Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Guru

Nalezeno 317 příspěveků, 10 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.08.2014 05:16

Znát souvislosti: Bolševický převrat

A přímo z "Hebrejského" zdroje

Guru 178.?.?.?

Ultra-Sionistický plátek The American Hebrew, Sept. 10, 1920 stejné masmédium, které v r. 1919 zveřejnilo další Holocaust, kde vykrvácelo 6 miliónů "Jews":

"The Bolshevik revolution in Russia was the work of Jewish brains, of Jewish Dissatisfaction, of Jewish planning, whose work is to create a new order in the world. What was performed in so excellent a way in Russia, thanks to Jewish brains, and because of Jewish dissatisfaction and by Jewish planning, shall also through the same Jewish mental and physical forces become a reality all over the world."

316121

08.10.2014 20:16

Stát korporací

Dlouho očekávaný report byl právě publikován

Guru 178.?.?.?

Dlouho očekávaný report z 32 denní testů E-Cat/Hot-Cat podepsaný vedoucím katedry fyziky Boloňské Univerzity a profesory z Uppsaly Univerzity:

http://www.e-catworld.com/2014/10/08/e-cat-report-released/

PDF originál: http://www.sifferkoll.se/sifferkoll/wp-content/uploads/2014/10/LuganoReportSubmit.pdf

Tentokráte vše bez pochybností. Speciálně pro čtenáře Zvedavce.

318720

05.11.2014 11:41

Soulož do zadku

Kámasútra

Guru 178.?.?.?

Mnoho let tomu, jako cca 11ti letý jsem v knihovně objevil Kámasútru, pečlivě prostudoval a vyděšen jsem si vryl do paměti: "..... a v Dakšině praktikují ohavnou řitní soulož ..."

320359

14.11.2014 19:56

„Němečtí politici jsou americké loutky“

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

Guru 178.?.?.?

Dnešní interview Vladimíra Vladimiroviče - střízlivý realistický přístup:

Russia Is Preparing For A Catastrophic Oil Price Collapse

http://www.zerohedge.com/news/2014-11-14/russia-pr...

321056

13.01.2015 06:52

Seznamte se se třemi americkými rodinami sponzorujícími kampaň Netanyahu

Je to Milikowski - modrooký blonďatý Chazar

Guru 178.?.?.?

Doporučuji nazývat věci a kreatury jejich pravými jmény.
Pokud budeme Chazary nazývat jejich pravým jménem - Chazary
a Milikowského jeho pravým jménem, pomůže to obyčejným Gojimům pochopit, co se děje.

Není to tak těžké: prostě Milikowský - v ZioMédiích označovaný také uměleckým jménem, které používal jeho otec Milikowski.
A ono umělecké smyšlené jméno bylo Netanyahu.

Jinak české hospodyňky nebudou schopné dešifrovat onu klauniádu Milikowského v OSN, kde lkal o tom, jak kopáči nalezli v Palestině prsten s vyrytým jménem Netanyahu a on, že je Netanyahu a proto mu patří Palestinská zem.

325045

13.01.2015 19:22

Seznamte se se třemi americkými rodinami sponzorujícími kampaň Netanyahu

RE: Je to Milikowski - modrooký blonďatý Chazar

Guru 178.?.?.?

Zdravím, prioritou nebylo zvýšení parametrů. Ty byly vždy vynikající. Vylepšovala se nestabilita - ta byla vždy ve smyslu nekontrolovatelného vzrůstu výkonu a roztečení reaktoru.
1MW E-Cat běží již několik měsíců u civilního zákazníka, smyslem je získat statistická data během ročního provozu.
Ruský profesor Parchanov (Parkhanov) čistě jen z popisu a fotografií provedl repliku a úspěšně otestoval (Proof of Concept).
Domnívám se, že Rossi a jeho partneři Industrial Heat budou předstiženi konkurencí. Toto téma však pan editor považuje za podvod, protože několik minut Googloval a dozvěděl se, že je to jistě podvod. Proto mne požádal, abych se o tomto důležitém tématu zde nevyjadřoval a já musím zdvořile vyhovět.
Důsledky: Český EPH kupuj za 50-75 miliard Italská aktiva EONu. Reprezentant EON sedí v radě ELFORSK a ELFORSK financoval měsíční test v Luganu. Tzn. pánové v EON vědí, která bije a češi přijdou o dalších 50-75 miliard Kč. Mé doporučení je provést 4000 hodinovou analýzu a nespoléhat na 5 minut Googlování.

325085

17.02.2015 18:36

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

Zde jeden nezfalšovaný

Guru 178.?.?.?

Kdo je jeden krok před ostatními, je považován za génia.
Kdo je dva kroky před ostatními, je považován za cvoka.

Zdá se, že hoši byli více kroků vpředu. A po 3 létech povinného testování se blíží finále.
Upozornění pro akademiky: Zobrazená technologie NENÍ v souladu se SMP (Standardním modelem fyziky).

Svět bude v úžasu a čtenáři Zvědavce se budou jen usmívat.

327319

03.04.2015 09:17

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

Chazarská Ozbrojená Entita nejprve zničila svoji historii

Guru 178.?.?.?

ZioNacistické Chazarské elity (Sionisté) nejprve musely vymazat a zničit svoji vlastní historii a identitu.

Pro nováčky:
Chazarská říše velikostí větší než Říše Římská a významem srovnatelná v 8. století n.l. vyhlásila výběrové řízení na nové náboženství. Dosavadním náboženstvím v Chazarské říši bylo uctívání falusu. Písmo bylo používáno Mongolské. Vítězem výběrového řízení se stalo Judaistické náboženství, které bylo následně zavedeno jako oficiální státní náboženství v celé říši.
Perští kupci projíždějící sto let poté Chazarskou říší zapsali do kronik: Celá Chazarská říše je obývaná lidmi vyznávajícími Judaistické náboženství.
Chazaři mají světlou pleť a Evropsky vyhlížející tváře. Část Chazarů má Mongolská horní oční víčka (byli v kontaktu s Mongoly). Mnoho Chazarů má modré, šedomodré oči (Turkické a Slovanské DNA) i blond vlasy. Tzn. nemají snědou pleť jako Hebrejci.
Následkem válek s Kyjevskou Rusí (Ukrajinou) - kníže Svjatoslav porazil Chazary, vpádu Džingischána se postupně Chazarská říše rozpadla. Část Chazarů zůstala na místě, část emigroval pár set kilometrů na západ: do Polska, Čech, Litvy atd.
Maďarské knihy z 18. století přímo popisují příchod 400.000 Chazarů do Maďarska. V Maďarsku jsou Chazaři dodnes známí jako Chazaři. Maďaři byli sousedy Chazarské říše již před 1000 léty.

Dnes milióny Chazarů tvrdí, že jsou Židy z Hebreje, že mají právo na Palestinskou zem, oklikou naznačují, že mají právo zabíjet a vystěhovávat Palestince. DNA je důkazem, že Palestinci jsou potomci pravých Židů - Hebrejců.

Chazarské elity pomocí desetitisíců tzv. Sayanů (pomocných agentů) vymazala Chazarskou říši z učebnic. Je to stejné, jako byste z učebnic vymazali Říši Římskou. Slovo Chazar je zcela tabu v ZioMédiích i v mnoha státních médiích, které byly infiltrovány Sayany. Na školách se nesmí ani hlesnout o Chazarské říši. Prostě vymazaná historie.

Mezitím Chazarská Ozbrojená Entita (v ZioMédiích s nadsázkou označována jako "Israel") upaluje Sémitské (Palestinské) děti bílým fosforem zaživa, vytrhává Palestincům olivovníky, aby je vystrnadila z jejich půdy, třetinu Palestinců vyvraždili, další třetinu pod hlavněmi kulometů vyhnali do uprchlických táborů (kde žijí již 67 let) a zbývající Palestince zavřeli do Gaza Ghetta.

Cesta ke spravedlnosti začíná tím, že začneme záležitosti nazývat pravými jmény. Chazaři jsou Chazaři a Chazarská Ozbrojená Entita je onen bizarní vrahounský pseudostát, kde Chazarům je dost horko, protože předtím tisíce let žili blízko hranic Sibiře.

http://s155239215.onlinehome.us/turkic/btn_Geograp...

330448

05.06.2015 13:07

Byla v Jemenu použita malá jaderná bomba?

FAEX

Guru 178.?.?.?

Ke zvážení by bylo použití tzv. FAEX bomby.
Fuel Air Explosive - těsně před dopadem nebo při dopadu se menší výbušninou rozpráší do ovzduší kapalná výbušnina. Pár milisekund poté, co vytvoří oblak aerosolu se přivede k explozi dalšími aditivy. Je zhruba 3x až 5x účinnější než klasické výbušniny.
Lidem roztrhá plíce, vytlačí oční bulvy z důlku. Používá se také na plošné odminování. Známá minimálně od poloviny 70tých let.

Až se větší část světa dozví o podstatě Velkého Chazarského Podvodu, nepomůže Chazarským vrahům - ZioNacistům ani FAEX, ani jejich 200 nelegálních atomových bomb, ani svěcená voda. Dříve nebo později to pochopí i velitelské kádry DoD (Pentagonu).
Chazarský ZioNacistický režim, který provozují v oné Chazarské Ozbrojené Entitě v exilu (propagandou nazývané Israel) je v současnosti největší ostudou Planety Země. Jedním z nejnebezpečnějších vrahounských režimů. Veřejně je kritizujte, bojkotujte jejich zboží, jejich "umělce", jejich ZioFilmy, ZioMédia atd. Seznamte ostatní lidi s podstatou Velkého Chazarského Podvodu.

Během Apartheidu I. v JAR Jihoafričani nebombardovali podezřelé Afričany ze stíhacích bombardérů a přesto si vysloužili mezinárodní bojkot. Chazarští ZioNacisté provozují Apartheid II. tak, že zatýkají podezřelé Sémitské obyvatelstvo tím způsobem, že jim na obytný dům shodí 500 liberní bombu nebo odpálí laserem naváděnou střelu Hellfire. Provádějí ještě větší zrůdnosti než během Apartheidu I. Veřejně je pranýřujte. Ukažte lidem fotky, jak upalují Sémitské děti zaživa bílým fosforem. I ti nejhloupější Gojímové poté pochopí, která bije.

334101

08.06.2015 19:58

Michal Kesudis potřebuje pomoc

Překlopení do jiné roviny

Guru 178.?.?.?

Tip pro obhájce pana Kesudise:

Je třeba za hlavního viníka označit politiky a Ministerstvo Obrany za to, že naprosto nesprávně a zkresleně verbuje mladé žoldnéře do expedičních ozbrojených sil (občas také označovaných jako "occupation forces" ).
Je třeba, aby obhájce pana Kesudise doporučil Ministerstvu Obrany, aby příští inzeráty verbující mladé žoldnéře na válečné výpravy do ciziny zněly jasně a výstižně takto:

"Hledáme idioty ochotné nechat se zabít za 2000 USD/měsíčně. Prémie až 200 USD za překročení normy počtu mimosoudních poprav podezřelých domorodců."

Poté by již nebyl žádný problém o těchto idiotech běžně hovořit a psát jako o idiotech.

Krátce: Je třeba kauzu překlopit do jiné (realistické) roviny.

334280

09.06.2015 19:52

O pěti chlebích

a mezitím ....

Guru 178.?.?.?

DARPA - agentura pro podporu vojensky využitelných technologií uspořádala tradiční každoroční soutěž robotů.
Mokrým snem Chazarsko-Amerických NeoConů (75% NeoConů jsou Chazaři) je ovládnutí světa bez nutnosti propagandisticky působit na vojíny. Jejich snem jsou poslušní roboti.
Holt Čapek něco tušil.

Krátký sestřih finále - mělo zcela tradiční průběh (skvělé pobavení):

http://rt.com/in-motion/266020-robots-failures-dar...

334350

10.06.2015 17:14

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Co naděláme?

Guru 178.?.?.?

Založte si tzv. IBC někde na Bahamách nebo Belize.
Je to levné a užitečné. Majitelem aktiv bude IBC, která není zdaňována, nikoliv vy.

334427

20.07.2015 10:38

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

Řízená opozice

Guru 178.?.?.?

Neměl jsem čas pečlivě analyzovat ideologii ZeitGeist.
Podle nesrozumitelnosti, podle toho, že opět příliš viditelně "střílejí" mimo terč, podle toho, že opět nevědí nic o Velkém Chazarském Podvodu, však mohu předběžně usuzovat, že se jedná jen o další z řady 1000 a jedné z tzv. "řízených opozic".
Dříve než se stanete jejich zadarmo pracujícími dobrovolníky, doporučuji nechat si pár detailů objasnit např. zasláním konkrétních otázek.
A pokud ve vedení tohoto hnutí opět naleznete standardních 43 až 75% osob Chazarského původu, rychle pochopíte, která bije.

336837

20.07.2015 18:42

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Řízená opozice

Guru 178.?.?.?

odpověděl jsem Vám, avšak admin zablokoval moji odpověď

336864

02.11.2015 12:00

BlackBerry – firma, která ztratila směr

S tím šifrováním to bylo jinak

Guru 178.?.?.?

Osobně jsem netestoval, avšak z doslechu od ajťáků:
BlackBerry zašifroval zprávu a odeslal ji VŽDY na velitelství do Kanady,
kde si všechny zprávy mohli kdykoliv přečíst, poté teprve zprávu poslali opět do příslušné země.
To byl konkrétní důvod proč Němci zakázali vládě, úředníkům atd. používat BlackBerry. Tzn. nikdy nešlo o opravdové End-to-End šifrování. Klíče měli ve firmě BlackBerry a ne uživatel.
Krátce: BlackBerry byl špinavý trik od první minuty a firma si zasloužila svůj osud.

341294

Před cca 2 roky jsem v US voj. rozpočtu viděl položku na vývoj a zavedení GPS přijímačů odolných proti spoofingu (proti výše popsanému jevu). Systém byl označen jako supertajný a nejsou o něm známy další tech. údaje.

359606

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 23 čtenářů částkou 6 531 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 0

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 3

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 1

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 2

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 731 918