Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané siky

Nalezeno 257 příspěveků, 159 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

19.03.2020 21:31

Ke koroně a světu

RE: Myslím, že je to o dost horší

siky 181.?.?.?

No nejsem, ale vy se jevíte jako další ukřivděný troll, který své urážky schovává za anonymitu. Měli jste tu minulé diskuze, že?

377680

18.03.2020 00:40

Ke koroně a světu

RE: Myslím, že je to o dost horší

siky 181.?.?.?

Vidíte, nejste špatný člověk. Rozhodně vám to myslí... [smích]

377621

14.03.2020 02:09

Důvod, pro který Severní Korea tolik nenávidí Spojené státy americké

RE: Aby toho nebylo málo...

siky 181.?.?.?

Prašivý trolle! Říká se 'dobrého nepálí', ale vaši existenci pálí pravda jako čert. Pro vás její šíření ten nejhorší hřích, protože díky ní ztrácíte smysl. A ještě se schováváte za anonymitu. [vyplazený jazyk]

377477

12.03.2020 12:11

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

Nezamlouvá se mi to

siky 181.?.?.?

Velice často se tu opomíjí potřeba vitamínu C pro boj s infekcemi a D, pokud jde o oblast s nedostatkem slunce. Taky si všímám 'zakázaných' termínů, jako třeba 'koloidní stříbro' či MMS, které mají úžasný efekt proti řadě nemocí a nikdo si netroufne je zmínit.

V neposlední řadě, je to uměle vytvořená a šířená infekce, ale její protagonisté za to souzeni nebudou, narozdíl od těch, co nenodržují karanténu. [naštvaný]

377429

11.03.2020 18:21

Důvod, pro který Severní Korea tolik nenávidí Spojené státy americké

Aby toho nebylo málo...

siky 181.?.?.?

Je nutno podotknout, že jaderné zbraně a jejich technologie dodali nepříteli opět američané. SSSR dostal nejen technologie, ale i min. jednu finkční bombu. Severní Korea dostala reaktory firmy ABB v 90. letech. Bez znínek o ukradených zbraních z přímo Ruska. Je to celé zhovadilost.

377418

08.03.2020 17:17

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

To je zajímavé, ještě na škole jsme tato témata probírali se zatvrzelými komunisty a oni tato fakta o dodávkách znali uznávali. Ano, Leningrad byl totální fiasko, proto snad poté zvolili jiné trasy. Ten Áfgánistán vím, ale překvapuje mě ta reakce. A víte, že financování SSSR ze strany USA pokračovalo i po válce? No a včetně dodání jaderných zbraní! Překvapí vás i toto? Ale ano, divočina to je.

A co se týká Ruska, řekl bych, že je to naopak. Lze jej porazit, ale ne vyhladit.

(A hele plácněte někdo tu mouchu tam ať už tady neotravuje. ) [chechtot]

377372

07.03.2020 16:39

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Žádné nesmysly. To váš komentář je přinejmenším sporný. Jeden pohled je ten, který předkládáte, ale druhý, který dává i nějaký smysl, je ten, že nebýt amerických potravin a zbraní, situace na Uralu by se neobrátila tak snadno, jak se stalo, nebo vůbec ne. Jinými slovy, Rusko by mohlo prohrát.

Mám svědectví přímo z fronty, že (zřejmě ještě před) americkou pomocí, byli hnáni rusové beze zbraní nebo jen s lopatkami, apod. proti kulometům, za neuvěřitených ztrát. Prostě zbraně nebyly, jídlo taky ne a Stalin psychopat. Popravdě nemohu ale dělat celkový rozbor ze všech front naráz - to už by chtělo podrobnější průzkum. Ale tak to bylo.

Ano, nejtěžší boje se odehrály na východě a amíci to měli o dost snažší, to nepopírám, ale nic to nemění na mé pravdě. Ta pomoc měla přicházet mj. přes Afgánistán a asi i Pacifik. [cool]

377358

07.03.2020 16:24

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Pokud má jít prasnice na porážku, jak vysvětlíte, že ji hospodář nechá vyvrhnout selata? A být sprostý lhář není normální, tedy ne podle mě. Netvrdím, že se nemohu mýlit, protože pracujeme s historickými daty z externích zdrojů, ale v mých dlouhosáhlých komentářích lži nenajdete.

Začněte používat rozum, víte-li, co to je, nebo máte-li nějaký. Zatím to stačilo jen na to, abyste se schovával za anonymitou, vy "presstitutko". [cool]

377357

06.03.2020 23:33

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Zde šlo o to, že někteří argumentují tím, že jestliže již SSSR neexistuje, za okupaci tedy není nikdo zodpovědný, což je podle mě falešné tvrzení, podstrčené těmi, jež mají další nekalé úmysly s našimi národy.

A co se týká toho odkazu - ano, vyhráli komunisté, ale dle mého názoru byly volby zmanipulované. Taky nastolení samotného komunizmu bylo za hrozby invaze SSSR - ani samotní komunisté neměli zájem na puči.

A západ nás zradil - to už samozřejmě i před válkou, pak na základě Jaltské dohody, ale svoboda tím nepřestává mít hodnotu. A ano, rusů zemřelo zdaleka nejvíce - to byl taky hlavní cíl té války, ale neosporavedlňuje to vlastizradu a zločiny, protože můžeme situaci vynahradit jinými aktivitami.

A že nás rusové nechtějí zničit? Z dlouhodobého hlediska se to stane i tak, pokud tento vývoj dovolíme. Až to uvidíte na vlastní oči, bude pozdě.

377348

06.03.2020 18:59

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Vaše úroveň a inteligence nestačí na to, abyste byl schopen určit vývoj událostí bez intervence SSSR. Pokud by to bylo automaticky vítězství Německa (o tom se dá spekulovat), už jste si to přečetl jinde, že by to neznamenalo nic dobrého pro nikoho, ani pro němce (tedy pokud...). To jste četl možná správně, až potud, nic víc.

Co se týká roku 1968, tam jsme na opačné straně barikády. Já, narozdíl od vás, každopádně nesouhlasím s tím, být někomu podřízen na 'jeho dvorečku'. Pokud vy ano, to jste pak tím, z čeho obviňujete ostatní, přinemenším.

Další téma: jaksi 'pozapomínáte', (třeba nejste-li další komunista, že?), že v té době byly jaksi jiné poměry a nesmysly typu exekuce jsou produktem dnešní společnosti, tedy 'postdemokracie' infiltrované právě komunisty. Během 70. a 80. let došlo na západě k četným pokrokům jak ohledně lidských práv, tak životní úrovně, zatímco my jsme vydělávali málo a nesměli jsme cestovat ani mluvit. To byl BORDEL a KOMUNISMUS, který NÁM sem rusáci přinesli, tedy žádný 'pořádek na svém dvorku'.

A na závěr: SSSR by neporazil Německo bez materiální a vojenské pomoci USA. Ze stejné pozice bych dneska mohl tvrdit, že američtí podnikatelé mají díky tomu právo na přírodní bohatství Ruska - jak se vám takové tvrzení bude líbit?

A ještě perlička na konec: Německo nebylo poraženo vojenskou silou, ale politickou dohodou. Bez ní je krajně nejisté, jak by ta celá válka dopadla.
BÁC, a teď to máte... [naštvaný]

377339

06.03.2020 18:35

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Nesmyslného příspěvku? No jste to vy, kdo se schovává za anonymitou. Já nevidím žádný důvod zde nyní teoretizovat nad tím, jak bychom dopadli bez německé agrese.

A co se týká ruského rozkrádání - zkuste jim to zakázat a uvidíte! Je to zločinecká mafie, která zavraždí nebo jinak eliminuje každého, kdo se jim postaví do cesty, jak jsem již řekl.

A co se týká roku 1968, ne, není to jen o rozstřílené fasádě, je tam závažný dopad dlouhodobého charakteru a většina lidí tu špičku ledovce vidí. Pokud ne vy, je to vaše chyba a je to zde váš příspěvek, jež je nesmyslný. [cool]

377337

06.03.2020 01:14

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Vidím neustálé snahy o bagatelizaci a ospravedlnění invaze z roku 1968. Samozřejmě vzali další státy, aby v tom nebyli sami, ale to z nich nedělá svatoušky. Dalším trikem je argument, že SSSR již neexistuje, ale takto bychom pak mohli argumentovat, že v r. 1945 nás osvobodil SSSR a ne Rusko - stejný nesmysl.

Samozřejmě, že máme poskoky po boku USA kdoví kde všude, ale co s tím teď můžeme udělat? To podle mě neospravedlňuje zničení země, jak varoval Eduard Beneš. Rozdělení Československa mají na svědomí taky rusáci (pravda na příkaz 'shora') a dneska jich tu máme opět na stovky tisíc, ale teď již s právem na občanství, což je fatální. A jak již dnes chápou naší suverenitu, ukazuje kauza Torubarov. Takže to není jen Německo a USA, jež si nárokují nás ovládat nebo dokonce obsadit, ale v první řadě právě Rusko! Také mají evidentně největší podíl na tunelování českých firem.

A jak již varovali lidé z tajných služeb dalších zemí v souvislosti s násilným pronikáním rusů do vybraných lokalit - zabijí každého, kdo se jim postaví do cesty. I jejich úspěchy stojí na zločinech.

377320

je jejich cílem a je to známo už hodně dlouho. Pronásledovat lidi za publikace na internetu a paragraf 7B jsou taky protiústavní a proto to chtějí takto legalizovat - to znamená diktaturu. Jestliže tam už teď mají mezinárodní smlouvy prioritu nad samotnou ústavou, jsme už hodně ztraceni a pokud tento problém nevyřešíme my, 'vyřeší' on nás, jak by řekl Nikolaj Levašov.

Jsou to grázlové, jež nezůstanou jen u slov a politických nátlaků, ale jsou schopni mnohem horších zvěrstev, než 'jen' vybírat úplatky za špínu od 'šéfů' ještě horších, než jsou oni. Už se různě spekulovalo o možných útocích na jaderné elektrárny nebo chemičky, popř. 'false flag' s atomovkou někde v centru české vlasti - Pražský Hrad/Vyšehrad, apod.

Tohle jsou psychopati a zbavit se jich nebude nijak lehké ani bezbolestné. Vstupujeme do nejhoršího období naší historie, jež může znamenat náš konec.

376965

14.02.2020 00:06

Zbraň nebo nákaza?

RE: Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Skutečně nevím, na kolik, ale jsem toho názoru, že je to koordinováno 'shora', tedy na úrovni vlády 'za vládou', neboli deep-state či iluminátů. I kdyby komunisté milovali své ovce sebevíce (což nemilujou), tak rozkaz je rozkaz. Např. u nás proces s Miladou Horákovou a Slánským byl také rozkázán 'shora', tedy KGB/CIA/stínová vláda, přestože vraždili své vlastní kolegy, ať se jim to líbilo, nebo ne.

Jinak iluminátům se říká, že populace půjde na cca 500 miliónů (někdy 1-2 miliardy, apod.), ale neřekne se jim, že to plánují na cca 120, jinak by totiž nesouhlasili. I ten největší blb z nich by si spočítal, že dojde i na něj. A tak jak oni lžou a zabíjejí, stejnou měrou to postihne i je. Jak říkal Nikolaj Levašov: ,,Oni (sociální parazité) jednají na základě mylných konceptů." A měl pravdu.

376898

13.02.2020 21:18

Zbraň nebo nákaza?

Konečný verdikt

siky 181.?.?.?

Děkuji uživatelům Pepina a Pacholíček za informace.
Jinak, je to jasné: čínská vláda je v tom až po uši!
Jak můžou tvrdit, že 'virus nebyl modifikován'? Neřekli 'u nás' nebo 'námi', nebo tak něco - prostě popírají pravdu. A z laboratoře uniknout samovolně nemůže. Pokud je komunistická čínská vláda tak starostlivá o své ovečky, proč nezajistí např. vitamíny C (K a další), když lidé po celém světě potvrzují potřebné posílení imunity i v případě této nemoci? Místo toho prázdné regály a represe - prostě sovětský sen! Taky je tu absence jistých zakázaných slov, např. 'Koloidní Stříbro' nebo 'MMS'!

Samozřejmě, zmíněná 'spolupráce' s americkými laboratořemi, jež mají v tomto oboru praxi, mluví sama za sebe. Opět ti samí... ILUMINÁTI [naštvaný]

376894

13.02.2020 20:41

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Neurážejte jej, on za to nemůže. Už jsem se mu pokoušel vysvětlit, že proti ruským skalárním zbraním je mu čepice z alobalu na nic, ale odmítá to brát na vědomí. Nechte ho být, ale starejte se, abyste nebyl další na řadě a nedostal se do stejné situace, jako on. Také byste si možná mohl změnit přezdívku. [chechtot]

376892

13.02.2020 20:33

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Skutečně? Je zajímavé, že na jisté stránky historie jaksi 'pozapomínáte'. Nevím, o jaké 'omáčce bez obsahu' mluvíte, ale odpovídám jasně, zpříma a narovinu - to o sobě nemůže říci jediný z těchto trollů. A mimochodem - kde je ta vaše 'omáčka s obsahem', když znáte tolik tu historii?

376891

13.02.2020 20:08

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Žádná 'pomoc' tu z vaší strany není nutná - jste zbytečný. O zločinech USA referuji sám - mohu si to v rámci nestrannosti dovolit. Co se týká agrese velmocí, obecně proruští trollové 'pozapomínají' na agresi vůči Afgánistánu a v neposlední řadě proti našim zemím ve středu Evropy, tedy u nás rok 1968. Chtějí po nás odpuštění na straně jedné, ospravedlnění na straně druhé, samozřejmě tak, aby mohli něco podobného zopakovat.

A mimochodem, na Vietnamu se OBĚ velmoci dohodli, tím jsou OBĚ velmoci vinné, i přesto, že USA zabili více lidí a vydělali více peněz. Vždy, když něco podobného zmíním, tak tím ty trolly popudím a oni se jen snižují k primitivním urážkám a popírání pravdy. Aspoň mi tím dávají za pravdu. [cool]

376889

12.02.2020 18:36

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Jakým blábolům a jakým cílům? Na co nemám? Jaké porovnávání? Přečtěte si něco o historii, SSSR a komunizmu. Evidentně nevíte, o čem mluvíte, nebo to předstíráte. Pokud vám chybí znalosti, tak nemáte proč se míchat do těchto diskuzí, pokud tedy nejste další nasraný a špatně placený troll. Evidentně jim tam chybí kvalitní personál. [cool]

376857

12.02.2020 06:47

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Podívejte lidičky na tohohle trolla! Zmínim tu ubožáka a jeho prostoduché komentáře a tenhle se hned ozve jako potrefená husa. Vždycky, když zmíním podstatnou pravdu, odpoví urážkami a rozhazováním vlastní špíny.

Taky mě pořád posílá za nějakým Jandou a Štětinou, se kterými nemám nic společného a prozrazuje na sebe své vlastnosti. Je to odporný charakter a podlejzavý člověk.

Taky mě obviňuje, že jsem někým placen za šíření pravdy a konspiračních teorií - může to myslet vážně? Pokud ano, tak mi snad závidí můj plat. Ale mohl by někdo platit jemu za tohle? No rusové mají pro tyhle lidi nízký rozpočet, to je známá věc a kvalitní personál jim rozhodně chybí. Vzhledem k tomu, že mě napadá kdykoli, kdy zmíním snahu Ruska expandovat na západ, tak bych tohohle týpka usvědčil jako jejich trolla, a řekl bych mizerně placeného.

A teď se podržte: kolik brali zde na jihu místní provládní trollové za vlády 'socialistů'? Je to přes 50 tisíc Kč měsíčně - mluvíme o oficiálně chudých zemích! A tihle proruští prý mají až 8x méně - je tohle vůbec možné? [zmaten]

376822

11.02.2020 17:14

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Proč si dáváte přezdívku libertarian? To na vás poněkud nesedí, nehledě na to, že odpovídáte na takový prostoduchý komentář nějakého ubožáka. Mimochodem, na ČT se nedívám již hodně dlouho, nemám TV a ani neplatím a nebudu platit koncesionářské poplatky. Můžete to vy říci o sobě?

376805

11.02.2020 17:08

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Podle žádných statistik. Pokud vám nic neříkají KGB a CIA, čtěte konspirační teorie. A můžete tuhle otázku položit také kolegovi, kterému jsem odpovídal.

376803

11.02.2020 04:40

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

Já nepopírám, že Krym a východní Ukrajina byly ruské, ale vede se tu diskuze na toto téma, kdy se toto celé zpochybňuje z různých důvodů, hlavně na objednávku USA. Co ale tvrdím, že dneska budete obhajovat Rusko a jeho 'legitimní zájmy' a zítra oni budou zpochybňovat ty vaše. Od nepaměti to byli zrádci a naši nepřátelé.

376783

11.02.2020 04:34

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: Putin a KGB

siky 181.?.?.?

A co prolhaný a agresívní východ?

376782

10.02.2020 11:48

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

Putin a KGB

siky 190.?.?.?

Putin musí užívat špinavé metody, aby se udržel u moci. Vedle psychotronických zbraní a zastrašování oponentů je to také jejich systematické vyvražďování. A nejsou to jen 'oligarchoivé' či američtí agenti, kteří by měli ohrozit Rusko, ale také např. Nikolaj Levašov a jeho žena Světlana. Dneska uznáme jejich legitimní nároky na Krym a východní Ukrajinu a zítra budou chtít zabrat nás. Už dneska si na naši zemi dělají nároky a KGB se s tím netají. Putin samozřejmě ví, že potřebuje silnou základnu a hostitele pro své rejdy na západě, nejde tu tedy o vlastenectví či dobré úmysly, už vůbec ne směrem k nám.

A jeho politica je i v rozporu s postoji JFK - ten byl zastáncem malého, ale silného jádra, ovšem za snižování státního rozpočtu na minimum. Nikoli tedy socialistická obluda, jež se míchá do všeho a všech. A KGB komunisti jsou, to není tajemství.

376762

07.02.2020 07:58

Nepřátelská média a násilí namířené proti bělochům

Média v rukou židů?

siky 181.?.?.?

Jaký překvapení, že používají barevný k jejich tajný válce proti bílým. Oni velice dobře vědí, že běloši jako první přestanou tolerovat jejich sociálně-parazitický rejdy a tak útočí jako první. Barevnými se snadno manipuluje - stačí je poštvat na základě nějakýho nesmyslu, zaplatit jim za účast na násilné akci nebo je uplatit darováním mobilu či tenisek - vždy podle potřeby. U bílých se tento typ lidí o něco hůře hledá a tak nás považují za hrozbu.

376666

28.01.2020 03:40

Rodina je základ státu

Je to nebezpečná situace

siky 190.?.?.?

Pokud se tohle nechá být, další generace bude bez možnosti porovnat stav s normálem a tato diktatura a komunismus už se tak nebudou nazývat - bude to cosi normálního a nezpochybnitelného. Je nutno si vzpomenout, že naše společnost přežila především právě díky lidem jež porušovali zákony a rozkazy - a teď je ten čas. Už přḯklad Barnevernu mluví sám za sebe - lidi, co se drželi zákonů, již své děti nikdy neviděli a do jisté míry by bylo možné říci... 'dobře jim tak'. Jak může ještě někdo dneska věřit takovému ksindlu a ještě do toho cpát peníze? Nechápu!

Teď tu máme milion chilek, ale až se ukáže, co jsou zač, bude nutno opět reagovat. Zorganizovat to znova, ve velkém a ufinancovat to z vlastního a ne z peněz Rotchildů. To se zdá být ale prakticky nemožné, i s ohledem na zneužití psychotronických zbraní, jež každou spontánní revoluci zastaví a drží mysli těchtoi ubožáků v šachu a neschopnosti přirozeně reagovat na situaci. Tahle diktatura se tu plánuje instalovat na pěkně dlouho, tj. prakticky navždy. [naštvaný]

376431

22.01.2020 06:04

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

RE: Teslovy technologie z Atlantidy

siky 181.?.?.?

To mi teď všichni odpovídají anonymě ze strachu?
Atlantida měla energii ze speciáních krystalů a ty mají být příčinou určitých anomálií v Bermudském trojúhelníku. Spolu s Teslovou cívkou tam mají úlohu skalární vlny, to ano, ale dle mého názoru jiným způsobem. Vojensko-průmyslový komplex řadu těchto technologií má a využívá je, zatímco my sereme Grétu pálením ropy a platíme, jak mourovatý. Teď jde o to, aby Teslovy energie sloužili právě nám a Zemi, a nikoli jim. A aby se tento scénář udržel (nyní s 'atomy pro mír'), zabíjejí kvůli tomu hlava-nehlava, jak jsem řekl. To se týká i Putinů. [naštvaný]

376294

21.01.2020 13:31

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

RE: A co Teslovy technologie?

siky 181.?.?.?

Tady vidím, že jsem zase popudil místní trolly další relevantní informací. A že se ptáte kdo? No kdo asi, než jisté frakce bezpečnostních složek. Tím laserem by do oka by měli posvítit vám, alespoň pár desítek wattů. I kdyby se vám z toho nerozsvítilo, tak tu přinejmenším není co zkazit. [vyplazený jazyk]

376275

21.01.2020 04:03

Atomy pro mír vs. Atomy pro válku: Jediné řešení pro íránsko-americké vztahy

A co Teslovy technologie?

siky 181.?.?.?

Atomová energetika stejně jako ropná je zájmem určitých mocenských spolků. Ale pokud se tu má uplatňovat zájem náš, tak jsou to technologie Nikoly Tesly. Jak kdysi řekli Rotchildové: ,,Cože? Energie zdarma a pro všechny? A kam chcete dát metr?"

Potom nechali Teslovi zbourat věž Wardenclyffe a bylo vymalováno. Po posledních pokusech Tesly o zavedení volné energie jej zavraždili a jeho dokumenty ukradli. Takže já bych se nevracel k 'Atomům pro mír', což je samo o sobě pokrytecký výraz, ale spíše k jeho technologiím, které jsou opravdovým řešením našich problémů.

Rusko i USA je samozřejmě mají, ale z mocenských důvodů je nepustí a plánují zavraždit kohokoli, kdo se jim s tím postaví do cesty a nenechá se koupit.

376256

17.01.2020 10:09

Nasazování chomoutu

RE: Bretschneider

siky 181.?.?.?

Ano, dopustil jste se zločinu!
To, co jste napsal je bezpochyby předsudečná nenávist a pokud ne, tak by si to tak lidé mohli stejně vyložit. Také jste se dopustil zločinu podněcování nenávisti a ještě ke všemu jste znevážil činnost našich bezpečnostních složek a politiků, protože ve vašem komentáři zaznělo slovo 'debil', což je nepřípustné.

376131

13.12.2019 21:28

Trvalý růst v uzavřeném systému není možný

RE: Pozor na podvodná tvrzení!

siky 190.?.?.?

Neodporují! Je jasné, že mohou existovat korporace, jež nejsou sociálními parazity a naopak - to snad nemusím uvádět. Nevím, z jaké pozice si chcete 'ujasňovat pojmy', ale místo toho bych vám doporučil následující link:

https://www.zvedavec.org/komentare2011/05/4370-soc...

Co se týká socializmu, termín není definován tak jednoznačně, ale pochopil jej již V. I. Lenin: ,,Socializmus je jen státní kapitalizmus", což mluví samo za sebe. Zasahování do korporací není nutně socialistická politika, pokud se jedná o národní bezpečnost, ekosystém či organizovaný zločin. Bezpochyby ale je spojen s neúměrným zasahováním do běžných firem a domácností: sociálka, exekuce, finančák, atd.

,,Socializmus a otevřené hranice" jsou krédem iluminátů a otevřeně jsou proklamovány jejich agenty, např. společností Google. Děláte si legraci, že jste tím překvapen? Taky si uvědomte, že bohatý kapitalistický svět byl uzavřen pro většinu z nás, ale dnes sem může přivandrovat kdejaký násilník a podporují jej v tom ti samí, kdo rozdělují dotace a omezují volné podnikání - to je snad výmluvné, ne?

A ,,přesun kapitálu" do Číny, samozřejmě, ale kdo tyto podmínky vytvořil, když ne oni? A co se týká ropy, diskuze o tom ponechme stranou, když jsou tu technologie budoucnosti. Ropa již žádnou nemá. Doufám, že jsem vše vyjasnil... [cool]

375336

13.12.2019 01:18

Trvalý růst v uzavřeném systému není možný

Pozor na podvodná tvrzení!

siky 190.?.?.?

Co nám říkali tuneláři v 90. letech? Že prý moc žereme a byli to oni, kdo kradl ve velkém a pustošil naši ekonomiku. Je to stejná rétorika iluminátů - oni vlatní korporace, jež profitují z destrukce a my jsme viníci! Ano, jsme, ale tím, že tuto chátru sociálních parazitů stále tolerujeme a živíme. Pak se nemáme jak divit, že nás chtějí vyvraždit a zavádět nesmysly typu 'socializmus a otevřené hranice'.

Jsou to oni, kdo vraždí protagonizátory volné energie, vedle dalších technologií a nám vytýkají spotřebu ropy? Navíc ropa se obnovuje daleko rychleji, než připouští oficiální 'věda', takže ani tam nedostatek nehrozí. Kdo přesunul výrobu do Číny, abychom každý šmejd s olovem a lithiem kupovali 10x nebo 100x častěji?

A finanční systém - ten je hlavním zdrojem nedostatku, protože skze něj neustále vykrádají ekonomiku a tvoří nedostatek všeho. Kdyby tu oni nebyli a měli bychom spravedlivý finanční systém, žádný růst by nebyl nutný, protože by každý vydělal tolik, kolik potřebuje a ještě by měl spousty času i peněz pro sebe, svoje děti nebo staré rodiče či různé projekty.

375311

12.12.2019 05:45

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Přínosnost pro společnost v případě vyspělejších jedinců je dosti obtížné zhodnotit ze strany zaostalejších jedinců. Manžele Levašovovi jsem pochopil jako ty, jež se snaží podkopat parazitický systém, komunismus a zločiny tajných služeb a posunout naši civilizaci směrem (nejen) k přežití (což dneska není zaručeno) a k tomu, aby pro zbytek vesmíru nebyla hrozbou, ale přínosem. To je jeden z důvodů, proč se dostávají pod palbu sociálních parazitů.

CIA a FED jsou fakticky nadřízení americké vlády a jejich 'zakázky' nelze považovat za legitimní. Jsou to spíše rozkazy, zneužití a parazitizmus, proti kterému Levašovovi vystupovali. Ale když myslíte, že je to snadné získat jejich zakázku, zkuste to vy! Obchodní stratég, desinformátor, technik či informatik? Narazíte na jedno: vaše odbornost, úroveň či serióznost nebude dostatečná pro takovou práci, nemluvě o parapsychologii.

A teď to podstatné: kde jsou ony lži Nikolaje Levašova a jeho neetická vyjádření?

[zmaten]

375286

11.12.2019 09:41

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Tak na to, že získal OPAKOVANĚ zakázky od americké vlády to není nijak špatné. Jaké zakázky jste získal vy? [cool]

375267

11.12.2019 09:21

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

A vy nejste cvok? Ptal jsem se vašeho kolegy a ne vás! O původu lidstva se vyjadřují podobně i oficiální vědci, to samé o duchovních bytostech a řada poznatků Levašova byla potvrzena. A koho nevyléčil? V posledních letech měl tak plno, že nemohl většinu lidí vůbec přijmout! Jeho výsledky mluví samy za sebe. A co mluví za vás? [zahanbení]

375265

10.12.2019 16:06

Chvála české rozvážnosti

RE: Oblbování gojimů agentem siky

siky 181.?.?.?

Kde jsou mé lži? Pouze urážíte! Četl jste publikace od Nikolaje Levašova? Děláte překvapeného nebo je to pro vás další 'xido-komuniSSta' nebo něco takového? Pochopil jsem vás jako komunistu, jež obhajuje invazi z roku 1968. 5. Mojžíšova je pro mě kolona... Vaše vystupování je poněkud nekonzistentní a spíše se hodí na vás to, čím napadáte ostatní. [cool]

375250

10.12.2019 06:46

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Co to je za termíny!? Xido, SSoudruh, SSvatý, SSankce, GetSStapo... jeden tu upozorní na zločiny nebo konspirace a spustí se mu takováhle hatlamatilka a navíc urážky všeho typu... to je ale vůl! [naštvaný]

375240

10.12.2019 06:33

Chvála české rozvážnosti

RE: rusům se stýská po Jelcinovi

siky 181.?.?.?

Po Jelcinovi nevím, možná jsou tam takoví, co vzpomínají na SSSR. Je tam značná nespokojenost s Putinem, příkladem je současná důchodová reforma. Zřejmě vědí, že když se tak oslavují úspěchy, mohli by na tom být lépe. Co se týká vítězství ve volbách, je tu také otázka, z koho si mohu vybrat a kdo počítá hlasy. Nicolas Maduro taky 'oficiálně' vyhrál volby, ale nakonec je to podvod, jak také ukazují zkušenosti z Bolívie.

www.zvedavec.org/komentare2019/10/8071-volby-a-kri...

375239

10.12.2019 05:56

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Zmíněná kauza Torubarov mluví sama za sebe. Obecně se ví, že takových je mnoho, není to jen on. Jsou to slova Litviněnka, potvrzená v praxi. A já potvrzuji operaci Golgota, jejíž existenci mám potvrzebou přímo od jejich agentů. Ta se netýká jen ČR, ale celé západní Evropy coby součásti nového SSSR, pravděpodobně v rámci iniciativy 'bezpečné zóny' od Lisabonu až po Vladivostok. Pochopil jsem, že by šlo asi o EAU, či podobně.

375238

10.12.2019 05:46

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Jakou plodnou diskuzi, vždyť tu jenom urážíte, napadáte a sám žádné informace nemáte. Antikomunistům říkáte soudruhu a sám stojíte na jejich straně. A na jaké informace z Hromu se odkazujete? Pošlete tedy link, sám jste se přiznal, že ho čtete...

375237

09.12.2019 13:16

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Ano, řada z nich je zapojena do tunelování ekonomiky a nekalé soutěže, v některých případech i násilí proti konkurenci. Vše je kryto jejich tajnými službami.

375223

09.12.2019 13:03

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

siky 181.?.?.?

Ano, ale toto nevyvrací moje informace. Donucení agenti jsou především v zahraničí a bezpochyby vědí, že jejich 'páni' nezávisí na Putinovi - je to spíš jejich zaměstnanec a navíc nahraditelný. Nespokojenost s Putinem je dána vývojem jejich situace a ne zneužitím síly v zahraničí - proti nám. Co se týká Krymu, ten byl připojen za souhlasu jejich obyvatel, ale naše anexe půjde proti naší vůli.

375220

08.12.2019 10:23

Chvála české rozvážnosti

Diskriminace rusů? Co to je?

siky 190.?.?.?

Nedělám si iluze o spravedlnosti českých soudů, ale polemizovat o tom, že nějaký hotel nechtěl ubytovat rusy, mi přijde zcestné.

- Rusové, společně s ukrajinci u nás tvoří nejpočetnější 'menšinu', společně s cikány
- Jsou často zapleteni do násilné trestné činnosti a mají expanzivní tendence
- Jejich plíživou invazi podporují jejich tajné služby a zlikvidují každého, kdo se jim připlete do cesty
- Aplikují tajnou doktrínu na základě odhalení historických pravd, publikovaných manželi Nikolajem a Světlanou Levašovovými.
- Dnes tu máme kontingent větší, než po roce 1968, ale nyní již s nárokováním českého občanství, což je fatální
- Podle odhadů přes 50% z nich mají být agenti, většina z nich donucením
- Jakmile dosáhneme kritické hodnoty - v příštích letech, tato 5. či 6. kolona bude mít vojenské krytí RF, jak oznámil několikrát V. Putin

A teď odpovím já na otázku, co je to skutečná diskriminace rusů:
pokud někdo z nich odmítne spolupráci s jejich tajnými službani, ruská vláda zinscenuje falešný soudní proces a extraditaci 'neposlušného'. V kauze Torubarov dala ruská vláda jasný signál, co to je to ni 'svrchovanost' nejen ČR, jaké jsou jejich skutečné záměry a KDO JE V NAŠÍ ZEMI PÁNEM.

375190

08.12.2019 09:14

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

siky 190.?.?.?

Skutečně? A co tu tedy děláte!? A na jaké ...'hovadiny' se odkazujete? Nebo to asi nikdo nesmí větět, co? Taky si myslím, že většina lidí nechápe, co to je 'antikomunista-neobolševik' - to je dost divný termín. Ale žádný problém, trollové si můžou protiřečit.

375189

07.12.2019 19:51

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: V kamenolomu? To snad ne!

siky 181.?.?.?

A hele, jako potrefená husa zas kejhá tento špatně placený trollík... antikomunistům říká soudruhu a vadí mu odlišné názory a pravda, co? Jenom nemůže říci jaké. Už zase se tu vybarvuje jeho snůška špatných vlastností a liga, za kterou kope. A umlčet mě? To byste rád trollíku, co...? [vyplazený jazyk]

375183

07.12.2019 19:43

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Ne, řekl jsem ře 'lichva a uvěr' nejsou jedno a totéž. A jako příklad jsem před vámi zmínil Lybii před rokem 2011. Nevím, co druhý kolega zamlčuje, ale neuvedl jste nic o té zprávě, která má skončit s úrokováním.

375182

06.12.2019 16:18

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

V kamenolomu? To snad ne!

siky 181.?.?.?

To poněkud nesedí pro demokracii, spíš pro komunisty, ale taková osoba nemůže reprezentovat lidi, pokud to nejsou úplní ignoranti. Ať si myslí a říká, co chce, ale za svoje peníze a mimo veřejné funkce. V těchto situacích je také efektivní řešení seskupit lidi a vyhnat ho fyzicky (za bezmocného přijhlížení policie) z jeho postu - v zahraničí se tomu říká tzv. 'destituce', v ČR to asi neznají, protože jsou zvyklí držet hubu a krok a zobat těmhle sociáním parazitům z ruky drobky z toho, co jim nakradou. Dalším stupněm efektivního nátlaku je tzv. defenestrace - i na to češi taky zapomínají, máme to v historii.

Lepší patolízalové dostanou miliónové dotace a pokud v něčem neposlechnou, snadno o ně přijdou, jako se to děje teď. Na ty vespod se už nedostane, ale jsou tu finanční a jiné úřady, sociálky a exekuce - toť pro gojímy. Takže opět - všichni drží hubu a krok a klepou se strachy.

I v Rusku vládnou židi a troufám si spekulovat, že toto bylo sehrané divadlo, aby nakonec ospravedlnili zábor naší země, jinak to není možné aby dělal do TV takovéto ksichty.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/16643/

A mám návrh na řešení: odstranit sochu Koněva (pro nás v podstatě zrádce) a nahradit ji sochami anonymních ruských vojáků, kteří nemohli za zločiny komunismu, ale zemřeli za osvobození Evropy.

375140

06.12.2019 15:42

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Opět odpovídáte na něco jiného, než jsem uvedl a ani já, ani předchozí kolega jsme neprosazovali úrokování úvěrů. O té zprávě jste také nic nezmínil.

375139

04.12.2019 14:02

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 181.?.?.?

Myslel jsem lichva a úvěr, ne úrok - byl to překlep. V předchozím komentáři stíráte rozdíl mezi lichvou a úvěrem, aniž by to původce jakkoli naznačil. Jinak o té zprávě jsem nic nenašel.

375049

04.12.2019 06:41

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

siky 190.?.?.?

Tady se opět o někoho otíráte, aniž byste se obtěžoval pochopit, co ten člověk chtěl říci. Lichva a úrok není nutně jedno a totéž. Příkladem může být Libye do r. 2011 a inflace byla i za komunistů.

375038

04.12.2019 06:33

Pokrok za třicet let

RE: Stálo to tu všecko za h......

siky 190.?.?.?

Tak tam běžte raději sám, evidentně sem nepatříte... soudruhu!

375037

02.12.2019 18:44

Nepříliš slepá spravedlnost

RE: Je to protiústavní jednání policie

siky 181.?.?.?

A hele další komunistickej lampasák co? Kdybys nebyl zvědavej, tak bys neodpovídal! Komunisti se bavili tím, že dávali zbraně 'lidem' jako ty a výsledek je to, o čem píšu. A tady tvoje rozkazy tady nikdo poslouchat nebude. [vyplazený jazyk]

375010

02.12.2019 02:49

Nepříliš slepá spravedlnost

RE: Je to protiústavní jednání policie

siky 190.?.?.?

Co zas, ty trolle? Mluv jasně, co tam máš!

375003

30.11.2019 17:36

Nepříliš slepá spravedlnost

Je to protiústavní jednání policie

siky 190.?.?.?

Vedle své podvodné úlohy, díky níž předstírá boj proti zločinu, který prakticky spoluvytváří, se dopouští hrubého porušování ústavy. Ať každý zkusí dostat zločince za mříže a uvidí, jak je to těžké. Nebo naopak - bránit se zločinu a vyváznout.

A co se týká Mašínů a železné opony - tady je to dosti komplikované. Byl to Štrougal, kdo v 60. letech prosadil zrušení elektrického plotu. Má ale na účtě jiné závažné zločiny, než dnes tvrdit, 'že věděl'. Všichni věděli a někdo z nás dělá blbce, protože se s komunisty dohodl. A Jakeš byl jen další neškodný mamlas, kterého tam dosadili a proti ostatním byl vcelku bezúhonný - to je taky známý fakt.

Ano, a 'Mašínové by zavraždili každého, kdo by se jim postavil do cesty', ale kdo by se jim postavil do cesty? Ozbrojený pohraničník s rozkazem střílet! A stříleli, ještě na konci 80. let si pamatuji, že na Šumavě zastřelili NEOZBROJENÉHO 16-ti letého chlapce, co se jim připletl do cesty. A takových by měli šetřit!? Kdo další zavraždil 'každého, kdo se jim připletl do cesty'? Komunisté, ale poněkud za jiných okolností, než Mašínové - ti na svobodu utekli, ale komunisté ji zničili. Kdo je tedy hrdina a kdo zločinec? Pro mě je to jasné!

374991

25.11.2019 01:42

Několik krátkých komentářů k fašistickému převratu v Bolívii

Pan Saker lže

siky 190.?.?.?

Nebyl to žádný fašistický převrat a nevím, odkud pocházejí jeho fotografie neonacistů. Jednalo se o převrat podobný našemu 17. listopadu a násilných akcí se dopuštěli spíše stoupenci sesazené vlády. Výkřiky ve videu nebyly ze strany policie - zobrazuje nějaké zatčení a násilí nikde. Takticky nebyly zmíněny smrtící agrese vůči policii a armádě samotné. Samozřejmě, ani u nás to nebyla po listopadu žádná sláva, ale to neznamená, že by byl komunizmus dobrý. Jeho argumenty o legitimních volbách jsou čistě vylhané a on nemůže nevědět, že to, co píše, není pravda.

374855

17.11.2019 04:43

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

Vláda sociálních parazitů

siky 190.?.?.?

Ano, je to vynikající článek a těší mě, že máme doma alespoň pár lidí, kteří si podobných věcí všímají. Jen bych zmínil to důležité:

- sociální parazité toto všechno financují z nám ukradených peněz (hlavně tisk a manipulace makroekonomickými parametry, jimiž vyvolávají různé problémy)
- metoda kontroly obou/všech stran konfliktu - rozděl a panuj
- systematické zneužívání a porušování nejen zákonů, ale i ústavy, §7B
- metoda zneužití lidkých práv vůči nechápajícím: homosexualizmus, očkování jako lidské právo pod pohrůžkou násilí, zmíněná migrace, 'ochrana' soukromí
- neustálé krádeže pomocí zákonů nebo jejich porušováním: pokuty, exekuce, krádeže dětí, likvidace soukromého vlastnictví
- systematické vyvražďování nezávislých kandidátů nebo jejich represe v případě, že se budou moci dostat na důležitý post a nedají se koupit
- konstantní aplikace psychotronických zbraní k manipulaci mas a likvidaci nepohodlných osob (z této situace aktuálně není východiska)
- soustavná likvidace ekosystému s pomocí klimatických zbraní ospravedlňujících jejich agendu řešení problémů, které oni sami vyvolali a svádějí to na nás

O sociálních parazitech publikoval také Nikolaj Levašov, jehož těmi samými psychotronickými zbraněmi nakonec zavraždili. [naštvaný]

374710

04.11.2019 18:38

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Pravda je mezi

siky 181.?.?.?

FSB vyvíjí operace i v zahraničí, ale pravda, rozsáhlejší síte zdají se být spíše pod SVR/GRU a mafie. Říká se, že přes 50% rusů je jim podřízeno a kdo odmítne, dopadne jako pan Torubarov. Ruská invaze do ČR vesele pokračuje. Paradoxně tuto špínu dělal pro rusy např. Blažek z ODS. Z tunelářů komunisti.

Takže pro koho čučkař Koudelka dělá? Pro kohokoli...

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/torubarov-vydan...

374406

01.11.2019 03:34

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Problém není Putin

siky 181.?.?.?

Jak dodává editor... jsou to ONI, lidi z KGB (povětšinou) a jiných oblastí, napojení na ilumináty a mezinárodní bankéře - prakticky neo-komunistická mafie. Možná, že hrozí, že je přestane poslouchat a proto nyní vytvářejí mechanismy, jak se ho zbavit, kdyby něco. Ty požáry na Sibiři - jedná se o psychotronické/klimatické zbraně a ve stejný okamžik probíhaly intervence v Africe i Jižní Americe, za účelem vytvoření osevných ploch a krádeže půdy místním obyvatelům.

On, že nedokáže vysvětlit, o co jde? On o tom nesmí mluvit! Jedno z nejdůležitějších a nejnebezpečnějších zařízení je v Pacifiku pod mořem a odtamtud probíhaly četné intervence. Zmiňoval se o tom Benjamin Fulford a zde měl pravdu... [naštvaný]

374364

23.10.2019 19:13

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Samozřejmě, jak by mohli? Ale ono je toho zatraceně víc - pročtěte si otázky, které z toho vznikly. Navíc policistka si nemůže dovolit nějaké 'nepodložené spekulace', mnoho lidí bylo vyhozeno z práce za mnohem méně.

374265

22.10.2019 20:49

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Jak víte, že nevím když jste to vy, kdo neodpovídá na jednoduché otázky? Já jsem odpověděl a jak už jsem řekl - odcházíte odtud coby onen 'profackovaný parchant'!

374250

22.10.2019 18:28

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Ano, předpokládá se, že došlo k tajné dohodě s Německem a dali američanům i jaderné technologie, díky nimž jednak pokročili v těch svých a zároveň jim to ušetřilo jaderné testy. Došlo tedy rychleji k ostrému nasazení.

374246

22.10.2019 18:20

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Moje otázky necháváte takticky bez odpovědi a ode mě se odpovědí dožadujete. To jsou známky trollingu! Nikdy jsem neřekl, že se jednalo o oficiální proslovy, určené pro veřejnost. 'Vytrubovat' neznamená žádnou tribunu!

Už jsem jasně uvedl, že se jedná o zdroje ALTERNATIVNÍ, nikoli oficiální a neustále to 'opomíjíte', přestože se váš kolega jasně vyjádřil, že 'na ně kašle'! Kdyby na ně kašlal, nedostali bychom se s diskuzí až sem.

Moje odpověď: podle konspiračních terorií a vámi odsuzovaných a neuznávaných alternativních neoficiálních zdrojů, se mělo jednat např. o jednání mezi Rumunskem a Německem, snad v roce 1941-3, nevím přesně, kdy Rumunsko nabízelo vojenskou pomoc a vstup do oficiálního pakru s Německem. Bylo jim řečeno, ať tak nečiní, že 'Německo válku prohraje.'

Moje odpověď.

374245

22.10.2019 00:33

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

To se samozřejmě stalo, ale později. A že se jednalo o průlom - proč by to měli vytrubovat? A vaše patologie nejsou nesmysly? Vy mi dělat mentora nemusíte a nemůžete - nemáte na to!

A pokud zde zmiňujete psychiatra kvůli odlišným politickým názorům, dost možná ho sám potřebujete. Nejste schopen odpovědět na jednoduchopu otázku - jasná patologie!

374228

22.10.2019 00:29

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Jo tak kašlete? To jste na špatné adrese, já nevěřím oficiální propagandě a téměř jakýkoli link uvedu, se trollům líbit nebude. Dokažte tedy vy, proč němci riskovali 'bezůčelově' Junckery nad New Yorkem, pokud nechystali shození atomové bomby?

Vy to všechno chcete ode mě s podpisem ministra, že jo? Vidíte, říkal jsem to. Jste onen 'profackovaný parchant'...

374227

21.10.2019 01:58

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Je to příliš zkratkovité uvažování. Němci byli ve předu, ale byly tam další faktory. Navíc v r. 1943 byl jaderný výzkum pokročilý tak, že byla převaha jasná, ale na realizaci projektů a sériovou výrobu byl zapotřebí čas.

Máte vysvětlení pro radiaci v pohočí Hartz? Máte vysvětlení pro přelety velmi drahých Junckerů nad NY? Dodávky uhlí z Velké Británie přes Holandsko do Německa? Omezování výroby ponorek přes nebetyčný úspěch? Atd., atd..

Nemáte a asi ani Dr. Chocholopušek vám nepomůže. [chechtot]

374209

21.10.2019 01:50

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Tak moje vzetké rýpání? To si mě asi pletete. A jste tedy rozumný člověk, jak to tedy bylo s 911? A David Icke - tedy znáte tu o reptiliánech? Tak kde je ksakru problém? Dvě skupiny financující obě strany konfliktu, je to tak těžké? Děláte blbce ze mě nebo ze sebe? Nepochopil jsem! Snad máte strach ze svého zaměstnavatele...

374208

21.10.2019 01:43

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

https://www.securitymagazin.cz/historie/historie-s...

Další. Děkuji kolegovi za link, je toho více, jen se to poslední dobou těžko hledá.
A teď dokažte, že to není pravda, nebo táhněte, vy... "profackovaný parchante"...!

374207

20.10.2019 17:01

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

A vy budete věřit linkům na kospirační teorie? Asi těžko když tak čtete ten Hrom a mě neustále obviňujete, že z něho čerpám informace.

374199

20.10.2019 16:59

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Neopakuješ, píšeš poprvé. Jeden link mám tady:
https://www.matrix-2001.cz/clanek/nemecke-zazracne...

Není to nic nového, podobná témata se diskutují široce jako konspirašní teorie, i když skrze oficiální vyhledávače jsou stále častěji cenzurované.

Atomové zbraně měly být pouze testovány a připravovány k použití, prvně Manhattan a Londýn, kdy se spojenci divili, co dělá předrahý Juncker nad New Yorkem. Toto je tedy odpověď. Na rusy to měli použít při ústupu a mysleli si, že to byl bojový plyn. Mohly to být neutronky - to nevím. Těch mají rusové dnes min. mnoho tisíc.

Myslíš, že budu považovat za fake takovouto informaci cenzurovanou někým, kdo nám násilím vnucuje povinné očkování a cenzuruje jeho kritiku?

374198

20.10.2019 16:50

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Ty jedna .čovino! Na konspirační teorie se nevykašlu. Který odsuzuju já? Možná si mě s někým pleteš. Jedna věc je oficiální propaganda a tvrzení určený pro veřejnost - tedy pro tebe. Pak se divíš tomu, že to druhé se mezi lidi dostane jen skrze konspirační teorie - t.j. jejich skutečné plány a tedy konspirace. Znáš tu o 11. září? No vidíš, jak jsi pozadu... .čovino!

374197

20.10.2019 04:40

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Troubo! Je známá věc, že vládní činitelé Německa vytrubovali již krátce po začátku války, že prohrají! Tehdy jim nikdo nevěřil. Z vlastního idiotizmu urážḯš ostatní a nemáš na to. [vyplazený jazyk]

374185

19.10.2019 17:10

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Už zase...? "lejzrovou psychotronickou zbraní" - co to je? To jste si vymyslel nebo někde přečetl? Já vám ale ležím pěkně v žaludku, když mě neustále posíláte pryč. A ten Hrom čtete vy a ne já, jak jste se už dříve prozradil. [cool]

374175

19.10.2019 17:07

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Říká ti něco 'Skrytá historie 2. sv. války'? Podle této konspirační teorie Německo a Japonsko prohráli válku 'zradou shora', t.j. Führer + Císař vs. 'spojenci' a následnou komplexní vojensko-politickou dohodou, nikoli faktickou vojenskou porážkou. Doplň si znalosti. Anebo, můžeš klidně věřit oficiálním a cenzurovaným bludům nebo pobírat úplatky za jejich šíření, jako správný troll.

374174

19.10.2019 04:41

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Ano samozřejmě, to tu bylo vždycky, jak jsem již řekl. Velká Británie dodávala tajně uhlí Německu přes Holandsko, jinak by nemohla být válka. Hitlerovi nařídili omezit zbrojní program, hlavně v oblasti ponorek. Když Německo použilo jaderné zbraně proti SSSR, na základě stížnosti s tím museli přestat, jinak by nebylo možné postupovat až do Berlína a válku by vyhráli němci, atd.

Rozbili Izraelcům IS, ale mají plán B a mají i plán C.

374160

18.10.2019 16:18

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

...a spolupracovali i za karibské krize, apod., zatímco jimi kontrolovaný dobytek se klepal strachy o planetu, oni se tajně scházeli a dodnes scházejí, vyměňují si státní tajemství ohrožující národní bezpečnost, apod. Vžycky to tak bylo a dokud to budeme ignorovat, tak tak i nadále bude. Mocenský systém není Netanyahu/Trump/Putin, ale je to rozsáhlá hierarchie, stínová vláda, tajní vládci a tohle jsou jen loutky, které je musí poslouchat. Jsou tam satanisté a ti... to by mi zde nikdo nevěřil.

Takže ano, Netanyahu a Putin spolupracují! [cool]

374153

18.10.2019 16:02

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

RE: Není to jenom tohle!!!

siky 181.?.?.?

Nevím, proč se schováváte za anonymitu. Ne, Putin není pravičák, ale ten, kdo jej ovládá jsou komunisté. Jsou pouze dostatečně inteligentní na to, aby to nevykdákali, jinak by je hnali svinským krokem. Oni totiž potřebují část soukromého sektoru na své straně, aby jej mohli zničit - je stále příliš silný. A G/FB - je přeci známé, že jsou to iluminátské projekty a o iluminátech je zatraceně dobře známo, že je to komunistická verbež, tak čemu se divíte? Google se otevřeně a oficiálně vyjádřil, že bude podporovat "socializmus a otevřené hranice", což je pěkně blbá kombinace.

A to, že bohatí bohatnou a chudí chudnou, není vina ekonomických svobod, jak naznačujete, ale přesně opačně s tím, že primárním faktorem je právě ten finanční systém, o kterém zde píšu. Sakra chlape, vzdělávejte se, čtěte konspirační teorie a přemýšlejte, ať se pak nedivíte samozřejmým věcem!

374152

14.10.2019 19:50

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

Není to jenom tohle!!!

siky 190.?.?.?

Velice snadno se může stát, že FB bude brzy potírat i kritiky V. Putina. Levičáci volají nejen po cenzuře, ale i po kriminalizaci cenzury - obojí, kdy se jim hodí to či ono. Je tu ale podstatná věc, která uniká prakticky všem:

Pokud jste temný světovládce (tedy zločinecká mafie iluminátů), jakou z mnoha metod můžete použít k likvidaci svobody slova na netu? Je to velmi jednoduché:

1. manipulací makroekonomických faktorů (úroková míra, směnný kurz, apod. + zneužitím tisku peněz) vyvoláte 'lehkou' krizi, že nebude snadné rozjet podobné projekty a konkurence se bude mlátit o kus chleba.

2. Z takto nakradených peněz rozjedete všechny ty psychopatické projekty typu Google, FB, apod. (tedy ne až tak psychopatické, oni dělají spousty dobrých věcí, ale psychopati jsou tam na špici - myslel jsem tím...)

3. Vaše pozice je zajištěna, konkurence netiskne peníze a hladoví, nemá podporu vlády a klepe se strachy z daní, exekucí a paragrafu 7b. Všichni drží hubu a krok, někteří si navíc závidí, škodí a tady je kámen úrazu: nikdo nehledí k původcům problému!

4. Začnete jakoby z jejich pozice volat po zdanění (zatím jen bohatých) firem Google a Facebook, což většina podpoří, protože nikdo nebude podporovat miliardáře, jež neplatí a ostatní nemají co jíst.

5. Google a Facebook si mnou ruce - hlupáci na to zase skočili a máte mechanizmus, jakl zlikvidovat konkurenci, svobodu slova a lidská práva.

6. Hlupáci si pozdě všimnou, že G/FB jaksi nemají problém ty daně platit (pokud vůbec něco platit budou), ale mají je všichni ostatní, jež proti nim schválili onu daňovou e-reformu.

7. Nikomu z nich nedochází, že pokud vláda bude kontrolovat kliknutí na odkazy, znamená to nejen ekonomické otroctví, ale hlavně špiclování a cenzuru. S fatálními následky, samozřejmě... lidé jsou nemyslící dobytek.

Říkám nemyslící, protože i leckterý dobytek myslí...
Kdyby jsme jim vzali moc nad finančním systémem, nejen G/FB se sesypou, jak domeček z karet a na trhu se vytvoří spousty místa pro spousty různých projektů. Spousty vyhledávačů, spousty sociálních projektů a žádná cenzura - obchody budou opět rentabilní...

374096

Říkáš soudruzi z ústředí - jako že ty nejsi komouš a troll jo? Hmmm. Nevím o tom, že by se komunistům nebo podobným systémům líbily konspirační teorie, spíš naopak - odhalují jejich zločiny. Navíc já bývalý StBák být nemohu, s ohledem na věk.

A pokud jsem tu navíc - nemusím se přeci nutně shodovat se všemi názory s editorem, ale kdo ano? Pokud vím, nezaregistroval jsem, že by mi editor smazal komentář pro urážku ostatních, což ty o sobě říct nemůžeš. Urážíš zde kde koho a když se mluví oficiálně o něčem podstatném, tak mlčíš:

http://zvedavec.org/komentare/2019/10/8046-technol...

374019

A ty... zase vedle! [chechtot]

373994

Nejen rus. A psychotronické zbraně snad zasahujou lidi primárně do hlavy ne? Snažíš se tu marně vsugerovat, jako že zrovna ty zasaženej nejsi, ale lezou z tebe samý plky a trolling... [cool]

373993

Tak ta myšlenka vytvoření 'Velké Evropy' je prachsprostý a do očí bijící podvod. je to spíše o (znovu)vytvoření 'Velkého SSSR', jak mi bylo potvrzeno od samotných agentů. Už to prakticky začalo rokem 1968, ale 'Velký Začátek' bude pravděpodobně takový, že Putin vyškemrá bezvízový styk pod záminkou zmíněných obchodů, načež ruská mafie zavalí trh vysoce kvalitním a ultra levným kokainem z Jižní Ameriky a vytlačí současné mafie - tím upevní pozice a pak se zhorší krize (jak migrační tak ekonomická) a samotné 'protiruské' vlády požádají rusy o intervenci (aby si zajistili koryta).

A jaký impeachment na ruského agenta Trumpa? Žádný! Kdyby to tak mělo být, už za Bushe by to ukončilo válku proti terorizmu a to se nestalo. Nestane se to ani teď a jedním z mechanismů jsou právě zmíněné psychotronické zbraně, jež mají 'ovčany' pod kontrolou již dávno, na obou stranách! Ty jsou zároveň primárním důvodem, proč rusové používají na (kdysi) myslící evropany primitivní triky, které jsou evidentně šité na míru (prostým) lidem ze zemí 3. světa...

Už teď doma máme statisíce ruských a ukrajinských občanů s legitimnímí nároky, což ruští vojáci neměli! A hranice východní Ukrajiny, kde rusko brání 'legitimní' zájmy, se tak posouvá k nám! Amíci se s rusama již dávno tajně dohodli - hrají na nás divalo, a vy...

Vítejte v SSSR! [zahanbení]

373978

07.10.2019 17:10

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Teď jste se ukecnul - já jsem řekl, že o rusech nemám žádné informace, že by tam ropu kradli také, psal jsem něco jiného, ale děkuji za informaci. Také jsem psal, že zneužití probíhá ze strany vícero velmocí, konkrétně Rusko, Čína a USA a další. Na Zvědavce chodím možná už více, než 10 let, to vy jste tu nový.

No a já bych taky nechtěl být ve vaší kůži - kdyby byli všichni, jako jste vy, tak by žádně takové zbraně nebyly zaspotřebí. A kde máte jednu jedinou publikaci, která prokazuje tu vaší avizovanou inteligenci? Sám jste řekl, že je pro návštěvníky zde zapotřebí...

373967

06.10.2019 02:01

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Vsugerovaný skepticizmus v oblasti psychotronických zbraní je jedna z nejdůležitějších forem vlivů, kterým udržují populaci mimo dosah pochopení tohoto principu. Jakmile dojde k vyšetření zneužití a vývoji protiopatření - jak technicky, tak legislativně, oni skončí a vědí to.

Na jedince určité úrovně je ale efekt omezený a tam nastupuje jediná možnost destruktivního působení, přesně, jak je naznačeno ve článku. Samozřejmě, že toto se týká těch nejlepších a nejschopnějších jedinců ve společnosti, takže editor by měl být na pozoru vzhledem k některým publikacím.

Nebo trvrdíte i to, že za pravdu nikdy nikoho nepronásledovali? [zmaten]

373950

06.10.2019 01:25

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Léta bádáte a kde máte výsledky? Že jste skeptikem v dané oblasti? Pak je zde něco špatně! Tyto technologie nejen, že fungují, ale dnešní úroveň a účinnost jsou doslova vražedné, takže zde žádný prostor ke 'skepticismu' nevidím.

Zajděte si na ČVUT, nebo jinam, kde se můžete setkat se schopnými studenty, jež provedli mnoho úspěšných experimentů - na lidech. Mnoho pokusných lidí takto zemřelo! Naneštěstí zde existuje spolupráce s BIS, takže budete muset mít opravdu dobré kontakty, abyste něco zjistil. Jeden z úspěšných projektů byla implementace hlasu přímo do hlavy, kde se lidé mnohdy doslova zbláznili, jiní zemřeli na rakovinu nebo zástavu srdce či infakrt.

Jinak si můžete přečíst o práci Kazačejeva a Beardena. Informace jsou šokující a já potvrzuji doslova vražednou účinnost především ruských skalárních/psychotronických zbraní. Zde končí legrace! Toto zničí naši civilizaci, pokud to nezastavíme! [naštvaný]

373949

01.10.2019 04:36

Proč?

A lékařská prohlídka?

siky 181.?.?.?

Co to znamená!? Zahrnuje to i odběr krve? Pokud ano, pak vládní politika zahrnuje nebo bude zahrnovat obchod s orgány. Samozřejmě, jak jinak, naše banánová komunistická republika... [naštvaný]

Efektivně adoptujeme to nejhorší z těch nejhorších zemí.

373875

28.09.2019 20:19

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Ne, nejsi 'můj' soudruh, ale něco tam máš, jinak by ses jich takhle lživě nezastával, takže na soudruha více než vypadáš. Prostuduj si historii 50. a 70. let, tvůj komentář postrádá jakoukoli hodnotu!

373836

28.09.2019 20:14

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Ale pane, či soudruhu... jsi úplně mimo! [vyplazený jazyk]
Věci, které zmiňuješ se mě již hodně dávno netýkají a takoví, jako ty tu mají ve zvyku rozhazovat svou vlastní špínu. A jaká trolí farma? Putinova? Měl bys vědět, že nejsem jeho příznivce. Nebo ta druhá? Ta ale není proti migraci, tak k sakru co!? Tím, že plácneš takovou zhovadilost na sebe pár slovy prozradíš, to co nechceš a ostatní potom vidí, o čem je ten tvůj.... ehm, 'život' [pláč]

373835

27.09.2019 21:41

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Omezený člověk jste vy, především v tom, že jste si evidentně nepřečetl nebo nepochopil tvrzení celé, které je navíc součástí širšího kontextu. Jde zde spíše o migraci masovou, jíž nám japonci nehrozí, přestože jistou temnou agendu v Evropě také mají.

Takticky se ale nezmiňujete o číňanech, na které se bezpochyby mé tvrzení vztahuje v první řadě, vedle dalších zemí, díky čemuž se sem dostává velké množství lidí, kteří právě lepší nejsou. A pokud zde vydáváte za příklad nějakého 'Pepu z Vidlákova', tak takový by na situaci asi adekvátně nezareagoval.

Ptal bych se tedy, jestli nejste další komunista a ještě ke všemu příznivce masové migrace. To by byla blbá kombinace a ještě hůř, pokud k tomu přibude i trolling.

373813

27.09.2019 15:59

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 190.?.?.?

Puberťácké? Tohle nejsou jen mé názory!
Ano, jsou tu statisíce ukrajinců a rusů - vy to popíráte? Kolik je to tedy podle vás? Nepochopil jsem vaši opozici.
A to, že západ směřuje k neokomunizmu - v mnohých ohledech ještě horšímu, jak jsem jej označil již v někdejších komentářích, snad již naznačuji i v příspěvku, na který odpovídáte, ne?
Každopádně ale nemáte pravdu v tom, že Rusko a Čína se extrémně vzdálili komunismu. Cenzura a násilné potírání opozice je podle vás OK?
Soudruhujete nebo trollujete?

373805

27.09.2019 01:40

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Jo tak já!? A komunisti nebyli ksindl a exekutořï? Nebyla krádež majetku jejich doména? Teda soudruhu, ty ale boduješ... [chechtot]

373796

27.09.2019 01:34

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Co se týká pojmu komunistický, dá se říct, že je v tom zmatek obecně, i na západě, kde se komunistické tendence taky uplatňují, paradoxně po 'pádu' železné opony. A mé tvrzení není nijak odvážné - jedná se o známý fakt a potvrzuje ho i vláda, pokud vím.

373795

26.09.2019 15:27

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 190.?.?.?

Rozhodně souhlasím, že bychom s tím měli skoncovat. Ale je nutné podtrhnout, že výrazný vliv má u nás Rusko a Čína, jež podporují Babišovu vládu a jeho prokomunistické tendence. Taky rusové a ukrajinci jsou u nás nejpočetnější (zatím ještě) menšinou, zapletenou do tunelování a násilných zločinů!

A i naše vnímání je poněkud omezené, např. paragraf 7b nevím, že by byl platný ještě někde jinde v Evropě (kromě Ruska), a naše zákony o exekucích nemají obdoby vůbec nikde na světě, pokud máme vynechat země jako Kuba či Severní Korea.

373788

26.09.2019 08:15

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Jsem proti otroctví a souhlasím, že Asie je pro asiaty a Afrika pro černochy, i když k původnímu indiánskému obyvatelstvu by měl být chován respekt. I zmíněný Kalergiho plán staví nejen na niřžší inteligenci barevných, ale předně na (ne)schopnosti vnímání citlivých společensko-ekonomických témat a hlavně otázky lidských práv.

Takový černoušek co dostane originální tenisky a mobil, nebude mít problém zvolit komunisty nebo podpořit jakýkoli patogenní proces, bude-li mít podporu shora. Asiati jsou nebezpečnější v tom, že mají vyšší inteligenci a mohou nám konkurovat, ale v otázkách vnímání lidských práv jsou tak na úrovni černochů.

Na druhou stranu, kdyby se západní služby nemíchaly násilím do záležitostí chudých zemí, leckde by mohly vznikat relativně svobodné světy s uspokojivou životní úrovní. To ale 'kdosi' nechce. [cool]

373784

24.09.2019 15:59

Nová Mnichovská dohoda na Maltě

OSN a světová vláda

siky 181.?.?.?

Mohu dosvědčit, že OSN je banda grázlů, která stojí i za paragrafem 7b (vedle dalších věcí). Můj známý má kontakty a potvrdil mi to - obdoba tohoto zákona je podstrkována i zemím v Jižní Americe, ale veřejně se k tomu opět nehlásí.

Světová vláda je banda zločinců, která si razí cestu špinavými metodami, podvodem a násilím - podle tohoto je třeba s nimi naložit. Až tu nebude OSN, sociální parazité si bezpochyby najdou novou metlu, třeba EAU, nebo něco podobného...

373764

23.09.2019 23:00

Na co už se v Evropě nesmíme ptát?

Energie

siky 181.?.?.?

Samozřejmě věci, jako je migrace jsou hloupost, ale co se týká vodíku, tak tam je budoucnost. Pálení ropy a plynu je škodlivé pro ekosystém, ale daleko více pro nás - platíme za nic. Zatímco jaderná energetika je doopravdy nebezpečná a nežádoucí a tvrdil to i Nikolaj Levašov.

373753

20.09.2019 18:23

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

RE: Teslovy technologie

siky 181.?.?.?

Nepíšu žádný pitomosti, trolle! Nepsal jsem, že Rusko závisí na ropě ze SA, ale bude mít prospěch ze zvýšení cen, což mohl být klidně primární cíl. Když tak pečlivě čteš každý můj komentář, měl by sis zapamatovat, že jsem se několikrát zmínil o jejich vzájemné spolupráci, resp. konspiraci, takže zde není nic jednoznačného. A pokud se cítíš mým komentářem 'podjebán' a 'nasrán', tak musíš být navíc hlupák!

373717

20.09.2019 16:33

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

Teslovy technologie

siky 181.?.?.?

Nikola Tesla už dávno prezentoval systémy distribuce bezdrátové energie a datového signálu, evidentně o mnoho lepší než 5G, a to nejen šířkou pásma, množstvím frekvencí a dosahem, ale taky z pohledu lidského zdraví - je prakticky neškodná. Má to ale jeden háček: tento systém by mohl fungovat bez operátorů a s neuspokojivou možností cenzury, takže špatná zpráva pro predátorské vlády a korporace.

A ještě něco: navíc by se cena ropy a plynu dostala tam, kam patří, t.j. prakticky na nulu. To je špatná zpráva pro Rusko, jež nemá uspokojivou alternativu, kromě zmíněné umělé inteligence a zbraní. Oni prostě budou protagonisty volné energie zabíjet a zabíjet, dokud budou moci. Nebo je někdo zastaví?

Představte si to: neomezené množtví energie a internet bez cenzury... [překvapení]

373711

17.09.2019 15:39

Kozel zahradníkem

RE: Jednotná Čína? Co to je!?

siky 181.?.?.?

Ani jedno! Můžu ti ale říct co jsi ty: podělanej komunista, co nesnese odlišný názor a pravdu. Myslíš, že někdo někomu bude platit za propagaci Dobsonových map? Pak jsi ještě ke všemu hlupák!

373659

17.09.2019 04:12

Kozel zahradníkem

Jednotná Čína? Co to je!?

siky 181.?.?.?

Že si můžou soudruzi z Pekingu dojet na Taiwan či do Hong-Kongu, zatknout politické disidenty kvůli kritice komunismu a mučit je, zabíjet či jim krást orgány? To není v našem zájmu a jestli taková zhovadilost visí ve smlouvě už od Havla, tak to měl pan Cibulka rozhodně pravdu.

Není to tak, že Čína již dnes porušuje smlouvu o autonomii Hong-Kongu!?

A zákony o pomnících - dobře ty je lépe buď zrušit, upravit anebo respektovat, ale na druhou stranu situace ohledně rusko-ukrajinské migrace byla závažná už před r. 2000 - násilí, vraždy výhružky, pochybné získávání občanství - mafie jako bejk! A teď, když mají mít bezvízový styk!?

S ohledem nejen na historii a dnešní zkušenosti vyplývá z kontextu, že rusové dost možná osvobozovali sebe sama více, než nás a dnes naši zemi pomalu a jistě zabírají. Ani v r. 1947 nám nedávali obilí jen tak, pak r. 1968, rozdělení ČSR, ... k čemu tedy takové osvobození? Ano, dle konceptu Nikolaje Levašova a jeho ženy Světlany o Velké Tartarii - oni si nárokují celou Evropu. To říká i Schwarzenberg a zde má pravdu.

A s ohledem na Dobsonovy mapy, nejvyšší hodnotu má zde právě Česká Republika!!!

373648

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 5

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
152 909,63 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 617 242