Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.05.2012 08:05

Českou politickou scénu může vyléčit jen šoková terapie

RE: Velmi správně pane Babáčku

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, 20krát jsme byli upozorněni a pokud dá pánbů panu Guruovi zdraví a editora nezavřou, budeme upozorňováni až do skonání světa. Nesmíme zapomenout, že odhalení nových zdrojů energie se zde slibuje každý měsíc již nejméně 10 let. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

268082

02.05.2012 14:00

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Vážení soudruzi Radosto a Mejlo, máte zajisté pravdu, že zlí levičáci ohrožují bohatství zemí, kde pečení holubi létají do huby. Je jasné, že kdyby ropu těžily západní ropné společnosti, rády by se podělily s chudými o své zisky, zejména, když ropa stojí majlant. To můžeme vidět v mnoha zemích, kde ropné společnosti pomáhají mnoha prostým lidem, zeména v Africe, vzpomeňme například deltu Nigeru, kde Shell naprosto nezištně zásobuje místní lidi surovou ropou, která teče přímo do řeky. Místní si toho kupodivu vůbec neváží a dokonce proti tomu protestují a zaslouženě dostávají od jejich ochranky po papuli. Je ovšem zřejmé, že v oleji už naložených zvířat řeka vyplavuje nepřeberné množství včetně holubů. A také je vidět, že Nigérie, pod moudrým dozorem zcela pravicových bossů zažívá boom, co se týká životní úrovně obyvatel. Ale můžeme se zmínit i o Aljašce a v podstatě všech místech, kde ropu těží soukromé společnosti.

A opět opakuji, že je vás obou zde velká škoda, na Lehožumpě najdete hned několik velmi vzdělaných a inteligentních emigrantů (jmenujme alespoň BenHura), s kterými si můžete své antikomunistické bláboly (záruka nulové znalosti historie) opakovat do omrzení! [chechtot]

268108

02.05.2012 16:01

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Už jsme to tady také probírali... Starého psa novým kouskům nenaučíš... Pro jisté lidi budou vždy zlem bolševici. Ale kdybyste, Luxore, žil například ve zmiňované Libyi (ale i jinde, kam vstoupila "demokracie" na křídlech bombardérů), tak byste radostně vykřikoval, jací hodní že ti kapitalisti jsou?

Je to smutné, mám vás za docela rozumného člověka (dokonce i přístupem k volbám) a vy pořád nechápete, že dělení na levici a pravici slouží jen a výhradně mocipánům, aby se jejich stádo snadněji ovládalo.

Já bych například řekl, že lež je svinstvo, hamounství je svinstvo, hloupost je svinstvo, proradnost je svinstvo, zlodějina je svinstvo, zabíjení je svinstvo atd.

Vy to máte daleko jednodušší. I proto můžete nadšeně souhlasit s klasickým nezvědavcem. Ale dohlédnout dál? To už je asi zbytečná námaha, že?

Například nyní vychází najevo, že Velká Británie má na svědomí cca 50.000.000 lidských životů, což je více než počet obětí WWII. Vše pod laskavým dohledem "demokracie" a kapitalismu. A jelikož ty lidi byli zabiti tak nějak humánně a "pravicově", tak je to zřejmě v pořádku, že? A jejich majetky byly také "znárodněny", ale "pravicově" kapitalisticky, takže je to taktéž v pořádku. [chechtot] Nebo se v něčem mýlím? [oči v sloup]

268116

02.05.2012 17:51

Hugo Chavez může prohrát prezidentské volby

RE: Venezuela je nepředstavitelně bohatá země a uživil by ji v podstatě už jen turistický ruch.

hestroy 77.?.?.?

Luxore, pro mě je bolševismus, stejně jako fašismus, stejně jako nacizmus, stejně jako kterýkoliv ismus si vymyslíte, jen ideologie, která slouží k ovládání lidí. Ale budiž. Když jste se zasekl na tom bolševismu, neberu vám to. Já jsem šel v bádání dál než k bolševismu a zjistil jsem zajímavé věci. Ale tím vás nebudu zbytečně zatěžovat.

Všechny ismy jsou mi totiž zcela u zadku, představte si, že ani nemusím do každého příspěvku psát, že bolševici jsou svině. Protože tím bych řekl jen A a na B by nezbylo místo. Ona každá mince má dvě strany, záleží na každém, na kterou stranu se zaměří. Pokud se zaměří jen na jednu stranu. Ale líbí se mi, jak selhání kapitalismu přičítáte jednotlivcům, zatímco u bolševíka házíte všechny do jednoho pytle. To se musí ocenit.

A vážně, pokud si chcete notovat o bolševicích, pak "inteligenti" z Nezvědavce nemelou o ničem jiném... A zcela jim to stačí ke štěstí. [chechtot]

268125

03.05.2012 10:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Super, Luxore. A co teď s voliči VV? Jak jim poděkovat dle tohoto rčení? Když tedy pominu, že bráníte trapné zevšeobecňování... [chechtot]

268181

03.05.2012 10:21

Za léčebné konopí

RE: hmm

hestroy 77.?.?.?

Myslíte definitivní výplach mozku a následný kolaps z té hromady nenávistných nesmyslů?

268183

03.05.2012 10:29

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Habane, to, že máte neštěstí ve vztahu, ještě neznamená, že tu musíte pořád dokola a do omrzení naříkat o zlých ženských. Když už, mluvte laskavě o vaší bývalce, nemluvte o ženách obecně. Vy jste si nějakou vybral, tak plačte sám nad sebou. Chápu, že jste nešťasný a musíte se někomu svěřit, ale tak si sakra stěžujte nějakým svým kamarádům, jestli nějaké máte a pokud to věčné naříkání vydrží... A hlavně nezobecňujte. Já mám kolem sebe samé víceméně šťastné páry. Jak je to možné?

Pod každým člákem se řeší osobní vztahy. Nevím proč. Pomůže vám to v něčem?

A já tu vyplýtvám svých 10 příspěvků a další mi editor nepustí kvůli tlachavosti... [mrknutí jedním okem]

268186

03.05.2012 10:44

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

Luxore, bavíte mě čím dál víc... [chechtot] [chechtot] [chechtot] S písničkou udělal jste mi velikou radost. Hned jsem si ji zazpíval. A tady máte zase písničku pro vás, tak si ji taky zazpívejte hezky po vašem:

א שִׁיר הַשִּׁירִים, אֲשֶׁר לִשְׁלֹמֹה.
ג לְרֵיחַ שְׁמָנֶיךָ טוֹבִים, שֶׁמֶן תּוּרַק שְׁמֶךָ; עַל-כֵּן, עֲלָמוֹת אֲהֵבוּךָ.
שְׁכֵנִי, אַחֲרֶיךָ נָּרוּצָה; הֱבִיאַנִי הַמֶּלֶךְ חֲדָרָיו, נָגִילָה וְנִירָה דֹדֶיךָ מִיַּיִן, מֵישָׁרִים אֲהֵבוּךָ
ה שְׁחוֹרָה אֲנִי וְנָאוָה, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם; כְּאָהֳלֵי קֵדָר

Sakra tak sem dejte ten banner, slibuji, že vás pak už nechám na pokoji... [vyplazený jazyk]

268189

03.05.2012 11:18

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

hestroy 77.?.?.?

No, jsem rád, že už máte lepší náladu. Pokud neumíte hebrejsky, je to škoda. Písnička je moc pěkná a rád si ji zanotuji. Pojednává o vyvoleném národě, který přežil mnohé útrapy a přitom stále zůstává vzorem všem ostatním.

Inu, nesmíte se na editora zlobit, zřejmě už se těšil na ten banner a vy takto. Nedivím se, že vám ani neodpoví, doba je zlá a místa v databázi zůstává zoufale málo.

Ale i přesto svůj předposlední příspěvek věnuji milému tlachání s vámi, rozebírat vážná témata už mě stejně nebaví...

[mrknutí jedním okem]

268195

03.05.2012 15:14

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

hestroy 77.?.?.?

Ne každý to měl jako vy, Vojto. [chechtot] Třeba naše dítě má raději zeleninu, než bonbóny. Já jsem se učil rád, rád pracuji a žiju zcela za sebe.

Jinak samozřejmě nemá žádnou cenu tyhle demagogické bláboly komentovat. Zejména toto, to už je vrchol demagogické demence:

>6. důchodci - výkon naší ekonomiky nás nezajímá, my chceme důstojné stáří, tedy pro klaždého vilu, mercedes a zimu trávit v Karibiku!

Chtít můžete, Vojto. Už jste z pozice člověka, který kategoricky odmítá sociální stát, odmítl svůj důchod? Že ne? Tak to jste ale docela obyčejný pokrytec, který si jen tak pro radost plácá páté přes deváté, ale chová se úplně jinak. Zřejmě jste ještě dostatečně nevyspěl... [chechtot]

268222

21.05.2012 08:35

Poprava pro výstrahu

RE: Ratha znám osobně jako vyučujícího nalékařské fakultě

hestroy 77.?.?.?

Opravdu? Takže učil jen tak, bez zápočtů? Nebo chcete tvrdit, že neučil? On někdo na VŠ učí a nedává zápočty? To jsem nezažil...

http://www.mizici.com/article.php?aid=281

Vy soudruzi jste jak vzteklí psi, když vám někdo špiní váš idol. [bliji]

269363

21.05.2012 16:43

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

hestroy 77.?.?.?

Přestaňte sprostě lhát!

První válka byla vyprovokována vyhnáním statisíců původních obyvatel.
Sinajská válka, která byla součástí Suezské krize, započala izraelským útokem na Egypt 29. října 1956.
Šestidenní válka započala leteckým útokem Izraele na Egypt brzy ráno 5. června 1967.
Jomkipurská válka byla čtvrtá arabsko-izraelská válka, která propukla 6. října 1973 ve 14:00, když koalice Egypta a Sýrie zahájila o nejvýznamnějším židovském svátku Jom kipur překvapivý útok na Izrael v oblasti Suezského průplavu a na Golanských výšinách.
Tedy si chtěli vzít zpět, co jim sionisti ukradli.

269389

21.05.2012 20:25

...a ta kráva mléko dává...a dává...a dává...

RE: Sprosta kradez (a vrazda)

hestroy 77.?.?.?

Mýlíte se. Ten pán napsal toto:

>Myslim si, ze je opravdu detinske, hadat se o "nazor" jestli je mleko dobre pro cloveka nebo ne. Vsimnete si prosim, ze ten, kdo ty sra... pije, je pak vypouusti tady z hu..

To má něco společného s velkochovem? Doporučuji nejdříve číst, pak reagovat.

269401

23.05.2012 17:01

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, ještě než budete mluvit o tom mlžení, zkuste se mrknout třeba na tohle:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Invention_of_the_Jewish_People

Částečně máte pravdu, ale hrozně se pletete s tím zdrojem. Ale když si uvědomíte, KDO si vede ty záznamy, tak je vám hned jasné, KDO je vymyslel a kdo je používá. Jsou to tíž lidé, kteří nám předkládají tu historii, z které vy čerpáte. Takže pokud byste chtěla něco změnit, tak pověšením pár židů těžko něčeho dosáhnete, to se dělo každých pár let pořád dokola. A ti "hodní", kteří tu mají spoustu zastánců, si můžou vesele mnout ruce.

Pochopte, že vycházíte z jejich údajů, tak kam asi můžete dojít, i kdybyste nad tím dumala celý život.

269520

29.05.2012 17:33

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas, pane Montážníku.

I když pro prosťáčky bude důvodem katastrofální situace Řecka to, co říkají v televizi. A tam samozřejmě neříkají, že je nejdříve potřeba dostat do vlády své lidi, kteří zemi zadluží a pak kousek po kousku rozprodají. To samé vidíme u nás, kdy Kalousek je hodnocen jako nejlepší ministr financí za to, že likviduje poslední zbytky státu, který se pak díky dluhu stane nesuverénním vazalem.

Nebýt toho, že tu před "revolucí" byl značný státní majetek, jehož rozprodejem se krylo zadlužování, dnes už jsme v pozici Řecka také.

Ale prostému davu stačí říkanka, že Řekové vše prožrali. O nákupu zbraní z Německa a Francie ani slovo.

269941

30.05.2012 21:31

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

> EU je dobrý nápad a obecne prospešná nevyhnutnosť.
> Zrovna tak, ako aj celková globalizácia.

Tak to je síla. Ještě jste tu mohl přijít s názorem, že třetí říše byla fajn, stejně jako Svatá říše římská národa německého. Více jsem nečetl, nedá se to.

269997

31.05.2012 14:51

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (I)

RE: Přeci jenom jsi snílek, jak máš v názvu

hestroy 77.?.?.?

Nevím, jestli to schválně píšete tak nečitelně, ale zřejmě je to součást jisté "vědeckosti".

Takže jestli jsem to správně pochopil, pak každá slovenská víska by měla býti spravována například z Bruselu, případně odněkud jinud (z Říma)?

Starostové budou pouze vybírat daně, které posšlou do do centra a centrum jim občas pošle něco zpět. Jinak budou o běhu této vísky rozhodovat byrokrati z centra.

Myslím, že jste na to kápl. Jinak to vlastně ani nejde, nejdříve RVHP, teď EU.

Ale stejně jsem ve vašem textu nepostřehl, CO by mělo býti tou velkou výhodou centralizace. A si neuvažuji dostatečně "vědecky".


Ještě pár slov k Laskavému Montážníkovi Protonovi. Čím to asi je, že tu centralizaci podporují hlavně socialisti (komunisti)? Že by jim chybělo plánování z Moskvy?

270039

05.06.2012 08:21

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Člověče, měl byste se nad sebou zamyslet. To, že si myslíte, že všechno víte, to ještě neznamená, že vůbec něco víte. Chápete? To, co tu říkáte jako nějakou důležitou informaci, to není ale vůbec nic nového (naopak je to stará písnička, která je postavena na velmi vratkých základech) a vysvětlovat to někomu, jehož přehled je mnohonásobně větší, než přehled průměrného zvědavce, je směšné. Ale v klidu si dál čtěte své zaručené informace a hlavně u toho nepřemýšlejte. Mohlo by vám to udělat v hlavě zmatek. A samozřejmě, musíte si vybrat podobné soudruhy diskutéry, aby nedocházelo k narušení vašeho "vědění"... [chechtot]

270272

05.06.2012 08:25

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Mám to brát jako paranoiu, že ten pán je živen "osvětou" na Zvědavci a proto by měl platit na chod Zvědavce? Jak tak na to koukám, průměrný zvědavec už mozek raději ani nepoužívá. [chechtot]

270274

05.06.2012 15:24

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že zde jde o něco naprosto jiného. Místní "zvědavci", kteří se tak rádi rochní v konspiračních webech, kde se míchají zrnka pravdy s tunami totálních krávovin, které jsou vypouštěny do oběhu právě těmi, proti kterým "zvědavci" bojují", nemají rádi, když jim někdo boří jejich ideu "zlého žida", který tahá za drátky. Tato neschopnost překročit tuhle "100% pravdu" jim naprosto znemožňuje vidět věci v širších souvislostech a zůstavají tak lapeni do jednoduchých pastí, z kterých se jim ani nechce ven. Zajímavé je, že ačkoliv člověk, na kterého reagují, neřekl ani slovo na obhajobu sionismu, ani nevyvracel demolici WTC, pouze ukazoval jiným směrem, tedy k těm, kdo opravdu ovládají "křesťanskou" společnost, nazývají ho sionistou a poskokem systému. Tady se pak zcela jasně a v úplné nahotě projevuje jejich nechuť opustit zažité mantry a zkratkovité řešení, kdy názory netykající si s jejich dlouhodobě vytvářenými konstrukcemi, jsou označeny za kecy sionistického agenta. Smutbé. A pak se má něco změnit? Když "zvědavci" ani nejsou schopni se dohodnout, jestli volná energie bude za týden nebo za dva, atd. [chechtot]

270283

05.06.2012 15:45

Kalouskův závod ke dnu

RE: negativni prispevky zde asi nejsou vitany...

hestroy 77.?.?.?

Jelikož je v Kanadě jiný čas než u nás v Evropě, i editor vstává jindy než my a proto jsou některé příspěvky schváleny až po delší době. Obvyklý "problém", nikoliv zásah zlé entity... [chechtot]

270284

05.06.2012 20:14

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

hestroy 77.?.?.?

Pokud se jedná o světonázor, tak vy jistě nebudete ten, který mě obohatí. Směřujte proto laskavě svoje vlastní kázání na jiné adresáty. Já vaše kázání nepotřebuju a většina čtenářů Zvědavce nechť posoudí sama.

270292

08.06.2012 13:45

Exekutor na steroidech

RE: Pravicujme, tunelujme, zabavujme

hestroy 77.?.?.?

To nesmíte brát vážně. Ten pán má omezený počet vět, které mu automaticky generuje skript, takže jen zadá téma a zbytek už se vytvoří sám z databáze několika desítek frází. K tomu se náhodně vygeneruje odkaz na nějaký obrázek a voila, příspěvek je hotov.

Nemá totiž na nějaké vymýšlení smysluplných příspěvků čas, protože kontroluje svůj nesmírný majetek po celém světě, pomáhá z těžkých životních situací tisícům jeho přátel po celém světě, případně, když za ním s prosíkem přijdou, radí, kam peníze investovat. A v sobotu chodí do synagogy. A v neděli na schůzi KSČM.

A konkrétně proč tato věta? Protože to hezky zní.

270381

11.06.2012 09:20

ČSSD významně pomohla k přijetí návrhu zákona na vyrovnání s církvemi

RE: církev je užitečná

hestroy 77.?.?.?

A teď si dej 20 zdrávasů, ty dobrý katolíku. A přesuň se na jiné stránky, kde najdeš víc svých souvěrců. Blbče.

270481

Jo, ale naprosto ztratili kredit tím, že se pouze zdrželi hlasování. Takže je to úplně stejná parta, jako ostatní grázlové. Anavíc jsou silně pro EU. Takže nevím, nevím.

270482

11.06.2012 09:40

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

hestroy 77.?.?.?

Ben Hur má IQ asi tak 50. Ale co by člověk chtěl od někoho, kdo sotva dokončil základní školu a živí se umýváním podlah v supermarketu, že? Nemůžeme se na něj zlobit, on v podstatě závidí každému, kdo jeho IQ převyšuje, tedy v podstatě každému kolem něho. Je to ubožák, dokonce ještě větší, než ostatní slaboduší nezvědaví psychopati. Jen nechápu, proč editor z článku o udání odstranil jeho nick, pod kterým nadává na Nezvědavci. Celkově je ta jejich parta, kde se jich schází asi 5, velmi úsměvná, je to jeden blbec větší než druhej. Ale jsem rád, že se našli, těžko by s podobnými individui mluvil normální člověk.

Ben Hure, další tvoje ubohá akce nevyšla, takže si založ nové vlákno na Lehožumpě a napiš tam alespoň 10 nejsprostších nadávek, tedy celý svůj slovník. Ubožáku, umíš jen nadávat a udávat. Asi praxe z STB, že jo, tupoune. [chechtot]

270485

11.06.2012 17:16

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

hestroy 77.?.?.?

Abych to shrnul. Asi nemá cenu znovu hovořit o tom, že starého psa novým kouskům nenaučíš, ale budiž.

1. Když rodič varuje své děti: Pracuj, nebo skončíš špatně, poslouchej autority, věř tomu, co říkají v televizi, věř tomu, co říká Vojta49, vydělávej peníze, věř historii, kterou tě učí ve škole.

2. Nemá cenu rozebírat, čistá spekulace. Ale možná tam Vojta byl, stáří by odpovídalo.

3. Ten, který uvěří, že je Země placatá? Komu zbyde více energie na získávání dalších bludů?

4. Opět je zajímavé, jak si Vojta pamatuje své mládí... Spekulace nemá cenu rozebírat.

Ve všech případech mi vychází, že přesně této víře Vojta uvěřil a pak to vypadá, jak to vypadá. Spokojeně by žil s vědomím, že Země je placatá a měl by spoustu energie na sbírání podobných nesmyslů.

270503

11.06.2012 17:20

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

hestroy 77.?.?.?

Tak si dej deset zdrávasů, ať se dáš do kupy.

270504

12.06.2012 15:31

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

hestroy 77.?.?.?

Co to meleš? Dej se do kupy a hlavně si zjisti, co znamená pojem antisemita, než jím začneš někoho titulovat. Kdybys nebyl tupej, tak bys věděl, že zrovna já tu teorii zlého žida nezastávám. Hlupáku.

270557

12.06.2012 15:34

Evropští poslanci hrozí právními kroky proti ministrům vnitra národních států

RE: To se musí změnit v EU ještě daleko důležitější věci,než jenom Schengenské protokoly.

hestroy 77.?.?.?

Nesmíte zapomínat, že komunisté projekt celou dobu podporují a pan Montážník je komunista. Co tedy čekáte?

270558

19.06.2012 05:19

Připravují Spojené státy otevřenou intervenci v Mexiku?

RE: jen

hestroy 77.?.?.?

Jen malý dotaz. Píšete, že teplota přešla v několika minutách od loňského září bez obvyklého 30 hodinového zpoždění... Co si tak pod tím můžu představit? 9 měsíců? 30 hodin? Několik minut? Trochu se v tom ztrácím. Ale jinak prima příspěvek. [chechtot]

270770

28.06.2012 14:39

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

hestroy 77.?.?.?

V celku souhlasím. Ale nemyslím si, že za tím stojí chamtivost, ale pouhopouhá lidská hloupost. Proto je také vidět, jak se mocipáni snaží snižovat inteligenci lidí, jak jen to jde.

Další věcí je také rozdílný pohled můžů a žen. Chlapi by bez ženských jen těžko utráceli za totální krávoviny. Ale když ženská někde něco vidí, tak to musí mít taky, když už to má Máňa, no ne? Přes to vlak nejede.

271262

29.06.2012 09:47

Odcházející svět dýmek

RE: m

hestroy 77.?.?.?

Tak šup sem s nějakým linkem. Ať víme, kolik se vybere na dani a kolik se zaplatí. Přeci jen, demagogie není dobrá ani u "vyléčených" kuřáků, kteří by po "vyléčení" tak rádi vše zakazovali.

271285

02.07.2012 12:12

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: tato kniha

hestroy 77.?.?.?

Asi tak. Makow mazaně mlží a odvádí pozornost zcela jiným směrem. Prý Vatikán je jen loutkou bankéřů... Pche. Úplný blábol.

271390

04.07.2012 15:31

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: tato kniha

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy musíte mít tu hlavu dokonale vymytou. Jo, je tu plno agentů, zlých kabalistických židů a iluminátů, kterým vládne znachar a kteří vás chtějí zničit. Vy logice odmítáte rozumět, kdybste se jí totiž řídili, tak byste nemohli přemýšlet nad krávovinami typu židovské spiknutí atd, protože všechny argumenty jsou na stole, historii píší vítězové a zatím se mi nezdá, že by západní civilizace nebyla křesťanská, tedy plně pod vlivem soudruhů z Vatikánu. A kdybyste něco tušil o historii, tak byste možná pochopil, že žádní Ž/židé tu nebyli do doby, než si je Vatikán vytvořil pro své "bohulibé" cíle. Nicméně vysvětlovat tohle někomu, kdo "ví", je zbytečné, to uznávám. Obzvlášť někomu, kdo si dá podobný nick.

271500

09.07.2012 12:10

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Měl byste si zajít za doktorem a požádat o silnější léky. Paranoia je prevít a jak je vidět, tak užírá i schopnost používat selský rozum, případně rozum jako takový. U vás už došla do posledního stádia, kdy vidíte nepřátele za každým rohem a pod postelí máte zlého žida, co tahá za drátky. Škoda, že už pak nezbývá v kebuli nic, co by se dalo použít na studium opravdových faktů, ne těch, které mají manipulovat dav do pozice, v které se právě nacházíte.

271730

10.07.2012 12:36

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Poněkud zmatené

hestroy 77.?.?.?

>Dále, Kristus není žádná mytická a vymyšlená postava, ale reálně žijící bytost.

Tady končí prdel a začíná sranda. Výplach mozku byl proveden dokonale, žádné pochybnosti se již nekonají. A zde končí i racionální diskuse, neboť věřícím bloudům se dá jen těžko něco vysvětlit.

>Katolickou církev postihlo to co postihuje snad všechny mamutí organizace do kterých se infiltrují různí devianti a mocichtiví kariéristé.

Katolická církev byla hlavně vymyšlena k ovládání lidí, když Římu začaly docházet peníze na ovládání lidí silou. Proto bylo vymyšleno toto "mírumilovné" náboženství, v kterém jsou ovečky vedeny k tomu, aby se nevzpouzely za žádných okolností, neboť je jim za to slíben lepší život po smrti. Dokonce je to dovedeno k "dokonalosti" tím, že čím více bude člověk strádat zde, tím lépe se bude mít v "nebi". Viz "první budou poslední a poslední budou první."

Smutné ovšem je, že jim to i dnes spousta hloupých, naivních a především nešťasných lidí žere. Obzvláště to, že jim je slibováno něco, co nikdy nikdo nemůže ověřit. A také to, že toto "mírumilovné" náboženství bylo rozšířeno brutální silou a krvavým vražděním všech, kteří se mu nepodvolili. Pak už bylo využito strachu, takže rodiče své děti vychovávají přesně dle této ideologie, ale už bez použití drábů a katů. Jo, pokrok nezastavíš a lidská blbost nezná mezí.

271780

10.07.2012 13:09

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokud vy také považujete aristokrata za placeného slouhu systému, placeného Rothschildem, stejně jako tady pan Mnichov, víte že mi ani nevadí, že už se vám nelíbím? Samozřejmě, že tyto "argumenty", které použil pan Mnichov, tedy obvyklé obviňování, nejsou žádné křivácké bolševické argumenty, ale čistá a holá pravda, že?

Vložený obrázek

Víte, vážím si vás za to, že jste pana Stworu přišla podpořit i k soudu, vypadáte na rozumnou ženskou, ale je vidět, že už máte "jasno" a tím jste se uzavřela do své ohrádky, v které je vše možné, kromě pravdy a touhy pravdu nalézt.

Co se týká pana anonyma, který je také zastáncem zlého žida, co tahá za drátky, poté, co jsem si od něj přečetl následující text, tak jaksi zůstává mimo moje chápání.

>Ztracený Ráj lze totiž obnovit jen dvěma způsoby.
>A) - Božím zásahem pro všechny jak bylo přislíbeno, ale na to nemá nikdo vliv jinak, než se stát tím Stvořitelovo obrazem a získat naději být vybrán.
>B) - Nebo se dát cestou vytvoření Ráje bez boží účasti a jen pro vyvolené, nahrazujíce jim ty božské počiny nutné k obnově Ráje ovládnutím všech ostatních.

Ne, opravdu, "židovský" bůh, kterého tak lačně přijali ti "křesťané", kteří se ho snaží ukrást "židům" tzv. Novým zákonem, pro mě není vůbec žádný argument.

Je mi líto. Období, kdy jsem slepě věřil na židovské spiknutí jsou dávno pryč. Pryč je i období, kdy jsem věřil těm křesťanským blábolům, od jisté doby jsem se začal soustředit sám na sebe. A u vás mě zcela fascinuje, jak jako ateista, který dokonce věří tomu, že život vznikl jakousi náhodou z ničeho, nakonec berete za své argumenty lidí, pro něž je základním kamenem jejich myšlení jakýsi židovský Bůh.

271782

10.07.2012 21:29

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Poslyšte, co kdybyste sem hodil nějaký odkaz na vaše tvrzení o tom Talmudu. Přeci jen, nějaký anonym tu může plácat úplné krávoviny, nic ve zlém.

>A že mají židé mnoho ochotných poskoků, kteří jim slouží, to vidíme dnes a denně.

Můžete jmenovat nějakou organizovanou skupinu, například katolíky, kteří nemají své poskoky, kteří jim slouží? Těmi slouhy myslím třeba místní katolíky, kteří tu blábolí to, co do nich nahustili jejich faráři a lidi, kteří studovali jezuitské školy atd.?

A také nějaký důkaz, že ti, kterým někdo slouží, ovládají celý svět. Děkuji. Těším se na záplavu vyzdrojovaných informací.

271803

10.07.2012 22:04

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Myslel jsem si, že jste pan Stworu přišla podpořit, jestli ne, tak to se nedá nic dělat. Snad příště.

>A jak znovu opakuji, to nejsou pouzí lokajové, to jsou jasní SPOLUPACHATELÉ vládnoucích zločinných globálních struktur.

Spolupachatelé? A já myslel, že ty vládnoucí zločinecké struktury jsou také oni.

>Život nevznikl z ničeho, ale celý Vesmír je živý, takže z původního jednoduchého života se evolucí vyvíjel život složitější.

Rozumím. Takže z ničeho vznikl vesmír, který byl již živý, takže to vlastně do sebe zapadá. Byl to čas, díky kterému se z jednoduchého živého vesmíru stal složitější živý vesmír. A to je to, co mi tu trochu neštymuje, protože co bylo před tím, než vznikl vesmír? Ale je klidně možné, že vesmír existoval stále, jen se na začátku (nekonečně dlouho) nevyvíjel tak rychle. Ale jo, když teď nad tím vaším názorem přemýšlím, tak jo, dává to smysl. Nejdříve vznikl člověk a pak vývojem vznikl zlý žid, který od té doby ovládá člověka. Musím říct, že to máte opravdu do detailů promyšlené...

Jen je škoda, že jste mi neodpověděla na to, jestli to obviňování zdejších z toho, že jsou placeni Rothschildem (aristokrat), je argument, který by měl brát člověk vážně, když už jsme u těch "křiváckých bolševických argumentů". Zřejmě si to také myslíte, což je dobře, protože to dává celému spiknutí komplexní rozměr.

A omlouvám se, že jsem to spiknutí, v kterém je aristokrat slouhou Rothschielda, pobírá jeho dolárky a píše tu pro něj na objednávku, hned neprokoukl, jen jsem si nedokázal představit, že by to spiknutí proti církvi a lidstvu mohlo být tak obrovité.

Ale teď už mi to smysl dává a je dobře, že vy, pan Mnichov, pan Quido2, pan Nohejl a další jsou poslední ze zbytků svobodné populace s nevymytým mozkem. Záchrana lidstva před zlým židem, který přes falešného papeže tahá za drátky, je zcela ve vašich rukou.

271805

11.07.2012 10:38

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Zbytečná práce. Tito hoši již mají "jasno". Zejména Quido2, který se přímo rochní ve svých fantasmagoriích. No ono je jich tu víc, zejména ze Slovenska. O Mnichovi už je škoda psát, něco podobného se vyskytuje jen velmi, velmi výjimečně.

271834

11.07.2012 10:43

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

Díky za odpověď, pane Quido. Kromě toho, že si myslíte, že svět ovládají židi, mohu s vaším příspěvkem souhlasit. Nicméně je škoda, že si nezjistíte fakta, kdo vlastně stál za těmi bolševiky. Ne, vážně, židi to opravdu nebyli, ačkoliv neváhali dělat špinavou práci pro svého chlebodárce.

271835

12.07.2012 15:01

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, tak to je síla. Tohle už není obyčejná paranoia. To už je diagnóza. A neschopnost porozumět psanému textu. Protože obviňovat aristokrata z podpory bolševismu, to může jen někdo, kdo už nevnímá. Samozřejmě, rozebírat s panem Lindsayem, kdo vlastně stojí za těmi bolšivky a vůbec různými ismy, že jsou to vlastně studenti jezuitských univerzit, to už je prostě zbytečné. Starého psa novým kouskům nenaučíš.

271867

12.07.2012 15:13

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

hestroy 77.?.?.?

A pane Mnichove, co konkrétně děláte pro to, aby se zlo (o kterém vy víte naprosto vše, pravděpodobně ze stránek o spiknutí proti církvi a lidstvu), odstranilo a jaké máte výsledky? Já jen, abych vám měl za co děkovat.

Jinak jsem samozřejmě vděčný, že se v té záplavě zmanipulovaných lidí najde pár jedinců jako vy, kteřá na základě dlouhodobého studia textů katolických autorů, dokáže vzdorovat a účinně bojovat se zlým židem, který je sice tak mocný, že ovládá úplně vše, ale nakonec to bude tak, že David (Mnichov) porazí Goliáše (zlý žid). Je to fascinující a jsem upřímně udiven vašimi znalostmi a skrytou silou.

271868

12.07.2012 15:16

Piráti na internetu

RE: k cemu je clanek plny nepresnosti

hestroy 77.?.?.?

Výborně. Tak jste si postěžoval, ale klidně jste mohl napsat i něco co má hlavu i patu. Ale trochu vás podezřívám z toho že vlastně nic nevíte, jen se učeně tváříte a chcete být za to obdivován. Nebo se pletu?

271869

07.08.2012 14:18

Křížová výprava na východ

RE: Komunisticka verze historie

hestroy 77.?.?.?

Dobře jsi to napsal, Jirko, dobře. Je vidět, že jsi zůstal uvedomělým a pracovitým soudruhem i dnes. Tedy vymytá kebule, nulový rozhled, ještě méně pochopení souvislostí atd. Obdivuji, že s takovým základem dokážeš obhajovat své "názory".

A nezapomeň si dát 10 zdrávasů, aby ses nedostal do pekla. Zkusil bych ti i něco vysvětlit o tom tvém pámbíčkovi, ale vím, že tvůj vývoj už je u konce a zmůžeš se tedy jen na opakování starých manter, na víc už nemáš. [chechtot]

A ještě ti řeknu, že jsem moc rád, že komunisti dokázali část populace ochránit od agentů Vatikánu (někdo jim říká kněží) a tím chránit národní zájmy. To, že ty nejsi Čech, ale emigrant, který by svoji vlast zaprodal za pár hostií, to už je na jinou debatu.

Náboženství je největší zlo a římskokatolická sebranka je nejhorší zločinecká organizace. [bliji]

273103

07.08.2012 14:48

Křížová výprava na východ

RE: Vymité mozky

hestroy 77.?.?.?

>tak proč byl obehnaný ostnatým drátem s kulometnými hnízdy jako nacistický koncentrák

Třeba proto, aby se sem nedostaly podobné elementy, jako je například "svobodná syrská armáda", tedy banda všehoschopných grázlů placených západem. A proč se cinkalo klíčema? Protože soudruzi z STB na NT ubili studenta Šmída, než se přišlo na to, že to byl vlastně agent STB Zivčák. Kapišto?

273105

08.08.2012 14:45

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: sociální sítě jsou skvělá věc

hestroy 77.?.?.?

>sociální sítě vidím jako obrovskou příležitost do budoucna vzhledem k možnostem interaktivního informování přímo od zdroje událostí obyčejnými lidmi kteří událost znají ze svého osobního pohledu

>mohou tak nahradit korporátní média jež lze ovládnout a manipulovat s nimi veřejné mínění úplně snadno

No jasně. Vždyť i dnes si můžeme na profilech lidí například ze Sýrie (předtím Libye) přečíst čistou pravdu a nic jiného. Myslím, že jsi vedle, jak ta jedle. Ale to nic. Spi dál.

273155

08.08.2012 14:47

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

hestroy 77.?.?.?

> i díky jí a Fízl buku jsem se postaral o investice a projekty, které tím byly ovlivněny

To je dobře, soudruhu, že jsi se postaral o všechny projekty. Jednalo se o domy v Praze, nebo o přestavbu vaší synagogy?

273156

13.08.2012 11:32

Aspen “007″ Institute

RE: Bojkotujte zboží amerických firem, to je jediná správná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

>Cikánovi je to jedno. On se množí i v případě že žije ve špatných podmínkách, a to je z dlouhodobého hlediska ohromná konkurenční výhoda !

O jakých špatných podmínkách mluvíš? Myslím, že dostávat peníze za haranty je sakra dobrá podmínka. To, že je jim jedno, že jim nezajistí vzdělání a nějaké slušné podmínky, v tom máš pravdu.

> Takže cikán na tento sofistikovaný nástroj tiché genocidy neskočí na rozdíl od bílého blba a vesele dál se množí. A v budoucnu bude vítěz. Umí alespon v něčem rozlišit skutečně důležité věci v životě od těch nedůležitých.

Vítěz bude v čem? Že ho nebude mít kdo živit? Neboj se, pak jejich počet zase rychle poklesne. Myslím, že jsi tu svoji myšlenku hodně, hodně nedomyslel.

Jinak co se týká článku, je to prostě hnus. Vlastizrádci by měli viset. Bartoš si jen neuvědomuje, že za tím nestojí nějací židi, ale Vatikán. Židi jsou jen vymyšlený "národ", který dělá pro Vatikán špinavou práci. I v Izrahelli.

273262

13.08.2012 15:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Ani se nedivím, že pánové ze Světové banky nepojmenovali pravou příčinu

hestroy 77.?.?.?

>civilizační efekt byl nesrovnatelně větším přínosem

Jistě. Civilizační přínos Říma je vždy ku prospěchu. Napríklad na dobytých slovanských územích se hned jak to šlo, zavedly církevní desátky - což je velký přínos, všichni musí víc pracovat. Dále se zavedly další nezbytné civilizační výdobytky, jako jsou tuny odpadků, plýtvání zdroji, vykácení lesů, vyrabování nerostných zdrojů, nezbytná je také stavba dálnic (jsou drahé a proto mjsí všichni ještě více pracovat), převážení zboží z místa na místo po těchto dálnicích (ropa je drahá, proto musí všichni ještě více pracovat), atd, atd. Naprostým výdobytkem římské civilizace je tedy velké množství práce navíc, což se Slovanům, kteří v podstatě nic nedělali, neboť neměli utkvělou představu, že si musí pořídit nejnovější televizi, kvůli čemuž je potřeba pokácet celý les, znečistit zdroje vody, udělat obří krátery do země atd., vůbec nelíbilo. Naštěstí i Slované se těmto civilizačním výdobytkům podřídili, takže zbývá už jen ta Afrika, kde by bez římské civilizace černoušci nic nedělali, takže je nutné to okamžitě změnit.

273268

13.08.2012 15:55

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Cenzurováno. Váš komentář lze považovat za osobní útok. Editor)

273269

13.08.2012 21:58

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

(Znovu cenzurováno. Pokud to tu dáte po třetí, počítejte s trvalým zablokováním vašeho id. Editor)

273284

14.08.2012 13:11

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Že Vás to baví, častovat editora Hirschfeldovou nadávkou

hestroy 77.?.?.?

> I v Čechách zbyla po třicetileté válce cca 1/2 populace a nebrečíme kvůli tomu zbídačeni u Rakušanů o reparace a podpory - naopak si obnovíme pamětní sloupek.

Je vidět, že jste dobrý katolík. Ano, Čechy jsou již zcela kolonizovány, slovanská kultura nahrazena římskou. Je vidět, že se to soudruhům z Vatikánu povedlo na jedničku, když se původní Slované, kteří by se z římské násilné a krvelačné "civilizace" s chutí poblili, dnes snaží dohnat vše, co jim prohnilý a proti přírodě jdoucí "západ" nabízí.

Tedy vraždění, plundrování, pokrytectví nejhoršího zrna atd.

>Černochy už před příchodem Evropanů zdatně civilizovali arabští otrokáři a jistě by jim předali alespoň něco z civilizace islámské, takže by se stejně nemohli tak šťastně a přírodně mordovat jako dřív.

Je zcela přirozené, že pokud chcete dobít nějaké území a vyvraždit původní obyvatelstvo, je potřeba nejdříve vytvořit dojem, že jsou to stejně odporní divoši, kteří se zabíjejí mezi sebou. Pan anonym záměrně zapomněl napsat, že otrokářství tady bylo daleko dříve, Řím otroky používal běžně, vytvářel je z obyvatel území, která dobyl. A samozřejmě, v civilizovaném "Římě" nebylo po násilí, vraždění a mordování ani slechu ani vidu. To pan anonym také správně nastínil.

Pan anonym samozřejmě ví, že poslední křížové výpravy na blízký východ byly také "ospravedlněny" snižováním hodnoty lidského života, jelikož Iráčani jsou zlí, krutí barbaři a proto bylo potřeba jich párt stovek tisíc vymlátit. Vždyť se na ně podívejte jak málo pracují, staví málo dálnic a navíc se mordují mezi sebou. Fuj. Je nutné je civilizovat, aby vraždění mělo správnou formu a ty, co se civilizovat nedají, je nutné povraždit.

Bílý muž samozřejmě žádnou vinu nemá, neboť desítky miliónů vyhubil zcela oprávněně, půdu která jim patřila také ukradl zcela oprávněně a to jen díky tomu, že římská civilizace je ta nejlepší a vlastně je to jediná civilizace, neboť pod pojmem civilizace si člověk představí vždy Řím, popřípadě Řecko, z něhož Řím čerpal, ačkoliv se mu nikdy nepřiblížil.

273310

14.08.2012 13:44

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

hestroy 77.?.?.?

Je úžasné, jak Zvědavec, který tolik bojuje za pravdu a svobodu, cenzuruje věci, které se mu jaksi nehodí do krámu. Nevadí. Pokrytectví je také výdobytek civilizace, neboť bez pokrytectví by římská (tzv. žido-křesťanská) civilizace nemohla existovat!

Tož vezmeme si to ještě jednou. Část místních zvědavců, pro které je největším nepřítelem civilizace (nebudu pořád opakovat, že civilizace jako pojem pro většinu lidí znamená - římská neboli žido-křesťanská) zlý Žid, který tahá za drátky a zoufale se snaží civilizaci (která je napůl jeho) zničit, jak si můžeme s chutí přečíst i na stránkách s názvem Spiknutí proti církvi a lidstvu, se "po právu" na zlého internacionálního Žida zlobí. Vadí jim, že by chtěl zničit naši úžasnou civilizaci, sebrat nám naše peníze, práva a jako podřadné góje nás zotročit. V tomto se se mnou jistě shodne velká část zdejších.

To, že ovšem římská civilizace dobyla skoro celý svět, velkou část původního obyvatelstva vyhladila, jejich zemi ukradla a zbytek populace "zcivilizovala", to je v naprostém pořádku. Takže jak to je? Zlý žid, ten tyto věci dělat nesmí, zatímco ta hodná půlka (křesťanská) to dělat může?

Takže když někdo řekne, že Palestinci jsou líné vši, co se množí jak kobylky, je nutné se za jejich práva bít, neboť ten, kdo jim zabraňuje v jejich rozvoji, ať již blokádou nebo průběžným pleněním zbytků jejich území, je zlý Žid.

Ovšem pokud jde o například o Indiány, tam je věc jiná, neboť ti samí, kteří chápu Palestince, proč nejsou schopni žít normálně, Indiány, případně čenoušky opovrhují. Jaký je v tom rozdíl? Pár set let. Nic víc.

Zakončil bych to jen tím, že všechny kecy o tom, že Zvědavec hledá pravdu, jsou jen a jen obyčejné pokrytecké kecy.

273312

30.08.2012 12:45

Líza

RE: ach jo

hestroy 77.?.?.?

>Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka.

Myslím, že vaše hysterie není na místě, Kateřino. Jde o zcela běžný zákrok, který se nedoporučuje pouze v pokročilém stádiu březosti.

Osobně nechápu, proč ta kočka umřela.

274132

04.09.2012 11:37

Asociální stát

RE: Síla rodiny

hestroy 77.?.?.?

>Když už jsme u rodiny, tak rodinu v prapůvodním smyslu zlikvidoval právě tzv. socialismus (zespolečenštění), protože takový stát má ambice rodinu suplovat,

Možná, nicméně si dobře pamatuji, že za socialismu byly rodiny daleko více soudržnější než dnes. Nesrovnatelně více.

> Tento proces začal již dávno s příchodem tzv. křesťanské morálky, kdy instituce přebírá odpovědnost za rodinu a vytváří z ní jakousi závislou a podřízenou jednotku systému s účelem odchovat pohotové množství lidských zdrojů.

Tak s tímto bych naprosto souhlasil. Všechno zlo totiž pochází z Římské říše. Slovanská rodina byla zcela odlišná od té "křesťanské", která je založena na vlastnictví. Manipulace se sexualitou je velmi silným způsobem, jak ovládat lidi.

274321

04.09.2012 14:16

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Kristo-ilumináti na Zemi

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že jste přesně tam, kde vás chtějí mít. Tedy totálně zblblý, zato dvojnásob horlivý a přesvědčený o své "pravdě". Ideální ovce - přesně tak, jak ti "žido-ilumináti", které s takovou úctou jmenujete, chtějí. A příště si zkuste zjistit, ČÍ peníze to ten pan Rothschild spravuje. Jestli si je vytiskl sám atd. Třeba se vám v kebulce rozsvítí. I když, starého psa novým kouskům nenaučíš, jak se můžeme přesvědčit například na tzv. Lehožumpě, kde ti dobří emigranti také neustále melou tu svoji, nelišíte se od nich absolutně v ničem. Ti už mají také "jasno".

274334

04.09.2012 15:38

Asociální stát

RE: Další

hestroy 77.?.?.?

A kam se řadíte vy, jako důchodce (který si nárokuje "svá práva", ovšem nemá žádné povinnosti ani odpovědnost), Vojto? Z jakého titulu vás musím živit a platit vaše léčení stařeckých chorob? Kde jsou moje práva jako odpovědného pracujícího člověka, který vybudoval svou firmu, neměl nemocenskou již 15 let a v životě neviděl od státu ani korunu podpory? To by mě opravdu zajímalo.

Kdybych byl takový demagog jako vy, tak bych vás nechal, jako nepotřebného starce, který nevytváří žádné hodnoty a jen užírá, odvézt někam na skládku. To by mě zajímalo, co byste potom "chytrého" vymyslel. [chechtot]

274339

05.09.2012 14:42

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 89.?.?.?

Vy jako důchodce jste omega jedinec.

>Jejichž podíl ve společnosti exponenciálně roste. Ačkoli tito lidé jsou pro společnost prokazatelně nepotřební. Dokonce ve většině jsou jí přítěží.

Takže jste prokazatelně nepotřebný a přítěží. Co s tím, Vojto?

Nebo se snad někde zásadně mýlím? Nemusíte odpovídat. Protože na tuhle krutou pravdu se vám odpovídat nechce, že, Vojto?

>Dle mého soudu např. nadnárodní koncern VW do značné míry "živí a šatí" naši zem.
Jak jste na tento nesmysl přišel? Nejdříve si zjistěte, kolik procent HDP tvoří automobilový průmysl a kolik peněz zde zůstává, po odečtu směšných platů. Nebo vy si myslíte, že zisk nejde do Německa?

>A nikdy nebyl nikým tunelován.
To víte s naprostou jistotou? Každý podnik (i soukromý) je tunelován. To, že vy to nevíte, neboť jste již dlouho nebyl v pracovním procesu, ještě neznamená, že to tak není.

Zkrátka Vojto, buďte rád, že jako nepotřebný jedinec máte svůj důchod a můžete tedy v klidu prezentovat své teoretizování zde na Zvědavci.

274399

05.09.2012 19:07

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 89.?.?.?

>Kdyby byl ten podnik stále český, tak už by neexistoval.
No, to je taková hezká spekulace, ale budiž.

Já znám zase - kdyby byly v prdeli ryby, nemusely by být rybníky.

Konkrétní příklady VW nemám. Ale jiný podnik, jakýsi Quelle, jestli to znáš, Honzo, je také soukromá německá firma. Zaměstnanec, který má na starosti například nákup výpočetní techniky, vypíše výběrové řízení, ale ve skutečnosti je již domluven s jistou firmou, které nakonec zakázka připadne. Že je dražší než konkurence? Nevadí. Důležité je, že tento člověk dostane provizi. A takto je to s každým oddělením, které něco nakupuje.

A že by byl VW výjimka? Ale no tak. Fascinují mě lidi, co si myslí, že korupce v soukromém sektoru neexistuje. To je prostě totální blud, bez korupce se nedají vydělat (rozuměj ukrást) peníze. Jiná věc je to, že v Německu se právo vynucuje, na rozdíl od nás, kde je spíše k smíchu. Takže to NESOUVISÍ s tím, jestli je něco státní nebo soukromé, ale to jsem tu Vojtovi psal za ty léta již mnohokrát.

A jestli myslíš, že mít pracovní místa závislá na jednom odvětví, přičemž vlastník je zahraniční a odvádí veškeré zisky mimo zemi, tak jo, asi je to dobře. VW půjde do ztráty, které továrny se zavřou nejdříve? Ty v Německu? Co to udělá s pracovním trhem tady? Asi nic, asi bude vše v pořádku. A to nemluvím o tom, že VW stejně přesune výrobu Škodovek do Ruska a Číny - aby z toho něco také měl, to je přeci jasné, i kdyby to měli vyrábět čínští otroci.

U Vojty mě fascinuje jeho podpora rasového dělení, eugeniky atd., přičemž mu jaksi nedochází, že tu onehdy naříkal nad koncentračními tábory, které k tomu neodmyslitelně patří. Že cituje v podstatě německé "vědce", kteří stáli za zdůvodněním existence těchto lágrů pro převýchovu "lidského odpadu". Hovoří tu o jakýchsi omega nepotřebných jedincích, ale sám žije z peněz jiných. Ale asi to tak má být. [chechtot]

274413

06.09.2012 20:57

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

No to jste mi to "nandal". Ani jsem to moc nečetl, neboť vaše příspěvky jsou jak přes kopírák již mnoho let. Nic nového jste tu neřekl, jen jste si opět dokázal, jak "vzdělaný" a "kultivovaný" jste člověk.

Vezměme například, že infantilně věříte, že si myslím, že Škoda měla zůstat v českých rukou. Napsal jsem to někde? Ne. Já mluvím o něčem, čemu vy stejně nebudete rozumět, tedy o problému, který to vyvolá v budoucnosti. Tedy až se výroba přesune do Číny a Ruska a stát tomu nebude moci nijak zabránit. Co se asi stane s ČR (která je zcela závislá na tom, že ji živí a šatí VW, jak tvrdíte)? A to v době, kdy stát je zadlužen tak, že nestíhá splácet ani úroky. Ne v době, kdy mohl financovat rekvalifikaci lidí a podpořit rozvoj drobného podnikání, které je naprostým základem prosperující ekonomiky?

Už vůbec se nebudu vysilovat snahou vysvětlit vám, že český průmysl byl zlikvidován zcela cíleně. Již jste tu mnohokrát dokázal, že jakokoliv myšlení, které se odchyluje od oficiálního je pro vás nepřijatelné. Třeba to, že věříte tomu, že historie proběhla tak, jak se o ní píše v knihách.

>Uvedl jsem Vám přesvědčivý příklad toho, jak je Vaše víra k ničemu.
Přesvědčivý příklad čeho? Toho, že vy si myslíte, že já si něco myslím a tomu pak věříte? Ale no tak...

>Oni se prostě musejí v těch oblastech, kde jsou jejich znalosti chatrné, spoléhat na své víry.
Tím máte na mysli vaše sebevědomé tvrzení o tom, že počet písmen na skenovaném dokumentu nemá vliv na velikost komprimovaného souboru? Nebo vaši nacistickou rasovou teorii?

Nicméně jste mi v záplavě "moudrého" balastu neodpověděl na žádnou z mých otázek, ostatně to je vaším "dobrým" zvykem.

Proč jste tu hořekoval, že někdo z vaší rodiny byl v koncentráku, když tu otevřeně podporujete nacistické dělení lidí založené na rasovém původu a nepřímo vyzýváte k likvidaci "zbytečných" jedinců?

Dále bych rád věděl, zda jste důchodce, případně váš názor, co uděláte, až jím budete a stanete se jedincem, který je zbytečný. Půjdete si to hodit sám, nebo bude potřeba vás zavřít do koncentráku? Případně se pochlubte, čím se živíte, když jste tak úspěšný alfa jedinec.

Také by mě zajímalo, zda jste podnikal, vlastníte nějakou firmu, když jste ten důležitý alfa jedinec, což si o sobě bezpochyby myslíte. Pokud ne, jak se opovažujete tvrdit, že má "výsledná rozhodnutí jsou katastrofálně špatná"?

>Většinu diskutujících ovšem více zajímá, když ... , co on ví, ostatní neznají.
Zaplaťpámbů pro vás, že tu nejsou jen ti lidé, o kterých píšete. Pak by si totiž nikdo vaše příspěvky nečetl. Protože vy s radostí píšete o něčem, o čemž nevíte nic a pak, když vás tu usvědčí z omylu přímo citací z nějaké vaší brožury, jaksi se nenápadně odmlčíte. Ale pokrytci nic jiného ani neumí.

274494

06.09.2012 21:35

Asociální stát

Ještě poslední dotaz

hestroy 77.?.?.?

Ještě mě napadlo. Vojto, vy jako moudrý kmet, který vše "bezpečně ví", byste mi mohl odpovědět na jednu záludnou otázku, s kterou si opravdu nevím rady.

>VW nikdy nebyl nikým tunelován.

To je dosti odvážné tvrzení někoho, kdo "bezpečně ví". Prosil bych odkaz na něco, co 100% prokáže toto tvrzení. Jinak bych se mohl o tomto výroku domnívat, že se jedná o "stupidní, diletantskou či iracionální" víru někoho, kdo ani netuší, jaké strašné protimluvy ze sebe souká a ještě se u toho tváří jako kdovíjaký ynteligent s rasově čistým původem. [chechtot]

Také jsem si ještě jednou přečetl tvrzení člověka, který "bezpečně ví", "každé své rozhodnutí opírá "o své znalosti, vědomosti, zkušenosti" a "to, co on ví, ostatní neznají".

>Jestliže ovšem naskenujeme či nafotografujeme stránku knihy, nejedná se z hlediska jejího uložení na disku o text, ale o obrázek. A tak zde ukládáme grafický soubor typu BMP, JPEG, ... U jeho velikosti není rozhodující, kolik písmenek obsahuje. O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ, s nímž byl OBRÁZEK nafocen či naskenován.

Přeci jen, jsem člověk věřící a má rozhodnutí jsou katastrofálně špatná, takže jsem nyní zmaten, když jsem si přečetl ta moudrá slova o věcech, o kterých nikdo nic neví, ale naštěstí se najde někdo, kdo "bezpečně ví" a proto může laskavě a skromně poučovat ostatní.

Jelikož nemůžu tvrdit, že "bezpečně vím", zkusil jsem se zamyslet na tvrzením, že "O jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ".

Co to asi ta velikost rozlišení je? Je to něco jako velikost rychlosti? Nebo velikost hmotnosti? Těžko říci. Ale stejně mě zaráží, že na velikost kompimovaného souboru dle tohoto učence NEMÁ VLIV stupeň komprese a dokonce ani počet písmen na papíře. Ve výsledku je tedy jedno, zda skenuji prázdný papír nebo papír plný písmen. Také je jedno, zda zvolíme vyšší nebo menší stupeň komprese.

Neboť člověk, který naprosto nepochybuje o svém vzdělání v oblasti digitálních technologií "bezpečně ví", že "o jeho velikosti rozhoduje výhradně a jen VELIKOST ROZLIŠENÍ", přižemž ty vědecky znějící slova raději napíše velkými písmeny, aby jeho nezměrné znalosti náhodou neunikly oku neznalého čtenáře.

No, teď když jsem vás pochválil za vaše odborné "znalosti", můžete být se sebou opravdu spokojený. [mrknutí jedním okem]

274497

06.09.2012 21:54

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

hestroy 77.?.?.?

>Asi ťažko, pretože pri patentovaní treba mať aspoň fungujúci model, ktorý sa dá rozobrať a preskúmať, okrem dokumentácie (to záleží od patentového práva danej krajiny čo ešte).

Opravdu? Jste si jistý?

Apple bežně patentuje myšlenky, které se technologicky ještě nedají vytvořit. Patentovat si totiž můžete nechat v podstatě cokoliv, co ještě patentováno nebylo.

A zde máte více patentů, které zcela jistě nefungovaly, když je patentovali.

Myslím, že jste tímto "argumentem" zcela dokreslil situaci kolem onoho každou hodinu očekávaného vynálezu. [chechtot]

274499

07.09.2012 10:52

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 77.?.?.?

Pane p, bohužel vůbec netuším, o čem mluvíte. Moje námitky k Vojtovi byly ty, že mi podstrkuje něco, co jsem neřekl a tím je zcela pod vlivem své víry. Naopak jsem mu tvrdil, že to, že u nás je větší korupce než v Německu je dáno tím, že se tu nevynucuje právo, nikoliv tím, že je něco státní, soukromé, levicové nebo pravicové. Tak nevím.

Nicméně jsem nelenil a zapátral, zda je VW tunelován, když tady pan Vojta, který má vždy pravdu, řekl s naprostou jistotou, že "VW nebyl nikdy nikým tunelován".

A kdyby se Vojta, dříve než se upne na svou víru, byl schopný podívat do vyhledávače a napsal například "vw scandal", vyjede mu 4.000.000 odkazů. Pak se může dočíst, jak je VW naprosto klasicky tunelován, například vyplácením fiktivních odměn, jak jsou podpláceni nákupčí VW jeho dodavateli (asi ne proto, aby byly jejich ceny nižší, že?) atd, atd. To ale asi Vojta netušil, že 20 % VW vlastní Dolní Sasko, takže nyní může v klidu říci, že to vlastně potvrzuje jeho slova, že státní firmy se lépe tunelují.

Takže jsem dal důkaz k tomu, co jsem Vojtovi napsal výše, nicméně pro něj to bylo nezajímavé. Samozřejmě. Protože jak jinak označit to, co naprosto vyvrací jeho víru, že všechno ví nejlépe, přičem pravý opak je pravdou.

274539

10.09.2012 13:34

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

hestroy 90.?.?.?

Vojto, vy jste inteligentní člověk (vidíte, začal jsem úlisně jako obvykle vy). Ale netěší mě, že jste se opět zbaběle uchýlil k taktice - vy o voze, já o koze. Nevadí, jsem na to zvyklý.

Naprosto lživě mi podsouváte, že jsem tvrdil, že Škoda se neměla prodat VW. Ale na to jsem také zvyklý, neboť pokrytci a demagogové nic jiného neumějí. Nepochopil jste ani v nejměnším, o čem jsem mluvil, nicméně to také chápu, neboť vás již nějakou dobu znám. Opakovat to, co jsem napsal se mi již nechce.

Ale to, co mě skutečně zajímá, je to, zda někdo, kdo o sobě řekne, že píše jen to, co bezpečně ví, a pak napíše takovou hloupou lež, že VW nebyl nikdy nikým tunelován, má ještě všech pět pohromadě, nebo zda jeho mozek je již v posledním tažení.

Takže - je vaše tvrzení, že VW nebyl nikdy nikým tunelován pouze vaše víra, o které tu píšete třičtvrtě vašich příspěvků? Neměl byste se před tím, než to někomu napíšete, raději podívat do zrcadla?

A vzhledem k této perpektivě, nejsou nakonec všechny vaše příspěvky naprosté bláboly založené na vaší víře? No nic, ve skutečnosti je mi vás docela líto. Vaše příspěvky jsou totiž nejen nezajímavé, ale jsou to naprosté bláboly zmateného důchodce, který už ani neví, co mluví. A jen hlupáci nepochybují o tom, že vše bezpečně vědí. Vzpomeňte si na to, až příště začnete zase někoho poučovat o jeho víře. Rád vám to totiž zase připomenu.

274637

13.09.2012 10:33

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

hestroy 77.?.?.?

>Klaus loutkářům nevyhovuje, protože zastupuje důsledně české národní zájmy.

Fascinující. Ale je vidět, jak důkladná je manipulace s lidským myšlením, tady máme dokonalý příklad perfektně vymytého mozku. Škoda, že tento "myslitel" nerozvinul svoji myšlenku, jakým způsobem Klaus české zájmy zastupuje. Měl snad na mysli rozkrádačku zvanou privatizace, kdy bez odpovídajících zákonů, zato s požehnáním, že "žádné peníze nejsou špinavé" a "neviditelná ruka trhu vše zařídí" byl rozkraden národní majetek? Nebo jeho tvrdošíjné krytí korupce? No nic. Kde je mozek vymyt na kost, tam už nic nepomůže. Tam není možnost pochopit, že Klaus je obyčejný populista, který plácá jednu věc, ale dělá druhou. Zmanipulovaní lidé ovšem naprosto nepochybují o své pravdě, což dokládá druhá část tohoto zmateného příspěvku. Předpokládám, že pan jjj si také myslí, že Rusko nás zachrání a Putin je také hodný člověk.

274739

14.09.2012 12:07

V první řadě jde o prachy

RE: Editor se zrejme zblaznil

hestroy 77.?.?.?

>Nelze mu však upřít, že je inteligentní, chytrý a pracovitý a ví, jak to v životě kde chodí.

Jojo, to byla spousta šéfů koncentráků taky. Také o bankéřích se to dá říci a dokonce i o lidech, kteří zamoří prostředí sajrajtem a vytvoří hromady mrtvol. A koneckonců to můžou být i ti, co vydělávají na metylalkoholu v dnešních dnech.

>Jako velké plus u něj hodnotím, že nehrabal stejně usilovně jako ostatní pod sebe, zdaleka si tolik nenakradl, jako jiní.

Nějaký zdroj by nebyl, Karle? Jinak mi to přijde spíše jako takové zbožné přání.

A já klidně kamenem hodit můžu. Já totiž nekradu. Vy jo?

274815

19.09.2012 15:09

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Návrh

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, možná jsem příliš tupý, ale koho trknou neplatné lístky? Volební účast se obvykle zveřejňuje, neplatné lístky nikoliv. Ale možná, že už jsou lidé tak odpovědní že si to zjistí na oněch stránkách.

Ale, mohla by vůbec vláda zvolená s volební účastí 10% mít nějak ospravedlnitelný mandát? Těžko.

Argument, že za neplatné lístky strany nedostanou peníze je hovadina, aliax hoax, který někteří dobráci šíří dál.

275088

25.09.2012 09:43

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, fascinuje mě, že jste schopen ten nepřehledný text plný rádoby vědeckého balastu číst. Já to nedokážu, ani když se k tomu snažím přinutit. Teprve když to rozkouskujete na menší sousta, dá se to s velkými obtížemi nějak přelouskat, nicméně to stejně nedává smysl. Pan udo zřejmě miluje cizí slova a rád z nich vytváří sáhodlouhé traktáty, v kterých se nakonec sám ztrácí.

275443

28.09.2012 10:02

Zlatá bula sicilská a idea české státnosti

Jojo, ten Vatikán

hestroy 90.?.?.?

Ve skutečnosti tato listina pouze potvrdila, že Čechy spadají pod Řím. Nic jiného.

275734

01.10.2012 10:48

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

hestroy 77.?.?.?

To nic. Tenhle člověk sem zabloudil "diskutovat" z Lehožumpy. Logicky uvažující člověk jaksi pozná rozdíl mezi řízenou demolicí a volným pádem. Ale tento "mistr" jaksi zapomněl vysvětlit, jak spadla ta třetí budova. Spadla stejně jako ty ostatní a byla shozena řízenou demolicí. Ještě štěstí, že jsou schopni připravit tu demolici během pár minut. Lidi jako tenhle anonym mě naprosto fascinují, jak jsou schopni tvrdit úplné hovadiny, ale s naprostou jistotou. Copak ho asi žene sem psát tolik příspěvků? To ho tak rozčiluje, že někdo nevěří oficiální propagandě?

275955

02.10.2012 14:24

Ještě jednou můj názor na Klause

Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Editor už před časem řekl, že elity jsou vlastně ok, spolupráce s policií už také hladce funguje, takže tohle je jen další krok, jak se dostat do konečníku mocných. Vůbec nemá cenu řešit editorův postoj, tedy ten, že hajzl, který říká to, co chci slyšet, je vlastně slušný člověk. Zloděj, který krade méně, vlastně ani není zloděj. Je to velký muž! Ne, ve skutečnosti je to k zblití, když někdo chválí zloděje a hledá si důvody, proč to zloděj není.

Výborně Vladimíre. Tomu říkám morální postoj! Takže myslím, že už máme zcela jasno, kam se Zvědavec posunul.

276126

02.10.2012 14:35

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Pro pána jána, panenko skákavá. To jsou zase výplody. Chápu, že to říkal farář při kázání, ale nezapomněl při tom dodat, z čeho ten ďábel vznikl? Hoši, máte v tom docela chaos. V tom aby se prase vyznalo. Spíš by mě zajímalo, kdy se z toho sadistického masového vraha, který sice nejdříve řekne nezabiješ, nicméně poté už jen přikazuje, koho je potřeba vyvraždit, třeba jen za sbírání klacíků v sobotu, stal lepším, než ten ďábel. To bych se rád nechal poučit.

>Připisovat jeho dílo Bohu je projevem nejhlubšího a fatálního nepochopení.

Ale tohle zní hodně okázale. Asi také z kázání, že? [chechtot]

276127

02.10.2012 14:45

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Tohle ale nemyslíte vážně, že ne? Kde jste k takovému neskutečnému blábolu přišel? V kostele? Neuvěřitelné, jaké tupé ovce tam dělají z lidí. Neuvěřitelné.

Ale v rychlosti si to projděme. Takže dle vás je ten Bůh opravdová svině, která nejdříve někoho vytvoří k obrazu svému a pak se baví tím, jak se je vší svou mocí snaží zkazit a pak je za to trestá?

Vy asi nejste rodič, že ne? Vy byste své děti svěřil nějakému hajzlovi, aby se z nich snažil udělat ty největší svině a pak byste ty své děti (které koneckonců nestály o to, aby s nimi dělal pokusy nějaký sadistický netvor) nechal smažit ve VĚČNÉM zatracení? Tak to bych vás opravdu nechtěl potkat. Z psychopatů mám strach.

A to je prý ten (křesťanský) Bůh lepší než lidi. V čem tedy? [bliji]

276128

02.10.2012 16:41

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Díky Aristokrate, že jsi se mě zastal. [smích] Ale Karlovi se nedivím. Jak totiž ubývají body, o které se člověk může opřít, začíná se chytat toho, co si zapamatoval v mládí. S tím například souvisí tato věta:

>nutno mu přiznat, že založil a úspěšně vedl tehdy největší a nejsilnější politickou stranu, která v té době ještě nebyla stranou mafiánů.

Když je člověk starší, začíná si idealizovat svoji minulost. Vytěsnil to špatné a zůstalo to dobré. Co na tom, že je to krávovina jak vyšitá?

Rád bych ale, kdyby nám tu Karel napsal, CO KONKRÉTNĚ KLAUS PRO ČR udělal, když pomineme jeho populistické plácání, kterým si chce jen a pouze získat pozornost. Já si totiž Klausovo působení pamatuji velice dobře.

A také si tak nějak myslím, že kdyby tu editor napsal pravý opak, Karel bude ze zvyku souhlasit. Prostě, zvyk je železná košile.

A Karle, k editorovi opravdu cítím strašlivou sžírající nenávist. To proto, že mé těžce vydělané peníze, které jsem mu poslal, utratil místo živení soudní mafie v Česku, nebo k jeho cestování po světě, za jednu kočku. [chechtot]

276153

03.10.2012 09:49

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vaclav Klaus, jako politik a jako prezident

hestroy 90.?.?.?

Uklidni se. Ač je Klaus svině, názor, že oteplování není způsobeno človekem, je velice logický. Nebo máš nějaké vysvětlení pro cyklické změny teplot na planetě v posledních 100 000 letech? To byl také člověk? Dej se do kupy.

276260

03.10.2012 11:03

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Vidím to takřka stejně

hestroy 90.?.?.?

Výborně. A co kauza Drobil, kde se Klaus jasně postavil na stranu korupčníků.

Estébáku, jehovisto, fízle. Klausovi blízcí pálí po Michálkovi

"Jeho rezignaci (Pavla Drobila) jsem ještě nedostal. Je otázka, zda si něco v uvozovkách nadrobil, nebo mu bylo nadrobeno, mám skoro nedobrý a nehezký pocit, že to bylo to druhé," řekl a dodal: "Byl bych rád, kdyby se to pootočilo a vyřešilo, aby ministr Drobil nemusel odcházet."

Dne 8. ledna 2011 Pavel Drobil oznámil, že se stal "ideovým šéfem" ODS.[30] V rozhovoru pro Rádio Česko 18. ledna 2011 Drobil uvedl, že připravuje se svými právníky nějaké kroky a že bude od Libora Michálka žádat velmi zásadní vysvětlení v záležitosti kolem pražské čističky, neboť Michálek napadá a žongluje s informacemi bez jakýchkoli důkazů.[31]

V květnu 2011 uvedl týdeník Respekt, že žalobkyně Jana Hercegová z městského státního zastupitelství nabádala podřízenou obvodní státní zástupkyni pro Prahu 1 Šárku Pokornou, aby se nesnažila vyšetřit podezření z korupce na Státním fondu životního prostředí (SFŽP). Dokument č. 1439 podle Respektu žalobkyni upozorňuje, že vzepřít se tomuto 'doporučení' není možné."[32]

V srpnu 2011 obvinila protikorupční policie bývalého Drobilova poradce Martina Knetiga z nepřímého úplatkařství. Podle serveru lidovky.cz měl Knetig v říjnu 2010 nabízet členovi představenstva Komerční banky sponzoring ODS výměnou za uložení peněz ze Státního fondu životního prostředí v KB. [33][34].


Tajná dohoda: VV nominují policejního prezidenta, ODS superinspektora

Podle Johna není možné, aby člověk, který upozornil na podezření z korupce, za svoji občanskou statečnost trpěl. Véčkaři ale nakonec neuspěli. Podle zdroje Práva byl kromě zástupců ODS proti i prezident Klaus. „Klaus řekl, že Michálek je lump a darebák,“ uvedl zdroj Práva.


Jsem rád, že se nám zde začíná zjevovat krutá pravda. Tedy že ti tzv. bojovníci za morálku a pravdu, jsou ve skutečnosti obyčejní zastánci korupce a rozkrádaček, pokud to dělá někdo, kdo zároveň říká, co chtějí slyšet. Jsem z toho naprosto konsternován.

276272

03.10.2012 11:17

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

hestroy 90.?.?.?

Vážený pane Stworo, mohl byste mi prosím nastínit proč jsem úskočný? Proto, že jsem vám zde několikrát napsal, že to, co kritizujete na druhých, děláte sám? Že je to obyčejné pokrytectví? Že váš neuvěřitelný rasismus je něco, co degraduje cokoliv, co se tu snažíte šířit? Mám vám za to tleskat? Jistě zde najdete mnohé, kteří vám tleskat budou, ať napíšete cokoliv. Já mezi tyto lidi nepatřím.

Já vím, že pravda bolí. Tak ale rovnou přiznejte, že o pravdu vám nejde. Že vám jde vlastně o to, co ostatním vyčítáte.

A ještě ke Klausovi. Obdivovat človka, který se vždy postavil na stranu korupčníků a každého, kdo ohlásil korupci, označil za lumpa a kdovíco jiného, to je dle mého názoru, na který snad mám ještě právo, bez toho abyste mi vyjmenoval všechny mé vlastnosti (stejně jako to mimochodem dělá Klaus), skutečně na pováženou a v podstatě to vypovídá o tom, že o nějaké vyšší hodnoty vám nejde ani náhodou.

276276

03.10.2012 13:01

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

Děkuji za velmi podnětný a hodnotný příspěvek. Zamyslel jsem se nad ním velice , ale nějak jsem nenašel odpověď na moji otázku, kdo je ten Ďábel atd. Tímto odpovídám i na příspěvek níže. Hoši, máte v tom zmatek.

Takže si to vezmeme popořádku. Na počátku nebylo nic, jen ten Bůh, je to tak? Nebo už byl i ten Ďábel a ti andělé? No, řekněme, že byl jen ten Bůh, když už to tady všechno vytvořil. Jelikož je vševědoucí, tak jistě věděl, že ti andělé se zkazí (na schůzi si to odhlasují) a začnou ničit jeho dílo. On to ale tak ponechal a pak se mstí na těch, koho (jak již předem) věděl, zkazí ten Ďábel. Inu, svoji logiku to má. Vy byste zřejmě také své děti, pokud nějaké máte, nejdříve nechal zkazit podivnou partou, kterou byste vytvořil (a o které byste věděl, co budou provádět) a pak byste je trestal věčným zatracením, přestože nestály ani o to, abyste je stvořil. Nebo ne?

Podívejte se, já chápu, že vás vaši rodiče vychovali jako dobrého katolíka. Ale to ještě neznamená, že to, co do vás nahustili, je pravda. Chápu i to, že vám ta vaše víra pomáhala přežít dobu za bolševika a nacházel jste v tom nějakou útěchu. Ale to, co byste nastolili vy, kdybyste měli tu možnost, tedy tu vaši tezi, že "svoboda" je špatná věc, protože "svoboda" stála za tím, že had přišel a začal něco povídat Evě, která zblbla svého Adama a tak byli vyhnáni z Ráje, by bylo ještě mnohem horší, než ti bolševici, to už v historii máme potvrzené.

Samozřejmě chápu, že my dva se dohodnout nemůžeme, protože já na pohádky nevěřím a náboženství které vy zastáváte (ne že by jiné bylo lepší) se mi z hloubi duše hnusí, neboť slouží jen a výhradně k ovládání lidí. Je to pokračující vliv Říma, tentokrát ne vojenskými prostředky. A také vím, že pokud byl někdo vychován tak jako vy, tak jsou jakékoliv logické argumenty zbytečné, neboť toto náboženství rozum potlačuje, protože je to jeho úhlavní nepřítel.

Kdybyste vy, křesťané, necpali to svoje náboženství horem dolem (tedy za použití jakýchkoliv prostředků (zabijte je všechny, on už si je Bůh přebere) tak by mi bylo vaše náboženství u zadku. Jelikož však kvůli němu byly povražděny desítky miliónů lidí, u zadku mi není a hnusí se mi.

Jo a kdyby ten Ježíš viděl, co se jeho jménem šíří, tak by se raději sám oběsil, eště než by ho ukřižovali.

276292

03.10.2012 13:13

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

hestroy 90.?.?.?

No, hezky jsi to napsal, opravdu hezky, tyhle kecy už znám nazpaměť. Ale kdyby ses jen trochu zajímal o tu problematiku, tak bys věděl, že pro Boha jsi takové malé nic, protože uznáváš židovského Boha a tomu jsou nežidi u zadku. Ježíš přišel (pokud přišel) za židy, aby je napravil, nikde není psáno, že přišel za ostatními "pronárody". To by sis měl ujasnit.

>Boh si vymyslel vlastné pravidlá, preto sa s tým musíš zmieriť, pretože Boh je šéf, ak sa budeš na Boha mračiť skončíš v zatratení

No jasně. To je to, o čem mluvím. Takže Bůh je masový vrah a sadista, jak si můžeš přešíst ve SZ na mnoha místech. Jestli pracuješ v sobotu, tak půjdeš do pekla, přeci si nemyslíš, že Bůh mění svoje pravidla jen tak... Už jsi se nad tímto paradoxem někdy zamyslel?

Deut 2:31-37
Hospodin mi řekl: „Pohleď, už to začíná! Vydávám ti Sichona i jeho zem. Začni si ji podmaňovat a obsaď ji.“ … Tenkrát jsme dobyli všechna jeho města. Každé z nich jsme vyhladili jako proklaté včetně mužů, žen i dětí. Nikoho jsme nenechali naživu. Z dobytých měst jsme si rozebrali dobytek a kořist. … Hospodin, náš Bůh, nám je všechny dal.

Jo, to asi byl ještě ten zlý Bůh, než se dal na křesťantví.

POkud Bůh něco je, pak je to čistá láska. A je snad Bůh horší, než milující rodič, který by své díte nikdy neodvrhnul do VĚČNÉHO ZATRACENÍ?

276296

Myslím, že jde o starý známý problém, kdy se po prvním odeslání příspěvek zobrazí jako náhled a musí se odeslat ještě jednou. Jsem si jistý, že zde bude jádro pudla, neboť to paní asi odeslala pouze jednou.

276823

12.10.2012 11:36

Dluhy

RE: ?

hestroy 77.?.?.?

>Také byl rozdíl ve vzdělání společnosti, socialismus vychovával občany závislé na státě, přiděloval jim levicové vzdělání, zatímco ve svobodné společnosti se rozhoduje každý sám za sebe, neb každý je strůjcem svého osudu.

Pokud pominu to, jak hezky jste to celé zidealizoval, vyjádřil bych se v rychlosti k této větě. Pokud si myslíte, že existuje nějaká svobodná společnost, tak jste bohužel na velkém omylu. Koho tím míníte, tou svobodou společností? Jakou skupinu obyvatelstva?

Co se týká vzdělanosti, tak se opět mýlíte, neboť i školství na západě vychovává lidi pro SYSTÉM, tedy tak, aby měl každý svoje systémové místečko. Tedy ne, aby se uměl postarat o sebe sám (mimochodem ten vámi zatracovaný východní socialismus na rozdíl o západního socialismu v podstatě lidi tlačil k samostatnosti), ale aby byl specializovanou součástkou systému.

No, nebudu to více rozvádět, stejně asi nebudete vědět, o čem mluvím, protože se pohybujete v naprosto teoretické rovině. Ale napsal jste to hezky. Asi jste nad tím hodně přemýšlel, aby to vyznělo sofistikovaně.

276991

22.10.2012 12:03

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

RE: Ano, média to zmínila

hestroy 77.?.?.?

To by mě zajímalo, pane Sedláčku, jak vy vidíte své hnutí. Je to pravičácké, nebo levičácké hnutí? Mám na mysli samozřejmě neonacisty. Mám v tom trvalý zmatek, ale soudě podle vaší nenávisti k levičáskému xindlu, tak to zřejmě opravdu bude pravičácké hnutí, že? Nebo ten levičácký xindl jsou komunisti případně internacionální socialisti - největší nepřítel jiného levičáckého směru, tedy národně socialistického?

277598

29.10.2012 14:38

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Pan Papež svým článkem chce sdělit,

hestroy 77.?.?.?

Dolejší má na rozdíl od tebe, Jendo, ty můj dobrý a vlastně jediný příteli a kamaráde, mnoho velice dobrých argumentů. Zatímco tvoje argumenty nejsou argumenty, ale papouškování stanovisek, které jsou pro udržení tohoto nesmyslného systému klíčové.

Víš, Jendo, ač tomu nechceš věřit, ty dáváš mandát někomu, koho ani nevolíš. Nebo si snad skutečně myslíš, že o ekonomických a jiných záležitostech rozhoduje nějaká politická figurka? A ne ti, kteří z toho opravdu těží, například z biopaliv, fotovoltaické energie, důchodových fondů atd. atd. A podporu nakonec vždy poskytnou dobytci napříč všech stran.

Ale klidně se můžeš rozepsat a sdělit nám, co jsi v posledních letech dokázal tím, že jsi šel k volbám. Prosím, odpusť si své imaginární příklady a soustřeď se vyloženě na konkrétní výsledky.

No, asi toho moc nebude, že?

Ještě bych rád dodal, že truc volba komoušů nepomůže ničemu, jakmile se komouši dostanou k moci, stanou se jen dalšími figurkami různých Bakalů a jiných "filantropů".

278071

02.11.2012 20:52

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Začal oficiální prodej 1MW E-CAT

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že už ti definitivně hráblo. Více se vyjadřovat k něčemu, čemu může věřit jen úplně naivní blázen, nemá cenu. Ale hlavně, že už jsou parametry zase lepší, to je "důkaz" toho, že máš pravdu. Za rok budou zase lepší a představ si, jaké budou za 20 let, až sem zase napíšeš, že už se to zase prodává. Je mi tě docela líto, ale na druhou stranu jsi Guru, tak to zvládneš i v ústavu, který je pro podobné guru primárně určen.

278255

Takže co se píše o téhle "milé" zrůdě:

Madeleine Albrightová se narodila v pražské židovské rodině na Smíchově.[2] Byla však pokřtěna a vychovávána jako katolička a o svém židovském původu se podle vlastních slov dozvěděla až poté, co Washington Post publikoval reportáž, v níž bylo vzpomenuto, že její prarodiče a několik příbuzných se stali obětmi holocaustu.

No, tak to je hezké, ale pojďme bádat dál.

Po studiích na internátní škole ve Švýcarsku a absolvování uznávaného Wellesley College...

Takže co je to vlastně ta Wellesley College?

The effort to form a group of seven elite women's colleges was largely driven by the determination of the deans of Barnard and Radcliffe colleges to reduce the number of Jewish students at their schools in favor of attracting students from elite, Protestant families.[4]

Takže ta škola byla založena proto, že zakladatelé nechtěli zlé židáky, ale hodné protestanty.

Další hledání už nechám na tobě. Stačí jen připomenout, že Columbia University, kde Madla také studovala, začínala v Trinity Church, což je jistě židovina jako prase.

Občas by to chtělo kromě opakování protižidovských blábolů zkusit zapojit mozek. Ta paní je totiž 100% katolička, k tomu sedí i vše, co dělá.

278256

02.11.2012 21:17

Ropa, uran, apokalypsa

RE: Překreslení hranic

hestroy 77.?.?.?

Souhlas. Jen se nesmí hranice překreslit tak, aby to vyhovovalo kolonialismu dnešní doby. Ale tak jste to jistě i myslel, že?

278257

05.11.2012 10:16

Je Zvědavec na odpis?

RE: 3 podnety

hestroy 77.?.?.?

No vida, když se chce, tak člověk může vymyslet spoustu krávovin, ani u toho nemusí moc přemýšlet.

1. A co se tím vyřeší? Lidi najednou najdou v šrajtofli o litr navíc? Vy neposíláte peníze, protože se bojíte, že vás někdo odhalí, jak financujete "neonacistický web"? Nebo jestli to není "neonacistický web", tak proč anonymita?

2. Jistě. Přes celou stránku blikající nápis "Zaplaťte, ať to dojde i každému anonymnímu joudovi. Vy neposíláte peníze, protože nevíte kam? Tady problém určitě není.

3. Optimistické ladění... Hezké barevné stránky, se spoustou kytiček a se zprávami o tom, jak je venku hezky, jak všechno dobře dopadne a občas nějaká hezká básnička. Když ne šedou, tak jakou? Modrou? Rudou? Oranžovou? Zelenou? Ne. Všechny dohromady, ať už konečně lidi platí. Tím se to celé vyšeší.

>Chmurne a sedive barvy a dny nechme tam, kde patri: 10 let zpatky.
Ale samozřejmě. Vždyť nás čeká zářivá budoucnost, o které se tu můžeme bavit pořád dokola. Ale havně nám musí pomoci Pánbů, že jo?

Ale abych jen nekritizoval, rád bych také něco řekl.

1. Do změny vizáže neinvestovat ani jedinou korunu. Není to potřeba, víc stejně nikdo nezaplatí! Zvědavec je prostě takový, žádné trombóny ani tancující hošíci z něho továrnu na prachy neudělají.

2. Zvědavec se nikdy nestane webem pro každého. Finanční příspěvky stejně posílá jen několik stálých dárců (kteří jsou dostatečně inteligentní, aby si všimli, jak poslat peníze). Blbci, kteří nejsou schopni zaregistrovat možnosti platby, stejně nic nepošlou.

3. Editor by si měl uvědomit, že na rozdíl od mnoha, mnoha jiných webů je schopen generovat nějaké výnosy. A ne zrovna malé. Takže celkově je existence Zvědavce pozoruhodný úspěch!

278380

05.11.2012 10:26

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

hestroy 77.?.?.?

Pane Montážníku, zrovna vy, jako inventář Zvědace, byste mohl vědět, jak to s tou reklamou je. Jelikož jediná (!) možnost reklamy je pro Zvědavce Google, který jak editor píše nic nedá, tak přes to vlak nejede. Ti koumáci, kteří si myslí, že nějaká firma si bude dělat reklamu na tomto kontroverzním webu (který mimochodem vydělává peníze právě díky této kontroverzi) se hluboce mýlí.

Průser je tíživá finanční situace, já sám mám problém vyjít s penězi. S miminem na krku je to těžké. Ani na to pivo už nemám, tak kde mám vzít na Zvědace?

Pro editora: Neklesejte na mysli, tak se prostě Zvědavec na konci měsíce na dva dny zavře, než se vyberou prachy, to už tu přeci pravidelně bylo mnoho let.

278382

05.11.2012 10:32

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

Ano, zakladne. Ale úplně nesmyslné krávoviny!

Proč se pod těmito články vždy sejdou lidi, kteří sem normálně ani nepíší, pochybuji, že platí, ale vždy tu mají hromadu zlepšení, které tu opakují do zblbnutí.

>3. odpustit si vypinanie webu, jeho obsahu - to je vydieranie. Netrestat koncoveho klienta za nedostatocny marketing a management projektu...

Udělej si svůj web a tam si dělej, co chceš. To je čistě editorova volba, jak to bude dělat, ty nemáš nejmenší právo něco hodnotit. Maximálně můžeš zavřít pusu a šoupat nohama. Stejně určitě nepřispíváš, žádný podobný web neděláš, jen blbě kecáš. Takže proti editorovi jsi naprostý nýmand, ale hlavně že si tu budeš vyskakovat. Pošli prachy, alespoň budeš trochu užitečný, ve své nicotné existenci.

278384

05.11.2012 11:53

Je Zvědavec na odpis?

RE: naklady

hestroy 77.?.?.?

> Proc tedy za kazdou cenu zavirat web, kdyz neni 20 tisic na mesic ? Ja to nechapu .. ale budiz.

Hrozně složitý to pochopit. Rozjeď svůj web, věnuj tomu 10 hodin denně a pak zkus chápat.

278393

05.11.2012 11:59

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

> A proč nemohu kritizovat web, který není můj a jsem neplatič?

A proč nemůžu kritizovat člověka, který kritizuje web, který není můj a jsem neplatič? Je to proti nejaké normě, zákonu, slušnosti, nebo co je na tom tak strašně špatně?

Když tady někdo začne plácat o vydírání, tak je to co? To něčemu pomůže?

>Ajestli je to čistě editorova volba? No nemyslím.

A čí je to tedy volba? Tvoje? Ty do toho investuješ svůj čas a peníze?

278394

05.11.2012 18:38

Je Zvědavec na odpis?

RE: Zvědavec je dobrý, i v současné podobě.

hestroy 77.?.?.?

Děkuji, Kateřino [smích] Abych pravdu řekl, auto, iPod, iPad i iPhone už vlastním, tak nakonec došlo i na to mimino [smích] A to předčí jakékoliv hračky, to je jisté. Dokonce i když trvale pracuje na likvidaci zmíněných hraček. [mrknutí jedním okem]

278435

05.11.2012 18:58

Je Zvědavec na odpis?

RE: zvedavec - trochu zmeny o drobec

hestroy 77.?.?.?

A vám připadá v pořádku, že nějaký kolemjdoucí označí editora za vyděrače a nepřímo za neschoného idiota, co se ani neumí postarat o marketing a management?

V pohodě. Já si vážím editorovy práce a Zvědavec je takový můj osobní koníček, proto dám na hrubý pytel hrubou záplatu.

Vy buďte slušný člověk, co na každého drzého chytráka bude reagovat, jakoby to bylo nesvéprávné děcko a foukat mu na bebí. A svět se změní k lepšímu... A všichni budou spokojení. [vyplazený jazyk]

278440

Tak znovu.

>Radši budu součástí takovéhoto nadnároního celku, jako je sociální EU, a doufat, že průměrný Němec či Francouz si nenechá ukrást i židli zpod prdele a já se s nimi svezu, než abych se spoléhala na to, že mi moji vlast, mou domovinu, mou otčinu, budou "po svém" hájit volební disidenti a trhači lístků, či ostentativní neúčastníci jakýchkoli občanských iniciativ (protože to přece nemá cenu)!!!

Němec a Francouz zatím není úplně v prdeli, protože ho pořád dotuje východní blok. EU vůbec nezaručuje žádnou spravedlnost, to bychom museli mít stejné platy a stejné ceny jako Němci. V případě, že máme 3krát menší platy a větší ceny, tak se jedná o co? Oni nás ždímou, aby se jejich obyvatelstvo mělo relativně dobře a inflaci přenáší na nás.

Až začně téct do bot i Francouzům (velmi brzy) a pak i Němcům, ta "solidarita" půjde rychle do kytek. Kromě té židle, co zatím sebrali nám, nás nechají platit jejich dluhy.

>EU stále ještě nějaké sociální standardy prosazuje a jak už jsem linkovala níže (výše - nevím, kam to koplo), Francie a Německo hodlají donutit nadnárodní společnosti podnikající na jejich území k tomu, aby daně platily na témže místě, kde podnikají. Například...!

No, to spolu sice vůbec nesouvisí, ba naopak, ale budiž. To, že se VB snaží donutit platit nadnárodní firmy daně, to nemá s EU vůbec, ale vůbec nic společného a se sociálními politikou už vůbec ne.

>Ilustračně - kde byla média, když se zpronevěřily evropské dotace a ČR za to dostala pokutu a stop těchto dotací? Jaktože se nehledali viníci ve vládních klikách? Jaktože se zase huláká jen o té "hnusné" EU? A kdože to vlastně huláká??? Co si to, kurva, nějaký modroptákovský zloděj vůbec dovoluje?

Tohle nemá s EU vůbec žádnou spojitost, to jen vypovídá o stavu naší společnosti.

Čekání na spasitele nás nespasí! Každý se musí starat sám. Třeba i tak, že půjde každý týden podat trestní oznámení na vládu, poslance a další zloděje. Kdyby byla EU tak samospasitelná, tak to papaláši v Bruselu dělají za nás. Dělají to? Nedělají. Jen prostě nepošlou zpátky peníze, které jsme jim předtím poslali. Kdo je na tom byt?

278591

08.11.2012 09:56

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Než přiběhne aktivista a náš dobrý a vlastně jediný kamarád

hestroy 77.?.?.?

Očekávám, co na to hlasování o církevním majetku řekne náš starý dobrý a vlastně jediný kamarád a přítel Jenda Smisů. Bude tu opakovat, že kdybychom volili třeba KSČM nebo ČSSD, tak by se to nestalo? Že by hlasovali proti, jako jeden muž? Že jít k volbám je tak strašně důležité?

No, myslím si, že zde opět vyplodí svůj elaborát o tom, že občané mají na něco vliv a pak si uvědomí, že je úplně v prdeli, stejně jako všichni ostatní a že volby jsou k NIČEMU, protože politici prostě nemají k voličům žádnou odpovědnost a dělají si, co se jim zrovna hodí.

278643

09.11.2012 11:19

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

2 editor

hestroy 77.?.?.?

Trochu odbočím. Myslím si, že pan Stwora by se měl více věnovat podobným článkům, to je to, co si lidé čtou a zajímá je to. Všimněte si, Vladimíre, kolik je pod vašimi články vždy příspěvků v diskusi. [mrknutí jedním okem]

278780

09.11.2012 11:32

Sir Winston Churchill: sionistický hrdina

RE: Churchill byl také pěkná

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? Jste při smyslech, nebo jen téměř negramotný?

>Navíc, nálet na Drážďany byl mimo jiné uskutečněn na žádost Stalina

To si děláte srandu? Naopak, bombardování Drážďan mělo Stalina zastrašit! Bylo o něm rozhodnuto západními spojenci před Jaltskou konferencí. Na půběh války toto bombardování nemělo žádný vliv (Varšava byla srovnána se zemí kvůli odporu obránců), proto se jednalo o válečný zločin. Pokud chcete srovnávat Drážďany s Londýnem a dalšími vámi jmenovanými městy, tak opravdu nevím, co si o vás myslet. Kolik bylo obětí bombardování Londýna?

>Hirošima a Nagasaki - byla válka, byla k dispozici zbraň která měla potenciál ji zkrátit, tak byla použita. Byla válka..... a daleko více lidských životů by stála invaze do Japonska a jeho neutralizace. Takto se konec války "pořídil" za nižší cenu na lidských životech.

Než začnete blábolit podobné věci, zkuste si o tom něco zjistit. Japonci byli rozhodnutí kapitulovat. Ale podmínky USA byly neakceptovatelné, neboť Amíci požadovali odstoupení císaře, tedy pro Japonce jejich boha. Nepřijatelné pro kteréhokoliv Japonce!!!

No, tak shodili ty bomby, aby si je pořádně vyzkoušeli, pak zrušili podmínku odstoupení císaře a Japonsko kapitulovalo.

Ne, vážně, zkuste si nejdříve něco zjistit, než tu zopakujete tu nejstupidnější americkou propagandu.

>Takže doporučuji více studia a používání logiky a matematiky

Tohle potřebujete ze všeho nejvíce. Nejlepší je, když někdo opakuje prostoduchou propagandu a pak ještě vyzývá ostatní, aby ji opakovali také. Směšné.

278781

14.11.2012 18:07

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

hestroy 77.?.?.?

Mně by zase stačilo, kdybyste mi sdělil zdroj, podle kterého tvrdíte, že

> - i na této akci byli (zabití) diváci vědomě

To jste si zjišťoval na místě? Nemohly ty holky prostě stát před jeji domem jen tak? No, asi máte dobré informace z první ruky... A ty holky určitě stály před domem vědomě, takže je vše v naprostém pořádku.

Jinak si dovolím pronést svůj názor a to ten, že pokud někdo provozuje činnost, kterou může ohrozit zdraví a životy jiných, měl by nést za své jednání odpovědnost, pokud se tato činnost neprovozuje v uzavřeném prostoru, kde každý divák najde na vstupence nápis, že vstupuje pouze na vlastní riziko.

279093

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 15

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 380 166