Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané siky

Nalezeno 257 příspěveků, 159 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.11.2019 04:43

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

Vláda sociálních parazitů

siky 190.?.?.?

Ano, je to vynikající článek a těší mě, že máme doma alespoň pár lidí, kteří si podobných věcí všímají. Jen bych zmínil to důležité:

- sociální parazité toto všechno financují z nám ukradených peněz (hlavně tisk a manipulace makroekonomickými parametry, jimiž vyvolávají různé problémy)
- metoda kontroly obou/všech stran konfliktu - rozděl a panuj
- systematické zneužívání a porušování nejen zákonů, ale i ústavy, §7B
- metoda zneužití lidkých práv vůči nechápajícím: homosexualizmus, očkování jako lidské právo pod pohrůžkou násilí, zmíněná migrace, 'ochrana' soukromí
- neustálé krádeže pomocí zákonů nebo jejich porušováním: pokuty, exekuce, krádeže dětí, likvidace soukromého vlastnictví
- systematické vyvražďování nezávislých kandidátů nebo jejich represe v případě, že se budou moci dostat na důležitý post a nedají se koupit
- konstantní aplikace psychotronických zbraní k manipulaci mas a likvidaci nepohodlných osob (z této situace aktuálně není východiska)
- soustavná likvidace ekosystému s pomocí klimatických zbraní ospravedlňujících jejich agendu řešení problémů, které oni sami vyvolali a svádějí to na nás

O sociálních parazitech publikoval také Nikolaj Levašov, jehož těmi samými psychotronickými zbraněmi nakonec zavraždili. [naštvaný]

374710

25.11.2019 01:42

Několik krátkých komentářů k fašistickému převratu v Bolívii

Pan Saker lže

siky 190.?.?.?

Nebyl to žádný fašistický převrat a nevím, odkud pocházejí jeho fotografie neonacistů. Jednalo se o převrat podobný našemu 17. listopadu a násilných akcí se dopuštěli spíše stoupenci sesazené vlády. Výkřiky ve videu nebyly ze strany policie - zobrazuje nějaké zatčení a násilí nikde. Takticky nebyly zmíněny smrtící agrese vůči policii a armádě samotné. Samozřejmě, ani u nás to nebyla po listopadu žádná sláva, ale to neznamená, že by byl komunizmus dobrý. Jeho argumenty o legitimních volbách jsou čistě vylhané a on nemůže nevědět, že to, co píše, není pravda.

374855

30.11.2019 17:36

Nepříliš slepá spravedlnost

Je to protiústavní jednání policie

siky 190.?.?.?

Vedle své podvodné úlohy, díky níž předstírá boj proti zločinu, který prakticky spoluvytváří, se dopouští hrubého porušování ústavy. Ať každý zkusí dostat zločince za mříže a uvidí, jak je to těžké. Nebo naopak - bránit se zločinu a vyváznout.

A co se týká Mašínů a železné opony - tady je to dosti komplikované. Byl to Štrougal, kdo v 60. letech prosadil zrušení elektrického plotu. Má ale na účtě jiné závažné zločiny, než dnes tvrdit, 'že věděl'. Všichni věděli a někdo z nás dělá blbce, protože se s komunisty dohodl. A Jakeš byl jen další neškodný mamlas, kterého tam dosadili a proti ostatním byl vcelku bezúhonný - to je taky známý fakt.

Ano, a 'Mašínové by zavraždili každého, kdo by se jim postavil do cesty', ale kdo by se jim postavil do cesty? Ozbrojený pohraničník s rozkazem střílet! A stříleli, ještě na konci 80. let si pamatuji, že na Šumavě zastřelili NEOZBROJENÉHO 16-ti letého chlapce, co se jim připletl do cesty. A takových by měli šetřit!? Kdo další zavraždil 'každého, kdo se jim připletl do cesty'? Komunisté, ale poněkud za jiných okolností, než Mašínové - ti na svobodu utekli, ale komunisté ji zničili. Kdo je tedy hrdina a kdo zločinec? Pro mě je to jasné!

374991

02.12.2019 02:49

Nepříliš slepá spravedlnost

RE: Je to protiústavní jednání policie

siky 190.?.?.?

Co zas, ty trolle? Mluv jasně, co tam máš!

375003

02.12.2019 18:44

Nepříliš slepá spravedlnost

RE: Je to protiústavní jednání policie

siky 181.?.?.?

A hele další komunistickej lampasák co? Kdybys nebyl zvědavej, tak bys neodpovídal! Komunisti se bavili tím, že dávali zbraně 'lidem' jako ty a výsledek je to, o čem píšu. A tady tvoje rozkazy tady nikdo poslouchat nebude. [vyplazený jazyk]

375010

04.12.2019 06:33

Pokrok za třicet let

RE: Stálo to tu všecko za h......

siky 190.?.?.?

Tak tam běžte raději sám, evidentně sem nepatříte... soudruhu!

375037

04.12.2019 06:41

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 190.?.?.?

Tady se opět o někoho otíráte, aniž byste se obtěžoval pochopit, co ten člověk chtěl říci. Lichva a úrok není nutně jedno a totéž. Příkladem může být Libye do r. 2011 a inflace byla i za komunistů.

375038

04.12.2019 14:02

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Myslel jsem lichva a úvěr, ne úrok - byl to překlep. V předchozím komentáři stíráte rozdíl mezi lichvou a úvěrem, aniž by to původce jakkoli naznačil. Jinak o té zprávě jsem nic nenašel.

375049

06.12.2019 15:42

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Opět odpovídáte na něco jiného, než jsem uvedl a ani já, ani předchozí kolega jsme neprosazovali úrokování úvěrů. O té zprávě jste také nic nezmínil.

375139

06.12.2019 16:18

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

V kamenolomu? To snad ne!

siky 181.?.?.?

To poněkud nesedí pro demokracii, spíš pro komunisty, ale taková osoba nemůže reprezentovat lidi, pokud to nejsou úplní ignoranti. Ať si myslí a říká, co chce, ale za svoje peníze a mimo veřejné funkce. V těchto situacích je také efektivní řešení seskupit lidi a vyhnat ho fyzicky (za bezmocného přijhlížení policie) z jeho postu - v zahraničí se tomu říká tzv. 'destituce', v ČR to asi neznají, protože jsou zvyklí držet hubu a krok a zobat těmhle sociáním parazitům z ruky drobky z toho, co jim nakradou. Dalším stupněm efektivního nátlaku je tzv. defenestrace - i na to češi taky zapomínají, máme to v historii.

Lepší patolízalové dostanou miliónové dotace a pokud v něčem neposlechnou, snadno o ně přijdou, jako se to děje teď. Na ty vespod se už nedostane, ale jsou tu finanční a jiné úřady, sociálky a exekuce - toť pro gojímy. Takže opět - všichni drží hubu a krok a klepou se strachy.

I v Rusku vládnou židi a troufám si spekulovat, že toto bylo sehrané divadlo, aby nakonec ospravedlnili zábor naší země, jinak to není možné aby dělal do TV takovéto ksichty.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/16643/

A mám návrh na řešení: odstranit sochu Koněva (pro nás v podstatě zrádce) a nahradit ji sochami anonymních ruských vojáků, kteří nemohli za zločiny komunismu, ale zemřeli za osvobození Evropy.

375140

07.12.2019 19:43

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Ne, řekl jsem ře 'lichva a uvěr' nejsou jedno a totéž. A jako příklad jsem před vámi zmínil Lybii před rokem 2011. Nevím, co druhý kolega zamlčuje, ale neuvedl jste nic o té zprávě, která má skončit s úrokováním.

375182

07.12.2019 19:51

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

siky 181.?.?.?

A hele, jako potrefená husa zas kejhá tento špatně placený trollík... antikomunistům říká soudruhu a vadí mu odlišné názory a pravda, co? Jenom nemůže říci jaké. Už zase se tu vybarvuje jeho snůška špatných vlastností a liga, za kterou kope. A umlčet mě? To byste rád trollíku, co...? [vyplazený jazyk]

375183

08.12.2019 09:14

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

siky 190.?.?.?

Skutečně? A co tu tedy děláte!? A na jaké ...'hovadiny' se odkazujete? Nebo to asi nikdo nesmí větět, co? Taky si myslím, že většina lidí nechápe, co to je 'antikomunista-neobolševik' - to je dost divný termín. Ale žádný problém, trollové si můžou protiřečit.

375189

08.12.2019 10:23

Chvála české rozvážnosti

Diskriminace rusů? Co to je?

siky 190.?.?.?

Nedělám si iluze o spravedlnosti českých soudů, ale polemizovat o tom, že nějaký hotel nechtěl ubytovat rusy, mi přijde zcestné.

- Rusové, společně s ukrajinci u nás tvoří nejpočetnější 'menšinu', společně s cikány
- Jsou často zapleteni do násilné trestné činnosti a mají expanzivní tendence
- Jejich plíživou invazi podporují jejich tajné služby a zlikvidují každého, kdo se jim připlete do cesty
- Aplikují tajnou doktrínu na základě odhalení historických pravd, publikovaných manželi Nikolajem a Světlanou Levašovovými.
- Dnes tu máme kontingent větší, než po roce 1968, ale nyní již s nárokováním českého občanství, což je fatální
- Podle odhadů přes 50% z nich mají být agenti, většina z nich donucením
- Jakmile dosáhneme kritické hodnoty - v příštích letech, tato 5. či 6. kolona bude mít vojenské krytí RF, jak oznámil několikrát V. Putin

A teď odpovím já na otázku, co je to skutečná diskriminace rusů:
pokud někdo z nich odmítne spolupráci s jejich tajnými službani, ruská vláda zinscenuje falešný soudní proces a extraditaci 'neposlušného'. V kauze Torubarov dala ruská vláda jasný signál, co to je to ni 'svrchovanost' nejen ČR, jaké jsou jejich skutečné záměry a KDO JE V NAŠÍ ZEMI PÁNEM.

375190

09.12.2019 13:03

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Ano, ale toto nevyvrací moje informace. Donucení agenti jsou především v zahraničí a bezpochyby vědí, že jejich 'páni' nezávisí na Putinovi - je to spíš jejich zaměstnanec a navíc nahraditelný. Nespokojenost s Putinem je dána vývojem jejich situace a ne zneužitím síly v zahraničí - proti nám. Co se týká Krymu, ten byl připojen za souhlasu jejich obyvatel, ale naše anexe půjde proti naší vůli.

375220

09.12.2019 13:16

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Ano, řada z nich je zapojena do tunelování ekonomiky a nekalé soutěže, v některých případech i násilí proti konkurenci. Vše je kryto jejich tajnými službami.

375223

10.12.2019 05:46

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Jakou plodnou diskuzi, vždyť tu jenom urážíte, napadáte a sám žádné informace nemáte. Antikomunistům říkáte soudruhu a sám stojíte na jejich straně. A na jaké informace z Hromu se odkazujete? Pošlete tedy link, sám jste se přiznal, že ho čtete...

375237

10.12.2019 05:56

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Zmíněná kauza Torubarov mluví sama za sebe. Obecně se ví, že takových je mnoho, není to jen on. Jsou to slova Litviněnka, potvrzená v praxi. A já potvrzuji operaci Golgota, jejíž existenci mám potvrzebou přímo od jejich agentů. Ta se netýká jen ČR, ale celé západní Evropy coby součásti nového SSSR, pravděpodobně v rámci iniciativy 'bezpečné zóny' od Lisabonu až po Vladivostok. Pochopil jsem, že by šlo asi o EAU, či podobně.

375238

10.12.2019 06:33

Chvála české rozvážnosti

RE: rusům se stýská po Jelcinovi

siky 181.?.?.?

Po Jelcinovi nevím, možná jsou tam takoví, co vzpomínají na SSSR. Je tam značná nespokojenost s Putinem, příkladem je současná důchodová reforma. Zřejmě vědí, že když se tak oslavují úspěchy, mohli by na tom být lépe. Co se týká vítězství ve volbách, je tu také otázka, z koho si mohu vybrat a kdo počítá hlasy. Nicolas Maduro taky 'oficiálně' vyhrál volby, ale nakonec je to podvod, jak také ukazují zkušenosti z Bolívie.

www.zvedavec.org/komentare2019/10/8071-volby-a-kri...

375239

10.12.2019 06:46

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Co to je za termíny!? Xido, SSoudruh, SSvatý, SSankce, GetSStapo... jeden tu upozorní na zločiny nebo konspirace a spustí se mu takováhle hatlamatilka a navíc urážky všeho typu... to je ale vůl! [naštvaný]

375240

10.12.2019 16:06

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Kde jsou mé lži? Pouze urážíte! Četl jste publikace od Nikolaje Levašova? Děláte překvapeného nebo je to pro vás další 'xido-komuniSSta' nebo něco takového? Pochopil jsem vás jako komunistu, jež obhajuje invazi z roku 1968. 5. Mojžíšova je pro mě kolona... Vaše vystupování je poněkud nekonzistentní a spíše se hodí na vás to, čím napadáte ostatní. [cool]

375250

11.12.2019 09:21

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

A vy nejste cvok? Ptal jsem se vašeho kolegy a ne vás! O původu lidstva se vyjadřují podobně i oficiální vědci, to samé o duchovních bytostech a řada poznatků Levašova byla potvrzena. A koho nevyléčil? V posledních letech měl tak plno, že nemohl většinu lidí vůbec přijmout! Jeho výsledky mluví samy za sebe. A co mluví za vás? [zahanbení]

375265

11.12.2019 09:41

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Tak na to, že získal OPAKOVANĚ zakázky od americké vlády to není nijak špatné. Jaké zakázky jste získal vy? [cool]

375267

12.12.2019 05:45

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Přínosnost pro společnost v případě vyspělejších jedinců je dosti obtížné zhodnotit ze strany zaostalejších jedinců. Manžele Levašovovi jsem pochopil jako ty, jež se snaží podkopat parazitický systém, komunismus a zločiny tajných služeb a posunout naši civilizaci směrem (nejen) k přežití (což dneska není zaručeno) a k tomu, aby pro zbytek vesmíru nebyla hrozbou, ale přínosem. To je jeden z důvodů, proč se dostávají pod palbu sociálních parazitů.

CIA a FED jsou fakticky nadřízení americké vlády a jejich 'zakázky' nelze považovat za legitimní. Jsou to spíše rozkazy, zneužití a parazitizmus, proti kterému Levašovovi vystupovali. Ale když myslíte, že je to snadné získat jejich zakázku, zkuste to vy! Obchodní stratég, desinformátor, technik či informatik? Narazíte na jedno: vaše odbornost, úroveň či serióznost nebude dostatečná pro takovou práci, nemluvě o parapsychologii.

A teď to podstatné: kde jsou ony lži Nikolaje Levašova a jeho neetická vyjádření?

[zmaten]

375286

13.12.2019 01:18

Trvalý růst v uzavřeném systému není možný

Pozor na podvodná tvrzení!

siky 190.?.?.?

Co nám říkali tuneláři v 90. letech? Že prý moc žereme a byli to oni, kdo kradl ve velkém a pustošil naši ekonomiku. Je to stejná rétorika iluminátů - oni vlatní korporace, jež profitují z destrukce a my jsme viníci! Ano, jsme, ale tím, že tuto chátru sociálních parazitů stále tolerujeme a živíme. Pak se nemáme jak divit, že nás chtějí vyvraždit a zavádět nesmysly typu 'socializmus a otevřené hranice'.

Jsou to oni, kdo vraždí protagonizátory volné energie, vedle dalších technologií a nám vytýkají spotřebu ropy? Navíc ropa se obnovuje daleko rychleji, než připouští oficiální 'věda', takže ani tam nedostatek nehrozí. Kdo přesunul výrobu do Číny, abychom každý šmejd s olovem a lithiem kupovali 10x nebo 100x častěji?

A finanční systém - ten je hlavním zdrojem nedostatku, protože skze něj neustále vykrádají ekonomiku a tvoří nedostatek všeho. Kdyby tu oni nebyli a měli bychom spravedlivý finanční systém, žádný růst by nebyl nutný, protože by každý vydělal tolik, kolik potřebuje a ještě by měl spousty času i peněz pro sebe, svoje děti nebo staré rodiče či různé projekty.

375311

13.12.2019 21:28

Trvalý růst v uzavřeném systému není možný

RE: Pozor na podvodná tvrzení!

siky 190.?.?.?

Neodporují! Je jasné, že mohou existovat korporace, jež nejsou sociálními parazity a naopak - to snad nemusím uvádět. Nevím, z jaké pozice si chcete 'ujasňovat pojmy', ale místo toho bych vám doporučil následující link:

https://www.zvedavec.org/komentare2011/05/4370-soc...

Co se týká socializmu, termín není definován tak jednoznačně, ale pochopil jej již V. I. Lenin: ,,Socializmus je jen státní kapitalizmus", což mluví samo za sebe. Zasahování do korporací není nutně socialistická politika, pokud se jedná o národní bezpečnost, ekosystém či organizovaný zločin. Bezpochyby ale je spojen s neúměrným zasahováním do běžných firem a domácností: sociálka, exekuce, finančák, atd.

,,Socializmus a otevřené hranice" jsou krédem iluminátů a otevřeně jsou proklamovány jejich agenty, např. společností Google. Děláte si legraci, že jste tím překvapen? Taky si uvědomte, že bohatý kapitalistický svět byl uzavřen pro většinu z nás, ale dnes sem může přivandrovat kdejaký násilník a podporují jej v tom ti samí, kdo rozdělují dotace a omezují volné podnikání - to je snad výmluvné, ne?

A ,,přesun kapitálu" do Číny, samozřejmě, ale kdo tyto podmínky vytvořil, když ne oni? A co se týká ropy, diskuze o tom ponechme stranou, když jsou tu technologie budoucnosti. Ropa již žádnou nemá. Doufám, že jsem vše vyjasnil... [cool]

375336

17.01.2020 10:09

Nasazování chomoutu

RE: Bretschneider

siky 181.?.?.?

Ano, dopustil jste se zločinu!
To, co jste napsal je bezpochyby předsudečná nenávist a pokud ne, tak by si to tak lidé mohli stejně vyložit. Také jste se dopustil zločinu podněcování nenávisti a ještě ke všemu jste znevážil činnost našich bezpečnostních složek a politiků, protože ve vašem komentáři zaznělo slovo 'debil', což je nepřípustné.

376131

21.01.2020 04:03

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

A co Teslovy technologie?

siky 181.?.?.?

Atomová energetika stejně jako ropná je zájmem určitých mocenských spolků. Ale pokud se tu má uplatňovat zájem náš, tak jsou to technologie Nikoly Tesly. Jak kdysi řekli Rotchildové: ,,Cože? Energie zdarma a pro všechny? A kam chcete dát metr?"

Potom nechali Teslovi zbourat věž Wardenclyffe a bylo vymalováno. Po posledních pokusech Tesly o zavedení volné energie jej zavraždili a jeho dokumenty ukradli. Takže já bych se nevracel k 'Atomům pro mír', což je samo o sobě pokrytecký výraz, ale spíše k jeho technologiím, které jsou opravdovým řešením našich problémů.

Rusko i USA je samozřejmě mají, ale z mocenských důvodů je nepustí a plánují zavraždit kohokoli, kdo se jim s tím postaví do cesty a nenechá se koupit.

376256

21.01.2020 13:31

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

RE: A co Teslovy technologie?

siky 181.?.?.?

Tady vidím, že jsem zase popudil místní trolly další relevantní informací. A že se ptáte kdo? No kdo asi, než jisté frakce bezpečnostních složek. Tím laserem by do oka by měli posvítit vám, alespoň pár desítek wattů. I kdyby se vám z toho nerozsvítilo, tak tu přinejmenším není co zkazit. [vyplazený jazyk]

376275

22.01.2020 06:04

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

RE: Teslovy technologie z Atlantidy

siky 181.?.?.?

To mi teď všichni odpovídají anonymě ze strachu?
Atlantida měla energii ze speciáních krystalů a ty mají být příčinou určitých anomálií v Bermudském trojúhelníku. Spolu s Teslovou cívkou tam mají úlohu skalární vlny, to ano, ale dle mého názoru jiným způsobem. Vojensko-průmyslový komplex řadu těchto technologií má a využívá je, zatímco my sereme Grétu pálením ropy a platíme, jak mourovatý. Teď jde o to, aby Teslovy energie sloužili právě nám a Zemi, a nikoli jim. A aby se tento scénář udržel (nyní s 'atomy pro mír'), zabíjejí kvůli tomu hlava-nehlava, jak jsem řekl. To se týká i Putinů. [naštvaný]

376294

28.01.2020 03:40

Rodina je základ státu

Je to nebezpečná situace

siky 190.?.?.?

Pokud se tohle nechá být, další generace bude bez možnosti porovnat stav s normálem a tato diktatura a komunismus už se tak nebudou nazývat - bude to cosi normálního a nezpochybnitelného. Je nutno si vzpomenout, že naše společnost přežila především právě díky lidem jež porušovali zákony a rozkazy - a teď je ten čas. Už přḯklad Barnevernu mluví sám za sebe - lidi, co se drželi zákonů, již své děti nikdy neviděli a do jisté míry by bylo možné říci... 'dobře jim tak'. Jak může ještě někdo dneska věřit takovému ksindlu a ještě do toho cpát peníze? Nechápu!

Teď tu máme milion chilek, ale až se ukáže, co jsou zač, bude nutno opět reagovat. Zorganizovat to znova, ve velkém a ufinancovat to z vlastního a ne z peněz Rotchildů. To se zdá být ale prakticky nemožné, i s ohledem na zneužití psychotronických zbraní, jež každou spontánní revoluci zastaví a drží mysli těchtoi ubožáků v šachu a neschopnosti přirozeně reagovat na situaci. Tahle diktatura se tu plánuje instalovat na pěkně dlouho, tj. prakticky navždy. [naštvaný]

376431

07.02.2020 07:58

Nepřátelská média a násilí namířené proti bělochům

Média v rukou židů?

siky 181.?.?.?

Jaký překvapení, že používají barevný k jejich tajný válce proti bílým. Oni velice dobře vědí, že běloši jako první přestanou tolerovat jejich sociálně-parazitický rejdy a tak útočí jako první. Barevnými se snadno manipuluje - stačí je poštvat na základě nějakýho nesmyslu, zaplatit jim za účast na násilné akci nebo je uplatit darováním mobilu či tenisek - vždy podle potřeby. U bílých se tento typ lidí o něco hůře hledá a tak nás považují za hrozbu.

376666

10.02.2020 11:48

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Putin musí užívat špinavé metody, aby se udržel u moci. Vedle psychotronických zbraní a zastrašování oponentů je to také jejich systematické vyvražďování. A nejsou to jen 'oligarchoivé' či američtí agenti, kteří by měli ohrozit Rusko, ale také např. Nikolaj Levašov a jeho žena Světlana. Dneska uznáme jejich legitimní nároky na Krym a východní Ukrajinu a zítra budou chtít zabrat nás. Už dneska si na naši zemi dělají nároky a KGB se s tím netají. Putin samozřejmě ví, že potřebuje silnou základnu a hostitele pro své rejdy na západě, nejde tu tedy o vlastenectví či dobré úmysly, už vůbec ne směrem k nám.

A jeho politica je i v rozporu s postoji JFK - ten byl zastáncem malého, ale silného jádra, ovšem za snižování státního rozpočtu na minimum. Nikoli tedy socialistická obluda, jež se míchá do všeho a všech. A KGB komunisti jsou, to není tajemství.

376762

11.02.2020 04:34

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

A co prolhaný a agresívní východ?

376782

11.02.2020 04:40

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Já nepopírám, že Krym a východní Ukrajina byly ruské, ale vede se tu diskuze na toto téma, kdy se toto celé zpochybňuje z různých důvodů, hlavně na objednávku USA. Co ale tvrdím, že dneska budete obhajovat Rusko a jeho 'legitimní zájmy' a zítra oni budou zpochybňovat ty vaše. Od nepaměti to byli zrádci a naši nepřátelé.

376783

11.02.2020 17:08

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Podle žádných statistik. Pokud vám nic neříkají KGB a CIA, čtěte konspirační teorie. A můžete tuhle otázku položit také kolegovi, kterému jsem odpovídal.

376803

11.02.2020 17:14

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Proč si dáváte přezdívku libertarian? To na vás poněkud nesedí, nehledě na to, že odpovídáte na takový prostoduchý komentář nějakého ubožáka. Mimochodem, na ČT se nedívám již hodně dlouho, nemám TV a ani neplatím a nebudu platit koncesionářské poplatky. Můžete to vy říci o sobě?

376805

12.02.2020 06:47

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Podívejte lidičky na tohohle trolla! Zmínim tu ubožáka a jeho prostoduché komentáře a tenhle se hned ozve jako potrefená husa. Vždycky, když zmíním podstatnou pravdu, odpoví urážkami a rozhazováním vlastní špíny.

Taky mě pořád posílá za nějakým Jandou a Štětinou, se kterými nemám nic společného a prozrazuje na sebe své vlastnosti. Je to odporný charakter a podlejzavý člověk.

Taky mě obviňuje, že jsem někým placen za šíření pravdy a konspiračních teorií - může to myslet vážně? Pokud ano, tak mi snad závidí můj plat. Ale mohl by někdo platit jemu za tohle? No rusové mají pro tyhle lidi nízký rozpočet, to je známá věc a kvalitní personál jim rozhodně chybí. Vzhledem k tomu, že mě napadá kdykoli, kdy zmíním snahu Ruska expandovat na západ, tak bych tohohle týpka usvědčil jako jejich trolla, a řekl bych mizerně placeného.

A teď se podržte: kolik brali zde na jihu místní provládní trollové za vlády 'socialistů'? Je to přes 50 tisíc Kč měsíčně - mluvíme o oficiálně chudých zemích! A tihle proruští prý mají až 8x méně - je tohle vůbec možné? [zmaten]

376822

12.02.2020 18:36

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Jakým blábolům a jakým cílům? Na co nemám? Jaké porovnávání? Přečtěte si něco o historii, SSSR a komunizmu. Evidentně nevíte, o čem mluvíte, nebo to předstíráte. Pokud vám chybí znalosti, tak nemáte proč se míchat do těchto diskuzí, pokud tedy nejste další nasraný a špatně placený troll. Evidentně jim tam chybí kvalitní personál. [cool]

376857

13.02.2020 20:08

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Žádná 'pomoc' tu z vaší strany není nutná - jste zbytečný. O zločinech USA referuji sám - mohu si to v rámci nestrannosti dovolit. Co se týká agrese velmocí, obecně proruští trollové 'pozapomínají' na agresi vůči Afgánistánu a v neposlední řadě proti našim zemím ve středu Evropy, tedy u nás rok 1968. Chtějí po nás odpuštění na straně jedné, ospravedlnění na straně druhé, samozřejmě tak, aby mohli něco podobného zopakovat.

A mimochodem, na Vietnamu se OBĚ velmoci dohodli, tím jsou OBĚ velmoci vinné, i přesto, že USA zabili více lidí a vydělali více peněz. Vždy, když něco podobného zmíním, tak tím ty trolly popudím a oni se jen snižují k primitivním urážkám a popírání pravdy. Aspoň mi tím dávají za pravdu. [cool]

376889

13.02.2020 20:33

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Skutečně? Je zajímavé, že na jisté stránky historie jaksi 'pozapomínáte'. Nevím, o jaké 'omáčce bez obsahu' mluvíte, ale odpovídám jasně, zpříma a narovinu - to o sobě nemůže říci jediný z těchto trollů. A mimochodem - kde je ta vaše 'omáčka s obsahem', když znáte tolik tu historii?

376891

13.02.2020 20:41

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Neurážejte jej, on za to nemůže. Už jsem se mu pokoušel vysvětlit, že proti ruským skalárním zbraním je mu čepice z alobalu na nic, ale odmítá to brát na vědomí. Nechte ho být, ale starejte se, abyste nebyl další na řadě a nedostal se do stejné situace, jako on. Také byste si možná mohl změnit přezdívku. [chechtot]

376892

13.02.2020 21:18

Zbraň nebo nákaza?

Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Děkuji uživatelům Pepina a Pacholíček za informace.
Jinak, je to jasné: čínská vláda je v tom až po uši!
Jak můžou tvrdit, že 'virus nebyl modifikován'? Neřekli 'u nás' nebo 'námi', nebo tak něco - prostě popírají pravdu. A z laboratoře uniknout samovolně nemůže. Pokud je komunistická čínská vláda tak starostlivá o své ovečky, proč nezajistí např. vitamíny C (K a další), když lidé po celém světě potvrzují potřebné posílení imunity i v případě této nemoci? Místo toho prázdné regály a represe - prostě sovětský sen! Taky je tu absence jistých zakázaných slov, např. 'Koloidní Stříbro' nebo 'MMS'!

Samozřejmě, zmíněná 'spolupráce' s americkými laboratořemi, jež mají v tomto oboru praxi, mluví sama za sebe. Opět ti samí... ILUMINÁTI [naštvaný]

376894

14.02.2020 00:06

Zbraň nebo nákaza?

RE: Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Skutečně nevím, na kolik, ale jsem toho názoru, že je to koordinováno 'shora', tedy na úrovni vlády 'za vládou', neboli deep-state či iluminátů. I kdyby komunisté milovali své ovce sebevíce (což nemilujou), tak rozkaz je rozkaz. Např. u nás proces s Miladou Horákovou a Slánským byl také rozkázán 'shora', tedy KGB/CIA/stínová vláda, přestože vraždili své vlastní kolegy, ať se jim to líbilo, nebo ne.

Jinak iluminátům se říká, že populace půjde na cca 500 miliónů (někdy 1-2 miliardy, apod.), ale neřekne se jim, že to plánují na cca 120, jinak by totiž nesouhlasili. I ten největší blb z nich by si spočítal, že dojde i na něj. A tak jak oni lžou a zabíjejí, stejnou měrou to postihne i je. Jak říkal Nikolaj Levašov: ,,Oni (sociální parazité) jednají na základě mylných konceptů." A měl pravdu.

376898

je jejich cílem a je to známo už hodně dlouho. Pronásledovat lidi za publikace na internetu a paragraf 7B jsou taky protiústavní a proto to chtějí takto legalizovat - to znamená diktaturu. Jestliže tam už teď mají mezinárodní smlouvy prioritu nad samotnou ústavou, jsme už hodně ztraceni a pokud tento problém nevyřešíme my, 'vyřeší' on nás, jak by řekl Nikolaj Levašov.

Jsou to grázlové, jež nezůstanou jen u slov a politických nátlaků, ale jsou schopni mnohem horších zvěrstev, než 'jen' vybírat úplatky za špínu od 'šéfů' ještě horších, než jsou oni. Už se různě spekulovalo o možných útocích na jaderné elektrárny nebo chemičky, popř. 'false flag' s atomovkou někde v centru české vlasti - Pražský Hrad/Vyšehrad, apod.

Tohle jsou psychopati a zbavit se jich nebude nijak lehké ani bezbolestné. Vstupujeme do nejhoršího období naší historie, jež může znamenat náš konec.

376965

06.03.2020 01:14

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Vidím neustálé snahy o bagatelizaci a ospravedlnění invaze z roku 1968. Samozřejmě vzali další státy, aby v tom nebyli sami, ale to z nich nedělá svatoušky. Dalším trikem je argument, že SSSR již neexistuje, ale takto bychom pak mohli argumentovat, že v r. 1945 nás osvobodil SSSR a ne Rusko - stejný nesmysl.

Samozřejmě, že máme poskoky po boku USA kdoví kde všude, ale co s tím teď můžeme udělat? To podle mě neospravedlňuje zničení země, jak varoval Eduard Beneš. Rozdělení Československa mají na svědomí taky rusáci (pravda na příkaz 'shora') a dneska jich tu máme opět na stovky tisíc, ale teď již s právem na občanství, což je fatální. A jak již dnes chápou naší suverenitu, ukazuje kauza Torubarov. Takže to není jen Německo a USA, jež si nárokují nás ovládat nebo dokonce obsadit, ale v první řadě právě Rusko! Také mají evidentně největší podíl na tunelování českých firem.

A jak již varovali lidé z tajných služeb dalších zemí v souvislosti s násilným pronikáním rusů do vybraných lokalit - zabijí každého, kdo se jim postaví do cesty. I jejich úspěchy stojí na zločinech.

377320

06.03.2020 18:35

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Nesmyslného příspěvku? No jste to vy, kdo se schovává za anonymitou. Já nevidím žádný důvod zde nyní teoretizovat nad tím, jak bychom dopadli bez německé agrese.

A co se týká ruského rozkrádání - zkuste jim to zakázat a uvidíte! Je to zločinecká mafie, která zavraždí nebo jinak eliminuje každého, kdo se jim postaví do cesty, jak jsem již řekl.

A co se týká roku 1968, ne, není to jen o rozstřílené fasádě, je tam závažný dopad dlouhodobého charakteru a většina lidí tu špičku ledovce vidí. Pokud ne vy, je to vaše chyba a je to zde váš příspěvek, jež je nesmyslný. [cool]

377337

06.03.2020 18:59

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Vaše úroveň a inteligence nestačí na to, abyste byl schopen určit vývoj událostí bez intervence SSSR. Pokud by to bylo automaticky vítězství Německa (o tom se dá spekulovat), už jste si to přečetl jinde, že by to neznamenalo nic dobrého pro nikoho, ani pro němce (tedy pokud...). To jste četl možná správně, až potud, nic víc.

Co se týká roku 1968, tam jsme na opačné straně barikády. Já, narozdíl od vás, každopádně nesouhlasím s tím, být někomu podřízen na 'jeho dvorečku'. Pokud vy ano, to jste pak tím, z čeho obviňujete ostatní, přinemenším.

Další téma: jaksi 'pozapomínáte', (třeba nejste-li další komunista, že?), že v té době byly jaksi jiné poměry a nesmysly typu exekuce jsou produktem dnešní společnosti, tedy 'postdemokracie' infiltrované právě komunisty. Během 70. a 80. let došlo na západě k četným pokrokům jak ohledně lidských práv, tak životní úrovně, zatímco my jsme vydělávali málo a nesměli jsme cestovat ani mluvit. To byl BORDEL a KOMUNISMUS, který NÁM sem rusáci přinesli, tedy žádný 'pořádek na svém dvorku'.

A na závěr: SSSR by neporazil Německo bez materiální a vojenské pomoci USA. Ze stejné pozice bych dneska mohl tvrdit, že američtí podnikatelé mají díky tomu právo na přírodní bohatství Ruska - jak se vám takové tvrzení bude líbit?

A ještě perlička na konec: Německo nebylo poraženo vojenskou silou, ale politickou dohodou. Bez ní je krajně nejisté, jak by ta celá válka dopadla.
BÁC, a teď to máte... [naštvaný]

377339

06.03.2020 23:33

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Zde šlo o to, že někteří argumentují tím, že jestliže již SSSR neexistuje, za okupaci tedy není nikdo zodpovědný, což je podle mě falešné tvrzení, podstrčené těmi, jež mají další nekalé úmysly s našimi národy.

A co se týká toho odkazu - ano, vyhráli komunisté, ale dle mého názoru byly volby zmanipulované. Taky nastolení samotného komunizmu bylo za hrozby invaze SSSR - ani samotní komunisté neměli zájem na puči.

A západ nás zradil - to už samozřejmě i před válkou, pak na základě Jaltské dohody, ale svoboda tím nepřestává mít hodnotu. A ano, rusů zemřelo zdaleka nejvíce - to byl taky hlavní cíl té války, ale neosporavedlňuje to vlastizradu a zločiny, protože můžeme situaci vynahradit jinými aktivitami.

A že nás rusové nechtějí zničit? Z dlouhodobého hlediska se to stane i tak, pokud tento vývoj dovolíme. Až to uvidíte na vlastní oči, bude pozdě.

377348

07.03.2020 16:24

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Pokud má jít prasnice na porážku, jak vysvětlíte, že ji hospodář nechá vyvrhnout selata? A být sprostý lhář není normální, tedy ne podle mě. Netvrdím, že se nemohu mýlit, protože pracujeme s historickými daty z externích zdrojů, ale v mých dlouhosáhlých komentářích lži nenajdete.

Začněte používat rozum, víte-li, co to je, nebo máte-li nějaký. Zatím to stačilo jen na to, abyste se schovával za anonymitou, vy "presstitutko". [cool]

377357

07.03.2020 16:39

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Žádné nesmysly. To váš komentář je přinejmenším sporný. Jeden pohled je ten, který předkládáte, ale druhý, který dává i nějaký smysl, je ten, že nebýt amerických potravin a zbraní, situace na Uralu by se neobrátila tak snadno, jak se stalo, nebo vůbec ne. Jinými slovy, Rusko by mohlo prohrát.

Mám svědectví přímo z fronty, že (zřejmě ještě před) americkou pomocí, byli hnáni rusové beze zbraní nebo jen s lopatkami, apod. proti kulometům, za neuvěřitených ztrát. Prostě zbraně nebyly, jídlo taky ne a Stalin psychopat. Popravdě nemohu ale dělat celkový rozbor ze všech front naráz - to už by chtělo podrobnější průzkum. Ale tak to bylo.

Ano, nejtěžší boje se odehrály na východě a amíci to měli o dost snažší, to nepopírám, ale nic to nemění na mé pravdě. Ta pomoc měla přicházet mj. přes Afgánistán a asi i Pacifik. [cool]

377358

08.03.2020 17:17

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

To je zajímavé, ještě na škole jsme tato témata probírali se zatvrzelými komunisty a oni tato fakta o dodávkách znali uznávali. Ano, Leningrad byl totální fiasko, proto snad poté zvolili jiné trasy. Ten Áfgánistán vím, ale překvapuje mě ta reakce. A víte, že financování SSSR ze strany USA pokračovalo i po válce? No a včetně dodání jaderných zbraní! Překvapí vás i toto? Ale ano, divočina to je.

A co se týká Ruska, řekl bych, že je to naopak. Lze jej porazit, ale ne vyhladit.

(A hele plácněte někdo tu mouchu tam ať už tady neotravuje. ) [chechtot]

377372

11.03.2020 18:21

Důvod, pro který Severní Korea tolik nenávidí Spojené státy americké

Aby toho nebylo málo...

siky 181.?.?.?

Je nutno podotknout, že jaderné zbraně a jejich technologie dodali nepříteli opět američané. SSSR dostal nejen technologie, ale i min. jednu finkční bombu. Severní Korea dostala reaktory firmy ABB v 90. letech. Bez znínek o ukradených zbraních z přímo Ruska. Je to celé zhovadilost.

377418

12.03.2020 12:11

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

Nezamlouvá se mi to

siky 181.?.?.?

Velice často se tu opomíjí potřeba vitamínu C pro boj s infekcemi a D, pokud jde o oblast s nedostatkem slunce. Taky si všímám 'zakázaných' termínů, jako třeba 'koloidní stříbro' či MMS, které mají úžasný efekt proti řadě nemocí a nikdo si netroufne je zmínit.

V neposlední řadě, je to uměle vytvořená a šířená infekce, ale její protagonisté za to souzeni nebudou, narozdíl od těch, co nenodržují karanténu. [naštvaný]

377429

14.03.2020 02:09

Důvod, pro který Severní Korea tolik nenávidí Spojené státy americké

RE: Aby toho nebylo málo...

siky 181.?.?.?

Prašivý trolle! Říká se 'dobrého nepálí', ale vaši existenci pálí pravda jako čert. Pro vás její šíření ten nejhorší hřích, protože díky ní ztrácíte smysl. A ještě se schováváte za anonymitu. [vyplazený jazyk]

377477

18.03.2020 00:40

Ke koroně a světu

RE: Myslím, že je to o dost horší

siky 181.?.?.?

Vidíte, nejste špatný člověk. Rozhodně vám to myslí... [smích]

377621

19.03.2020 21:31

Ke koroně a světu

RE: Myslím, že je to o dost horší

siky 181.?.?.?

No nejsem, ale vy se jevíte jako další ukřivděný troll, který své urážky schovává za anonymitu. Měli jste tu minulé diskuze, že?

377680

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 0

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 639 464