Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané 63

Nalezeno 101 příspěveků, 1 IP adresa

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.08.2010 03:59

Válka proti Íránu jako metoda globalismu

Malá oprava

63 88.?.?.?

IATA je agentura pro civilní letectví
MAAE je Mezinárodní atomová agentura

225779

08.08.2010 22:23

Blízký východ – bod varu

RE: Kdo vlastni koho ..

63 88.?.?.?

Ropucha Albrightová, to je dílo a hláška, arogantní a neomalená - takhle podobně se svého času politicky projevoval a mluvil Brežněv - ona Brežněva dlouho studovala, tak asi nějaké manýry z jeho politiky okoukala.
"Víte s kým mluvíte? Jsem zástupce vlády USA!" - prohlásila ropucha - to hovoří za vše. A hlavně vy chcete po Izraeli nějakou spravedlnost a slušnost? To dříve porodí kozel osla! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

225875

11.08.2010 15:45

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče Hestroye

63 88.?.?.?

Že tě to Kroneos baví? Neumíš jinak trávit čas, než psaním nesmyslů? Hestroy napsal nějaký názor, ale co ta tvoje slátanina.
Ty jsi opravdu sionistický mudrc ... [oči v sloup]

226004

11.08.2010 19:02

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

63 88.?.?.?

Myslím, že Kroneos hravě překonává ve svých vývodech i světově proslulého četnického strážmistra Flanderku z Putimi, který vyslýchal Švejka ohledně špionáže.
Ale jednu pravdu má a je fakt, že dříve jsem se s takovým jednáním nesetkal.Už pro malé děti školního věku je slovo žid běžně používáno jako nadávka. Nadávka "ty žide" je hodně u mládeže frekventována a je chápána jako vysoce pejorativní a urážlivá,i když jde o jistou formu nadsázky, ale je možné , že ona ta příslovečná lidová moudrost má někde svoje kořeny a inspirace. Také třeba pokřik na fotbale, příkladně na Spartě, kde celá tribuna, převážně mladých lidí řve " slávistický židi do plynu", také o něčem vypovídá. Je to takové divné zjištění, že je nám skoro každý večer v TV předčítáno "holokaust" náboženství a účinky jsou právě opačné.Lid na ty nové "lásky" na věčné časy instinktivně zřejmně neskáče! Dříve jsme byli nuceni milovat Sovětský svaz a na věčné časy, teď už nás zase cpou do té druhé opačné řitě,ale lidé nějak podvědomně chápou, že s nimi hraje "moc" nějakého hodně "smrdutého" betla! A výsledky se jistě posléze dostaví. [oči v sloup]

226024

12.08.2010 21:58

Ropné havárie, fakta a hysterie

Co je vlastně ropa a jak vznikla, by mělo být zásadní téma do diskuze!

63 88.?.?.?

Pokud je ropa anorganického původu a nevznikla fosilní cestou z organických zbytků, jako třeba uhlí,potom jsou na místě otázky, jak vznikla,zdali nevzniká stále ještě dnes a je také jasné,že taková látka, která je "přírodní", by nemusela za normálních podmínek tolik ublížit. Ale čeho je moc,toho je příliš.Mnoho vody najednou také poškodí a devastuje prostředí - viz záplavy
v Česku z minulých dnů!
K dalšímu tématu a přidávám se k podnětu pana Krysy.
Přebujelý konzum nad všechnu míru je opět pro lidstvo a planetu naprosto katastrofálně toxický! Pro stejnou úroveň "štěstí" lidí, což je špatně měřitelná hodnota,by mohl být konzum tak asi poloviční - jenom zcela tupá a zločinná reklama především v televizi dokáže přimět blbé stádo k pořád většímu nakupování , převážně zbytečných věcí! Podívejte se teď kolem sebe a zamyslete se nad prostým faktem, že máte mnoho věcí zbytečných, nepotřebných,které jenom zabírají místo a musí se z nich utírat prach! Kolik třeba na světě chováme "zbytečných" "domácích" zvířat, které nás nepotřebují, když by vůbec neexistovali, nic by se nestalo - my je "vypěstujeme", ale jejich účel je sporadický a hodně diskutabilní! Nejsem nějaký Herodes psů,koček a jiné domácí zvířeny, ale že by jich muselo být tolik,až obtěžují - každý ať si odpoví sám!
Velké globální firmy jsou "neštěstím" světa - povětšinou pod "špatným" a zlým vedením si uzurpují světovou moc a tím vlastně suspendovaly světovou demokracii, jako takovou. Volby se změnily na lunapark, kde vyhrává ten, kdo si zaplatí pompéznější atrakci / čas v televizi! /
Takže "ropná havárie",je proti světové "havárii" úplná "brnkačka" , kdy se pod vedením prolhaných a zlodějských burzovních šíbrů a lžiekonomů především v USA, řítíme k masivnímu ekonomickému globálnímu držkopádu,který je právě zaviněn konzumem nade všechny meze!
Takže nad ropou a její světovou těžbou žádná hysterie být nemusí, ale nad stavem světa a duchem "konzumní" společnosti,ano a veliká! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

226117

13.08.2010 01:13

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

Velmoci si rozdávají karty.

63 88.?.?.?

OSN je celkem vzato "žvanírna", takže si Obama s Medvěděvem v Praze rozdělili sféry vlivu. Rusko bude mít Irán za pomoc Ruska v Afganistánu, ale i Turecko inklinuje ke svému východnímu sousedu.
A USA dostalo jako kost kvůli "hladkému" ústupu z Afganistánu a Iráku do předem připravených pozic,možnost vybudovat středoasijské základny. On musí někdo ten kšeft s drogama hlídat...

226142

28.08.2010 02:00

Americké oddíly se loučí s Irákem

Jak je "pěkná" situace v Iráku je možné se přesvědčit v rozsáhlém článku na BL!

63 88.?.?.?

http://blisty.cz/2010/8/27/art54205.html
Komentáře ani netřeba, jenom je nutné se trochu zamyslet nad fakty a poslat všechny lháře o situaci v Iráku po "vyhrané" válce nad Saddámem do patřičných mezí!
Také známe všechny lži o příčinách války - ZHN, které nebyly nikdy nalezeny , možnost zasažení zbraněmi do 45 minut, vylhaný výrok britského premiéra a další "perly" vypouštěné médii v těch jedině správných rukách! O válečné prolhané propagandě za kterou by se nemusel stydět ani pověstný Dr. Goebbels!
Je možné se docela jednoduše zeptat,jaké vlastně "vítězství" přineslo Iráku jeho přepadením USA /koalice vše ochotných zlodějů a vrahů/ a následnou vražednou okupací?
Kde jsou ta pozitiva pro irácké občany? A to ještě všechny škody přepadení a okupace nejsou sečteny, protože současná politická nestabilita může velmi snadno přerůst v otevřenou občanskou válku na základě náboženských a etnických rozporů a šarvátek!
Irák je pro USA a tzv. koalici "řiťolezců" příslovečnou černou můrou a debaklem "šlápnutí" do velikého lejna.
Irák "utrpěl" veliké vítězství, ze kterého se bude civilizačně léčit ještě mnoho desetiletí!

226857

30.08.2010 18:52

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Takhle to potom dopadne! Bude se střílet a je potom jedno kdo padne! To je záměr!

63 88.?.?.?

http://bratislava.sme.sk/c/5526340/v-nemocnici-zom...

227030

08.10.2010 13:05

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

Myšlenka sjednocené Evropy není špatná

63 88.?.?.?

Jenom je otázka formy! Původní EHS fungovalo dobře, šlo o ekonomickou spolupráci, výhodnou pro všechny členy.
Dnešní EU má však tolik zjevných vad a chyb, že je pouze otázkou času,kdy dojde k velikému štěpení, nebo úplnému rozpadu!
Celá poslední přijatá smlouva je jeden velký problém, kde nejsou jasně dané mantinely a možnosti vynucení nastavených ekonomických parametrů! Nejlepším příkladem je Řecko, ale už dávno předtím, ani velké státy neplnily kritéria a bylo potřeba vyjímky!!! Celý systém, kdy nejdříve musí státy zaplatit a potom jsou jim milostivě nějaké fondy určeny je naprosto scestný!!!
Pokuď EU,tak musí být jasně stanoveno, jaké "služby" bude EU jednotlivým státům poskytovat a co za to bude chtít!!!
Není možné, aby velké státy "válcovaly" ty malé,zmocnily se monopolně jejich trhů a potom na ně vyvíjely "diktát"!
Taková EU už dlouho nevydrží!
Musíme se nejspíše vrátit zpátky a zachovat to, co je dnes v EU velmi příjemné,třeba že nemáte od nás až k moři hranice a já pořád při vzpomínce, co člověk zakoušel od "pohraničníků" a "celníků" jsem velice rád, že jsem se dožil podobných "vymožeností"!
Je nutné začít kardinální revizí smluv, které jsou uzavřeny úplně blbě a vytvářejí pitomosti,které se byrokracie v Bruselu ani nesnaží řešit, jako je "pomazánkové máslo" a podobné vysoce "aktuální" ptákoviny.Přitom cca 30 milionů nezaměstnaných a těžká zadluženost některých členů, přesahující 100% DPH je nosné a palčivé téma,zrovna tak jako těžká vlna stávek! To jsou skutečné problémy, ale o těch se nějak "nemluví", není to slušné!
Je lépe mazat med občanům EU kolem huby,překládat jim jak "vítězíme" 9 let v Afganistánu!!!!
EU založená na lžích a podvodech brzo zkrachuje!
Také především politicky se musí EU dostat ze slepé koleje!
EU nemůže již podléhat zbankrotělým USA a musí si hledat svůj prostor.Také NATO se dostalo úplně někam jinam, než má v zakládací smlouvě , jako obranná aliance.
EU a NATO jsou dinosauři současné politické scény a je otázkou, jak dlouho přežijí!
Žádné nebezpečí EU odnikud nehrozí, ani ekonomické a ani vojenské!!!! Třeba Rusko, nebo Irán je uměle vytvářený nepřítel!
Rusko si lebedí, že má kam prodávat suroviny a auto Škoda je v Rusku zcela vyprodaná , na Fábii se v Rusku půl roku čeká a přitom je dražší asi o 20% , než v Česku!Takže, jaký nepřítel?
Největším nepřítelem EU jsme my sami!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

229597

12.10.2010 20:44

V Evropě končí sociální smír

Systémový krach mafiánského kapitalismu se nějak zastřít musí !

63 88.?.?.?

Je celkem zbytečné se unavovat celkem jasným ekonomickým faktem,
o "bankrotu" systému, který je založen na zcela nesmyslném růstu a konzumu za každou cenu a který rozpoutal globální krizi, když nám bankovní mafie z USA ukázala skvělou cestu k "zářným zítřkům",kdy se dnes Amerika podobá Titaniku! Nahoře se hraje a plesá a do trupu už nezadržitelně vniká voda.
Jenom vznáším prostý dotaz, co bude potom a jak "velký třesk" dopadne.
Je podzim a jsem smutný, ale nejenom z něho! Vždy jsem byl velký optimista, ale čuju velký mazec! [pláč]

229891

16.10.2010 01:19

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

RE: A zachránit jim holé zadky museli opět Američani. Hlavně, že je na koho nadávat,

63 88.?.?.?

Ano,ano, Američané způsobili hodně holých zadků, když vyvolali světovou finanční krizi! A bez nadávání!

230074

20.10.2010 11:19

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Dovětek za článkem nemá pravdu!

63 88.?.?.?

Dnešní sociální bouře ve Francii / možná není dobrý termín "sociální bouře" - spíše jde o projev krajní nespokojenosti se stavem společnosti a politikou vlády!/ jsou již jenom tou poslední třešinkou na dortu, který mafiánská kapitalistická vláda staví!
Výbuchy nespokojenosti především mladých lidí jsou velice pochopitelné - zkuste najít ve Francii práci? Jde o systémovou poruchu mafiánského kapitalismu,který se již také vzdálil od demokracie!
Je to stejné jako u nás a Francouzi se tentokrát hodně naštvali a dotáhnou protesty do konce. Tato vláda ve Francii skončí a pád vlády bude mít vliv i na poměry v EU!
Kdopak zavinil celosvětovou krizi?
Především nenažraná, prolhaná, zlodějská , bankovní mafie z USA,
jejichž zlodějské produkty zasáhli ostatní bankovní svět, který je na ní navázán!!!
Takže začátek je zde - donutit bankovní zloděje, aby nahradili ztráty, které způsobili!!!!
A bohužel, spojení politiky s celosvětovou bankovní mafií, je více než zřejmé! Proto budou protesty pokračovat a to jsme jenom na začátku! Lidí chtějí spravedlnost a skutečnou demokracii, nikoliv dnešní stav , který nevládne jenom ve Francii!!!
Svět se dá do pohybu, zrovna tak jako před cca 200 lety Velkou francouzskou revolucí! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230301

20.10.2010 12:10

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Kdo neviděl, nemá představu - české titulky.

63 88.?.?.?

Jde o starší video, jsou nová , ale výkon britských satiristů je obdivuhodný!

http://www.youtube.com/watch?v=jUrC5yd7_F0&p=5D1E1...
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Ještě další od stejných autorů.
http://www.youtube.com/watch?v=YbD-omir4c0&p=5D1E1...
http://www.youtube.com/watch?v=byInp8pUKoM&p=5D1E1...

230305

20.10.2010 12:48

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Už asi nechceme být "dobrými" občany, džbán začíná přetékat!

63 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=z0owiLPNv6Y&feature...
Video má české titulky a je zde mnoho námětů a odpovědí.
Je lépe vidět a přemýšlet, než se zde povrchně dohadovat!
Každému doporučuji, i když zde nejsou všechny "lumpárny" sočasného systému mafiánského kapitalismu popsány, základy přeci ano.
Současná situace ve Francii je jenom příslovečnou špičkou ledovce
řetězců "lumpáren" bank a politiky! Doufám, že společenský otřes , který bude následovat, vyvolá širokou diskuzi, ve které "shoří" současní mocní zloději a vrazi z řad vlád a ekonomiky.
Není možný stav společnosti, kdy slovo podnikatel začíná být sprosté! To je konec volné tržní ekonomiky a demokracie jako takové!!!! A o to právě některým světovým hajzlům jde!!!
Rozeštvi a panuj - války jsou ekonomické "žně" - kdopak si nese na štítě podobná hesla??????
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230308

20.10.2010 16:39

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

63 88.?.?.?

TMO jsi se svými názory tak na úrovni Nečase, "modrý" svazák, který lže, až se mu od pusy práší!
Svobodná a volná soutěž v tržním prostředí zde není, takže hovořit o kapitalismu je velice nadnesené! Používám termín mafiánský kapitalismus, který také není úplně přesný.
Kapitalismus především selhal v USA , kdy "mafiánské" soukromé banky zkrachovaly, způsobily celosvětovou krizi a přesto obdržely od státu cca 700 milard USD a jejich majitelé jsou "vysmátí" a běžní občané USA a potažmo celého světa mají tyto ztráty platit!!!! Takže , aby bylo jasno , nejsem proti kapitalismu, ale musí být opravdu "tržní soutěží" a nikoliv
světovou "cochcárnou", kde si "vyvolení" bez kontroly dělají se světovým hospodářstvím, co se jim zamane, bez ohledu na to, kdo bude jejich zlodějny platit, vydírají "demokraticky" vlády na celém světě!!! Burza , která má sloužit k alokaci kapitálu jim slouží jako herna v Las Vegas a to ještě s cizími penězi!!!!
To se to hraje!!! Současná mocenská a bankovní elita je zločinecká organizace, která již nemá s kapitalismem cokoliv společného. Ve Francii to již mnoho lidí pochopilo a oprávněně se bouří! Bohužel , když se bude kácet les, létají třísky a bez nějaké formy násilí se asi ke změnám nedojde! Dokud na světové obrzloděje,ekonomické "tasemnice a pijavice" nebude vyvinut náležitý tlak , ledy se nepohnou!
Také v Česku je situace podobná a ještě horší, protože zde ovládají ekonomiku převážně zlodějská hovada,která ani podnikat neumí, pouze krást a šlapat na krk politikům, kteří jsou dnes již zcela ve vleku těchto kreatur! Už není u nás z čeho krást a co privatizovat, tak začnou požírat jeden druhého!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230332

21.10.2010 23:00

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: co na to říct

63 88.?.?.?

Nehádejte se s ROBOTEM 88!!!! To je marné - jde o modrého "svazáka" a tomu nelze nic vysvětlit!!! Fanatický zastánce stávajících pořádků, které jsou "vynikající"!!! Hitler měl hitlerjugend, Stalin svazáky a tenhle týpek vypadl z řitě Topolánka a jiných "modrých" svazáků a soudruhů!!!
Fanatici mně byli vždy odporní a obludní. Jsou to lidé podlí a úskoční,nehodní diskuze!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230504

22.10.2010 10:31

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Úplně k věci

63 88.?.?.?

Odchod do důchodu by se také měl řídit / vím, že je to těžké stanovit!/ druhem práce, kterou člověk převážnou část života vykonával. Třeba hornictví, hutnictví, stavebnictví a jiné obory by měly mít zavedeny jinou dobu odchodu do penze,protože ta práce je tam těžká!
Je to velký problém stanovit takovou dobu spravedlivě!
Policisté mají zavedenu výsluhu,která je používána u policistů, kteří jsou ve výkonu na ulici a opravdu jsou ohrožováni, ale výsluhu dostanou i policisté, kteří se celou dobu služebního poměru "povalují" někde v kanceláři a skutečnou nebezpečnou službu nevykonávají!!!
Ve Francii jsou ale ve hře ještě daleko jiné záležitosti, než jenom odchod do důchodu! Je to všeobecná naštvanost lidí nad
mafiánským kapitalismem, který skutečným kapitalismem a skutečnou demokracií již dávno není!!! Rozvádět to nebudu, již se zde činili jiní!
Ve Francii se "bojuje" i za Prahu! Jsem přesvědčen , že se ledy pohnou a nejenom ve Francii a že nastanou změny i v celé EU!
Francie a jiné státy, kde se lidé bouří, jsou pouze roznětkou!
Státy a vlády přestaly plnit svojí roli, vlády jsou pod diktátem kapitálu, což se musí změnit! První jsou zájmy občanů a až potom ty ostatní!
Příkladně v Dánsku se považuje za "neslušné", když jsou velké sociální rozdíly mezi lidmi a společnost v Dánsku je velmi harmonická a žije si svůj tichý, relativně "šťastný" život! V Dánsku prakticky neexistuje korupce!!!! V Česku to již bez korupce snad ani nejde, jak je zažraná všem po kůži!!!! V Dánsku funguje sociální stát a u nás se ho snaží "modří" soudruzi zcela demontovat!!!!
Proč to někde jde a jinde nikoliv? Berme si příklad tam, kde to funguje a nikoliv ve zbankrotělých, prolhaných a zlodějských USA,které se nezadržitelně řítí do krachu a společenské revolty a jejichž zlodějská a prolhaná bankovní mafie způsobila celosvětovou finanční krizi!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230542

26.10.2010 11:18

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Ve vysokých patrech společnosti USA se bojuje o moc

63 88.?.?.?

I celý "úpadek" USA je toho výsledek! Bankovní mafie mezi sebou soutěží, kdo urve a sežere více a vůbec už nehledí na důsledky!
Ještě možná před cca 20 lety měla vláda nějaké páky těmto čachrům zabránit. Dnes už je ve vleku mafiánského kapitálu, zrovna jako v Česku , kde si "kapitálové" skupiny rozebraly vládní posty!
Budou sice vyvolány nějaké sociální nepokoje, ale komu budou ve finále nahrávat do karet? Zdali nepůjde opět o záměr, vyvolat nepokoje a úplně zfašizovat společnost a zařídit si tak totální kontrolu!!! Potom , nazdar demokracie, jako folklórní vzpomínka na dobu, kdy bylo ještě "špatně"!!!!!! Ádie a Havaj!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

231010

26.10.2010 21:23

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

63 88.?.?.?

Jenom lehce připomenu, že již jeden soud rozhodl, že se žádný trestný čin nestal!!!! Takže , co zde lžeš a blábolíš za nesmysle!!!!! Táhni si nazpět do "lehožumpy" a zpytuj svědomí nad zločiny v Iráku, které jste tak vehementně podporovali!!!!!

231087

26.10.2010 22:10

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

63 88.?.?.?

Stwora zveřejnil překlad cizího článku, který ani sám nepřekládal! To je ale tak obrovský zločin, že snad větší ani nejde spáchat!!!!!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
To je vidět, co je u nás za justici, když jeden soud po podrobném zkoumání dospěl k "překvapivému" závěru, že se žádný trestný čin nestal!!!!!
Jsem velice zvědav, co najde nový soud na skutcích, které jsou již "promláceny" ze všech stran /policie, státní zástupce, soudní znalci / , nového a kde najde onu "trestnost"!!!!
Všechny úkony byly již provedeny a nic nového nejde odhalit!!!
Takže bude opět názor, proti jinémi názoru!!!! To je spravedlnost v našem Kocourkově jako vyšitá!!!! Tady už vůbec nejde o Stworu, ale o mezinárodní ostudu jako "Brno" velikou!!!!
Ani nechci připomínat základní lidská práva Ústavou daná, kde je jasně zakotveno svobodné šíření informací!!! Stwora "neměl" názor, Stwora "šířil"!!!!!
A to ještě velice pofidérní názor o počtu obětí holokaustu, kde zase nešlo o popření, ale o počet, což je jasně historická disciplína, která nemá co zasahovat do trestního pořádku v současné době! Když půjdu na dřeň problému, ať tedy někdo jasně vystoupí a předloží nezvratný důkaz, že bylo zahubeno 6 milionů a každé jiné číslo je špatné!!!! To je to samé, jako dokázat skutečnou historickou existenci konkrétního Krista, umístěného přesně v čase a v místě!!!!! Nějaký Kristus byl, ale kdo to byl a kde byl přesně v čase a místě , nikdo neví a už se někdy těžko dopátráme! Zrovna tak nejde přesně doložit počet obětí holokaustu,protože ve válečném běsnění se ztratily i jiné důležitější doklady! Takže víme, že nějaký holokaust byl a skutečně zahynuly miliony, ale jak a kolik jich bylo, to je dnes přesně historicky precizně těžko doložitelné!
Hodně jsem nad tímto problémem přemýšlel a nemám v něm jasno
a to říkám zcela jasně a poctivě, nejsem žádný popírač, protože skutek genocidy se opravdu stal a ten popřít nelze!!!!
Jenomže soud se musí pohybovat v jistotě a tu nikdy nemůže dosáhnout a proto musí trestnost skutku popření počtu obětí vzhledem k právu při pochybnostech pro obviněného odmítnout, což také již jednou učinil!!!!
Právo je hodně klikaté a paragrafy zahnuté a jak již pravil klasik Karel Havlíček Borovský ve svých epigramech! Také jeho osud je podobný, několikrát byl souzen,ale nikdy mu nebylo nic dokázáno, tak ho nakonec odvezli do Brixenu, aby nebyl na očích a nemohl publikovat!!!! Jaký "Brixen" chystají Stworovi? Necháme se překvapit!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

231095

26.10.2010 22:45

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

63 88.?.?.?

Odvolací soud zpravidla!!! již nezkoumá vinu, ale pouze procesní pochybení soudu nižší instance, což je ve skutečnosti z hlediska čisté justice správné!
Kdyby zkoumal vinu, musel by provádět "důkazy" a také šetření ve věci a k tomu by potřeboval strany! Odvolací soud také může vynést sám rozsudek, ale většinou se tak neděje - buď potvrdí nebo vrátí! K přezkoumání procesního pochybení soudu prvého stupně opravdu strany nepotřebuje, protože nic nového ve věci nezjišťuje!
Jsem jenom velice zvědav, kde chce "nový" soud nalézt trestnost!!! To bude těžká právní ekvilibristika, jinak to nevidím, protože jinou skutkovou podstatu údajného trestného činu už si z palce "nevycucá"!!!!!Všechny důkazy byly provedeny a nevím, co se "nového" bude soudit!!!! To by musel státní zástupce změnit obžalobu a taková "nová" obžaloba by se musela soudit u jiného senátu a nikoliv jako "vrácená odvolací" kauza!!!!
Tu novou pani soudkyni upřímně lituji. I když je možné, že je na ní vyvíjen tlak, aby soudila, jak si někdo přeje, stejně jí kauzu nezávidím!!!! Právo nejsou "gorodky", ale v našem Kocourkově jde lecos!!! To zase bude mezinárodní ostuda!
Zde už nejde o konkrétní soud, ale systémové justiční pochybení a "ohýbání" práva jako takového! SOUD NEMŮŽE A NESMÍ MÍT NÁZOR!!!!!!!! Názor mohu mít já ,ale nemohu podle něj vynášet rozsudek jménem republiky!!!! K právoplatnému rozsudku musí být nezpochybnitelný aparát prokázání zavinění,vzhledem k liteře zákona a to je v tomto případě veliký problém! Spravedlnost má být slepá, ale tady je nějak tak trochu nabubřele hloupá, a justičně impotentní! Už jsme jako stát zaplatili jiné právní maléry, tak budeme ještě platit Stworovi odškodnění, protože tahle kauza nemůže u žádného mezinárodního soudu uspět!!!!

231096

27.10.2010 00:01

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

63 88.?.?.?

Ano výborně - to je známá kauza s vydavatelem českého překladu knihy Adolfa Hitlera Mein Kampf - obhájce Tomáš Sokol.Kauzu jsem četl, ale děkuji , nevzpomněl jsem.
Velmi zajímavé jsou některé výroky Nejvyššího soudu, jako soudu dovolávacího, kdy jak soud prvního stupně a odvolací soud trest potvrdily!
Svoboda projevu je svým obsahem, významem a stupněm právní ochrany na stejné úrovni jako rovnoprávnost občanů bez ohledu na jejich národnost, rasu, třídní či náboženskou příslušnost. Dojde-li v konkrétním případě k tomu, že některé z garantovaných práv či svobod na straně obviněného se střetne se stejně garantovaným právem či svobodou na straně jiných osob, je třeba, aby rozhodnutí soudu v takovém případě bylo vyvážené a aby do sféry práv a svobod obviněného zasahovalo jen v případě, jestliže to je skutečně nutné. Současně je zcela nezbytné, aby k takovému zásahu ze strany soudu či jiného orgánu státní moci došlo pouze v mezích zákona, tj. na základě zákonem stanovených podmínek a předpokladů.
Ustanovení § 260 tr. zákona, které stanoví zákaz podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, je v jistém smyslu jedním z takových opatření jež má na mysli čl. 17 odst. 4 Listiny základních práv a svobod. Bylo povinností soudu, při aplikaci tohoto ustanovení na konkrétní jednání obviněného M. Z., postupovat v souladu se shora uvedenými zásadami. Bylo tedy povinností soudu jednoznačně zjistit a posoudit, zda došlo k naplnění všech podmínek a předpokladů (tj. všech zákonných znaků skutkové podstaty), stanovených předmětným ustanovením, za kterých je možno a současně nutno v zájmu ochrany práv jiných, zasáhnout do práv a svobod obviněného. Soud I. stupně však namísto jasného označení konkrétního hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod, ve skutkové větě svého rozhodnutí uvádí pouze, že předmětná kniha svým obsahem podněcuje k rasové nenávisti a antisemitismu. Postup soudu I. stupně, který nahradil označení konkrétního hnutí ve smyslu § 260 tr. zákona, antisemitismem, nelze považovat ze shora podrobně rozvedených důvodů za správný, neboť tento sám o sobě není hnutím, jaké má na zřeteli ustanovení § 260 tr. zákona. Navíc se soud I. stupně a v návaznosti na to i odvolací soud náležitým způsobem nevypořádaly se subjektivní stránkou trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občanů podle § 260 tr. zákona, jak to též správně namítl dovolatel v odůvodnění svého dovolání k Nejvyššímu soudu.

231107

27.10.2010 04:58

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Amerika byla sen, ale už jen byla a těžko bude!

63 88.?.?.?

Před cca 30 lety byla Amerika snem - byl jsem v USA poprvé v roce 1986 a odjel jsem okouzlen, vším, co tehdy všechno v USA bylo a my v tehdejším Československu si mohli nechat jenom zdát. Potom přišel pád Východního bloku a SSSR a tím ztratily USA protihráče!
Je to zajímavé, ale od roku 1990 se začíná "americký sen" potácet a dnes je to hodně velký malér.Nelámu nad USA hůl, ale je zajímavé, že co je na světě nejlepší je v USA a co je nejhorší je tam také! Je to takový Abel a Kain zároveň a to horší začíná převažovat a společnost se propadá do jakési formy protofašismu a politické schizofrenie! Nechci konkretizovat, to by bylo moc dlouhé, ale dobrý pocit z politiky USA nemám. I ta poslední aféra, kdy v Iráku slavné "demokratické" USA, měly přinést do Iráku demokracii a zatím vraždily a mučily po desetitisících obyčejné a hlavně nevinné Iráčany, často jenom z rozmaru,či z nudy, protože značná část vojáků na celém světě jsou psychopaté a to žádné testy neodhalí!
Možná se USA ekonomicky ještě vzpamatují, ale těžce poškozené mezinárodní a mezilidské vztahy zůstanou a budou jako balvan po mnoho let viset na krku USA!
Před rokem 1990 byly USA pro mládež v Československu jakási modla a dnes řeknete před mladými Amerika a značná část si
"štítivě odplivne" a pošle vás někam! Bohužel, Amerika především ztratila a ztrácí "kredit" a glanc u lidí, kteří byli až dosud velkými "fandy" USA a amerického snu. Snad některé oblasti kultury a špičkové technologie v USA ještě "táhnou", ale do kdy? Z dobrého do špatného to jde rychle, ale nazpět je to velká dřina s nejasným výsledkem!

231121

27.10.2010 05:08

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Akta Pentagon - moc pěkný a poučný fim o USA

63 88.?.?.?

http://filmy.kinotip.cz/akta-pentagon-2003/

231122

30.10.2010 17:17

Česko Slovensko má talent?

Třináctiletá brutálně zbila mladší sestru, policii nadýchala přes 1,3 promile - to je výsledek televizní kultury!!!!

63 88.?.?.?

Velký talent - a televizi nazývám pro jistotu, abychom se nemýlili, lampou blbých!
Bitku dvou opilých sester ve věku 10 a 13 let vyšetřuje od pátečního večera pražská kriminálka. Rvačka se odehrála v Ondřejově u Prahy. Obě dívky skončily v nemocnici.
"Mladší dívku odvezli do nemocnice v pražské Krči s pohmožděninami a podezřením na otřes mozku. Lékaři jí tam odebrali vzorek krve pro rozbor množství alkoholu. Starší dívka podstoupila dechovou zkoušku ihned, policisté jí naměřili 1,37 promile. I ona putovala do nemocnice kvůli otravě alkoholem," uvedla mluvčí policie Praha-venkov Markéta Johnová. Doplnila, že známky opilosti jevila i mladší dívka. Podle policie kopala starší dívka svoji sestru do hlavy a do břicha. Kriminalisté budou nyní zjišťují další okolnosti případu, bude je také zajímat, kdo dětem alkohol podal.
Televizní kultura a totální zhrubnutí společnosti!
Úplně na špici vede ve zblbnutí společnosti televize NOVA!
A můžeme pokračovat:
Opilá učitelka hlídala ve školce patnáct dětí. Nadýchala tři promile
Tři šesťáci pili ve škole slivovici, jeden pak snědl křídy a voskovky

231394

31.10.2010 02:40

Přímá demokracie

Lidé jsou slabým článkem

63 88.?.?.?

Teď jsem si početl o stávkách ve Francii, které s vládou příliš nepohnuly, takže Francouzi se zdravě naštvali a chtějí 7.prosince udělat "run" na banky - jít a masivně všichni vybrat peníze z bank, což prakticky žádná banka nemůže ustát! Bankovní pijavice a tasemnice,spojené s vládou se budou za živa smažit, když nejsou schopny naslouchat hlasu lidu!
Jsem zvědav, jak celá akce dopadne! Pokud bude úspěšná, mají zloduši po žížalkách! Žádné revoluce, stačí jít a sebrat jim peníze a výsledky se dostaví!Potom už se snad začnou s lidmi bavit! TO BUDE PŘÍMÁ DEMOKRACIE V PRAXI !
Už jenom ten prostý dotaz, proč máme platit jejich dluhy,které jsme nezpůsobili!!! Oni měli ekonomiku v rukách, oni řídili a kradli, ale je to stejné jako za "bolševika", kdy také měla KSČ ve 4. článku ústavy "vedoucí úlohu ve státě", ale žádnou odpovědnost!
Takže se chovají jako komunisté před rokem 1989,do všeho "kafrají", všechno si mohou dovolit, ale jak je nějaký "průser", zalezou do ulit a tváří se, jako kdyby se jich jejich průsery netýkali! Já nic já muzikant, už jsem si nakrad
a po mne potopa! To je politika dnešní garnitury!
Za 20 let úspěšně rozkradli tento stát - dluh činí cca 1 bilion
300 miliard korun a stále stoupá! Kdepak skončilo cca 900 miliard dluhů bank a Konsolidační agentury, kde si "úspěšní podnikatelé", hlavně z řad ODS, nakupovali zpětně svoje dluhy za méně jak 20% skutečné ceny! To se to žere a mlaská, když to někdo platí!
Celá ta chamraď s Nečasem v čele si bude snižovat platy o 10% - to je výsměch, když hrabou pod sebe a je jedno z které strany!
Kolik poslanců, včetně ČEZu "vrazilo" peníze do fotovoltaiky, kde si jako na potvoru nestačili snížit výkupní ceny a budou dalších 20 let žrát a mlaskat a my jim to budeme platit!
To je panečku podnikání u nás Kocourkově, kde ukradnou nos mezi očima a jsou schopni zneužít i tak dobrou věc, jako jsou obnovitelné zdroje energie, které jinde masivně fungují, třeba v Německu , ale to se nemohou zavádět v Českozlodějsku!
Tady bude potřeba přímá demokracie a pár facek, jinak to nikam nepůjde! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

231428

01.11.2010 21:52

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Jsem velice zvědav, co se bude psát v rozsudku a na co se státní zástupce odvolal!

63 88.?.?.?

Dvakrát osvobozující rozsudek se jen těžko bude vyšší soudní instanci bořit. Jeden soudce se může mýlit, ale dva , to už bude potíž. Snad mají na "krajáči" alespoň sebezáchovný rozum a nepůjdou si na potřetí rozbít hubu!
V každém případě bylo obvinění od počátku absurdní a teď se můžeme zeptat, jak je nakládáno s našimi penězi, protože činnost policie, státního zástupce a soudce něco stojí! Skutečné kriminální případy stojí a tady se justice "onanuje" na Stworovi za jeho zveřejnění článku na webu, který sám nepsal, ani nepřekládal, server je umístěn v USA a editor je kanadský občan!
Ani mě již nebaví psát o tom našem Kocourkově, protože něco tak tupého, blbého a absurdního, je možné zažít jenom u nás!
Už proto má Zvědavec velkou cenu a je vidět nenávistná odezva.Asi se někomu pořádně šláplo na to pověstné kuří oko!
A možná je také vidět u soudů, že se snad začíná blýskat na lepší časy , protože pokud jsem informován, existuje velká nevraživost mezi starými kádry a novými mladými soudci, kteří si již tak snadno nenechají "foukat" pod pytlík a kteří by snad už měli soudit trochu v nějakých sentencích práva, i když nejsem naivní a vím, že i zde pracuje "trh" a různé tlaky mocných, ale ne všichni soudci se nechají "zblbnout"!
Příkladně mladý Cepl si docela s gustem vychutnal Kučeru i s Veseckou v kauze "justiční mafie" a ti odešli od soudu jak zmoklé slepice! Kučera, pro neznalé je soudce nejvyššího soudu / teď snad již konečně pravomocně zbavený taláru/ a 3,14ča Vesecká už také jako vrchní státní zástupkyně skončila a ta je tak profláknutá, že ji ani na krajské zastupitelství zpátky nechtějí!
Když úvahu rozšířím , tak už také mají těch, co se o nich nesmí mluvit, všude plné zuby, pro jejich nekonečnou neomalenost a drzost!Stará pravda, když ho vyhodíš dveřmi,tak vleze oknem!
Jenom jsem spokojen, že spravedlnost vyhrála a snad už si dají alespoň na chvíli pokoj. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

231603

03.11.2010 00:56

Proč Jemen? Vybírá si Západ nový cíl?

To budou mít USA hodně velkou smůlu.

63 88.?.?.?

Pokud o Jemenu něco kloudného vím, je zde ještě horší situace, jak v Afganistánu, daleko sešroubovanější islámské náboženské prostředí, každý muž má za pasem "kinžál" a je odhodlán se fanaticky bránit.Jsou zde veliké rodinné klany a co hlava rodiny řekne, tak to se děje! Když zavelí, povražděte Američany, tak se bude vraždit, do posledního živáčka! Kdo někdy Jemen navštívil,je mu hned jasné, o čem píši! Ale také si myslím, že jde o nějakou záminku k daleko širší akci, než je zrovna Jemen!
Jemen nejde obsadit, zrovna jako Afganistán, vojenské řešení v Jemenu by spočívalo z vyvraždění skoro všeho obyvatelstva, protože Jemenec se nevzdává! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

231792

03.11.2010 15:36

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Pořád marně přemýšlím, proč jim Zvědavec a Stwora tolik leží v žaludku?

63 88.?.?.?

A na odpověď nejsem schopen přijít. Nic mně to nedává smysl.
Vždyť je trestní stíhání editora Zvědavce na základě "popírání" velice kontraproduktivní a místo toho, aby byl umlčen, jeho popularita stoupá a čte se i tam, kde se běžně žádné jiné weby,než "oficiální" nečtou! Zvědavec je dnes pojem a i běžně ve společnosti mají lidé, kteří pracují s PC, o Zvědavci alespoň nějakou povědomost. Je to velký závazek do budoucnosti, aby si Zvědavec uchoval onu břisknou nezávislost a "vyšťourával" na netu informace, které jsou politicky nekorektní!
Je pravda, že nejsou všechny články na úrovni, ale to ani nejde, mít každý den informační "bombu"! Ale i tak děkuji, že pan Stwora a Zvědavec existuje a za těch řadu let, jsem si hodně zajímavého přečetl! Takže díky a uctivá poklona a ať se dílo daří!!! [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích]

231840

06.11.2010 20:24

Východisko z ekonomické krize

Nejlepší je řešení ekonomiky po cikánsku - asi už nám jiná volba nezbyde!

63 88.?.?.?

http://www.lidovky.cz/kradez-hitem-internetu-zena-...

Kdo neviděl,neuvěří! Dříve se přichycení zloději alespoň trochu styděli, dnes je krádež v "tržním" hospodářství docela normální nástroj! A každý "krade" jak umí,bankéř v tichu a pod stínem zákonů, které jsou plně na jeho straně a velká většina podnikatelů také "podniká" , jak umí! Především těch hodně velkých, kteří jsou bankovní mafii v závěsu! A všechno je to trh a demokracie!!!!
A tahle banda zlodějů si platí politiky a mocenské nástroje , policii a justici!
Nevím, jak dělat reformu, ale počátek bude v nějakém podobném způsobu jako skončil Čaučesku! Hnůj je nutné z chléva nejdříve vykydat, chlév vyčistit a až potom zavést nový chov! [bliji] [bliji] [bliji]

232081

09.11.2010 15:50

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: jen at anti izraelske hnuti stoupa

63 88.?.?.?

Je nesporným faktem, že také židovský kapitál podporoval Hitlera i bez ohledu na Norimberské zákony! Takže žádná blbost!

232228

09.11.2010 18:17

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: jen at anti izraelske hnuti stoupa

63 88.?.?.?

Nikdo se ještě řádně opravdu vědecky nezeptal po skutečných racionálních důvodech, proč se Hitler a nacisté "pustili" do židů? Vždyť jim nevadili a hlavně proč si v době války, když jim už na východní frontě "tekla" voda do bot,vázali kapacity na vraždění židů, když potřebovali každý vagón na dopravu materiálu na východní frontu! Dokonce jak bylo doloženo, transporty židů měly přednost před vojenskými transporty!
Tady něco hodně nehraje.Také jsem četl, že zabíjení židů byla úlitba "Teutonskému" bohu SS v jejich podivných svatyních, kde skládali přísahy.Hitler sám byl spiritista a i jinak "šíbnutý", takže vraždění "vyvoleného" národa mu mělo přinést vítězství ve válce. Nevím, kde je tomu hlava a pata, vše je možné, židů opravdu zahynuly miliony, ale 6 je hodně - skutečnost je tak někdo kolem 4 milionů, ale to nic nemění na skutečnosti genocidy židů, ze které si potom po válce a do dnes vytvářejí sionisté výnosný obchod. Je to smutné, že zahynulo tolik nevinných , jenom z Čech a Moravy cca 80 000 židů a najdou se mezi židy sionistické hyeny, které těží po desetiletí z utrpení a smrti
lidských obětí! Každý zmarněný lidský život je zločin a vražda a to by si mělo dnes uvědomit vedení Izraele, kteří se stejného utrpení dopouštějí na Palestincích, kterým zavedli "koncentrák", kradou jim půdu, mučí je a vraždí! Historie je nepoučitelná a lidé budou zase dělat ty samé chyby a budou sklízet ovoce svých činů, v tomhle případě spíše zločinů!

232236

10.11.2010 09:48

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

Turecko se vždy v poválečných dějinách drželo zpátky,

63 88.?.?.?

až do doby, kdy Izrael na lodích povraždil turecké občany!
Naopak Izrael je se svojí militantní politikou nebezpečný nejenom pro region, ale pro celý svět! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232257

10.11.2010 11:03

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

Je už hodně židů, kteří silně kritizují politiku Izraele, kde je u vlády sionistickofašistická koalice!

63 88.?.?.?

Ale slyšel jsem nedávno od kamaráda, který je žid, že jenom židé smějí kritizovat Izrael a jeho zlodějské a vražedné choutky!
Tak nakonec po debatě uznal, že se mýlí a jeho názor je vlastně rasistický - žid je vyšší rasa, vyvolená, aby vládla nad ostatními !!! Hergot, že už jsem tyhle kecy někde slyšel, ale to je náhoda, už si vzpomínám, Áda Hitlerů a jeho chlapci si říkali vyšší rasa, takže dnešní siofašisté v Izraeli mají dobré vzory a také si berou příklad, když vytvářejí z Palestiny koncentrák!
Asi ti starší, co koncentrák zažili, poskytují rozumy těm mladším! A jak se nám krásně dějiny opakují! To by jeden ani netušil! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

232267

11.11.2010 15:08

Manipulácia – fenomén nového sveta

Jak může Vojta 49, Vanguard a další "nasírači" něco cítit?

63 88.?.?.?

Moc se divím, že jim skáčete na jejich rozvratné bláboly?
Potom, co vás vytočí, si z vás dělají na lehožumpě neskonalou "prdel", jak zase "Zvědavce" doběhli!!!
Jediná možnost , nereagovat a vykálet se na ně a požádat editora o "desinfekci"!!!
No třeba Vojta49 bude "oblbovat" masou lidí,jezerem slz,mořem vlastní krve a oceánem potu / jeden by se podělal smíchy,ten tak může dojímat svojí babičku!/ a přitom je to neskonale úskočný a podlý křivák,nenávidějící Zvědavce, ale jinak nehodný zřetele!!!

232315

11.11.2010 16:26

Finanční základ duchovní expanze Západu do Ruska: technologie Vatikánu

Vatikán má leckde svoje prstíčky!

63 88.?.?.?

Zase abychom neházeli všechny do jednoho pytle!Je mnoho milionů poctivých lidí, věřících, katolíků nebo jiných, kteří s tímhle mocenským svinstvem nemají co společného, ale je možné doložit, že se Vatikán podílel,anebo přímo zosnoval mnoho takových akcí!
Nemusím snad dávat příklady, historie Vatikánu je hodně "černá",třeba jenom od Jana Husa počínaje, až po těžké zločiny ve 20.století.
Také za to sklízí Vatikán po zásluze "plody" v podobě destrukce církve,kdy u nás je pouze cca 6% lidí, kteří se k církvi hlásí a trend je každým rokem velký úbytek, protože staré ročníky odcházejí a mladí se příliš do církve nehrnou! Také padají tradiční dogmata - v minulém roce se narodilo poprvé více dětí svobodným rodičům, než manželům, takže "svátost" manželská také vzala za své! Dříve nemyslitelný jev, aby dítě nemělo lože manželské v papírech, dnes každý s farářem vyběhne "svinským" krokem, když mu bude meldovat, aby se vzali, protože proč se brát, když se zase cca 70% manželství v Praze rozvede!
Je to přirozené, protože manželské papíry nijak dítěti více lásky a péče od rodičů nezajistí!
Tady je vidět pokrytectví a morální propad vedení církve katolické a celého Vatikánu, který má v Evropě velké problémy, příkladně už také i v katolickém Polsku!

232316

18.11.2010 14:16

Proč nebudu používat Student Agency

RE: Přátelé

63 88.?.?.?

Kanada má statisticky cca 10% Němců,nebo spíše naturalizovaných Němců, takže se nelze divit, že místní televize uvádí německé filmy a programy. Ale paní Aje se nedivím, protože německá kultura / zvláště filmy/ je dost špatná /najdou se vyjímky,ale to je autor "Němec" původem Čech, nebo jiný emigrant/ a někdy ve své pokleslosti předčí produkci americkou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

232588

18.11.2010 14:34

Proč nebudu používat Student Agency

Ty píšeš o dvouch lejnech,...

63 88.?.?.?

protože za posledních cca 20 let se stala Amerika pro celý svět skutečnou osou zla! Když měla ještě protiváhu v podobě SSSR, tak se neoliberární fašistoidní debílkové drželi zpátky. Jak zmizela hrozba "komunismu" ,tak si vytvořili nového nepřítele v podobě "teroristů" , aby náhodou nepoklesla výroba zbraní a zisky jejich majitelů!
Dneska je Amerika tězce v prdeli a jak bude dále padat, bude kolem sebe dodělávající kobyla mafiánského kapitalismu kopat a tím se stane Amerika pro své okolí a celý svět ještě nebezpečnější a stále méně předvídatelnejší! Doufám, že už dostane od Číny brzo Amerika ekonomický "náhubek" a všichni, kteří mohou za současný stav ekonomiky a politiky v Americe, budou voláni k odpovědnosti! Také už by se mohli konečně probudit voliči v USA a dát svým politikům jasnou červenou kartu! Jenomže to musí být asi ještě hůře, jinak lidé neprohlédnou! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232589

20.11.2010 18:03

Raketový systém proti komu?

Článek přesně postihl příčiny!

63 88.?.?.?

Jediný stát, který má raketové nosiče s jadernými hlavicemi a byl by schopen zaútočit na Evropu je Izrael! Žádný další takový stát není!
V době kdy jsme jako ČR vstoupili do NATO, byla občanům ČR představena organizace NATO jako obranná aliance a jako do takové jsme po legislativním procesu vstoupili!
Organizace NATO se však během doby změnila na útočnou a okupantskou sílu,která napadá,loupí a vraždí v zemích, které nejsou pro ČR nepřátelské!
Nastává čas z organizace NATO vystoupit, nebo pozastavit členství pro neplnění základních vstupních podmínek.
Francie své členství v NATO podmíněně pozastavila a to za doby "studené války"!
Dnes nám nic nehrozí a jedinou hrozbou jsou útoky zevnitř EU, ale hlavní "nepřítel" EU a NATO je totální ekonomický kolaps,
proti kterému se jen těžko budeme bránit zřízením protiraketové obrany!

232732

21.11.2010 20:24

Raketový systém proti komu?

RE: Jak to říkal Švejk?...

63 88.?.?.?

Malá poznámka z diskuse v deníku Referendum
Václav Bělohradský versus Jan Hus

„Měňme, co můžeme, celek je dán. Nemá smysl hledat systémovou alternativu ke kapitalismu. Ideu alternativy vůči nějakému celku je třeba opustit, to je metafyzická iluze,“ vysvětluje svůj postoj Václav Bělohradský. „Žijeme v tyranii fragmentů, musíme se vzdát popisu systému jako celku. Místo hledání alternativ k celku měňme to, co měnit můžeme. Je namístě řada bezprostředních vzpour proti útlaku zde a nyní, nikoliv proti generální, nejspíše velice abstraktní příčině.“

Pár poznámek: každý systém milerád připouští kritiku, která neohrožuje základy jeho existence. Za socialismu se tak samozřejmě mohly kritizovat dílčí nedostatky typu zdravotní, sociální, bytové aj. politiky, dokonce i „Nová soustava řízení“. Vstupenkou do „kotelny“ byla až kritika vedoucí úlohy KSČ, celospolečenského vlastnictví nebo popírání bratrských vztahů k SSSR. To samé platí i o kapitalismu: kritizovat smíte prakticky vše, dokonce i kmotry, ale běda vám, vznesete-li na ně požadavek, aby vrátili majetek, který nakradli. Své salónní kritiky si hýčkali jak komunisté, tak kapitalisté, protože to jen dokumentovalo jejich „demokracii“ a svobodu projevu.

232779

22.11.2010 11:28

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

USA by si měly zamést doma a vyřídit si svoje problémy, místo okupace Afganistánu!

63 88.?.?.?

Hlad ohrozil v USA dvakrát víc rodin
Počet domácností v USA, které odebírají jídlo z nouzových vývařoven a různých programů, se v letech 2007–9 skoro zdvojnásobil. Oznámilo to ministerstvo zemědělství, jež spravuje program potravinových lístků. Loni je využilo 15,2 miliónu domácností.

232810

22.11.2010 20:18

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

My budeme v rámci EU hlavně poraženi doma!

63 88.?.?.?

Brusel může přerozdělovat imigranty,i k nám!
Podle Lisabonské smlouvy, která je základním dokumentem a jakousi ústavou EU, je možné, aby Evropská unie do budoucna potenciálně přerozdělovala a přidělovala imigranty, respektive azylanty, členským zemím EU.

Článek 79 Smlouvy o fungování EU (SFEU), která je součástí Lisabonu, praví: „Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem."

V článku 80 se říká, že společná imigrační politika se řídí zásadou solidarity a spravedlivého rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy, a to i na finanční úrovni. To lze vykládat i tak, že v rámci solidarity vůči státům EU, které jsou azylanty přehlceny a nezvládají jejich příliv, budou muset ostatní státy EU, které tolik azylantů nemají, poskytnout pomoc ať už umístěním těchto azylantů ve své zemi či finančním příspěvkem na obživu azylantů v zemích EU, kde se azylanté nacházejí.

Zdroj - Parlamentní listy

Státy jako je Itálie,Řecko,Malta jsou přeplněny imigranty hlavně z Afriky a neví si rady!I uvnitř EU to vře,příkladem jsou cikáni z Rumunska ve Francii!A když se Sarkozy po právu naštval a rozhodl , že cikáni pojedou šupem zpátky do Rumunska,tak se do něj EU pustila, jaký je "rasista a nesnáší menšiny!" Když se do něj pustila jedna členka vlády z Belgie, tak jí s klidem opáčil, že když ty cikány tak urputně hájí, tak ať si je vezme do Belgie a hned byl klid! Takže v rámci multi-kulti budou imigranti přesunováni k nám a do dalších zemí EU.Záměr je jasný, rozeštvi a panuj!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232830

23.11.2010 00:41

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

Zase si "vyrábíme" politické vězně! Jako by jich už nebylo dost a zde jde o jasné zneužití vazby!

63 88.?.?.?

Pokud se dopustili nějakého trestného činu, tak ten je již dávno objasněn,procesně zpracován a do soudu by měli být na svobodě!
Bohužel tady se "justice" dopouští zřejmého zneužití institutu
vazby,která je prodlužována proti právním předpisům.
Vazba nesmí být trestem, to je protizákonný postup, který byl též hojně zneužíván před rokem 1989!
Staré pořádky se nám navrací v plné kráse! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

232842

24.11.2010 04:55

Norimberk: pouhá historie?

RE: Mnoho veci je postaveno,tak, rikajic na hlavu, proces v Nurimbergu , jeden pripad z mnoha.

63 88.?.?.?

Ale to je přeci známá věc. Dachau je dnes předměstí Mnichova a každý historik dnes ví, že v Dachau plynové komory nebyly, ačkoliv tam je dnes zřízena - byl jsem tam a stál jsem v ní.
Pokud se někdo zeptá, proč to je , proč byla zřízena až po válce,tak vám v památníku řeknou,aby se na nic nezapomnělo.Tím nechci tvrdit, že někde v Polsku mohly plynové komory být, to je jiný spor, ale v Dachau rozhodně nikoliv!!!!
Dachau byl nejstarší koncentrační tábor v Německu a nebyl důvod ,aby si v samém srdci Německa nacisté zřizovali plynové komory!Úmrtí v tomto koncentračním táboře byla zaviněna pouze neblahým zacházením s vězni, otrockou prací,podchlazením,nedostatkem potravy, nemocemi a brutálním zacházením. Také vězni v Dachau byli političtí a jiní, ale ne židé, alespoň v nějaké většině, jako v polských táborech!
Myslím, že by se nic nestalo, kdyby správa památníku v Dachau přiznala pravdu a plynovou komoru zbudovanou po válce odstranila!!! Na zločinu nacismu a zavražděných lidech v Dachau by se nic nezměnilo!
Každému doporučuji při návštěvě Mnichova věnovat čas také prohlídce bývalého koncentračního tábora v Dachau! Na zločiny nacismu by se zapomínat nemělo, ale nesmí se také holokaust měnit na sionistickou kasičku na peníze, které ani ke skutečným obětem nedoputujou a slouží k jiným účelům, než je náprava křivd židům za války způsobeným! Přikláním se též k názoru , že tolik již omílané číslo 6 milionů je nadsazené, ale to zase nijak nesmývá vinu nacistů a jejich zločinů! Nevím, proč je Stwora tahán po soudu, když nechal zveřejnit článek, kde se říká o 4 milionech obětí a tenhle údaj je daleko pravděpodobnější, než čísla jiná, takže někteří naši vyvolení se pro pravdu nejvíce zlobí! Pokládám takové jednání ze strany židovských organizací za podlé, ale zároveň prohlašuji, že soucítím s židy ,kteří zahynuli v koncentračních táborech a hlavně s jejich příbuznými po válce,kdy třeba z velké rodiny, která měla 18 členů, se z koncentráku vrátili dva lidé s podlomeným zdravím, kteří si ani svobody moc neužili a ještě měli veliké problémy, protože mluvili převážně německy a česky moc neuměli - patřili ke generaci německých židů z Prahy! Znám takový konkrétní případ! Historii utrpení židů za války je nutné vrátit tam, kam patří, blíže k pravdě, i když skutečnou pravdu, proč vlastně nacisté židy pronásledovali a zabíjeli, se už asi nikdy nedovíme!!!
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten]

232897

24.11.2010 22:56

Norimberk: pouhá historie?

RE: Tohle je autentický popis hrůzy.

63 88.?.?.?

Vím, že to musela být hrůza,ale mám jednoduchý technický dotaz.
Četl jsem pozorně,ale právě na podkladě tohoto textu nejsem schopen vidět čistě technicky zařízení na spálení 10 000 lidí za jediný den ,a také čím se v těch krematoriích topilo? Lidské tělo nehoří, má obsah cca 80% vody!
Prostě spálit 10 000 lidských těl za 24 hodin,je při průměrné váze cca 50 kg na osobu /ať se to lehčeji počítá/ 500 tun
lidských těl ke spálení. Takové množství těl i veliké krematorium v koncentráku , o kterém se píše, nebylo kapacitně schopno takové množství lidských těl spálit. A čím se topilo?
Uhlím, koksem, plynem ? Všechno nedostatkové suroviny za války
a každý den by se muselo spotřebovat obrovské množství paliva, které nebylo k dispozici.
Byl jsem se podívat v krematoriu na Olšanech / známý mně prováděl a ukazoval / a spálit jedno tělo je problém a to se používá plyn / , ale spálit 10 000 lidí za 24 hodin je špatný údaj!
Právě tady začínají všechny úvahy "popíračů", že nebylo ani technicky možné zlikvidovat tolik těl a tudíž je počet obětí
příliš veliký / tolik diskutovaná 6 milionová varianta se potom jeví jako neskutečná a počet obětí by potom byl nižší /.
Když vezmete počet dní,po kterých docházelo k likvidacím a dostanete se na počet za den, jeví se jako technicky nemožné tolik lidských těl zlikvidovat.
Když počítám, že mnoho židů bylo zlikvidováno zastřelením na Ukrajině a Bělorusku, ne všichni se dostali k likvidaci do koncentráků v Polsku, tak stejně počty nehrajou!
Prosím, abych zde nebyl označen za cynika, který souhlasí s vražděním židů za války, jenom si myslím,že argumenty a čistě technické argumenty jsou k zamyšlení. Určitě bylo povražděno několik milionů židů,ale 6 milionů se mně jeví jako číslo nereálné! Nic nepopírám, jenom si tak uvažuji, což snad trestné není! Nebo je snad již trestné i pochybování,to už jsme hodně daleko od skutečné svobody projevu! Snad jsem tolik někoho nepopudil, dovolil jsem si jenom přemýšlet.

232948

11.12.2010 18:29

24 znamení, že se celá Amerika začíná podobat Detroitu – hnijící, postindustriální, postapokalyptické pustině

RE: Možná je to něčí záměr, likvidovat přiliš výkonný a sebevědomý Eurozápad

63 88.?.?.?

http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/09-12-2010...

Velmi zajímavá debata , výroky slovenského ministra financí jsou vysoce hodnotné a odvážné - v dnešní době neobvyklé!

234062

12.12.2010 02:15

Pravice nebo levice?

Velmi zajímavá diskuse o ekonomice - vyjímečně pravdomluvný ministr financí Slovenska!

63 88.?.?.?

http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/09-12-2010...

Banky uloupily demokracii. Světovou krizi způsobila prolhaná,zlodějská,bankovní mafie z USA! "Nový" bankovní komunismus
a lá USA, kdy zisky jsou soukromé, ale ztráty jsou veřejné! Marx musí v hrobě rotovat smíchy! Takové ekonomické "všivárny" nemohl ani tušit!
USA jsou rakovinou celé planety! Jenom komunistické Číně ročně dluží dalších cca 200 miliard USD! Americká tasemnice vysává a destabilizuje celý svět!

234071

13.12.2010 00:32

Wikileaks = Asanace internetu

Moc pěkný dokument

63 88.?.?.?

http://goo.gl/WzPtP

234119

20.12.2010 18:13

Nové čtení o židovském životě

Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!

63 88.?.?.?

Jedna z nádherných vět z velice kvalitního článku, který je přímo nabit různými myšlenkami a mnoha nadsázkami,které nutí k přemýšlení! Noam Chomsky je opravdu duchovně voňavý pan Žid! Neobyčejně moudrý a spravedlivý člověk, jak v názorech, tak v jednání.
Vkrádá se opět všetečná otázka, kdo je to žid a Žid. Odkazuji na Solženicyna, 200 let pospolu, což je dvojdílná rozsáhlá práce o životě a působení židů v Rusku. Pozoruhodné je na ní obrovská poctivost, kde se asi na 60 stranách textu v začátku knihy Solženicyn zaobírá dotazem, kdo je to vlastně žid a kdo už není, ačkoliv je za žida považován - hodně složité dilema, ve kterém se ani Solženicyn nedopracoval k jednoznačné odpovědi!
Asi si budou muset udělat židé sami mezi sebou pořádek a oddělit zrno od plev! A pozor, právě "plevy" v "židostvu" jsou celému světu krajně nebezpečné!
Vím, že nejde stále držet vysokou laťku pro zařazování článků na Zvědavci, ale tady se po delší době urodila perla! Možná by bylo dobře držet laťku a neuvádět na Zvědavci mnoho článků,ale dát si záležet, aby to byla kvalita!
Nedá mně, abych zde nevypíchl kousek z článku, ať si každý počte znova,zopakuje a zamyslí!

Slovo prorok je velmi špatný překlad obtížně vysvětlitelného slova navi. Nikdo neví, co to znamená. Dnes bychom je nazývali disidentskými intelektuály. Dávali geopolitické analýzy a argumentovali, že činy vládců zničí společnost. Odsuzovali činy zlých králů. Vyzývali ke spravedlnosti a milosrdenství k sirotkům, vdovám a tak dále.

Nechci říci, že to je všechno krásné. Disidentští intelektuálové nejsou vždy úžasní. Četl jste Sacharova, který je občas otřesný. Nebo Solženicyn. A nivi`m byli posuzováni způsobem, jakým jsou vždy. Nebyli ani chváleni ani ctěni. Byli vězněni jako Jeremiáš. Byli posíláni do pouště. Byli nenáviděni. Nyní, v této době, je vidíme jako intelektuální proroky, kterých si vážíme. Balamutili soud. Století později je nazývali falešnými proroky. Na lidi, kteří kritizují moc v židovské komunitě, je pohlíženo způsobem, kterým Achab jednal s Eliášem: Jsi zrádce. Musíš sloužit moci. Nemůžeš tvrdit, že politika, kterou Izrael sleduje, vede k jeho zničeni, což jsem si myslel a stále myslím.

234584

27.12.2010 21:42

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

"Modrý svazák" TMO je pouze k smíchu
Socialismus v Severní Dakotě aneb Jak USA neznáme

Bank of North Dakota je jedinou státem vlastněnou bankou v USA. I přesto, nebo právě proto, banka v minulém roce vyprodukovala rekordní zisk, zatímco její konkurent, soukromý sektor, prodělal miliardy. Někteří mají problém pochopit zprávu o ziscích socialistického podniku v dobře chráněné ekonomice Severní Dakoty, která je založená zejména na zemědělství, ale málo na spekulacích s nemovitostmi jako zdroji úspěchu.

Politici z ostatních států USA organizují cesty do Bismarcku, hlavního města Severní Dakoty, přicházejí pro radu a pomoc. Mohlo by otevření státem vlastněných bank po celé Americe dostat USA z finanční krize? Se svými čtyřmi miliardami dolarů má Bank of North Dakota zabránit zmrazení úvěrů a krizi tím, že vytvoří své vlastní úvěry, a tím i položí základy státní hospodářské suverenity. Může decentralizace velkého sektoru financí zajistit lepší pojištění - lepší zabezpečení, pokud smíme použít tento výraz - pro lidi, navzdory fenoménu »příliš velké na to, aby padly«?

Státní banka byla založena před 90 lety, v roce 1919, když se severními pláněmi přehnalo hnutí nespokojenců. V podstatě šlo o hnutí, vedené rozzlobenými zemědělci, proti bankovním a pozemkovým spekulantům v Minneapolis či New Yorku. Oni rozhodovali, kdo dostal úvěr a kdo ne, kdo dostal na trh své zboží. Takže povstání udělalo pořádek na severních pláních. V Severní Dakotě bylo toto hnutí nazývané Nestranická liga. Táto liga vlastně převzala kontrolu nad zákonodárci a přinesla to, co bylo nazývané průmyslovým programem, který vytvořil i Bank of North Dakota jako finanční páku, dále státem vlastněný mlýn a sýpku pro obchod s obilím zemědělců. A obě tyto instituce existují dodnes a slouží přesně k tomu, k čemu byly vytvořené před 90 lety.

Model financování a vkladů je opravdu unikátním motorem, který pohání tuto banku. Státní banka je depozitářem pro všechny státní daně a poplatky. Ve skutečnosti jde o vklady vlastní základně. Banka zaplatí přiměřenou cenu státu a ministr financí pomáhá zabezpečit příslušný menežment. Státní banku odlišuje od soukromých institucí to, že se vklady finančních prostředků vracejí zpět do Severní Dakoty ve formě půjček na podporu rozvoje hospodářských aktivit.

Soukromé banky také investují své vklady. Rozdíl je v tom, že státní banka investuje většinu těchto peněz zpět do státního hospodářství. Jsou to investice do zemědělství a jiných programů hospodářského rozvoje, které jsou považované za potřebné pro stát. Výroba energie, obzvlášť kvůli etanolu, tam nyní hraje obrovskou roli. Banka také financuje studentské půjčky. Navrhuje konkrétní úvěrové programy pro různé obchodní sektory za velmi nízké úrokové sazby, podporuje ekonomickou činnost v několika ...

Automaticky kráceno

235031

27.12.2010 21:44

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

Soukromé banky také investují své vklady. Rozdíl je v tom, že státní banka investuje většinu těchto peněz zpět do státního hospodářství. Jsou to investice do zemědělství a jiných programů hospodářského rozvoje, které jsou považované za potřebné pro stát. Výroba energie, obzvlášť kvůli etanolu, tam nyní hraje obrovskou roli. Banka také financuje studentské půjčky. Navrhuje konkrétní úvěrové programy pro různé obchodní sektory za velmi nízké úrokové sazby, podporuje ekonomickou činnost v několika směrech.

Banka hraje velkou roli i při zotavovaní z katastrofy způsobené záplavami. Existuje tenká hranice mezi ziskem a partnerstvím se soukromým sektorem. Většina úvěrů je participiálního charakteru. Státní banka může přijít a zúčastnit se některých z programů soukromé banky kvůli sdílení rizika, anebo zakoupí snížení úrokových sazeb. Banka také pracuje na poskytování záruk pro Small Business Association (SBA) na podporu podnikatelských aktivit. Mimo to banka vystupuje jako »banka bankéřů« nebo velkoobchodní banka poskytující služby bankám, ať už jsou to šekové záruky, likvidita anebo uschovávání dluhopisového účetnictví. V tomto smyslu se chová jako druh »mini« federálního rezervního systému.

Výhody veřejného vlastnictví v »bance bankéřů« v porovnaní se soukromým vlastnictvím jsou: použití vkladů na pomoc jiným bankám při financovaní jejich půjček, poskytování federálních fondů spojených s nadbytečnou likviditou, působení v roli informačního centra pro kontrolu činnosti v účetnictví.

Občané Severní Dakoty jsou poměrně konzervativní a banka neposkytuje žádné druhotné půjčky. Ani tam nebyla silná iniciativa dostat se na trhy s deriváty, a tak ani nehrozilo nebezpečí úvěrového selhání. Jejich filozofie byla: »Jak tomu nerozumíme, nebudeme se do toho pouštět.« Tak se těmto nástrahám vyhnuli.

Banka také vyplácí dividendy zpět státu. Bank of North Dakota vykáže tento rok zisk 60 milionů dolarů a více než polovinu tohoto zisku vrátí do všeobecného fondu. A tak se za posledních 12 let třetina miliardy dolarů vrátila do všeobecného rozpočtu na vyrovnání daní a na pomoc při financovaní potřeb veřejného sektoru.

Stát Severní Dakota nemá žádné finanční problémy. Ve skutečnosti hospodaří s vůbec největším přebytkem. Vklady ve státní bance nejsou pojištěné u FDIC, ale »občany Severní Dakoty«. Přesto tato banka nikdy nebyla bankou, která se snaží dosáhnout nejvyšších finančních met. Má zvláštní poslání, které je důležitější.

Pro většinu podniků a bank je hlavní prioritou maximalizace zisku akcionářů. Bank of North Dakota má slušnou návratnost - návratnost čistých provozních aktív ve výšce dvou procent, návratnost vlastního kapitálu ve výšce 26 procent. Ale na prvním místě je poslání zajistit potřeby státu - schopnost financování takových typů in...

Automaticky kráceno

235032

27.12.2010 21:46

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

Pro většinu podniků a bank je hlavní prioritou maximalizace zisku akcionářů. Bank of North Dakota má slušnou návratnost - návratnost čistých provozních aktív ve výšce dvou procent, návratnost vlastního kapitálu ve výšce 26 procent. Ale na prvním místě je poslání zajistit potřeby státu - schopnost financování takových typů investic, které umožňují státu jít kupředu.

Když se rozhodlo o zavedení státem vlastněné Banky Severní Dakoty, všechny veřejné korporace ve státě musely ukládat své peníze do této banky. Avšak hlasování v tomtéž roce tento požadavek odstranilo, i když se to neobešlo bez velkého boje. Ačkoliv banka byla původně koncipovaná podle myšlenky zakladatelů Nestranické ligy ve stylu úvěrové instituce k osvobození zemědělců od bezohledných věřitelů, funkce banky byly v době vzniku částečně zmařené bankéři sponzorovanou Independent Voters Association. Odvolání guvernéra Lynna Fraziera v roce 1921 ukončilo původní plán.

Dnes je banka řízená Průmyslovou komisí Severní Dakoty, která se skládá z guvernéra, generálního prokurátora a komisaře pro zemědělství (předtím pro zemědělství a práci) Severní Dakoty.

Může »státní banka« sehrát pozitivní roli v současných bojích o zaměstnanost a udržitelné oživení? Odpověď musí být ANO – i když vznik takovéto banky je přímo spojený s investicemi, každý stát se musí pohnout kupředu.

235033

27.12.2010 22:12

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Současná forma "mafiánského" kapitalismu je již skoro mrtva, takže se můžeme jenom bavit, co přijde po tom!

63 88.?.?.?

Nebudu se tady zaobírat lidmi typu TMO, protože ten mě jenom připomíná kadeta Bieglera ze Švejka, takže podle něho se "válčit" musí do roztrhání těla, až "slavné" pluky Císaře pána zvítězí na celé frontě! My jsme také vedení současnými světovými "ekonomy" od jednoho vítězství k druhéme, ani se nestačíme koukat na ten finanční "fičák", který nás čeká.
Jedna forma je hyperinflace,další forma je válka a jsou ještě další formy, jedna hezčí než druhá s těžkou ztrátou politické stability a rozvratem společnosti jako takové! A tyhle radosti nám nadělil mafiánský kapitalismus, nejlépe v podobě bankovní mafie z USA, která zavinila světovou krizi a která razí úplně nové "kapitalistické" myšlenky, kdy zisk je privátní a ztráty veřejné a Marx musí smíchy přímo rotovat v hrobě!
Bohužel je smutné zjištění,že není na světě v současné době síly, která by řekla a tak a dost! a přestaneme se jako lidstvo chovat úplně blbě a sebevražedně!
Nejspíše si budeme muset současný průserový ekonomický globální experiment s mafiánským kapitalismem všichni "vymlsat" do dna , protože sytý hladovému nevěří a jak jistě všichni víte, příklady táhnou a to by v tom byl čert, abychom si nakonec přes držku vzájemně nedali! Oni se jistě najdou znova vyvolení vrtichvosti davů a ty pomohou, aby "válečné" žně opět začaly!
Jenom radím,až budou "střílet",tak je nutné "kličkovat"! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] A tydlety různá TMA musíte nechat vyblábolit, protože jejich je králoství nebeské!

235036

30.12.2010 23:28

Málikí: Američané se musí z Iráku stáhnout ve stanoveném termínu a Sadrova Mahdího armáda je „nyní součástí vlády“

Já se budu hurónsky smát,až bude " demokraticky" v Iráku nastolena tězce protiamerická vláda!

63 88.?.?.?

Ani bych se moc nedivil, jenom až se ozvou všichni příbuzní povražděných a umučených Iráčanů a začnou mluvit a také vyjadřovat legitimní politický tlak na vládu!
Nakonec troubové z USA zjistí, že mají v Iráku to samé, co za "diktátora" Husejna, jenom tentokrát ještě hodně "podlito" islámem a každý "zbožný" Iráčan bude USA tak bezmezně "milovat", takže když se dostane nějakému Američanovi na kobylku,tak mu ze samé "lásky" vypíchne oko rezatým drátem!!!!
Husajn byl diktátor, ale sekulární a nechalo se s ním jednat!
S náboženskými fanatiky nikoliv!!!!
Tak skončí "vyhraná" válka v Iráku, ještě hůře než ve Vietnamu, kde jsou dnes paradoxně Američané s Vietnamci nejlepší kamarádi!
To je zajímavé, jak se ty národy vraždili a dnes je to úplně opačně, totéž je mezi Rusy a Němci! Rusko je s Německem jedna ruka! Jsou to zajímavé úkazy v politice!
Ale v Iráku to mají USA "posrané" skoro na věky! To bude trvat mnoho generací, než dojde k zapomnění a vztahy se znormalizují! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235198

02.01.2011 01:24

Na přelomu roku

Vojta 49 zase kecá, jako Palacký!

63 88.?.?.?

"Komunistická" Čína přišla na optimální organizaci ekonomiky - to znamená, kolik a co má být ve státě v režimu "kapitálu" a podléhat blahodárnému působení tržních sil, a co má zůstat pod přísnou regulací a kontrolou státu! Pod státní kontrolou musí zůstat všechny prostředky a zdroje, které jsou svým celospolečenským významem nenahraditelné a nemohou tudíž podléhat tržnímu riziku a tržním cenám! Jsou to základní zdroje,jako je voda,výroba základních potravin,energie,páteřní doprava,retailové bankovnictví a další základní služby, které si i na "západě" ponechal stát, nebo obec, jako je justice, policie,armáda,školství,zdravotnictví, hasiče apod.
V číslech se jedná o cca 80% ekonomiky privátní a cca 20% ekonomiky státní a je možné "jemně" diskutovat, co má ještě "operovat" stát a co má být privátní!
Čína je na velmi dobré cestě, zavádí všeobecné sociální a zdravotní pojištění, někde tak podle "britského", či "evropského" vzoru! USA nemají dodnes podobné služby pro své občany zavedeny!
Jediné riziko, které se nedá tak snadno eliminovat, je pro Čínu bezbřehý konzum, který Číňané požadují, ale který musí moudrá "komunistická" centrální vláda zastavit!!!!
Příkladně v Číně připadají dnes na cca 100 obyvatel 2 automobily - je doloženo, že při 5 autech bude kolaps a při 10 autech na 100 obyvatel nastane "katastrofa"!!! Čísla jsou neúprosná - Čína má cca miliardu a 300 milionů obyvatel,10% je 130 milionů, což je počet aut, která nemohou v Číně jezdit!
Začne omezování nákupu aut, v Pekingu už začalo! Individuální automobilová doprava pro všechny, není v Číně možná, a proto musí vláda regulací trhu zamezit anarchii v dopravě!
Je nutné také zamezit kecům Vojty 49, který "zamrzl" v ideologickém blábolení a názorech před 21 lety!
Mafiánský kapitalismus a bankovní gangsterismus v USA, který způsobil celosvětovou krizi,není pro Čínu opravdu hodný následování!!! Ideologie bezbřehého konzumu a "hospodaření" na dluh, končí naprostým fiaskem a to jsme zde na "západě" ještě úplně na držku neupadli, to nás teprve v plné míře čeká!!!!
Takže hloupoučký Vojto 49 , jdi si své "modré" "Klausovy" rozumy vykecávat někam jinam, protože právě čínská realita tě denně usvědčuje ze lží!!!!
On také Vojta49 provokuje, protože ví zcela jistě , že lže, takže se ptám, proč to dělá - z blbosti, anebo ho někdo platí!!! Možná, že oboje! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

235313

02.01.2011 02:34

Íránské zápisky

Nejde o vyváženost, ale o skutečné doložitelné informace!

63 88.?.?.?

Především, společnost v Iránu je velmi odlišná ve městech a na venkově!Pro venkov,který je hodně nábožensky sešněrován, kde je cizinec "bílou vránou", platí popisované skutečnosti, ale ve městech pronikl především do řad mládeže již tvrdý "západní" styl života i s alkoholem a jinými "neřestmi"! Náboženská tolerance,pohostinnost a "dobrota" Iránců je známá, oni se tak chovají i k sobě, takže cizinec není vyjímkou.
Iránská společnost je vůbec zajímavá i ze sociálních hledisek,soudržností velkých rodin, i mezi hodně vzdálenými příbuznými, ale idealizovat nelze - je prostě od nás odlišná,postavením žen, i třeba tvrdým postihem homosexuálů, kdy je možné tuto sexuální úchylku ve společnosti jistě tolerovat, ale nepropagovat, jako u nás, kde je být "buznou" velká móda a v některých institucích, které homouši ovládají, i zaručený postup!
Abych se vrátil k tématu,v Iránu není také úplně ideální společnost, to ani nejde, ale co jsem měl možnost o Iránu hovořit s lidmi, co zde delší dobu pobývali, je to země pro žití velmi příjemná, kde panuje "lidský" "klid" a "harmonie",vysoká úcta ke vzdělání, a kde ani náboženství není "vlezlé" a fanatické! Oni také Iránci nejsou arabové, kde je možné obtížné a nebezpečné fanatiky běžně potkat!
Pokud nebude Irán zatažen do nějaké války, má před sebou dobrou budoucnost a bude se vyvíjet k větší toleranci ve společnosti a nakonec i "náboženská" vláda se změní na "civilní", protože především mládež se již nechce podřizovat zkosnatělým islámským vůdcům, pro které není stejně jako jinde ve světě na prvním místě "blaho" lidu, ale udržení moci a osobních privilégií!!!
Kdo v Iránu byl i jako turista,je velice mile překvapen, tím co tam viděl a zažil a potom konstatuje lživou a odpornou progandu západních médií, které jsou v rukách jenom těch jedněch zloduchů,kteří kvůli bezedným kapsám, neustále manipulují veřejným míněním! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235318

02.01.2011 03:32

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

Čistá demokracie je utopie a osvícený monarcha , také!

63 88.?.?.?

I ve starém Řecku, kde demokracie vznikla, byla pouze pro svobodné občany,ale otroci žádnou demokracii nepožívali, takže už zde, je zásadní systémové matení lidu obecného!
Osvícený a spravedlivý monarcha a feudál byl také bílá vrána, spíše se u absolutních panovníků vyskytovaly poruchy osobnosti, ve formě krutosti a malé moudrosti při panování, kdy byly vyvolávány válečné konflikty i pro nějaké maličkosti a všechno vždy odskákal lid "obecný"!
Takže by měla být vhodnou formou demokratického vládnutí, zastupitelská demokracie, kdy vládne sbor "demokraticky" volených zástupců a jak taková "demokracie" vypadá v praxi a jakou má možnost prosazovat svojí vůli běžný občan , vidíme názorně u nás a v umocněné karikutůře příkladně v USA, kde je možné mít za prachy vše, i ten nejvyšší mocenský post!
Prezidentský stolec je "koupen" a kdo platil, má v příslušném volebním období nárok na "plný" politický servis a když by někdo přestal poslouchat, dostane "olověnou" medicínu, jako JFK a ta už je na furt!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Dobří a moudří panovníci a politici, kteří dbají o blaho podanných a voličů se vyskytují už snad jenom v bájích,pověstech a pohádkách, které mají právě tu vlastnost neskutečnosti! Proto také vznikaly,aby si lidé tolik nepřipouštěli, že je s nimi v reálu prováděna hluboká řitní orba! Dnes nemusíme mít pohádky, báje a pověsti,vystačíme si s televizí a tam to všechno je!
Co není v televizi neexistuje, proto zde máme úplně nový systém vládnutí,které se vtipně nazývá, mediokracie a ještě různě jinak, ale podstata je tatáž! Hlavně se musí příslušné politické téma, které se v televizi vyskytne, řádně a dlouze rozžvanit, aby příslušný divák a posluchač byl úplně zblbý a náhodou se nezeptal, kam zmizely obecní peníze a jak je to se státním rozpočtem, který je neveřejný, takže my zde v Česku musíme věřit, co nám zločinci z řad politiků předestřou, za nové politické pohádky,báje a pověsti a tuto "veřejnoprávní" obelhávácí a zamlčovací službu si musíme zaplatit!!! Sám Orwel by zaplakal stěstím, jak se dílo daří a skutečnost už v mnoha směrech překonala jeho skvělý román 1984!

235320

02.01.2011 22:37

Íránské zápisky

To víš Pergill, že si nemůžeš pomoci,

63 88.?.?.?

ale je to prostě jednoduchý fakt, že nám oficiální média o Iránu sprostě lžou! Irán není společnost, kterou bychom my, jako Češi, mohli soudit. Irán má "náboženské" vedení státu a jinou morálku a jiné předpisy a normy! Je velkou otázkou, která společnost je lepší a spravedlivější? Neodvážím se soudit, protože žádná kritéria nejsou! "Demokracie" USA se naprosto zdiskreditovala vyvoláním nesmyslných válek na základě lží, vražděním a mučením v regionu Iránu, takže celé slovutné USA musí v této věci zásadně držet hubu a krok! USA nemají žádné právo Irán kritizovat, protože jejich zločinné chování je neomluvitelné!
Mohou na Irán plivat a osočovat ho lživými nařčeními, ale ať si především zametou před vlastním prahem, přestanou jednostranně podporovat Izrael v krádežích území, ve vraždění a mučení - a nakonec Izrael má jaderné zbraně a žádné mezinárodní kontrole podléhat nemusí a Irán vyrábí pouze palivo - nikdo nijak nedokázal, že vyrábí jaderné zbraně, takže USA a Izrael sklapnou držky a půjdou otravovat někam o dům dále!
Tomu se také říká spravedlnost! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235411

03.01.2011 22:19

Íránské zápisky

RE: Ta srovnání jsou problematická:

63 88.?.?.?

Pergill zase kecáš! Kdo tě platí! Irán je špatný , ale USA jsou nejlepší!

V USA řeší sociální problémy jednoduše tím, že už více než dva miliony chudých lidí zavřeli od počátku 80. let do vězení. Naprostá většina tamějších vězňů jsou mladí, málo kvalifikovaní lidé černé pleti. Tímto způsobem si v USA vydatně snížili míru nezaměstnanosti oproti Evropě.

Existují dokonce grafy, které dokládají, že např. výdaje na sociální bydlení klesaly v jednotlivých státech Unie stejným tempem, jakým rostly výdaje na stavbu a provoz vězení. Vězení se stává sociálním bydlením těch nejnižších vrstev. Přitom až třetina vězení je ve Spojených státech už zprivatizována, takže z kriminalizace chudoby bohatnou majitelé věznic. Čím více lidí končí za mřížemi, tím více peněz pro provozovatele vězení ze státních dotací plyne. Takto dnes funguje země svobody a garant demokracie.

235489

06.01.2011 02:29

Zlehčování zboží

Velká chyba jako mnoho jiných, byla udělána zrušením norem na spotřební zboží a potraviny!

63 88.?.?.?

Nebudu hájit trh za socialismu, to je zbytečné, ale jedno pozitivum měl - státní normy na zboží, které byly i proti západu velice přísné!Je otázkou, jak byly dodržovány, ale v případě, že by se někomu něco stalo, třeba od elektrospotřebiče, konkrétní odpovědná osoba byla postižena, takže si nikdo nedovolil pustit na trh něco nebezpečného! ČSN byla modla a celá soustava norem chránila dobře před šlendriánem nebezpečných výrobků!
Nevím,proč se po roce 1989 stát vzdal kontrolních mechanismů v obchodě a dnes je možné koupit na trhu neuvěřitelné šunty,opravdu životu nebezpečné výrobky a stát to nezajímá!
A to už dnes i Vietnamci se činí,ale velmi špatné výrobky a potraviny najdete i v řetězcích a supermarketech, třeba Lídl prodává sice levné, ale zdraví nebezpečné potraviny!
Už výroba pro řetězce v Česku je méně kvalitní a ošizená!
Koupíte ten samý výrobek ve stejném balení v Německu v Kauflandu a on je kvalitativně jiný, než ten prodávaný v Kaufkandu u nás!
Mafiánský kapitalismus v praxi!Prostě ty blbé Čechy, kteří si nechrání svůj trh, můžeme vzít na hůl! A není rozdíl v ceně - cena je v absolutní hodnotě stejná , lišící se v nějakých halířích, ale kvalita jiná!
Dnes jsou sice normy EU,které jsou závazné i pro ČR, ale nejsou zdaleka tak tvrdé,jako normy ČSN, které platily před rokem 1989!
Nevím, že by se dostal na trh třeba dětský kočárek, který je pro dítě nebezpečný, jako se stane dnes,kdy je kočárek "krásný" a patřičně drahý, ale jeho technické parametry jsou mimo normu!
Nějak dost dobře nechápu filosofii výrobce a prodejce, že je schopen vadný výrobek bez kontroly pustit na trh! Někdy ani nejde o zisk, ale prostě ve výrobě jsou zaměstnána nepřemýšlivá hovada, kterým je jedno, co za zmetky vyrobí a co se bez kontroly dostane na trh!
Nějak se mně zdá, že poslední dobou je nějak celý svět bez kontroly a "vyrábí" jeden zmetek za druhým, třeba je to i někoho záměr! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235624

06.01.2011 03:03

Skutečný zločin Michaila Chodorkovského

Nejsem tolik seznámen s případem Chodorkovského,

63 88.?.?.?

ale co vím přesně, že patří ke skupině cca 50 "oligarchů", kteří se v Rusku prokazatelnými zlodějnami a daňovými úniky dostali k obrovskému majetku, protože poctivou cestou nebylo možné tak obrovský majetek získat!
Jenom je s podivem, že "sedí" jenom Chodorkovský , že takových zlodějů není v Rusku postiženo kriminálem více! Zde je možné spatřit tu údajnou "diskriminaci", že je v kriminále jenom zloděj Chodorkovský a ostatní zloději, co "nezlobili" mocné ve vládě,si mohou nakradený majetek užívat!
Takže teď obrzloděj Chodorkovský a jeho vyvolení kamarádi na západě vřeští a piští, že sedí v kriminále jenom jeden zloděj Chodorkovský a ostatní zloději, kteří kradli jako on, jsou na svobodě!!!! To je hodně úsměvné, ale i poučné!
Jaká krásná alegorie i pro náš Kocourkov, kde za všechny zločiny komunistů, co tady napáchali za 40 let, seděla v kriminále cca rok a půl, jedna stará, slepá bába a ostatní zločinci z STB a další zločinci, různí vedoucí tajemníci z KSČ jsou beztrestní, píšou paměti a už je nikdo nedohoní!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [bliji] [bliji]

235626

12.01.2011 16:52

Zakrývání krize: Jak to americká vláda provádí

Dneska už je "majitelem" Ameriky Čína a čínští "komunisté" již brzo dají USA do "latě"!

63 88.?.?.?

To je přeci jasné, už jsem o tom zde psal několikrát, jde o zkreslování statistických dat, nebo ještě lépe, jejich pouze jedna část je uváděna jako relevantní! Článek to přesně specifikuje.
Jev , který je zde popsán, nazývá profesor Keller, prekarizovanou prací, to znamená,že pracovník je najímán pouze na určitý počet hodin a dnů, přitom ale za něj není placeno sociální pojištění a při masovém výskytu takového druhu práce se sociální stát dostává do neřešitelné situace.
Podobně se již delší dobu děje v EU - Francie, Německo.
Mafiánský kapitalismus je již zřejmně úplně nakonci a tak trochu mě to připadá,jako když "prase" kapitalismu běhá po dvoře před porážkou a čeká odkud dostane poslední ránu! Myslím, ale že poslední rána přijde právě z USA!Knokaut 14 bilionů nesplatitelného státního dluhu budu velice tvrdý a po té ráně se borec jen tak na nohy nepostaví!
Především je na pořadu dne hyperinflace, která znehodnotí vklady a potom se mohou dít věci, jejichž rozsah nemohu předvídat!
Sociální a politické kravály lze zaručit,ale musí dojít ke změně celého systému, musí být od koryt odstaveny tasemnice a pijavice, z bank a burzy, a celá ekonomika musí projít "restartem", který bude pro mnohé velmi nepříjemný!
Ekonomických cest k nápravě je mnoho,jenom se musí najít potřebný Robin Hood, který vyvolá potřebný impuls k nápravě!
Své si také jistě řeknou největší věřitelé USA, které také nemohou přijít zkrátka!
Prostě to má Amerika do budoucna dost blbé a čím později začne
s reformami, tím hůře a bolestněji dopadnou! Zatím je pouze 14 bilionů, ale nikdo neví, jak exponenciální bude křivka dalšího zvyšování dluhů, i když už se začíná šetřit, třeba Pentagon vyhlásil, že propustí 48 000 vojáků a ušetří tak 1 bilion USD!
Každá kapka úspor dobrá, ale není možná pouze kosmetická změna ekonomického systému USA, musí se jít na dřeň a docela dobrá cesta je i čínský model, ale nevím zda je pro již velmi rozvinutou ekonomiku USA , ten nejvhodnější způsob "očisty"!
USA má, jak je vidět, vysoké školy plné různých nositelů nobelových cen z oblasti ekonomiky a všechno je na hovno,
nikdo se neodváží zvolat "král je nahý", vyhnat "penězoměnce z chrámu" a nastolit pořádek, kde začnou platit skutečná ekonomická pravidla a přestane vládnout zlodějna a korupce ve všech směrech!
Nejsem vědma, ale už to cítím jako prase drbání, také u nás je takový rok 1989, kdy se jenom čeká, kdy to konečně na všechna zlodějská prasata praskne a dojde k nějaké politické a sociální katarzi!
Jenom malou poznámku, nevím, že by posledních 15 let nějaký hasič u nás tak špatně hasil, aby v dnešním roce přišel o cca 35% platu! Pokud někdo nasekal dluhy, tak ať si je laskavě zaplatí!
Máme i na Hradě politicky neomalené, drzé a chrochtající prase, které má na zadlužení podíl a ...

Automaticky kráceno

235911

12.01.2011 16:55

Zakrývání krize: Jak to americká vláda provádí

RE: Dneska už je

63 88.?.?.?

Máme i na Hradě politicky neomalené, drzé a chrochtající prase, které má na zadlužení podíl a dnes se nám chechtá do ksichtu, jak budeme jako oslíci platit, jeho "kupónové" a jiné zlodějny!
ODS je "matka" všech dluhů, ostatní, jako ČSSD, jenom přicmrndávali, ale někteří vydatně, jako "čistý" 100 milionový Standa!! Poslední roky jsme se však ocitli v Langrově a Drobilově "čistírně", kde se teprve mafiánský turbokapitalismus
ukázal ve své plné kráse! Nahrávky, které pořídil Michálek, jsou dokonalou ukázkou technologií, jak ze "státního" metodicky krást! Kdo je nečetl, nezná základní normy Českozlodějska!
Také u nás se musí pořádně "bílit" a nikoliv jenom okrajově, jako předvádějí "veverky"! Kalousek , Langr, Drobil, Barták a teď bych mohl pokračovat plejádou jmen,z mnoha stran,celé politické panoptikum zlodějů a korupčníků! Jak se zpívá v té písní od skupiny Hop trop - " ... kde koho živí kšeft a švindl..."! Tak hrr na ně, už brzo!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

235912

12.01.2011 18:09

Ropu se ukrýt nepodařilo

RE: Jak snadno usvědčí kupecké počty autorku z alarmismu

63 88.?.?.?

Vážený Jen tak!
Vojta 49 je provokatér a nasírač, takže se na ty jeho bláboly vykašli!
Oceán je obrovský ekosystém o jehož funkcích toho ještě hodně nevíme. Je zcela zřejmé, že masivní únik cizorodé látky jako je surová ropa , mu příliš neprospívá! Spíše řeknu přesně, že vůbec nevíme, jak moc jsme ho poškodili. Možná málo, potom dáme na modlení, že se zase tolik nestalo, ale je zde nebezpečí, že prostor úniku je drasticky poškozen na mnoho desítek až stovek let a míru poškození nejsme schopni teď hned kvantifikovat!!!
Jenom tupoň a blábolista Vojta49 je schopen napsat slátaninu, kde míru poškození zlehčuje a napadá autorku, že plocha poškození je jiná, než dokládá vypočtem a nazývá ji alarmistkou!
Proč a také o co, se hádat s volem? Je to škoda času. Vojta 49 zde zřejmně škodí z nějakého úmyslu,než že by jenom otravoval z blbosti!Kolik tě Vojta49 platí za otravování na Zvědavci?
Je zde na Zvědavci několik podobných, asi mají rozepsané "nasírací" služby a tito smrdutci budou na každém článku hledat cokoliv, aby mohli zašťourat a odradit případné další čtenáře, protože jim Zvědavec zřejmě vadí!

235916

13.01.2011 21:52

Podvod zvaný úroky

Současný stav bankovnictví ve světě je korporátním zločinem a nakonec důsledky známe a ještě pocítíme!

63 88.?.?.?

Příklad s pekárnou je dětsky naivní a reálně takto finanční trh už dávno nefunguje - možná tak někdy pracoval v 18. století!!
Podstata je úplně jinde! Každá banka pracuje s "pákou", která u bank v EU dosahuje až 90% jejího bankovního obratu - čti státem posvěcených zlodějen - v reálu to znamená - a to je základem celé té neskutečné zlodějny!!!, že půjčuje peníze, které vůbec nemá!, a to až 90% svých aktiv!!!! Banka když vzniká musí mít nějaký kapitál a ten je pouze cca 10% jejího "majetku"!!!
NEJVĚTŠÍ ZLOČIN SOUČASNÉHO BANKOVNÍHO SYSTÉMU JE FAKT, ŽE BANKA PŮJČUJE PENÍZE,KTERÉ VŮBEC NEMÁ, KTERÉ JSOU POUZE FIKTIVNÍ A Z NICH ÚČTUJE ÚROK,KTERÝ DÁLE REALIZUJE V PŮJČKÁCH!!!!
Další zločiny následují v obchodě s deriváty, kterých je dnes na světě více, než je součet všech HDP na světě - opět se hraje s penězi, které reálně neexistují!
Po roce 1999 kdy byla prolomena bankovní regulace v USA a kdy se dostalo retailové bankovnictví na burzu / to znamená, že banky začaly rizikově investovat skutečné fyzicky uložené peníze drobných střadatelů na burze do různých pochybných burzovních produktů, které je zde složité popisovat a velká část těchto skutečných peněz skončilo v hypotéčních operacích, které skončily katastrofou a potom přišla "pomoc" cca 700 miliard USD od státu,od daňových poplatníků !!
Současné světové bankovní "letadlo" už dnes produkuje jenom "konzolidovanou" ztrátu, protože je na světě obrovský přebytek kapitálu, který není kam investovat!
Stroj na fiktivní peníze se zadrhl! Celý světový bankovní systém se vlastně velice podobá "letadlu" smrdutého, zlodějského "vyvoleného" Madoffa, který svoje klienty, včetně židovské náboženské obce v NY, okradl o cca 60 miliard USD a za to dostal u soudu 150 let kriminálu!! V Rusku také sedí v kriminále podobný lupínek Chodorkovský, který také zcela prokazatelně ukradl miliardy, ale tam je to ruské specifikum, že sedí sám, ačkoliv podobných obrzlodějů - oligarchů je tam cca 50, ale ti se "zařadili" a stát je nechal loupit dál! Stejně v kriminále by měli skončit i ostatní "bankéři" v USA, kteří "prodrbali" cca 700 miliard USD, ale to by byla taková rána, že by se mohl položit celý bankovní systém USA a proto musel stát zasáhnout a tyto zlodějny zaplatit!
Doporučil bych Etheralovi a drfie, aby se začali zaobírat úplně jinými věcmi, protože o bankovnictví ví zřejmně kulové a zbytečně zde pindají a zabírají prostor, pokud nejde o nějaký další klon provokatérů z lehožumpy!

235988

14.01.2011 14:39

Podvod zvaný úroky

Česká ekonomická skutečnost - mimo jakouliv diskuzi!

63 88.?.?.?

Dluhy státu a občanů již představují více než 2,5 bilionu korun. Nezaměstnaných je oficiálně více než půl milionu, reálně kolem 700 tisíc. To vše jsou nejhorší skutečnosti v celé historii českého národa. Podle statistik průkazně za posledních sto let.

Nevím, o čem zde ještě chcete diskutovat! Zastánci mafiánského kapitalismu by se nad sebou měli zamyslet! Někteří lžou neúmyslně, pod vlivem propagandy a ty ostatní skončí v "pekle"!

236040

16.01.2011 22:17

Česká média nejsou tak úplně ztracena

Za médii opět stojí peníze a vlivové skupiny

63 88.?.?.?

Pokusím se trochu rozplést současný stav mediální scény v ČR, ale ani v jiných "demokraciích" nemají na růžích ustláno a jejich problém je také závislost! Už ani BBC, které se zdálo být nezávislé, má škraloupy z války proti Iránu a Afganistánu!
V ČR jsou tištěná média naprosto a zcela v područí reklamy!
Bez reklamy by prostě nepřežila - tržby z prodejů jsou velmi mizerné a stále klesají, takže pokud nebudou skákat, jak chtějí inzerenti a jejich majitelé, prostě fyzicky zaniknou! Jsou zde již tištěné "noviny", které jsou založeny úplně na inzerci a tudíž úplně závislé a jsou rozdávány zdarma / v Praze Metro a E15 a různé další/ a tyto tituly ještě zhoršují stav na trhu! Nakonec budou tištěná média úplně závislá na inzerci a na inzerentech a přestanou se prodávat! Na vině je též internet, kde jsou mutace tištěných médií a ty masově odčerpávají původní běžné zákazníky! Prostě noviny si dnes skoro nikdo nekupuje a údaje o prodaných počtech budou napsány hodně ostrou tužkou!!!
Potom jsou elektronická média - rozhlas a televize, které se dělí na soukromá a veřejnoprávní.
Soukromá jsou strašná, především rádia, děs a hrůza, co se týče úrovně, trochu vyčnívá Country rádio, ale jinak malér, jednoznačně, soukromá rádia se podbízejí, čím blbější, tím vyšší sledovanost a lépe prodaná reklama!
Soukromé televize jsou to samé, pokud není programem nějaké úzce zaměřené odborné téma, nebo třeba náboženství!
Ve vyplachování mozku diváků vede bezkonkurečně TV Nova!!! Také má toho správného majitele vyvoleného Laudra, který s další zlodějskou vyvolenou sviní, Železným, "oprášili" tento stát o 10,4 miliardy korun a vše je v pořádku - zlodějna za bílého dne a ani se nečervenali!
Veřejnoprávní média, ať již rozhlas , nebo televize - zde se pohybujeme v objektivitě a nezávislosti jako na houpačce!
Někdy se stane, že se sám divím, co poslouchám nebo vidím a žasnu jaká témata a informace se podařilo tvůrcům do rádia , či televize dostat! Viz zmíněný tří hodinový panelový pořad na ČT 24, který se vysílal 11.1.2011!
Jinak je program těchto médií také ubohý, poplatný propagandě vlády a vlivovým skupinám, především "zprávy" jsou hnus a duševní bída - jsou tvořeny spíše jako těžký bulvár, než jako VP média!!! Jsou vyjímky, v rádiích stanice Vltava, Wave, D-dur a především po internetu šířené vynikající rádio Leonardo! Doporučuji všem, především v zahraničí na www.rozhlas.cz a tam ho naleznete!
ČT je na tom stejně! Velká část programu je určena pro mozkové invalidy, opět čím blbější, tím lepší a blbečkové za obrazovkami si chrochtají blahem!!! Veřejnoprávní televize by měla mít jiné cíle, povznášet úroveň občanů, ale to bych chtěl asi mnoho!
Nejlepší na tom je, že si musíte tyhle mozkové průjmy povinně platit, takže vy zaplatíte koncesionářs...

Automaticky kráceno

236223

16.01.2011 22:24

Česká média nejsou tak úplně ztracena

Za médii opět stojí peníze a vlivové skupiny

63 88.?.?.?

Pokračování
Nejlepší na tom je, že si musíte tyhle mozkové průjmy povinně platit, takže vy zaplatíte koncesionářské poplatky, aby vám VP instituce denně mohla řádně pohnojit mozek!
Opět jsou zde vyjímky z pravidla, některé pořady na ČT 2 a ČT 24 jsou koukatelné a možná bych byl trochu tolerantní ke sportu, i když jde také o "chleba a hry"!
Objektivní shrnutí - jsme všemi médii vystaveni 24 hodin denně neskutečné masáži, která stále sílí a je stále rafinovanější!!!
Moc dobře pro své duševní zdraví dělá ten člověk, který se na televizi nedívá vůbec, anebo jenom velmi sporadicky a pouze pečlivě selektivně - nenechá si zasrat mozek a já,jak vidím reklamu, okamžitě vypínám zvuk a odvracím i oči, abych nemohl být "napaden" - u TV NOVA je používána i podprahová mikroreklama!!! - jste ovlivňováni, aniž o tom víte a to i na internetu!
NENECHTE SE "OSÍRAT" MÉDII! JSTE PRO NĚ JENOM PŘEDMĚT ZLOVOLNÉHO ZÁJMU, TAKÉ SE NOVÁ "EPOCHA", NE NADARMO, NAZÝVÁ MEDIOKRACIE!
CO JE V TELEVIZI, TO JE "PRAVDA"!!! CO V TELEVIZI NENÍ, "NEEXISTUJE"! AŽ TAM JSME SE DNES DOPRACOVALI!!!
KDO MÁ V RUCE MÉDIA A MŮŽE JE "ZAPLATIT",ROZUMĚJ ZKORUMPOVAT, MÁ NEOMEZENOU MOC, ANIŽ JE "DEMOKRACIÍ" POSTIŽITELNÝ!
MOC KRÁSNÝ PŘÍKLAD JSOU "DEMOKRATICKÉ" VOLBY, KTERÉ SE NECHAJÍ POMOCÍ TELEVIZE NAPROSTO ZMASAKROVAT A POTOM TÉ SKUTEČNÉ DEMOKRACIE TAM ANI ŠPETKA NEZBYDE! ŽÁDNÁ SKUTEČNÁ DEMOKRACIE NENÍ, JSOU POUZE STÁLE LÉPE MEDIÁLNĚ OBLBOVANÉ MASY "VOLIČŮ", KTEŘÍ "VOLÍ" TAK, JAK JE S NIMI MANIPULOVÁNO!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

236225

20.01.2011 14:31

Totální selhání volného trhu

To není náhoda,všimněte si jak jsou Etheral, drfie a ostatní najednou aktivní!

63 88.?.?.?

Nepodařilo se Zvědavce zlikvidovat soudní cestou, tak jsou nasazani "usměrňovači" diskuze, aby celý směr diskuze řádně "rozžvanili" a zrelativizovali! Už to nedělají hloupě, nějakým bezduchým napadáním,oni si počkají a vetřou se oknem,když byli dveřmi vyhozeni.Také to mají v návodu působení, když je nepříznivá situace,tak zalezou,ale hned,jak budou moci, opět začnou škodit frontálně! Úskok,křivost a podlost jsou jejich primární vlastnosti, oni ani jiní být neumí! [oči v sloup]

236484

21.01.2011 12:14

Smrt „sociální Evropy“

Krajně podezdřelý Etherale,

63 88.?.?.?

politici v rozvinutých "demokraciích" jsou právě těmi bankéři instalováni do funkcí a potom jako loutky musí dělat, co se jim nařídí,včetně zadlužování, jinak mohou být pod různými záminkami "odejiti"! Většinou se do vrcholové politiky nedostane člověk, na kterého "centrum" něco zásadního neví,a je tudíž ovladatelný a vydíratelný! On by ani v džungli politických stran neuspěl!
Krásně to popsal v nahrávce pana Michálka,zločinec a bývalý ministr Drobil! Bez ingerence "bankéřů", se dnes v politice neuprdne ani pes, protože jí přímo ovládají!
Takže si napsal Etherale opět jasný "zamlžovací" blábol a od listopadu je jich zde opravdu hodně! To nebude náhoda! Ty jsi na Zvědavce nasazen, takže , děláš to za prachy, nebo z předsvědčení?
Obojí vyjde na stejno, ale je to dobře pro pořádek vědět! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Teď malinko k článku.
Lotyšsko se pustilo plnou parou do "tržního" hospodářství tím jediným možným směrem, který všichni známe a který byl ještě "okořeněn" vysokými půjčkami především švédských bank.
V okamžiku , kdy došlo ke krizi, křehká ekonomika Lotyšska s vysokou nezaměstnaností a těžkým deficitem zahraničního obchodu musela podlehnout a v podstatě vyhlásila bankrot! Lotyšsko, jako člen EU, bylo z politických důvodů zachráněno i na úkor dalších nových členů EU, včetně ČR!
V DOBĚ KDYŽ BYL JIŽ STANOVEN PROPAD NAŠEHO ROČNÍHO STÁTNÍHO ROZPOČTU NA CCA 180 MILIARD KORUN, JSME ZA MINISTRA JANOTY BYLY DONUCENY ORGÁNY EU, PŮJČIT LOTYŠŠSKU 5 MILIARD KORUN !!!!
Nejsem ekonom, ale navyšovat státní dluh jedné země EU půjčováním peněz do jiné zkrachovalé země EU se mně zdá trochu podivné, až blbé! Ale, jak říkám , nejsem ekonom, ale mohu si o hospodářské politice EU něco , velice neblahého myslet!!!!!
Euro je na pokraji propasti, o tom si již cvrdlikají vrabci na střeše a celý projekt EU je po vnucené Lisabonské smlouvě a dalším centralistickým zrůdnostem, ohrožen a bude se muset vrátit, zpět ke kořenům, kdy šlo o volné a ekonomicky prospěšné sdružení spolupracujících států EU a nikoliv bankami nadirigovaný "kortouzně morbidní slepenec" států bez ladu a skladu, kde má každý stát jiné daně a dotace a soutěží pouze v tom, kdo má vyšší zadlužení! Řecko mohlo klidně ze systému EU vypadnout, ale to by prodělaly německé a francouzské banky, takže takhle zaplatí dluhy všichni občané EU, co jsou v euru, ve formě daní, jenom Slovensko se "šprajclo" a po právu tvrdí, že dluhy mají platit ti, kteří je zavinili a nadělali!!!
Nakonec upustím poznámku,za současné situace těžko někdy uvidíme dluh 5 miliard korun, které jsme Lotyšsku v rámci EU nuceně půjčili!!!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

236558

21.01.2011 12:56

Rozdělení Súdánu

Ty se činíš Etherale, to budou mít chlapci z Mossadu z tebe radost!

63 88.?.?.?

Sudán má pohnutou historii a především posledních pár let je zmítán v krvavých bouřích, kdy se mezi sebou vyvražďují i rodiny, aniž by vraždění mělo smysl! To tak někdy chodí, že jsou záměrně vyvolány rozpory, které jsou především v Africe potencovány kmenovými,náboženskými a hospodářskými rozdíly a lidé, kteří by mohli spolu normálně existovat, se na potkání vraždí! Záměr, rozděluj a panuj se vymkl kontrole!
V jižním Sudánu mají být velká naleziště ropy a zde již začíná fungovat jako velmoc Čína, která se v Africe velice angažuje!
Severní část Sudánu nechce jižní část pustit, ale oni již budou posléze řádně "poučeni", že se mocným ve světě neodporuje a kde je ropa, tak tam už vůbec ne! Irák je jasným precedentem!
Proto proběhly volby a Sudán se rozdělí a mocní budou mít, co chtěli, jenom je přitom příliš mrtvol a zničená infrastruktura a propad ekonomiky na mnoho let! Alespoň bude co opravovat a budovat! A ty statisíce mrtvol, to jsou pouze "kolaterální" ztráty a ty se nepočítají, obzláště nějakých "Sudánců" z Afriky!
Takové "opice", Koka-kolu nepijí v požadovaném množství,hambáče nežerou a mají ropu, tak co s nimi! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236560

21.01.2011 15:55

Tunis: Předzvěst velké krize?

Zásadní nový aspekt revoluce v Tunisu!

63 88.?.?.?

Výrok z nového satiricko-publicistického pořadu Ten O'Clock Live britské komerční kulturní televizní stanice Channel Four:

Pořad se zabýval otázkou, proč musejí bankéří dostávat milionové prémie, když způsobili kolaps ekonomiky, že je dost podivné, když Arabové v Tunisku demonstrují, a nekřičí na demonstracích "Pryč s americkým satanem!", ale "Chceme svobodu a demokracii" - jaksi to (poznamenal pořad ironicky) ničí naši stereotypní představu "typického muslima".

Tuniská revoluce může být rozbuškou pro mnoho dalších arabských zemí, kde je podobná situace, velmi mladá generace, která už má plné zuby náboženských mastodontů, kteří místo skutečných čistých náboženských cílů, zneužívají islám k mocenskému ovládání společnosti a na skutečné potřeby lidí kašlou!
Svět se bude dále měnit a politicky brzo přepíšeme i arabské země, které se začnou přirozeně zevnitř emancipovat!
Na situaci v Tunisu je také nesmírně zajímavé, že revoluční kvas v zemi zařídily z velké části nové počítačové technologie,sociální sítě, které umožnily, aby se především mladí lidé spolu domluvili na protirežimních vystoupeních a jelikož byla doba zralá, stačilo několik nebývalých masových demonstrací a půtek s policií, kde bylo i několik mrtvých a režim jediného vládce se odporoučel k zemi jak shnilá hruška!!!
Bude zajímavé sledovat, jaký typ vlády se v Tunisku etabluje
a jak se vymezí k ostatnímu arabskému světu.
Sousední Lýbie už by si také zasloužila jiný "kabát", ten cvok , co je vede, už také přesluhuje a Alžírsko by konečně mohlo dostat vládu, která by nastolila v zemi klid a pořádek! Na pořadu je též Egypt a všechny další podivuhodné arabské státy, kde vládne směs islámu a středověku, povětšinou podporované USA,protože je zde ropa, takže je jedno, zda se tam sekají ruce, nebo kamenuje, hlavně, že petrodolary obíhají na těch správných planetárních drahách a v Bílém domě se ještě nesvítí loučemi!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236566

22.01.2011 21:39

První nejtrapnější schůzka

Život je daleko pestřejší, než si myslíme! A docela jsem se upřímně zasmál!!! Díky za uvedení!!!

63 88.?.?.?

Díky za uvedení, je potřeba někdy odlehčit!

236645

23.01.2011 15:05

Izrael bude pracovat na odpojení Gazy od rozvodné sítě, říká premiér

RE: Takže EU vybuduje elektrárnu,

63 88.?.?.?

Centrální rozvodna el. energie pro Gazu byla vybudována za peníze jedné norské nadace a tato byla jako první při útoku zločinců z Izraele / Lité olovo/ zničena, ačkoliv se v ní žádní Hamásáci neukrývali!
Norská nadace dala celou záležitost k soudu a zatím nebylo rozhodnuto, ale je dost možné , že bude Izrael cvakat!
Myslím, že se nad Izraelem v těchto věcech stahují těžká mračna, protože stav , kdy EU, nebo někdo jiný, pomůže v Gaze vybudovat infrastrukturu a militantní hovada z Izraele ji zničí , je nadále neúnosná!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

236675

25.01.2011 11:04

Co udělat s Izraelem?

Přemítám, že postavení Izraele na "hanbu" by mu mohlo pouze prospět!

63 88.?.?.?

Myslím, že návrh pana Bartoška je správný! Stále se ozývá ze strany zastánců zločinů páchaných Izraelem, že takové zločiny /krádeže pozemků,vraždění, mučení/,jsou přijatelné, protože Izrael se cítí ohrožen a musí se bránit!
Vyloučením z OSN a postavením Izraele na "hanbu", by se Izraeli nic nepřihodilo z hlediska "bezpečnosti",ale jasně by se celému světu ukázalo, že si Izrael stále nemůže vytírat z OSN pozadí
a že také platí nějaké mezinárodní právo a obecné bezpečnostní mezinárodní principy, včetně mezinárodní kontroly jaderných zbraní, kde se také Izrael chová,jako venkovský neomalený "křupan".

236760

26.01.2011 19:48

Anglosasové

Jiná doba a jiné nástroje k ovládání států a celých oblastí jsou ekonomické!

63 88.?.?.?

Není nutné "dobývat" nějaké území, stačí držet rozhodující ekonomické "klíče"! K tomu také slouží dnes tolik rozšířené "zadlužování" všech "západních" zemí! Kdo drží jen těžko splatitelné dluhy bude velet! Zbraně jsou anachronismus! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236853

27.01.2011 01:52

Do hola!

Bez vlasů vypadáte lépe.

63 88.?.?.?

A získaný čas, který musí jinak člověk věnovat údržbě vlasů, také není k zahození.Nakonec holá hlava je velmi praktická a pohodlná, jenom pozor na slunce. Spálená kůže na hlavě není nic příjemného
a dnes při vysokém výskytu rakoviny kůže, je nutné se chránit! [smích] [velký smích] [smích] [velký smích]

236869

28.01.2011 17:40

Izrael vrací úder

Všechno jsou to zatím domněnky a asi mnoho let budou a třeba se nedozvíme nikdy nic!

63 88.?.?.?

Jenom jednu jistotu máme!
Mossad je organizace, která nepodléhá žádné kontrole, ta kontroluje sama sebe!, a pokud nějakého sionistického vrahounského hlavouna v Mossadu popadl vztek a řekl si , a teď já ty Rusy potrestám,oni si dovolili defakto proti naší vyvolené vůli uznat Palestinský stát, tak se přesně přihodilo,co se stalo v Moskvě na letišti!!!!
Teroristická organizace Mossad je nebezpečná celému světu a především samotnému Izraeli, kde terorem zamezí nějakému posunu ke smířlivější politice Izraele vůči Palestincům!
Jenom vzpomeňte premiéra Rabina, který se opravdu poctivě chtěl s Palestinci dohodnout a už byl na nejlepší cestě k dohodě, alespoň aby se přestalo vraždit a zabíjet a byl prostě zastřelen! Nebudu teď spekulovat, zdali byl střelec šílenec, nebo Mossadem naverbován, nebo donucen, anebo obojí! Střílel sionistický "vlastenec"!!!
Stát Izrael platí vrahounskou, teroristickou organizaci Mossad, ale nemá nad ní kontrolu!!!
Mossad má mnoho možností jak ovládat "svět", od dezinformací,nátlakových akcí,počítačových diverzí, až po vraždy,únosy a atentáty všeho druhu!!!
Proto také stále více států na světě s Izraelem nechce nic mít, je to nebezpečné! Mossad má zajímavá kritéria pro svou činnost, kdo nejde s námi, jde proti nám a pro svoje vraždění a teror používá a zneužívá rozsáhlou po celém světě rozlezlou židovskou komunitu! Když je nějaký žid na světě požádán o pomoc Mossadem, netroufne si odporovat, protože v druhém kole si Mossad "půjčí", jako správná světová mafiánská struktura i jeho!!!!
Nechci zde prohlásit, že má Mossad prsty v zavraždění 35 lidí na letišti v Moskvě. Já to nevím! Ale je to možné a hlavně Mossad má takové způsoby jednání, takže bych se ani příliš nedivil!
Jenom by to zapadlo do vzorce chování a jednání Mossadu! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

236996

29.01.2011 05:18

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

Znásilňování a uzurpace přirozeného "lidství" školním systémem je obludná!

63 88.?.?.?

Článek, který pracuje s nadsázkou je výborný a přesně zasahuje
a popisuje duševní destrukci každého vyjímečně citlivého a vnímavého jedince, který projde masomlýnkem našeho "školství"!
"Konzumerní" školství, které sleduje pouze parametry výkonu,ale naprosto rezignovalo na "výchovu",která by měla být tím prvním a základním předpokladem úspěšné výuky, se stalo pedagogickou parodií!
Nějak se nám vytratil Komenský,což je škola hrou ,výuka osobním příkladem a celý Orbis pictus!
A je jasné, jaká bude škola a především ten "duch" školy, tak takový bude "duch" nové generace! Tady si jako společnost podřezáváme větev velmi masivně!!!A příklady táhnou!!!
Nedávno se ptali mladého cikána v 8. třídě základní školy, co bude dělat za povolání až vyjde ze školy a zdali má nějaké tajné přání, co by chtěl dělat."Co bych dělal, až vyjdu ze školy, táta mně koupí kurvu a ta mě bude živit", pohovořil ze života mladík!
Tahle scénka byla jako dokument k vidění asi před dvěma lety v naší veřejnoprávní televizi, která by také měla vzdělávat a vychovávat!
Zrovna jako má policie "pomáhat a chránit" a přitom pomáhá a chrání ty největší zloděje, kteří rozkradli a rozkrádají stát, před zákonem a trestním postihem, stejně tak školství "vyrábí"
duševní "mrzáčky", kteří jsou již řádně školou "zparchantělí",
aby se mohli lépe "uplatnit" v nové mafiánsko - kapitalistické společnosti!Jsou vyjímky, kteří jsou tak silnými osobnostmi a kteří se nenechají školou "pokurvit" a mohou dospět ve vyrovnaného jedince, ale těch je málo!
Škola je dnes nebezpečné zařízení, kde vládne tvrdá šikana, ale už někdy od 5. až 6. třídy a co je alarmující , i mezi dívkami! Rozprávěl jsem s dcerou kamarádky a nestačil se divit!
Pamatuji, že jsme měli na dějepis takového vola,silně uvědomělého učitele Malíka, který hlásal , že kdo špatné smýšlí o Sovětském svazu, nemá právo chodit rovně po této zemi,takže tam to bylo jasné, vzbudil jenom smích a všeobecné opovržení, ale člověk jasně věděl a měl přesnou orientaci už od mládí, že se ve škole učí také neskutečné blbosti!
Dnes je ten systém tak ďábelský, podlý a úskočný, že je velmi těžké, aby si mladí uvědomili, že jsou také lidmi a mají mít určité lidské vlastnosti!
Nechci končit úplně pesimisticky,ale oblast školství je hodně smutný příběh! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

237017

29.01.2011 18:47

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: reakce především na reakce

63 88.?.?.?

Do školy už přichází šest let starý materiál značně deformovaný a celá společnost v tom i po dobu povinné školní docházky nadále zdárně pokračuje. Žák tráví ve škole v průměru pět hodin (vyučovacích) denně a to často natolik utlumen a unaven, že se jen těžko nechá přemlouvat k lepšímu bytí. Snad by pomohla přítomnost rákosky,...

Jak může tohle napsat učitel? Šest let starý materiál!
Také jsem chodil do školy,ale přístup,který je zde popsán, snad mohl napsat nějaký úchyl, který se za učitele jenom vydává!

Chodil jsem do základní školy ještě za dob tuhé totality v Praze na Žižkově a měl jsem štěstí, že jsem v druhé třídě "nafasoval" pana učitele!, který již přesluhoval, ale to byl pan učitel! Vysoký šedý krásný člověk - jmenoval se Březina, hrál krásně na housle a na tabuli to uměl krasopisně napsat přesně tak,jak to bylo předepsáno ve slabikáři!!! A všude v jiných třídách četli nějaké sovětské kraviny a my jsme četli Robinsona Crusoe! U něj v hodině byl naprostý klid,i největší lotři byli zticha a zírali na Březinu, jako na zjevení, který byl v černém saku, bílá košile,motýlek a hlavně nás měl rád!!!!
Jako kluci jsme se prali , kdo ponese panu učiteli domů tašku, protože jsme ho doprovázeli až před dům,tak jsme ho měli rádi!!!
Ještě dnes si pamatuji, když zavřu oči, co říkal!
Kdo chce , aby zapaloval, musí sám hořet!
Použiji slov K.H.Máchy
Na tváři lehký smích,hluboký v srdci žal.
Někdy tři čtyři slova jak uzavřená skříňka chovají celý poklad myšlenek. ... vždyť bych si i kurvu vzal,kdybych věděl,že mne má ráda ...

Dítě je stejné jako auto, auto jezdí na benzín a dítě na lásku a když ji dostane, "ujede" tisíce kilometrů v životě bez nehody!!!!

237059

30.01.2011 23:44

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

Myslím, že Zvědavec je dostatečně "profláknutá" značka, takže je jedno, zda bude mít v záhlaví nekorektní, či nikoliv!

63 88.?.?.?

Důležité je, aby si Zvědavec zachoval velkou míru "šťouravosti", to znamená, aby "odhaloval" a do naha "vysvlékal" všechno,co chce někdo skrýt, ať již pod jakoukoliv záminkou , nebo pro skutečný důvod!

PRAVDA NEJVÍCE BOLÍ A PRO PRAVDU SE LIDÉ NEJVÍCE ZLOBÍ !!!!

Jistě se naskytne řečnická otázka, co je to pravda a pro koho "pravda" a komu má sloužit určitá "pravda"! Je pouze otázkou, když je něco na Zvědavci "zveřejňováno", aby to bylo možné jako relevantní informaci doložit a potom se děj vůle Boží!
Pokud je zde něco uvedeno, a skutečně se děj odehrál, jak je popsáno, potom je všechno v pořádku!
Zvědavec prošel i "ohněm" dvou soudů a uspěl, sice ještě není soudní řízení úplně skončené, ale myslím, že si již nikdo nedovolí vydavatele soudit za uveřejnění překladu materiálu, který není ani autorsky s vydavatelem přímo svázán!Je zde jasný příklon i odpovědných lidí v justici na zaručené právo na volné šíření informací, i když není nějaké menšinové náboženské skupině po vůli, která si stále uzurpuje větší míru ochrany, která je ale v přímém konfliktu zájmů s volným šířením informací obecně!
Zvědavec je dobrý a již dostatečně známý projekt a má prostor, aby dobře prosperoval,takže se nemusí vydavatel obávat, když změní napsanou "značku"! Na to dnes již lidé neslyší, na nějaké názvy, oni chtějí "nezávislé" informace a to by mělo být krédem Zvědavce! Jinak je to ale úplně jedno, co bude na Zvědavci napsáno v záhlaví, důležité je , co bude napsáno uvnitř!!! To lidi zajímá a přitáhne!
A možná by se zde čtenáři hodně divili, kde všude se Zvědavec čte a vzbuzuje zaslouženou pozornost!
Takže přeji Zvědavci hodně uveřejněných "zvědavých" a jinak zajímavých témat a s hlupáky je boj nekonečný příběh!
To už říkal pan Werich, že boj s blbci je nekonečná válka, která se nedá úplně vyhrát,ale nesmí se nikdy vzdát, pouze je možné postupně destruktivní hlupáky eliminovat z veřejného života!

237143

05.02.2011 17:36

Zvědavec a značka „politicky nekorektní“ podruhé

RE: To je od tebe, Tome, velice hezké, že na mě myslíš, to hřeje

63 88.?.?.?

Už aby jsi byl Arkane v hajzlu!!!! Včera bylo pozdě!!!!
To nevím, že by Mossad pořádal školení na Kubě , jak nasírat na Zvědavci, aby ubylo co nejvíce čtenářů!
Ale ty už jsi Arkane taková duševní tasemnice od přirozenosti, tebe není ani potřeba příliš školit,tyhle sionistické pijavice se přiserou všude, když je vyhodíš dveřma, vlezou oknem a budou řvát holokaust,pořád dokola, jako cikáni řvou pořád , "diskriminácie" do roztrhání těla! Ale už je to únavné, pořád od Arkana poslouchat ty samé kydy - když neopravuje "mluvnici", tak alespoň sionisticky blábolí a omlouvá krádeže území Palestincům, vraždění a mučení v Gaze!!! Prostě Arkan je zřejmně též kriminálně postižitelný za schvalování genocidních zločinů, které páchají izraelští fašisté a Arkan je podporuje!!!!Arkane , sám si kriminální živel a podílíš se svou veřejnou podporou na genocidních zločinech fašistické kliky, která momentálně v Izraeli vládne! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

237660

08.02.2011 14:05

Multikulturalismus. Cesta ke světové válce, když budeme dělat chyby

Společnost se jako každý "organismus" vyvíjí!

63 88.?.?.?

Proto je nutné, vycházet ze stavu, který je teď!
Když se podíváte do Británie nebo Francie, jste překvapeni,kolik je zde občanů, kteří pocházejí z původních kolonií.
Je to ale otázka množství! Bylo přijatelné do určitého procenta,nebyl žádný problém, spíše šlo o "rozrůznění" společnosti a nikomu takový stav dlouho nevadil.
Důležité bylo, že se menšina snažila přizpůsobit většině - pilně studovala jazyk a nové technologie a postupně splynula a stala se plnohodnotnými Francouzi, či Brity!
Situace se v posledních letech prudce mění, kdy chce povětšinou "nepřizpůsobivá" menšina, diktovat svoje "práva" většině!!! Jde o náboženství, kulturu a další věci!
Je přirozené, že se většina bude bránit a to je předmětem výroku politiků, i když předtím třeba zastávali opačný názor!
Přistěhovatelství v současné míře již není dále udržitelné
a je nutné najít řešení, jak další nežádoucí imigraci zabránit,
protože ničí celé původně harmonické a bezkonfliktní, i když smíšené komunity! Státy se budou bránit přílivu problematických obyvatel a politika multikulti prostě a jednoduše skončila!!! Ale to musí být pouze přirozený vývoj, násilím se věci nedají řídit a nikomu neprospívá!!!
Uvedu sem velmi zajímavý odkaz, který příliš nesouvisí, anebo souvisí až příliš!!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani-jako-driv/21...

237785

09.02.2011 22:56

Na každé prase se někde vaří voda

Vojto 49, ty tak strašně lžeš, až tomu sám věříš!

63 88.?.?.?

Kupónová privatizace nebyla původně tak úplně špatně vymyšlena, ale nesměli se do ní dostat různí zloději prostřednictvím privatizačních fondů / třeba Kožený a mnoho dalších/,kteří majetek soustředili a potom různými způsoby ukradli, viz třeba fond TREND / Kocába a spol./, který skončil na Kypru a do dnes není majetek mnoha DIKŮ dohledán!!
Připuštění privatizačních fondů do systému kupónové privatizace vedlo k neskutečným zlodějnám!!!
Úplně samostatnou kapitolou je rozkradení bank a posléze Konsolidační agentury!!!
A jenom na úplný konec blbý a tupý VOJTO 49, kdyby zde nebyl nashromážděn majetek v účetní hodnotě někde kolem cca 2 bilionů korun v dnešních cenách , blbými "komunisty", tak nebylo co rozkrádat a "privatizovat", ty prolhaný idiote VOJTO 49!!!!!
Jenom třeba Kožený rozkradl naší námořní flotilu za mnoho milionů dolarů!!!! A to byl ty prolhaný vole VOJTO 49, "komunistický" majetek, tedy majetek, který měl být "rozdělen" pomocí DIKŮ a dividend skutečným majitelům , tedy nám všem!!!
Přestaň už VOJTO 49 odporně lhát, jsi jenom trapný a hloupý!!!!

237849

12.02.2011 02:23

Mubarak padl. Co bude dál?

Egypt a arabský svět je na pochodu a osel zůstane oslem!

63 88.?.?.?

Možná, že někdo inicioval revoluci v Egyptě, ale asi se spletl a neodhadl "revoluční" možnosti mládeže a její schopnost jít za svobodou, nebo alespoň za změnou.
Už nikdy nebude arabský svět stejný a Egypt právě byla rozbuška.
Fašistický režim v Izraeli čekají nepříjemné časy,protože za všechny svoje zločiny, které na Palestincích napáchali, jim bude vystaven účet.
Měl jsem dnes možnost hovořit se skutečným znalcem egyptských poměrů a jeho komentář je jasný. Mládež v Egyptě a v dalších arabských zemí se postupně zbaví jak obojku despotických režimů, tak náboženského obojku islámu! Změny půjdou současně a vypuštěného džina "revoluce" již nikdo nazpět do lahve nezavře!
Ty změny již nastávají především uvnitř armády,kde je sice zatím konzervativní velení, ale to bude také revolucí smeteno!
300 mrtvých,kteří v Egyptě za revoluce padli,to není jeden údajně mrtvý student Šmíd z Národní třídy u nás v roce 1989! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

237924

14.02.2011 00:11

Interview s Kleopatrou

Hezký příběh - lepší než ta politika,která je blbá! Černá kočka a kolik udělá radosti!

63 88.?.?.?

Stejně si myslím, že zvířata mají v našem světě nějaký jiný, daleko hlubší smysl! A prostá radost, i ta kočičí, je ta největší!
Každý brouk v lese má nějaký účel, je předmětem božího plánu.
Dřív mně to bylo jedno, ale dnes se velmi pečlivě vyhnu, abych nějakého nezašlápl, protože nevím, proč je na světě a já nemám žádné právo, abych přispěl k jeho, i bezděkému zničení!

238041

16.02.2011 02:54

Izraelská ekonomika pro začátečníky

Hele Vojta49, strč si ten tvůj báječný tank Merkava do prdele!

63 88.?.?.?

A potom tam můžeš zalézt za ním a už tam zůstat!

238162

16.02.2011 16:04

Teď je to na Íránu

Irán a jeho politika je jinde, než se nám snaží "demokracie" USA namluvit!

63 88.?.?.?

Irán se zásadně liší od ostatních arabských zemí!
Irán má poměrně vysokou životní úroveň, která stále stoupá.
O situaci se "svobodou" v Iránu lze hodně dlouho a živě diskutovat!Jde o "náboženský" stát, který si nedovolím soudit.
Z hlediska Evropana, říkám,ano , v Iránu není svoboda ,ale poměřovaná "evropskýma" očima. A to není objektivní soud.
Já sám si myslím, že by se měla základní lidská práva dodržovat i v Iránu, o tom žádná diskuze ani nebude!
Je otázkou, zda my, jako "západ", máme právo kritizovat Irán, když sami lidská práva nedodržujeme / nechci se zde příliš šířit, ale zde mají Iránci velikou pravdu!/ v mnoha ohledech - výčet by byl hodně dlouhý!
Pokud zloděj křičí, chyťte zloděje, tak jde o farizejský a pokrytecký přístup k problému a potom zvítězí ten, komu patří média a lepší propaganda!!!!
V Iránu je především velký , až dramatický rozdíl mezi městy a venkovem. Oděv, který může dívka nosit v Teheránu a také se k němu náležitě chovat, by mohl být na venkově předmětem nějakého trestu, třeba tolik omílané "kamenování", nebo bičování na veřejnosti! To se musí člověk zaposlouchat do vyprávění člověka, který v Iránu byl dlouhodobě, zemi dobře zná a ten potom může mít dobré předpoklady k diskuzi a také k zásadní kritice poměrů v Iránu! Je to úplně odlišná země, s jiným náboženstvím,jinak uspořádanou ekonomikou a mnoha zásadně odlišnými věcmi, proto naší "kultuře" a politikům nepřísluší hodnotit poměry v Iránu!
Kdo má hodnotit naši zlodějskou, zkorumpovanou společnost, kde je bezpráví zjevným především v justici a policii, kde krade každý, kdo má nějakou vyšší funkci a to zcela bez uzardění! V USA je daňový poplatník okraden o cca 700 miliard USD určených pro záchranu soukromých bank a celý tenhle "bordel" se jmenuje "demokracie", v jejímž jménu se snažíme kaceřovat Irán!!!

Trochu mně to připomíná ten krásný vtip, kdy za minulého režimu přijde cikán Gejza na výbor KSČ a říká, že chce vstoupit do strany. Tajemník, říká, ale Gejzo, to musíš být nějak politicky vzdělán, to nejde jenom tak vstoupit do KSČ, a začne mu ukazovat obrázky Lenina, Stalina,Gottwalda a chce po Gejzovi, aby řekl , koho mu ukazuje! Gejza nikoho nepozná a tajemník říká, tak to je Gejzo špatné, to do strany nebudeš moci vstoupit!
Gejza vytáhne z kapsy svoje obrázky, kde má celou rodinu a ptá se tajemníka, kdo to je. Tajemník také nikoho nepozná a cikán Gejza říká tu proslavenou větu: "Tak to vidíte soudruhu tajemníku, každý zná jenom tu svojí partu!!!!"
Tentýž příměr lze použít na poměry a dnešní události v Iránu!!!!

238186

16.02.2011 16:54

Teď je to na Íránu

Vangaurd se zde opět projevuje jako naprostý ignorant a diletant,

63 88.?.?.?

jenom když něco kváká v duchu velkých "duchů" na IDNES , lépe zvané IDĚS!!!!!!!
Běžný Líbyjec má asi tak 4x větší životní úroveň , než má průměrný Egypťan! Líbye má dobré školství a zdravotnictví, oproti tomu v Egyptě je cca 40% analfabetů!!!!
Takže je dobré poznamenat, že Lýbie ma diktátora, který se o svůj národ stará! V tom je zásadní rozdíl!!! Mubarak nakradl miliardy USD a občané Egypta ryjou držkou v zemi a nemají co žrát!!!!! Občanovi Líbye se oproti jiným arabským zemím vede relativně dobře!
Kaddáfi je sebestředný magor, o tom se nebudeme přít, ale neleze USA do prdele, nepodporuje jejich zločiny a zlodějny po celém světě a proto byl léta nepřítel!!!!!
A hlavně hledí si své země, kterou spravuje docela dobře!
Je pravdou, že už jeho role skončila a že by měl předat vliv a moc do rukou vlády, která by měla ohled na jiné zájmy lidí,nejenom ty , které určí Kaddafí! Moc korumpuje a moc absolutní, korumpuje absolutně!!!!! Ale Kaddáfí je na žebříčku diktátorů tak někde uprostřed!!! Jsou mnohem horší režimy, které lezou USA do prdele a ty jsou v pořádku!!!! Na ně se žádné mezinárodní embargo nevyhlašuje!!!!
Nakonec, když budeme hodnotit a klást si otázky, tak zjistíme, že daleko větší mezinárodní "terorista" a potlačovatel lidských práv,jsou právě USA a Izrael! Kaddáfí jim nesahá ani po kotníky!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

238190

23.02.2011 03:19

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

A potom se divíte, že se nějaký "arabáš" omotá výbušninou a jde ukázat židům,kde nechal tesař díru!!!!

63 88.?.?.?

A židé na oplátku plivou na araby, protože jsou teroristi a tak pořád dokola!!! Kdy už tohle blbnutí na kvadrát skončí!!!
A ti, kdo prodávají zbraně z toho mají srandu ! Je to celé, hodně smutná a už dlouho hraná a blbá opera!
Rabina, který se alespoň dokázal dohodnout s Arafatem, že se zabíjení skončí, zabili prašivý sionisti jako škodnou.
Izraeli vládne svinská, prolhaná,vrahounská, sionistická mafie
a pokud se této hydře nepodaří zakroutit krkem, nikdy v Izraeli a Palestině klid nebude!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

238485

23.02.2011 13:30

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

Balfourova deklarace sionistů v roce 1917 odstartovala celý proces v Palestíně!

63 88.?.?.?

Sionisté tvrdí, že židé jsou něco lepšího, národ vyvolený,takže hlásají rasismus - Izrael je rasistický stát, kde jiní občané než židé, nemají plná občanská práva, z Palestiny udělali koncentrák, asi mají sionisté nějaké reminiscence ještě z doby války, když koncentráky zažili na sobě!
A když všechny i některé další záležitosti, jako jsou krádeže území a nezákonné stavby osad, vraždění a mučení, sečteme a potrhneme, tak teď nejspíše dostanou sionisté účet, třeba i bez hostinského! USA jdou do hajzlu, ty budou mít co nevidět velkou práci sami se sebou - vnitřní nepokoje jsou na spadnutí a Izrael si vyžere polívčičku, kterou si za ty roky navařil!
A nemyslím,že bude nějaká válka, která je v samé podstatě zbytečná a nic už nevyřeší! To je vidět i v arabských zemích!
Řešením bude pacifikace sionistů v Izraeli, a z Izraele se stane normální stát, který nebude okupovat a ohrožovat sousedy a přestane si hrát na koncentrák pro Palestince!
Izrael bude muset přistoupit na dohody, vznikne Palestinský stát, území se rozdělí a začne fungovat normální mezistátní uspořádání a sionisté se svými ambicemi na velký Izrael skončí!

238507

25.02.2011 19:18

Cesta do Argentiny

RE: pro karel4u

63 88.?.?.?

Ano, to je velice správný názor a plně souhlasím s Kutrou!!! Mexiko je veliká země a zdaleka ne všude probíhá drogová válka.
Většinou jde o venkovskou,katolicky věřící, dost chudou populaci, která si váží hodnot a žádné drogy nebere! Jediný problém jsou některé zradikalizované skupiny původních obyvatel,kteří se snaží domoci se svých práv násilím a také je veliký problém mnoha milionové městské chudiny, který se snad postupně začíná řešit, třeba v samotném Mexiko city, kde pověstné vavely, nejsou zrovna vizitkou pro stát v 21. století a základních sociálních standardů, které by stát měl poskytovat!
Myslím si, že pohyb v těchto otázkách bude předmětem také politických debat mezi USA a Mexikem,kdy poměry na hranicích nejsou únosné a ekonomická imigrace bude muset být nějakým vhodným legislativním nástrojem vyřešena!
Počet ilegálů z Mexika v USA narůstá a celá situace je předmětem vysoké kriminality a dalších negativních jevů, včetně výroby a pašování drog do USA!
Řešení by se jistě našla a rychlá, kdyby nebyl v pozadí obrovský profit z prodeje drog a zde se naskýtá otázka, kdo všechno z prodeje drog profituje a zda to také nejsou i některé vládní organizace USA, které by měly prodej drog tvrdě potírat a přitom se na prodeji také podílejí! Už v minulosti tomu tak bylo, v případě CIA, která potřebovala peníze na zbraně do Nikaragui a protože je nedostala od státu, vytvořila si fondy, kam šly peníze z prodeje drog do USA!!!! Takže samotná CIA se stala prodejcem a podporovatelem drogového obchodu a také je veliké podezdření,že se i nadále podílí na drogovém obchodu v ose Afganistán, Kosovo,Evropa, USA!!! Přes 90% heroinu pochází z Afganistánu a bez pomoci některých složek okupantů z USA, by nebyl drogový obchod možný! Také Rusko je drogami z Afganistánu zasaženo a proto z USA spolupracuje na ukončení okupace Afganistánu a nastolení normálních poměrů, kdy se podaří produkce drog eliminovat!

238615

25.02.2011 19:44

Šokující svědectví bývalých příslušníků izraelské armády

RE: A potom se divíte, že se nějaký

63 88.?.?.?

Izrael je bolavé místo světa,ale myslím si, že se zde bude brzo řešit situace, i k vzhledem arabským revolucím, ale nikoliv válečnou a násilnou cestou!
V samotném Izraeli dojde v politice k přeskupení sil a sionisté a zastánci "osadníků" budou poraženi, protože další konfrontace síly by byla pro Izrael nebezpečná a politicky velmi nevýhodná, protože by Izrael ztratil i ten zbytek podpory, který ve světě ještě má, včetně USA!!!
Jediná možnost je vyklizení okupovaných území, které Izrael dodnes ovládá, utvoření Palestinského státu v naprosto pevných a trvalých hranicích, narovnání se Sýrií a dalšími sousedy!
Světové společenství potom poskytne Izraeli skutečné , hmotné záruky, že nebude nikterak napadán a požadováno po něm plnit nějaké další požadavky! Je to jediné řešení - v oblasti se nachází světové zásoby ropy a ty musí zůstat v klidu pro těžbu, jinak může být vyvolána světová energetická krize, která by měla nedozírné následky a žádná ze zainteresovaných stran si podobné riziko nepřipustí! Izrael i okolní státy také budou muset přistoupit na postupný proces demilitarizace, protože další válečné konflikty v oblasti jsou nepřípustné a hlavně úplně zbytečné! Žádná ze stran už nemůže nic rozhodného získat, ani co se týče území, tak ani co se týče zdrojů!
Stejně jsou zde všechny konflikty uměle vyprovokovány a nemají nějaký racionální podtext!!! Mimo prodejců zbraní nikdo žádný profit nemá, pouze ztráty!!!

238617

26.02.2011 01:19

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

Konečně může dojít ke znormálnění vztahů na Blízkém východě

63 88.?.?.?

Vnitřní revoluce, které proběhla, nebo ještě proběhne v arabských státech také čeká Izrael,kde musí odejít od moci sionisté,kteří podporují krádeže území Palestincům,stavbu protiprávních osad,vraždění a mučení,válečné útoky - poslední operace Lité olovo, kdy bylo zabito 1400, zraněno 5 000 Palestinců a škody jsou větší přes 2 miliardy USD.
Izrael je také rasistický stát, kde více jak 20% obyvatel - nežidů, nemá plná občanská práva.
Takže Izrael se bude muset také vnitřně proměnit a potom je možné, aby byl vytvořen zaručený skutečný mír, mezi Izraelem
a všemi sousedy, kde je také podmínka navrátit území zabraná po roce 1967 a plně vyhovět příslušným rezolucím rady bezpečnosti OSN!
Na oplátku musí dostat Izrael plné hmotné mezinárodní záruky, že na něj nebudou kladeny další požadavky a nebude útočeno ze strany arabských sousedů, počítaje v to Palestinu, která se stane státem s pevnými nepřekročitelnými hranicemi!
Možná, že se tyto podmínky dnes zdají jako utopie, ale jiná alternativa není! Jakýkoliv válečný konflikt nepřipadá v úvahu!

238640

27.02.2011 01:38

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

Nebuď vůl,o jakém pogromu mluvíš!

63 88.?.?.?

Izrael se musí stát normální běžnou zemí, která dodržuje mezinárodní normy vůči zahraničí i sousedům a vnitřní politika musí také odpovídat standardům základních lidských práv a svobod, takže cca 20% obyvatel dnes nemá plná občanská práva,protože sionistická elita a rabínské soudy si svévolně vykládají základní lidská práva po svém a nejsou schopni akceptovat skutečnost, že cca 20% občanů Izraele nejsou "židé"!
Připomínám, že základní lidská práva jsou nedělitelná pro jeden politický územně právní celek a není možné na takovém území trpět občany militantně sionistického zaměření! Žádný stát v EU podobné praktiky nemůže trpět - jde o popření charty OSN!

238699

27.02.2011 16:57

Cesta do Argentiny

Vojta49,proč musíš pořád tolik lhát? Že tě to ještě baví, když ti zde bylo tolikrát dokázáno, že jenom nesmyslně kecáš!

63 88.?.?.?

Kdyby neměli arabové na svém území ropu, tak si dodneska na ně nikdo ani nevzpomněl, jezdili by si po poušti nevzdělaní a nedopřávali by práva ženám,ale byli by především v klidu i před kecama nějakého ignoranta Vojta49!!!!
USA napadli Irák na základě lživých obvinění, způsobili smrt a utrpení statisícům Iráčanů a ty si ještě Vojta49 dovolíš něco kváknout!!! Jsi stejný vrah a spolupachatel válečných zločinců z USA a už drž tu svojí černou a prolhanou držku, protože nic jíného nemáš!!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

238734

27.02.2011 17:45

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: Asi by si páni developeři museli dát o něco menší marže,

63 88.?.?.?

Jak jednoduché opatření proti zamezení "černé" práce,které všude na západě od nás funguje zcela dokonale a každý podnikatel si hodně rozmyslí, někoho na černo zaměstnat,neplatit za něj zdravotní a sociální pojištění!
Všude jinde je "černá" práce tvrdě stíhaným trestným činem, kdy se může dostat příslušný takypodnikatel do kriminálu, nebo zaplatí likvidační pokutu!!!! Zaměstnávat někoho na černo je úmyslný trestný čin, který útočí na samou podstatu státu a jeho sociálních struktur
a podle toho musí být přísně trestán!!!!
Jenomže to bychom sáhli u nás developrům na jejich zisky!!!
Když udělá cizinecká policie u nás zátah na velké stavbě , najde vždy několik desítek lidí,kteří makají za otrockou mzdu na černo!!!! Cizinci jsou potrestáni, ale panu podnikateli se nestane vůbec nic, nebo jenom mu řeknou ty,ty,ty!!!!
V Německu už by dostal klepeta a několik let by pobyl v kriminále!!!!!! Potom by si jistě všichni rozmysleli někoho na černo nechat pracovat!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

238741

04.03.2011 20:19

Tvořivou destrukcí za Větší Střední východ?

Hezký článek, ale je zde mnoho ale!

63 88.?.?.?

Především nelze nadirigovat "naštvanost" demonstrujících!
Může být kolik set tisíc lidí spojeno přes sociální sítě, pokud nebudou skutečné hmotné podmínky a příčiny k velkým pouličním
demonstracím, nic se nestane! To za prvé!
A za druhé, je velké riziko, kam se bude po svržení vlády ubírat moc! To takě není tak jednoduché "zorchestrovat"!!!
Článek je pěkný, bohatě "ozdrojovaný", je jasné, že americká sionistická pakáž strká svoje špinavé prsty , kam jen může, protože je zadlužená až po uši a už jenom kouká, jako prase na řezníka,odkud dostane poslední ránu, ale "vyrábět" nějaké přesně řízené převraty je veliká a hlavně předem velmi špatně vypočitatelná záležitost!!!
Souhlasím s článkem, ale dějiny se ubírají svými cestičkami, lze nějak historické a zásadní zvraty ovlivnit, ale je otázkou do jaké míry!!! Nevěřím příliš na přesně vypočítaná spiknutí!
Politika je úžasně rozmanitý, ale jak nám ukazuje posledních 20 let velmi nejistý proces, co se týče prognózování!
Dneska bych na světový vývoj nevsadil ani křivou "pětku"!!!
To je stejná loterie jako počasí!
Je zde mnoho faktorů ve hře a nikdo neví, jak se mocnosti zachovají! Stačí, aby se čínský "spící" valutový obr zbudil
a pošle USA, tak rychle do kytek, že se budou dělat sionáckům
v bankách u nosu z toho "fičáku" bubliny!!!!
Není nutné dráždit hada bosou nohou! To pak můžeme odsrat všichni, i ti kteří byli hodní a nic špatného "nedělali"!!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

238892

14.03.2011 20:05

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

Radioaktivita už uniká mimo obálku a japonská vláda lže!

63 88.?.?.?

12:52 Radiace zasáhla 17 amerických vojáků
U sedmnácti příslušníků amerického námořnictva byla objevena kontaminace radioaktivitou. Spojené státy už dopoledne odvolaly svou letadlovou loď USS Ronald Reagan i letectvo z blízkosti japonských břehů.
Podle agentur loď vjela přímo do radioaktivního mraku. Podařilo se ji prý odstranit umytím vodou a mýdlem.

239501

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 0

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 3

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 862,44 Kč
1 unce stříbra
550,62 Kč
Bitcoin
1 377 883,02 Kč

Poslední aktualizace: 13.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 037 013