příliš nezabývá jako praktik filosofií a sociologií, ale bystře spojuje (jiným než Rusem) nespojitelné. Díky tomu vyrvává jak Německo, tak Čínu, i obě Koreje a potažmo i Japonsko a Taiwan z vlivu zuřících a běsnících JůYsEj a vyhaslé vždy proradné a zrádné Englie. A patrně i včetně Skotska (nic není náhodou...).

Vložený obrázek

Navíc i geoklimatické faktory opět hrají Vladimiru Vladimirovichi do karet, když se otevírá poprvé v historii "Severní námořní cesta". V době, kdy bankrotující JůYsEj již nic nejsou schopné produkovat - a pouze spotřebovávají více, nežli mohou na dluh splácet.

Proto Vladimir Vladimirovich nemá téměř celou hru míč na své straně - a Západ mu neúspěšně se pokouší dát smeč ( Če(čen)sko, Afghan, Sýrie atd. atd.) - a Vladimir Vladimirovich každý tah Západu obrátí v prospěch Ruska a jeho Euro-Asijského projektu.

Musí to být peklo pro Západ, pro Vojtu i pro Leho/Žumpu - se toho dožít [pláč]

308913

24.04.2014 09:50

Čtvrtá politická teorie

RE: Krizi na Ukrajině vyvolaly Spojené státy americké

MoUdrostrak 90.?.?.?

A Západ zvyšuje sázky i teplotu exploze - na Ukrajině přes neofašistu Jaroše Západ platí a organizuje ukrajinskou obdobu neblahých Esskader Smrti

Bezostyšně o verbování Ukrajinců Západem do Eskader Smrti informují již i česká mainstreemová média: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/334356-pra...

Západ chce resp. nutně životně potřebuje Válku s Ruskem již za každou cenu! Natolik je na tom již CELÝ Západ - v důsledku hroucení "PetrolDollaru" illegálním FED v rukou několika židovských rodinných bank - mizerně [pláč]

IMHO: Neregulovaný trh, ten tržíček, nikdy k ničemu jinému v historii lidstva nevedl, nežli k jepičím prosperitám, následným krissím, bídám a resetujícím válkám...

Těšme se na náležitý (definitivní?!) R_E_S_E_T i teď [smích]

308918

24.04.2014 18:00

Čtvrtá politická teorie

RE: Ukrajině hrozí buď zahraniční invaze, nebo občanská válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tohle právě míří z Ruské federace k hranicím Ukrajiny: http://www.youtube.com/watch?v=o8_Rl0pbkUk
Všimněte si praporů[smích]
Jsou to молодци!

308926

25.04.2014 08:54

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

Re-etablování Ruské říše je přirozený proces - i se všemi důsledky

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. PROČ se k pochopení Ruska (ale i např. Srbska - naštěstí už ne PROZATÍM Slovenska[velký smích] ) překládají články anglosaských autorů?! Ač jsem ruštinu a Rusko bytostně nesnášel, nyní si ruštiny vážím a dokážu si ledacos i přeslabikovat napřímo.

2. Po Plyši jsem potkal několik západních diplomatů, kteří sloužili v Rusku ještě za Zlého Brežněva v 70. letech. Ti tvrdí, že tehdy bylo Rusko pro běžného(!!!) obyvatele patrně nejpohodlnější zemí na světě! A že skutečně potkávali kdekoliv jen šťastné lidi.

3. Od té doby, když mám čas nebo je potřeba, tak si odskakuji do Ruska resp. periferií CCCP služebně nebo soukromě. A porovnávám tohle jejich tvrzení při "zkoumání" infrastruktury, urbanistiky, relikvií zdravotnictví atd. A - v porovnání s dneškem - jim musím dát za pravdu v 96% shlédnutého - včetně PriBaltik. Je jasné, že chyběl consum, ale 99% lidí to nevadilo natolik, aby sami zaprodali kvůli tomu sebe i celý CCCP. Užívali si dáčí, rekreací, špičkové kultury, superlevného cestování - včetně letenek a luxusních spacích vlaků. Západ a consum jim zase tolik propastně nechyběl - neměli příliš srovnání, jako Češi, které nasírali západoněmečtí nezaměstnaní v Golfech s českou disco-prostitutkou na klíně v Praze či ve Varech.

4. Rusové (i jejich souputníci z celého CCCP), nejdříve museli o CCCP za Yeltzina přijít, aby si VůBEC uvědomili, co měli do té doby v rukou - a o co přišli!

5. Yeltzin a Raisa Maksimovna Gorbachyova vyprodali CCCP - i s Rusy a dalšími - za několik zlatých kreditních karet a cingrlátek.

6. Od toho okamžiku je Rusko (a ex CCCP) dranzováno - a přesto je nadále přírodně nejbohatší zemí na světě! A zůstává i nejstrategičtěji umístěným bodem současného světa http://www.zvedavec.org/nazory_5974.htm#ptr308913

7. Vladimir Vladimirovich tedy nedělá nic jiného, nežli zajišťuje věcem volný průběh - minimalizuje vnější vměšování (jak ze strany Západu nebo Číny) - a Rusko (a ex-CCCP) se vynořuje a vyčnívá geopoliticky tak, jakou má přirozenou váhu a tedy i VÝTLAK. Není v tom žádná věda! Objevuje se termín CCCP 2.0 [smích]

8. Vladimir Vladimirovich tvrdě vyšachovává jedinou hrozbu - oligarchy a gubernátory. Naopak - i západní investoři se třesou, aby se k veslu nedostal někdo, kdo by měl méně rozumu a smyslu pro prozatím „laissez faire“, nežli Vladimir Vladimirovich - už se natrápili za Yeltzina dost.

9. Se závěry článku stran bankrotujího JůYsEj souhlasím - tam není příliš co dodat - Emeričan nemá výzvu typu CCCP 2.0, aby se zmobilizoval jako Rus - a nemá u vesla moUdrého vladaře jako je Vladimir Vladimirovich.

10. Ukrajina je ze strany Západu zoufalost - a paktování s tamním nejhorším odpadem to jen potvrzuje.

308946

29.04.2014 08:24

Putinovo dilema

Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek podsouvá, že Vladimir Vladimirovich (V.V.) a Rusko nemají příliš "volby" a že musí pasivně "čekat". Že Vladimir Vladimirovich (V.V.) tahá "za kratší konec provazu" a že Emerika je v plné síle a V.V. musí Emeriku a Pakt NATO unavit.

A článek SPOUSTU dalších silných karet opomíjí a důležitých faktů vynechává: Původně USA směřovalo po potupě CCCP k tomu, aby si "to vyřídilo" i s Čínou, nasadilo do ČLR havloidy - a Čínu si "zyeltzinovalo" ke svým nohám. Proto se po Evropě očekával přesun geostrategického těžiště do Tichomoří. Proto ponechal hodný Západ po První válce v Zálivu u Moci Saddama Husseina jako protiváhu Íránu. A Západ se soustředil na Čínu, kde mu ale nevyšel pokus s pučem a Tiān'ānmén bylo korunovací udržení suverenity ČLR ve vlastních rukou. Pokračovaly pokusy s Ujgury, Tibetem - namísto toho ale Západ musel ČLR vydat jak Hongkong, tak Macau zpět Číně. Do toho Západ neuvěřitelně dopuje geostrategicky a produktově Jižní Koreu.

Přes všechna tato želízka v ohni, zbytek neemerického světa přiměl a osmělil Saddama Husseina, aby se vydali cestou odmítnutí PetroDollaru coby jediné měny při globálním obchodě s uhlovodíky. Jaké to mělo následky je všem známé - nejsilnější z toho vyšel jako nechtěný vítěz a mocnost Írán. Číně hodný Západ vytrhává z rukou alespoň Jižní Súdán, jinak by skoupila CELOU Afriku. Do toho se v Kremlu etabloval (byl ruskými vlastenci etablován) V.V.. A USA tomu neměly sílu zabránit. A tak i ztratily USA sílu jakkoliv ovlivnit cokoliv v Číně.

Když se po "rozborce" CCCP vydávaly USA na cestu "rozborky" Číny, patřil USA celý zbylý svět. Dnes je SeveroEmeričan a USA sprostý výraz v celé Jižní Emerice. O neodlužitelných USA si štěbetají i vrabci na střeše - a jen předlužená Belgie musí hltat emerické bondy.

Rozhodně to nevypadá na partii u Ukrajinsko-Ruských hranic: hraje celý svět - a naprostá většina o dominanci předlužených USA už nestojí. USA by muselo bez problémů ovládnout CELÉ Rusko. Jinak USA riskuje, že by "dělením Ruska" bezkonkurenčně posílila Čína. A stala se "vedlejším nechtěným produktem", jako předtím Írán. Íránu nyní USA nadbíhají. Ale Íránci nejsou na hlavu padlí. Jednou už si geostrategické spojenectví s USA a USraelem zažili.

Dmitryi Olegovich Rogozin (šéf ruského zbrojařství) při eskalaci sankcí dále po Krymu pravil: "Nebojte, ale nesnažte se hádat tahy dopředu, tahle partie se sehraje až do konce jako šachy = tah a protitah, ale ne vždy nutně symetricky [smích] ".

Vložený obrázek

Jde i emerický dluh, Čínu, Írán, Afriku, Arktidu - jde o mnoho - nejen o Ukrajinu, její odtržení nebo obsazení. A je čím hrát [smích]

309144

29.04.2014 10:41

Jak Češi na Volyni a na americkém Středozápadě dostávají na frak

Problémem není emigrace - ale "češství"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češství je větším problémem, nežli emigrace nebo neemigrace.
Jsou národy emigrantů, kde emigrant projede 2 i více hodin v zácpách přes aglomeraci, aby "udělal kšeft" u krajana. O Češích se traduje, že naopak ujedou několik bloků v zácpách, aby je neviděl krajan ze sousedství, kterému nedali v jeho businessu vydělat.
A podle tohoto schematu se chová i česká vláda k emigrantům v zahraničí - jak na Západě, tak i na východě.
Doufám, že se to s mladší generací nových emigrantů - či second generation - obrousí.
Mám to tak v sobě nastaveno i já: vyhýbat se českým hospůdkám, obchodům, spolkům. Možná i díky tomu jsem nebyl nikdy v zahraničí podvedený, napálený, zneužitý...
Tisíckrát mi ale pomohly nadstandardní kontakty s emigrantskými sítěmi Němců, Italů, Španělů, Francouzů, Kubánců, Švýcarů, Argentinců - ale i všemožných Východoevropanů - včetně Albánců i těch Kosovských. Ale i Asijatů! Tam všude to funguje, že obdržíte nějaký benefit navíc, pokud jste doporučeni. U advokátů, státních úředníků, lékařů, znalců, makléřů, automechaniků, zámečníků, topenářů - nebo i u číšníků, či Hallal, Kosher, Amish...

Jak všude od Čechů slýchávám, mezi českými emigranty naopak funguje "mazáctví" - "Baťovci" jsou víc, nežli "Post/Únorovci", ti se kasají nad "Osmašedesátníky", ti zase na "Ekonomické z normalizace" - a "Ekonomičtí z normalizace" zase kují pikle na "Bažanty z Poplyše"...
Nejhnusnější segregaci jsem měl možnost vypozorovat mezi Čechy v Eustrélii. Prý je to i důsledkem jak se chovali brutálně Engličané a Eustrelané k Evropanům po WWII, kdy je nechávali několik let otročit v pralesích, dolech a na plantážích, nežli je pustili "mezi lidi". A Čechům se to nakonec tak "líbilo", že to dodnes vrací podobně nově příchozím "krajanům".
Naštěstí jsem naprosto na Češích v zahraničí nezávislý - ale ty zážitky druhých Čechů vždy znějí hrůzostrašně[pláč]

Nedivím se Milanu Kunderovi, že se drží před Čechy "v bezpečí" - a přitom je patrně neznámějším Čechem - všude na světě [velký smích]

Vložený obrázek

309147

29.04.2014 22:40

Putinovo dilema

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tradiční a podle lžeš, i co jen postavení Jižní Koreje v Asii mezi investory týče:

Srovnáme-li objem přímých zahraničních investic do KR s ostatními rychle se rozvíjejícími asijskými ekonomikami jako je např. Čína, Malajsie nebo Singapur je patrné, že KR v oblasti přímých zahraničních investic nedosahuje zdaleka úrovně dosahované v ostatních zemích(sic!).

Ačkoliv legislativa byla v posledních letech upravena tak, aby umožňovala v zásadě rovné zacházení podnikům s částečnou či plnou zahraniční účastí, existuje řada překážek, které odrazují zahraniční investory při výběru KR jako cílové země pro své investice. Mezi nejčastěji citované problémy patří nedostatek právní jistoty. Zahraniční společnosti se neorientují, které zákony a nařízení se jich týkají. Bohužel většina korejských zákonů je pro nezasvěcené dvojsmyslná a protikladná a bez interpretace a výkladu ze strany příslušného ministerstva investoři riskují nařčení z porušování zákonů. Navíc korejští vládní úředníci nejsou ochotni podávat závazná písemná vysvětlení zákonů nebo si jejich interpretace často protiřečí. Výsledkem je nejistota zahraničních podnikatelů, zda pracují v mezích zákona či nikoliv. Velmi často se také stává, že aplikace zákonů a nařízení je ze strany úředníků svévolná a závisí na konkrétních vztazích s danou firmou, což otevírá prostor pro korupci.


To je VAROVÁNÍ z mainstreemového zdroje Business Info, btw[pláč]
Není divu, že Korejci úspěšný zavírají do robotáren české pravicující Pepíky a/i lídlující Mařen/ky [pláč]

309188

30.04.2014 01:56

Putinovo dilema

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hahaha:

1) "Úspěch" Jižní Koreje je podepřen jen a jen neexistencí jakéhokoliv sociálního zabezpečení. Proto "umí" exportovat a vyrábět levně (sociální dumping jak ve 3. světě). Na druhou stranu DÍKY TOMU pod hranici chudoby spadá 45% (!!!) lidí v důchodovém věku !!! Btw. se k tomu (korejskému zázraku) usilovně postupně blíží i pravicující Česko.
2) Hlavní roli v korejské ekonomice sehrávají monopoly a oligopoly. Chaeboly vznikly z malých rodinných firem, které v 50. letech dostaly aktiva japonských firem zbylých po okupaci - ó jak plyšo/české [smích]
3) 5 největších firem se na HDP podílí polovinou, zatímco 10 už 80% (sic!) [pláč]
4) Chaeboly si vybírají studenty už ve školách, do chaebolů nastupuje zhruba 80%(!!!) absolventů univerzit.
5) Chaeboly koncentrují technologie a diktují ceny, kontrolují celý ekonomický řetězec. Mimo konglomeráty tak v zásadě nejsou příležitosti, malé firmy nemají šanci přežít. V Koreji platí – buď pracuješ pro chaebol, nebo tě čeká bída.
6) Hlavy chaebolů ovládají zemi jako feudálové. Šéf Samsungu Lee i Čong Mong-ku z Hyundai byli v roce 2007 stíháni za finanční kriminalitu, ale vězení se vyhnuli, protože mnozí z hlav rodin chaebolů působí i soudci i zákonodárci.
7) Korejci mají nejvíce odpracovaných hodin ročně na světě, kolem 2400, ale DÍKY TOMU - a neexistenci sociální sítě - i největší míru sebevražd, podle OECD jich připadá 32 na 100.000 obyvatel.
8) Úmyslně v Koreji neexistuje efektivní úpadkové právo. Proč? Na aby Tvoji milánkové "zázračné" Chaeboly mohli být zadlužení více, nežli kdekoliv jinde - kde by se tomu v propojení se "státními" Korejskými bankami - říkalo NEDOVOLENÁ STÁTNÍ PODPORA:

Vložený obrázek

9) Nejen v Koreji, si vždy zajedu autem nebo zajdu pěšky do obyčejné hospody mezi obyčejné lidi a i na periferii za moderní zástavbu - a není opravdu, opravdu ale opravdu příliš o co stát - zejm. na venkově [pláč]
10) Írán má cca 2,5x vyšší spotřebu opiátů, nežli Lucembursko. Lucembursko cca 2,5x vyšší, nežli ČR. O čem to svědčí? V Íránu je cca 2-3 uprchlíků před U.S. humanitárním bombardováním z Afghánu a Pakoše. V Íránu je prohibice na alkohol a cca až 1 mil. postižených Íránců z útoků Iráku emerickými chem. ZHN v 80 letech.

Pozn: IP 59.? jsem si samozřejmě všiml - a proto si proti Tobě Koreou tak vysoko v minulé reakci vykopl. Jsem moc rád, že sis náramně naběhl na vííídle[smích]

309191

30.04.2014 18:08

Putinovo dilema

RE: Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý mnou výše uvedený fakt je i snadno ověřitelný z otevřených mainstreemových (často i českých) zdrojů [smích] K potvrzení mých cest do Koreje nabízím atraktivní sázku o 6.000.000 CZK.
Chaeboly by NIKDY neudržely, společně s jihokorejskou diktatůrou, po desetiletí svoji moc, pokud by na tom neměly svůj podíl a bytostný zájem USA. Už jen pro zdání fair play ve světovém obchodě.
Na internetu je tykání ve velké převaze. Na Zvědavci se s ohledem na pana Editora vyká. Ale lehožumpaři při jejich typickém zoufalém projevu tykají, tak jim tu taky tykám.
Ty se chováš naprosto stejně jako typický tupý Lehožumpař, tak se nediv. Samozřejmě Tě nepovažuji za partnera do diskuse a jen Tě po zásluze dusím neoddiskutovatelnými fakty. Přatelské partie hraji jen se spřízněnými dušemi a diskutéry.
Pokud nejsi zbabělec, zvedni rukavici a činím veřejný příslib, že 2.000.000 CZK z Tvé jisté prohry věnuji vzápětí pro Zvědavce.

309226

01.05.2014 14:48

Role Západu v ruských reformách

Nesnáším pohled na pokořeného člověka, přiznala (PO PLYŠI) autorka

MoUdrostrak 90.?.?.?

„Nesnesu pohled na strádající zvíře, což mi značně komplikuje život. Ale tím méně snáším pohled na zbídačeného a pokořeného člověka. Na tu širokou vrstvu lidí vydaných dnes na milost a nemilost rabiátům, kteří za pomoci svého současného postavení anebo díky svým zločinně nabytým milionům v minulosti i současnosti se zmocňují národního hospodářství a za diškrece (formou platů nebo úplatků ze západních zemí) rozprodávají hluboce pod cenou, zejména díky důmyslné devalvaci koruny naše podniky na Západ, jehož se stáváme ubohou kolonií,“ přiznává dále Frýbová v závěru své knihy, kterou vydalo v roce 1992 nakladatelství Šulc a spol.

Více o knize a paní Authorce s velkým "A":

www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Mala-zadluzen...

Žádný Čech nemůže povědít, že NEVĚDĚL, NETUŠIL - ihned po Plyši vycházela díla, která NAPROSTO GENIÁLNĚ popisovala, co Havlostan a zinkající Pepíky i Mařen/ky během velice krátkého času čeká.

Bedlivě jsem naprosto každý můj počin v chřadnoucím srdci Evropy pokaždé konfrontoval nejen s tímto skvělým dílem paní Authorky. A díky tomu jsem si každý den v Gott/lině i užil a málokdy se zklamal nebo neměl můj osud pod kontrolou.

Vřele doporučuji sehnat dílo za pár korun v antikvoši, bedlivě přečíst. A pak ať si každý nespokojený Čech položí otázku, CO v té době četl či hltal za převratový knižní brak, kde zinkal, pravicoval či ládoval kupónové knížky do Harward Capital & Investments [pláč]

Šanci měl díky paní Athorce každý - alespoň se CO NEJMÉNĚ spálit. A i dnešek si užívat v materiální pohodě a nezávislosti na montovně či zinkajícím exekutoru za dveřmi.

309260

03.05.2014 08:39

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč zrovna Canada bude posílat "pozorovatele" je jednoduchý: Po WWII v Canadě našla útočiště většina Banderovců a ukrajinských kolaborantů s Němci.

http://www.lucorg.com/luc-history_215.htm

I v 70. letech se odhadovali potomci Ukrajinců na více, nežli 1.000.000 naturalizovaných Canaďanů. A i v posledním censu v 2006 se stále ještě hlásilo k Ukrajině 3,9% Canaďanů.

Vložený obrázek

Vymývání mozků nepolevilo ani po odtržení Ukrajiny z CCCP po Plyši:

Vložený obrázek

Není tedy důvod hádat PROČ zrovna Canada vyšle "nestranné pozorovatele".

Neoddlužitelný Západ je na tom už tak bledě, že shání proti Zlým stále více blahobytným Rusům, kdo se jen namane.

309334

03.05.2014 11:31

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

Jsme pupeční šňůrou svázání s Wolf Streetem

MoUdrostrak 90.?.?.?

VýzVŠE .vy pana Překladatele zní humánně.
Ale VŠICHNI residenti na Západě (cca 1M) jsou spojeni s Wolf Streetem (a osudem 1% Predátorů a Shabes/GOY/im životodárnou pupeční šňůrou Života na dluh (na účet 3. světa a jeho zdrojů/v).
Pokud nyní „Zhyne Starý Podlý Svět", tak se již nikdy nevrátí v takové míře bezuzdný konsum.
Zlí Rusové a Číňani si V.Š.E. obstarají sami. A Západ bude zahnívat v životní úrovni blížící se dnešní Moldávii či Bosně a Hercegovině.
Proto oVčané zfetovaní konsumem nevyjdou autodestruktivně do ulic. A do posledních sil zfetovaných svých organismů budou stát za loupeživým Paktem NATO. A čekat na jidášský podíl z lupu z Východu stejně, jako nyní na irácký benzín nebo lybijský plyn a ropu nebo bannány z Caribicu.
A navíc - ukrajinské démoNkratické fašistky jsou tak pro západní „ nezávislá" média půvabné - i když jejich činy mají pachuť „collateral damages" - po vzoru Paktu NATO. Gesindel - ale Náš!

Vložený obrázek

309347

03.05.2014 18:56

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: Je to tu ČR horší,než se na první pohled jeví.....

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dobrou démoNkratickou chuť!

Vložený obrázek

Už i mainstreemový Týden neautocensurně píše:

V držení ozbrojenců věrných Kyjevu je televizní věž, centrála tajné služby SBU a několik dalších dříve okupovaných objektů. O případných obětech armádní ofenzivy se zprávy ukrajinských médií nezmiňují.

Podle ruských médií je situace v Kramatorsku chaotická. Ve městě probíhají pouliční boje, hlášeny jsou oběti na životech, uvedla státní televize Rossija 24. V ulicích se pohybují neoznačení ozbrojenci a "střílejí na všechno, co se hýbe"

Ruská média rozšířila zprávu, že útočící ukrajinskou armádu podporují žoldnéři ze zemí Severoatlantické aliance. Konkrétně jde asi o 300 Poláků, Litevců, Lotyšů a Estonců, kteří byli povoláni jako polní velitelé a poradci.


Trochu k uvolnění (i k pláči):

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Nečekejme ale žádné zázraky - neoddlužitelná kobyla už nadobro chcípá - a spaktováním se s Banderovci a Pravým Sectorem vsadila neoddlužitelná kobyla VŠECHNO na jednu jedinou kartu...

Rusové musí hrát opatrně, aby jim v žádnou chvíli nezbyl v ruce Černý Petr.

Po těchto ulicích jsem jen před několika měsíci v pohodě jezdívával autem, procházel se, dával si donekonečna skvělé vyhlášené oděsské dobroty:

Vložený obrázek

Někdy je pro člověka lepší, kdyby neznal místní reálie a dotčené obyvatele. Spalo a dýchalo by se líp [pláč]

Západ tvrdí, že Zlý Rus posílá interventy - přitom Kyjevská junta obléká do uniforem Pravý Sector a Západní námezdné žoldáctvo. Jak známé a profláklé už od Jugoslávie, přes Lýbii a Sýrii...

309375

03.05.2014 20:19

Několik faktů o Putinovi

RE: osobnosť a charakter

MoUdrostrak 90.?.?.?

Horujeme pro texasky, i když to něco (jiné pozemšťany) stojí - leckdy nejen doživotní zmrzačení Paktem NATO, ale i život[pláč]

(Obrázek zrušen)

Ten (zlý ruský) svět v nich ale viděl pásky, a jak by mohl nevidět - vždyť horovali pro texasky!!!

(Obrázek zrušen)

Jakmile skončí uhlovodíkový mejdan a konsum (a lídl) na dluh, už nikdy se MaEJDAN nevrátí!

Nikdo nemůže tvrdit, že nevěděl, co "horování pro texasky" obnáší.

(obrázek zrušen, příliš velký a irelevantní. Rovněž odstraněno idiotské zdůrazňování textu. editor)

309390

04.05.2014 06:51

Několik faktů o Putinovi

RE: osobnosť a charakter

MoUdrostrak 90.?.?.?

Video jsem si pustil. Nechápu ale údiv speakra?!
Naprostá VĚTŠINA Euro Atlantanů se přece DOBROVOLNĚ nechává korumpovat?! Už po desetiletí...
Příhodně to ihned na počátku shrnuje film Baader Meihhof Komplex. Konsum zvítězil a snaha zuby nehty o jeho zachování se stala „nejvyšším" pudem EuroAtlanťana.

Nechápu, PROČ je potřeba o tom „filosofovat"- PROČ se nerodí děti, PROČ mizí úcta ke stáří, PROČ se žení Kluci s klukama a Holky s holkama...PROČ je Executor či luxusní prostitutka a prostitut nejvýnosnější POST?!

PROČ, PROČ, PROČ ?!

PROTO = KONSUM!!!
Ke KONSUMU potřebuji na 1. místě maximalizovat zisk (dovozem pracovní síly, outsourcem, head/cuttem...).
A tím už je dáno
V. Š. E.

309427

04.05.2014 14:05

Několik faktů o Putinovi

RE: Článek obsahuje nesmysly a lži.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Coby Daniel Čada bys měl zamířit zpět do Lehožumpy.
Samozřejmě, že Vladimir Vladimirovich zvedl HDP Ruska o 12,1 - ale PROCENT a šlo o Meziroční tempo růstu HDP - ihned po nástupu Vladimira Vladimiroviche na post premiéra Ruské federace, a to za 4Q 1999.
Říká se tomu Putinův neboli Ruský ZÁZRAK [smích]

Vložený obrázek

309452

04.05.2014 19:29

Obrázek lepší než tisíc slov

Spraví vám náladu - Starší Oděssitka to nandala v přímém přenosu TV štábu z Kyjeva

MoUdrostrak 90.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=GB3N93_HoCk

Nebojácná starší paní z Oděssy to dnes (4.5.2014) v přímém(!!!) přenosu nandala reportérce z kyjevského TV štábu, nehledě na přítomné policisty.

Ledy tají i mezi obyvateli měst[smích] A kyjevská fašistická Západem nainstalovaná junta asi z toho radost nemá!

309513

05.05.2014 06:37

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Už úvodní strana webu působí odpudivě, nesympaticky - včetně zakaboněné fotografie Adama Bé B. a naprosté většiny ostatních lídrů.
2) Nefunkční plugin (v době, kdy většina návštěvníků na PC a NTB pracuje - a čte a pasivně prohledává na smartphonech a tabletech při čekání, přejezdech apod.). Webmaster Spolku králíkářů z Horní Dolní by to zvládl lépe [pláč]
3) Jedno shlédnuté video z nabídky v YT je smíchánina log, fotek a koláží bez ladu a skladu i potřebných přechodů. HolkI i klucY z 1. stupně ZŠ by to zvládli lépe.

Takže na jedné straně NBND provokuje a (neumětelsky) neguje - a na druhé nabízí zakaboněnce.

Tristní na to, abych si představil, že tahle „parta" by měla rozhodovat za MÉ DANĚ o věcích mně blízkých i vzdálených - když nejsou schopni ani presentovat sami sebe - a prokoučujou co se dá.

Srovnejte sami s http://www.jobbik.com ( profesionální? a nepřeplácané? a funkční?) = když už jsem neschopný, tak bych měl alespoň zvládnout „opisovat".

Nedivím se, že takovouhle squadru si lehoučce namazala ČT na chleba.

A oni plačtivě žalují - namísto toho, aby nejprve činili účinné právní kroky ( předběžná opatření soudu ap.) a pak s nimi seznamovali potenciální elektorát [pláč]

309559

05.05.2014 07:56

Washington usiluje o zánik Ruska

Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Plytký (ale zákeřný) článek a matoucí pohled (jak už trefně Kurt 85.), který má ve skutečnosti jediný cíl - rozeštvat čtenářstvo proti V.V. a vytvořit základnu k jeho svržení, "PROTOŽE NEBRÁNÍ DOSTATEČNĚ ZAHRANIČNÍ RUSY".

Vezměme to po pořadě:
Každá situace má vždy logickou příčinu - řešit ale lze mnoha způsoby!!!

Příčiny:

A) Rusko a Čína už dospěli do bodu, kdy NEPOTŘEBUJÍ Západ - a vystačí si (technologicky, vědecky, diplomaticky, geostrategicky SAMI -i s ostatním multipolárním světem.

B) Západní "ZÁZRAK" se naopak dostal do stavu, kde je NEODDLUŽITELNÝ, spotřebovává několikanásobek zdrojů - které ale NEVLASTNÍ.

Dlouhodobé cíle Západu:

A) Zabránit Číně a Rusku ve světové hegemonii či alespoň rozvrátit multipolarismus tak, aby Západ opět tahal za delší konec.

B) Oddlužit se resp. moci pořizovat (CIZÍ!) cenné zdroje opět za "jabloneckou bižuterii".


Krátkodobé cíle Západu:

A) Nasadit v Rusku a Číně Havloido-Yeltziny - dlouhodobě po MNOHA POKUSECH neúspěšné.

B) Rozvrátit ruské a čínské blízké pohraničí a tím Rusko a Čínu vysílit - dlouhodobě po MNOHA POKUSECH neúspěšné - viz. DNEŠNÍ vysoce prosperující Tibet, Ujgursko, Če(čen)sko, Kaliningrad atd.

C) Zmučit Rusy v blízkém pohraničí (PriBaltik, Ukrajina, Prinestrovie...) natolik, aby Rus byl zatažen do vysilujícího konfliktu.

D) Jiné páky UŽ hodný předlužený Západ proti zlému Rusku NEMÁ!!!

Teď pojďme srovnat chování V.V. vůči Krymu a Ukrajině:

A) Před a při zásahu na Krymu V.V. okamžitě eskaloval Kosmické vojska a učinil bleskové výsadky v Arktidě (2x) - jasně demonstroval SVOJI VůLI a Krym i bleskově zafixoval.

B) Nyní v Ukrajinské krizi V.V. sází LOGICKY na skutečnou vůli obyvatel - nechce asimilovat jemu a Rusku nepřátelské Ukrajince - tj. vtáhnout si problém do Ruska. Je to staletá Kozácká taktika a zkušenost Ruska - neokupovat, když nemusím a obtížně budu udržovat.

C) Po celou dobu od Majdanu už jsou funkční Sankce RUSKA vůči Západu - Rusové již dělají obstrukce při přejímkách zboží, neinvestují tolik na Západu, upřednostňují projekty 3. stran. A západní korporace bijí na poplach - viz. tlak na Merkel.

D) A co je nejdůležitější - ruský konsument JIŽ DOBROVOLNĚ bojkotuje západní import a obdivuje rekordně V.V.

Summa summarum: Článek Paul Craig Robertse má zákeřně nasadit V.V. kravskou hlavu, protože se odmítá nechat vtáhnout do vleklé vysilující války o Ukrajinu a/nebo si vtáhnout násilím zfanatizované Ruskem okupované Ukrajince do Ruska.

Držme V.V. a Rusům palce - oni dobře vědí, ŠTO DĚLAŤ - jinak by historicky takovou VeleŘíši nikdy nevybudovali! Humanitárního bombardování - ani tvrdých okupací - při tom nikdy nepotřebovali...[smích]) Viz. nynější Če(čen)sko [smích]

309567

05.05.2014 08:14

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tvoje polemika je mlácení prázdné slámy - Chtějí tedy:
A) hlasy
a/nebo
B) chtějí elektorát odpudit
či
C) jde (dokonce) o řízenou diskreditaci euroskeptických ambicí obecně
a nedoufám, že
D) užít si daně od joudů a vzyatky od korporací a lobbistů?!

Tvým dovětkem (vdolky/holky) jsi ukázal svoji logiku - když se má spot ztratit (v okolní produkci), tak AŤ SE ZTRATÍ + vyměňme voliče, protože NÁS NEMAJÍ RÁDI resp. se jim nelíbí naše presentování se [velký smích]

Co ČT má nebo nemá je jedna věc. Druhá je, jak dokážu si svoje práva před ní či soudem - a zejm. publikem obhájit.

Dokázali, že to nedokáží! Jak sebepresentaci, tak ohlídání svých předvolebních zájmů (když jsou sami tupí, mohli dotázat Jobbik např. - jaktože mu to vychází) - jak by tedy hájili voliče?!

309572

05.05.2014 08:56

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pozor! Vy jste "zkontroloval" JEN Copyright © 2006 - 2014 http://Jobbik.com, který jsem linkoval.
Maďarsky hovořící návštěvník = cílový volič ale logicky pokračuje kliknutím v pravém horním rohu na Copyright (C) 2013 Jobbik Magyarországért Mozgalom http://jobbik.hu

Nevím, ZDA je "jen na Drupal/u". Ale i jako na Nemaďara je mi srozumitelný, kde a u koho jsem se octl.

Ač je to SKEPTICKÝ web, tak DÁVÁ "NADĚJI" - a nevrací návštěvníkovi za jeho čas v podobě zakaboněných kandidátů důvěry a spolupráce, z nichž také velká část uhýbá i pohledy. A neumí (nemá odvahu) se zpříma podívat ani do kamery natož lidem do očí.

Teď jsem si teprve z Windows na notebooku spustil HLAVNÍ volební klip Adama Bé B., co není jinak z odkazu mimo Windows prokliknutelný(sic!).

Dávat útočícího hada v primetimu, kdy TV sledují malé děti a starší lidé, je skutečně debilita na entou - jak od zadavatele Adama Bé B., tak i od TV, kdyby to pustila.

Zdiskreditovali se a prokoučovali si to sami - lidem by se stejně díky hadu znechutili , pokud by spot nechtěně prošel.

Sami ze sebe udělali dobrovolně cíl - pro restrikci TV i pro moji kritiku. Bože, to zůstal v Česku "matroš" - na všechno si musí volat Emeričany nebo Engličany, aby jim sláma nekoukala z bot a nesmrděli voličům hnojem a zahulenou útulnou "hospůdkou"...
Proto jsem i argumentoval těmi Maďary, kterým nikdo jinak (ani pro opisování či užitý Drupal) nerozumí. Zejména Adam Bé. B. [pláč]

309577

05.05.2014 09:34

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

To nemáte pravdu. A zbytečně mi ostouzíte: Já sem nechodím "jen kritizovat".
Česko je obklopeno prosperujícími sousedy: Německem, Rakouskem, Polskem i Slovenskem. Samo Česko se ale zmítá v křeči, kdy i Polsko se Slovenskem postupně Česku ukazují paty!
Přesto, anebo právě proto, Česko se chová a postupuje naprosto jinak, nežli Německo, Rakousko, Polsko i Slovensko = švejkuje, rozkrádá anebo si "dobrovolně" blokuje miliardy investic či dotací.
Kdo chce kam, pomožme mu tam. Kdo volí politiky, kteří se natolik liší od polských, německých, rakouských nebo slovenských, tak ať pociťuje následky [pláč]
A to i přesto, že jsou Češi (nejspíš jak konstatujete) pracovitější a schopnější, nežli min. Poláci a Slováci [smích]

Vždy mám alespoň volit menší zlo. A ne můj hlas znehodnotit vhozením outsiderům, loserům či neumětelům - anebo to nejhorší - nejít k volbám vůbec a nadávat na celý svět.

Můžu tužit po českém Putinovi nebo Maovi. Ale když není, tak volím někoho na pomyslné spojnici k nejhoršímu opaku (ODS, TOP(olánek) 2009, který ale JE SCHOPNÝ něco prosadit. A bude ODS či TOP(olánek) 2009 co nejvíce ztěžovat život.

Viz. např. řádění Dr. Ing. Jaromíra Drábka (TOP(olánek) 2009) na bianco cartu, kterou mu umožnili Jarmily a další pomatenci, co mu neúčastí ve volbách či prohozením vlastního hlasu umožnili zbídačit I ZABÍT a DOHNAT K SEBEVRAŽDÁM ty nejubožejší: invalidy, chronicky nemocné, děti, důchodce, osamělé matky a otce [pláč] A přitom Dr. Ing. Jaromír Drábek vyvedl z MPSV přes miliadru, ale i možná 4.000.000.000 (tj. cca 100-500 CZK na oprávněného voliče resp. daňového poplatníka)... http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/audit-kvuli-spatnemu-hospodareni-s-ict-prislo-mpsv-o-miliardu/1067900 A ty peníze (zaplacené i z mých vlastních nemalých v ČR mnou zaplacených daní přepočteno v řádu tisíců a až 10.000 CZK!)pak chyběly. Díky Jarmile a dalším ne/voličům a pravicujícím zinkajícím Naivům a zmatencům.

I nečinností mohu být spoluviníkem. V Česku je ale pěstovaná po staletí zbabělost a prodejnost: UHODNOUT VYHOVĚT - PŘEŽÍT! A snažit se hledat "vítěze" - pokud není a nemohu vyhovět (a zkásnout lokajné), tak zůstat doma pod peřinou. A o nic se nesnažit (mimo domácí "dílničku" či trucovnu nebo bručení v "zahulené útulné hospůdce"). Chce to hlavu nahoru a mozek do hrsti - nic víc, nic méně!

309578

05.05.2014 15:45

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale bohužel, i malý obyčejný člověk si může při volbách za to, zda si pustí k vlastní peněžence (a/nebo k řeznickému noži sama na sebe) sociopata typu Drábka - Drábka, který pak škodí "malým obyčejným oVčanům" natolik, že ho musí odstranit ostatní Shabes/GOJ/im nalevo-napravo. Malý obyčejný si to připustit, ale je to tak, bohužel [pláč]

Přesně podle toho si pak i Velká Vrchnost a její Shabes/GOJ/im dovolí k malému člověku = "nevadil jim tj. malým obyčejným lidem Drábek, tumáš válku s Ruskem". Úplně jiné mzdy a produkty v hypermarketech jsou pro Francouze - a jiné v Lídlech pro Čechy - i když jde o "jednotný trh".

Ale zůstaňme u odpovědi i kolegům Slovákům, kteří mi oponují, že je Česko na tom dobře:

Vložený obrázek

Dovoluji si předložit obrázek, který dokazuje O KOLIK POKLESL či STOUPL HDP mezi 2008 až 2010. Čím modřejší, tím horší. Čím světleji oranžový, tím lépe.

Úplně nejlépe je na tom (kromě prosperujícího Rakouska a Německa) Bratislavský kraj a mnoho regionů Polska - ostatně celkově Polsko jen pozitivně!

Kupodivu v Česku je na tom nejhůře Praha a Středočeský kraj!!! A z Česka pozitivně jen kraj Jihočeský s Budvárkem - i s tím zlým NÁRODNÍM podnikem [smích] Díky devalvaci CZK to bude vloni a letos ještě v Česku o mnoho horší... [pláč]

Podívejte se, zamyslete se. Potvrzuje to všechno, co jsem napsal - že Česko se stalo žumpou v prosperujícím okolí. Vidívám VČAS věci, co ostatní ignorují nebo si nechávají propagandou vylhávat - a proto se mám narozdíl od většiny asi dobře [velký smích]

309618

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 763 898