Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Fox_25

Nalezeno 16 příspěveků, 6 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.03.2009 23:13

Austrálie se zbláznila

Co jste čekali?

Fox_25 88.?.?.?

Bylo jasné že tyhle kroky "elity" podniknou. Zřejmě jejich noshledové začali vynášet na internet co neměli, nebo je to opatření aby se tak nestalo. Co kdyby se ovčané začali zajímat o to co hrstka vyvolených skutečně dělá? Mají z toho strach. Spíš je to už paranoia o tom že jim někdo sebere moc. O to horší pokud by to ovčané vzali do svých rukou a ty parchanty naházeli do řeky. Je to jen jedno z dalších protiopatření které nás v NWO čeká. Vše pod taktovkou vznešenosti chránit nás a naše školou připitomělé děti. Je jen otázkou času kdy zakáží zvědavce a podobně zaměřené weby které říkají věci tak jak skutečně jsou bez růžových brýlí.

Ale tak co, přivítejte nadcházející NWO se zadkem na pohovce(made in EU) pivem v ruce(made in EU) a zapněte si vaši oblíbenou TV stanici(made in EU).

187091

25.03.2009 10:10

Proradarová vláda padla

Co myslíte,

Fox_25 88.?.?.?

Co myslíte, dostali pro radaroví politici úplatky hned nebo se dohodli že je dostanou až radar bude stát? A neříkejte že to o tomhle nebylo, z pocitu bezpečí sem radar dostat nechtěly.

187233

27.05.2009 14:59

Šaškárna se „segregací“ na základní škole ve Valašském Meziříčí

RE: Jestliže platí

Fox_25 88.?.?.?

Jenže to co jste uvedl platí pouze pro většinu aby nemohla omezovat menšinu. Takhle to podle mě je, jen se to neříká nahlas a už vůbc ne veřejně.

192054

18.01.2011 19:54

Malé vítězství rozumu

RE: Jen mozek drogového závisláka může

Fox_25 89.?.?.?

Opět je to o tom že všichni nejsou stejní.

Ale taky se opět dostáváme na hranici kdy kuřák je srovnáván s vrahem. Když už vám vadí že se někde kouří tak tam dopredele nelezte. Jestliže si někdo zapálí ve skupince lidí kde nikdo nekouří tak je to blb. A jestli jde někdo do kavárny kde se kouří a leze mu do do očí tak za prvé je to jeho problém a za druhé není problém říct ať si tu cigaretu vezme do druhé ruky, taky to tak dělám.

A ty závěje vajglů jsou logické, byl sníh tak nemohli přece čistit ulice, ne každý vám bude hledat "schovaný" koš.

A připojím se ke "Stývovi"

"Jdete uz do prdele s vasimi argumenty .."

236344

18.01.2011 22:47

Malé vítězství rozumu

RE: Vraj sa nepodarilo preukázať

Fox_25 89.?.?.?

A nikdy ten rozdíl neuvidí.
To je stejné jako když se 90%(čest 10% kteří se chovají normálně) cyklistů motá pod koly aut a je jim jedno(nebo neví) že vytvářejí nebezpečné(smrtelně) situace pro sebe tak i pro řidiče. A když na to cyklisty upozorníte jste hajzl který škodí prostředí a nejezdí MHD i když moc nemůže chodit, pominu soc. fobii díky které jsou mi MHD a ČD zapovězeny.

Hlavní problém je ten že lidé ztratily schopnost vidět věci ze dvou stran. I když si uvědomují všechny okolnosti tak nejsou schopni pochopit argumenty a dát si dohromady 1+1, nechápou že 1+1=2 a někdy je rovna nule, třem etc. Vše vyplývá z dané situace.

Zde jsou nekuřáci hnáni proti kuřákům. Jsou jim dány všechny argumenty proč je špatné plošné zakazování kouření a nejsou schopni pochopit nebo se alespoň vcítit do kuřáka a jeho potřeb, radostí, závislosti chcete-li. Ani nevidí že kuřáci jejich požadavky přijali, ale zdá se že je to málo.

Prostě mám rád svoji oblíbenou kavárnu kde mi udělají dobrou kávu a rád si k ní dám cigaretu, rovnou mě za to upalte.

236367

18.01.2011 23:25

Malé vítězství rozumu

RE: Vraj sa nepodarilo preukázať

Fox_25 89.?.?.?

Nepůjdou, docházejí argumenty, rozumné argumenty došli dávno.

Dám Vám trochu lepší tip.
Vyjedete na nějaký odlehlý kopec do přírody, otevřete okna v autě a zapnete Vaši oblíbenou muziku. Umelete si oblíbenou kávu, na vařiči ohřejete vodu a ve French press uděláte kávu. Pak si ubalíte ze skutečně dobrého tabáku cigaretu, nalijete kávu a relaxujete. Vše nejlépe s přítelkyní nebo kamarádem. Mě to pomáhá na deprese a nervozitu.

PS>Tykat prosím.

236371

02.07.2011 18:05

Existují dokonalé výrobky?

RE: Není nutné chodit do ciziny, když máme stejně kvalitní výrobky vlastní

Fox_25 90.?.?.?

Snad to nesouvisí s tím že někdo chce ukazovat že na to mám. Taky si kupuji kávovar na espresso i s mlýnkem za 10000 protože jsem milovník kávy a ne proto že to vypadá hezky. Ano, najdou se lidé kteří si to kupují z důvodu jenž jste popsala, ale v článku jsem nic takového nenašel. A pokud vám stačí hodinky za 200,- tak proti tomu nejde nic namítat, je to vaše volba. Ale pokud si někdo koupí dražší věc tal je to jen a jen jeho volba. Taky říkám lidem nekupujte nové auto, je to finančně extrémě nevýhodné, kupte raději 2 roky staré. Ale pokud nechtějí nenadávám jim do snobů a ani jim neříkám že se s ním chtějí někde ukazovat.

247203

01.03.2012 02:25

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

---

Fox_25 90.?.?.?

Lidé nechtějí slyšet věcné argumenty, slyší na teoretické řešení hned a teď. Dle diskuze kterou jsem ani nedočetl se stejně rozhodli už před ní. O věcnosti té diskuze snad ani nemusím mluvit. Zjednodušeně někomu řeknete proč nemá sahat na kamna a on na ně stejně sáhne a ještě vás před tím pošle někam s tím že vy jste na ně taky sáhl.

Z jiného soudku.
Psychiatr mi říkal že mi napíše prášky po kterých budu údajně moci pracovat v nějaké svěřenecké dílně. Po "veselých" injekcích mi zase sliboval že přestanu mít strach z více lidí a budu moci používat MHD, chodit na úřady sám atd.
Vedlejší účinky pouze silně podrážděný tračník, po vstaní ze židle moták s následným pádem, snížení IQ o mnoho a mnoho bodů, přibrání na váze o pěkných pár kilo, atd. Už jednou jsem si tím prošel a nikdy více, ze zeleninového stavu jsem se dostával dlouho.
Když jsem mu řekl děkuji nechci tak se "rozzlobil" a řekl mi že mi nechá vzít řidičák. Krásná logika, řídit bych stejně nemohl.
Další diskuze se ubrala pouze k tomu že jsem se mu snažil vysvětlit že mám stav stabilizovaný a nechci jej jakkoliv narušit.
Jeho další argument byl ten že by stát ušetřil. Teď beru jako ID 9000. Při práci bych stále měl ID ale už jen 5000, zaměstnavatel by mi platil 3000 a stát by za mé místo platil zaměstnavateli 8000. To je opravdu krásná úspora, celých -4000.

Se stejnou logikou jsem se setkal skoro všude, proto už na diskuzi kterou pan Stwora uvádí nevidím nic divného.

264303

mě zase nejde do hlavy že by si uživatel nevšiml aktivního BT modulu nebo síťové komunikace. Ale uživatelé ADSL mohou být klidní, jakékoliv výraznější odesílání dat díky opravdu mizernému uploadu okamžitě poznají.

270076

24.06.2012 16:23

Odcházející svět dýmek

RE: m

Fox_25 90.?.?.?

Stačí když přestanete kouřit "komerční" cigarety. Já si krabičku cigaret koupím jen v případě že nemám čas nabalit si svých 30 hřebíků a pak toho stejně trpce lituji.

A to samozhášení je pěkný hnus. Už se mi stalo že cigareta po každém potáhnutí zhasínala, oharek téměř nebyl a já se z téhle cigarety málem zblil. Balená tohle neudělá.

A co je nejhorší tak ani cigarety sobranie nebo dunhill se chuťově nevyrovnají balené z tabáku paramount v dutince téže značky. U tabáku je ještě jeden menší problém, čím menší pytlík tím horší. Ty nejmenší jsou ztráta času, 90g je na hraně, ale ten velký 165g je nejlepší, platí to bohužel i pro ostatní tabáky mimo těch "prémiových".

Marně vzpomínám na doby kdy petry stály 44kč a byly lepší než dnešní marlboro.

Beztak to skončí tak že si budeme tabák ještě rádi pěstovat protože ten prodávaný se nebude dát kouřit. I to nakonec zakáží.

271020

18.03.2013 11:06

Superstár

RE: NWO

Fox_25 90.?.?.?

Vím že to tu nepatří a pošlete mě s tím někam, ale zapněte si klasiku. Chce to s ní mít jen čas a trpělivost. Pro mě se POP nachází ve stavu kdy se moc poslouchat nedá, jak ten český tak zahraniční. Samozřejmě jsou vyjímky, Landu si velice rád poslechnu stejně jako ZAZ nebo Mumford & Sons. Ale většinou je pop silně stereotypní kdy člověku dojde po minutě zbytek skladby.

A to nezmiňuji loudness war které kazí hudbu globálně a věci které by si člověk rád poslechl nemůže protože jsou neopravitelně zmrvené. Neřeknu u stylu tuc tuc, ale instrumentálky tím trpí nejvíc a na slušném stereu se z toho stává peklo, no hlavně že to dobře hraje na repráčku v mobilu.

286560

19.03.2013 01:52

Z amerického snu se rychle stává noční můra

Celé

Fox_25 90.?.?.?

mi to přijde jako kdyby tehdy někdo Ádu "vedl" za ruku a když se to nepovedlo tak to holt přijde o něco později a pomaleji stylem vaříme žábu.

A nebojte, kouření cigaret bude za čas zakázáno téměř všude. Úplně jej zakázat nemohou neb z něj mají okamžité vysoké zisky. Divím se že ještě nezakázali prodej tabáku nebo jeho pěstování. Ale tabák určitě zdaní na úroveň cigaret. Přece není možné aby si někdo doma balil cigarety a stát z toho měl méně peněz.

286618

25.05.2013 04:33

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Jak dlouho

Fox_25 90.?.?.?

Čekat můžete do konce života, bohužel. Není zájem něco měnit, stále je na změnu velmi málo lidí existenčně v pr*eli. Ti co jsou, nejdou slyšet a jejich problémy jsou bagatelizovány, příp. zesměšňovány.

Ano, naši "představitelé" jsou svině, vlastizrádci, pokrytci, atd. Jenže problém je že o tom budeme pouze diskutovat. V celkové atmosféře jaká kolem vládne je v podstatě jen málo možností na změnu.

290177

15.09.2015 15:07

Podvod lékařského výzkumu odhalen

RE: Někdo právě objevil Ameriku

Fox_25 90.?.?.?

Průser je v tom že lidi mají nechuť se něčemu učit, zajímat se o zdraví, léčebné postupy, alternativní léčbu, bylinky a naprosto slepě se svěřují do rukou lékaře.

V běžné medicíně není všechno špatně, stejně jako není všechno špatně u alternativní léčby. Mě osobně nevadí ani homeopatika(placebo efekt je hodně silný), ovšem ne ta která jsou běžně dostupná a nechutně předražena.

Mě stačí když vidím jak funguje kotvičník, ostropestřec, kočičí dráp, konopná mast, atd. Proti tomu si dám občas i ten brufen když mě přepadne nějaká silná bolest, v kombinaci s konopnou mastí bolest odezní a místo pravidelného papání brufenu stačí jedna tabletka.

Já říkám že lepší není ani jedno, všechno má své pro a proti. Jen je škoda že alternativní léčba není více prozkoumána, stejně tak účinky bylin jelikož bylina jako taková, nelze patentovat.

339491

16.01.2017 15:17

Napaden fanatickým nekuřákem

Fox_25 90.?.?.?

To je pěkné, škoda je, že se tomu ani moc nedivím. Idioti a dobroserové se dají najít všude, nicméně toto mi přijde jako provokace za každou cenu a možná to ani nemuselo souviset s kouřením.
Když jsem si šel zakouřit po obědě před restauraci, zastavil se u mne postarší pán. Řekl mi že je dobře že i na nás došlo, že kouření je zlo. Na to jsem mu odvětil že nejsem prase, že nebudu nikomu kouřit do jídla v restauraci. On odvětil že je po nás akorát bordel a že to smrdí. Tak jsem vytáhl kapesní popelník protože jsem měl stejně dokouřeno a típl cigaretu. Pořád nadával, ale to už jsem ignoroval a vrátil jsem se zpět do restaurace. Jen jsem mu řekl že mám strach, že jednou dojde na všechny.

Extrémy podobného rázu se dají najít všude, např. skupinka ciklystů jedoucí vedle sebe začala házet kameny na auto které si dovolilo na ně krátce zatroubit, chodec mi skočil před auto protože na přechodu má přednost, apod.

Pane Stwora, jestli někdy pojedete Zlínským krajem, stavte se na kávu(7 let pražím) a dobrou cigaretu. Mám tabák bez chemie který příliš nesmrdní, a některým nekuřákům dokonce na rozdíl od normálních cigaret voní.

355102

18.06.2018 14:04

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

Fox_25 89.?.?.?

Několikrát jsem naladil nějaké rádio které hrálo i dechovku, bylo to dokonce i poměrně pravidelně. Ale to bylo asi před rokem, jak je to teď, netuším. On je celkem problém i s klasikou, dřív byla separátní stanice pro klasiku, stanice pro alternativy kde bylo dost prostoru i pro dechovku a smrsklo se to do ČR3- Vltava, kde prostě hrají kulturu....

Aktuálně hraný pop taky moc nemusím, primárně poslouchám asi 15 let klasickou hudbu a po této době mi přijde pop velmi jednoduchý. Dodal bych ještě velmi předvídatelný, což je(pro mě) největší problém ale i odpověď proč to tolik lidí poslouchá.

364780

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 83 čtenářů částkou 11 205 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

"Protiprávně" sterilizované ženy mají šanci na výpalné odškodnění 300 tisíc korun03.10.19 22:16 Česká republika 5

Gott pred smrťou ľutoval jednu vec, že s rodinou otáľal až do neskorého veku03.10.19 19:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,12 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,42 Kč
100 japonských jenů
21,29 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 500,86 Kč
1 unce stříbra
405,57 Kč
Bitcoin
186 567,78 Kč

Poslední aktualizace: 18.10.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 48 587 438