Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané janko

Nalezeno 1803 příspěveků, 22 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.10.2012 22:54

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

diskuze

janko 85.?.?.?

Po přečtení téhle diskuze jsem velmi smutný, včetně rozčarování z článku pana Krále. Moudrošťák se taky nevyznamenal.

Sledovat vývoj ve vlastní zemi je vždycky složitější, je zde větší emoční vázanost ke dřívějším zkušenostem.
Ale dám jeden historický příklad: Německo mělo svého Hitlera + všechno to, co v "jeho" režii provedlo.
A hle - dneska je tahounem Evropy. Včetně návrhu jak dál (viz projekt "Základní příjem")

U nás byl jeden z nejzáludnějších, nejsvinštějších komunistických režimů. Protože naše povaha je trénovaná tisíciletími na "přežití za KAŽDOU cenu, kde rektální alpinizmus patří k základnímu vzdělání.
A proto vnímám, že přestavba rozbitého Německa na prosperující zemi může mít obdobu v přeměně nemorálního, prohnilého a "vychcaného Česka" na zemi, která přinese klid a rozum do Evropy. Máme na to, po rozpadu Rakouska - to byla rozcvička.

Máme smůlu v tom, že neexistuje obdoba "jednookého mezi slepými" také v prostředí "všech nejchytřejších".
Proto "se" čekalo, až se mezi sebou vymlátí ta sebranka, co od původních komoušů včas přeskočila (svými připravenýcmi "kádry") do různých OF, ODS a ČSSsss.....
A komunisty, které si minulá parta ponechala - ty používala pro roli fackovacího panáka na jedné straně - ale i jako "zadní vrátka" pro případ, že by všechno nešlo podle dlouhodobého plánu těch, co éru "raného socializmu" realizovali jako model pro NWO.

A po těchto volbách se ukáže, jestli ti, co u KSČ(M) zůstali - zjistili včas, že stejným stylem to dál už fungovat nebude - a půjdou po krku svým překabátěncům. Anebo v KSČM vyhraje parta tupějších, která spoléhá na to, že systém, tlačený skomírající silou peněz přeci dosáhne na cíl - na nenápadné ovládání populace "duchovními principy" modelu New Age.

Myslím, že české mozky přijdou na to, jaké krmení dát "vlkům i kozám". Místo velkého třesku bude asi stačit "malý pšouk".
Babiš a jeho parta buduje buňky/regionální kanceláře, které mají šanci i "firemní" tah na bránu.

Každá velká změna ve společnosti vychází vždy od jednoho člověka. Firma/stát je jejich i mým cílem. Babiš má zázemí, a "moje" nástroje na řízení komunikace, referend i voleb visí na mých stránkách komukoliv k dispozici. I komunistům. Ať ukážou, jestli se člověk může změnit. Já vím, že to jde, většinou po nějakém šoku.
Negativní manipulaci (= pád dvojčat 9/11 a pohádka o muslimech) může nahradit manipulace pozitivní - milé překvapení.

277228

15.10.2012 23:10

Volby

RE: ale -

janko 85.?.?.?

..ale Timure, některé zvíře sedí v koutě včas a hraje "mrtvého brouka" - anebo číhá na kořist.
Jsme v situaci, že zatím neznáme povahu toho brouka (KČSM), jestli se tam jen schovává - anebo vyčkává - když má "krytá záda" dlouhodobým odmítáním své účasti ze strany vládnoucích "vlků".

277229

16.10.2012 10:20

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE: diskuze

janko 85.?.?.?

..Slaku, psal jsem vám obsáhlejší vysvětlení, proč dnešní stav společnosti bude mít s největší pravděpodobností zcela jiný průběh než kdy v minulosti - ale něco jsem blbě stiskl na klávesnici a příspěvek zmizel. Nemám sílu reagovat znovu, vaše omezené vnímání souvislostí mi za to zkrátka nestojí, omlouvám se.
...není zkratka firma jako firma..., a něco si přečtěte o fraktálech a dynamice rovnováhy v prostředí "plovoucí logiky" (takové, která MUSÍ reagovat jen s omezeným objemem informací)...

277263

19.10.2012 12:20

Celosvětová drogová mafie a banky (I. díl)

RE: To sú prachy!

janko 85.?.?.?

...naštěstí příroda funguje v polaritách. Zrcadlově k růstu a soustřeďování moci skrze virtualizaci (znehodnocování) hodnoty peněz - se v téže virtuální (myšlenkové) sféře vytváří nástroje a cíle pro opačný, tedy na vzájemné vstřícnosti postavený systém.

Mini skupinky lidí budoucí fraktální společnosti se rozvinou jen do takové velikosti, kterou podmíní jejich zájmová oblast a potenciál (připravenost) lidí, kteří ve skupince (fraktálu) jsou. Vrstvy další, vzniklé sdružováním podobných nižších fraktálů budou mít díky nástrojům komunikace (Karaodyn) vždy jen takovou velikost, která se vejde do "proměnlivého okraje fraktálu". Velikost každého fraktálu je dána jeho jádrem, od osoby, rodiny přes obory podnikání, obecně společenské problematiky (politiky) až k hledání kořenů a cílů pro lidstvo (formování paradigmatu).

Ano, vstupujeme do finále světa, podřízeného financím - a současně nacházíme (jen někteří?) staré platidlo, vrstvy důvěryhodnosti.
...proto asi musíme počkat na nové komunální a další volby, kterým by ale měly předcházet volby rodinné (vyčištění vztahů) a volby osobní (najít smysl svého života tím, že si zvolím cíl a cestu k němu).
..do této poslední volby dojde každý v jiné době, proto i ty další komunální volby budou ještě nějakou dobu poplatné nedořešeným vztahům v rodinách a v osobním životě - tedy méně kvalitní.

Snaha udržet stávající systém, kdy zlo je rychlejší než dobro - je marná - a začít musí fakt každý od sebe, začít hledat na síti, čím by vyplnil svůj popř. rodinný, firemní a společenský život. To bude "chvilku" trvat. Jádrem libovolného fraktálu je člověk + jeho volitelná šíře zájmů. A lidská schopnost hledat a sdílet podobnosti.

277482

24.10.2012 15:48

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

janko 85.?.?.?

jo, volby, to už tu bylo mnohokrát. Paní Jarmila Kubátová přišla s verzí "voleb přes poštu" - vynikající nápad, ale nedořešený technicky.
O to dořešení technické (kontrola evidence hlasu v reálném čase i zpětně!) a účetní jsem se pokusil já tady:
http://www.nejsmeovce.cz/books/view/3 , ale stále chybí nějaká obec (nebo větší firma), která systém odzkouší a pošle do světa...

277739

30.10.2012 08:33

Ropa, uran, apokalypsa

řízení chaosem

janko 85.?.?.?

obsahuje velké riziko = překlopení řízeného na řídícího.
Řízení chaosem je podmíněné hladinou kontroly všech součástí, řízených pomocí chaosu. Každý chaos má nad sebou hladinu, společného jmenovatele, kterým lze chaos udržovat.

Zároveň objem protichůdných informací, díky kterému lze chaos vytvářet, má i opačný efekt - nutnost v "jednotkách chaosu" (= v každém člověku)si vybrat z informací ty, které pak vedou k vytváření skupinek lidí a projektů, které projdou vrstvou, která chaos řídí - a pokládají základy k řádu opačnému. Takovému, který místo dělení (vytváření chaosu) používá spojování.
Každý rozpadající se barák musíme rozebrat (zchaotizovat) až do stavu, od kterého lze stavět nový. Atomizace sil člověka došla do stavu, kdy většina lidí jen aplikuje (opakuje) to, co je společnost naučila - a vnímá potřebu velké změny ve vnímání souvislostí.
Končí období, kdy tajemství (některá klíčová informace) bylo nástrojem pro řízení těch, kdo ji neměli. Jiný pohled na fyziku v prostoru se mění vždy, když doba dozraje. Kopernik, Galileo,... Newton, Maxwell... - ale už ne Einstein a jeho následníci. Bertík byl vybrán k vytváření zmatku v pojmech těmi, kdo už tehdy znali strukturu prostoru, ale potřebovali ji utajit. Nebylo a není v jejich zájmu ničit entitu "všeřídícího boha". Proto vytvořili proces, kterým virtualizovali hodnotu peněz, peníze jsou jejich bohem, kterého sami řídí.
Ale jak tvrdím - řízení chaosu má svá pravidla a rizika. Nepočítali ve svých plánech se dvěma faktory - internetem a tím, co Bertík nevědomky otevřel - bránu fantazie. Ona je prostorem skutečným, naše vědomí informace z "prostoru=fantazie" vnímá a podle dobových možností je zobrazuje ve "scifi" příbězích a seriálech.
Je už zřejmě dost lidí, kteří vnímají synchronicity mezi různými přírodními katastrofami a ne/lidskou činností těch, kdo si hrají na bohy pomocí peněz. Je na čase se vrátit k Teslovi, k tomu, co dělá nadace Keshe - a k nástrojům vycházejícím z projektu KARAODYN, jehož aplikace za čas každému umožní porovnat své možnosti s těmi, kdo mají jiné informace.

278115

22.11.2012 21:22

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

janko 85.?.?.?

Jarmilko, mrzí mě, že se mýlíte ve svém pohledu na historii židovstva. Snad se někdy sejdeme a povíme si jinou, která lépe odpovídá realitě dnešních dnů.
Beru to sice "zgruntu", ale jinak historii ani brát nejde, aby zapadlo těch několik málo velkých událostí, které naše sluneční soustava zažila, musíme se vrátit daleko před Atlantidu....
http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/21

Muslimové vytvořili jen zrcadlo ke křesťanství, postavili život po smrti nad ten, který se projevil v "honbě za zlatým teletem". Je toho víc, co si budeme o historii opravovat.

279486

22.11.2012 21:40

Rukojmí glorioly holokaustu

Dvojitý agent Obama

janko 85.?.?.?

Kdo studoval Protokoly sionských mudrců, ten ví o úloze "Černého krále", který měl dokončit projekt pro dva tisíce let, postavený na vnitřním vztahu trojice jazyků (hebrejština, latina a matematika desítkové/oktávové/ soustavy).
Klíčovou se stala informace o výši podpory pro Obamu a trojnásobná pro Romneyho. Ti za oponou zjistili, že míšenec Obama není tak poslušný jak potřebovali, tak chtěli "vyměnit koně".
To se nepovedlo.
Tož spustili oblíbenou štvanici na obyvatele Gazy. A ejhle - přilítla Klingtonka (ale ne ta ze StarTreku) a srovnala do latě vzpurného Netanjahveho.
Však i v mediích se pani Evropa divila, jakým fofrem ten tyjátr skončil.
Inu, uvidíme, co mají "stvořitelé dějin" na programu pro příští období. Moc času jim už nezbývá. Bod zlomu se odvíjí od prezentace technologií, postavených na gravitačním (mentálním) principu. I náš pan prezident dostal informace o "iránském atomovém programu", který je ale o zcela jiné formě využití energie, která "atomy" drží pohromadě.
http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/20

279488

23.11.2012 10:46

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Dvojitý agent Obama

janko 85.?.?.?

ppppp, když nejsi znalec, tak mlč. Že nechápeš, jak se postavit k nějaké té všemohoucnosti - to je na tvém příspěvku vidět.
Nejdřív si sežeň fakta a potom piš.
Černý král, černý papež, černá díra , to jsou zkrátka užívané názvy pro něco, co v určité době existuje. ¨
Fakt, factum - něco, co existuje. A existuje to, co už má jméno/název, to bys měl vědět. Proces od pojmenování do věcné existence bys měl také znát (nápad, skica, projekt prototyp výrobek...)Pro nové nápady pak nacházíme nová slova, je to takhle prosté. A čemu uvěříš, to ti za nějaký čas vydá výsledek.

Že něco existuje je jedna část procesu, že se to násilím anebo dobrovolně "nabídne" lidem - je část druhá, kterou ne vždy ovlivní ti, kdo ji musí akceptovat.

.."con spiro" je o spojování, logika je o propojování postupných kroků. Lidé operující entitou "bůh" by si měli nejdřív zjistit, jak ten jejich bůh FUNGUJE. Mě stačí selský rozum a myšlení, formované češtinou, na mých stránkách si můžeš třeba i doplnit vzdělání.

Výtok emocí ve tvém posledním odstavci nevypovídá o rozumném člověku, spíš o někom, komu se šláplo na "kuří oko".

279503

23.11.2012 11:26

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

janko 85.?.?.?

Jarmilko, mile překvapujete. Ano, kořeny vedou ještě mnohem dál, tím majetkem jsou ale informace. Informace o skutečném původu osídlení planet v naší soustavě. Informace nám do hlav přicházejí v míře, jako vložíme do rozklíčování - z přítomné situace do historie. Odměnou je míra kvality vhledu do událostí, které mohou nastat. Vždy mi vrtalo hlavou, kudy informace proudí a odkud.
Je doba, kdy všechna tajemství praskají, kdy se s rozpadem jedné formy civilizace vytváří "buňky" pro civilizaci jinou, snad i lepší, poučenou o chyby těch předchozích.
Vím, že mám co nabídnout těm, kdo používají rozum nejen k aplikování naučeného, ale i ke spojování "nesmyslných" událostí. Synchronicity mají svůj referenční systém, nazval jsem ho "abecedou lidštiny". Ale k věci:
To, že v naší civilizaci je vždy zlo o krok rychlejší, to mě dovedlo až k chápání "hlubších informačních vrstev" v seriálech Hvězdných bran a podobných. A pochopení funkce informačních polí prostoru pak vedlo k formulaci jiného pohledu na fyziku.
Až budete mít chvilku na pohádky, tak zkuste tuhle: http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/21 , najdete tam taky upravený váš návrh pro referenda a volby. Cpu ho, kam to jde - a uvítám, když se o případnou realizaci postaráte sama. Peníze snad odněkud přijdou, lidi poznají, co může a co nemůže fungovat.

279506

23.11.2012 12:36

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem

janko 85.?.?.?

..oso x, můžeš mít taky dojem, že ten chlápek, na kterého koukáš do zrcadla - že jsi ty, ale je to jen tvůj OBRAZ, navíc stranově převrácený.
Cit pro hledání pravdy se holt musí trénovat, spoustu obrazů lidi považují za skutečnosti a spoustu skutečností vidí jen filtrem toho, co jim někdo do hlavy nacpal.
Pochopení klíče ke gravitaci a elektřině je sakra výbušná směs, nedivím se, že "Keš" je opatrný, čeká na vhodně "zralou dobu".
Projdi si jeho rozhovory a vnímej kvality emocí - jestli to teda umíš.

279509

23.11.2012 12:57

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

janko 85.?.?.?

Raskolnikove, mýlíte se, v systému pyramidy není nahraditelnost ve stejné vrstvě možná, pyramida funguje na "spádu funkce" (systém padajícího hovna po česku..). A že se jedná o pyramidu, to asi víte. Jediná možnost změny je v rozpadu všech!!! vrstev, vedoucích k vrcholu.
Lidi jsou jen nástrojem, vrcholem je vždy jen informace. Přesněji informace, utajovaná právě všemi vrstvami pyramidy.

Cykličnost, daná propojením informační základny (my, ovečky) a vrcholu (vznik vesmíru a úloha člověka v něm) je postavená buď na sdílení podobných množin (fraktální struktura) anebo na "spádu funkce" (pyramidové struktury podílnictví na řízení).

K likvidaci pyramidových struktur je třeba prolomit informační barieru, která je dobovým axiomem (vznik, podstata a úloha gravitace a elektřiny). Jakmile se toto prolomí v podobě technologie, je rázem pasé veškerá moc řízení lidstva skrze "kasíno" s energiemi a potravinami.

Mocní nevědí kudy kam, tak čekají, jestli nadace Keshe opravdu má technologie pohybu v řádu 20-30 Mach.
Otázku mentálních technologií (sluchové a hypnózou řízené zbraně)za nás vyřešili ti, co vlastně pro většinovou populaci neexistují - rozvinutější civilizace v Mléčné dráze.
...čeká nás v příštím roce asi dost zásadních překvapení, ale všechno musí dozrát, i naše zamrzlé, dokola se točící myšlení.

279510

25.11.2012 20:48

Netanyahu zaznamenal Pyrrhovo vítězství

RE: Technologie a svoboda

janko 85.?.?.?

..národnost a jazyk jsou podstatné prvky pro schopnost vnímat nové souvislosti v období, kdy většina lidí žije v jejich zvykovém chápání. Irán je jednou z kolébek téhle civilizace. A ta sama je pokračováním civilizace Atlantské, kde tyto primárně mentální technologie (řídí je mozek člověka = pilota) byly běžné.

279561

27.11.2012 23:53

Hlavolam Gaza (I)

Hilary

janko 85.?.?.?

Docela by mě zajímalo, jestli Hilary hraje dvojitého agenta anebo jen bruslí v situaci. Vítězný Obama byl zřejmě škrtem v plánu "penězoměnců", převlek kabátu lidí okolo Obamy se dal či dá čekat.

Vypadá to, že teď mají v ruce situaci samí "dvojití agenti", přesněji "zaháčkovaní" lidé, kteří se musí rozhodovat jestli udržovat neudržitelnost struktury moci, postavené na nesplatitelnosti "bublinkových" státních dluhů (které jsou symbolem soudržnosti se systémem skryté diktatury "volného trhu") - anebo jestli mají píchnout do vosího hnízda "Islandskou" nebo podobnou cestou.

...a čeká se na toho, kdo ukáže, že má "černého Petra"...
Budou to našinci? Černého knížete i nočního ptáka máme, třeba by to zvládli...., máme v Evropě nejlepší šanci.

279658

28.11.2012 11:03

Hlavolam Gaza (I)

RE: Hilary

janko 85.?.?.?

Klobouk dolů pane Staneku, brilantní analýza, povinná "četba" pro kohokoliv, včetně pana Stwory, který mi opět včera odmítl vydat článek, kterému sice on nerozumí, ale který velmi dobře navazuje na myšlenky pana Staneka. Oni možná nevidí světýlko na konci "tunelu do kosmu", já jej ale vidím a nástroje k opravě už existují.
Jedním z nástrojů je prvek s atomovým číslem 114 - ununquadium, který zřejmě stojí za technologiemi nadace Keshe.
Ostatní objevy se týkají společné struktury mikro a makro světa, jejichž možná pro mnohé nesrozumitelný popis je na mých "ovčích" stránkách. Jejich součástí jsou i nástroje pro opravu morálky (Karaodyn).

Ve společnosti, kde převažující názor publika nechápe strukturu, která mění nahodilost v zákonitost, v takové společnosti působí pan Stanek jako přízrak, o své pozici ani nemluvím.
Bohudík ti, co znají skutečnou historii Mléčné dráhy stejně jako já, ti vědí, že jejich čas k nastavení společnosti podle jejich pravidel už končí. V příštím roce dojde ke skokovému posunu v myšlení lidstva (princip "sté opice" mnozí asi znáte).

Populace, řízená principem zisku vyčerpala svůj potenciál, což naši přátelé na Slovensku už vědí (viz nabídka přednášky na konci videa) a také mají svou cestu k řešení.
Ne nadarmo si Slováci vytvořili svůj jazyk, tak velmi podobný našemu. Jazyk matematiky sloučil v podobě "peněz" veškerou manipulaci s potenciálem "neživé" hmoty (sem patří i "neživá" morálka lidí, kteří za "nuly a jedničky" kupují ostrovy a země). Výkladovým jazykem matematiky je ale vždy etnický jazyk. A vztah našich dvou jazyků za čas každý pochopíme jako manželství ženy a muže, nedělitelného dvojprvku pro pokračování téhle civilizace

Jsem rád, že jsou tu lidé, kteří dovedou za 30 minut popsat situaci, kam dovedli dávní architekti "honby za zlatým teletem" naší civilizaci.
..ten odmítnutý článek si můžete najít na mých stále nedodělaných stránkách http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/22

279682

28.11.2012 16:02

Globální transformace

třetí cesta je.

janko 85.?.?.?

Vedle ateizmu idealistického a materialistického můžeme uvěřit teizmu praktickému = přejmenování boha po pochopení procesu, jak z kdysi existujícícho "NIC" vzniklo dnešní "VŠE".
Pak každý zjistí, že jediné, co nevíme je vznik pohybu. Všechno ostatní už lze odvodit ze vztahu obecných pojmů (směr, rychlost, tlak, teplo, teplota, hustota, povrch...)
A protože jsme si boha strčili vždycky tam, kde skončila naše logika, tak tím bohem je nutně POHYB, jinak by ani ten bůh nemohl VZNIKNOUT.
...všimli jste si, že naše ctěná věda ani ctěná duchovní učení se nezabývají otázkou VZNIKÁNÍ????
Všechno muselo nějak někdy vzniknout, i ten "čas", gravitace a EM frekvence....

Text článku je dlouhý, ale chyb tam má hromadu. Na stole máme jiné propojení mezi hierarchickou (růstovou) a rotační (stavovou) strukturou pohybu. Ale to si najdete na mých "ovčích" stránkách až v době, kdy to budete potřebovat.

...za přečtení možná stojí odstavce okolo "Písně o věštci Olegovi", kde Puškin naznačil způsoby řízení "fraktálních struktur společnosti. Pan Jefimov pro fraktální uspořádávání celků a vrstev množin užívá termín "bezstrukturní (konceptuální) řízení".

Řízení typu "prediktor/korektor" vychází z faktické funkce zákona akce/re/akce, který je doplněný technikou "fuzzy logic" (nutnost predikovat z okamžitého stavu informací, na kterém je postavená funkce nástroje KARAODYN (http://www.nejsmeovce.cz/books/view/10 ). Ano, to by mělo fungovat.

...bohužel "duchovní slovník" Jechimova jej vyřazuje z těch, kdo nabízí průchodný proces změn. Jeho definice jsou vázané tímto slovníkem, který zároveň vypovídá i o paradigmatu autora.
Také zřejmě opomíjí vliv vědy při zkoumání DNA (DNA je svou podstatou zvuková, okamžitě se měnící v míře "množin opakování" stejných podnětů. Neposlední je i úloha prvku 114 (ununquadium), který zřejmě stojí za technologiemi lidí ze skupiny nadace Keshe.

..jsem zvědav, jak se situace nerovnováhy mezi globálním vědomím a globálním podvědomím projeví v "přetaktování" slunce, základní energie, která naší soustavu vyživuje od jejího vzniku. Případné "vypnutí" slunečního svitu by asi dost lidí přesvědčilo, že jsme se o fyzice v prostoru naučili cosi jiného, než je to, co funguje.
...ale nechme se překvapit, příroda si s námi poradila vždy, poradí si i letos. Ona je naší učebnicí, nikoliv nějaký model "řidiče všeho". Polaritou k "POHYBU" je informace, tu si můžeme podržet v klidové formě svým rozumem. A o klíčové informace šlo vždy. Přinesl je pan Jechimov?

279705

04.12.2012 14:15

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

Pan Babáček patří k těm, kdo pro nás dělají spoustu práce.
Je dobré vnímat struktury existence v parametrech "vrstev samořiditelnosti" a "míry živosti". Za fungujícího stále platného tvrzení, že náhoda neexistuje - je pak nutné rozdělit "hru mezi informacemi" a "pohybem, potřebným k jejich vzniku" do vrstev tak, abychom došli ke kořenům naší existence i celku, ve kterém informace vytváříme.
Přežívající paradigma mělo za tento celek sluneční soustavu, nová fyzika pracuje se starší a mnohem vyspělejší strukturou celku Mléčné dráhy. Odtud naše sluneční soustava dostává své místo v dějinách galaxie - jsme "letorostem" na jednom rameni a přichází doba, kdy přijímáme data o celém "stromu" (účelu Mléčné dráhy).

Proto musíme nejdříve poznat a pochopit proč vznikají technologie řídící naše myšlení - a hlavně jakým "jazykem" funguje naše tělo. směrová síla gravitace je největší, ale i původní silou, která vedla ke vzniku člověka. Bohužel je asi zatím málo lidí, kteří tuší, že celá tato galaxie byla vytvořena pro vznik rozhodovací struktury (inteligence na bázi uhlíku), pro kterou jsme i my jejími nosiči. Která je ale úzce navázaná na "poziční" schopnost řazení a ukládání informací v prostoru, pro kterou se vývojem definoval prvek křemík.

Hry našich mocných se pohybují v oblasti, kterou už dávno před námi zneužili mocní v Atlantské civilizaci. Pan Keshe a jeho nadace objevili některé vlastnosti magnetické síly, která do nás vstupuje jak zvukem tak i bez něj - skrze magnetický obal těla = auru. Navázáním odpovídající vibrace lze řídit tok informací do sluchovýchm zrakových a dalších orgánů - včetně možnosti spálit celé tělo (efekt samovznícení - patrně testy těchto zbraní).

Vedle magnetizmu (směrové síly) ale používáme ji její druhou formu - elektřinu (dopadem magnetismu do mitochondrií v buňce). A elektřina, její frekvenční škála - je zodpovědná za "stav informací v okamžiku času" - tedy za to, jestli daný celek vnímáme jako fyzický předmět nebo jen "obraz povrchu" - anebo jako "vzduch" (kdy existuje pouze v nějaké formě paměti, coby "informační mřížka"). Odtud se odvíjí vědecká tvrzení o stavu a počtu dalších "dimenzí/vrstev existence".

Keshe a jeho tým má na starosti využití gravitace ke "stěhování hmotných i nehmotných informací" - a my, lidi česky myslící, máme na triku vysvětlovat jak a proč se svět ubíral vývojem přesně tak, jak to sledujeme. Tajemství hebrejštiny jako první objevil Hus, Komenský pak "varující nabodenička" vytvaroval - a na mě spadla úloha pochopit a dodělat to, co oni v naší sluneční soustavě začali. Pochopit komplexní úlohu základních sil slovníkem dnešní vědy i slovníkem mnohem starších duchovních učení ve vztahu k historii nám známého vesmíru. Více o hierarchii vrstev živosti je na http://www.nejsmeovce.cz/img/still/symetrie.png

279974

04.12.2012 21:21

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

dodatek

janko 85.?.?.?

...je pravděpodobné, že zákaz používání PSI zbraní byl vydán ze strany těch rozvinutějších civilizací, které nám i vidí do hlav (a cpou tam, co se jim hodí - chanelling). Diskuze o tom, že "mimouši" neexistují je už pod úrovní lidí, kteří vývoj trochu sledují (stačí si ostatně prohlédnout některé obrazy rané gotiky so obrazem "LÉTÍCÍCH STROJŮ" apod.)

Zajímavou může být spekulace o vítězství Obamy v souvislosti s "nákupem" gravitačních technologií nadace Keshe (těsně před vítězstvím Obamy ve volbách - a návazné rychlé příměří v Gaze. Jde v podstatě o složení zbraní. Vývoj gravitačních technologií, které kdysi Němci zkoušeli i u nás ve Kbelích - vše se s operací Paperclip odstěhovalo za oceán. A určitě jejich vývoj neskončil.
A příroda jako obvykle své systémy zálohuje (multiplikuje), takže v Iránu mají díky panu Keshemu něco podobného jako USA - létající talíře, využívající magnetickou sílu (formu supravodivosti).
A celý příběh současné doby je o tom, jak lidské populaci vysvětlit plýtvání materiálem i lidskou prací na stavbu raket.

Lidská historie je o příbězích. Ten současný odpovídá starému polskému filmu "Sexmise". Nikoliv dějem, jen způsobem, jak si mocní v každé civilizaci díky informačnímu náskoku chtějí udržet svou moc na věky. Ve filmu to byl obraz neobyvatelné planety namalovaný na plátně, sledovatelný jediným "periskopem". Pro nás tím "periskopem" je matematika, aplikovaná na procesy ve fyzickém prostoru - zkrátka jsme se učili o obraze, a ne o tom, jak ty síly FUNGUJÍ.
(...nick pppppp je právě dokladem vzdělaného omezence, vnímajícího kontext jen skrze jazyk, pro který byl vycvičen).

280005

04.12.2012 21:25

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

...omlouvám se, text je zde http://www.nejsmeovce.cz/books/view/9 schema samotné vám asi nic moc říct nemůže, chybka se vetřela, mrška....

280006

04.12.2012 21:27

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

..do mých mezer ve vzdělání patří i neschopnost si založit videoblog, přednášky nic neřeší, pokud k nim není polemika.

280007

04.12.2012 21:38

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

...a mudrc "ppppp" zas neví, kde si magnet nabral svou schopnost přitahovat železo..., asi holt vyfasoval tu sílu od boha blbkiče..

..ach jo, tihle kostlivci, co stále věří, že "země je placatá" - (byť ve zbožštění matematiky, aplikované na fyzické projevy sil v prostoru) - ti ale nakonec zajišťují, aby se svět z nového pojetí fyziky nezbláznil. Takže vlastně "pépéčko" zaslouží poděkování.
Za blbce nakonec byli vždycky ti, co hájili to, co je vyčerpané opakováním(= točící se v kruhu, viz ekonomika, výkvět mate/matiky)

280008

04.12.2012 23:13

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

Pavte, začnu tím Husem. příklad: Ten šestiletý kluk, co odříká třetí mocniny zpaměti - ten taky neumí počítat - zkuste si odpovědět, jak to, že je umí.
Většina lidí se bude učit jinou fyziku, jiným modelem atomu počínaje.
Vám taky nic neřekne "pulzní model atomu" - zrovna jako lidem před 100 lety slovo "mobil" také žádnou asociaci nemohlo nabídnout.
opakujete poučky jako cvičené zvířátko, neptáte se "proč a jak"...

..zkrátka vyčkejte času anebo věnujte čas přemýšlení.

Třeba odpovědi, kde nebo jak anebo jestli vůbec "se" naučily elektrony běhat okolo jádra, když samo jádro je "hustší nic" a elektrony "řidší nic" - na to už věda přišla. A to ostatní ji naučí Keshe anebo při nejhorším i já.

280012

04.12.2012 23:42

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Pavte, připadáte mi jako ten pračlověk, který ještě netušil, že se z kusu dřeva na topení dá také vyrobit lžíce, ale věděl, že hůl ze dřeva se dá spálit.
Vy asi také netušíte, co obnáší magnetický obal člověka, k čemu tato "aura" slouží. Zkrátka je mnoho věcí, které ještě můžete poznat, když budete chtít a mít na to čas.

Že vrstvy atmosféry jsou prvním transformátorem pro přenos informací z "teploty prostoru = 3 Kelviny" do lidského mozku (čipu s mnoha funkcemi), a že druhým transformátorem je právě náš energetický=magnetický obal - to se zkrátka zatím ve škole neučí.
Ale asi víte, že lednička slouží k zastavení pohybu univerzálního nosiče informací = vody. Asi i proto máme z vody víc než 70 % těla. K "rozmrazování" informačních polí slouží pět skupenství vody. Proč jsme se učili jen o třech, když pojem skupenství se v tomto a dalších případech týká jevů, které umí sama příroda? Někdy zkrátka sčítáme podobnosti "forem ledu" chytře jen do doby, než se otevře JINÝ příběh o tom, co vlastně voda a zvuk pro vznik a existenci člověka znamenají.
Energie myšlení proudí z člověka cca dvojnásobkem rychlosti světla, vnímáme tyto informace jako "černou barvu"....a je třeba ty "černé" a "červí" díry v našich vědomostech začít zaplňovat.

A to se bohužel neobejde bez války slov, která v příštím roce patrně zesílí. Ale ono někdy mlčení může mít větší sílu než slova, to asi víte..
Zamlčení skutečné struktury naší existence znali a znají ti, kdo nedávno, před cca 2000 lety násilím "nabídli" světu latinu a desítkovou soustavu v příběhu o Babylonském "zmatení jazyků. Jen neřekli, že je původně oktávová, osmiprvková. A že zmatení lze provést dvojím způsobem - nastavením jiných JAZYKŮ za povinné.

...a vládě světa ve Vatikánu se nechce s touto silou zamlčovaných informací vyjít "na světlo bóží", to asi chápete.

280015

05.12.2012 11:20

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

...je to s váma těžký, dovedete aplikovat přesně jen to, co do vás škola nacpala, nepídíte se po "vznikání".
třeba ty osmičkové soustavy - znáte jen tu, pro kterou vás naučili název "dvojková" - ale v ní každý symbol musíte popsat v počtu osmi, jinak by vám to střídání nul a jedniček bylo na nic. Je tedy taky "osmičková", ale vyskládaná ze dvou prvků.
A kupodivu symboly "latinky" jsou také jen z "úseček" a "obloučků" - tedy symbolů směru a symbolů rotace.

A to, co vím já a vy ne, se týká účelu dvou symbolů, vložených za číslice 1 až 8. Že devítka je "zrcadlem" (otočením, rotací) šestky - a nula je mimo množství jiných významů také spojovacím článkem se symboly latinky - zvukové řeči. Tou nakonec beztak musíte matematické věty "přeložit" do jazyků, kterým lidé rozumí i bez "nalejvárny" pouček a pravidel matematického myšlení.

Taky jen předvádíte to, co do vás nacpali, netušíte nic o zcela jiných axiomech, ze kterých vyrůstá fyzický referenční systém pro chápání rozdílu mezi realitou a jejím popisem nějakými nástroji.
Svou bystrost si zkuste ověřit na www.nejsmeovce.cz, k pochopení jiné struktury budete muset ale zahodit dost pouček, kterým jste sice uvěřil, ale jejich důkazy se odbývají opět jen v nástroji, kterým byly vytvořeny. Bludný kruh = dokonalost matematiky je právě v tom, jak dokonale mate, ta mate/matika. Vy a mnozí další zkrátka neumíte sečíst dvě hrušky do "dvouhrušky" - protože jedním symbolem (dvojkou) ty jablka musíte rozemlít, znát jejich "program vznikání" a rozemletý materiál pak můžete složit do nekonfliktní = tedy "formy hrušky" o dvojnásobné velikosti. Když tohle předvedete v praxi, tak už budete vědět, že si zaměňujete realitu za její symbolovou náhražku. Nepleťte si teoretické pravdy s tím, co v přírodě doopravdy FUNGUJE.

...a tím "fyzickým referenčním systémem" je každý člověk, jeho vývoj v čase. Máte co dohánět.....

280041

05.12.2012 12:12

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Pavte, asi víte, že když něčemu uvěříte, tak máte předpoklad nacházet další jevy a potvrzení vaší víry. Kdysi jsme byli naučeni, že ze dvou prvků sloučením vznikne jeden. S doplňkam v tom, že ten výsledný v sobě obsahuje hodnotu a strukturu svých složek.
A to v živé přírodě nefunguje, přesto je to axiom, o kterém nikdo nepochybuje. Já pochybovat začal. A tu opravu v myšlení jsem popsal na svých "ovčích" stránkách.
Ano, naučili jste se pod mnoha pojmy nějaké jejich významy = použití. A víte, že každé slovo je "směrovka", vede nás k dalším slovům, asociacím, jsou dané naším vzděláním, geneticky i minulými existencemi v jiných tělech. Opravovat si své asociace budete patrně pomocí "abecedy lidštiny", ale nevím, kdy a jak bude běžně používaná. Já jsem ji jen objevil a popsal, to další je už na ostatních.
Až se prokoušete tím, co je na mých stránkách, tak si můžeme popovídat. Můžete ale zůstat tam kde jste, v dalším životě vám příroda nabídne větší pomoc, je tak vystavěná.

Energie myšlení je vaše životní síla, schopnost něco se naučit a posunout s pomocí ostatních vlastnosti přírody a člověka o kousek dál. Myšlení bez realizace do okolí má svou velikost v hladině podvědomí, ta je pro většinu lidí nedostupná, ale známe její efekt - princip "sté opice" asi znáte.
To co jste popsal svědčí o velmi vzdělané opici, tyto informace má ale i můj počítač, můžu si je vytisknout. Vlastní myšlenky jste se téměř nedopustil. Pročpak asi Římané vyměnili symboly svých číslic za "arabské", přesněji Indické a ještě přesněji Atlantské..., to aspoň tušíte? Ono je třeba si ze střípků, které nám nikdo neřekne, udělat logické řady, pak máte šanci poznat, proč existují velké cykly, kvůli kterým se začínají roky počítat znovu od začátku. Také mi chybí vědomosti o mnoha skutečnostech, ale z těch, co se mi do hlavy dostanou, se snažím vyřadit ty, co nefungují. Protože ti, co píšou dějiny, ti vždy za čas zjistí, že lhát se nemá.
Ach jo, aplikování poznatků se nerovná myšlení. Zkuste si zapamatovat, že ten rozdíl existuje.
Také jsem psal o pěti skupenstvích vody, ne "hmoty". A led ve třech formách (+ kroupy a vločky sněhu) příroda umí sama. zatémco "plazma" je soubor písmen, pro který si nějaký chytrák vymyslel název "čtvrté skupenství hmoty". jste nepozorný, asi i rozrušený, protože vám sahám na bábovičku, které jste do hloubi uvěřil.

280044

05.12.2012 21:26

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Informační vrstvy a nová fyzika

janko 85.?.?.?

pane Pavte, asi se nedomluvíme.
Hus je na tom s hebrejštinou asi tak jako my s novým druhem dinosaura. Hus svými nabodeničky vnímal cosi podivného v některých slovech latiny. Tyhle věci se špatně popisují - něco jako umělcova "můza". Hus, Komenský a my další zkoumáme jazyk zcela jinak než věda. Asociační řady od slyšeného slova vedou k předchozí podobné či opačné informaci či řadám, mozkem je rovnáme do smysluplných celků svého světonázoru. To, že jde v součtu asociačních řad o hebrejštinu, to Hus patrně nevěděl, podobně jako my toho nového dinosaura pojmenujeme až když zjistíme, komu je podobný.

Vaše smůla je v tom, že neumíte zahodit skoro všechny naučené vědomosti a nezkusíte si vystačit s takzvanou "selskou" logikou = takovou, která není závislá na teorii (= projektu možného), ale vychází jen a jen z toho, co už funguje. Co je tak silné, že muselo být i na počátku všeho?
Zkrátka jsem proces "vznikání" dotáhl do formy, kterou bude muset spolknout celý svět, zatím postavený na prioritách triumvirátu hebrejština = latina + matematika. Tyhle tři jazyky vedly tehdejší badatele do tak hluboké minulosti, odkud bylo možné z nich postavit projekt pro dvě civilizace - Atlantskou, o které nějaké ty zprávy máme - a tu naší, kterou ale skoro všichni vnímají pouze z pohledu vědeckého - tedy nějakých pár set let vyvíjeného systému poznávání.
Od "placaté země" se ten příběh vědy odvíjel, mocipáni předkřesťanské éry byli stejné líní a vyčůraní jako ti dnešní - když lidem tenhle nesmysl vnutili. Do latiny přepsali jen to, co se jim hodilo, ostatní spálili. A teprve "nedávno" se zjistilo, že slovanské jazyky vycházejí ze sanskrtu a ten z Atlantské kultury.

Je zkrátka připravený jiný příběh o našem vzniku, o tom, jak fungují síly v prostoru a jak se "z nicu" vyvinul člověk.
Kvantovku a další teorie ať živí ty, kdo jim uvěřili, mě stačí to, co funguje, co nelze zpochybnit, protože ke zdůvodnění mých tvrzení každému vystačí najít příslušnou řadu realizovaných podobností v historii.

Jde o kulturní šok pro příští roky, který souvisí s Mayskou civilizací a jejich počítáním cyklů vývoje. Věda bohužel pomíjí fakta, která se jí nehodí do jejího příběhu.
Vy jste na tom asi podobně. Jakmile si uvědomíte, že na počátku všeho nutně musel být obsah pojmu "NIC", pak se třeba doberete i toho, co nutně muselo vzniknout následně, aby se z "nicu" mohlo stát "NĚCO".
...inu, každý máme šanci zůstat kde jsme - i šanci uvěřit, že existuje i jiná kvality fyziky, ke které je nutné dozrát. Zrání v přírodě naštěstí funguje.

280063

05.12.2012 21:46

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

...smát se můžete, je to osvobozující ale jen tehdy, když se smějete v pravou chvíli.
Možná zjistíte, že matematika opravdu není to božstvo, které o světě vypovídá nejpravdivěji, zvlášť když ji nasazujete na fyzikální jevy.
Je to jako když si hudbu chcete zachytit do cedníku a poslouchat potom ty dírky...
Matematika je dobrá na modelování, ale na popisování vrstev živosti se opravdu nehodí.
A je mi jedno, kdy to pochopíte, jestli vůbec....
Také by mě zajímalo, jakou "vejšku" vystudoval Kopernik, Galileo, Newton a další - a jaké měli potíže s tím, co přinesli světu.

280071

05.12.2012 22:02

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Pane Kadleci, nepracuji s teoriemi, jen řadím pojmy, popisující síly v prostoru. Asi víte, že pojem vždy vyjadřuje už existující skutečnost, která může mít jak nehmotnou tak i hmotnou formu. Asi taky víte, že cesta k novému stroji (výrobku, teorie, objemu poznání...) vede z určitého "stavu reality" nejdřív do mysli, tam vzniká nápad, skica, projekt, prototyp a následuje někdy i výroba nového "stavu".

Pokud jste si prošel mé texty na www.nejsmeovce.cz, tak byste to věděl. Místo experimentu, který dokáže nějaké tvrzení používám opačný proces. Najdu ke svému tvrzení řadu podobných, už uskutečněných jevů, které popíšu z jiného úhlu, bez "šablony myšlení", která automaticky vzniká opakováním stejných postupných kroků v hlavě - mám jinak nastavené asociační řady, proto mnozí nechápou, že ty jejich jsou už vymleté dlouhodobým používání zaběhaných postupů i frází.

Měl byste vědět, že přesnější výrobek (nástroj) vždy musíme vyrobit nástrojem méně přesným. Nebo znáte jinou možnost?
...takže nemusím k dokazování používat experiment, stačí najít v historii řadu podobností, která vede k příslušnému tvrzení.

Můžete mi říct, kterou větu či odstavec považujete za teorii?

280073

06.12.2012 10:48

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Anonyme 193, nejen v poslední větě prvního odstavce se dopouštíte téhož, co připisujete mně, situace je tedy vzájemná.
Váš omyl vidím v tom, že chcete abych se já učil jazyk a formulace, kterými je svět popisován po cca 2000 let.
A nechápete, že symboly, ze kterých toto poznání vzešlo - mají ještě další strukturální vrstvu, která ale zahrnuje komplexní poznání od doby, kdy ještě čas ani prostor neexistoval, kdy báchorka o velkém třesku je něčím, co v příměru odpovídá větě, že se mimino ve třech vteřinách naučí mluvit a pracovat. (což PŘIBLIŽNĚ odpovídá "vzniku chemických prvků" po ráně toho vašeho boha, který ZPŮSOBIL tu "ránu". Takovou pitomost si totiž musíte nasadit do hlavy jen neustálým opakováním mnoha lidmi, z nichž autor názvu je ten, kterému jste uvěřil, nikoliv plejáda těch, kteří takový proces popsali...
..hledat chybu v protějšku znamená vždy "vidět své zrcadlo". Snažím se své texty každoročně revidovat, jsou živé jako je živý každý jazyk, každé slovo.
Trvat na rigorozní či jinak ohraničené struktuře - to vyhovuje těm, kdo na víc nemají. Češi byli a jsou těmi, kdo dovedou v poslední chvíli správně zareagovat - i proto jsou naši odborníci zváni tam, kde "něco hoří".
Sledujete-li politiku, tak se zamyslete, proč Netajahve musel mazat k Nečasovi a dalším. Zcela určitě tím hlavním důvodem nebylo poděkování za loyalitu při hlasování.
Ve světě, který stále řídí ti v pozadí kato/lidské?/ církve, v tomto světě se ví o kvalitě naší mateřštiny i lidí, kteří ji vytvářejí.
Moje "abeceda lidštiny" je obdobou/doplněním z druhé strany/ tabulky chemických prvků. Je nástrojem pro opravy asociačních řad, které vytváří naší logiku, poněkud deformovanou nadužíváním matematiky.
Je v podstatě na populaci, kdy "objeví" tento nástroj někdo další ve správnějším čase = v době, kdy bude potřebná. Ta doba tu sice už je, ale setrvačnost lidského myšlení nedovolí vstup jiného systému dřív než se původní dostane do odpovídající hladiny krize.
Takže to platí obráceně, vy se naučte číst slova "symetricky, od jeho středu", kde vpravo je "úkol" a vlevo "cesta k řešení" - samozřejmě k tomu musíte znát význam každého symbolu latinky, které jsou na mých stránkách.
..ale zrovna tak si můžete tleskat, že tisíce lidí, kteří vytvořili dnešní objem poznatků, mají určitě větší pravdu než jeden blázen. Historie vás možná poučí - možná ale poučí i mě. Nabízím jen kostru pro přeměnu myšlení, to ostatní musíme udělat společně. A nemusí to byt s mojí asistencí, pan Příroda i Jára Cimrman vědí, že těch "prvních" je vždy několik. Ale jen jeden má šanci přijít ve správné době ve správný čas.
...já si se svou penzí zatím vystačím, zkoumání zvuku v jazycích je pro mě vedle poslání i koníček...

280111

06.12.2012 15:23

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Pane Kadleci, dík za vaši reakci, sám postupujete podobně jako já, pomocí podobností.
Dám vám svou oblíbenou hádanku: čím se liší nahodilost od zákonitosti?
...ano, liší se "počtem opakování". Věda tuto "technologii přírody" zúžila na: tvrzení + experiment ve formě důkazu.

Proto považuji za užitečnější postup najít míru strmosti v podobnostech, které se už vyskytly - a z té míry (přesnosti podobností) odhadnout další kroky. A netrvat na jejich provedení, to je podstatné.
Jakmile víme, že lidské vědomí může cestovat v prostoru (důkazem je počet a věrohodnost případů na operačním stole i jinde), lze se vědomě pustit i tam, kde se rodí příběhy o vzniku našeho vesmíru - jak správně píšete - do informací v "prázdnu" vesmíru. A postupně vám nabíhají souvislosti mezi pohybem, směrem, rychlostí a tlakem. Vznik tepla (nárazem směrovaného tlaku na překážku) je pak první samořiditelnou silou v prostoru, vrací se k původnímu zdroji - slunci.
Takže úkolem bylo vytvořit takový příběh, který seřadí základní síly do růstové formy procesu, známého jako zákon akce a reakce. A tenhle příběh jsem začal psát v definici "Informačního bodu prostoru", jde o způsob, jak dnešní člověk může vytvořit svůj prostor a efekt "rychlosti svého času". Děláme to všichni tím, kam a jakou silou jdeme za svými cíli. každý jsme tím "IBP".

Školní definice o tom, že "tlak se šíří všemi směry rovnoměrně" je polopravda, protože se týká jen tlaku uvnitř uzavřeného systému, který je "napaden" jiným tlakem, vesměs působícím i "ve směru".
..a takových "fyzikálních definic" je hodně. A je třeba leccos upřesnit. Třeba tím, že srovnáme základny, ze který vycházíme. Hodnotu číslice nějakou známe, hodnotu písmene nikoliv. Tak jsem to udělal. Včetně způsobu, který je vlastní nám, strojům i neživé hmotě. Čtení slova po písmenech KMITÁNÍM (od středu slova k písmenu vpravo a vlevo). Frekvence nebo jejich fyzický projev - vibrace - to je cesta, jak spojit nejen kvantovku s bouchnutím do vesmíru.
Ale začít se musí tam kde se věda oddělila od "duchovna". Byl to sice nezbytný krok ve vývoji, ale už jsme v době, kdy se tyto polarity propojují. (Nassim Harramein a další).
Chyběl výkladový jazyk propojující to, co bylo v hebrejštině spojité = velikostní hodnota "slova", oddělení kategorie velikosti a kategorie smyslu, významu slova. Symboly latinky pro číslice neumožňovaly propojení, byly vystavěné ze stejných "čárek a obloučků". Kdežto arabské/indické/atlantské číslice spojují v některých symbolech obě formy "jednosměru" (přímku i rotaci, včetně formy "přesahu" ve tvaru "ocásku" u "kruhu" v šestce či devítce.

..zde není prostor pro tuto diskuzi, pokud máte zájem, tak přejděte na "nejsmeovce.cz". Nové paradigma (příběh o vzniku, historii a budoucnosti) pro lidi se rodí v přirozeném centru Evropy, odkud se bude zřejm

280131

06.12.2012 15:25

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

...pokračování:

..a takových "fyzikálních definic" je hodně. A je třeba leccos upřesnit. Třeba tím, že srovnáme základny, ze který vycházíme. Hodnotu číslice nějakou známe, hodnotu písmene nikoliv. Tak jsem to udělal. Včetně způsobu, který je vlastní nám, strojům i neživé hmotě. Čtení slova po písmenech KMITÁNÍM (od středu slova k písmenu vpravo a vlevo). Frekvence nebo jejich fyzický projev - vibrace - to je cesta, jak spojit nejen kvantovku s bouchnutím do vesmíru.
Ale začít se musí tam kde se věda oddělila od "duchovna". Byl to sice nezbytný krok ve vývoji, ale už jsme v době, kdy se tyto polarity propojují. (Nassim Harramein a další).
Chyběl výkladový jazyk propojující to, co bylo v hebrejštině spojité = velikostní hodnota "slova", oddělení kategorie velikosti a kategorie smyslu, významu slova. Symboly latinky pro číslice neumožňovaly propojení, byly vystavěné ze stejných "čárek a obloučků". Kdežto arabské/indické/atlantské číslice spojují v některých symbolech obě formy "jednosměru" (přímku i rotaci, včetně formy "přesahu" ve tvaru "ocásku" u "kruhu" v šestce či devítce.
Nové paradigma (příběh o vzniku, historii a budoucnosti) pro lidi se rodí v přirozeném centru Evropy, odkud se bude zřejmě stavět i nové pojetí "fraktální společnosti lidí a přírody". Mnoho vědecké práce se sice vyhodí oknem, ale to se nestane poprvé, to víme.
Přichází doba gravitačních=mentálních technologií. Nadace Keshe spolu s česky myslící populací zřejmě umožní dokončit zatím poslední dvojprojekt pro tuto planetu - propojení mechanických a mentálních /na pochopení gravitace založených/ technologií v době "po konci času" - jak eufemisticky nazvali tuto dobu lidé z odstěhované Mayské civilizace.

280133

06.12.2012 16:49

Šmírování v Austrálii se vymklo kontrole

Šmírování anebo kredit člověka?

janko 85.?.?.?

inu, asi všichni ti, co se bojí zveřejnění své činnosti - mají co skrývat. Kdysi se tomu říkalo svědomí.
Dnes je to vesměs "obchodní tajemství", protože se kšeftuje se vším.
Tihle lidi si asi neuvědomují, že jejich strach z prozrazení některé pro ně důležité informace si přitahuje ty situace, kdy ten strach dostane své naplnění.

A přitom stačí vždycky jednat tak, aby v případě prozrazení bylo po ruce zdůvodnění, proč člověk informaci ukryl. A že by se jinak neuživil? Ano, budeme si muset zopakovat, co je to přiměřená protihodnota za informaci (výrobek, projekt, obraz, apod...) - nějak se nám to v poslední době rozplizlo....
Asi si dost lidí ještě neuvědomilo, že hromadění lží se v prostoru načítá do informačních polí takového člověka (do jeho "duše" v běžném jazyku). A co nestačí napravit (vysvětlit) během života, to dostává ve formě nějakého defektu do života v dalším, jiném těle.
...takhle jednoduše to v prostoru téhle galaxie funguje, nevěříte?
...tak si počkejte....

280140

06.12.2012 23:17

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

ano, dopouštím se zkratek, každý symbol je zkratkou celého procesu. Proto i symboly, které používáme ke komunikaci + jazyky (+struktury pro jejich používání) symboly jsou tím základem, ze kterého musíme vycházet.
Vy ty symboly POUŽÍVÁTE, já je ZKOUMÁM. Hledal a našel jsem část cesty, jakou vznikly nejen tyto symboly, ale JAK a PROČ "přímka" a "rotace" (úsečky a obloučky, ze kterých je "latinka" sestavená)souvisí s programem pro vznik a vývoj člověka.

Bohužel v téhle době, psanou formou a zde vám nemohu ani dokázat, proč musí např. Karaodyn fungovat. Vy vidíte v Keshovi podvodníka, já kolegu. Asi neznáte poučku o tom, že když něco absolutně nejde, tak přijde blbec, který neví, že to nejde - a udělá to.

Vezměme si příklad - pojem mentální technologie asi znáte, lze jej chápat jako technologie, které dopadají na psychiku člověka - anebo jako technologie, které v minimálním čase (= jak dlouhý je okamžik?) převedou určitý informační objem z nehmotné (teoretické, virtuální) formy do hmotné. Podle toho, co píšete, tak je pro vás druhá varianta neprůchodná v reálném prostředí (tzv.zázrak). Zkuste si tedy někdy představit, že se účastníte akce, kdy se během vteřiny na prázdné nehybné (= fixované) dlani "kouzelníka" objeví třeba jablko. Co to udělá s vaší psychikou a vaším vzděláním, když všechny okolnosti vyloučí možnost podvodu? A vy to jablko ochutnáte, bude reálné včetně chuti a dalších vjemů.

...obávám se, že si takovou situaci zakážete vůbec připustit, velí vám vaše znalosti o kvalitách tohoto světa.
Já matematiku uznávám ve stejných rozměrech jako vy, rozdíl je v tom, že matematika už dosáhla svého vrcholu, výběrem vhodných komponent lze matematicky dokázat a vytvořit cokoliv - ale za jednotku času delší než "okamžik". K jakému účelu totiž byla vytvořena a svými axiomy "dotlačena"? Aby tuto hranici překonala, o tom vypovídá stále rychlejší obměna výrobků - a v protipohybu stále větší rozpad lidské psychiky = míra nelogického chování struktur, které nám měly pomáhat.

Nemusíte studovat malířství, abyste poznal, který obraz se vám líbí - tak já nemusím studovat matematiku, abych poznal její "hranici pro vznik rotace". Ostatně ekonomika vám vysvětluje v praxi, kam nás zavedla matematika "růstové řady symbolů"...
Samozřejmě že do rotace zbytečného zboží po Evropě i po světě, ale té předchází růst "rozkmitu polarit. Princip zisku + úrok vedl vytvořil druhou dvojici: bohatí 1% + chudí 99%).
Obávám se, že nejste ochoten a možná ani schopen rozpoznat kvality různých jazyků - kde matematika je jejich jazykem součtovým. Právě proto, že zatím neznáte abecedu lidštiny, která není ezoterickou, tedy tajnou nauku, pokud se budeme bavit v původních a ne přenášených významech slov.

Samozřejmě že matematika a fyzika se musela nutně dostat např. k těm koánům, potažmo špičkoví...

Automaticky kráceno

280161

06.12.2012 23:19

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

Samozřejmě že matematika a fyzika se musela nutně dostat např. k těm koánům, potažmo špičkoví fyzici a matematici nutně museli uvěřit v existenci nějaké "superinteligence" (boha?). Zkrátka to udělali, příroda jim nenabídla jinou možnost.
Pak také nutně musel dozrát čas k tomu, aby někdo zkusil jak vlastně ten "bůh" FUNGUJE, když si ho už lidi vymysleli. Historie nás vyučila, že se bůh spíš fláká, než aby byl pomáhající a dobrotivý. Samozřejmě za to mohou jeho zástupci, ať z církví anebo dnešní "duchovňáci", kteří sice umí napojit své vědomí na čís informačních polí, ale protože zahodili logiku, tak jsou pro vědu i pro nás, několik (milionů?) majitelů selského rozumu - nepoužitelní. Přesněji, použitelní jsou jen jako doplněk, vyrovnávají svým protipohybem vědu.

Mrzí mě víc než vás, že asi nepochopíte, kolik pracně nabytých vědomostí bude muset lidstvo zahodit, že po prvním Koniášovi přijde další, který naplnil význam písmene "i" - a přestěhoval si "háček" (=ve smyslu otazník) nad písmeno "n". Zbývající čárka nad symbolem "a" pak představuje cestu, kterou ten Koňas musel ujít, aby pochopil a možná i předal dalším, jaký poklad máme ve své mateřštině. To, co vypadá jako náhoda, nahodilost svou podstatou vylučuje. Ani jediný pohyb sil v prostoru není nahodilý, jen se ty podobné sdružují až do forem hustot, které známe jako "hmotu".
To, co vím já a několik dalších lidí, to za čas budou vědět všichni, kdo projeví zájem a vytrvalost.
Ale nikoho nenutím, příroda tyhle problémy řeší líp sama.

280162

07.12.2012 07:40

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

..situaci mezi absolutním a relativním (vycvičeným) sluchem jste popsal dobře, a co se týká stařeckých bludů, tak vyčkáme raději času, ne?

280177

07.12.2012 08:26

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

ad 193, chlape, trochu logiky prosím. Když napíšete, že filosofie je scestná, tak nutně i nástroj, který ji využívá musí být mimo. To zaprvé. Anebo jste tu filosofii (a v podstatě ani původní princip Maxwelových rovnic) nepochopil - a tváříte se jakože ano. Bé je správně.
ad druhý odstavec: opět vada logiky, zvané vědecké. Ta přeci nejdřív ze známých, opakováním potvrzených skutečností vytvoří myšlenkový projekt, který se snaží dokázat experimentem. V našem případě "vyrobit jablko ze vzduchu" během jediného mrknutí.
Vy potřebujete tedy experiment před teorií. Děkuji za takového vědce.
Přitom stačí "jen" vědět, jak se množily informace z "NIC" do "teď". A tuto vývojovou řadu použít tak, že proces "vývoje jablka" vystřihnu v okamžiku, kdy mi jej někdo někdy do ruky vložil. A tento okamžik díky své paměti zopakuji z dostupného materiálu z tak velkého prostoru, na který dosáhnu svou směrovanou silou. jestli ji nazvu magnetizmem, myšlenkou nebo emocí - to už je detail, ale že člověk vysílá své myšlenky nějakou silou a přes nějaké "nosiče" - na tom se snad shodneme.

Ale k tomu potřebujete vědět, jak se z informací, uložených v prostoru v podobě teploty 3K (teplota je nosič, informace o procesu vedoucímu ke vzniku jablka je to, co tato teplota nese, včetně možného efektu, po zasažení této oblasti lidským vědomím = myšlenkou).
Čím jsou v praxi mentálních technologií dva transformátory, které znáte pod názvem "vrstvy atmosféry" a "aura", to neznáte, jinak byste to napsal, protože ty jsou primární.. Jak skrze vrstvy vlhkosti a EM frekvencí lze směrováním osobní magnetické síly (tu snad znáte jako charisma) ten proces "vytvoření jablka v okamžiku" realizovat - to se teprve budeme postupně učit, já jen nabízím možnosti, JAK !! lze k této oblasti přistupovat.

Bohužel vaše představivost je téměř nulová, to už jste prokázal, takže raději čekejte "na pastvu", až vám někdo podobný trik (?) ukáže. Pak si možná vzpomenete na to, že před experimentem by měly existovat teorie a hypotézy. Mojí prací je vysvětlovat proč a jak musí nutně přijít "kvantový skok" (po selsku se to jmenuje "efekt sté opice")
..a je mi jedno, že stojím naproti (nikoliv proti) obecně uznávaným principům myšlení. Proměna myšlení je ve dveřích, kterými jsem už prošel. To je vše. Nálepka blázna či fantasty patří k této roli, historie to potvrdila.

Abeceda lidštiny může každému posloužit jen k lepšímu propojení mezi alfa a beta frekvencí mozku. Nabídne jiná vysvětlení pro už existující procesy v emoční oblasti člověka a jeho vztahu k okolí.
Zatím nejste ani ochoten přemýšlet o mých tvrzeních, to je znát z vašich odpovědí. Ale rád se zúčastním případné polemiky nad tím, co vy považujete za nemožné. [bliji]

280179

07.12.2012 19:16

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

janko 85.?.?.?

...ach jo, starého pejska novým kouskům nenaučíš. Ano, nabízíte mi vaší formu vzdělanosti, děkuji pěkně, nepotřebuji se dočíst, že kvantovka je cosi, a efekt sté opice také cosi. Důležité je, najít mezi nimi SPOLEČNÝ JMENOVATEL.

..a tím je bohužel opravdu jen posun o řád místo o krok, byť s jiným "materiálem" (nosičem a zřizovatelem) tohoto efektu.
Nabízením "starého chleba" se o tom novém nic nedozvíte, úprotože především nechcete. Zbourala by se vám bábovička vaší PRAVDY.

Definice pravdy je velmi jednoduchá, každá pravda vzniká stejně jako cokoliv jiného = opakováním. A její hodnota v čase roste s množinou těch, co ji sdílejí. Když se 600 let učíte něco, čeho je ohromná hromada a všichni to zbaštili - věří tomu, protože nástroje, které takovou "pravdu" potvrzují - si vždy věda VYROBILA.
Stejně tak si i pračlověk vyrobil klacek nebo past, aby nemusel zvíře mlátit rukama. I ten starý soustruh umí vyrobit díly pro přesnější, lepší a novější soustruh. Každá nová struktura je testována časem, některá se osvědčí, jiná ne. Některé "pravdy" vydrží pár set let, jiné pár tisíciletí. Dlouhý počet mayského kalendáře současná věda potvrdila, znáte odpověď proč Mayové to mohli vědět? Já odpovědi nabízím http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/21, vy zatím jen rejete a oháníte se cizím peřím Feynmana a dalších.

Vaše logika je zkrátka jiná, mechanická. Možná jste se doslechli jako já i o "fuzzy logice", možnosti či nutnosti reagovat pouze s dostupným objemem poznatků. Využívám její efekt v Karaodynu i zde. Až jeho používání bude běžné, tak si vyzkoušíme, čí pravda líp funguje, ano?

Vaše poznání se do mého vejde, moje do vašeho nikoliv.
Pánové pépéčko a 193, ošetřujte si své kostlivce, já si ponechám své šarlatánství a nedoučenost. Doufám, že mi aspoň prozradíte svá ctěná jména, moje už znáte. Rád si o vašich nových či starých, ale úspěšných myšlenkách také něco přečtu.

280217

12.12.2012 08:21

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

janko 85.?.?.?

Největší chybou, kterou jsme se "naučili" - je současná neschopnost oddělit to, co funguje v teorii a to, co funguje v přírodě, v okolní realitě.
Člověk je už takový, že si vždy vyrobí přístroj, kterým dokáže nějaký teoretický předpoklad. Takhle jsme se dostali od strun u houslí ke "strunám" v teoriích.
Začít se musí jinde - oddělováním toho, co patří do teorie a toho, co si můžeme ověřit bez matematiky a jejích nástrojů.
Tím "jinde" jsou POJMY. Slova o jevech, které UŽ FUNGUJÍ - a mají své názvy odvozené z toho fungování.
Asociační řady je třeba opravit - a se vší neskromností hlásím, že nástroj na jejich opravu existuje, souvisí sice s přepisem mnoha částí fyziky (zatím popisované hlavně skrze matematiku), ale to nevadí. Naopak, uvolní se napětí mezi odborníky a "odborníky" a běžnou populací.
Jedním ze zavedených nešvarů je chápání pojmu "energie". To slovo spojuje hodnotu pohybu v podobě potenciálu - připravenosti k pohybu. A asi zatím nikdo z nás neví, jak vznikl samotný "POHYB", imPULS, nutný k onomu "třesku" - takže boha si můžeme klidně ponechat. A všechno ostatní už dovedeme s dnešním stavem informací seřadit do plynulé, bezchybně fungující řady navazujících pojmů. Zákon AKCE/RE/AKCE zatím funguje, mohl stát i na počátku všeho.
Teda - nevím, jestli to umíte seřadit i vy, ale mě se tahle činnost docela daří.. [smích] (i když ji mnoho lidí zatím ještě nepřišlo "na chuť"). Potenciál spotřebovaného "času pohybu" ("čas" je zdrojem i efektem pohybu!) je schovaný v teplotě prostoru, že jej "rozmrazujeme" svou energií vnímání a myšlení, to snad už někoho napadlo, to další si pak může najít nejen na http://www.nejsmeovce.cz/books/view/7

280418

ach jo, kdy už lidem dojde, že ve slově "léky" chybí krásné, české "č" uprostřed. Léčky (kurvítka) jsou poslední nadějí ekonomiky, postavené na "trvalém růstu". A je pouze na nás, kdy se vrátíme k zodpovědnosti za vlastní zdraví - a nemocnou psychiku budeme léčit mluvením místo chemií. Jednostranná odbornost v mnoha oblastech se už dostala za hranici, kdy ještě pomáhala. Dnes už jen škodí, neumíme(te) si cokoliv zařadit do širších souvislostí. Tak širokých, které člověka dovedou k pochopení nástrojů, potřebných k ovládání populace.
"Protokoly sionských mudrců" mohou být stokrát nazvané podvrhem - přesto se jejich program naplňuje s dokonalostí, vylučující podvrh. Jen místo "černého krále" mají míšence Obamu - proto může být - a zřejmě i bude - pokračování světovlády jiné.
Chemická léčba už přináší své shnilé ovoce. Na "ovoce" ekonomiky a jednostranně popisované fyziky také dojde...

281093

01.01.2013 06:48

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Co je imperializace normálnosti?

janko 85.?.?.?

Pane Mareši, jazyk je zrovna tak živý jako ti, kdo jej používají. Je souhrnem i nástrojem inteligence národa, který jej přetváří přijímá za svůj základní.
A protože asi nevíte, proč čeština přijímala cizí slova v podstatě jen z latiny, němčiny a teď z angličtiny - nemusíte ani vědět, jaký objem poznatků vyjadřuje ono spojení dvou symbolů = "TO".
Jakmile se vžil výraz "vo...vo...votom...to je" (samozřejmě prvně použitý ve formě "přesahu skutečnosti" (= humoru) - tak vnímavému člověku může "dojít", že dvakrát užité "to" v příčinné vazbě znamená cosi jako obrácení směru = zrcadlení objemu poznatků, které se vejdou do slovíčka "to". A toto zrcadlení je i tématem článku, ukázat neschopnost systému, postaveného na nepřetržitém růstu, ale bez odpovídajícího podílu osobní práce.

Na mnoho lidí čeká ještě hodně "křivých zrcadel", kterými je tento dožívající systém udržován v mediálním forma/línu.
Naše mateřština je živým pokladem, Davidem mezi Goliáši - a jeho doba přichází.

Pacientka na videu, které jsem si dovolil komentovat z pohledu také "paci/enta" (entity, podávající ruku [smích] - by také splnila podmínky nějaké psychiatrické léčby. Věřím, že mnoho zdejších čtenářů "nevydejchá" ani příběh její nemoci, natož můj komentář... http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/24

281276

01.01.2013 07:09

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Co je imperializace normálnosti?

janko 85.?.?.?

...ženská, nepleťte si, čí je to problém. Téma jste otevřela sama, byl to především váš problém. Ostatním čtenářům jejich řady asociací nabídly přibližný či přesný význam toho spojení.

Vaše jazykové puritánství neodsuzuji, nabídla jste mi okénko do své povahy. Vždy musí existovat ti, kdo se nespokojí se stavem, který konzumují. Moudřejší žena, zdánlivě se stejným problémem - by asi poukázala na podivnou vazbu slov také, ale asi by současně nabídla lepší formulaci, nemyslíte?

281277

07.01.2013 23:28

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (I)

Posun modelu Brzezinského

janko 85.?.?.?

jeho čtyři oblasti (vojenská, ekonomická, technická a kulturní) se během doby spojily do finančně/mediální a technologicko/vojenské. Jsme svědky posledního přechodu, kdy se chlapci od moci snaží finanční a vojenskou moc převést do řízení distribuce potravin a otravin (=léků) skrze distribuci vody (pobliotik typu Cola apod) + celkově = řízením počasí (chemtrails, HAARP).

Ale narazili ve zbývajících oblastech, technologický náskok Iránu (nadace Keshe) - a dosažení růstové kapacity "jazyka" matematiky (v krachujících aplikacích úročení, ekonomiky, ale i fyziky).

Dochází k vyrovnávání stavu informačních hladin, ti, kdo už od nastavení letopočtu (=programu pro řízení populace) znali skryté (velmi silně utajované!!) vlastnosti asociačních řad (ve zdvojeném řídícím centru vnímání a myšlení člověka), kterými populaci vedou skrze znásilněné učení o "křestu" k cílovému rozhraní projektu pro dva tisíce let = do symetrií letopočtů v období 1991- 2002, ti ztrácejí ve vojenské a medicínské oblasti.
Milník v podobě symbolu data 21.12.2012 měl zřejmě nastavit (skrze účinky programů CERN) období neviditelné vlády "boha", mluvícího libovolnému člověku přímo do mysli (PSI technologie, Brejvík a jistě i další...). Jazyk tak měl dostat úlohu "telepatie naruby". K vládnutí vždy stačilo a stačí udržovat v populaci strach. Libovolným způsobem.

Demonstrace magnetických technologií Keshe (převzetí a přistání dronu letounem "ad UFO") mělo patrně ještě pokračování sestřelením USA podobného letounu (http://www.novinky.cz/koktejl/289350-explodujici-ufo-nad-sacramentem-je-nevysvetlitelnou-senzaci.html ) ...a navazující konferencí "O Iránském jádrovém programu" v těchto dnech.
Zkrátka žijeme v informačním podsvětí, pečlivě udržovaném (jako ve filmu "Sexmise")

..jak s tím vším souvisí kvalita naší mateřštiny, o tom je také tato doba. Na počátku prý bylo "Slovo", ale na každém konci je vždy dvojice JAZYKŮ, jeden s vyčerpanou kapacitou růstu - a druhý, který nabírá dech....

281792

08.01.2013 19:29

Zbigniew Brzezinski jako zrcadlo amerického propadu (I)

RE: Posun modelu Brzezinského

janko 85.?.?.?

..kvalita češtiny je téma života nás všech, do každého písmene (symbolu), které lidstvo formuje a užívá - je zapsána historie až k počátku, ke zrození téhle galaxie. Politika - řízení populace "Slovem" - se odvíjí od znalosti toho, co je za slovy, od emočního náboje v každém písmenu.
Ale to je pro většinovou populaci zatím nepřijatelné téma.
Něco najdete na "Nejsmeovce". S odkazy je to slabší, jde o nový pohled na fyziku lidské existence včetně nové referenční struktury pro vnímání smyslu slov.
Jakmile pracujete převážně s intuicí (se samovolnými vazbami mezi slovy nebo událostmi), musíte ke sdílení vytvořit jiný ucelený obraz o povaze světa (= systém pro řazení poznatků), podobný principu puzzle (= fraktálů). Vhledy do možností (v politice, ekonomice, ve fyzice..)jsou pak vedlejším efektem, o něco lépe podpořeným reálnými událostmi.
Pan Stwora nemá moje vstupy rád, proto zveřejňuji své poznatky (některé kostičky puzzle o fungování "vrstev živosti" ) na svých stránkách.

281824

15.01.2013 23:45

V Česku už zase „pod jednou či pod obojí“

RE: Stále stejné mletí prázdné slámy

janko 85.?.?.?

...inu, zkusil jsem užít svůj rozum, výsledek máte tady:
http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/25

když dva dělají totéž (rozmnožují svůj majetek), nemusí to být totéž....., dost záleží na tom, jakou rychlostí a jakými prostředky si kdo majetek (nebo práva k jeho řízení!!!) pořizuje.

282473

15.01.2013 23:58

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Ani ja... Nesouhlasím...:)

janko 85.?.?.?

ad stěhování lidstva... http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/21

282475

16.01.2013 15:50

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

...ezoteriku do toho nepleťte, článek je jen o dvou rozměrech doby, kterou můžeme ovlivnit svým životem. Zemanovci uvažují v rozměru cca 120 let - pro většinu populace se pohybují ve známých vodách.
Rodové majetky "vládců světa" vyrostly na zkušenostech s ŘÍZENÍM populace od období Atlantidy, Egypta a "Římského klubu". Projekt pro přicházející dobu má své mezníky, které lze překročit až v určité hladině "inteligence davu/množiny". Asi nejsme(te) teď schopni vnímat situaci z pohledu lidí z Bilderbergu. Je zkrátka rozdíl mezi slovem "ovládat" a "řídit" ...chod světa.

...a tenhle rozdíl jsem chtěl v článku vystihnout, obrovské majetky mají obrovskou/dlouhou historii, ze které pramení zkušenosti o tom, co je podstatné pro desetiletí - a co pro staletí. Zeman nemá v genech historickou zkušenost vládnutí, mele z nedávné "vody zlodějů".
Schwarzenberg tu historickou zkušenost i moudrost sice má, ale media ji interpretují účelově. Např. české občanství měl vždy, do ciziny ho vyhnali komunisti, nešel dobrovolně.

V mediích je vidět snaha "držet českou basu" v rámci období od "února" - proto Zeman možná vyhraje - a tím dostaneme další lekci naší blbosti - přebarveného Klause z Moravy. Ale zřejmě naše populace tu lekci ještě potřebuje.

Málokdo tuší, že dobré řešení existuje a postupně se realizuje, z Iránu (http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/23), ale vykládejte to týpkům, co znají jen práci, hospodu a zprávy Novy.

Vtipná doba začíná dnešní nabídkou státních dluhopisů místo peněz hochům z katolické církve - přijetím nabídky vlastně církev potvrdí hodnotu naší země místo aby nám ji vzala. To je od Kalouska a KS vypočtený a přesně načasovaný manévr, gratuluju. A hned další - Kalousek uvolnil dnes pár miliard pojišťovnám na obnovení smluv.
Zkrátka některé hrůzy mohou dostat zcela jiný obsah, když se na ně podíváte z pohledu A INFORMACÍ těch, kdo je instalují.

.....nejen nadace a technologie Keshe je oříšek, o kterém většina lidí ví prdlajs.
Blbec vidí, že KS neumí pořádně česky, blbec není schopen sledovat obsah jeho slov. Zemanova zdánlivá "bojovnost se systémem" končí, když se láme chleba, dvakrát už to ukázal. Myslíte, že starého psa naučíte nové kousky? Nikoliv, to platí pro oba. Takže je na čase začít sledovat to, co je za brblavými slovy - a co je za verbálním kaskadértvím....

282528

16.01.2013 16:03

Otevřený dopis panu Karlu Schwarzenbergovi

RE: Otázky profánního člověka (stojící mimo lóži) zednářskému zasvěcenci...

janko 85.?.?.?

...kdybys tak človíčku aspoň tušil, že Češi jsme zrcadlovým obrazem židů, stejně mazaní i stejně moudří. Jen jsme si museli pár (=dva tisíce) let počkat, než se to projeví veřejně. A víš proč? protože jsme pro každou srandu připravení.
(sranda=připravenost na průser)
[smích]

282530

16.01.2013 20:02

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

ano pane,
a) cílem i efektem toho dluhu je zhodnocení, dluhopisy jsou dokladem budoucí hodnoty státu, jinak by snad nebyl důvod je vydávat.... [smích]

b) v každé "organizační sekci" dochází po určité době fungování k dělení = vzniku dvou či více rozdílných názorových frakcí.Tak funguje vše v přírodě - s rozdílem v tom,, že "dělení buněk" vede k růstu organizmu trochu jinak než dělení "buněk=vrstev" v orgánech řídícího "organizmu". Pokud věříš, že jede všechno podle protokolů, tak jsi nepozorný k výkladu detailů. (viz můj článek o Iránu a nadaci Keshe)

c) kdy byl Ratzinger u Bilderbergů?

282546

16.01.2013 20:09

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

...kdo chce kam, pomozme mu tam. Vám už asi není pomoci, užijte si to peklo, když jej přivoláváte. Když cestu k lepšímu nevidíte, tak aspoň mlčte, fňukalů je přebytek.

282547

16.01.2013 22:36

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

...šmarjájózef, klasika je přeci v tom, že příjemce dluhopisů dostane dluh se všemi závazky zpátky. Situace je ale jiná, když emitent i příjemce vědí, že si předají v nedohledné budoucnosti místo peněz jen část bubliny s názvem "státní dluh", nabídka dluhopisů církvi je pro mě geniální tah černého ptáka Kalouska, pokud to vymyslel sám.

Je dobré vědět, že vlastníkem státních dluhů je "MOC" několika židovských rodin, které ale už nějaký čas (viz Bilderberg) vědí, že jejich původní plán skrytého řízení světa je v čudu díky internetu a Iránu. Poslední baštou původního plánu jsou Čechy, přesněji hodnota našeho jazyka (etnický či jiný jazyk svou strukturou posunuje poznání lidstva, viz latina a matematika)

Proto zvou "do klanu" Schwarzenberga a lidi od Havla, hledají prostupnou a postupnou cestu k odpovídajícím podílům na moci, která už nemůže být tajná, protože se o ní profláklo už příliš mnoho informací. Vytvořit problém a jeho řešení nabídnout - to je stále v kurzu. Církevní restituce a jejich konečné řešení přijde až v době, kdy bude známější kvalita češtiny, myšlení tímto jazykem. Spolek Bohemian Growe to ví, vím to i já.

Výsledky propadu skupiny, která nevzdává původní plán jsou už vidět. Obama se jako "černý princ" neosvědčil podobně jako Havel nezvládl úlohu "bílého koně".
Po prezentaci technologií Keshe běží vyjednávání s Iránem o iránském "jaderném programu" ve kterém vůbec nejde o klasické "atomovky", ale o tom, jak šikovně lidem vysvětlit, že podobné technologie má "západ" v šuplíku od doby Tesly a nacistů. Příběh Davida a Goliáše běží v mnoha vrstvách informovanosti.

...některé informace ti zkrátka docvaknou až později.
Nikdo už nechce válku, ale také nikdo z mocných nechce "ztratit tvář". Tak se děje to, co se děje. Klaus a jeho parta má po rybičkách, vsadili na špatnou kartu. A budou si taky zachraňovat tvář. A o to vlastně jde v souboji "zemana s knížetem". Možná že druhá "plichta" (= Miloš jako poradce Karla) by byla optimální pro další "kolo dějin".

Je to pro většinu populace trochu scifi, ale ti dva z filmu "Sexmise" taky docela zírali, co se všechno děje "nahoře"...
..dá-li mi Vladimír šanci, tak budu toto scifi postupně přibližovat běžnému chápání. Zatím Vladimíra moje komentáře a články "nudí" (štvou?), to mě mrzí.

282553

17.01.2013 08:32

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

Gravitace je forma magnetizmu, vyváženého silového vztahu mezi Zemí a sluncem. Věda to má trochu jinak, vychází z jiných principů=pohádek.
Jakmile dovedete vytvořit okolo sebe (nebo letounu) magnetické pole dost silné, tak si drona přilepíte k letounu. Tatáž síla u člověka se jmenuje "charisma", také přitahuje.... To zaprvé.
Za druhé:
Jakmile Keshe tvrdí, že jejich letouny jsou rychlejší o řád, tak zřejmě našli způsob, jak tuto magnetickou sílu formovat ve směru letu PŘED letounem!!. Pro nás je to cosi jako obal letounu, který má některé vlastnosti vakua a lze jej zevnitř směrovat.
Letoun následně pouze vyplňuje ten prázdný prostor před sebou. A protože je jeho součástí, nevztahuje se na něj setrvačnost, platná v okolí.
Technicky jde pouze o vytvoření "POVRCHU" = rozhraní mezi dvěma různými prostředími.
Za třetí:
...pokud s chcete potkat s jiným pohledem na fyziku, tak na mých "ovčích" stránkách několik základních kamínků je. Přestavba myšlení a řazení nových poznatků je na talíři", příbor má každý svůj...

282569

17.01.2013 13:39

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Schwarzenberg

janko 85.?.?.?

milý ppppp, pokud něco má PROJEV - změnu vyvolanou působením této síly - pak je trapné tvrdit, že "to" neexistuje. Elementární selská logika je totiž lepší než ta vaše, odvozená z deklarovaných vztahů mezi teoretickými pojmy.
Jste zajatcem určité terminologie, to je vaše škoda. Jste pokračováním těch, co tvrdili, že něco těžšího než vzduch nemůže lítat.
Na rozdíl od vašich "elektrických částic" si já mohu na obyčejných magnetech tu sílu kdykoliv ověřit. Existuje a funguje, tečka.
Ukažte mi tu vaší "částici" v provozu, rozsviťte žárovku přidržením v dlani, nestojím o obrázek něčeho, o čem sama věda neví, co to je.
Obraz je vždy jen předstupněm anebo následkem pohybu čehokoliv.

..tak prosím jděte do míst, kam patříte, výběr nechám na vás.

282590

17.01.2013 22:17

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Jeste ke gravitaci...

janko 85.?.?.?

..ad diskutárna/forumm - pod každým článkem je možnost diskuze, ale jen pro registrované, nestojím o diskuzi s anonymy.
Co se týká vašeho pohledu, nemám co dodat, vyjadřujeme se sice česky, ale pod slovy chápeme jiné souvislosti. Písemně to nelze vyřešit, to už jsem zjistil. Takže buď necháme dozrát čas - anebo se někde sejdeme. Pro svá tvrzení argumenty mám, ale v mnohých větách se míjíme oba s cílem. škoda.
Planety okolo slunce opisují v komplexním pohledu "šroubovnici", protože sllunce se vúči středu galaxie pohybuje po jakési "kružnici", tudíž planety při otáčení okolo slunce za ním "vlají", otáčivý pohyb okolo slunce + pohyb slunce okollo středu galaxie pak vytváří tu šroubovnici. Rusové na to mají video animaci, nemohu ji najít.

282630

17.01.2013 22:36

Miloš a Karel, profíci doby

RE: K cenzure reinkarnaci

janko 85.?.?.?

..naštěstí všechno,, co se stalo, to se zkrátka stát muselo, směry jednání vedly k jediným možným průsečíkům a tedy i událostem, které se staly.
Cesta do historie ukazuje postupně celou špínu, za kterou je zodpovědná banda, která si brbli přizpůsobila svým potřebám. A to jen pokračuje. Možná se potvrdí historie, kterou popisuji zde http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/21, možná si jen tak fantazíruji. Bez vstupů do fantazie by ale lidstvo brzy vymřelo....
(ssledoval jste dnešní TV diskuzi Kadlíka a Milouše? pro mě je favorit zřejmý, už tím, že si na klopu dal placku s pankáčem Kalouskem. tomu říkám vypálený rybník, když si na sako dám největšího nepřítele lidí. Kadlík má šmrnc, snad i pro dost dalších lidí.

282633

17.01.2013 22:40

Miloš a Karel, profíci doby

RE: Knížepán platí dobře, že?

janko 85.?.?.?

...víte anonyme, čas i lidé zrají. Zkuste si na tenhle váš názor vzpomenout za pár let...

282634

18.01.2013 12:37

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

janko 85.?.?.?

Vladimíre, váš server se za posledení týden velmi změnil, z vašeho článku vnímám, proč nemůžete vstřebat podporu Schwarzenbera od lidí jako Svěrák, Menzel a další, kteří znají povahu lidí lépe než vy.
Na "ovcích" visí další moje úvaha, které asi neporozumíte spolu s mnoha zde reagujícími lidmi. Sahá hluboko do historie, kterou jsme se naučili vnímat určitým způsobem. Je těžké změnit své základní smýšlení o tom, co je spravedlivé a co ne. Majetek si kradli vzájemně všichni po sobě jdoucí vládci, to asi víte.
Až do doby, kdy se všechen majetek převedl na zdánlivou hodnotu nějakých papírků.
Je rozdíl v hospodaření s těmi papírky - a rozdíl v hospodaření se skutečnými budovami, továrnami a přírodou. Někdo se to učí celý život, jiný to ukradne silou, naposledy v "únoru".
...možná někoho trkne masáž, která se teď spustí na Šláfen/berka, tady vás ale asi moc nebude....

Pokud přenesete přes srdce zveřejnění článku "Placka na saku", tak možná uvidíte i vy souvislosti jinak. Mě to trvalo asi týden, každého nás přesvědčí jiné zdůvodnění toho, co se děje. Moje "odmaskování" je tady: http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/26

282699

18.01.2013 21:24

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

janko 85.?.?.?

...ach jo, čipy dojdou pouze do karet, v mojí verzi Základního příjmu nikde o čipování nic není.
..ale samozřejmě si věřte čemu chcete, blbec vždy zvolí jen takové řešení, na které dosáhne.
..a představte si, že znám už několik lidí, co to nebe na zemi začali budovat. Nejde nám to moc rychle, ale postupujeme.

možná i vám dojde, že když "příkrý rozpor" přesáhne určitou mez, tak se koná změna k lepšímu. Že ji nevidíte růst, to je váš problém. Čipy do těla ale tím zlepšením nejsou, to máte pravdu.

282741

18.01.2013 21:29

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

janko 85.?.?.?

babi, babi, je fakt, že tahle volba ukazuje, kdo je v obraze a kdo ne. Měla jste často dobrý vhled do situace,, škoda...

282742

22.01.2013 07:41

Zemský škůdce prezidentem?

síla práva

janko 85.?.?.?

Každá argumentace plyne ze znalosti problému. Pan Dvořák vidí uplatnění práva v kauze Kosovo tak, že je pravda na straně Kosova, že krást je spravedlivé.
A zapomíná - i v ostatních kauzách na to, kdo pojem "PRÁVO" vymyslel - a která skupina lidí jej naplňuje. Tak mu pomůžu.
Právo naplňují je vždy ti, kdo mají SKUTEČNOU MOC. A ti píšou dějiny.
Pan Dvořák ví, že za uznáním Kosova je stejná banda, ve které SEDÍ A SPÍ i Schwarzenberg, ale proč také nedodá to, co ví každý ženatý člověk a vdaná žena - když je moc nade mnou větší (anebo pitomá), než sám zmůžu, tak radši mlčím a nechám, ať se znemožní sama.
Pro partnerské problémy si kšeft našli psychologové a samozřejmě "práškaři" - na mezinárodní právní problémy mají mocenské skupiny své pomocníky v ekonomickém a vojenském "tlaku na pravdu".

..to, že někdo v manželství drží hubu je stejné jako když drží hubu ve vládami lumpů, se kterými ho kdysi daný slib svázal.
Teď má šanci ukázat, jaký kdo je doopravdy.

Jiný pohled na bandu "lumpů" okolo Bilderbergu jsem tu už uvedl. Víte, je to jako s fackou, někdy jich člověk musí dostat několik, aby se na zlo podíval ne ze své stránky, ale ze strany těch, kdo jej aplikují. I když jsou v jedné bandě (ve stejném partnerství), tak osobní sympatie přesně určí na KAŽDÉM Z NÁS, kdo tíhne spíš k lumpům a kdo sice vědí, co trpně přihlížejí, ale nemají sílu (mandát) sami změnit situaci.

...nebo jste snad od Zemana slyšeli, že chce vrátit Česko mezi ty slušnější země? A nebo jste si nikdo nevšimli, že už jsme jediní, kde hajzlové mají větší pravdu než ti slušní?
Copak nedovedete rozlišit rozdíl, kdy někdo k majetku přichází postupně v řádu staletí - a někdo si ho prostě ukradne (komunisti) a vede ho od desíti k pěti za pomoci "práva" i "ekonomiky".

Zbraní nás všech jsou slova a náš cit pro pravdivost.

...tak prosím pana Dvořáka, aby si ohlídal svojí ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOST. Poznat v hejnu lumpů toho nejmenšího - to je , o co tu jde. http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/26
(pane Stwora, vím, že link kopíruji už po několikáté, nebudu se zlobit,když příspěvek smažete. Každý máme kousek té svobodné vůle mnohdy i v nechtěném partnerství)

..a ještě k videu: na pochopení stavu v součsnosti je třeba znát cestu, která k němu vedla z hlubší historie. To oponenti nechtěli slyšet, operují s fakty VÝSLEDKU historickéHo VÝVOJE, našli nejbližší, nikoliv POTŘEBNÝ klacek. je to jako když jdete na koncert, odložíte kabát - a pod ním jste nazí.

..ale někomu úlohu historie vztahů nevysvětlíš, zrovna jako pitomé manželce nebo blbému manželovi....

283083

24.01.2013 20:39

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: S křížkem po funuse

janko 85.?.?.?

..pouze blb se obelhat nechá, ti ostatní hledají zdůvodnění. Máte před sebou ještě dost práce anonyme.

283400

Davide Nešťastný, každý se rozhodujeme v rámci toho, čemu uvěříme. To pak i děláme. Tenhle test české populace nám Příroda dopřála jako "další poslední" možnost vidět širší dopad toho, co se děje.
Tady na Zvědavcci se kvůli volbám vytvořil fanklub Zemana, jinde zas fanklub knížete.

Smůla je v tom, že zkušeností několika desetiletí historie, ze kterých vychází Zeman - a znalost procesů "řízení Země" ve staletích, ze které vychází Schwarzenberg - to jsou kategorie, které ovečkám, nejen zde, nic neříká.

Je pravděpodobné, že jeden fanklub bude v sobotu jásat, druhý nadávat - je to tak pokaždé. Podobně jako vj66 se hlásím ke knížeti. A vím, že volba Zemana nám přinese další "přesdržku" - zatímco volba Schwarzenberga může vrátit Čechy mezi kulturní země. Nemusí, ale může. Síly, které kočírují tento svět silou - ty mají za sebou media i zbraně. Ale ti, co vymysleli peníze a úrok - ti už vidí dál, vždycky dál viděli, protože znají tu historii, o které nám neřekli (pokroucení úlohy bible apod).

Zdejší někteří mezci netuší, s jakými kompromisy se musí někdy "šéf resortu" smířit (= hlasovat). Síly, které jsou ve hře o podobu světa - ty zná jen pár lidí na tomhle světě. Situace dozrála, volbu máme každý.

Přestavba našeho myšlení je už ve dveřích, emoční polarizace občanstva je klíčem k tomu, aby se ukázalo na každém z nás, kde je kdo. Proto si prosím zapamatujte svoji volbu, určitě se vás na ni někdo někdy zeptá. Lámání chleba nejen pro Evropu se děje v těchto dnech, události okolo iránských objevů (=technologií řízení magnetizmu) s děním u nás velmi souvisí.
60 let vymývání mozků komunizmem a jeho překabátěnou "demokratůrou" nutně vedlo k této emoční polarizaci nás, převlečených židů. Židovství je totiž způsob a stav myšlení, to ostatní už jsou pouze nástroje.
Těším se na obracení "Ferenců Pištorů"..... [smích]

283447

25.01.2013 11:03

Návrat majora Zemana

Richarde, králi náš...

janko 85.?.?.?

..kdybyste tak věděl, jak se mýlíte. Ale počkejme si.
To, jak vidíte vztah k Rusku u převlečených zlodějů v kabátě smečky, která doteď vládla - to vypovídá o neznalosti "hry na jednu bránu" v globálním měřítku.
...každému otevře oči jiná událost, nemá smysl přesvědčovat přesvědčené, čas to umí líp.

283451

29.01.2013 10:17

¡No pasarán!

RE: Konec nečasu?

janko 85.?.?.?

nikoliv konec, ale začátek. Zeman vládu neodvolá, leda kdyby se pomátl. Je to o vypuštění rybníku a kapřících, kteří tomu brání. Zatím to ještě mnozí zdejší čtenáři včetně Vladimíra Stwory odmítají pochopit.
Moc, postavená na utajování chyby v peněžním systému je něco zcela jiného než moc, postavená na ukradení a udržování už vytvořeného majetku. A že ani udržovat jej klausovskozemanovská banda neumí - to vidíme dnes a denně na rozkrádání státu těmi, kdo umí krást ještě lépe. A poznat, který majetek je ukradený a který je vytvořený prací těch, kdo jej vlastní - to je nad síly mnoha z vás.

Tímto se loučím se Zvědavcem do doby, než opadnou emoce a objeví se nějaký rozumný článek.

283896

06.02.2013 09:23

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

Hra o čas

janko 85.?.?.?

Každé zdržení útoků proti Iránu vede k prohře "západu". To si hoši od zbraní uvědomují. A potřebují veřejné mínění přesvědčit o oprávněnosti takového útoku.
Vrstvy vyjednávání ohledně utajovaných technologií na bázi Teslových patentů, které má západ, ale i Irán - o těch se v mediích nedočtete. Takže si užíváme "válku slov pro veřejnost" a můžeme jen tušit, jak těžké je hledat zdůvodnění pro cca 80 let utajování kontaktů s mimozemskými entitami - včetně dohod o "vzájemné výpomoci".
...je nás asi málo, kdo víme či tušíme, jaká skutečnost se připravuje za slovy o "Iránském JADERNÉM programu". Jaké "jadérko" poznali vědci z nadace Keshe. MNohým z erudovaných pozorovatelů ušlo, jaký význam mělo "ukradení a přistání dronu" na Iránském území.
Inu, za blázny jsou vždy ti, kdo předskočí dobu o víc než je většinová společnost schopna přijmout. Teslovi se to povedlo...., magnetická síla projevená nosičem (elektřinou) - ta ještě stávající názor na fyziku trochu potrápí.

284355

03.03.2013 10:09

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: vězenská planeta

janko 85.?.?.?

Adame, čas funguje všude, kde existuje hmota. Vznik hmoty je PODMÍNĚN existencí času. V době, kdy nemáme těla, tak samozřejmě existujeme v bezčasovém prostředí = v informačních polích v podobě energetických balíčků - egregorů. A tyto egregory se pohybují ve zdvojené závislosti - jednak na vůli skupin lidí nebo jednotlivců, druhak na vnitřní kapacitě egregoru a jeho pozici ve vrstvách tzv. "fyzikálních sil".
Asi je pro mnoho z vás obtížné přijmout fakt, že si budete muset během nějaké doby přejmenovat mnoho "technických" výrazů na takové, které odpovídají jejich vztahu k množinové podobě skupiny lidí. A to jak těch živých, tak i těch, co zrovna tělo nemají. Informační pole napájíme svou emoční energií. Její složky známe jako magnetizmus a elektřinu, obě složky mají mnoho vyjadřovacích podob.
Většině lidí k pochopení pomůže otevření "Pandořiny skřínky" ve skutečném obsahu toho, co media označují jako "Iránský jaderný program".
...a na to si holt ještě musíme počkat, pronikání nových objevů ve fyzice musí postupovat souběžně s proměnou světového finančního hospodářství. Čekáme na to, až se hoši od peněz dovtípí, že "letící úrok" ze státních dluhů lze rozdat lidem v podobě vrácení daně z nezdaněné práce strojů. Tak totiž státní dluh vznikl. Nákup stroje neodpovídá zdanění práce tolika lidí, které stroj nahradil. Ale to vystudovaní ekonomové nevědí, mají nacvičené "klapky v myšlení".
Račte si znovu přečíst, jak by měl fungovat "Základní příjem"...
http://www.nejsmeovce.cz/books/view/2

285670

21.03.2013 16:32

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: vězenská planeta

janko 85.?.?.?

nene, občanství se nestěhuje, není důvod přibírat žrouty. Shoda občanství s národností je přirozenou podmínkou. Musíš to trochu nastudovat a přijít s nápadem, a ne s dementi - takových je všude dost, takže lobogo, vážený..
V Emirátech můžeš pracovat, ale když práci ztratíš, máš jen měsíc na prodej všeho co tam získáš - a odchod. Bez pardonu. A je jim jedno kam.
..někdy se ta humanitární předposranost (starost o vychcánky) trochu moc přehání...

286834

21.03.2013 23:28

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: vězenská planeta

janko 85.?.?.?

..šmarjá józef, nejde o tisk peněz. Přešlápněte si, problematika je jinde než vaše myšlenkové pochody...

286867

29.03.2013 14:44

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

janko 85.?.?.?

...MoUdrostaku, posledních 20 ani 200 let nestačí, program je daný cca 2000 let tomu nazad. Přeměna bartrové výměny "kusů" na výměnu "vzduchu nad klávesnicí" je cílený vývoj, protože stále půjde jen o lidskou schopnost "proměnit informaci do hmotné podoby". A peníze jsou průběžným průmětem/nosičem/ tohoto cíle. Ti, co vymysleli úrok, ti už dlouho vědí, že ukládání zisků do baráků nutně přešlo do jejich vkládání do lidské práce v podobě daní a dluhu. Ale i tahle možnost vede k okamžiku, kdy se zjistí, že dluhy lidí ve státě (ve formě státního dluhu) jsou nesplatitelné, že císařovy šaty (vrátit 100% + 5 % navíc) zkrátka neexistují. Státní dluh je to bublina, vyživovaná setrvačností myšlení takzvaných ekonomů, spíš ekoňoumů.

Řešení příběhu peněz lze příběhem o dodatečném zdanění práce strojů, (stroj nahradil čtyři dělníky, ale zdaněný byl jen jeden, živá obsluha stroje). Je to sice jen jiná pohádka k té "o volném trhu" a dalších - pomůže ale ovečkám pochopit - a ekonomům umožnit - jak se ctí vybruslit z jinak neřešitelné situace. (Neberu-li válku jako přijatelné řešení).

Konec konců je i přeměna informace na hmotu (a zpět) prostřednictvím peněz jen náhradním řešením pro dobu, kdy už platidlem nebudou peníze či jiné "kredity", ale opět jen dané slovo = důvěra v partnera.

...a aby se toto mohlo podařit, je nutné rozpustit sílu peněz DOKONALE = tím, že zničíme důvěryhodnost bankovního systému i důvěryhodnost jakékoliv informace. Je pro NWO- i pro NWO+ nepoužitelný. Nahradí jej různé osobní a skupinové databáze myšlení, už dnes plněné systémem internetové komunikace, "Fejsdrbny" a dalších sociálních sítí, vytvářejících kredit člověka, aniž by si to mnohé ovečky uvědomily.

Chlapci v Bilderbergu zřejmě o nutném ukončení řízení společnosti prostřednictvím "peněz" vědí. Kreditka je jen zapínač/vypínač elektřinou řízeného stavu konta - a jako všude, tak i u nich je frakce pro silové anebo pro humánní řešení.
Tak se v tomto roce zkouší, která cesta je průchodná.

..a protože výkop silového papeže už proběhl, je zřejmé, že k práci dostala lidštější "klika moci".
Mě tohle došlo při volbě mezi "Karlem a Milošem", kdy jsem prorokoval, že se Zemanem musíme absolvovat ještě tu poslední "přesdržku", aby se i u nás ovečky probudily. (http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/25 )

Rozpad kamarádšoftských struktur už postupuje, protože každý stupínek špíny má pro svou špínu něco na ty nad ním (jinak by projevil neznalost zrcadlové "administrace v mafii"). Toto také už probíhá - takže čekáme na pád člověka, od kterého se negativní domino začne pokládat. Ono i poslat manželku na Slovensko má také dvě opačné varianty.
Pozitivní domino už se staví také velmi dlouho, těch cca 2000 let, kdy bylo nutné zdánlivě smazat historii a úlohu jazyků pro "přeměn...

Automaticky kráceno

287316

29.03.2013 14:45

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

janko 85.?.?.?

Pozitivní domino už se staví také velmi dlouho, těch cca 2000 let, kdy bylo nutné zdánlivě smazat historii a úlohu jazyků pro "přeměnu informace na hmotu a zpět". matematika je královna bez krále. Nejen Bardon a další nenápadní "stvořitelé" přicházeli na strukturu vrstev lidského vědomí a myšlení "z druhé strany", tedy ne/vědecky. Jejich ovoce nás teprve čeká. Až si uklidíme v hlavách nánosy vědo/mostí = mostů, které propojí mikro a makro svět. Za existenci těchto dvou "světů" totiž může mate/matika, a její rozpínavost do dvou opačných směrů od "nuly".
...všesměrový pohyb "z bodu a zpět do bodu" ale opačnost vylučuje užitím "dynamiky zdvojení" (symbolizované obyčejným křížem, křižovatkou se "spádem funkce").
Puls (= nádech/výdech = zákon akce/re/akce) je pak počátkem jiného, nematematického pohledu na fyziku, která už nepotřebuje další dokazovací nástroje, ale to je na jiné povídání....

287317

..všechno má svůj důvod, průseRčíky se postupně spojují do stále většího chaosu. A ten nutně nemusí vyústit jako tradičně - do další války zbraní.
Všichni si už všímáme, že válka se odstěhovala do našeho myšlení, do postojů, podporovaných okolním prostředím - hlavně mediálními technologiemi. Ale i toto musí skončit - jak jinak - přesycením a nalezením "osobnostní parkety" (množiny podobných lidí).

Domino rozpadání starých struktur až do niterného prostředí každého člověka má jen jeden důvod - nutnost pochopit fungování lidské existence na jiném než cca 2000 let udržovaném "statusu quo". A nejen to, upravovat si zřejmě budeme i poznatky mnohem starší. Vznik a vývoj vesmíru, jak jej chápe věda, neodpovídá samoregulačním principům v existenci a fungování množin ve "vrstvách živosti", které věda chápe jinak, a hlavně nechápe jejich vazbu na teplotní, vlhkostní a zvukovou komunikaci.

Cílené omezování některých informací jen povede k rychlejšímu jejich nástupu v době, kdy se bude "lámat chleba".
On už se láme, "samostatnost" fungování křemíkových technologií brzy vyrovná logickou (= zipovací) funkci nás, "uhlíků". Propojování postupuje nejen prolínáním herních a komunikačních technologií. Ale vše má svou dobu rozpadu - i zrání.

287558

Dík za úcty hodnou odpověď MoUdrostaku, on ten nesoulad s "knihou" začal už ne zcela černým "papežem" Obamou. To, že vzdali "cestu kříže" nominací Františka - to nahrává jiné verzi knihy/programu, který zřejmě vnímá několik (tisíc?) lidí v českém kráteru.
BRICS jako přechod k nějaké formě "bitcoinu" by mohl postupně vytlačit potřebu řídit svět skrze peníze - vlastně jejich už dnes virtuální silou.
S tím souvisí "nahatost občana", která je také víceméně nedobrovolnou nutností k transformaci myšlení.

Trochu rychlejší posun zřejmě nastane v době, kdy široká společnost "objeví" chybějící část bible, popisující koloběh inkarnací dvoudílné bytosti člověka.
Průlet touto "informační dírou" by mohl začít v příštím roce, pokud se podaří zdiskreditovat pokusy o lokální války.

Fakt, že v Čechách je v současnosti největší "politická/obchodní informační tma" - mě vede k naději, že jsme připravováni na "překlopení", kdy společnost přijde na to, co církev ví už od doby Jana Husa - že čeština je nebezpečím pro jazyk, ve kterém byla koncipována etapa "křestu".
Nemá smysl se zde zabývat dovozováním souvislostí mezi jazykem a jeho významem pro ovládání stále většího prostoru, neexistence nahodilosti je sama dokladem souvislého směrování našeho vývoje (viz mé texty na "nejsmeovce"). Vrstvy "živosti" i vrstvy inteligence v prostoru spolupracují v naprosto přesných vazbách, jen se to blbě dá vysvětlit pojmovým materiálem, pro který máme v mozku jiné asociační "cestičky".
Zvuková podstata DNA (viz starší objevy v Rusku) je vázaná setrvačností myšlení - a s tím si poradí jen čas a nové události.

287616

Vladimíre, vy mě samozřejmě máte asi za blba nebo snílka, ale to, že svět se za nějaký čas obejde bez fyzického oběživa - to je zcela přirozený vývoj. Jen se patrně bude postupovat jinak než to zatím vypadá.
Přechod ke kreditu "daného slova" nutně vyžaduje rozpuštění stávajícího systému převádění zisků, vytvořených skrze dluh.
Je ale nutné aby dostatečná množina lidí pochopila úlohu směny výrobků skrze nějaký "společný jmenovatel" (barter/peníze/číslíčka na počítači/vzduch/...)..
Pak postupně dojde opět na hodnotu "daného slova" a hlídání půjček věřitelem/tichým společníkem.

287800

..ano Steve, s tím osvobozením celého lidstva z informačního podsvětí samozřejmě počítám. Jen se to nebude odvíjet od peněz, ale od jiného paradigmatu o člověku a jeho úloze v prostoru. Souvisí to s jiným pohledem na fyzický prostor + s několika "detaily" které unikly tvůrcům brble - např. ten o recyklaci člověka v jeho zdvojené existenci.
Možná vy to už víte, že náš datový potenciál ("duše") nemizí, nýbrž se ukládá v prostoru - zatímco těla se obměňují.
..až tato informace bude tak běžná, jako nesmysl o tom, že se elektrony naučily samy obíhat okolo něčeho, čemu říkáme "jádro" - pak si na mě snad historie vzpomene.

Zatím mi stačí, když budete vědět, čím se liší nahodilost od zákonitosti (stačí na to dvě slova, první má 6 písmen, druhé 9)- protože vždycky musí s něčím zásadně novým přijít jeden člověk. To vyplývá z odstředného a dostředného pohybu z bodu v prostoru. Ten "bod" (=myšlenková forma nějaké existence) byl také mimochodem tím, co způsobilo, že vznikl a rostl prostor, vznikl a funguje čas, vznikly vrstvy hustot + jejich obal=povrch.... a to, co my dnes nazýváme atomem.
..ale k pochopení jiné podstaty fyziky bohužel nestačí matematika, ale vystačíte si s češtinou - řazením vztahů mezi obecnými pojmy a logickou úvahou o počátku všeho. Tím počátkem počátků nutně byl obsah pojmu "NIC".

A teprve při určité zralosti lidstva lze z pojmového materiálu vytvořit příběh, ve kterém hlavní úlohu hraje UŽ EXISTUJÍCÍ STAV + NUTNOST najít pokračování od "nic" - nestačí vymyslet předpoklad a bavit se jeho dokazováním mašinkami, vyrobenými přesně za účelem takové tvrzení dokázat. To dělají lidi od doby, kdy šutr upravili na sekerku..., frajeřina je v seřazení existujících návazností, v nalezení vztahu k nejbližší existující situaci od "nic".
...ona věda si neláme hlavu se "vznikáním" (když hledala ten počátek všeho) - a to se jí stalo osudným, motá se a lepí protiklady, za které ale může jazyk, kterým ten vesmír zkoumá - matika. je totiž známo, že "jedna ruka netleská"...., pouze etnické jazyky v sobě zahrnují základy matematiky = počet. (např. oDVAha apod..)..

287810

08.04.2013 09:29

Světová finanční pyramida

...ach jo....

janko 85.?.?.?

Každá pyramidová hra má svou základnu - úrok Vidina "bezpracného zisku" (pokud pojem "práce" zúžíme na práci s hmotným materiálem), vytvořeného pouze spekulací=přemýšlením - ta nutně vede i k výtěžku této práce - známe ji jako "bublinkové peníze = vzduch nad podepsanou půjčkou.
Stavitelé finančního světa si v jeho dávnověku neuvědomili, že i "slibovaná práce" (= půjčka) má svou kapacitu, danou hodnotou "uživitelnosti" lidí, kteří půjčky svou prací (fyzickou i myšlenkovou) splácejí.
Nenažranost architektů tzv. ekonomiky nutně vedla k zacyklení = k návratu peněz do vlastnění a řízení zdrojů pro "uživitelnost pracovní síly" (určují ceny plodin, energie...).

K převodu původní výměny zboží/potravin vytvořením zprostředkovatele=peněz jsme (lidstvo) vytvořili urychlovač (pyramidu) pro nezbytné pochopení a vyřešení osobního vnitřního sporu mezi svou vloženou prací a odměnou za ni.

Chyba systému je v použití úroku, proto je třeba začít od něj. Nesplatitelnost státních úroků a souběžné posílení "uživitelnosti" populace nutně povede k obdobě lístkového systému , který ale dostane jiné jméno a širší obsah - "ZÁKLADNÍ PŘÍJEM" (německý projekt, viz http://www.nejsmeovce.cz/books/view/2 ).

Globalizace trhu si tento nástroj vynutí, použijeme nejprve "letící úrok", rozpočítaný na měsíční částku, připisovanou každému člověku (např. podle věkové skupiny - včetně přídavku od státu, který je zodpovědný za vznik a používání různých derivátů a dalších "urychlovačů zisku").
Někomu asi potrvá, než pochopí, že státní dluh obsahuje to, o co byl každý občan okraden špatně nastaveným systémem používání peněz kdysi v dávnověku, kdy "žil" chytrý zlatník Fabián, který vytvořil "papírky, nekryté vloženou prací"...

Nebude to práce na pár týdnů, ale už je třeba začít. Lidem s osobními a firemními dluhy tyto měsíční "potravinové lístky" na účet ani nepřijdou, použijí se na splácení jejich dluhů. Ostatní populace je použije podle svých potřeb.

Architekti ekonomiky by si měli začít hledat nějakou užitečnější práci, mohli by zatím uzákonit formu půjček, kdy věřitel je vždy fyzická osoba, plně spoluzodpovědná za společnou investici.

..a to se v dnešním globálním Banksteristánu nemůže podařit do doby, než dostatečné množství oveček pochopí onu základnu pyramidy a tuto kostru návodu k jejímu rozpuštění. Pak si změny vynutíme.

287822

12.04.2013 12:43

Prozrazená data z daňových rájů : V tomto skandálu je něco shnilého

...obrovské sumy peněz...?

janko 85.?.?.?

Ti, kdo vymysleli peníze, ti přeci také mohou přijít na to, jak jejich struktury a moc řídit - a jak je včas nahradit jiným systémem pro vytváření "hladin důvěryhodnosti".
Víme, že většina peněz s mnoha nulami jsou "bublinky" = peníze vytvořené spekulací pomocí nástrojů ke spekulacím vytvořených. Tudíž neodpovídajícím podílům vložené práce.

Je tedy přirozené, že "kop do vlastní branky" je tím, co může vrátit hodnotu peněz do rovnováhy s udělanou, nikoliv se slibovanou prací (ve formě půjčky či dluhu).

Je pravděpodobné, že "hoši od peněz" mají vymyšleno, jak si své ostrovy a blahobyt ponechat v rámci svých rodin a potomků, to nám budou asi dávkovat postupně. Stejným způsobem, jako nám vnutili fikci o státním dluhu. V Bilderbergu už dlouho vědí o neudržitelnosti stávajících nástrojů pro řízení společnosti. Kníže Karel a Venda Havel byli u nás prvním, ale neplatným pokusem změnit systém tou částí Bilderbergu, která odmítala silovou cestu (v současnosti stále fungující).

Nevím, jestli je princip a proces "bitcoinu" jejich dítětem, byť předloženým "nějakým hackerem Nakamotou", ale je třeba si uvědomit, že rody, historicky odpovědné za řízení společnosti skrze peníze, mají a budou mít své potomstvo, pro které už po mnoho generací tento svět formují.
Zde není prostor vysvětlit, proč a jak je možné, že po určitém období, na konci cyklu, který je ale svou podstatou pulsem (pohyb z bodu ven a zpět) příroda vyprodukuje jedince či dvojici, která nastaví parametry dalšího vývoje pro období mnoha generací. Z tohoto důvodu se také nastavují letopočty a jejich návazné body k předchozím vývojovým etapám.

288049

12.04.2013 12:44

Prozrazená data z daňových rájů : V tomto skandálu je něco shnilého

RE: ...obrovské sumy peněz...?

janko 85.?.?.?

Čeká nás s největší pravděpodobností nutnost připustit, že i Bilderberg a ostatní "nepřátelské aktivity" jsou v podstatě oříškem, který nutně musel ukrývat "šaty pro Popelku" do doby, než loutky, řídící světovou společnost, svým působením nastaví neudržitelnost v příslušných oblastech života.
Současný rozpad morálky, informační hodnoty téměř každé informace a používání nástrojů, které překročily své období použitelnosti (koupená media + kostlivec o prioritě hmotné nebo nehmotné "vědy") stále rychleji vedou k vytvoření nového paradigmatu.
Bylo nutné dojít až do rozpadu osobnosti každého člověka, aby bylo možné nastavovat jiné asociační vazby ke vžitým pojmům a procesům.

Snaha odtajnit konta bohatých firem a jedinců může mít výhodu v situaci, kdy nám "hoši od peněz" vysvětlí (přiznají), jak se vlastně dluh poplatníka vyrábí ze vzduchu. Pak budou moci své FINANČNÍ bohatství prohlásit za bublinky oficiálně - a smazat tzv. "státní dluhy". (...jinou cestou je použití "Základního příjmu", o kterém zde píšu už po několikáté).

Ale předtím si "chlapci od peněz" včas nakoupí další ostrovy a území. Protože plodiny a lidskou práci jim opět zajistíme my.
..a mohli by tak zopakovat strukturu, fungující cca 2000 let v násilné formě strukturou zrcadlovou, kdy řízení vzájemné závislosti bude probíhat na bázi dobrovolné vstřícnosti.
Ne všichni lidi chtějí něco řídit a ne všichni mocní mají potřebu stále "dělat drába". Nastavit "stříbrný věk lidstva" je vhodnou úpravou původní duchovní doktríny, stříbro se totiž musí občas leštit, zatím co zlato je netečné, a také vede k lenosti, k degeneraci systému, postaveného na pyramidě moci. Fraktální struktura prostoru i společnosti je ale z jiného soudku...
..a o tom...., o ...o tom ...toje.... [smích]

288050

17.04.2013 09:36

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

Bilderberg - vládci světa...

janko 85.?.?.?

Cílem pro dlouhodobější udržení moci byla vždy snaha pro své potomky zajistit blahobyt.
Za chybu v uvažování autora považuji cílový stav - vidina absolutní moci totiž vede k absolutní samotě - a následně k degeneraci těch, co takovou moc měli. Historie to potvrzuje na mnoha příkladech.
V chování lidí z Bilderbergu vidím snahu najít formu přerozdělování bohatství tak, aby vznikl samořiditelný systém, postavený na kvalitách každého člověka, zapojeného do systému. Sběr dat ze sociálních, zdravotních a finančních sítí pak prostým porovnáváním skupin vytvoří "regály" skupiny lidí s podobnými zájmy, vzděláním, chováním a ambicemi.
Dalším porovnáváním (soutěže, výběrová řízení, testy) se v určitých intervalech vyberou vždy další vedoucí takových skupin.

...ono to vlastně takhle už leckde funguje, jen chybí sjednocovací struktura. K té se docela rychle ubíráme, jde vedle finančních nástrojů také o jiný popis fyzického prostoru a možností člověka v něm.
Pan Babáček na rozdíl od "odborníka" (ppppp?) se o nové principy zajímá - a přirozeně sklízí od zatuhlé skupiny odborníků pohrdání. Je to přirozená reakce nalezení "nepřítele" = soubor nových poznatků.

Proměna myšlení lidí souvisí s odhmotněním (elektrifikací [smích] ) peněz, propojením logiky myšlení s "elektřinou", kterou vyrábí naše tělo. Jedním z východisek může být struktura "bitcoinů", na další asi lidstvo přijde.
Kdo ještě dnes nepochopil, že vznik a užití úroku bylo chybou, na kterou můžeme velmi doplatit - ten nemůže ani tušit, co "stvořitelé peněz" v Bilderbergu sledují tím že "odhmotňují" zlato jako platidlo. Bohužel se to ovečkám musí podávat tak, aby si s ním ještě pohrály....
Konspirativní texty (con spiro - s pomocí energie ducha, duševní energie "vhledu") pouze nabízejí přemýšlivější skupině obyvatel hledat jinou logiku vztahů než tu, kterou nám nalévají odborníci na pravdu - koupená média...., hehehehe...


V době, kdy bude obecně známým faktem, že člověk je produktem těch částí mutací, které se přizpůsobily předchozí verzi "hustoty, hmoty či později organizmu" - pak budou i pro další "ppppp" informace z článku zcela běžné.

288236

17.04.2013 09:51

Cizincem ve vlastní zemi

RE: špunt za 4000

janko 85.?.?.?

Vladimíre, asi znáte ten vtip o automechanikovi, co si řekl za 30 vteřin práce stovku. Po dotazu rozhořčeného řidiče mu dal toto vyúčtování:
..utáhnout šroubek = 5 Kč
..vědět který = 95 Kč
celkem = 100 Kč

..jste v podobné situaci, nejste opravářem všech svých zařízení. Po doktorovi taky nechcete aby zaplatil, že vám vyřízl kousek střeva, které bylo slepé.

Takže případným zveřejněním jeho jména jen potvrdíte hladinu své emoční i faktické inteligence, skoro bych to být vámi nedělal.
On vám jen ukázal cenu informací.
Vy moje články/informace blokujete, protože jim taky nerozumíte. Ale příroda ví, co dělá, asi to tak mělo být. Naše karty života jsou vždycky rozdělené spravedlivě - jen přes více životů - a to většina lidí zkrátka neví. Stále přežívá doktrína, že po smrti už nic není - přestože je spousta dokladů o tom, že vědomí se jen odstěhuje do prostoru, kde je místa dost - tam, kde kdysi byl pouze obsah pojmu NIC.

288238

17.04.2013 21:30

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa...

janko 85.?.?.?

milý pane ppppp, asi nemá smysl pokládat mi odborné otázky EM pole - zrovna jako asi nemá smysl po vás chtít, abyste se na cokoliv podíval z jiného úhlu než z toho, který vás (de)formoval. Kdysi jste například uvěřil, že pan Bohr naučil elektrony obíhat okolo jádra. Opravdu víte, jestli obíhají všechny v jedné rovině - anebo má každý svou dráhu . a dohromady pak takové elektrony vyplňují prostor koule? A jak tu kouli dělá chudák jediný elektron vodíku? ...anebo že by atom nevyplnil kulový prostor?
Anebo tato odbornost už neplatí a děti se učí "kvantovku"?

Víte pane ppppp, ani deset "péček" vám nevezme vaše přesvědčení - a je jedno jakého oboru se týká. Můj příspěvek byl o řízení světa skrze finanční systém.

Fyzika, kterou jste se naučil, je poplatná nástroji, kterým ji zkoumá věda. A matematika - jak jistě víte - je pouze složkou etnických jazyků, kterou lidé v dávných dobách oddělili do systému, který zpracovává kategorii velikosti. Na etnický jazyk pak zbyla kategorie "smyslu sdělení". Proto se musí matematické věty "překládat" (vysvětlovat použité symboly a vztahy).
Bohužel asi filosofie nebude vaší silnou stránkou, takže si ponechte vaši víru ve své znalosti - a nechte Babáčky, Koňase a další lidi, kterým nestačí nabiflované poučky o tom, jak svět funguje.

...a když jste tak hrdý na svou logiku, tak popřemýšlejte, jestli základním, tedy nejjednodušším pohybem je rotace - jestli třeba neexistuje základna jednodušší - přímý směr. A jestli třeba neexistuje druh pohybu, který lépe vystihuje podstatu a vývoj objektů v prostoru....
Třeba takový pohyb z bodu do všech směrů a zpět - ten by třeba vytvořil jádro "atomu" bez nesmyslu, nazvaného "silná interakce", kde logika splakala nad zkušeností.
..je toho hodně, co se budete muset o povaze sil v přírodě ještě naučit - tedy když budete chtít, v což nedoufám.

288291

18.04.2013 08:50

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa...

janko 85.?.?.?

...ach jo, pppppéčko, s vámi je těžká diskuze. Nerozlišujete mezi úzce zaměřenou profesí a celostním, v podstatě filosofickým pohledem na dění ve světě.
Analýzu a syntézu jste snad schopen ve svém oboru zvládnut, ale chybí vám síla k hledání "vzniku".
Selská i vědecká logika nám ukazuje, že všechno, co existuje, to také nejdříve vzniká. Z toho se odvíjí otázky o vzniku času a prostoru - dnešní axiomy.
Je tedy třeba zjistit, jak vznikají či vznikaly i tyto věty a tvrzení, o kterých věda ani sedláci neuvažují.
A to je moje parketa, mám ucelený proces návaznosti pojmů, který začíná u pojmu NIC (u obsahu tohoto pojmu, protože i pojem a jeho definice mohl vzniknout až v době, kdy inteligence ve společnosti něco takového mohla připustit).
Je pro mě pak úsměvné, když se věda či "duchovňáci" ohánějí jmény těch, po kterých jejich poznání stoupalo.

Vycházím z pojmů, které popisují něco, co se dál nemusí dokazovat, každý trouba ví, že "pohyb, tlak, rychlost"... existují. Stačilo tedy definovat nástroj, kterým je třeba začít - a seřadit pojmy a další nástroje do souvislé, logicky bezchybné řady. Račte se tedy rozmyslet, jestli vám vaše vzdělání stačí - anebo jestli se chcete podívat i na jinak podanou historii a existenci "pohybových sil v prostoru". definici IBP (informačního bodu prostoru) najdete zde: http://www.nejsmeovce.cz/books/view/5

...a pokud vám přijde nesmyslné, že nějaký učitel hudby přepisuje fyziku, tak si vzpomeňte i na řadu těch, kdo vystudovali něco a objevili něco zcela mimo svůj obor. I o tom je moje "konina", fyzika bez teorie, dokládaná pouze existující řadou podobností.

288326

18.04.2013 09:59

Trh s papírovým zlatem kolabuje

...pěníze...

janko 85.?.?.?

Bublinkové peníze se konečně dostávají do procesu jejich proměny na pěníze a později na "pění", tedy zpěv a radost v životě, kdy hodnotu člověka a jeho aktivit určí průmět jeho skutků - do takové doby internetem a databázemi škol, úřadů...., dovedený až ke hranici samotného vstupu do myšlení.
..ano, nahatost našich činů (nikoliv myšlenek, ty představují budoucí hodnotu zlata) je jedním z předpokladů pro neexistenci oběživa. Peníze jsou také oblečkem pro tajemství "kupní ceny", na které je založen celý obchod. Tato etapa "urychlení vývoje prostřednictvím zisku" pomalu končí, protože jak psal (guru), rodí se technologie nahrazující nejen kůži umělou kůží. Pohyby uvnitř samotných prvků podléhají lidské inteligenci také, to už věděl i Mendělejev, Heisenberg to potvrdil.

Modlu "obchodního tajemství" drží i ničí finanční nástroje, původně zlato. Je pak zajímavé, jak architekti zeměkoule vstupují do informačních vrstev v populaci. Zřejmě je teď na řadě skupina, která ještě nepochopila, že funkce "krytí zlatem" odpadla podruhé s krachem hypoték 2008. Po nemovitostech přicházejí potraviny a energie - to vše proto, aby každý pochopil, že zlato je symbolem doby, která končí.

S ní končí i kumulace moci, pramenící z výroby bublinkových peněz. Firmy postupně (rozpadem nebo růstem) získají jen takovou velikost, která zajistí jejich užitečnost.
Fraktální struktura existence dat v nehmotném prostoru (balíčky podobností ve vrstvách okolo jádra=určitého pojmu) budeme my a naši potomci postupně převádět do běžného života.
Bohužel s tím souvislí i zcela jiný pohled na úlohu a schopnosti lidí, na historii osídlení téhle sluneční soustavy, na zdůvodnění její existence a s ní souvisejícím příběhem vzniku a úloze Mléčné dráhy. Setrvačnost v myšlení je silný soupeř pro bourání "projektu pro cca 2000 let" v podobě různých náboženství, kdy i tím současným jsou stále jen peníze.

Ano, tohle je pro velkou většinu populace zatím jen "scifikec", ale všimněte si, že proměna myšlení je vnitřní a osobní obdobou proměny, kterou v globálním provedení "spáchali" Kopernik s Galileem. Model Davida a Goliáše zná matematika, aplikovaná na fyzickou zkušenost, jako funkci nerovnoramenné páky, ta je v téhle době "opřená" v maximální hodnotě rozpětí.
(Omlouvám se těm, koho příspěvek naštve, zlato už mizí i ze zubů, ale stěhuje se občas i do slov...)

288329

18.04.2013 14:05

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa...

janko 85.?.?.?

anonyme 109, ty skupiny "se" budou vybírat samy, to přeci už dávno funguje. Zájmové oblasti (a jejich vedoucí) si své příznivce hledaly a hledají stále. Osobní aktivita je tím výběrovým nástrojem. Takže méně proseb a více píle, příteli....

288351

18.04.2013 22:49

Trh s papírovým zlatem kolabuje

RE: ...pěníze...

janko 85.?.?.?

ach jo, pépéčko, tak znovu pro ty pomalejší:
Mendělejev PŘED/POVĚDĚL, že objev dalších prvků bude následovat - to znamená, že on vycítil logickou řadu souvislostí (= tabulku prvků) - a čekalo se jen na to, až někdo dozraje a takový prvek ze svých vědomostí složí. Objev totiž vzniká teprve tím, že své vědomosti poskládáme do možné podoby a tu hledáme - anebo pro ni pak vytváříme experimenty - a tím verifikujeme takový "objev" (=vizi, teorii, hypotézu...)). Je to sice šaškárna, ale takhle svět funguje. Na méně přesném soustruhu také vyrobíte díly soustruhu přesnějšího - to snad víte i vy.
Nejdřív tedy musíte mít sumu znalostí, z nich vytvořit algoritmus pro následný krok či vývoj. Nic jiného nedělám.

...potíž je jen s těmi, kdo se zaseknou na určité hladině a příslušné mocenské židli - ti pak diktují tuto hladinu ostatním i když už louže vysychá. Bohužel mezi takové zřejmě patříte. Ale i vy jste potřební, zajišťujete souvislý průchod celku v podobě "nejslabšího článku řetězu", je velmi důležité, aby se ten řetěz nepřetrhl.

...a mimochodem - statistika i termodynamika jsou popisy jevů, které by bez předchozích "nutností pro člověka" nemohly vzniknout. Zvířata ani rostliny je totiž nepotřebují, přestože takové jevy a souvislosti mohou existovat. Vše musí dozrát, v tom je ta finta. Vrstvy "živosti" jsou nastavené tak, aby každá nižší měla důvod hledat tu nejbližší vyšší. Zdokonalování přístrojů a výrobků všeho druhu je vždy předstupněm "skokového poznání" - asi to znáte jako "efekt sté opice". Ve skutečnosti sice jde opět jen o odstředný a dostředný pohyb informací - ale důkaz skokového učení u opic je známější.

Stupně je pak třeba spojit do okruhu, který zahrnuje vše. A to je ta moje písnička, se kterou se svět musí někdy popasovat...
jde o propojení oktávové (fyzické) a desítkové (mentální, modelovací) struktury. není to tak těžké k pochopení, pokud se vám podřří zapomenout na své vzdělání a začnetee si klást otázky - proč jsem tomuto a tomuto a tomuto..... uvěřil?

288374

18.04.2013 22:56

Trh s papírovým zlatem kolabuje

RE: ...pěníze...

janko 85.?.?.?

..vy vnímáte jen časovou linii procesu, jak se bubliny stěhují od člověka k člověku, zatím co já jsem se snažil popsat, že procesy s virtuální měnou jsou tou bublinou, nesouvisející s původním účelem peněz - nástroje, který mění vykonanou práci za univerzální prostředek k nákupu práce někoho jiného. asi se mi to ve vašem případě nepodařilo popsat dost srozumitelně - takže toto je můj druhý pokus.

288375

18.04.2013 23:10

Trh s papírovým zlatem kolabuje

RE: Trh s papírovým zlatem kolabuje

janko 85.?.?.?

...váš popis mi připomíná obdobu, která funguje v jiné informační vrstvě: existuje soupis sázkových kanceláří, které mají kurz na nějaké sporttovní uttkání. vtip systému je v tom, že sázkař si najde dvě kancelářře, které mají největšší rozdíl v kurzu na totto uttkání - a vsadí stejnou částku u obou kanceláří. Výsledek (rozdíl obou kurzů) je pak vždycky v prospěch sázkaře.

méně podobné jsou pak "sdružovvání pojistek či dluhů - kde sice "správcování" nějakou kačku ušetří, ale cíle je vytahat z lidí i ty poslední peníze, které jsou ještě podložené prací v zaměstnání a ne ze spekulací.
Na druhé straně spekulativní peníze vyrovnávají rychlost jejich "mizení" (virtualizaci), protože ovečkám musí včas dojít, že žt se dá i bez peněz - odkládáním přebytků tam, kde je jejich nedostatek. A k tomuto stavu jsme se zatím dostali jen v hadrech (second handy) - ale další jsou na cestě (auta, počítače, mobily....)

288376

18.04.2013 23:37

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa...

janko 85.?.?.?

no, můžeme se shodnout na některých definicích. Ano, pojem energie je "přemnožený", ale stačí si uvědomit, že má dvě polohy - v podobě náboje (vnitřní, ale neprojevený potenciál=připravenost k pohybu). Druhou podobou pojmu energie je její projev, ale pro ten známe pojem "síla". Síla je tedy energií v pohybu.
..a tímto způsobem (pomocí vztahu k pohybu a ke směru!!!) lze najít takový pořádek v pojmech, který už nepotřebuje další dokazování mate/matikou či jinak.
Dnešní populace má velký nepořádek v návaznosti mezi pojmy, ten lze sice opravit, ale nástrojem je zatím pouze "abeceda lidštiny" kterou asi používám zatím jen já, protože jsem její soupis a používání vytvořil (http://www.nejsmeovce.cz/books/view/8).

..a samozřejmě tím vystupuji sám proti celému světu, což mi částečně vyhovuje, protože při dostatku času patrně každému oponentovi dojdou argumenty dřív než mě. Dosavadní praxe tomu nasvědčuje. Je to vlastně takové smutné vítězství, ale jeho zrcadlová hodnota povede ke skokovému poznání fungujících souvislostí. Zatím se většina "lidí vědy" točí okolo vztahů mezi teoretickými pojmy - a lidé "duchovní" zas často opomíjejí logiku řazení souvislostí.
Zatímco "konina" vychází převážně z toho co existovalo dřív než k tomu byla vytvořena logická řada z předchozích následků.
...ale to je na dlouhé vyprávění o tom, jak z "NIC" vzniklo "VŠE". Geniální teze bývají dost jednoduché, to přeci víte. A jestli je někdo "geniál" anebo "genitál" - to ukáže až čas (t), který oběma jinak stejným slovům dává patřičné rozpětí. [smích]

288378

19.04.2013 11:17

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa... a k nim fyzikální poznámky...

janko 85.?.?.?

..asi nás Vladimír vyhodí oba, že tu plýtváme místem, ale ještě jednou to zkusím.
Bertík Ajnštajnů dokázal svou relativitou téměř nemožné - zaměnil černou za bílou - a nikdo si toho nevšiml velmi dlouho. Naštěstí v současnosti třeba Nassim Harramein rozkrývá "filtr", nastavený Einsteinem, a nevím, jestli mám dost síly všem otevřít oči svým sel/s/kým rozumem, který často nepotřebuje historii jmen a postupných kroků vědy. Jsme v "období součtů", kdy Einsteina a cca 90 let platnosti jeho úvah nahrazují jiné. Ty vychází nikoliv z teoretického modelu + jeho dokazování experimentem, ale ze zákonitostí, kterými se řídí lidský mozek - z řady asociací, uložených různě dlouhým opakováním do různé hloubky uplynulého času.
Můj přínos je v uzavření okruhu fyzických souvislostí do příběhu mezi "pohybem a stavem" prostřednictvím dvou "nosičů inteligence" v projevech na uhlíkové (pohyblivost živých objektů) a na křemíkové bázi (paměťové záznamy ve stupnici polaritně strukturovaných hustot).

Zní to možná složitě, ale jde jen o to, jakým způsobem člověk tvoří nové názvy na základně svých asociací. Asociace jsou odpovědné za pohyb myšlení v informačních polích prostoru (pro vás asi v mezihvězdném "vakuu"). Informační bod, jehož nosičem je nepatrný objem tohoto "prázdna", je východiskem pro zcela opačný příběh o vzniku a účincích sil v prostoru, to si asi najdete někdy v mých textech. Vaše definice jsou poplatné myšlení i jazyku matematiky. Nic proti tomu, vykonala veledůležitý kus práce. A je na čase vrátit matematiku tam, odkud vzešla, do některého jazyka, který se působením času zformoval do "zrcadla k matematice". Možná znáte tuto debatu fyziků (http://www.stv.sk/online/archiv/vecer-pod-lampou?date=2012-12-27&id=51751), oni také došli k paradoxu, vzniklém z povahy jazyka, kterým fyzika operuje. A nahradili jej další vypočtenou "vírou", podobnu té o zakřivení prostoru (místo zakřivení myšlení a dalších dnešních dogmat). Nic proti Maxwellovi či Newtonovi, každá doby má své pilíře. Jejich debata nad čtyřmi rovnicemi pro mě byla úžasnou nabídkou a zadostiučiněním.

Vám vadí sčítání hrušek a jablek, přesto tento "součet" existuje - v pojmu "ovoce". A přestože jde o "rovnici" v počtu použitých prvků (hruška=6, jablko=6), je výsledkem pětka (ovoce=5). A teď musíte udělat první z milionů kotrmelců - a uvědomit si, že každý jazyk v sobě ukrývá souvislosti, které obvykle nepovažujeme za podstatné do té doby, než si jich někdo všimne a dá jim nový výklad. Třeba takový, že atomová čísla uhlíku a křemíku (14 je po součtu číslic 5tka) vlastně popisují proces, jak ve vrstvě živosti (šestky) dochází ke "součtu" (=vytvoření společného jmenovatele) v podobě nového paměťového záznamu (=slovo "ovoce=5").
A když toho takový člověk nenechá, tak tím příběhem vytvoří za nějaký čas jin...

Automaticky kráceno

288397

19.04.2013 11:18

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa... a k nim fyzikální poznámky...

janko 85.?.?.?

A když toho takový člověk nenechá, tak tím příběhem vytvoří za nějaký čas jiné paradigma, které v dalším průběhu času nutně nahradí to předešlé.

Práce s kategorií velikosti dala vzniknout matematice, ale když nadměrná velikost ztrácí hodnotu = smysl - je třeba tyto veličiny dorovnat. Vrátit tuto kategorii zpět do "jazyka lidí". A toto se děje. A kupodivu je tím prvním vhodným jazykem zatím čeština.

Začněme tím, že hmotnost je efektem setrvačného pohybu. Za důkaz vám snad postačí hračka "Powerball". A bez pohybu by nemohlo nic vzniknout, to asi víme všichni. Je tedy třeba posunout axiom prvopočátku do tří prvků ČESKÉHO slova NIC. A do smyslu, který je ukrytý v obsahu tohoto pojmu. Tady centimetry ani fotony neplatí, funguje pouze logika a míra osobní představivosti k vytvoření postupných kroků z pojmů, ke kterým lidstvo dozrálo v této době.
Možná se vám nepodaří takovou řadu souvislostí vytvořit, možná ano - je to na vás, do jaké míry se dokážete spolehnout nikoliv na jména a věty těch, ze kterých jste si vybudoval své vzdělání, ale pouze na to, co bezpečně znáte z efektů sil, ze kterých se sám skládáte.
...po určité době pak přijdete na to samé, co já. A moje texty i pro vás přestanou být blábolem romantického snílka (jak jejich prapočátky nazval Jiřík Grygarů).
To, že naše vnímání a myšlení je dvojicí propletených protisměrů naší DNA, pro které fyzika zná název "elektromagnetizmus" - to je pro vás a mnoho dalších ještě dost dlouhá cesta hledání příkladů, které toto potvrzují. Tuhle fyziku se možná budeme učit přes televizi, kdy si já budu doplňovat detaily v mnoha oborech a nabízet netradiční součty a příklady odborníkům jednotlivých profesí. Ale v takové době se už budeme znát pod svými občanskými jmény, a ve společnosti bude jasné, kdo je hajzl a kdo ne. Nicky slouží k ověřování pochyb a hledání cest ke kvalitám - nejen naší mateřštiny. A tuhle cestičku k nabídce češtiny jako světového jazyka se mi snad podařilo najít...

288398

19.04.2013 15:27

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa... a k nim fyzikální poznámky...

janko 85.?.?.?

..jo, ten smějící se nakonec, to mi vyhovuje. Ale to si už vaše zkamenělina (např. socha?) asi neužije....

288410

20.04.2013 10:39

Trh s papírovým zlatem kolabuje

RE: ...pěníze...

janko 85.?.?.?

dohromady je nepletu, je to přeci člověkem propojené už "od přírody". Otázkou míry propojení nebo oddělení je jazyk, kterým se cokoliv popisuje.

...a rozdíl mezi nahodilostí (mutace?) a zákonitostí (logika) je pouze v počtu shodných případů a společenské poptávce po velikosti tohoto "počtu opakování".
A o tom je i fyzika, o míře setrvačnosti (o množině stejných opakovaných pohybů/prvků), které jsme si nějak pojmenovali. Je to také o době, kdy jazyk (matematika) už nestačí na vysvětlení vztahů mezi pohyby, protože dochází k nelogickým závěrům (=nefunkčním v reálném projevu), kdy vztahy platí pouze mezi systémem pojmů - a to tak, jak jsme si pojmovou strukturu vyskládali z předchozích pojmů.

..v tom je také háček, který pppppéčko přehlédl v debatě fyziků o Maxwellových rovnicích, protože všichni uvažují pouze v pojmovém materiálu, ne ve zkušenostní poloze.
Když zkrátka někdo uvěří, že elektrony rotují okolo jádra a věda si vytvoří pojem "silná intrakce" pro ne/fungující vztah vzájemné přitažlivosti dvou kladně nabitých protonů - tak tady končím diskuzi, to je zkrátka chyba už v základní definici míry přitažlivosti.
Míra přitažlivosti (v širším pohledu také gravitace, ale i "charisma") se matematikou "kladných a záporných" čísel neřídí. Matematika se odvíjela na bázi jedné rovnováhy "na přímce času", odtud vedou pouze dva směry, oba odstředné. Maxwell k nim zařadil i druhé dva = dostředné. Tím vzniká dynamická rovnováha čtyř prvků ve dvou dvojicích. Na jedné přímce toto má řešení ve vytvoření dvou bodů rovnováhy, kdy jejich součet vždy změní jejich polohu k původní, první rovnováze.
(na tomto principu "nechytatelné" dynamiky dvou rovnováh ke třetí, původní - je postavený i můj projekt hlasovacího nástroje KARAODYN, v něm každou z rovnováh představují dvě nová, odlišná řešení nějaké problematiky, kde původní "rovnováhou" je objem akceptovaných poznatků v takovém oboru).

288459

22.04.2013 09:26

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

Bos/ton - bosý tón - nahá skutečnost ?

janko 85.?.?.?

Pan Orwell nám kdysi nabídl scénář, kterého se chytli ti, co "na lepší neměli". Ano, "moc" je silná a tupá, pohodlí mocných vede k lenosti myšlení a tím i k chybám v přípravě i provedení.
Zažili jsme si ve skupinovém provedení to, co čeká ještě každého z nás v osobním životě.
Ano, jde o míru své "hladiny nahatosti". Vnější nahota těl (porno, otevření tělesnosti) vede skupinu lidí dolů, ke zvířatům - a jinou skupinu nahoru, k vnímání hodnoty "spojování těla a mysli" (tantra apod.).
Totéž se děje v nahotě myšlení, ovečky si hledají svého pasáka (moc, která jim zajistí pohodlné, - i když bezcenné žrádlo). Berani sice vymírají, ale ti aspoň sledují dění a hledají svou pozici v něm. Bez "hekrů" (= dětí systému) asi nemáme šanci stávající směr vývoje zvrátit.
Podobně jako akce s Kyprem byla "vlaštovkou" možné budoucnosti v ve fyzicky nenásilnému řízení poslušnosti - je bostonské cvičení ukázkou toho, co by ovečku čekalo, kdyby se divila, že jí zmizel účet nebo identita.

Cesta k nahatosti mnoha lidských aktivit je nezbytná, doba obchodního tajemství končí s internetem a jeho tlakem na srovnání vstupů a výstupů - od výrobních po odpadové.
Nahatost mentální/komunikační roste s používáním sociálních sítí. Je pouze otázkou času, kdy "se" tyto sítě propojí se zdravotní, finanční a pracovní agendou každého člověka, který žije v relativním pohodlí těchto technologií. Návrat "do jeskyně" není pro každého, takže se rýsuje dilema identifikace.
...toť otázka.....

288642

22.04.2013 09:29

Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?

RE: Bos/ton - bosý tón - nahá skutečnost ?

janko 85.?.?.?

....osobně vidím východisko ve vytvoření neutrálního prostředí mezi "inteligencí na bázi uhlíku" a "paměťovou databází prostoru", odkud čerpáme všechny své nápady a ukládáme je do forem křemíku. Ve srozumitelné řeči: jde o vyřešení a jiný popis vztahů a sil v prostoru, o sestavení nového příběhu o vzniku a vývoji toho, co nás obklopuje. Jsme na konci prenatálního období "snů o všeřídícím bohu".
První možností "porodu" je potrat, který nám včetně ukázek Orwell i USA teď předvedli. A protože země Čechů a Slováků je na rozhraní západního (technika), východního (cit, emoce) a jižního (návrat do původní přírody) světa, je na nás, abychom v úloze Davida nabídli stále odmítanou množinu "třetích cest".
Putování "sanskrtu" po zeměkouli vytvořilo s pomocí našich předků "mateřštinu", která spojí vládu mate/matiky s původním jazykem pracovitých Atlanťanů, kteří se usadili na různých místech světa. Neptejte se jak to vím. Nevím, ale dobře to zapadá do kostry příběhu o osidlování téhle sluneční soustavy těmi, kdo tuto galaxii vytvořili. Bůh to opravdu byl, ale jeho jméno je POHYB - v trojici se Směrem a Rychlostí. Ten příběh poskládat má na starosti naše generace, jeho kostra visí na "nejsmeovce.cz".

288643

24.04.2013 09:33

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

RE: Bilderberg - vládci světa.

janko 85.?.?.?

osobní aktivita v případě setkání s nadřízeným blbcem/vedoucím spočívá v tom, že si vytvořím podobný celek, kde budu tím blbcem pro své podřízené zas já. [smích]

...ono vybudovat firmu bez blbců je sakra tvrdá práce....

(nějak mi vaše reakce unikla, proto odpovídám až teď, sorry..)

288733

13.05.2013 17:32

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

janko 85.?.?.?

Martiine, možná právě vnitřní vztah k těm rolím je to, co lze nazvat svou identitou (sdílením hodnot). Samozřejmě je k tomu potřebné najít pro ty role společného jmenovatele = svou identitu pojmenovat.

...kupodivu právě schopnost pojmenovat je tím, co kdysi velmi dávno oddělilo z říše zvířat tvora, ze kterého vyrůstal "projekt ČLO/věk" ve své nejhustší formě = těla. Od schopnosti artikulovat specifický obsah nepřítomné situace se také rodila celá oblast (databáze) virtuálních světů, kam si hledáme přístup skrze svou fantazii (+ její aplikace v hmotném světě).

..za nějaký čas se každému propojí jeho "informační databáze minulých životů" s nabídkou takových, které si následně budujeme svou současnou existencí "v těle".
Člověk je dvojprvek, je vždy dočasným propojením částí databáze (= "duše") s nosičem (tělem)proto, aby v této nejhustší formě existence mohl měnit střídavě tvar hmotných i nehmotných informací. Končí postupně doba, kdy změny prostředí měníme jen mechanicky - a začíná doba, kdy mentální výstupy dostanou hmotný tvar jen prostřednictvím převodu nehmotných dat na jejich hmatatelný projev (pocit větru lze převést na jiného člověka jako "vjem větru" apod...)
..ale zítra to ještě nebude.... [smích]

289657

17.05.2013 09:37

Pozor na brýle Google

Soukromí? Co je to?

janko 85.?.?.?

Utajování je byznis, sport - anebo životní nutnost?
Obchod by bez utajování nákupní ceny nemohl existovat v dnešní podobě, to je jisté. A protože výměna informací s "přidanou hodnotou" (zisku) je motorem společnosti, vypadá to na problém.
Ale ne pro každého. Dojde k převýchově společnosti - anebo k jejímu zániku, jiná volba není.
Brýle jen urychlí postup, po vlně chaosu postupně pomohou vyčistit komunikační prostor. Lidi si uvědomí, že pokud chtějí mít dobré vztahy s ostatními, musí si uklidit i u sebe. A sem tam se omluvit za špínu, která se občas díky dnešní míře lhostejnosti nabalí na každého.
To, co kdysi dávno člověk uměl jen díky kvalitě své paměti (Atlantida + původní populace Marsu, viz texty na "nejsmeovce.cz"), to dnes nahrazují mechanické technologie na bázi křemíku. Má to svůj velký důvod - "neživý" přístroj představuje nezávislého "komentátora události".

Asi všichni ví nebo aspoň tuší, že nůžky mezi mocnými a ne/mocnými vždy rozevírá přístup k "citlivým" (=tajným) informacím, tedy ke špíně někoho, po jehož zádech lze stoupat k moci.
Tím, že tyto "šmírovací" technologie si mocní pěstovali od počátku věků a pěstují stále, tím se nůžky rozevřely v historii vždy do podoby války, která "uklidila" špínu starou a vytvořila podmínky (dohody v zákulisí) pro špínu vyššího řádu.
A bojuje se vždy zbraněmi o "patro níž". Události, které se už dějí, ty mají přípravu za sebou, stačí je zaznamenat - to brýle umožňují. Cílem mocných je ale řídit naše myšlení, boj o lidské podvědomí je tím, co je dnes na stole v zákulisí.
A brýle představují "zbraň" o patro níž, kterou - ale na rozdíl od minulosti - může mít za pár let kdokoliv z nás, nikoliv jen ti, co se u moci drží po celá staletí pomocí distribuce různých "tajemství" jen ke svému prospěchu.

Ano, určitá množina lidí si stále nachází důvody k utajování některých svých činů nebo stavů, ti holt mohou mít smůlu. Množina dalších se nebude namáhat s hledáním "pro a proti" ve vztahu k brýlím, představují "většinu lhostejných". Třetí skupina - "množina hledačů" tak dostane šanci uspořádat komunikaci v populaci do nové hladiny, přijatelné pro stále lhostejnou druhou skupinu. Je to tedy na nás, co se snažíme předvídat možnosti vývoje díky znalostem (vjemům + logice?)o velmi vzdálené minulosti.
Cesta ke spravedlivější komunikaci (i životě) je vcelku jednoduchá, v některých oblastech už funguje.

To, co známe ze srovnávacích serverů zboží (Heuréka apod), to se asi postupně rozšíří i na všechny oblasti, profese a osoby. Sociální sítě otevřely tuto "pandořinu skřínku". A jistě víte, že jediné, co v ní ještě zůstalo - je NADĚJE. Brýle s přístupem do databází Fejsdrbny a jí podobných - postupně vyčistí "zrno od plev". Vzniknou rubriky spokojenosti či nespokojenosti sledovatelné online v hov...

Automaticky kráceno

289876

17.05.2013 09:38

Pozor na brýle Google

RE: Soukromí? Co je to?

janko 85.?.?.?

Vzniknou rubriky spokojenosti či nespokojenosti sledovatelné online v hovoru s tím, koho mám před sebou - a mohu si je porovnávat s tím, co aktuálně při hovoru z člověka vnímám.

Skupina těch, co sítě a brýle odmítají, ta si může žít "po staru" klidně až do smrti, je to jejich volba, která také něco nabízí a něco jiného vezme.
Vývoj společnosti postupuje ke stavu, kdy "kredit člověka" (databáze od vstupu do života, přes vzdělání, rodinu a střídání profesí či zájmů) bude sloužit místo dnešních peněz. Někdo během doby nejspíš vytvoří "bodovací struktury", kterou komunity příslušných zájmových oblastí či profesí doladí do průchodné varianty. Postupné slučování oblastí zájmů a nutností pak povedou k "součtu hodnoty člověka", představují jeho životopis a tím i kredit.
Hodnota soukromí se nebude skládat z toho, co lez utajit, ale z toho, co už existuje. A to zas není k zahození.

...lidi (zaměstnanci?) už jsou takoví, že se bojí všeho nového, s čím nemají zkušenost díky nízké představivosti, pramenící z "lenosti myšlení". Proto také jsou "jen" zaměstnanci, každý nemohl být i podnikatelem, přístup ke vzdělání se otvírá postupně každému - v míře k tomu, jak a k čemu využívá internet a jeho periferie, v blízké době tedy i brýle "s pamětí i pro budoucnost"...

289877

19.05.2013 15:31

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Mne zajímá i to, zda neměl R.R.Rife již před asi 80 lety přístroj

janko 85.?.?.?

...pépéčko, zkuste zas jednou myslet jinak než ve svých škatulích.
Paní Karásková píše o rezonanci, která ve svém projevu je vždy fyzická, využívá prostředí 3D. A že něco praskne, protože rozkmit přesahuje soudržné síly rezonujícího objektu - na to nikdo nepotřebuje ty vaše sterilní kecy. Buňka i orgán nebo organizmus jsou soustavy vzájemně vázaných sil, které nenacpete do primitivních jednoúčelových definic, pro které znáte jen to své jediné správné vysvětlení.
Zvuk gongu se např. skládá z mnoha měřitelných frekvencí, rezonujících ale ve zcela specifickém tvaru a složení onoho gongu.

Chcete po kolegyni vysvětlení ve "vašem jazyce", dobrá, tak to udělejme opačně. Dostanete soupis frekvencí, nějak poskládaných - a vytvořte objekt, který je zopakuje ve stejné kvalitě. O tom, že existuje nějaký "gong" ale nebudete mít žádnou informaci.
..a paní Karásková asi chtěla sdělit, že popsat něco, co přesahuje běžnou hladinu vědomostí - je zkrátka těžké. Ale co vám asi nedošlo, je význam Richeho mikroskopu a jeho dalších prací.
Inteligence nespočívá v tom, jak dovede někdo popsat určitý jev v příslušném "jazykovém formátu", inteligence je to, že z nějakého popisu nějakého jevu dovedu (dovedeš?) poskládat něco nového.

Jinak jste stále jen za "cvičenou opici", co přednáší to, co do ní předchůdci našlapali.
A snad byste měl vědět, že rezonance je cílový jev, a popud k rezonanci (= k odezvě česky) dává škála EM frekvencí, a ty umíme "dělat" elektřinou, ale i vlastním tělem.
Že třeba netušíte, že frekvence určité velikosti a kvality rozkmitávají fyzické prostředí - a tedy i třeba membránu buňky - to už je skoro na vrácení diplomu....

...omlouvám se za tvrdost této reakce, ale "pépéčko" je přesně představitelem "kostlivce ve skříni", který se vypracoval krokovým poznáním do určité hladiny - svého stropu.
Vedle poznatků "krokových" jsou ale taky "skoky ve vývoji" - vždy záleží na tom, jak veliký okruh lze těmi "kroky" uzavřít, aby mohl vzniknout další nástroj. A tím prvním i posledním je vždy jazyk nebo jeho odborná varianta.

290008

19.05.2013 15:46

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Nechápu proč naše země

janko 85.?.?.?

..stréko gwe, ono to bude tím, že hustota a kvalita informací o tom, jak se řídí lidi těmi, kdo to uměli a umí - ta roste. To, co bylo dříve tajné, se už "prosáklo". A další "tajnosti" a "tabu" mizí. stačí opravdu jen víc hledat na internetu, v knihách a mezi lidmi, abyste také věděl, že ti, co řídili svět posledních 2000 let pomocí peněz (které samy jsou efektem principu zisku, který lze definovat i jako "mít víc než jsem vložil") - tito lidé v současnosti došli za hranici použitelnosti peněz pro řízení populace, už dávno vás řídí skrze media, školy a "vhodné" profese. A na jejich stole je projekt řízení populace skrze lidské podvědomí - tento cíl je už velmi starý, ale stále nedosažitelný.

Po určité době studia a srovnávání se vám střípky poskládají. Anebo vám je poskládá někdo jiný. A vy vždycky uděláte jen to, co uděláte. Takhle fungujeme všichni. A to, že neznáte oba rozhodovací systémy v člověku, to mimochodem i vylučuje i existenci nahodilosti. A potvrzuje princip "spádu funkce" (česky = zákon padajícího hovna).

290009

24.05.2013 11:08

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Proroctvo

janko 85.?.?.?

..no, jakmile si uvědomíte, že Češi jsou zrcadlem židů, jejich opačnými bratry (šetřílci, pracovití nejen švindlíři, smějící se bestie a zároveň vesměs zbabělci) - asi vás taky napadne, kdo vyhraje, až se to "zrcadlení" jedněch židů ukáže v pozitivní úloze těch "zrcadlových".

Vy tomu stále nevěříte, ale já vím o jiné historii češtiny (jazyků) a Češích/Slovácích své. Vyčkejme do doby, než se "šméčkoví kluci" v Praze dohodnou na vytažení bílého práporu.

Doba "jazyka radosti" se k nám doblíží v okamžiku, kdy v Česku začne obecně místo smlouvy platit dané slovo a podání ruky.
...tady dole už to leckde funguje, není totiž jiné cesty. Těm nahoře stačí uklidit si chlív v sobě a okolo sebe. Samozřejmě jen v případě, že ten svůj chlív nerozhodí na ostatní - jako nám to včera ukazovali straničtí hoši v Praze.....
Ale budiž, nervy se uklidní, cestičky najdou, jsou to taky Češi.
..asi by se ta špína měla vyblít v televizi, úklid pak půjde rychleji. Ale kolik z nich má tu sílu "pustit basu" ... ? [smích] (s následkem vložit do ní na chvíli sebe... [pláč] )

290144

06.06.2013 23:48

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

janko 85.?.?.?

Pane Nohejle, je fajn, že taky víte o vztahu mezi prací a odměnou za ni, o tom, že bublinkové peníze vytvořené podpisem či dohodou těch, kdo svět skrze peníze kočírují - nemají odpovídající hodnotu "výsledku pracovního času".

Ale zapomněl jste, jako snad skoro všichni - na vztah mezi daněním práce lidí a NEdaněním práce strojů, které lidskou práci postupně nahrazují. Tento deficit v této době vrcholí, nedanění počtu lidí, které nahradil stroj nutně vedlo k vytváření peněz, nekrytých lidskou prací - stroj, který nahradil deset lidí vytvořil daňový dluh práce od devíti lidí - a máme tu počátek vzniku "státních dluhů".
Hoši od peněz si sice "nedávno" mysleli, že když vytvoří FED a globální tiskárnu - že se to ukormidluje.

Je třeba do hlaviček vás všech naládovat, že státní dluh je ekvivalentem vybrané daně z práce strojů - a to od doby, kdy první stroje a první nekryté půjčky vznikaly.
Tím pádem se státní dluhy změní na jistinu, kterou lze rozpustit mezi obyvatelstvo tak, jak už tady několikrát linkuji - prostřednictvím německého projektu "Základní příjem", který jsem drze doladil tak, aby si dlužníci nemysleli, že se dluhu zbaví "mávnutím křídel".
Je jen otázkou času, kdy studovaní ekonomové odloží své poučky a přijmou tuto "Occamovu břitvu" v řešení světového finančního hospodaření.
Pro ty, kdo ještě neznají nebo nechápou princip "základního příjmu - těm pomůže možná toto: http://www.nejsmeovce.cz/books/view/2.

290926

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 662 568