Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané josef.maly@centrum.cz

Nalezeno 22 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.10.2010 15:54

Ve vyšším zájmu

Máte drahého právníka

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Zjistěte si taxy, za těch pár hodin, co se tomu bude Váš právník věnovat, bych mu nedal víc jak desítku a to jsem grand.. Navíc bude mít reklamu zadarmo, navíc bych mu dal tu odměnu jenom v případě úspěchu. Jinak by měl platit on Vám, že nedal příležitost schopnějšímu. A Vy mluvíte o statisících ! Typická chyba emigrantů, že nalítnou prvnímu právníkovi, že si myslí, že cena prezentuje kvalitu. Vždyť to tam máte jednoduché, právně je to černobílé, bohužel záleží na síle objednávky a to Vám nevyřeší ani sebedražší právník, a dle mého mínění v tomto případě ani sebelepší mafián. Takže Vám nepošlu nic, protože je to nemorální přeplácet osoby parazitující na zakázkové justici. Doporučím Vám raději jako obhájce Ing.Jiřího Fialu, který jen tak ze zájmu byl na Vašem posledním jednání a jeho komentář byl snad jediný bez emocí, takže uvěřitelný. Viz: http://www.k213.cz/

229195

14.10.2010 16:43

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

Úžasný projev, klobouk dolu !

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Skutečnost, že byl tak tvrdě v našich pseudomediích kritizován a dokonce ti nejstádnější deprivanti ze shromáždění demonstrativně odešli, svědčí jenom v prospěch Ahmadínežáda. Líčení vzniku Teheránské deklarace mi připomíná příčiny konstruktivních legislativních změn v ČR, kterých je obvykle iniciátorem úplně někdo jiný, většinou oběť na prahu vlastní likvidace, než ten, kdo to má ve svém popisu práce, prezentuje se tím a je za to honorován.

229991

30.10.2010 20:04

Česko Slovensko má talent?

RE: Česko má talent ..

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Autor článku se zřejmě díval na televizi, čímž se degraduje celý jeho článek. Takhle to vypadá, že to byl jediný pořad, který se mu v TV nelíbil a ke kterému se chtěl vyjádřit. Kvalitní komentátor, nebo glosátor by neměl mít zapotřebí šahat po televizních programech a spatřuji v tom jakési východisko z nouze, jakoby nebylo dostatek zajímavějších společenských jevů. Když jsem ještě televizi měl, nestála tam za zhlédnutí většina pořadů, naprosto odporné byly především rádoby zábavné pořady, no a samozřejmě zpravodajství. Nechce se mi věřit, že už se situace zlepšila a jenom jeden pořad je propadák. [zmaten]

231404

30.10.2010 20:26

Přímá demokracie

RE: Demokracie???

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Lepší nálada v diskusi to je moje, reaguji na úvod článku:

"Nemusím se domnívat, ale mohu to s určitostí tvrdit, že je to proto, že světoví vládci si přímou demokracii nepřejí. Kapři si přece svůj rybník nevypustí. Světoví kapři rozhodují o místních zkorumpovaných minikapřících, tahají je jako loutky na provázcích, takže není v jejich zájmu, aby si lid bez místních loutek rozhodoval sám."
Na to se nedá reagovat jinými slovy než:

SAMOZŘEJMĚ, A JAK BY TO JINAK JAKO MĚLO BÝT ?

Také pořád píši příspěvky do diskusních fór a sedím doma za PC a nechápu to, ono se pořád nic neděje ! Jak je možné, že se to samo pořád nemění ?! Zrovna dnes jsem půl dne nakupoval v shoppingparku a přesto jsem utrhl pět minut, než si půjdu sednout na jedno k Heřmánkům, abych tu napsal tento převratný a moudrý příspěvek a věříte, že i když jsem se takhle celý den snažil, že se zase vůbec nic nezmění a ti kapři si ten svůj rybník opravdu nevypustí ?!


Jak je to možné, kdo mi vysvětlí, pěkně Vás prosím.

231407

07.01.2011 16:58

Deset největších amerických lží o Afghánistánu

RE: Americani s jejich nizkym IQ

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Nesmysl. Sionistům jde přeci o permanentní válku, tedy o takovou válku, která nikdy neskončí a vojenskoprůmyslová mašinerie tak bude moci pracovat na plné obrátky. Takže je Afghán ideální destinace a naprosto vyhovuje záměrům. Když tam pohořeli rusáci, proč by tam měli vyhrát amíci? Výhra by znamenala konec konfliktu a tudíž konec kšeftu se zbraněma. Navíc služba v US army dokonale řeší nezaměstnanost. Co by i naši bezdomáči dali za misi kdekoliv ? I ty pozinkovaný rakvičky jsou dokonalý biznis pro pár vyvolených. No a vdovy, to bude taky mazec, az zjisti, ze je to terno vyhecovat starýho do boje, to bude blbců-bojovníků, jako v naší armádě. Ona bude mit doma dámskou jízdu, a účet zaplatí starej, nebo pošťák, když se starej vrátí v zinku.. [chechtot]

235724

03.02.2011 18:42

Krutá realita

RE: Vážená

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Jitko Gotterová, Vaše emotivní reakce na příhodu, která se Vám stala, Vás neopravňuje propagovat rasismus. Dovolím si reagovat rovněž emotivně, ať je to tu zábavnější:
[smích]
Co si o sobě vlastně myslíte, že jste ?
Kritizujete politiky, kritizujete cikány, Vy jste svatá?
Co jste osobně pro zlepšení stavu udělala Vy?
Došla jste jednou za uherský rok k volbám a zvolila nejbarevnější plakát?
Nejhodnějšího komunistu z možných?
Nedošlo Vám, že je to pořád komunista?
Nemáme náhodou takové politiky jaké si zasloužíme?
Proč by politici něco měnili, když to po nich nikdo nechce?
Jak jste bojovala otevřeně proti paušalizaci, na diskusích, nebo podobnými populistickými nic neřešícími články?
Proč jste Váš "boj" nedoložila odkazem na Vaše webové stránky, nebo jakýkoliv jiný důkaz?
[zmaten]
Ani zlomená ruka, ani rána do obličeje Vám nepomohla zorientovat se a přesměrovat nenávist vůči skutečně diskriminovaným cikánům na ORGÁNY STÁTNÍ SPRÁVY , které si platíme z našich daní a ty nám za odměnu kriminalitu produkují, místo aby jí omezovali? Myslím tím omezovali pomocí prevence, nikoliv represí.
Represe jak známo nikomu nepomáhá, pouze zaměstnanosti v nereformovaných totalitních organizacích, kde se dědí povolání z otce na syna, jako jsou soudy, policie, státní zástupci, bachaři, apod., dokonce i nápravná zařízení se už zase jmenují jenom "věznice".
[zmaten]
Co budete dělat Vy, když budete bez vzdělání, práce, perspektivy, živořit, celoživotně trpět? Zalezete někam do díry a tam skonáte jako potkan vyloučený ze společnosti? Vy snad, ale já bych si zašel nejen pro ty Redbuly a taky bych se neptal! A nějaké názory nějaké nicky, mlčící ovce = podporovatele stávajícho režimu, co mě aktivně z obchodu pronásleduje, když to mají v popisu práce jiní, by mě také vůbec nezajímaly.
Jste na tom stejně jak ti naši bývalí pohraničníci co stříleli své spoluobčany, když chtěli lepší život..

Zaplatila jste daň za Vaší přílišnou přizpůsobivost, ještě Vám to nedošlo, že ti nepřizpůsobiví občané ukazují jací jsme my ostatní?

Kdyby jste to ještě nepochopila, zde je hodnocení Vašeho článku:
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

237567

15.03.2011 13:20

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

Ztrhující závěr článku Josefa Víta, cituji:

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

"Vypadá to, že se někdo chtěl převést. Doufám, že se předvedl s plnou parádou a bez parády odejde na politické smetiště."

Já taky doufám. Doufám už roky. Řekl bych, že má intenzita doufání je aspoň za dva. A ono se pořád nic nemění. Nechápu to, jak je možné, že mé doufání většina voličů nezohlední při dalších volbách.

Ne, to není možné, že by neznali diskusi na zvědavci, že by byli odkázaní pouze na televizi a ta jim vymyla mozek? Že by se do parlamentu dostal vždy jen ten, kdo umí nejlépe komunikovat s většinou-masami, tedy ten, kdo je vlastně masám nejblíž? Vždyť jsem přece doufal!

[chechtot]

239555

17.03.2011 16:14

Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a potažmo světu

RE: může být ještě mnohem hůř

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

No, chtělo by to skutečně apokaliptickou katastrofu, pořád je to takové neviditelné z obýváku v USA/EU aby se zbytek světa skutečně od toho porna odtrhl a začal řešit jak zajistit přežití. Jestli to nezničí aspoň půlku zeměkoule, nic se nezmění a příští katastrofa bude poslední. Zlikvidovaný karibik hovoří za vše:"No tak pojedem jinam.." Děkuji za ten dar boží a pevně doufám, že to ani kamikadze nezmáknou..

239703

18.03.2011 19:08

Druhé rozhodnutí okresního soudu a odvolání státního zástupce

PETICE !

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

Aspoň je vidět, že o justici se v českých poměrech nedá mluvit. Nedá mi to nezeptat se:

"Proč nezveřejníte petici http://www.bezkomunistu.cz/, která se snaží řešit neřešené, zatím ještě občansky angažovanou cestou?"

To Vám je málo to, co s Vámi dosud předvádí? Čekat jak ovce na spravedlnost od vlků se nevyplácí. Jak vidíte, nejste první, komu se česká verze soudnictví nepozdává.

Zahájení reformy justice není záležitostí specialisace, nebo zaměření specializovaných aktivistů, naopak justice je záležitostí nás všech. Jak neexistuje justice, nefunguje nic. K čemu jsou zákony, smlouvy, apod. když není nikdo, kdo by dle nich soudil? Tedy nestranně, předvídatelně a hned?

Je to důležité, protože v justici jsou pořád kanály zprofanových struktur, které spolupracují na všech úrovních a stačí jedna objednávka a je po Vás, viz např. zde: http://www.k213.cz/JOOMLA/index.php?option=com_con....

A čím výš se odvoláváte, tím větší koncentrace kontroverzních. Soudce vyloženě baví rozhodovat a soudit a pokud možno do nekonečna, nevadí jim, že beze smyslu, že se nějak musíte živit, zatímco oni si své platy vždycky vysoudí. Vždyť víte s jakou oblibou tvrdí, že jsou přetížení.

Mrkněte se na komunistickou minulost svých soudců, co Vás soudí, jak prvostupňoví, tak odvolací, třeba pak porozumíte víc, bohužel infiltrace nově příchozích soudců po převratu, ze strany komunistických, během dvaceti let jistě v nějaké míře proběhla, takže ani toto nebude zaručené:

http://offroad-nadsenci.alias75.cz/index.php?optio...

239784

02.04.2011 18:18

Sčítat či nesčítat?

Hrozná diskuse

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

aneb všichni poslechnou, ale každý si udělá svůj malý miniaturní pidi odpůreček. Proč by si stát nedělal co chce, když snesem všechno? Chyba není ve státu, ale v nás! Jenom morální elita to prožene přes ÚS až do Štrasburku. Ale té by ses nedohledal, tedy v téhle diskusi ne.. [bliji]

240962

02.04.2011 19:20

Japonská jaderné krize: zaměstnanci „prohrávají závod“ o záchranu reaktorů

Apokalypsa to může být

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

- nejvyšší pohotovost vlády
- rusko si bere svoje vzorky padni komu padni
- rozšiřuje se zamořená oblast
- zamoření v USA
Co víc je potřeba pro ztrátu důvěry k japonské vládě?
Na druhou stranu, ona taková davová panika může být nebezpečnější než celá radioaktivita, protože japonci jsou známí svou stádností a poslušnosti jakýchkoliv povelů od nadřízených, mohlo by se stát, že jako teď všichni jako jeden muž opravují škody, mohli by potom všichni jako jeden můž zablokovat odjezdové terminály. Japonská vláda musí balancovat mezi těmito dvěma extrémy, nikoliv jeden z nich upřednostnit a to i za cenu zamoření půlky asie. Japonská vláda také ví, že rusáci nic nepoví, jenom se zařídí potichu po svém. Věřím, že japonská vláda situaci zvládá jak jen to optimálně jde. Bohužel z toho nevyplívá, že situace nemůže být apokalyptická. Debaty na téma co zbylo z reaktoru na základě fotek považuji za úsměvné. Víc by mě zajímal vývoj stavu radioaktivity v ČR pokud možno od Rakušáků. Nemá někdo informaci? Další co pro nás z těchto informací ale vyplývá je BOJKOT JAPONSKÉHO ZBOŽÍ.

240968

28.05.2011 14:18

Jak jsem málem dostal přes hubu

Pěkná blbost!

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Vy jste se zastal cizí osoby, ona Vás ne a zdrhla. A udělal by jste to znova? Proč?! Jako by Vám nestačili estébáci na krku!
Podobné případy patří do kompetence PČR, tzn. volám 158 aniž bych se do konfliktu míchal, ale sleduji z bezpečné vzdálenosti. Nebo nedělám nic a jdu si po svém.
Paradoxně incident, který jste tentokrát odvrátil, může jednou provždy vyřešit opakovaný problém. Chodil-li tam černoch prudit opakovaně, problém jste jenom odsunul, ale nevyřešil. Příště u toho ale nebudete, že? A ani Vás to nezajímá, jak to příště dopadne, že? Co když tam žádný "hrdina" nebude?
Vy jste zvolil tu nejhorší variantu, tzn. riskoval jste své zdraví a nechal záviset na chemických reakcích případného feťáka.
A to nemluvím o tom, že se přiznáváte, že jste do cizí osoby strčil! Víte jak by to justiční mafie proti Vám otočila?
Vemte si z toho ponaučení, Vaše hodnota je jinde, než suplovat práci policajtů a vystavovat se tak každému ubožákovi, tímhle způsobem svět nezachráníte. Byla by Vás škoda..

244972

31.05.2011 14:55

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Re:SPECZ
Nejsem tupá ovce. Mýlíte se. Policie opravdu měla v těchto případech fungovat.
Nefunguje právě proto, že veřejnost fungování PČR důsledně nevyžaduje a vše raději řeší svépomocí, jako Vy.
Češi jsou na svépomoc zvyklí od totáče, zlaté české ručičky, co si sami nezbastlí, to nemají. K čemu jsou pak státní orgány? Jako námi placená zakázková kancelář pro zločince v parlamentu a ve vládě? A pak se často divíme, stejně jak ten chlapík co postřelil v Rosicích zloděje kovošrotu na útěku,že dostal šestku a ještě se něm nabalilo několik policajtů, právníků, všechny stupně soudců a desítky bachařů (rozuměj: dal jim práci).

Občansky nejideálnější postoj skutečně bylo zavolat PČR, a potom důsledně vyžadovat její činnost a kontrolovat vyšetřování takovým způsobem, aby se PČR prostě nevyplatilo to hodit do koše. A hnát to až k ombudsmanovi, a pak do Štrasburku, budou-li to chtít zamést. A samozřejmě medializovat a pak zjistit, že potřebujeme skutečně demokratické volby a usilovat o ně..

Nemáte-li na to, a hrozí-li Vám hnědé trenky (použiji-li Vaší terminologie), tak se aspoň neukájejte na stejných chudácích jak jste sám. Jediný rozdíl mezi Vámi je, že Vy si svou bídu ještě neuvědomujete.

Mimochodem, o ty svobody, o kterých píšete, nás připravuje stát, nikoliv pochybné existence, Vy popleto.. [chechtot]

245190

30.06.2011 21:18

Izrael hodlá schválit zákon vyžadující, aby Palestinci platili za demolici svých domů

RE: Nic nového

josef.maly@centrum.cz 94.?.?.?

Přesně tak, už je hloupé se pořád divit. U nás takhle funguje justice, má to zavedené ve sporech o děti při rozvodech. Otec si zaplatí posudky soudních znalců, díky kterým ho soudkyně připraví o podíl na výchově jeho vlastního dítěte a pak ještě musí platit výživné, které jeho bývalá používá jako důchodovou rentu, ať děti vidí, nebo ne. Vem kde vem, když nemá, tak ho zavřou, jako by se v kriminálu vydělávaly nějaké peníze, proto máme věznice přeplněné. Že by tento zákon pocházel ze stejné autorské dílny? Ani bych se nedivil.

247082

22.07.2011 20:39

NATO bude v Libyi poraženo

RE: OMLUVA LIBYI, IRÁKU, AFGANISTANU,..

josef.maly@centrum.cz 84.?.?.?

No jestli je ten článek pravdivý, žehnám editorovi, je to skvělá zpráva a logicky nutí k zamyšlení, jak je to možné, takové NATO a Libyjci vzdorují. Kéž bychom prohráli, vítězství přeji Libyjcům a myslím na ně! Možná se podařilo Libyjcům sestřelit víc našich letadel. Morálka našeho žoldáka končí v okamžiku, kdy proti němu nestojí rodinka civilistů. Možná jde NATO jenom o to, zlikvidovat co nejvíc materiálu, takže o brzký konec také nemáme zájem. Jestli tam zase hážeme munici s ochuzeným uranem, není kam spěchat..

Ano, jsme spoluviníci, protože to spolufinancujeme a mlčíme.

"Tak ako na tých "nevládných politikov?"
Odpověd je pořád stejná. Usilovat se o lepší svět. Zvolit si takové vládce, kteří budou reprezentovat zájmy voličů, nikoliv zájmy oligarchů. Jak? Uspořádat svobodné volby a maximálně se snažit omezit jejich zmanipulování penězi. Tzn. rovná volební kampaň a prezentace pro všechny kandidáty. Ne, že jeden bude rozdávat párky a bude ho plná televize a druhý nebude mít ani na oblek. Žádné filtry v podobě 5%hranice, apod..

Tzn. musí vzniknout skupina osob, která by měla být apolitická a jenom by měla usilovat o zorganizování takových voleb a vyřešit maximum sporných otázek s tím souvisejících, jako třeba jak omezit mediální sračkomety. Možná udělat volby povinné jak v Austrálii, modelů je k dispozici hodně, jde o to si jenom sednou a dát to dohromady a pustit to do éteru dřív, než začne chaos. [smích]

248733

25.07.2011 20:41

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

josef.maly@centrum.cz 84.?.?.?

To je neuvěřitelné, kdybych Vás neznal..I mistr tesař se občas utne. Trest smrti a ještě nejsou venku všechny informace?! Chápu, že se monitoring bude týkat nás všech a proto máme důvod být nepotěšeni. Ale vykřikovat hned trest smrti, to je pošetilé.
Naopak. Teď by měl systém pěkně ukázat a transparetně a přezkoumatelně motivy, důvody, DŮKAZY, které viníka usvědčují. Co se mu na norském režimu nelíbilo? Už jenom to, že soud bude neveřejný, považuji za totalitní vrtoch jinak sympatických norů. Kompletní obhajoba podezřelého k dispozici na netu by neměla ničemu ublížit, anebo mohla? A čemu?
Ono by se pak možná mohlo ukázat víc. I kdyby to měla být naspokojenost s kvalitou piva v místním výčepu. Obvykle hledám webovky takových "šílenců", ale buď jsou to opravdu jenom šílenci, nebo je uklidí dřív, než je najdu.
Jsem pro povolení zbraní i mezi slušným lidem, když už je kriminálníci mají, ale nevěřím, že se s nimi, kromě kriminálníků, budou normální občané obtěžovat nosit.

249021

26.07.2011 11:32

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

josef.maly@centrum.cz 84.?.?.?

Hmm. Sehnat kalacha nedokáže jenom amatér, tohodle železa tu máme.. Bejvávalo, panáčku, bejvávalo, měl by jsi to zkusit přímo u nás ve východním bloku, ale teď si buď jist, že po několika "zaručených" a "tutových" kontaktech dostaneš to co chceš, ale tím okamžikem jseš v databázi a rozsvítíš se jako červený majáček, co bliká, výrazně bliká, kamkoliv se hneš, a cobydup podáváš vysvětlení..

249095

26.07.2011 11:53

Ještě jednou masový vrah Breivik

V Norsku mají snad opravdickou justici nebo co?

josef.maly@centrum.cz 84.?.?.?

Tzn. má-li dle tamního zákona dostal flastr 21let a on opravdu dostane 21let, i kdyby se lůza na i-heute dožadovala čtvrcení a vytahování střev za živa, tak to považuji za dokonalý výsledek.

Malé srovnání s justicí naší (už to tu někdo zmiňoval):
Žháři z Vítkova - oběť žije - flastr 22let
Breivik - cca 100osob mrtvých - flastr 21let

Pomineme-li navíc komfort norské věznice coby našeho levnějšího hotelu, proč se u nás trestá tak nelidsky? Není to tím, že tu je větší zastoupení lůzy, která ráda zapomíná na vlastní ubohost?

249101

26.07.2011 23:11

Ještě jednou masový vrah Breivik

Trest smrti je VŮL

josef.maly@centrum.cz 84.?.?.?

i z hlediska společenského zájmu.

- A ve společenském zájmu je, aby se podobné zločiny už nikdy neopakovali, no ne?
- A nechceme-li, aby se zločiny opakovali, neměli bychom se snažit zjistit příčiny jejich vzniku a ty odstranit?
- Je-li to společensky důležité, neměli bychom se tomu vyšetřování věnovat pečlivěji, tedy bez emocí?
- Jak tomu vyšetřování pomůže mrtvý, případně zmrzačený, případně smrt očekávající zločinec?
- V čem pomůže obětem, nebo pozůstalým mrtvý zločinec?

Kéž bychom se dozvěděli detailně, jak to vyřeší norská justice, tam komunisty nevydržují. Právě kvůli takovým davově líbivým názorům vyžadujícím trest smrti ještě před přečtením obžaloby neuvidíme soudní líčení on-line. Docela škoda pro demokracii, nemyslíte?

249168

11.08.2011 19:50

Role muže a ženy v rodině

RE: Výhodou muže je, že vždy může ženu upgradovat

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

Tentokrát střelil Moudrostrak vedle jak bombardér NATO.
Díky liberální politice je to právě žena, co má všechno pod kontrolou. Stejně jako cikán, nebo černoch, nebo gay, apod.. Rozvod je to nejjednodušší a s vyždímáním bývalého jí pomůže docela velká parta z rozvodové mašinerie, počínaje právnicí, pokračujíc soudkyní, sociální pracovnicí, apod. a konče psycholožkou. Ty všechny otec rodiny živí a živí je dobře a je rád, že mu děti občas půjčí, ale jenom malinko, aby je nedej bože infikoval vlastními názory!
A žena nemusí mu pak prát fusakle a koukat se na něj každý den, důchod ve třiceti, nekupto! 75% rozvodovost to jenom potvrzuje.
I Bartošek se v tomhle moc neorientuje, doby, kdy rozvedené matky, byly slabou sociální skupinou jsou už dávno pryč, protože každý otec solí co může, aby neskončil v kriminálu. Policajti si tím rádi vykazují produktivitu a v kriminálech sedí třetina neplatičů výživného. Prý po propuštění platit budou, myslí si poslanci a zřejmě i ti ovčani co je volí.
Ano, jsou výjimky, pár charakterů, co se nenechají vydírat, a jejich zlatokopky pak vřeští, že nemohou k moři jako jejich kamošky, co si našli blbce. A ty jsou samozřejmě slyšet.
O tom, jak by to mělo být, píše pan Lhoták, a chvála mu, protože už teď to nikdo neví.

250571

27.08.2011 14:05

Případ Bátora

akce-dost@seznam.cz

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

Vážený pane Bátoro, vážení aktivisté D.O.S.T., http://www.akce-dost.cz/dost.htm
podlehl jsem neuvěřitelné mediální kampani, kterou Vám nezištně poskytují Vaši oponenti, a nakonec díky Trautenberkovi jsem se seznámil s Vaší činností blíže. Nemyslím si však, že jste napadání zleva i z prava. Dle mého mínění vše co Vás napadá je levé..[chechtot]
Plně se ztotožňuji a souhlasím s prohlášením D.O.S.T. a bylo by mi ctí být zveřejněn v seznamu Vašich signatářů.
Využívám této příležitosti k vyjádření mé plné morální podpory Vašemu úsilí a přeji nám, aby rozpoutaná mediální kampaň přispěla k dřívějšímu dosažení našich cílů.

252014

18.09.2011 19:38

Jak to bylo ve Varnsdorfu

Martin Kočárek TV HOVNA:

josef.maly@centrum.cz 89.?.?.?

"Demonstrace byla nepovolená a včerejší demonstrace byla také nepovolená."

Aktéři sametu by podle něj také měli být zavření, protože převrat nebyl povolený?
To je ta cílová zákaznická skupina u TV, tedy důchodi a rozvedené matky, už tak inhibovaná modrým zářením, že to nepochopí, a nevypnou?
Jinak Varnsdorfáci překvapili, ale chtělo by to přidat pod kotlem, pořád je to jenom takové pravdoláskové zvonění klíči.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

253617

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 27 čtenářů částkou 2 645 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Multikulturní Amerika je konstrukt, jenž neexistuje, míní velvyslanec Kmoníček07.06.20 10:49 USA 0

ANTIFA a "klid" v Berlíně07.06.20 07:48 Německo 0

Nizozemci se chystají zakázat Černého Petra, pomocníka Mikuláše06.06.20 22:51 Nizozemsko 3

2 roky za "obohacení" u Litoměřic05.06.20 23:39 Česká republika 2

Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku05.06.20 23:12 Česká republika 5

Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty05.06.20 19:33 Česká republika 3

Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání05.06.20 18:22 USA 1

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Česká republika 5

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 5

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 13

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Měnové kurzy

USD
23,56 Kč
Euro
26,61 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,42 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
21,50 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 679,56 Kč
1 unce stříbra
410,49 Kč
Bitcoin
228 227,25 Kč

Poslední aktualizace: 7.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 509 123