Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.05.2010 12:15

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: No výborně

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že sem chodí i lidé, kteří se nenechají tahat za nos...

219755

20.05.2010 14:26

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Proč volit komunisty? Snad kvůli cestě ke spravedlivější společnosti.

hestroy 77.?.?.?

Ne, samozřejmě, že to není argument. Nějaká strana sice ke svým spotům dává německou muziku, v logu má ekvivalent loga NSDAP, ale samozřejmě, že to žádný argument není.

Protože je to naprosto "logické", že národní česká strana používá německé logo a německou muziku. Jak jinak zdůraznit češtví, že? Každý správný Čech je totiž Němec!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

219762

21.05.2010 15:45

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: je to k popukani,

hestroy 77.?.?.?

Prosím editora, aby zde soudruha Stana neomezoval. Je to vynikající ukázka mazané propagandy. Jeho nicneříkající, avšak útočné příspěvky nadchnou každého znalce zvráceného myšlení a pochybných charakterů.

219845

25.05.2010 16:42

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

hestroy 77.?.?.?

Pane Luxore, já mám také pocit, že jste od nich. Dle mého názoru KDOKOLIV, kdo se objevil na vysokých místech hned po "převratu", je prověřená a oddaná osoba, která udělá COKOLIV, jen aby dostala své drobky ze stolu.

Jediná smysluplná možnost, jak ukázat bolševickým synkům, že už jich máme dost a nenecháme se tahat za nos, je jít k volbám a vhodit NEPLATNÝ HLAS! Tím alespoň nedostanou peníze a legitimitu k dalšímu rozkrádání národního majetku.

A když už jsme u těch seriózních informací, jak víte, že VV je zárukou nějaké serióznosti? SZ se před minulými volbami také tvářila trochu jinak, než když se dostali ke korytu...

Nevěřím nikomu z těch bolševiků, kteří si hrají na různé strany...

220101

25.05.2010 20:43

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

hestroy 77.?.?.?

Pane Luxore, těmi oni jsem myslel samozřejmě VV, nikoliv ONI. ONI jsou ti, kteří podobné strany zakládají (velice často s pomocí lidí, kteří to skutečně myslí dobře), diskreditují jednotlivé dobré myšlenky, čímž snadno likvidují přirozený odpor.

Doporučoval bych vám zjisit si, jak si John žil za bolševika, pak by vám mohlo leccos dojít. Pro mě je KAŽDÝ bolševický synek, který mohl za komoušů cestovat po světě naprosto nedůvěryhodný!!!

Znovu opakuji, že politika je v dnešní době organizovaný zločin!!! Jediná možnost je politiku v současném chápání zrušit (je naprosto k ničemu a naopak škodí) a zavést konečně stát založený na velice jednoduchých pravidlech.

Ovšem ta hlavní myšlenka, kterou bych chtěl říci je tato:

Kdo jde k volbám, dává legitimitu tomuto zvrácenému systému a nemůže se pak divit, když s ním systém zamete!

Podívejte se na bublinu s Obamou. Jen jiný šašek a lidi jak uvěřili, že přináší změnu k dobrému. Plakali, modlili se za něj, uctívali ho... Pokolikáté už se nechali napálit? Po tisícáté?

Dobrou noc [smích]

220113

28.05.2010 12:10

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim - V O L T E !!!

hestroy 90.?.?.?

V případě, že se zvolí politici sami, už se nemohou ohánět tím, že existuje nějaká demokracie (vláda lidu). Bude to obyčejná totalita. Divím se, že tak elementární věci nechápete.

Tím, že půjdte k volbám, jen vyjadřujete svůj souhlas se současným rádoby demokratickým systémem. Něco jako kdybyste šel volit v okamžiku, kdy by byla naše země okupovaná a k dispozici by byli pouze kandidáti zastupující okupanty nebo kolaboranty . Tím, že byste zvolil ty méně zlé, stejně vyjadřujete souhlas s daným stavem.

Já jsem byl osobně u několika voleb, pak jsem si připadal jak blbeček. Dnes už s tím svinstvem nechci mít nic společného, musel bych se stydět za svoji hloupost.

NECHOĎTE K VOLBÁM!!!

Pro případ, že by si někdo myslel, že vhozením neplatného hlasu sebere někomu peníze, doporučuji vysvětlení tohoto hoaxu.

220414

28.05.2010 16:53

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: volit ci nevolit => VOLIT MALÉ STRANY !!!

hestroy 77.?.?.?

Zeptám se vás jinak. Koho jste volil za bolševika? Chodil jste k volbám? Volil jste malé strany? Čeho jste tím konkrétně dosáhl?

Je vidět, že vůbec, ale ani v nejmenším nechápete svět kolem sebe. Vám jetě nedošlo, kdo za touhle slavnou demokracií stojí? Doufám, že vám to jednou dojde. Pokud si myslíte, že o věcech, které ovlivňují naše životy rozhodují poslanci, pak je to opravdu smutný příběh. Ne, milý anonyme. Poslanci jsou jen zaměstnanci mafie a rozhodují jen o tom, jak zlegalizovat její špinavé kšefty.

Ale teď už honem, běžte volit, ať je na koho hodit dluh. Já volit nejdu, proto to můj dluh nebude. Bude jen a jen váš a těch, co dají legitimitu tomuto systému, který nás obere až na kost.

Volte malé strany, třeba ty nejmenší. Za 4 roky si povíme, čeho se tím dosáhlo.

A ještě jinak. Kdybyste byl zavřený v koncentráku, také byste chodil k volbám vedení onoho koncentráku? Opravdu si myslíte, že kdybyste volil malé strany v koncentráku, tak se ten koncetrák nakonec zruší? Jediné, čeho byste dosáhl, by byla legalizace celého toho podniku. Místo hádání o tom, jestli je koncentrák ok, nebo ne, byste se s ostatními spoluvězni dohadoval, zda je lepší ten, nebo onen bachař. Chápete, co tím myslím?

Ale pokud si myslíte, že žijeme svobodné životy, pak opravdu nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Pak se mnoho tisíc let trvající transformace myšlení svobodného člověka v pouhé opakování nějakého oficiálního blábolení neminula následkem.

Ale co čekat od někoho tak osobně statečného, že se ani není schopný podepsat, že?

220443

28.05.2010 17:11

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

hestroy 77.?.?.?

Těžko hodnotit tento příspěvek. Ano, na světě jsou lidé, kteří otroctví považují za docela dobrý nápad. Jiní si zase myslí, že je to přesně naopak. Zajímavé je, že otroctví obvykle obhajují lidé, kteří se neumí ani podepsat a svůj názor šíří pouze anonymně.

Vy patříte do té první skupiny, tleskáte a radujete se, že tenhle systém zavedl někdo před vámi a vy už se o něj nemusíte starat. Jste rád, že vaše myšlení bylo tím systémem od malička formováno a nejste schopný si připustit, že NEMÁTE svůj vlatní názor, ale pouze přebíráte názory systému.

>Nejdříve se musíte osamostatnit územně, hospodářsky a neparazitovat na tom, co vytvořila předchozí "nesvobodná společnost". Zkuste to prosím, začněte internetem, ignorujte ho. Nezapomeňte taky ignorovat obchody, peníze, školy, zdravotnictví...Používat ze stávající společnosti jen to co se hodí, je vrchol vyčůranosti, opravdová vyjímečnost!!! Taky jazyk by to chtělo nezávislý, protože ten je obvykle "vázán" na myšlení.

Toto jsou klasické kecy systému, buď nevíte, o čem mluvíte, nebo víte a jste pilířem systému. Je opravdu těžké pochopit, že kvalita života se svobodou nemá nic společného? Možná budete překvapen, ale to, jestli budete poustevníkem, nebo vás budou uspokojovat nejmodernější vynálezy, vůbec nesouvisí se svobodou. Nemíchejte laskavě hruky s jabkama.

220446

28.05.2010 17:21

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

hestroy 77.?.?.?

> A pokud zijeme v tehle strukture a nemame odvahu ji PLNE ignorovat/opustit tak jsme jeji soucasti. Je pravdou ze nejit k volbam dnes uz zadnou velkou odvahu nevyzaduje,takze mi to pripada jako dobra prilezitost pro nektere pseudo nezavisle jedince aby se okate mohli tvarit jak "ignoruji" tuhle spolecnost ovsem to jim nebrani v klidu vyuzivat jeji dalsi vyhody.

Mícháte hrušky s jabkama... To vás napadlo samotného? Nebo jste si to někde přečetl? Asi ano, protože je to klasická písnička.

Je dobře, že jsou lidé jako jste vy, takové spolehlivé opory systému, kteří používají naprosto nevhodné argumenty, aby systém bránili do skonání světa. Jinak bychom mohli začít žít svobodně (dokonce i se všemi vymoženostmi, které teď máme, i když to pro vás asi zní naprosto neuvěřitelně).

Tak rychle k volbám, jistě si můžete vybrat bolševiky z mnoha stran. Aby se náhodou nestalo, že by tento zlodějský, prolhaný systém ztratil svoji legiitimitu.

220447

29.05.2010 16:11

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

hestroy 77.?.?.?

Člověče, co k tomu dodat? Je vidět, že absolutně netušíte, jak tahle "demokracie" funguje. Ale já vám to přeju. Počkejte ještě 50 let, třeba vám to pak dojde, až zjistíte, že jste tím, že jste šel k volbám, umožnil bývalým bolševikům setrvat u moci celý jejich život.

>Pokud jenom fňuká či filozoficky mudruje a nedělá nic proto, aby jednou už fňukat nemusel, je defacto na straně těch, na které ukazuje žalobným prstíkem.

Vy jste ten článek nečetl? Nejít k volbám je řešení!!! Ten, kdo nejde k volbám, alespoň nebude za pár měsíců, až zjistí, jaké grázly zase zvolil, za blbce.

Koho byste volil v USA? Obamu? Naději a změnu? Můžete konkrétně popsat, k jaké změně tam došlo? Nezapomínejte, jak tam lidé na mítincích dojetím plakali. A hrozně se snažili něco změnit, jako vy. A čeho se jim dostalo?

Je to něco, jako byste žil v koncentráku a chodil pravidelně natírat ploty s ostnatým drátem, abyste žil v pěkném prostředí. Volil byste kápa baráku a byl byste náramně spokojený s tím, jak jste si to vězení krásně opravil.

Lidi jako jste vy, kteří mají klapky na očích a budou je mít celý život, udržují tenhle zvrácený systém v chodu. Je opravdu smutné, že to nevidíte. Bohužel na to doplácím i já.

220529

29.05.2010 16:16

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

hestroy 77.?.?.?

Člověče, měl bys přestat čuchat ten toulen, jde to s tebou od 10 k 5. Nikdo tu mlácení nikoho nepodporoval, to jsi si ve své uražené kebulce nějak popletl. Klidně jdi volit Johna, který za komunistů mohl cestovat po světě. Nikdo ti v tom nebrání.

220530

29.05.2010 16:20

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

To sedí

hestroy 77.?.?.?

Osobně tuto teorii, že kočky se mají nejlépe a my jsme tu pro ně, zastávám již přes 15 let. [smích]

220531

30.05.2010 14:17

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

hestroy 77.?.?.?

>Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

Milá Moniko, co myslíte, že je větším vyjádřením odpovědnosti? Jít na policii a zažalovat všechny dobytky, co nás okrádají, nebo jít k volbám, zvolit někoho, kdo slíbí, že to udělá za vás a pak mít 4 roky klid?

Co je výraz většího pokrytectví?

Jinak už jsem naprosto pochopil, že vysvětlovat lidem naprosto zřejmé věci je zbytečné, úplně zbytečné. Jeden den si tě vyslechnou, odkývají vše a druhý den jdou k volbám.

220572

30.05.2010 14:29

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

hestroy 77.?.?.?

> Tady se pomlouvaj vsechny strany krome nacku z DS,takze co si mam myslet??

Nesmysl. Nácky tu obhajuje jen pár lidí.

>A s tou Prahou sem to myslel tak, ze potkavam lidi ktery delaj pro Paroubka,Bema,Janouska atd ,pracujou na urade a ve statnich firmach,takze mam urcite vetsi prehled nez vy burani co ctete akorat tak noviny a internet

Jéje, to je neuvěřitelný. Můj kámoš zase dělá ochranku premiérovi.

>Klaus taky vyjizdel za komunistu do zahranici¨a moje rodice taky

Klaus je jasnej jak facka. A tví rodiče? Nejspíš byli v KSČ, ne?

>ale vam uz z toho vazne hrabe na majak

Mám úplně stejnej pocit z tebe. Měl bys přejít alespoň na lehký drogy...

220574

30.05.2010 14:46

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

RE: Já to mohu dokonce dokázat...

hestroy 77.?.?.?

Díky, pane Semeráde, za zajímavý odkaz... [smích]

220576

31.05.2010 11:06

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: automaticky kraceno

hestroy 77.?.?.?

Pane Kadleci, nechte toho Chazara, ať si o sobě myslí, že je Žid. Je to tak směšné, až se za břicho popadám. Ale úplně mě fascinuje, jak se tato asijská chátra cítí být vyvolená, ačkoliv s původními židy nemá nic společného. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Ne tedy, že by nebylo směšné, že nějaký národ je vyvolený. To svědčí jen o tuposti, s kterou se nechali obelhat nějakým pomateným fanatikem... Jak se může někdo, kdo věří takovým blábolům považovat za inteligentního člověka, to opravdu nechápu.

220640

31.05.2010 16:22

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

>kdybyste někdy byla předsedou volební komise jako já

Zaplaťpámbů, že jsou tu lidé jako jste vy. Jinak by tenhle zvrácený systém už musel desetkrát padnout!

>holt přišlo málo příznivců socanů k volbám, tak to projeli

Ten, kdo dosud nepochopil, že hra na levici a pravici slouží jen k udržování této "demokracie", je naivní, až to bolí...

>že se podařilo probudit více mladých, které Jyrka neumí zaujmout/oslovit, to je jen dobře.

Ano, volili TOP 09 nebo VV. Grázly a mafiány. Tomu se říká probuzení, to vám povidám! Jen naivkové, jako jste vy, nad tím jásají, já to považuji za naprostou prohru.

>snad se konečně začne každý snažit, aby aktivně zabezpečil sebe a svou rodinu, a nečekal jen na milodary od státu =od nás, ostatních plátců daní.

Co to melete? Kdo má jako čekat nějaké milodary? Spíš bych od státu požadoval, aby mi přestal krást moje peníze!!! Já chápu, že tohle vás netíží, vy jste rád, že vyhrála "pravice". S tímhle přístupem to půjde rychle do kytek.

Člověče, v tomto státu se každý den ztratí přes miliardu Kč, které jdou do kapes "pravičáků" i "levičáků", kteří hrabou na státním. Tohle by vás mělo zajímat!!! Zjistěte si, kolik proti rozkradeným cca 200-400 miliardám ročně, tvoří sociální dávky. OMG a to si o sobě ještě myslíte, jak jste nad věcí... Vždyť jste úplně mimo!!!

220669

31.05.2010 16:33

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

hestroy 77.?.?.?

Nebudu na ty vaše nesmysly reagovat nijak obsáhle, nemá smysl diskutovat s někým, kdo má "jasno".

Ale zeptám se vás jinak. Když už máte tolik keců o tom, že je nutno něco dělat, rád bych se zeptal , kolik trestních oznámení jste již podal na zloděje, kteří nám 20 let rozkrádají zemi? Kolik trestních oznámení jste podal na strany, které po volbách nesplnili ze svého programu ani písmeno?

Žádné, že? Jediné, co jste schopný udělat, je jít jednou za 4 roky hodit lístek do urny tomu, kdo vám slíbil, že to udělá za vás... To je ta odpovědnost? Jste směšný!

>Už tady bylo řečeno mnohokrát, že systém je nastaven tak, že se ani absencí 95procent voličů nezhroutí.

Tím už tady bylo řečeno máte na mysli to, že jste to řekl vy? Ach tak, tak to musí být pravda, omlouvám se, že jsem to nepochopil...

Pane odvážný anonyme. Kdybyste sem nemohl psát anonymně, tak sem ani nic nenapíšete a vy chcete ostatrním kázat o odpovědnosti? Vy, takový pokrytec? OMG, to je opravdová ubohost. Je mi vás opravdu, ale opravdu líto...

220670

31.05.2010 18:20

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Je to neuvěřitelné a velmi podivné

hestroy 77.?.?.?

Už si opravdu myslím, že někdo chce židy zlikvidovat. A židi jsou tak neuvěřitelně, nekonečně, nepochopitelně blbí, že k tomu dávají tisíce záminek.

KDO učí židy nenávidět všechny okolo nich?

KDO učí židy, že jsou "vyvolený" národ?

KDO učí židy, že si můžou dovolit úplně všechno?

KDO učí židy provádět takové nechutné svinstvo a omlouvat to jakýmsi Holokaustem (TM)?

Normální stát přeci nemůže vraždit lidi jen proto, že jedou na lodi po moři... To může udělat jen sebevrah... Kdo má zájem na tom, aby se celý svět díval na Izrael jako na barbary?

Židi o sobě prohlašují, že jsou nejchytřejší v celém vesmíru, toto chování tomu naprosto neodpovídá. Jsou to úplný blbci, ale není se čemu divit, když je tak jejich rabíni od malička vychovávají... Už jen to, že věří těm všem pohádkám z Tóry a Talmudu je pasuje na pověrčivé báby.

Jsou to sprostí vrazi, zloději a lháři.

220689

01.06.2010 12:00

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: řešení

hestroy 77.?.?.?

Čekal jste něco jiného od chazarského nacisty?

220805

01.06.2010 12:19

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

hestroy 77.?.?.?

Nejen, že je toto stvoření od základu zlé, prohnilé a skrznaskrz oslizlé. Toto stvoření je také nesmírně hloupé. Toto stvoření, ačkoliv je jistě chazarského původu, v žádném případě nenaplňuje pohádku o vyvoleném, národě, který by měl jít příkladem ostatním. Je to přesně naopak. Pokud by si měli lidé vzít za vzor tohoto nenávistného Gluma, pak by se mezi sebou brzy pozabíjeli.

Jen nacistická chazarská zrůda dokáže obhajovat pirátství a vraždění. A lže dokonce i poté, co je ze lži usvědčena. Co ale čekat, od takové hroudy slizu, že? Vždyť oni jsou k tomu vedeni svými nacistickými pohlaváry! Může být větší důkaz o tom, že Chazaři rozhodně musí být úplní idioti, když se nechají takhle tahat za nos a ještě si myslí, že jim ty bláboly sežere i obyčejný gój?

Děláš židům ostudu, ty prolhaný hloupý Glume!!! [bliji] [bliji] [bliji]

220809

01.06.2010 12:32

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Taky se mi to nelíbí ...

hestroy 77.?.?.?

Člověče, nejdřív bych se zamyslel nad tím, kdo je sem tahá... A to muslimové rozhodně nejsou. Máte v tom dost velký zmatek...

220812

01.06.2010 12:58

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Něco z Protokolů

hestroy 77.?.?.?

13) Naše právo spočívá v síle. Slovo „právo“ je prázdný, neurčitelný pojem. Ve skutečnosti znamená pouze toto: Dejte mi co chci, abych dokázal, že jsem silnější než vy.

14) Kde právo začíná, a kde končí? Ve státě, kde je vláda špatně uspořádána, kde se zákony a panovník stali bezmocnými pro nespočetná práva, která stvořil liberalismus, nacházím nové právo, totiž právo silnějšího, které nám umožňuje vložit ruku na stávající zákony, na celý vládní pořádek, na změnu všech institucí, a nakonec i právo na uchopení moci nad těmi, kteří se ve jménu liberalismu sami zřekli v náš prospěch práv, jež měli k udržení své moci.

5) Lid je dnes bídou přikován k těžké práci mnohem pevněji, než tomu bylo v dobách otroctví nebo roboty. Z toho nebo onoho se mohl nějakým způsobem osvobodit, ale duchovní bídy se nezbaví. Do konstitucí jsme vložili práva, která jsou pro lid úplně bezcenná, která mohou existovat jen v jeho představách, ale nikdy je nemůže uplatnit v praxi. Jaká je to výhoda pro proletáře, přetíženého prací a trudným údělem, že v demokracii mají žvanilové právo poučovat a novináři právo psát vedle vážných věcí kdejaký nesmysl? Jaký význam má ústava, když z ní proletariát nemá jiný užitek, než že smí sbírat drobty z našeho stolu, které mu velkomyslně poskytujeme v podobě volebního práva, aby mohl vybírat mezi našimi náhončími? Republikánská práva jsou pro tyto nešťastníky jen trpkým výsměchem, protože chomout každodenní práce jim znemožňuje jejich užívání a zbavuje je jistoty stálé existence, závislé spíše na stávkách, které jsou organizovány zaměstnavateli a jejich soudruhy.

21) Peníze a obratnost ve volbě prostředků, kterými si zkorumpované osobnosti nakloníme, z nás udělají pány veřejného mínění a vydají nám lid do rukou.

22) Když takto vytrvale půjdeme krok za krokem kupředu, zatlačíme křesťany a zničíme jejich vliv. My budeme světu předepisovat, koho má ctít, komu důvěřovat a co má zavrhnout. Povstanou-li někteří jedinci a zaplaví nás kletbami, pak nic netušící poddajné masy se nás zastanou a ujmou. Až se staneme neomezenými pány tisku, potom bude pro nás velmi snadné změnit pojmy cti, ctnosti, charakteru a posvátnosti rodiny, která byla dosud nedotknutelná, a jíž zasadíme první ránu k úplnému zničení. Potom budeme moci zničit všechno, co křesťany - naše nepřátele - povznášelo v jejich víře a důvěře. A až si z vášní vytvoříme potřebnou zbraň, budeme moci vyhlásit boj všemu, čemu se až dosud vzdávala čest a úcta.

Je to velmi zajímavé a sedí to jak prdel na hrnec.

220814

01.06.2010 13:05

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

hestroy 77.?.?.?

To je dobře, že se najdou vrazi, kteří jsou na to hrdí... Jistě chápete, že kdo schvaluje vraždění, stává se také vrahem... Blahopřeji! [bliji]

220815

01.06.2010 15:11

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

Dobře, ty statečný anonymní občane. Již ti, že se nepodepíšeš jasně svědčí o tom, že jsi skutečně svědomitý občan, ale všechno má své meze, že? Vykřikovat něco o odpovědnosti a pak se schovat za popelnici, to umí opravdu jen ti nejsvědomitější. Gratuluju!

>podle AI je ztráta korupcí a předražením asi 60 mld./rok.

Aha a já myslel, že AI mluvila o 20 až 40 % rozpočtu... Zajímavé...

To, že používáš taktiku podsouvat svému oponentovi, že je levičák, to je ohraná písnička. Necvičíš si to náhodou na diskusích na Novinkách? Tam chodí podobní excperti. Ne, tam by ses vlastně musel podepsat, takže tam nechodíš, že jo? [chechtot]

No nic, přečti si, co o tom již dávno někdo napsal v jistých Protokolech:

5) Lid je dnes bídou přikován k těžké práci mnohem pevněji, než tomu bylo v dobách otroctví nebo roboty. Z toho nebo onoho se mohl nějakým způsobem osvobodit, ale duchovní bídy se nezbaví. Do konstitucí jsme vložili práva, která jsou pro lid úplně bezcenná, která mohou existovat jen v jeho představách, ale nikdy je nemůže uplatnit v praxi. Jaká je to výhoda pro proletáře, přetíženého prací a trudným údělem, že v demokracii mají žvanilové právo poučovat a novináři právo psát vedle vážných věcí kdejaký nesmysl? Jaký význam má ústava, když z ní proletariát nemá jiný užitek, než že smí sbírat drobty z našeho stolu, které mu velkomyslně poskytujeme v podobě volebního práva, aby mohl vybírat mezi našimi náhončími? Republikánská práva jsou pro tyto nešťastníky jen trpkým výsměchem, protože chomout každodenní práce jim znemožňuje jejich užívání a zbavuje je jistoty stálé existence, závislé spíše na stávkách, které jsou organizovány zaměstnavateli a jejich soudruhy.

Víc nemám, co bych k tomu dodal...

220840

01.06.2010 18:57

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

> Já například bych ustál i veřejně volit.

Vy? Vždyť se bojíte se podepsat i tady... OMG, tyhle řeči mě fakt dostávají...

220866

01.06.2010 19:18

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: NATO

hestroy 77.?.?.?

Souhlas. Víte, Steve, že dnes už je opravdu všechno úplně zvrácené? Pro mě je těžko pochopitelné, že někdo obhajuje vraždění. Dle mého je za tím chazarská nátura. Oni ti Chazaři (někdo jim říká bolševici) byli a jsou pěkní dobytci dodnes, že? Opravdové stvůry... Chudáci Rusové, ti si s nimi museli vytrpět hodně (milióny mrtvých), dnes původní semitští Židé... Z toho by člověk [bliji]

220871

01.06.2010 22:57

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: informace? to je to o co tu běží.

hestroy 77.?.?.?

Shalom. Samozřejmě máte pravdu a postřílení civilistů byl výborný nápad. Je dobře, že se najdou tací slušní "lidé", kteří vraždění obajují.

I když některým vašem tvrzením moc nerozumím...

> Je jen otázka času, kdy si nějaký palestinec usmyslí, že je výborný nápad nějakou takovou bombu použít

Oni mají Palestinci jaderné zbraně? To jsem nevěděl, díky za informaci.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli na ústředí dostáváte nějaké brožurky, jak ovlivňovat veřejné mínění, nebo je to necháno na vás. To je totiž dobrý "argument", strašit tím, že se Palestinci chystají odpálit atomovku. Nemají také jiné ZHN?

Samozřejmě, že Izrael byl v právu. V podstatě každá země může v mezinárodních vodách přepadat lodě a zabíjet jejich posádky. Například Somálci, ti s tím mají zkušenosti.

Koneckonců, vždy je lepší nejdřív střílet a pak se ptát, že? Protože když Izrael rozstřílel americkou vojenskou loď Liberty, pak ano, měla na palubě zbraně. Taktéž byla v mezinárodních vodách, tudíž měl Izrael volné ruce.

>Kdo a proč vypravil, tak okázale konvoj lodí?

To je velice dobrá otázka, která vás pasuje na odborníka přes terorismus. Není nad to, když se v diskusi objeví takový fundovaný "člověk", jako jste vy. Přesnou odpověď neznám, jen budu tipovat. Zcela jistě to byla Al-Kájda. Pak to byla Severní Korea a Írán, osa strašlivého, nekonečného, děsivého zla. Pak to bylo asi 50 dalších teroristických muslimských organizací, které chtějí džihád přenést do Evropy. Pak to byli tké Srbové, kteří chtěli povraždit všechny muslimy. Pak to byli také Iráčani, kteří na lodích přepravovali ZHN.

>Zpátky k lodím - pokud obsahují opravdu jen humanitární pomoc - co že se tak bránili

To je jasné, obsahovaly tuny ZHN, desítky tanků, několik ponorek atd. Krvežízniví cestující nepochopili, že když je někdo přepadne v mezinárodních vodách, nemusí jít o piráty (zapomněli, že Somálsko leží někde jinde) a dovolili se ozbrojeným fanatikům nevydat tak lehce. Svině!!!

Zde je ukázka dalšího incidentu, při kterém byl Izrael zcela v právu, protože nějací terorističtí zahraniční aktivisté, kteří protestovali proti vraždění, už překonali všechny meze. Téhle Američance vystřelili oko slzným granátem zcela po právu. Kua, kdo si vůbec dovoluje někoho napomínat, že lže, krade, vraždí, zavírá lidi do koncentráků, mučí je, atd.?

Vložený obrázek

Sakra, to jsem rád, že jsem potkal dalšího "člověka", který podporuje pirátství a vraždění. To mi vždy zdvihne náladu. Taky se těšíte, až dosáhneme takového stavu vyspělosti a demokracie, jaký je v Izraeli? Pak bude policie konečně moci proti demonstrantům střílet, co kdyby měli náhodou zbraně, že?

220888

01.06.2010 23:03

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Brutální útok komanda?

hestroy 77.?.?.?

Ale plosímtě, na ústředí máte pohotovost? Děláš se sebe jen blbce. Vy, soudruzi z Chazárie, můžete v sebeobraně zabíjet děti a ostatním upíráte se bránit pirátům? To je přesně vaše taktika. Shalom!

220889

02.06.2010 12:46

Izraelský masakr na moři

RE: O KD z BL ma jako anlytikovi dobre mineni.

hestroy 77.?.?.?

>Kdo tedy udelal chybu dustojnici nebo velitel?

René, to si opravdu myslíš, že to byla chyba? Nepřestávám žasnout... [oči v sloup]

220944

02.06.2010 12:59

Izraelský masakr na moři

RE: Doporucuju precist neco faktickeho

hestroy 77.?.?.?

MIlý Tomassi. Možná to asi jetě nechápete, ale to co tu předvádíte, je jako kdybyste říkal, že povstání Varšavského ghetta vyprovokovali židé, kteří zle zaútočili na německé pořádkové síly a volal byste po jejich nejtvrdším potrestání...

Vložený obrázek

Věříte těmhle novinám? Ne? Možná si řeknete, nejsem přeci blbej, že jo... Tak PŘESNĚ TAKHLE TO JE S PALESTINOU!!!

Jste snad příznivcem koncetračních táborů, zabíjení civilistů, mučení, ponižování, okrádání? Pokud odpovíte, že ne, tak jak můžete obhajovat nacistický rasistický stát Izrael?

Je to úplně stejné, jako byste obhajoval vyvraždění Lidic a Ležáků. Obhajoval byste to? Zasloužili si to ti lidé? Opět si asi poklepete na hlavu... TAK PŘESNĚ TAKHLE TO JE S PALESTINOU!!!

Něco o vyvraždění vesnice Dajr Jásín

Ciituji: Když britské úřady odmítly tento incident vyšetřovat, požádali Arabové z Jeruzaléma Mezinárodní červený kříž, aby incident vyšetřil. Švýcarský zástupce Jacques de Reynier vedl první skupinu, která na místě nalezla 150 těl vhozených do studně a dalších 40 nebo 50 mrtvých na jednom místě. Napočítali celkem 254 mrtvých, z toho 145 žen, z nich 35 těhotných. Pod hromadou mrtvol nalezli šestiletou dívku, která ještě žila. Očití svědkové později vyprávěli, že nebylo možné přiblížit se k vesnici, aniž by se jim neudělalo špatné od žaludku.

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách."

Už chápete, co se vám tu všichni snaží sdělit? Obhajovat brutální neokolonialismus může jen dobytek, nebo někdo, kdo o tom nic neví...

220947

02.06.2010 13:02

Izraelský masakr na moři

RE: Doporucuju precist neco faktickeho

hestroy 77.?.?.?

>Dobrá. A jak byste chtěl situaci řešit?

A jak byste vy chtěl řešit německou okupaci Čech? Chtěl byste se s nimi domluvit?

A buďte si jistý, že Němci se k nám chovali jako andělé, v porovnání s tím, co dělají chazarské hordy v Palestině.

Ne, vážně, jak byste chtěl řešit, kdyby vám někdo ukradl váš dům, zabil vám před očima otce a matku a vás zkopal do bezvědomí? Velice rád bych slyšel vaši odpověď....

220949

02.06.2010 20:21

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: takhle se vyucuje historie na universite v izraeli

hestroy 77.?.?.?

Pane Steve, rád bych vás opravil. Když mluvíte o Anti-Anti, mluvte prosím v třetí osobě, tedy například: Anti-Anti uvedlo...

Jelikož se jedná o zvířátko s rozlišovací schopností prvoka, bylo by velice nepříhodné ho nazývat člověkem.

Jinak jste mě opět rozesmál [chechtot]

220987

02.06.2010 21:13

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, vy jste (cenzurováno. Neurážejte diskutující. Editor). Je mi líto, že musím použít tento termín, ale nenapadl mě lepší.

>Lid je dlouhým obdobím rostoucího blahobytu zhýčkán více, než kdykoliv předtím. A tak z nedostatku skutečného strádání a bídy trpí frustrací.

Vy možná máte peněz dost, sice nevím, kde je berete, ale věřte tomu, že minimálně polovina populace se musí ohánět jak šílená. A to vůbec nemluvím o zbytku světa, na jehož úkor západní svět žije. Velice bych vám přál pracovat 12hodinové směny na páse, za plat 15.000 Kč čistého. Pak byste si tyhle debilní kydy nechal od cesty...

Opravdu nevím, jestli jste jen ubohý provokatér, nebo prostě jen nevíte, která bije...

220994

02.06.2010 21:15

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

>ano, do keců, canců a konstitucí vpašovali líbivý, leč jedovatý osten slůvka "právo"... právo na něco, práva občana. nejen že slibem nezarmoutí, ale ještě pomatou hlavy podobným naivkům, že by mohli mít právo na skvělý zajištěný život.

OMG, ty jsi (osobní výpad. Cenzurováno. Jestli nenecháte osobních výpadů a urážek, zablokuji vám přístup. editor), že? Nečekal jsem, že ani nejsi schopný porozumět psanému textu, vždyť to byl argument proti tobě...

>a s tím se idioti nedokážou smířit..

To mě velice mrzí, že se neumíš smířit sám se sebou. Je mi opravdu líto, (cenzurováno, další urážka)...

(Zbytek cenzurován. Žádný přínos do diskuze, pouze výpady a zesměšňování. editor.)

220995

02.06.2010 21:18

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

hestroy 77.?.?.?

>Po oněch volbách by vystoupil šéf dosavadní exekutivy v médiích a oznámil by skutečnost, že o volby se již skoro nikdo nezajímá, a tudíž zřejmě všichni souhlasí s tím, aby funkce ve vedení země (světa) přešli na dědičný základ

Aha, máte na mysli USA, kde to již funguje?

220996

04.06.2010 16:29

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Petránek

hestroy 77.?.?.?

Vážený anonyme, to, co tu tvrdíte, jsou jen vaše domněnky. Je to přesně naopak, než si myslíte. Pokud by se Češi bránili, tak by nikdy nebyla 2. světová. Němci na začátku války neměli NIC!!! Měli pušky a lehké tanky, jejichž pancíř byl 10 mm, zatímco české tanky LT 38 měly pancíř 50 mm. Letectvo na začátku války Němci také neměli nijak skvělé, české letectvo bylo srovnatelné. Němci by se vůbec nedostali přes naše opevnění, zastavili by se, byl by to jejich konec. To samozřejmě vyvolení nemohli nechat být a tak nastoupil připravený Beneš.

Kdyby zednář Beneš nekapituloval, žádná válka by vůbec nebyla!!! Když Němci útočili na Polsko, tak jediné pořádné vybavení, které měli, bylo české výroby! A vůbec to neměli tak jednoduché, jak se traduje. Něco si o tom zjistěte, než budete psát nesmysly. Jedině díky zrádci Benešovi, jež sledoval úplně jiné zájmy, než zájmy českého národa, mohli Němci začít...

Co se týká Husa, chápu, že jako katolík ho musíte pomlouvat. Nebudu to dále rozvádět, s bigotními katolíky se nemá cenu hádat. Nechtěl byste být spíš Němcem, než Čechem?

Omlouvám se editorovi za další příspěvek, ale tyhle nesmysly jsem prostě nemohl nechat bez reakce...

221207

04.06.2010 20:29

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

RE: Stačí se přeci podívat na záznam kamer

hestroy 77.?.?.?

Ano, a také se stačí podívat na zbořené domy v Libanonu, tisíce mrtvých civilistů, koncentrační tábory, lámání rukou palestinským dětem, ničení staletých olivových hájů, lynčování, ukradenou půdu, pirátství, atd, atd a opravdu není co dodat. Řádění chazarských hord v Palestině se dá jen těžko nějak komentovat...

221243

09.06.2010 12:04

Defenestrace po česku: Slavata králem, Martinic k blahořečení?

RE: Zbytečný článek

hestroy 77.?.?.?

Naštěstí se najde dost takových, kteří v den voleb radostně vstanou, slavnostně se oblečou a pak s mávátkem vyrazí do volební místnosti, s pocitem, že jejich hlas je hrozně důležitý a rozhodne. Nijak jim nevadí, že ještě včera v hospodě nadávali na to, jací jsou politici svině, že jen kradou a volby jsou podfuk. Ta slavnostní nálada, kdy v televizi všichni málem umírají vzrušením, padne nakonec na každého. Lidi chtěli změnu, tak ji "mají". Viděli, že v Americe to jde (Yes, we can!), tak šli k volbám, i když poznali, že po roce vládnutí Obamy všechny změny v USA (Yes, we can!) zůstaly jen planými sliby. Ale to nevadí!!! Však ono to jednou vyjde. Sice to nevyšlo od té doby, co současná "demokracie" existuje (pár set let), ale nakonec je potřeba nějaká ta osobní odpovědnost (rozuměj přenechání rozhodování o mých penězích a mém životě někomu jinému).

Hurá!!! Yes, we can!!!

221576

10.06.2010 13:34

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Protokoly sionských mudrců

hestroy 77.?.?.?

Janko, ty jsi světec!!!

>jsi mimo, ale omlouvám tě, nemáš na to nástroj, abys rozlišil

Zaplaťpámbů, že tu máme někoho, kdo ten nástroj má! Tím se vše značně zjednodušuje... Měl bys tu psát víc, Honzo, podívej kolik lidí je tu mimo, jelikož nemají nástroj!!!

Základní příjem a zdaňování práce strojů nikdy nevyřeší jediný problém a tím je hloupost a chamtivost lidí. Sny o tom, že někdo zavede spravedlnost, jsou naprosto utopické. Žádné referendum se nezavede. Kdo by ho zavedl? I když už máme hezký příklad v USA, kde Obama mění svět k lepšímu, že? Yes, we can...

Víš, Honzo, spusta lidí se chtěla znovuzmocnit svého božství, ti co nebyli rozsekáni na kusy, skončili na kříži.

Co se týká příspěvků bigotních katolíků, nemá cenu to komentovat, jejich totální zaslepení a neschopnost přijímat jiné poznatky, než ty, které jim servíruje jejich "strana", je vydělují ze smysluplné diskuse...

221677

10.06.2010 13:53

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Řízení světa-Satanova Synagoga

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy byste si měl přestat číst neonacistické hovadiny. Snad byste pak věděl, že Rockefeller žid není.

Jsou jisté mantinely, které by člověk neměl překročit, pokud o sobě chce říci, že uvažuje selským rozumem...

Opravdu byste se měl zamyslet nad tím, zda vrstva židů nemá jen určitou úlohu, která jí byla přidělena a až tu úlohu splní, bude jednoduše odstraněna. Já vím, že to chce kus vlastního přemýšlení a ne jen bezmyšlenkovité přejímání nějakých textů. Víte, ona se lidská historie, ačkoliv se vám to bude zdát divné, rozhodně nezačala před nějakými pát tisíci lety, ale mnohem, mnohem dříve. Dříve, než vůbec někdo vymslel slovo žid. A už předtím se začalo formovat zlo, které nás pronásleduje a saje z nás naši svatou svobodu. A tohle zlo rozhodně nemusí pocházet z našeho prostoru. Ale chápu, že tohle už je na vás moc, takže se raději vraťte ke spiknutí proti církvi a lidstvu, tam si najdete svoje...

221678

14.06.2010 11:46

Školné je správné

RE: No konečně!

hestroy 77.?.?.?

Aha, nic jiného jsem nečekal. Milá Strigo, když nejste schopna pochopit věci, které jsou podané jinou formou, než suchopárným výkladem kantora z kantorské rodiny, neměla byste se k tomu raději vyjadřovat. Opět jste prokázala své naprosté nepochopení, omezenost a to, že rozhodně NIKDY nejste nad věcí.

Víte co je ironie? Nadsázka? Černý humor? Naučili vás to ve škole? Asi jste tam hodně chyběla, že? [chechtot]

221985

16.06.2010 14:24

Školné je správné

RE: No konečně!

hestroy 77.?.?.?

Potrefená husa se ozvala. Většina emigrantů utíkala kvůli penězům. Nebo jste snad utekl kvůli tomu, že vás někdo pronásledoval? [oči v sloup]

222138

17.06.2010 11:38

Pohled z Istanbulu

Armáda se vrátila do baráků...

hestroy 77.?.?.?

Jasně, do baráků... Barracks ve skutečnosti znamená co? To je hodně smutné... [oči v sloup]

222218

22.06.2010 11:17

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Možná by se mohla dělat alespoň základní kontrola pravopisu, než se to zveřejní. Jakmile je víc než jedna chyba na větu, začíná to být těžko čitelné. Některé věty jsou přeloženy tak, že nedávají žádný smysl. A například co-financování (to je pro mě zcela nový prasácký novotvar), se dá snadno přeložit jako spolufinancování. Fuj, fuj, fuj. Pokud někdo neumí ani česky, neměl by se do překládání vůbec pouštět!

222560

22.06.2010 23:04

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Milá paní Clair, chápu, že jste již pozapomněla češtinu a máte pravdu, že některé překlady na jiných webech jsou velice otrocké.

Jen v rychlosti vám tedy ukážu některé chyby:

Německo ostře kritizovalo Izrael v neděli pro odepření vstupu jejímu (jeho) ministru rozvoje pásma Gazy k návštěvě humanitárního projektu co-financovaný (kofinancovanému) Berlínem.

Německo v neděli ostře kritizovalo Izrael kvůli tomu, že odepřel vstup německému ministrovi rozvoje do pásma Gazy, kde měl navštívit humanitární projekt spolufinancovaný Berlínem.

Ministr zahraničních věcí Guido Westerwelle, řekl mu (?) lituje rozhodnutí Izraele, zatímco ministr pro rozvoj Dirk Niebel - který je na čtyřdenní návštěvě Izraele a palestinských území-- prohlásil, že to byla obrovská diplomatická chyba.

Ministr zahraničních věcí Guido Westerwelle řekl, že je zklamán rozhodnutím Izraele, zatímco ministr pro rozvoj Dirk Niebel, který je na čtyřdenní návštěvě Izraele a palestinských území, prohlásil, že to byla obrovská diplomatická chyba.

Izrael uvalil na pásmo Gázy blokádu, po tom co Hamas získala v té části kontrolu od bývalého rivala Fatah, který tam dominoval pro palestinskou samosprávu v roce 2007.

Izrael uvalil na pásmo Gazy blokádu v roce 2007, kdy Hamas přebral v této části kontrolu svému rivalovi - Palestinské samosprávě ovládané Fatahem.

Izrael řekl v neděli, že by brzy začne umožňovat propuštění všech druhů zboží s výjimkou zbraní a materiálů, které mohou být použity k jejich výrobě.

Izrael v neděli oznámil, že brzy do Gazy umožní dovážet veškeré druhy zboží, s výjimkou zbraní a materiálů, které mohou být použity pro jejich výrobu.

No, takže tak. Příště raději budu mlčet, je vidět, že pro ostatní jsou informace přeci jen důležitější a na úroveň překladu se moc nedbá. Výtka byla navíc určena editorovi, který je koneckonců částečně zodpovědný za úroveň článků... Nicméně článek nebyl placený, takže o nic nejde... [smích]

222602

23.06.2010 19:07

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Už jsem psal, že moje výtka byla určena především editorovi.

O možnosti obrany se s vámi nebudu přít, mám na to jiný názor. Pokud mi chcete tvrdit, že nejsilnější tanky, které byly při útoku na Polsko použity, nebyly české, pak je debata zbytečná.

Letectvo možná lepší měli, ale to je asi tak vše. Pokud bychom se bránili, žádná WWII by nebyla, to je jisté!!!

222663

23.06.2010 19:18

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Milá paní Clair,

velice rád vám další překlady zkorektoruji (zejména pokud budou uveřejněné zdarma), i když si nejsem jistý, zda moje čeština je také bezchybná.

Co se týká češtiny ve vašich příspěvcích, myslím, že jí není co vytknout. Jen nelze překládat z angličtiny do češtiny při zachování stejného slovosledu. Pak je to trochu kostrbaté...

Pokud budete chtít, napište mi na jsem@vzduch.cz.

Co se týká Hamasu atd., naprostá většina lidí je natolik zmanipulovaná oficiální pro-izraelskou propagandou, že už jsem nad nimi zlomil hůl. Je to celé velice ošklivá hra, při které jde hlavně o to, aby lidi schválili vraždění, loupeže, lži, přetvářku atd. Pro Satanovy pohůnky je to pak skvělá žeň negativních vibrací, kterými se živí. Svět jde rychle do pekel...

222665

24.06.2010 12:30

Rusko stojí před geopolitickými výzvami 21. století

RE: Rusko neni SSSR

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, většinou s vámi naprosto souhlasím, ale to co tu teď říkáte, je dost šílené. Mám to snad chápat tak, že v Rusku nejsou křivárny, švindle a kupčení? OMG, to snad nemůžete myslet vážně. Pokud si myslíte, že Putin je hodný strejda, který to vzal pevnou rukou a z bordelu udělal řád, tak to opravdu nevím, co k tomu dodat... Možná byste si tam měl zajet a pak porovnávat stav tady a u nich... [překvapení]

222711

25.06.2010 11:44

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Nazdar hej nebo počkej, nevím o tom, že bych ti nabídl tykání, ale když už na tom trváš... Nemám zapotřebí diskutovat s někým, kdo se ani neumí podepsat. Ale je dobře, že sis taky přihřál polívčičku, to se cení. I když jsi přišel s křížkem po funuse... [chechtot]

222792

25.06.2010 12:46

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

hestroy 77.?.?.?

Nic si z toho nědělejte. Vojta je známý příznivce eugeniky, omezení populace, GMO, GO, operací v Afghánistánu a Iráku a veškerých dalších vynálezů sloužících k zotročení lidí. Zatím nikdy nepřiznal, kolik si vydělává a co dělá a jeho krédem je to, že všichni si žijou nad poměry dobře. Navrhoval by všechny nahnat do koncentráků, aby došlo k jejich zušlechtění...

Je naprosto zbytečné s ním polemizovat, neboť sytý hladovému nevěří. To neznáte? On totiž věří tomu, že každý člověk bere minimálně 20000 čistého za 5 hodin práce denně, tak jak to píšou v novinách a v jeho brožurách. Je to člověk, který je na hony vzdálen realitě. Jeho úkolem je šířit tu osvětu přesně v duchu vládnoucích elit a k tomu používá i jejich propagandu. Není divu, že jako uctivý služebník Systému má vše, co potřebuje a žije v nadbytku. Sám se však svého nadbytku nemíní vzdát, káže pít vodu a sám pije víno... Kdyby opravdu věřil tomu, co říká, své přebytky by posílal právě těmto lidem, kteří nemají nic. On to však neudělá. Místo toho tu zasvěceně obahuje každou prasárnu.

A na vaši otázku, zda je v pořádku, že obyčejní lidé třou bídu s nouzí, odpovím za něj. Samozřejmě že je to v pořádku. Otroci musí makat, aby jim nezbýval čas na nějaké přemýšlení o jejich vlastní ubohosti... Koneckonců jim ještě teče teplá voda a na tu již nemají, na rozdíl od něj, nárok.

222798

25.06.2010 12:58

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, a jak to vidíte s odbojem v Iráku nebo Afghánistánu? Tam to měla být také blesková válka, nebo ne? Když porovnáte stav US Army se stavem Wehrmachtu na začátku války...

Já neříkám, že bychom vyhráli, jediné co říkám, že pokud bychom se bránili, WWII by prostě nebyla. Ona totiž ČR byla obrovskou výrobnou zbraní a munice po celou válku. A možná byste se divil, kolik českých zbraní na začátku války dobývalo Evropu...

222799

Kdybychom dlužili státní bance, tak by to jistě šlo. Stát však emituje dluhopisy, které díky vcelku vysokému úroku skupují zejména zahraniční věřitelé, rozhodně ne centrální banka.

Vnitřní zadluženost je zadluženost firem a domácností, to se státem nemá nic do činění... Dluží se soukromým bankám, nikoliv státní...

Co se týká FED, tak to je kupodivu soukromá banka, nikoliv státní.

Pro zajímavost, nyní splácíme 77 miliard na úrocích ročně. Když k tomu připočteme cca 160 miliard, které ročně tečou do zahraničí v podobě zisku (ano, opět se jedná hlavně o zahraniční banky, my žádné nemáme a jistě víte, jaké poměry zde v bankovnictví fuungují), tak z našeho státu odtéká ročně docela velké bohatství, za které bychom si mohli žít jak prasata v žitě...

222806

28.06.2010 10:04

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

hestroy 77.?.?.?

Steve, máte samozřejmě pravdu. S lidským odpadem, tedy těmi nevzdělanými lidmi, kteří jsou schopni provádět jen nejjednodušší operace, musí být zacházeno přísně a držet je na uzdě. Jinak by se mohlo stát, že byste při nakupování mohl zahlédnout úsměv, což by nabořilo nejen ismy, ale dokonce by to mohlo připomínat normální život. A to je naprosto nepřípustné, že?

Vy dobře víte, že bohatství vzniká nahoře (u těch nejchytřejších) a lidský odpad na tomto bohatství jen odporně parazituje... Lidský dobytek (jak ho výstižně popsal Platón) by měl pracovat ještě usilovněji, aby alespoň málem vrátil to, co si nezaslouženě přisvojil.

Proto navrhuji, abychom si společně nad těmito lidmi chudými majetkem i duchem odplivli, neboť nic dobrého si nezaslouží. Mýlím se? [oči v sloup]

222935

28.06.2010 15:38

Kapitalisté katastrof: Halliburton profituje na úniku ropy

RE: Jeno pro pripomenuti

hestroy 77.?.?.?

Největší ubožáci jsou ti soudruzi, kteří se vydávají za někoho jiného. Máte z toho dobrý pocit? Myslím tam dole?

222947

29.06.2010 10:09

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

BP pak mrtvá zvířata tajně likviduje, ve snaze vyhnout se pokutám a kompenzacím za zabití ohrožených a chráněných druhů, jako jsou delfíni a hnědí pelikáni. Prudký pokles úrovně kyslíku v moři Zálivu nutí mořské živočichy na mělčiny, aby mohli dýchat, následují je žraloci, pro které jsou na mělčinách a v ústích řek snadnější kořistí.

222989

29.06.2010 11:47

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

Opravdu nerad do toho šťourám, ale nějak mi to nesedí...

BP pak mrtvá zvířata tajně likviduje ve snaze vyhnout se pokutám a kompenzacím za zabití (koho čeho) ohrožených a chráněných druhů jako (koho co?) delfíny a hnědé pelikány.

jako delfínů a hnědých pelikánů?

Nevím, to je jedno... [smích] Ale to mohly je určitě špatně...

Ještě jednou se všem omlouvám, že zase otravuju s češtinou, kterou ani pořádně neumím. Ale věřte mi, že to dělám pro dobro věci, aby byl Zvědavec na úrovni... [smích]

222992

29.06.2010 12:57

Alabamská policie pracuje při měsíčku pro BP jako bezpečnostní služba

RE: A jejej, zase rejpal... Omlouvám se...

hestroy 77.?.?.?

Pane Quido2, omlouvám se převelice a už se to nestane, i kdyby čert na koze jezdil! Chápu, že na jazyce nezáleží, omlouval jsem se hned od začátku... Už toho opravdu nechám, zřejmě se na mě zase sesype minimálně 20 lidí, tak těm se ještě jednou dodatečně omlouvám...

Ještě jednou se všem omlouvám, jsem nenapravitelný rýpal. A také já děkuji za hodnotnější a vyzrálejší pohled, který nám poskytují naši krajané. A souhlasím i s vaší poslední větou. Ale trochu mě mrzí, že jsem váš nepřítel. To to zašlo hodně daleko... Konečně mě ale někdo odhalil, jsem tu nasazen proto, abych Zvědavce rozložil zevnitř.

Zárověň se omlouvám i editorovi, protože jsem to tady zasvinil hned třemi příspěvky a zcela zbytečně. A děkuji mu, že mi pouští mé příspěvky, přestože jsem již značně překročil svůj povolený příděl... [smích] Do konce měsíce si dám pauzu...

222999

30.06.2010 18:38

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

hestroy 77.?.?.?

Dobrý trik, Vanguarde. Ale tady nejde o komunismus nebo kapitalismus. Kdyby sis o tom něco zjistil, tak bys věděl, že tyhle ismy jsou jen zástěrka k ovládání všeho a konkrétně komunismus a kapitalismus se navzájem velice posilují. Jak sis mohl všimnout, životní úroveň na západě šla po pádu bolševických systémů rychle dolů. Teď se to musí zachraňovat válkami všude možně (já vím, že si myslíš, že je to boj proti terorismu a nebudu ti tu pohádku rozmlouvat).

Ve skutečnosti jde o to, že ten majetek ještě pořád patří jim a nemusí z něho každý rok posílat desátek z HDP soudruhům do nadnárodních bank.

>Vydávat tedy za úspěch socialismu, že KLDR má GDP na hlavu 1.000-2.000 USD, když Jižní Korea (která přitom startovala ze stejného základu) má 17.000, to je víc než trapné.

> A mimochodem, kdo komu poskytuje potravinovou pomoc: Jižní Korea KLDR anebo naopak?

Ale no tak, nejsme malé děti. Ty víš, stejně jako já vím, že Severní Korea je izolovaná a je na ni uvaleno embargo. Stejně jako na každý stát, který soudruhům světovým bankéřům nechce odevzdat svůj desátek. Nebo chceš snad tvrdit, že embargo prospívá hospodářství?

Víš, někdy si říkám, jestli mlžíš záměrně, nebo jen nechápeš, co se kolem tebe děje. Jinak bys nemohl tyhle nesmyslné argumenty vůbec vytáhnout.

223088

01.07.2010 06:19

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

hestroy 77.?.?.?

Chytrému napověz, hloupého kopni. První varianta zoufale selhává, tak co teď s vámi, Vojto?

Již vám to řekli anonymní přispěvovatelé, takže jen ve stručnosti.

Nevím, zda je to tím, že nedohlédnete dál, než na noviny, televizi nebo monitor, v každém případě nemáte nejmenší tušení, jak tenhle svět funguje. Ano, pořád dokola, bez omrzení tu opakujete oficiální propagandu. Ale tu my také známe! Takže budete zřejmě udiven, to co tu říkáte, není nic objevného a pro nás nového, je to to, co denně omílají ve všech médiích.

Co se týká ismů, uniká vám jedna věc. To co tu bylo v posledních pár stoletích nainstalováno za systémy, nebyla žádná náhoda. Přemýšlel jste někdy Vojto nad tím, proč zrovna na území slovanů byl instalován komunismus? Proč v Číně? A proč ne na západě?

Jednoduše proto, že bylo potřeba tyhle části světa držet pěkně dole. Víc vám k tomu říkat nebudu, protože je to naprostá ztráta času. Stejně spustíte svůj kafemlejnek omšelé propagandy, která je navíc sto let za opicemi a dnes už jí věří jen inteligenčně slabí jedinci. Je mi vás líto. Nejvíc mě udivuje, že vy o sobě nemáte žádné pochybnosti. Ale to patří k vaší práci, že?

Mimochodem, i v Čechách byly fabriky, které dělaly pro západ zboží, které se tu prodávalo pod západními značkami jen v Tuzexu. Chápu, že vám to nikdo nesdělil, ale je to tak.

223128

01.07.2010 15:44

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Kdo chce něco málo vědět o KLDR , podívejte se na film.

hestroy 77.?.?.?

Neznáte? Tak složité to zas tak není... Kdyby byly na světě jen státy, které by byly "demokratické" dle západního stylu, bylo by potřeba zbrojit?

SK existuje nikoliv kvůli Číně, ale kvůli USA. Pro ně je doslova požehnáním, že možná mají jadernou zbraň. Kdykoliv by se snad stalo, že by nebylo proti komu válčit (tím pádem zbrojit), mají stále pěkné eso v rukávu...

Oni nejdřív rozdělí role a pak už jen vybírají penízky.

223162

07.07.2010 13:23

Co se pokouší zakrýt CIA v Kolumbii?

Jedna technická

hestroy 77.?.?.?

>Úkoly v rámci tohoto „plánu“ byly stanoveny ambiciózně: co nejdříve skoncovat s drogovými kartely a minimalizovat dopravu halucinogenů do USA, způsobit vážnou újmu levicovým marxistickým partyzánům uskupení FARC a ELN, odvrátit hrozbu expanze „populistických režimů“ na kontinentu.

Vždy jsem měl za to, že z Kolumbie se vozí kokain. Což ovšem není halucinogen. Jaké další halucinogeny by se měly z Kolumbie vozit, je mi záhadou. Marihuana? LSD? Houby?

Miluju lidi, co o něčem píší a neví o čem. Takže jak to bylo v originále?

>The US-funded 'plan Colombia' aims at curbing drug smuggling and combating a left-wing insurgency (FARC and ELN rebel groups).

Spojenými státy financovaný "plán Kolumbie" je zaměřen na omezení pašování drog a boj s levicovými povstalci (FARC a ELN).

Aha, takže v originále se o halucinogenech nepíše. Ani nic o "populistických" režimech. Ani o ambicióznosti plánu. Zajímavé.

223458

07.07.2010 13:48

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] A ještě jednou [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Rád bych napsal něco k věci, ale vysvětlovat něco bigotnímu katolíku, který věří těm nesmyslům, je ztráta času. A tihle lidé budou mluvit něco o stádu? Tihle, kteří jsou úplně nejtupější stádo (organizované náboženství)? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Doporučuji odříkat 10 * Zdrávas, třeba to pomůže... Ty Němčoure... [chechtot] [chechtot] [chechtot] Ještě hoď do placu, jakej byl ten Hus dobytek, jak o něm katolíci píší...

>Tyto stránky zveřejňují tvrdou realitu

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] To je sranda... [chechtot]

223459

08.07.2010 10:59

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Ano, to jsi napsal hezky, René...

223501

08.07.2010 12:51

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: V současné době je cca přes 80% českých novin v německém vlastnictví.

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

No jo, židi se množí jak houby po dešti. Máte pravdu, že jich bude brzy miliarda.

Kouknu pod postel - žid. Kouknu pod stůl - žid. Kouknu do špajzu a ejhle - Žid! Kouknu na televizi a tam jich jsou stovky. Kouknu na spiknutí a vida - zástupy židů a Židů, kteří po nocích kují pikle. Kouknu do Vatikánu, který jen tak mimochodem ovládá západní svět a co nevidím? Opět samí židi.

Takže opravdu není divu, že v Čechách je minimálně polovina lidí ž/Židů a bude jich prudce přibývat, čím větší bude spiknutí proti církvi a lidstvu!!! [chechtot]

223512

08.07.2010 13:05

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem se na to podíval a hrubým součtem počtů v tabulce jsem zjistil, že se jedná o cca 600.000 lidí v období 9 měsíců od konce roku 1938. Což se od 700.000 příliš neliší, i když každý má vnímání nastavené jinak.

Jinak jsem se nikde nedočetl, že by si rolníci mohli na zádech odnést své grunty, takže zřejmě zůstaly na odstoupených územích. Nevím, jak to chcete nazvat, když nesouhlasíte se slovem "zabaven", zkuste něco navrhnout.

S přátelským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223514

09.07.2010 08:13

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Člověče, narovnejte si knírek, zahajlujte si před zrcadlem a dejte pokoj. Tuhle nacistickou propagandu známe jak své boty. Od jiné propagandy, například od bolševické se neliší ani o malinko. To, že umíte česky, z vás ještě Čecha nedělá. Také byste si měl uvědomit, že ti židi, na které nadáváte, spolupracovali se soudruhem Hitlerem. Co myslíte, že znamená Nazi? Konkrétně to zi?

Tohle je naše území, Němci sem přitáhli, pokud to chcete popírat, jděte raději se svými německými sousedy na pivo, zazpívejte se Deutschland, Deutschland über alles, pak odříkejte párkrát Zdrávas a nám, Čechům, dejte pokoj. S přátelským soudružským pozdravem Sieg Heil! [smích]

223600

09.07.2010 08:17

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Přemýšlím, jak se dá odvézt takový dům s pozemkem. A zcela bezplatně. Už jste se někdy zamyslel nad tím, jestli jste schopen uvažovat v rámci alespoň základní logiky? Pokud je vše, co tu prezentujete ovlivněno tímto vaším úhlem pohledu (ať plácnu, co plácnu, vždycky mám pravdu, ať je to sebevětší trotlovina), pak se už ničemu nedivím... A vážně, jděte si diskutovat na nějaký nacistický server, tam budete mezi svými Němci.

223601

09.07.2010 08:27

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Dej si deset zdrávasů a uvidíš, že ti to pomůže. My dobře víme, kdo za tím vším stojí a co znamená Svatá říše římská. Tady žádné kydy a propaganda nepomůžou. Katolická sebranka stála vždy na straně, pro kterou byl český národ jen velký problém, protože se nechtěl vzdát svého území ve prospěch německých soudruhů, kteří trpělivě ukrajují ze slovanského území...

223602

09.07.2010 08:38

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Ještě řekni, že tu byli Němci před Čechy a asi spadnu na zem. Tyhle trapné kydy, tuhle propagandu šířenou německými soudruhy už velmi, velmi dlouho, od té doby, kdy se začali srát na naše území (já vím, že na pozvání, ale tím hůř, protože hosté mají držet hubu a šoupat nohama tam, kde jsou hosty) už znáááááme! Jsou jí plné stránky tzv. českých "národovců", kteří první, co udělají, když ráno vstanou, zahajlují před zrcadlem a zazpívají si nějakou hezkou německou písničku. Pak spustí jak kolovrátek přesně ty kydy, které tu předkládáš.

Tak znova. Kdo tu byl první. Němci nebo Češi? A kdy sem Němci začali na pozvání přicházet. A bez vytáček. Ale co, s někým, kdo tvrdí, že Sudety byly Německo se nemá vůbec cenu bavit. I když mluví česky.

Sieg Heil!!!

223606

11.07.2010 17:53

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Světová židovská konspirace

hestroy 77.?.?.?

>nováckobolševické žgryndy o KC

Zkus něco nového, tohle už je ohraný a hodně nudný...

>Ta tvá všeliká svíjející a páchnoucí odporná žoužel a havěť vylejzající na světlo

Já vím, máš pod postelí žida. Tak už ho konečně sejmi a dej pokoj...

A vůbec zatíám jsi tu málo brečel o tom, jak už Zvědavec není co býval. Tak sem nechoď, existuje spousta krásných katolickcých webů, kde si s ostatními můžeš recitovat Zdrávas do úmoru.

P.S. Husa samozřejmě nepopravili katolíci, ale televize Nova, to už taky víme...

223874

13.07.2010 11:48

61. sjezd odsunutých Němců z Československa

RE: Pokud by slo o zabijeni na nacisticky zpusob?

hestroy 77.?.?.?

Tak ty máš dost. Už delší dobu pozoruji tvé ubohé příspěvky, nakonec je dobře, že tě editor bloknul, člověk aby se bál, že zde uklouzne po tvém smradlavém trusu. Posdrafuj u fas a dej si deset zrdávasů, ať se trochu zklidníš. [chechtot]

223961

Koukám, že se zde začínají Sudeťáci (obvykle silně protižidovští a s velkým obdivem pro Adolfa a jeho Mein Kampf) nějak srocovat.

Musím vás opravit, to vy, němečtí katolíci jste k diskusi naprosto nezpůsobilí. Vaše trapné argumenty týkající se tvrzení, že vy, Němci, jste tu byli před námi Slovany, jsou naprosto směšné.

Takže klid, dejte si dobré německé pivo, zahajlujte si před zrcadlem, pak deset zrdávasů, odplivněte si nad tou českou lůzou a jděte raději na nějaký váš (nacistický) server. Tam najdete "způsobilé" k "diskusi".

A pokud nevíte o čem píši, přečtěte si styl "diskuse" vaší party - německých katolíků - a porovnejte ho s kultivovaným projevem pana Anonymuse. Pak tu možná nebudete tvrdit úplné nesmysly, na hlavu postavené...

Opravdu, pokud toho nenecháte, nebudeme vás mít rádi...

> Volili snad odsunutí sudeťáci v osmařtyřicátém roce Gottwaldovu zločineckou KSČ? Ne - byli to ti "čistí" češi, a titíž tu stranu zbaběle drželi po 40 let.

A kdo volil komunisty v NDR? Češi? Člověče, dejte se do kupy, mluvíte úplně z cesty. Raději si jděte číst Mein Kampf. To vám udělá moc dobře. Diskutovat o naprostých nesmyslech, které tu prezentujete, opravdu nemá cenu...

224060

19.07.2010 13:29

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: Co vlastně chtějí kuřáci?

hestroy 77.?.?.?

Klíííd. Osobo, raději si zahajlujte před zrcadlem...

> samostatně a kvalitně myslící.

Tím máte na mysli sebe? Ale no tak, to přeci nemyslíte vážně. Po tom, co jste tu předvedl v diskusi o Sudeťácích k této skupině rozhodně nepatříte...

224439

19.07.2010 17:01

Kleopatra se vrátila!

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

O čem tento příběh vypovídá? Že dokud se za blbost platí penězi, vše je v pořádku?

Jedna kočička se už zabydlela u lidí, kteří ji mají rádi a pak se ten, kdo jim ji dal rozhodne, že ji vlastně chce a začne vytahovat bankovky na stůl? Tomu se říká morální chování? A to jsem si myslel, že má editor správně nastavený vnitřní kompas.

Ti lidé měli tu kočičku určitě moc rádi, když ji nechtěli vyměnit za peníze.

V útulku čeká na smrt mnohem více kočiček a ty nemají žádnou šanci.

S ženami to děláte podobně, Vladimíre?

Mimochodem, po dvou letech mám nové koťátko Sašenku. Penězi se nahradit nedá.

224451

19.07.2010 21:04

Kleopatra se vrátila!

RE: Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Uklidni se soudruhu. Ty klidně někomu něco dávej a pak si pro to zase choď, já to nepovažuji za normální, i když u vás, soudruhů, to možná normální je. Něco jako bys dal dítě pěstounské rodině, protože bys ho nechtěl a pak bys za rok přišel a začal sázet prachy na stůl, aby ti ho vrátili. Jo, to by na tebe sedělo.

>pro někoho, kdo si myslí, že by mohl z dotyčného vyrazit víc
>Není to jenom projev vychcanosti, lhostejnosti a nenažranosti, než lásky?!

Četl jsi článek? Asi ne, podle toho, co tu plácáš za úplné kraviny. Pokud vím, vedli kvůli tomu velice dlouhou debatu a ty prachy vytáh editor. Jo, asi si je dotyčný neměl vzít, ale on mu je neměl dávat. Takhle kšeftovat s živými bytostmi je dost podivné!

>...jí nechávali doma dlouho samotnou?
Tvrzení editora.

>Soudíš podle sebe?
Ne, soudím podle tebe, ty chytráku.

Dej se do kupy, Lesove! [mrknutí jedním okem]

224471

19.07.2010 21:07

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: tolerance

hestroy 77.?.?.?

Kouření je v přímém vztahu s rychlostí na silnici? Kam na takové geniální myšlenky chodíš? OMG... [překvapení]

224472

20.07.2010 12:58

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Chybi logika

hestroy 77.?.?.?

Ne, logika nechybí. Kouření je pro někoho velký požitek, zatímco auta jsou u mu zadku.

Už jste si někdy dal pivo? Měl jste z toho nějaký užitek? Asi ne, že? Už jste si někdy dal například salám místo zdravé zeleniny? Měl jste z toho nějaký užitek?

Ale já předpokládám, že vy jíte jen zeleninu, pijete čistou vodu, alkoholu se vyhýbáte jak čert kříži a víceméně všemu, co jen trochu zavání tím, že to nemá žádný užitek, například takový sex jen tak pro radost, že? Má to nějaký užitek? A doufám, že se nekoukáte na televizi, nechodíte do kina, atd. A jestli jezdíte na kole, tak až budete mít rakovinu plic, tak se zkuste zamyslet nad tím, jestli to bylo z kouření nebo z mikropopílku z dieselů, případně z radioaktivního spadu.

Dle mého je kouření věc jednotlivce a to i ve vztahu k ostatním. Chápu, že někoho kouření obtěžuje a i já nerad smrdím po příchodu z hospody, ale vím, že jsem tam šel dobrovolně a tak nemám právo se rozčilovat a kvíkat jako nějaká ženská s nervama v kýblu.

Jen sem znovu dám dva obrázky, ze kterých lze snadno vyčíst, jak to asi je s tím kouřením a rakovinou plic... Žlutá je rakovina plic...

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Jinak bych chtěl podotknout, že až si Striga přečte nadpis článku (článek je samozřejmě zbytečný číst, jako obvykle), bude zuřit . To bude zase prča. [chechtot]

224543

21.07.2010 14:56

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Zbytečně ztrácíte čas. U Sudeťáků to možná chodí jinak...

224634

22.07.2010 12:39

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

RE: Mimo téma, ale....

hestroy 77.?.?.?

Několikrát po sobě jsem si přečetl váš příspěvek, ale jaksi jsem neporozuměl v podstatě vůbec ničemu. Mají jednotlivé věty dávat dohromady nějaký smysl, nebo jsou poskládány za sebe zcela náhodně? Nebo je to nějaký kód? Nevím...

Co se týká financování Zvědavce, nechápu, proč chcete vědět, jak to vypadá. Copak nechápete, že tento web je komerčním podnikem pana Stwory? To není žádné sdružení nespokojenců, jak mnozí mají tendenci si myslet.

Ale když už se to nakouslo, vyjádřím k tomu také svůj názor. Osobně si myslím, že Sázka na Zvědavce byla lepším řešením, než současný systém. Stačí se podívat na diskusi... Pan Marek Turza sice tvrdí, že:

>Jsem neplatící čtenář a Zvědavec je na velmi dobré úrovni. Články jsou aktuální a diskuze kvalitní...

Ale, jak pro koho. Pro něj je sice diskuse pod zamčeným článkem, kde jsou všehovšudy celé 4 příspěvky kvalitní, já si to nemyslím. Pro něj jsou 4 články rozjetá diskuse, pro mě je to umíráček. Ale je opravdu zajímavé, jak se názory liší od člověka k člověku a jak mají různí lidé různé pohledy na věc. Pan Turza asi nepoznal Zvědavce před tím, než přešel na komerční mód.

Editor sice mazaně skrývá zdroj na článek až dole, kde není vidět, dokud se na článek nemůžete podívat, ale při troše snahy lze zdroj nalézt a podívat se přímo na něj. Tak to dělám já. Takže já své informace najdu, ale s kým mám o nich diskutovat? Pokud tedy pominu naprostou zbytečnost této diskuse, ale to je na delší povídání.

Nynější koncept Zvědavce je sice daleko více komerční, nicméně bych řekl, že Zvědavci škodí. Viz. ona "rozjetá" diskuse pod uzamčenými články.

224683

22.07.2010 14:12

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo, to s tím dorozumíváním, to je u koček fakt legrace. Mikeš, kterého rodiče mají, se například hlasitě rozčiluje, když venku prší. Přijde domů a začne to rodičům "vyčítat"... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Nebo když sněží, to je to samé. Hrozně se rozčiluje a stěžuje si rodičům.

Pokud se člověk chová ke kočce s náležitým respektem, povídá si s ní a celkově k ní přistupuje jako k inteligentnímu tvoru, kočka se stane velmi společenská a lidi miluje. A je jí nakonec jedno, zda je pořád zavřená doma, nebo běhá po zahradě.

Moje Myška, která odešla a už se nevrátila asi před 2 roky, vždy věděla, že přicházím domů - pokaždé, když jsem zahnul do naší ulice, ať již pěšky, nebo autem či na kole, odněkud vyrazila a běžela domů. Trvalo dva roky, než jsem se odhodlal k pořízení nového koťátka Sašenky. Bál jsem se, že mi Myšku žádná kočka nenahradí.

224685

22.07.2010 16:54

Kleopatra se vrátila!

Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane,

co myslíte, že se na vesnici dělo s koťaty před tím, než se kočky začaly kastrovat? Dávno před nástupem "moderní" doby.

Nevíte? Bylo to hrozně humánní. Buď se daly do pytle a praštilo se s nimi o zem, nebo se daly do pytle a utopily. Kterou variantu byste si vybral vy? Co by vás víc uspokojilo? Fláknout s nima o zem, nebo je utopit?

Nebo si snad myslíte, že si je venkovani nechávali? Pokud si to opravdu myslíte, pak samozřejmě nemá smysl vám cokoliv vysvětlovat.

Zeptám se tedy jinak. Co je lepší. Zabíjet koťata, nebo nechat kočku vykastrovat?

A zeptám se vás ještě jinak. Když nedám naši kočku vykastrovat, budete si koťata odebírat? Že je to nesmysl? Ale, ale... A já myslel, že už máte řešení na stole... Tak sem s ním...

Značkující kocour je také super zážitek. Už jste nějakého doma měl? Nechal jste ho značkovat celý byt? Nesmrdělo vám to pak trochu doma?

Váš přístup mi přijde podobný, jako dnešní politici praktikují k Cikánům. Všichni mají plnou hubu keců o tom, jak je potřeba je integrovat, ale nikdo z nich by si je nevzal do své ulice. Pokrytectví? Ale jděte... A jak je to tedy s vámi? Mohu vám ta koťata posílat? Nebo je snad mohu posílat panu Kadlecovi? A jak s těmi Cikány... Nechat je rozmnožovat jak králíky? Budete jim platit dávky? A vážně, prosím o vaše odpovědi!!! Je vidět, že jste studovaný člověk, rád se něčemu přiučím...

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.

Jděte se podívat na vesnici, jak se vesničané ke kočkám chovají. Naše kočka byla také vykastrovaná (i když až po koťatech) a milovala mě úplně maximálně. Prožila plnohodnotný život, i když byl zkrácen konzumací průmyslové potravy pro kočky. Kočky by měly jíst syrové maso, ne obiloviny v granulích. Po nich se jim ve střevech vytváří hnijící vrstva.

Takže asi tolik k zabíjení koťat a kastrování koček. Pošlete mi adresu (každý, kdo je proti kastraci), ať vím, kam mám koťátka posílat... A bude jich hodně, to vám povídám...

224697

22.07.2010 20:38

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

Paní Jarmilo,

pokrytců, kteří křičí, že by se kočky neměly nechat kastrovat, je tu dost. Někteří velice moudře usuzují, že pokud bychom se kočky zeptali, zda chce kastrovat, asi by odpověděla, že ne. A co kdybychom se jí zeptali, zda chce raději vykastrovat, nebo utopit? Co by na to asi odpověděla?

A co by na to odpověděli zdejší moudří pokrytci? Co by asi s těmi koťaty, které by se jejiich nevykastrované kočce narodily dělali? Dali je do útulku, kde by je po čase utratili? Nebo by opět velice moudře navrhli, že další možností je ji zavřít a nepouštět ven? Ach, to je ten "humanismus".

Jejich další argument je pravděpodobně tento: Když nevíte co s koťaty, neměli jste si kočku pořizovat. Aháááá! To je ale logika na úrovni. Takže já jsem měl nechat naši Sašenku v útulku? Zdejší humanisté pravděpodobě moudře přikývnou, že ano. Lepší, než nechat kočku vykastrovat, je nechat ji usmrtit. Inu, není nad moudrost, nejlépe těch, kteří žádnou kočku nemají, ale zato tomu rozumí nejlépe ze všech, jak už to tak na světě chodí.

Ještě odbočím, zdejší "humanisté" by pravděpodobně dovolili mentálně nebo fyzicky postiženým párům, u kterých je 99% pravděpodobnost, že jejich dítě bude vážně postižené, aby se nezřízeně množily a své debilní děti odkládaly do útulku. Samozřejmě by tito moudří zasvěcenní byli proti jakémukoliv omezení jejich plodnosti, neboť to není "lidské". Ale dementa z útulku by si nikdy nevzali, protože by je to unavovalo. Jak se tomu říká? Pokrytectví nejvyššího ražení. Inu, není na pokryteckého "humanistu". [bliji]

224707

23.07.2010 15:18

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Važený pane,

děkuji, že jste mi nakonec v té zaplavě slov okolo odpověděl/neodpověděl. Takže preferujete zabíjení koťat. Tedy vlastně nepreferujete, nebo jak to mám chápat? Lepší než kočku, jak říkáte "zmrzačit", je ji zabít (i když je ještě slepá a malá)?

> Otevřel jste jen další problémy (samostatné témata), o tom pak cosi píšete, ale totálně mimo obsah mého textu (takříkajíc "já o voze ty o koze" ), ovšem strefujete se do mne.
Jaká témata? Já řeším otázku přemnožení koček. V čem se do vás strefuji? Že nesouhlasím s tím, že by se měly kočky nechat množit volně?

> vypíší nějaké voloviny ve snaze vzbudit dojem reakce na příspěvek.
Víte, já to vidím jinak než vy a hned jsou to voloviny.

> Řešíte si svůj vlastní mindrák
Jaký máte konkrétně na mysli?

>někoho jiného napadnete - když to nejde jinak, forum snese všechno
>po střetu s vámi ovšem zřejmě nikdy více
Čím jsem vás konkrétně napadl, že jste se tak příšerně urazil? Tím, že jsem s vámi nesouhlasil? Tak to se velice omlouvám...

>Proč do debaty u ušlechtilých tvorech taháte cikány?
Odpovím vám vaší vlastní větou: Ti cikáni nejsou odbočka. všechno je to propojené

>To co dělají tyhle útulky a spol, je normální deviace, přistupovat jako k psovi, držet zavřenou v baráku,
Ano, proto je potřeba víc koťat, aby útulky nezely práznotou...

> nebo i oslovovat lidským jménem je aburdní (na oslovení než čiči nebo pár podobných nereaguje).
Kočky reagují na č a š. Jak jste přišel na to, že je absurdní oslovovat kočku jménem? Pokud jméno obsahuje č nebo š, tak na to kočka slyší. Říkat kočce čiči je pěkná hloupost, pak na to slyší i od cizích lidí...

> pokud máte rád telecí, jehněčí nebo jiné maso
Telecí a jehněčí jsem neměl ani nepamatuju. Vy maso nejíte? Jak jste přišel na to, že bojuju proti chovu zvířat na maso? Jediné co mi vadí, je to, jak se ke zvířatům přistupuje.

>K člověku přijde kočka, je jím lapena, omámená, vykleštěná protože ji chce vlastnit (což je právě ten problém!) a je tvrzeno že je to pro její dobro
Co navrhujete? Nechat kočky volně běhat? Ale ony potřebují ke svému životu lidi. Co máte na mysli tím omámená? Kdo tvrdí, že je to pro dobro kočky? Je to v zájmu člověka, nemyslíte?

> I někteří "moderní" rádobykočkomilové (produkovaní zjevně Systémem k jeho obrazu) by se nad vším tím "dobrem" (a nad sebou) zamyslet.
To říká kdo? Ten kdo má pravdu? To jste vy?

>> pokytec (=pseudomumanista) produkovaný Systémem totálně odtržený od reality
Ještě malinko odbočím... Jaký postoj máte k tomu, že koně jsou chováni v ohradách nebo stájích a nemohou se volně pohybovat po krajině? Není to jejich týrání?

224745

23.07.2010 16:34

Kleopatra se vrátila!

RE: Ida

hestroy 77.?.?.?

>Kdyby si kočka mohla vybrat, jsem si jistý, že by si zvolila kratší, ale intenzivnější život venku.

Můžete se přijít zeptat naší Sašenky. Ta by vám to rychle vysvětlila. Zrovna teď má otevřené dveře ven, ale kupodivu leží u mě na stole. Jako každý den...

Stejně jako má předchozí kočka Myška. Když jsem nebyl doma, chodila po okolí, ale když jsem přišel domů, byla jen se mnou.

>Kočky totiž byly designovány na to, aby žily venku.

To je pouze vaše domněnka. Já mám na to úplně jiný názor, který je na delší povídání. Dle mého byla kočka vytvořena přímo pro člověka. Proč je to kočka domácí? Kočka bez člověka určitě není šťastnější, než kočka se člověkem. Proč by si jinak kočky vynucovali mazlení?

Omlouvám se za množství příspěvků, ale toto téma mě zajímá.

224755

23.07.2010 16:44

Kleopatra se vrátila!

RE: Obvyklé pokrytectví, nic jiného

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, i když si nejsem vědomý toho, že bych tohoto pána nějak napadal. Jen jsem reagoval na jeho "pravdu", kterou prezentoval jako absolutní. A co jsem konkrétně nepochopil? Tvrzení, že kastrovat kočky je špatné a každý, kdo to podporuje, by se měl nad sebou zamyslet? Lepší je zabíjet koťata?

224756

27.07.2010 14:51

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál. A teď zkuste jiný vtip, třeba o fousáčích, co zbořili WTC... Konečně svěží vítr zde na Zvědavci... Už jsem si myslel, že všichni vtipálci vymřeli. Ale tohle? [chechtot] [chechtot] [chechtot] Neuvěřitelné...

>Americane v Iraku vyhrali a s nimi vyhrala i tamni demokracie.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

>Doufam, ze vam nevadi, ze si tam lide konecne mohou zvolit sve zastupce.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

A vám doufám nevadí, že při "osvobozování" Iráku bylo pozabíjeno 1.300.000 iráckých civilistů, zničena infrastruktura, rozkradeno národní historické bohatství a země uvržena do etnické války... [bliji]

224981

29.07.2010 13:21

Klimatické zbraně: Více než pouhá konspirační teorie?

RE: Zločinná konspirace

hestroy 77.?.?.?

Pane Aristokrate, prosím, neberte slova Biskuppa na lehkou váhu. Onehdy jsem se podíval na stránky Spiknutí proti lidstvu a církvi a tam jsem se dočetl hrozné věci. V podstatě jde o to, že židé vytvořili obrovské spiknutí, při kterém dokonce přesvědčili lidi díky médiím, že katolická církev je špatná! Dokážete si to vůbec představit, co je to za zlomyslnost? Někteří lidé se v současnosti dokonce domnívají, že ve jménu KC byly povražděny milióny lidí, z toho desetitisíce zaživa upáleny, srovnány celé vesnice se zemí, desetitisíce mučeni, jejich majetek ukraden, vyčištěny celé oblasti od "pohanů".

Ale jak řekl pan Takyjeden, (který mi minule vysvětlil, že Mistr Jan Hus byl obyčejný hospodský povaleč, který jen žral a pil a komunisti z něj pak udělali hodného člověka) nic špatného, co je připisováno KC se nestalo, protože to je jen blud vysílaný na židotelevizi Nova.

Ve skutečnosti židé ovládají vše a ti jezuiti, co jsou na vedoucích místech všude možně jsou ve skutečnosti taky židi, protože dnes už je žid skoro každý, protože se infiltrovali a nyní škodí lidstvu i církvi.

Katolická církev šíří pravé Kristovo poselství, hlavně to "No sex until marriage!", protože vědí, že potlačování lidské sexuality je dobré a lidé se musí očistit od hříchu a tak je dovoleno šukat jen chlapečky do zadku, což je ale také jen blud, který šíří židotelevize a ve skutečnosti ti kněží, kteří šukali ministranty byli jen převlečení židé. Ve skutečnosti není na učení KC s.r.o. vůbec nic pokryteckého, neboť ovládání lidské sexuality vůbec není vynikající prostředek, jak každému vnutit vinu za to, že má své pohlaví.

Takže bych vám doporučoval, abyste tady Biskuppa poslouchal, protože nám má mnoho co říci, přesně jak mu to farář vysvětlil... A také to tu jde od desíti k pěti, protože už sem nechodí žádní slušní katolíci, jako to bývalo dříve a dokonce jsou tu i lidé vašeho ražení, kteří si myslí, že židovské spiknutí proti církvi a lidstvu neexistuje a to je opravdu smutné, protože Zvědavec už dávno není, tím čím býval, tedy debatním serverem dobrých katolíků, kteří vědí, že česká lůza tu byla až dávno po Němcích, atd...

225109

30.07.2010 12:05

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Lesove, oceňuji tvoji sebereflexi... Lépe bych to nenapsal já sám... Málokdo je schopen se označit pravým jménem. Klobouk dolů! [chechtot]

225181

30.07.2010 12:07

Populace, eugenika a moc

RE: Jsme jenom dobytek, co se naučil sčítat...

hestroy 77.?.?.?

Proto ani nemá smysl o tom uvažovat. To je velice moudré zhodnocení.

Sice to tu bylo, než imperiální moc ovládla celý svět, ale proč se k tomu vracet, že? Koneckonců není nad výdobytky Svaté říše římské...

225182

03.08.2010 18:49

Spomienka na Kysuce

RE: Jaka dan je dostatecne vysoka?

hestroy 77.?.?.?

Zapomněl jste dodat, že jste právě odříkal 10 zdrávasů, pane anonyme.

Pokud se diskuse motá kolem toho, zda je spiknutí proti církvi a lidstvu organizováno světovým židem, pak samozřejmě chápu, že vás mrzí, když někdo nesouhlasí s tím, že za to ten židák může.

MB se určitě polepší, v okamžiku, kdy nasadí světového žida, budete spokojeně diskutovat, vážený anonymní příteli? [chechtot]

225553

04.08.2010 16:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane katolíku, mohl byste tu prosím rozvést, proč katolická církev, která má přes miliardu oveček a jako taková má značnou sílu, nedokáže své ovečky ochránit před zlým židem? To by mě opravdu zajímalo... [oči v sloup]

225612

04.08.2010 18:06

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Mám tomu rozumět tak, že přes miliardu katolíků je ovládáno zlým židem? A přesto si katolická církev vymiňuje svoji vedoucí úlohu mezi křesťanskými církvemi? Takže vy uznáváte, že KC (je jen jedna a má své faráře po celém světě) je vlastně velké zlo?

Ajaja, tak to je hodně špatné. Jediná hráz proti zlému židovi už neplní svoji funkci. To se divím, že poctiví katolíci, jako jste vy, s tím něco nedělají... Když se podívám, kolik se jich vždy na náměstí před papežem sejde... Aj, vaj...

Jestli to zmatení ale nakonec nebude tím, že:

"Nebyl jsem poslán jinam než ke ztraceným ovcím z Izraelova domu." - Matouš 15:24

Takže Ježíš tu vlastně vůbec nebyl pro gojim, ale výhradně pro židy. Tím se ovšem celé křesťanství posouvá někam úplně jinam, že?

Takže ve finále je KC celá založená na učení židů (apoštolové byli židi) a pak proti ní ti samí židé udělali spiknutí? To je opravdu velice zajímavé. Začínám v tom mít trochu zmatek...

Křesťanství je určeno pro židy, sepsáno židy, šířeno židy a najednou dokonce infiltrováno židy? Co to má vlastně znamenat? Není nakonec KC také jen židovským spiknutím, od samého začátku? [překvapení]

225624

04.08.2010 18:43

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Pane Dube, proč jste tak sebekritický? [oči v sloup]

225627

04.08.2010 19:49

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Lesove, už zase plácáš? A neříkej mi před ostatníma tak, jak jsi z domova zvyklý, jestli tě můžu poprosit. Na každý pochází z "dobré" rodiny.

Pokud vím, tak jsem se tě na nic neptal. Na druhou stranu chápu, že musíš Biskuppa podržet, aby náhodou zlý žid neskončil na smětišti dějin.

>Ale muselo by to být, pro začátek, něco jednoduššího, abys to pochopil i ty!

Tím máš na mysli svoje tvrzení, že kouření souvisí s rychlostí jízdy? To jsem tedy koukal, co jsi to zase vymyslel. Nebo když jsi ze sebe vypotil, že někomu něco dát a pak si pro to za měsíc zase přijít, je úplně noumální, že jo Uďo... Jo, jsi prostě machr, to je vidět...

Ale něco mi tu nesedí...

>Platí to i o křesťanství, které dávno není tím původním učením, jakým bylo v počátcích hnutí.
>Můžu tě ale uklidnit, že Ježíš vůbec neexistoval

Co si z toho mám vzít za bernou minci? Že křesťanství vzniklo jen tak? Bez Ježíše, na kterém to všechno stojí? Nebo to byla od začátku sprostá lež? Máš v tom zmatek, hošánku...

225633

04.08.2010 23:56

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

Nečeť? Nečeť a stejně rozmrazil? Chytrý, chytrý, jsi Lesove. [smích] Je vidět, že už jsi se naučil vše, co je potřeba k tomu, abys byl na diskusi za machra... Zatím jsi tu sice nic moc nepředvedl, ale jo, beru to, ty filuto z Ústavu. Ale už mě nevotravuj, jo? Blbečků a debílků je všude dost, nejen v tý Emérice, ale to víš koneckonců sám nejlíp, ne? [vyplazený jazyk]

225655

05.08.2010 10:58

Mikročipy pod kůži možná nebudou třeba

RE: Na rozdil od mikrocipu

hestroy 77.?.?.?

>Nicmene, proc by se elity zabyvaly dataminingem ze socialnich siti,

Dokonale postihnout psychologii davu, to byl vždy základ úspěchu.

>kdyz maji daleko pristupnejsi data s daleko vyssi relevanci. Bankovni zaznamy.

Tam nic o vlastnostech davu nenajdou. Navíc větší část mládeže, která je pro ně kriiticky důležitá, žádný účet nemá...

225680

05.08.2010 14:25

Tragická smrt nočního vrátného

RE: Židovská menšina ovládá Polsko - Polsko s Davidovou hvězdou v pozadí

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

225684

11.08.2010 10:22

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

Otázka jak od prvňáčka. Ale chápu o co ti jde, Vanguarde a vím, že žádná odpověď tě neuspokojí, protože ti o ni nejde. Jde ti jen o pouhou provokaci.

Takže v rychlosti. Cílem většiny hlavních "nezávislých" serverů (ostatní je i nevědomky následují) je míchat pravdu se lží. Tento postup dokonale zlikviduje pravdu a zůstane jen spousta dalších otázek, takže místo toho, aby lidi šli a parazity (cílem je pravé parazity zatajit) zlikvidovali, budou se dohadovat, jak to vlastně je. A Vanguardi si budou mnout ruce.

>Jak to, že tolerují vydávání knih, které toto spiknutí odhalují?
Jak kterých, Vanguarde, jak kterých... Za některé jdeš rovnou do basy. Ale chápu, že při tvém rozhledu o tom nic nevíš.

> Proč tomu nezabrání, když jsou všemocní a riskují tak ohrožení své nadvlády?
Riskují? A proč? Protože lidskému dobytku dali do koryta další dávku dobře namíchaných otrub? A ti bučí a dohadují se mezi sebou? Vždyť to je přesně ten účel. Rozděl a panuj, ale opět si říkám, že taková osvěta je pro tebe škoda...

225983

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 15

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 380 595