Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané janko

Nalezeno 1803 příspěveků, 22 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.02.2012 14:18

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cz

janko 85.?.?.?

Mirro, každý jazyk je nosičem historie. Naše svazky se sanskrtem ale vedou do mnohem a mnohem starší historie, do historie vzniku této sluneční soustavy vede k jinému příběhu o historii vzniku hmoty, k tomu, proč a jak vznikala celá Mléčná dráha. Ale to už je příběh o jiném popisu fyziky, o proměně "bohů" v obyčejné lidi, kteří nepotřebují lhát a podvádět.
Stačí sledovat to, co se děje k tomu, co se o tom dozvídáme od lidí, k nimž máme odstupňovanou hladinu důvěryhodnosti.

264221

29.02.2012 14:28

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Nesouhlas s článkem

janko 85.?.?.?

Lin, až přijdete na to, jak ten "kód" jazyků funguje, tak asi změníte názor.
Ale každý máme své tempo vhledu do souvislostí. Kořeny jazyků a jejich "růstové nástroje" - to budete muset trochu naštudovat A. Horáka, O Slovanech úplně jinak. On popisuje princip a význam "druhé slabiky" ve slabičném písmu "praslovanů" (=dvojsmysl).

264223

29.02.2012 14:45

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

janko 85.?.?.?

...i ty anonymní popleto, obě verze té věty mají dva stejné významy, na pořadí slov nezáleží.
první i druhý význam používá češtinu z doby počátku minulého století, kdy slovo "stroj" má význam slovesa, pak se dnešní smysl "holicího strojku" změní na "Mlať" nebo "bij (ženu holí)".
Vojta je holt "vojta", ale věta svou úlohu plní v pátém pádu, v "přímé funkci"....(pátým pádem oslovuj/eme)

(osle, fuj = oslo/vuj) - je pak "překlad" ve smyslu a znalosti knihy pana A. Horáka o Slovanech.
Podobně je možné chápat i slovo MOUDROST - určené pro tehdejší mocné. Když trochu zašmordrcháme výslovnost "pro mocné" - tak můžeme slyšet toto: "MOUD(r)ZOST". Vnímání jinak vložené = cítěné mezery rozděleného slova (MOU drzost) pak ukáže skutečnou genialitu zvuku, vloženého do "čtení kdejakých symbolů".

264224

01.03.2012 14:04

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Nesouhlas s článkem

janko 85.?.?.?

Lin, jste rozumná ženská, ale já také stojím pevně na zemi. Bohužel to, k čemu jsem se během dvaceti let dopracoval, to bude asi ještě chvilku pro značnou část populace obtížně pochopitelné. Propojit poznatky A. Horáka (o principu opačného výkladu slov pro mocné a ne/mocné) má svou mnohem větší obdobu v polaritě toho, co známe z okruhů sci-fi tvorby, ezoteriky, astrologie, numero/logie a dalších vědou opomíjených (spíš potlačovaných) oborů.

A všechno je zpracováváno skrze symboliku a tvary písmen "latinky" a struktura číslic, které do Indie přešly z Atlantidy.
Bohužel je toho hodně, co budete muset zjistit, než pochopíte, jak pevně do sebe moje poznatky zapadají.

Zapomínáte, že ti, kdo na počátku tohoto letopočtu POJMENOVÁVALI veškeré předchozí poznatky do latinského !!!! jazyka, ti dobře věděli, jak funguje a co způsobuje rozdíl mezi zvukem a zápisem některého "pohybu myšlení", popř. pohybu těla.

Až zjistíte, PROČ byla vypálena knihovna Alexandrijská, "říšská" a "dvojčata, budova č.7!) - a co v řeči historie a budoucnosti znamená název "Bohemian Grove" (okruh lidí, s napětím sledujících dění v naší zemi ZE ZCELA JINÉHO ÚHLU POHLEDU, než nám nabízí naše primitivní znalosti o "fyzice prostoru".
Dva okruhy reinkarnací (v hmotném těle + v hierarchii sil tvoření hmoity v datovém prostoru vesmíru) jsou tím, co umožňuje BEZEZBYTKU vysvětlit a doložit všechno, co dnešní fyzika nemohla zkoumat - právě proto, že byla na počátku (pojmenováním tehdy známých "chemických" prvků)účelově vedena jinam.
Vyčkejte času, vše se dozvíte, budete-li chtít. nebo si fakt myslíte, že cyklus rostlin podléhá jiným principům než cyklus živých lidí?
...vše je to o "vrstvách živosti = sebeorganizace = inteligence. A ta roste i klesá s tím, jak dovedeme čerpat data z prostoru a skládat je do pojmů pomocí zvuku nebo zápisu zvuku (OBRAZU, VÝROBKU....)

264368

10.03.2012 08:31

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

Čeština, dveře do světa

janko 85.?.?.?

Ano, jsem tu pro mnohé spíš za blázna, nevadí. Ti vždy měnili svět, jeho myšlení.
Co se takhle podívat na "čecháčkovství" z opačného směru, pročpak v každé etapě vývoje společnosti "lezeme mocným do prdele"?

Je to prosté, tam, na konci trávicí trubice se připravuje všechno to, co na nás později dopadá. Hovno.
Omlouvám se za jadrné výrazivo, ale ovce slyší už jen na emoční výrazy. Proč?
Protože emoce (cítění a chtění) jsou tou silou, která ovládá prostor kolem nás. Ten nejbližší = vnitřní - i ten nejvzdálenější, někde tam, odkud přichází do hlav lidí myšlenky a programy pro jejich život.

Žijeme na rozhraní "západu" a "východu" - máme tedy největší zkušenosti s tím, jak která kultura naložila s tím, co nedávno, před nějakými 2000 lety přinesl tým okolo postavy "Ježíše". Pokurvení toho, co známe pod slovem "křest" a "křesťanství" nutně vedlo ke stavu, který tu máme. Ten stav slouží k překlopení směru vývoje "programu pro cca 2000 let" - kterým bylo učení, ukryté v hebrejském jazyce.
Ten systém se rozpadá - a aby nedošlo k opakování války s hmotnými zbraněmi - tak Přiroda (= celkový program pro lidi) zcela samovolně - pouhým spojováním průsečíků stávajících sil - vložila program pro následující období do jiného, nenápadného jazyka. Ano, do češtiny, do národa, který je bojácný, ale velmi nasraný (většina) a vyčůraný (menšina). A moudrý, ale to až za nějaký čas, až z nás budou "berani".

Nebudu vás nudit opakováním vztahu mezi hebrejštinou, matematikou a latinou - všechno jsou to jen nástroje k ovládání našeho myšlení. Co nám "elity" za posledních 2000 let neřekly, to je schované ve vlastnostech každého písmene a každé číslice.
Hus svými nabodeníčky "našel stopu", Komenský a další rozlišili "body" na "křivky" (háčky, čárky a kroužek nad písmeny).
Mě příroda nabídla pochopení vnitřních vztahů jazyků, jejich vazby do blízkého okolí i do velmi vzdálených světů, do rozvinutějších, ale i zaostalejších civilizací.
Vím, že budu za nějaký čas muset tyto poznatky tlumočit těm, kdo o ně budou mít zájem. Vím to už delší dobu, ale teprve včera mi přišel jeden "spouštěč" událostí, dnes druhý.

Sem, na Zvědavce chodí dost lidí, kteří ví víc než já v jednotlivých oborech, kteří vědí a snad i připravují všechno k postupné přeměně společnosti. Příběh o "císařových nových šatech" došel k rozhraní, kdy každý může vidět nahotu jednání "elit".

Film "Rozkvět" (první spouštěč) trvá 2 hodiny a dvanáct minut, není to ztracený čas, i když mnozí zde popsanou situaci známe.
http://www.youtube.com/watch?v=IZUE7avvRBY&feature=share .
Druhým spouštěčem je web "holešovské výzvy".
http://www.narodni-rada.cz/
Je tam návod pro ty z nás, kteří nechtějí bitvu zbraní, ale jen bitvu slov - možnost obhajovat i jiná...

Automaticky kráceno

264988

10.03.2012 08:34

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Čeština, dveře do světa

janko 85.?.?.?

Je tam návod pro ty z nás, kteří nechtějí bitvu zbraní, ale jen bitvu slov - možnost obhajovat i jiná řešení než ta, která nabízí stále stejný typ lidí, preferujících "službu sobě" před "službou druhým".
Bohužel oba tyto typy lidí máme i ve svém nejbližším okolí. A pokud nenajdeme odvahu si s nimi vyříkat to, co nás i je tlačí - do té doby se bude situace stále jen zhoršovat.

Nabídl jsem rozpracovaný projekt nástroje na vyjednávání - KARAODYN má potenciál mnohé nesrovnalosti vyřešit s co největším podílem pravdivosti (= snesitelnosti pro dobu a lidi). Zatím se mi nikdo na mail neozval. Asi ještě "blanické rytíře" nepotřebujeme.
Jára Cimrman je jedním z nich, tudy vede "česká cesta". Klaus ví, že stávající EU je špatný koncept, udržovaný silou "zvenčí" (násilím). Už několik let tvrdím, že nová EU se bude stavět od geografického i intelektuálního středu Evropy - od systému, který vymyslí a realizují lidé s největším citem pro rovnováhu (mimochodem doloženým právě zvukem "ř") a spravedlnost. Ta linie se táhne od Atlantidy skrze sanskrt a další jazyky.
Znalost "abecedy lidštiny" (znalost směrování každého písmene + znalost obsahu každé číslice) je tím, co snad za nějaký čas udělá nejen z naší země onen brblický "EDE+N".

..ale jak říkám už od prvního blázince: "Všeho do času".....

264989

19.03.2012 15:33

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

janko 85.?.?.?

...Jindro, ty jsi ale ťunťa, co takhle vidět a uvěřit, že okolo jádra atomu (které spojuje síla paradoxu) lítají elektrony. A můžeš si vybrat, jestli lítají v jednom směru anebo kolmo na sebe. A kdo je urychlí, aby se přilepily k jinému atomu.....

Píše se o tom už taky dost dlouho,.... a ovce se nediví, že může existovat silná interakce tam, kde se stejné síly odpuzují....

jj, vážení, vedle nových technologií nás čeká i revize leckterých učebnic o fyzice....

265481

29.03.2012 12:27

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

lidé světa..., ovečky a pastýři

janko 85.?.?.?

Divím se, že někomu vadí to co kdokoliv z nás pouští do "světa lidí".
Asi holt k tomu lidství máme ještě dost daleko, když se za některé své maily nebo když svou "práci s informacemi" musíme tajit. Svět lze uspořádat i jinak, princip utajování vede vždycky k moci jedné skupiny před jinou. Otevření "informačních polí" je tím, co nás čeká.
Každý systém skončí tím, čím zachází. Dnes už šmírováním internetu mocní mnoho nezachrání, jejich systém se rozpadá zevnitř, požírají už ty, co jsou pod nimi.
...ani množství "trafik", podaných dočasně "slouhům moci" systém nezachrání, je prohnilý, proto informace, držící jej pohromadě, postupně "vyzrazují" ti, na které je "požírání" namířené.

Válka slov už běží dlouho, čeká se jen na to, kdy se ovečky probudí a místo "aplikování naučených "pravd" si začnou na síti ověřovat, co kde vysílají media, včetně těch internetových.

Ano, všechno se dá zneužít lidmi, kteří ale sami zneužívání provádějí. Třeba tím, že si informaci "trochu přizpůsobí svým zájmům".
A pak se tito diví, že jejich nadřízená struktura dělá totéž - navíc pro větší skupinu dalších lidí.

Až konečně všem dojde, že i naše vědomí a podvědomí se dá skenovat těmi, kteří pro valnou část populace "vlastně neexistují" (= rozvinutější lidské civilizace), pak snad každému dojde, že zdejší "Matrix" je jen nabídkou k úklidu vlastního svědomí - zodpovědnosti za to, co komukoliv vkládám ze sebe do mailu či do hovoru.

Vážení, když nezačnete u sebe čistit svoje svědomí, tak nebrečte, když vám někdo vaše drobné "informační úpravy" omete o vaší hlavu. Jakmile si všechny své kroky, včetně myšlenkových dovedete zdůvodnit tak, aby důvody nebyly v rozporu s osobní hladinou svědomí - tak vám Příroda nabídne lidi, kteří vám vaše chyby nebo zásluhy předvedou svým chováním.
Příroda náhodu nezná, jen spád fungování mezi množinami. A je fuk, jestli množinami vody, včel anebo lidí a jejich problémů.

266056

Pane Kadleci, cesta ven z toho sajrajtu existuje, má ji každý, kdo nebyl debil a nevlezl do chomoutu půjček a svých "chtění".
Bohužel nás komunistická éra naučila uhýbat problémům, které nás tehdy tlačily, dnes je tahle vlastnost u mnoha lidí vypilovaná k dokonalosti, ztrátu "selského rozumu" je vidět na každém kroku.

Ještě asi není tak špatně, aby se ovečky staly berany, tak si počkáme. Bude to sice horší a tvrdší náraz - ale kdo chce kam, cestu si najde.....

266064

29.03.2012 14:44

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

RE: zajímavý článek

janko 85.?.?.?

Mirro, otevřete oči. Jednak si něpleťte státy mluvící jedním jazykem s národy. Národ má totiž svůj vlastní jazyk. A jazyk je nástrojem myšlení, myšlením svůj jazyk zdokonalujeme, přijímáme jen taková slova, jejichž asociační řady (návaznosti) nás dovedou k hlubšímu pochopení "způsobu myšlení jazyka, jehož slovo přijímáme do slovníku.
Žasnu nad tupostí vašeho hodnocení článku. Ti, kdo svět řídí, ti vědí, proč zvolili angličtinu za jazyk NWO, vy to ale nevíte, protože netušíte, že každý odborný jazyk slouží ke zkoumání a řešení nějaké oblasti lidského snažení - a že "mateřština" každého národa vede mnohem dál do minulosti světa i do jeho budoucnosti, než si dovedete představit.
Zapomeňte na naučené vědomosti a hledejte na internetu skutečnou historii Slova/nů- a konfrontujte ji se školními "poznatky".

Mnoho jevů si vysvětlujeme pomocí matematiky, ale kdo si dal tu práci, aby zjistil a doložil, že základní axiom matematiky je neplatný pro veškerou živou hmotu. Takovou, která obsahuje základní proces sebeorganizace = schopnost ze dvou podobností vytvožit unikátního dalšího jedince. 1+1=3 ....to v matematice nefunguje, proto mohla být do určité doby JEN MODELOVACÍM NÁSTROJEM PRO SMĚROVÁNÍ REALITY, - a ten čas jí už vypršel. To muže kdokoliv doložit tím, jak se kvůli zaměstnanosti vozí naše máslo do španělska a to španělské zas k nám. S odůvodněním "levné pracovní síly".

Kdo řídí tu levnost či drahotu...A JAK??
..a hlavně PROČ? Co si slibují ti, kdo plánují na generace? Myslíte, že vědí, že po x generacích zdegenerují a že planeta rozšíří řadu těch, kde lidstvo neuspělo?

Čeká nás rozšíření a přepsání mnoha "pravd" o fyzice prostoru, popis z pozice "priority hmoty" nebo "priority ducha" neobstojí, obojí funguje současně.
Zjistěte si to a pak sem něco pište o člověku, který se aspoň snažil najít to, o čem zatím ještě nevíte - závislost vývoje na planetě pomocí dominance jazyka - nástroje k řízení lidí i přírody. Media jen tlumočí "nějak zobrazené myšlenky" lidí.

266066

17.04.2012 21:29

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

janko 85.?.?.?

djb, myslím, že vojta výjimečně popsal evoluční priority líp než ty. Šel mnohem hlouběji do historie. Zatím co vy se patláte v desetiletích, on v tisíciletích.
..snad až na ten štíhlý pas - přesněji na vztah mezi šířkou boků a šířkou pasu, tahle "vlnka" symbolizuje dobu, která přichází - budeme si muset udržet "obě míry" (boky i pas)- a do "nich" řadit osobní vztah k udržování tradic a přijímání novinek...

267144

18.04.2012 08:07

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

janko 85.?.?.?

...možná jsem něco nepochopil, ale vy zas nevnímáte fakt, že "skokové změny" jsou zcela běžné. Od obyčejné tsunami či války až po společenské převraty (puče) a civilizační programy (nástup křestanství, vstup mimozemských civilizací apod.)v delších časových souvislostech.

Módní trendy jsou k tomu, aby hledaly slepé nebo vhodné cesty.

..ale to byste musel i vy nejdřív přijít na to, že Bohrův model atomu je chybný, že rotace je složitější forma pohybu než pohyb po přímce (který rotaci nutně předcházel!), že pohyb z bodu a zpět všemi směry je tím, co vedlo k vytvoření nejen této galaxie (zákon akce a reakce slovníkem vědy - anebo "co dole, to nahoře" slovníkem duchovních poznatků).

Takže opakuji, Vojta si všiml souvislostí rozměrů dítěte k citlivosti mužů pro krásu ženy ve zcela netradičním, ale historicky opodstatněném pohledu.
..a vy se mýlíte podruhé...

267174

23.04.2012 08:14

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

janko 85.?.?.?

anonyme, jde to hlouběji, k samotnému principu úroku. Nelze totiž "poděkování za půjčku" (morální, nehmotná komodita) nahradit něčím, co lze vyměnit za něco hmotného, třeba papírek s "uvěřitelnou" hodnotou.
A tuhle fintu znali ti, kdo zavedli židům firmu na řízení práce lidí(z nichž se později oddělilo "tvrdé jádro"= sionisti. Církev katolická řídí stále "firmu" s křesťanstvím, dnes pomocí figurek, schovaných za oponou "kartelů moci", servis s vírou v křesťanské učení se změnil v servis s VÍROU V HODNOTU PENĚZ, přesněji číslic a obrazovce výpisu z banky. Tihle "zasvěcenci" stále přetrvávají ve stínu katolické církve, dnes transformované do hnutí New Age.

Elektřinu,vznikající v člověku (přeměnou chemické struktury potravy + myšlení) na elektrickou - tak s naší pomocí převedli během necelých 2000 let do stavu, kdy jinou "elektřinou" (programem počítače) smažou kredit, nebo i celou existenci libovolného člověka.
...zahoďte platební karty včas, každá lenost vede ke zkáze. A ti, co připravují práci pro ostatní, ti vědí, kudy na nás....

Ještě chvilku potrvá, než si běžný občan zjistí skutečnou historii důvodů, proč pouze židům bylo dovoleno pracovat s penězi a půjčkami. To, že byli zdánlivě "vyvrženi na okraj společnosti" v dávné minulosti - to byl pouze prozíravý tah těch, kdo znali základní tajemství "učení křestu" - souběžnou existenci člověka ve dvou opačných formách hustoty - v lidském těle a v nehmotné formě, dnes jí známe jako "objem informačního pole prostoru". Ale to je na jiné povídání, však se dočkáme.

267544

24.04.2012 21:03

Odpojování Američanů od matrixu

RE: Matrix

janko 85.?.?.?

..zcela určitě.

267728

25.04.2012 08:11

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

René, tohle jste psal vy anebo někdo jiný? Tenhle slovník u vás neznám, překvapujete.....

Samozřejmě že scénář sionských mudrců běží, neočekáváme přeci nic jiného. Překlopení událostí může přijít až v době, kdy se globální podvědomí populace dostane do maxima "rozevřených nůžek" moci a ne/moci.
Bohužel už si spousta lidí neuvědomuje, že fungují jen v setrvačnosti svých cílů, cílů, které dovedou realizovat v beta frekvenci mozku. To platí jako pro "ovečky" tak i pro "pastýře".
To, co se dříve označovalo pojmem magie, to dnes funguje v globálním měřítku. Lidé jsou hypnotizováni skrze media a jejich odraz ve firemních i společenských systémech.
Lze to sledovat v nárůstu nelogického chování mocných. (např. okradený obchodník, který vyvěsil fotku zloděje (natočeného bezpečnostní kamerou) do výlohy - dostal pokutu 12 tisíc za nedodržení zákona o ochraně osobnosti. Tyto absurdity vedou k nasranosti populace - a tím i menší sebekontrole "oveček". Proč asi? Vybudit vztek (poštvat proti sobě ty, které potřebují ovládat - to je velmi stará lidská technika, to zvířata neumí, nemají "množinové myšlení", pouze o to silnější množinové (stádní) cítění.
Češi s rukama v kapsách vydrží hodně, historická zkušenost v obcházení průšvihů skrze znalost řitní=vnitřní struktury mocných nám asi pomůže najít optimální řešení nové EU. Ale nejsme ti, kdo nastaví svou hlavu jako první.
Součet historických zkušeností západní i východní kultury nás vybral jako ty, kdo mohou najít zdánlivě neexistující TŘETÍ CESTU.
Příroda funguje množinově - překlopení převrácené množiny, kde Davidem jsou lidské "ovečky" a Goliášem neosobní entita "důvěry v peníze" má řešení o kousek výš nad naší inteligencí.

My už umíme předvídat a číst chování zvířat - je pak logické, že vyspělejší civilizace náš vývoj sledují a mají nástroje, jak ve vhodném okamžiku "vstoupit na scénu". Tím se mnoho vypjatých situací vyřeší v poměrně krátké době.
..ale doba asi ještě nedozrála, čas je také součástí přírody, on zajišťuje přísun zařaditelných informací z "informačních polí" do chování přírody i lidí.

267748

26.04.2012 08:53

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

...čas a pohyb a bůh je jedno a totéž, jste pod vlivem cca 2000 let školení skrze matiku. Příroda funguje jinak, vše bude na mých "ovčích" stránkách, doděláváme diskuzní strukturu, kopíruji tu zdejší, Stwora mi ji nechtěl prodat.
...to puzzle o přírodě a člověku jsem musel celé přepsat (samozřejmě že ne sám, vždycky lezeme po zádech těch před námi, Nassim Haramein a další) - a budete mít možnost se mi vysmát - anebo "palec nahoru"....

267803

26.04.2012 09:12

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

..po odstavcích:
a) Protokoly nejsou pro jednu generaci, je to jen dokončení cca 2000 let starého projektu na vyrovnání mužské a ženské energie v prostoru. Více bude na mých stránkách.
b) souhlas, proč by to mělo být jinak..
c) souhlas, BRISC je protiváhou, patrně svou úlohu splní.Není to o Pyrhovi, je to dosažitelné optimum pro všechny. Jiná varianta by musela přijít jen zvenčí, což je také možné, ale nepravděpodobné. Nejsme ve vesmíru sami - a potenciál zemské populace je pro "sousedy" zajímavý.
d) nejde o pád, ale o transformaci dolaru, převedení přírodních komodit a lidské práce do jednotného ceníku, zpočátku národnostně a státy rozděleného. Zbraně lidí proti možnostem vojáků by jen urychlily plánované snížení populace - pokud je tahle varianta ještě vůbec platná, je totiž zbytečná.

267805

26.04.2012 09:36

Tresty za rasismus. „Koho zbili?“ „Bylo to horší. Sdíleli muziku!“

lakmusový papírek naživo

janko 85.?.?.?

..každý řídící systém musí testovat své mechanizmy kontroly své moci. Zkrátka nás ti strejcové, co sami neví kudy kam, zkoušejí, co ještě vydržíme, než se k jejich "řízení" obrátíme úplně zády - a vytvoříme jinou řídící strukturu, postavenou na spojování menších skupin do větších - s delegováním "špičky ve skupině" do vytvoření další skupiny, součtem "špiček". Ty se ve skupině vybírají "pavoukem" polemik, obdobným jako ve sportu.

Příroda takhle funguje vždycky, když nějaká "komodita" dosáhne svou velikostí hranici rozpadu zevnitř, neudržením vnitřních silových vazeb.

Media konečně postupně dostávají svou opačnou, pro nás potřebnou funkci - ukazují nelogičnost konání vládnoucích strejců nám všem, kdo máme ještě trochu schopnosti porovnávat dění u nás a v okolních zemích.

267806

30.04.2012 01:02

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: koureni

janko 85.?.?.?

..stréko Itókare.sk, čti pořádně, žádné zplodiny z e-cigára nevychází, jen pára. Nikotin se vdechne.
Až ti to dojde, tak se omluv za všechny své "cigaretové" příspěvky.

267922

30.04.2012 08:19

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: koureni

janko 85.?.?.?

souhlasím. Podobně funguje jakákoliv konzumace, produkující smrad. Dech alkoholika je příkladem zcela běžným.

Otázka zní, nakolik je příčinou odporu k e-cigaretám setrvačnost myšlení pasivních kuřáků - a nakolik samotný nikotin smrdí nebo nesmrdí. NESMRDÍ.

Děkuji každému kuřákovi, který přejde na e-cigaretu, on má svou drogu - ALE JEHO OKOLÍ NIC SMRADLAVÉHNO NECÍTÍ - pára není kouř.
...jak jednoduché milý Watsone....

267945

...však se těch odpovědí na své otázky každý dočkáme. Jen se čeká, až nadkritická množina populace otevře svá očíčka podobně jako ti, co chodí na Zvědavce a další stránky, popisující dění ve světě "z druhé strany". A těch otevřených očí a myslí tu zas taky tak moc není (neprojevuje se).
...součty protikladných informací si každý musí udělat sám - a na to se čeká.....

268099

04.05.2012 08:46

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

..JeaneLarouxi, jsem rád, že patříte také k těm, kdo se připravují na změnu přerozdělovacího systému mezi prací a odměnou za ni.

Asi mám "na triku" způsob (nedokončený projekt), jak si odborníci vyberou mezi sebou toho lepšího. Ten, formou "pavouka" automaticky vygeneruje v každé odbornosti optimálního kandidáta.

Máte-li váš IT systém v nějakém popisu, rád se s ním seznámím. Můj volební systém vychází z myšlenek "poštovního provádění voleb" paní Jarmily, jen jsem jej postavil na účetně schůdné podobě. Internetem je pouze kontrolovatelný - samozřejmě v reálném čase. (bude na mých "ovčích " stránkách)

Její "loterijní" systém by asi neprošel právě hospodařením toho, kdo volby organizuje.

268282

04.05.2012 08:59

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

janko 85.?.?.?

..bať bať Jawo, ten pán systém podporuje. Mluví totiž o "korektnosti", což v překladu znamená, že "drží basu".

Pokud má zájem na likvidaci škodlivin v lécích, tak by je měl alespoň pojmenovat. Způsobů anonymního zveřejnění je dost.

Bohužel se tak tenhle anonym stává klasickým "čecháčkem", předposraným z osobní zodpovědnosti. Tu vidí asi hlavně v tom, že ho ten zlý farmaceutický průmysl nevyhodí z práce.

..s takovými "mudrci" se situace ve světě změní leda k horšímu. Průsery se mají řešit dokud jsou maličké,.... později to dá víc práce - anebo to vyhnije samo, zevnitř. A to je právě tenhle pán, pomohl by "zevnitř"...., kdyby nebyl "korektní"

...růst v přírodě funguje, platí to i pro systémy, které vyrostly v lidských hlavách.... [pláč] [chechtot]

268283

04.05.2012 14:56

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

JeaneLarouxi, je vidět, že jste si dal práci s koncepcí, možná by podobný systém mohl i fungovat.
Mě vadí dvě věci:
a) přímou demokracii nabouráváte (rušíte!!) tím, že občan "ve skupině" může svůj hlas té skupině předat. Tím končí přímá volba a občan nese následky i takové "volby skupiny", se kterou nesouhlasí.
b) i kdyby hlasy ze skupin byly šifrované, muselo by se hlasovat do určitého data. A pro stále šikovnější hackery je pak snadné chvilku před ukončením nabourat systém (zahlcením) - a výsledky budou zkreslené. Oni se nemusí na hackované stránky "podepsat", stačí, když "zadrží čas"... Podobně i certifikáty skupin mohou být napadené - zas jinak.

Užitečnost "poštovního" hlasování je v okamžité kontrole místa, kam jsem volbu vložil (a kdykoliv na tomto místě osobním kódem kontrolovatelná, tedy i v seznamu celkových součtů, protože kód volby jednotlivce má pouze tento jednotlivec a pro tuto volbu.
Navíc s hlasem je možné poukázat dohodnutou částku (na provoz volené funkce/úřadu) a tu je třeba také evidovat, vyúčtovat.
Občan si tak "platí" svého delegáta, sice ze státních peněz, ale psychologický i věcný dopad to má. Zvlášť, když má volbu si část dané sumy i nechat. A doba k podobnému systému spěje.

Bohužel si lidé neuvědomují, že v přímé demokracii mohu hlasovat zkrátka jen v té oblasti svého zájmu, kam skutečně přijdou a hlasují. Jakékoliv "přenechání pravomoci" (skupině) už není přímou demokracií. Tečka.
Musíme se smířit s tím, že můžeme "sedět" jen na tolika "židlích", kolik jich dovedeme svými zájmy a odborností obsadit. A samozřejmě nést patřičnou - také přímou zodpovědnost za svou volbu. Do dozrání takové doby půjde všechno šejdrem. rozpad systému musí jít až do "osobní nahoty" svých veřejných aktivit.

Osobní databáze toho, jak jsem volil dříve - ta by měla existovat v elektronické podobě jako součást "občanky", čipu (nikoliv v těle ale v několika certifikovaných hmotných kopiích, databáze je pak využitelná nejen při hledání zaměstnání, ale i reference zájmů, profesní aktivity a osobních voleb v zájmových oblastech dává dost přesnou charakteristiku uchazeče. Samozřejmě klíč ke své databázi (= čip, ale jen k přímému nahlédnutí při pohovoru) má jen uchazeč, velkého bratra zas tak moc nepotřebujeme.

...myslím si, že doba ještě nedozrála k osobní zodpovědnosti za svou volbu - to dokazujete i vy ve svém systému, a to jste zdejší téměř guru.

268309

04.05.2012 23:12

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

janko 85.?.?.?

být u Božáka - to zas není tak špatné. Škoda že ti anonyme ujely nervy, potvrdil jsi tak, že jsem se nemýlil. A to člověka - třeba i u Božáka potěší.

268345

05.05.2012 00:23

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Larouxi, zdá se, že vnímáme za podstatné každý něco jiného.
Vy píšete o přímé demokracii - ale dáváte člověku možnost svůj hlas předat skupině, kterou považuje za odborníky v takové problematice. A to samozřejmě může vést ke zkreslení, protože takových skupin bude v zemi několik, každá s trochu jinými prioritami - tudíž každé přenechání hlasu je jen "početním úkonem", vedoucím ke vzniku nátlakové "síly počtu" - obdoby dnešních stran. Ty mají "sílu počtu" v počtu (sumě) peněz, kterými své cíle prosazují - přes lidi, kteří jsou jim zavázaní přes jiné "služby". To je zkrátka přemalovaný stranický systém, změnou je "stranění" dle oborů (profesí).

Já píšu o tom, že člověk má v životě vždy jen omezenou kapacitu sil pro své priority, - a za těmi může, ale nemusí jít. Ale i pokud jde hlasovat o něčem, co zná jen z rychlíku, tak tento hlas je absolutní, vede k výsledku skutečných potřeb. Proč mám něco přenechat "odborníkům", kteří vedle svého koridoru už nemusí chápat širší souvislosti - což se často děje.
Netvrdil jsem, že je třeba někoho k volbám nutit. každý se zúčastní jen tam, kde má nějaký svůj zájem. Pak můžeme mluvit o přímé demokracii. O co se nezajímám, to zkrátka musím přenechat k rozhodování těm, co se tam angažují. A když mě jejich počínání bude vadit, dám příště svůj hlas proti jejich zájmům.

Podobně i naložení s penězi jste uchopil vy (asi i Jarmila) jinak. Strany dostávají za každý "hlas" částku. Pokud takové volby bude organizovat stát (ale třeba i svaz dovozců automobilů nebo porodních babiček)- tak určí částku za hlas vyvolavatel voleb - a volič má právo ji předat takovému řešení samosprávné či oborové situace (např. dotace do zemědělství...)která nejlépe splňuje jeho představu o řešení. A když taková není, tak volič dostane část té částky sám.
Opakování voleb a elektronická občanka se záznamy "veřejných aktivit" (voleb, referend, dobrovolnictví, spolků - ale i výkonů trestů) pak zcela snadno každému z nás vytvoří KREDIT - seznam aktivit. A takový v podstatě "veřejný životopis" snadno může být vstupenkou do zodpovědnějších postů - ale i do pozice lemplů a vyžírků na druhé straně. Prostá evidence aktivit, které si kdo zvolí. A která bude součástí jeho identifikace v další veřejné činnosti.

Není na tom nic složitého či divného, dřív se do občanky ručně zapisovaly děti. "Zítra" tam mohou být všechna hlasování s výsledky a pozicí občana v nich - jestli hlasoval s vítěznou nebo s prohrávající "stranou".
A to bez dozrání nadkritické množiny občanů dřív nezačne fungovat. Tam je teprve "dno", ze kterého lze stavět lepší svět - plná osobní zodpovědnost, zapsaná na čipové kartě a čitelná pro toho, s kterým chci dál pracovat anebo žít.

Váš systém jde "na půl cesty", i když tec...

Automaticky kráceno

268350

05.05.2012 00:24

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Váš systém jde "na půl cesty", i když technicky asi průchodný je.
Chybí mu motivace "tahem" peněz, protiřečíte přímé demokracii použitím "zástupce", neuvažujete o variantě více podobných skupin vzhledem k "zastupování odborníkem" - nevnímáte úlohu "okamžiku pro součet" (přesné datum a čas ukončení možnosti volit - klíčový parametr pro hackery)
Netvrdím, že můj/Jarmilin systém nemá chyby, budu rád, když se je dozvím. Včas sem dám vědět, kdy budou mé "ovčí" stránky funkční

268351

05.05.2012 00:30

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

strécu, když jsou obě koncepce chybné, tak bys měl přijít s nějakou lepší - a ne tu héékat o tom, co my víme také.

268352

06.05.2012 22:12

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Jarmilo, nevěště hlavu, kdo chce, ten si vždycky kořínky najde. Váš nápad s poštama je geniální, o tom žádná.
To, že jsem jej posunul do "účetně průchodné verze" - to je jen posun, další verze, nic víc. . Někdo další to zas šoupne o kus dál. A nakonec se třeba nějaká varianta i uchytí v praxi. Tak vývoj funguje - a je občas pro někoho těžké, že zrovna ta jeho varianta se "nechytla".

Jsme pěšáci v řadách. Teprve náš součet je tím, co začne fungovat.
Mějte se dobře,..

268440

06.05.2012 22:20

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

..šmarjí józefe, začněte myslet hlavou anonyme. V tržní společnosti všechno jde skrz peníze. Orwell nastínil negativní scénář. Ten se nemusí realizovat, když pochopíte jeho účel

To se vám zřejmě nepovedlo, tak píšete pitomosti. Ono je třeba nad některými větami myslet - a ne je přelítnout jako zprávy v novinách...
teprve když zjistíte, kam vede sobeckost a křivárny, teprve pak můžete začít hledat účinnou formu jednání.
..mimikry si příroda nevymyslela pro svou kratochvíli, víte?

268441

07.05.2012 07:50

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

anonyme, ty jsi ale ťunťa, vygogluj si o mě něco a pak se omluv.

To, že procházíme jako lidstvo proměnou myšlení - to je bohužel i bohudík pravdou. Peníze jsou jen prostředníkem. Ti, kdo jich mají moc, ti se snaží s pomocí peněz najít své slouhy a oddělit ty ostatní, co jsou určeni k postupnému zániku. Pomocí léků a mediální buzerace o státním dluhu, ten je jen bublinou, strašákem pro blbce.

Cílovou metou pokřiveného programu pro 2000 let je likvidace poslední bašty skutečné historie indoevropské civilizace - která se kupodivu nachází v naší mateřštině. To zjistil Hus, Komenský, já a mnoho dalších, kdo ještě umí rozlišit, kdy použít měkké a kdy tvrdé "Y". Ale bohužel asi nepatříš mezi ty, kdo jsou ochotni a schopni se s tímhle tématem vypořádat.

Protokoly samozřejmě znám - a na rozdíl od tebe vím, že situace musí dozrát až do stavu, kdy bude všechno pro "velkého bratra NWO" připravené. Teprve pak se může globální situace překlopit.
Je to stále o té poslední kapce, která nastaví efekt "sté opice" (pokud víš o co jde).

...že mým textům nerozumíš, to je příznačné. Každý máme svůj "okamžik doby", kdy začneme vidět situaci "za zrcadlem". (=z druhé strany).

268452

07.05.2012 08:41

Volby ve Francii jako katalyzátor

RE: Vzhůru děti vlasti své!

janko 85.?.?.?

..jestli je nová figura ve francii prezidentem, to se pozná až přijede z Německa...

My pak poznáme, jestli jde o obvyklou "výměnu brankáře" ve hře na jednu bránu - anebo jestli se konečně probudila "EVROPSKÁ RODINA".

Když si někdo dovede představit Německo jako "tátu", Francii jako "mámu" a Česko/Slovensko jako "dítě" - tak máme trojici, která má na triku evropský kotrmeůlec = obrat "zevnitř".

Proč?

Protože se k manželům "Merkozovým" dostavila "milenka"( její líbivý program ). A "taťka" v Německu se musí rozhodnout, jestli situace už je zralá pro "rozvod" s celosvětovou politickou a církevní mafií.

Kupodivu "taťkovi v sukni" k rozhodování může dost pomoci i středeční hlasování našich "dětí systému" o naší účasti v otroctví, do kterého nás smlouva ESM (http://www.odhodlani.cz/) nenápadně může - ale nemusí dostat.

..tož hoši v posraneckých lavicích - můžete konečně ukázat, jestli je "nezbedné dítě" v Česku už dospělé - anebo je to zas jen ten vychcanej fracek... (omlouvám se za expresivní výraz = facku mnoha poslancům)

268454

07.05.2012 11:51

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

moje jméno si každý najde podle domény v mém nicku, ty Sher/locku.

..a ta "tajemná částice (asi míníš Higgsův boson), ta je ukrytá v každém jazyce. jedná se o dokonalejší formu "slangu", říká se tomu šifrování stejným materiálem. Něco jako dvojitý agent v každém jazykce, milý Watsone.
A abys ty druhé význnamy v jazyce mohl "číst" tak musíš znát kód, společný pro význam všech slov = znát samostatný smysl každého písmene a každé čislice. Nazval jsem to "Abeceda lidštiny"-

...takže až se ti někdy podaří naučit se číst každé slovo !! symetricky - od středu doprava a zas doleva - tak zjistíš, jak je možné, aby cokoliv mohlo být i svým opakem.

...opačně totiž neznamená to samé co "obráceně". Ale nechci tu Vladimírovi plýtvat místem pro lidi, co svou identitu skrývají. pro "nicky"....

268462

09.05.2012 15:09

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

jakýpak jinotaj, stačí si definovat slova - opsat jejich význam jinými slovy.
Pojem kód je nástrojem pro vnímání v jiném kontextu. A každý kód má prvky, ze kterých se způsob kódování skládá.
V jazycích jsou těmito prvky písmena + jejich zvukový či psaný projev. A protože psaný je v podstatě "zahuštěním" možností zvukového vyjádření - tak musela existovat i opačná cesta - ze všech možností artikulace ve slovech rozpoznat hlavní smysl každého písmene.
Snad víte, že slova nás směrují (nekdy jen naši mysl, jindy i celého člověka...), to znamená, že každé písmenu musí vyjadřovat buď pohyb anebo stav pohybu.
...a o tom je moje "abeceda lidštiny" a symetrické čtení každého slova (ne slovesa!).

Nikdo nemusí umřít blbej, webové stránky s jiným pojetím jazyků i fyzického prostoru stále nejsou hotové, mrzí mě to, ale nechci pustit do světa rozdělané "puzzle" (cca 9 textů), které teprve při druhém a dalším čtení mohou někomu dát nějaký obraz o tom, v čem a proč žijeme. Asi pár set lidí naštvu, ale několika jedincům se moje poznatky (nejen o kvalitách češtiny) mohou hodit.

268566

21.05.2012 16:48

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

janko 85.?.?.?

Vojto, oni nepotřebují věřit. Oni ví. A to je parketa, kterou začínáme rozbalovat - výrobu dějin pomocí "jazyka egyptských kněží" = hebrejštiny, rozložené do dvou vzájemně kooperujících jazyků (latiny a matematiky desítkové, přesněji oktávové, soustavy).
Přepis dějin musel být dokonalý do té míry, aby vydržel plánovaných dva tisíce let - což se nepodařilo.
Větev indoevropské populace (Slované a jejich "pohanská" kultura se už dere na světlo. Uvidíme, co zbude z "vyvoleného národa", až se veřejně provalí pokřivení učení o "křestu" (je o podmínkách vstupu mezi vyspělejší civilizace).
Vladimír sice téma UFO bojkotuje, ale
( http://www.youtube.com/watch?v=_h5i51y9cLs) přesto si myslím, že znalost historie mimozemských kontaktů je jedním z klíčů řešení obecné "informační slepoty". Vyvolení z vyvoleného národa samozřejmě tyto informace mají, znalost "programu pro populaci Země" jejich předky vedla k účelové koncepci bible.

269390

22.05.2012 23:38

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

janko 85.?.?.?

Mirro, mýlíte se. Tihle fantastové (blázni, že?) zkrátka vidí vaše souvislosti ještě z jiného úhlu. Zjistěte si, proč, byla z Bible vyjmuta část o reinkarnaci...
Za rok si povíme, kdo je fantasta ..

269472

24.05.2012 08:28

Sázka na kolaps

RE: ...židovský sociológovia...

janko 85.?.?.?

Kořeny úspěchů židovského národa jsou samozřejmě v jejich jazyce a povahových vlastnstech lidí, kteří se tím jazykem naučili myslet. Hebrejština je matkou latiny a matematiky. To se obecně neví.
Studie DNK v Rusku už o těchto souvislostech ví http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6133-lingvisticky-prulom-uvnitr-lidske-dna-dotykame-se-nove-dimenze-moznosti/, kdo chce, ten si další literaturu najde.
..a že okruh světových jazyků končí v češtině (Davidovi mezi jazyky), o tom se dočtete na mých stránkách. Naše mateřština spojuje esenci sanskrtu a princip matematiky (axiom součtu) pomocí písmen "latinky". Snad už za týden...

269553

27.05.2012 13:09

Kalouskův závod ke dnu

RE: Mám s panem Umlaufem jeden drobný problém

janko 85.?.?.?

..anonyme, co takhle zkusit rozum místo škatulí?
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Umlauf , někdy to pomůže.
Ono podívat se na každou událost aspoň ze dvou protilehlých stran - to je něco, co jsme se ve škole neučili. A někteří "nahoře" vědí proč.

269775

Honzíku, pravda je sice pro všechny, ale ne každý si ji vezme. Tudíž platí, že není pro všechny.
Když pro některou nedorostu - tak pro mě není...., to platí pro každého.

270158

Jenesmithi, máte tam chybu v logice, která funguje, opíráte se o tu, která jen modeluje.
cituji: : Pravda by měla být dostupná VŠEM bez ohledu na to jak ji chápou nebo vnímají a bez ohledu na to, jestli si ji (opět cituji) vezmou...

Tou chybou je funkce. pokud něco vnímají, tak teprve zařazením do své vrstvy získají pravdu té vrstvy, na pravdu ve vyšším platném zobecnění zkrátka ještě nedorostli. Zároveň platí, že pojem pravda zahrnuje vždy množinu pravd s nižším stupněm zobecnění. A bez redefinice nástrojů, kterými všechny pravdy hledáme se dostanete zas jen k nějakému formátu "boha". A doložit jeho existenci lze jen vytvořením příběhu, kde bude mít "bůh" svou reálnou, trojjedinou formu, nutnou k existenci všeho, co už "JE". Bez "POHYBU" by nemohlo nic "vznikat, růst a zanikat".

1. každá pravda je stále dostupná v příslušné informační vrstvě "přijemce". On + jeho prostředí (= informační zázemí)! určují, zda a jak ji přijme.
2. nejvyšší dostupná = objektivní pravda musí být propojená se všemi informačními vrstvami pod ní nějakým nástrojem, který vytvořili lidé a který vytvořil projekt "fraktálního dvojprvku", kterým je muž a žena.
3. V současnosti přicházíme do období, kdy se budete učit, jak vzniká prostor a čas - existenci vesmíru nelze zažít tím, že prostor a čas už "JE".
4. Vše, co "JE", muselo také VZNIKNOUT. Vytvořit příběh "vzniků", navazující na to, reálně existuje jak v myšlenkové, tak i v hmotné podobě - to se budete učit z mých stránek, je mi jedno, kdy to bude.
5. A začít se musí od okamžiku, kdy vás napadne, že je pro vás taková informace potřebná. Když zjistíte, že jste se dostali do "součtu událostí" (česky "průseru"), kdy z nich musíte vytvořit jinak koncipované východisko (od zavolání pomoci třeba až ke konceptu vzniku života). Podložit stejným systémem (stejnou logickou řadou) vznik a vývoj neživých a následně živých forem hmoty.

Na www.nejsmeovce.cz si (zatím jen v prohlížeči Chrome) můžete kdokoliv ladit své rozhraní mezi tím, co funguje - a tím, co by mělo fungovat.
Samozřejmě si Jenesmithi rád někde přečtu vaši výpověď o "jediné platné všeobjímající pravdě", kterou zřejmě znáte - doufám, že jste schopen ji formulovat a doložit i tím, jak vznikla a jakými nástroji ji měníme. Nebo je neměnná? Která?
A to nemusíme zde, Vladimír moje vstupy obtížně nese. Sem chodí mnoho inteligentních lidí - a jim nabízím stránky o jiném pohledu na fyziku člověka a jeho prostoru. Vladimírovi se tak omlouvám za "inzerci" svých stránek. Dávat odkazy na doplňkové informace je ale i zde běžnou praxí.

270236

Jenesmithi, jakmile se oprostíš od duality elit a plebsu, tak si začneme rozumět. Sebejistota a egoizmus ti zatím splývá, umět vnímat rozdíl vyžaduje nějakou tu dobu, většinou i osobní kontakt.

Podobně i "zištnost" a "nabídka" jsou pojmy, které užíváš poněkud šablonovitě.
Je to vždy vyjádřením osobního nastavení, které slov kdo použije - jestli slovo vstřícné (nabídka, inzerce) anebo nevstřícné (zištnost, chamtivost..).
Každého z nás prozradí použitá slova. chtěl jsem si jen přečíst tvou výpověď o té pravdě, ke které jsi došel. Místo toho čtu klišé o stavech, zde tisíckrát promletých.
Možná ti k orientaci v pravdách a "pravdách" pomůže jeden z mých textů http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=5 - ale možná také ne. Je o vrstvách člověčenství, ve kterých se kdo pohybujeme.

270253

18.06.2012 11:02

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko 85.?.?.?

Kryso, slovo "víti" můžeš také vnímat jako "víti (uplést) věneček" - to pak už tolik neskřípe.
Nehledě na to, že navinování viny je zcela relevantní proces, který ti lidé dělají. To jsi poznal i sám.
..takže bych se asi tak "nevohnil" - být krysou.

270752

19.06.2012 17:40

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko 85.?.?.?

ano anonyme, zmatení jazyků v Babyloně vzniklo opravdu tím, že byl úředně nastolený nový jazyk - jazyk latinský - spolu s novou číselnou soustavou - matematikou desítkové soustavy.
Bohužel mocní tohoto světa vytvořili a zajistili "pravdivost" jinému příběhu, oni to tak dělali a dělají vždycky.
...proto jsou mocní, víš?

Schopnost ohýbat (tvarovat) jazyk myšlením dovedla zas naší mateřštinu k tomu, že postupně nahradí dnešní angličtinu. Tu už dnes nahrazují počítačové programy překladačů - angličtina je totiž matkou jazyka počítačů. Čeština pak jen dokončí okruh jazyků v indoevropské civilizaceï.
Jak? Čím? Proč?
...to si najdi na mých "ovčích" stránkách.

270796

25.06.2012 11:45

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

Babylon II

janko 85.?.?.?

...kdysi dávno se mocní tohoto světa rozhodli nastavit novou epochu tím, že zavedli jednotný umělý jazyk - latinu a jednotný systém práce s číslicemi - desítkovou soustavu. Díky těmto nástrojům měla "osvícená elita" moc nad těmi, kdo neznali asociační řady, propojující matematiku a latinu v hebrejštině.
Jejich potomci ve Vatikánu a Izraeli se dnes snaží nastavit realitu příběhu, který nám vložili do hlav - o zmatení jazyků v Babylonu. Tehdy ke zmatení došlo násilným nastavením nových jazyků, nikoliv neschopností se domluvit ve spleti národních jazyků.
A dělají to dobře (pro sebe) - přeci "multikutěním" - snahou nastěhovat chudáky k těm, co už jsou zotročení "principem práce" - a zalepit mozky lidí nepodstatnými informacemi, navíc ve spleti překladů do jazyků dalších.
...To by se jim pak vládlo, co?

Naštěstí tu máme internet a čím dále víc lidí, kteří - nemaje práci - tak čumí do monitorů, baví se - a občas i hledají nebo produkují užitečné informace.
Výsledkem je rostoucí síla internetu, který spojuje opět matematiku (jazyk počítačů) a různé jazyky stále kvalitnějšími "překladači".

...asi ještě chvíli potrvá, než nadkritická množina populace zajistí transparentnost internetu svým transparentním jednáním - pod svým občanským jménem, bez nesmyslného strachu ze "zveřejněných osobních informací".
Mediální masáž např. o utajování rodného čísla je směšná, když si uvědomíme, že každý živnostník (OSVČ) má na každé své faktuře rodné číslo v podobě DIČ. A stejné je to s dalšími nástroji (fotky, rodina, účetnictví firmy), kterými si můžeme zjistit věrohodnost sebe i lidí, se kterými komunikujeme (pod přezdívkami či anonymně).

Nezralé ovečky jsou to, bohužel. A až tito dozrají, pak se začne svět měnit k lepšímu.

Pak se můžou užitečné věci, odzkoušené v "demíčku NWO" sociálního státu (ČSSR) - například pro všechny 8% marže, jednotné ceny materiálu, odvozené z jejich potřebnosti (opět s pomocí internetu) můžou propojit s mírou osobního nasazení, převzatého pro změnu z kapitalistického modelu života. A skrze průzkumy na různá témata se každý naučí vybírat si práci i zábavu pro naplnění svého života. Právě druhá, fungující tvář NWO je tím, čeho se mocní bojí - propojenosti lidí bez jejich zdržovacích (byro/kracie)nástrojů. Mít čas na formování svého života nebo celé společnosti - to byl vždy úkol pro ty, co volný čas měli.
Dnes se to mění. Čas (k udržení otroků v chomoutu práce) začíná mocným chybět. a BUDE JIM HŮŘ. Deficit času si příroda dovede vybrat od každého. I když často přes víc životů.

...strýček Putin jede dnes k "vyvoleným" - uvidíme, co se ve světě pohne....

271096

26.06.2012 10:45

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Babylon II

janko 85.?.?.?

YU 78, ono vždy záleží na tom, s jakým příběhem si nějakou informaci propojíte. Mě stačí, že atomové číslo uhlíku je šestka - a trojúhelník ze tří šestek představuje možnost rotace ale i možnost sdílení jedné informace dvěma či více lidmi.Trojicí v lidském prostředí je taky máma s tátou + dítě. Tím pádem je pro mě internet nástrojem, umožňujícím velmi rychlou "rotaci informací/myšlenek" - takže se stává takovým "globálním mozkem" planety. Lidi jej přijmou stejně jako kdysi vytvořili a přijali zvukovou řeč.
..do mého příběhu o fyzice prostoru a fyzice člověka tři šestky vyprávějí pozitivní příběh - a že minulý příběh třem šestkám dal název "číslo bestie" - to je spíš námět k přemýšlení, kdo a proč potřebuje strašit lidi a cpát jim do hlavy další strachy....

271151

26.06.2012 23:30

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

milý neznalý anonyme, na faktuře je u některých drzých jedinců i DIČ - o něm byla řeč. A je na všech fakturách.
...takže už blbej kvůli mě neumřeš,,,

apropó - další rozlišení, které ti uniklo o židech je to, že někteří jsou jimi více. Není to genetikou, ale mírou znalostí o skutečně fungujících silách v prostoru - někteří zkrátka znají skutečný příběh o projektu bytosti, zvané člověk.
...a moc se těm "zasvěceným" hodí, že své lumpárny můžou přehodit na neexistujícícho boha, vymyšleného právě kvůli zbavení se odpovědnosti za války a další zvěrstva.

Samořiditelnost sil v prostoru je přirozeným následkem zákona akce a reakce - a člověk samozřejmě nevznikal v téhle sluneční soustavě, je výsledným produktem projektu pro celou tuto galaxii.
...jednou třeba přijdeš na chuť přečíst si a pochopit moje texty, ale hned tak to nebude....

271179

27.06.2012 15:42

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

RE: Varovanie

janko 85.?.?.?

None, světová válka být nemusí. Už je dost lidí, kteří vnímají i světy rozvinutějších civilizací.
Je pro nás i pro ně (MZ) jedna docela šikovná cesta. Stačilo by převzít satelitní vysílání a z archivů nám pouštět všeliká videa, usvědčující naše pány ze lží.

Každý "největší" (dobově) růstový systém se totiž rozpadá tím, co jej formovalo. Pomocí "zpětného úroku" dnes končí řízení skrze finance a přichází řízení strašením (o práci, o rodinu, o zdraví.....) - a kdekdo jim to žere i s navijákem.

Mocní nás už pěkných pár let masírujou pomocí TV a dalších medií. Tak proč by vysílání nemohli řídit ti, co už naší etapu mají za sebou???
Možná to pro pár lidí bude překvápko, že civilizace na bázi spolupráce "uhlíku" a "křemíku" jsou v Mléčné dráze "domácí". Ale zvyknete si, taky mě to překvapilo, už asi před dvaceti lety.

...takže se zřejmě čeká na hraniční události + na pokrytí celé planety satelitním signálem. I MZ mají své "šéfy", nejvyšším je ale vždycky hledání dynamické rovnováhy v "sebeorganizaci sil v prostoru" = vytváření hierarchie nerovnováh a rovnováh ve stále složitějších systémech a podmínkách. Před jednou velkou etapu teď stojíme, ale nebude to asi žádný poprask, semínko už je zaseté.
I většina sněhových koulí začíná tím, že se v dlaních uplácá "základ" - a další sníh už se nabaluje.

Kdo zná seriál "Krajní meze" - tak tím nás Příroda na tuhle situaci trénuje. Mnozí ani nepoznají, že díly seriálu třeba postupně přejdou do reality....., i my potřebujeme "pár facek" za to, co děláme s přírodou a lidskou morálkou.
..tak proč ne od mimoušů....

271211

27.06.2012 16:51

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

informační vrstva,

janko 85.?.?.?

, kterou autorka popisuje není ani zdaleka tou řídící. Na počátku programu pro cca 2000 let byla desítková soustava a její úloha v ekonomice.
Princip úroku jsme tu už probírali mnohokrát, příběh o zlatníkovi byl motorem k řízení světa přes finance. EU je stejně jako USA jen nástrojem těch, kdo znají skutečné dějiny lidstva v téhle galaxii. Ano, je to možné, každý se někdy může naučit odpojit své vědomí od těla a poznávat život jinde v galaxii. Boha k tomu vůbec nepotřebujeme, každý člověk je jeho složkou, byť nepatrnou.
A tohle "tajemství" si různí vládci předávají dějinami v celé galaxii.
Věda, zmatená tím, že donutila matematiku k pohybu v bludném kruhu (pomocí axiomů, o kterých se přeci nediskutuje) - ta nám do hlav nalila posunuté informace - a nejen tahle autorka pak méně podstatnou složku dění pokládá za klíčovou.

Řízení světa přes "množstevní pojetí ekonomiky" je v koncích. Internet dovolí nastavit optimální systém výměny práce za něco, co člověk zrovna potřebuje, ale to až v době, kdy toky energie nebudou řídit ti, co si tisknou peníze ve FEDu.

Nejdřív asi musíme zjistit, že "císař je nahý", pak se domino moci položí samo.
Pokud Merkelová vydrží s odporem k eurobondům a Rusko s Čínou, Indií a dalšími nedovolí opakování Lybie - tak by po prázdninách mohl svět začít fungovat už lidštěji. A když se to nepovede, bude sice hůř - ale o to rychleji půjdou pak změny k lepšímu. Nepřímá úměra funguje.

271214

27.06.2012 22:28

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

kvůli vytvoření člověka byl vytvořený projekt pro tuto galaxii. To, že výsledek my známe pod slovem "člověk" - to je jen bod v současnosti, od kterého lze vystopovat vývoj pohyblivých forem života zpět v čase.
Ale musíte znát oba formáty času: zazipovaný/vertikální čas (události, proběhlé pohybem ve hmotném prostředí) a lineární - ten, ve kterém máme i své hmotné tělo. A musíte najít nástroj, který doloží, že vaše úvahy mají platnost. Tím nástrojem je znalost významu každého písmene, slova jsou až další vrstvou, účelově tvarující naše asociační řady. V nich je kořínek všeho, co víme o světech hmotných i nehmotných.

Zkrátka je už na stole zcela jiný sled souvislostí o vztahu mezi hmotnou a nehmotnou podobou informace. Fyzika už není, co bývala, je nutné vysvětlit i to, co vědci "přehlédli" a strčili do skříně.

Jiný příběh o jiném trojjediném "bohu" (kterého každý živý tvor zná) se postupně dostává mezi lidi.

271226

28.06.2012 08:29

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

RE: informační vrstva,

janko 85.?.?.?

..v nějakém Matrixu je člověk stále, druh "matrice" (základny, osobního směrování) se liší jen osobní prioritou.
Logiku "nepatrnosti a celku" dostaneš, když zjistíš, jak se ten bůh jmenuje. Je jím POHYB a jeho dvě nedílné složky -SMĚR + RYCHLOST. A od téhle trojjedinosti si můžeš nastavit logický počátek všeho, co dnes existuje - je jím na samotném počátku vesmíru jen "obsah pojmu NIC".
A pokračuješ tím, co nezbytně muselo vzniknout jako první, aby vůbec něco mohlo být - tedy pohyb. Nebo něco může vzniknout aniž by se něco jiného pohlo? nevím, kdy vymyslel "pohyb", takže se stal bohem (jako jím byl v minulosti třeba oheň...)

..a od obecné definice složek pohybu se dostaneš až k pohybu myšlení a jeho zápisu do "informačních polí prostoru". A protože ani naše slovutná věda nenašla myšlenky v mozku, tak asi budou jinde, nejspíš "tam, kde je "NIC" - tedy prázdnota vesmíru.

..až prostuduješ texty na www.nejsmeovce.cz, tak si můžeme povědět, jestli v nich - a kde - je nějaká chyba v logice.

Platnost "fuzzy logic" (=výklad/řazení dobově dostupných informací) ti asi vysvětlovat netřeba. Ta potvrzuje nebo zamítá relevanci pohybu vědomí po prostoru. Jednoduše - prostou množinou stejných případů, které určitou, ale shodnou informaci získaly nezávisle na sobě.

Nahodilost od zákonitosti se liší pouze POČTEM OPAKOVÁNÍ stejného procesu. Na to už věda přišla, jen tuto cestu neprovozuje i v oblastech samotného myšlení.

...jestli tebe stvořil jiný bůh, tak mi prosím napiš jak to dělal. Anebo si "na ovcích" přečti segmenty příběhu o bohovi-pohybu. (za jejich vzhled se omlouvám, už se na tom pracuje...)

271244

28.06.2012 08:49

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

anonyme, před "vznikem" mobilu taky nikdo nevěděl, co to je. To, že Mendělejeva "napadlo", jak seřadit tehdy známé prvky - a dovodit, jaké asi budou následovat - to samé jsem udělal s písmeny.
Pokud tvé ego neskousne, že nějaký nýmand objevil strukturu "stavů a pohybů" ve významu písmen latinky - s tím nic nenadělám.
Snad aspoň víš, že umělý jazyk = latina ovlivnil (víceméně násilím) myšlení celé evropské a západní civilizace. Už asi nevíš, že desítková soustava je druhou složkou k latině - a výsledek "se čte" asociačně - v hebrejštině.
Takže přezíravost s mým poznatkům asi není na místě. Neumíš si zřejmě představit stav, kdy pojem "mobil" ještě neměl obecně známý význam, tvar, zkušenost...., to je holt osud těch, kdo prošlapávají cestu - musíme vysvětlovat tyhle prosté skutečnosti "vzniku".
Tvá představa o čase tomu také odpovídá. To, že naším časem poměřujeme události ve vesmíru - to je dáno pohybem (nejen)naší planety vzhledem ke slunci - dělením světla a tmy na menší dílky. V jiné soustavě se realizuje jiný čas.
A galaktický čas je dohodnutá veličina mezi soustavami, které spolu komunikují.

..ale to je asi pro tebe taky nějaké scifi, co....? Nechme toho, na "ovcích" můžeme pokračovat, nechci Vladimírovi zaplevelit stránky nad únosnou míru....

271246

04.07.2012 09:42

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

Německý, italský a český "národní socializmus"

janko 85.?.?.?

Jakmile se začneme zabývat vlivem jazyků na "zanechávání stop", tak zjistíme nenáhodné souvislosti s událostmi dříve a dnes.
Sdílení komunikačního nástroje (jazyka) vždy vedlo ke zvětšení fyzického území, které takovým jazykem bylo získáno. Zároveň každý nastupující jazyk zanechal v historii vedle území i svou mentální stopu. Z řečtiny nám zůstalo pojmenování "společných jmenovatelů" k číslicím (koeficienty apod..). Do latiny byly přepsány veškeré poznatky o člověku - latina nám zůstala v lékařském názvosloví a italština v hudbě.

Angličtina tvarovala svůj jazyk pro obchodování (komunikaci, výměnu zboží) tím, že spojovala více původních zvuků hlásek do jediného, součtového významu, přijatelného pro komunikaci při kolonizaci světa jinak mluvících etnik. Spolu s esencí matematiky vytvořili anglicky myslící lidé jazyk počítačů, který nám nabídl pohledy do jiných, vzdálených světů "scifi", do prostoru, kde všude existuje komunikace pomocí vibrace "zvuku". Že neznáme převodník "teploty prostou" na slyšitelný zvuk? Vyčkejme času, musíme dozrát.

A proč to píšu? Protože v češtině se povedlo to, co začal Hus a Komenský, existuje důkaz o spojení dvou jazyků, které stály na počátku našeho letopočtu. Latina a matematika desítkové soustavy jsou dvě složky hebrejštiny.
Etapy vývoje civilizací postupují v cyklech, kdy pomocí jazyka formujeme své myšlení do "slangů", z nichž pak filtrujeme odborné jazyky. Národní jazyky "infikované" latinou a matikou během dvou tisíc let došly do aplikací - do globální "číslicově" (penězi) řízené ekonomiky a do potřeby SJEDNOTIT MYŠLENÍ lidstva. O tom je dnešní stav extrémů a disfunkce morálky ve světě "velkých cílů".

271471

04.07.2012 09:43

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

Domnívám se, že nové poznatky o fyzice, která nepodléhá jazyku matematiky, ale jen selskému rozumu - poněkud srovnají současné napětí. Šok z nutnosti "přepsat fyziku" (obdobný zrcadlově šoku z pádu dvoj/trojčat) potlačí snahu dožívajícího systému o ovládnutí světa "jednotným tlakem". Právě tlaková síla (nejen slov) je zodpovědná za vznik první samoŘiditelné síly v prostoru = vznik a funkci TEPLA. (pro vtipálky: místo "Ř" dosaďte "Ž" a nechte plynout své asociace....,opravy řad asociací jsou vstupem i do jiného pohledu na fyziku).

Očekávané "znásilnění" populace některou formou fašizmu (pyramida jedné moci) se patrně konat nebude. Fraktální forma vesmíru (Harramein a spol) dovoluje lidstvu nastavit vzájemné tlakové síly tak, aby nedocházelo k destrukci víc než je pro nadkritickou množinu zúčastněných lidí únosné. Rekonstrukce starého domu i rekonstrukce schemat myšlení má společného jmenovatele - nutnost leccos zbourat pro nefunkčnost.

Princip "Nádech a výdech" funguje v neživé hmotě opačně než v živém člověku. Myšlenky, které vedly mocné tehdejšího světa k nutnosti počítat roky znovu od prvního kvůli nastavení dvojice nových jazyků (pro zkoumání toho, čím je člověk a jeho okolí) - tyto myšlenky se obohacené o zkušenosti vrací zpět k jejich zdroji. Hebrejština i národ, který si ji přisvojil - už svou úlohu dokončila.
Jedním z mezníků je i dnešní zpráva o hledání Higgsova bosonu, rvačka v jednání o Syrii a spousta dalších událostí, které nastavují nutnost změnit komunikační strukturu ve společnosti.

271473

04.07.2012 09:44

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

Že se nová EU bude patrně stavět podle návrhu toho národa, který fašismu dal tu nejhorší podobu - to je zcela zákonité. Projekt "Základní příjem" je německý, oni mají v "národním podvědomí" pocit studu - přesně to, co v nich vybudilo nutnost vytvořit opačně působící = vyrovnávající systém komunikace skrze "hmotu", vytvořili způsob, jak ubrzdit nadprodukci výrobků jinak než "zbouráním domu".

A protože asi víte, že "máma" (Francie) a "táta" (Německo) v budově "Baraku(?)" Evropy mají nejšikovnější "dítě" v obyvatelstvu českého ďolíku - tak si asi uvědomíte, že každý systém roste od svého přirozeného středu, zasazeného do "připraveného prostředí" (semínko je počátkem růstu rostliny, nápad je počátkem růstu firmy - a "součtový jazyk" dvou jazyků, které formovaly končící etapu lidstva, je počátkem doby, kdy se pojem "věčnost" může dostat i do velice příjemné formy.

....tedy pokud to sami nepokadíme (nezdržíme) zas nějakou válkou. Tlak slov byl na počátku každé války, slova jsou také jedinou zbraní "Blablarytířů" (rytířů, válčících jen slovem a láskou). Obě tyto zbraně mají i svou negativní polaritu, takže čtyři základní síly, určující vývoj lidstva ve vesmíru už známe, že? [smích] ¨
...a zbytek "kostry" (kostiček) jiného pohledu na fyziku člověka v prostoru si někdy najděte na www.nejsmeovce.cz

271475

05.07.2012 10:30

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

...jo anonyme, "Š" je taky dobré. Typické pro národ, co nejraději "maká" s rukama v kapsách. ...o to rychleji ale musí myslet, v tom je ten háček nad "S".

Po mostě se nejen "šlape" ale také "přechází". Výběr slov určuje směrování myšlení i následných "pohybů těla a sil v okolí".

Podobně jako sedlák odhadne, kdy bude obilí zralé, tak i "blázni a snílkové" vnímají potenciál populace, která používá některý z jazyků.
A protože uskutečňování snů a českých pohádek je vlastnost těch, kdo ty pohádky a sny vytvořili - je už jen na "ANOnymech", kdy se připojí, kdy přidají své ANO.

ČÍM HŮŘ, TÍM LÍP - takhle funguje "překlápění" systémů, když dojdou (po řadě opakování "čím dál tím hůř") k vyčerpání systému řízení, postaveného na úroku.
...kdo ví/tuší, že "zrní" (globální válka) letos asi nebude, ten už připravuje setbu a opravuje nářadí. Mým nářadím je znalost významů jednotlivých písmen - a ta nabízí vrstvu vědění "pod slovy", ze základny, která slova a systémy STAVÍ.

....CO S UFŇUKANÝM ANONYMEM, když leží na tom mostě? Buď se mu vyhnout anebo na něj šlápnout. .....doufám, že to moc nebolelo.

271533

20.07.2012 10:57

Militarizované olympijské hry v Londýně evokují Orwellův román 1984

RE: co by na to asi řekl Petr Gejdoš

janko 85.?.?.?

..v té předpovědi od Rittera není zohledněný posun, za který je zodpovědná historie "Bohe/mie". Díky práci "věrozvěstů", Husa a Komenského (a možná i práce mé a milionů těch, co žijí i nežijí) lze očekávat, že Finanční krach, předpovězený na rok 2012 se změní na prostup financí zpět k lidem v roce 2013 (viz "Základní příjem"). Díky realizaci pak ostatní změny proběhnou v mnohem menší časové i velikostní amplitudě. Okolo roku 2022 by už mělo vše fungovat na bázi otevřených fraktálních struktur, vzájemně propojených jen do míry "užitečnosti celku" vzhledem k "jeho velikosti".
Ritter vychází z opakovaných forem přechodu z Kalijugy do Satjajugy. Ale toto opakování má ca cíl vytvořit v různých slunečních soustavách stav, kdy bude možné naplnit další z cílů, které si "bytost galaxie Mléčné dráhy" vytvořila.

..ne, nezbláznil jsem se. Jen znám mechanizmy, kterými se řídí jakýkoliv hmotný či nehmotný systém s vnitřní strukturou "míry sebeorganizace". Pochopit význam "abecedy lidštiny" má stejné dopady pro vývoj jako měla kdysi struktura "tabulky chemických prvků" na akceleraci vývoje v hmotných systémech. Abeceda lidštiny zpracovává systémy nehmotné - o kterých víme, že předchází jejich hmotné formě. Něco je zde: http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=8 , to další si každý pobere, jak umí....

272275

21.07.2012 00:43

Lži média fabrikují události

RE: Tak tomu skutecne je

janko 85.?.?.?

..je třeba chápat období socializmu jako "RANNÝ SOCIALISMUS" - šlo nejspíš o model, v jakém by mělo později fungovat NWO.
Tihle hoši, co vidí na generace dopředu - ti vědí a mají nástroje, jak přinutit lidi, aby se chovali podle plánu.
Ono to souvisí s tím, jak dobře dovedeme vnímat rozdíl mezi tím, co děláme vědomě a tím , co nám naservíruje naše podvědomí (pro ezoteriky "duše").
Žijeme v programovatelném a programovaném období, málo lidí je zatím ochotno a schopno vnímat vliv svého podvědomí na to, co dělají. Ale je to tak, jinak by se totiž svět zhroutil, fungovala by nahodilost - která ale nefunguje, vše podléhá zákonům opakování a podobností - kteréžto díky existenci "rytmu" (=času) lze řídit. Zcela jednoduše - čas pro nás určuje, co vnímáme jako prvnéí a co jako druhé. Tím se dobíráme poslopnosti = logickým krokům. Bez existence času by logika nemohla fungovat.
Ale události ano. Ty jsou tvořeny souběhem sil, účastnících se na nějakém procesu. Jakmile si umíme vytvořit jiné řady souvislostí - takové, které mají naši vládci - tak přirozeně víme i co je třeba udělat, aby "ovečky" udělaly přesně to, k čemu jsou vedené.

Vnímat čas jako nástroj, kterému lze "domluvit" - to je také jeden z úkolů, které nás čekají. mnoho lidí se nenaučilo organizovat si svůj čas, jsou poplatní těm, kdo jim čas organizují (práce, rodina, aktivity....).

272299

27.07.2012 00:11

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

rem, nevěšte hlavu. Tím, že už dovede nadkritická část populace předvídat možné varianty, kterými se hoši od peněz dostávají k moci - tím se stále zmenšuje jejich manévrovací prostor.
Zkrátka lidé postupně přicházejí na to, jak vypadají "císařovy nové? šaty"....
Zatím se moc neví, jak funguje hladina globálního podvědomí, to neznamená, že něco takového neexistuje nebo nefunguje.
Pozemská populace prochází proměnou vnímání a myšlení - většina lidí je zatím ještě v negativním módu (v negativní polovině procesu). Ale vývoj živých systémů podléhá stále stejným pravidlům - jen ve stále delších cyklech. Souvisí to s popisem fyziky, období rotačního modelu atomu, které je zodpovědné za vývoj technologií "neživých struktur" - to končí. A pulzní model atomu, platný pro neživé i živé struktury - ten si své místo na slunci teprve hledá.
Skupina BRICS je tím, co má naději i sílu změnit finanční, politický a pak i vědecký názor na "pohyby sil v prostoru".

272537

27.07.2012 13:44

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

anonyme, rozdíl je veliký, ten, kdo systém vytvořil, ten v něm může mít a také má určité výhody. Dokud systém nerozklíčuješ (nerozeznáš chyby a výhody), jsi odsouzený používat systém tak jak je nastavený.
..a samozřejmě lze "taktizovat" - (= jiné slovo pro lež), nebo dělat mrtvého brouka a připravovat systém jiný, bez chyb toho starého.

272557

28.07.2012 21:52

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Udo, asi se neshodneme v zařazení druhořadosti a prvořadosti - Pokud má být "Miera" (velikost?) prvořadá, tak mi vysvětlete, na čem jí budete hledat? Bez existence pohybu by nevznikl ani prostor ani čas ani hmota - tak na čem tu "velikost" nebo "vztah mezi více velikostmi" chcete najít nebo měřit ??
Asi máte popletený i vztah energie k pohybu. I do pitomé baterie tu její "energii" musíte dodat nějakými pohyby (pohybem elektrického proudu při nabíjení. Sama energie je vždy potenciálem pro vznik dalšího pohybu. Jenže pro pochopení sebereprodukce (rezonance) pohybu musíte jít až na začátek, kdy existovalo pouze "nic" + "pohyb" + zákon akce/reakce. Od tohoto axiomu lze vystavět příběh existence "všeho" bez logických kotrmelců.
Souběžně existující hmotné a nehmotné "světy" vnímáme vždy skrze některý jazyk. Dokonalost hebrejštiny postupně nahradí větší (protože součtová) dokonalost češtiny - a později zas jiných jazyků, schopných vysvětlit chování "sil a objektů v prostoru".
Síla je tok informací v pohybu, kategorie velikosti (Miery?) může nastoupit až když je cíl, kam sílu směrovat. To, co hebrejština rozdělila na kategorii velikosti (matematiku) a kategorii vkládání smyslu (latina) - to čeština zas spojila do jednoho jazyka, trvalo nám to těch cca 2000 let. Přesněji cca 13 000 let, zdrojem češtiny byl sanskrt, jeden z jazyků Atlantidy. ...celkem ostuda, co? Hebrejštinou zřejmě mluvili v Atlantidě ti mocní...

Nemáte pravdu v tom, že zobecňující pojmy vedou ke špatným výsledkům. Každý obecný pojem je dokladem nějakého fungování sil v podobě výsledku (součtu, průniku směrů...). Chyby vznikají tím, že z množiny pohybů, která je zodpovědná za vznik takového pojmu /názvu/ člověk nevybere (nerozezná) ty, které určují další směrování. Proto jsem musel uchopit význam, historii a úlohu jazyků zcela jinak než jak nám to "vítězové" naordinovali v počátcích této etapy, kdy poznání řídila latina a matematika desítkové soustavy.
V mých textech na www.nejsmeovce.cz si můžete doplnit vzdělání, metodika oprav asociačních řad, které jsou zodpovědné za stav dnešního světa, už existuje, čekáme až dozraje čas pro realizaci "upgrade Stromu poznání".

272642

29.07.2012 08:53

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

anonyme, princip "mrtvého brouka", fyzikální procesy i Janovo evangelium asi vnímáš stejně jako většinová populace. Ale se mnou (a mnoha dalšími) přichází do fyziky "čerstvý vzduch"... [smích]

Komplex procesů sledovaných v současnosti patrně poslouží i něčemu, co možná znáš jako "efekt sté opice".
Precesní cykly v galaxii se opakují tak dlouho, až "se ucho utrhne" - a je dost událostí (synchronicit), které naznačují, že obvyklé precesní schema cyklu může probíhat jinak - v pozitivním módu. Kdy se při slabším projevu "apokalypsy" nastaví pravidla pro nikoliv "zlatý věk lidstva", ale pro "stříbrný věk lidstva". Stříbro na rozdíl od zlata vyžaduje stálou údržbu, netečnost zlata vede ke spotřebování do něj vložené energie (z předchozích etap cyklu) - a cyklus se musí zas opakovat.
"Upgrade" informační hodnoty slunce, projevené změnou teploty a záření, samozřejmě souvisí s touto přeměnou struktury cyklu. Bohužel populace je zvyklá na mechanický (fyzikální nebo duchovní) popis živosti galaxie, není v kraji zvykem chápat fyzikální síly v prostoru jako zrcadlový projev nevyužité lidské energie. Tvrzení, že tahle galaxie byla vytvořená proto, aby vznikl člověk - to je pro mě podobná situace jako byla pro Kopernika a Galilea "před pár lety"....
....jo, přepsat popis fyziky (sjednotit duchovní a vědecký slovník) je pro penzistu dost náročný melouch, ale zatím mě to baví...(http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=6).
Vždycky jde jen o to, vytvořit uvěřitelný příběh, doložený jeho fungováním v mikro/makro/psycho okolí. A to se daří, i když jsou pro většinu populace mé texty obtížně srozumitelné. Za rok to už bude lepší.

272667

29.07.2012 10:28

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Pravicujme = popravujme

janko 85.?.?.?

MoUdrostaku, násilí fyzické (války, kriminalita) i psychické (kamery Velkého bráchy) asi má nějaký cíl.
Většina populace, vycvičená strašením, nevidí dál nic jiného než další strašení, zvýšením dohledu "na ovečky" podporované.
Jakmile se ale rozhlédneme po dějinách strašení, uvidíme, že následná změna systému vládnutí používá stále stejnou techniku, ale jiná slova.
A protože platí, že se "ucho utrhne", je třeba zkoumat, co se tedy připravuje za vládnutí, když i část oveček už prokoukla "finty moci"...

Ano, na stole je proměna myšlení oveček i "pastýřů", probíhá nastavování procesu, jakým se z "beránků božích" vytváří "berani". Nikoliv "bejci". Beran si nejdřív rozmyslí, než jde do útoku - a i ten útok je spíš pasivní.

Změnit podstatu myšlení patrně nemohou "odborníci", byť vzdělaní pro větší segment lidských činností. Příroda si ale většinou poradí sama. Poslouží příklad s "Chartou 77". Dnes víme, že její vznik si vynutily podobné podmínky jaké pod jinými slovy zažíváme dnes. Ale "malý velký bratr" ani tehdy nespal, postupně do Charty vstupovali další lidé - a "bratrská" pomoc ze západu.
Ti, co znají sílu peněz, ti měli vždy možnost skrze peníze měnit postupně cíle skupin jako byla i Charta 77.
Nedávný pořad ČT od Chartě 77 s paní Němcovou uvádí původní záznamy "Originálního videožurnálu". Z nich je patrná upřímná snaha chartistů změnit tehdejší společnost. Pomineme-li dnešní snahu za vším vidět předem zaplacené agenty moci - zbývá nám jediné a stále platné vysvětlení. Vliv finanční "pomoci západu" postupně z lidí v Chartě vytvořil model "užitečných idiotů" - lidí, kteří netušili, jak velkou moc mají "darované peníze" na myšlení člověka.
Pozici "užitečného idiota" nejvíc odskákal Havel, byl podobně jako před ním i Einstein vybrán "situací ve společnosti" (podpořenou penězi ze Západu) pro roli "morálního vůdce národa". Mocní už tehdy věděli, že mají technologie, které "svobodu slova" rozmělní do "informačního šumu" - stačí nabízet ovečkám protichůdné vysvětlení stejné události. A obratně v myslích oveček vzbudit "Správný směr myšlení".
Internet jim kazí práci, některé ovečky zjistily, že zprávy z medií se upravují už tak moc, že skutečnosti neodpovídají.

Situace se tedy opakuje, místo Charty vznikají skupinky na sociálních sítích, roboti vyhledávají ty s potenciálem růstu - a podle potřeby je podporují - jsou li pro ně neškodné - anebo zavírají pod nějakou záminkou, např. "dětská pornografie".
Kupodivu si bystřejší čtenář všimne, že zákazy jsou přesně tím, co si mnozí, ti zkažení mocí, dopřávají. Tato "polarita nepřímé úměrnosti" ale pokračuje i ve společnosti. Takže místo skupin s vnitřním řízením vznikají "blogy" a webové stránky badatelů mého typu.
N...

Automaticky kráceno

272675

30.07.2012 21:34

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Udo, vaše představy postrádají právě tu potřebnou polaritu - schopnost podívat se na existenci z povzdálí, neslučovat se se svými NAUČENÝMI poznatky.
Stačí k tomu vlastně logika, kterou mají děti, když se naučily používat otázku "PROČ".
Logika totiž musí začít od představy, jak vypadá a co obsahuje slovo "NIC" - a možná zjistíte, že obsahuje opravdu jen ty tři symboly, které jsme obsahu toho pojmu dali my, lidé, k tomu pak otázku, jestli je to opravdu vše, co ten pojem obsahuje - a zároveň NAPLŇUJE.
Pak vám nezbude nic menšího než k těm písmenům, která vlastně ani nemusí být napsaná, stačí je mít v mysli - začnete postupovat tak, jak musel postupovat i ten "bůh", když chtěl něco udělat z ničeho. Musíte vytvořit prostor - a k dispozici máte na tuhle práci pouze svůj čas. Nevíme, jestli bůh už měl nějaký "čas", ale my k dohledání naší historie nějaký čas/pohyb potřebujeme. A víme, že jediné, co musíme vytvořit, je celistvý uvěřitelný logicky bezchybný PŘÍBĚH (cyklus existence), kam se vejde vše, co o sobě, o přírodě a vesmíru víme.

Od doby, kdy jsme si definovali pojem "in/formace", tak řešení existuje. Proč? Protože informace vykazuje shodné znaky s pojmem NIC - navíc může existovat i v nehmotném prostředí mysli a hlavně - můžeme informaci jako jedinou chápat jako stabilní, tedy jako KLIDovou formu existence - ten pojem vyjadřuje uzavřený soubor nehybných dat. data jsou pak jednotkami myšlení, neobsahují nic jiného než cílovou = zastavenou část lidské energie.

272744

02.08.2012 01:02

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

udo 123, zkopíroval jsem si naší diskuzi, nechci tu Vladimírovi plýtvat místem, pošlu vám můj komentář mailem, doufám že ten váš mail zde funguje. (udo321123zavinacazetbodkask)

272836

02.08.2012 08:44

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Vidím, že Slováci jsou čilejší než Češi, je to také proto, že déle "leželi ve stínu". Naštěstí Nassim Harramein (a možná další, které neznám, protože se taky musím něčím živit) je spojovacím můstkem mezi klasickou fyzikou a duchovními konstrukcemi (Merkaba, Strom poznání atd...)
..rád si s vámi i s "udo123321" popovídám, až i pro vás "dozraje doba pro opuštění stávajících modelů existence". Jan Koňas

272845

02.08.2012 08:51

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Kysučane, máte zřejmě čerstvější informace, první dva body fungují, ale už ve třetím také sklouzáváte do pohádek, tvůrce musel také vzniknout. A protože bez dvojice "stav/pohyb" nevznikne nic, dohodly se ty rozumnější civilizace na jiném příběhu, který jim stačí k vysvětlení, který jsem (po cca 20 letech hledání) pochopil a pouštím jej dál - protože zkrátka funguje jak v postupných krocích myšlení, tak i v procesech duchovního světa. Propojit slovník vědy se slovníkem duchovních učení, slovníkem pohádek a tím, který používá běžný člověk - to je moje práce i zábava.

Klíčem pro mě bylo najít návaznost "forem života v Mléčné dráze" ke způsobu existence "rozhodovacího procesu" ve starších galaxiích. K tomu mi pomohl další člověk. (takový, který sám po "aktivaci" dovede vytvořit repliku sebe samé - žena). jde o návaznost mezi starší hexagonální formou cyklů a naším, pětiprvkovým způsobem rozhodování (tři rozměry času/tři formáty času) + dvě možnosti volby (souhlas nesouhlas).
Podstatnou pro změnu architektury procesu bylo vytvoření PROTISMĚRU z rotace (z cyklů vývoje od jednoduchosti ke složitosti prostřednictvím "spirály vývoje").

Schema "Květu života" a "Stromu stvoření" si jednotlivé civilizace "nabírají z prostoru" v době, kdy do takové doby dozrají. Zrání funguje díky existenci času, tam bylo nutné začít, najít vztah mezi "směrem" a "rychlostí" času. Výsledkem (součtem) je pak existence pohybu, ale ve zdánlivém protisměru. Proto je POHYB tím, co označuje základnu pro jakoukoliv existenci.

Nick "tissa" mi později, vlastně nedávno ukázala, jak z "Davidovy hvězdy" lze vytvořit zrcadlové struktury z pěti prvků - a bylo vyhráno. Okruh existence, která vedla ke vzniku člověka z předchozí řady "mutací" se uzavřel do bezchybné logické řady kroků. DAR/win funguje, jen v jeho době nebylo možné princip chyby/mutace demonstrovat ve vrstvách "omezené sebeorganizace" (tam, kde míra samořiditelnosti spočívá na existenci tzv. fyzikálních sil", které jsou ale pouze jiným formátem existence člověka, kdy místo hmotného celku v chemické podobě existujeme ve formě "množiny podobných informačních celků" (a nazýváme je např. "záření gama", nebo "hadrony, gluonyapod..")

Ale to bychom se museli bavit o mnohých klišé, která se v historii (i velmi dávné) usadily v našem vnímání a myšlení. Vím, že moje pozice "vědeckého i duchovního nýmanda" je příznačná pro proces, který probíhá v současné populaci. Z pozice kostlivce, ze kterého se stala "věda o člověku a prostoru" si ti, kdo představují špičku poznání - nemohou dovolit podobná tvrzení, která mám ve svých textech.
Takhle se "kulička nabaluje jen pomocí těch, kdo projeví zájem.
A dostaneme se jen tak daleko, kam naše "vůle po životě" dosáhne.

272846

04.08.2012 09:49

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Posel Boží

janko 85.?.?.?

...bať, bať....
[smích]

272938

07.08.2012 07:34

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Udo, co Harramein odvodil z poznatků tradičně popisované fyziky - s tím neumím polemizovat, nemám příslušné školení. A to, co on zná z podstaty "informačního základu jevů ve vesmíru" - to máme nejen společné, ale na jeho poznatky navazuji a převádím veškeré způsoby poznávání do nástrojů, kterými poznáváme - jazyků. Úloha hebrejštiny = oddělení kategorie velikosti od kategorie "pochopení smyslu" - má své zrcadlo v češtině, která obě kategorie spojuje v opačném směru. Na rozdíl od jazyka počítačů, který je vyústěním spolupráce původního "oktávového" jazyka prostoru = pro nás desítkové soustavy, používané v matematice.
Zatím jsou mé texty pro dost lidí nesrozumitelné, ale doba zraje - podobně jako dozrál jazyk počítačů, který nás dovedl k technologiím, srovnatelným s mentálními, které užívají některé vyspělejší civilizace (ale i přírodní "šamani" v různých částech světa). Doba zatím teprve spěje k prasknutí vědou vytvořené bubliny, postavené na pouze hmotné podstatě světa.

Původní "mention" jsem v podobě Informačního Bodu Prostoru (IBP) vybavil příběhem jeho vzniku - kolik IBP vyplní objem "krychlového milimetru vakua" pak není potřebnou informací, těžiště úlohy IBP je jinde, ve vysvětlování mechanizmů a produktů našeho myšlení na souvislé řadě příkladů v okolním světě.

Možnost oddělit své vědomí z těla je snad už dostatečně prokázaný fakt - a touto cestou se dnes ubírá i zkoumání možností "sil v prostoru". Jde jen o změnu propojení myšlenkových spojů mezi pojmy, které užívá věda - a těmi, které užívají ezotericky vzdělaní lidé. Vysvětlení i nástroje mám na svých stránkách, je pouze věcí času, kdy se (s většími či menšími změnami) tyto a další poznatky uplatní ve společnosti.
Sebeorganizace sil v prostoru vychází z funkce zákona akce a reakce. Jsme následkem fungování tohoto zákona. Asi to časem budu muset já nebo ti další vykládat "zvukem slov". Mnou psané texty vedou vesměs k jinému toku myšlenek čtenáře, v přímé komunikaci (diskuzi) se toto dá zachytit a opravit.
Vím, že tato slova jsou troufalá, ale není to poprvé, kdy lidstvo bude muset zahodit mnoho poznatků, ke kterým se dobralo v době, kdy byl instalován tento "roků počet". Harramein není "skokan v čase", je spojovacím článkem v procesu, kdy Nikola Tesla jeho teoretická zdůvodnění v praxi provedl už před sto lety. A Peruánští a jiní šamani dodnes dovedou to, s čím kdysi přišel Ježíš a jeho tým "apoštolů" (změny mezi materiálovou a informační podobou nějakého celku).
Zbývá připojit "vědecký odpad" (to, co věda nedovede vysvětlit) do jiné výkladové struktury, postavené na funkci "dvojprvku".
..ale nemá smysl to řešit zde, puzzle té struktury na mých stránkách obsahují jen nepatrnou kostru jiného paradigmatu. Technologie "v šuplíku" mocných nezahálejí (...

Automaticky kráceno

273090

07.08.2012 07:35

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

..ale nemá smysl to řešit zde, puzzle té struktury na mých stránkách obsahuje jen nepatrnou kostru jiného paradigmatu. Technologie "v šuplíku" mocných nezahálejí (Richeho mikroskop.., pozemská verze UFO.., Teslova "baterie" do auta....).
Nemohu doložit jejich používání jinak než prostým faktem, který má každá "moc" - nechat si "malou domů" pro sebe. Auta na elektřinu z USA mají zcela jiné parametry než ta "špičková" v ostatním světě, ...proč asi?

273091

08.08.2012 09:33

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 89.?.?.?

Udo máte pravdu, dostat z "nich" schované technologie je jedna z cest.
Osobně bych dal přednost metodě "pozitivního šoku" - jako zrcadlu ke shození tří budov "arabskými teroristy"

Představuji si to jako převzetí globálního TV vysílání některou z vyspělejších civilizací - s postupným promítáním skutečných událostí (a jejich přípravy), které mají tyto civilizace k dispozici. Technologicky by to neměl být pro ně problém - a tady by se po vydýchání nějakého toho "blackoutu" mohly aktivovat plány těch, kdo už dost dlouho vědí, že současný systém instalace NWO je v nesnázích, že vykazuje chyby v časové ose, zaviněné nejspíš překotným vývojem internetových technologií.

273138

08.08.2012 09:51

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

janko 89.?.?.?

...dobrý MouDrostaku, hodně dobrý.
"Držkodrbna" je taková, jakou ji pochopíme a čím si jí každý naplníme. Je to jen nástroj.
..a každému nastavuje POUZE ZRCADLO sebe samého. Učí lidi hledat a vážit si svého soukromí na jedné straně - a schopnost sdílet životní radosti a starosti - na druhé straně.

To staré pravidlo o půlení sdílené bolesti a násobení sdílené radosti - to stále platí.

273139

09.08.2012 08:34

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 89.?.?.?

anonyme, každá dimenze má souběžné dva projevy - ve hmotné i v nehmotné = informační podobě.
Vzhledem k tomu, že máme přístup pouze k té nehmotné úrovni jejich existence (vymístěním vědomí do příslušné dimenze), je sice přirozené, ale nesprávné vnímat jejich existenci pouze jako nehmotnou.

...stačí opět "selský rozum", každá věc, výrobek, cokoliv hmotného existuje také v nehmotné formě popisu, příběhu apod. A protože vědomí se pohybuje ve velmi řídkém prostředí, nedochází tak ke "tření" (ke sporům o tom, jak je to možné a jestli je to vůbec pravda...). Proto nové paradigma roste tímto způsobem, pomocí lidí a rostoucí množiny jejich shodných vjemů. Sdílením pak roste "hustota informace" - tedy i její hodnota pravdivosti.
Je to vcelku prostý postup, který všichni používáme, ale nejsme zvyklí jej chápat v nových oblastech (rozměrech, daleko přesahujících běžné chápání reality)

273184

15.08.2012 11:18

30 zemí se setkalo v Teheránu jako alternativa útoku na Sýrii plánovaného Hillary Clinton

RE: Musíme všichni věřit ve zdravý rozum

janko 85.?.?.?

Ano pane Stanislave Svobodo, na světě je už dost lidí, kteří vidí "císařovy stále nové šaty".
...jen s tou pokorou bych to nepřeháněl, ona totiž bible - základna - manuál pro vytváření poddajného obyvatelstva z nás vychovala ovečky místo lidí, kteří si dovedou zvolit, co je dobré a co špatné - a co slouží jen mně a co mně i těm ostatním. Předposranost (schopnost pro nejčerstvější informace vlézt mocným až do pr..le) nás po věky udržela při životě. Proto máme sice na hlavách nasráno, ale zato máme z konečníku vhled i dovnitř, do střev systémů, kde se události připravují.

A tato schopnost najít kořínek, ale ze strachu o práci či postavení držet hubu, nám umožní světu nabídnout za nějaký čas lepší přerozdělovací systémy mezi prací a odměnou za ni. Ne nadarmo si uchováváme ve svém jazyce esenci sanskrtu v té nejčistší formě - v písmenu "Ř", zobrazujícím vyostřený cit pro rovnováhu sil v prostoru - nejen v prostoru emocí, zrcadlících se na člověku.

273355

16.08.2012 11:20

Jsme na cestě k Norimberským zákonům?

...o patro výš je další podlaha...

janko 85.?.?.?

Špízování, co je to? Jde o záznam toho, co děláme, co dělá každý z nás. Součty povah a skutků pak slouží k vytváření modelů, jakými se připravuje program pro řízení společnosti.
Kdo z vás si položil otázku od kdy a čím se nahodilost mění v zákonitost?
Mě tahle otázka nabídla odpovědi ve výletu do historie nejen lidí, ale i celé přírody, dostal jsem se k fungování "zákona akce a reakce" až na jeho dno, tam, kde začal náš svět existovat. Z tohoto pohledu je špízování našich aktivit zpětnou, opakovanou re/akcí "od počátku věků".
A protože víme, že každá informace je pouze znehybněním nějakého už vykonaného pohybu (třeba pohybu myšlení) - je nutné si uvědomit, že rozmezí mezi nahodilostí a zákonitostí se jmenuje POČET (shodných událostí).

Od počtu opakování můžeme odhadnout kvalitu, ke které společnost směřuje - a musíme hledat v historii příčiny. Idea a praxe "Velkého bratra" zkrátka má i své "rodiče" - základnu (podlahu), která bývá mocnými ukrývána a která se díky internetu jeví jako celistvá.

Vezměme to ale postupně. Dnešní povědomí o povaze fyzického prostoru měla a má na starosti stále stejná skupina lidí - potomků těch, co nastavili nové počítání roků - tento letopočet je samozřejmě programem pro celé lidstvo, Křesťanství a jeho zrcadlová forma muslimství jsou jen větší soustavy programů, než kterými ovládáme svůj život skrze počítač. Ten počítačový svět myšlenek lidí je (z pozice vyspělejších civilizací) sledovatelný podobně jako my zkoumáme zvířata a rostliny - zajišťujeme si o nich co nejvíce dat. Co z toho plyne?

273409

16.08.2012 16:37

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

janko 89.?.?.?

...babčo, rád s tebou budu kamarádit, když budeš chtít. Je tu čím dál míň lidí s rozhledem, který vlastníš...
Janko/ňas.

273424

21.08.2012 09:39

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

RE: Co je doma, to se počítá, vše ostatní jsou jen kolaterální ztráty...

janko 85.?.?.?

Rem, máte pravdu, Bertík také. Otázkou je, kdo jsou ty elity, podílející se na "řešení".
1. Souběžné spuštění inflace a deflace (pokus o prostup paradoxu)v hmotném prostředí - musí být řešení i v oblasti nehmotné - myšlenkové.
2. Vstupu vyspělejších civilizací se můžeme bránit jen dočasně, informační šok většinové populace může být ze strany ET řízen tak, že zaměstná nás všechny víc, než scénář, který je zřejmě připravený podle původního programu "vyvolených".
3. Otázkou je, zda už je dostatečně připravený jiný systém řízení společnosti, vycházející z rozpuštění "bublinkových peněz" do populace při současné aktivaci nástrojů, oddělujících morální a nemorální řešení v komunikaci lidí.
Morálkou rozumím nepsané zákony, které se uchovávají v globálním ale i osobním rozhraním mezi lidským vědomím a podvědomím. Jde o vztah podřízenosti v globálním i osobním prostředí. Tento vztah je překlopitelný (viz proncip "sté opice" , po česku "až se ucho utrhne...").

Ouško se už trhá, ale bolet to bude až za chvíli. Každý rozumnější člověk už několik let tuší, že staletí práce s úrokem v rukách stále stejné, morálkou méně zasažené části populace, musí skončit fiaskem - anebo válkou.
Aneb - každý máme svého šéfa. A ti, co vymysleli peníze a úrok, ti nepochází z našeho světa, my stále jen procházíme zkratkou vývoje této galaxie, období virtualizace peněz v úloze důvěryhodnosti tak navazuje na platidlo poslední, v dějinách se občas vyskytující - důvěryhodnost člověka a oblasti, kterou spravuje. Správci bublinkových peněz se rozhodli pro poslední "fintu" na ovečky - nákup zlata je k ničemu, jen odvádí pozornost. Jsme společností, postavenou na fungování elektřiny. A přitom naše věda netuší, jak elektřina v mozcích všech lidí řídí události ve světě Informačních polí. Já to aspoň tuším.

Proto vidím "fiasko" Orwellovy vize jako lepší verzi budoucnosti pro samotné mocné - než spuštění jimi připravených kroků k realizaci NWO.

273636

...snad jen otazník okolo "ŘEDITELE": nemám pocit, že by svět šéfovala USA, spojení Izraele s Vatikánem se mi jeví ve vztahu 2:1, v neprospěch USA.
...ruce nemají mozek...
(ale je možné, že potomci církevních otců už pozapomněli na projekt, který stál u "položení osmičky" do podoby symbolu pro nekonečno. V takovém případě by mohlo dojít k lepší verzi budoucnosti, k blamáži všech, kdo se "pokládání osmičky" účastnili).

Máte pravdu s těmi židlemi, čeká se na to, kdo a jak řízne do historie úroku a jeho současné cílové pásky...., vyléčení financí pomocí další oběti - Ruska - se nepodaří, to už chlapci od peněz asi tuší.

274036

...možná že i vy přijdete na to, že hrubá síla se už dost dlouho řídí silami jemnějšími - a to nejen pohybem prstu na "tlačítko"...

274063

...až na ty "živelné" interakce jste to trefil. Ona i ta živelnost vychází z přeplnění nějakého "objemu dat v prostoru". A tento objem může růst jen do velikosti, která přesáhne jeho vnitřní soudržnost = program.
Program (včetně míry "nahodilostí") "se" tak tvoří na základě intenzity vzájemných interakcí za jednotku času.
Vznik = počátek existence dvojprvku (čas = pohyb) je perličkou, stavící současné paradigma na rozcestí, které se ale stane "scestím"= logickým propojením archetypu 1:2 do 2:1, do spojení poznatků přijatých přímým vnímáním a poznatků, odvozených z vlastností hmoty uhlíku.

H MOTA = ATOM H
....mnoho lidí netuší, jaký poklad máme v naší mateřštině....(a příbuzných, slovanských jazycích)
http://www.nejsmeovce.estranky.cz/clanky/...co-jsem-zac.../12.-historie-slovanu.html

274120

13.09.2012 13:32

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

janko 85.?.?.?

Pane krejčí, Romane a další, Klaus zná projekt pro ovečky už z doby, kdy směl cestovat za "studiem" a my ne.
Navíc je brankářem ve "hře na jednu bránu". To znamená, že on je vybraný, že může oponovat kurzu, nastaveném v EU. Brankář je v téhle hře tím, kdo nepouští góly ani jedné straně, protože ti, co ho vybírali, mu přislíbili roli evropského prezidenta v době po "spadnutí klece". Výměna loutkářského manšaftu měla mít spojovací článek - někoho, kdo PROZÍRAVĚ zjistil/věděl/, že první pokus o vytvoření EU je postavený na špatných základech - a tak ho srdnatě kritizuje - jako první a největší kritik. Dnes už jsou i opravdoví, nejen nastrčení kritici téhle struktury, takže plán "vodičů loutek" jde ke dnu.
Stačí v té "kleci" sebrat "OVOCE", CO ZA KTERÝM Z KRITIKŮ EU ZŮSTALO.....

PS. Že Vladimír je prostý, poctivý občan, nechápající hladiny podlosti, které fungují mezi politiky - to už víme. Bohužel asi neměl dost času či paměti dřív, než Klause začal chválit.

274759

14.09.2012 08:00

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

janko 85.?.?.?

..."na stole" je přestavba celé struktury lidského myšlení, končí etapa, postavená na neúmyslně (?) pokřivených znalostech o fungování člověka v prostoru, daná kvalitou jazyků, které při nastavování našeho letopočtu použili mocní tehdejšího světa. Vynechali pouze některé informace z předchozí historie téhle galaxie, ale ty pro nás podstatné. A 2000 let vývoje společnosti a opakování předešlého schematu vládnutí udělalo své. Jsme na dost velkém rozhraní možností člověka, uvidíme, co se dá zvládnout za jednu generaci....

Na www.nejsmeovce.cz mám kostru postupu, jakým lze při troše snahy stávající situaci postupně zlepšit. Vím, že jde jen o mé drzé tvrzení něčeho, co se opírá o synchronicitní "docvaknutí" nezvyklých souvislostí. Ale pokud z těchto synchronicit dokážu vytvořit cca 9 textů, tvořících základnu pro jiné paradigma, pak snad někomu bude stát pár hodin k prostudování textů za nějakou námahu.
Jsem - jako mnozí přede mnou jen "zapisovatelem" toho, co čerpáme všichni z "informačních polí prostoru".

274804

14.09.2012 17:19

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

překlopení...

janko 85.?.?.?

Možná bych místo nářku nad sedmnácti alkoholiky sledoval jinou "nitku příběhu".
Pokud ti jmenovaní pánové stáli na počátku leváren okolo alkoholu - a dnes jsou mezi "vládci" - docela bych očekával, že v době, kdy jim jde o kůži, zajistí "ve svém oboru" akci, která by zaplnila stránky novin a zaměstnala policii. Proč?
protože vždy, když se potřebuje "medvěd porcovat" - když jde o bití či nebytí (ta "íčka" jsou takto schválně!)- tak je vhodné ovečky vystrašit. A nemoc už má skoro každý, takže další, poslední level strašení je smrt. Nemám iluze o morálce většiny těch, co nám dnes říkají, co máme dělat, jejich "ovoce" je už začíná zrazovat. Jsou v systému zaháčkovaní a neuvědomují si, že "pustit chlup" musí oni, a ne lidi, kteří jim zbohatnutí umožnili svou nevědomostí nebo leností.
..a podobným šplhavcům bude asi hůř, ony ty "buchovo vodní mlýny" už melou, jen v nich zatím neteče voda, ale jen bubliny. (=virtuální oběživo, nepodložené odvedenou prací).

Pan Bernake si také dnes "hodil mašli", zapne opět tiskárnu na bublinkové peníze. Neměl jinou možnost, chlapci od peněz si svou hru musí dohrát až do toho hořkého konce....

274829

14.09.2012 18:35

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

Rem, možná jste podcenil úlohu medií. Je pravděpodobné, že si lidstvo (ovečky) po hubě nedají, ale že se budou dívat, jak si po hubě dávají ti, co nám tuhle situaci vytvořili. ¨
Jakmile totiž nějaká řídící struktura roste pomocí násilí nebo podvodů - dospěje k bodu, kdy je nutné odřezávat ty, po jejich zádech "se" šplhalo "nahoru". A čím ostřejší je vrchol na hoře - tím méně lidí se na něj vejde. Slouhové ve vrstvě, která se vydefinuje jako optimální - se mohou vzbouřit a "položit" těch pár nahoře. Když se ale nedomluví včas, tak na hoře i "nahoře" zůstane potomstvo těch, co tuto civilizaci poslali do "honby za zlatým teletem". A ti během několika staletí zdegenerují nebo se vymlátí navzájem, příroda tak funguje. Naštěstí to u nás vypadá tak, že "Babišáci" a pan Babiš osobně - poznali nutnost "změny scénáře" - a budují zázemí pro řízení státu jako firmy. Uvidíme s jakým úspěchem. Sleduji jejich aktivity - a na obzoru lepší nevidím.

Bohužel musí situace ve společnosti asi dospět ještě k většímu vyostření emočního napětí - pak existuje několik scénářů, jak skrze internet, nové poznatky, technologie a nástroje nastavit lepší pravidla pro normálnější soužití.

..a jak to vypadá, tak bonusem, který drží mocipány u jejich lží - je patrně i slib využívání technologií a hraček, které armáda a ti za oponou zřejmě schovávají od doby prvních kontaktů s civilizací Greys. (Rosswell a další). Jsou donuceni hrát vabank, sami systém takhle nastavili, risk je jejich přirozenost.

274833

16.09.2012 08:43

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

....Masa ryk je podle vás také egoista - anebo "tatíček národa"??
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/legenda-o-tgm--k-vyroci-masarykovy-smrti/
..ono stále platí "svůj ke svému", a v téhle době si budeme muset u některých lidí trochu přeskládat škatulky...

274916

16.09.2012 17:38

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

Lin, očekával jsem od vás rozumnější názor, o Babišovi a jeho firmách si nejdřív něco zjistěte, takhle jste za pitomce.
Co se týká Masaryka, tam se trochu shodneme, každý státník - podobně jako každá nátlaková skupina = např. politická strana - musí přijímat i vytvářet kompromisy, Masaryk zřejmě nemohl jednat jinak. Také nemusel znát historii lidstva podobně jako vy nemusíte znát historii Babišových firem.
Že vyvolené etnikum původních židů infiltrovali Chazaři a změnili "úkol pro lidstvo" do projektu "sionských mudrců" - to se zkrátka v dějinách stává.
Stojíme v další křižovatce, je podobná té, která ukončila Atlantskou civilizaci. S rozdílem v tom, že tehdejší mentální technologie mocných nahrazují mechanické technologie současných vládců.
Podstatné je rozhraní, které určí vítěze v téhle "bitvě desetitisíciletí" - jej jím internet, jeho obtížné a nedokonalé hlídání. A zdá se, že naděje ne/mocných stoupají. Nejen díky prohibici v Čechách.

274934

16.09.2012 19:36

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

..teď jde o to, kdo potřebuje vystřízlivět - anebo si doplnit znalosti...., třeba i o pohádkách, o tom, co následuje po hádkách.

274946

16.09.2012 19:46

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

Lin, míním Andreje Babiše a jeho Agrofert. A informace si pořizuji v osobním kontaktu - tedy na setkáních, kde mluví. A jestli máte svoji firmu, tak snad rozeznáte člověka, se kterým lze uzavřít další zakázku a se kterým to uděláte jen jednou.

Nebo si myslíte, že stát není firma? Pak si bohužel asi neporozumíme. A že se všichni boháči dostali k majetku tím, že někoho ošidili, (že utajili nadměrnou výši své marže) - to zaměstnanecké myšlení asi nedovede pochopit.

274948

16.09.2012 23:04

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

janko 85.?.?.?

ppppp, pro konkrétní informace a vjemy musíte holt za konkrétními lidmi, psaný projev vám dá cca 30% informací proti mluvenému, na živo.
Budu rád, kdyby se našel i někdo další, kdo se nepotřebuje schovávat za akcie na doručitele a má svojí fungující a velkou firmu. Zkrátka nevidím šance pro někoho, kdo sice má dobré úmysly, ale nemá finanční zázemí a zkušenosti s vedením portfolia firem.
A že se mezi jeho lidi dostane asi taky nějaké "čertovo kvítko", to je možné. Máme v převlékání kabátků praxi....

274959

02.10.2012 11:54

Ještě jednou můj názor na Klause

Vladimíre,

janko 85.?.?.?

mrzí mě, že nechápete "hru na jednu bránu", kdy předem vybraná figura může říkat cokoliv proti těm, kteří jej vybrali za "prezidenta NWOé Evropy". Jde o předem dohodnutou STRATEGII,, víte? Operace pod falešnou vlajkou fungují i ve směru "dovnitř". Jeho dočasné uklizení "na vejminek" mu umožní pak tvrdit: Já vám to říkal, že ta Evropa "se má dělat" jinak.

Ti hoši, co kdysi velmi dávno vymysleli "úrok", ti plánují držení moci v desetiletích a staletích, jsou to rodiny, které si zvykly mít moc trvale - a v průběhu dějin tomu podřizují své jednání.
....ostatně se Vladimíre mýlíte i v chápání dalších souvislostí, proto vám odmítání mých článků šlo tak dobře.

Stačí si poslechnout dnešní brífink TOPky, jak se hoši museli vzájemně podržet v "držení basy". Kdo asi tu "basu" šéfuje, to si třeba domyslíte, možná taky ne.
Pak si můžete najít i důvod, proč bude prezidentská volba "na ovčanech" zrovna v době, kdy se projekt pro 2000 let hroutí.

Řešení situace je totiž klasickým, stále opakovaným stylem "škatule hejbejte se" bezvýchodné, systém podpory zisku pomocí úroku se musí položit. Ale Vašík v tom nebude mít prsty, o to přeci jde. Najde viníka, na oko jej společnost potrestá - a pak podobně jako "tatíček Masařev" milostivě přijme šéfovskou židli po nepodařeném prezidentovi "z lidu".

276092

02.10.2012 13:32

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

lucifugo, o víru jde vždycky, rozdíl je jen v tom, že lze lehce uvěřit něčemu, co denně funguje a hůř může kdokoliv uvěřit něčemu, pro co nemá ani receptory ani zkušenosti.

Třeba vy jste asi uvěřil, že součet (spojení) dvou jablek jsou dvě jablka. Takže ten váš "součet" v realitě neproběhl, jen ve vaší mysli. Protože k vytvoření "dvojjablka" musíte ta dvě původní sešrotovat, znát jejich strukturu (proces vzniku) a z té drti to jablko zas sestavit. Víra v kvalitu myšlení je zas vaší vírou - zapomínáte vnímat rozdíl mezi realitou a jejím popisem.

Každý člověk DĚLÁ jen to, čemu VĚŘÍ. A když ne, tak je to blbec nebo posera, vyčůránek, ...doplňte podle svého...

276113

02.10.2012 13:41

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

nikoliv lucifugo, logika je tvrdý proces "posloupnosti kroků". A když nemáte receptory na jiné procesy, vyžadující jiná pravidla = jiné řazení jiných kroků - tak holt tvrdíte jako "svatou pravdu" = víru - jen to, co znáte sám, co zná většina populace., Zkrátka jste poslušnou ovečkou, ctící to, co "funguje" většině obyvatel.
Nechci vás jen naštvat, rád bych, aby víc lidí začalo přemýšlet o tom, čemu uvěřili, co považují za skutečnost.
Jakmile se naučíte odpoutat své vědomí z těla (což je doufám i pro vás reálný, vědecky podložený fakt), zjistíte, jaké další možnosti člověk může mít, kdy přestane hájit jen to, co si svou "vírou a zkušeností" přivlastnil.

276115

02.10.2012 15:09

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

...jo, napsal jste to líp, díky.

276135

02.10.2012 20:38

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

...když neznáte vědeckou technologii - např.jak z "travexu a uhelného prachu udělat rachejtli - tak pro změnu skončíte s popáleninami - je to prašť jako uhoď. Je třeba se naučit POSTUPNÉ KROKY v každé oblasti.
Jen vám říkám, že jste omezený jedním způsobem přijímání reality, zabedněný v ní, tedy pro mne ovečka, replikant toho, co do něj společnost nacpala. 90% lidí je takových, nic si z toho nedělejte. Aplikují vědomosti jen v okruhu, pro který jsou vycvičení. Ale čím dřív si uvědomíte, že místo myšlení jen přenášíte informace z místa na jiné místo - tím snáze pochopíte polaritu dění ve společnosti - a kroky, nutné ke změně.
..ale můžete zůstat na svých pozicích, je to jen váš problém, o kterém ani netušíte, že problémem může být. Překotný vývoj má své potřebné brzdy právě v lidech vašeho typu.
Každý jsme "nosičem informací", někdo radši ty osvědčené, jiný zas ty nové.. příroda tak funguje.

276209

03.10.2012 22:20

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

Vědomí existuje ZÁVISLE na těle, nevěřte všemu, co věda tvrdí. Klíčem je vědomost o tom, čím je pro nás "čas" - pak snadno zjistíte vztah mezi nehmotnou a hmotnou částí člověka. Zkuste si představit, že hmotné tělo má SOUBĚŽNOU EXISTENCI v určitém "objemu, tvaru a síle informačního pole". Zkrátka naše hmotné tělo a naše informační zázemí ( vzdělání + zkušenosti) tvoří jediný, dvoudílný celek, neustále propojený, ale nikoliv vědomím (=beta frekvencí mozku).
K tomu, abyste ale tuhle tezi mohl přijmout, musíte si osvojit příběh o jiné struktuře vesmíru než té, kterou nám věda vštípila jako pravdivou. (viz http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/18)
V současnosti funguje věda spíš na internetu, pomocí dobrovolných "koníčků" lidí, kterým vadí to jak "Bůh" kašle na dobré lidi a pomáhá lumpům.
Jsme víceméně chemickou variantou počítačů. S tím rozdílem, že počítače nemohou některý krok vynechat nebo přeskočit - zatímco člověk má spoustu procesů "zazipovaných" v názvu, v pojmech = v mechanizmech zkracování cesty k výsledku. Naše zkratky (OSVČ, NBÚ, TV,...)
Někdo holt musel tuhle anabází "nepřeskakování postupných kroků" projít, aby ji pak mohl někdo další popsat.
...a to je náš případ. Člověk je binární struktura, která současně žije v hmotné = nejhustší formě s největší možností pohybu - a současně v informačí podobě "dat", která jsou napájena energií lidí. A to jak v osobní komunikaci tak i v komunikaci "davu", tedy skupinové = rezonanční hladiny komunikace. Je toho hodně, co nevíme(te) o fungování "tlaku prostoru" ve formě "světla".

276366

04.10.2012 08:29

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

..a že je vědomí nezávislé na hmotě, na to jste přišel jak?? Každý rozumný člověk ví, že bez těla není možné napájet vědomí (včetně "Vědomí" ) energií, ona se totiž nejen neztrácí, ale také sama nevzniká. Pokud ale víte, že bohem všeho je POHYB, tak vám asi to ostatní dojde také. A pokud ještě nevíte, jak vědomí (= rozhodovací struktury prostoru) funguje, tak začněte třeba zde: http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/18

276425

04.10.2012 10:46

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

janko 85.?.?.?

Gape, je to jinak. V bezčasovém prostředí "vzniku" se vyvíjejí polarity souběžně, nehmotná i hmotná stvoření. My se vyvíjíme na chemické, původně magnetické = tedy pohybové bázi, a děje v prostoru se nevyvíjejí, ale UKLÁDAJÍ na elektrické bázi. A to ve dvou formátech, jako teplota prostoru a jako EM frekvence, které data (naše informační balíčky) třídí a na principu podobnosti vormují do obrazů a procesů Vědomí, které jsi schopen vnímat. Asi víš, že EM frekvence i hodnota teploty (3 Kelviny) propojují prostor, včetně toho našeho. Jen si musíš/nemusíš taky přeskládat co k čemu patří.

...a pak, ve slově "uměle" musíš/nemusíš nejdřív najít ten základ - je ve dvou písmenech UM. A až se konečně naučíš znát významy jednotlivých písmen, tak nebudeš to slovo používat v pejorativním (zahanbujícím, zesměšňujícím...a dalších významech).
Je mi líto, že ještě nechápeš, že "duše" je určitý objem volného prostoru, ve kterém máš do některých částí přístup a jiné ti naordinuje vrstva "Ducha", která řídí program lidí v míře kompromisů, a vhledů, které jsme ochotni a schopni přijmout.
V příštím roce ti to už bude jasnější.
Formy vědomí, do kterých máš přístup, které se ti zobrazují v jazyce (a projevech), které našemu jazyku předcházely - ty vnímáš v podobě "před posledním překlopením".
Asi ti nemusím říkat, že "překlopení" je jen jiný výraz pro vidění určitého velikého objemu poznání do opačné (nikoliv obrácené!!) polohy. Dřív se tomu říkalo "zasvěcení".
...všechno je opravdu ve slovech a v tom, jak je máme navázaná na prožitky a učební procesy.
1stein otevřel relativitu, 2stein jí uzavírá(m). Okruh času končí propojením pohádek duchovních i vědeckých, popisují jeden a tentýž celek - ale jinými asociačními vazbami ve vědomí. Každá živá bytost hmotná má v "prázdném" prostoru vesmíru svou neoddělitelnou, ale jinak konstruovanou součást. Víc na tato temata je na "ovcích". Proto se za čas budou všichni učit "abecedu lidštiny", aby se jim osobní vjemy a procesy propojily do fungující skutečnosti.
I tobě přeju hezký den, Honza

276451

11.10.2012 12:20

Dluhy

zákon padajícího hovna...

janko 85.?.?.?

..ten zákon všichni dobře známe, kdo VČAS neuhne, bude umazán.
Informační vrstvy, ve kterých se pohybujeme, podléhají vedle pyramidální struktury také té pulzní, je závislá na "cyklech doby". Cyklus, který končí, má několik svých "pyramidálních" vrstev. Tou poslední, která je na stole - je "defragmentace jedince", podporovaná řízenou destrukcí všech vrstev nad ní.

Naše vědomí, podvědomí a svědomí jsou tři síly, o jejichž ovládání usiluje každý systém, řízený "tlakem" - tedy mocí. To platilo i v Atlantidě, Egypt a Řím si jen podávají "kliku".
Ale co je touto klikou? Ano, vědomosti o tom, čím je lidská bytost doopravdy, vědomosti o dávných a cizích civilizacích, které se zde v různých obdobích "realizovaly".
Pro tyto cykly nemá naše věda relevantní důkazy, ty jsou přístupné zatím jen přímému "vhledu do informačních polí prostoru". Naštěstí věda uznává princip opakovatelnosti, takže "se" jen čeká na počet podobných informací, které mám i já. Proč? Protože zákonitost od nahodilosti se řídí pouze počtem shodných či podobných informací (nebo procesů) v souvislosti s logikou těch, kdo tuto hranici vnímají nebo řídí.
Politika i fyzika se řídí stejným základem - "PULS doby" v podobě zákona akce/reakce (ven a dovnitř) je v současnosti v maximu směru "ven" - tedy k atomizaci společnosti ve VŠECH ÚROVNÍCH A STRUKTURÁCH. A samozřejmě musí existovat i síly, které připravují opětný směr "dovnitř" - k nastavení jiné řídící struktury nejen společenských, ale i "vnitřně člověčích" procesů.
Jde vlastně o velmi jednoduchý princip, popsatelný pojmem "fraktální uspořádání ve společnosti lidí". Na internetu už "fraktály" fungují delší dobu, každý jsme "fraktálem", který se ve svém "jádru" musí postarat od sebe, svou rodinu a svou práci - a v prostoru okolo tohoto "jádra" se pohybují naše zájmy + nasazení, s jakým cílem a intenzitou hledáme souvislosti svého života s životem ve společnosti ostatních.

276925

11.10.2012 12:26

Dluhy

RE: zákon padajícího hovna...

janko 85.?.?.?

Začíná "se" svítit do té tmy, "pod svícnem" - a i když mnozí víme, jaké nástroje ten svícen převracejí, málokdo ví, že nejde o jeho zpětné postavení - včetně nového "kabátu moci" (New Age + mimozemští guruové...), ale jde o odstranění celého modelu "tmy pod svícnem".
Ano, zřejmě budeme za nějaký čas "docela nahatí", otevření k sobě i ke světu přesně do té míry, kterou si dovolíme nabídnout. Ale včetně následků. Pro někoho pozitivních, pro jiného negativních.
Nástroje pro další období jsou "ve dveřích". Nejen Nadace Keshe (http://www.youtube.com/watch?v=zXSEEuhYJPQ) otevírá vstup do jiného pohledu na fyziku hmoty. "Mé" nástroje pak umožní vytváření osobního fraktálu svých povinností a zájmů (http://www.nejsmeovce.cz/books/view/3 a http://www.nejsmeovce.cz/books/view/12).

Netuším, kdy a za cenu jakého dalšího trápení se ti, co udržují stávající příběhy vědy ekonomické, obecné a společenské - smíří s tím, že vložili velkou část svého života do oboru, o kterém byli přesvědčeni (někým?), že je ty pro něj ten nejlepší. To samé platí i o těch, kteří jsou bezmezně přesvědčeni (svými prožitky) o prioritě "duchovní sféry" života. Pohybem svého vědomí v bezčasovém prostoru "informačních polí prostoru" často sami netuší, jak pevně a dokonale jsme s "prázdnem" okolo planety a sluneční soustavy provázáni. Naše "data" nemáme v mozku, jsou v tom "prázdnu" vesmíru, ve "tmě" přístupné rezonancí našich kmitočtů/vibrací.
Nic se asi uspěchat nedá. Nové paradigma se rodí ve skupinách lidí okolo serverů, jakým je i Zvědavec. A ti, kteří sem "chodí" mají sílu na vytváření dalších "fraktálů" - a to až do velikosti, která určí přitažlivost jejich osobního "fraktálu" (souboru zájmů)pro další lidi.

276927

11.10.2012 12:28

Dluhy

RE: zákon padajícího hovna...

janko 85.?.?.?

Jazyk český je zřejmě nejvhodnějším adeptem pro propojení emoční síly v pojmech, které používáme v různých oborech. Pokud se naučíme(te) vybrat v kterékoliv dvojici pojmů (slov) ten, který "šéfuje" druhému, máme naději, že rozklad společnosti se zastaví. A od šéfování "mezi (se) slovy" vede přímá cestička k šéfování mezi lidmi. Na každém "počátku" si mocní vybrali nějaké "SLOVO". Nám do slova "demokracie" nacpali skrytou totalitu peněz, která mnohým "sluhům" řídí jejich vědomí. Konečným cílem pro každou moc je něco jiného - nenápadné = skryté řízení našeho podvědomí.
..ale o průběhu informací skrze orgány člověka je zas jiný příběh (http://www.nejsmeovce.cz/books/view/6).

Internet je jako papír, taky snese všechno.... [smích]
Hin sa hukáže, esli je to, co z internetu "padá" - je exkrement, anebo EX+krém/ment (nářez na promazání myšlení)

276928

12.10.2012 18:29

Dluhy

RE: zákon padajícího hovna...

janko 85.?.?.?

Pje, představte si, že jste v době před sto lety a někdo vám vysvětluje, jak se fotí mobilem nebo píšou SMSky.
Já vkládám do starých pojmů nové významy - a je na vás ostatních, kdy dojdete ke stejným poznatkům a závěrům.
Že zrovna vy netušíte, co by mohl být "puls doby" - to vás tedy nešlechtí. Už základní vzdělání stačí k nahrazení "pulsu" podobným slovem "tempo" anebo vzdálenějším "rytmus". A že k reálné interpretaci je dobré mít nejdřív zmáknutou teorii - to snad víte taky. A když té teorii nerozumíte, tak vám asi ještě "doba nedozrála". .¨
...anebo potřebujete mít všechno předžvejkané v řeči, kterou jste se naučil. To mě sice mrzí, ale je to váš problém.
...nehledě k tomu, že fraktál byl nejprve jevem přírodním, který následně matematika formulovala svým jazykem. A ten není všespasitelný, jen extrahuje anebo konstruuje modely. A to ještě jen v oblasti s mizivou mírou sebeorganizace - matika funguje dobře jen pro neživou hmotu, dvě jablka nesloučíte do "dvojjablka"....

277016

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 5

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,69 Kč
Švýcarský frank
23,27 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 779,61 Kč
1 unce stříbra
491,11 Kč
Bitcoin
1 033 829,48 Kč

Poslední aktualizace: 16.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 243 028