Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Sanyasi

Nalezeno 10 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.07.2011 11:55

Cíl: zničit svobodný internet

v ktorej v bunkri, zafúkanom sibírskym snehom, sedeli agenti KGB a prostredníctvom internetu prehľadávali materiály

Sanyasi 188.?.?.?

Prebraté z:
http://www.magnificat.sk/old/htm02/026maitreya.htm
Svojho času som videl akčný film o agentovi 007. Upútala ma jedna zo scén, v ktorej v bunkri, zafúkanom sibírskym snehom, sedeli agenti KGB a prostredníctvom internetu prehľadávali materiály archívu na ministerstve obrany USA. Vtedy mi to pripradalo takmer neskutočné. Avšak v tieto dni, keď sme s priateľom v takmer podobnom „bunkri“ vyberali stránky lorda Maitreyu vo všetkých kútoch sveta, uvedomil som si praktickosť, ale aj diabolskosť tejto techniky. Tentokrát nám pomohla prísť na stopu nanajvýš zaujímavú.Kto je to Maitreya? Si prečítate ďalej.

247595

09.07.2011 12:04

Islám jako geopolitický nástroj pro kontrolu Středního východu

Kdo je Usáma bin Ládin?

Sanyasi 188.?.?.?

Prebraté z:
http://www.magnificat.sk/old/htm03/usama.htm
Několik hodin po teroristických útocích na World Trade Centre a na Pentagon došla Bushova vláda bez dostatečných důkazů k závěru, že hlavními podezřelými jsou "Usáma bin Ládin a jeho organizace Al Kajdá".Ředitel CIA George Tenet prohlásil, že bin Ládin je schopen naplánovat "sérii útoků s miminálním varováním nebo bez varování". Ministr zahraničí Colin Powell nazval útoky "válečným aktem" a prezident Bush večer v televizním projevu k národu potvrdil, že nebude "činit rozdílu mezi teroristy a těmi, kdo jim poskytují zázemí". Bývalý ředitel CIA James Woolsey zdůraznil, že jde o "státní podporu" terorismu, čímž naznačil, že spoluviníkem je nejméně jedna vláda cizí země.Slovy bývalého poradce pro otázky národní bezpečnosti Lawrence Eagleburgera: "Domnívám se, že ukážeme, jak strašná bude naše síla a naše pomsta, když na nás někdo takto zaútočí". Západní média mezitím papouškovala oficiální prohlášení a neustále opakovala, že je třeba souhlasit s "trestnými akcemi" směřujícími proti civilním cílům na Středním východě. William Saffire napsal v New York Timesech: "Až věrohodně určíme, kde jsou základny a tábory těch, kdo na nás zaútočili, musíme je rozdrtit na prach - riziko kolaterálních škod (zabitých civilistů-pozn. překl.) přitom budeme minimalizovat, ale akceptujeme je - a otevřeně nebo skrytě destabilizovat státy, které teroristy hostí".Následující text uvádí životopis Usámy bin Ládina a spojení mezi islámským "džihádem" a utváření americké zahraniční politiky během studené války a v období po jejím skončení.V Saudské Arábii narozený Usáma bin Ládin, hlavní podezřelý z teroristických útoků na New York a Washington, označovaný FBI za "mezinárodního teroristu" v důsledku role, kterou sehrál při pumových útocích na americké ambasády v Africe, byl získán pro spolupráci během sovětsko-afghánské války ironicky pod patronací CIA, aby bojoval proti sovětským okupantům.V roce 1979 byla zahájena největší tajná operace v dějinách CIA, reagující na sovětský vpád do Afghánistánu podporující prokomunistickou vládu Babraka Karmala.S aktivní podporou CIA a pákistánské ISI (Inter Services Intelligence), které chtěly změnit afghánský džihád na celosvětovou válku vedenou všemi islámskými státy proti Sovětskému svazu, se do bojů v Afghánistánu zapojilo v období 1982-1992 přibližně 35 tisíc islámských radikálů ze 40 islámských zemí. Další desetitisíce přišly do Pakistánu, aby zde studovaly na madrásách (náboženských školách-pozn. překl.). Afghánský džihád tak v konečném efektu ovlivnil přes 100 tisíc zahraničních islámských radikálů.Islámský "džihád" podporovaly Spojené státy i Saudská Arábie a značná část této finanční podpory pocházela z obchodu s drogami z oblasti Zlatého trojúhelníku:V b

247596

10.07.2011 12:56

Cíl: zničit svobodný internet

o čo ide.

Sanyasi 188.?.?.?

Áno globalisti teda globálni fašisti ktorí ovládajú svet chcú zrušiť pravdivé názory na fungovanire sveta napríklad že akože Usama bin Ladina vytvorili USA. Že islamský Džihád vytvorila a finacuje USA a hlavne CIA. Že CIA nespolupracuje úplne a výhradne s FBI.
Že FBI častokrát nezverejňuje všetko čo vie CIA. že Izralel nie je sktičným štátom židov ale je poskokom a kolóniou USA. žur skutoční židia čo sú napríklad CHASIDIM a sú za mier na celom svete sú prezekuovaní Mosadom a CIA.
A toto keď sa napíše na týchto stránkach tak hneď agemti CIA udávajú majitaľa stránok na súd.

247629

10.07.2011 13:02

Cíl: zničit svobodný internet

Ešte som chcel dodať že pán Stwora je hrdina že bojuje za slobodu slova proti diktatúre

Sanyasi 188.?.?.?

Pán Stwora je hrdina dnešných dní lebo bojuje proti diktatúre globálneho US fašizmu a US svetovády ktorá bojuje proti slobode slova na celom svete vrátane Izraela a Afganistanu.

247630

12.07.2011 10:22

Drzost OS Romea je ohromující

Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

Sanyasi 62.?.?.?

Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.
Za šírenie rasizmu.

247762

12.07.2011 10:25

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Do prkna.

Sanyasi 62.?.?.?

Nerobte si ilúzie za chvíľku rozpustia aj hospodársku kriminálku. Prečo? Lebo nie sú normálni.

247763

27.09.2011 10:09

Kongres hodlá potrestat Palestince, ale dokonce i Izrael protestuje

Ľudia toto je Absurdita na entú.

Sanyasi 62.?.?.?

Absurdita na entú.
Ľudia toto je Absurdita na entú.
Európania pretože mali čierne svedomie za Holokaust na židovskom národe vymysleli šialený plán.
To že OSN vytvorila Izrael a židovský štát je dobrá a kladná vec. Čo je zle je to že OSN a Veľká Británia nedávala zo svojho. ANGLICKO V KOLONIáLNEJ VOJNE UKRADLO OTTOMANSKEJ MOSLIMSKEJ ríši Palestínu a PROSTREDNÍCTVOM OSN JU DAROVALO židovským prisťahovalcom z z celého sveta . Títo prisťahovalci vôbec nemali vôbec väzby na pôvodnú palestínsku arabskú , islamskú či arabskú pravoslávnu kultúru ani vzťahy k arabskému pôvodnému obavyteľstvu.
Kvôli jednej krivde holokaust sa vyrobila iná krivda krádež území Pôvodnému arabskému obyvateľstvu.
Zo súčastnej Historickej palestíny ostalo 23 percent a ani to nechcú dať Izraelčania Palestínčanom. Izrael bojkotoje názory a vyhlásenia toho OSN čo vytvorilo Izreal.
neviem ako by sa páčilo slovákom keby sa vytvorila napríklad čečenská enkláva v okolí Prešova a teraz čečenci z celého sveta by prišli do Prešova za chvíľku by ich bolo 5 miliónov a tlačili by sa pod Tatry a do Bratislavy. OSN by ich uznalo za samostatný štát a A títo prisťahovalci by nedovolili Slovákom vytvoriť si svoj štát. iem že každé prirovnanie pokrivkáva ale asi na ilustráciu toľko. Mali Dať Izraelskému národu priestory inde vo svete kde je málo prisťahovalcov. Napríklad v Severnej Austrálii . To boli tiež Anglické územia.


Ilustračné mapy a linky: http://www.interlink.szm.com/ps.html

254007

27.10.2011 18:46

A co dál, Stworo?

Server Zvědavec jak ho neznáte Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvědavec.

Sanyasi 200.?.?.?

Preberám z linku:
http://zvedavec.nazory.cz/
Server Zvědavec jak ho neznáte

Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvědavec. Po seznámení se s texty publikovanými tímto serverem a s názory jeho čtenářů v diskuzích pod nimi leckoho napadne otázka: Co je to zač tenhle server? Jaký je jeho účel, proč byl zřízen a kdo platí jeho provoz?

Pokusíme se kladené otázky zodpovědět:

Hlavním smyslem existence tohoto serveru je: Monitorovat v internetovém prostoru jednotlivé osoby protižidovského zaměření.

Zjišťovat identitu těchto osob. Toto se děje zaznamenáváním IP adres čtenářů, umísťováním tzv. coockies do jejich počítačů pro lepší sledování s eventuelní možností umisťování sledovacího software do jejich počítačů (tím mají zainteresované osoby přístup k souborům na vašem počítači a mohou s nimi libovolně nakládat). Pro tento účel jsou také archivovány jejich příspěvky pro eventuelní širší analýzu osobnosti sledovaného čtenáře.

Pro účely vytvoření psychologického profilu návštěvníka serveru je také na spodní části titulní strany Zvědavce odkaz na pornografické fotografie. Střídají se pravidelně fotografie nahých žen a nahých mužů, aby se ze sledovacích záznamů zjistilo, kdo jaké fotografie prohlížel a jak dlouho tu kterou konkrétní fotografii.

Prostě jsou zaznamenávány veškeré činnosti návštěvníků na serveru Zvědavec. Z těchto záznamů se dá například snadno vyhodnotit, zda návštěvník není homosexuál, nebo třeba zda se orientuje na snímky velmi mladých dívek, či zda má jinou odchylku. Třeba i drobná úchylka v iritaci spodním ženským prádlem se dá vysledovat, když si návštěvník z výběru fotografií volí pro detail na tyto konkrétní snímky.

Sledováním četnosti návštěvnosti jednotlivých článků a sledováním aktivity v diskusních fórech jsou zjišťovat zvyky, koníčky, způsob života, ekonomická situace a intelektuální úroveň čtenářů tohoto serveru.

Články se na Zvědavci proto pravidelně tématicky střídají, aby se z "respondentů" vytěžilo co nejvíce. Jejich vztah k Izraeli, USA, náboženství, sexu, přírodě atd. Aby se zjistilo, čeho se obávají a naopak to, jaké jsou jejich záměry či ambice.

Proto dalším účelem tohoto serveru je provokovat.

To za účelem vyvolat u čtenářů akci a tuto zaznamenat a následně vyhodnotit. V této souvislosti je naprosto patrné, že šéfredaktor Stwora vyhazuje a cenzuruje ty osoby, které věrohodně vyvrátí tyto cílené provokace. Tím totiž škodí jeho "úkolu" a tímto úkolem je shromažďovat informace o těch, kdo mají antisemitské projevy.

Dalším účelem serveru Zvědavec je vyvolávat u odpůrců Izraele a jeho nepřátel systematicky strach.

To provádí Zvědavec tak, že neustále dokola odkazuje na události vyvolávající strach. Neustále poukazuje na nebezpečí omezení svobody s...

Automaticky kráceno

256123

27.10.2011 18:48

A co dál, Stworo?

Pokračování

Sanyasi 200.?.?.?

To provádí Zvědavec tak, že neustále dokola odkazuje na události vyvolávající strach. Neustále poukazuje na nebezpečí omezení svobody slova, vymýšlí si neuvěřitelné způsoby sledování obyvatelstva kýmsi mocným. Třeba čipy zabudovanými v penězích, nebo implantovanými pod kůži atd.

Dále Zvědavec neustále vyhrožuje válkou, která nás údajně nemine za špatná rozhodnutí státníků, omílá dokola chyby politiků a předvídá ekonomickou katastrofu lidstva, ekologickou katastrofu lidstva, biologickou katastrofu z uniklých vojenských projektů (pochopitelně armády USA nebo Izraele) a všechny možné i nemožné katastrofy. A tak dále a tak podobně. Optimistické a pozitivní články se na Zvědavci opravdu nevyskytují často, ale to je účel.

Činnost tohoto serveru je určena pro český a slovenský jazykový prostor a má za úkol přitáhnout pozornost a mapovat názory obyvatel jak obou zmíněných zemí, tak i názory osob, které z obou zemí emigrovaly do zahraničí. Podobné servery jako Zvědavec jsou vytvořeny prakticky ve všech významnějších jazycích za stejným účelem jako má Zvědavec a jaké byly výše zmíněny. Tyto servery si mezi sebou navzájem přebírají texty, které jsou stwořeny přímo za účelem výše zmíněných skutečností.

Vladimír William Stwora je krycí jméno dobrovolníka Mossadu českého původu, který se do Čech dostal podle jeho vzhledu z chazarské oblasti. Jeho hlava je na temeni plešatá od nošení jarmulky - takzvaného šábesdeklu.

Podle toho, jakým způsobem plní svůj úkol je nepochybné, že spadá přímo pod jedno z osmi oddělení Izraelské tajné služby Mossad.

Jde o Oddělení sběru informací. Toto oddělení je největší ze všech. Zodpovídá za špionážní operace, řídí operační důstojníky a agenty. Speciálně oddělení LAP (Lohamah Psichologit) zodpovídá za psychologické operace, propagandu a krytí operací. Podobných dobrovolníků jako je Vladimír William Stwora využíval Mossad po celou svou historii. V době před příchodem internetu využíval Mossad nastrčených novinářů a spisovatelů. S rozšířením internetu vznikly požadavky monitorovat i tento prostor a tak byla pomocí židovských dobrovolníků vytvořena síť serverů, jako je Zvědavec v různých zemích.

A proč je hlavní organizátor dislokovaný v Kanadě? To proto, že získat kanadské pasy bylo pro Mossad vždy nejjednodušší. To popsal přeběhlík od Mossadu agent Hoy Ostrovsky ve své knize "Lstí a klamem" velmi přesně a podrobně.

Výsledky této "operace" Mossadu jsou však darebné. Za celé trvání akce po několika letech došlo vedení Mossadu k závěru, že tato akce je naprostým fiaskem. Monitoring názorů čtenářů Zvědavce nepřinesl žádné výsledky. Neodhalil žádné aktivity, které by směřovaly k nějaké akci. Naopak se potvrdilo, že naprostá většina čtenářů se omezuje jen na verbální útoky proti Izraeli a proti Židům a to ještě neval...

Automaticky kráceno

256124

02.11.2011 16:25

Dvě aktuální krize

referendum v Grecku určite odmietne euroval

Sanyasi 62.?.?.?

Greci zacinaju chapat svoju poziciu
a ze im hrozi stat vecnym dlznikom eurozony, lepsie povedane nemeckych a francuskych bank. Maju dve moznosti a to bud zostanu na dalsich 1000 rokov dlznikmi a niekolkonasobne preplatia svoje dlhy na urokoch a rozpredajoch greckeho majetku alebo vyhlasit bankrot a zacat od zaciatku. Nemecke a francuzske banky sa zatrasu v zakladoch, Taliansko, Spanielsko dostanu tvrdu ranu a bud naozaj prijmu tvrde usporne opatrenia, alebo budu nasledovat Grecko a samozrejme poradovnik je dlhsi. Vycistenie ekonomickeho priestoru je nutne a neda sa mu vyhnut, aj keby Trichet s Barrosom a Miklosom zlozili odu na eurokoryto. Vsetko ma svoje hranice unosnosti a zda sa, ze Europa tieto medze dosiahla. Bud prijme EU razne opatrenia alebo sa odporuca do vecnych lovist a zaidne eurokoryto nepomoze, pretoze tie eurokoryta su naplnene nie peniazmi ale dlhmi !

256469

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 267 365