Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané dub

Nalezeno 2447 příspěveků, 239 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.03.2013 18:00

Velezradil Klaus?

RE: Připadá mi to

dub 89.?.?.?

vypadá to, že hlavním důvodem toho je, že žalující velmi dobře vědí, že vlastizrady a sabotáže se dopustili hlavně oni (nejvíce u lisabonské smlouvy), především eurohujeři. a tak se snaží odvést pozornost od sebe obviňováním jiných.
až sem dorazí řecký scénář, budou se lidi při hledání viníků správně dívat právě k těmto vlastizrádcům a sabotérům, kteří zbavili občany práv a majetku, a zemi suverenity. a z toho serou strachy, a není divu, že větší zloděj kříči chyťte menšího zloděje a že žalují hlavně právě růžová prasata, která se na tom jako nejfanatičtější eurohujeři podílela a podílejí nejvíc.

285879

11.03.2013 18:00

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde...

dub 89.?.?.?

jo, a proto podepsal euroval - tento bianko inkasní šek, aby mohlo být těch dolních 10 milionů okrádáno na kost kdykoliv si to kmotři a šlechta v bruseli zemanou a nemohlo proti tomu ani ceknout...

tak tomu říkám logika[smích]

286205

13.03.2013 18:15

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Je to dotaz

dub 89.?.?.?

protože po válce fungoval systém bretton-woods postavený na vnějším zlatém dolarovém standardu (t.j. dolar byl kryt zlatem mezinárodně, vnitřně to zrušil už roosevelt, kdy provedl konfiskaci zlata á 20 dolarů za unci, načež proběhlo přecenění na 35 a byla zrušena vnitřní konvertibilita dolaru za zlato.)

definitivní kolaps nastal po vietnamské válce, kdy nixon po krachu usa zrušil i vnější směnitelnost dolaru za zlato a tím pádem i zrušil bretton-woodský sytém a byl zaveden systém plovoucích kurzů plně nekrytých měn postavený na tzv. petrodolaru (tj. na vojensky vnuceném a vojenskou silou krytém používání dolaru v transakcích za ropu a potažmo ostatních transakcí).

proto měly jednotlivé členské země zlato deponované ve vypořádávacích centrech, aby se nemuselo převážet a stačilo při vypořádání pohledávek jen přehodit cedule. a protože monetární jednotkou tohoto systému byl dolar, byla většina zlata deponována v usa (mimo londýna, basileje a paříže). přičemž s tím, jak se měnila americká platební bilance na pasívní, množství tohoto zlata ubývalo (když nasrali de gaulla tím, že na něj zorganizovala cia prostřednictvím oas atentát, tak si nechal vyměnit všechny dolary za zlato a tím objem zlata v usa značně zredukoval, např.)

a od té doby v těch depozitářích to zlato zůstalo. no a teď ho chtějí všichni dovmů, protože po opakovaném nálezu pozlacených wolframových cihel už provozovatelům depozitářů nikdo nevěří.

286252

13.03.2013 21:04

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Dôležité všetkým!!!!!!

dub 89.?.?.?

?
dolar není krytý zlatem už hodně dlouho. vnitřně od 30. let, externě od 70. let.
takže co jste chtěl vlastně říct?

286256

19.03.2013 19:35

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Naše vlády

dub 89.?.?.?

žádný 15% zdanní vkladlů tady nikdy nebylo. srážková daň ve výši 15% se týká pouze úroků, nikoliv samotné úložky. a to je kurva rozdíl, ne?

286688

19.03.2013 20:48

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Naše vlády

dub 89.?.?.?

mno ještě bych se neradoval, zmrdi jsou ve zhovadilostech kreativní, takže můžou přijít ještě s něčím jiným.
a nezapomínejte, že je to eu, a tam se i v referendu hlasovalo tak dlouho, dokud se nehlasovalo správně.

a jsem zvědav na mezinárodní dozvuky...

286694

19.03.2013 22:16

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

dub 89.?.?.?

bankovní účet může být vaším majetkem, ale peníze na něm nikoliv, ty jsou majetkem banky. vy máte pouze pohledávku.
takže triumvirát nehodlal krátit majetek vkladatelů, pouze jejich pohledávky[smích]

286700

23.03.2013 21:38

Poté, co se banksteři pokusili ukrást peníze z bankovních účtů na Kypru, chtějí s tím začít všude

RE: Je mi take divne, ze jen recka cast Kypru je ve srabu. Turecka cast jak se zda problemy nema.

dub 89.?.?.?

no pravda taky je, že řecká část kypru je v eu, a turecká neni.
že by to mohlo být tím?

286988

když vás normální tak pozoruju, začínám mít silnou tendenci obnovit železnou oponu, ale v kilometrové výši...

neb vůl je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, ale blbec ze všech stran. a zfanatizovanej bezmozek je hotovou metlou lidstva. bohužel se v poslední době nějak množíte...

287188

06.04.2013 16:34

Sýrie z pohledu z Ruska

RE: Meysson sklamal

dub 89.?.?.?

víte, co kdybyste si přečetl článek, a ne jen úvodní větu...

287736

pro janka má i slovo notorického defraudanta a podvodníka zřejmě nějakou hodnotu...[smích]

287805

08.04.2013 23:25

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

dub 89.?.?.?

víte ono když máte monopol na výrobu peněz a při splácení půjček požadujete víc, než jste půjčil (tedy neexistující peníze, protože do oběhu jste dal pouze to, co jste půjčil, částku na úrok už ne), tak vám časem opravdu budou dlužit všichni. tedy "chci celou zemi a 5% navíc".

a je celkem jedno, v kolika krocích to bude. a především je jedno, kolik subjektů pod vrcholkem pyramidy, na kterém sedíte, je a kolik si dluží navzájem. podstatné je totiž to, že vše, co si oni mohou dlužit, jste jim vy půjčil. neboť ve své podstatě a zjednodušené formě jste jen vy coby monopolista-výrobce poukázek, a zbývající dobytek.

a váš blábol, že jsou čísla nafouknutá, protože obsahují součet vzájemných transakcí je skutečně nic než blábol.
ta čísla uvádí skutečnou výši. protože když vytvoříte např. úvěrový swap, ať zůstaneme u derivátů, tak začne existovat produkt přesně v hodnotě toho swapu. a kdo s kým si ho kdy vyměnil tam obsaženo není. tudíž je-li u derivátů uvedená daná cifra, je to skutečná velikost derivátových produktů.
stejně jako třeba u státních bondů - vydá se jich za 10 yard, a tudíž jich existuje za 10 yard. to, jestli za svého života změní majitele a objem transakcí tak dosáhne třeba 1 bilionu, tam zohledněno není. a totéž platí u všech kategorií a částek zmíněných v tabulce [mrknutí jedním okem]

287849

09.04.2013 16:45

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

dub 89.?.?.?

ale jistě, že ano, ale je to opět nový kontrakt (a protože tady jde o otc produkt, tak nutně i musí), i když o virtuálním prdu.
šlo o to vysvětlit, že ta uvedená čísla vyjadřují skutečnou hodnotu kontraktů v pyramidě, nikoliv jejich obrat - tedy že ona hromada sraček je opravdu tak velká, že se jejich sláva hvězd dotýká - a uvedená astronomická čísla to dosvědčují.

(a o tom, že při současném leverage při kolapsu jednoho podkladového aktiva spadne celá velehora derivátových sraček, se rovněž nikdo nepře.)

287888

09.04.2013 16:55

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

dub 89.?.?.?

omyl příteli.
my se nebavíme o množství reálných statků, ale o množství peněz, a ty jsou vytvářeny z luftu monopolisty. a je na ních, kolik jich vytvoří a dají do oběhu. kolik lidí je používá nebo kolik jich připadá na reálné bohatství je z pohledu celkového zadlužení irelevantní, protože rozhodující je, kolik jich bylo vypuštěno - celková úvěrová emise.
a ta samozřejmě v této pyramidové hře neustále roste. neb letadlo je podstatou každé pyramidové hry.
počet chudých nebo bohatých s tím nemá nic společného, protože jestli je v systému v oběhu např. 10 bilionů papírků, tak je naprosto u koudele, jestli je ve společnosti 1 bohatý a yarda chudých, nebo jestli je to distribuováno rovnoměrněji. z pohledu množství peněz to nic nemění, ani to nic nemění na tom, že celá ta yarda plus 1 dluží emitentovi těchto dluhových peněz, a to oněch 10 bilionů plus kousek navíc, ber kde ber.

o riziku derivátů tu řeč nebyla, ale o relevanci cifry popisující jejich výši. takže se naučte číst, nebo byste aspoň měl vědět, o čem vlastně diskutujeme, abysme tu jen nesrali písmenka [mrknutí jedním okem]

287891

10.04.2013 18:20

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

dub 89.?.?.?

pokud si vy půjčíte od někoho na splacení starého dluhu atd...
to je zcela irelevantní. bavíme se tu o systému jako celku - a ten dluží přesně tolik, kolik emitent hajzlpapíru emitoval a půjčil.
vztahy mezi untermenschen dole nejsou podstatné, ať si přehazují horký brambor kolikrát chtějí, na celkovém zadlužení systému vůči emitentovi to nic neměni - takže záměrně mlžíte a ty jabka s hruškama mícháte vy.
zkrátka když půjčím do systému 1000, tak mi systém a všichni v něm dluží 1000 + úrok, a je naprosto ukradený, jestli si francek s vencou budou půjčovat na své dluhy a přehazovat brambor desetkrát nebo milionkrát, protože ve vztahu celkového zadlužení systému vůči emitentovi to nemění zhola nic. což evidentně nejste nějak schopen pochopit.

o obsahu druhé půlky vašeho příspěvku se tu nikdo nebavil, s původní tématikou nesouvisí, a ani to nikdo nepopírá. ale řeč je stále o vypovídací hodnotě numer uvedených v článku.

287967

16.04.2013 13:47

Světová finanční pyramida

RE: Myslím si, že se tu sčítají hrušky s jablkami

dub 89.?.?.?

ne příteli.
a) nutno sčítat pouze dluhy systému vůči emitentovi peněz. dluhy a pohledávky mezi členy systému jsou irelevantní a nezohledňují se.
b) ani zde neplatí, že nula od nuly. peněžní monopolista dal do oběhu méně, než požaduje zpět. tudíž celkový součet není nulový, ale záporný - systém mu dluží více, než kolik od něj dostal.

hodnota derivátů je taková, kolik činí součet derivátových kontraktů. o tom, že je zde obrovské leverage a představuje to násobek podkladových aktiv, se tu nikdo, jak bylo opakovaně uvedeno, nepře. to ale nic nemění na výšce pyramidy onoho finančního hnojiva. stejně jako to nic nemění na tom, že proti této hodnotě byly emitovány peníze, jinak by s nimi nebylo možno obchodovat. že to není vidět plyne z jejich mimobilanční povahy.
také proto např. nově natisknuté peníze při nouzových vypláceních, které šly na kompenzaci mimobilančních položek, nezpůsobily zatím hyperinflaci. k té dojde až po přelití do reálného sektoru.
že něco není vidět neznamená, že to neexistuje.

a naposledy ještě jeden příklad pro méně mentálně zdatné - i výše hotovosti v oběhu je dána také a pouze a výlučně tím, kolik ji centrální banka do oběhu pustí, a ne tím, kolikrát změní v systému majitele a kolikrát si ji franta s vencou vymění v rámci svých "dlužnicko-věřitelských vztahů".

a protože máte evidentně problém s chápáním a furt do toho taháte nesmyslné hovadiny jako irelevantní dlužnicko-věřitelské vztahy mezi poddanými v pyramidě, které s celkovým zadlužením pyramidy vůči pánům vesmíru-finančním monopolistům nijak nesouvisí, tak zůstaňte raději u toho sadařštví. každý by měl dělat to, čemu rozumí[smích]

288150

16.04.2013 17:31

Finanční války: Nejlepší obranou je útok (II)

RE: nevím jestli tenhle se spolek emitentů dokáže dohodnout

dub 89.?.?.?

kdo hledá, občas i něco najde[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=nq48Lm9exPk

288168

17.04.2013 17:34

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

proč obdivujete diktaturu nevolených, kterou eu je?

proč se vám líbí normy i na velikost hovna a byrokracie proti které byla ta socialistická rájem svobody?

proč nenávidíte svoji zem a podporujete zbavení ji suverenity a zotročení aristokracií a jejími nevolenými dráby ze zahraničí?

proč se domníváte, že korupce na kontinentální úrovni a v kontinentálním měřítku eu je lepší, než totéž v měřítku národním?

proč podporujete likvidaci průmyslové základny své země coby nevhodné konkurence, likvidaci zemědělství a potravinové soběstačnosti?

proč milujete vykrádání své země prostřednictvím odsávání zisků z podniků skoupených za babku zahraničními subjekty díky skokovému okradení obyvatel pomocí "reformy směnného kurzu" neodpovídající paritě kupní síly po puči provedeném v této zemi vašimi milovanými přáteli ze zahraničí?

proč podpotujete zrušení občanských práv a svobod a jejich nahrazení nadnárodním diktátem nevolených, bez možnosti cokoliv ovlivnit?

proč se vám líbí, že si zde hodná eu dělá z republiky smětiště a krmí lidi tím, co by doma nesměla dát ani prasatům?

proč podporujete dle práva neexistující právní subjekt, kterým eu je, a komplot a podvod v nadnárodním měřítku, na úkor své země, a tím se dopouštíte sabotáže?

proč jsou někteří spoluobčané tak tupí a lídlující, že nevidí zjevné a neustále mají potřebu trousit bláboly o hodné eu?

ergo kladívko proč podporujete zavedení feudálfašismu (propojení moci aristokracie a oligarchie) v kontinentálním měřítku?

proč podporujete ty, kteří tuto zemi rozkradli, aby na chvíli zachránili sociální smír a své zisky v západní evropě, na úkor ožebračení obyvatel střední a východní evropy?

proč podporujete sociální inženýry, kteří v této zemi způsobili morální rozklad a devastaci sociální společnosti a jejichž cílem je stále "drang na osten" a "lebensraum", neb architekti eu jsou stejní lidé, dokonce i personálně, jako u třetí říše?

proč milujete své katy?

proč jste vlastizrádce?

288261

17.04.2013 19:50

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

bohužel některá individua nevidí a nechápou, že tato forma vertikální diktované integrace a kontinentální feudálně-fašistické monarchie je něco zcela jiného, než horizontální forma integrace a spolupráce postavená na rovnoprávné kooperaci nezávislých a maximálně soběstačných suverénních celků ve formě národních států.

kdyby zůstalo u ehs a doladily se jen některé věci (včetně třeba i společné clearingové měny pro mezinárodní vypořádání), mohlo vše být o něčem hodně jiném.
bohužel jde od samého prvopočátku o projekt čtvrté říše, vytvořené tentokrát nevojenskými prostředky, avšak se stejným cílem jako říše třetí. v praxi totiž nejde o nic jiného, než o druhou protireformaci, zrušení sociálních a společenských výdobytků posledních 300 let a nastolení feudálfašistického režimu nejdříve na kontinentální, později na globální úrovni.

ale provolávači hesel a politruci nikdy nepatřili k mentálně zdatným takže jejich lídlování stěží překvapí...

288272

17.04.2013 22:53

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

mno když to tak nechají...

a pro kolaboranty, sabotéry a vlastizrádce - hrdelní zločiny sabotáže a vlastizrady neznají nedbalosní formu. tudíž je jedno, jestli se jich dotyčný dopustil jako prodejná děvka, nebo z blbosti a neznalosti.

288296

18.04.2013 17:20

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

tak eu má? no vidíte, a já myslel, že listina práv a svobod je mezinárodní úmluva, k jejíž dodržování se zavazují národní státy jejím podpisem.
takže tato vaše hláška je dalším dokladem, co jste za ptáčka.

a eu svoji svobodu dokládá tím, že v ní rozhodují nevolené orgány (veškerá legislativa a standardy jsou národním státům vnucovány komisemi a komisaři - nevolenými nominovanými orgány, pod trestem sankcí). drábové nominovaní aristokracií a oligarchií. a všichni ostatní musí držet hubu a krok, tedy ono klasické "maul halten und weiter dienen". jak všem připomněli naposledy na jihu evropy, kde se už ani nesnaží o zdání, že rozhoduje loutková vláda, ale dosadili tam rovnou správce říše, jako kdysi heidricha k nám.
ale podle vás je to svoboda. no tak to už se nedivím, že této diktatuře nevolených tak fandíte...
takže buď o eu, jejím vzniku, personýálním obsazení, účelu a fungování nevíte nic, nebo to víte velmi dobře a lžete vědomě.

zbytek raději komentovat nebudu, omíláte nepodloženě pořád totéž, aniž by tato vaše zbožná přání a prázdná hesla měla nějakou souvislost s probíraným.
a vaše tvrzení, že je vinou občanů že tu byl proveden puč, vašimi hodnými hochy ze západní evropy dosazena loutková vláda jejímž cílem bylo převést zdejší majetek do rukou vašich hodných soukmenovců, vykrást na východě co se dá, aby se zachránil váš blahobyt, zlikvidovala konkurence a uvolnil trh, a na rozdíl od obsazení v 39 bez jediného výstřelu a motostřelecké divize, aby to stejně když už není co ukrást zkrachovalo, atd., tak to už je standardním humorným blábolem klauna, který je placen aby s milým úsměvem dělal na lidi cukrbliky a oblboval je, aby své porobě ještě nadšeně tleskali.
jo to se vám to žije, když je koho okrádat co? kdyby mluvící dobytek na východě měl stejné platy a stejné pracovní podmínky, jako vaši ubermenschen, a naopak, tak bych ty vaše kecy chtěl vidět[smích]

nevím tedy, jak se mezi sebou nyní zdravíte vy, ale vaši předchůdci se mezi sebou zdravili heil hitler. ovšem váš drang nach osten zůstává dodnes, stejně jako snaha vnutit okupovaným národům názor, že jsou blbci a že si za to mohou sami.
no ale nebojte, dočkáte se, kdo s čím zachází... jen se pak nedivte.
tož vaší milované čtvrté říši zmar[smích] a naštěstí to musí skončit v řiti, tak si raději nakupte do zásoby nějaká antidepresiva, abyste to ustál.

288354

19.04.2013 17:07

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

[velký smích]
člověče vy jste neskutečnej.
takže nejen, že na faktické argumenty nikdy neuvedete žádný protiargument - protože žádný nemáte. a omíláte dokola stále jen svoji vírou svatou, jako správný politruk.
nejen, že odvádíte od tématu pozornost nějakými svými bláboly, kde všude jste byl a kolik šalamounových hoven jste sežral, přestože vaše "argumenty" svědčí o pravém opaku.
nejen, že když vám dojdou argumenty, tak se typicky, dle příruček, uchylujete k osobnímu napadání a snažíte se vyfabulovat konstrukci, jejímž účelem je vytvořit u těch blbějších dojem, že váš oponent je vlastně dement, který nikdy nevytáhl paty z vesnickýho chlívka, a je pologramotnej. aniž byste vůbec o svém oponentovi něco tušil (a netušil, jak jste ho svým podivným vývodem pobavil, neb na rozdíl od vás coby vášnivého turisty po památkách a hospodách jsem onen systém poznal zevnitř a není pochyb, o čem eu a celá globalizace je).

ale vy se tu dokonce drze přiznáváte, že dokud budete mít plné koryto, tak je vlastně vše v pořádku, o nic jiného se netřeba zajímat, protože nějaké právo, vlast, morálka a fakta jsou podružné, jenom já, já, já, jenom já, a maximálně můj kabát a plnej bachor - ale totéž předvedli třeba již agrárníci před okupací, kteří hlásali, že je jim milejší hitler, protože jim tu jejich nakradenou tisícovku nesebere.
a fakticky tu navádíte mimo k ignorování reality i k páchání či minimálně přehlížení hrdelních zločinů, neb se to vyplácí, jak je vidět na vás a vašem plném korytě, u kterého zde tak hlasitě a opakovaně chrochtáte a vystavujete ho ostentativně všem na odiv, aby viděli, jak se vám ta kolaborace, sabotáž a vlastizrada vyplácí a aby se tedy chovali také tak.

odhalil jste se tu dokonale[smích]
takže litujte spíše sebe příteli, neb vy jste zde tím politováníhodným. a mimo své ničím nepodložené víry svaté nemáte v ruce naprosto nic. a proto se té iluze tak zoufale držíte, že by vám i hovno na košili mohlo závidět.

vašim jediným ideálem je evidentně plné koryto a být hluchý, slepý a blbý, neb tací jsou prý nejvíce odměňováni. a toho se držíte, že svým výkonem předčíte i supravodivý magnet.

tak se mějte, chrocht, chrocht, neb jen na tom záleží a jen o tom život jest[smích] čili jak říkávali genossen, "jedem das seine".
ale nedivte se, jestli pak někdy dostanete přes hubu nebo jestli se zhoupnete na laně. každé rozhodnutí má totiž své důsledky a doufám, že jste si toho vědom.

288415

20.04.2013 17:40

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

představujete-li si konsensus jako diktát, a navíc ještě diktát nevolených (a nelegitimních), tak to máte pravdu, to je pro mne to nejsprostší slovo. neboť to svět vrací zpět do dob nevolnictví, které vám tak velmi vyhovuje, neb vám samovyvolení vládcové sypou jako poslušnému drábovi do koryta drobty ze svého stolu.
a plive to do obličeje všem našim předkům, kteří zemřeli v boji za svobodu a rovnoprávnost, které na rozdíl od vás dali přednost před plným žlabem a zradou. (a za vlastizradu byl vždy jen jeden trest, tak nevím, proč se tomu tak vyjevěně divíte).
a pro jakéhokoliv svobodomyslného člověka je výměna svobody za plný žlab na rozdíl od vás velmi proti srsti. vy vlastně ani nechápete význam a obsah těchto kategorií (pravda, svoboda, právo, fakta, spravedlnost), jak jste zde sám vlastnoručně nasratými písmenky přiznal (jsou to jakési ideály, co to je proti plnýmu žlabu), takže se nelze čemu divit. a moralizování ze strany individua tohoto vašeho typu působí pak velmi humorně[smích]
a potlačování svobodné vůle - tuto filosofickou část raději necháme stranou, neb diskutovat o něčem takovém s jedincem orientovaným výhradně na svůj plnej pupek, čemuž ze záhadného důvodu říká konsensus, na kterém se evidentně dohodne pouze se stejně orientovanými čuníky na krmníku, je čistou ztrátou času.

vaše odtržení od reality je tak pozoruhodné, že jsem se s něčím podobným zatím nesetkal, vyjma u funkcionářů eu, kteří se jako prasátka na krmníku pohybují pouze ve svých kruzích sobě podobných, kde se neustále ujišťují, jak je to vše skvělé, že na realitu ani nemají čas, ani vlastně netuší, co to je.
že by podobnost čistě náhodná?

a stále čekám na nějaký argument z vaší strany, neb doposud jste toho sice mnoho napsal, ale mimo propagandistických hesel a uraženeckého fňukání nic nesdělil.
myslíte, že se někdy nějakého dočkáme? asi těžko že, neb kde nic není, ani čert[smích]

a příteli, lepší smazat nepovedené dílko, a zavčasu, než to nechat dojít tak daleko, že se budou zase vraždit lidi. a přes veškerá varování jste ve své fanatické zaslepenosti evidentně pro druhou variantu. a pak se skutečně nedivte, až k tomu dojde. ono když hajlovali němci ve 30. letech pro hitlera a jeho třetí říši, taky nevěřili lidem, když jim říkali, že je to přivede do války a rozpoutá obrovský konflikt a zničí národ, protože je taky zajímal především vlastní pupek, makovici měli stejně vymytou a víru v iluzi stejně silnou. a když na to přišli, bylo již pozdě.
naštěstí zaslepených fanatiků jako vy neustále ubývá, tak se snad takovému osudu vyhneme a svět začne spolupracovat na úplně jiných základech, než těch vašich feudálně-fašistických.

howgh

288484

20.04.2013 19:01

Hitler vyhrál válku

RE: Německo je stále od r. 1945 okupovaná zóna USraele,

dub 89.?.?.?

opravička.
existují oba subjekty jak brd gmbh, tak deutsches reich.

po válce bylo německo okupační smlouvou mocností rozděleno na okupační sektory, na dobu určitou, tedy na dobu platnosti této smlouvy.
po vypršení této smlouvy se měla právní subjektivita vrátit zpat na deutsches reich doby výmarské republiky.
k vypršení platnopsti této smlouvy došlo v r. 1991 - to byl důvod, proč rusové museli stáhnout svá vojska, a totéž měly učinit zbývající okupační mocnosti - na což samozřejmě usa hodily bobek a pokračují v protiprávní okupaci, ale to na věcech nic nemění.
to byl také důvod, proč bylo německo urychleně sjednoceno, kdy se to muselo stihnout též do termínu vypršení smlouvy.

takže od r. 1991 je jediným právoplatným subjektem mezinárodního práva veřejného deutsches reich a její instituce, a spolková republika s.r.o. je soukromým subjektem.

z čehož plyne, že jakékoliv akty mezinárodního práva veřejného může od r. 1991 uzavirat pouze právoplatný právní nástupce německa, tedy deutsches reich.

to se týká i mezinárodních dohod.
a protože dohodu o vytvoření eu a spoustu dlaších podepsala brd, která nemůže být jako soukromá organizace subjektem mezinárodního práva veřejného, ani není právoplatným nástupcem, tak je tato smlouva o eu neplatná od samotného prvopočátku, což má samozřejmě daaaaaalekosáhlé důsledky.
takže žádná evropská unie neexistuje, a tudíž veškeré její akty, včetně právních, jsou neplatné, null and void.
a všichni, kteří tento podvod a komplot podporují jednají protiprávně a dopouští se zločinů zločinného spolčení, sabotáže, vlastizrady a v relevantních případech i velezrady.

ještě nás čeká pořádná sranda, až bude tento mezinárodní ilegální komplot krachovat a začne být postupováno dle práva, protože se to dotýká i vnitřních právních norem dotčených států (včetně zrušení/nezrušení trestu smrti)...

288491

22.04.2013 19:59

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

dub 89.?.?.?

á. třídní nepřítel juž je tady.
a je jedno, kdo to je. jestli rus, číňan nebo marťan. hlavně aby se ovce bály a souhlasily, že protože je všichni mimo říši chtějí sežrat a uvařit za živa, je lepší podporovat své vůdce, jejich dosazené poskoky a feudál-fašismus, za mávání modrou fanglí.

co na tom, že realita svědčí o opaku a díky členství v ilegálním neexistujím megapodvodu byla země deindustrializována a je pomalu depopulována.
co na tom, že díky svým přírodním zdrojům, především vodě (jsme rozvodím a máme zde obrovské podzemní jezero prehistorické sladké vody) je zde likvidováno i zemědělství, aby se tyto vzácné zdroje, o které již válka začala, neb válka o zdroje, a především o vodu je v plném proudu též, nebyly znečištěny.
proto ty dotace na rušení pěstování plodin a zatravňován í, proto ta likvidace průmyslu, aby nedocházelo ke znečišťování tohoto vzácného zdroje, proto ta depopulační a antisociální politka, kterou za sociální může vydávat jen naprostej ignorant (neb jestli je likvidace potravinové soběstačnosti a průmyslové základny a úsporná opatření diktovaná eu sociální a spásou lidu, tak jsem čínským císařem a ruským carem dohromady), protože v rámci touženého lebensraum je třeba toto území vyčistit od podřadného mluvícího dobytka, aby ho mohli v maximálně možném nedotčeném stavu obsadit vyvolenci a týt z jeho zdrojů.

ale bohužel fanatismus je slepý.

nemluvě o tom, že tato nelegální eu a její pokřivené vedení je udržována záměrně, aby došlo k totálnímu rozvratu konkurence námořní frakce, kdy v závěrečné fázi bude kontinent po vyčerpání předešlých možností devastace uveden v totální chaos právě tím, že je eu nelegální a neexistující subjekt a mocnosti, hlavně usa a británie, to v poslední fázi uznají.
a potečou potoky krve, hlavně v německu, kdy současný stav mj.znamená, že všechny právní úkony po r. 1991 jsou neplatné, takže chaos po 25 letech bude obrovský, že magi v kostkách z toho budou srát nejméně 2 generace.
a pak budou tvrdit, že si evropa není schopna vládnout sama (viz onen bordel)a potřebuje tu přítomnost a nadvládu námořní frakce.

takže eu je protievropský projekt, bohužel však neznalost a naivita lidí je nekončená, a tak místo aby to zastavili a maximálně možně minimalizovali škody, tak to ještě nadšeně podporují a vedou ke katastrofické závěrečné fázi projektu.

288667

24.04.2013 22:07

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

dub 89.?.?.?

hm, koukám, že lehožumpa dostala vycházky a stranický úkol a přišla nás sem pobavit... [smích]

288767

25.04.2013 16:57

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

dub 89.?.?.?

oponovat čemu? a komu?

když si člověk projde tuto diskusi a výplody tlupy z lehožumpy, jejíž členové jsou známí tím, že svojí inteligencí úspěšně konkurují slepici, a odpovídají tomu i jejich schopnosti a způsob vyjadřování, tak to připomíná hovor malých dítek, kdy jedno z nich přinese nějaké moudro, které zaslechlo od svého opileckého otce po návratu z hospody, a zbytek se mu snaží pochlebovat, protože se domnívá, že tento jedinec je z tlupy nejchytřejší, a navíc to říkal jeho otec, a ten je ještě chytřejší.
a přesně tak to vypadá v této diskusi, tedy zhruba takto:

francek: "moudro"
vincek: tý francku, to je to největší moudro, které jsem kdy slyšel.
pepek: souhlasím s tebou vincku.
jarin: ano je to pravda.
pepek (změněným hlasem joža): musí to bejt pravda, protože každý ví, že franckův táta z hospody nejdál dočůrá.
francek: jo, před tejdnem v tom vyhrál metr piv.
vincek: no tak vidíš. takže když to někdo zpochybňuje, je to ze závisti, že tak daleko nedočůrá.
jarin: ano, to přeci ví každý...

každý, kdo šel někdy kolem mateřské školy takovou konverzaci zná a ví, že poměrně spolehlivě vybudí na tváři shovívavý úsměv, neb u 5 letých ratolestí se to snese a je to i roztomilé.

ale u dospělých je to jasnou známkou mdlého ducha a mentální nedostatečnosti, což sice vybudí úsměv taky, ale úsměv útrpný.
ovšem žijeme v neveselé době, takže i útrpný úsměv občas zjasní tvář... takže všem z lehožumpy díky [smích]

288804

25.04.2013 17:19

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

RE: Merkel není Bůh!

dub 89.?.?.?

no vida a konečně už je šídlo z pytle venku na plnou hubu, bez mlžení, co?

takže podle vás se mají češi vrátit do zlatých časů protektorátu böhmen und mähren a nadšeně žít a pracovat pro říši.

mě jste byl jasný od začátku, ale teď už to snad vidí i všichni ostatní, nicht war herr gauleiter?

288806

28.04.2013 17:19

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!

dub 89.?.?.?

mno deutsche bank je klasická soukromá banka, takže s fedem toho nemá příliš spoelčného, maximálně na vrcholku pyramidy vlastníky.

anšto deutsche bank a deutsche bundesbank jsou dva naprosto odlišné subjekty. jedna je komerční banka, ta druhá centrální[smích]

288988

29.04.2013 18:08

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

RE: Obecný rozhled překladatele

dub 89.?.?.?

na ja, máte pravdu, přestože se jmenuje ivica, je to skutečně chlap.
je vidět, že poskoci čtvrté říše znáte své spoluposkoky dobře[smích]

289048

30.04.2013 17:14

Izrael infikuje palestinské vězně nebezpečnými viry

RE: a izraelský občan z nelegální transplantační kliniky je stále na útěku

dub 89.?.?.?

tak to jsem nevěděl, že chazaři byli rusové. do teď podle historických údajů to byli nepřátelé, a právě díky rusům a bagdádskému kalifátu byla chazarská říše poražena.
což jim dodnes nezapomněli a proto jsou chazaři při likvidaci slovanů tak ochotnými pomocníky říše římské...

289098

30.04.2013 17:23

Historický vznik Evropské unie

eu

dub 89.?.?.?

nemohla rozhodnout o ničem, neboť jako platný právní subjekt neexistuje.
pro právoplatnou existenci nadnárodního subjektu je třeba dohody podepsaný suverénními státy, právoplatnými subjekty mezinárodního práva.
to v případě eu splněno nebylo, neboť smlouva byla podepsána soukromým subjektem, BRD GmbH, tudíž je od počátku neplatná.
a dokud tento podvod nenazveme pravým jménem a budou lidi mlžit vybásněnou historií tento klíčový fakt zastírající a ignorující, viz tento článek, půjdeme do prdele, eh, brusele, mílovými kroky.
a přitom stačí tak málo, aby se tento ilegální mega podvod sesypal jak domeček z karet...

289103

03.05.2013 20:00

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

dub 89.?.?.?

ale jistě, vždyť rothschild je hlavním akcionářem fedu a jeho vznik inicioval, takže kdyby chtěl...
nemluvě o tom, že zlatý standard neřeší zhola nic, jak ukázala historie v době jeho exitence. papírový hajzlpapír to pouze urychlil, nikoliv zapříčinil.

289134

pozkoumejte codex alimentarius...
toto je pokus o jeho právní uvedení v platnost.

289355

08.05.2013 19:37

Izraelské útoky na Sýrii

RE: Izrael i Amerika kašlou na jakékoliv mezinárodní dohody

dub 89.?.?.?

no nečinnost ruska - bibi byl hned potom v moskvě na "koberečku" a den po něm emerický kuře na kari...
a předtim byla židodelegace na pohovoru v pekingu...

protivzdušná evidentně nevystřelila na rozkaz, ruský systémy jsou dost přesný a spolehlivý.

z jedné bitvy bych na celou válku neusuzoval, ve hře je toho moc, a protože to hrozí eskalací do globálního konfliktu, měří se radši třikrát, než se jednou řízne.

289368

08.05.2013 20:39

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

obávám se, že vaše snaha je sice chvályhodná, avšak marná...
sice byl všude dvakrát, ale o macinderovi a geopolitice evidentně nic neslyšel, jinak by věděl, že funkčně propojená svobodná euroasie je nejhorší noční můrou námořní frakce, které se bojí víc, než čmert svěcený vody, papeže a všech andělů dohromady...

ale protože je nanejvýš pravděpodobné, že má z toho tento genosse a funkcionář prebendu, tak i kdyby ho pravda fackovala, tak to nemůže uznat, neboť jak se zde sám doznal je pro něj nejvyšší modlou plnej pupek, a o to by přišel.

289375

10.05.2013 17:13

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

dub 89.?.?.?

zkuste někdy nahlédnout i za oponu. věci před oponou nejsou až tak významné, je to jen maskování toho, co není za oponou na první pohled vidět.
proto se tomu také říká skrytá elita. a icíky coby poskoky a nárazníkové pásmo vidí dneska už i pepek vyskoč[smích]

a zkuste se zamyslet, co bylo dříve - jestli říše římská, nebo žid, a kdo toho žida vymyslel a vypěstoval, neb mu zakázal jakoukoliv jinou činnost a tím ho donutil se specializovat na drába a výběrčího výpalného...
nebo kdo koho pověřil správou majetku - vatikán rothschilda coby najatou sílu, nebo opačně?

289487

10.05.2013 19:27

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

dub 89.?.?.?

po ovoci sice poznáte je, ale pokud chcete odhalit organizační, a tím i mocenskou, strukturu, tak vám nic jiného, než jít ke kořenům, nezbývá.

páč je vám celkem gůvno platný, že vojáky poznáte podle uniformy, když netušíte, kde je velitelství a kde je jejich organizační struktura nejzranitelnější...

nemluvě o tom, že bez znalosti geneze nemůžete ani náznakem tušit, jaké jsou možné budoucí scénáře ani to, jak se jim vyhnout. a dokonce ani to, o co ve skutečnosti opravdu jde, protože nebudete znát motiv ani hnací sílu.

289498

10.05.2013 23:10

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

jenže mercosur, euroasijská unie a další jsou nadnárodní kooperační uskupení suverénních národních států, nikoliv fašistickou diktaturou brusele (či jiného centra), činící z národních států jen bezprávné kolonie.
dtto vámi uváděné letecké aliance, kde jde o kooperační uskupení suverénních subjektů, koordinujících svoji činnost, nikoliv o převzetí všech jednou a její diktaturu ostatním (jinak by se tomu neříkalo aliance, ale fúze). atd.

vaše argumenty jsou nekonzistentní, vzájemně si odporující, a kde si nevíte rady, blábolíte tupě goebelspropagandu o cinkání, což je téměř vždy. a vůbec netušíte, o čem mluvíte a jaký je mezi čím rozdíl. jen naučený politrucký kecy, bez znalosti jejich obsahu.

a buď jste tak blbej, že to nevidíte, nebo si myslíte, že idioti jsou všichni ostatní, nebo obojí.

vaše výkony tu připomínají tonoucího, jehož milovaná lodička jde do prdele, neb tam díky své struktuře a diktátorské feudálfašistické povaze jít musí, a chytá se jakéhokoliv stébla a snaží se sebe a všechny okolo přesvědčit, že to stéblo je součástí loďky a že loďka se nepotápí a nestáhne posádku sebou ke dnu, ale jen se oplachuje od bahna.

to vám možná jsou schopni sežrat vaši soukmenovci z řad činovníků čtvrté říše, kteří jsou jako vy na opakování předepsaných kokotin (bez jakékoliv znalosti obsahu a významu) jako správná prasátka na krmníku životně závislí, ale u normálních lidí s tím neuspějete.
nemám sice nic proti pobavení se, ale vy těmi svými nesouvislými, nekonzistentními, vzájemně si odporujícími a povětšinou prostoduchými propagandistickými cinkajícími bláboly zamořujete diskusi už neúměrně.

289514

12.05.2013 17:25

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

příteli, když někdo neustále žvaní o něčem, o čem zhola nic neví, tak jen plýtvá časem a znepřehledňuje diskusi.
a že moudropták absolutně neví, o čem mluví, je evidentní z jeho příspěvků - pro něj jsou holinky i hodinky totéž, obojí se natahuje.

takže pokud chce o něčem diskutovat, měl by nejdříve vědět, o čem vlastně mluví a jak co funguje, tedy jaký je obsah pojmů, kterými tu operuje a plete si je s dojmy.
pak by tu pak netrousil třeba takové perly, jako že eu je totéž co mercosur, nebo aliance totéž co nepřátelské převzetí, apod., neb obojí je sice integrace, ale lišící se velmi jak svoji podstatou, tak dokonce i svoji formou, o cílech nemluvě.

je to totiž totéž, a stejně komické a absurdní, jako když někdo tvrdí a zatvrzele přesvědčuje ostatní, že ocet je skvělé víno, protože se taky dělá z hroznů...

ale to nic, třeba to někteří časem i pochopí.

289605

13.05.2013 17:56

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

dub 89.?.?.?

no vidíte, že to hned vypadá jinak[smích]
rothschild žádný majetek vatikánu ani šášulů v pozadí nevlastní, jen ten majetek z jejich pověření spravuje. a to je sakra rozdíl. i když si přitom přikradl samozřejmě též, neb jinak by z něj správce neudělali, musel nejdřív prokázat svoji zdatnost.

no a ten závěr - nejdřív tu zmíníte velmi dlouhou červenou linii, a pak to najednou popřete a tvrdíte, že to začalo až s příchodem starýho bauera...
ale že se drábové snažili prodrat mezi šlechtu, a řadě z nich se to koupit podařilo, to je pravda. ale to stále neznamená, že tahají za špagátky. jen stoupli v pyramidě o šprušli vejš.

289659

14.05.2013 19:57

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

že neumíte číst nebo psaný text nechápete, z toho druhé neobviňujte[smích]
věcná fakta jsou uvedena dokonce i v příspěvku, na který reagujete. a neznalost páně modroptáka je na nich jasně demonstrována. pokud je nevidíte, chyba bude jinde.

a že jsem na nevzdělané, avšak o to víc agilní eurohujery a vlastizrádce alergický? no to si pište! protože nejen, že blbec je nebezpečnej ze všech stran, a aktivní blbec je holou pohromou, ale bohužel touto svoji ignorantskou aktivitou činí ze života peklo všem a z lidí otroky, neb aniž by tušili, co podporují, podporují to nadšeně. a to je v zájmu všech třeba odhalovat a potírat vždy a všude a pojmenovávat věci pravými jmény.
v sázce je toho totiž až příliš mnoho.

289707

14.05.2013 20:10

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek

dub 89.?.?.?

no vzhledem k předřečníkům toho už nemám příliš co dodat[smích]

snad jen toto - ne, pokud nepatříte do vysokého okruhu zasvěcených, tak je opravdu neznáte. i kissinger a spol., tedy výbor 300, kulatý stůl atd., jsou jen vysoce postavení správci, kteří tlumočí rozhodnutí vyšších nižším výkonným složkám, ve stylu á la bilderberg. on je v podstatě jen takovým tlumočníkem či poslem.

289708

15.05.2013 16:59

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

forma je to poslední, co mi na některých jeho příspěvcích vadí...

289733

15.05.2013 17:29

Válečný čin Izraele proti Sýrii – Šílenství nebo chladný kalkul?

RE: Vládci světa

dub 89.?.?.?

to máte samozřejmě pravdu, ovšemže nemohu. to bych musel být jedním z nich na horních stupních pyramidy.

z dostupných informací lze jen vypozorovat, že ti, co jsou vidět, to nejsou, že mají nad sebou ještě vyšší patra.

a protože tento systém se táhne tisíce let, je třeba sledovat mocenské struktury během historie. a ve starém egyptě to byly kněží, od říše římské církev/vatikán - žido-křesťanský filosofický koncept (mocenské centrum je vždy ideové, oborová jsou vždy pouze specializovaně-správní). žida (hlavně pak z řad chazarstva) coby výběrčího a výkonného drába (a nárazníkové pásmo) si vymysleli a vytvořili relativně nedávno. avšak používají ho hojně. však jsou taky dobře vidět a jak píšete, ve správních drábovských strukturách je to samej vyznavač mamonu.

a ano, samozřejmě, že jsou za své činy zodpovědní a nikdo jim to neodpáře. to nikdo nezpochybňuje. a paradoxně pro tyto loutky přesvědčené o své vyvolenosti budou jednoho dne jako pěstění beránci davu páníčky předhozeni, jakmile se stane současný stav neudržitelný, neb dav si bude žádat viníky. a taky se vše pro to připravuje, kampaň se stupňuje a strkají se lidem před xicht tak vehementně, že nyní jsou z nich znechucení a na ně nasraní už všichni a všude.
a páníčkové (aspoň to tak plánují) zůstanou opět ve skrytu z obliga a nasadí do stínohry novou vypěstěnou skupinu ochotných...

289735

16.05.2013 17:57

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

dub 89.?.?.?

faktů jsem předložil, obzvláště na eurohujerské bláboly páně modroptáka, více než dost. nic jednoduššího, než si kliknout na můj nick a projít si mé příspěvky.
pokud toho nejste schopen či ochoten, těžko s tím mohu něco dělat.

(ale ono ani od modroptáka jsem se odpovědí a ničehož nedočkal, neb když se mu to nehodilo do krámu, držel striktně omertu a dělal mrtvýho brouka. ale to je pro eurohujery a vlastizrádce typické chování).

tož heil brusel.

289817

16.05.2013 19:57

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: Léčba rakoviny je drahá => odřežte si z těla, co se dá

dub 89.?.?.?

no na druhou stranu musíte uznat, že tato diskuse je docela zajímavou sociologickou studií[smích]

289830

16.05.2013 20:42

Zlato centrálních bank: Historie tichého vyvlastňování (II)

RE: Zlatá miliarda

dub 89.?.?.?

a teď nám prozraďte, co to mění na obsahu článku a uvedených číslech.

289841

17.05.2013 17:09

Ještě jednou k preventivní mastektomii

no

dub 89.?.?.?

je opravdu zajímavé, kolik času, prostoru a energie se věnuje tomu, že si jedna vypatlaná šereda nechá uříznout kozy (což je její blbost, její věc, její rozhodnutí, její problém a ona ponese následky), zatímco když někde násilně umírají tisíce, je to všem putna.

velmi poučná sonda do společnosti.

289904

19.05.2013 17:34

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

dub 89.?.?.?

opravdu? no nevim, ale když je v očích prázdno, neb uvnitř duto, je to totéž, co šoustat boxerskej pytel. teda zážitek nic moc. a boxerskej pytel vám teda vyjde rozhodně výrazně levnějš[smích]
a když ho pořádně umejete, nemůžete dostat ani žádnou nemoc a ani nemusíte poslouchat dutý kecy[velký smích]

290013

19.05.2013 21:07

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

dub 89.?.?.?

no to jasně, že ve 20 obskočí mladý kozlík i hrábě[smích]
ale časem zmoudří...

ale původní paušální tvrzení není platný. někteří jsme i velmi vybíraví. a vy ženský taky nepřipustíte každýho, skotačí se též jen v mládí. pak jdete většinou zase jen po "zabezpečeném hnízdečku"...[smích]

290019

24.05.2013 21:06

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Važený Oracle

dub 89.?.?.?

hm, zajímavé, že vám opět, příhodně, uniklo, že to byla "hodná" eu, kdo tuto dohodu požadoval a prosazoval, ne usa - a máte to dokonce uvedeno i v článku, a tučně zvýrazněno.

a váš závěrečný komický výstup už je dokonce silně za hranicí chucpe - tak díky konstatování faktů o od počátku zkurvené eu (podle vás mrmlání) a nikoliv díky zkorumpovaným zmrdům, kteří eu takto ušili, a vygumovaným eurohujerským imbecilům a vlastizrádcům, jako vy, šla eu ke dnu?

člověče dejte si studenou sprchu a přestaňte hulit to svinstvo, očividně vám to už sežralo mozek!

290162

25.05.2013 20:11

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: ohavné a nehumánní

dub 89.?.?.?

souhlas. a proto by to měly být vítězné mocnosti, kdo proti tomu začnou okamžitě protestovat jako první a vymáchají v tom zmrdům z brusele čumák. protože revize výsledků války a poválečného uspořádání je cestou do pekla a ke třetí světové válce.

ale evidentně všude ticho po pěšině...

290232

28.05.2013 19:33

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Říše zla

dub 89.?.?.?

nešíkejte.
takže pokud okupované země české kladete na roveň samostatnému slovenskému státu, který se na stranu němců přidal dobrovolně, je to stejně idiotské, jako tvrdit, že okupovaný irák se paktuje s američany a patří na jejich stranu válečných zločinců...

v poslední době se tu s ynteligenty nějak roztrh pytel...

290379

28.05.2013 21:27

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Říše zla

dub 89.?.?.?

jo napadl, nebýt čsr, neměl třetinu vojska a nemohl táhnout na východ.

ale my jsme byli okupovanou zemí, kde rozhodovala okupační správa, takže těžko lze vinit čechy (vyjma zednáře beneše, kterej zradil a poslouchal bratrstvo jak švýcarský hodinky). a okupace byla důsledkem mnichova, a ten schválil a podepsal kdo?

likvidace civilních měst, a to čistě civilních měst bez jakékoliv vojenské infrastruktury, a v případě drážďan ještě sanitárního města s přehršlí uprchlíků, je válečný zločin non plus ultra. ale o tom se snad nikdo nepře, nebo jo?[smích]

290390

no vida, a první vlaštovička už je tady...

českej stát bude na pohraničí tak dlouho srát a bude tak dlouho ignorovat, co se tam děje, stejně jako ten před válkou (a dopravní spojení je tam jako za krále klacka dodnes), až se tamní lidi naserou doopravdy a opět budou požadovat připojení k říši, protože sice budou občany druhé až třetí kategorie taky, ale bude aspoň pořádek.

a protože vymaštěnci ve státní správě a politice mají plno starostí, kde a jak nakrást a nějakej stát je jim u prdele, tak to tak skončí...

p.s. ve varech sice rusky mluví, ale s rusama toho moc společnýho nemaj. vary jsou takové bezpečné úložiště pro rodiny ruských drancujících šábesdeklů.

290439

bohužel pokud k tomu dojde, tak tentokrát nebude hrát nějaká národnost žádnou roli.
lidi se prostě naserou (už jsou, a to všichni, min. 90%) a v rámci euroregionů budou požadovat přičlenění k německu. už teď je tam dopravní spojení mnohem lepší, než do českého vnitrozemí, českej stát na tamní dění z vysoka sere a rusky mluvící šábesdeklové si tam počínají jako v kolonii, aniž by státní správa mrkla okem.
a ten bordel by němci dali aspoň trochu do kupy.

a i když lidi ví, že by po připojení k říši zůstali druhořadými untermenschen, tak to pro ně bude přijatelnější varianta, než dnešní stav, kdy jsou untermenschen taky, ale kdy se šábesů zákony netýkají, stát na jejich vymáhání sere, a pokud se ve varech něco buduje, tak jen v "ruských" čtvrtích a normální občani maj smůlu a můžou jen zírat. němci by aspoň území spravovali jako celek, ne jen enklávu vyvolenců.

a nikdo v tomhle kocourkově to nevidí, vidět nechce a evidentně nechápe. a okamžik, kdy už bude na nějaký pochopení pozdě, se blíží rychlejš, než ti hurvajzové vůbec tuší...

290642

ale jistě že je drang nach osten a lebensraum nepřešel...

a když k připojení k říši dojde plebiscitem za podpory valné většiny občanů, bez rozdílu národnosti, nebude to moct nikdo zpochybnit.
o to víc patří vlastizrádní šašci ve státní správě a vládě na nejbližší kandelábr, neb to přehlíží zcela záměrně. a pokud to nevidí, protože jsou to idioti se dvěma mozkovými závity, tak taky, a pak zpopelnit a pohnojit. k ničemu jinému se totiž nehodí.

290701

04.06.2013 20:52

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

RE: Vše je v pořádku

dub 89.?.?.?

o to, co po staletí církev nakradla, přišla již za rakouska-uherska a nově vznilý československý stát tuto legislativu převzal. takže pak byla církev všude pouze v pronájmu a komunisti ji neměli co ukradnout. takže není ani co vracet.

nehledě na to, že restitučním zákonem je časová hranice určena na rok 1948, takže v souladu s právem nelze vracet to, co bylo církvi zkonfiskováno již v 19. století.

a pokud to nevidí ani ústavní soud, tak by měl být prezidentem okamžitě rozprášen a lidem po kandelábrech rozvěšen.

290809

07.06.2013 16:54

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

plácáš opět ekonomické nesmysly pane. v okamžiku kdy zavedeš dph daníš i práci strojů (ale i při dani z obratu a jakékoliv dani, jejímž základem jsou (byť částečné - nezohledňuje se spousta nákladů, které jsou přesouvány na společnost) výrobní náklady), neb ta se vypočítává - z čeho pane podnikateli?

problém není v danění, ale úplně jinde - v základním ekonomickém paradigmatu a systémových parametrech. ve zdravé společnosti by se totiž díky technologické dividendě krátila pracovní doba a vznikala místa v nevýrobní sféře. ale to by základním ekonomickým kritériem nesměl být mamon... ale nechce se mi se pořád opakovat.

a tvůj komický výstup s tvrzením, že státní dluh se rovná nezdaněné práci strojů raději komentovat nebudu, asi bych stejně nenašel slov...

290950

07.06.2013 19:57

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

jo, tak copaže to teda navrhuju za záplatování, abychom věděli, o čem se vlastně bavíme - a mě samotnýho to zajímá, jak sis to přebral.

chybějící zdanění práce neznam, a nezná ho ani nikdo jiný.
avšak pokud tím myslíš čirou náhodou práci odvedenou stroji místo člověka a ušetřenou technologiemi díky inovacím, tak tomu se říká technologická dividenda a tu znají všichni, nejen velcí filosofové jako ty.

a u té je několik způsobů jak ji distribuovat, ale neznám ani jeden, jak ji danit. neb ve své formě jde o úsporu pracovního času a surovin, a pokud bys chtěl danit úspory, tak bys jim zamezoval, protože zdanění úspor by působilo prohibitivně a nikdo by se pak o technologický pokrok nepokoušel, protože díky tvé slavné prohibiční dani by se to nerentovalo.

ono by bylo mnmohem lepší, kdyby sis nejdřív nastudoval aspoň základní pojmy, a nebo ty své novotvary laskavě vysvěltil, protože jinak jsou to nicneříkající bláboly a výkřiky do tmy - takže laskavě vysvětli, co je to tvoje "chybějící zdanění práce", abychom se poučili. jistě to pro tebe bude brnkačka, neb v tom máš jasno, tak se poděl, abychom i my neznalí božských novotvarů a tvé jakési filosofie mohli přispět se špetkou do mlýna[smích]

290954

08.06.2013 18:38

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

a) jakou částku chceš pořád danit? ty vůbec netušíš, o co jde.
b) pokud se chceš bavit na nějaký téma, musíš používat zažité pojmy. tvůj styl - hentenoný bázmek musíš zdanit oním hento, a pak tamto ono - a s tim se nikde a s nikým nedomluvíš.
c) když si kupuju stroj, nekupuju ho, abych ušetřil nějakou daň, ale náklady. fakticky nahrazuji jeden stroj - lidský zdroj - se stávající odpisovou sazbou 45 let a vysokými provozními náklady strojem jiným - neživým - s nižšími provozními náklady a kratší odpisovou dobou a vyšší výkonností, kterej navíc neotravuje s dovolenou a nemocenskou, tedy dalšími prostoji a vícenáklady.
nějaký daně jsou mi naprosto u koudele.
d) daněma nikdy nikdo nic nevyřešil, špatně je nastavení systému a jeho podstata, tvýma daněma jsi to právě ty, kdo dělá kosmetické úpravy a záplatování a místo systémového řešení chce zavádět nesystémový diktát a záplaty.
e) blábol, nejen pořizovací cena a provozní náklady stroje jsou součástí ceny, ale též jimi vytvořená práce ve formě hodnoty(ceny) výrobku a zisku (nižší výrobní náklady, vyšší zisk), a tudíž v okamžiku, kdy existuje jakákoliv daň (dph, z obratu atp.) a daň z příjmu (zisku), tak práci strojů daníš. (takže buď rád, že při daňovým přiznání jen vyplňuješ chlívky, jinak bys skončil v base, neb absolutně netušíš, o čem to je)
f) státní dluh vzniká v důsledku dluhové podstaty peněz a placeného úroku. s nějakou prací to nesouvisí, souvisí to čistě jen s vytvářením peněz jako dluhu.

lidi z venku mnohdy přispěli, ale vždy museli vědět, o čem mluví[smích]
jinak vždy působili pouze jako komici.

290973

10.06.2013 20:45

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Je víc a houšt základních příjmů

dub 89.?.?.?

buďte klidnej.
jakmile lidem rozdáte zdarma peníze, tak lehce nabyl lehce pozbyl, budou ochotni platit za zboží více (a obchodníci budou vyšší ceny požadovat, protože budou vědět, že je lidi zaplatí, neb je to "zadarmo" ) a celý základní příjem bude takto rozpuštěn a inflačně odstřelen, kdy velmi rychle ceny základních potravin a dalších komodit díky této likviditě "zdarma" úměrně tomu vzrostou, tudíž všechny takto rozdělené prostředky se přelijí a vrátí zpět šmelinářům/obchodníkům (možná z malé části i výrobcům), tak jak je tomu dnes a životní úroveň lidí se nezmění, jen budou platit více papírkama za stejný objem zboží.
a tudíž to bude naprosto stejné, jako dnes před zavedením základního příjmu.

kdo nevěří, ať si s kámošema zahraje monopoly a v půlce hry mezi všechny rozhodí dodatečný paklík peněz, a může tak činit třeba každé třetí kolo. a jestli jim ceny v důsledku toho nevzrostou a takto vytvořená inflace nepožere dodatečně vloženou/vkládanou likviditu, začnu věřit na zázraky.

celý základní příjem je pastí na ignoranty a neznalé (nikdo nemůže umět všechno), kdy se vytváří dojem jakéhosi řešení, avšak konzervuje se status quo (peníze opět skončí u překupníků a max. producentů, jako dnes), jen za použití trochu odlišné technické finty, pár byrokratických pracovních míst a posílené finanční kontroly státu nad občanem...

pokud někdo chce distribuovat technologickou dividendu, je hotovost tou nejidiotštější a nejneúčinnější formou (viz výše).
to už je lepší distribuce v naturáliích, i když ani ta žádný zázrak a samej problém.
takže jediným vhodným systémovým řešením je její distribuce deflací, ale to už jsem tu rozebírali.

291099

11.06.2013 22:55

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Sny vs realita

dub 89.?.?.?

máte tam jeden podstatný a neřešitelný problém - danit můžete něco, co existuje, a ne to, co neexistuje.
když firma zruší výrobnu ve vaší zemi, tak nemáte co danit, když tutéž výrobu přesune do jiné země, nemáte také co danit, protože právnická osoba v oné jiné zemi nespadá do vaši jurisdikce. firma tam vytvoří "domácí" subjekt a na ten vy žádnou daň uvalit nemůžete.
vy sice toužíte danit zrušená místa, ale v praxi požadujete danění nevytvořených míst, protože místa budou vytvořena v cizí zemi, a ne u vás.

danění outsourcinug je zkrátka hovadina. to, co požadujete, se vždy řešilo celními a obchodními bariérami, u kterých je ukradený vlastnický řetězec, protože to stojí na zemi původu zboží. takže pak zatěžujete zboží/služby vyrobené mimo vaše území a nemáte problém s nemožností danění nevytvořených míst.

takže vymýšlíte něco, co je již staletí vymyšlené a bylo aplikované, dokud nenastoupili globalizátoři, kteří tento typ ochrany vnitřního trhu zrušili, aby se mohli napakovat na levné otrocké práci v zahraničí.
snahu sice chápu, ale odborné znalosti nejsou opravdu k zahození[smích] ušetří to spoustu času...

zkrácení pracovní doby, ano, samozřejmě. a jiná cesta není, alternativou jsou pouze genocida a globální vzpoura otroků, tedy další masové umírání.

291187

12.06.2013 21:30

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Ještě se vracím k vaší námitce

dub 89.?.?.?

a jak? firma se bude u vás jmenovat A. firma v rozvojovce se bude jmenovat B. jak chcete odůvodnit, že daníte firmu A za to, že existuje firma B?

věřte, že zbytečně vymýšlíte vymyšlené. chcete zachovat pracovní místa doma, tedy učinit zahraniční konkurenci dražší. o nic víc vám nejde.
a k tomu stačí klasická ochranářská opatření, která zahraniční konkurencui zdražují, přestože je nákladově levnější.
zkrátka chcete zachovat doma třeba výrobu počítačů, tak na jejich dovozy ze zahraničí uvalíte dostatečně vysoké clo. nemusíte komplikovaně vymýšlte nevymyslitelné.
ale stejně si moc nepomůžete, protože je hafo kliček, a vždycky bude. jakékoliv administrativní opatření lze obejít. funkční jsou pouze systémová řešení (a k těm daně nepatří, ty jsou klasické administrativní opatření/řešení).

291282

13.06.2013 20:22

Moderní hudba = emocionální inženýrství

RE: Názorný příklad

dub 89.?.?.?

třeba vám v odpovědi pomůže toto:

http://www.youtube.com/watch?v=1zw0uWCNsyw

291359

16.06.2013 17:42

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: zatýkání

dub 89.?.?.?

mnohem horší riziko u emerické technologie je, že nám tu postaví "zaminovanou" jadernou bombu, jejímž odpálením nás budou vydírat kdykoliv, kdy by se snad stal zázrak a místní loutky se nějak říši vzpírali...

291587

16.06.2013 20:46

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: zatýkání

dub 89.?.?.?

jistě. ale některé "miny" jsou záměrné... (á la stuxnet apod.)

291604

26.06.2013 17:25

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: je to v pořádku

dub 89.?.?.?

souhlasím s vámi, policajt se zakrytým xichtem jedná nelegitimně.
zakrytou hubu mají proto, aby mohli beztrestně mlátit jiné a nedostali doma v hospodě přes držku.

páč jak jste řekl, když si někdo zakrývá obličej, tak proto, aby se vyhnul odpovědnosti za své odsouzeníhodné chování[smích]

b/w ústava jasně praví, že všichni občané jsou si rovni, a to se vztahuje i na policajty, protože ústava je vyšší právní norma, než ta, která jim zakrývání huby umožňuje.

292197

28.06.2013 17:18

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

dub 89.?.?.?

a napadlo vás někdy, že tento šunt si u nich evropští a další dovozci objednávají záměrně?

protože kdyby nebyla potpávka, nebyla by nabídka. a pochybuji, že tu poptávku vytváří lidi tím, že chtějí sračkové jedovaté a nekvalitní zboží.
spíš bude asi vytvářena šmelináři a překupníky, kteří chtějí skoro zadarmo nakoupit a za maximum prodat. (stačí vzpomenout jen tak namátkou např. čínskej lanšmít - za komančů kvalitní mňamka, dneska by to nežralo ani prase - proč? protože si to u nich někdo takto objednal).

292377

28.06.2013 18:40

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

dub 89.?.?.?

ale číňani za to nemůžou ne? ty dělaj a dodávaj jen to, co se od nich chce.
takže chyba je na jiné straně a i záměr je někoho jiného...

a částečně si to skutečně děláme sami. stačilo by ty šunty nekupovat a tím zlikvidovat poptávku po takovém šmejdu. a u spotřebního zboží mě opravdu nenapadá momentálně nic, bez čeho bych se neobešel, tudíž to nekupoval a nechtěl ani zadarmo.
a pokud snad člověk něco skutečně nutně potřebuje, je lepší si připlatit. a skutečně potřebných věcí zas tak moc není...

292382

02.07.2013 17:34

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Snowden by měl dostat automaticky azyl od většiny zemí EU

dub 89.?.?.?

myslím, že je otázkou, o co skutečně v tomto případě jde.
mediální masáž zaměřená na zločin odhalení něčeho, o čem všichni už 30 let ví, silně naznačuje, že celá tato hra je o něčem zcela jiném, protože když šakalové vyjou, je nabíledni, že jejich vytí směřuje opačným směrem od reality.
a pokud snowden něco odvezl, tak to bylo zřejmě něco absolutně jiného, o čemž se nikdy nedozvíme. ale co může být pro lidstvo a jeho přežití mnohem větším přínosem...
a některé pozoruhodné veletoče izraelských a amerických představitelů po propuknutí skandálu se snowdenem jsou velmi zajímavé a hodné povšimnutí.

292576

03.07.2013 18:02

Jak rostou obavy z puče, hromadí Egypt tanky podél hranic s Gazou

RE: Převzetí moci armádou bude vzhledem k místní tradici a její autoritě

dub 89.?.?.?

jistě že jde o izrael. ten má kvůli svým prasárnám a politice, a slábnoucí síle usa, bláto na hřišti, a tak musí za každou cenu destabilizovat všechny země v regionu, které jsou schopné výraznějšího odporu, a to dokud to jde.
a není spolehlivější cesty, jak to udělat, než v zemi vyvolat občansku válku, která silně zredukuje populaci, vrátí zemi do doby kamenné a její obyvatelstvo rozeštve na několik generací. a do takového bantustanu se velmi snadno implantuje loutková koloniální vláda - a je tu opět projekt velký izrael.

takže odpověď na otázku, komu to vše nejvíce prospívá, je jednoduchá - zase zkurvenýmu izraeli.

292653

03.07.2013 18:14

Prohlášení Edwarda Snowdena v Moskvě

RE: Je SNOWDEN vubec v Moskve?

dub 89.?.?.?

jo, nejen, že je celá ta šaškárna čím dál podivnější, ale také čím dál víc připomíná pohádku o červený karkulce - všichni o ní mluví, ale nikdy ji nikdo v lese neviděl[smích]

292654

04.07.2013 17:12

Svět je pro Snowdena malý

je pozoruhodné

dub 89.?.?.?

že se všude věnuje tolik času diskusím o virtuální karkulce a místě jejího pobytu, přestože ji nikdy nikdo od vypuknutí skandálu neviděl (na rozdíl kdysi od assange, který byl jako medvědářův medvěd ukazován úplně všude), ale naprosto se ignoruje třeba taková nehoráznost, jako když byl včera letadlu bolivijského prezidenta odepřen německem a francií přelet, jeho letadlo bylo donuceno přistát v rakousku a bylo bez povolení prohledáno.
o tomto porušení všech mezinárodních pravidel, práva a válečném aktu se nikde nepípne, a přitom je to mnohem důležitější, než jestli se údajná karkulka schovává na záchodě u vlka nebo ve spíži u zajíce...

stádo lze jak vidno vodit velmi snadno. jak začnou o něčem lhát lžimédia, všechny ovce se hned přidaj a na vše okolo nasadí klapky.

292708

04.07.2013 20:59

Vítej, Chorvatsko

RE: Dabelsky dobracti Chorvati

dub 89.?.?.?

[velký smích]
sakra to jsem nevěděl, že vraždí nějaká ideologie, a ne lidi.
se vůbec divim, že v norimberským tribunálu vůbec někoho odsoudili, když vraždila ideologie. vona se potvora asi zhmotnila a nabyla podobu lidí. inu jsou to věci mezi nebem a zemí[smích]

292725

10.07.2013 19:44

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: Jen další vyhozené peníze

dub 89.?.?.?

a to si vemte, že jsou ještě jedinci, kteří odpracováno nemaj, do důchodu daleko, a protože jsou "starý" jsou nezaměstnatelní - ti si to mají asi hodit, protože příjem žádný (živit je nemá kdo), vyhlídky na práci díky věku nulové, a i kdyby se důchodového věku dožili, tak nebudou mít odpracováno, neboť po 50 už dneska nikdo nikoho nezaměstná.
a počet takových lidí roste.
a tohle oaptření jejich situaci ještě zhorší.
no a máme tu opět společnost hezky polarizovanou, dotovaní mladí neumětelové versus nezaměstnávaní praktici...

hezky to vedou soustruzi, hezky[smích]

293045

12.07.2013 17:33

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: Mimochodem - kdybych já byl tím autorem,

dub 89.?.?.?

a proč jako? když je někdo fašista, tak je fašista. a o propojování státu a korporací, tedy o etablování fašismu jak z učebnice, není sebemenších pochyb. nejde o žádné srovnání, ale o konstatování holého faktu.
a pokud se to zmrdům nelíbí, ať toho fašismu zanechají.

tím spíš, že právě gsk se hlásí k eugenice a záměrně se dopouští genocidy, právě prostřednictvím očkování, zcela v souladu s globálním fašistickým plánem redukce darmožroutské podřadné populace.

takže s tou předposranou politickou korektností a manipulací jděte už konečně do prdele.

293181

12.07.2013 21:26

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: Mimochodem - kdybych já byl tím autorem,

dub 89.?.?.?

dokud se nezačnou věci nazývat pravými jmény a lidi budou dodržovat tu zmrdy naordinovanou politickou korektnost, tak se nemůže nic změnit.
protože bez přesného pojmenování problemů nelze nalézt řešení.
proto taky tu politickou korektnost naordinovali.

293191

15.07.2013 17:04

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

dub 89.?.?.?

už čaušescu vybíral a vychovával ty nejúchylnější a totálně bezohledná individua do svého gestapa právě z dětí v dětských domovech.
proč by tomu mělo být jinak u stávajícího globálního feudálfašismu. bez vymytejch bezcitnejch makovic ochotných vraždit kdykoliv, kohokoliv a jakkoliv se žádná diktatura nepatrné minority nad většinou neobejde. samotná jelita by to nestihla, i kdyby se strhala. nehledě na to, proč by si měla špinit ruce, když si může vypěstovat patřičné roboty, a na náklady populace určené k likvidaci.
a protože chtějí zlikvidovat min. 6 miliard lidí, budou takových hovad potřebovat opravdu hodně.
a cizí národnost, po patřičné průpravě sadistickým přeprogramováním, u takovýchto vojáků jejich motivaci a touhu po násilí a pomstě na nepřátelské cizí (místní) populaci jen zvýší. (a navíc tím zatíží karmu slovanů).

293352

15.07.2013 17:26

Korupce v přímém přenosu

RE: Děkuji

dub 89.?.?.?

je již vskutku neskutečně humorné, jak ješitné zamindrákované ego tupých individuí z lehožumpy je vždy a spolehlivě 100% identifikuje, i kdyby změnili nick s ip adresou milionkrát[velký smích]

293356

17.07.2013 20:34

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

dub 89.?.?.?

opravdu? teda nějak jsem si nevšiml, že by majetek v eu byl ve společném vlastnictví občanů, což je charakteristickým rysem socialismu. vy ano? nebo zase jen žvaníte, aniž byste tušil o čem?

k propojování státu a firem sice opravdu dochází, ale tomu se příteli říká fašismus, víte.

293444

18.07.2013 23:06

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

dub 89.?.?.?

jo ták. takže podle vás socialismus = daně.
a já hlupák si myslel, že socialismus = společenské (vlastněné občany) vlastnictví výrobních prostředků a národního majetku.
inu asi nemám, na rozdíl od vás, to správné sdělání.

tak v tom případě mám pro vás radostnou novinu - socialismus máme na této planetě permanentně minimálně již od dob babylonské říše.

takže vlastně von i takovej nero byl socialista. a vatikán, když zavedl odvádění desátků, byla vlastně taková první socialistická internacionála, že jo. inu člověk se dozvídá nové věci neustále...

ale příště radši přijďte s klasickými vtipy, protože tento je životu nebezpečný, anšto jsem si málem rozbil hlavu o stůl, když jsem smíchy padal ze židle[smích]

293488

21.07.2013 22:40

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autore Víte, váš článek není ani k smíchu. Ukažte nám tedy, jak se to dělá a založte si firmu a vyplácejte lidem pěk

dub 89.?.?.?

eslivá to nebude tím, že tyto země západ zkolonizoval, vykradl a udělal si z nich zdroj levné otrocké práce za podmínek, které by mu doma, tedy na západě, neprošly a za které by ti, kteří by se o něco takového pokusili, skončili v base, neb by to u nich bylo protizákonné.

avšak na divokém východě, kde dosadili své loutky, se obávat nemusí. no a proto tu máme žebračenky a těšíme se pozici banánových republik.[smích]

293687

07.08.2013 18:18

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

no obávám se, že místo na autora, který na to pouze upozornil, byste svoji kritiku a rozhořčení měl směrovat na pentagon a jeho analytiky a plánovače - plán "vzdušně-námořní bitva" je totiž jejich dílkem, nikoliv robertsovým[smích]

294166

10.08.2013 23:37

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

no v emerice se dá nepochybně získat titul z ledasčehos.
ale pochybuju, že by pentagon zaměstnával takové neumětele.

nakonec se můžete pokochat, kdo na to dal svoji pečeť[smích]
http://www.defense.gov/pubs/ASB-ConceptImplementat...

že je daný scénář hovadina se strašlivými následky není pochyb, ale dělali ho inteligentní lidi. bohužel však sociopati.
a psychopati rozhodují, jestli bude tento scénář použit.

294237

12.08.2013 18:46

Obama k Putinovi: Dělej jak říkám, ne jak konám…

RE: lenže -

dub 89.?.?.?

ale demográcií je všude jak nasráno. republiku nikde nenajdete.

bohužel je to běžné, že si lidi pletou demokracii a republiku, avšak tyto dva koncepty jsou si vzájemně antitezí.

294295

13.08.2013 17:45

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: Souvisí to s více zprávami

dub 89.?.?.?

oni se nám saudové nějak rozpadají...[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=g-DsLo3Dwcw

294347

13.08.2013 17:47

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: internet

dub 89.?.?.?

já bych si tou "dohlednou budoucností" nebyl až tak jistej...

http://phys.org/news/2013-07-5d-optical-memory-gla...

294348

13.08.2013 22:01

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

no pokud tu chcete přesvědčovat, že když jeden poradí druhému kde maj studený pivo, a ten mu na oplátku poradí kde maj čisté sklenice, že jde o ekonomický růst, tak se rád nechám pobavit[smích]

ono totiž k ekonomickému růstu mohou vést jen a pouze produktivní kroky, tedy činnost zvyšující bohatství společnosti.
můžete totiž mudrovat o prdu do nekonečna a tyto "rady" si s kolegy poskytovat vzájemně, ale k žádnému zvýšení bohatství společnosti, tedy k růstu, tím nedojde. max. si žvanilové těmito svými učenými kecy budou zdůvodňovat, proč by je společnost měla držet neproduktivně na krmníku. ale toť vše.

takže vaše tvrzení se zdravým rozumem příliš společného nemá[smích]

294356

15.08.2013 19:54

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

stejně tak jako většina (neproduktivních) služeb[mrknutí jedním okem]

294429

15.08.2013 22:22

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

ono ale záleží, jestli ty jednotky o něčem vypovídají, nebo jsou jen snůškou hausnumer, vypovídajících max. o míře blbosti a vymytosti makovice "ekonomů".

nějaký příklad třeba... hm tak jo. velmi primitivní a jednoduché, ale dostatečně vypovídající:

máte kolečko hnoje, v praze. vezmete ho a uděláte s ním okružní jízdu po republice - brno, ostrava, hradec, praha. po tomto výkonu máte stále stejné kolečko hnoje, na stejném místě. s tím rozdílem, že abyste anabází mohl absolvovat, musel jste jíst apod.
takže ve svém důsledku máte stejné kolečko hnoje, sežral jste prase, prošoupal podrážky, zrušil kolo s ložiskama a spotřeboval kýbl mazání na bolavý záda a mozoly. suma sumárum čístá ztráta jednoho prasete, podrážek, kola s ložiskama a kýblu mazání. avšak "ekonomové" vám tuto ztrátu (výdaje-tržby) započítají do gdp jako plus a vykáží jako "růst".

nebo dojde ke katastrofě. při zemětřesení vám spadne čtvrť, řekněme v hodnotě 2 miliardy. abyste uvedl věci do původního stavu, musíte ji opět postavit - s dalšími vícenáklady (doprava, mzdy, ekologická zátěž atd. atp.) vás to přijde na 4 yardy.
selský rozum říká, že jste tedy utrpěl čistou ztrátu 4 mld. nicméně "ekonomové" vám to započítají do gdp jako plus a budou to vydávat za "růst".

takže k čemu takováto "kvantifikace" je? k hovnu.
nemluvě o tom, že spoustu věcí lze kvalifikovat pouze jako potenciál, tudíž kategorii nevyčíslitelnou. a pokud se ji snažíte aspoň odhadnout, musíte zahodit aritmetiku a přejít na disciplíny pracující s potenciály a toky. a i tak dostanete jen jakous hodotu něčeho, co nikdo neví čeho, a to ještě za nutných precizně daných předpokladů, reálnému životu neodpovídajících...

tož zhruba tolik o "ukazatelích" a kvantifikaci a její proveditelnosti a vypovídací schopnosti[smích]

294435

16.08.2013 17:36

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

nikoliv, bavíme-li se o ekonomickém růstu, jsou veškeré neproduktivní služby nejen růstově neutrální, ale dokonce negativní. bez ohledu na užitečnost (užitečnost je individuální nekvantitativní a nekvantifikovatelný ukazatel - souvisí s kvalitou života, nikoliv s ekonomickým růstem).

příklad:
holič vás ostříhá. k žádnému navýšení ekonomického blahobytu společnosti nedochází (on vám dokonce bere), pouze vy se po této službe cítíte lépe.
zdrojem prostředků pro zaplacení za tuto službu je však vždy produktivní práce, jejíž část jste se rozhodl odevzdat výměnou za tuto neproduktivní, ekonomicky nerůstovou službu (i pokud jste placen terciální sférou, neboť prostředky na vaši odměnu musely být vztay z produktivní primární a sekundární sféry formou daní).

obchodník - dtto. k žádnému navýšení ekonomického bohatství nedochází, pouze se redistribuuje stávající. financováno je to z produtivní - tedy skutečně růstové - sféry tím, že o část svého produktivního bohatství se rozhodne s vámi coby obchodnhíékem podělit výrobce, neboť mu to zvýší odbyt a zboží se nezkazí. o část se s vámi podělí spotřebitel, neboť si to není schopen zajistit sám.

obojí zvyšuje kvalitu života, ale snižuje objem bohatsví, neboť dochází k neproduktivní spotřebě.

část neproduktivních služeb však vytváří potenciál.
příklad: vzdělávání. při vzdělávání dochází k neproduktivní spotřebě bohatství (učitel jíst musí, že se žák něco naučí není jisté), avšak zároveň jde o vytváření potenciálu ve formě kvalifikace pracovní síly.
nicméně toto nelze kvantifikovat, neboť nikdo neví, jestli tento potenciál bude někdy využit, nebo jak bude využit.

atp.
takže jediným ukazatelem, který má logický smysl, je gnp, nebo chcete-li národní inventarizační soupis...

294491

16.08.2013 20:20

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

vykládejte to reagonovi a jeho boys, který tvrdil, že když se budou všichni vzájemně obsluhovat (a výrobní základna se přesune jinam) bude všem dobře a ekonomika pokvete[smích]

distribuce není fází produkce, nijak ke vzniku výrobku nepříspívá. jde o (postprodukční) službu (a neproduktivní, dochází dokonce ke spotřebě zdrojů). rozdíl mezi zmzlinou ve skladu nebo v lednici je z hlediska ekonomického výstupu nulový, furt je to stejná zmzlina.
rozdíl je pouze v užitečnosti takové dislokace produktů. a to je již o kvalitě života, nikoliv o kvantu ekonomického bohatství.

k čemu je gdp užitečný, když jde o snůšku nesmyslných hausnumer (dokonce s několikanásobným započítáváním téhož)?

294503

16.08.2013 21:06

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

?
zvětšování čeho? hausnumer?
gdp je totiž snůška nesmyslů a hromadně mnohonásobně započítávaných věcí.

nevypovídá absolutně o ničem, natož o stavu ekonomiky.

294506

17.08.2013 20:08

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

zmrzlina ve skladu a v lednici je totéž, protože s ní už nic dělat nebudete, leda sežerete.
zatímco zlatá cihla a zlato v zemi totéž není, protože to zlato v zemi musíte nejdřív vytřídit, roztavit a slít.

pletete různé věci dohromady, protože evidentně netušíte o čem je řeč.

nevim nic o tom, že bych někomu cpal gdp jako jediný smysluplný ukazatel. všude tvrdím, že je to totální hovadina.
ale asi byste si měl nejdřív nastudovat rozdíl mezi gdp a gnp. a věřte, že je kurevský velký...

a je zcela evidentní, že nejste schopen pochopit rozdíl mezi produktivním a neproduktivním. neproduktivní služba (váš převoz betonu) zkrátka nic nevytváří, pouze předistribuovává již vytvořené. a tím přispívá nikoliv ke zvyšování ekonomického bohatství, ale ke zvyšování kvality života.
a odkud je financována (z produktivního sektoru) jsem již popsal. ale číst už za vás nemůžu...

tož dojmům zdar[smích]

294548

05.09.2013 17:33

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

jednoduchá otázka: chcete rychlý (nevyhnutelný) kolaps ekonomickou formou, nebo rychlý kolaps v důsledku globální války?
v tuto chvíli totiž už nic jiného na výběr není.

já tedy raději to první, tím spíš, že ten ekonomický kolaps se dotkne primárně viníků, na rozdíl od druhého případu...
anšto bez zdrojů se válčit nedá.

a již hašek dokázal, že strana mírného pokroku vás nikam nedovede. [cool]

295620

05.09.2013 20:03

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a na svou taky)

dub 89.?.?.?

vo čem to prosim jich mluvěj?
rozveďte to, nějak jsem to nepochopil[smích]

295630

06.09.2013 17:25

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

tady teď ale nejde o oběživo apod.
tady jde o zbavení úchylů moci, především ekonomické (bez ní nemají ani tu ostatní). a dokud bude fungovat ten jejich systém, tak moc mít budou. a pokud budou mít moc, budou vysávat a vraždit a válčit.
nezapomínejte, že jde o náboženské fanatiky. blbovi věřícímu v nezbytnost armageddonu nevymluvíte tento záměr žádnými argumenty, chápete?

295689

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 556 761