Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané KRONEOS

Nalezeno 76 příspěveků, 48 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.02.2010 20:32

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Systém se odkopal

KRONEOS 89.?.?.?

Já bych řekl,že dělnící podkopávají komunikaci,proto na světovém kolbiští jim dávám prst dólů!Nechtějí-li komunikací,žádnou nedostanou,a s nácky komunikovat nemá smysl. Součástí demokracie musí být i udržování stávajícícho kursu dodržování pravidel(náckové tato pravidla nepředstavují,i kdyby se chtěli považovat za cokoli jiného než je údajná hitlerova doktrína),pořád to jsou náckové,a původci nebo nositeli arcizla.
S nositeli zla se nevyjednává,protože sami si určili už svou volbou ústranní.
Dělnící si zvolili ústraní,a spolu s ními i ostaní jejich případní voliči!
Zastávám názor,že by nacisti v současnosti měli zažít stejné podmínky jako třeba v majdanku-třebanedostatek žrádla,vody,špatnou hygienu,nemoci,lékařské pokusy,plynování a kremaci.
Pokud chtějí zavádět myšlenky hitlerovo ideoologie,navrhuji zřídit jakési pokusné středisko,kde si mohou otestovat to,co hlásají.
Rád bych se stal velitelem tohoto zařízení,a rád bych dohlížel na názorných pokusech jejich ideologie na jejich kůži. TO JE ŘEŠENÍ!

213085

21.02.2010 07:37

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Systém se odkopal

KRONEOS 89.?.?.?

Já moc dobře vím,že vše je hra jednoho systému vládnoucí moci(bankéřů a korporaci),právě proto má řeč je o Vandasovi,Topolánkovi,Paroubkovi,ad.,kteří jsou významnými hráči této jedinné frakce. Používájí symboly buď Nacismu(DSSS),a na druhé straně symboly demokracie,ale všichni hrají s myšlením lidí natolik,že to vytváří obě protichůdné reakce,včetně mé,tomu senelze ubránit. Nacisté nebo komunisté bohužel vyvolaly nemilosrdnost spojenců,apod.současný terorismus je zase hrou pro tu jednu stranu,ale jedinné co vím,že hloupí aktéři umírají zbytečně. To jsou vojáci obou znepřátelených stran. Proto pokud někdo chce něco změnit,měl by pochopit jak je využívaná jeho přirozenost a umírnit svůj nahrávající primitivní stav. Současní neonacisté,nebo komsomolci nemají ani páru,že budou zase dalšími figurkami v rukou této jedné strany. Jedinné co vím,že budou zase umírat nevinní,buď násilím nacistů,nebo bombami druhé strany. Hlupáky dělá jejich přesvědčení,které nahrává zlu,a pozdějším krvavým nadnárodním hrám. Proto je mi líto,že jsou zde náckové,a ještě poslouchají tuto ideologii,která byla stvořena k tomu,aby si upevnila své zájmy tzv.neutrální síla(ta skutečná moc). Náckové i komsomolci,ale i současní demokraté jsou součástí jedné hry.Proto znova opakuji naučte se být nad těmito ideologiemi,a naučtě se ovládat emoce a názory,které hrají pro jednu moc. Přiznávám,že i moje snahy zadupat nacismus hrají do karet tajné vlády,jenže se neubráním,abych se takhle zachoval,když vidím hlupáky v hnědých košilích s emblémy DS. Tyto ovce mě fascinují,a tajná vláda si mne ruce,a říká si jak jim ta návnada v podobě nacismu vychází,a problémy společnosti se neřeší,a politika mafie si jde dál(Paroubek a Topolánek se radují),a hlupáci jako my jim NAHRÁVÁME SVÝMI EMOCEMI, a vyznáváním hloupých ideologii. To je to,co chtějí tzv.demokraté=Mafie,a skutečná demokracie jde znova do kýblu,právě kvůli nám(náckům a jejich odpůrcům).Proto říkám zbavme se ideologií,a osvobodme svého ducha,a nehrajme už donekonečna jejich krvavé hry,kdy doplácí nevinní(romové,přistěhovalci,jiní hlupáci,homosexuálové,feministky,lidé jiných ras,tříd,jiných názorů).To všechno níčíme neprozřením z jejich hry,že si třeba myslíme,že naše ideologie je ta pravá. Pochopte jak to je. Problémy se dají řešit ku prospěchu všech,a o tom je demokracie. Demokracie není však nadvláda lidu,ale řešení problému etickými prostředky i ve spolupráci s přehlasovanou menšinou. Je to realizace řešení ze dvou etrických návrhů.Já jsem pro REFERENDA,aby se řešily problémy,jak se rozhodne většina lidí,a menšina by to měla respektovat. To je demokracie. Referenda by měla ovšem provázet ona diskuse,a i průběh řešení problému.

213104

22.02.2010 08:13

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: vzpamatujte se

KRONEOS 89.?.?.?

Himmler s NSDAP také v počátcích nikomu neublížil,to samé i u komsomolců,ta také v počátcích vypadají nevinně,později zabijou pro svou víru. To samé i u islámců!!!Nebuďte naivní pane,zločinnou mysl lze pozorovat u skinheadu a jiných příznivců této strany!!!!

213154

23.02.2010 10:00

Konec Dělnické strany? Konec svobody!

náckové za větší totalitu,volte je

KRONEOS 89.?.?.?

Antifa je také proti DS aj.náckům nekorektní,a to jim naprosto vadí a nesnáší je....jak si mohou být antifáci proti nám spořádaným náckům nekorektní? Že by zase manipulativní používání slov,která musí hrát jen úlohu pro nacisty,ale pro jiné ne. Jak demokratické!!!
Takže zrušení nacistické strany je zcela napováženou. Kdyby se DS dostala k moci,kolik by se toho snažila zrušit sama. Sami víme,že 90% svobody a demokracie by šlo do kýblu. Tak je volte,a přispívejte jim vítr do jejich plachet.

Sám nesouhlasím s některými věcmi souč. světa,ale zachovávám si aspoň nestrannost,a nějakým náckům nenadbíhám,aby mě náhodou nezrušili pokud se dostanou k moci?Zřejmě DS ajejich nohsležníci jsou pouhou kolaborantskou cházkou,která kolaborovala za Hitlera aje připravena kolaborovat i za příští 3 říše pokud ji obnoví.

Dobrá odměna je připravena,strana NPD jim poděkuje,ale jiné zavře a umučí...

Takže buďte plně na nohou a nekolaborujte!

213276

09.03.2010 20:53

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

kdo che tam,pomozme mu tam-o tom je celé lidské plahočení,dokdy?

KRONEOS 89.?.?.?

Tento článek nemluví za všechny obyvatele ČR...Souhlasím naprosto s jakýmkoli zrušením KSČ,a i DS,jako dědičky Hitlerismu. Nezahrávejte si však se svobodou nacistickým myšlenkám, protože ty vedou ještě k větší totalitě,docela nahrávají...[smích]Propagujte dál nacismus,a čekejte,co stvoříte...Nechci vyhrožovat,ale už se to sublimuje,a až přijde čas vyvstane to kdesi ve světě,a smete to lidský rod,je jedno jaký rasy-možná všechny-možná celé lidstvo!
Lidstvo je ohroženo stuipňováním a přitakáváním totalitním myšlenkám,a jejich příznivcům a hlasatelům,včetně těch islámských. Dejte pozor s čím si zahráváte,to s čím si zahráváte je zcela syrové,kruté,zuřivé...
Proto si važte svobody,přátelství a dobrých hodnot,které symbolizuje mír,láska,duchovní pokrok,skromnost,soucit. Nevážíte-li si toho,potom budeme všichni odměněni.
Vypořádejte se s Hitlerem,Stalinem,aj.idioty ajejich zvrácenými vražednými poselstvími,a navažte ve svých myslích na hodnoty boje s valstní vnitřní nenávistí,frustracemi,fobiemi,aj.necnostmi. Jedině tak budete schopni zachránit sebe,změnit společnost,ale také přispět do budoucnosti světa.
Pokud to neuděláte,pokud si nepřiznáte,že zrušení KSČ nebo DS JE ZCELA V SOULADU S HODNOTAMI SVOBODY A DEMOKRACIE,nic se nezmění,a bude to horší.
¨Je to jen na vás-ale chápu-články na zvědavci nejsou určené k podpoře svobody ,ale k porodu již pohřbených ideí! Nebo ne?

214462

11.03.2010 09:17

Čteme si preambuli Ústavy ČR: Jak režim pohrdá vlastními slovy

RE: kdo che tam,pomozme mu tam-o tom je celé lidské plahočení,dokdy?

KRONEOS 89.?.?.?

Díky za diagnozu [smích], vidím,že to možná nechápete, co jsem chtěl napsat, ale jednou snad. Nevidím prostě důvod inklinovat k ideologiím,které popřeli pravdu,a snaží se o to i dnes.
Opakuji,dnešní režim,ať je jakýkoliv,chce změnu díky vám,a díky vašemu přispění-tím,že odbouráte typicky lidské sklony,které se opakují v dnešní české politice. Přitakáváním k totalitním ideíím,hledáním nejsnažího viníka za dnešní situaci,neřešením vnitřních nenávistí,nenalézáte pravdu,ale lež.
Pravda je o tom,co vyzařujete-co vyzařuje dnešní česká politika,je svým způsobem smutná realita. Politik by se měl snažit překonat sám sebe,a to chceme mi vidět a slyšet,ale nedostává se nám,proto následujeme krysaře totalitních nenávistí ,a myslíme si,že jsme nalezli sebe sama,ale nalezli jsme další dveře do zdi!
Svoboda je,když se dokážeme od všeho nehodnotného odpoutat-mamon,egoismus,chamtivost,podbízivost,strach o sebe,apod. Svoboda je také o velké míře poctivosti a odpovědnosti,nezištnosti,nezotročitelnosti,svobodném sebevyjadření ku prospěchu sebe a jiných.
Svoboda v totalitních ideách není,tam ji nehledejte. Hlásáte-li totalitní idee,nehlásáte svobodu...
Snad to zvládneme!

214551

06.05.2010 07:23

Židé proti sionismu zahájili reklamní kampaň ve Washington Postu

RE: MANIPULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KRONEOS 89.?.?.?

Vy kritiku jste taky pořádně zmanipulovaný (cenzurováno, neurážejte diskutéry, editor) ale antisemisty a rasisty,kteří jsou horší žida!!!!
Myslím si,že nacisti způsobili více zla za 12 let,než všichni židé za 1200 let-to je realita,proto nemá cenu jakkoli diskutovat s nácky!

218806

15.07.2010 20:13

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Mám pro vás dárek nacisti!
Jsem připraven na vás vyzkoušet ryzí nacismus, v té podobě jak fungoval za Hitlera.
Jsem připraven do posledního písmene vás nemilosrdně vyvraždit!
Jsem připraven zahájit válku, kde budete pokořeni, a kde budete trpět!
To je moje idea, a všichni kdo hlásají a opěvují Hitlera a jeho filozofii, zakusí kolik se v ní skrývá věcí o kterých nemají ani páru, toho co nevidí, poznají, až jim oči budou vylejzat z důlků,a budete trpět a volat o pomoc, žádná nepřijde- jen pekelná muka!

224163

16.07.2010 15:21

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Jde vidět náckovské svině, že jste z těch vražd, který máte na svých rukou už otrlý-jenže já taky.
Nepochybuji, že Mosad aj. tajné služby tyhle diskuse bedlivě sledují, monitorují.
On ten problém, jak se vypořádat s lidmi jako jste vy, kteří mají v hlavě jen Hitlera(vymaštěnci), nemá už jen Mosad, nebo CIA, nebo BIS.
MOHU-LI TO ŘÍCI NÁSLEDOVNĚ- JSTE OPRAVDU SPOLEČENSKÝ PROBLÉM, který pokud se nezastaví, tak spláchne nejen vás, proto můj slib, že vás chci vyvraždit, je oprávněný, a lidský, a pro lidskou pouť na této Zemi nezbytný...

Vondrák, Vandas, aj. nacistická očka musí být vyhlazeny, jako nakažený králíci, také za nic než zkažené maso tyto nacisty a jejich hlasatele považuji.
Musíte být vyhlazeni, neberte to osobně, lépe vyhladit nějaké procento obyvatel hlásící se k Hitlerovi, než aby ohrozilo existenci lidstva.
Potom budou spokojeně spát milióny bytostí na této planetě-bez vás se Čechům bude dařit lépe. VŠICHNÍ VÍME, KOLIK TOHO ZNÍČIL HITLER, nezůstal kámen na kameni, převrátil do té doby normální společnost, zníčil hodnoty, které fungovaly po tisíce let.
Byla vyhlášena druhá válka proti nacismu- nový boj, nové Stalingrady, a nove Kurska pro poražení nově vzedmutého nacismu.
Bez boje a bez obětí,a hlavně bez vyhlazené určité části populace hlásící se k nacismu to nepůjde.
Každýho kdo se hlásí k nacismu si najdeme a popravíme!I bez Mosadu, KGB, CIA nebo BIS.
Všechny vás popravíme!!!!!

224235

16.07.2010 22:08

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Chtěl bych vidět tvoji držku s..., jestli stejně čumí jako ta Vandasova(předobraz nácka).Podle vašich očí jste nepřehlednutelní, jasné poznávací znamení- čím to je-že by působením Dolfa H?
U toho soudu zase získáváte body, co , vy méněcenné zrůdy, už zatápíte v krematoriích náckové, co[smích]

224251

16.07.2010 22:59

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Jste mimo mísu steve
Každopádně, to, co jsem napsal předtím, humorem nezmenšíte...
Běžte žertovat do hospody, mě to nevykolejí, s takovými vymaštěnci, kteří si myslí, že humorem odpor snížíte, si můžete poklábosit...
Mé výhružky jednou budou naplněny,nenávist vůči nacismu vzrůstá, a každý kdo to nechápe, jako vy, se jednou bude divit!!!!
Chci válku s dnešními nacisty- přece se chtějí podobat svým vzorům, a nosit svastiky, apod.[smích]
Vím, že bude opět krvavá, ale co se dá dělat, když už je to venku(pardon, ne ten váš malý pinďour, nebo velký?)[smích]

224255

16.07.2010 23:10

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

50 LÉTA TY PIĎOURE[smích]

224258

19.07.2010 10:55

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

Kdo jámu kope (p.Stwora)sám do ní padá-váš server není obhajobou demokracie,ale její pokřivování ve prospěch hnědého šuntu!
Kdo se zastává nazi(a to evidentně odpor.org jsou), sám je nazi.
Já volím jen slovosled, který nepodkopává, ale bude inspirovat jiné k odporu proti narůstajícímu nacismu v Čechách.
Nenávisti vůči náckům zdar, jiné cesty není, už i Chamberlain nebo Daladier, nebo Truman by dnes jednali jinak.
Já jen dnes již jednám tak, jak by se měla většinová společnost k nacismu a jeho následovníkům chovat před 80 lety- proto to není moje vina, ale vaše-jestli jednou přijdete o život(všichni, kteří následují Hitlera nebo jen přitakávají), nebude to nakonec moje vina, ale vaše, protože jste nepochopili v čem spočívá svoboda-svobodu jste zradili!
Pane Stvwora- kdo podkopává hnutí proti nacismu(nepatřím k AFA,ani k jiným organizacím)- jen ti, kteří budou tiše čekat, až nacismus se díky takovým stranám jako DSSS nebo Odpor.org, apod.,včetně vás vrátí a vytvoří peklo na Zemi!
Nezapomeňte, že já nejsem příčina nenávisti,ale následek(tedy reaguji, a budu reagovat i fyzicky) na všechny hlasatele nenávisti, pouze nenávisti-UMÍRAT BUDOU JEN VINI(a to jsou všichni členové nazi organizací,a jejich obhájci, jako vy)!
Vemte si to tak, demokracie není dokonalá,ale nazismus je hrůza hrůzoucí
PROTO ŽALUJTE TY, KTEŘÍ BOJUJÍ PROTI HRŮZÁM, A CHRAŇTE TY, KTEŘÍ JE VYTVÁŘEJÍ.
Aspoň vím, že vaše strana je na straně hrůz- a to stačí i podle práva, všem kteří to budou posuzovat.
V práva je pravá obrana
Vaše právo je pouze čelit této obraně, nebo ji podlehnout, včera podlehli z odpor.org, zítra ti ostatní, a nic na tom nezměníte.
Mrzí mě, že vám vyhovuje hnědá p.Stwora-mě rezolutně ne!

224429

19.07.2010 13:09

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

NĚCO K OSVĚŽENÍ MÉHO DŮVODU NENÁVISTI-PŘEMÝŠLEJTE!!!!
1.
CITACE Z ODPOR.ORG- NACISTICKÝ BOJ ZA PRÁVO A SPRAVEDLNOST>
24.7.2010: Svobodu pro nacionalisty,svobodu pro Pechance - Svitavy
19. 7. 2010 | přečteno: 83x
Zveme všechny spoluobčany se smyslem pro spravedlnost na V. Ročník veřejného protestu spojeného s pochodem proti bezpráví a nespravedlivému věznění Vlastimila Pechance a Politickým procesům současnosti, který se koná při příležitosti připomenutí si více jak 9 let jeho uvěznění (21. 7. 2001).
Sraz v sobotu 24. 7. 2010 od 13 do 14 hodin na vlakovém nádraží ve Svitavách.
Nebojte se vyjádřit svůj nesouhlas se znaky bezpráví a špatného stavu soudnictví a systému. Porušování svobody projevu, věznění nevinných a politických vězňů. Bezpráví je znakem duchovní nemoci národa a jeho
systému.
Protest je řádně nahlášen dle zákonů ČR (Právo pokojně se shromaždovat je zaručeno každému dle čl. 19 Listiny základních práv a svobod).
Účastníci shromáždění:

- dbají pokynů svolavatele a pořadatelů
- zdrží se všeho, co by narušilo pokojný průběh shromáždění
- po ukončení shromáždění se pokojně rozejdou
- nesmějí mít u sebe střelné zbraně nebo výbušniny jakož i předměty, kterými lze ublížit na zdraví (nesplnění této povinnosti je důvodem pro rozpuštění shromáždění)
- nesmějí mít obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jejich identifikaci (nesplnění této povinnosti je důvodem pro rozpuštění shromáždění)
Informace:
mail: v.pechanec@yahoo.com
Motto protestu:
"Tam, kde vládne bezpráví, je veřejný odpor povinností!"
2.
NACISTICKÝ BOJ ZA ZNOVUNASTOLENÍ ŘÁDU VEDOUCÍHO KE HRŮZÁM>
Pravda nebo hypotéza? (Život, vývoj a lidé)
30. 3. 2007 | přečteno: 5041x

Měl jsem to „potěšení“ chodit do škol (všech stupňů) v padesátých letech minulého století, tedy za dob nejtvrdšího komunismu. Profesoři a učitelé dle tehdy platných osnov vštěpovali žákům kromě komunistického světového názoru i nauky jiného druhu. Týkaly se (mimo jiné) vzniku života, evoluční (vývojové) teorie, názorů na jednotný původ člověka a spousty jiných věcí. Ale již několik let mám dojem, že stará dogmata mají velmi tuhý život a zdaleka nejsou závislá na existenci nějakého starého režimu. Hlásají se totiž a jsou publikována všemi mediálními prvky na celém světě. Jsou tak propagována a mají takovou publicitu, že člověk nutně musí mít dojem, že snad ani jiné názory a teorie neexistují.

Vůbec nechci snižovat vědu (právě naopak!) – jen se mi příčí způsoby některých jejích vykladačů. Ti vám přesně a do detailů popíší události a fakta „jako by byli při tom“ – velmi často jsou tvrzení nejen nehorázná, ale i směšná. Třeba jen to, že život jako takový vznikl „samovolně“ z neživé hmoty. Nejjednodušší forma nám známého života (některé primitivní ...

Automaticky kráceno

224436

19.07.2010 17:19

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: vONDRÁK je JEN začáTEK

KRONEOS 89.?.?.?

dodplňují o zbytek textu jednoho nacionálního socialisty:
.......Pro každého z nás, nacionálních socialistů, není těžké věřit v ŘÁD, SYSTÉM, PRINCIP a existenci jistých hodnot. Chaos, náhoda, bezcílnost – to není náš program a naše víra. A VÍRA jako taková zdaleka neznamená religiozitu či dokonce nějakou konfesi. Pokud by se setkali nejmoudřejší představitelé všech světových náboženství, velice brzo by se dohodli, že vlastně všichni mají na mysli jen jednoho Boha a že na jeho pojmenování vůbec nezáleží. My mu obyčejně říkáme Prozřetelnost.

A víra v ní, přesvědčení o správnosti našeho úsilí a naše pevné odhodlání nám ukazuje cestu jako kompas. Na konci této cesty je jen jediný cíl: NAŠE VÍTĚZSTVÍ!

TAK TO JE TO VÍTĚZSTVÍ?Zřejmě to je ta prozřetelnost, která stála za dobyvačnou válkou Hitlera, zkorumpovanosti a zvrhlosti a úchylnosti SS aj. členů nacistické strany, která se spojila v jeden cíl zabít muže, ženy a děti tím nejodpornějším způsobem-zdůrazňuji- i kdyby to nebylo 6 000 000+50 000 000, ale jen 1 000 000, pořád došlo k vyhlazení nevinných,a k přihlížení většiny německého národa odporné primitivní zvrhlosti, která by nacismus i za 1000 000 měla postavit mimo politickou účast-TO VŠAK NACISTÉ,kteří se vrací k slátaninám a pověrám 3 říše, v domnění, že je to pravda si vůbec neuvědomuji.
JE TO NEVĚDOMOST NEBO ÚCHYLNOST
To však náš milý Stwora nějak neřeší, jeho celý život jaksi zajímá SIONISMUS, KAPITALISMUS, a vlastně všechno, co zčásti stojí nikoli za spiknutím,ale za pouhou lidskou sobeckostí několika málo jedinců, kteří zapoměli stavět pro sebe hodnotový žebříček,a staví si spíše pomníky z peněz.
Nezapomeňte, že nacismus je výplodem chorých egoistů, jak co nejlépe znásilnit lidskou mysl pro nebohulibé cíle-mnozí naivci si však myslí, že je to nejdokonalejší idea,ano,ale idea pokoření normálnosti a přirozenosti člověka pro cíle určité skupiny!
Ti co, to nechápou-mohou být velkým nebezpečím, jako před 80 lety, a proto je potřeba včas se s těmito teroristy vypořádat, nebo to zde v Evropě začne vypadat jako dnes v Iráku při řádění teroristů strany BAS-až začnou být odpalovány nálože nacisty na veřejných prostranstvím,a začnou umírat stovky lidí, jsem zvědav, co bude Stvwora psát-že by opěvné písně?

224452

24.07.2010 12:54

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

nacisti fám fandí,4000 000 se diví,nebylo nás 6

KRONEOS 89.?.?.?

Jednoduše vaší inteligencí p.Stworo-zjistil jste, že všichni, kteří nechtějí v Čechách podporu NACISMU, jsou Ti špatní, protože zřejmě říkají i nepravdu o HITLEROVI a 2.sv. válce, protože, když jste napsal, že žádná DRUHÁ SV. NEBYLA-oni jsou ti špatní, protože vám za to dali pohlavek.
Takže podpora NACISMU je zcela v pořádku a v souladu s demokracií a svobodou?
To znamená, když se někdo rozhodne podporovat na servrech,tričkách a v pochodech ISLAMIZACI, tak je to zcela v pořádku?
ALE PO NĚJAKÉM ČASE NÁRUSTU PŘÍZNIVCŮ ISLAMIZOVANÉ POPULACE , TA VAŠE PROTĚŽOVANÁ ISLÁMSKÁ SKUPINA ZNÍČÍ DEMOKRACII A SVOBODU-a to je to za co jste dostal pohlavek,a co je vám oprávněně vytýkáno!A to je to, co jste ještě nepochopil!!!!
ISLAMIZACE=NACIFIKACE(infikace společnosti)=zníčení normální společnosti lidí odlišných zájmů a cílů-všichni odteď budou myslet jen jedním způsobem ,tj.NACISTICKÝM, nebo ISLÁMSKÝM.
Brutální společnost, toť váš cíl p.Stworo!!!

224785

24.07.2010 23:47

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Zajímavý pamflet od Šmelhause

KRONEOS 89.?.?.?

Ano brutalitou proti brutalitě, nebo humorem proti humoru p.stefe...
Největší prdel je, že probírané články p.Stfwory mají nulovou výpovědní hodnotu-neví se kam spadají, zda do podpory NACISMU, zřejmě se v Kanadě pomátl, nebo do podpory Demokracie a svobody, o níž nic neví, a zřejmě i jeho slepí následovníci ze zdejších diskusí, které fandí každé konspirační teorii vyrobené NÁCKY v USA, aby takříkajíc rozkolísaly loď normálního světa,aby se myšlenky fuhrera dostaly zpět mezi lidi...Vždyť oni zabili(náckové)jen 4 000 000, a ne 6, jaký je f tom rozdíl...Už odpor .org a NPD, nebo jiné méněcenná uskupení by si na tom založili svůj korporátní profit...Zaplaťte si cestu do AUSWITZ, oficiálního tábora spoluorganisovanou NPD s Dělnickou stranou ČR,Autonomními nacionalisty,Odpor org,aj. pronazi skupinama, které mají za cíl kooperovat s islámským bojem, čtěte jejich stránky(FAKT JE TO PRAVDA),tak psali na svých stránkách, proto NAZI a ISLAMI mají hodně společného,a rozumí si,a to je důležité..S fámi pa.Stefe si tafe rofuzím,ze jo

224831

08.08.2010 16:25

Čiernobiela dúha

Stvwora je náboženský analfabet,nejen analfabet ve filozofii

KRONEOS 89.?.?.?

To je totální fuck-BŮH už má dost takových, kteří se v jeho jménu vozí, jako tenhle autor, a kteří určují na základě smyšlené knihy BIBLE, co se smí nebo nesmí...
Jediné , co by se nemělo-být zaslepeným náboženským nebo ideologickým fanatikem , bez kouska lidských ctností!!!
U tohoto autora o tom vážně pochybují
PRAVIDLO 1:
NÁBOŽENSTVÍ A IDEOLOGIE JSOU ZÁKLADNÍM KAMENEM PORUŠENÍ SVOBODY A ZODPOVĚDNOSTI!Každý kdo je součástí víry a ideologie, je sám proti sobě, a taky proti všem...
U tohoto autora se to potvrzuje- A MOŽNÁ I U JEHO BOHA-který je už dávno mrtvý!!!!

225858

11.08.2010 14:29

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Stwora vy se pořád něčemu podivujete!
Copak nevíte, že Protokoly ..., byly ideologickým základem nacismu!
Vy nevíte, že nacismus vyvolal Světovou válku, kterou v Evropě nikdo nechtěl, při níž podle vás zemřelo jen 1000 lidí,nebo že 2 sv.válka byla jen na novinovém papíře(něco na zp.CNN zpráv 30-40 let 20.stol).
Asi mi pořád není jasné, že se tak hrozná válka nazývá světovou válkou,apokalyptickou, když v ní zemřelo jen 1000 lidí?
A to víc zemřelo lidí při 11.září!!!
Taky nechápu proč pořád proti milým náckum něco kdo má,když mají jen 1000 obětí-přesně tolik lidí zemře ročně na českých silnicích...
Vy nevíte, že žádní židé neexistují, psali to v časopise HROM!Tak nevím proč pořád tolik povyku pro nic!!!
Označení žid si dnes můžete vysloužit většinou při dětských hrách,často slyším na sebe řvát děti,TY ŽIĎÁKU,nebo ČECHY ČECHŮM TY ČERNÁ SVINĚ...Co to dnes v těch školách učí,a teď ještě do toho vy pane profesore mírumilovných nacistů...
Tak a jsem u toho-mírumilovní nacisté četli Sionské protokoly,a začali ,tedy vyvolali apokalyptickou mírumilovnou světovou válku za osvobození utiskovaných svobodných mas, od teroru nesvobodného zhýralého života,který nám vnutili židé.
Báječná teorie,která vynikne jen ve vašem plátku...
S nacisty je vždy srandy kopec, už se jich nemůžeme dočkat-my Sionští mudrci,přijďte na pískiště-pozvánka pro DSSS(odpor,radical boys,apod),a pro strany osvobozující ČR ze zlomoci ZÁPADU!!!!Bacha u hranic s ČR se tlačí 1000 0000 000 arabů-zanedlouho budeme lidnatější než Čína-konečně světová velmoc, pro kterou Češi pachtí už od K.IV,taky to psali v HROMU(č.17/1995)...

226001

11.08.2010 14:46

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče Hestroye

KRONEOS 89.?.?.?

Bacha jsem sionský mudrc, a chci aby jsi mě zlikvidoval hestroy-už jsem parazitem dost dlouho,a trochu si chci odpočinout...Nejste Hestroyi náhodou taky parazit, a na likvidaci-to je jako ta dětská otázka,tedy odpověď...
JSME PARAZITI A ŽIJEME Z VAŠÍ KRVE-scifi filmy jsou jen slabý odvar-zlikvidujte nás Hestroyi-váš nacionalismus potřebujeme,aby jste nás zlikvidoval,nejlépe v plynové komoře,a pak krematoriem ven Hestroyi-jsme paraziti,paraziti,paraziti[smích]BuBuBu
Proč tolik nacionalistů nosí plínky,HROM to odhalil, bojí se sionistů....,TEDY PARAZITŮ,JAKO HESTROY.Ano člověk=parazit,ani Darwin,něco nedokázal takového vymyslet,než Hitlerovo následovníci,že Hestroyi...

226002

11.08.2010 17:01

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

KRONEOS 89.?.?.?

No právě Hestroy,podobné výlevy jsou psané pro vysokoškoláky přes Nacistické bludné konspirační teorie, které neříkají pravdu,a jsou naprosto liché-to ovšem inteligenci vašeho druhu stačí...
Proto čtšte mé výlevy,pomůžou vašemu těžce zpracovanému mozku,zpracovaného nacionalistickou hantýrkou...
Opravdu ty mé výlevy jsou jen pro lidi,kterým je pomoci....
JARMILO JSTE BLÍZKO PRAVDY,AKORÁT TI ŽIDÉ MI V TOM NĚJAK NESEDÍ...Copak na štědrovečerním stole musí být jen KAPR?
CESTA JE MOŽNÁ V AIA777

226013

11.08.2010 19:04

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

KRONEOS 89.?.?.?

pane Steve, jednoduchá odpověď, žádná...
Ale mohl bych analyzovat vaší duši-když bych se podíval opravdu hlouběji, dostal bych se k jádru vaší existence...bububu
A proto tady jsme,a já jsem tu pro vás všechny, já jsem vaše cesta[smích]
Přišel jsem vás vyvést z Egypta...do Babylónu, tam sionisti staví velkou věž, která se jmenuje WTO 3.
Pane Steve držím vám tam místo, za 100 tisíc dolarů měsíčně, jako manažera. Sionistická skupina si vás chce koupit, víte, že jsou všude, dokonce i pod tapetami...
A samozřejmě bonus pro vás,praní plínek zdarma, to je skvělé ne?

226025

12.08.2010 20:45

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

KRONEOS 89.?.?.?

Pane MedaBeda, cením si vašich informací ze všech, co zde publikují své názory...Jde vidět, že jste silně nad věcí, a že se nezdržujete vábničkou,která se nazývá nacionalismus, a antisemitismus, aby se ukryla pravda. Hitler byl a je součástí světového spiknutí, i když se to nebude mnohým zde fašisticky orientovaným pisatelům líbit-oni nevědí nic, a možná nikdy ani nebudou vědět nic, protože jsou zaslepeni náboženstvím monoteismu(Nazi ideology), které plodí jen další zlo...
Svést bitvu z tolika hlupáky vyžaduje jen čas, zde byla zmíněna myšlenka- a s tou naprosto souhlasím, že svět si vytváříme pouze a jen my sami, jako jedinec, a i jako společnost...Problém je v tom,že lidé chtějí věřit pouze tomu, na co jim mozek jen stačí, to je bohužel realita, některým stačí ideologie frajtra, některým náboženství, a jsou spokojeni, stali se údajnými bojovníky proti zlu, jako nyní i já...Ale to je omyl-pravé lidské sjednocení nebude probíhat ani na náboženském ,a ani na ideologickém fundamentu- to je ta materialistická idea, nebo věda...
Všichni kteří nyní podnikají na ideologické bázi svou lidskou a společenskou platformu, už dávno pohřbili možnou cestu ke sjednocení všech entit,a k vyřešení problému společnosti, protože se plácají v ideových rozdílech a budují si své ego,a bojují jeden proti druhému...Přitom stačí to jen opustit, a vnímat život z mnohem hlubší perspektivy, a poznání...
Abychom byli ještě blíže pravdě konspiracím, museli bychom se všichni vrátit daleko do historie, a dozvěděli bychom se jedinné-člověk byl a je jen otrok.Nyní jsme ve fázi volného stáda zavřeného v ohradě(rozuměj Zemi), pokud jde o Židy, předtím o Faraony, předtím o Sumery, ti byli určeni pro lidstvo, jen jako pouhý dějetvorný prvek, bachař, hlídač, podávač informací, apod. Židé nebo Řekové jsou jen zprostředkovateli.Němci(a křesťanská platforma) chtěli získat navrch(a i odměnu), proto nacisti chtěli usilovat o nadvládu a zalíbit se sumerské šlechtě, která ovládala říši a lidstvo v době dávno před Egyptem. Jsou to tytíž představitelé a původci falešných schizmat(ideologií), z tzv. informací skrytých v tajných učeních, které se přenášejí už hodně dlouhou přes různé Tajné společnosti...Musím vám říct, že představitelé tajných společností jsou oněmi hládači, strážcí, a náboženství je založeno pouze na záměrné lži,aby stádo bylo lépe zvladatelné, ale také klidné, v případě náhlého objevení PÁNŮ...Obávám se, že člověk je už teď ztracen, protože vnitřně zůstal a je otrokem, i když je to už mnoho stovek generací, od opuštění lidstva.
Tuším, že v nejbližší době bude lidstvo konfrontováno, a ovládnuto starým pánem... Pravda je ta, že obyčejní lidé světa, včetně Židů, apod. budou nuceni ke změně myšlení. Filozofie této entity je naprosto mimo naše chápání. Ti, co budou žít ve s...

Automaticky kráceno

226109

12.08.2010 20:48

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

KRONEOS 89.?.?.?

pokračování:...starých dogmatech, nebudou schopni vnímat onu příležitost. Potom se starý člověk promění v člověka nového-znaky této změny budou tyto(VYSOKÉ NADVĚDOMÍ,ALTRUISMUS,TECHNOLOGICKÉ VĚDOMÍ, KOSMICKÁ SJEDNOCENNOST,TOTÁLNÍ CHÁPÁNÍ ODPOVĚDNOSTI A SVOBODY, OSVOBOZENOST OD VLASTNICTVÍ)...
To jsou jen malé střípky z mnohem složitějšího systému, který má tisíce stran, důkazů, a podkladů. Přál bych si, a vím, že nejsem sám, aby p. Stwora pochopil v čem je problém, a neviděl za vším Židy, hodně sráží úsilí mnoha lidí v cestě za pravdou, protože nikdo z nás se nechce spojit s antisemity,nacisty, apod.,protože víme své, avíme, jaká je pravda. Nahráváním na smeč nacistům, je jen nahrávání lžím, i když mnohé věci na jeho stránkách jsou leckdy zajímavé...

226110

13.08.2010 07:31

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

KRONEOS 89.?.?.?

A to, co se nenechá ovládnout, bude zníčeno....možná, že ano,a možná, že ne pane MB. Protože úspěchy lidí, kteří překročí vlastní stín, mohou příspět k jinému pohledu této entity na lidský druh, který byl určen k práci pro tzv.Sumerské bohy...
Pane M, nevím jestli Indická(Árijská) byla součástí této celoplanetární hegemonie,ale je to možné...řekl bych, že všechny lidské kultury na Zemi mají více méně podobné znaky moci(třeba Mayové,Aztékové, apod.),museli být nějak v pozdější době spojeni s Egyptským kněžstvem, protože určité indicie lze nalézt na obou stranách světa...Indicie v Egyptských mumiích, nebo např. v architektuře, zejména ve stavbách pyramid-tedy posedlost stavěním Zikuratů, Pyramid a Obelisků.
Proč se snažili Křesťanský dobyvatelé zníčit všechny písemné zmínky původních indiánských říší(Kodexy)?
Pouhé tmářství, nebo strach z pravdy?
Já vím, že veškeré věci, které jsou skryté v otázce celoplanetární synchronizace kultur na jedinném základě jsou záměrné. Z jednoho prostého důvodu, musí být skryt záměr tzv. Bohů, a jejich sloužících.
¨Proto zmiňuji naší lidskou podstatu-tedy všech geneticky upravovaných forem(jako pouhého otroka), nejsme nic víc od té doby, než a zase otroci.
A jsme u jádra věci-někdo má zájem ,aby to tak zůstalo,ale zase jiní mají zájem,aby to tak nebylo. Vytvořit svobodného člověka, osvobozeného od všech dogmat,ale přitom uvědomělého je právě úkolem tzv. padlých entit, těch, co se odpojili od stáda, a

226158

13.08.2010 07:35

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

KRONEOS 89.?.?.?

pokračování....zahájili koncept vnitřní seberealizace(buddhismus, jóga, apod.). Ti, co chtějí závislost(sem spadají drogy, idee, náboženství, ideologie, peníze, majetky, apod.)mají eminentní zájem na udržení poslušného člověka(všímám si, že se to opravdu podobá scenáři filmu MATRIX),ale zřejmě je to tak.
Jen se podívejte, když ve středověku kněží vyhlásili náboženskou mstu, podobně, jako dnes muslimové, lidé bez okolků se zařadili do vojenských zástupů, a nechali se ochotně zabít ve jménu Boha, a svého krále.

Chci reagovat i na vaši výtku ohledně mé bojovnosti- ta vyplívá z toho, na jakou atmosféru na servrech narazím, někdy to není jen o informacích.
Vím,a už kolikrát jsem se přesvědčil, že informace jsou to poslední, co u některých lidí vyhrává, proto mé výpady nebudou menší...

Pro některé chci zde říct:nejsem komunista, ani židovský nacionalista, a ani nacista, a ani jezuitský inkvizitor, a ani anarchista...Jsem jen obyčejný člověk, který to občas drsně přežene[smích]Posílám gratulaci nacistům, kteří zde rádi brouzdají po zdejších stránkách- Hitler byl žena, tedy spíše hermafrodit, a byl loutkou v rukou jeho pánů, pro něž dýchal a žil, tak to psali v Hromu 9/1994

226159

13.08.2010 08:03

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

KRONEOS 89.?.?.?

Respektuji váš názor, mé pojmenování člověka(všech ras) jako otroka beru bez jakýchkoli atavismů.
Já osobně si přeji, aby lidstvo se po návratu a kontrole pánů stalo respektovanou entitou, která udělala pokrok, ale ne ve fašistickém nebo komunistickém slova smyslu- to je mi naprosto cizí.
Nebojte se, že budu mít s okolím problém ,nikdy jsem ho neměl, a ani nebudu...
Ano egypští vědci(knězi)ochránci a strážci stáda měli a mají doposavaď vliv, kdo jiný má komunikační technologie k udržování pravdy, než oni.Navíc zástupci pánů jsou zde stále přítomni, a vytvářejí MÁTRIX, takže se jede pouze podle nich, nikoli podle knězů(a je jedno jakých). Knězi mají jen moc, pokud vyšší entita dovolí kam, a jak...Jsou si toho vědomi, a nic s tím neudělají.
Tudíž i kněžstvo(tajných společností)není to, kdo určuje skutečný běh dějin, jsou to jen stvořitelé a stálí korigovatelé MÁTRIXU.
Všimněte si odkazů(symboly moci) na pány u všech nejmocnějších organizací,církví, apod.Oni mají jen neskutečný strach , a proto pravdu skrývají v symbolech.
Např. kříž je technické vyobrazení společnosti, pyramida s okem znamená systém kontroly a neustálé obrody společnosti a života na Zemi. Kruh je Uroboros, apod. Hákový kříž s nacismem má akorát společné to, že byl zneužit...
Hákový kříž je symbolem kosmického principu protichůdných sil, které vesmír vytváří. Židovská hvězda je symbol společnosti ,která splynula sama v sobě,ale i s nebem, apod...
Všechny tyto symboly jsou symbolem moci a vědění...

226161

14.08.2010 08:32

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Prosba o názor, vysvětlení

KRONEOS 89.?.?.?

To je přirozené Jarmilo, pokud někdo dá na emoce, a také přirozené pokud někdo dá na rozum, a nedopustí splynutí různých etnik. Obě varianty vytváří globální společnost... pokud znáte genetiku, zjistíte, že genom budoucích ras bude mít vždy sekvenci těch nějlepších částí obou smísených etnik. Navíc není se třeba bát zániku žádné s dosud existujících ras, takže křížení není nebezpečím, ale způsob a metodika výuky, a přístup společnosti k těmto rozdílům.
Navíc se nedávno objevila zpráva, že černým rodičům se narodilo děvčátko naprosto odlišné rasy, což by se dalo shrnout tak, že genom na základě nějaké vnější korigace určí genetickou podstatu budoucího človíčka...
Proto je pro mě nepochopitelný rasismus- rasismus je slabost nedokonalého člověka, který nic nechápe

226256

14.08.2010 09:37

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Prosba o názor, vysvětlení

KRONEOS 89.?.?.?

Ano byli jsme stvořeni jako otroci, ale i jako lidský štít před nepřáteli pánů z vesmíru, aby nebyla tato stanice zníčená... to je sci-fi, co?
Ale není to sci-fi- celá Sluneční soustava je tvořená podobnými objekty, jako je Země...
Některé jsou i jen holografickou projekcí-Jupiter, Saturn...
To je iluzí[smích]
Ne teď trochu realisticky.
Adam a Eva jsou nezdařený experiment- další experimenty probíhají doposud- genetika dá zabrat-hlavně dokonalost obsahu, ta se již možná zdařila. Proto ten návrat PLÁNOVANÝ pány v různých duchovních knihách- otroci a nový Adam a Eva2, takový bude budoucí svět....Proto se tak horečně na Zemi snaží ustanovit morální a etické hodnoty a vnímání života a světa u obyčejných lidí, aby se předešlo nucené sterealizaci a pokračování původního primitivního lidského rodu.
Fuj zní to rasisticky...
Domnívám se, že otroctví je dáno vědomím člověka. AE2 budou mít již rozšířené vědomí, a možná v budoucnu nahradí jak původní rasu pánů, tak i lidí. Důležité je to, co je uvnitř...
Tam tkví počátek i konec úsilí...
Budeme vnímat nitrem, ne tím co vidíme povrchně-pro člověka to bude nepochopitelné, proto si sám zvolí cestu odumření.
Za sto let se promění planeta Země tak, že tu po lidech nezůstane nic, bude to jiná civilizace....
Ano to je prvopočátek špatného boje tzv.dobra se zlem. Zbytečně mnoho mrtvých, a žádný vysledek, proto ta snaha současných mocipánů symbionovat člověka s robotickými částmi a elektronikou.
Ano i pánové jsou symbionovaní. To je také jedna z cest, ale jen jedna z hmotných cest k dokonalosti... Ovšem dokonalost je jen v nadvědomí a kosmickém vědomí a zp. bytí.
Podstata boha(duchovního stvořitele vesmíru) spočíví v tom, že s námi komunikuje pouze v tomto stavu, a také z tohoto stavu vytváří svět, i iluzi..
Takže jsem u toho skutečného dobra-komunikačně se spojit jak s pány , tak i s bohem, a být jedno vědomí, a přitom být jedinečný.
PADLÉ ENTITY měly jen zájem ovlivňovat duchovní vývoj, a postavit život na realismu, ne na utajování.
Pánové chtějí jen, aby jim překvapení zcela nerealisticky-iluzorně(reálně) vyšlo, aby nám NOVÝ AE2 připadal jako anděl, a zřejmě i bude, což je pro zkroužené lidstvo potřeba jako sůl...

226258

15.08.2010 22:45

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Prosba o názor, vysvětlení

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Nejmenovaný...Díky za zajímavý doplněk k tomu, co jsem tady předvedl[smích][překvapení]
Nelze prostě v pár řádkách shrnout celou tuto komplikovanou ságu o majitelích a stavitelích celé Sluneční soustavy. Ten spis Amenti je opět hodně zaměřen na Ježíše, apod., jako vždy z jediného důvodu, aby byl s psychologického hlediska přijatelný pro Křesťany, jenže tím se ještě nerozkrývají všechna tajemství... Přitom v mnoha odkazech tzv. Ježíšuv význam není zahrnován. Nový člověk nemůže být symbolizován Ježíšem Kristem, spíše však podobou bytostí duchovní dokonalosti na základě vnitřního osvobození(Učení Krista není dokonalé, tudíž nemůže zobrazovat ani dokonalost tzv. nových bytostí. Proto nelze předpokládat žádný druhý příchod ani mesiášů,a ani Kristů).
Zajímavé jsou ovšem tyto kapitoly, ač všechny kapitoly bezesporu se shodují s tím, co se dá odvodit z různých reálií...Vesměs mě zaujaly tyto části, protože jsou jako jedny z mnoha pro mě důležité.
1)4 kruhy třetího osídlení
2)Atlantská konspirace od pádu Atlantidy...
3)Vnitřní struktura soupeřů
Ještě k vašim předchozím otázkám: pochybuji o možnosti jakékoli expanze lidstva ze svého vězení[smích]To asi nikdo nedovolí, navíc komu se to dovolí po nás(po naší lidské rase?), to už se nás nebude týkat...
Osobně bych však neřekl, že o tuto soustavu, která je majetkem jedné rasy, by byl takový zájem, aby to vyvolávalo tolik válek a sporů, i když určité vpády a změny v dějinách mimozemských invazních kultur jisto jistě tady byly. Ale není to tak žhavé...
Navíc pokud zde byly přítomné cizí kultury, tak jedině na pozvání pánů Annunaki(nefilim), jako jsou Deros, nebo oní Azurové bytosti, které se objevují v Árijských indických eposech védách.
Každopádně tyto dvě rasy sehrávaly dohromady s úsilím sumerské šlechty určitou roli při vývoji otrockých sil, nutných pro fungování bezpočet základen po celém vesmíru. Logicky lze vyvodit, především to,aby tyto bytosti byly jako AE1(bezmyšlenkový bio stroj). Proč AE1-TZV. bio stroje samoprodukující, a oddané. Ta negativní strana vlastně vznikla, jen a jen kvůli ochraně nezdařeného vývoje AE1, a hledání dalšího využití-třeba pro přenos vědomí, psychologický výzkum, apod., třeba i pro pokračující zdokonalování, až do podoby oněch nám známých indigových dětí.
Negativní strana je jen jiný tým, který převzal patronaci nad zavrhnutým projektem. Věří možná, že pomocí psychologie, genetiky se podaří napravit prvotní genovou chybu-vrtkavost genu.
Ovšem do doby, než z jiného vesmíru se vrátí první hlavní tým vývoje absolutních bytostí, a tento projekt negativní strany nestopne.
Chápejme otroctví z mnoha stran- ne jenom jako fyzickou útrpnou záležitost, ale i jako možnost vytvářet kolektivní vědomí k různým změnám na různých úrovních, k vývoji a ovládání třeba různých strojů, zařízení,...

Automaticky kráceno

226353

31.08.2010 11:42

Šílený vrah nebo něco jiného?

mám pro vás odpovedi

KRONEOS 78.?.?.?

Odpověď najdete na serveru DOLEŽITÉ, hledejte[smích]
Otázky a odpovědi....
Každopádně se nyní ukazuje, že povaha nacionalistů,nacistů a pod. je horší než jakýchsi zastánců ,,Demokratůry,,...
Kdo má být potrestán, a kdo ne?
Kdo skutečně stojí za zlem, a kdo je zlo, demokratůristi, nebo tzv. bojovníci za svobodu nacionalismu?
Je to složité, ale určitá inteligence nalezne odpověď!
Problémy jsou od toho, aby se řešily rozumně a spravedlivě, a lidsky, ne od toho, aby na problémech bazírovala jen určitá skupina, na úkor ostatních...

227110

12.10.2010 10:13

Zajímavý nápad jean.larouxe

RE: Napad je sice chvalihodny

KRONEOS 89.?.?.?

Kolikrát jsem jean .larouxi zjistil, že nikdy, co zde řeknete, není nic nového. Diskuse, o tom, co si přejeme už probíhá na kolektivní úrovni už tisíce let, jen my si myslíme, že neprobíhá.
Říkám tomu kolektivní inteligence, tu nezlomí ani současný fašistický režim,a ani budoucí nacisticko-komunistický režim. Problém je v tom, že lidé spoléhají na vůdce, státní systémy, spoléhají vždy na tu nepravou sílu,a vždy zjišťují, že jsou podvedení.
Ve skutečnosti specifikujme sociální služby a odpovědnou organizaci(o ostatní se postará přirozená koperace a spolupráce).Jak bylo řečeno VÁMI, lidé nespolupracují, nerozumějí si,a pak vznikají konflikty...Sociální odpovědnost vázne, a vládní moc získává, chaos pokračuje...
Demokracie,a ani totalita neřeší problém, spíše ho prohlubuje.
Člověk i lidstvo potřebuje správce a koordinátora v jednom, efektivní a čisté koordinátorské a soukromé organizace, firmy, které budou mít jasně specifikován zisk pro společnost(teda ten, který je v koperaci s onou organizací), třeba jako batovo závody a jeho pracovníci.

229861

12.10.2010 16:32

Zajímavý nápad jean.larouxe

RE: Napad je sice chvalihodny

KRONEOS 89.?.?.?

Ano larouxi všichni zde neříkáme nic nového(ani já-bůh ví kolik lidí podobné názory generace přede mnou je mělo), jen si to myslíme.
Sociální spravedlnost, spolupráce a porozumění, toť nedostižný sen tisíců generací, a pořád jsme všichni na začátku.
Nedávno zde byly tzv. Duchovní Babičky, bylo to i v ČT, a souhlasím s nimi na 100%, masy nic nezmění, převraty a války, ale jen malé komunity lidí, kteří v rámci místa kde žijí budou vytvářet aktivní komunitu, která bude spolupracovat a žít, a vzájemně se poznávat. Pokud se do té komunity postaví jakýsi vůdce, je vždy konec. Ze svatopeterského náměstí ve Vatikánu je Papež nechal vyvést, nějak mu nepadli do noty...
Jinak s Vámi naprosto souhlasím a cením si vašich názorů, a víte, že nedávno jsem nad podobnou globální diskusí také uvažoval, jen tak mimochodem, prostě jsme všichni spojeni, a ani o tom moc nevíme.NĚKDO, NEBO NĚCO ŘÍDÍ CELÉ NAŠE MYŠLENÍ, POCITY A ROZHODOVÁNÍ-ale to je už jiná skutečnost...Prostě karma

229881

18.11.2010 10:13

Kauza Vítkov

.

KRONEOS 89.?.?.?

Stačí jedna věta z článku tohoto mag...., viz."...údajně sílícího neonacismu...", že by Hitlerovo vliv při psaní a vymýšlení textu z hlavy pana.Bartoše.


Jsem alergický, ne na to, jestli soudní kauza Vítkov byla oprávněná, nebo nebyla, ale na to, v jakém tónu se různí neonacističtí pisatelé v duchu Goebelsovské propagandy snaží druhým podstrčit, že údajní žháři jsou úplně normální fajn chlapci, kteří si ve fanatismu k hitlerovo nacionálnímu socialismu libují jen na akcích Dělnické strany, a jim podobných novodobých nacistických uskuoeních,a v reálu jsou to slušní lidé.

Hnus.

Pane Stwora při vší úctě k vám, ale s novodou nomenklaturou a mafií odmítám bojovat za pomoci NACISTICKY ZPŘÍZNÉNÉ HIEARCHIE RŮZNORODÝCH POTENTÁTŮ A FANDŮ DO TÉTO IDEOLOGIE, kteří používají pera, a tváří se, že jsou lepší než současní mafiáni.

Nezapomeňtě, že je to vyrážení klínu klínem, nacistickou ideologiíí získáte jedině PŘÍZNIVCE a sympatizanty této obludné ideologie ! Škoda, že se nesnažíte opravdu o ty , kteří nemají žádný ideologický fanatismus, a jsou nestranní a nezávislý, a snaží se o objektivní pohled na každou problematiku.

Objektivitu u NACISTŮ nenajdete. Pokud uveřejňujete články podobného druhu, tak určitš o objektivitu VÁM nejde!

232567

19.11.2010 06:29

Kauza Vítkov

RE: .

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Bartošek,problém není v korektnosti, ale problém je v chápání zodpovědnosti a spravedlnosti. Do roku 2009 mám dojem, že lidé se nezajímali o politiku, a pak Klaus a jeho mafiánská verbež za našimi zády prostřednictvím VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK, obchodů a finanční politiky způsobily biliónové ztráty. Pak se světe div, že na řešení problémů společnosti(kriminality, menšin, ekonomických oblastí od důchodové reformy, až po zdravotnictví) jaksi nezbývají peníze. Prostě Klaus je alfa i omega všeho zla a nezájmu o problémy občanů ČR. Klaus a jeho sorta mafiánských nohsledů, která destruuje budoucnost naší země, třeba v zájmu především Německa. Kolik německých firem po pádu komunistů se dostalo do našeho prostoru, a kolik českých firem vyrábějící stejně plnohodnotné výrobky muselo zkončit. Díky privatizaci se připravila cesta k úpadku české společnosti.
Romové jsou jen trpěnou skupinou, které se strčí prachy z dávek, a aby držela hubu a nevylejzala ze svých brlohů. Toto je čistý rasistický způsob jak se zbavit nějaké skupiny obyvatel, a ještě díky nechápání společnosti tuto pokleslost odsuzovat, jako by si za to rómská populace mohla. Práve tento systém dávek je ryze rasistický a nacistický nástroj+obviňování této skupiny, že se přiživuje. Je to rasismus na druhou. Já si myslím, že Romové dokáží být plnohodnotnými občany, ale jaksi jim není dána možnost, protože mafie potřebuje hladký postup k získání penez z daní všech pracujících občanů. Měl jste sledovat včera Jílkovou a její pořad, kde se objevil ministr práce Drábek(DEBIL), KTERÝ NEVIDÍ ZÁSADNÝ PROBLÉM V ÚNICÍCH PENĚZ DO KAPES MAFIE, ALE V LIDECH ZÁVISLÝCH NA DÁVKÁCH-ODSTŘELIT, ODSTŘELIT, ODSTŘELIT!!!!V podobné tónině se projevují NEONACISTÉ, protože se jim to hodí do politiky nulové tolerance a v neřešení problémů pouze konečným řešením!
ZAJÍMAVÉ!

232646

19.11.2010 12:32

Kauza Vítkov

RE: Kahal si brání svoje

KRONEOS 89.?.?.?

Pane, DSSS a její postnacistický představitelé si zahrávají s ohněm jako před 80 lety, důsledky jejich počínání známe!Známe i to, že se posílila ideologie bezbřehého kapitalismu ,a komunismu. Prostě nic dobrého to nepřineslo!

Dělníci po dnešním odsouzení v Brně (18).11 [smích]se ptají, jak to, že byli odsouzeni za nějaké názory, nebo myšlenky...
Aby pochopili věci jaksi tak jak jsou, za nějaké názory , které byly více méně korektní a i pravdivé nebyly nacisté odsouzeni, to je proti smyslu demokracie, byly však odsouzeni za svojí zkrytou i nezakrytou hlubší podstatu, která z nich jen čiší, byly odsouzeni za svůj obdiv pro Hitlera, nacismus a třetí říši. ZA TO BYLY ODSOUZENI, jestli to ještě nikdo nepochopil, tak buď z ideologických důvodů, nebo prostě z prosté absence morálky.
To já však chápu, a chápe to většina obyvatel téhle země, které je jí odporný tenhle mafiánský korporatismus, tak i nacismus, jako pro mě!
Nepřeju si osobně ani odporné mafiánské zrůdy, které se zaklínají demokracií, a tzv.ideemi svých stran, tak mi jsou stejně odporní i zrůdy, kteří vyvolávají dojem, že NACISMUS je ta správná cesta!
Jsem proti všem zdejším názorům těch pisatelů, kteří nevidí tento rozměr, a nechápou, že pokud chtějí opravdu něčeho dosáhnout, tak pouze z čistým štítem, bez ideologických nesmyslů, aby se ukázala pravá podstata současné kritické a nebezpečné situace v našem státě, a také čistý, skromný a bezelstný přístup k vyšachování všech elementů, které destruují tento stát pouze pro vlastní prospěch.
Zamezme ideologickým viděním světa, a vnímejme svět i naší současnou politickou a ekonomickou situaci z pohledu praktických a logických souvislostí(třeba, že příčina všeho je ŠPATNÁ PRÁCE ministerstvech, vlády, prezidenta, a odpovědných úředníků, kteří systematicky zneužívají svého postavení)-PROSTĚ, že celou politickou sféru ovládla bezohledná mafie, ne demokraté a inteligentní lidé, kteří pracují ve prospěch státu,národa a společnosti. Náš stát je ohrožen, pokud nevykořeníme toto zlo, dopadneme všichni katastrofálně-MUSÍME ZASÁHNOUT, a všechny vykopat, systém nastavit tak,aby TRANSAKCE a finanční operace ze státního rozpočtu byly pod neustálým dohledem, a každá chyba byla vysvětlena, a ne opomíjenak jako doposud!!!
To je zatím jedinné prozatimní řešení, které máme právo jakoobčané vyžadovat-MUSÍ VZNIKNOUT CENTRÁLNÍ SEZNAM VŠECH VÝDAJŮ A ZISKŮ. Musíme to vyžadovat bezpodmínečně!Mafii musíme jít po krku, a pokud nám bude bránit, musíme vyžadovat SOUDY LIDU, aby pochopila, že s našimi penězy se dělit jen tak s někým nebudeme!

232665

19.11.2010 12:43

Ukrajina používá mobilní krematoria pro likvidaci toulavých psů

zvířata také mají duši, bohužel i ty, co jíme!

KRONEOS 89.?.?.?

To je odporný, to může napadnout leda tak rusky myslícího blbce. Doufám, že to nenapadne pražské radní,a nebudou to chtít zavést na sběr a recyklaci bezdomovců!
Tak jak se chováme ke zvířatům, tak se chováme i k lidem!Někdy však i k lidem se chováme ještě hůř!

232667

20.11.2010 08:35

Kauza Vítkov

RE: .

KRONEOS 89.?.?.?

pane Bartošek řešení problematiky Rómů, chcete-li cikánů je jak říkáte ve vaší univerzální větě a v řešení:"Jakákoliv solidarita ze strany státu musí být vázana na zvyšování kvalifikace",s tím naprosto souhlasím. Tato věc se kvůli mafii opominula,a nyní máme problematickou skupinu lidí, která si z poloviny také za to může sama. Vždy je to 50:50 .Aby společnost fungovala nestačí jen přirozený výběr, nebo samoorganizace trhu. Důležitá je spolupráce všech složek společnosti-menšin i majorit. Ve skutečnosti nezáleží na tom z jakých ras se společnost skládá, důležitá je rovnováha všech minorit, nebo majority a minorit, a také zdůrazňování obdobného inteligenčního a logického způsobu myšlení, který je jednotný pro všechny mozky, všech bytostí.

Islám např.je antiuniverzalistický, nejednotící a hegemonický, ba rasistický- to vidíme dnes pokaždé. Monoteismus, a především ideologie a náboženství nejsou stmelujícím prvkem napříč celou společností, stmelujícím prvkem je pouze individualismus, nikoli ego. Individualismus jako jedinečná podstata člověka-to, co osobnost odlišuje i srovnatelně přibližuje každého s každým, a respekt, spolupráce. Všimněte si za jakých okolností vzniká nespolupráce, a je vám hned jasné, proč to v dnešní společnosti vypadá, tak jak to vypadá.
Nespolupracují náboženské a ideologické organizace, nespolupracují mafie, nespolupracují různé kriminální živly, nevzdělaní především v komunikaci(nikoli školního vzdělání), prostě tyto ekvivalenty pořád narušují sourodosta jednotu univerzálního ducha společnosti. Samozřejmě karma člověka i společnosti může hrát svou roli, důležité je však karmu překonat tam, kde se projevuje nejvíce, být neoblomný a dosáhnout aspoň nějakých malých hmatatelných výsledků a stavět na tom. Důležitá je práce-chtějte po cikánech nějakou změnu(viz DSSS, nebo mafie), když jedna strana je egoistická a ta rómská hloupá-to nikdy nikam nepovede. Naučme se po malých krůčkách pracovat na nějakých konkrétních cílech-neegosisticky(nebo to dopadne jako v Jugoslávii), výsledky práce se nikdy nestratí, pokud do toho opět nevstoupí čisté fundamentální egoistické fantasmagorie,a spolupráci skončí třeba válkou, nebo pochody dělníků[smích]
Jugoslávie je např. čistá ukázka egoistického tradicionalismu, šovinismu a předsudků. Kdyby nebyly vyzdvihované tradice jedné nebo druhé skupiny, kdyby existoval nadhled nad věcmi, nikdy by v Jugoslávii nevznikla válka. Problém je , když jedna skupina chce získat nadvládu nad jinou-zase ten egoismus. Lidé by se měly naučit žít zcela uvolněně, dát důraz na jednotu individualit, nikoli na jednotu kolektivu v tradicích!

232715

20.11.2010 19:36

Kauza Vítkov

RE: .

KRONEOS 89.?.?.?

Individualismus, demokracie a svoboda patří k sobě, kolektivismus je vždy totalita.
Individualismus není ego, ale jájství, uvědomění si sebe, samostatnost, kuráž, odvaha, svébytnost a suverenita.
Ano kolektiv tvoří individuality-1.buď je kolektiv jako soubor samostatně myslících, nebo jako ten 2.kolektiv nemyslících-nacistický,aj.ideologický nebo náboženský, kde se neangažuje svobodná volba, ale podřízenost.

Demokracie a svoboda má jednu velkou výhodu, konfliktů může být méně(historicky dokázáno), než v rámci společnosti, kde se etabluje pouze jeden neměnný proud!

To , co jste definoval pořád spadá na společnost kolektivistickou-násilnou a hegemonickou! Dnešní trend té vaší dezintegrace, tzv. satanistický(nikoli pohanský-náboženský) usiluje o originalitu, svébytnost a nezávislost, přitom také pro přímé vztahy ve společnosti, kde základem je praktikovat respekt, porozumění a neegoismus! Veškeré náboženské a ideologické společnosti dosáhnou vždy násilí, boje a válek-Křesťanská, islámská apod.kultury a ideologie jsou toho důkazem!

Dezintegrace během této evoluce dospěje u lidí k vyššímu stádiu vědomí-kdežto v kolektivistických vždy tomu bylo naopak. Proto preferuji cestu individualismu, originality a suverenity na úkor většího celku, tradic, názorů.

CÍL JE ABY ČLOVĚK DOSPĚL DO STAVU DUCHOVNÍHO MISTRA-v kolektivu toho nikdy nedosáhnete!
Navíc člověk sice je tvor společenský, nikoli kolektivistický, člověk klidně může existovat bez lidí!Naopak přílišná závislost na společnosti vede k destrukci společnbosti!

Budoucí civilizace musí zmenšit počet obyvatel, začalo to nižší porodností-v budoucnu to zasáhne i ost.rasy, které se v současnosti rozmnožují příliš. Nová koncepce individualism je:Člověk, Země, Vesmír a Vědomí nikoli Člověk a Společnost, Země, Vesmír a Vědomí.

Vím, že tato koncepce nahradí kolektivistické hegemonické idee,a nastolí Nový Řád. Svět už nebude jaký je nyní. Bude to svět DUCHOVNÍCH MISTRŮ(miliónů)

Vím, že se lidstvo vydává správným směrem

232734

21.11.2010 23:54

Kauza Vítkov

RE: .

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Bartošek

Chápu, že si duchovní stav vysvětlujete postaru, to znamená asketický jogín, ležící ve vyšších sférách a pod. To je starý přístup, který neobstal ve vývoji mysli, znalostí a záludností karmy.

Staronový přístup nového DUCHOVNÍHO MISTRA nazývejme PRÁCE S KARMOU.
Člověk se musí naučit příčinnostní principy, musí vědět a musí si je uvědomovat-Bůh je jen okrajová záležitost, která vstupuje v jiných okolnostech, než jak učí dosavadní praxe. Ve skutečnosti boží potencionál má každá hmotně žijící bytost-toto nevědění způsobuje ideovost, zaslepenost, nevědomost.

Dobrým a základním pomocníkem je ATEISMUS, POCHYBY A UČENÍ SE Z POCHYB A NÁSLEDKŮ-aby v konečném důsledku člověk pochopil, že s Bohem, vírou a náboženstvím je to jinak, než jak učí všechna IDEOVÁ NÁBOŽENSTVÍ.

JÓGA je vynikající věc, bez očekávání a odstranění lpění ani praktikující laik nedosáhne DUCHOVNÍHO MISTROVSTVÍ, proto tolik lidí odchází ze seberealizace a dosažení stavu DUCHOVNÍHO MISTRA-proto to není utopie jak tvrdíte-jen špatně praktikující přístup.

Dobré poselství pro vás-i když své žáky učíte, a oni nakonec odejdou-vždy něco z vašeho přístupu a potencionálu poselství JÓGY zůstane ve vašich žácích. Ve správný čas, opět naleznou přerušenou nit, a naváží na vaši poslední snahu.

DUCHOVNÍ MISTR NEMUSÍ BÝT NA 100% DOKONALÝ, ALE MUSÍ BÝT NA 100% UVĚDOMĚLÝ...Třeba ti naši odsouzení náckové mají jen zaslepenou nenávist, nebo zaslepenou lásku-nemají vědomí, nikdy se nezabývali ničím, co nespadá do ideových šíleností, nikdy nehledali své já, aby pochopili kde je podstata. Proto Hitler a nacisté vraždili se sadistickým zanícením.

DUCHOVNÍ MISTR není vázán ideovým konceptem, pouze realitou DUALITY, poznáním a poznáváním složité sítě vztahů duálistického systému.
Není vázán jen na znalosti vyššího já, ale i toho, čemu říkáte přízemní prožívání, tzv materiální stránky, materiálního poznání. Má a prosazuje nekomformní pojímání(to, co křesťané nazývají hřích)-osvobozuje se od stereotypů a zastaralých konvencí, ale přitom má před očima principy spravedlnosti, respektu k druhým lidem, a jejich nedokonalostem, ne však k jejich zlomyslným úmyslům(tzn. že je nezavrhuje). V pár větách se to nedá říct. Jinak řečeno DUCHOVNÍ MISTR se nebrání normálnímu, přirozenému životu, žije životem obyčejného člověka. Pro mě DUCHOVNÍM MISTREM byl např.Šrí Prabhupád, ovšem jeho následovníci institucializovali DUCHOVNOST, a podřídili se ideovosti, nikoli přirozenosti a normálnosti, to jistě žádný DUCHOVNÍ MISTR nechce.

232787

22.11.2010 00:27

Kauza Vítkov

RE: Kahal si brání svoje

KRONEOS 89.?.?.?

Já se také nestačím divit[smích]
Nacisté s DSSS se neštítí hezky po nacisticku šlapat po právech druhých lidí, nerespektují je , jsou těmi, kteří lidská práva neuznávají, ale po jejich soudu jim najednou dochází, že jsou oběťmi své nenávisti.

Až se dělnická strana aj. nacisté naučí respektovat druhé lidi, potom si zaslouží také svá lidská práva. Dokud je popírají ideologií Hitlera, a jeho nenávisti ke všemu, co není křesťanské, a podle idei čisté rasy, jsem na straně práva, které je odsuzuje za činy , které trestají jejich zažranou a neoblomnou nenávist!

Dělnící pamatujte, jak se do lesa volá, tak se i ozývá. Až si to uvědomíte, tak nebudete v rozporu s pravidly ZÁKONA LIDSKÝCH PRÁV.
PROSÍM VÁS NEVYBÍREJTE SI V LIDSKÝCH PRÁVECH, CO SE VÁM HODÍ!PAK SE JICH NEDOVOLÁVEJTE!
Buď je budete repsektovat a přehodnotíte své myšlení, nebo je nebudete respektovat, a budete pořád trapně v centru pozornosti!

232788

23.11.2010 17:05

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 94.?.?.?

Co byste říkali, kdybych jako neostalinista(což je stejné jako neonacista), začal polepovat česká města samolepkami za"svobodu komunismu" s různými srpy a kladivy, maoistickými hvězdami, doplněnými myšlenkami rudých khmérů, a navíc coby neostalinista bych odsuzoval různorodými dělnickými bojůvkami a převleky za strašidla tento režim jako nedemokratický, a dožadoval se uznání veřejnosti myšlenkám brutálního STALINA,a odsouzení zcela legitimních kroků na ochranu svobody a za propuštění najzavalitějších neostalinistů. Myslíte, žed by to bylo normální, nebo jen projev absolutního despotismu a sobectví?

Nevím, začněme bojovat proti dnešní mafiánské síti POSÍLENÍM VNÍMÁNÍ SPRAVEDLNOSTI A REALITY, tedy tím, že nedáme spát mnohým mafiánům, kteří NÁS KRMÍ ILUZÍ BLAHOBYTU A DEMOKRACIE, a sami zneužívají co se dá. Mafiáni jsou především ti, kterým slouží politická a ekonomická koncepce, kterou považují a zdůrazňují jí nám, jako za tu nejreálnější a nejlogičtější, a přitom nás uvrhují do okovů otroctví, a přitom zlepšení stavu světa je v nedohlednu, protože veškeré konflikty a nespravedlnost začíná OBLOBOVÁNÍM SPOLEČNOSTI IDEOLOGIÍ! Potom se obchody se zbraněmi, farmaky, apod. svinstvy jen TOČÍ! Nezapomeńte, že vše začína promyšlenou ideologií se zdánlivými pravdami, a slibem, že mi ideologové a vůdci za vás tento problém vyřešíme....VŠECHNO ŠPATNĚ!
DOBŘE PRO NĚ- MANIPULACE S DAVY-ZBROJENÍ- OBCHODY- VÁLKA-OBNOVA-NOVÝ ZAČÁTEK-A OPĚT JINÁ IDEOLOGIE- MANIPULACE S DAVY- ZBROJENÍ- OBCHODY- VÁLKA- OBNOVA- NOVÝ KRÁTKÝ ZAČÁTEK- a znova-JINÁ IDEOLOGIE, NĚKDY I STARÁ- MANIPULACE S DAVY- ZBROJENÍ- OBCHODY-VÁLKA - OBNOVA- NOVÝ KRÁTKÝ ZAČÁTEK....

To je nepřetržitá lidská historie- stále nové a nové generace této koncepci už po tisíciletí podléhají jako V HAMMELNU v krysaři.

To je začarovaný kruh lidstva, a žádný pokrok!

ZMĚŇME TO!

232876

24.11.2010 21:26

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 94.?.?.?

Pane Bartošek ta česká hysterie je v tom, že česká demokracie je slabá a narušená současným politickým svinstvem, nezapomeňme, že i v USA je zakázaná organizace KU KLUX KLAN. Navíc USA nikdy nebylo okupováno jak nacisty, tak bolševiky, tak to nezanechalo na myslích američanů žádné následky. Myslím si, že až Evropa a především Česko bude žít plnohodnotnou demokratickou kulturou, tak podobné extrémní postoje možná ani nebudou existovat, pokud nepůjde o pacienty psychiatrie. Ti ze svých frustrací budou v rámci léčby mít povinnost projevovat jakkoli dogmaticky, nenávistně, aby vybily emocionální prázdnotu.

Extrémismus je skutečně projev duševní slabosti, nevyrovnanosti, frustrovanosti, zklamání nebo pocitu méněcennosti. Něčím podobným si prochází většina populace, a v pubertě i já jsem nebyl vyjímkou. V TV jsem rád sledoval válčení, vraždění, násilí ve všech podobách , horory, apod., ale měl jsem to pod kontrolou... Ovšem tito hoši a je jedno jestli bolševický , nebo nacističtí kluci si myslí, že je to jedinný faktor, který stojí nad vším, a dokonce tím bez výčitek svědomí otravují prostor ostatních lidí, kteří mají mnohem víc zkušeností ze života, a ví jak se zcela reálně vypořádat s problémy osobními nebo společenskými...

Oni to pochopí, až když zavraždí jednoho nebo desítky lidí, jenže v tom je kámen úrazu. Já jim jen nechci dovolit nástup jejich nedospělosti a vraždění kvůli jejich nedospělým postojům a nenaplněným pozitivistickým životúm.

232943

25.11.2010 16:49

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 89.?.?.?

Já vám to řeknu ještě jinak, mám nejen pocit , ale bezpečně vím, že projevy extrémistů na veřejnosti(je jedno jakých)rozkolísávají loďku, až jí jednou potopí.

Demokraté by měli být lidé, kteří loďku řídí v zájmu všech, očekávám však, že z rozkolísané loďky vypadne příliš mnoho lidiček, a z loďky demokracie a svoboda se stane železný bitevník s mnoha mrtvými vna palube i v podpalubí!

Důležité je v demokracii udržovat rovnováhu-dobře tak nechte islámce otravovat svobodný prostor, jak si to přejeme i u nacistů! Kolik potom z té vaší opravdové demokracie zůstane pane Bartošek!

Tak si potom pořídíme Magnum 9[smích]

233010

27.11.2010 14:13

Etno-nacionalismus a otázky lidské identity

úrovně identifikace

KRONEOS 89.?.?.?

Stále se mi líbí jak se pořád dělá strašák z multikulturalismu. Vždyť lidé ani neumí žít v homogenním národě, nebo ve vztahu k jiným národům.

Člověk zvláště ta nacionalistická část vlastně neví co chce-neumí žít ani tak , a ani jinak!

Jak je možné, že konkrétní typ člověka, který pořád vyzdvihuje kdejaké hodnoty, se jednak podle těchto hodnot neumí sám řídit, a jednak na základě nich níčí životy jiných. Hitlerovo Německo, nebo Jugoslávie je toho zářným příkladem.

Multikulturalismus musel zákonitě přijít jako zrcadlo lidským předpojatým a věčně ideologickým pomílencům, kteří na základě jakési hrdosti níčí ve skutečnosti společnost, a život lidí obecně!

Zkuste se dívat na věci zcela podle norem, a ty říkají, že člověk, který není spokojen sám se sebou, nebude spokojený ani v pozici ideologa, tradicionalisty, apod.

Ovšem vylepané hlavy s knírkem a hákovýma křížema pro dosažení spokojenosti zabijou všechno a všechny, že jo?

233227

27.11.2010 16:05

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

změnit vše od základů

KRONEOS 89.?.?.?

Ze svobodného světa musí zmizet všechny rudé, hnědé, náboženské a mafiánské politické weby.

Moderní svět bude postaven na vědě:informacích, technologiích, vyšším vědomí bez hranic a kosmickém cestování.

V tomto světě musí existovat jen informační a komunikační portály, které budou spojovat, rozvíjet.

Všechny ostatní ideologické a náboženské jsou bezcenné, a bezvýznamné-ty musí zkončit!

233232

27.11.2010 23:27

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: změnit vše od základů

KRONEOS 89.?.?.?

Postupně se k této rovině existence přiblížíme-Nový člověk bude dělit svět na dvě strany. Jedna technologická, logická, kreativní, zdokonalovací, a ta druhá podřadná(ideologická, náboženská)!

Musíme ze světa vymítit nedokonalost, která je napojena na bláboly ideí. Člověk se bude řídit podle svých znalostí, a používání efektivních metod k řešení problémů! To odstraní nesrovnalosti ve společnosti, každý se bude muset podřídit spolupráci a kooperaci. Společenství individualit musí být efektivní celek. Nějaký egoismus se nebude trpět, a bláboly ideí jakbysmet.
Myslím si, že budoucí svět, který se už ohlašuje bude trochu studený jako ocel, ale vše bude na druhou stranu i příjemné, a perfektní!

Dementní ideologové všeho druhu jsou nepřijatelní.

233247

28.11.2010 08:37

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: změnit vše od základů

KRONEOS 89.?.?.?

Jde vidět, že vaše míra lpění je veliká, tudíž neakceptovatelná.
S pacifismem jděte někam, nikdo není pacifista, je to jen další ideový blábol!

233277

28.11.2010 08:43

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: změnit vše od základů

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Laroux naopak-vše bude kreativní, bohaté na vědecké informace.
Pseudointelektuální ideologické žvásty a náboženství nebudou narušovat skutečnou svobodu ducha!
To je právě ten logický paradox, který si málokdo uvědomuje.
To je to, co bude stát za skutečnou svobodou....

233279

29.11.2010 08:49

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: změnit vše od základů

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Bartošek vy jste se sám odhalil, dohněda laděné myšlení je pro mě nekceptovatelné!
Jakékoliv dohněda laděné myšlení je neakceptovatelné!
Vaše rádoby duchovní názory jsou jen zástěrka bezostyšné předpojatosti!
Jde vidět jak snadno jste od mých názorů přešel k militarismu!Nejste náhodou vylepaná hlava s knírkem, a tetováním Y love you Hitler?

233367

02.12.2010 09:20

Cikánská otázka v ČR

RE: hon na čarodejnice nebo vlastní neschopnost?

KRONEOS 89.?.?.?

S tím nelze než souhlasit!

Hrát na cikánskou otázku, je stejné jako hrát před 80 lety na židovskou otázku! Většinou v dobytčácích a na rampách stáli jen obyčejní jedinci, rodiny. A ti, kteří společnost ovládali jako menšina, ji ovládali znova i jako investoři do byznysu nacistů.

Válka je byznys, a je jedno jestli v nacistické mašinérii byly židovské peníze nebo ne!

Dějiny jsou komplikované, otázky zůstávají, investoři do WW2 však finacují i současné války a mezispolečenské konflikty.

V otázce Romů(cikánů) je třeba říct, aby většina Čechů se naučila komunikovat s těmi Romy, kteří se snaží, a zároveň aby je více zapojovala do běžného života.

Myslím si, že by nakonec vyvstaly nové problémy, třeba jako u židů, strach z jejich konkurence! Židé byly zase pronaslédováni zase z opačného excesu, že byli příliš aktivní a společensky úspěšní, oproti Romům, kteří jsou zase příliš laxní a neaktivní. Ono s majoritou je někdy hůře vyjít, než minorita s minoritou. Majoritě se nelíbí když je minotita příliš úspěšnážidovská), nebo příliš laxní(romská).

Svým způsobem majorita vlastně neví co chce!Její společenské nálady jsou stále nepředvídatelné, a mnozí extrémní štváči to jen využívají(Hitler).

233597

03.12.2010 08:55

Cikánská otázka v ČR

RE: hon na čarodejnice nebo vlastní neschopnost?

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Bartošek, důležitý je příklad-v politické scéně příklad vzorného, schopného, moudrého a zodpovědného člověka neexistuje.

Například včera bylo rozdávání cen malým astředním podnikatelům, snad mezi nimi je právě to ryzí jádro.

Ovšem tito šikovní apoctiví lidé nemají vliv na tak degradovanou společnost jako je Česká!

Romové nejsou nebezpečím, je potřeba s nimi neúnavně pracovat, když chtějí dokážou to, když nechtějí tak to mají slíznout...

To platí i o majoritních excesech, které si nezadají sexcesy minorit.

Pamatujte, že to byla vždy zneužitá majorita, která způsobila katastrofu. Majorita bez ohledu na židy nebo romy má stále velkou moc, co se odehraje uvnitř ní, to může mít pozitivní nebo negativní důsledky na další jeji existenci!

Kultivujme většinu, minority se přidají, nic jim jiného nezbyde-ale kultivujme ji směrem né tím vaším, trochu nahnědlým, ale racionálním, vzdělávacím, otevřeným, nepředpojatým, zodpovědným!To se neděje proto narůstají i vaše obavy a nahnědlá rétorika, pochopte to!

233702

04.12.2010 20:43

Cikánská otázka v ČR

RE: hon na čarodejnice nebo vlastní neschopnost?

KRONEOS 89.?.?.?

Pane Bartošek, snad jste zjistil, že zrovna mezi tzv. vámi používané nahnědlé označení" ideolog korektnosti" nepatřím. Slovo nahnědlý používám ,zcela na základě svého poznání tzv. xenofóbie, která je za tímto způsobem mluvy a vyjadřování. Pochopil jste u mě, že se naopak snažím vše ve své komunikaci odideologizovat, a že se snažím o vlastní dedukci a poznání. To, že použijí vyjádření, které nahnědlá komunita chápe jako styl NWO je její problém, já jenom vím, že stojím mimo NWO tzv.špiček zákulisní světové tajné politiky, proti jejichž odvěkým praktikám, které jsou navenek prezentovány jako demokracie, a přitom se jedná o dlouhodobou manipulaci s lidstvem, stojím s jinou silou, která spadá do jiné kategorie, a která nezná hranice, překážky, která stojí nad tím vším, a která si bere slovo.
Chápu zcela, že lidé nedokáží nastolit normální stav vývoje, a proto tato síla nastupuje svou cestu, která bez ohledu na vojenskopolitické cíle současných vládnoucích špiček nastolí jiné podmínky vývoje.Tyto věci nebude schopna zabránit žádná moc. Hovořil jsem zde o dvou skupinách mimozemských etnik tří ras, které hledají vývojový koncept, cestu ven z opičího genu, který brání aktivnímu probuzení mysli bez vedlejších efektů. Dnes se už přichází na to jak z toho ven, a proto jisté mechanismy započínají působit, což přivede lidstvo na pokraj konce. Koncept se nazývá aktivace tzv.éterického genomu, který s lidským genonem nebylo možné nijak spojit, očekávalo se, že po jisté době reinkarnací hmotného genomu dojde k jejímu vzniku. Tento čas se předpokládal,a ten nastal. Aktivací se započíná nový vývojový skok-zlatý věk jugy. Působení tohoto genomu odstraní jistý způsob myšlení, projeví se vyšší schopnosti, což může stát za mnoha neobvyklými následky, z nichž se postupně nová bytost vymaní.
Jsem jen moderátor, strážce, nikoli vyslanec. Je jedno jestli chápete, co jsem zde napsal, nijak to nesouvisí s tématem , o kterém se zde diskutuje, ale některé informace jsou určené právě sem, a jiné jinam.Jsem jeden z mnoha miliónů,a nijak to nelze rozvádět!
Snažme se vše odideologizovávat, to je alfa i omega.
Jinak z praktického hlediska s vašimi mnohými názory, zvláště ve vašem přízpěvku souhlasím, jen doplňuji, pokud nemáte jisté schopnosti než jenom nahnědlou rétoriku, zůstanou vaše střízlivé názory jen a jen na papíře!

233747

08.12.2010 10:22

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

RE: Kooperace místo konkurence?

KRONEOS 78.?.?.?

Ano vývoj technologocký a společenský jde dopředu, ale zdá se , že vývoj člověka jako jednotlivce je pořád vzaostalý v té pyramidě , ne 1+1?

Důležitá je spolupráce- tím, že není spolupráce, ale otrocká podřízenost, tak tento systém jen plní zdání rychlého vývoje, protože jsme zvyklý být ovce-poslouchat pána, a proto říkáme, že tento systém=vývoj...Sami víme, že tento systém pyramidy a nespolupráce spíše bohatství rozmělňuje, a pak se ho nedostává, také proto, že ohromné výdaje se kvůli obraně zájmů elity a jeho otrockého stáda vyhazují oknem, a svět není bezpečný, a značně ideologicky zájmový. To vytváří neustálé kolo nepokojů a nespokojenosti....

Lze vystoupit z tohoto systému, ať ho ovládá kdokoliv, židé asi ne[smích], ale kooperací a hledáním shody, a kompromisu , rozumu můžeme tento systém značně zníčit. I ku prospěchu elity, která egoisticky svůj nesmyslný systém brání!!!!

233903

09.12.2010 09:08

Město nebo romské ghetto?

pěkný článek

KRONEOS 78.?.?.?

Problémy jsou v nekomunikaci mezi majoritou a minoritou, je pravda, že to někdy nevyjde, těch důvodů proč to nevychází je mnoho. Neschopnost dospělých romů, ale i nechuť bílých sousedů, většinou po špatných zkušenostech.
Myslím si, že zapojování romské komunity do veřejného života je odlišná od dané oblasti, pokud kdy začala, a je chuť.Sám osobně mám s romy občasné zkušenosti, ne vždy negativní, ne vždy pozitivní. Romové se většinou snaží o naší pozornost, nejsou však schopni nic nabídnout. Mnozí nemají žádné dovednosti, a žádné dlouhodobé zkušenosti. A ti , kteří by mohli žít normálním moderním způsobem, a poctivě, ne vždy mají podporu většinové populace.

Prostě někde se začít musí, a souhlasím s tímto článkem 1)u dětí, a přidávám 2) změnou schopnosti zvýšit počet pracovních nabídek, v nichž by se poctiví romové mohli uplatnit. S nabídkama práce je někdy problém i pro majoritu. Pokud člověku není dána možnost uplatnění, a společnost nevytváří žádné zařazení i pro lidí s nižších sociálních vrstev, většinou s nijakým vzděláním, tak nám rostou ony nepřizpůsobivé komunity, které více a více inklinují ke kriminalitě. Důsledky známe, všude kolem nás.
Také začarovaný kruh...

233950

31.03.2011 17:42

Je naše země připravena na výrazné změny?

zpěv drozdů

KRONEOS 78.?.?.?

Problém není v podstatě v systému, nezáleží jestli je zde malý podřízený občan-dělník, nebo majitel firmy, nebo akcionář velké korporace.
Problém je v neuchopení myšlenky, snad od Lincolna(teď nevím), který říkal>NEPTEJ SE, CO PRO TEBE MŮŽE UDŠĚLAT STÁT, ALE, CO TY MŮŽEŠ UDĚLAT PRO NĚJ<, jinak kdybychom zaměnili STÁT za společnost, tak by to , jak v americké ,tak i v té naší české společnosti mohlo fungovat.
Myslím si, že tato idealistická věta zůstává otevřena a lidmi nepoužívána v každodenním životě.
Neexistuje spolupráce, neexistuje vzájemná pomoc, neexistuje schopnost dávat pro společnost více, než dostáváme. Lidé, kteří nacházejí v okolí, od majitelů firem, úředníků, doktorů, učitelů jen na egoistickou bariéru , zneužívání dobré vůle k vlastnímu prospěchu, nemůže toto bájné heslo fungovat!
Problém je v tom, že stát něco chce,ale občan to nemůže nabídnout, nebo nechce, protože někdo na vrcholných funkcích zneužívá svého postavení.
Tady je začátek začarovaného kruhu krize společnosti. Volby, co volby volíme egoistické mrhače času a peněz, a stát, společnost se dál propadá do propasti chaosu.
DEMOKRACIE, SVOBODA, ZODPOVĚDNOST JSOU REÁLNÁ SLOVA, ALE NENAPLNĚNÁ KVŮLI JEDNĚM, KTEŘÍ STÁLE JEN BEROU, A NIC NEDÁVAJÍ, A TÍM NEMYSLÍM JEN CIKÁNY, ALE PŘEDEVŠÍM TY, KTEŘÍ ZODPOVÍDAJÍ ZA STAV STÁTU!
Cikány můžeme vystěhovat, koupit jim zemi, neboť ani v Indii by je nechtěli, protože tam příživníky netrpějí, tam by zažili cikáni obrovskou sodu!
Tam by zažili, co je to vydělat denně 5 dolarů, za 16hodin práce...
Myslím si, že země, kterou by získali by se měli naučit zpravovat. To samé platí i pro muslimy, kteří zneužívají svého pobytu v Evropě, přitom u sebe doma kvůli svému náboženství vytvářejí nesnesitelnou společnost. To samé dopadne i zde. Jedinné řešení je návrat zde dlouhodobě pobývajících muslimů, kteří nechtějí žít evropským standardem.
A tak, a tak, a tak.
Škoda, že soudí Wilderse, prostě někdo chce, aby se koza(muslimové nažrala), a koza zůstala celá[smích]

240827

02.04.2011 09:16

Je naše země připravena na výrazné změny?

RE: zpěv drozdů

KRONEOS 78.?.?.?

jean.larouxi souhlasím s váma. Nav vše musí existovat transaprentní dohled, protože jinak se nic nezmění. Doufám, že to změní to, co Kalousek po 20 letech v úřadu zavádí-transparentní přístup k informacím o veřejných zakázkách.
Je vidět, že politici celých 20 let nechali společnost žít v letargii a uefórii, možná právě proto, aby probuzení bylo o to tvrdší.
Buď to udělali schválně, nebo si opravdu mysleli, že je nikdo nenechá se houpat v éteru.Za to, co tady udělala garnitura na obyčejných lidech, tedy to monstrózní oklamání důvěry, to je opravdu něco neuvěřitelného. Např.ČSSD schválila mediální zákon o narušování soukromí, apod.
Lerouxi doufám, že si nemyslíte, že jsem nějaký komouš [bliji] Mě nejde o žádnou ideologii a idee, jen my jde o přirozené právo člověka na principu idee SVOBODY,DEMOKARCIE A ZODPOVĚDNOSTI. Odpovím vám , souhlasím s polopřímou demokracií jako vy, a myslím si ještě s důrazem na harmonii a vzájemnou prospěšnost. Stát a občan. Pokud bude mít vždy jeedn z toho prospěch, tak to nebude fungovat, jako to, co máme tady dnes. Příznak nefungování je právě ta nespokojenost. Např.ve Švýcarsku tam to funguje jak hodinky, a něco jako nespokojenost tam neznají. Možná to souhlasí i s tím, že demokracie je tam tradičně propojená s referendy, viz.proti stavbám mešit, apod.
Muslimové i lidé ost.světa si musí uvědomit, že islám je vlastně ideologie a náboženství dohromady, která nevidí jiných cest, než striktního dodržování, totalitním způsobem své pravdy bez důrazu právě na tu rovnováhu. Bez rovnováhy to také nejde, a tím pádem i komunikace!

240940

13.07.2011 19:50

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

Proč nelze nalézt 6 miliónů?

KRONEOS 78.?.?.?

Kdybych byl jako tento arab proti tomu, že válka 2. 20. století je lež[smích], tak bych si připadal, že nevím o co go...

Proč nelze NALÉZT DEJME TOMU 4 000 000 ostatků?
Proč na základě neexistujícíh hrobů mohu tvrdit, že mírumilovní NACISTÉ VYVRAŽDILI ŽIDY?

Jednoduché, vyhlazení národů byl nacistický cíl, NORIMBERSKÉ ZÁKONY, VÁLKA, KŘIŠŤÁLOVÁ NOC, apod!

Ostatky neexistují, byly rozprášené hned po vyndání z krematórií, neexistují, existují jen nacistické záznamy, které je usvědčují, a ty jsou důkazem!

Už dost o Židech, jsou zde i jiné národy vyhlazené, zejména ty na východ od Evropy, které měly nesrovnatelně více obětí než Židé!

Proč Ukrajinci a Rusové po vstupu hitlerovo armád sprvu vítaly nacisty jako osvoboditele, a proč krátce na to zjistily o co go...
A opět volali o pomoc zrůdu Stalina, zřejmě vyhlazovací jednotky SS ukázaly daleko přívětivější tvář než jednotky NKVD!
To je můj názor nezávisle na diskusi, zda to je realita nebo ne, důkazů o tom, co je nacismus je mnoho, celé desitky, ba stovky beden dokumentů!

Žádný výmysl, jsou však i jiné a průkaznější důkazy, které byly zaznamenány tajnými agenty v prostředích, kde řádila SS, a tyto důkazy zníčí jakékoliv pochyby!!!!!

KRONEOS

247904

13.07.2011 22:02

Egyptský stranický vůdce: Holokoust je „lež“

RE: Proč nelze nalézt 6 miliónů?

KRONEOS 78.?.?.?

Žijeme v systému, kde nic neunikne, každý váš krok, myšlenka, čin, každou secundu!!!
A to doslova!

247915

15.07.2011 09:41

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

Klaus nebo Havel, stejná sorta...

KRONEOS 78.?.?.?

Copak pan autor Stwora i novinář Bartoš netuší, že právě oba dva prezidenti jsou čestnými pachateli znásilnění české ekonomiky a národa globalistickými zájmy USA.
Proč česká ekonomika je z 80% v rukou zahraničních ekonomik?Zatímco se vy tady nedomrle opájíte rozdíly mezi příznivci idiota Havla a kreténa Klause, tak zahraniční korporace utužují své zájmy v Čechách ,aby z nich udělali jen nedomrlou nevzdělanou populaci, montovnu, která bude závislá na tom, jak kdo bude pískat!
Současná ekonomická katastrofa ČR je výsledkem Klusova níčení českých firem ve prospěch zahraniční konkurence. ON a jeho ODS,ČSSD stáli za zníčením české suverenity!
Na to se nesmí zapomínat, jinak jste jak ovce zobající drobky globalistů!
Klaus i Havel jedno totéž!!!!

248013

20.07.2011 07:29

Vytváření místa pro revizionisty

pane Stwora i Pol Pot by se radoval z revizionismu

KRONEOS 78.?.?.?

Revizionisti jsou ve skutečnosti ti, kteří chtějí aby se nemluvilo o ničem, co je pravda, protože by to narušilo jejich čisté idee, třeba o árijské nadřazenosti.Proto nacisté(chcete-li Polpotisté)měli velký zájem,aby během jejich režimu byly jakékoliv zmínky tutlány, jinak by byl narušen čistý štít jejich idee.
Pokud Izrael jak říkají hanlivě revizionisti zneužívají holocaustu ve svůj prospěch,aby mohli dělat na Blízkém východě svou okupační politiku, nebo aby se maskoval vývoz tzv.demokracie do světa je samozřejmě ostudné!
Mě však zajímá připomínání jakékoliv genocidy, ať té Polpotovské, Stalinské, nebo nacistické především z důvodů toho, že pokud ztratíme obraz té hrůzy z očí, tak ztratíme jako společnost i ostych a odpor opakovat tyto podlidské skutky znova.

Myslím si, že když je někdo extrémista, tak je to ten, který se hájí demokracií a svobodou a přitom opěvuje strůjce genocid i ideologie, které k tomu vedly. Prostě a jasně celá krajně extrémistická scéna to dokazuje i na svých webech, NEBO PŘI SVÝCH AKCÍCH.Prostě a jasně svou extrémní nenávist a ideologickou zaslepenost.
Stačí se podívat, na jedné straně brečí že je každý považuje a odsuzuje za extrémismus, a přitom na druhé straně nepokrytě opěvují osoby, které byly součástí NACISMU. Drze se i vysmívají všem, kteří tvrdí, že toto je právě onen extrémismus.
Nacismus nebo komunismus je manipulace s lidmí,to není nic tak novátorského, a každý kdo se obhajuje ve smyslu těchto nedemokratických a tyranských ideí, že jsou jiní, je právě onen klam!
Pokud nedáme jasně najevo svůj odpor vůči DSSS, jako strany sdružijící osoby s tímto nacistickým zalíbením, může příště DSSS nebo KSČ být strůjcem revidované monstrkultury, která bude vše prosazovat silo, a daleko obludnější než jak činí Izrael, nebo USA.
Zde jde vidět i jako v případě žida Murdocha, že na zločince, kteří tvoří tzv.NWO konspiratismus existuje stejný metr jako na kohokoliv jiného.
Obávám se, že to neplatí v případě ovládnutí země a lidí revizionistickými ideologiemi, které mají za 1.snahu bagatelizovat své zločiny.,2....
Tyto ideologie, a jejich příznivci nepřináší kulturu a CIVILIZACI, ale barbarství!
Proto je potřeba nepoliticky připomínat a nezapomínat, co se událo ve všech zemích a národech, kde se uskutečnila nelidská idea opanování svobodného a lidského prostoru, za nímž zůstaly jen hory mrtvol bezejmených a nevinných!
A jejich strůjci mnohdy zůstali žít dál, a ještě drze se vysmívají spravedlnosti a hlupáci jim naslouchají. To je obraz revizionismu!

248436

22.07.2011 20:06

Vytváření místa pro revizionisty

RE: I Marduk by se radoval z revizionismu?

KRONEOS 78.?.?.?

Opatrne Kronoes s tou verejnou propagáciou fašizmu!

Pane Udo, pokud mohu něco říct proti vašemu zanícení vůči fašismu, tak vás musím zklamat, my se nacházíme v prostoru postfašistického webu vydávaném panem Stworou, a já nejsem příznivcem fašismu, ale oponentem!

To je to, co vám mohu jednou provždy sdělit!
Pokud nazýváte ty režimy post takové nebo onaké, tak s váma souhlasím, nejsem totiž příznivcem ani toho, co se odehrává ve světě pod hlavičkou mírně fašistické USA s jakž takž demokratickými nuancemi.
Já osobně si myslím, že člověk a společnost ještě nedošla k otevřené demokratické a svobodné politice, kde se budou respektovat práva všech lidí a názorů, a to podotýkám bez přítomnosti názorů a existence totalitaristických skupin. To je pravidlo demokracie!
Pokud má existovat svobodná země a svobodní občané musí existovat maximální tolerance a pochopení dějů v ní. Existence extrémistických skupin dokazuje , že ještě ta doba nenastala!
Volně dýchat mohou lidé jen tehdy pokud zde není nebezpečí žádných ideologiíí a zcestných náboženských sekt, jako je nacismus, komunismus, tedy ať je po vašem fašistických uskupení!

Jinak pokud vím, tak by se Marduk neradoval z revizionismu, Marduk vždy jde jinou cestou....[smích]

248732

23.07.2011 08:21

Vytváření místa pro revizionisty

RE: I Marduk by se radoval z revizionismu?

KRONEOS 78.?.?.?

Paní Lin, pod vlajkou Marduka nejsou tyto scestné ideologie, ale jsou pod vlajkou jeho protivníků, kteří chtějí vést Zemi tak trochu brutálně, něco na způsob jatek!

Říká vám něco válka Bohů?
Ta pokračuje, bohužel nemnozí lidé se v ní málo vyznají, protivníci používají stejné zbraně, stejnou disciplínu, ale rozdílný přístup ke všemu!Bohužel tato válka je strašně dlouhá, a odehrává se všude, kde jsou živé bytosti, bohužel i v nich samotných, až tam tato válka působí!
To, co se nyní odehrává v Norsku je akt druhé strany, která jako vždy chce zranit ty nejmírumilovnější. Ovšem je to spíše akt rezignovanosti, protože smyčky se utahují!

Cesta ven je stále otevřená, a lidem bude umožněno aby pochopili mnohé skutečnosti, protože ten časČAS nadešel!
Zodpovědnost bude hlavním atributem, kdo není zodpovědný patří druhé straně!

248767

23.07.2011 19:30

Vytváření místa pro revizionisty

RE: I Marduk by se radoval z revizionismu?

KRONEOS 78.?.?.?

Děkuji vám Lin a Udo za velmi zajímavé příspěvky, na které velmi rád odpovím, pokusím se odpovědět stručně a na každý vámi položený detail. Těch otázek a vašeho zájmu je na mě přespříliš, a není lehké je nějak ujednotit!

Mé směřování vám mohu předeslat začíná v pekle, v nejtemnější temnotě, a cíl mé duše je postupně zazářit jak diamant, ale né z jiskřivých temnot, ale složený ze světla. A o tom je i cesta lidstva, z pekla minulosti do světla budoucnosti!

Dále stručně Marduk nebo Kronos jsou vlastně identické historické mýtické osobnosti, kteří podlehli velké moci a síle, a ty které ho stvořili zníčil. Jenže jak to bývá ve vyšších sférách, něco zlé je k něčemu dobré. Oba Bohové stojí na počátku dějin.
Něco z nich se však přeneslo do mě, a nevztahuje se již k pradávným začátkům dějin. Rok 2012 je však nějak s tím vším spojen, a další pozoruhodnosti budou následovat!

Staré kolo bude nahrazeno novým kolem.
Ukazuje se však, že staré kolo plné defektů, které symbolizují náboženství, ideologie je potřeba zrušit, nový člověk bude rovný Bohům, protože bude skutečně božský, nikoli zvířecí!

Fašismus je skutečně vynález Amoneova kultu, který měl přestat existovat, což dokazuje, že v Egyptě po smrti královny Hatšepsovet se udály dějinné milníky, které ukončily existenci říše smyslu jeden bůh, jeden vůdce, jeden lid!

Sami víme jak fašismus ovládl křestanství a dosáhl vrcholu v níčení Země a mnoha kultur a ras!
Samozřejmě, že né zcela, a v některých případech i splynulo staré s novým náboženstvím, což je k dobru křesťanství!

To nové kolo předpokládá nalezení parael a shod ve všech náboženstvích, a tzv. sjednocení v různosti. Je to složitý akt, ale právě podporou nových sil bude možno toto žít!

Na ostatní rád odpovím, škoda, že není možno se s váma setkat...

248809

23.07.2011 20:48

Vytváření místa pro revizionisty

RE: I Marduk by se radoval z revizionismu?

KRONEOS 78.?.?.?

Udo.
Správně jste to napsal v těchto odstavcích:
Alebo chápete Marduka(Baala) v prapôvodnom S-um-ar-skom zmysle?
Védická kultúra mala však tiež spoločenskú hierarchiu, systém "autorít", zasväcovania,..
Nenadarmo prehrala boj(resp. sa nechala kúpiť) s neskorším ateistickým monoteizmom: indoktrinovaným dogmatickým pseudokresťanstvom na báze Amo(e)novho kultu.

Re: K vzťahu Egypt-Mezopotámia, príslušné, symboly(Bohovia) a kňažské kasty..
V Egypte bol podľa záznamov prvý krát zavedený Marduk(Baal) Achnatonovým pradedom Amen-ophisom(gr.Amenovým hadom, synom, eg.Amen-hotep=Amenovým mierom=pax Amon, pax romana, americana,..)II. určite tradične z politických dôvodov.Egypt bol svetovou mocnosťou na vtedajšie pomery, zlatý vek. Prebiehal však postupne veľký dlhodobý politický boj 18.dynastie za oslobodenie spod nadvlády kňazov Amo(e)novho kultu.

Takto to je:
To je 1/4 války:
Dnes je poslední po 3/4

248811

20.08.2011 17:44

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

Strach je nepřítel, velký nepřítel, a na všech stranách!

KRONEOS 78.?.?.?

Já nevím jak vy, ale karneval v Riu nebo v jiných městech je stejný jako karneval gay, apod. Je to vyjádření svobody, lásky, radosti a života.
Rozhodně takový festival, jako je gay pride mi příde daleko snesitelnější než průvod ozbrojených vojáků , a´la Hitler nebo Stalin, nebo stejnokrojců s násilnickými a nenávistnickými představami, názory a ideemi jako DSSS, a jiné nazi organizace.
Pokud lidé budou nakaženi láskou, a vztahem k životu, svobodě je toto nakažení jistě přínosnější než tlupa zvrhlých násilnických gaunerů, kteří jsou schoni pod Vandasovou přítomností řvát jen nenávist, a házen předměty, které zraňují nebo zabíjejí!
Společnost je rozdělena na část tolerantní a na část hegemonicky násilnou, bažící po moci a tyranii, uniformitě, válkách. Bohůdík se lidé začínají vyznávat v tom, jaká strana je pro celou společnost nejpřijatelnější!
Uniformní násilnická a sadistická socialistická nebo národně socialistická určitě ne!

251425

21.08.2011 11:44

Dopis, který potěšil

to snad není možné, jak někdo tak může pohrdat vlastí a národem!!!!

KRONEOS 78.?.?.?

Tento dopis je typická ukázka zvrhlosti nacistů. Opájejí se kulturou, přuitom by nejraději zavedli diktaturu, a´la Hitler a jeho Gestapo.
Opěvují lásku k vlasti přitom vyřvávají nenávistné kecy vůči každému, kdo jim nezapdá do jejich ideálů!
Odsuzují něco, co sami stvořili, tj.nenávist.
Tzv.národovci, vlastenci z postnacistické školy, nebo jak si říkají mají s kulturními milovníky národa asi tak společného jako má společného Veverka a opice, i když obě lezou po stromech!

Uráží mě, když takový tzv. národovec oslavuje něco , co nenávidí!Milují nacismus, zvrhlou nacionálně socialistickou ideologii, která má podmínku globálního vraždění, takovým lidem jako je tento autor tohoto článku nelze věřit drzé a sprosté kecy, kterými maskuje svou skutečnou povahu, a fanatickou víru!

To, že vás někdo nazve nacisty, je zcela oprávněné, protože se plně identifikujete s myšlenkami, které obhajují násilnou a organizovanou ideologii, kde platí jen to národní.Toto není láska k národu, a ani k lidem!
Na prvním míste je vždy člověk, jeho práva a povinnosti, a až pak jeho politická zaslepenost!

251481

21.08.2011 14:47

Dopis, který potěšil

RE: Malý údiv

KRONEOS 78.?.?.?

zBYŠKU pANTŮČKU
čEHO SE PROBOHA BOJÍTE?
jÁ se chci osvobodit od nahnědlé argumentace většinové společnosti, ze které dští jen nenávist, nikoli vyšší rozum. Vaše argumentace je jak od Goebbelse, tak se nedivte, že jste honorován titulem nacista!

Vy se bojíte menšin?Tak to jste jak Klaus! Chápu, že prosazování názorů většiny a ustrašenost z toho vyplívající je staletími naučenou pózou, kterou miloval už i Hitler, ale nyní je potřeba naslouchat jak při správě Země, tak i národa, mnoho skupinám, které se třeba ne plně identifikují s naší většinovou společností. Teda těch skupin jako jsou apolitické ,nebo nenáboženské skupiny, které vycházejí z jisté přirozenosti.
Čeho se já bojím, tak to jste vy, nahnědlá zideologizovaná politická nebo náboženská horda sadistů, podobně jako u Hitlera, Sadáma, Stalina, Ajatolláha, apod.
Tito tzv. většinoví vůdci jsou větším nebezpečím, než jsou apolitické skupiny, které představují přirozenou součást společnosti!
Co je na líbání, nebo maskách leseb a gayů špatného, na jejiich líbání, to mi povězte.
A vy se přitom nebráníte ukazovat Vandasovo zvrhlé primitivy, kteří, kdyby měli zbraň, tak by lidi masakrovali jako Breivik, který zastával stejné nacionalistické názory tzv.ustrašené většinové společnosti!

Místo toho, aby ste svého syna nebo dceru učil odvaze se postavit vlastní sexualitě, tak místo toho jim zakrýváte tmářsky a zaposraně oči, aby se z nich náhodou nestali tzv.devianti!
Vy jste jen zástupce skutečné připosrané, fádní, nenávistné většiny, která se bojí sama sebe, aby nevybočila z řady!Vy jste typický příklad kolektivismu. A to máte údajně přátele mezi H/omosexuály!
Já být jak vy, a mít kamarády mezi homusexuály nebo svobodomyslnými lidmi, styděl bych se sám za sebe!
Je mi vás líto!A táhněte....

251489

24.08.2011 19:16

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

Mně už připadáte snad nějak nametení nebo blbí!

KRONEOS 78.?.?.?

Už při prvních řádkách tohoto vrcholového díla oportunismu jsem si všiml, že někdo chce někomu něco vnutit. Nechápu komu co chtěla vnutit uřvaná skupina rádoby nacionalistů, nebo křesťanů, kteří pořád nechápou, že demokracie a svoboda je založena na právech a povinnostech všech menšin společnosti.

Chápu, že křes´tanům a nacistům demokracie a svoboda, natož práva a povinosti nebo lidskost, slušnost není vrozená. Ovšem nechápu řadu lidí, kteří svůj odpor , nebo záš´t a nenávist spojují s těmito totalitaristickými uskupeními! Cožpak není jasné, že pokud se nebudeme respektovat, nebude ani míru.
TYTO KECY A ČLÁNKY MI PŘIPOMÍNAJÍ NÁZORY NACISTŮ KDY SE URČITÁ ČÁST SPOLEČNOSTI ROZHODLA ZBAVIT PLYNEM DUŠEVNĚ MENTÁLNĚ NEMOCNÝCH!
jE POTŘEBA TO NEUSTÁLE PŘIPOMÍNAT, PROTOŽE LIDÉ JAKO VY SI POŘÁD NEUVĚDOMUJÍ, ŽE POCHOD NEBYL JEN HOMOSEXUÁLNÍ , ALE PŘEDEVŠÍM POCHODEM VŠECH LIDÍ, KTERÝM JE VLASTNÍ SLUŠNOST, SVOBODA, DEMOKRACIE, LIDSKÁ PRÁVA.
KOUKÁM, ŽE JEDINNÝM PRAVDOLÁSKAŘEM JSTE ASI VY, PROTOŽE VY JSTE HLASATEL TÉ NEJSPRÁVNĚJŠÍ JEDINNÉ LÁSKY A PRAVDY!
Pryč s pravdoláskaři, těmi z tábora kvazikonzervativců, a hlavně illuminátů, které zřejmě představujete.
Vždy´t Hitler jim sloužil!
Iluminátské oko nad 3 říší, a říší držené[smích]
Proč pořád vedete ty Hitlerovo kecy....

251767

24.08.2011 22:57

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Mně už připadáte snad nějak nametení nebo blbí!

KRONEOS 78.?.?.?

A co ti pokérovaní svastikama a tričkama s nápisy vyjadřujícími lásku k násilí, čistotě a jedinné síle a vůdci.
To jsou ti nejchytřejší, kteří to pochopili, že ti ostatní hlavně jiné skupiny jsou odsouzenihodní. Jedině ti pokérovaní svastikama mohou pochodovat, ti nejsou divní, a hlavně umí dobře nenávistně řvát!
Tak si je vemte, tu vaši uřvanou krevní skupinu holohlavců, s těma bohudík v menšině) se nestotožňuji!
Ti vaši devianti, kteří by měli být zavřeni nejlépe, se chovali zcela nekonfliktně, a mírumilovně!
Dýmovnice neházeli, natož jako Breivik i stříleli!
Většina lidí pochopila kam vede vaše názorová zapšklost!
Do Utoyi(nejnověji), do Auswitz(vzdáleněji)!
Proto si můžete říkat , co chcete, víme, že jste horkými kandidáty jednat tak znovu!
Dokazujete to názory, řvaním, tetováním, chováním. Prostě jste k tomu předurčeni, vraždící monstra!

251779

26.08.2011 07:18

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

Pořád stejný styl překrucování

KRONEOS 78.?.?.?

Z vašich úst pane Pntůčku to naopak zní, že vy máte tu jedinnou pravdu a ostatní se mýlí!
Vy a vám podobní pořád opakují stejné nesmysly a znevažují národní cítění jiných lidí, vztah k pořádku a právu, protože hlasatelé vašeho typu mají patent na ten správný pohled. A hned ostatní označíte za pravdoláskaře, aníž uvažujete nad tím, že vy jste taky určitá kohorta pravdoláskařů, protože není nad ten váš prehistorický pohled.
Už to zachází opravdu daleko, vy víte, že zatím je jen vyostření společnosti a obroda nenávisti. Snad je to vašim cílem. Snad vašim cílem je právě ta totalita, apod. Co myslíte, že vzejde od lidí jako vy, zase jen totalita!
A je to více než očividný fakt, stačí vidět tzv. nacisty, ke kterým se hlásíte. Bohužel když říkáte, že nošení zástupných symbolů není špatné, pak nevím už co je opravdu špatné!
Když budu nosit tričko s jakýmoliv symbolem , za nímž bylo utrpení, tak jsem podle vás fajn, vlastně proč ne. Třeba tričko s Pol Potem, nebo s Himmlerem.
A budu zastávat národní myšlenky, a tvařit se, že nic nevím, co mám na tričku.
Takové drobečky fungují jako podprahové sekvence v reklamách, které vám vnucují výrobek!
Všichni víme, co jsou podprahové informace a jak fungují, takže upozorňování na ně, a jejich odstranování je špatné, hold nechme se dál manipulovat!
Jde vidět, že pro vás je to zcela v pořádku, že v pořádku jsou agresívní a nesnášenliví lidé, války, genocidy, apod.
Hold pro někoho je to normální, pro mě ně!
Potom se nikdy neshodneme,a ani potom neprahnu!

251882

26.08.2011 23:39

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pořád stejný styl překrucování

KRONEOS 78.?.?.?

Ano vidím ve všech podobných projevech, včetně vašeho, i když se snažíte být racionální, projev Nacismu!
Já osobně se neřídím ani současnou zprofanovanou společností, ani nadnárodním korporátem, který stvořil Stalina i Hitlera. Já se řídím jen svou intuicí, poznáním, a dlouhodobým studiem povahy a chování jednotlivců!
Studoval jsem tak trochu vývoj společnosti směřující k totalitě, zejména období od počátků průmyslové revoluce 18.století.
Pořád se zde totiž odehrává boj už několik století mezi uspořádáním složité společnosti se všemi výsadami, právy a povinnostmi všech skupin společnosti, které jsou si rovnocenné, opakuji rovnocenné x mezi tradičním pojetím uspořádáním, řekněme jedodušším, kde se určité vadné skupiny buď podřídí, nebo zníčí!

Bohužel, to co dnes pozorujeme od nástupu VFR, je zjednodušené pojetí společnosti, aby se vyhovělo skloubení moci a existence průmyslové společnosti!
Rovnocennost je červenou nití pro správné uspořádání společnosti! Jejím opomíjením a zdůrazňování výsad jen jedné skupiny nad jinými vede jako vždy k vyhrocení vztahů, né-li k jejich zníčení! Jenže, co potom svědomí, vědmomí a důvěra, která nám byla dána vyšší mocí?
Hitler a Stalin , nebo Pol Pot, tuto otázku neřešili, a všichni víme kam to vedlo! Díky manipulátorům, kteří očkují společnost k prosazování výsad a práv jen jedné skupiny se může díky nezkušenosti nebo naivnosti jejích obětí snadno stát jednolitá masa,OPAKUJI JEDNOLITÁ MASA! Započetí kolektivismu, i kolektivního hledání nepřátel!
Připomíná vám to něco?
To, co jsem vytkl panu Zbyškovi, nebo Stworovi je ona manipulace!To, co dělám já je jen kontramanipulace, kterou si nikdo u mě nezaplatil, dělám to zdarma, pouze mě do toho vtáhla současná situace našeho národa, která byla naočkována sametovými níčemi, aby se stala jen nástrojem pro jejich obohacování, nebo obohacování nadnárodního kapitálu! Víme, jak se u nás zneužívají pravomoce, a preference voličů, a tro po každých volbách!!!!!
Víme, jak nadnárodní korporace nadužívaně těží zlaté poklady na úkor celé společnosti pro své pofidérní globální cíle!!!!!!!
V tom, jestli jsem to pochopil u vás a u ostatních kritiků mé osoby Kroneose jsem s váma za jedno!
Snažím se hledat objektivitu, a vím, že Hitlera i Stalina si objednala stejná bezohledná síla, která nyní může drancovat prostědnictvím svých armád všechny národy a státy ve jménu demokracie, který používá jako onen zmíněný podprahový zhástupný signál!!!
Nejsem na straně Hitlerovo podporovatelů z řad současných vlastníků velkých korporací a bank!!!!!
A vím zcela jistě, že je pro ně jedno jestli zde budete, nebo bude Pantůček čachrovat s hnědou rétorikou nebo rudou, je to jejich karta vítězství!
Pochopme, čím více zodpovědnosti, čím více samostatnosti, čím více tolerance, a chápán

251962

26.08.2011 23:43

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pořád stejný styl překrucování

KRONEOS 78.?.?.?

POKRAČ.
Víme, jak nadnárodní korporace nadužívaně těží zlaté poklady na úkor celé společnosti pro své pofidérní globální cíle!!!!!!!
V tom, jestli jsem to pochopil u vás a u ostatních kritiků mé osoby Kroneose jsem s váma za jedno!
Snažím se hledat objektivitu, a vím, že Hitlera i Stalina si objednala stejná bezohledná síla, která nyní může drancovat prostědnictvím svých armád všechny národy a státy ve jménu demokracie, který používá jako onen zmíněný podprahový zhástupný signál!!!
Nejsem na straně Hitlerovo podporovatelů z řad současných vlastníků velkých korporací a bank!!!!!
A vím zcela jistě, že je pro ně jedno jestli zde budete, nebo bude Pantůček čachrovat s hnědou rétorikou nebo rudou, je to jejich karta vítězství!
Pochopme, čím více zodpovědnosti, čím více samostatnosti, čím více tolerance, a chápání sebe sama, tím více našeho vítěství, a tím více jejich prohry!!!!!!
Takto to funguje, oni se nemohou přidat na všechny strany, skupiny, mohou sepřidat jen k jedné vítězící kolektivní síle!!!!Oni dodají zbraně, peníze, know how, vy jen hroamdy mrtvol, abudeme si kvit!Oni vám dají zdání moci, a bohatství, protože víte, že nyní jste plně v jejich moci!!!!
Takže mě prosím nepodceňujte...

251964

26.08.2011 23:54

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Prosím vás, nereagujte na něj

KRONEOS 78.?.?.?

Pane Stwora,
vy jste svým způsobem taky provokatér, třeba také placený bůh ví odkoho?
Nálepky jsou úžasná věc, někdy jsou pravdivé, a někdy né. Ty nálepky jsou jen znakem nedůvěry, nebo snahy hledat nepřátele!
Já ovšem k vám necítím nepřátelství, svým způsobem, o něco vám jde, asi jako mně, dopátrat se pravdy. Já ovšem nehledám škatulku, ani hnědou , a ani rudou, v tom je mezi námi rozdíl!
Jen mám pořád pocit, že někdo z vašeho hledání pořád těží, většinou ta hnědá, ale né ta objektivní!!!!!
Taková je pravda, a lze se o tom snadno přesvědčit, zavolejte Vandasovi[smích] [chechtot]

251967

27.08.2011 00:10

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Prosím vás, nereagujte na něj

KRONEOS 78.?.?.?

Např.asi i pro tvé svědomí....Biq sister!
Např. proč diskuse není povolena na Dělnických listech!Trápí je svědomí?Na DSSS [bliji] [chechtot]

251970

28.08.2011 18:29

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Króneos, nebublej furt, je tu něco pro zlepšení tvé nálady: Pouze Česko a další 4 země jsou proti nezávislosti Pales

KRONEOS 78.?.?.?

esw,
jsem nestranný, max.tolerantní pokud někdo nepropaguje politickonáboženské zlo, násilí na slabších, menšinách. Jsem pro rovnoprávnost, pravdu, přímé a upřímné vztahy, a samozřejmě logické a smysluplné řešení problémů pokud to jde! Vše ostatní nechávám na osudu!
Pokud jde o antisemitismus, nebo sionismus, což je stejná kategorie šovinismu a nacionalismu razantně to odmítám!
Jsem pro to, aby Izrael existoval tam kde je, ale jsem i pro to, aby existovala Palestina, aby začala na blízkém východě plodná komunikace a spolupráce. Jsem pro vykompenzování Palestinců za odejmuté území Izraelci, případně na zakoupení jiného blízkého území v blízké oblasti!
Myslím si, že blízký východ je ukázka typického lidského řešení problémů, což je důvod nekonečných sporů, a zbrojení!
Podobný problém by byl i s Cikánským státem, pokud by se chtěl pro Cikány, jako dříve pro Židy někde vytvořit. Buďme rádi, že Židé mají stát, což je konečná úleva pro nejrůznější antisemity, to samé platí i pro současné přistěhovalce z islámských zemí, pokud by nastal problém v soužití, mají se kam vrátit!
Jsem pro , aby každý národ měl svůj stát , a to by měli Palestinci uznat, a Židé taky pro Palestince!
Svým způsobem Palistinci mohou děkovat Hitlerovi, kdyby totiž neexistoval několikatisíceletý náboženský a rasový spor, mezi Evropany a Židy, nikdy by Hitler nevedl rasovou válku, a nebyl by důvod vůbec pro Židy nějaký stát!
To platí i pro Cikány....

252097

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,26 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
20,94 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 053,57 Kč
1 unce stříbra
523,40 Kč
Bitcoin
420 094,44 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 074 729