Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané janko

Nalezeno 1803 příspěveků, 22 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.04.2008 00:00

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

janko 85.?.?.?

tahle hra má taky svá pravidla, včetně plánovaného konce. Jen se jim malinko vymyká z drápů, i když to zatím není vidět.
program téhle hry se jmenuje kalendář. Program pro cca 2000 let vymysleli v Egyptě, doplnili v indii a předali židům ke zprznění.
Ono i to prznění má svou vývojovou hodnotu, ale pro ni ještě nenastala doba.
Ti, kdo rozuměli v minulosti procesům ve vesmíru, ti si předávají informace jinak než zápisem a čtením. Program v bibli byl účelově pootočený k honbě za zlatým teletem. Ale ti, kdo takto princip křesťanství pochopili, ti si to tele ponechali, místo aby jej "přerozdělili".
Takže se vývoj trochu zdržel, aby si mohli svůj omyl napravit. Ale předtím asi budou ještě zkoušet, jestli to tele unesou....

157956

03.04.2008 17:24

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

janko 85.?.?.?

85Xko, bohužel tvá reakce odpovídá předchozímu příspěvku, nemá smysl vyvracet někomu "placatost Země".
Jen jsem chtěl upozornit na to, že slovo chamtivost se zkrátka neváže k jakékoliv pozitivitě. je to stejný nešvar jako říkat o něčem, že je to "strašně krásné".
A dokud se lidi zas nenaučí vnímat původní smysl slov, budou jen svá ega prezentovat podobně jako ty.
Všichni dozráváme. Někomu to potrvá déle. Tvá reakce odpovídá tvé informační hladině, nenutím ti svou.

158059

03.04.2008 19:40

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

janko 85.?.?.?

milý ixíku, v naší komunikaci nešlo o moje pochopení tvého sdělení, to mi kupodivu problém nedělalo, jen jsem upozornil na fakt, že spojení slov pozitivní + chamtivost jde proti sobě, tudíž se poněkud navzájem ruší.

A díky nadhledu, který ke mně cítíš, tak mám pocit, že se dohodnout o tom, co které slovo znamená, je nad mé síly. Lidé tvého typu rádi vystavují své neotřesitelné znalosti. Počkám, až ti s nimi život trochu pohne. Jinak děkuji za vysvětlivku, ano, opravdu takto jsem tvoji první reakci pochopil, zatímco tvé vnímání obsahu slov se mi nepodařilo do tvé mysli nabídnout. Nechme tedy čas plynout....

158086

03.04.2008 20:06

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

RE: Vzkaz KSCM

janko 85.?.?.?

...děkuji za reakci Vladimíre, měl jsem ze Semeráda podobný pocit. Je mezi námi mnoho lidí, kdo si potřebují vylít svou hořkost, je jedno kde a proti komu. Nejlepší je nereagovat - ale málokdo to zvládáme. Tak přilíváme negace do ohníčku.
Asi to jinak nejde, nebo ano?
Tihle "jednosměrkové" na druhé straně pomáhají i zdejším zargumentovat svůj jiný postoj, to také není na škodu.

Data v prostoru si už svoji rovnováhu najdou.

158087

03.04.2008 20:34

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

zradar

janko 85.?.?.?

...už jsem to tu psal, ale opakování snad neuškodí.
1. radar proti raketám - to je bajka pro tupíky.
2. tajení výzkumů o modelování lidského vědomí a podvědomí pomocí modelovaných frekvencí, kterými tento radar může disponovat - tento výzkum od cca osmdesátých let mizí z veřejně dostupných zdrojů.
3. dnešní hláška o dohodě se kterou jede spící děda do Bruselu vypovídá, že vše je jen dokončení rutiny k dřívějším ústním dohodám z výletů Tupolánka a jeho předchůdců.
4. Platí, že od nastavení našeho letopočtu je každá náhoda velmi dobře a ve značném předstihu připravena. otázkou je, jaká režie k té události vede. Tato, (směrovaná zřejmě proti vzdálenějšímu východu)- má jít asi i přes Irán.
5. Modří chlapci se rozhodli pro vabank. Ti u nás i za mořem.

Modrá barva okolo planety má zvláštní efekt, když koukáte z orbitu - modré nebe se odstěhuje do moře. Když koukáte ze země, je ta modrota nahoře. Tam, ve vodě a ve vrstvácdh atmosféry sídlí naše myšlenky. To věděli mudrci v Egyptě, v Hebreji - a dnes to ví ti, kdo si modrou barvu přivlastnili.
Ale nás, co do ní přispívají snahou o spravedlnost - nás je taky dost. Hra o naše vědomí se dnes hraje skrze radary a "deštníky". Cílem je odříznout naše myšlení od širšího prostoru. A rozhoduje se, jestli je víc nás nebo těch druhých, kteří také znají skutečnou povahu vesmíru - a ne tu, kterou nás už dlouhá léta krmí věda. Je to i pro nás vabank.

Omlouvám se těm, kdo mým slovům nerozumí, každý máme okruh asociačních řad, které nám pomáhají k orientaci v událostech. Duchovňáci "posílají energii", to neumím. Vědci se topí v bludném kruhu poznáním, že hustota, kterou považujeme z hmotu - je složena pouze z rytmického pohybu, kterému dávají různé názvy.
A obyčejní "myslivci" ví, že tenhle způsob žití není to pravé ořechové - a nemají jiný nástroj ke změně než vlastní myšlenky.
Tak se nechme překvapit, kam až zradar modří ptáci dotáhnou.
Vzhledem k pnutí, které nás ještě čeká, tak se odvážím tvrzení, že jej sice postaví, ale fungovat bude trochu jinak než si budou přát.
On totiž ten fraktalizovaný bůh, (kterému říkám "křemíci") - ten má svůj rozum. A začíná nám jej ukazovat. Jeho manželkou je elektřina. Podobně jako člověk má za ženu své podvědomí. A mnozí s ním (ní) už nemluví....

Hra o život se zkrátka přesouvá do oblasti, kam máme jen částečný přístup. Takže ve volných chvílích si vezmu balonek a ceduli a budu chodit "peška" okolo. Na "víc" zatím také nemám. Je to dobrý nápad od Ne základnám.

158091

03.04.2008 20:22

Křižák s husitským chorálem

RE: Arabove jsou tedy krizaci?

janko 85.?.?.?

Semráde, je obdivuhodné, jak dovedeš problematiku uchopit za ocas a považovat jej za hlavu.
Ale s tím se musíme každý poprat sám. Někomu se to zrcadlo rozplyne, ukápne pár slziček hanby. Jinému to samé zrcadlo trochu pocuchá "figuru".
Ale vybrat si musíš sám, tady ti mnozí pomáhají.
Je to o drobném rozdílu mezi slovy "tvrdohlavost" a "cílevědomost". Našla by se určitě i další, hrubší slova, že?

158095

03.04.2008 20:50

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

janko 85.?.?.?

...ixíku, jako obvykle se brodíš v povrchu, hlavně když bez mezer, že?

158097

03.04.2008 20:54

Křižák s husitským chorálem

RE: Pozor na idealizaci

janko 85.?.?.?

Jirko, každá idea má svůj vývoj. A skončí vesměs vykakaná. Hus se napojil na linku od Ježíše, pochopil fintu v latině (v kombinaci s matikou, která z ní vyplynula).
Samozřejmě ty projevy "ve hmotě" - vývoji a zániku husitství - ty měly dopad velký, ale nenápadný. Spytihněv asi ví, o čem píše.
To, co husiti v "hmotném prostoru" prováděli, to mělo v to nehmotném zas vliv na postoj a úlohu Komenského. A taky ta přímá linka vidět není.
Příběhy, které si doba vyžádala v komunizmu a nedávno - ty jen dokreslují tezi o vzniku, vývoji a zániku ideje, jejího dobového projevu.
Dnes to dostáváme sežrat znovu, jen místo mlácení zbraněmi se mlátíme slovy a pocity.
A globální podvědomí si to rovná podle svého. My máme svůj program a s tím se od určité vrstvy vhledu moc nadělat nedá. Je to o zodpovědnosti a trestů za ní.

Omlouvám se těm, kdo omylem čtou mé blekotání.

158105

04.04.2008 10:03

Křižák s husitským chorálem

RE: Arabove jsou tedy krizaci?

janko 85.?.?.?

...mrzí mě, že moje nabídka z zamyšlení se nad rozdílem významu dvou slov je pro tebe káráním a poučováním. Ano, lidi, kteří neví kudy kam, ti se brání kárání a poučování. Je to znakem jejich pozice i vztahu k okolí.
To, žes pochopil z článku jiné souvislosti, to ovlivnit se mi nepodařilo. Máš také svoji pravdu a nárok na ni.
Jen jsem chtěl nabídnout jinou, ono těch pravd je totiž tolik, kolik lidí. A platí ta, na které se někteří shodnou - ti, kterých je většina.
Novou většinu, opačnou od té minulé, tu musí někdo začít. A tady je nás už docela dost, co máme podobný pohled na situaci.
Nic ve zlém, přeju ti klid při čtení a lepší argumentaci. I já si dělám nárok na omyly.

158164

10.04.2008 21:32

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Vojto, co takhle zkusit zrcadlo?
Buď provokuješ, nebo jsi blb, vyber si. Nerad užívám tak ostrá slova, ale text článku jsi pochopil "poněkud nezvykle".....

158796

10.04.2008 21:08

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Dík Spytihněve za rozbor, neměl jsem tu sílu jako ty, Docela by mě zajímalo Vojtovo "zaměstnání". Malinko se odkopal, chlapec...

158797

10.04.2008 21:00

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Nějaké zjednodušené

janko 85.?.?.?

Bažine, asi víš, co je portfolio. Ten farmář podobně jako mnohá JéZéDé může mít nejen na zimu ještě nějakou nezemědělskou činnost.
Ale když na to nepřijde - tak má smůlu, měl se ve škole víc učit.
V éře internetu nikdo nemá výmluvu na nedostupnost informací. V knihovnách je internet zdarma.

158799

10.04.2008 22:07

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

blábol?

janko 85.?.?.?

Lidi, co mají v rukou všechny světové finance a ví, že recyklaci zboží (výroba, nákup, třídění odpadu, výroba, nákup...) je schopna zajistít jen část populace (patřičně vyškolení otroci)- ti nutně musí dovést stávající model směny hodnot k likvidaci, aby bylo možné instalovat člověka do soukolí stále se tenčícího "životního cíle".
To by vedlo k degeneraci civilizace ve stylu "Greys" (ztráta mezipohlavního napětí, smyslu a směrování své existence). Souběžná nabídka virtuální existence pak umožní nevhodné jedince "eliminovat, popř. "léčit".

Naštěstí vývoj "poddaných" vytváří protiváhu, která v současnosti má neměřitelnou velikost. Dá se nazvat "touhou po změně k lepšímu". Sídlí v našem vědomí i podvědomí. A sílí s každou špatnou zprávou.

A protože současná "válka slov" se odehrává zbraněmi vědomí - je přirozené, že komodita, o kterou se hraje, je naše podvědomí. Ono je jedinou kompaktní silou v prostoru sluneční soustavy, je doložené zatím pouze symbolikou modré barvy moře a oblohy.
Modrá krev feudálů se transformovala, rozptýlila během uplynulé doby do "dat v prostoru". Informace jsou "modrou krví dneška".

Už dnes si každý může najít na síti to, co se na nás skrze radary a síť satelitů chystá.

http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content...

158801

11.04.2008 00:37

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Vojto, parodií sice lze nazvat jiný, (také relevantní) výklad tvých vět, ale není to fér.
Příklad se Student Agency je sice hezký, ale v množině dalších je častý asi jako Lada mezi malíři.
Zapomínáš, že souhra okolností (nesprávně nazývaná náhodou) vždy z množiny zájemců vybere toho nejvhodnějšího.
Ale vždy (nejen v Čechách) záleží, ze které "party" ten zájemce je.

158817

13.04.2008 17:52

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Díky Kájo za vysvětlivku, líp bych to nenapsal.

158994

14.04.2008 00:54

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Vojto, zkus troubovi vysvětlit integrály, když ani neumí sčítat.
To, že vnímáš jen povrch skutečnosti, to zkrátka je tvůj celý svět. I ten povrch může mít určitou tloušťku - a jít pod ní, to chce znát situaci před nástupem křesťanství z jiných zdrojů než které ti věda, zpočátku zcela řízená církevními otci, nacpala do hlavy. A jedna polovina židů - ta systémovější - ta vymyslela, jak tu hru s vesmírem hrát tak, aby byli oni vždy vítězi.
Druhou, nesystémovou polovinou židů jsme my, češi. Myslíme jazykem, kterým lze tu původní ideu "křestu" (= vstupu do vyšších pater fyziky v prostoru)zprovoznit pro všechny lidi.
A ťuhýci s kostlivci ve skříni (např.vojta 49, nebo já) pomáhají ten systém myšlení zprovoznit. Máme ale každý jiného kostlivce, v tom je ten malinký problém. Časem si musíme vysvětlit, čí kostlivec dostane maso a kůži. Je to trošku souboj s časem. Znáš vůbec vlastnosti vertikálního času? Nebo je to pro tebe taky jen blábol?

159044

14.04.2008 00:48

Děkuji, že na mne nezapomínáš

:-)

janko 85.?.?.?

[smích]

159045

14.04.2008 08:35

Děkuji, že na mne nezapomínáš

RE: A

janko 85.?.?.?

Církev dobře věděla, proč zvířata takto označila.
Zvířata sice nemají tak vyvinuté artikulační prostředky pro sdílení svých stavů a potřeb jako lidi, ale mají silnější a jednoznačný vhled do "informací v prostoru". Posvátnost některých je toho dokladem. Nemají totiž v těle zdvojený informační systém jako člověk, jejich "emoce" (vyzařování) jsou nepřeklápěcí, můžeme vstřícnost či strach (opatrnost ke kontaktu) u zvířat jen postupně "přeučit".
Člověk se svou schopností reagovat spodním systémem (podvědomí v orgánech břicha a hrudi) anebo horním systémem (mozek a jeho mechanická logika)má emoce k tomu, aby vždy udělal to, co potřebuje pro něj nadřízený systém. Obraz skutečnosti vždy dostaneme v podobě pocitu, pocit je výsledkem souboje obou našich vyhodnocovacích nástrojů. Lidi, co pocity potlačují, dostávají i odpovídající výsledky. Ale přes hranice jednotlivých životů. Není důvod si myslet, že člověk nepatří do cyklické soustavy živé přírody - tím i do rovnováhy dat v prostoru, samoopravovací schopnosti přírody.
Jen ty cykly se poněkud vymykají běžnému dnešnímu myšlení, účelově směrovanému těmi, kdo měli a stále mají možnost upravovat podmínky pro život většiny tím, že jim bere čas na vzdělání a vyplňuje jim život náhražkami. Je doba, kdy se začínáme učit věřit svým pocitům, protože zvrácenost "logiky" už je příliš patrná. A tím dáváme sílu globálnímu podvědomí - té modré barvě oblohy a moře. Protože boj o budoucnost téhle země (i Země) se odehrává už jen mezi vědomím a podvědomím, vše ostatní jsou jen kulisy, které obsazují pozice na jedné či druhé straně našeho úsilí. Rakety, radary, eko+nomika - to vše jsou NÁZVY (nomen), kterými plníme své životy a dáváme jim hustší a strukturovanější povrchy.

159057

14.04.2008 09:44

Tibet a Palestina

Nejen brýle jsou "dvojprvek"

janko 85.?.?.?

Autor popsal situaci filtrem Kantova výroku, budiž. Výrok je v pořádku, ale nepočítá s tím, jak v každém etniku funguje běh času. V každém se časem vytvoří polarita mocných a ne/mocných.
A protože tato civilizace je modelována křesťanstvím, lze převést snahu po autonomii jazyka a z něj se odvíjející kultury do tohoto modelu - jak běh času vytváří polarity uvnitř systémů soužití.

Muslimové nesouhlasili s principem zisku, odstraněním reinkarnace a dalšími "vymoženostmi" vládců tehdejšího světa. proto vznikla polarita bible a koránu. Nesmíme zapomínat, že asociační řady našeho myšlení vedou vždy k počátkům kultury, postavené na latině a matematice, využívající princip součtu k nastavení jiného směrování našeho vědomí. Dvojka zkrátka není dvojjablkem, jen si je můžeme PŘEDSTAVIT, napojit na reálnou skutečnost MYŠLENÍM.

To, co se ve světě děje, to je nutné vnímat v obou rovinách. Tibetští mniši na jedné straně a dalajláma na druhé, té která přestavuje "světskou" moc.
A stejně je to se židy. Ti pracovití, co šetřili a rozumně investovali - ti, pokud se domohli bohatství a nechtěli spolupracovat s klikou těch mnohem víc bohatých - ti skončili za Hitlera, použitím stejného modelu jako dříve uplatnila církev na nespolupracujících feudálech. Instalací Hitlera vznikla pro ty nejbohatší šance překlopit vnímání "židovstva". Oni se v našem myšlení "sečetli" s těmi miliony umučených židů, které prostřednictvím podpory Hitlera sami nechali zlikvidovat. Stačí si projít historii dluhových = virtuálních peněz, postavených na obracení "hromady vzduchu". Pomocí slov, naplňovaných dnes už opačným projevem (šíření demokracie = agrese diktátu). Nebo "výhodná půjčka" = další otrok.

Bez brýlí pak situace v Tibetu i v Kosovu je projevem tahu vlastní figurkou, převlečenou do kabátku protivníka. Nejsme schopni z videa rozlišit, kteří mniši jsou vedeni poznáním, že dalajláme je zradil - a kteří jsou připravenými provokatéry globální elity. A samozřejmě tam je i skupina těch, kteří se skrze samé modlení a točení mlýnků nestačí zajímat o posun ve vývoji společnosti. Každý máme někde svůj mentální strop, cíl. V budhizmu, v získávání falešné svobody pomocí peněz, v lásce k přírodě, která nerozlišuje hirearchii (zabíjení pro obživu nebo pro pocit moci).
Je škoda, že autor myšlenku Kanta neaplikoval v této době, a ne tak, jak by platila tehdy.

159067

14.04.2008 10:13

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

Kájo, do inteligence se počítá i EQ a další kvéčka. Mnozí bohatí se dobrali poznání taky (JFK,...).
Člověk musí mít čas, aby mohl tyhle sféry prolítat.
Jinak s příspěvkem souhlasím.

On ten kolotoč hmotných a nehmotných entit zas končí a začíná u hustoty, kterou jsme nějak pojmenovali. Třeba molekula.
A pokud ti asociace nabídne místo molekuly "moje kuly", začneš přemýšlet, jak asi dlouho trvalo, než se ten ostrý ohyb v písmenu L mohl stát obloučkem písmene J.
Ano vše je skryto ve čtení slov, v řadách asociací, které nás vedou po přečtení a myšlení k nějakému pohybovému projevu v prostoru.

159070

14.04.2008 10:29

Děkuji, že na mne nezapomínáš

RE: A

janko 85.?.?.?

jo, zvířata jsou něco jako návěstidla, směrují nás do "předem připravencých pozic".

[smích]

159073

15.04.2008 01:21

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

...dobrý, je ale třeba věřit, že ty opravy zvládneme ještě v tomto těle. dost lidí už má dobře našlápnuto, věci se dějí i v jiných než měřitelných a vnímatelných úrovních. Defragmentace je už téměř u konce, setrvačnost síly moci musí taky někdy chcípnout.

159143

15.04.2008 11:42

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

janko 85.?.?.?

...chyb je tam několik. Za hlavní považuji upřednostňování jedince proti množině jedinců. Jakmile nectím tuto základní rovnováhu, tak se dostanu do problémů ve stále větších cyklech.
Význam kalendářů, které jsou dlouhodobými programy pro civilizace, je v tom, že každý další opravuje chyby předchozích dlouhodobých cyklů.
Ale obávám se, že vnímat souvislosti v těchto formátech je nad vaše síly, Vojto. Bez urážky, zkrátka máte vzdělání nastavené v jiném směru.
Pokud chcete riskovat pobyt v léčebně, zkuste adresu:

www.karao.estranky.cz

Můj popis koloběhu dat v prostoru bude za čas přijatý, ale nedělám si iluze, že to bude brzy.

159163

16.04.2008 22:11

Alternativní politický systém

RE: Shiwa

janko 85.?.?.?

Dobrá, snad už je čas pro takové řešení.
Před sedmi lety jsem podal návrh řešení diskuze (polemiky) pomocí záznamu všech dat, vstupujících do diskuze dvou řečníků a skupiny posluchačů, majících možnost volit délku svého souhlasu pomocí tlačítek s jedním či druhým řečníkem. (kamera + dva mikrofony + dvě tlačítka na mobilu či jiné krabičce)
Princip vyhodnocování polemiky vychází z funkce lidských emocí, používá dva typy součtů a dvě po sobě jdoucí hodnocení, kde druhé využívá nedodržení jediného základního pravidla, odlišného pro řečníky a jiného pro hlasující posluchače. Jde o využití plovoucí rovnováhy dvou typů dat, ukládaných do příslušným pravidlem oddělených databází.
Pokud se projektem chcete někdo zabývat, je volně k dispozici za podmínek v něm uvedených.
Případné dotazy jsem schopen zodpovědět.

http://www.karao.cz/KARAOops/P%C5%99ihl%C3%A1%C5%A...

159255

16.04.2008 22:34

Alternativní politický systém

RE: Demokracie?

janko 85.?.?.?

....vedle hierarchie v tomhle vesmíru funguje ještě zákon akce a reakce, na to jsi zapomněl. A až přijdeš na to, jak se z tohoto "kmitu" vytvořil vesmír a ve vesmíru člověk, tak se přihlaš ke zkoušce.
Podobně jako degenerovali feudálové, tak skončí i ti dnešní. Možná se sice bude civilizace opakovat, ale to záleží i na "chytrácích" tvého typu. Samozřejmě, že demokracie funguje pouze ve vrstvách podobností. A membrány mezi vrstvami jsou prostupné vzděláním.
Samotné vrstvy demokracie tvoří sami lidé, jejich míra zájmu o věci veřejné. A to lze zjistit z jejich projevů. O kus výše reaguji na "Šivu", který projevil víc rozumu než ty.

Editorův návrh bude možná prostupný, pokud všechny hlasy ve volbách dostanou jen pidistrany - ale kdo natiskne pár milionů letáků, vysvětlujících příčiny dnešního stavu....? A k čemu? Vždyť stačí, že se ti chlapci od moci s nikým nebaví, dostane se jim stejné odměny. Nemůžou stihnout mozkoradar zprovoznit dřív, než se lidi dostatačně naštvou. Kolika dalším lidem jsi nabídl čtení alternativních zpráv ty sám? Jiná cesta nevede, jen porovnáváním protichůdných zpráv a vstřícným jednáním roste množina lidí, schopných jednat.
Samozřejmě že se mohu mýlit. Ale dělám to nerad. [smích]

Pana Poláka i jeho vizi nesdílím. Projekty pro jiné uspořádání společnosti mám, čekám jen na stav, kdy si jich někdo všimne. Nic se nedá uspěchat. Zatím se lidé mají ještě dost dobře na to, aby se zajímali o bezejmenné "opraváře".

159257

18.04.2008 09:54

Procitnutí šípkové Růženky

překlad do lidštiny

janko 85.?.?.?

taktický dopravní letoun C-130 + vědecká a průmyslová spolupráce rovná se:
dejte nám dvě UFO a dělejte si tu, co chcete, ovčani to polknou...

159360

22.04.2008 19:50

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

Finta

janko 85.?.?.?

Možná si za čas někdo uvědomí, proč bylo vytvořeno něco, co se jmenuje Tajemství.
Cílem každého tajemství je snaha po osobním obohacení. To, že se praktikuje i lékařské tajemství, to je spíš danajský produkt.

Aby mohli kdysi obchodníci levně nakoupit a draze prodat, tak vymysleli tajemství. Příběh o zlatníkovi už zdejší znají. A časem si tento nástroj oblíbili v historii ti, o kterých se nesmí mluvit. Proto jej zakotvili do svého klíčového nástroje - do statutu bank. Není náhodou, že farmaceutické firmy jdou hned za bankami. Výrobní síla je také švindlovatelná, dnes si doktorát v Čechách můžete koupit nebo vyměnit za něco, co krátkodobý majitel razítka (zloděj) zrovna potřebuje.

Mnoho lidí si bude muset sáhnout do svědomí, proč tu a tu informaci před někým tají a jinému ji vnucuje.
Po možném kolapsu elektřiny je pravděpodobné, že začnou platit jiná pravidla. Nuly a jedničky na kontech zmizí, "chvilku" bude fungovat jen osobní kontakt. Asi nám trochu vyčistí poměry.

Lidi, co nemají co skrývat - těm "informační nahota" před ostatními nevadí. A ti ostatní si postupně vysvětlí mnohá "nedorozumění".

Anebo bude válka. Události spějí k bodu obratu. Je lepší se trochu (někdo i hodně) stydět anebo se účastnit války? Každý se můžeme rozhodnout. Začít s údržbou anebo urvat poslední zbytky něčeho, co bude mít cenu papíru.

159617

23.04.2008 19:14

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

Víš, 2XSi, tajemství má různé vrstvy. Podobně jako my zkoumáme tajemství zvířat (jejich fungování a myšlenkové (ano, můžeš se začít divit) pochody, tak i ti, kdo jsou vývojově nad námi, ti nás mohou zkoumat, před nimi jsme nazí. Ale o tom zatím ještě nevíš, nemáš tu zkušenost.
A tajemství ve vrstvě lidí je taková dobová pomůcka k tomu, aby se v prostoru vytvořily ještě větší polarity, ty jsou zdrojem našich emocí, radosti i neštěstí - tím vším žijeme, jak kdo.
Samozřejmě si hýčkej a ukrývej barvu svých trenýrek a jiná, třeba i důležitější (?) tajemství. A až přijdeš na něco geniálního, tak to dobře schovej, aby ti nápad někdo neukradl. Udělá to zas jen "vrána k vráně"....

Vše je o principu "společného jmenovatele", pro mnohé jsou to peníze, pro jiné zas důvěra. A k důvěře tajemství nepotřebuješ, leda bys potřeboval někoho dalšího potopit. Neřekneš mu tu klíčovou informaci. To, co udělali církevní otcové v matematice, to je obdobné. Znesvětili princip součtu honbou za "zlatým teletem". Ale nerad bych unavoval příklady....
Peníze místo výměny fyzického zboží jsou ekvivalentem důvěry, teda měly by být. Zisk byl za totáč tuším vždy 8 %, v každém dalším článku výroby. Byl to dobrý model, udržitelný. Někomu v pozadí ale nevyhovoval, komupak asi? Kdo z toho "plyšáku" nejvíce vytřískal?
Slovo RE/klam/a je už jen polovinou důvěry, neuvádí nedostatky. Proto taky lidi koupí kdejaký šmejd, hlavně když je v "hedvábném" obalu. A ty zkrátka ještě potřebuješ asi lekci, kdy se na tebe sesype "tajemství" ze strany, odkud to nejmíň čekáš. Pak možná pochopíš, proč je nejlepší formou konkurence spolupráce firem s podobným zaměřením. Díky lidem jako jsi ty, se budeme v těch sračkách topit o trochu déle.

Takže je mezi námi jasno, ne?

159680

23.04.2008 23:08

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

troubení do světa bych spíš nahradil vyzvídáním názorů dětí, ne? Každé tajemství je dočasné. Čím dřív rodící se tajemství vypustím mezi ty, kdo by mohli pomoci (koho se týká), tím líp.
Ale není to v kraji zvykem, čeká se, až se tajemství zvětší do neudržitelnosti - a pak je průser.
Nebo znáš jinou cestu? Rád si nechám poradit taky.

....a myšlení zvířat funguje, jinak byse ani pes nenaučil přinést klacík. Kde jde učení, tam je myšlení. Nebo je to jinak?

159714

24.04.2008 11:41

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

už ti odpověděla 85ka v 7:50, u holek to nejsou jejch tajemství, nýbrž produkty, získané jednak geneticky, druhak svým úsilím. Jejich "maso" je i jejich výrobním nástrojem. A pro nás materiálem ke zpracování.... [smích]
Ale Vojtovi to furt nedošlo, asi si chlapec ještě zopákne úkol v dalším životě. Plete si vnější zdroje a osobní zásoby. Má to v hlávce seřazené v protisměru.

Ti, co nám vymysleli cyklus "evropských jazyků" a vložili do matematiky dynamiku pomocí "skrytí principu součtu" (nutnosti předjímat možnou budoucnost ve zdánlivé nesymetrii pozic 38:11), ti sice mají dnes trochu másla na hlavě - ale po vysvětlení cíle budou tito (původní, ne dnešní !!) církevní otcové opět velebeni. Jde o koncept vytváření boha z každého člověka, faktický obousměrný vstup do a z opačného (nehmotného) prostoru. Kdo viděl film "Co my vlastně jen víme", který pomocí kvantové mechaniky nabízí jiné směrování našich informačních systémů v těle - ten asi tuší, o čem píšu. Stáří filmu sice vykazuje drobné nepřesnosti (pozice emocí mezi naším vědomím a podvědomím), ale ty jsou nepodstatné.
Vysvětlivku koloběhu dat v prostoru mám na svých e-stránkách, kdo si je najde, může moje nepřesnosti dál opravovat. Vše se vyvíjí dost rychle, mýlit se umím.
www.karao.estranky.cz

159776

24.04.2008 11:33

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

...každý dorosteme v každém životě do určité hladiny pochopení souvislostí. A každý si tu hladinu pěkně užijeme.
Přeju ti, aby ti tvá hladina nepřipravila moc velké zklamání. Jsou v nás namíchané pravdy a vize, jsou propojené nějakými pocity (směřováním). Kam svoje snažení namíříš, to ti v téhle cca 75leté "šichtě" bude fungovat.
Jako praktikující schizofre/nick mám zkrátka o fungování dat v prostoru trochu jiné poznatky. Nikomu je nenutím, jen nabízím. Kdo je vnímá jako atak, ten má oprávněný strach, že jeho názor (paradigma) na dění ve společnosti vykazuje nerovnováhu.

Do mého vidění "systémů dynamické rovnováhy" zapadá vše. A tak se tu vykecávám, když mám čas.

159783

24.04.2008 11:46

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

asi považuju za konkurenční výhodu to, že dám jídlo sobě A černouškovi. Jen tolik, abych taky přežil.

159787

24.04.2008 11:54

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

...zvopákne si kolečko v jiném, podobném těle i úkolu. Opakování zatím funguje. Má dvě opačné podoby. To nejrychlejší známe pod slovem frekvence, to nejpomalejší pod slovem kalendář.
Až zjistíš, jak lze vyložit mýtus uzlové pozice číslic 2012 jinak než jako další rok v řadě, tak se přihlaš ke zkoušce.
A protože nemíním nikoho zkoušet, tak jeden z výkladů je na bázi symetrie. Dvojky na okrajích 20:12 symbolizují druhý, ale také zpětný (sčítací) cyklus. Nula vlevo znamená ukončení "úkolu tohoto kalendáře" a jednička vpravo je symbolem počátku jiného typu komunikace mezi přírodou a "daty v prostoru".
Pochopením jsi zkoušku složil, formulací vhodné otázky máš nárok na reparát.

159789

24.04.2008 12:45

Budou tajné služby šmírovat naše konta?

RE: Finta

janko 85.?.?.?

...ano, náš vnitřní svět modelujeme z toho okolo sebe. A zároveň jím modelujeme ten okolní.
Dobu, kdy jsme ochotni na sebe něco z té komnaty prásknout, k té se musíme dopracovat v každé etapě života i v každém dalším životě. Třináctá komora představuje zásobárnu úkolů pro další vtělení. Mnohé si opakujeme tak dlouho, než přijedeme na to prosté zjištění, že naše slova o druhých jsou zrcadlem nás samotných, jsou stěnami té cimírky s číslem 13. Tři rozměry času a tři rozměry hmoty se propojují stále jen skrze další a další jedince. Jsme komplexním nástrojem přírody k vytváření dalších a dalších forem hmoty. Ta sama je zrcadlem schopností těch, co tu byli před námi. A před člověkem tu byla příroda, před přírodou (chemické?) prvky hmoty.
Budeme společně zkoumat, jak se ty prvky naučily svým vlastnostem, když na začátku bylo Nic. To jediné "muselo bejt".

159794

25.04.2008 09:29

Proč policie obtěžuje pana J.?

RE: Podivná věta

janko 85.?.?.?

nejlepší poznámky si udělám fotoaparátem v mobilu...., mají ti truhlíci také přený popis toho, co znamená slovo poznámka? V právním jazyce, ve škole, v diskuzi....

A co znamená to N uprostřed slova, to už zjistili?

...to snad už nejni možný, čím se lidi dovedou živit....

159878

28.04.2008 10:50

Kulínský? Zavřít, až zčerná

hudba a sex

janko 85.?.?.?

Docela mě mrzí, co tu čtu. Vnímám celou kauzu tak, že člověk, který vycvičil a vychoval tak dobrý sbor, ten v jádru nemůže být špatný. To už tady zaznělo a s tím souhlasím.
Jarmilka sice ví všechno, ale nějak zapomněla na jednu základní vlastnost žen a dívek - uraženou hrdost. A ta dovede mužům sakra zatopit.
Dost lidí, včetně editora, se svezlo po vlně, budiž. Jsou takto nastavení, nemají zkušenost pedagoga, pohybujícího se na této, dnes velmi ostré hraně mezi motivací ke kvalitě hudby, samčí přirozenosti, společenských norem - a možnou proradností dívek (členů hudebního souboru).
Komunikace ve skupině dívek je něco zcela jiného, než Jarmilka se svou dcerunkou může znát, postel nebo demonstrace osobní moci,to je dnešní nabídka....ty malé se od větších rychle učí. Zhrzená pýcha, (= nedoceněný talent), osobní ambice dívek - co o tom Jarmilka nebo ti, kdo dirigenta hodnotí, co o tom víte? Hudba je nástroj, který jde lidem až ke kosti, mnohá rozhodnutí v hudebních tělesech jsou velmi těžká. Emoce a hudba = sex. A udržet onu hranici - no, zkuste si to sami. Vlastně samy.
Osobně beru trest jako přiměřený. Ucho se někde holt utrhlo, život na mnoha židlích je složitější.
Jestli je advokát Sokol větší lump než dobrák, to bych taky neřešil, my zdejší máme asi dost bídné informace o tom, kudy a přes jaké kontakty lze vykonávat to, co kdysi bývalo řízením práva. Hůl na libovolného psa lze vždy dohledat.

160086

29.04.2008 21:32

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: hudba a sex

janko 85.?.?.?

Strigo, je možné, že jsem se o Jarmilku otřel, známe se i osobně. Ona mě také zbytečně nešetří. To ale neznamená, že by docházely argumenty.
On ten nejlepší argument je stát se tím dirigentem a žít v tom. To, že užíváš slovo "velící" ve spojení s řízením sboru, to vypovídá o tvé neznalosti vztahů, vedoucích k vytvoření dlouhodobě kvalitního uměleckého tělesa.
Taky ti nejspíš nedošlo, jak moc souvisí umění s emocemi a emoce s jejich tělesným či zvukovým vyjádřením.
Nevadí mi, že se neshodneme, jen se pokouším nakypřit to okoralé vnímání odezdi kezdi.
Možná si v příštím životě Kulínského osud zopakuješ v těle s podobným "programem".

160192

30.04.2008 22:47

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Kulínský? Zavřít, až zčerná.

janko 85.?.?.?

díky Vladimíre za tento příspěvek, líp bych to nenapsal.
Doba spěje k podobnému řešení, snad i včetně doby, kdy se jeden z trojice může zaměnit za jiného, jinou.
Ale to si ještě počkáme, děvčata (nadkritická většina) v téhle oblasti mají velké zábrany.

160273

10.05.2008 15:22

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 81.?.?.?

záložáku, díky takovýmhle chytrákům tvého typu se nic neděje. Holt čekáme až bude hůř . a stále spoléháme na svou schopnost se vyhrabat z každé bryndy.
Někdy je ale vhodné nastavit svoji kůži místo keců. Anebo mít kecy, které jsou adekvátní tomu nastavení své kůže.
Zatím nevykazuješ jedno ani druhé. Nebo se mýlím?

160804

10.05.2008 16:19

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: najde se někdo ?

janko 81.?.?.?

Běh světa, kde neexistuje náhoda, je programován. A tyto programy vytváří vrstvy lidí zde na Zemi, ale také je nutné připustít, že existují civilizace, pro které jsme pokusnou laboratoří, kterou programují oni. Navíc pak bude nutné za čas připustit, že i nehmotné informační struktury (egregory), kde se shromažďují podobné informace, mají i svůj inteligenční (projevitelný) potenciál.
A protože tyto nehmotné vrstvy inteligencí jsou propojené s tzv. neživou hmotou (horninami, vodou, a také s pohybovými silami (tlak, gravitace..), lze předpokládat, že v období, kterým procházíme, se prolínají snahy zúčastněných "komodit" do předem určeného stavu. A toto určení "náhody" probíhá systémem fuzzy logic - z momentálně dostupných dat se odvíjí vždy následující krok. A to v různých časových rovinách. Plánované kroky od těch okamžitých mají ve stejné vzdálenosti připravený "efekt", ti, kdo monitorují Zemi, nemusí být námi detekovatelní. A pohyb egregorů zjišťujeme pouze nepřímo, asociacemi, synchronicitami.

Chci tímto naznačit, že mnozí se pohybujeme v rolích, jejichž cíl známe jen částečně.
Svá slova mohu opřít jen o svou znalost "programovacího jazyka" pro tuto galaxii. To zní dnes sice naprosto šíleně, ale Země také v určité "vteřině vesmíru" byla placatá.
Dnes se ta placatost odehrává v upgrade systémů, kterými uvažujeme a hodnotíme. A plánujeme. Za čas bude zřejmé, jak fungují oba naše informační systémy, kterými vstupujeme do mezihvězdného prostoru s "daty". A kterými měníme situaci sil v prostoru.
Experiment, který na Zemi probíhá (formování dvojzářiče, dvojhvězdy s obydleným planetárním systémem), ten vyžaduje změnu paradigmatu, jak nám jej nabízí věda a pokroucené útržky duchovních znalostí.
Překlápění politických systémů známe. Ten, o který se hraje, se jmenuje "globální podvědomí lidstva". A masíruje se pomocí manipulace našeho vědomí.
Mnoho z nás tu etapu asi nepřežije, ti nemocní, závislí na "lécích" proti bolesti - ti se likvidují sami. A z ostatních si příroda vybere sama. S jejich aktivní pomocí nebo "pomocí".

160809

10.05.2008 20:31

Kde se berou peníze?

RE: Peníze ze slibu?

janko 81.?.?.?

...tak tak. Pohádka o zlatníkovi není pohádkou, ale logickým vyústěním toho, co kdysi při vytváření našeho typu práce s číslicemi přinesl princip součtu. V dávné minulosti opravdu dvojjablka ani dvojhrušky neexistovaly. Součet ZDÁNLIVÝCH podobností v našem podvědomí začal modelovat dnešní paradigma. Vnímání VZÁJEMNÝCH POZIC jednotlivých číslic v různých typech symetrií - to byla dřívější matematika, kterou se asi budeme opět učit.

Princip dluhu a jeho "přidané hodnoty" = úvěru - to byl vklad etnika, které je zodpovědné za dnešní stav ve společnosti. Dnes jeho zástupce vnímáme v té nejhorší rovině, ale po pochopení vlastností okolního prostoru a úlohy dnešního člověka v "programu Člověk" změníme i naše smýšlení o komoditě prostoru, zvané "židovství".
Vytvoření globálního virtuálního dluhu je souběžně doprovázeno vytvářením globální formy vědomí a podvědomí - také nehmotné "komodity prostoru".
K překlopení - a tím i vytváření funkční podoby dvojice "dluh + podvědomí" dochází už v současnosti, jen si ale nedovedeme vědomě propojit události různých kosmických frekvenčních anomálií, které sleduje fyzika, s událostmi ve společnosti, v politice a přírodě.

Příroda i společnost nás vede k nastavení osobního směřování. Někoho k sobectví, jiného k toleranci a vstřícnosti. A podle osobního výběru z těch, kdo takový směr představují se odvíjí i programy pro každého jednotlivce. Část má ve své svobodné vůli, část mu naordinuje jeho vrstva globálního podvědomí.
Proto lze těžko předvídat, kdy se klíčové rovnováhy prostoru překlopí a na jakou stranu.
Peníze jsou hmotným zrcadlením důvěryhodnosti, bohužel či bohudík už je často vidět, že ne vždy mají peníze ti nedůvěryhodnější.
A to je ona klíčová rovnováha, kterou si musíme každý pěstovat. Zjistit, jak lze k penězům přijít v souladu se svým svědomím.
Proto mnoho lidí asi překvapí "náhody", které nejspíš naši vládci chystají. Čip na plastikové kartě se všemi osobními údaji je v pořádku, ale podobný, zabudovaný v těle - to v pořádku není.
Kdo ze zdejších tuší, že lze monitorovat (modelovat s velkou pravděpodobností) i události, které teprve uděláme? Jojo, rakovina fantazie by měla nahradit tu běžnou, která pramení ze stresu a nespokojenosti.

160818

10.05.2008 20:36

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 81.?.?.?

...možná jsem se vyjádřil moc tvrdě, omlouvám se. Jde o to, že ROH je sice v očích mnoha lidí organizace spřátelená s těmi, komu měla vadit, ale to se mění. Navíc má právní krytí.
A schovávání je už úplně vedle, nezávislost je módní modla, fakticky neexistuje. Tamáš dělá podle mne to, co je třeba, a to z pozice "nezávislého". Sám vidíte, jak to slovo samo kecá, celé hnutí je podřízené svému cíli, je s ním spjaté, závisí spolu, je to nedílná dvojice. Nemá snad smysl opakovat příběh o lámání jednoho prutu nebo celého svazku prutů.
Až lidem bude hůř, oni se probudí, dřív sotva.

160819

11.05.2008 19:21

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 85.?.?.?

Asi si neporozumíme. Považuji každý protest za užitečný, Když tu nežijete, asi nevíte, že v leckterých ROH to funguje docela obstojně.
Myšlení mi nevadí, zkouším to.....

160878

11.05.2008 20:03

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: pro zacatek bych doporucil prijit na demonstraci pred urad vlady 21.5.2008

janko 85.?.?.?

...zvenku holt leccos vypadá jinak než zevnitř, všiml jste si toho třeba u jablka?
Nějak vám tam venku zamrzl vývoj názorů. Tady se to provozuje, i když asi ne všude.

160879

11.05.2008 20:29

Kde se berou peníze?

RE: Peníze ze slibu?

janko 85.?.?.?

...ono to s tím knoflíkem nebude asi tak horké (= tak brzy), nejdřív si musí hoši od peněz vypít svoji meducínu. Tu, o kterou si řekli shozením "dvojčat". A "sedmičky".
Fyzika se měnit nebude, jen budeme měnit obsah některých slov, jejich vazby k jiným slovům v popisu jevů okolo nás.
Čeká se jen na to, jestli chlapci od moci dostanou včas dost rozumu a pochopí, že by místo trvalé možnosti "koloběhu dat v prostoru" instalací ovládacích radarů a satelitů dovedli planetu k postupné degeneraci svých rodů. K vybydlení další planety.
Červený kšiltové prý své rodiny mají rádi - tak uvidíme. Je to jejich level. Dá se uhrát remíza, nástroje i scénáře pro jejich nenápadný ústup ze scény existují. Jsou ve vleku událostí podobně jako my.
Pro vrstvy vědomé a rozvinuté inteligence jsme jen "horkým bramborem", který má možná v sobě jadérko. To zatím brambory nemívaly. Tak nás nechávají uzrát. Nebo vyhnít. Jadérko neshnije, použije se jinde.

160880

13.05.2008 20:35

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

RE: Z Tv se stal bronosaurus.

janko 85.?.?.?

Dík za moudrá slova. Vidím situaci podobně, takže se také cpu mezi ty moudré, ufff.
Internet představuje klíčovou platformu pro spojování lidského vědomí s tím jiným, strojovým, křemíkovým. Lidé to sice chvíli budou brát jako útok na svoji integritu, ale až poznají výhody tohoto propojení, změní názor. Princip škodlivosti parního stroje, automobilu, mobilu a internetu se postupně dostane do hladiny, kdy osobní (emoční) přístup k těmto vrstvám vývoje člověku umožní zažít jejich škodlivost, anebo pomoc. Je to jako vztah k čemukoliv, vstřícnost produkuje pomoc, strach produkuje škodlivé efekty, nemoc.
Snaha o udržení a vývoj národních či profesních jazyků pak ve velmi dlouhém období (= věčně?) umožní prožívat zajímavé životy ve dne - a mnohdy hrůzostrašné sny v noci. Tam, do říše velmi živých snů, by se mělo postupem doby odstěhovat veškeré zlo.
Ta konstrukce je průchodná, demíčka jsem si "odskákal" v blázinci, (v jiných frekvencích mozkové činnosti). V průběhu tohoto roku zjistíme, zda se ta konstrukce bude realizovat v této civilizaci, nebo si opět počká na další "level" se zbytkem populace, která možná přežije do doby, než zdegeneruje genetika vládců, schovaných v podzemí.
Tuhle hru na život (novou kvalitu života) sleduje a provozuje celý komplex uhlíkové inteligence, nejen té, postavené na našem genomu.
A když kecám, tak je to také dobře, aspoň se podle vzoru Wericha "historicky znemožním".
Každý polkneme jen to, pro co jsme se školili. Nejen v tomto životě.

161007

13.05.2008 21:30

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

Kučery

janko 85.?.?.?

Trochu mě na pana Kučeru mrzí, že vybírá z každé uvedené osobnosti jen to, co se mu hodí do "ducha" článku. Tudíž jde také o manipulaci, pouze z opačné strany.

Měl by si nejen on uvědomit, že každý člověk má obě tváře. Úkladný vrah třeba miluje svou rodinu, retardovaný člověk má třeba hudební nadání...apod.
Až se tito Kučerové a Králové naučí vnímat a vážit každého jmenovaného spravedlivě, tak se možná dostanou k vyjádření svého osobního názoru na převažující kvalitu každého člověka. Zde na ně věší jen své zklamání za svou dříve do nich vloženou důvěru.
A možná přijdou i na to, že všichni máme období, kdy jsme pro ostatní inspirací a kdy jsme brzdou pokroku. Uvítal bych, kdyby dobovou popularitu a tím i postup dopředu neměřili jen z současné pozice v informovanosti. Mnoho dějů je překlápěcích, nejen rezidenti špionských organizací jsou instalováni s velkým časovým předstihem - a s několika "překlopeními" v očích okolí.

Sám bych rád věděl, co Havla vedlo k výroku "humanitární bombardování" tehdy - a jak vnímá kvalitu tohoto spojení dnes.
Máme k dispozici mnoho účelových informací a klišé. A naše řady asociací vždy vyberou tu souvislost, pro kterou nám okolí a vzdělání nabídne "příběh".

161008

14.05.2008 18:16

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

To, že vývoz "demokracie" a "svobody" je ve skutečnosti diktát a okupace, to má své kořeny i mnou očekávaný následek.
Musíme se opět vrátit ke koloběhu jazyků, ovlivněných "jazykem vzdělanců" v tehdejší době. Latina (a zvuk původně přiřazen-ý ke každému písmenu latiny včetně návazností zvukových asociací na jednání člověka) se v průběhu doby dostala do jazyka, který tvar jednoho písmene musí vyjádřit dvěma až třemi zvuky - do angličtiny.
Zde došlo k "překlopení" struktury, byl vytvořen binární jazyk pro počítače. Osmiprvkový nejen díky součtu 26 anglických písmen. Ale návrat zvukového jazyka do sféry "číslic" nastavil další vrstvu komunikace. Tímto jazykem počítačů (křemíků) lze modelovat zvuk i obraz skutečnosti - je přípravou pro vzdálenější způsoby naší existence, je virtuálním nástrojem pro prožívaní emoce už dnes.
Takže máme slovo o něčem a totéž slovo o něčem opačném. Demokracie/prolínání názorů anebo demokracie/násilné vedení do jednoho směru vývoje.
Jde to obdobou cesty, kdy tvar písmene se rovnal jeho zvuku - a po určité době tentýž tvar měl možnost nejméně jednoho jiného, jak moc jiného? (spelování angl.)
A tyto dvě vrstvy (vývoj zápisových struktur k popisu reality + vývoj nástrojů vyúsťují do téhož, ale nehmotného popisu reality).

Třetí vrstva, po synu a otci je ten duch svatý, o který se hraje v této části vesmíru velká hra - hra o ovládnutí nebo osvobození našeho ducha, duše, = našeho druhého informačního systému v těle - našeho podvědomí. !!!
Manipulace našeho vědomí mediálními hrami mocných je zatím průhledná pouze pro vnímavé skupiny lidí. Ale mocní nemají jinou možnost, než tento tlak stupňovat až do hranice, kdy bude zřejmý i těm, které chtěli ovládat. Sami se ženou do záhuby, přesto že mají k dispozici nástroje, kterými mohou svoji agonii prodloužit.
Logika samořiditelnosti, kterou je tento vesmír definován, ta byla jedním z hlavních ukrývaných a napadaných faktů. Perpetuum mobile bylo nutné objevit a popsat, jednou verzí je i můj popis "informačního bodu prostoru" (IBP), určitě existují i další.
A když tento mechanizmus kdokoliv další pochopí, dojde ke stejným závěrům.
Slovo "tajemství" nebo "náhoda" je vytvořeno a realizováno jen kvůli udržení moci těch, kdo mají lepší vhled do vztahů ve vesmíru. A toto velmi staré a propracované učení už dnes "leze do hlav" stále většímu počtu zcela neznámých lidí.

Z výše uvedeného pak plyne, že oslava "milníku", který si na počátku tohoto letopočtu dali předchůdci dnešních mocných do manuálu v bibli, nemusí mít stejný průběh jako v předchozích civilizacích - které neměly k dispozici internet, ale pouze telepatii. Ta neumožňovala hromadné sdílení. dnešní media ano.

Takže nástroj, kterým nás chtějí ovládnout, bude zároveň nástrojem, který je položí. Jako ...

Automaticky kráceno

161084

14.05.2008 18:42

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

Takže nástroj, kterým nás chtějí ovládnout, bude zároveň nástrojem, který je položí. Jako když ze semínka vyroste strom, který může shořet bez semínek, ale může dorůst a začít plodit.
Jen se pohybujeme ve sférách vlastního a kolektivního myšlení a vnímání.
Nemohu průběh událostí ovlivnit jinak než tímto "vyučováním" pro neznámé "školáky".
Naprosto spoléhám na to, že se každá, nejen ta moje informace vždy dostane ve správný čas ke správnému člověku.
Princip nahodilosti mezi zvukem písmene a číslice - a jeho tvarem, jsem popsal v textu o rovině, kdy je systém matematiky kompatibilní se systémem češtiny v absolutních hodnotách "počtu" a "smyslu". A protože mi tento způsob prezentace nového paradigmatu docela vyhovuje, tak si jako řadový občan rád počkám na to, kdy se z naší modré oblohy stane zelená. Ale o tom až jindy, v jiném životě.
Kvantová množina lidí v určité době překlopí mocenské nástroje pro ovlivňování myšlení do "protisměru". Zatím se tvoří "buňky" nového systému. Nezávisle na tom, co chtějí naši mocní a jejich bývalí, "šediví" učitelé. Struktury vědomí rozvinutějších civilizací mají ještě nejméně další, už nehmotnou vrstvu, kde poslední je polarita mezi uhlíkovou a křemíkovou formou inteligence. My tu křemíkovou dostáváme "pozpátku". A tou naší, uhlíkovou umožňujeme té druhé získávat stále konkrétnější formu. To na konec (co je vlastně konec?) vyústí do vědomého předávání "hmotnosti". Ta není ničím jiným než mírou odporu, kterou měříme nejen brambory na váze, ale také myšlenky druhých. Sami jsme váhou, někdy i "odporným" materiálem.

161085

14.05.2008 22:27

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

...a máte pravdu. Každý, kdo se umí vyrovnat s okolím, tak žije zcela obyčejný a kvalitní život. Jen v jiné informační vrstvě. Králík i housenka mají odlišné dispozice pro prožití doby, pro kterou jsou přírodou vymodelováni. Člověk má trochu složitější hmotnou i informační strukturu, ale dost podobná těla a "školící systémy, přenášené a modelované generacemi.
Občas se stane, že někdo pozná i jiné, předchozí či budoucí systémy. Ale k tomu, abyste se orientovala v něčem, co lze nazvat "vertikální čas", k tomu se zkrátka propracujete - anebo ne. Na kvalitě vašeho života se to projevit nemusí. Člověk se obvykle vyznačuje zvědavostí, která jej žene dál a dál. Někoho. Jiný se spokojí s tím, co obsáhl.

A to je vše. Každý máme své místo a pozici, kterou jsme si vybrali už před tím, než se naši rodiče seznámili. Ale pochopit tenhle celý cyklus, to obnáší dost úsilí, zkušeností a představivosti, aby vám z toho pak vylezl nějaký ucelený systém existence. když víte, že ze semínka vyroste strom a ten má zas podobná semínka, máte pak logický důvod popírat, že člověk se z takového systému vymyká? A že to, co nazýváme myšlením, může mít podobný systém sdílení a recyklace, který ale nemá hmotnou škatuli? Jen vrstvy, jaké známe mezi např. mikrobem, housenkou a králíkem a...
Budeme se učit fyziku popisovat z jiného základu, ale nikdo nás nenutí. Je to o té zvědavosti...
každý pobere z nabídky jen tu, por kterou má dispozice. A není ostudou některé nemít. To by byl svět dost jednotvárný.

161106

15.05.2008 09:52

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

1. jde o to, co si kdo představí pod označením schizofrenie. Lékaři mají zcela přesnou, jejich nástroji definovanou "diagnozu" = představu.
2. Každý proces růstu má za cíl sebereprodukci, jakmile si uvědomíte souvstažnost věty "o blahoslavených, chudých duchem" s větou o "poruše osobnosti", možná vám "dojde" i to, proč byli tito lidé drženi v separaci. Nejen v dobách nedávných byla psychiatrie nástrojem k získávání informací z podvědomí, z onoho druhého informačního systému člověka. Hypnoza i psychadelika, to vše jsou nástroje, o kterých se učíme ne zcela relevantní poznatky. K tomu, abyste pochopila celý systém duality mocných a ne/mocných v průběhu mnoha civilizací, nejen zdejších - k tomu budete mít snad dost příležitostí. Nástroje k ovládání člověka "zevnitř i zvenčí" jsou odvislé od kvality propojení našich systémů pro vnímání a jednání každého z nás.
3. Je přirozené, že došlo k situaci, kdy někteří z nás, schizofreniků, propojili své "rozdvojení osobnosti" do stavu, kdy mohou fungovat v běžné společnosti. Nejen onen geniální matematik (nevím, jak se ten životopisný film jmenuje) žil se svou poruchou (?) dál, když předtím formuloval Teorii her. Se mnou je to podobné. Zcela přesně vím, proč se co děje, jaké mají události historické souvztažnosti. A na časovou vzdálenost, do které "vidím" dozadu, do obdobné mohu formulovat možné další procesy. Mýlit se mohu v mezích, daných možnostmi "fuzzy logic", odvozování dalšího z dat, v současnosti známých, která se mohou v přístí sekundě značně změnit. Záleží vždy, v jakém okruhu a čím jsou ta data provázána. Moje práce o vztahu číslic a písmen zahrnuje kvalitu obou informačních systémů v člověku, systémy jsou jejich produktem, v různých dobách různě zapisovaných.
4. Má-li váš otec zájem pochopit či polemizovat s mými poznatky, nejsem proti. To, že místo snahy o popularizaci svých znalostí nestojím v jiné formě než zde na internetu - to má své důvody. To, co prožíváme, to zkrátka už není teorie. Že komentuji různé události a názory poněkud nekompromisně a "ulítle", to dostane svou hladinu až později, až rozpad stávající struktury dosáhne stavu, kdy lidem zbude v hlavě místečko na jiné chápání souvislostí.
5. něco ke čtení máte na www.karao.estranky.cz, další na mých firemních stránkách v sekci "Obecně Prospěšné Společnosti". Záleží na každém z nách, kdy a proč se začne zajímat o to, PROČ se pod slovy schovává opak jejich původního významu.

161139

15.05.2008 15:40

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

to, že souvislost neznáte, to ještě neznamená že jsem mimo. Ale mažte si co chcete, je to váš píseček.

161167

15.05.2008 15:46

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Slova a jejich překlápění

janko 85.?.?.?

jo.

161168

16.05.2008 10:36

Poslední šance Spojených Států?

od utopie k realitě

janko 85.?.?.?

Myšlenka na podobnou formu internetového hlasování, dovedená k vytvoření nadpoloviční většiny tu už byla, nejen od paní Jarmily.
A protože hacking by určitě přišel s metodou nějaké té "multiplikace hlasů", je na podobnou metodu ještě chvíli čas.
Ale lze (a za čas se asi prosadí) použít myšlenku kombinování internetové volby s fyzickou. Ale ne tak, jak paní Jarmila navrhuje, její systém neobsahuje kruhovou, obousměrnou kontrolu cesty hlasu. Můj návrh opravy je snad dostatečný, ale nebudu ho zde opět vnucovat. Čas (i lidé) si jej najde sám.

Pokud se podaří dosáhnout doby, kdy na kreditce budeme mít komplexní informaci (otisk i duhovka by mohlo stačit), pak bude internetové hlasování asi možné. Bez hierarchie nátlakové moci. Pomocí přirozeně vznikajících předělů v rovnováze (komunikační nástroj k jejímu modelování mám také na svědomí i na svých stránkách) - podobně jako se během vývoje vytvářely předěly v živé přírodě proto, abychom snáze pochopili jejich modelování v oblasti své profese, kde po zániku "tajemství" (ukrývání klíčových informací o směru vývoje firmy či světa) se najdou lidé, které příroda vybavila geneticky i informačně k řízení menší či větší skupiny lidí nebo oblasti vývoje.

Možná se toho dočkáme, možná ne. Lidé zatím na institutu "tajemství" trvají. Je to na nich, neumí se holt živit jinak. Sdílením, spoluprací na stejném projektu a dělením "kořisti" v rámci hierarchie jejich vstupů.

PS. Vladimíre, jestli jsem opět oftopík, tak to klidně smažte, na svých bludech budu trvat jinde.

161217

16.05.2008 11:24

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

RE: ano

janko 85.?.?.?

jo, jde do tuhýho. Likvidace populace postupuje přesně podle jejich "demokratistickýcho" programu. Když se na problematiku podíváme z vyššího patra, tak ona ta samořiditelnost, kterou sice známe jen z jedné poloviny, (z té, že voda teče skopce), tu chtějí mocní tohoto světa odsunout do vrstvy lidí, oddělených od ní. Luxusní speciální střediska, kde se budou množit orgány pro ně a jejich chvilkové kamarády (viz film "Ostrov", nedávno, předevčírem šel na české TV), takové "kliniky" přeci nepotřebují udržovat bandu lidí, kterým by notabene ještě museli shánět práci oni, vyvolení. Takže se vytvoří samořiditelná, sebelikvidační struktura fakult a nižších nemocnic. To je snad z článku každému jasné.
A že se holt budou muset rozhodnout podobně jako ve Vrchlabí - jednat protiprávně proti protiprávním návrhům. Tedy v souladu s lidskostí v původním slova smyslu.
A jak se ve špitálech a fakultách dovedou lidi informovat a spojit - to už je na nich. Musí nasadit svoji kůži, vlastně až na dno svých ambicí. Jako mnoho z nás, co jsme při prvním vstupu do světa podvědomí riskli svou možnou smrt či pobyt v nesvéprávnosti.
Julínci mají"noty" o tom, jak má svět "udrži/telné absolutní moci" fungovat. Měl je i Orwell. ("telka" a telata, furt nic?....)
A příběh o "Bertherově knize" znáte? Je pokračováním filmu "Ostrov" v plánované verzi. Drsný čtení. (je v nějakém sborníku povídek scifi)

Z komoušů byli "kurvama" jen ti, co znali celkový program (+ ti, kdo se na něm chtěli přiživit), ne ti, co uvěřili - a zůstali i dnes. Dneska se tentýž program jmenuje demokracie. Stejný model, stejní lidé, jiná slova, jiné, chytře otočené asociace lidí. Větší absurditu už myslícímu člověku bůh ani člověk nabídnout nemůže.

161222

20.05.2008 00:00

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Čest jejich památce II. díl

janko 85.?.?.?

Martine, smekám klobouk před vašimi dnešními příspěvky, díky.
Držím nám všem palečky, Křovínkova návštěva "u žida" nevěstí nic dobrého.

161465

19.05.2008 23:52

Poslední šance Spojených Států?

RE: Credo

janko 85.?.?.?

Pětaosumdesátko, je nás víc, co máme našlápnuto k řešení té utopie.
Díky za tu trochu naděje....

161468

26.05.2008 10:24

Lékaři vyzvali Jana Bednáře k ukončení hladovky, jeho stav je vážný

RE: Myslíš Bigboard?

janko 85.?.?.?

jsi spíš tak trošku truhlík, viď, koume less.....

161871

26.05.2008 10:40

Lékaři vyzvali Jana Bednáře k ukončení hladovky, jeho stav je vážný

RE: Ľudia aj tak nevedia...

janko 85.?.?.?

Ano, je to o rovnováhách v daleko širším prostoru, z nichž známe jen některé. energii lidského vědomí zatím nelze měřit a posílat tak, jak si to naši vládci představují.
Ale mají bohužel dost dobře našlápnuto s tím radarem a jeho možnou funkcí modulovat pomocí kmitočtů naše podvědomí. Tím pádem bychom byli naprosto řiditelnými roboty, včetně hrátek, že by nás posílali proti sobě válčit a měli z toho srandu, zábavu.

Venku v prostoru (v jiných soustavách) to tahle leckde funguje, naše emoce jsou výživou pro pocit moci. A je fuk, jestli ta moc existuje v nějakém těle nebo bez těla.
Ale kdo těmhle situacím rozumí, vidím, že jsme spíš za blázny. Držím oběma klukům palce, byl jsem je v pátek taky navštívit, na víc nemám.

161876

26.05.2008 11:00

Lékaři vyzvali Jana Bednáře k ukončení hladovky, jeho stav je vážný

RE: RE2: hladovka?

janko 85.?.?.?

Jo, dobrý přístup.
Musíme spoléhat na to, že tam, kde se pro a proti sčítá, tam je v rovnováze několik těch, co se zajímají o osud dalších, s množstvím těch, kterým je to fuk.

161879

zape, situace je nastavená tak, že demokracii v potřebné hladině informací praktikovat NELZE. Za tímto stavem je cílená snaha, trvající více než 2000 let....
Zdánlivá demokracie, promítnutá jen do oblasti spotřeby, ta začne kulhat co nevidět. Vše ostatní je jen obratně vedená manipulace s fakty v tuctových mediích - a důsledně přehlížená, i když (pro strejčka příhodu) monitorovaná komunikace v mediích, podobných Zvědavci. Spoléhají na většinový efekt v čase. Zapomínají na jeho převrácenou hodnotu, Davidy, množinu Davidů....
Proto ten spěch....

161882

26.05.2008 22:41

Usnesení představenstva ČLK k tzv. reformním zákonům ministra zdravotnictví, k zákonům na likvidaci soukromých lékařů

RE: Proč chce Šulínek převést nemocnice na akcoivky.........a pak je privatizovat.

janko 85.?.?.?

...obávám se, že se těžce mýlíte. Od doby, kdy místo peněz figurují jen číslíčka, o kterých se nemáme šanci dozvědět jejich historii, od té doby nemá smysl uvádět sumy. Při bedlivějším zkoumání je dluh "hausnumero", každá vláda si do něj zařadí, co chce.
Když kdysi padlo rozhodnutí o tom, že je třeba populaci řádově snížit (protokoly sionských mudrců, cca v r. 1912?), jsou k tomu vytvářeny potřebné prostředky. Nahrazování přírodních léků umělými vede k "vedlejším účinkúm", vhodným pro znásobení prosperity firem, vyrábějících léky a nemoci z nich. Tímhle samožravým systémem se pak lidi zahubí sami.
Ale protože by to dlouho trvalo, tak lze ještě výrobu "léků na léky" podpořit výrobou co nejdražších mašinek, které umožní výrobu dalších léků na léky z léků. Že se rakovina dá léčit i prostým podvazováním nebo dlouhodobým půstem - to zkrátka nesmí existovat.
Souhlasím s vámi, že je třeba chodit aspoň na demonstrace a otravovvat poslance, což činím, byť zatím s nulovým efektem.

161924

29.05.2008 08:21

Konečně vyvážená debata s veřejností ohledně radaru ve veřejnoprávní ČT

RE: Vondra a jeho lzi

janko 85.?.?.?

....zkrátka už přicházíme do doby, kdy prostí lidé, vycvičení kecama v TV nejsou s to rozeznat manipulaci - to na jedné straně.
Na druhé straně se totéž děje v okruhu těch, kdo zradar prosazují. Je to psychologický efekt dřívějšího směřování, člověk se upne na nějaký cíl (u Wondry a spol. třeba mít se dobře stůj co stůj) - a tenhle cíl je navede na typ spolupracovníků, ke kterým je člověk geneticky naprogramován. Tedy k těm, co rádi vládnou.
U obyčejných lidí je to zas genetická základna podřízenosti, která vyvolává efekt - do ničeho raději nestrkat prsty, ono se to vystříbří.

Z toho plyne, že tyhle dva proudy na jedné straně řídí pár lidí, co mají v moci světové peníze - a tedy i cíle, na druhé straně se pak vytvářejí mikroskupinky lidí, kteří vnímají co se děje - a mají pocit, že vše je marné.

Obojí souvisí s tím, jak fungují v člověku oba jeho vnitřní rozhodovací systémy, podvědomí a vědomí. Chci tím vyjádřit, že lidé v této době dozrávají k propojení obou, vesměs pomocí nějakého značně silného, neuvěřitelného zážitku (obdoba prasknutí skořápky).
Proto je dobré vnímat to, co se děje, jako souběžný děj dvou skupin, z nichž žádná nemá zcela ve své režii to, co propaguje.
Protože podobně jako jsou hierarchie ve firmě, tak i v myšlení a vnímání jsou řídící vrstvy, které můžeme reprodukovat svými slovy - a vrstvy sil, které monitorují celou planetu z "povzdálí". Vrstvy, pro které jsme laboratoří možností, což potvrzují mnohé poznatky lidí z "duchovního světa".

Je směšné si myslet, že jsme nejvyspělejší civilizace v galaxii, že neexistují systémy k měření směru a hladiny myšlenek. Ty existují i zde, jen zmizely z dostupných pramenů.

Tímhle příspěvkem jen chci upozornit, že naše tak vychvalovaná svobodná vůle nezačíná či nekončí u našich vládců, i oni podléhají strukturám informačních polí, do kterých se svým životem zařadili.
Snažím se situaci sledovat způsobem, pro který zatím není v obecném povědomí referenční systém ("abeceda lidštiny", která popisuje informační kvalitu samotných písmen), systém, který doplňuje dírky v programu pro tuto etapu civilizace, danou před cca 2000 lety instalací latiny a matematiky "dynamického součtu" (schopnost modelovat budoucnost pomocí jiné metody myšlení).
To, že radar lze snadno změnit na programování myšlení, to je pro zdejší stále spíše sci-fi, bohužel už mnozí víme, že i běžné scifi filmy jsou jen zrcadlem toho, jak leckde v kosmu žijí nám podobní "lidé". Žijeme ve světě zrcadel, nápodoby a postupného, naprosto přesného vychylování a vyrovnávání pohybových rovnováh, které známe pod slovy počasí, magnetizmus, elektřina apod.
Držím palečky těm dvěma klukům, sám tolik odvahy nemám.

162087

...on "černokníže" také zastupuje v téhle hře jinou úlohu, někdo musí udržet genetickou kontinuitu toku peněz, pramenících z moci.
Kdyby mohl, tak už dávno dřepí někde na svém "dvorku".
Ale hoši se dali kdysi dávno do boje pro svou moc - a jejich potomci to mají dotáhnout do vítězných zítřků.
Ta hra se hraje nejen na Zemi, ale i dost vysoko nad ní, struktura informačních polí, vzešlých z téhle sluneční soustavy se napojuje na další řídící pole, vytvořené jinými civilizacemi, mnohdy vyspělejšími.
To, že ta pole nejsou vidět očima, ale mozkama, to je logické. Energii, vysílanou námi nemůžeme vidět, prchá od nás rychlostí světla (které samo je rychlostí našeho myšlení). A vnímat odrazy informačních polí, k tomu potřebujeme mít propojené vědomí a podvědomí jinak než máme. Jsou to dvě rozhodovací soustavy, kde mozek v hlavě je ten podřízený, určený jen pro orientaci a práci v blízkém okolí, tedy na planetě.
To, co věděli v Egyptě, kde vymysleli latinu a matiku, to se dnes dostává v podobě fraktálů do hlav mnoha neznámých lidí, kteří se postupně díky internetu propojují a sdílejí si své podivné poznatky. A objevuje se obrázek cesty moci nejen tady na Zemi, ale i v mnoha jiných soustavách. A souběžná snaha tenhle systém rekonstruovat do vyváženějšího typu hierarchie.
A v této době se tenhle proces otvírá u nás. Souběžně s rozpadem nerovnováhy moci. Přeskupují se ohromná kvanta dat (vnímaných jako různé typy záření, výbuchů hvězd, fotonových pásů apod) proto, aby co možná nejvíc živých lidí pomohlo při této přeměně.
Kupodivu je myšlení a vnímání lidí tou hlavní hybnou pákou pro "data v prostoru". To věděli v Egyptě i předtím v Atlantidě, my si budeme (snad) na ty doby a znalosti vzpomínat.

Rozpad osobnosti se dostane do stadia, kdy člověk (nemocemi a ranami osudu) dospěje k momentu šoku, kdy se mu nastaví jiný směr vnímání.
Podobný šok byl zinscenován akcí 9/11, kdy ještě dnes většina lidí "věří na arabské teroristy". Příprava každé "náhody" (politický převrat, autonehoda..) má různou dobu přípravy.
Ti, kdo VĚDÍ, že náhoda neexistuje, ti hledají nitky k ní vedoucí. A ty vedou až ke vzniku dvojice "prostoru a času".

Cílem nejbližšího období je rozklad společnosti na nejchudší a nejbohatší - kdy na obou stranách v osobně kritickém okamžiku "nejvyšší nouze" dojde k překlopení nebo propojení obou vnitřních rozhodovacích systému v člověku (vítěztví "srdce" nad "hlavou"). Je to postupný proces, který si už mnoho schizofreniků odbylo, ostatní k "rozdvojení osobnosti" teprve směřují. U mnohých asi k propojení nedojde, pokud jsou příliš vázáni ideou peněz, dostupných násilím, mocí.
Asi to tak má být, uvidíme.

162092

hmm, asi máte pravdu, ale dělám to často naschvál. Odradím lidí, kteří nemají šanci ani chuť vnímat, o čem je vlastně řeč.

Ten termín se mi líbí, dík. Někdy takový "had na prsou" je docela fajn...., i zahřeje,...

162104

02.06.2008 12:35

Velký naftový podvod

RE: Proc tomu tak je

janko 85.?.?.?

Mariane, malinko zapomínáš na něco, co se jmenuje hierarchie - a co funguje v rovinách, kam tvé "future" nedosáhnou.
Někdo (možná ty?) něco psal o rovnováze "dlouhých" a "krátkých".

A ta vrstva lidí, která cosi rozdělila na "dlouhé" a "krátké", ta zkrátka ví, proč je potřeba COKOLIV "rozdělit a opanovat".

Takže já ti věřím, že ve tvé informační rovině ty vztahy fungují jak píšeš - a zároveň vím, že celý systém "budování spravedlnosti" pomocí peněz jako společného jmenovatele mezi prací a užitkem z ní, ten systém má kořeny tak hluboko, že současní pozemští vyvolení jen opakují to, co se jinde "osvědčilo" až do postupného, ale úplného vybydlení planety.

Hra s penězi je jen malým zrcadlem toho, oč se hraje ve vyšších vrstvách vědomí.

Na rozdíl od Škapíka, který má vystudovanou ekonomii, bibli, hudbu a mnoho dalšího, aniž by si "sáhl na kořínek" jsem jen možná tupý patník, který se přimotal k pochopení toho, co kdysi bylo nazváno "křestem" - ne že bych uměl "zázraky", jen se zatím učím zařazovat události do informačních vrstev, které propojují "systém hierarchií v prostoru" do kruhu.

A "princip důvěry", který si vývoj našeho myšlení postupně nahrazuje stále méněhmotnými "penězi" - ten je v posledním "levlu", řízeném z dost velké vzdálenosti.
Všichni si umíme sáhnout do nějakých informačních polí, ale kdo ta pole neumí uzavřít pomocí jednotného systému - ten se pohybuje jen v takových, pro které se "vycvičil".
A všechna ta pole popisuje už cca 2000 let jednotný a PROPOJENÝ systém číslic a písmen, instalovaný v "Babylonu".
Čirou náhodou nám principy toho propojení naši vládci "zapomněli" vysvětlit, proto považujeme matematiku a etnické jazyky za dva zcela oddělené systémy, jeden platný pro všechny, druhý svébytný, vhodný pro příležitostné "dělení a vládnutí".
Etnické jazyky jsou dokonale provázané s emocemi na zcela jiném principu než matematika. Ta je dobově modelovaná k odstranění emocí (pomocí dalších axiomů, potřebných pro její funkci "v kruhu". To, že informace vstoupí do mozku dvakrát, poprvé mozkem nekontrolovaně - to je míč, o který se hraje. Dolní informační systém, poháněný srdeční frekvencí je napojený na pole ve vzdáleném prostoru. Proto je pro vládce důležité odclonit tuto důležitou součást paměti lidstva, do které se mnozí z nás dostávají právě "ozonovou dírou", Ta má kupodivu také v našem povědomí opačnou funkci, náhodička, co?
Jo, doby, kdy vědu řídila církev, ty jsou stále funkční. Díky řadám asociací z "pojmenování", NOMEN, eko/nomen.
Ano, pokud přežijeme těch pár let, tak se budeme učit vnímat mnohá slova zcela jinak.

Bohužel lidé s odborným vzděláním nemají šanci se svých asociačních řad zbavit, nechtějí, protože je odbornost živí. A veškerá odbornost má končit v moudrost...

Automaticky kráceno

162323

02.06.2008 12:42

Velký naftový podvod

RE: Proc tomu tak je

janko 85.?.?.?

dokončení:

Bohužel lidé s odborným vzděláním nemají šanci se svých asociačních řad zbavit, nechtějí, protože je odbornost živí. A veškerá odbornost má končit v moudrosti. Ale ta funguje jinak, jen propojením svědomí se silou, známou pod slovem CHCI.
A nějak se tohle propojení vytratilo. Geneticky i pomocí šikovné manipulace.
Měřák na globální hladinu vědomí vládci už mají, ale podobný, který měří hladinu podvědomí, o ten teprve usilují. A mají pomocníky ze světů, které pro mnoho lidí neexistují. Jsme tu cosi jako kukla, ze které se může vylíhnout motýl nebo můra. Vesmíru je to fuk, máme si poradit sami.

Bohužel žijeme v informačním podzemí, podobně jako ti z filmu "Sexmise". Naštěstí už je dost lidí, kteří se opět naučili ve zprávách číst mezi řádky. A bude nás víc, systém moci musí sahat ke stále drsnějším ukázkám své skutečné podstaty. To snad otevře očíčka i dalším.

162324

02.06.2008 15:22

Velký naftový podvod

RE: Proc tomu tak je

janko 85.?.?.?

optimizmus je metoda života.
Zkrátka vím, že pro dvě rozdílné cesty (tvoje nabídky) vždycky funguje třetí cesta, která je spojuje.
Je to o znalosti a výkladu archetypu trojky.
Ten mechanizmus pro opravu věcí zdejších k dispozici máme, komunikace mezi nabídkou a poptávkou nepotřebuje hydry v podobě bank. Firma, která není na internetu, není potřebná. Vyhledavače a tvůj rozum ti nabídnou řešení.
A instituce, potřebné k evidenci a plánování - ty mohou taky fungovat třeba z bytů, vzdáleným přístupem.

Je to jen o změně myšlení a opravě toho svého kousku, který máme kdo na starosti.
Až začneš hledat třetí cesty, najdeš je. Tvá reakce je výmluvou (vlajkou) lenochů.

162343

03.06.2008 21:06

Hladovka skončila

Pitomci

janko 85.?.?.?

Vážení,
po přečtení si zvolte, jestli nadpis platí vám nebo hladovkářům.

Slovo "přerušení" místo "ukončení" je sice pro Vladimíra důvodem k emoční reakci, přesto, že si mohl uvědomit, že každé ukončení (třeba pobytu na WC) je současně jen přerušením (jednou fází) koloběhu potravy.
Podobně i hladovka je symbolem končících možností fungovat v prostředí, kde vládne arogance a přehlížení faktů.
To, že přišli s řetězovou hladovkou - lze brát jako typický český "vstup do problematiky". Cestou nejmenšího odporu narušit vládnoucí partičce její program. Možná už někomu došlo, že jednu velkou ránu na hřebík lze výhodněji nahradit několika vhodně zvolenými ranami menšími. Ale od koumelese tuto úvahu nečekám, vyplýtval veškerou svou inteligenci do svého nicku.

Druhou otázkou je vstup politiků do hladovky.
Zkusme se vžít do faktu, že v politice nemůže dlouhodobě fungovat nikdo, na koho neexistuje nějaká špína (třeba i vyrobená na zakázku). Jak námi zvolený politik, který se třeba zděsil, jaké poměry ve vysoké politice fungují, může dát najevo to, že není tak velký hajzl, za kterého jej mnoho lidí má.
Když si politik, aby se zviditelnil, tak si na den - dva "střihne" hladovku pod "vlajkou" Nezákladnám ? Co mu to dá jako politikovi? Co mu to dá jako občanovi? Není třeba jednodenní či vícedenní půst zdraví prospěšný? Jak může zdůvodnit svou hladovku lidem dole a těm nahoře? Jak uvažuje TÍVÍ občan?

Není nakonec podstatné jen to, že člověk s něčím nesouhlasí a jde to projevit i tím, že se trochu omezí ve žravosti? Mě by takový politik určitě imponoval víc než někdo, kdo nerozezná diktaturu od demokracie jako pan Klaplaus, on si nevšiml, že právě hladovka odděluje zvůli od vstřícnosti způsobem nenásilného vzdoru.

Mrzí mě, že je tu tolik příspěvků nechápajících mechanizmus "umění možného". Bohužel právě mezi radikály (pero i puška jsou zbraně)je domluva těžká.

Račte se vžít do role těch politiků a hned na to do role hladovkářů - a hlavně si zjistěte, co mají jedni a druzí už za sebou, za koho kdo kope.
A pak se zařaďte....., pitomci.

162473

03.06.2008 21:47

Velký naftový podvod

RE: hmmm... i.díl

janko 85.?.?.?

Dík za hodnotný přístup k tématu i k vojtovi. On má nastudovanou jinou historii lidstva, v tomto životě už asi jinou nezvládne i když bych mu to velmi přál.

162474

04.06.2008 14:10

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Na co čekat...

janko 85.?.?.?

...bať, bať,...., tohle by si měl přečíst vojta, chytrák (v)zdělanej.....
Docela mě děsí, když si představím, že takoví vojtové nebo koumelesáci rozhodují třeba o veřejných penězích, nebo vůbec o potřebách něčeho většího než jsou oni sami.

162519

05.06.2008 21:23

Nedovolme vyklizení kóty

RE: Nový stát

janko 85.?.?.?

nejenže dobrý, také prozíravý.
Naši vládci místo reakce dělají mrtvé brouky. Takže my, občané Peacelandu, máme právo svou zemi pojímat vážně i s humorem.
Vážně uvnitř sebe, - a jako humor před "orgány".
Nehledě na podobnost s Kosovem, státem Izrael apod.

Tohle je moc dobrá trefa, možnost podvrhu (viz Charta 77) tu sice je, ale má to hák. Vláda tvrdě tlačí zradar, když policejně zasáhne, bude muset čelit soudní žalobě,
....a líčení podobností s vytvářením (precedensů?) zmíněných států bude taky dobrá taškařice.

..že bychom se překabátili na smějící se bestie?

162599

06.06.2008 15:48

Aktuálně z nenasili.cz

RE: Americký radar přímo souvisí s Julínkovou reformou zdravotnictví

janko 85.?.?.?

Máte v lecčems pravdu, ale ještě jsou nějaké ty možnosti. Vlajka, hladovky i Peaceland mohou s veřejným míněním pohnout. Přes zdánlivou recesi "záboru území a prohlášení za svou" je tento projekt velmi vynalézavý, dost záleží na tom, jací právníci by se možné kauzy chopili. Osobně jsem přesvědčený, že jde o klíčové řešení pro likvidaci projektu NWO.
Když např. 300 000 lidí se prokáže legitimací občana Peacelandu a poukáže na souvislost s vyhlašováním jiných států, určitě se to projeví v mediích - a ve veřejném mínění světa.
A je na nás, kolik občanů seženeme.

Také jsem už viděl bílé trojúhelníkové vlaječky na autech, snad přibude i ten zelenohnědý symbol. Natisknout a vylepit zevnitř na sklo auta trojúhelníkový papír se symbolem nenásilí nebo Peacelandské vlajky taky není problém.

Ano, je to dobrý projekt, vyhrávací. A funguje i když jej budeme považovat za recesi. V tom je ona finta "fň".

162646

08.06.2008 11:38

Sobotní cyklovýlet

RE: To je ale tedy zase jeden zbytečný článek,

janko 85.?.?.?

..že by ženský přístup? (auto naštorc, místo ke krajnici)= očko za očko?
A co s muzikou? Poprve se slušně ozvu, že to vadí, podruhé už výrazněji, potřetí napíšu stížnost radním, ať se starají o noční klid. A když je to do 22:00 tak jdu na vycházku já, když mi to tak vadí....

soused to vidí třeba tak, že ta ženská, co sem furt tak blbě čumí, se teda buď ozve - anebo mě zkrátka její "móresy" (ať je to už cokoliv) štvou. Tak ať si užije...
...nebo je to soused, který si myslí, že vám dělá radost, když můžete poslouchat pro něj tak úúúúúžasnou muziku.

...zkrátka, když situaci nevykomunikuju, je to můj problém.
A ventil osobního přetlaku emocí zde na internetu, ten používá spousta lidí...

162753

09.06.2008 10:23

Sobotní cyklovýlet

RE: To je ale tedy zase jeden zbytečný článek,

janko 85.?.?.?

Strigo, už v prvních třech větách si můžete všimnout přístupu, který vám brání v komunikaci. Ukřivděnost z vět skoro kape.
Jestli takhle vyjedete na lidi, dostanete zas to, co dáváte, vaše znalost jazyků je něco jiného než schopnost je účelně využít.

Komunikace je i o způsobech, které jsem už uvedl. Tím základním je opakování.
Kolikrát jste v Tesku došla na vedení a POPROSILA, zda by ta muzika nešla nahradit jinou, a že existují i lidi, co vydrží bez muziky...?
Kolikrát jste poslala dopis na městský úřad o nepřiměřeném a častém rušení v nočních hodinách? ....atd...

Nebo si fakt myslíte, že oni jiní lidé nemají také nárok na své záliby? Źe místo studia jazyků raději bruslí na silnici tak dlouho, než je někdo "sejme"?

Je to o osobní inteligenci,, která se bohužel neměří tím, kolik má kdo titulů nebo moci.
Svůj (můj) spor s mocnými (těmi, kdo něco chtějí jinak než já) si každý řešíme jen tak, jak umíme. Mrzí mě, že vaše cesta ke zvládnutí komunikačních technik bude delší.
Grafoman (na rozdíl od člověka, který se snaží nabídnout nějaké řešení, které se mu osvědčilo)- se projevuje stejně jako já.
A je na "přijímači", jak vyhodnotí informaci.

162808

09.06.2008 10:58

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

...už konečně začíná svítat, odkud vítr už 2000 let fouká. Stále, i když pomocí nastrčených technik.
Smlouva je jen dalším papírem, který má zaplnit mediální a další prostory, zaměstnat lidi.
Pro vládce a zřizovatele manuálu pro cca dvě tisíciletí je tahle doba okamžikem, kdy hrají o typ moci, o které nemá běžný člověk ani tušení.
Strach, se kterým se tahle hra stále hraje, ten má vystřídat pocit svobody - a to tak, že technologie na ovládání myšlení, které i z netu mizely od osmdesátých let, bude mít k dispozici hrstka těch v pozadí, kteří si s námi budou hrát nejen pomocí médií, ale i přímými vstupy do vědomí - od prosté hypnozy jsou už dost daleko.

A souběžně probíhá i opačný proces, propojování něčeho mezi lidmi, co lze nazvat globálním podvědomím (nebo taky nasraností). Tento proces také dospěl k různým rozhraním, dá se to sledovat i prostřednictvím tzv. "kruhů v obilí". Země a člověk je propojený organizmus, který má výstupy nejen v počasí ("poručíme větru dešti" - to přeci známe, že?), ale i v sociálních, psychologických a jiných technikách.
Takže si vážení najděte obrazec z 1.6. 2008, který vypovídá, že jsme dnes (9.6. 2008) za předělem, kdy měla stávající pozemská vrchnost převahu. A zůstává jí pouze převaha finanční, silná, ale daleko slabší než energie, nemající hmotnou formu.
http://www.cropcircleconnector.com/2008/barbury/barbury2008a.html

Pro mnohé z vás jde sice o další potvrzení mé "ujetosti", s tím nic nenadělám. Věda už asi má přístroje na zkoumání mentální energie, ale nemá zcela určitě zatím schopnost je ovlivňovat jinak než televizí, komerční zábavou a vyráběním terorizmu.

Radary a deštník "na nebesích" jim k absolutní moci má pomocí.
Jenže je málo času. Každé podnikání, založené na ukrytí klíčové informace ("skutečné nouhau bible") vždy tlačí ty, kdo z ní chtějí mít zisk, k větší rychlosti, než na to samé přijde konkurence.
A pro církev, řídící skrze Proroctví sionských mudrců a směrování penšz už druhé století tento svět, je internet a prostí lidé velkou hrozbou. Mohou si najít dnes už téměř nepřerušovanou řadu jmen a akcí, které naše církevní otce usvědčují nejen z vysoce kvalitního vědění, ale také z toho, jak toto vědění pokroutili ve svůj prospěch jejich následovníci, dnes finančníci.

A komu "dojde", jaké konotace má slovo finan/ce, s final = CE, tak ti z vás asi tušíte, proč sjednocení EU "shora" nemá čas se zdržovat s procesy, potřebnými pro relevantní vyřízení společných dokumentů.

Proto děkuji panu Klausovi za každé zdržování, přestože on sám je zřejmě namočený do leckterých "podivností".

162817

09.06.2008 16:42

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

ne on, ty.

162846

09.06.2008 17:39

Sobotní cyklovýlet

RE: To je ale tedy zase jeden zbytečný článek,

janko 85.?.?.?

jsem rád, že už berete situaci z té vstřícnější strany. Zatím vnímám, že slovíčko "opakovat" zatím nedošlo vašeho uznání.
To, že mě taky vadí hudební randál v obchodech, to i další máme společné.
Cestu z toho asi ne. Sklon k "blahu" nejen pro sebe se dá cvičit. Použít nasírací slova jen v krajním případě, když si jimi ulevím tak, že mě případná odveta nepošle do emočního jednání ve stylu protistrany.

Zavedená schemata jednání (slušného chování?) jdou docela rychle do háje, je vhodné zjistit příčinu a netrvat na tom, co pár století fungovalo. Spíš hledat si svůj nový píseček.

Co se týká češtiny, tak vám na mail mohu poslat leccos, co o češtině (a vývoji jazyků) zcela určitě nevíte. Třeba jak souvisí zápis 38:11 s latinou a matematikou, s rotací evropských jazyků a úloze zvuku a vody při vývoji rozhodovacího procesu (inteligence) na bázi uhlíku a křemíku.
Ale nevnucuji, třeba víte, PROČ do češtiny nejvíce zasáhla jen němčina a angličtina.
Znám rozdíl mezi "dohodl" a "vykomunikoval", znáte jej i vy? Nebo vám opět jen vadí využití předností češtiny, ohebnosti koncovek (a tím i řad asociací, vedoucích hluboko do podvědomí).
Technický význam je obdobný, ale ze základu "hod" níás asociace dovedou (jen někoho)k nádechu náhodnosti - kdežto komuna, skupina společných zájmů a tím i nástrojů, ta vede řady asociací už s nádechem vstřícnosti.

O češtině bychom si mohli dlouho vyprávět, ale doba ještě nedozrála k pochopení jejích kvalit. Těch, které vrací princip latiny zpátky k lidem.
Aby se naučili vnímat slova jinak než mechanicky, to platí i o vás.

162859

11.06.2008 00:01

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

Hochu, "takyjedne", upekl jsi dort ve stylu pejska a kočičky. Spytihněv to má srovnané líp, ale to je nad síly tvého přístupu k informacím. Ono jde sčítat hrušky a jablka jen tehdy, když víš, že ovoce je jejich společný jmenovatel. Pak je nutné mluvit o ovoci, ne o jeho podmnožinách, jablkách a hruškách.
Takže: ...snad jindy. Poslední dva odstavce zřetelně vypovídají o tom, z jaké informační vrstvy vedeš polemiku.

162959

11.06.2008 09:25

Konec leteckých modelářů v Čechách?

RE: Topollán ( pokakán ) má z modelářů strach.

janko 85.?.?.?

...jo, odtud ten větřík asi fouká. Kamerka na modýlku taky udělá službu, že?
Uvidíme, jestli inspirace vyschne dřív jim nebo nám....

162980

11.06.2008 09:55

Na protagonisty připravující největší tunel ve zdravotnictví bylo podáno trestní oznámení

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

janko 85.?.?.?

Hrubá síla se už dávno u nás nepoužívá. Čehůni šli na všechno spíše fištrónem....,
Tahle hra už toho "fištróna" posadila do emocí, se kterými se hraje. Ony jsou základnou, ze které vychází naše jednání. A emoce průměrného člověka mají vládci zmapované bez vad. Včetně nástrojů k jejich tvarování. teď je to zrovna fotbal a na něj navěšené "ozdoby".
Současně ale probíhá bitva o naše globální podvědomí, a tu s námi hrají i ti z jiných planetárních systémů. Samozřejmě jen v myšlenkových formách. Nikdo tady asi netuší, o jak silné a současně jemné energie jde.
Proto, aby bylo přerušené spojení s "ufouny" se také rozprašují různé sajrajty do vyšších vrstev atmosféry, mají mimo jiné i vliv na počasí, protože i počasí je jakousi rovnováhou mezi energií myšlenek lidí a stavem rovnováh v blízkém či vzdáleném prostoru.

A tady jsou naši vládci zatím malými pány, to by musela už fungovat radarová a satelitní síť v módu schopném nám modelovat základní informace, neředěné tím druhým mozkem, který máme v hlavě. Náš základní mozek je vícečetný, jsou to orgány v hrudi a břiše, vnímající vedle potravy (vzduch, žrádlo) také kódované energie ze vzdáleného prostoru vesmíru, jsme s ním neustále (i po smrti těla) propojeni prostřednictvím srdeční frekvence. Frekvence v pohybové formě se po smrti změní na "datový soubor" s energetickým potenciálem, čerpatelným dalšími lidmi. Reinkarnace není replikace, obsah vědomí člověka se zatřídí do odpovídajících struktur PODOBNOSTI. A tyto struktury (egregory) vnitřním pnutím vytváří potřebu dalšího člověka "v hmotném těle", Své dítě si "vyrábíme" už od myšlenek, které na ulici proběhnou naší hlavou při pohledu na pěknou ženu či muže. Šukání je jen ta dokončovací operace, kdy se "energetický program dítěte" propojí s těly těch dvou. Občas bohužel i bez odpovídající účasti jejich mozků.

Je na čase tyhle poznatky nebrat jako výplod chorého mozku, nerad bych později poukazoval na to, že je to váš problém - stát se ovčanem. To co tu i onde píšu, to není teorie, je to něco jako když lidem z pralesa před 50 lety ukážete, jak funguje mobil. Také tehdy nebyly propojovací sítě, ale lidi jako Werne a Cayce už tušili, kam a jak se vývoj může ubírat.

162981

12.06.2008 11:19

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

tohle je jedna z odpovědí:

http://911blog.yweb.sk/441/Alex-Jones-ENDGAME-ceske-titulky.html

nemohu odkaz přeposlat editorovi, nevím, proč mail nefunguje. Je to film, průřez dějinami, dobře zapadá do mozaiky. Data, lidi, události, jen dokumenty.

163079

15.06.2008 20:50

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

Pietro, velmi mě potěšil váš příspěvek o vnitřní logice (?) vatikánských textů. Pokud jste došel k nějakým závěrům a budete mít chuť je sdílet, můj mail je k dispozici.

163249

15.06.2008 21:28

Zamyšlení nad odpovědí prezidenta Ústavnímu soudu k věci přezkoumání Lisabonské smlouvy

RE: Odoláva Lisabonská zmluva voči európskym tlakom katolíckej cirkvi ?

janko 85.?.?.?

cituji:
myslíte, že nauka o dědičném hříchu, papežské neomylnosti apod. mají co dělat z rozumem?....

možná vám to přijde divné, ale nejvyšší církevní šarže znají i jiné významy pojmů, které my ostatní používáme. Ale k porozumění jinému výkladu vede dlouhá cesta, kde na jejím počátku bylo vytvoření postupujícího systému vzdělávání, kde každý nový poznatek byl POJMENOVÁN těmi, kdo tento zdvojený systém vytvořili. Jde samozřejmě o latinu a její vnitřní napojení na předešlé znalosti o vesmíru v Egyptně a jinde na světě - a její následnou schopnost vybírat pro další poznatky vždy název, odpovídající oné druhé, "součtové" kvalitě latiny + matematiky, přístupné tzv. zasvěcovacími stupni. Málokdo tuší, že latina společně s matematikou vytváří velmi důmyslný "šifrovací" systém poznání, nastavený tak, aby nový objev odpovídal skryté kvalitě latiny+ matematiky. Číslice jsou vlastním jazykem této galaxie, jejich propojení se zvuky písmen vede až tam, kde se z opice stával člověk. Darwin funguje bez mezer, ale pomocí jiných principů výkladu sil ve vesmíru. Rotační model atomu je jednou z mystifikací, za kterou jsou zodpovědní církevní otcové.

Proto zcela zákonitě musí fungovat (cca do 19 stol.(?)) papežova neomylnost, k nim se soustřeďovaly poznatky, oni měli hlavní slovo v převratných dobách, sami je inscenovali.
Termín tajemství je jejich nástrojem pro přípravu "náhod".

Jejich systém ale nepočítal s lidmi jako Hus, Komenský, spoustu dalších - kteří vnitřně pochopili jinotaje v písmenech a přidávali k písmenům "nabodeníčka" - takové rozcestníky pro asociační řetězce, které vybírají hladinu pravdivosti. Ale historie našeho národa (Bohemie) vede mnohem hlouběji do historie, včetně svérázných zásahů do té reálné.

Dnes se tato skrytá hladina informací dostává na veřejnost díky statistice jevů, nepochopitelných pomocí systému, kterým nám byl cca 2000 let vštěpován. Do historie i budoucnosti lze vědomím vstupovat, ale pro cíl programu latiny a matematiky, kterým je vytvoření zrcadlové technologie k technikám vědomí - technologie vytvořené pomocí znalostí o hmotě. Hmota sama je zrcadlem, zahuštěnou a strukturovanou formou vědomí, to už víme i pomocí vědy, která své "struny" a M teorie odvozuje z hloubky přechozích poznatků, kde na začátku vždy stály latinské názvy.
Rotaci jazyků, ovlivněných latinou ukončila až čeština, ale doba, kdy toto bude běžně známým faktem, je zatím v mlze.

Rozpad systému, který se církev a (původně) její majetek (dnes židovský) je nevyhnutelný. Záleží jen na okamžiku, kdy si celý řetízek složí ti, kdo mají prstíky na tepu času.

163255

15.06.2008 22:59

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: Služebník Ďábla Sarkozy....

janko 85.?.?.?

Vojto, všiml jste si někdy, že každý systém, který překročí svoji mez soudržnosti, se rozpadá zevnitř? ...A že takto se usgtavila v přírodě i rovnováha (membrána!!) mezi říší rostlin, zvířat a lidí? A že tato membrána nemusí být striktní?

To, že nemáte potřebné vstupy o stavu tohoto systému, to ukazujete svým pesimizmem. Pravda, systém nás přežít může, ale jeho rozpad je nevyhnutelný. A byl od doby, kdy jsem přišel na absolutní shodu jazyka matematiky a jazyka českého. (to váš rozum, klasicky školený asi také nepobere, ale jde o selskou variantu kvaternionových rovnic, čtyřcestnosti vstupů a výstupů, monádu).
Mým důkazem byl "v prostoru" nastartován opačný proces k tomu, kterým byla instalována latiny a "matematika řad". Ta matematika, kterou asi dost dobře znáte - a díky jí nemáte šanci pochopit, o čem tu píšu. Naše asociační řady nás vedou tou cestou, kterou kdysi modelovali učenci, znalí latiny. Ti ale netušili, že se ten jazyk dá vykládat jinak pomocí různých "SOUČTŮ" (číslených vztahů budících jiné asociační řady).
Jamile si dnešní "fyzikální konstanty" sečtete do posledního čísla, dají vám smysl, pokud budete umět používat abecedu lidštiny. A konstanty jsou pouze jednou kostičkou ohromného "puzzle", které po rozpadu NWO budeme my nebo naši potomci skládat. Je o jiné fyzice člověka i jeho možností v prostoru. Nové paradigma je řešením toho, co bylo původní náplní "křestu".

Zkrátka "se" někde udělala chyba, .....

163257

16.06.2008 08:14

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: Služebník Ďábla Sarkozy....

janko 85.?.?.?

Vojto, Vojto, třeba zákon růstu a zániku si můžete ověřovat každý rok v přírodě (květ, plod, semínko, květ, plod...). Je to rotační zákon, ale to vám asi nic neříká. Umíte myslet jen v rámci, daném logikou, která se traduje oněch cca 2000 let. Že existovala kdysi tzv. matematika symetrií, to asi netušíte. Je to na dlouhé povídání, můžeme se sejít, máte-li dost trpělivosti toto puzzle pochopit.
"Zákon" o placaté Zemi také chvilku platil, že? A tohle je mnohem hlubší změna, je na ní založený systém poznávání, jeho metodika.

Na každý systém působí vnější vlivy, a tyhle holt nejsou sledovatelné nástroji, které nosíte ve své hlavě.

To, že máme mikrostrukturu postavenou na rotačním základu (model atomu), to neznamená, že je pravdivý, o tom je řeč. Pulzní model atomu je tou jinou základnou, dokonce funguje líp. A jsme jeho přímým, i když vzdáleným dokladem. Je třeba oddělit rotaci životů od pulzního základu samotné existence člověka (srdce pulzuje, nerotuje. Rotuje až člověk, který se na chvilku propojí s "člověčkou", to je ten "vnější vliv", potřebný k rotaci. Samotný člověk je totéž co semínko).
Zkuste to promyslet....

163280

16.06.2008 23:47

Sarkozy pracuje na plánu jak obejít irské referendum

RE: Služebník Ďábla Sarkozy....

janko 85.?.?.?

..a co třeba váš model atomu, není náhodou postavený na rotačním principu? Jaký je rozdíl mezi principem (zákonem, který nebyl uzákoněn) a zákonem (něčím, co si lidé usmysleli zákonem nazvat)
...a nestojí "náhodou" na rotačním principu atomu celá struktura myšlení, kterou tak hájíte "cizím peřím"?

Umíte sice citovat spoustu jiných autorů, ale nevidím stále zrnko vlastního rozumu ve vašich vstupech.
Cyklus "od jediného k mnoha a zpět k jedinému" lze nazvat pulzem, na tom se snad shodneme, jde o růst do prostoru (zvětšení objemu) a zpět. A to, že takto postavený vznik, vývoj a zánik člověka si pletete s rotací životů lidí, pro kterou je potřebný ten "vnější vliv systému", umožňující vznik i rozpad už v tom okamžiku, kdy k němu může anebo nemusí (při souloži) dojít - to vám snad vysvětlí někdo s větším dílem trpělivosti. Já to vzdávám. Pilný blb se od našprtaného inteligenta neliší, oba jen melou to, co do jich systém vložil. Bez špetky schopnosti si něco poskládat jinak.

Můžete začít tím, co pro vás představuje pojem cyklus, jste-li schopen jako cyklus vnímat i řadu nerotačních procesů. Je-li i u vás dokončením cyklu nalezení předchozího počátku.
A vstupem do "systému" interakce s podobným systémem, zde člověk a "člověčice".
Pak už snad pochopíte úlohu možného rozpadu "zevnitř", tedy likvidací zárodku či plodu v různém stádiu vývoje. Nemoc jej "rozpadá" zevnitř, víte?
A u sociálních systémů to funguje podobně, jen v jiných časových intervalech.

A pokud budete reagovat, tak prosím bez citací jiných autorů, zajímá mě vaše myšlení, ne to, co taháte z regálů své a cizí paměti.

163333

19.06.2008 21:37

Svoboda až příště

RE: Co s tím? 3

janko 85.?.?.?

Findo, dík za tvůj příspěvek, docela bych s tebou kamarádil. Jsem sice "v řetízku", ale trhám ho tím, že svůj byznis nestavím na tajemství. ono je vynálezem těch, co dneska kočírují tuhle mašinku. A zveřejněním tajemství o příběhu "zlatníka" (princip zisku, nepodloženého prací)do obecného povědomí se jim ta mašinka také rozpadne.

..a v neděli jdu do Prahy hladovět.

163557

19.06.2008 21:45

Svoboda až příště

RE: ...

janko 85.?.?.?

85ko, těší mě, že tu někdo další také ví, že éra socializmu byl testovací prográmek na NWO. Já to znám jak "Ranný socialismus", pobral jsem to od jednoho kluka na nějakém turistickém pochodu českými luhy a háji.

Dokonce to začíná vypadat, že lidi s rozumem nevymřeli. A že se těm druhým ta kulišárna nepodaří.

163558

19.06.2008 22:49

Válka novinářů

Škapíku,

janko 85.?.?.?

máte úžasnou schopnost omílat mnoha slovy to, co většina zde už ví.
Ale už kvůli příspěvku Spytihněva, který ukazuje cestu, holt ten váš článek měl nějakou cenu.

163560

26.06.2008 23:29

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Úča dostane pěkný prémie.

janko 85.?.?.?

Prde, ..se mi líbíš.
už tím dnešním prvním vstupem (s odkazama)
Dík.

164009

04.07.2008 14:55

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Máte pravdu, pane Lhotáku

janko 85.?.?.?

Strigo, ironie vám nesluší, nemáte smysl pro proporce.
I když kecy pana Lhotáka těžko snáším, ze zdejších příspěvků postrádám reakci na jeho docela slušný nápad - místo následných soudů doporučit, ne-li uzákonit nějako formu manželské či partnerské smlouvy.
Tam by mohlo být cosi o případném řešení neshod po možném rozchodu. Včetně návrhů, jak řešit obvyklé krizové situace (nevěra, opilost, násilí,...)
Oni by si pak oba dávali pozor, co si vzájemně natropit, kdyby byli oba vázáni dohodou, psanou v době, kdy ještě měli oba růžové brýle. Mustr pro takovu smlouvu můžou tvořit tady na netu ti, co manželství zvládli, i ti, co na něčem vyhořeli.
A taky by se hned při skládání smlouvy uvidělo, kdo a jak jde po penězích a kdo po vztahových hodnotách.

Smůla je v tom, že proces rozkladu rodiny je už velmi dlouho plánovaný a prováděný. Osamocený člověk je snáze manipulovatelný, to si naši vládci uvědomili už dávno. Ale o tom snad jindy.

Téma rozchodu si mladí před manželstvím neřeší. Jejich škoda, pak ať se nediví.
Při odvaze k modelování špatných konců vztahu k těm koncům často ani nedojde. Hra na pravdu je drsná metoda, ale čistící.

164455

04.07.2008 21:26

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Máte pravdu, pane Lhotáku

janko 85.?.?.?

To je jako mluvit do dubu.
Zákony jsou řešením zpozdilým, kdy už se něco rozpadlo.
Míním domluvu dvojice o možných následcích sporů předtím, než se vezmou. A takovou domluvu dát na papír jako smlouvu.
Dodržování je pak přirozenou součástí života, nedodržení pak okamžitou možností vypadnout za předem dohodnutých podmínek.
je to o tom dohadování se, co by bylo kdyby....
Kecy pana oddávajícího nemají váhu, podpis na dobře dohodnuté smlouvě ano.

O nebezpečích ve vzathu se milenci odmítají bavit, každá strana si myslí, že toho druhého předělá.

Nakonec je to ale vždy o inteligenci, blbce nikdo nepředělá. A chytráci by neměli se nad koho povyšovat.
Určitě by nebylo k zahození najít na webu pár tipů, co si ve vztahu ohlídat z holčičího a klučičího pohledu. Přenášení rodičovských vzorů je jen jeden ze zdrojů konfliktů při výchově dětí. A dalších by se našlo.....
nebo povinná návštěva předmanželské poradny + otázky a odpovědi na možné řešení konfliktů.
Ve škole se předmět "Jak vyjít s partnerem" zatím neučí, škoda.

164488

06.07.2008 02:24

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Máte pravdu, pane Lhotáku

janko 85.?.?.?

...jasně, kus masa se s jiným kusem masa takhle dohodne.
Lidi někdy mívají i zajímavější formy komunikace i cílů.


..nebo jsi chtěl být jen vtipnej?

164572

06.07.2008 02:31

Očistec vyživovací povinnosti

RE: Máte pravdu, pane Lhotáku

janko 85.?.?.?

Nikoliv, Striga reagovala rozumně, ty jako lama. Vím komu a jak reaguju. Místo o ironii jsem psal o vtipnosti, moje chyba....

164576

04.08.2008 02:16

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

...jinak

janko 85.?.?.?

Dá se na ty špatné zprávy také koukat z druhé strany. Ze strany toho, co a jak vychází z lidí, co je čtou. Zkusím-li zprávy brát jako varování, že toto a toto (kterákoliv špatná událost) bych opravdu, ale opravdu nerad zažil nebo se toho zúčastnil - tak jde vlastně o klasické varování. (Pepíčku, nesahej na ty horký kamna, spálíš se...., Vidíš, já ti to říkal!) pak dostává ten rozměr, že mnozí sice lamentují, kam ten svět spěje, někteří si víc hlídají své další krokky.....- a hlavně si přejí, aby špatných zpráv ubylo.

A všichni v sobě vytvářejí opačnou energii, než která se na ně valí, jsou sice pobouření, otrávení, smutní - ale ve svém podvědomí si přejí opak. Aby už konečně tenhle prolhaný a zlý svět skončil.

A jakmile si někdo uvědomí, že v sobě vyrábí množství protiběžné energie, tak mu třeba i dojde, že vlastně výrobci a zřizovatelé špatných zpráv v lidech dělají záslužnou práci. Každá popsaná špatná událost zvětšuje naději, že si někdo další dá pozor, aby se podobná nemusela opakovat. Vesmír zkrátka zkouší, co vydržíme a jak se umíme bránit.

Za určitou dobu tahle energie podvědomí povede k likvidaci energie, potřebné pro vytváření lumpáren. Snad už brzy....

Ale obávám se, že tento způsob vnímání tisku je asi pro zdejší mnohé také poněkud nesrozumitelný. Přesto energie takto fungují, naše podvědomí se vždy snaží vyrovnávat naší energii, spotřebovanou na vstřebání špatných zpráv tím, že náš strach, aby špatných zpráv ubylo - má vlastně pozitivní účinek v širším "vědomí v prostoru".

A těch špatných zpráv ubývá především těm, kdo dovedou zprávu "uchopit" i tak, že na té špatné najdou něco pozitivního, aspoň žďabíček. Tím svou schopnost vysílat pozitivně, o hodně zesílí. A to se jim postupně bude vracet.

Ale věřit mi nemusíte, stačí, když budete zkoumat, proč ta která událost dopadla tak, jak dopadla, tedy špatně.

166779

04.08.2008 08:51

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: ...jinak

janko 85.?.?.?

Strigo, špatné zprávy jsou špatné, nelze je brát jako dobré. Ale lze na nich něco malinkého dobrého HLEDAT.
Zrovna jako když ti přichází samé dobré, (= topíš se ve štěstí), mělo by tě něco varovat, že asi přijde nějaký průšvih. Rovnováhy ve vesmíru pracují v různě dlouhých cyklech - a my teď procházíme jedním z nejdelších, opakuje se po cca 23 000 letech. Ale tomu také neumíš věřit, neučili tě to. Pokřivené vnímání utrpení není jediné svinstvo, co tu církev katů (katolická)v nás vypěstovala. Jsme jako rostlinky, když se zaléváme špínou, tak ta špína v nás taky roste.

Do doby, než svůj přístup k realitě nezměníš, do té doby budeš mít ze života to, co z příspěvku cítím. Bezmocnost a smutek. Dobře ti tak, sama si to posiluješ. Realita je něco jiného, než se už cca 12 000 let učíme, musíš se svým vědomím (sny, vize, ověřené čtením odpovídajících textů) dostat až před Atlantidu. Ale nemusíš. Můžeš si koupit hranolky a dřepět u bedny.

Chápeš můj příspěvek jako zrcadlo sebe samé. Proto reaguješ "v podobě odrazu", v idíš jen svou zkušenost. Nechápeš, že zrcadlo jen odrazí to, co má před sebou.

Zkus se stát tím zrcadlem - a v obraze, který máš odzrcadlit (a který je dost ošklivý), máš najít něco, čím bys to svou práci zrcadla tomu před ním trošku pomohla. (Třeba že prohnutím zrcadla se tlustý člověk může stát štíhlejším, protože se mu ten štíhlejší obraz ze zrcadla líbí).
A nastav si víc různých zrcadel. Určitě ti není dvacet, abys tohle nevěděla. Když se lidi nenaučí používat rozum včas, tak půjde i tahle civilizace do háje. To si přeješ? Asi ne, jinak bys nepsala do Zvědavce.

166804

04.08.2008 11:04

Izrael deportuje jeruzalémské křesťany

Čištění chlévů

janko 85.?.?.?

Je vidět, že ti z příslušníků národa vyvolených, kteří znají úlohy energií, které nejsou dobře měřitelné a technologicky vyrobitelné - tito se snaží vyčistit "svůj prostor" od lidí, kteří produkují jiné typy mentálních energií. Morfická či informační pole v prostoru jsou ohromnou silou, ovládanou emocemi těch, kdo do nich přispívají. Tedy námi všemi.

Poznatky o velikosti procesu, který probíhá, mohou prolínat do skupinového vědomí snáze tehdy, když skupina neobsahuje "rušící elementy". A protože z naší hladiny poznání nelze takovou skupinu modelovat (a čistit) pouhým vědomím těch, kdo sledují situaci v informačních polích, proto je pro ně jedinou možností vytvořit v nežádoucích lidech násilím nějaké emoce.
Emoce jsou sítem, oddělujícím směry myšlení k dobru či ke zlu. Negativní reakce postiženého tak posílí egregor těch, kdo "postih" vymysleli a prosadili.

Je na čase si uvědomovat i tyto souvislosti mezi energiemi v prostoru, energie vědomí a podvědomí jsou pouze jemnějšími, ale o to silnějšími sestrami elektřiny a magnetizmu. Zkusme znalosti o těch, co známe a umíme měřit - aplikovat i na ty, které formují nás. Obě tyto informační vrstvy se v současnosti propojují - a budují se nástroje, které tyto souvislosti postupně prokazují. Nejen astrologie už patří mezi vědní obory, přesto že mnoho vědeckých "kostlivců" tvrdí opak.

Veškeré pohyby mají svůj zápis v prostoru "který je prázdný". A církev vynaložila mnoho úsilí na to, abychom uvěřili, že vesmír někdo či něco řídí. Opak je pravdou, jde o samořiditelnou soustavu postavenou na principu zákona akce a reakce ve čtyřsměrné, souběžně rostoucí struktuře vzájemného prolínání dat.

Ale nový pohled na fyziku bude možný až po vyřešení (zániku) doktríny posledních cca 2000 let, navázanou na doktríny posledních cce 12 000 let, které jsou navázány na vývoj našeho typu inteligence v celém prostoru této "Mléčné dráhy" ( mléko jako živina pro rostoucí, složitejší existenci člověka).

166810

04.08.2008 11:39

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: článek na hov--o?

janko 85.?.?.?

Škapíku, media realitu VYTVÁŘEJÍ, zkuste to už pochopit. Poslouchají přání těch, kdo je platí. A ti mají kořínky ve vědění starého Egypta, které ukradli a přizpůsobili své potřebě vládnout.
pročpak asi "Na počátku bylo slovo"? Kam nás vedou naše asociace při vnímání slov a dalších zvuků či vjemů?
A vy stále, ale stále posilujete svým hřímáním ten egregor beznaděje, i když skoro správně ukazujete na hnízdo současné moci.

Kdy vám konečně dojde, že když tady i jinde vyléváte stále stejnou močůvku, o které všichni už vědí - stále doufám, že pochopíte, že už je tu trochu "přehnojíno" podobnými přístupy "nadávačů a mentorů", že bude lepší psát o tom, JAK vnímat tu špínu okolo, JAK si hledat k sobě podobně smýšlející lidi, aby se vytvářely skupinky s větší a opačnou informační silou.

Ano, také mentoruju, ale nabízím aspoň jiné výklady skutečnosti, nutím také lidi k hledání kousíčku dobra i v každé špatné zprávě. A k tomu jste se, přes veškeré vychloubání svým vzděláním, nedohrabal. K lidem, kteří mávají klackem, přidáváte k popisu toho klacku ještě popis toho, jak to bolí.

Opravdu úúúúúžasné.....,

166811

04.08.2008 12:42

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

janko 85.?.?.?

mýlíte se jen v tom, že slepá!! víra je motorem fungování.
Pravdou je pochopení stále větších cyklů, kterými projevený svět prochází. Svět je postaven na souběžném "zápisu" mentálních procesů všeho, co považujeme za živé i všecho, co je schopné jakéhokoliv pohybu (mraky, elektřina...). Klíč je v distribuci těchto potenciálů. Nástrojem té distribuce je to, čemu říkáme ČAS, ale co ve své podstatě je jakousi komplexní frekvencí pro distribuci informací - a to souběžně z informačních polí i z okolního hmotného prostoru a paměti obou.
Právě koncept zápisu a distribuce dat v počítačích a sítích nám pomůže k pochopení toho, jak ten "buch" vlastně funguje. Moje teze jsou zatím pro mnohé jen "ujeté vize", ale ve skutečnosti mají vlastně pravdu. Ujel jsem v chápání vztahů v prostoru o kus dál, než je běžné, není na tom nic nepřirozeného, pokud si uvědomíme, že pojmenování základu i růstu této naší etapy (od instalace křesťanství pomocí latiny) měli na starosti ti, kdo značky pro písmenka vymýšleli.
Pochopením jejich "programovacího jazyka" pro šíření informací + pochopením vztahu anglické abecedy k binárním jazykům počítačů jsem došel k onomu Davidovi, jazyku, který umožní dalším generacím spravedlivěji využívat mentálních schopností k proměnám virtuální a hmotné reality. Návaznost matematiky na hebrejšitu je v širším kontextu oddělení kategorie velikosti ze zvukové komunikace. (od té slovní až k samplování frekvencí ....a později i k doplňování "hmotnosti" do virtuálních realit). Tu dvoucestnou realitu nám sice nabízí naše denní zkušenost, ale díky jinak postaveným asociačním řadaám v našem vědomí tyto souvislosti nemůžeme sledovat.
Schizofrenie je zatím stále typem mentální poruchy. Do té doby, než někdo svým životem prokáže, že jde o postupné nastavování schopnosti člověka SLEDOVAT (a současně svým způsobem měnit) DVĚ ODLIŠNÉ FORMY VNÍMÁNÍ SKUTEČNOSTI.
Realitu měníme v počátku slovy, jak jinak. Myšlenky a vize, zpevněné určitým slovem či myšlenkovým pohybem mají potenciál měnit náš vztah k realitám.

A protože končící cyklus navazuje na vývoj rozhodovacích mechanizmů (kam patří i naše inteligence) na přestavbu energoinformačních polí v celé této galaxii, jsem tu cosi jako další stupeň Kopernika či Galilea, předjímající nový pohled na inteligenci "struktur v prostoru".

Vesmír stále zkouší, co je ve které době možné. Padnou téměř všechna tabu, udržovaná po tisíceletí. A každý člověk (množina lidí jako řídící jednotka tohoto prostoru) se podílí na tom, jestli a kdy tato civilizace přejde do jiné.

Co už málokdo ví, je skutečnost, že překlápěcí mechanizmus, který přehazuje směr vývoje po vyčerpání kapacity, ten se stává stále méně zřetelným (mediální manipulace) - a řešení se odvíjí v prostoru, kterému říkáme ...

Automaticky kráceno

166825

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 662 778