Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Pav

Nalezeno 10 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.10.2010 05:11

Mikročipy pod kůži možná nebudou třeba

RE: 6 a 7 je hovadina, ostatní mě neohrožuje, jestli tebe jo, nelítej a nekomunikuj

Pav 83.?.?.?

Hmm si fakt paranoik. Doufám že už z tvýho disku vytáhli všechno, hlavně to dětský péčko. Je sice fakt že jdou dělat různý věci, ale takhle globálně tj. že všechny námi používané operační systémy umožňují se komu prohrabávat...? Ahh to by se ale nesměli prohrabávat lidi, který jsou sami taky lidi... takovej agent neni robot a nebude agentem věčně museli by ho hned po skončení služby zabít a stejně by nedosáhli toho aby žádný informace neunikly ven. Navíc kdyby se tohle ve velký míře dělo, už by se to dávno nějakým způsobem profláklo a MS by čelil strašlivý aféře... a hned by jako výrobce nejpoužívanějšího OS skončil víme? Vono se dá totiž monitorovat co de ven po síti a dřív nebo pozdějc to někdo odhalí... Pěkně se sem hodí notoricky známý případ jak Russianovič našel na CDčkách vydaných Sony rootkit... pěkná historka... mimochodem Russianovič teď dělá pro MS [smích] V předminulym Respektu vyšel pěkný článek o tom proč najednou lidi hltaj všechny ty konspirační teorie... ale tenhle plátek ty asi nečteš co... hele nestraš lidi a jdi si zase přečíst něco z Rytmu života díky...

229356

05.10.2010 07:07

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

Já bych se zase tolik nebál... asi

Pav 83.?.?.?

No já nevím, ale vypnutí skriptů na všech stránkách mimo těch které to opravdu potřebují (televize, mapy a podobné interaktivní aplikace) by mělo být a doufám postupně bude naprosto normální (sám když projektuji webovou aplikaci dávám co nejvyšší důraz na to aby 99 procent funkcí běhalo i bez skriptů, pouze server-side). Dát k dispozici klient-side skriptovací prostředí a čekat že bude bezpečné když každé načtené stránce dám napospas čas svého procesoru co můžu čekat? Keyloggery a červy během několika dní. Ano něco odchytí antivir, ale proč pouštět zloděje až do kuchyně a přes každou místnost ještě procházet otravným pípacím skenovacím rámem, když mohu raději uzamknout vchodové dveře? Malé tajemství: IE má definovány zóny důveryhodnosti již mnoho mnoho let a jako bonus narozdíl od Noscriptu pro FF se okleštěná stránka nenačítá "stejně tak dlouho" a nebo dokonce "jen o minimum déle" ale naopak mnohem rychleji, jak by se u nativního řešení dalo očekávat. To že pro FF musel být napsán tento doplněk posléze a to ještě třetí stranou je dost trapné, také proto FF prakticky nevyužívám. Mimochodem, ale to nezkoušejte přeci jenom to vyžaduje jisté zkušenosti, díky tomu že nemám povoleny žádné skripty na neznámých stránkách, ani žádný antivir nepotřebuji a dokonce ani personal FW. Přesto počítač je čistý. Je to tím, že nejčastější způsob napadení přes nějaké normální stránky je realizován PHP/SQL injektáží, ten odkaz se sice aktivuje, když máte na té stránce zapnutý skripty ale cíl již ty skripty povolený nemá, takže se tam nic neprovede a z 99 procent tedy není se třeba obávat ani situace kdy stránka, které důvěřujete, napadená byla.

229362

05.10.2010 07:10

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

Já bych se zase tolik nebál... asi 2

Pav 83.?.?.?

Co se týče monitoringu Google, jej používám pouze k vyhledávání a upřímně, když půjdete na úřad nebo soukromé společnosti, zeptat se na nějakou informaci, můžete jim zakázat aby si vedli statistiky že mi nějakou (tuto) informaci poskytli? Nemůžete je to jejich plné právo a neznám nikoho (včetně Vás, jste jistě rozumně uvažující člověk) kdo by si statistiky o poskytování svých vlastních služeb nevedl. I Vy si můžete podle IP vytáhnout všechny příspěvky (pravděpodobně) jediného člověka na všech vašich článcích (toto je můj druhý, ten první asi ani nepustíte [smích] Každopádně se zde tedy bavíme o míře. Nikoliv principu, ten je neoddiskutovatelný ale míře. No a zde již stačí jen podotknout to, že v jaké míře člověk používá tyto služby, v takové míře musí počítat s tím, že o něm záznamy budou existovat, je to nutná daň za to že ty služby jsou mu k dizpozici, správně jste řekl, že kvůli tomu málokdo Google přestane používat, protože prostě pro většinu jsou výhody daleko, daleko vyšší, než rizika a nejhorší na tom je, že ti opravdoví pedofilové kteří používají net pro kontaktáž ubohých dítek posléze něco jako anonymní proxy najdou pokud jsou chytří a zůstanou stejně málo odhalitelní, ti ostatní... Koukám jak bojujete za soukromí... šifrování... hezké, já jsem ajťák, poštu stejně nešifruju, každý ať si čte co chce, dokonce jsem několik let spravoval poštovní servery pro komunikaci mezi zaměstnanci Telefoniky O2 a nikdy jsem, ač ta možnost existovala, jejich poštu nešpehoval, prostě mě to nezajímá nějaká anonymní paní co si píše s nějakým anonymním pánem... to už je lepší číst již zmíněný Rytmus života... nuda nuda a koho to baví ať to dělá až budu potřebovat něco opravdu soukromně poslat, postarám se o to aby to šlo bezpečně. Za uplynulé desetiletí jsem však tuto potřebu neměl.

Přeji Vám jen malinko, malinko méně té obavy o vlastní bezpečnost... když si spočítáte kolik uživatelů Google používá a kolik lidí má tu možnost sedět na špičce pyramidy a ty informace ze všech modulů si spárovat dohromady = je jich tak málo že na Vás se určitě nedostane. Dokonce Vám mohu s klidem oznámit že to vlastně všechno děláte prakticky zbytečně, šance že byste na to nějak dojel je asi nenší než vyhrát jackpot v hušákově zlodějský Sazce.

Příjemný den [smích]

PS: 3000 znaků je pro některé příspevky málo stejně se delší příspěvky rozdělí... je to stejná praktika jako na youtube... max 10 minut videa... no pak je jedno video roztažený na 5 částí a místa na disku je stejně málo akorát vadí to klikání navíc [pláč] achjo

229363

15.10.2010 18:17

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

Hmm opět někdo...

Pav 83.?.?.?

... si přečetl nadpis a první 3 reakce a hned začal jásat. Vezmu jenom jednu věc, (nevyžaduje tolik filosofické polemiky jako např. GMO a na to by nám zde prostor jistě nestačil) link č. 3 Bill Gates prosazuje vakcíny pro snížení globální porodnosti o 10 - 15 procent. Je to tak, že když budou lidé zdravější, nebude si muset ve třetí zemi pár pořizovat sto a jednoho potomka aby měl jistotu že do jejich stáří aspoň nějaký z nich přežije a oni nechcípnou hlady. Puzzle solved, žádný NWO se sice opět nekoná, ale kdo prahne po bulvárních senzacích... no... tohle by ani náš bulvár nenapsal bez ozřejmňujících vysvětlivek... ten se dočká. Ale jak chcete užívejte si dny ve stínu obav, vono to psychosomatický působení taky docela funguje takže kdo to bere až moc vážně tyhle "útoky" na jeho osobu (stihoman, schýza... zvlášť NWO diskusích se to jenom hemží) tak je taky možný že si způsobuje ve finále větší poškození než jakýkoliv "depopulační" vakcíny.

230058

Tak já nevim, ale každý se může během několika večerů naučit dostat do hladiny alfa (a posléze i nižší) aniž by přestal kontrolovat své tělo. Nějak mi to ale nejde dohromady s tím Jupiterem. Já osobně jsem si ani v této hladině nijakého cestování nevšiml... pravděpodobně to bude záviset na nečem jiném ne?

230073

16.10.2010 01:46

Zajímavý nápad jean.larouxe

RE: Kniha?

Pav 83.?.?.?

Určitě v té knížce píšou o dalším, "informační" skupenství, které je zajištěno tvz. twistingem elem. částic a vyvozují z toho mnoho zajímavostí že? Proč jste vlastně nenapsala o jakou knihu se jedná? Vsadím botky že je to Fyzika víry. Kdyby to tak náhodou bylo: raději byste si měla přečíst teorii superstrun od Greena. Je to ideologicky nezabarvená četba nebo nejnovějšího Hawkinga... ten pravda ale ještě pro vás přeložen do CZ není. Problém vámi (nejspíše) zmíněné knížky je ten, že jednak tvrdí (a nikde nenechává prostor pro polemiku) že už všichni vědci na Zemi vzali tuto jejich víru za svou, že už vlastně neexistují žádné otázky, že ti ruští fyzici (jejich jména si nepamatuji) o kterých se tam básní, mají již takové patenty, že budou během tří čtyř let cestovat časem a ještě dříve (doopravdy nekecám) budou mít overunity zdroje energie, bohužel ty texty jsou některé dost staré i více než 10 let a žádný ohlas na ně (jinde než v té knize) jsem nezaznamenal... Google o nějaké jejich slávě taky nic netuší... mnoho jejich patentů bylo odmítnuto... asi se to neprosadilo no. Čtěte radši něco solidnějšího prosím, protože výrazivo a způsob sugerování tam podávaných informací velmi velmi připomíná Základy marxismu a leninismu, kteroužto knihou zalistuji, když se chci za něco potrestat.

230075

07.11.2010 17:28

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

Shrnutí této diskuse (a dovětek pro Jarmilu)

Pav 83.?.?.?

Bylo zde řečeno mnoho věcí. 3 hlavní proudy zastánců, jak jsem pochopil jsou ty, že se 1) do paliva běžných letadel přidává additivum obsahující hliník atd. nebo 2) běžná letadla mají namontované trysky u motorů anebo 3) létají speciální letadla která nenesou lidské bytosti ale létají speciálně pro sprejování.
Vezmu to odzadu
3) pokud by ledadla produkující "chemtrails" byla jiná, bylo by to na mnoha fotkách jasně vidět, vlastně by to bylo první čeho by si lidi všimli.
2) Znám několik mechaniků provádějících na Ruzyni předletové testy letadel. Nejen podle mého ale i jejich mínění by toto ve velké míře nešlo utajit (spíše sociologický než technologický problém že)
1) http://www.youtube.com/watch?v=lVFuOZu7Xhg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SCFoHlwibcU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lwvUhalx-lU&feature=related

Jo a jestli někdo namítne jako amíci v diskusi pod videem že Discovery je řízena stejnou skupinou která projekt organizuje (a teda asi pořady o tygrech v Africe jsou zřejmě jen zástěrkou pak se jedná o bod 4) cesta do blázince.

Prostě není se o čem bavit podle mne by se měli lidé začít řešit normální problémy tohle je strašení spoluobčanů [pláč]

PS paní Jarmila: patřím mezi ty co rovněž obdivují Vaší statečnost nicméně pokud zničíte důkaz (švestky) namísto toho abyste je dala prověřit (je mnoho komerčních laboratoří které za poplatek udělají prakticky jakýkoliv test a zjistí co je to za plíseň, pokud opravdu žádnou nenajdete pomohu Vám nebo i kdokoliv zde z diskutujících jistě milerád) pak si za svojí neznalost opravdu můžete sama. Příjemný den

232105

14.03.2013 12:43

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

Prosím opravte můj předchozí příspěvek

Pav 89.?.?.?

takto :
Jeden příklad za všechny : když mluvím o Benešovi,mluvím o situaci "kdy nebude odvolaná mobilizace" a my se budeme aktivně bránit. Kde je potom nějaká "Mnichovská dohoda"?

286296

05.04.2013 15:01

Sýrie z pohledu z Ruska

Už dávno,

Pav 89.?.?.?

stačí jenom sledovat dění ve světě.

287672

03.10.2013 13:33

Proč za mnou Snowden přišel

RE: Nechci byt nutne povinym skeptikem ale lecos nesedi

Pav 46.?.?.?

To, co jste napsal o Vás prozrazuje, že jste prošel vzdělávacím procesem zcela "nepolíbený" nebo - a k tomu se víc přikláním - Vás naprosto zbytečně "jisté" agentury platí.
Jinak by Vám nemohlo uniknout, že mluvit o "řízené provokaci" je naprostý nesmysl!
"Koho" a k "čemu" by Snowden, či ten článek mohl provokovat?!
K většímu schvalování totalitních zákonů? K většímu šmírování? K většímu pronásledování?
Vždyť toto vše se děje bez ohledu na "veřejné" mínění stále víc!
Snad ten článek pomůže alespoň trochu se tomu bránit.

297278

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 178 905