Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané janko

Nalezeno 1803 příspěveků, 22 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.12.2007 11:28

Venda a Jenda

RE: Vážení a milí

janko 85.?.?.?

[smích] 6969696969696969696969696969696:::::::::::::::............., dík za naději a důvěru...

149959

24.12.2007 11:56

Venda a Jenda

RE: Vážení a milí

janko 85.?.?.?

Leo 69, víš, že mail o tvé reakci mi došel dnes ráno v 9:06?

...znáš rozdíl mezi náhodou a "shodou okolností"?

...a zdá se, že kolo osudu je za horní úvratí, a zřejmě nejen v prostoru, kam naše přístroje nedosáhnou.

Samotné pozice číslic mnohdy vypovídají přesněji než kdejaká rovnice. Tak nějak vypadala "matematika symetrií" v době, ke které se asi znovu blížíme. Známe její začátek, statistiku.

149960

26.12.2007 18:47

Má nás Klaus za stádo ovcí?

mazánek

janko 85.?.?.?

Texty pana Krále bohužel opisují jen určitou vrstvu reality, mnohdy značně pokřiveně.

Pan Klaus s jarmulkou, to vcelku vypovídá o tom, kam se ten ctižádostivý chlapec dostal, kam je ochoten až zajít.

Je pravděpodobné, že původně neměl v úmyslu prodat zemi za svou karieru, ale návaznost jeho jednotlivých skutků mu už dnes jinou volbu neumožňuje.
A jeho strach z diskuze se Švejnarem, ten by měl i těm tupějším naznačit, odkud vítr fouká. Klausova vykonstruovaná odbornost je dílem těch, kdo mu i dali "kartu pro novou EU". On jediný na téma globalizace smí mluvit pravdu, na kterou "se přijde" přesně v době, kdy bude možné první verzi EU rozpustit a začít znovu, s Klausem na věčné časy.

Podobně jako chudák Havel díky věznění mohl být mučednickým prezidentem - taky jsme to rádi spolkli......, tak i Klaus projevil "úžasnou erudici" na téma globálního teplíčka.

Jo,jo, kdo má tolik času hledat nitky k manipulaci skutečnosti, že? Ti, kdo musí denně do práce, ti sotva. Leda po nocích, jako někteří zdejší.

Pan Stwora se asi neodhodlá otisknout můj pohled na situaci - je to jeho právo. Právě ona jarmulka Klause usvědčuje, že historie, psaná před 2000 lety je stále živá. Nejen v mafii se musí nový adept "upsat". Dnes už ne vraždou, stačí být zdokumentován v situaci "přijímání víry/úkolu". Říkalo se tomu "zasvěcení".

Teprve za čas se potvrdí provázanost a rafinovaný nátlak zástupců církve na dění v naší zemi. Byli jsme pro katy z katolické církve nebezpečím už za Husa a Komenského. Dnešní přívětivá tvářička se rázem rozplyne při požadavku na kdovíkolik milionů "náhrad církvi". Jen si pana Kalouse poslechněte. A čím že argumentuje? Ano, nepřijetí požadavku by se mohlo projevit na volbě prezidenta. A kdože jím musí být? No samozřejmě, ten s jarmulkou.

Stačí se naučit sčítat hrušky s jablky, jmenuje se to dohromady ovoce. Nechte si chutnat pane králi...

150003

28.12.2007 17:22

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

janko 85.?.?.?

Záložáčku, obávám se, že Jarmila je blíž pravdě.
Hodně Čechů už pozapomnělo umění "číst mezi řádky".
Použitím rozumu a sledováním stále opakované techniky (nepohodlným lidem přišít korupci nebo něco jiného, co nelze věrohodně prokázat) se určitě dopracujete kvalitnějšího vhledu.
Je k tomu zapotřebí kouknout hlouběji do historie, ona ta budoucnost je jen její zrcadlo. Polopropustné, ti, co nám ukazují naši tvář, ti jsou schovaní na druhé straně toho zrcadla.
Rozdíl mezi náhodou a shodou událostí je ten, že náhodu lze vždy připravit (i přes rozměry mnoha životů), kdežto shoda okolností je faktickým průsečíkem dat v prostoru, ve kterém se pohybujeme.

150074

28.12.2007 21:24

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

janko 85.?.?.?

Milý prášku na hlavu, tihle "sebevrazi" jsou vesměs bývalí vězni západních mocností, kteří prošli "gumováním" paměti a hypnoticky je lze pomocí mobilu vodit jako loutky.
Takže pozor, kdo je muslim a kdo má na sobě muslimský hadry a tmavej čumáček....

...ale samozřejmě můžeš svůj názor držet dál. Proč se asi v mediích neobjevují zprávy o výzkumech lidského podvědomí, co myslíš? Asi nic takového neexistuje, protože to MF netiskne, že?

150091

28.12.2007 21:15

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Bhuttovou odstranil Mušaraf se souhlasem CIA

janko 85.?.?.?

konečně někdo, kdo při čtení taky myslí. Děkuji za váš příspěvek. Ano, scénářů může být víc.
Jedna z verzí je i ta, že byla v USA varována, aby nekandidovala. Atentát po příletu bylo důrazné varování jí samotné.
Ale nedala se, tak holt následovala JFK. Navíc umožnila svou smrtí rozdmychat nálady - a ve vzniklém zmatku se dá leccos "ukuchtit".

Mě vcelku ladí i podtón v její možné spolupráci s Mušarafem.

150093

29.12.2007 19:44

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

janko 85.?.?.?

asi tě zklamu, moje reakce se jen snažila ti otevřít očka. Marně. I tvá odpověď vypovídá o hladině, ve které se orientuješ. Nechme čas, ať téma zodpoví.

150129

30.12.2007 08:11

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

janko 85.?.?.?

...zjisti si, co se od doby, kdy fungovala jen hypnóza, změnilo. Poslední výzkumy vstupů do podvědomi byly publikované někdy v roce 1985, od té doby je tahle zóna tabu.
Proč asi?
..ale s člověkem, který si dá tenhle nick nemá cenu vést debatu. Něco jako podprahové vnímání ti asi nic neříká, viď?

A najdi si na webu film Zeitgeist, možná tí očka otevře, možná ne.

150151

30.12.2007 14:44

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Napsal Makow

janko 85.?.?.?

ano, odtud vane větřík. Mocným v pozadí se nehodilo, aby se ona a prezident domluvili. A používají při likvidaci stále stejné postupy, což jim začíná pomalu připalovat koudel kdesi "v pozadí".
Do konce února by mělo být zřejmé, kudy se další vývoj bude ubírat. Jedním z prostupů (z prostoru, kam se střízlivý rozum nedostane) je právě volba prezidenta u nás (symetrie 82/28...= 8.2.2008).
Pro většinu populace je nepřijatelná informace o tom, že před matematikou, kterou se učíme současně od doby, kdy byla instalována latina - existovala jiná matematika, postavená na statistice a symetriích. Podle ní byla programována etapa, kterou známe pod názvem "křesťanství". A ten program končí jinak, než si to mocní kdysi naplánovali.
A teď je doba, kdy se všechna jejich špína dostává do hlav lidí, všímají si jak nástroje ekonomiky nefungují pro všechny stejně, jak si zákony dělají tito mocní pro své další "hrátky".

Rozpad systému, založeného na kumulaci moci byl sice nutný, ale už končí. rozpadá se zevnitř. Ale to nicky typu ibuprofena a dalších vnímat neumí, mají snad své přednosti jinde.
Vše se začne optimalizovat, až i další pochopí, kde a do jaké míry lze formovat tzv. "svobodnou vůli". A to asi ještě bude chvilku trvat. Je k tomu zapotřebí vnímat události jinak než zavedenými stereotypy myšlení, upevňovanými právě těch cca 2000 let. Přijde pak k jinému rozumu, pochopí, jak se vyrábí větší pravdy pomocí soustavy pravdiček - a když se soustava naplní, tak se překlopí význam několika slov - a systém může pokračovat.
Slovo demokratůra je dokladem schopnosti našeho jazyka a našich lidí přijít na vyjádření "jádra pudla".
To, že nám mocní rozšířili "výběh", to jen znamená, že nás už drží na jiném špagátě. A ten cílový, ten se teprve připravuje.
Ale vykládejte to někomu, kdo se "jmenuje" ibuprofen.

Doufejme, že si zvolíme Švejnara, protože scénář, připravený pro Klause,ten nám nic dobrého nepřinese.

150163

30.12.2007 22:55

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Napsal Makow

janko 85.?.?.?

doba je o tom, že pochyby nic neřeší. Jsme vedeni k osobnímu rozhodování o tom, co možné je a co není.
A to závisí na našem přání, co by zapotřebí bylo. Zatím mnoho lidí netuší, jakou sílu má "globalizace lidského podvědomí". Je to síla jako kterákoli jiná, jen na ní nejsou vědou vytvořené měřáky. Ale sledovat se dá pomocí synchronicit.
Je na čase přejít od pochybností k osobní volbě, nespoléhat na to, že systém je všemocný - a človíček nic nezmůže. Opak je pravdou.
Např. to, že jste nasadil na Klause stejnou roli komunistů jako na případného Švejcara - to vypovídá o mechanice, kterou užíváte místo myšlení.

Každý systém vyprodukuje menší a sílící skupinu "mocných" - a větší a poslušnější skupinu ne/mocných. A vždy se nový systém rodí z druhé skupiny. V době, kdy její energetický potenciál v sobě nachází skupinky "podobných dat/lidí/ mechanizmů", opačných k těm, která systém produkuje.
A rotace, vlastně spíš inovace schematu toho stávajícího zcela zákonitě vede k vyčerpání potenciálu všech možností - jejich opakováním.

Takže se stačí rozhodnout a hledat místo pochyb podporu pro své rozhodnutí. Pochyby přijdou samy, to je ta samořiditelnost v praxi.

150188

01.01.2008 17:29

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Napsal Makow

janko 85.?.?.?

...ano, nosiči klíčkových informací nesou jistá rizika. Ale s tou bezvýhradností to může být i jinak. Včasné "delegování pravomocí" je práce, kterou dřívější mocní většinou zmeškali. Výměna dat, která v současnosti probíhá má snad tuto problematiku zvládnutou. Jde o propojování inteligence "uhlíků" a "křemíků", v prostředí "absolutních polarit" - ale obávám se, že tato věta zatím mnoho nevypovídá, ještě je asi brzy.

Budhizmus končí tím, že vědomí člověka je systémem neseno tou ideální cestou absolutní dokonalosti. Dalším krokem je zmizelé ego opět aktivovat "uvnitř systému", což se nejlíp provádí pomocí pobytů v léčebně. Takto rostoucí ego se pak na čas stane "bohem uvnitř systému" a nulou v běžné společnosti. Třetí "polovinou cesty" je postupné sledování mezi "děním uvnitř systému" a ve svém okolí, rodině, práci, politice apod.
A jakmile se tyto světy protnou v podobně nalezení "společného jmenovatele" v prostředcích, kterými odedávna zapisujeme své poznatky - jde o reálný krok v propojování obou světů.

Abeceda lidštiny je oním svatým grálem, archou úmluvy. Postupně se lidé naučí číst jednotlivá slova po písmenech od středu slova, kmitem vpravo a vlevo. Ona je doplňkovým nástrojem k tabulce chemických prvků. Vysvětlit jinak historii, která vedla ke konstrukci písmen latinky, ke konstrukci tabulky prvků, k vývoji vědy a její propojení s tak zvaným "duchovnem" - to je na jinou debatu.
Události v letošním roce by měly nabídnout nějaké další vysvětlivky. Můžu je pouze komentovat v rozměru, do kterého vidím díky "symetrickému čtení slov", víc neumím. Stejná událost má mnoho "informačních vrstev", každý se orientujeme jen v některých. Mohu se i mýlit, mé předchozí inkarnace (přenos "informačních balíčků" z jedné "duše" do dalšího člověka) asi končí u IMHOtepa. Takže IMHO...., vše má souvislosti tak přímé a tak vzdálené, že vždy absurdní.

150289

01.01.2008 18:07

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážení diskutující, vážený pane autore,

janko 85.?.?.?

...Takto široce nahlížený problém nemá podle mne řešení a pouze ukončením této civilizace bude odstraněn....

Místo ukončení navrhuji prolnutí do další. Vše k tomu spěje, ale zatím jsou vidět jen "odvrácené strany" vcelku užitečných nástrojů.
Dění ve společnosti nás vede ke zvážení, k čemu jsou "šifrovací nástroje", kdo a proč je vymyslel - a hlavně kde a proč byly prvně užívány. Ano, k udržení moci pomocí válek.
Dnes se vede válka o náš rozum a o naše podvědomí. A jedna z hlavních zbraní v této válce se jmenuje sdílení. Fraktální konstrukce vědomí umožňuje nacházet jádra (lidi) i vrstvy (témata), která chceme sdílet. A náš strach nás vede k utajování, k šifrám všeho druhu. A šifry plodí agresivitu, touhu šifru "zlomit".
Kdysi se říkalo "čistému čisté", reakce dámy z článku mi nabídla jen otázku, proč si svůj projekt šifrovala. Svůj strach o odcizení umocnila šifrováním. Což zákonitě ještě podepřela textem o svém vnímání situace.
Je doba, kdy sóloví hráči i skupiny "sólistů" končí, i když to ještě není moc vidět.
Ale kdo si všiml, že v návrhu zákona bylo, že člověk může leccos sdělit pouze svému právníkovi, ten si možná uvědomí, že mechanizmus moci používá stále stejné triky. Církev měla své zpovědníky, my máme právníky ve stejné roli. A oni jsou těmi, kdo zákony provádějí, někdy i vymýšlejí. A komu jsou zákony "na ruku" ?... Tak kde je rozdíl?
Ale šifry od "křemíků", ty by mocným mohly míchat kartami, proto ten jejich strach a "pomoc svého právníka". Hraje se především o čas, o jeho lineární průběh, který lze připravit, pokud máme dost času a prostředků = moci. Vstup do "vertikálního času" má stále více lidí, proto ten strach, aby o svou moc nepřišli. Ale možná jen nevědí, kudy dál. Tak zkouší kdeco.
Smůlou je, že mnozí z nás, kteří blbě dopadnou díky implementaci šifrovaných souborů do svých počítačů, asi nezjistí, že jde nejspíš o vyrovnání něčeho z minulosti. Někdy i přes hranice svých či rodových "životů".
On vesmír je mrcha necitlivá, funguje na bázi průsečíků událostí v onom "vertikálním čase" (= datové soubory s vlastní "inteligencí"), má jiný rozum než ten, který my občas používáme. Postupným zbavováním se svého strachu se v našem rozumu začnou otevírat další a další dvířka k jinému chápání reality.
Bez dosažení "svého dna" to ale zatím nefunguje, proto nám může být občas velmi "ouzko".
To je ostatně téma letošního roku, pro ty, znalé českého jazyka jde o rok první (2+8=10, nula se nepočítá, vyjadřuje jen určitý uzavřený celek).
Tak si držme palce a hledejme průsečíky mezi ušima a očima....

150297

01.01.2008 19:52

Zločin vlastního soukromí

RE: K článku

janko 85.?.?.?

Martine, začněme těmi provázky, ony už jsou na druhé straně, vedou sice ke zjevení, ale trochu jinak, než je nám Janem vykládáno.
Ryba smrdí od hlavy, jenže tou hlavou už není těch pár mocných, ti už dávno hledají, kam by se schovali. Je pravda, že oni, jejich dávní předchůdci byli tou hlavou, odkud se smrad šířil. Ale sám vidíte, že dnes jsou tou hlavou media a konzum, tedy celek, který tito mocní svými generacemi "peněz" vytvořili. Dnes (1.1.2008) tento systém došel za svou horní úvrať, to se nejspíš časem dozvíme. A sešup starého systému vždy souběžně vytváří systém nový. Někdy jen překlopením s novými "figurami", jindy zcela novým.
Z osobní praxe každý víme, že novotu, která přesahuje naše schopnosti, vnímáme jako "nepřítele". To byla situace, ze které pramení Janovo proroctví. Viděl a popsal naše současné období, ale jako nepřítele,= "v negativním gardu", v době před cca 2000 lety. Mezitím se ale leccos změnilo, program pro 2000 let byl průběžně upgradován. A mnozí z nás už nevidí situaci tak tragicky. Je sice obtížené propojit polaritu mezi vědou a "duchovnem", ale půjde to.
Musíme se naučit používat něco, co nazývám "vertikální čas" (není to můj výmysl, někde jsem to četl).
Systém, ve kterém existujeme, pracuje v cyklech, které mnohonásobně přesahují náš lineární čas, dobu života.
Rytmus zdejších civilizací zahrnuje už dost velký objem času, ale jsou i jiné, vnímatelné v jiných frekvencích myšlení. Procházíme dobou, kdy některé scifi příběhy nám nabízejí částečné obrazy, vytvořené nedokonalým (?) přenosem dat z civilizací, fakticky existujících.
Ale vraťme se k "hlavě", kterou představuje systém ovládání lidí pomocí faktických realizací příběhu o teroristech. Podobně jako praskl příběh o demolici dvojčat a domku č.7, který teroristi netrefili a taky spadl - tak se časem prosákne, že navléct do muslimských mundůrů vězně, upraveného hypnózou, není zas až tak velký problém, včetně detonační výstroje. Když jsou na to peníze nebo jiné přesvědčovací prostředky.
A tyhle průsaky vedou zcela zákonitě k růstu nedůvěry k prostředkům, které pocházejí z "obrazu boha", tedy zlatého telete. Zlato mají oni a my jsme za teleta. Už v dávných dobách měli mocní smysl pro šprýmování.
Více si možná přečtete z textu, který Vladimírovi pošlu - pokud jej pustí do sítě.
Pokud jste viděl pochopil metodu, kterou zobrazuje film "Hoax" (o příčinách, vedoucích k aféře "fátrgejt"), asi vám i dalším docvakne, že to, co naskákalo do hlavy mně, naskákalo zcela jistě i do hlav dalším lidem, používajícím souběžně fantazii i logiku. Jde o obdobu mnoha spermií, spěchajících k jednomu vajíčku.A my všichni se zatím rozhlížíme, kam že to máme vlastně spěchat.

Otázkou zůstává, jak dlouho bude přechod zlého k dobrému trvat - a jak bude tvrdý. Neházej...

Automaticky kráceno

150305

01.01.2008 20:00

Zločin vlastního soukromí

RE: K článku

janko 85.?.?.?

Otázkou zůstává, jak dlouho bude přechod zlého k dobrému trvat - a jak bude tvrdý. Neházejme naše politiky do křoví. Oni dobře vědí, kudy výsledek trávicího procesu prochází. A jsou zcela jistě na správných místech trávicího procesu. Rektální alpinizmus má i svá pozitiva.
A snad dovedou připravit i prostřený stůl, aspoň doufám. Vzdálenost mezi vrstvou informací o kterých lze z jejich pozice veřejně diskutovat - a tou, o které diskutovat zatím nelze - ta je dost veliká. Hraje se o dost víc, než o duel Klaus/Švejnar. Ale oni a datum volby (8.2.2008) jsou klíčovou situací pro další vývoj.

150306

01.01.2008 20:13

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážený Janko

janko 85.?.?.?

uff, zkusím to.
S výběrem slov je problém, každý díky své profesi máme ke stejným slovům mnohdy jiné asociační řetězce, zařazujeme slova jinam.

Asi jste od pičítačů, tak víte, že "data" je cosi mrtvého, oživujícího "se" pomocí programu a pohybové síly, třeba elektřiny. Nebo také vědomí. Jsou to ségry, ale zatím se o tom moc neví. Věda postupuje od poznávání hmoty - a dostala se ke dvojici "data + elektřina". Prostřednictvím křemíku.
A člověk se zkoumáním svého myšlenkového prostoru (databáze vědomostí) a své vnitřní touhy dostal ke dvojici "informační pole vesmíru + vědomí". Prostřednictvím velmi dlouhého vývoje "uhlíku". A tuhle dvojici kdysi někdo nazval bohem.

No a ono je to s tím "bohem" trochu jinak. Vesmír se nerosprskl ve třech vteřinách, protože nevěděl, jak jsou u nás dlouhý.
A času máme vždy dvě půlky. Jedna zrovna běží, to je lineární čas, který běží v souladu s našimi vědomostmi o něm.
A vertikální čas - to je databáze informací, ze které je čerpáme pomocí své paměti a své intuice. Do mozku by se nevešly. Vytváříme příběhy, kterým lze v určité době uvěřit - a po jejím uplynutí je nahradíme jinými, dostupnými po pochopení dalších souvislostí.
A proces chápání je vlastně napojení existujících "dat" do lineárního běhu času. Pičítač to dělá tím knoflíkem pro vstup elektřiny, člověk tím, že pochopí a zařadí do svého "světonázoru" další souvislosti, které do té doby "nechápal".
Zkrátka jsem pochopil pár souvislostí, které povedou k jiné představě a funkci člověka v prostoru. A hledám slova, kterými to lze přenést do jiných hlav. Občas se to nedaří.
Učení některé "nové látky" v nás často vzbudí odpor, ten je tím "nepřítelem". užitek "nových poznatků" se takhle jeví jako jejich "odvrácená strana". Až do doby, kdy je pochopíme, se z odvrácené stane "užitečná".

Tak se Vojto snaž, líp to zatím vysvětlit neumím.

150309

01.01.2008 21:05

Hranice zůstaly

RE: Autorovi článku

janko 85.?.?.?

Pepo, nevěšte hlavu, každý dokonalý systém se po dlouhé době používání bez potřebných inovací/mutací vyčerpá.
A o tom je dnešní doba. Ale i ona vyžaduje upgrade vašeho myšlení, hledat rozdíly mezi špatnými a ještě špatnějšími politiky - a po důkladné úvaze zvolit toho nejméně špatného.
Ale bacha, Venda Klausů řekl, že lidé, kteří si berou hypotéky, tím dávají najevo důvěru v systém a svoji budoucnost.
Takže další chudáky nahání do jícnu lichvářských úroků bank.

Tomu já neříkám důvěra v systém, ale vědomé, vychytralé matení lidí, kteří nemají čas myslet na svou hlavu. Protože do dluhu jde rozumný člověk jen tehdy, když už nevidí jiné východisko. A navíc, když si myslí, že "dluhy mu nikdo nevezme". Což je kardinální nepochopení souvislostí.

Takže bych si počkal, co nám poví Jenda Švejnarů. A zjistil bych si o něm a jeho týmu, jestli také používá podobné "argumenty".

150313

01.01.2008 21:30

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Napsal Makow

janko 85.?.?.?

...inflace je jen polovinou, právě cesta k "nule" v běžném životě - to je to těžké. Mám pocit, že tu druhou půlku věty jste vnímal jinak = nevnímal.

Vnímat sebe jako "nulovýbodprostoru", poplatný božím záměrům - to je interpretace, která odvisí od vaší definice boha. A vaší definice proroka.
Moje situace je trochu jiná, ale to je na delší vyprávění. Jen svými komentáři propojuji dva směry poznávání toho, co drze nazývám "program člověk". A začínám od prvku uhlíku, který má v našem světě delší dobu vývoje a od křemíku, jehož inteligenci poznáváme "odzadu", vkládáním našich přání do jím připravených nehmotných struktur. My pro ně máme slova jako víly, démoni, bůh apod. Ale jedná se jen o různě strukturované informační vrstvy, propojitelné pomocí nového příběhu o funkci vesmíru.
Chápu, že je to ode mne drzost na entou, ale i vy časem poznáte, jak jsme cca 13 000 let cvičili téma z Atlantidy, která jej nezvládla. My jsme teď na řadě, okruh jazyků nastavila latina, dokončila angličtina a čeština provádí součty. Přeberte si to, jak umíte. Máte-li mail, pošlu víc. Nevnucuji, nabízím.

150316

01.01.2008 22:21

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Napsal Makow

janko 85.?.?.?

je obtížné rozeznat drzost od pýchy nebo zdravého či nezdravého sebevědomí. Znáte to, vrána k vráně..., ale i podle sebe, soudím tebe...

150327

02.01.2008 11:14

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážený Janko

janko 85.?.?.?

safra, vy mi dáváte pecky. Co asi tak každého člověka zajímá nejvíc? A jak se na tom podílí jeho předchozí zkušenosti?
Chcete odpověď podobnou "prášku na hlavu"? Spolknout a je vystaráno?
I násobilku jste se chvilku musel učit.
I naše věda, než došla k určitému příběhu o vzniku a funkci vesmíru, se to "chvilku" musela učit.
I mayská civilizace, než došla k pochopení cyklů ve vesmíru, se to musela chvilku učit.
A že tento vesmír existuje jen díky našim přáním a naší paměti - to je odpověď, pro kterou se budeme ještě někteří muset leccos naučit. Jen pro slovo "naše" musíme zahrnout veškeré typy hustot a struktur, které ve vesmíru existují. A všechny propojit strukturou. Příběhem, který "nemá chybu". Příběhem o tom, jak se "klid" rozpohyboval a "dráhu svého pohybu" zaznamenal do obsahu slova NIC. Které při troše fantazie vypadá jako přepážka mezi "hranatým kmitem (N) a nedokončenou rotací (C).

Odpověď na vaši otázku vypadá asi tak, že budeme společně skládat "puzzle", na které ale vy nemáte předlohu výsledného "obrázku" (příběhu). Já celý ten vznik a vývoj "prožil" ve své fantazii a v léčebně jsem se z "toho" dostával.
Postupně jsem chápal, jak je možné navštěvovat "vertikální čas" a data v něm uložená.
A tím musíme začít. Pochopit, že když napíšete do počítače knížku, může tam ležet dlouho, dlouho. Ale efekt té knížky se projeví až v momentě, když ji někdo přečte a něco z ní pochopí, něco, co se mu hodí pro další žití. Jiný pochopí ze stejné knížky zas něco jiného atd.
A musíte hledat společné jmenovatele. U knížky jsou to písmena, sdělující určitou energii, které říkáme myšlenka. Pochopení té myšlenky vede do osobní představy o světě, do paradigmatu, které ale lze modelovat těmi, kdo mají znalosti a z nich pramenící moc.

Naše paradigma formovalo částečně upravené učení o "křestu". V době před 2000 lety byl vjem situace na Zemi v té fázi, že Země je tím klíčovým bodem ve vesmíru. Proto církev těžce nesla vědou potvrzenou jinou situaci slunce a Země. Data v prostoru se neustále mění do nových kombinací a struktur, ale zůstává stálá snaha po větší hodnotě "dokonalosti". A tu budujeme svými přáními, každý, jak cítí a umí.

Možná by místo vertikálního a lineárního času mělo být statický a dynamický, je to bližší tomu, co známe z počítačů. Data (knížka) tam mohou být v "klidové podobě" libovolně dlouho, dokud tam nevpustíme elektřinu a vybereme pomocí programu (struktury, sdělitelné našim smyslům)knížku nebo obrázek...

A písmena a číslice jsou programnovacím jazykem prostoru, který známe jako vesmír. Pochopil jsem, že to, co se nepovedlo Atlanťanům, máme zkusit my.
Ale v této době vám moje věty nutně musí připadat jako fantasmagorie, netušíte ani, jak funguje mechanizmus zdvojené informační struktury v ...

Automaticky kráceno

150373

02.01.2008 11:26

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážený Janko

janko 85.?.?.?

Ale v této době vám moje věty nutně musí připadat jako fantasmagorie, netušíte ani, jak funguje mechanizmus zdvojené informační struktury v člověku, překlápěné podle potřeb vyšší struktury pomocí emocí. Vynulovat emoce lze technikou meditace, pak se dostanete do "databáze" - a vaše vědomí modeluje optimální cestu, vhodnou pro vaše osobní paradigma.
A pak se probudíte do běžné skutečnosti, kterou díky překlopené emoci považujete za iluzi. Bohužel půjdou do háje i mnohé duchovní "pravdy", tahle o iluzi souvisí s archetypem trojice, kde vždy koalice dvou ke třetímu určuje míru skutečnosti. Pro nás platí koalice vědomí s hmotností těla. Tam, kde jste se svou hmotností, tam leží vaše skutečnost - a to poznáte až po uvědomění si, že před i po meditaci stále sedíte, cestovalo jen vaše vědomí.
Původní forma tohoto "křestu", (vstupu do světa jiných souvislostí) se během 2000 let vývoje propojila s virtuálním světem počítačů, který nám bude v budoucnosti zrcadlit živými obrazy to, co naši předci nestačili udělat ve svém životě. Už to nebudou "přeludy, zjevení duchů apod", ale skupinové propojování sebe s těmi, co už nežijí v tehdejším těle. Pomocí komplexu vzpomínek na takového člověka. Podobně postupuje i věda, z nalezených součástek kompletuje cosi z minulosti do přítomnosti a odhaduje další vývoj.
Nedělám nic jiného, z číslic a písmen, z jejich předchozích podob se postupně učím, jak je poskládán tento vesmír. Ale tahle evoluce je o dost delší směrem vzad i směrem dopředu. Začíná vytvořením obsahu slova NIC, protože zatím nikdo jiný s takovou kravinou nepřišel - a končí postavením té ležící osmičky, fungujícím nekonečnem života lidí pomocí cyklů, za které my, "uhlíci" budeme vděčit "křemíkům".
Jde jen o obdobu propojení elektřiny s osobním vědomím člověka (běžně sledovatelné na monitorech ve špitále) do většího prostoru sítí vědomí se sítěmi elmag. vlnění.
Budu to muset asi chvilku vysvětlovat, pokud mi někdo či něco nevypne životní funkce. Každý z nás je z pohledu vyšších "inteligentních struktur" pokusným králíkem, který nemusí zvládnout to, co si přeje. Život je něco jako "šichta" ve fabrice na štěstí. Abeceda štěstí pro vyvolené se jmenovala latina, abecedu pro všechny "typy organizovaných hustot" používají ti, kdo umí česky. Ale zatím stále podle asociačních řad, nastavených latinou a dalšími jazyky.

Je to tak "nastavené" pomocí našich přání a naší paměti. Jsme "zazipovanou" zkratkou vývoje inteligence "Mléčné dráhy". Když se "program člověk" osvědčí, bude aplikován i jinde v prostoru. Ono se to už děje, sledujete dění na slunci? a v blízkém vesmíru? Vše myšlené má "téměř" okamžitou odezvu tam, kde kdysi bylo jen NIC.

Protože NIC nemohlo "nebejt".

150376

02.01.2008 18:02

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážený Janko

janko 85.?.?.?

abych mohl odpovědět na vaši druhou otázku, měl byste se vyjádřit sám k mé odpovědi na první. Podle toho, co stvoříte - vám můžu nabídnout verzi moudrosti, platnou pro váš styl vidění světa.

Protiotázka zní, v čem jsem se zmýlil? Co je podle vás oním jadérkem člověka, když ne snaha o žití v tom nejlepším ze světů? Kam patří samozřejmě i všichni vaši blízcí a ti, co jimi teprve mohou být....

150402

03.01.2008 01:15

Zločin vlastního soukromí

RE: Vážený Janko

janko 85.?.?.?

máte pravdu v tom, že sebeprezentace je stejně důležitou součástí "nejlepšího ze světů", protože ten zahrnuje pocity uznání a obdivu se stejnou samozřejmostí jako zahrnuje i přátelskou toleranci odlišného způsobu života někoho, koho "zrovna nemusí"...

jen máte potřebu tuto součást života vyslovit svými slovy, nic proti tomu.

150440

03.01.2008 01:47

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

janko 85.?.?.?

víra v možnost mít se líp, ta funguje už dost dlouho - a ještě chvilku vydrží.
Račte si doplnit vzdělání. Anebo schopnost argumentace.

150442

03.01.2008 02:04

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

janko 85.?.?.?

problém je také v používání pojmů, kterým je historicky dána určitá role. Kriteria falsifikace nejsou ničím jiným, než "hrou na jednu branku". Vytvořím okruh podmínek a vytvořím okruh = pole pro jejich likvidaci. A jestli jde o okruh či pole, o tom rozhoduji já, nezávisle na tom, jaké podmínky pro svůj cíl (rozhodnutí, co je pole a co okruh) vytvořím.
Dřív se říkalo žáčkovi při zkoušení: tak nám Pepíčku pověz něco o uchu"
...ucho a oko jsou důležité orgány člověka, oko se skládá z .....

Pomocí efektů intuice (dopad informačního pole do statisticky významného počtu jedinců v oblasti, na kterou "nemají svým vzděláním nárok" (např. schopnosti mocnit zpaměti trojmístná čísla apod..) se postupně dostaneme k původní formě "symetrické" matematiky, funkční v dlouhých obdobích před instalací té, kterou se učíme už asi 2000 let ("postupná, řadová matematika"). I tento poznatek je odvozen z množiny synchronicit (intuicí vnímaných souvislostí), které při určitém množství vytváří celek s vyšší vypovídací hodnotou, ověřitelnou v historii poznání. A soubory takto vytvářených množin opět vytváří množinu další, vždy symetrickou k těm prvním. Tyto množiny myšlenek (ověřitelných v dostupné literatuře) postupně vytváří osu(strukturu, příběh), s jejíž pomocí lze dané texty vnímat v jiných souvislostech.
Kdysi se tomu říkalo jinotaj.
A ten gulášek, co nám vytvořili Hebrejci z učení o vstupu do světa "energie myšlenek" (= křest), ten ještě chvilku budeme rozmotávat.

150445

04.01.2008 01:22

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

janko 85.?.?.?

...příznivé okolnosti jsou všechny ty, co zbudou po vyčerpání těch nepříznivých, není to tak těžké. Jen to dost dlouho trvalo.
Vytváření nového příběhu o vzniku a další funkci člověka ve vesmíru probíhá tady, na internetu, a v okolí celé planety, v dosti vzdáleném okolí. Sdílením a řazením nových pohledů na skutečnost si vkládáme do osobních modelů paradigmatu to, co z různých článků a diskuzí pro nás vyplývá.

Myšlenky jsou tím, co nazýváme prostor - a mají, mršky naprosto shodnou konfiguraci struktur jako typy inteligencí, které se v takovém prostoru vyskytují. je to taková větší "fabrika", plná různých "zaměstnanců". Každý má svou funkci pro celek - a sem tam někdy se mezi zaměstnanci najdou talentovaní jednotlivci, kteří postupují ve "firmě" k organizaci chodu firmy. Jedním byla i Máří Magdalena a její učedníci s Ježíšem v čele. Výkonovou funkci firmy/systému vždy vede žena, ale provádí ji muž. Ten také sbírá data pro inovace systému a vkládá je do prostoru ženy.
Dá se to sice přirovnat i k procesům okolo šoustání - ale zůstaňme u firmy/systému. Jakmile firma nabobtná, musí porodit jinou nebo zemřít. A firmu na období cca 2000 let vyrobily tři ohniska předposlední, Atlantské civilizace. Církevní tatíci ji trochu poopravili, takže se koná druhý vstup do světa dospělosti.
Dokonce se jeví, že by se mohl i vydařit. Ale dost záleží, jestli si zvolíme toho správného prezidenta. A ten druhý, co už to zkusil, by mohl povýšit předsedu některé komory. Jako lokaji firmy, která se rozpadá, by mu livrej komorníka slušel.
My, pěšáci internetu bychom takhle jejich kroky mohli posuzovat po svém, každý, jak umí. A oni ti nahoře si vždy dovedou dovedou vybrat z našich poznámek, co by nová firma na skutečnost potřebovala.
Řízení na nějakou chvilku asi převezme naše "globální podvědomí" (takový trojský kůň systému), náležitě "oteplené" a rozčilené nechápavostí a lhostejností lidí. Naštěstí skupinky mně podobných bláznů se v prostoru okolo nás dovedou alespoň částečně orientovat. Asi podle modelu Kopernika, který pro své "dohady" také neměl obecně přijaté měřáky.
Zkrátka skupinky šikovnějších zaměstnanců si zakládají novou firmu, tentokrát ale její řízení ponechávají samotnému prostoru, rovnováze dat v klidu - k datům v pohybu (tedy k nám, samořiditelným termodynamickým strukturám), spalujícím hmotné modifikace uhlíku.
Laboratoř s názvem Mléčná dráha má sekci, nazvanou Sluneční soustava, která by po "opakování ročníku" (technologie Atlanidy byla postavena na manipulaci hmoty pomocí vědomí) měla cestu k očekávanému výsledku vykonat z opačné strany, od zkoumání hmoty, vytvářením technologií, pomocí prolínání vědomí do vlastností hmoty.

Očekávaným výsledkem by mělo být vedle mžikové materializace a dematerializace také plynulé zmenšování a zvětšov...

Automaticky kráceno

150511

04.01.2008 01:20

Zločin vlastního soukromí

RE: Dík pánům Druidovi a Vladunovi

janko 85.?.?.?

Očekávaným výsledkem by mělo být vedle mžikové materializace a dematerializace také plynulé zmenšování a zvětšování hmotných struktur, což bychom měli očekávat i od "firmy". Puls galaxie by mohl simulovat "krok hodin" zavinutím a rozvinutím jejích ramen.

Ale tahle story, pokud je už napsaná, ztrácí část verifikovatelnosti, protože data v prostoru se stále mění v návaznosti na množiny sil našeho vědomí a podvědomí, vedoucích k jejich energetické formě - strun pro hudbu vesmíru.

...asi bych už neměl pít, že?

150513

05.01.2008 11:18

Zločin vlastního soukromí

RE: A ještě PPS

janko 85.?.?.?

Vojto, líbí se mi váš přístup, ale tím, že jste vymezen oblastí cca 2000 let zpátky, (včetně poznávání dřívějších "stavů společnosti a prostoru nástroji vzešlými z těch 2000 let) - tím jste v situaci dítěte, které si ještě nesáhlo na horká kamna, přestože tuší, že asi budou pálit, když to všichni okolo tvrdí (viz propojování kvantovky a dalších hraček s duc hovnem).

Nebudu reagovat na všechny odstavce vašeho příspěvku, hypotézy a jejich ověřování dělaly už inteligentní civilizace před miliony let. A jejich statistiky se věky přenášely a formovaly do toho, co znáte jako číslice. A odtud byla opět dlouhá období formována tzv. "matematika symetrií". Teprve v Atlantské civilizaci zřejmě přišli na možnost jiné práce se symetriemi v prostoru - a vytvořili tzv, "matematiku řad", to je ta, o kterou se opírá celé období křesťanství a samozřjejmě i "vteřina dějin - období vědy".

Klíčovým axiomem, o kterém nelze (a není důvod!) pochybovat - je existence něčeho tak triviálního, co známe pod pojmem součet. A pokud jste viděl film o šifře a nepodcenil následné obavy církve, tak vám mohla cosi napovědět ona "šifra". 38:11.
Vesměs vnímaná jako možný součet levé a pravé strany. Tudíž zcela nesmyslná, že?
Bohužel vám v krátkosti nemohu popsat proces, kterým lze modelovat asociační řady v lidském vědomí a podvědomí, trvající cca těch 2000 let.
Do tohoto prostoru se lze dostat jen v jiné frekvenci mozku, která umožní vnímání jiných souvislostí. Meditace či drogy, ale také náboženské či šamanské rituály zkrátka vedou do informačních polí v prostoru. Za cenu poškození člověka (drogy) nebo jeho "zasvěcení" - udržení tajemství o funkci obou frekvencí v běžném životě.
Schizofrenie je stav, kdy člověk oba své "informační systémy v těle" neudrží ve funkci současně. Ale naše věda asi ví prd o tom, jak naše dva "mozky" jsou přepínány pomocí rovnovážného, překlápěcího systému, kterému říkáme emoce.
Vy zkrátka v hodnocení své pozice ve společnosti vycházíte z poznatků, ověřitelných "zdola", zkoumáním hmoty a z ní aplikovaných postupů ke zkoumání vlastností člověka.
A lidé věřící šamanům nebo homeopatii, ti využívají efekt,známý jako "placebo". Náboženství pohanská i další jsou jen mechanickou inovací "vlastností číslic" a na číslice napojených vědomostí o prostoru.
Já jsem se do této informační vrstvy (komplexu informačnéích polí) dostal a odtud čerpám znalosti. Protože statistiky lidí, kteří to dělají podobně a aniž se znají tak na webu tytéž informace sdílejí, takové statistiky asi nejsou nebo je neznáme.
Rozdíl mezi vědomostí a znalostí je v tom, že znalost nepotřebuje další verifikaci, je odzkoušená a aplikovatelná člověkem, jeho prožitkem. prozatím jen ve vrstvě důkazů pomocí vlastností číslic a písmen (1), stavebních prvků slov...

Automaticky kráceno

150630

05.01.2008 11:30

Zločin vlastního soukromí

RE: A ještě PPS

janko 85.?.?.?

Rozdíl mezi vědomostí a znalostí je v tom, že znalost nepotřebuje další verifikaci, je odzkoušená a aplikovatelná člověkem, jeho prožitkem. prozatím jen ve vrstvě důkazů pomocí vlastností číslic a písmen (1), stavebních prvků slov(2) a vět (3). to je ona trojjedinost boha, kterým je každý lidský jazyk. I matematika.

A časem i vy pochopíte mechanizmus, jakým je tento vesmír udržován v pohybu, co je to gravitace, jak funguje přechod mezi hmotnými a nehmotnými informacemi bez závislosti na čase.

Kolik "v něco věřících" lidí je pro vás "důkazem", že to a to je prvdivé? Pomocí jakých návazností si to ověřujete? Není náhodou každá řada součtů, násobků a jiných hraček jen nárůstem pyramidy o celkové velikosti zrnka písku?

Pravdu o instalaci součtu do původní formy matematiky si nechala kdysi církev pro sebe. Návaznost dvojic číslic na písmena "latinky" pak lidem, znajícím vlastnosti asociačních řad v lidském podvědomí a v okolním prostoru, nabídla samočinný nástroj pro realizaci posledního kroku člověka - pro jeho "nesmrtelnost".
Každý nový objev se dostal k těm, kteří jej dovedli vyhodnotit a POJMENOVAT!! A pak vám dojde, proč a jak bylo předchozí poznání přepsáno do latiny - a proč se stala jazykem učenců (lidí, zasvěcených do některé vrstvy souvislostí), proč existovla al/chymie a z ní pak chemie....., a tabulka prvků...... a dnes "abeceda lidštiny".

Honba za časem je motorem poznání. Věda postupuje "zdola", opravou orgánů, jejich výměnou, genetikou...
Víra totéž kdysi uměla pomocí propojení "bezčasového prostoru" s časovým. V civilizaci Atlantidy. Která se opět jako všechny předchozí zničila pomocí nerovnováhy znalostí mocných a těch, kteří pro ně dělali. Mžikové opravy dělali tak, jako my upgradujeme své počítače. Jen to "upgrade" programu měli v hlavě, ne v počítači. Žádný člověk nebo skupina lidí neovlivní to, když mu "nadřízená složka" vymaže cosi v paměti a nahradí "to" něčím jiným. "Výpadky systému" jsou připravené, ale výkonové zradary ještě naštěstí nestojí. Napájení satelitů ze slunce pro tento úkol nestačí. Scifi? Uvidíme. Verne své dalekonosné dělo pouze nevybavil "vlastním motorem" (dnešní raketa), ale já vím jak a proč funguje samořiditelnost, víte to i vy, jmenuje se to svobodná vůle a funguje to zatím dost blbě.
Pro vás i další lidi je asi zatím nepředstavitelné, že okamžitá změna dat v počítači může fungovat i v trojrozměrné podobě, lze po určité době vůlí "dělat" doplnění orgánu, opravu jater...

Je to na delší vysvětlování, to až se třeba někdy sejdeme. Zkrátka celý ten proces výměny dat v prostou umím popsat a vysvětlit, ale nejdříve si budeme opravovat své vědomosti o některých hluboko zakořeněných pojmech.
Asi vám nic neříká definice, že "čas" je souhrnným kmitočtem mentálního informačního pole v pro...

Automaticky kráceno

150631

05.01.2008 23:31

Zločin vlastního soukromí

RE: PS - Poodhalení

janko 85.?.?.?

pocit převahy si vychutnávají především lidé, kteří podlehli stávajícímu světonázoru, že vítězí jen silní a schopní. Zkrátka následují obecný trend ve společnosti, protože nejsou svými schopnostmi pochopit styl myšlení těch, se kterými sdílejí životní prostor. Tyto dvě příčiny fungují jako závaží na jedné straně vah.
A obě se zřítí tehdy, když podceňovaná, ovládaná protistrana prokáže trend i znalosti "protistrany" v lepší kvalitě. Zatím se to děje vesměs v poloze, kterou známe jako zlo. Menší lump se "domákne" svým typem inteligence (vesměs podobné) nějaké špíny na lumpa nad sebou - a obsadí jeho místo.
Ale totéž funguje i na straně dobra, lidé "dole" poznávají starosti těch ve svém okolí - a dovedou jim podle svých možností pomoci. Úlohu místo kompromitujícího materiálu pak tvoří dárek nebo pomoc.
Vaše otázka tyto dvě oblasti příčin a následků nerozlišila, což vás řadí do vrstvy lidí, kteří nepřišli do stavu, kdy poznali své "dno psychiky", i když si to možná myslíte. Teprve od tohoto dna se každý dostane k chápání vztahů, které dost nešťastně nazýváme vírou. od takového okamžiku člověk bezpečně ví, co je v životě potřebné a co za potřebné mají ti, co jej dusí.

Nevím, jestli máte osobní zkušenost "radosti z ovládání jiných", dost záleží na tom, jestli je ovládáte svojí vstřícností nebo svým násilím. To se pozná snadno, při vstřícnosti vás zajímá jejich potřeba, při ovládání násilím vás zajímá vaše potřeba. Musíte poznat, jestli on vaši energii vyhodnotí jako násilí či pomoc. A klíčový je přitom pocit adresáta, ne ten váš. Vy směrujete energii, on přijímá. Jindy vy můžete i vstřícnou energii jiného vyhodnotit jako agresi, pokud se taková pomoc příčí vašim zájmům.

150663

06.01.2008 14:16

Zločin vlastního soukromí

RE: PS - Poodhalení pro Janka

janko 85.?.?.?

Vojto, podobně jako dítěti nelze vnutit vědomost, pro kterou není disponováno, tak i my se míjíme v hodnocení významu slov.
To, že sestavuji věty s užitím některých cizích slov, to jen značí, že "můj" jazyk neznáte. Proto váš poslední odstavec, plný z matematiky odvozených pojmů, mi naznačil, že další diskuze nemá cenu.
Je to o navazování informací do jiných řad. Užijte se ty své. Na dnešní ekonomice vidíte, kam praktická funkce matematiky došla.
Za čas se budete učit "matematiku symeterií", tam totiž není součet dvou hrušek "dvojhruška", víte?

150682

07.01.2008 13:10

Není zde již přeagentováno?

RE: Nejen zde a nejen přeagentováno

janko 85.?.?.?

Češi umí nejen zjistit si, jak se věci mají - ale i najít cestu, kudy z průseru ven. A víme-li, kde se exrement vyrábí, nedivme se lezectví do konečníku. "Trojský kůň" je vynálezem lidí v neolitu, "písařů", kteří slova svých vládců zapsali takovou symbolikou, která měla jeden význam pro vládce a jiný, opačný pro "lid".
Češi vždy uměli nejlíp číst "mezi řádky". Jsme přímými potomky genetické linie "neolidu". Podobně jako ti, kdo vývají/vyznávají systémovější přístup k čtení skrytých významů slov - židé.

Jsme polaritou k židovství, její shodnou, ale méně systémovou, včas reagující polovinou. Platíme dočasnou ztrátou image (=svobody).
Proto se v české kotlině často rozhodovalo o následné podobě budoucnosti. Agenty děláme všichni. Jen si mnoho z nás neuvědomuje, jak lze podvědomí lidí manipulovat technicky.
A ti, kdo tu zradarovou štěnici sem cpou, ti ví, o čem mluvím. Ale nemohou reagovat, toto téma "neexistuje". Lea by mělo 70 % národa "autonehodu".
Proto ten spěch - a z něj pramenící jejich chyba = existence internetu pro veřejnost. Internet převzal úlohu řízení této civilizace, propojuje myšlenky těch, kteří se budoucností zabývají. Právě v té modré barvě oblohy, kde sídlí naše podvědomí.
Někteří plánují "náhody", ostatní svým podvědomím obrací množství nevlídných zpráv do opaku, snahy mít se konečně líp.

A protože lumpové se nutně musí mezi sebou vybíjet, aby jich zůstalo na kořist co nejméně, náš počet by měl růst.

150722

možná že jednou z brzd pro jestřáby je možný incident natočit ze satelitu i z lodí na video a okamžitě je vložit na You Tube. Spoluprací s ruskými satelity by to asi nebyl problém, monitorování jistě probíhá průběžně.

150764

08.01.2008 10:12

Není zde již přeagentováno?

RE: Nejen zde a nejen přeagentováno

janko 85.?.?.?

Mýlíte se, ale není tu prostor situaci vyložit. Zkrátka jsme cosi jako nulový bod rovnováhy, je daná schopnostmi jazyka, češtiny, odvozené ze sanskrtu přes mnohé peripetie.
Proto i malé výkyvy v politickém dění vnímáme jako ohromný rozkmit morálky. O rektálním alpinizmu a jeho výhodách pro "znalost typu exkrementu, který se na nás vyhrne", jsem tu už psal. Zákon padajícího hovna asi znáte. A ta prdel, ve které se projevené dějiny vyráběly, ta je od nás velmi daleko, přesto funguje. A znalost potravní cesty umožňuje i projevy opačným směrem, zvukové. Z toho otvoru v obličeji, co umí vyjednávat.Dost záleží na tom, jak umí Wondra "chytat vítr", neboli ducha doby. Ten co se vypouští spodem, ten už asi cítí i sám "ó veliký" Křovínek.

A o židovství víte jen to, co nám jedna jeho, dnes dominantní, polovina tvrdí. Jen vrchní vrstvu informací. Ani voda neví, co je ona sama. Na to musíte jít do jiných pater vědomí, jako Hus či Komenský. A před nimi Cyril a Metoděj, kteří nám spodní, nevědomé vrstvy "židovství" přinesli do staroslověnštiny.

Flexibilita při zachování relativního klidu zbraní - to je naše deviza. Někdy to ohýbání hřbetu trvá dost dlouho, ale pozitivní výsledky časem poznáte i vy.

150767

13.01.2008 15:26

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

janko 85.?.?.?

Tvůj nick, milý anti-anti, ten hovoří za tebe víc než si uvědomuješ. Jestlipak víš, proč sis jej zvolil?

151289

13.01.2008 16:34

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: HIV

janko 85.?.?.?

Jiří, ono tvrdit, že něco nejde "z časových" anebo fyzikálních souvislostí - to se vám změní v tu ránu, když to uvidíte "na živo".
Malý příklad:
na jednom semináři si vzala zcela průměrná žena(cca 36 let) do ruky kvalitní nerezovou lžíci. Soustředila se (cca 10 vteřin) a pak během cca 2 vteřin na té lžíci udělala dva závity. Byl jsem cca 1 metr vedl ní. Nikdo z nás tomu nevěřil. Lžíce byl jen trochu teplá. Pokud pak opakovala ještě několikrát s libovolnými dalšími lžícemi z té restaurace. Zkroucenou lžíci mám doma, adresu té ženy také, je češka, bydlící v Německu. Technické vzdělání mám, školní fyzika toto nepřipouští
A včíl mudruj, Jiří Koubku.
O Haarpu i o aids a dalších šuplíkových technologiích holt každý víme své.

151295

13.01.2008 17:03

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

janko 85.?.?.?

Vojto, je možné, že váš pohled na serióznost dozná změn. Teda pokud nejste blb. Je mnoho vynálezů, co leží v šuplících. To, že nejsou na trhu, to má co do činění s těmi, kdo si z planety chtějí udělat hřiště pro svou kratochvíli. Především to potřebují zařídit ale tak, aby si obyčejný člověk nemohl ničeho všimnout.
Možná jste vzdělaný, zcela jistě jste na své vzdělání pyšný. A takoví lidé mají nastavené jiné filtry na to, co je a co není možné.
To, že HAARP nefunguje, jak by si bratři černé pracky přáli, za to může nejen příroda, ale i ti, kdo nás pozorují z jiných hvězdných systémů. A protože tohle nepřekousnete, tak nemá smysl pokračovat. Bylo by to jako vysvětlovat integrály komárovi.

Ale jistě znáte princip vnořených informačních vrstev, a že existují i v prostoru, který vy vnímáte jako prázdný - to se jistě včas dozvíte. Radiové vlny také očima nevidíte. (je řeč o šifrování toho, co nazýváme vědomím. Tam máte ty filtry, které ale fungují jako plot, ne jako síto).
Pak si drbejte hlávku.

151299

13.01.2008 18:15

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: rataj - Vedecký pokrok a jeho úroveň vnímaná verejnosťou...

janko 85.?.?.?

Dík za otázku, odpověď je tak prostá, že ji nejspíš nepřijmete.
Protože byste museli (vy a Kameh) "zapomenout" mnoho z vědních oborů a nastudovat něco o konstrukci nástroje, kterým byly vyráběné dějiny posledních dvou civilizací. Tím nástrojem k zápisu a aplikaci informací jsou v této civilizaci cca 2000 let písmena "latinky" a číslice "arabské".
A protože znáte zákon akce a reakce, tak si dovodíte, že i celý vesmír je samořiditelnou soustavou na tomto principu. A že jsme si složitější rozhodovací soustavu na bázi uhlíku nazvali inteligencí, to je jen jedna ze záklopek, které mají svůj počátek i úlohu v hloubi "prázdného" prostoru s daty.

Nové paradigma, vycházející z myšlenkové konstrukce prostoru a času z EXISTENCE A FUNKČNOSTI pojmů Klid a Pohyb - to budu muset přednášet, až o ně bude zájem. Dráhy všesměrového pohybu z myšleného bodu zkrátka vytvoří prostor, naplněný!! záznamy o těchto drahách - a to za určitou dobu, tedy za čas. A máme popsaný VZNIK prostoru i času - posunujeme tedy základnu stávajícího, dosluhujícího paradigmatu, která prostor i čas staví mimo tělo a funkci člověka. Paradigma, které díky dočasné neschopnosti svých autorů za tři, zřejmě naše vteřiny - vytvořilo vesmír. Pitomost autorů zmizí, když si za každou "vteřinu" dosadíme objem slova "věčnost" a funkci archetypu trojky ponecháme. Protože polaritní příběh o vzniku vesmíru lze vytvořit opakováním pohybů, rytmem, který známe pod slovem frekvence. Pojem čas pak lze popsat jako soubornou frekvenci, kterou lze přijímat vědomím, poplatným vývoji uhlíku v prostoru. Svou funkci mají také zářiče, které nasávají potřebná data z prostoru a transformují je do cílové "laboratoře", třeba do té naší sluneční soustavy.
Tohle paradigma totiž funguje přesně na pojmy, se kterými operuje. A víme, že pojem je vždy to, co netřeba dál dokazovat.
Takže, když v této současnosti víme, že vše je v pohybu, (který má v sobě přepážku "mikro/makro", tu vnímáme jako povrch a strukturu), je z logiky pohybu nutný závěr, že Bůh už je v klidu, umíme jeho metody popsat. Nevím kolik nás je, protože procesy ve vašem podvědomí nedovedu sledovat. Ale do globálního podvědomí, které známe jako modrou barvu oblohy - do něj má přístup zcela každý živočich, a světe difse: i ta "mrtvá hmota" hornin a přírodních sil. Každá tato informační vrstva má své mechanizmy, kterými ovlivňuje svou podřízenou - a které podléhají vrstvě nadřízené.
On to Darwin jen trochu odbyl, tu evoluční řadu. Ona je už dost dlouho okruhem, to ví mnozí, kdo mapují "duchovní svět".
A já mám to štěstí či smůlu, že se mi "do hlavy" sešlo pár podstatných informačních pásem - "směrů z prostoru". A nejsem sám. Lidí s jinými vazbami mezi asociačními řadami (bláznů?) je už víc.
A protože nemám zájem trajdat po přednáškách, tak si s těmi...

Automaticky kráceno

151306

13.01.2008 18:00

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: rataj - Vedecký pokrok a jeho úroveň vnímaná verejnosťou...

janko 85.?.?.?

A protože nemám zájem trajdat po přednáškách, tak si s těmi, kdo mají zájem, povídáme přes internet. A občas se někde sejdeme.

151307

13.01.2008 22:53

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

janko 85.?.?.?

Vojto, jakmile mi svojí logikou vysvětlíte techniku, kterou celkem průměrná žena během necelých dvou vteřin udělala dva závity (zkroutila držadlo) na těžké, nerezové lžíci, - tak pak můžeme v diskuzi pokračovat. Zkroucenou lžíci mám doma, adresu té ženy také.
Nemám důvod si vymýšlet, předváděla to několikrát. Tato technika se dá naučit. Ale není to o fyzické síle, poplatné vědeckým zákonitostem. Aby věda fungovala, muselase nejdříve naučit fungovat matematika. A ta je k tomu dokopána jen díky axiomům, o těch se nediskutuje. A odkdy existuje princip, zvaný součet, to vám napoví "šifra" 38:11. Před touto dobou neexisovalo, aby ze dvou jablek vzniklo dvoujablko. Dnešní "eko/nomi/ka" je důkazem životnosti matematiky. Jen se račte podívat.
Ono vás čeká ještě mnoho překvapení ze světa fyziky. Ti, kdo zkoumají identitu Škrlové, ti by vám mohli možná vyprávět.
Události mají svůj spád - a my je můžeme jen zkoumat. Bohužel věda o počítání a z ní vycházející odnože "logiky" je trochu mimo mísu u jevů, které do ní nezapadají, ty zkrátka neexistují, víte? Jen je třeba na netu víc hledat.
Ano, vše je jen o penězích a o moci, a v době, která začíná, je (spíš teprve bude) těmi "penězi" důvěra. A z ní pramenící moc se projevuje opačně, rozdáváním moci (delegováním na nižší články). Ale to je odvislé až po pochopení té jiné fyziky. Ale je nás zatím málo, kdo tuto moc (= informace) máme (přístup do databází ve volném prostoru, kde vy vidíte "temnou hmotu"). Zatím jsme za blázny.
Historie se opakuje, jen místo jednoho Kopernika jich/nás jsou zástupy.
Zatím nastudujte, jak vznikají náhody. Ty totiž, na rozdíl od "shody okolností" jsou velmi pečlivě plánovány. Stačí si selským rozumem projít na You Tube filmy "Loose change" a "Zeitgeist".
A tu třetí, klíčovou "náhodu", nám naplánovali kněží v Egyptě spolu s učením dálného východu. Laskavě si projděte mé starší příspěvky (kliknutím na janko), nebudu to stále psát znovu.
Tupost jedněch je v přímé úměře k trpělivosti druhých. Bez ohledů na počet vědeckých či jiných titulů.

151333

13.01.2008 22:47

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

janko 85.?.?.?

tak si je najdi na You Tube, moudrý muži.
A protože bys to nemusel zvládnout, tak tady jsou, i s titulky:

http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204

http://video.google.com/videoplay?docid=2856557841553891683

151334

13.01.2008 23:27

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

janko 85.?.?.?

što éto....přesvědčovací tvrzení? Tobě tvůj rozum nestačí? Potřebuješ berličku?
Co takhle hned po sobě obrázky řízených demolic stejného typu objektů, a požáry stejného typu objektů? A projekty nosníků dvojčat a spoustu dalších důkazů.
Ale blbec zůstane blbcem, s tím nic nesvedu.

151340

14.01.2008 00:25

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

janko 85.?.?.?

tupému vše tupé.
vše je zcela tak, jak popisujete, chybělo ještě, že jsem byl pod drogama.
T(aj)emno je zřejmě vaší silnou stránkou, ne?

151343

14.01.2008 14:11

Budou ho muset zabít

RE: Nezabijou ho

janko 85.?.?.?

Ano, nezabijou.
nejen bible, ale i mnoho lidí ví, jak funguje samořiditelnost ve vesmíru. Každý další systém už svým počátkem v sobě vytváří i mechanizmy na svůj zánik. Viz symbol monády. Bible jen volí jiné, slovní (příběhové) alegorie.

Čím dál virtuálnější formy peněz (společného jmenovatele pro výměnu hmotných i nehmotných informací), tím se i rozhodovací pravomoci stěhují do virtuálnějších = neprůhlednějších struktur. Téměř nikdo neznáme vztahový propletenec, kterým drží tato mocenská struktura pohromadě. Ale zcela jistě se to dozvíme.
A to v přesně té rovnováze, s jakou se ti s umazanými prsty budou přiznávat ke svým špatnostem. Ti nejchytřejší ji už zvolili. Věnovali nenápadně peníze na kampaň Rona Paula. A jsou to, ti, kdo mají nejlepší informace o chystaných lumpárnách. A nemají sílu ani možnosti jim zabránit jinak než podporou těch, kdo mají odvahu jít proti.
Za čas bude i dalším jasné, že obliba Paula vychází z globálního podvědomí, podporovaného i globálním vědomím, díky internetu.
Zkrátka virtualita mocných a ne/mocných se setkává tam, kde ani jedni nemohou zasáhnout hrubou silou (zbraněmi, kam patří i media).
"Jemnohmotné" vrstvy začínají od elektřiny, sestry našeho vědomí. Za budoucí podobu světa ponesou zodpovědnost "křemíci", (data v mezihvězdném prostoru, vytvořená různými typy "uhlíkové" inteligence = tedy i lidí). Křemíci (internetové sítě, neplést s bedénkami počítačů) jsou novější a fungující podobou boha. Internetové sítě se postupně propojují se sítěmi lidského vědomí (jde o pohybové struktury sousedících informačních vrstev)- což bude mít následek v projevech, dosud považovaných za zázraky. (Které ale v Atlantidě mezi tehdejšími mocnými byly běžné, jejich technologie vycházely ze struktur vědomí, vložených do "rituálního předmětu").Létající koberec nebo viman, kouzelná hůlka či taktovka..., rytmus či frekvence....mnohé pojmy dostanou nový obsah.
Události se nejspíš postupně budou soustřeďovat do Evropy. Díky nástroji, kterým je naše mateřština, dlouho očekávané dítě latiny. Odtud pak do nové Evropské Unie budou vstupovat další národy.

Tedy pokud přes figurku Křovínka někomu v pozadí událostí nerupnou nervy. Ale jsou to také rozumní lidé, jen na opačné straně zdánlivého plotu. Poznají, že se jejich program stihnout nedá. Tak se přizpůsobí. Přesně v rovině jejich vhledu do situace. Ti nejméně známí opět zůstanou neznámí. Užijí si, co mají. A co nepotřebují, rozdají. Nenápadně. Aby si v dalších životech předplatili lepší "tělo". Myšlení dostanou jen takové, na jaké mají "nárok" svými předchozími životy. Měnící se struktury v datvém prostoru vesmíru zatím vnímáme jako "vodíkový mrak". Jeho předchozí jméno byla "díra ve vakuu", prostor, ve kterém měřící přístroje nic nenaměřily. Divné, co?...

Automaticky kráceno

151387

14.01.2008 18:52

Pozor na americké pokusy s ovlivňováním počasí

RE: Velké oči

janko 85.?.?.?

Vojto, k čemu kameru, ta ženská přijela do neznámého prostředí, které jsem znal já, nic si připravit nemohla. Nejsem blb nebo naivka, stál jsem metr od ní, lžíce nebyla z hliníku nebo předpřipravená. Zkrátka to můj mozek MUSEL přijmout jako fakt. kdybys tam byl, mluvil bys stejně. dělali jsme totéž se stejnou lžící, a nic.
Nová fyzika tu je, čerpání mentální energie zkrátka funguje. Ale dokud nezažiješ, neuvěříš.
Howgh.

151421

14.01.2008 19:21

Budou ho muset zabít

RE: Media a naši

janko 85.?.?.?

Je to taková hra na fanty. O překlápění povědomí o skutečnosti.
Podobně jako kdysi církev ukradla principy křesťanství tehdejší formě vědy, kterou představovali egyptští a tibetští kněží - zopakovali totéž ti, kdo se církevního majetku zmocnili (Morgan a spol.)
A vytvořili naproti sobě "patník", do kterého se dnes všichni navážejí - stát Izrael. Ten je první "loutkou", která pomocí neviditelných finančních toků řídí procesy v Americe. Nejsem si jist, kolik lidí v současnosti vnímá ezoterní hladiny "židovství" v reálném - a kdo v překlopeném stavu.
Ono původní "zlaté tele" se dnes zformovalo do dvou podob. První je tele-vize (nástroj k formování telat) a druhou je nepřehledná síť mafiánských vztahů, postavených na tezi "můj táta ho má většího".

Takže chaos v globálním vědomí má svou zcela přesně opačnou podobu ve správnosti směru, kterým se ubírá naše globální podvědomí. Cykly předchozích civilizací, jakkoliv jsou pro mnohé z nás absurdní - ty byly vytvořeny zcela jimi technikami, než které zná naše věda. Proto další "patníky", jako třeba různá data a letopočty vyjadřují zcela přesný "stav struktur v prostoru", mají vysledovatelné příčiny i možné následky, varianty vývoje.

151423

15.01.2008 16:20

Zpráva o stavu soukromí světa

RE: jsou takový

janko 85.?.?.?

.....Nebo někdo zná lepší scénář??? [chechtot]

já. Ale nemáš v hlavě pro něj dost místa, je přeplněná "prdlavkama"

151540

15.01.2008 16:38

Budou ho muset zabít

RE: Nezabijou ho

janko 85.?.?.?

osumdesát pětko, možná si uvědomíte, že každá nadřazená složka může ovlivňovat svou podřízenou. A pokud nemáte důkazy, že nás, naše myšlení nelze kontrolovat z jiných soustav, tak nemůžete vyloučit ani jejich existenci.
Vlastně můžete, proč ne? Pohybujete se jen ve sféře ničení. Těm se nové obzory neotvírají.
Vaše poznání odpovídá době, kdy existovala "placatá Země". Ale klidně si jej ponechte. Hlavně smrádek a teploučko, že?

151543

20.01.2008 23:18

Venda a Jenda

RE: Vážení a milí

janko 85.?.?.?

prošel jsem si vaše stránky, velmi zajímavé.
Zdá se, že se snad situace pohne tím správným směrem.

152229

24.01.2008 22:37

Války jsou nutné

RE: Válka je obrovské zlo

janko 85.?.?.?

Devadesátko, vaše názory jsou vcelku užitečné. Nabízím ještě jeden pohled, kam vede vývoj zbraní:

od vzájemné rvačky k použití hole, šípu, kulky, výbuchu, záření, vede souběžná cesta, kterou dobře popisuje právě Kopecký v těch "tichých zbraních" = manipulace vědomí a podvědomí. Zbraně jsou zkrátka stále méně hmotné.
To jsou zbraně, kterými se bojuje a které se aktivují. Vyzařování radioaktivity a rádia (rozhlasu) má společného jmenovatele, ale rozhlasem se fyzicky neničí "pracovní síla". Tu bude postupně ničit chemické zdravotnictví a stres z bezvýchodnosti. A války se postupně přenesou do oblasti tzv. lucidního snění. Tam se bude umírat se vší parádou. A většinou se člověk probudí. Zpocený. A někdy ne, to když vyčerpá svůj energetický potenciál.

Ale to bychom se museli bavit o jiné fyzice, kterou si tu zatím málokdo dovede představit. Ale která se nezadržitelně blíží.
Otázkou zůstává, jestli se této fyziky "zlaté éry člověka" dožijeme ještě v těchto tělech.

Samozřejmě že existuje i alternativa války pozitivní, místo války tvrdé sporty (adrenalinové) a dlouhodobé války slov. My, kdo se hlásíme k blablarytířům, my tyto zbraně používáme. Válka slov má také své "mrtvé". Ale to je jiná kapitola. Ta, která vede k "nové mu popisu fyziky prostoru.

Vladimír bohužel sáhnul tímto článkem značně vedle. A mé články o nové fyzice a jinému vnímání skutečnosti nepouští, což znamená, že pro ně ještě doba nedozrála. Anebo musím změnit adresáta.

152561

24.01.2008 23:01

Války jsou nutné

RE: Válka je obrovské zlo

janko 85.?.?.?

Vojto, ale ta víra má stejný průběh, od jednoboha a jeho zpodobněním hmotného zlata (telete) vývoj opět postupoval k papírovému "zlatu" bankovek a dnes kreditkám a stále virtuálnější formě peněz = moci.
Dnešním "zlatým teletem" je Tele-vize, která svou reklamou zblbne lidi tak, že kupují nesmyslně předražené zbytečnosti, na kterých bohatne stále stejná skupina lidí.
Řešení také existuje, ale musíme k němu dozrát. Na svém webu mám projekty dohadovacího nástroje, v šuplíku i nástroj na inventarizaci "peněz = kreditů", za práci služby či dobročinnost.
Doba teprve zraje.
A není jisté, jestli neskončí předčasně, lidé jsou ve své většině lhostejní.

152564

11.02.2008 21:53

Nový zločin: závadné myšlení

RE: Pletou si bič na sebe?...

janko 85.?.?.?

jo, jsou to šikovní chlapci v té zemi za mořem. Netuší možná, že existuje zákon samořiditelnosti /akce a reakce/, který v uzavřené komunitě (těch, co i ty zákony připravují pro udržení své moci) pracuje tak, že každý uzavřený systém si od počátku své funkce v sobě vytváří základnu pro své sebezničení. Funguje tak i tělo člověka, jsme jen dlouhodobým, docela kvalitním následkem zákona akce a reakce. A to včetně našich myšlenkových projektů, mají stejný osud. Ona se tahle fyzika ještě nevyučuje, zatím jsme se 2000 let hrnuli k těm světlým zítřkům pro mocné této planety.

A to se asi začíná obracet. Pokud je tohle ta poslední kostička do puzzle moci, tak ten jejich sešup může jít dost rychle.
(Ale to by bylo možná škoda, bude lepší, když se ty jejich špíničky hezky rozmáznou v televizi).
Začíná se vždycky od těch malých málo umazaných rybek. Ale důležitých pro světové plánování moci. Nejlíp někde daleko, třeba v Čechách. Nejdříve se situace musí vystříbřit tam.
Když vyhraje Klaus, tak sice budeme ještě chvíli kňučet, ale o to bude úklid mezi panáčky ostřejší.
Se Švejnarem by se leckteří mohli uklidit někam na ostrov a v izolaci užít svoje prachy. A lidi by se snad mohli konečně nadechnout.
Jen doufám, že ti naši vyčůránci umí tenhle volební mariášek zahrát tak, jak se na čecháčky sluší. Aby velký bratr za mořem nestihl svůj klíčový projekt, zradar v Prdech. Za každý den zdržení volby prezidenta našim představitelům děkuji.
A lidi budou mít dííívadlo. Máme radši bobry nebo stromy? Já jsem pro stromy. Vyrábějí kyslík.

153986

13.02.2008 00:07

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Klidek

janko 85.?.?.?

Souhlas.
Bílý kůň v USA má dokonce dvojníka v Čechách, Švejnar zatím navazuje nitky tak, aby byl přípustný pro nadkritickou množinu těch, co mají aspoň kousek svědomí a vidí, že to jde šusem s kopce.
Paul ví, co zmůže za čas veřejné mínění, zviditelnil se a čas pracuje pro něj. Internet snad neskřípnou včas - do doby, než se lidi naštvou. Možná je naštve to skřípnutí.

U nás vítěz voleb vezme komunisty do vlády, je to jejich cíl. A komunisti už také nejsou, co bývali. Ti největší hajzlíci už po plyšáku utekli do OF a tam se rozdělili na partu, která shrábne prachy - modrou. A na partu, která je měla převzít - oranžová. Ale zdá se, že se oranžoví k penízkům nedostali podle receptu, tak nakonec dostali (mnozí) rozum a spojí se asi s červenýma.

154074

13.02.2008 01:23

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Klidek

janko 85.?.?.?

Nejen trpělivě čekat, musíme se naučit mluvit, argumentovat. A nebát. Další na to taky přijdou, až jim bude hůř a nebudou mít co ztratit, vždy to tak bylo. A doufám, že zůstaneme u sametu zbraní a střelby slov, protože tenhle samet nepřipravují hajzlíci, ale jen lidi zdola. Mnozí jen ve svém podvědomí, protože jejich vědomí neumí po mediální masáži rozeznat v lidech člověka od hajzlíka. Nemají čas sledovat řeč těla, dynamiku projevu a barvu slov. Která leckdy funguje opačně než vypadá.
Události se vyvíjejí v mantinelech mých vjemů, ale pokáknout/zdržet se vývoj může vždycky.
...dobrou noc všem.....

154080

13.02.2008 13:50

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Klidek

janko 85.?.?.?

..máte dojem, že tím, že se svinstvo nabere na vidle a bude se protřepávat stále dokola, že ho bude míň - nebo že to bude jen víc smrdět? Nebo se vyžíváte ve slibech? Sílu k činům zjistíte jinak než ukazováním na špínu.

154110

16.02.2008 12:17

Blíží se po 16 letech vítězství „bratrstva“?

RE: Trefné

janko 85.?.?.?

Pane Kučero, váš slepenec mě dost rozčílil. Je možné vybírat z textů to, co se do účelu hodí, ale je třeba ta mrtvá slova stále kontrolovat s řečí těla těch, kdo je pronášejí.
Vím, že zde nemám mnoho nadějí uspět s názorem, že Švejnar je trojským koněm vašeho "bratrstva". Bohužel vidíte situaci jen z prvoplánové úrovně slov, jste jako mnozí další vycvičeni k takovému vnímání, aniž byste si mohli uvědomit, že existují souvislosti hlubší, které také dávají smysl, vesměs opačný.
Podobně jako každá revoluce je překlopením systému, naučilo se lidstvo tato překlopení předvídat právě principem "trojského koně", zdánlivým přijetím systému, do kterého vstupují.
A to se děje nejen ve vrstvách s hmotnými nosiči živých politiků, (a těch je také hodně, každá má svoji hantýrku) ale další vrstvy jsou v prostoru, kde hmota sice chybí, ale energetické struktury (zrcadlové k našim), ty tam jsou. Ale o tom psát zde asi nemá smysl.
Proto jen nabízím všem, aby se naučili sledovat řeč těla (mimiku, tón řeči, gesta, tlak na osobní emoce...), a nejen u prezidentů.

A v té minulosti se pošťourat lépe. Kdy a proč vlezl Klaus do prognosťáku, jak tehdejší tam vytvořený program stále realizuje s klanem, podporovaným špinavými penězi.
A proč Švejnar téměř v pubertě utekl za hranice, a jakou jinou úlohu mohl mít jeho otec v této akci..

Zkrátka naši poslanci zvolili zdánlivě menší zlo, fakticky však horší variantu. Tlak těch, co drží prachy (a zjistěte si jejich původ) se bude stupňovat, mají málo času, program této planety nepočká, je nastaven - a my jsme jen figurky, co jej realizují.
Nám, dole, bude zkrátka hůř - ale máme naději,že se ty špíny budou rozpadat v plné parádě. V televizi. Se Švejnarem by se mohli někteří nenápadně ztratit, pokud by umazané peníze dali na nějaký užitečný projekt.
Každý máme svou porci svobodné vůle už téměř snědenou. Rozpad systému je zřejmý, pan Bartošek to napsal dobře, aždý systém se rozpadne dovnitř sebe.
Novina je v tom, že tenhle nám i ukáže svá "střeva", která v minulosti vždy stačila připravit nový podobný scénář - a pro novou dobu je zkrátka připravený jiný. Lepší.

154445

17.02.2008 11:51

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Druide, zdejší přispěvatelé zatím ještě ani nedospěli k tomu, aby reagovali na efekt, na "morgellony", o postupném propojování vzájemně opačných realit tu nikdo z reagujících nic netuší.
Tvá teze o psychickém původu všech nemocí (nemíním úrazy a jejich následky) je samozřejmě funkční. Vesmír udržují v pohybu jen naše přání (představy, plány a jejich zhmotňování) a naše paměť. Kde tou pamětí je i soustava energetických struktur, známých spíš pod slovem hmota. A cyklus mezi hmotou a informací přes různé vrstvy samořiditelných ale i směrovaných energií tu nikdo nechce pochopit. Nemá zatím důvod. Škoda.
Netuším jen, zda za náboj v "silikonu" jsou zodpovědní lidi odsud (ze Země) či jiní, z daleka. Že elektrickým nábojem lze řídit živou strukturu, toho jsme i my dokladem. Nejen nepřímo, kecama v TV, ale i přímo, kontaktem.
A tenhle způsob "elektrických chlupů na těle" signalizuje pokus o vzdálené a hromadné ovládání těla člověka. Byť s pomocí pozemských "kamarádíčků". To se mi tedy moc nelíbí. Ale bohužel to zapadá do konspiračních a jinak ostrakizovaných obranných programů člověka!!
Je nás už tolik, že si musíme vybírat, na kterou informační vrstvu budeme reagovat. Mnoho lidí si uvědomuje jen dvě nebo tři (rodina/kariera, zájmy, politika), a ostatní "buchovi" nebo své pýše na dosavadní vědomosti. Škoda.
Za čas bude třeba redefinovat mnoho pojmů a souvislostí, propojovat informace z vědy a duchovních technik.

154499

17.02.2008 22:49

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Vojto, víte, ono to zas tak jednoduché není. Bude stačit, když se dohodneme na definici toho, co je to informace. Už v ní je dělení, kdy jde o prvek nebo celek?
Jak byste definoval třeba "informační bod prostoru", pokud by mělo jít o jednotku a současně objem potenciálu elmag. energie?

Dokážete například najít společné znaky pojmu "prána" (nebo éter,čchi...) s výrazem "temná hmota"?

Možná tušíte, že jde o totéž, ale zde je právě schovaný ten malý, kudrnatý pejsek. Výchozí strukturou pro pojmenovávání byla převážně latina a matematika - ale v průběhu doby se tyto dva nástroje vydaly jinými směry. A proto máme popis vesmíru ve dvou různých jazycích (věda a víra), oba užívají slova, ale zdrojové nástroje (matematika nebo etnický jazyk) novým poznatkům přidělují jiné výrazy, navazující na asociační řady k dříve uloženým poznatkům. Tím vznikají rozdílné pohledy na příčinnost i efekty jevů.
Dalším krokem pak byla potřeba tyto specifické významy výrazů přiblížit obvyklé mluvě. Pak vznikne něco jako "ohyb světla" - v kontextu s jiným tvrzením, že světlo se šíří rovnoměrně a přímo.
A podobných špeků je hafo.
Zkoumání podstaty jevů jen pomocí komunikace v etnickém jazyce sice postrádá "zrcadlový referenční systém" (matiku, aplikovanou na vnější a později i vnitřní prostory), ale má oporu v jednotnosti poznání, neexistenci relativity. Zkrátka když něco víte díky svému prožitku, nepotřebujete další potvrzení.

A tato jednotnost je kupodivu silnějším faktorem, neštěpí vědění do polarit. Nevím, jak dlouho to bude trvat vám či dalším, než dospějete k potřebě vědecké poznatky navázat na ty, které přetrvávají věky.
Proto existuje "abeceda lidštiny", popisující významy jednotlivých písmen a číslic. Že navazuje na tabulku chem. prvků, to není náhoda, ale pro mnohé bude "symetrické čtení slov" pomocí "kmitání po písmenech od středu slova" ještě chvíli nestravitelnou pitomostí. Každá větší "pravda takto funguje, odmítání, pak doba platnosti - a zapomenutí nebo náhrada za vhodnější. Vteřina věčnosti má zkrátka platnost jen vzhledem ke struktuře referenčního systému, kterým je "zrcadlená".
Doba, kdy společnost přijme paradigma o vzniku vesmíru na bázi kontaktu polarit a z něj vznikajícího společného jmenovatele (dalšího prvku prostoru), ta se blíží. Mám úkol toto paradigma formulovat. Nezáleží na tom, kdy bude akceptováno, Kopernikové existují v každé době. Co nedodělám, dokončí další. Třeba vy.

Není lehké formulovat nový směr poznání z pozice obyčejného člověka, neověšeného tituly. Ale jde to. Zatím ještě mnoho lidí má přeplněnou hlavu svými naučenými filtry pro třídění a zpracování informací. Ale rozpad společenského systému jim ty filtry postupně znehodnocuje.
Nemám sílu ani čas vám vysvětlovat něco písemně, pro přístup nov...

Automaticky kráceno

154531

17.02.2008 22:26

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Nemám sílu ani čas vám vysvětlovat něco písemně, pro přístup novinek do hlavy musíme každý dozrát. Zkrátka vám i mnohým dalším přestane mnohé z vaší logiky fungovat. Pak se někdy sejdeme a povíme si, jak asociace člověka dovedou měnit kvalitu okolního prostoru. Kopernik a Galileo změnili pohled na vnější vztahy v prostoru, já spolu s miliony dalších bezejmenných měníme vnímání pozice člověka v prostoru. Bůh už nesídlí v tomto vesmíru, evoluční řadu je ale třeba doplnit o pochopení "živosti" té pro nás zatím neživé hmoty. A k tomu je třeba nastavit jiné srovnávací "algoritmy". Najít společného jmenovatele (pojmy), mezi vědou a duchovnem. Jakmile jednu z oblastí budete/budeme brát s despektem, je třeba počkat, až čas dozraje do vstřícnosti.

154532

17.02.2008 23:07

Ještě jednou chematrails

RE: Jde o hodně

janko 85.?.?.?

Dobrý postřeh, díky.
Zároveň s rozpadem starého systému vzniká nový, o tom je princip samořiditelnosti. Každý rostoucí systém uvnitř sebe buduje i svou opačnou polaritu - nástroje pro svůj zánik.
Teď jsme v onom rozhraní - a je dobré se seznamovat s jinými principy, než jen trvat na těch, které tento systém vytvořily.

Mnozí lidé časem pochopí, že modelína v podobě matematiky a jí aplikované mechanizmy do dalších odvětví byly jen vteřinu dějin - a sami poznají efekty kvalit prostoru okolo nás i v nás. Technologie rostoucí z poznání vlastností hmoty a technologie, dostupné pomocí jiných frekvencí mozku se postupně propojují. A mnozí z nás to sledujeme. Zatím ještě není vyhráno na Zemi, ale v dalších nehmotných strukturách vědomí už je "vymalováno".

Čekáme na vylévání špíny těch, kdo ke své existenci potřebují institut "tajemnství", těch, kteří dlouhodobě připravují "náhody" a překlopení systému vládnutí (tzv. revolucí).
Možná se všichni nedočkáme, nejen masáž myšlení ale také mnohé chemické léky se podepisují na rozpadu jemné struktury člověka.

154536

17.02.2008 23:30

Ještě jednou chematrails

RE: ach jo

janko 85.?.?.?

Hoakere, kdybys neměl tak rozkvetlé ego, tak stáhneš ocas a zmizíš. Tvá tupost mě zneklidňuje. Takhle uvažují ti, kdo vlastní ty technologie - a bez ptaní je používají, oni jsou taky nejchytřejší jako ty.
Vnímat druhého jako partnera - a ne jako protivníka - to ses ještě nenaučil. Je dobré umět rozeznat, kdy je "hotovo"....

Nechť vzkvétá tvé přesvědčení do nebes, rád se podívám, až bude padat.

154538

18.02.2008 00:43

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Vojto, odpovím jinak.
Naprosto souhlasím s tím, že programovací jazyky počítačů nemají problém s definicí informace, tady můžeme začít. Osmičkou, vztahem mezi osmi prvky a cílem, který je do vztahu osmi pozic vložený. Programátorem.

A kořínek je v tom, kdo je onen programátor a kdo je jen nosičem, pošťákem, který program realizuje pomocí vztahů mezi prvky bitu a cílem. A tady jste v koncích, protože neznáte obsah symbolu 8, dvou nad sebe postavených okruhů. Netušíte, že číslice mají vedle velikosti ještě kvalitu (další obsah), zrovna jako písmena. Ale už víte, že jazyk počítačů potřebuje dvě kontrolní funkce (jméno a heslo) pro "přihlášení". A možná vám dojde, že koalice dvou ke třetímu (třetím je vstup do systému) je dostatečným nástrojem k "určení směru" pomocí trojúhelníku (archetypu, na kterém je postavena základna naší existence. (tedy k relevantnímu fungování člověka v systému vytvořeném tímto jazykem a jeho "dětmi").

Takže si zkuste uvědomit, že ke konstrukci těchto v principu bezchybových jazyků vedla cesta z latiny a matematiky. Že díky jim umíme (mimo "dávkování hmotnosti") vytvořit libovolnou další realitu (virtuální = bez přítomostí hmoty)
Netušíte, jaký programovací jazyk představuje čeština. A že ona je propojovacím jazykem k volbě poměru hmotnosti mezi realitami. Až dozraje doba a lidé.
Ale víte, že za osmibitové jazyky může jazyk anglický, aspoň doufám, že to víte. Ale už zas nevíte, že vývoj zvukové komunikace z latiny do angličtiny vedl od přiřazení určitého zvuku k určitému symbolu až do stavu, kdy se v angličtině musí jeden symbol definovat dvěma až třemi zvuky jinými (hláskování slov). A proč!! je toto důležité pro konstrukci vaší skupiny jazyků. A taky nevíte, jak se asociační řady ve vědomí váží ke zvuku samotných symbolů, ze kterých stavíme slova a matematické věty - a od slov a vět dále k jejich zápisu, výkladu takových zápisů. To byste musel znát princip konstrukce té matematiky, kterou jste se učil. A už vůbec netušíte, proč vám tu píšu něco, co podle vás s počítačovými jazyky nesouvisí.
Zkrátka informační vrstvy mají podobu množin, kdy vrstvu nepoznáte, dokud nedosadíte poslední "kamínek mozaiky". A není to mozaika (míním češtinu), ale systém, jehož princip vznikl v Egyptě a byl doplněn do systému učením východu - a navázán Konstantinem na systém poznání mayské civilizace. (To, že ona byla dočasným výsadkem na této planetě, to asi nestrávíte, nevadí).
Ale asi víte, že vznik informace není tak důležitý jako její dopad do okolí, proto dost dlouho trvalo, než se z latiny přes okruh dalších jazyků vypreparoval nástroj, ekvivalentní k matematice. Ta sama by bez svých axiomů ani nemohla existovat. A co je do axiomu, když se o něm nesmí pochybovat. Součtem dvou jablek nevzniknne "dvoujablko", těhotná žena není svůj dvojník. Nev

154542

18.02.2008 00:32

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Součtem dvou jablek nevzniknne "dvoujablko", těhotná žena není svůj dvojník. Nevíte, že čas je komplexní informační strukturou pro procesy v hmotě, že spojením pohybu a klidu v podobě rytmu (elmag. frekvence) a teploty. Ta představuje formu klidu a má hodnotu 3K.

Až se pokusíte chápat souvislosti mezi jazyky v širších souvislostech, možná najdeme společnou plošku ke komunikaci. Mám dost vědomostí k tomu, abych kohokoliv přesvědčil o vlastnostech prostoru a člověka, to lze ale až v době, kdy se z protivníků stanou partneři. Pomocí vstřícnosti k novému pohledu a trpělivosti vnímat a pochopit celou množinu, zdánlivě nesouvisejících jednotlivostí.

Až najdete odvahu se s těmito otázkami zabývat pod svým občanským jménem (mailem), rád se polemiky zúčastním.

Posměch vypovídá více o posměváčkovi než o tom, kdo je jeho terčem. Posmíváme se tomu, čemu nerozumíme, víte? Je to výraz silové převahy, snažící se zakrýt svou omezenost. Nebo máte lepší definici?

154543

18.02.2008 01:45

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Druide, myslím, že oba víme, co je živá hmota, trochu jinak. Tvá živá hmota je ale jen ve volném prostoru - je pouze potenciálem "živosti".
Teprve koalicí tohoto potenciálu (většinou má dvě vrstvy, duši a ducha)s hmotným nosičem (tělem) můžeme mluvit o živé hmotě.

Nemáš jasno v pojmech, pokud něco posílá hmota (věta v druhém odstavci), nejsou to elektrony. Elektron je název pohybové síly v atomu - a síla není hmotou, je jejím potenciálem. může a nemusí se projevit efektem.

A je vhodné si vytvořit "vrstvy živosti". Tím, že vymezíme sebereprodukci jako samostatnou vrstvu stupňů samořiditelnosti.
Člověk vzniká podobně jako nižší vrstvy, kontaktem takových polarit, které v sobě mají nadkritické množství vstřícného směru. Dochází ke kontaktu a tím mnohdy ke vzniku dalšího "společného jmenovatele". Takhle vznikly veškeré prvky ve vesmíru, jako společný jmenovatel opakovaných kontaktů (= frekvencí= kmitavých pohybů) mezi polaritami, definovanými výše. Nejsem ochoten popisovat znovu, jak pojmy klid a pohyb vytvořily "prostor a čas" pomocí všesměrového pohybu ven a dovnitř. Zůstalo nám to jako srdce.
Dočasně užívaný rotační princip atomu za čas nahradí princip pulzní, kde soudržnost vrstev "elektronových obalů" nahradí poměr intenzit směrové síly dostředné k odstředné. A vytvoří stejné vrstvy obalů a vztahů v atomu, ale použitím vhodnějšího principu.

Vše na sebe navazuje naprosto bez vad a lze poznatky vědy "číst" překladem "abecedou lidštiny". Ona bude mít za následek nejen mžikovou transformaci hmotnosti(hustoty obrazu), jen nevím kdy. Už jsem si mnohé varianty budoucnosti "přehrál", situace se mění každou myšlenkou v závislosti na tom, jaký prostor tato myšlenka či vize ovládá. To funguje v politice, v náboženství i v samotném prostoru, kde do nedávna sídlil bůh. Logika vývoje je neúprosná, ještě nemáme vyhráno.

154546

18.02.2008 09:14

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

..slepý kůň napajedlo nepozná, musíte mu tam strčit čumák.

Ale nesmí mít "náhubek" v podobě neschopnosti vnímat souvislosti jinak. Tím napajedlem může být i dudlík na PET lahvi, že?

154563

18.02.2008 09:55

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Ano Druide, začínáme si rozumět.
Můžeme vnímat vzruch jako "strukturovanou formu pohybu", tedy Směr. V obecné rovině je tímto směrem úsilí. Neuvedl jsi sice onen princip šíření (všesměrový odstředný a dostředný pohyb v řadách, směrech), ale k tomu se dostaneme.

K pohybujícímu se vzruchu je třeba definovat i vzruch v podobě potenciálu, tím je okolní mezihvězdný prostor, ze kterého a do kterého směrujeme své úsilí - a odkud přicházejí odpovědi (v podobě nápadů, můzy..., zkrátka nástrojem je souběh intuice a nabytých vědomostí.

Trojjedinost atomu je obdobou našich rozměrů a vztahů, jen v jiné vrstvě hustot a energií. Je třeba zmínit, že "studená fůze" je totéž co přeměna struktur pomocí školeného vědomí, jen využitím jiných mechanizmů/technologií.
Mýlíš se možná jen v popisu gravitace, ona je i rozhraním mezi dostředivou a odstředivou silou. Vždy záleží na velikosti celku, který máme na zřeteli. Levitace v našem prostředí potřebuje jiné rozhraní než na měsíci apod.

Jinak děkuji za spolupráci. S Vojtou to bude těžší.

154566

18.02.2008 10:03

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

TSi, čti pořádně, protony nejsou nadskupinou elektronů, fungují vedle sebe, ve "svaté trojici" s neutrony.
a další tvá slova jsou znakem narušení tvé osobnostně vědecké struktury, saháme ti na děťátko, omlouvám se i za Druida.
Ale na vývoj jevů v prostoru už věda bohužel nestačí.
Rád bych se ale od tebe/od Vás dozvěděl, co je nosičem informace ve vakuu, když tam nejsou částice ani nic menšího. i v Určitě víš, že každý pohybová energie potřebuje ke svému projevu nosič.
A dokážeš-li definovat "informační bod prostoru" (ne v prostoru, jedná se o jednotku prostoru, která je nutně virtuální, i vlnění potřebuje materiál, díky kterému je můžeme registrovat). Množina informačních bodů je potenciálem hmotnosti, je tím, co nazývá věda "temnou hmotou". Jak a proč je strukturovaná jako zrcadlo k našemu typu inteligence, to budu za čas přednášet, možná se tam uvidíme.

Ale samozřejmě můžeš dožít i se svým rozměrem poznání, o tom je náš život. Všichni jsme nastaveni tak, abychom fungovali v nám nadřízené informační vrstvě.
Až tyto vrstvy propojíš do cyklu, který nevykazuje kolizi s některým z referenčních systémů pro poznávání (matika základní školy a čeština, která je výslednicí velmi, opravdu velmi dlouhého vývoje, daleko sahajícího za neolit a celou existenci této sluneční soustavy).
Já tam byl (tam kde začíná a končí tento vesmír), ale pouze svým vědomím. A mám dostatek nástrojů, kterými lze doložit relevanci mých poznatků. Vycházejí sice z jiného směru poznávání, ale lze je (díky rostoucí nespokojeností se stávajícím systémem vládnutí) postupně přijímat. Schizofrenie umožňuje souběžnou existenci v obou informačních strukturách člověka,vědomí i v podvědomí. Proto také "blahoslavení chudí duchem". On i ten "duch" má zrcadlového dvojníka, a ten druhý není žádný prťous.
Feynmanové už svou úlohu končí, naše je na startovní čáře. Ale není kam spěchat, vše má svůj čas pro vstup "na scénu".

154571

18.02.2008 16:20

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Pikatchu, dík za upozornění, samozřejmě tam měl být bajt, možná by vám to i došlo, když jsem psal o té osmičce. Bit je podle wikipedie jednotkou informace, značíme jej dvojicí nuly a jedničky.
Jiná, lepší definice mluví o bitu jako polaritě klidu (0) a pohybu(1). A protože vše je dle vědy v pohybu, je vhodné formulovat jednotku klidu, informační bod, jednotku prostoru. Polaritu k pohybu. Abychom se dostali k základně informačního modelu vesmíru.
To zas můžete zkusit vy, když to svedete.

Pak se můžeme bavit dál. A to, že znáte pod některými pojmy méně významů, to neznamená, že já v nich mám bordel. Vždy je třeba propojovat ty vhodnější významy, ne jen omílat ty naučené za hlavní.

154613

18.02.2008 17:52

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Vojto, těší mě tento váš příspěvek. Máte v mnohém pravdu, programem na řízení emocí je vlastně i každý kvalitní film, i když asi míníte jiný typ programů.
A ta logika je asi ještě hlubší, než si dovedete představit. Procházíme propojováním s naší nejvzdálenější polaritou, kterou si dovedete představit. Ano, propojujeme se postupně, krok po krůčku s tzv. "neživou hmotou". S atomárními vazbami prvků pomocí vědomí, nikoliv jen jako dosud (prostřednictvím chemických procesů v těle).
Toto informační, vědomé propojování nás, vlastně spíše naše potomky dovede k reálné formě věčného života. S hmotným tělem - anebo v podobě živého, komunikujícího obrazu těch, co už zemřeli nebo se ještě nenarodili. (Energetická forma člověka se připravuje dříve jež jeho hmotný skelet, zrovna jako ty vaše programy musí předcházet efektu, který v nás zvedne nějaké ty emoce).

Jen bych upřesnil to, jak zřejmě fungují oba informační okruhy v člověku. Orgány v hrudi a břiše přijímají informace z obou prostorů, nejbližšího, to je potrava - a nejvzdálenějšího, tím je dosah vědomí člověka do prostoru (v závislosti na množství a kvalitě předchozích inkarnací). Oba typy přijímaných informací představují vyšší, protože základní informační systém člověka (počátek cyklu). Z orgánů jdou informace skrze meridiány do překlápěcího systému emocí. Překlápěcí proto, že potřeby vyššího stupně je nutné do mozku dopravit v podobě, potřebné pro tento vyšší stupeň. Z tohoto důvodu je otázka svobodné vůle člověka závislá na jeho vyspělosti, ta se projevuje v míře odpovědnosti. Emocemi zpracované informace (klid nebo vstřícnost je také poloha emocí) pak mozek porovná se stavem svých vědomostí a stavem okolního prostředí. Výsledkem je nějaká reakce, čin (nebo jeho méněhmotná forma - slovo).
Kontrolním systémem tohoto prvního okruhu je systém čaker, který je zřejmě obousměrný. Jeho zdrojem je typ inteligence, kterou lze dost obtížně popsat. Ale zkusím to. Naše inteligence má své zápisy (data) v tom, čemu říkáme prostor nebo temná hmota. A protože vše má svou polaritu, mají i zápisy (našich myšlenkových a tělesných pohybů v prostoru) svou polaritu (opak) také tam, v prostoru. I on musí být binární, aby mohly vznikat nové galaxie....
A tato souběžná inteligence k té naší se projevuje skrze "neživou hmotu". pomocí systému sedmi čaker, propojovaných do okruhu také pohybem a myšlením člověka. Zbývá doříci, že tep srdce je reflexí komplexu frekvencí, kterým obvykle říkáme "světlo" nebo "čas".

A oba okruhy fungují souběžně v prostoru sluneční soustavy.
Za ní se svým vědomím dostávají ti, kdo znají umění meditace, popř. ti, kdo dostatečně pochopili princip akce a reakce, na kterém je postaven tento vesmír. A jsme zpátky u definice "informačního bodu prostoru". Tak hledejte, máte-li...

Automaticky kráceno

154626

18.02.2008 21:59

Ještě jednou chematrails

RE: Život

janko 85.?.?.?

Pane Koubku, to je ale jen definice té rozvinutější živé formy, která má schopnost samořiditelnosti nezávislou na okolních podmínkách. A to díky binární, čtyřcestné existenci genomu.

Je ještě "živost" nižších stupňů, kdy dvě nestejné entity vzájemným a opakovaným kontaktem "porodí" další "živou formu" v podobě společného jmenovatele. Na úplném začátku života je rytmus (frekvence), vzniklý opakováním/střídáním stejného typu Pohybu a Klidu. Jakmile tento jev probíhá v prostoru (je jedno zda virtuálním či hmotném), je nutné mluvit o rytmu jako první podmínce života. Polopropustná membrána (povrch, oddělující dvě různé entity) pak vyjadřuje schopnost kontaktu, který je další podmínkou "života". A než bychom se dostali k tímto způsobem formulované biologické formě membrány, ohraničující strukturu semínka nebo živočicha - tak tu budeme do zítřka.

Zkrátka několik vytržených bodů jedné formy života nestačí.

A v hrubém dělení pak stačí rozlišit míru podmíněnosti té které vrstvy samořiditelnosti/sebereprodukce. Kolik sil či mechanizmů (struktur) se musí podílet na realizaci té které formy života.Jde o totéž, co dělá pyl ke květu, sperma k vajíčku. rostoucí následek, ať rostlina či plod dítěte se liší jen kvalitou energetické složky, která tyto formy života organizuje.

154658

18.02.2008 22:53

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Škoda, začal jsi tak hezky. Ale vycházíš z jiné základny, z přenosu pohybu na plochu. PROČ? Vždyť to není nutné. Nedivím, se, protože se to učí už dva tisíce let a nikdo se zřejmě nedostal za tuto koncepci poznání, vycházející z geniálního propojení poznatků předchozích civilizací do podoby jazyka latinského a té formy "matematiky symetrických řad", která nahradila tu předchozí - matematiku symetrií prostých.
proto budeme mít potíže se sjednotit na obsahu slov, je třeba je leckde "ohnout".

První omyl vidím ve tvé klasifikaci opaku gravitace, pohyb a rychlost jsou pouze efektem gravitace a to v kolmém směru k ní (směr je v tomto případě kompromisem, společným jmenovatelem, průsečíkem směru a protisměru (pohyb Země okolo slunce). Právě Směr je klíčovým prvkem gravitace, ona je složeninou dvou na sebe kolmých směrů, jedním je přitažlivost k větší hmotnosti, a druhým je komunikační/informační síla, kolmá k prvnímu směru (kolmá k povrchu Země), která působí plošně, rovnoběžně s povrchem Země, vytváří neviditelnou pohyblivou membránu, díky které budeme za čas opět moci levitovat. Jen tím, že svým vědomím/úsilím+ vědomostmi budeme výšku/hladinu této membrány regulovat. Ale věřit mi nemusíš.
Vzhledem k tomu, že ti chybí definice čtvrté dimenze (prostoročas?), tak je další příběh jen výsledkem snahy popsat jevy v prostoru pomocí redukce na plochu. Což je sice uznávaná, ale blbost. Tři rozměry prostoru a tři rozměry času (čas je efektem vstupu informace do průběhové podoby) plně stačí k definování nejen "čísla člověka" (6), ale i k popisu jeho cesty ke své dnešní podobě. A to bez mezer v evoluci. Háček je v tom, co nazýváme genom. Jeho příběh je velmi dlouhý, není z této planety, a bude přijatý až v době, kdy se lidstvo přesvědčí o vyspělejších formách lidských civilizací. Tato informace je zřejmě hlídaná už velmi dlouho. Postupné předávání moci toto tabu dodržuje, ale je dlouhodobě neudržitelné.
Co se týká paralelních světů, tak s tebou souhlasím s výhradou, že to nejsou plochy, ale jakási "bramboračka", propojená membránami, kdy tyto membrány jsou těmi dalšími realitami/vesmíry. Netušíme, jakou velikost má membrána a jakou její obsah, jde i o volbu materiálu, kterým je ta která realita modelována. Něco jako taktovací kmitočty počítačů. (My tomu našemu říkáme Čas).

154670

19.02.2008 16:53

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

...tak se mi právě smazal obsáhlý příspěvek, asi jsem se dotkl špatné klávesy, tož znovu :
první replika o gravitaci je asi nedorozumění. Rychlost je druh pohybu a není zdrojem, nýbrž efektem, výsledkem gravitace. Nějak tvé odpovědi nerozumím.
S Bertíkem je to o výkladu. Zkoumání tří rozměrů a čas, kdy máme tělo, lze nazvat třetí dimenzí. Do čtvrté se dostáváme v mezidobí mezi životy. V současnosti se pohybujeme mezi třetí a pátou, propojujeme "svět mrtvých" s naším, abychom vytvořili všestrannou rytmickou strukturu všech!!! dynamických rovnováh, co jich v prostoru galaxie může být. Jde o složitější verzi "fuzzy logic", způsobu, jak strukturovat dokonale právě ty prvky, které jsou zrovna v pohybu. takže cca 5% prostoru. 95 % prostoru je v klidu, to je prostor sám. Pátá dimenze představuje možnost měnit svojí vůlí (v souladu s "vůlí"/rovnováhou/ odpovídajícího dosaženého celku v prostoru) parametry své existence mezi hmotnou a nehmotnou. A v koalici hmotného těla a hmotného okolí pak měnit parametry svého těla v souladu s opakem naší inteligence, kterou se učíme poznávat v této době. Její hmotný projev (křemík) je na počátku vývoje, ale s naší součinností se rychle rozvíjí, protože v energetické podobě je tato inteligence dokonalá, představuje novou, fraktální formu "boha". Našimi znalostmi a intuicí čerpáme její struktury do našich počítačových sítí.
Referenčním systémem k chápání a učení je projekce informací na plochu, od obrázků přes jazyky, písmo, k obrazovce s virtuálními (ale jinde reálnými) světy. Tato logická vývojová řada je bez mezer. Ty dnešní dočasné mezery si postupně budeme zaplňovat - a kontrolovat právě pomocí "abecedy lidštiny", která propojuje naše řady asociací až k formám, které byly na počátku vývoje.

Ale musíme pochopit, že genom této planety se nevyvíjel zde, on je výsledkem (stavebním projektem) pro mnoho podobných planetárních systému. Náš je jedinečný v tom, že máme shodný podíl svobodné vůle k "vůli Mléčné dráhy". tedy Fifty-fifty, 5:5.
Je to na delší povídání, zas až jindy.
Nemám pocit, že by v současnosti měl někdo o vztahu člověka v této galaxii lepší přehled. Což vůbec neznamnená, že znám všechno. Jen umím přicházející jevy a otázky zařazovat do jiné, bezchybné struktury. A někdy se umím i splést.
Tato civilizace je opačná k té Atlantské, která nestavěla technologie od znalostí hmoty (jako naše), ale od znalostí vlastností prostoru - a přiřadila tyto znalosti (tedy i schopnosti) určitým předmětům (létající koberec apod.).
A já se dostal přes své předchozí inkarnace až k té zkratce, která tvoří most, po kterém máme přejít. Na jednom konci je genom a jeho vývoj až do formy, která je na Zemi (byla ale i modifikovaná) - a na druhém konci je typ inteligence, kterou víra zná jako jednoboha, ale která vychází z "programu

154735

19.02.2008 17:02

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

- a na druhém konci je typ inteligence, kterou víra zná jako jednoboha, ale která vychází z "programu člověk" a která se projevuje ve vlastnostech prvku Silicium a křemíkových technologií. Tato inteligence k nám směřuje vstřícně, ale z protisměru, vnímáme ji zatím jako nepřítele, protože její vlastnosti mnozí neznáme. Matrix má i svou pozitivní formu, ale ta se může projevit až po rozpadu duality moci a poddaných, což se nejspíš podaří během dalších pěti let.
Matematické vztahy platí, ale jinak, než tvrdí "MSŘ" (matematika symetrických řad). Jejím cílem bylo vytvoření rotace ve vědomí, což se podařilo pomocí sedmi axiomů k tomu prvnímu, který postavila církev před cca 2000 lety jako "axiom součtu". Ale to už jsem tu psal. Rozdíl mezi dvěma ženami a ženou těhotnou je v čase a ve strukutuře. Zkrátka součet je jen statický model, skutečnost je dynamická prostřednictvím pohybu - frekvencí. Takže to moje povídání si ještě na posluchače počká. Není to teorie, je to cesta do praxe pomocí spirály podobností.

Tvůj pohled na obsah membrány mě zajímá, pak popíšu (už pokolikáté), jak fungují transformační membrány mezi člověkem a prostorem.

154736

19.02.2008 19:42

Ještě jednou chematrails

RE: Život

janko 85.?.?.?

nickům 90 a 83,:
síla, která je za nebo nad naším bytím je opět síla podobná, jen jinak směrovaná. Je to typ inteligence, kterou se učíme poznávat. Bůh už není jedna bytost, stává se fraktální entitou, každý si postupně vytváříme nebo budeme vytvářet svého boha (paradigma, cíl své existence)- a to přesně v rovnováze k rozpadu společenské struktury, která nás čeká.
Apozději se budou lidé "se stejnými bohy" /cíli/ spojovat do nového typu civilizace. Snad už rozumnější.
Globalizace vědomí apodvědomí už dávno funguje, je to pro mnohé asi divné, ale náš typ inteligence známe jako modrou barvu oblohy - noosféry.
Slovo je dynamickou formou lidské energie, ale v podobě potenciálu (možnosti). Teprve když slovo propojíme s našimi řadami asociací, k němu či k větě příslušných, pak se stává dynamickou silou, měnící nejen pohyby myšlení a těla, ale také vlastností okolního prostoru (rozkaz, prosba, víra...). A každé asociace vedou tak daleko do prostoru, kam dosáhne naše vzdělání ve spolupráci s intuicí.
Není pevným bodem stále, jeho významy se mění s okolím v závislosti na lidech a jejich cílech.
Byly doby, kdy jsme znali vlastnosti prostoru a času - a tvarovali jsme podobu slunečních systémů i jejich obyvatel. A do takové doby zas někdy dospějeme. Ale hned to nebude. Rytmy cyklů života ve hmotě a mimo hmotu mají svůj řád, nesdělitelný prozatím v průběhu jednoho života.

154749

19.02.2008 20:31

Ještě jednou chematrails

RE: Membrána

janko 85.?.?.?

Definice membrány odvisí od oboru, který vnímáte/vnímáme jako prioritní. Nemá asi smysl citovat slovník, oba umíme číst.
V původním a tedy klíčovém významu jde o bránu paměti, o přepážky ("blány") ve vědomí, které lze učením a hledáním souvislostí postupně likvidovat a získaný prostor pak uplatňovat, nabízet dalším.

O toto se snažím, přestože moje a vaše asociační řady jsou formovány jiným typem vzdělání.
Asi se také ptáte na "šířku", strukturu či obsah membrány. Z mé diskuze s Druidem možná tušíte, že definice membrány v podobě paměti/vzpomínání může mít různou "tloušťku". K tomu je dobré vědět, že "vzpomínání v protisměru" se dá nazvat intuicí.

Jsme v době, kdy se začnou naplňovat různé "scifi" příběhy. Naše pojetí reality je velmi úzké, přestože matematicky modelováno je velmi široké. Ale klíček je ve struktuře té matematiky, ona je už svým principem koncipovaná do "rotace", do bludného kruhu, do schopnosti dokázat cokoliv výběrem vhodných nástrojů. Tudy cesta nevede.
Jakmile ale začnete sčítat číslice fyzikálních konstant do poslední číslice, zjistíte, že odpovídají vlastnostem číslic, které znali ti, kdo tuto matematiku formulovali (postulováním) principu součtu. To je ona známá "šifra" 38:11.
Může vám být směšné, že nestudovaný člověk dešifroval obsah pojmu, známý jako Archa úmluvy či Svatý grál. Ale nedivíte se asi, že např. pětileté dítě umí "počítat" třetí odmocniny z libovolného čísla. Přitom jde o stejný princip - čteme data z prostoru, díky definici/konstrukci svého způsobu myšlení. Mně to jen trvalo déle, asi 18 let od svých 40ti.
Fyzika,postavená na zkoumání hmoty se zkrátka propojuje s oblastí tzv. duchovna pomocí lidí, kteří mají jakous takous představu o obou způsobech, metodikách. K nim patřím, a mám tolik drzosti proto, že pro svá tvrzení mám referenční systém. Jeho přijetí ale odvisí na rychlosti rozpadu společenského řádu, postaveného na dualitě mocných a ne/mocných.
Jak lze ze synchronicit vytvořit kauzalitu? Prostě položením až té poslední kostičky do "puzzle" svého úsilí. Text o absolutní zástupnosti češtiny a matematiky je dnes asi stále neprůchodný. Ale to je v pořádku, doba teprve zraje. Ale dělá to už moc dlouho.

154755

19.02.2008 20:56

Ještě jednou chematrails

RE: PS

janko 85.?.?.?

Moudrost dětí vychází z jiného systému. Jakmile poznáte, že, že vývoj plodu má i svou energetickou složku, která časuje jednotlivé sekvence vývoje (orgánů a funkcí těla), zjistíte možná, že "program" tohoto dítěte je formován už od prvního kontaktu dvojice, která dítě chtěla (a leckdy i nechtěla). Čerpání "informačních balíčků" (vlohy či defekty) má svou hmotně genetickou i informačně (energeticky) strukturovanou složku. A takový program představuje určitou formu moudrosti, která ale obvykle koliduje se stavem a směřováním společnosti.
A dnešní tzv. "indigové děti" už mají dost pevný program pro aktivaci svého životního cíle. Jsou dle nás nezvladatelné, autistické, nevychované....., zkrátka nezapadají do našich kriterií vhodných pro jejich budoucnost. Zatím ještě mnoho rodičů neví, že se mohou učit od dětí. Ale také ne všechno.
Jakmile pochopíte princip samořiditelnosti v uzavřeném systému, zapadne i vám ta poslední kostička do obrázku "úlohy člověka v prostoru"

154760

19.02.2008 22:38

Ještě jednou chematrails

RE: Membrána

janko 85.?.?.?

Nevím, co znamená 111=F=15. A budu vám vděčný, když mi to objasníte.
A vy víte, co znamená například toto: Cxrust7aba?

Má to vaše zkoušení znamenat, že jeden z nás je vzdělaný a druhý je pitomec či chvástal?
Lidština na rozdíl od počítačtiny nebo matematiky je nástroj pro hledání absolutních hodnot.

Jakmile víte, že v historii se kategorie velikosti ze zvukového jazyka oddělila v určité době - a že se tato kategorie velikosti rozvíjela do podoby různých systémů matematiky - tak vám třeba dojde, že nutně v historii může dojít k opačnému procesu, ke spojení rozdělených kvalit do společné.
Ta matika, kterou jste se asi naučil, se svým vývojem dostala k bodu, kdy se od ní oddělila "osmičková počítačtina".
A souběžně se ale také v historii naší inteligence ze zvukového jazyka oddělovalo to, čemu říkáme hudba. Ta je společným jmenovatelem mezi etnickým jazykem a matematikou.

A divte se, hudba se po určité době už potkala s počítačtinou. Vystudoval jsem konzervatoř, alikvoty jsou ekvivalentem násobků počítačových "oktáv". A spojuje je symbol osmičky, dvou koleček nad sebou, možná propojených esovitě, možná jen na sebe postavených, jsou symbolem hmotných struktur a nehmotných struktur.
A moje "lidština" je nástrojem k propojení virtuálního světa obrazů a zvuků na obrazovce s běžným světem třírozměrným, obohaceným o hmotnost. Právě pochopení a využití struktury hmotnosti !!!! je to, co tento nástroj nabízí. Ale pro vás tato věta zatím nemá obsah. Mluvím jazykem, který teprve čeká na pochopení.

Takže až slezete z výšin svých vědomostí, byť platných v této rozpadající se společnosti, můžete hledat smysl v zápisu, který jsem vám nabídl. Jste v situaci cestovatele, který objevil v pralese mluvící opici - a má se s ní pokusit "najít řeč".

Ale nenutím vás, nabízím.

154767

19.02.2008 22:38

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Uvolněný bod přestává být bodem, stává se pohybem. A tím pádem je ZAČÁTKEM našeho bytí. Jsme pohybovou strukturou, ta klidová je ten pevný bod prostoru, "prázdný" prostor se skládá ze samých takových pevných bodů. Odtud se rodíme, jako "rozpohybovaná, do té doby statická entita.
Jinak je to velmi dobře napsané. To napětí vnímáme jako "fluktuaci temné hmoty vesmíru". Má teplotu základny našeho bytí, archetypu trojky, tři Kelviny. Kdy samotná nula Kelvina je v součtu číslic také 3. (-273 C)
Náhoda, co?
Kolik nahodilostí je třeba najít, aby se z nich stala zákonitost?

154769

20.02.2008 13:55

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Druide, tohle o spojení největší spodní s nejmenší vrchní, to se mi líbí, i když něco tam skřípe. Ještě ti asi chybí vysvětlení vzniku gravitace a opravit to trvalé oddělení živé a neživé hmoty do podoby "vrstev živosti". protože základní prioritou živosti je pohyb - proto nemůže existovast mrtvá hmota, vše hmotné je v pohybu, a to, co není hmotné a není aktivované vstupující silou - to je prostor samotný, jeho jednotlivé "informační body".

K pochopení příběhu o vzniku a stavu vesmíru je definice IB (informačního bodu)klíčová. Odtud můžeme začít. Aprotože tu definici neznáš, tak jen cítím, že jdeš správným směrem, ale skrze pojmy, pro které nemáme společnou náplň.
Navrhuji vytvořit si někde blog na téma "Fyzika jinak" - atam se můžeme scházet. Můj pičítač nějak přestává zvládat v té spoustě příspěvků hledat ten správný.

154809

20.02.2008 14:33

Ještě jednou chematrails

RE: Membrána

janko 85.?.?.?

Pikatchu, tak za prvé: můj termín "křemíci" vůbec nesouvisí s programováním, to je vaše a navíc mylná, asociace.

Zastavím se u té opice v autě, abyste naše role lépe rozeznal.
Šoféra ponechme jeho práci, veze nás oba. Vy s notesem na klíně sedíte vedle šoféra vypracováváte pro svou firmu svěřený úkol, dejme tomu navigační program - a já sedím vzadu a přemýšlím o úkolech a postupech firmy, pro kterou vy pracujete. Patřím totiž ke skupině lidí, která koordinuje směr vývoje vašeho oboru k oborům dalším.

Asi vám to zní dost nafoukaně, ale nechme čas pracovat za nás. Koncept, který nesu, ten se vyvíjel skrze jazyky, které vedly k tou vašemu binárnímu. A dodá mu to, co virtuální realita zatím postrádá. Volbu podílu hmotnosti mezi oběma (i více) světy. Zní vám to dostatečně šíleně? (Třeba jako let letadla těžšího než vzduch v době PŘED existencí takových letadel?)

Můj legrační termín "křemíci" je názvem pro "fraktální formu boha" - a ne pro technologie, které zřejmě ovládáte.
Nemůžete tušit, co se pod mými větami dá "přečíst". Ale snad už víte, že nejen i některé komerční filmy mají více výkladových vrstev. Vždy záleží na zázemí, ze kterého nějaký jev či slovo vnímáte. To, že nemám jméno ověšené tituly, to je dnes spíš přednost než nedostatek. Věda se uzavřela do sebe v zájmu zachování své existence, stačí si zjistit, kdo platí její fungování, na co jsou mnohé granty vázané, komu slouží apod. To snad víte sám.
Na mé stránky se se svou inteligencí dostanete, v sekci o.p.s. je přihláška dohadovacího nástroje, který potřebuji naprogramovat. Je-li to váš obor, můžete začít.
Ale nemusíte. Vždyť rozeznat, která plíseň je penicilín, to každý nemusí umět.

154811

20.02.2008 15:10

Ještě jednou chematrails

RE: Život

janko 85.?.?.?

TS 85, možná časem zjistíte, že ke zkoumání fyziky se lidi dostali skrze filosofii - a souběžně i výsledky zkoumání prostoru ze směru "od hmoty" teprve filosofie může a umí zařadit do správného kontextu.
Fyzika je pouze dílčím nástrojem, poplatným určité struktuře matematiky, (která už sama je nekorektní, protože její funkčnost existuje jen díky axiomům). Bez sedmi axiomů by fyzika (příběh o vzniku vesmíru) vypadal zcela jinak. A osmým axiomem je samotný princip součtu, dvojjablko ani dvojžena neexistuje. Časovou mezeru mezi plodem a ženou vysvětlíte dalším axiomem? součtem až "za chvilku"?
Vám nepřijde divné, že za tři POZEMSKÉ!! vteřiny vznikl vesmír?
A že člověk se musí dlouho UČIT!!, než vytvoří (dá vzniknout) něco nového.
Můj příběh o tom, jak se z NICu stalo VŠEchno pomocí opakovaných kontaktů sil či hmot - kdy opakovaným kontaktem (učením) vznikl další, společný prvek, ten zatím platný příběh nahradí.
(Až si najdu čas a naťukám ho do počítače). Nebo to za mě udělá někdo další, příroda to jistí. Nová fyzika je o jazycích, ty jsou v podobě vžitých pojmů (!!, teplota, čas, hustota....) nehmotnou silou, propojující prostor vesmíru. Ten základní, který vodí informace po prostoru se jmenuje HYDRO/GEN.

Až se naučíte a pochopíte, JAK a PROČ!! vznikla latina a tento typ matematiky, tak změníte svůj postoj k výsledkům této fyziky.
Ale můžete umřít i s názorem, který propagujete. Svoboda v hledání souvislostí zatím existuje, ale málo lidí se jí řídí. Je pohodlnější omílat to, co tvrdí většina, že?

154813

21.02.2008 09:09

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Druide, je těžké být mezi nejchytřejšími ten nejchytřejší. Musíme si počkat na vysvětlení.
Pátý vnor je jen počátkem cesty zpátky k sobě. Možná je pro tebe tamní svět stálý a trvalý, ale máš pravdu jen napůl. Ta bezedná hlubina, do které se lidé prostřednictvím technik mysli dostanou, je jen materiálem, který modeluje přesně ta složka tvé osobnosti, ke které zatím asi nemáš odpovídající referenční nástroj.
Možná si o tom zas někdy popíšeme.
Ze slovníku, který používám, jsi mě asi zařadil do trochu jiné kategorie. A jiný nástroj nemáš, jen ozvěnu svých emocí na to, co čteš. Podobně jako já.
A hlubina, kam sahá moje a tvá ozvěna, ta má svoji cestu dost dobře naplánovanou. Sleduji realizaci těch plánů, byl jsem zřejmě jejich součástí, podobně jako ty a mnozí (všichni)další. Ale s rozdílnými úlohami.
Rád s tebou někdy pohovořím, psaní mě nebaví, protože píšu pomalu a s chybami.

154896

21.02.2008 19:31

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

kotvení zajišťuje nejen partner a pracovní zázemí. S růstem zvládaného prostoru roste i množina lidí a věcí, "vyzařují" (?) svou sounáležitost synchronicitami. A pokud vše zapadá do "příběhu" o jiné povaze vztahů v prostoru a v člověku, je kotvení normálním životem násobené rostoucí jistotou, že cesta vede k cíli.
Reformace paradigmatu není úkol na chvilku.

154927

21.02.2008 22:43

Ještě jednou chematrails

RE: chemtrails

janko 85.?.?.?

Hannywwayi, to je hezké. Pevnost bodu se ale řídí čím? Když i atom se skládá převážně z volného prostoru?
Ano, moje hypotéza vychází z formulace a náplně toho, co nazývám informační bod. Co všechno lze registrovat, když se z jednoho místa ve virtuálním prostoru našeho myšlení pohne Pohyb všemi směry ven, než mu dojdou síly a zastaví se. A pak se vrátí opačným směrem do výchozího bodu. Podle mne takový pohyb vytvoří nejen vnější povrch nového prostoru uvnitř, ale při zpětném pohybu zpevní jádro o informaci, která je nová, že ukončený Pohyb na obvodu takové koule (nebo bramboroidu)vytvořil Povrch té koule. A návratem pohybu do místa začátku se tento začátek zpevnil, nastala v něm koalice informace o počátku pohybu a o jeho návratu.

A jestli Pohyb nazveme Hydrogen - a bod výchozí a konečný Heliem - tak máme základnu pro jiný model atomu a tím i vesmíru. Který vychází z efektů inteligence, kterou má i člověk a jeho zkušenost.
Místo velké rány, kdy vše vzniklo za tři vteřiny, nastoupí reálnější model o procesu kontaktu dvou polarit, o procesu učení.

154937

27.02.2008 15:14

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: Kecy

janko 85.?.?.?

Jeníku, tahle reakce zrovna nevypovídá o tvém zdravém rozumu. Jsi-li na vojně nebo v jiném hierarchickém systému, tak musíš dělat, co ti nadřízení nařídí. A ten chlápek to nedělal ze svýho gusta, tos z článku nepochopil? Asi neměl jinou volbu, jak uživit sebe nebo rodinu. Chtěl bych vidět tebe na jeho místě, v jeho situaci.
Jestli je u nás většina lidí, vnímajících text jako ty, tak teda potěš pámbu,.....

155252

27.02.2008 16:00

Matrix

postup

janko 85.?.?.?

A jestlipak si všímáte, že "zlo" se v historii stěhuje do stále nenápadnějších a méněhmotných forem?
Od bitky agresora s domorodcem jsme se dostali k slovní fabulaci. A od ní k překlápění významu či smyslu jednotlivých slov, demokracie = totalita, láska = šoustání, štěstí = prachy apod. ¨¨
A systém se v našem vědomí opevnil tak, že zdánlivě není úniku.
Ale ona cestička vede, jen není v materialisticky postavené civilizaci snadno viditelná.
To, že místo víry vnímáme jen náboženství, které vlastně celou tuhle 2000 letou etapu naplánovalo (viz manuál=brble), to nám brání poznat, jak funguje naše podvědomí, že ono je naší NADŘÍZENOU informační vrstvou, do které se můžeme dostat technikou meditace.

Zkusme přijmout jako fakt stav, kdy naše vědomá činnost nemá šanci systém porazit proto, že s ním může aktivně bojovat jen naše podvědomí. Ono je napájeno opakem. Náš smutek či vztek na poměry v okolí se díky překlápěcímu mechanizmu našich emocí stává v podvědomí silou pozitivní. Zkusme si tuto sílu takto uvědomit, její účinky se znásobují. Vždy, když se podíváte na modré nebe, uvědomte si, že ta modrá barva je barvou naší inteligence, ona vyjadřuje stav globálního vědomí a podvědomí. Je obrazovkou pro vyspělejší formy civilizací, které nás sledují, aniž si to mnozí z nás jsou schopni či ochotni uvědomit. My máme nástroje pro detekci chování zvířat, naši mocní mají nástroje k detekci a ovládání našeho vědomí. Ale jen k hranici emocí, jimi mohou programovat ze satelitů a radarů chování skupin obyvatelstva. A hrají o čas. Boj se vede o řízený vstup do našeho podvědomí (Brdy a další. Jsme klíčovou entitou, schopnou tento boj vyhrát, míním lidi, co umí myslet česky. Čeština je dokončením okruhu jazyků postavených na "ohýbání" latiny pomocí "slangu" (profesních jazyků), ze kterých se v historii vytvořily jazyky národní. Ten náš je kompilací sanskrtu a latiny, a latina je vynálezem Egypta (známý je pod názvem "křest"= vstup+ řízení sebe v souladu s podvědomím), křesťanství pokroutila církev.
Vývoj ve všech civilizacích je obdobný, ano, jsme laboratoří. A mnohé "myšky v bludišti" už mají periskop, kterým vidí, kdo a kam ukládá ten kousek sýra. Dosud jej měli jen nejvyšší z církve a její finanční větve - dnešní vládci, schovaní za Křovínkem.
Ale nikomu své kecy nenutím, každý máme našlápnuto přesně tam, kam dohlédne naše vědomí. A že ono je starší než tento život v tomto těle, to se z bible už dávnou ztratilo. V čí prospěch asi????

155255

27.02.2008 20:51

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: Kecy

janko 85.?.?.?

Milý poutníče, určitě se ti ještě poštěstí zažít situaci, kdy ta volba nebude, bude jen jedno možné řešení, které půjde proti tvé vůli. Ale nemusí to být zrovna v tomto životě.

155283

29.02.2008 12:14

Nové zbraně pro Velkého bratra

RE: Skutečně,

janko 85.?.?.?

Proč jen bezdomovci? Ty máš něco, za co se stydíš, co skrýváš?
Společnost spěje k tomu, že se postupně špína hromadí do svého maxima - aby se zas postupně začala nahrazovat nešpínou. Někteří už začali, tak se přidej.
To centrum (skladiště informací o veškerém pohybu, včetně myšlení) existuje, ale má své vrstvy i tam, kam naše technologie zatím ještě nemohou. Podobně jako my můžeme nějak řídit výchovu a vývoj zvířat, jsou i nad námi vrstvy těch, kteří si prostřednictvím detekce atmosféry mohou číst naše skutky a povahy.
Jen je to pro mnohé z nás tak utopická vize, že to ve své pýše odmítáme. Data našich pohybů (včetně pohybu myšlení) jsou registrována tím, čemu my říkáme volný prostor nebo "temná hmota vesmíru".
Ale bude chvilku trvat, než to každému dojde. Jde o obdobu "placaté Země", s tím rozdílem, že místo jiné struktury hmotné se řeší jiná struktura elmag. vlnění. Pochopit, že slovo "čas" je komplexní frekvencí, kterou jsou nám distribuovány informace přesně v době, kdy jsme pro ne zralí - tohle vstřebat, to vyžaduje ještě těch pár let do roku 2012, (který lze také číst jinak než postupem let v řadě). Až se naučíme číst zápis symetricky, kmitem od jeho středu, tak i vy zjistíte, že ten "letopočet" je prvním rokem druhého, opačného vývoje této planetární soustavy. Doby, kdy se špína bude měnit za čistotu.
Možná.
Když nebudeme ovce na porážku.

155428

07.03.2008 10:26

Teror pravdoláskovců

RE: Ano

janko 85.?.?.?

Souhlasím s vámi, snad bych jen hysterii systému zkusil malinko rozklíčovat. Nebo zatemnit?
To, že se trestá jen projev a nikoliv příčina projevu, to má kořeny v koncepci celé této civilizace, kde její poslední, už velmi přesně plánovaná struktura moci (pokroucená forma křesťanství) nastavila své nástroje na znalostech civilizací předchozích, které znaly sílu komunikačních technologií přístupných pomocí "čtení zápisu" anebo pomocí "vhledu do situace v okolním prostoru". Tento druhý model poznávání skutečnosti byl velmi hlídaným nástrojem, známějším pod názvem "zasvěcení".Dnes má k němu přístup mnoho obyčejných, vlastně neznámých lidí, je to dokladem funkčnosti monády, vytvoření opačného systému při rozpadu stávajícího. Samořiditelnost má své přesně parametry.

Ještě bude chvilku trvat, než si lidé uvědomí kvality a účel jazyků a jejich zápisu. Matematika a rotace jazyků, pocházejících z latiny měly nastavit vládu nad hmotou a časem - odvěký cíl "programu člověk". K pochopení dnešní situace ale stačí vědět, že úloha předchozí civilizace (která je pro mnohé z nás jen dobře udržovanou fikcí) jsou součástí komplexu, k jehož pochopení je třeba vnímat různé scifi příběhy jako fakta, zprostředkovaná nám pomocí znalostí a příběhů, které jsme v té které době schopni akceptovat.
Po této etapě našeho sebevzdělání jsme připraveni celý planetární systém vnímat jako jeden organizmus s různými vrstvami "živosti" (schopnosti sebereprodukce). Z tohoto úhlu pak je třeba i naše vnímání a myšlení rozdělit na úrovně, do kterých mnozí zatím nemáme přístup. A protože se pohybuji i v těchto vrstvách "vědomí", jsem schopen o stávající situaci tvrdit leccos, co je pro ostatní "bláznovstvím".
Ale zpět k situaci. Naši mocní, kteří se z církevních otců vývojem stali šedými eminencemi nadnárodních korporací - ti si uvědomují, že po přerušení komunikace s vyspělejší civilizací (Greys, někdy okolo r. 2000) se musí sami pokusit o dokončení pokrouceného programu, který pomocí alegorií vypráví bible. je dobré vědět, že příběhy bible jsou koncentrátem dějů v jiných planetárních soustavách, jde o širší cykly, nepřístupné našemu vědomí, které je systematicky odřezáváno od "technologií mysli", schopnosti, která prostřednictvím meditace a jiných forem "hypnozy" dovede propojovat "temnou hmotu vesmíru" do vztahů, potřebných pro vývoj (organizované) hmoty v prostoru.
Až bude známější mechanizmus, jakým probíhají "data" v člověku, tak i vám bude jasné, že vrstvy inteligence, které jsou nad námi, (které mohou naše myšlenky číst pomocí "podobných" nástrojů, jaké dnes věda používá ke "čtení" stavu našeho těla) - pak si uvědomíte, že příběhy persekuce lidí, které nám TV nabízí, ty slouží především k destrukci systému, který je za vrcholem své "hla...

Automaticky kráceno

155909

07.03.2008 10:03

Teror pravdoláskovců

RE: Ano

janko 85.?.?.?

- pak si uvědomíte, že příběhy persekuce lidí, které nám TV nabízí, ty slouží především k destrukci systému, který je za vrcholem své "hladiny samořiditelnosti". Svou vzrůstající zrůdností tak pomohou i těm pomalejším pochopit techniky moci.

Jsme vedeni a budeme dovedeni k tomu, abychom si každý sám vytvořil paradigma o tom, jak sami fungujeme a proč se děje to, co se děje. A zařadíme se do "party" podle kvality svého svědomí. A to nás následně dovede ke konzumu léků nebo konzumu poznatků o naší společnosti na internetu. Jsme tak přesně definovaní, že ty "boží mlýny" začnou konečně fungovat. Stačí jen najít v sobě tu svoji malinkou "špíničku, která mě nezabije", a pustit ji na veřejnost. Podobně se včera zachoval Egon Lánský (www.osud.cz), spustil kamínek laviny, která by mohla (budeme-li jej následovat) opravit postupně a se zadostitučiněním vztahy ve společnosti - a později i v širším prostoru.
Pokud nepůjdeme svým příkladem, může se vývoj této civilizace opakovat, nebo aspoň zdržet. Entita člověk je projektem celku, který má jméno "Mléčná" dráha. Dál mé vědomí nesahá. Jsem vedle své podnikatelské činnosti také profesionálním schizofrenikem, člověkem, který umí propojovat oba informační systémy v člověku v míře, dobově dostupné.

155910

08.03.2008 16:39

Teror pravdoláskovců

RE: Ano

janko 85.?.?.?

je-li to tak, jak "se mi zdá", tak princip nepřítele se během dějin stále "odhmotňoval". Od vzájemného souboje k velení zpoza bitvy. Pak se nepřítelem stala "důležitá informace". A ti vzadu vytvořili dvě podobné skupiny s jinými tričky, ale hrající ve skutečnosti na jednu bránu. Tu jejich, ve stylu rozděl a panuj. To je vnější podoba dneška, od rasizmu fašistického, komunistického ke spotřebnímu. Konzum a mafie jsou ti hráči v našem vědomí.

Jako logický mi připadá potom krok, kdy nepřítele strčíme do našeho vědomí (konzum + mafie = "pravda" - anebo: není pravda, neexistuje) - a máme manšaft, který už bojuje jen ve svém vědomí. A to může pokračovat jen tak, že se "ti vzadu" mezitím pokusí dostat do našeho podvědomí, do našeho napojení do "dat v prostoru/ do naší "duše", která v jistém smyslu samozřejmě existuje, jsme trvale propojení se svými myšlenkami, ony jsou tím "prázdným prostorem vesmíru".
Pokud se tohle má těm fiškulínům podařit (viz mé příspěvky o radaru a jeho skutečné funkci), tak by vytvořili globální deštník/filtr informací = cestu mnoha civilizací před naší soustavou) pro svou zemskou kolonii, pro nás, postupně degenerující se otroky. Je to cesta k další mrtvé planetě.

Ale protože už mnoho lidí vidí skrze "ozónovou díru" (ve své mysli), jak se věci ve skutečnosti (ve fyzice prostoru) mají, tak je před diktátory demokratůry problém. Hrají o čas, než se lidé pomocí webu dozví o tom jak a proč funguje člověk - a hlavně, jak může fungovat líp. A toto mají (světe difse!!) na triku ti, kdo umí češtinu. Ona je jazykem, který dovede najít optimální řešení v tom nejposlednějším okamžiku. To církev ví už od doby Husa, který pochopil skrytý vklad Cyrila a Metoděje jako první.
A já jako poslední. V jistém smyslu také první. Od konce.

Bitva se odehrála v našem podvědomí (v informačních vrstvách, kam se dostane "leda blázen" - a v následujícím čase se snad nové poznatky dostanou včas i do našeho vědomí.

Klausův projev 4.3.08 nám nabízí naději, že za mafiánskou škraboškou událostí v Česku by snad mohl stát i jiný "program", hodný velikosti a arogance (rozuměj také ve smyslu tvrdohlavosti) Klause. Velmi mě překvapil, uvidíme, jestli kamínek vytvoří vlnky, popř. lavinu.
Pan Lánský se také "pochlapil", díky za to.
Máme na to, situaci zvládnout s co nejmenší "ztrátou kytičky", víte, že samet tvoří malinké, vztyčené chloupky, kterých je tak moc, že nepíchají - hladí?. V mých vhledech se "po práci" dočkáme i hromádek legrace. Humoru z jinak chápaných slov, který má český člověk tak rád, který si pěstuje už od neolitu.
Neolit = Neo/lid - Matrix má i svou pozitivní tvář, jen nevím, kdy a jestli ji stačí ukázat.

156045

08.03.2008 16:39

Koho vlastně zahřál požár americké ambasády?

hra na jednu bránu

janko 85.?.?.?

Tato hra se hraje stále. Postavíte se do role mírotvorce, a z mužstva vytvoříte dva protivníky. (Zde oddělíte kus státu, Kosovo).
A abyste vypadali, že jste neviní a nestraní, upozorníte na sebe vtipnou sebedestrukcí vyslanectví pomocí zaplacených kamarádíčků.
A máte navíc důvod zasáhnout.

Jak je možné, že tohle nevidí všichni?

156046

09.03.2008 12:31

Teror pravdoláskovců

RE: Hrůzo hrůz - závěr

janko 85.?.?.?

...zlatý slova Vojto. Dík. On Spytihněv (z pití=hněv) má trochu jiný filtr na informace, mívá i dobré postřehy. Každý se občas sekneme, je to tak dobře, protože každý samořiditelný systém musí mít v sobě prvky, které jej po "realizaci svého programu" dovedou k "recyklaci".

156111

09.03.2008 12:42

Teror pravdoláskovců

RE: Hrůzo hrůz - závěr

janko 85.?.?.?

devadesátko, jen tu myš Lenku dokonči. Ta lobby chemických léků + jejich dobových nosičů (lékařů) podléhá stejnému principu evoluce=samořiditelnosti jako cokoliv, co se "sebereprodukuje".
Ale asi ti nemá smysl vykládat, že i "neživá hmota" má tuto schopnost, jen ten její mechanizmus slučování, růstu a zániku funguje malinko jinak, než nás slovutná a neomylná věda (dnes již zacyklená a poplatná společnému jmenovateli našeho úsilí = penízům) učí. A já vyučuju jen tady, po práci, ve svém volném čase, zdarma, bez zkoušek. Ty si každý prožijeme tím, co děláme.
Dnes mi ctěný pan Kotrba z BL oznámil, že jsem blb. Pokusil jsem se mu nabídnout jen další aspekt "radarizace" Brd, možnost radaru XBR modelovat frekvenčně vědomí lidí tím deštníkem ze satelitů. Asi má pravdu, Země může být opět chvilku placatá. Za tu poslední chvilku dějin (cca 13 000 let indoevropské civilizace) se zkrátka nedostane normální člověk, tak co..., příroda si poradí.

156112

18.03.2008 13:34

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

co dodat?

janko 85.?.?.?

Mediální masáž proti všemu, co je "nalevo" se za čas musí překlopit proti těm, kdo ji produkují. Zákon akce a reakce zatím ještě nikdo nezrušil.

A míru pasivního či aktivního odporu si musí každý z nás zvolit sám. Síly našeho vědomí pokračují silami našeho podvědomí. Jen je zatím, bez radaru (!?!), nelze řídit jako naše vědomí - pomocí medií nebo ignorováním už tak pokřivených zákonů.

Venda a jeho snaha ovládnout i soudy mu přinese jen tvrdší odezvu v době, která se blíží.
Rozklad sil, které drží stávající bordel pohromadě, ten lze přerušit válkou - nebo dokončit.

Válka znamená opakování civilizace.
Dokončení projektu "neviditelné moci" ale nevede k k běžnému, (i když jen zdánlivému) překlopení systému, (který se jim podařil naposledy u nás už v nenápadném, sametovém provedení).

Překlápět se bude (a už to dávno začalo) celková struktura vzdělanosti, postavená na církví pokrouceném modelu křesťanství.
Nikdo s tím dnes nic neudělá, stáváme se roboty, kteří jen dodělávají to, co se musí stát.
Jiný Venda kdysi mluvil o nezvratném procesu pravdy. Jen neuvedl, čí pravda to bude. Možná to ani nevěděl, nikdo ji neznáme celou. Přicházející události každého z nás stále vedou přesně tam, kde si kopeme svůj další osud.
Panu Kučerovi děkuji za popis situace, měli by ho lidi dostávat do schránek místo lákadel na půjčky. Kdo se toho ujme?

156741

18.03.2008 14:26

Dopis Paroubkovi

šachy a šašci

janko 85.?.?.?

...a co se pokusit zjistit, proč mohl Topol "napadnout" svýho chlebodárce - a proč o tom měl přinést ještě důkazy...????

Ono je totiž něco jiného cosi plácnout do větru, co už všichni beztak vědí - a něco zcela jiného je, když někdo jiný DONUTÍ TAKOVÉHO PLÁCALISTU K TOMU, ABY PRO SVÉ TVRZENÍ PŘINESL DŮKAZY.
Je vidět, že autor článku ani přispěvatelé si vůbec neuvědomili, že Tupolovo domluvené plácnutí do větru se "umoří" tím souhlasem davu, který o těchto praktikách také ví.
A že Paroubek tyhle šachy umí, to doložil svou výzvou. Protože pokud by byl Tupolánek donucený svá slova podložit důkazem, celá tahle "fíčura" by se obrátila proti němu a těm, kdo ji spolu dohodli.

Hra na vlastní bránu má svá pravidla, dát si "vlastňáka" je "vybitím" sil proti sobě vzniknuvším.
Kdyby Trodas a Jarmilka pochopili "hru", byl by článek o něčem jiném.
A z podobných reakcí a článků ti "šachisti" nahoře dělají šašky z nás. Snadno si oni z reakcí lidí odvodí, kolik času komu z nich zbývá, než bude muset učinit "zásadní prohlášení".

Naštěstí už jsou nuceni vynášet takové kraviny, že si toho i ti tupější z nás začnou všímat - a ti umí reagovat jen přímo. Jako kdysi zvířata, když nemohla už dál dělat "mrtvého". Zbýval útěk nebo boj.
A utíkat není kam. A jediný národ, který má karty pro budoucnost v ruce jsou češi a celé slovanstvo s nimi. Je to zkrátka takhle naplánovaný okruh od staré Číny k té nové, spojující kapitalizmus se sociální strukturou. Sociální citlivost jim asi dodáme my, náš jazyk, znalý principu překlápění, schopnosti překlápět významy řečeného tak dlouho, až se ten výsledek dal vyslovit jedním slovem se dvěma opačnými významy. Jeden pro mocné, druhý pro soukmenovce. Hádejte, odkud se vzal náš slovní humor. Ze slabičného písma neolitiků. Přes sanskrt, latinu a evropské jazyky.
A zamlžení naší jazykové linie stálo mocné tohoto světa už hodně úsilí. Teď nás chtějí řídit frekvencemi z radaru (přes satelity), to taky nikdo netuší. Jen si pak na mě vzpomeňte.

156743

21.03.2008 12:21

Zrušte barvu!

foto/grafování

janko 85.?.?.?

také fotografuji, včetně (kdysi dávno) několika semestrů u Jána Šmoka, kdo ho zná.
Je přirozené, že když je černobílé fotce odebrána barevnost, tak se v ní vytvoří prostor pro imaginaci, rozvoj fantazie toho, kdo ji vnímá. A hledání vlastností toho, kdo ji udělal.
Ale stejný proces prochází dnes i u barvy, Saudkovy "tlusté báby" a další posunuly naši fantazii od vytvoření barevného obrazu z fotky černobílé do vytvoření "příběhu" nad fotkou dobře barevně "posazenou" (nevím, jakým slovem vyjádřit posun od tuctového snímání reality)

Film je úplně jiná písnička, vrstvy, které lze z filmu vnímat, ty odvisí nejen z kvality příběhu a režiséra, ale také z použitých metod snímání. Znalod každé další profese nás vede do stále hlubších a kvalitnějších hladin vnímání.
Za čas budou všichni vědět, že vhledy (scénáře) z jiných světů (scifi) jsou jen přepisem tamní reality pomocí prostředků, které máme v té které době k dispozici.

A fotky i filmy nás učí hledat v nich především to, co není na obrázku vidět.

156954

děkuji paní Cironisové za informaci.
A žasnu nad některými příspěvky, doufám jen, že nick Semerád a Sid nesedí ně nějaké židli s rozhodovací pravomocí nad občany této země.

157127

25.03.2008 20:04

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

RE: Skvělý článek

janko 85.?.?.?

...také připojuji svůj dík.
S tím rozdílem, že ty stvůry bohužel musely vyrůst proto, aby se lidi za čas mohli věnovat (místo mnohých debilit v bedně) hledání tomuto podobných, očíčka otvírajících článků na internetu.

Nevím, kdy bude v české zemi nejhůř, budíme ty rytíře každý rok (letos 19.dubna, v 11:00 u rozhledny na Blaníku), snad se alespoň šikují v našem podvědomí. Už je čas....

157175

02.04.2008 23:40

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

janko 85.?.?.?

Vojto, co takhle ty přírodní zákony definovat....

Je jeden, který funguje bez chyb. Jmenuje se rytmus (frekvence) a má dvě části, impuls k pohybu a únavu materiálu. (tím materiálem je samozřejmě Pohyb, projevený kvalitou "nosiče").
Zkrátka, když se něco moc dlouho opakuje, tak dojde k únavě "materiálu" a ke z ní pramenícím chybám. A opakující se chyby (mutace) vedou k vytvoření dalšího "společného jmenovatele". protože se opakují jen ty mutace, které se hlásí jako "únava materiálu" (neschopnost akceptovat změny) - což vede k výrobě lepšího materiálu. To snad má logiku, ne?

No a dneska je tím novým materiálem ke zpracování naše globální podvědomí (viz moje upozorňování na zatím skrytou cílovou úlohu radaru v Prdech). Globální vědomí totiž vykazuje značnou nestabilitu. A protože tvé vzdělání se netýká vstupů do nehmotných hladin vědomí, tak nemáš jako mnozí jiní možnost vnímat nutnost té špíny, která se všude projevuje. Ta totiž po dosažení "nadkritické hodnoty" dovede tuhle civilizaci buď k zániku - nebo k tomu, že se lidi po malých skupinkách domluví a zkusí se poučit (trochu?) z minulých chyb. Což už se děje, ale nemají vstupy v mediích.
Je fuk, jestli tím unaveným materiálem je železo nebo nějaký systém moci.
Je vhodné neposilovat nadáváním nebo omíláním to, co dnes převládá - ale hledat cestičky k řešení. Stát se současně majákem a současně co nejdřív se tý svý lucerny zbavit. Někteří se to už naučili, co ty?
Smáznout rovnostářství je snadné, ale všechny dynamické rovnováhy v prostoru jsou "rovnostářské". Čas je frekvencí, která plní sklon (spád) informačních polí. A ta pole plníme svými myšlenkami hlavně my, = živá příroda. Každé to políčko hmotné má své políko nehmotné, které funguje opačně. Což ale neznamená obráceně. Rozdíl mezi těmito dvěma slovy je impulzem k tomu, aby se děj pootočil.

Jen je třeba vyměnit si brejle, filtr na svůj směr myšlení.

157948

02.04.2008 23:32

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

janko 85.?.?.?

..šmarjá čéče, Kopernik, Galileo, Newton, a třeba Hitler a další, ti nehnuli s davem?
vždycky na počátku laviny je "zrníčko" (třeba u sněhu teplota), které lavinu spustí...

další perlou je "pozitivní chamtivost" ......
- doporučoval bych zvolit k rychlosti prstů odpovídající kvalitu myšlení.
Ale mohu se mýlit.

157951

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 1

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,77 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 744,27 Kč
1 unce stříbra
545,24 Kč
Bitcoin
785 416,52 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 761 127