Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané GOODHOPE

Nalezeno 19 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.10.2010 21:12

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

GOODHOPE 85.?.?.?

Odkdy je ČR demokratická a svobodná země ...myslíte od té doby, co ji založil zednář a žid Masaryk? tak to je vtip roku, jste fakt komik!!!! a pokud jde o pana Stworu, je to báječný chlap když má odvahu dělat , to co dělá. Já jsem s ním, vlastně každý den myšlenkou, každým dnem mě provází zvědavec. Jen mám trochu strach, aby pan Stwora třeba neměl nehodu i s celým letadlem.Sice by zařvalo pár nevinných, ale byla by to sionisticky vzato Tutovka!!!!
Oni jsou zákeřný, no jejej. Nicméně pane Stworo, držte se !

231253

15.03.2011 14:29

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

RE: proč si japonci zasloužili

GOODHOPE 85.?.?.?

1.japonci jsou pracovití a tvoří hodnoty - to je nepřípustné
2.japonci jsou ultra-nacionalisti - což neocons tvrdě potírají
3.japonci jsou zen-budhisté - naplatí potírání 7smrtelných hříchů
4.japonci se na tajňáka paktují s rusy- za což musí dostat za uši
5.japonců je mnoho a mnoho- je třeba je nějak zredukovat
6.japonci odolávali dluhové rockeffelerově politice = likvidace

závěrem: umělé zemětřesení, jež vyvolá katastrofu humanitární, likvidaci průmyslu, ultra-extra zadluženost a ještě pár generací prozářených japonců. Tedy sumasumárum 10 masařek jednou ranou.

troch spadu zasáhne i Rusko - ale stím se počítá ne, nemá zlobit ???

239559

28.03.2011 15:17

Víme, co chceme?

jen dodateček Moudrosťáku

GOODHOPE 85.?.?.?

Volby - nevolby...nevolit? jak může pan Lhoták něco tak navýsost nedomyšleného říci.V naší zemi zblblé složenkami, exekucemi a pokutami za vlastní prdy půjde volit každý Vovčan hlava nehlava, aby dostál své povinnosti a nepodělal se strachy z kontrolora ušních boltců, který čká za rohem...národ dostál do takové fáze zblbnutismu, že vlastně jen omílá to co mu řečeno jednou pravdomluvnou institucí a to je televíze! Takže volbami kupředu, zpátky ni krok. já také půjdu volit, až se objeví nějaký Chávez nebo Che Guevara.Ale to se nestane, bude hned v zárodku eleminován.Nový řád je za dveřmi, 3.světová už čoudí a nám senzačně začínaj hořet koudele u rici. Nicméně to je nejlepší čas na polemiku o volbách! Ve válce mlčí múzy přátelé, shánějte zbraně, čas nastal!

240597

29.03.2011 08:04

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

GOODHOPE 82.?.?.?

Vážený pne, vy a vám podobní žádnými volbami nikdy nic nezměníte...volby jsou jen divadlo pro ovce, kterým se tak davá pocit že by mohly něco změnit!!! ve skutečnosti jsou jedinci kteří budou poslušni systému již dávno vybráni. Takže můžete volit řůžováky nebo bambuly a vždy to bude stejné, už to pochopte. Ti lidé jsou pro výkony politiky předurčeni a vždy budou čnit to co jim bude uloženo. Mimo to páně lhotákova polemika není nebezpečná a má mnoho pravdy. Sanhedrin a B`nai Brit společně s radou starších na Jeruzalémské Ješivě již dávno před tím, než se proberete z růžového snu změní a zmanipulují váš život. Budou zakázány např profese : právníci, bankovní rpofese,marketing a reklama,media v globále. Tyto profese budou smět vykonávat jen příslušníci židovské ndřazené rasy...ale to je pro vás dost nepochopitelné, že? doporzčuji začít číst. začněte protokoly sionských mudrců.

240652

29.03.2011 08:21

Daně, daně a zase daně

dobré a strašné

GOODHOPE 82.?.?.?

Díky za vysvětlení, já jsem těm pojmům regresivní a progresivní moc nerozuměla a tak jsem si srovnala v hlavě co je co. To mi díky vám moc pomohlo. Je nasnadě že nový světový zlořád zavede daň z hlavy k čemuž mu dopomuže nákladné sčítání lidu, což je zakuklený nástorj jak získat identifikaci všech osob. proto je kolem něj tolik humbuku a nastavené sankce. daň nás sežere za živa, budeme rádi za pár drobných a chleba.
Všem co mají domek či zahardu doporučuji urychlený přesun na venkov a začít pěstit vlastní potraviny co to jde. Mimo jiné je v přípravě daň z pozemků a spec. polností tedy orné půdy, daně budou velmi vysoké tak aby jejich majitele jež vlastní hektary donutily pole zadlužit či prodat sionistickým mocnářům.tedy máte ravdu že daň z hlavy je neoblíbená,rádoby nefunkční ale transparentní a pro židozednáře jasným cílem cvičení.
Jinak Karel- veršotepec a krásná čistá,hrdá vlastenecká duše, na nás zcela jistě shlíží z nebe, kde je mu lépe než nám na zemi.čeká nás peklo, Morituri te salutant- Karle. On znal pravdu již tenkrát jen my jsme ji neviděli.Zemřel žalem, ale žije v nás dál.

240654

06.04.2011 11:31

Možná globální geofyzikální katastrofa a vojensko-politická situace ve světě (II)

RE: Pravicujme - tunelujme - humanitarne bombardujme - kolektivne aplaudujme

GOODHOPE 85.?.?.?

Heleďte Moudrosťáku,
mám moc ráda Vaše SStále optimiSStické vize, ale zdá se mi že naše pivní ala hospodska statečná společnost je zcela bez obalu v díře, omámená mamonem a podvědomými vsuvkami o blahobytu a možnosti mít se jako ti "nahoře" je tak zblblá vlastní touhou po komfortu, bazénech, dovolených u móře a na horách, autech a vilách, nových kuchyních z Ikea a vestavěném nábytku z Kika, značkovým oblečením a mobilech...že už ani nedokáže uvažovat jinak než že si prostě půjčí na to co nemá, aby se měla stejně jako soused.To žid chtěl a to žid dokázal,7 smrtelných hříchů se stalo předností, závist je vlastně cílevědomost, smilstvo je právo teploušů se oddávat, lenost je jen odpočinek, pýcha je zdravé sebevědomí, lakomství je šetřivost,nestřídmost je znakem blahobytu a dobré situace a hněv je odreagování po pracovním vypětí. Tedy vše co mělo hodnoty je zničeno, zdecimováno. Nevím ani mě nenapadá co či kdo by toto dokázal změnit.

241179

08.04.2011 09:30

Otevřený dopis izraelských občanů české vládě

RE: OT

GOODHOPE 85.?.?.?

Pane editore, Lin, Moudrosťáku...já bezvýhradně souhlasím s tím, že hrstka lidí, kteří tento dopis napsali mají stejné pocity jako my a chtějí se distancovat od zvěrstev, které sionisté páchají.nemají moc možností a tak alespoň to málo co učinili je osobní statečnost a výzva všem , kteří nesouhlasí s NWO.
Nicméně nás málo"prozřivších" víme, že sionista ve své záludnosti a perfiditě je schopen čehokoli a ctí heslo, že účel světí prostředky a tak byť jen v koutku duše hlodá myšlenka, zda tato výzva není jen vějička na kterou by se lidé jako my, tedy ti co odmítají systém nachytali a byli tak vepsáni do seznamu nepohodlných a určených k likvidaci. je to v jádru prosté a protože nikdo z nás jednotlivce jež se pod výzvu podepsali nezná, nemůžeme s určitostí tvrdit kdo je kdo, kdo přítel kdo vrah. I když strašně ráda bych tomu chtěla věřit, protože s výzvou se ztotožňuji, má hlavu a patu a je je dfct.odrazem doby kterou sionisté přetvářejí. Nicméně v protokolech je tomuto "podvrtanému" balamucení lidí věnováno mnoho slov, pouček a cílů, které mají takové výzvy plnit. Jsem optimista a chci věřit, že je to pravdivé, že je to slušné a ryzí. Ale to ukáže čas, třeba když se připojíme skončíme společně v "gulagu" a budem stavět kibucy, za trest...žertuju ovšem.je to těžké a vím, že i vás to napadlo, ale víra a naděje umírá poslední...

241300

12.04.2011 12:12

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

žluté opice a NWO

GOODHOPE 85.?.?.?

Já myslím že proroctví napsal nějaké Jajteles anebo Mojše, proto aby nás na skličující NWO připravil jakoby podvědomě formou tajemna...abychom se báli a až to přijde, tak netečně řeknem, oni ti proroci měli pravdu... a to o té žluté rase by do toho všeho zapadalo. Žlutí by se stali těmi oškliváky a uzurpátory, kteří utlučou árijce čepicema až se rozlezou po Evropě, budou nás mlátit hlava nehlava a dají nám za uši, nastolí tu asijskou morálku, kdy každý bude makat od nevidim do nevidim a dostane za to jednu grešli, aby se najedl, cenzuru a tvrdou ruku.Všechno nám seberou a sežerou nás jak kobylky...mezitím sionista zavede jednu měnu, jednu vládu- vlastně jako odboj proti žluťákům...ta bude v rukou Sörosu anebo Kisingerů, dávno připravená. V boji bude šikmooký a opoziční bílá vláda NWO nás potom z nadvlkády těch žlutých opic vysvobodí a my je budem opěvovat...v UZA se mezitím strhne občanská válka - krvavá, kterou utiší následná injekce ze spojené EURASIE.I tak to lze vidět, čím více perfidity do toho vložíme, tím víc se přiblížíme jejich pravdě

241579

V té době už nebude žádné Česko ani Polsko, možná ani Rusko. V té době už bude EURASIE - AFRIKA - AMERIKA a OCEÁNIE, vše pod velením filantropa Rockefelera, Wartburga či Rotchilda a jejich vyvolených sionistických přisluhovačů. Bude jedna vláda, jedna měna, jeden zákoník, jedna ústava.Policie k nám domu nepřijde protože budeme mít čipy a pokud přijde tak jen proto, aby vás očipovala. A takový šábesgojim jako je Křeček, ten už bude dávno v propadlišti dějin. Myslím, že nastane kataklyzma společnosti jako ve filmu Equilibrium, anebo Matrix jen v trochu jiném vydání.
A my jež teď sdílíme naše společné myšlenky se staneme vyhnanci, odpojenými a nežádoucími, protože jsme prozřeli.I když je moje vize pesimistická, nevzdávám se a odpojuji další.Alespoň tak se cítim svobodněji a užitečně. Každý jiný otevřený boj bude potlačen, vzdor zahuben, slovo vymazáno, zlobivý člověk zlikvidován .Zbývá nám morální kodex křesťanů a mít víru.

241581

12.04.2011 16:39

Stanislav Křeček, sčítání 2021: Policie na to u vás doma dohlídne!

RE: 2021 ???

GOODHOPE 85.?.?.?

óóóó...kéž by tomu tak bylo Vojto.pěkné, vskutku pěkné. SEMANOS je mi sympatický...Alespoň jednou jsem se na zvědavci fakt upřímně posmála, bo většinou je mi z toho co tu píšeme a čteme těžko. Nemyslím z toho jaké mají lidé postoje,ale z toho Matrixu kolem.
Pokud jde o rozkodování ročildovic klíče aristokrate, nebylo to tak těžké, ostatně asi nejsem jediná která ve snaze pochopit zvraty naší doby začala hledat důvody a příčiny...proto je tu zvědavec a jiné alternativní zdroje, které se snaží otevírat lidem oči a to je správné. Možná máte pravdu bičem lidstvo nezotročí, ale na nějakou dobu bude pod knutou ohýbat záda, než pravdu o nadvládě přijme, pak se asi osvobodí...cukr už nebude žádný, cukr máme teď v podobě úvěrů na dovolené a hypotéky, spoustu značkových krámů a možnost podnikat...až skončí sladká lízátka začnou lítat pravítka.

241616

12.04.2011 16:51

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Lod zidovskych silencu

GOODHOPE 85.?.?.?

Aristokrat je jako vždy kontra, jestli by jsme mu neměli dát přízvisko "ANTE" to by odráželo jeho postoje jednou pro vždy.
také bych mu doporučila zajít si na kehilu a popřípadě se stát šábesgojímem v Alteneue synagoge.
Nicméně ještě vsuvka, krize nepřišla jako následek, ale prvoplánovitě měla vyvolat chaos na burze, v bankovním sektoru a promítnout se do celého hospodářství přesně v souladu s bodem 2).
Vyvolá chaos ve kterém je snažší rozkrádat, trhat na kusy a machinovat.Pravdou je ža tato krize byla naplánována na pozdější dobu,ale nenažraný žid se trochu přecenil. Důsledkem a následkem bude drtivý dopad na Evropu.

241618

14.04.2011 17:14

Potřebujeme nového Erharda

RE: Nemecko bez zidu

GOODHOPE 85.?.?.?

Faktem je že Rusku se daří po vyhnání židovstva o monoho lépe. Zdroje patří opět rusům, koncerny taktéž a tudíž se země nemusí zadlužovat a navíc si tvoří "svou svobodnou politiku" která nemá za cíl velkou rus likvidovat. To že je zde bordel, korupce a spousta chudých je bez diskusí.Nicméně Rusi anpomáhá fakt, že vlastní zdroje, což je u naší země pasé.Pokud jde o německo po válce,je pro dnešní dobu už nemyslitelné a pravdou zůstává že němci ač poražení, museli vybudovat novou zemi, neměli kam jít, byli zmítání plivanci a nenávistí a to německý náros tmelilo a nutilo pracovat a kolektivně budovat. Navíc německý dril je pověstný už od dob germánsko-římských válek. Dnešní doba a propaganda sionismu rozmělnila vlastenctví jako popel rozfoukaný větrem a jednoltivé národy nemají soudržnost. Možná se spojí až ve chvíli kdy bodou totálně ožebračení, odkázaní na zvůli židovstva...což jistě není tak daleko.

241829

15.04.2011 10:02

Obama hodlá uznat palestinský stát v hranicích z roku 1967

RE: Muze informaci nekdo potvrdit?

GOODHOPE 85.?.?.?

Obama má nad sebou damoklův meč od chvíle kdy byl vybrán do role loutkového divadla jako principál. jeho úkolem je jen vnášet sionistické úkoly a plíny do života. Pokud bude zlobit, zemře na rakovinu po podání thulia a nebo bude mít nehodu či spadne letadlo...to všechno už tu bylo.Takže pokud chce přežít bude poslušný černý hoch a nebude zlobit.Pokud jde o uznání palestiny,je to vis major,protože Izrael bude muset být obětován na oltář NWO, vzhledem k tomu že válka v Africe se nevyvíjí tak jak sionista chtěl a další na paškále je Irán, což je od Erezt Israel za kopcem.Evporu je třeba vehnat do války stůj co stůj, protože dolar klesá a co by si žid s těma biliardama co má v bankách počal, že? Jediná cesta k udržení světového míru je neusálá revoluce a válka...jak praví protokoly.tedy Palestina bude s největší pravděpodobností uznána a to vyvolá automatický odpor Izraele, který spustí řetězovou reakci už taj vypjaté situace na Blízkém výchdě, kde Sýrie, Iran, Libanon a jiné země jen čeakjí na impuls, aby mohli do Izraele vlítnout.Ještě se dočkáme nepěkných věcí.

241913

18.04.2011 09:25

Válka v kyberprostoru

Mirdo a Lin

GOODHOPE 85.?.?.?

Bezvýhradně souhlasím s tím, že to vše co je činěno : tedy ukrývaní dat v archivech, lživíá propaganda, snaha o likvidaci alternativních zdrojů, potírání internet. stran a jejich likvidace a všechny ty "rádobyzákony" na ochranu kybersvěta je holý a strašný strach z pravdy, kterou sionistické síly již léta překrucují a vynakládají obrovské finance na to aby davy udrželi v něvědomosti. Internet jim to tutlání velmi naboural a mnoho lidí, jako my například prozřelo a začalo vnímat svět jinak a číst mezi řádky. Takový lidé jsou potencionálně připraveni odolávat NWO a navíc jsou připraveni bojkotovat anebo ignorovat režim, jež bude sionisty vybudován a jak sami víte, pravdu nelze ulmčet ani zabít a i jedno zrnko prachu vytvoří v mušli perlu...tedy je nasnadě pochopit, že novodobí tyrani se budou snažit šíření "pravdy" zabraňovat co to půjde, protože ti, kteří již vidí mohou nakazit ty, kteří se zatím jen bojí vidět a to je strašná síly, ktwrou oni nejsou schopni zastavit a přesně tak jak jste řekla Lin...mohlo by to vyvolat příliš velké"ztráty" v počtu oblbovaných obyvatel.tedy ještě nějakou dobu budeme svědky tohoto umlčování, které bude vyvolávat reakci opačnou a odpor se bude tiše šířit tím silněji...Ovšem sionista je přesvědčen o své nadvládě tak silně, že myslí, že vše potře silou, nicméně myšlenky nezabijou...

242113

18.04.2011 09:27

Válka v kyberprostoru

Mirdo a Lin

GOODHOPE 85.?.?.?

omlouvám se za překlepy, ale vždycky se rozčílim a pak chybuju...doufám, že mě omluvíte. Díky

242114

20.04.2011 08:13

BRICS a přestavba světa

RE: Blíží se zánik severoatlantického impéria ?

GOODHOPE 85.?.?.?

Zcela evidentně se zánik blíží.Faktem ovšem zůstává, co bude dál. Buď sionisté přecenily síly, čemuž nemohu věřit anebo je to záměr.V každém případě obě varianty obě varianty budou mít drtivý dopad na globální politiku a pro evropu to bude mít těžké náledky ve formě opravdové krize, jež by mohla vypadat stejně jako v USA, tedy krachem bank a stažením veškerého oběživa, jež je nepodložené a nekryté, tím by mohl sionista teoreticky vzato nahamounit eura a šachovat s nimi země BRICS...
Země BRICS mají oproti všem ostatním obrovskou výhodu- mají zdroje, vlastní zdroje a to poměrně vysoké. Počínaje zlatem a diamanty v JAR, konče zemním plynem, uhlím, ropou v Rusku.Tedy tyto země mohou být smělými konkurenty severoatlantickému rádoby imperiu.Kařdopádně toto spojení je pro sionisty velký problém a nenechyjí ho jen tak, je to silný nepřítel, jaž by mohl směle zhatit plány v nástupu NWO.Doufám, že toto je začátek konce touhy po ovládnutí světa...které ovšem nebude zadarmo.

242263

02.02.2012 12:05

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

GOODHOPE 217.?.?.?

Luxore souhlasím,

tak či tak, ber kde ber, pokud se na někoho zaměří, stejně ho dostanou...nezapomeňte na podpisy A.C.T.A a SOPA a jiných nesmyslů, které jsou tu jen proto, aby mohli začít trestat "IDEOZLOČINY" jak výstižně nazval před půlstoletím Orwell. Takže se nachystejte že zanedlouho budou v ústavě nejen současné zákony ale i zákony které nás budou trestat za myšlenku. Protože myšlenka je nebezpečná, myšlenka o svobodě a nezávislosti je zhoubná, je rakovina tohoto systému, myšlenka je mnohdy odpojení od Matrixu a tak je nutné ji zničit hned ve fázi zrodu aby se nemnožila jako viry...
My všichni"odpojení" jsme již dávno na "seznamu" a čeká se jen na to až uděláme chybu, nicméně ten kdo se odpojil, už se nemůže do systému vrátit, leda za předpokladu že bude lhát sám sobě z pouhého strachu a pocitu beznaděje.Ale i to je lidské.
Doufám však, že většina z nás vydrží, přetrvá a nezalekne se tlaku a vyvolávání strachu před "myšlenkou". Chtějí abychom nemysleli, abychom tupě zírali na TV a konzumovali...ale naše myšlenky nám nevezmou!!!

262272

15.02.2012 13:14

Udělal jsem chybu

řešení existuje

GOODHOPE 217.?.?.?

Pane Stworo,
co se stalo, stalo se, nelze odestát.Fakt je, že žít pod tlakem, který na vás vyvíjejí není nic příjemného a je nasnadě, že jste jen člověk a to navíc slušný.A ten tlak vyvolává emoce a strach a tudíž následné zkratkové jednání.
Otázkou je kam až vás chtějí přitlačit a co je cílem cvičení.Pokud by vás chtěli zavřít - udělali by to již dávno formou například šíření dětského porna či daňovým únikem.Osobně si myslím, že cílem je vyvolat vašim prostřednictvím nesváry mezi lidmi na zvědavci, vytvořit atmosféru strachu a tudíž popudit jednotlivce buď k projevu jež by pomohl je "sebrat" anebo k udavačství a kolaboraci s Matrixem, ve strachu sám o sebe.
Anebo k nesvárům mezi čtenáři,aby se nenáviděli a podezírali, a taktéž k vaší diskreditaci. Udělali z Vás "práskače" a my ostatní se vás teď budeme bát a budeme mlčet, kadit magi v kostkách...To je moje přesvědčení, o vás vlastně nejde, jde o nás, je nás moc a jsme vidoucí!!!
Ti dva, které jste naprášil jsou bezpochyby šábesgojim a nelámala bych si s nimi hlavu, protože to co tu někteří z nás napsali a myslím, že mají 1 milion příspěvků..to je již dávno předmětem šmírování a já s tímto faktem prakticky žiju stále.
Závěrem. Omluva se příjmá, zachoval jste si tvář a my ostatní se předpokládám nevzdáme a setrváme.

263296

23.02.2012 09:43

Penězoměnci žijí ve strachu

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

GOODHOPE 217.?.?.?

Je to naprosto jasné a je to tak pane Nohejle. Planeta je ovládána jedinci, zvrhlými psychopaty s nekonečnou mstivou chorobností, jež svou perfidní touhou po ovládnutí a postupném zničení všech.A proč to dělají? Oni netouží po penězích-mají je.Netouží už ani po moc-mají ji. Ze dne na den odstřihnou banky a svět se propadne do šílenství, odstřihnou kohoutky s vodou či elektřinou a svět se propadne do tmy. To vše mohou udělat jedním prstem.Touží ale po satisfakci,ano po krvavé mstě. Touží po blaženém pocitu vidět árijce, kteří postavili tuto civilizaci na kolenou, potupit je a zmasakrovat tím co jim celá staletí bylo odpíráno a za co je králové a císaři vyháněli ze svých zemí - za lichvaření, machinace, okrádání, šmelení....I král Karel IV. nechával žida stát na prasečí kůži,protože byl nečistý...A to sionista nezapomíná.Z generace na genmeraci vštěpuje svým dětem nenávist a touhu po zničení všech ras, mimo té svojí.Nevěříte, že? Ale je to tak. Úžasně to s odkazy na Talmud popisuje David Duke ve své knize "Moje probuzení", kterou jistě všichni znáte a pokud ne, doporučuji.Mnohé se Vám zobrazí v jiném úhlu pohledu a ne ve štourání se zda je v čísle čárka, či tečka jak zde někteří jedinci popisují. Směšné a trapné.
Nicméně děkuji za přehled vskutku pěkných jmen a světonázor.

263873

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 360 508